Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden
BELGIË: Jupiler Pro League - Degradatiegroep
20:45KAS Eupen - Charleroi -:-DUITSLAND: Bundesliga
20:30VfL Bochum - Hoffenheim -:-FRANKRIJK: Ligue 1
21:00Montpellier HSC - FC Nantes -:-ITALIË: Serie A
20:45Frosinone - Salernitana -:-NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie
20:00De Graafschap - MVV Maastricht -:-20:00Jong Ajax - Roda JC -:-
20:00SC Cambuur - FC Dordrecht -:-
20:00TOP Oss - Jong AZ -:-
20:00VVV-Venlo - FC Den Bosch -:-
20:00Willem II - FC Groningen -:-
SPANJE: LaLiga
21:00Real Sociedad - Real Madrid -:-AFRIKA: CAF Champions League - Play-offs
20:00Mamelodi - Esperance Tunis -:-21:00Al Ahly - Mazembe -:-
ALGERIJE: 1e Divisie
17:00Biskra - Setif -:-17:00UitgesteldBiskra - Oran -:-
17:00El Bayadh - Khenchela -:-
17:00UitgesteldJS Kabylie - Constantine -:-
17:00UitgesteldKhenchela - MC Alger -:-
17:00UitgesteldMagra - Saoura -:-
17:00UitgesteldParadou - Chlef -:-
17:00Saoura - US Souf -:-
17:00UitgesteldSetif - US Souf -:-
ANGOLA: Girabola League
18:00Kabuscorp - Primeiro de Agosto -:-ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
00:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 0:1ARMENIË: Premier League
17:00Ararat - Van -:-AUSTRALIË: A-League
11:45Brisbane Roar - Adelaide United -:-AUSTRALIË: NPL NSW
11:30Manly Utd - NWS Spirit -:-11:30Sydney FC -23 - Sydney Utd -:-
AUSTRALIË: NPL Queensland
12:30Redlands - Wynnum Wolves -:-AUSTRALIË: NPL South Australia
12:00Adelaide City - Adelaide United -23 -:-12:00South Adelaide - Croydon -:-
AUSTRALIË: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - Oakleigh -:-AUSTRALIË: NSW League One
12:00Nepean - Bankstown City Lions -:-AUSTRALIË: SA State League
12:45West Torrens - Sturt Lions -:-AUSTRALIË: Victoria Premier League
12:30Bentleigh - Melbourne City -21 -:-12:30Northcote City - Brunswick City -:-
12:30Preston Lions - Werribee City -:-
AZERBEIDZJAN: I Liqa
13:30Shamakhi - Difai Agsu -:-14:00Mingachevir - Iravan -:-
AZIË: AFC Asian Cup U23 - Play-offs
16:00Oezbekistan -23 - Saoedi-Arabië -23 -:-19:30Irak -23 - Vietnam -23 -:-
BANGLADESH: Premier League
11:45Rahmatgonj MFS - Fortis -:-11:45Sheikh Russel - Abahani Limited -:-
BARBADOS: Premier League
01:00Brittons Hill - Paradise SC -:-03:00Empire - Weymouth Wales -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
17:30Vitebsk - BATE -:-19:30Dynamo Brest - Naftan -:-
BELARUS: Pershaya Liga
16:30Volna Pinsk - Belarus -17 -:-BELGIË: 1e Nationale
19:30KAA Gent B - Leuven B -:-BELGIË: Tweede Amateur Divisie Groep VFV B
20:15Wezel Sport - Bocholter -:-BELGIË: Pro League U21
19:30Lommel SK -21 - RWDM -21 -:-20:00Dender -21 - Deinze -21 -:-
20:00St. Truiden -21 - KV Oostende -21 -:-
20:15Westerlo -21 - RFC Liege -21 -:-
20:30Francs Borains -21 - Patro Eisden -21 -:-
20:30KV Kortrijk -21 - KAS Eupen -21 -:-
BELGIË: Super League Vrouwen - Verliezersronde
20:00Charleroi V - Mechelen V -:-BELGIË: Super League Vrouwen - Winnaarsronde
20:30KRC Genk V - KAA Gent V -:-BOTSWANA: Premier League
19:00Township Rollers - Orapa United -:-BRAZILIË: Serie B
00:00Ituano - Operario -:-00:00Sport Recife - Vila Nova -:-
BRAZILIË: Acreano - Tweede fase
00:30Independencia - Sao Francisco FC 4:122:30Galvez - Vasco da Gama AC -:-
BRAZILIË: Amapaense - Play-offs
