REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

EUROPA: Champions League - Groepsfase

18:45Besiktas - Sporting CP -:-
18:45Club Brugge - Manchester City -:-
21:00Ajax - Borussia Dortmund -:-
21:00Atlético Madrid - Liverpool -:-
21:00FC Porto - AC Milan -:-
21:00Inter - FC Sheriff Tiraspol -:-
21:00PSG - RB Leipzig -:-
21:00Shakhtar Donetsk - Real Madrid -:-

EUROPA: Europa League - Groepsfase

16:30Celtic - Ferencvaros -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Caala - Interclube -:-
16:30Desportivo Huila - Sagrada -:-

ARGENTINIË: Liga Profesional

19:30Platense - Rosario -:-
21:45Union Santa Fe - Racing Club -:-
00:00Patronato - Defensa y Justicia -:-

ARGENTINIË: Primera Nacional

02:05Belgrano - Estudiantes Rio Cuarto -:-
02:10San Martin Tucuman - Temperley -:-
02:30CA Mitre - Alvarado -:-

ARGENTINIË: Primera C - Clausura

01:00Sportivo Italiano - Real Pilar -:-

AZERBEIDZJAN: First Division

13:00Keshla 2 - Qarabag 2 -:-
13:00Neftci Baku 2 - SumQayit 2 -:-

AZIË: AFC Champions League - Play-offs

20:00Al Nasr Riyadh (Sau) - Al-Hilal (Sau) -:-

BOLIVIA: Division Profesional

21:00Real Potosi - Oriente Petrolero -:-
23:15Royal Pari - The Strongest -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

01:00Sao Paulo - Corinthians -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

01:00Vila Nova - CRB -:-
00:00Londrina - Goias -:-

BRAZILIË: Copa Paulista

20:00Botafogo SP - Velo Clube -:-
20:00Portuguesa - Atibaia -:-
20:00Rio Claro - Piracicaba -:-
20:00Santos 2 - EC Sao Bernardo -:-
20:00Sao Bento - Noroeste -:-
20:00Sao Bernardo - Primavera EC -:-
20:00Sao Caetano - Juventus-SP -:-
20:00Votuporanguense - Comercial -:-

BULGARIJE: Parva liga

14:00Lokomotiv Plovdiv - Pirin Blagoevgrad -:-

BULGARIJE: Vtora liga

17:00CSKA 1948 Sofia II - Septemvri Simitli -:-

CHILI: Hoogste Divisie

23:30A. Italiano - Nublense -:-

CHILI: Divisie B

18:30Coquimbo - Deportes Temuco -:-
21:00CD Santa Cruz - Rangers -:-
00:00U. De Concepcion - Barnechea -:-

CHILI: Segunda Division

22:00Deportes Colina - San Antonio Unido -:-

CHINA: FA Cup

09:30Cangzhou - Shenzhen -:-
09:30Shaanxi Changan - Shanghai Port -:-
09:30Wuhan FC - Qingdao FC -:-
13:30Chengdu Rongcheng - Sichuan Jiuniu -:-

CHINA: Super League Women

08:15Sichuan V - Henan Songshan Longmen V -:-
08:15Zhejiang V - Wuhan Jiangda V -:-
10:00Beijing Beikong V - Changchun Dazhong V -:-
10:30Jiangsu Suning V - Shandong SL V -:-
10:30Shanghai RCB V - Guangdong Meizhou V -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura

23:00Envigado - Aguilas -:-

COLOMBIA: Primera B - Clausura

03:00Barranquilla - Leones -:-
22:00Valledupar - Cortulua -:-

CONGO DR: Ligue 1

14:30AC Kuya - Lubumbashi Sport -:-
16:30RCK - US Panda -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Apertura

04:00Cartagines - Sporting San Jose -:-

DENEMARKEN: Landspokal Beker

19:00Kolding IF - Nykøbing FC -:-

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

19:00Hamburger SV II - SC Weiche-08 -:-

DUITSLAND: Regionalliga Bayern

19:00Aschaffenburg - SpVgg Unterhaching -:-
19:00Bayern München II - SpVgg Bayreuth -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Noord