01:00Oratorio - Trem -:-BRAZILIË: Gaucho 2
00:00Aimore - Inter Santa Maria 2:1BRAZILIË: Capixaba U20 - Play-offs
20:00Porto Vitoria -20 - Estrela do Norte -20 -:-20:00Vitoria ES -20 - Real Noroeste -20 -:-
BRAZILIË: Catarinense U20
20:00Brusque -20 - Inter de Lages -20 -:-20:00Joinville -20 - Figueirense -20 -:-
BRAZILIË: Goiano U20
20:30Aparecidense -20 - Vila Nova -20 -:-20:30Guanabara City -20 - Itaberai -20 -:-
20:30Royal -20 - Cerrado EC -20 -:-
20:30Trindade -20 - Aparecida EC -20 -:-
BRAZILIË: Paranaense U20 - Eerste fase
20:00Prudentopolis -20 - Rolandia EC -20 -:-20:00Cascavel -20 - Azuriz -20 -:-
BRAZILIË: Paulista U20 - Eerste fase
20:00Bandeirante -20 - Sertaozinho -20 -:-20:00CA Joseense -20 - Pinda -20 -:-
20:00Capivariano -20 - Guarani -20 -:-
20:00Comercial FC - Tiete -20 - Ituano -20 -:-
20:00Cosmopolitano Sports -20 - Uniao Sao Joao -20 -:-
20:00EC Sao Bernardo -20 - Aster Itaqua -20 -:-
20:00Fernandopolis -20 - Olimpia FC -20 -:-
20:00Francana -20 - Inter de Bebedouro -20 -:-
20:00Gremio Prudente -20 - Vocem -20 -:-
20:00Guacuano -20 - Brasilis -20 -:-
20:00Guarulhos -20 - Nacional SP -20 -:-
20:00Ibrachina -20 - Flamengo SP -20 -:-
20:00Independente SP -20 - Internacional de Limeira -20 -:-
20:00Itapirense -20 - Ponte Preta -20 -:-
20:00Marilia AC -20 - Presidente Prudente -20 -:-
20:00Maua -20 - Jabaquara -20 -:-
20:00Osasco Audax -20 - Oeste -20 -:-
20:00Paulinia FU -20 - Metropolitano FC -20 -:-
20:00Piracicaba -20 - Rio Branco -20 -:-
20:00Porto Football -20 - Aguai -20 -:-
20:00Referencia -20 - GE Osasco -20 -:-
20:00Rio Preto -20 - Jose Bonifacio EC -20 -:-
20:00Santo Andre -20 - Mauaense -20 -:-
20:00Sao Bento -20 - Desportivo -20 -:-
20:00Sao Caetano -20 - Agua Santa -20 -:-
20:00Sao Carlos -20 - Ferroviaria -20 -:-
20:00Sfera -20 - Elosport -20 -:-
20:00Tanabi -20 - Mirassol -20 -:-
20:00Tupa -20 - Novorizontino -20 -:-
20:00Uniao Mogi -20 - Taubate -20 -:-
20:00Uniao Suzano -20 - Sao Jose EC -20 -:-
20:00Velo Clube -20 - CA Taquaritinga -20 -:-
20:00XV de Jau -20 - Rio Claro -20 -:-
BRAZILIË: Brasileiro A3 Vrouwen
20:00Vitoria V - Confianca V -:-BULGARIJE: Parva Liga - Degradatiegroep
19:00Pirin Blagoevgrad - Botev Vratsa -:-BULGARIJE: Vtora liga
16:00Marek - Septemvri Sofia -:-CHINA: Super League
12:00Qingdao West Coast - Nantong Zhiyun -:-13:00Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao Hainiu -:-
13:35Cangzhou - Henan Songshan Longmen -:-
13:35Changchun Yatai - Meizhou Hakka -:-
13:35Wuhan Three Towns - Tianjin Jinmen Tiger -:-
13:35Zhejiang Professional - Beijing Guoan -:-
14:00Chengdu Rongcheng - Shandong Taishan -:-
COLOMBIA: Primera B - Apertura
22:30Atletico F.C. - Tigres -:-23:00Orsomarso - Boca Juniors -:-
COLOMBIA: Copa Colombia
00:30Patriotas - Bucaramanga 0:302:00Quindio - Envigado 2:3
03:00Once Caldas - Fortaleza 0:1
CONGO: Ligue 1
16:00Juk - CARA Brazzaville -:-19:00Etoile du Congo - AS BNG -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
15:30Blessing - Groupe Bazano -:-16:00Renaissance - AC Kuya -:-
CYPRUS: Division 2 - Degradatiegroep
16:00Ermis Aradippou - Xylotymbou -:-DENEMARKEN: Superliga - Degradatiegroep
19:00Lyngby BK - Vejle BK -:-DENEMARKEN: 1st Division - Degradatiegroep
19:00B.93 - AC Horsens -:-19:00Hillerod - Naestved -:-
DENEMARKEN: 1st Division - Promotie groep