12:00Hertha -19 - 1. FC Magdeburg -19 -:-

ECUADOR: Liga Pro - Tweede fase

02:00Ind. del Valle - Manta -:-

ENGELAND: Championship

20:45Bristol City - Nottingham Forrest -:-
20:45Derby County - Luton Town FC -:-
20:45QPR - Blackburn Rovers -:-
20:45Sheffield United - Millwall -:-
20:45Stoke City - AFC Bournemouth -:-

ENGELAND: League One

20:45Cambridge United - Sheffield Wednesday -:-
20:45Charlton Athletic FC - Accrington Stanley FC -:-
20:45Cheltenham Town - Morecambe -:-
20:45Crewe Alexandra FC - Sunderland -:-
20:45Fleetwood Town - Burton Albion -:-
20:45Gillingham FC - Doncaster Rovers -:-
20:45Lincoln City FC - AFC Wimbledon -:-
20:45Oxford United - Shrewsbury Town -:-
20:45Plymouth Argyle - Bolton Wanderers -:-
20:45Portsmouth - Ipswich Town -:-
20:45Rotherham United FC - Wycombe Wanderers FC -:-
20:45Wigan Athletic - Milton Keynes -:-

ENGELAND: League Two

20:45AFC Barrow - Scunthorpe United -:-
20:45Bradford City - Hartlepool United FC -:-
20:45Colchester United - Bristol Rovers -:-
20:45Crawley Town - Exeter City -:-
20:45Harrogate Town - Tranmere Rovers -:-
20:45Leyton Orient - Forest Green -:-
20:45Mansfield Town - Port Vale -:-
20:45Newport County - Carlisle United -:-
20:45Northampton Town - Stevenage -:-
20:45Oldham Athletic - Walsall -:-
20:45Salford City - Rochdale AFC -:-
20:45Sutton United FC - Swindon Town -:-

ENGELAND: NPL Premier Division

20:45Buxton - Scarborough -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Barwell -:-
20:45Alvechurch - Tamworth -:-
20:45Banbury - Leiston -:-
20:45Coalville - Peterborough Sports -:-
20:45Lowestoft - Royston -:-
20:45Needham Market - Biggleswade Town -:-
20:45Rushall - Bromsgrove -:-
20:45St. Ives - Hitchin -:-
20:45Stratford - Nuneaton -:-

ENGELAND: Southern League South Division

20:45Dorchester - Hartley Wintney -:-
20:45Kings Langley - Harrow -:-
20:45Merthyr Town - Poole -:-
20:45Salisbury - Chesham -:-
20:45Swindon S - Taunton -:-
20:45Truro - Tiverton -:-
20:45Wimborne - Weston-super-Mare -:-

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

20:45East Thurrock - Bishop's Stortford -:-
20:45Horsham FC - Cheshunt -:-
20:45Merstham - Bowers & Pitsea -:-

ENGELAND: FA Cup - Kwalificatie

20:45Buxton - Kettering -:-
20:45Folkestone - Eastleigh -:-
20:45Gateshead - Marske -:-
20:45Guiseley - Brackley Town -:-
20:45Halifax - Pontefract -:-
20:45Hayes & Yeading - Dorking -:-
20:45Morpeth - York -:-
20:45Notts County - Tamworth -:-
20:45St. Albans - Corinthian-Casuals -:-
20:45Stratford - Boston Utd -:-
20:45Weymouth - Yeovil -:-
20:45Wrexham - Marine -:-
20:45Yate Town - Dover -:-

ENGELAND: Premier League Cup

20:00Burnley -23 - Peterborough United FC -23 -:-

ENGELAND: Professional Development League

14:00Cardiff City -23 - Charlton Athletic FC -23 -:-
14:00QPR -23 - Colchester United -23 -:-
14:30Millwall -23 - Swansea City -23 -:-

ESTLAND: Meistriliiga

18:00AfgelastFC Flora Tallinn - Tulevik -:-
18:00AfgelastPaide - Parnu JK Vaprus -:-
18:00AfgelastTammeka - Kuressaare -:-

ETHIOPIË: Premier League

14:00Bahir Dar Kenema - Addis Ababa Kenema -:-
18:00Ethiopia Bunna - Sidama Bunna -:-