19:00Kolding IF - Sonderjyske -:-DENEMARKEN: 2nd Division - Degradatiegroep
19:00Fremad Amager - Hellerup -:-19:00Thisted - Skive -:-
DENEMARKEN: 2nd Division - Promotie groep
19:00Esbjerg fB - Aarhus Fremad -:-19:00Nykøbing FC - AB Kopenhagen -:-
DJIBOUTI: Division 1
14:00ASAS - Port -:-16:30CF GR/SIAF - AS Arta -:-
18:30ASC Hayab - Hopital -:-
DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF
23:00Vega Real - Atletico Pantoja -:-DUITSLAND: 2. Bundesliga
18:30Hertha BSC - Hannover 96 -:-18:30St. Pauli - Hansa Rostock -:-
DUITSLAND: 3e Liga
19:00Arminia Bielefeld - VfB Lübeck -:-DUITSLAND: Regionale Liga Noord
19:00SC Weiche-08 - SV Meppen -:-19:30Drochtersen/Assel - Lohne -:-
19:30Spelle-Venhaus - Hannover 96 II -:-
DUITSLAND: Regionalliga Nordost
19:00Altglienicke - Eilenburg -:-19:00Chemie Leipzig - Babelsberg -:-
19:00Hansa Rostock II - BFC Dynamo -:-
DUITSLAND: Regionale Liga West
19:30FC Gutersloh - Schalke 04 II -:-19:30Fortuna Koln - Wuppertaler -:-
19:30SSVg Velbert - Wegberg-Beeck -:-
DUITSLAND: Regionalliga Sudwest
19:00Balingen - Fulda-Lehnerz -:-DUITSLAND: Regionalliga Bayern
19:00Bayreuth - Turkgucu Munchen -:-19:00Illertissen - Ansbach -:-
19:00Memmingen - Greuther Fürth II -:-
DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid
19:30Sandersdorf - Motor Marienberg -:-DUITSLAND: Oberliga Hamburg
18:45Dassendorf - Duneberg -:-19:30Harksheide - Paloma -:-
19:30Victoria Hamburg - Rugenbergen -:-
DUITSLAND: Oberliga Bremen
19:00Leher - TURA Bremen -:-DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen
18:30Bornreihe - BSV Rehden -:-20:00SV Meppen II - Delmenhorst -:-
DUITSLAND: Oberliga Westfalen
19:30Sprockhovel - Lotte -:-DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Diefflen - RW Koblenz -:-19:30Pfeddersheim - Mechtersheim -:-
19:30Pirmasens - SpVgg Quierschied -:-
DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord
18:15Abtswind - Kornburg -:-18:15Fortuna Regensburg - Regensburg II -:-
19:00Feucht - Hankofen-Hailing -:-
DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg
18:15Denzlingen - Grossaspach -:-19:00Goppinger - Essingen -:-
DUITSLAND: Oberliga Niederrhein
19:30Buderich - Mulheimer FC 97 -:-20:00TVD Velbert - Union Nettetal -:-
ECUADOR: Serie B
02:00Ind. Juniors - Cuniburo 4:0EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
03:30Santa Tecla - Aguila 2:4ENGELAND: Championship
21:00QPR - Leeds United FC -:-ENGELAND: Premier League 2
15:30Reading -21 - Manchester City -21 -:-20:00Aston Villa -21 - Norwich City FC -21 -:-
20:00Chelsea -21 - Southampton -21 -:-
20:00Fulham -21 - Tottenham Hotspur -21 -:-
20:00Middlesbrough -21 - Crystal Palace -21 -:-
20:00Nottingham Forrest -21 - Manchester United -21 -:-
20:00Stoke City -21 - Newcastle United -21 -:-
20:00West Ham United -21 - Leicester City -21 -:-
ENGELAND: Professional Development League
15:00Hull City AFC -21 - Crewe Alexandra FC -21 -:-ESTLAND: Meistriliiga
18:00Parnu JK Vaprus - Nomme Utd -:-FINLAND: Veikkausliiga
17:00Inter Turku - Ekenas -:-FINLAND: 1e Divisie
18:00JJK Jyvaskyla - EPS -:-FINLAND: Kakkonen - Groep A
17:30MyPa - Lahden Reipas -:-18:00Atlantis 2 - Futura -:-
18:00PPJ - GrIFK -:-
FINLAND: Suomen Cup
18:00TuWe - MuSa -:-18:45Fish United - TPV -:-
FINLAND: Kansallinen Liiga Vrouwen
18:00PK-35 Vantaa V - Ilves V -:-FRANKRIJK: National
18:30Niort FC - Martigues -:-19:30AS Nancy - Le Mans -:-
19:30Chateauroux - Epinal -:-
19:30Cholet - Rouen -:-
19:30Dijon FCO - GOAL FC -:-
19:30Marignane GCB - Sochaux -:-
19:30Versailles - Orleans -:-
19:30Villefranche - Avranches -:-
FRANKRIJK: National 2 - Group A
20:00Bourgoin Jallieu - Andrezieux -:-FRANKRIJK: National 2 - Group B
19:30Angouleme - La Roche -:-19:30Saumur - Les Herbiers -:-
FRANKRIJK: National 2 - Group C
19:00Bastia-Borgo - Beauvais -:-19:00Granville - Stade Briochin -:-
FRANKRIJK: National 2 - Group D
19:00Bourg en Bresse - Wasquehal -:-GAMBIA: GFA League
18:30Real Banjul - TMT -:-GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga
17:00Kolkheti 1913 - Samtredia -:-18:00FC Dinamo Tbilisi - FC Telavi -:-
GHANA: Premier League
17:00Legon Cities - Berekum Chelsea -:-GHANA: Division One League
17:00ADVSA - Accra Athletic -:-17:00Baffour SA - Debibi -:-
GIBRALTAR: National League - Championship Play-Offs
21:00Mons Calpe - Manchester 62 -:-GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura - Play-offs
02:00Malacateco - Municipal 3:245+'Xinabajul - Antigua 0:0
HONDURAS: Nationale Liga - Clausura
01:15Motagua - Real Sociedad 3:003:30Victoria - Marathon 1:0
HONGARIJE: OTP Bank Liga
20:00Zalaegerszeg - Puskas Academy -:-IERLAND: Premier Division
20:45Drogheda - Sligo Rovers -:-20:45Dundalk - Bohemians -:-
20:45Shelbourne - St. Patricks -:-
20:45Waterford - Derry City -:-
21:00Shamrock Rovers - Galway -:-
IERLAND: 1e Divisie
19:00Finn Harps - Cork City -:-20:45Athlone - Cobh Ramblers -:-
20:45Bray - Kerry -:-
20:45Treaty United - UC Dublin -:-
INDONESIË: Liga 1
10:00Persis Solo - Persita -:-10:00PSIS Semarang - Persikabo 1973 -:-
14:00RANS Nusantara - Persija Jakarta -:-
IRAK: Stars League
14:45Al Karkh - Al Zawraa -:-14:45Al-Qassim - Duhok -:-
17:00UitgesteldAl-Hudod - Al Wasat -:-
17:00UitgesteldAl Talaba - Al Naft -:-
17:00Al Wasat - Naft Missan -:-
17:00UitgesteldAl Zawraa - Erbil -:-
17:00UitgesteldNaft Missan - Al-Qassim -:-
17:00UitgesteldZakho - Al Minaa -:-
IRAN: Hazfi Cup
16:15Mes Kerman - Chadormalu -:-16:30Fajr Sepasi - Gol Gohar -:-
16:45Aluminium Arak - Persepolis -:-
16:45Havadar SC - Mes Soongoun -:-
17:00Malavan - Saipa -:-
17:00Tractor-Sazi - Zob Ahan -:-
18:00Esteghlal Molasani - Sepahan -:-
ISRAËL: Leumit Competitie - Degradatiegroep
15:00H. Akko - MS Kafr Qasim -:-15:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon -:-
15:00H. Kfar Saba - Hap. Ramat Gan -:-
15:00Nes Tziona - Ihud Bnei Shfaram -:-
ISRAËL: Leumit Competitie - Promotie groep
15:00Bnei Yehuda - Kiryat Shmona -:-15:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias -:-
15:00Nof Hagalil - M. Herzliya -:-
15:00Ramat Hasharon - Maccabi Jaffa -:-
ISRAËL: Liga Alef North
12:40Hapoel Bnei Zalfa - Kiryat Yam -:-12:40Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Kaukab -:-
12:40H. Raanana - Tayibe -:-
12:40Maccabi Nujeidat Ahmad - H. Migdal HaEmek -:-
12:40M. Kiryat Ata-Bialik - Ironi Baka -:-
12:40M. Nazareth - Ironi Nesher -:-
12:40MS Tira - Tzeirei Kafr Kanna -:-
ISRAËL: Liga Alef South
12:40H. Bikat Hayarden - H. Marmorek -:-12:40Holon Yermiyahu - H. Herzliya -:-
12:40Ironi Modiin - SC Dimona -:-
12:40Maccabi Shaarayim FC - H. Bnei Lod -:-
12:40Maccabi Yavne - Shimshon Kafr Qasim -:-
12:40M. Ironi Ashdod - Hapoel Kfar Shalem -:-
12:40Shimshon Tel Aviv - Agudat Sport Ashdod -:-
13:00Nordia Jerusalem - M. Ironi Kiryat Malachi -:-
ITALIË: Serie B
20:30Pisa - Catanzaro -:-20:30Venezia - Cremonese -:-
ITALIË: Primavera 1
18:00Fiorentina -19 - Inter -19 -:-ITALIË: Serie A Vrouwen - Championship Play-Offs
20:30Juventus V - Inter V -:-ITALIË: Serie B Vrouwen
14:30Chievo Verona V - Ravenna V -:-JORDANIË: Premier League
17:00Shabab Al Ordon - Al Wehdat -:-19:45Al Ramtha - Sahab -:-
KAZACHSTAN: First Division
11:00UitgesteldFK Akzhayik - Arys -:-11:00Okzhetpes - SD Family -:-
13:00FK Kyran - Zhetisay -:-
13:00Taraz - Altai -:-
KROATIË: HNL
18:00NK Istra 1961 - Slaven Belupo -:-KROATIË: Prva NL
15:50Jarun - Vukovar 1991 -:-17:00Sesvete - Dubrava -:-
KROATIË: Druga NL
17:00Dragovoljac - Jadran LP -:-17:00Kustosija - Karlovac -:-
LETLAND: Virsliga
17:00Metta - Auda -:-LETLAND: 1. Liga
18:00Rezekne - Valmiera 2 -:-LIBANON: Premier League - Winnaarsronde
15:00Racing - Nejmeh SC -:-LITOUWEN: I Lyga
16:00BE1 NFA - BFA Vilnius -:-17:00Babrungas - FK Minija -:-
17:00Nevezis Kedainiai - Ekranas -:-
18:00Neptunas - Garliava -:-
MACAU: Elite League
15:00Chao Pak Kei - Monte Carlo -:-MALI: Premiere Division
18:30AS Police - US Bougouni -:-20:30USC Kita - USFAS Bamako -:-
MALTA: Challenge League - Degradatiegroep
20:30Fgura - Swieqi -:-20:30Msida - Attard -:-
MALTA: Challenge League - Promotie groep
18:00Marsa - Zurrieq -:-MAROKKO: Botola Pro
20:00Jeunesse Sportive Soualem - Mouloudia Oujda -:-MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - Play-offs
03:05Cancun - Atlante 0:132'Zacatecas Mineros - Leones Negros 0:0
MEXICO: Liga Premier Serie A
18:00Correcaminos 2 - Orgullo Reynosa -:-00:00Tecos FC - Coras -:-
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
17:00Puebla -23 - Club America -23 -:-17:00Queretaro -23 - U.N.A.M. -23 -:-
MEXICO: Liga MX Vrouwen - Clausura
03:00Tigres V - Juarez V 1:027'Tijuana V - Pachuca V 0:1
MONGOLIË: Premier League
13:15Deren - Khovd -:-MOZAMBIQUE: Mocambola
15:00Ferroviario Beira - Brera Tchumene -:-MYANMAR: MNL League Cup
11:15Rainbow - Shan Utd -:-11:30Rakhine United - Glory Goal -:-
NEDERLAND: Divisie 1 -18 - Spring Season
17:30Feyenoord -18 - Ajax -18 -:-NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Jalapa - UNAN-Managua 1:102:00Diriangen - Ferretti 1:0
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
23:00Diriangen -20 - Ferretti -20 0:1NIGERIA: NPFL
17:00Remo Stars - Niger -:-NOORD-IERLAND: NIFL Championship - Degradatiegroep
19:45Knockbreda - Newington -:-20:45Ballinamallard - Ballyclare -:-
20:45Dergview - Ards -:-
NOORD-IERLAND: NIFL Championship - Promotie groep
20:45Annagh - Bangor FC -:-20:45Dundela - H&W Welders -:-
20:45Portadown - Institute -:-
OEGANDA: Premier League
15:00Busoga - Wakiso Giants -:-15:00Mbarara City - UPDF -:-
OEKRAÏNE: Persha Liga - Degradatiegroep
11:30Metalist Kharkiv - Kremin -:-OEKRAÏNE: U19 League
11:00FK Minaj -19 - Tsjornomorets Odessa -19 -:-11:00Rukh Lviv -19 - Veres Rivne -19 -:-
12:00SK Dnipro-1 -19 - FC Dynamo Kiev -19 -:-
OOSTENRIJK: Bundesliga - Degradatiegroep
19:30Austria Wien - SCR Altach -:-OOSTENRIJK: 2. Liga
18:10Kapfenberg - Horn -:-18:10Lafnitz - Leoben -:-
18:10SV Ried - Amstetten -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost
19:00Drassburg - Donaufeld Wien -:-19:00Marchfeld - Mauerwerk -:-
19:30SK Rapid (Am) - TWL Elektra -:-
19:30Traiskirchen - Favoritner -:-
20:00Ardagger - SV Oberwart -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal
18:00Wallern/St Marienkirchen - Weindorf St. Anna -:-19:00Bad Gleichenberg - Allerheiligen -:-
19:00Gleisdorf - Deutschlandsberger -:-
19:00LASK (Am) - Union Gurten -:-
19:00Voitsberg - ASK Klagenfurt -:-
19:00Vorwarts Steyr - Vocklamarkt -:-
19:00Weiz - SPG Wels -:-
OOSTENRIJK: Burgenland
19:00USVS Rudersdorf - Edelserpentin -:-19:30Marz - Halbturn -:-
19:30Parndorf - Leithaprodersdorf -:-
OOSTENRIJK: Karnten
19:00ATSV Wolfsberger - Donau Klagenfurt -:-19:00Lendorf - Treibach -:-
19:00SV Kraig - SAK Klagenfurt -:-
19:00Volkermarkt - SK Austria Klagenfurt (Am) -:-
19:09KAC 1909 - St. Jakob/Ros -:-
OOSTENRIJK: Niederosterreich
19:30Kottingbrunn - Warth -:-19:30Rohrbach - Korneuburg -:-
19:30Zwettl - Langenrohr -:-
OOSTENRIJK: Oberosterreich
19:00Weisskirchen - ASK St.Valentin -:-19:30Leonfelden - Micheldorf -:-
20:00Pregarten - Bad Ischl -:-
OOSTENRIJK: Salzburg
18:00Union Henndorf - SAK 1914 -:-18:30Grodig - USK Anif -:-
19:00Eugendorf - UFC Hallein -:-
19:00Puch - Strasswalchen -:-
19:00Seekirchen - Burmoos -:-
OOSTENRIJK: Steiermark
19:00Ilzer SV - SV Union Gnas -:-19:00Koflach - Lebring -:-
19:00SV Frauental - Tillmitsch -:-
19:00SV Wildon - Furstenfeld -:-
19:00UFC Fehring - Stadtwerke Bruck/Mur -:-
19:00Weinland Gamlitz - Hohenhaus Schladming -:-
OOSTENRIJK: Tirol - Degradatiegroep
19:30SC Kundl - Vols -:-19:30SV Worgl - Innsbrucker AC -:-
OOSTENRIJK: Tirol - Promotie groep
20:00Fugen - Kitzbuhel -:-OOSTENRIJK: Vorarlberg
18:30A. Lustenau (Am) - Lauterach -:-OOSTENRIJK: Wien
18:00Red Star-Penzing - Dinamo Helfort -:-18:30SV Donau - Sportunion Mauer -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
16:00Sp. Carapegua - Rubio Nu -:-23:15Deportivo Santani - Fernando de la Mora -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
22:00Huancayo - Carlos Mannucci -:-PERU: Liga Vrouwen
20:00UNSAAC V - Melgar V -:-22:00Dep. Municipal V - Carlos Mannucci V -:-
20:00AD Cantolao V - Defensores V -:-
22:30Cesar Vallejo V - Sporting Cristal V -:-
POLEN: Ekstraklasa
18:00Piast Gliwice - Warta Poznan -:-20:30Jagiellonia - Pogon Szczecin -:-
POLEN: I Liga
20:30Wisla Krakau - Podbeskidzie -:-POLEN: Division 2
19:30Chojniczanka - Sandecja -:-20:00Pogon Siedlce - Stezyca -:-
POLEN: III Liga - Group I
19:45Skierniewice - Pelikan -:-POLEN: III Liga - Group II
17:15Pogon Szczecin II - Swit Skolwin -:-POLEN: III Liga - Group III
15:30Sleza Wroclaw - Carina Gubin -:-POLEN: III Liga - Group IV
19:45Wiazownica - Czarni Polaniec -:-PORTUGAL: Liga Portugal
21:15Gil Vicente FC - Arouca -:-PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Degradatiegroep
12:00Academico Viseu -23 - Rio Ave FC -23 -:-12:00CD Santa Clara -23 - Leixoes -23 -:-
12:00Portimonense -23 - Braga -23 -:-
17:00SC Farense -23 - Mafra -23 -:-
PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Championship Play-Offs
12:00SL Benfica -19 - SC Braga -19 -:-QATAR: Emir Cup
16:15Al Khor - Lusail -:-19:00Al-Shahaniya - Al Bidda -:-
ROEMENIË: Liga 1 - Degradatiegroep
19:00Dinamo Boekarest - FC Voluntari -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 3 - Degradatiegroep
16:00Inainte Modelu - Gloria Baneasa -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 3 - Promotie groep
16:00Calarasi - Afumati -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4 - Degradatiegroep
16:00Muscel - Moreni -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4 - Promotie groep
16:00Popesti Leordeni - CS Din. Bucuresti -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5 - Degradatiegroep
16:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - SR Brasov -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5 - Promotie groep
16:00Cetate Rasnov - Kids Tampa Brasov -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6 - Degradatiegroep
16:00Unirea Bascov - Calimanesti -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6 - Promotie groep
16:00Ramnicu Valcea - Cetatea -:-16:00Vedita Colonesti - Viitorul Daesti -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7 - Degradatiegroep
16:00CS Universitatea Craiova 2 - CS Universitatea Craiova 2 -:-16:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7 - Promotie groep
13:00Viitorul Simian - CSM Deva -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8 - Degradatiegroep
16:00Avantul Periam - Ineu -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9 - Degradatiegroep
16:00Avantul Reghin - Targu Mures 1898 -:-16:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10 - Degradatiegroep
16:00Sanatatea Cluj - Baia Mare -:-16:00Satu Mare - Victoria Carei -:-
RUSLAND: Youth League
10:00F. Voronezh -19 - Chertanovo M. -19 -:-10:00Ural -19 - FK Orenburg -19 -:-
12:00Samara -19 - Lokomotiv Moskou -19 -:-
12:00UOR 5-Yegoryevsk -19 - Baltika -19 -:-
14:00Akhmat Grozny -19 - CSKA Moskou -19 -:-
14:00FC Dinamo Moskou -19 - FK Rostov -19 -:-
14:00Rubin Kazan -19 - FK Strogino Moscow -19 -:-
14:00Zenit St Petersburg -19 - Nizhny Novgorod -19 -:-
16:00PFC Sochi -19 - FK Krasnodar -19 -:-
16:00Sp. Moskou -19 - Konoplev Academy -19 -:-
RWANDA: Premier League
15:00Police - Bugesera -:-SAOEDI-ARABIË: Premier League
17:00Al-Hilal - Al Fateh -:-17:00Damac - Al-Taawon -:-
20:00Al-Ittihad FC - Al Shabab -:-
SCHOTLAND: 1e Divisie
20:45Airdrieonians - Dundee United -:-SERVIË: Super Liga - Championship Play-Offs
19:00Cukaricki - Mladost -:-SERVIË: Super Liga - Degradatiegroep
17:00Vozdovac - Sp. Subotica -:-SERVIË: Srpska Liga - Belgrade
14:00Torlak - Jedinstvo Surcin -:-15:00Studentski Grad - Radnicki Obrenovac -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15Bhantal - Freetown City -:-18:15Real Republicans - Kholifa Stars -:-
SLOVENIË: 2e SNL
17:00Ilirija - Tabor Sezana -:-SLOWAKIJE: Nike liga - Degradatiegroep
17:30Michalovce - Banska Bystrica -:-SLOWAKIJE: 1. Liga Vrouwen - Championship Play-Offs
18:00Myjava V - Slovan Bratislava V -:-SOMALIË: National league
14:30Midnimo - Heegan -:-SPANJE: LaLiga2
20:30Andorra - Racing Santander -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 4
19:30Derio - Leioa -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 6
18:00Ilicitano - Roda -:-20:00Ontinyent 1931 - Rayo Ibense -:-
20:00Villarreal C - Silla CF -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 12
22:15Arucas - Panaderia -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 15
19:30Alesves - Cortes -:-20:30Oberena - CD Ardoi -:-
SYRIË: Premier League
15:00Al-Ittihad Aleppo - Wathbah -:-15:00Al Karamah - Horriya -:-
15:00Al-Sahel - Tishreen -:-
15:00Foutoua - Al Wahda -:-
15:00Hottin - Jableh -:-
TADZJIKISTAN: Vysshaya Liga
13:30Istaravshan - CSKA Pomir Dushanbe -:-15:00Kuktosh - Barkchi Hisor -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00Dodoma Jiji - Kinondoni MC -:-17:00Simba - Mtibwa Sugar -:-
TSJAAD: Premiere Division - LPFN
16:45Foullah Edifice - Gazelle -:-TSJECHIË: MSFL
16:30Unicov - Zlinsko -:-TSJECHIË: Division B
18:00Kladno - Hrebec -:-TSJECHIË: Division E
18:30Batov - Novy Jicin -:-TSJECHIË: Prazsky prebor
17:30Motorlet Prague B - Dolni Chabry -:-TURKIJE: Super Lig
19:00Adana Demirspor - Galatasaray -:-USA: MLS Next Pro
76'Tacoma Defiance - Town FC 2:2USA: NISA
23:00Georgia Lions - Savannah Clovers -:-VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie
16:05Al Nasr - Ittihad Kalba -:-16:05Bani Yas - Hatta -:-
18:45Al Wasl - Al-Jazira -:-
18:45Emirates Club - Al-Wahda -:-
WALES: Cymru North
20:30Buckley - Chirk AAA FC -:-WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
10:00Ghana -16 - Servië -16 -:-12:30Kroatië -16 - Zweden -16 -:-
15:15Finland -16 - Uruguay -16 -:-
15:30Rusland -16 - Kazachstan -16 -:-
16:00Tunesië -17 - Libië -17 -:-
19:00Algerije -17 - Egypte -17 -:-
WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen
12:00Oezbekistan -18 V - Turkmenistan -18 V -:-15:00Tadzjikistan -18 V - Iran -18 V -:-
ZUID-AFRIKA: Premier League
19:30Cape Town Spurs - Richards Bay -:-19:30TS Galaxy - Swallows -:-
ZUID-AFRIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Black Leopards - Orbit College -:-15:00Pretoria Callies - Upington City -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
00:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) 0:000:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) 0:2
02:00Barcelona SC (Ecu) - Sao Paulo (Bra) 0:2
02:00Palestino (Chi) - Millonarios (Col) 3:1
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
00:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) 0:200:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) 2:2
02:00Always Ready (Bol) - Cesar Vallejo (Per) 2:0
02:00Fortaleza (Bra) - Boca Juniors (Arg) 4:2
79'Delfin (Ecu) - Internacional (Bra) 1:2
80'Ind. Medellin (Col) - Defensa y Justicia (Arg) 2:1
ZUID-AMERIKA: South American Championship Vrouwen U20 - Finale groep
23:00Colombia -20 V - Venezuela -20 V -:-ZWEDEN: 1e Divisie - Noord
19:00Orebro Syr. - AFC Eskilstuna -:-ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid
19:00Angelholm - Lunds -:-19:00Torslanda - Trollhättan -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland
19:00Boden - Kiruna -:-ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland
19:00IFK Skovde - Lidkoping -:-19:15Saffle SK - Herrestads AIF -:-
19:30Kongahalla - Gauthiod -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand
19:30Nacka Iliria - IFK Eskilstuna -:-19:30Sleipner - Nykopings -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland
19:00Landvetter - Savedalen -:-ZWEDEN: Elitettan Vrouwen
19:00Jitex V - Lidkoping V -:-19:30Sunnanå V - Malmö FF V -:-
ZWITSERLAND: Challenge Competitie
20:15Aarau - Bellinzona -:-ZWITSERLAND: Promotion League
20:15Delemont - Breitenrain -:-Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.