EUROPA: EK -17 - Kwalificatie - Eerste fase

14:00Slowakije -17 - Armenië -17 -:-
17:00Engeland -17 - Wit-Rusland -17 -:-

EUROPA: UEFA Youth League - Groepsfase

12:00Shakhtar Donetsk -19 - Real Madrid -19 -:-
13:30Besiktas -19 - Sporting CP -19 -:-
13:30Club Brugge -19 - Manchester City -19 -:-
14:00Ajax -19 - Borussia Dortmund -19 -:-
14:00Inter -19 - FC Sheriff Tiraspol -19 -:-
15:00PSG -19 - RB Leipzig -19 -:-
15:30FC Porto -19 - AC Milan -19 -:-
16:00Atlético Madrid -19 - Liverpool -19 -:-

EUROPA: UEFA Youth League - Winnaars Play-offs

15:30FC Midtjylland -19 - Rosenborg BK -19 -:-
17:00AZ -19 - Gabala -19 -:-
18:00KRC Genk -19 - Koln -19 -:-
19:00Akademia Futbollit -19 - Septemvri Sofia -19 -:-

EUROPA: EK -19 - Vrouwen - Kwalificatie - Ronde 1 - Competitie A

17:00Portugal -19 V - Tsjechië -19 V -:-
17:00Spanje -19 V - Slowakije -19 V -:-

EUROPA: EK -19 - Vrouwen - Kwalificatie - Ronde 1 - Competitie B

11:00Letland -19 V - Kosovo -19 V -:-
12:00Moldavië -19 V - Albanië -19 V -:-
14:30Bosnië en Herzegovina -19 V - Armenië -19 V -:-
14:30Estland -19 V - Montenegro -19 V -:-
15:30Kroatië -19 V - Liechtenstein -19 V -:-
16:00Wales -19 V - Andorra -19 V -:-

INDONESIË: Liga 2 - Eerste ronde

10:15PSG Pati - PSIM Yogyakarta -:-
13:15RANS Cilegon - Badak Lampung -:-
15:30Mitra Kukar - Kalteng Putra -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

14:30Nassaji Mazandaran - Fajr Sepasi -:-
14:30Peykan - Naft M.I.S -:-
14:30Shahr Khodrou - Aluminium Arak -:-
16:30Foolad - Persepolis -:-
16:30Sepahan - Mes Rafsanjan -:-

ISRAËL: Liga Alef North

14:30Ironi Baka - Tzeirei Kafr Kanna -:-

ITALIË: Serie C - Groep B

14:30Viterbese - Siena -:-
17:30Montevarchi - Olbia -:-
18:30Gubbio - Carrarese -:-
21:00Cesena - Pontedera -:-
21:00Entella - Vis Pesaro -:-
21:00Fermana - Lucchese -:-
21:00Grosseto - Teramo -:-
21:00Imolese - Pistoiese -:-
21:00Pescara - Modena -:-
21:00Reggiana - Ancona-Matelica -:-

MAROKKO: Botola Pro

21:30Tanger - FAR Rabat -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Monterrey -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Raya 2 - Leones Negros -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Lobos ULMX - Canoneros Marina -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atlas -20 - Cruz Azul -20 -:-
16:00Puebla -20 - Mazatlan -20 -:-
16:00Queretaro -20 - Monterrey -20 -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura

00:00Santos Laguna V - U.N.A.M. V -:-
04:00Juarez V - Pachuca V -:-

NOORWEGEN: Junior U19

20:15Ull/Kisa -19 - Mjøndalen IF -19 -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Salzburg

19:00Saalfelden - Wals-Grunau -:-
19:00Seekirchen - Grodig -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

23:1512 de Octubre - Guarani -:-
01:30Cerro Porteno - River Plate -:-

POLEN: Division 1

18:00R. Rzeszow - Legnica -:-

QATAR: Division 2

18:00Al-Shahaniya - Al Muaidar -:-
18:00Lusail - Al Bidda -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 3

14:00Afumati - F. Constanta 2 -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4

14:00Unirea Bascov - Rapid Boekarest 2 -:-

RUSLAND: FNL 2 - Group 2

09:00Chita - Zenit 2 -:-
11:00Yenisey 2 - Volna Nizhegorodskaya -:-
13:00Khimik - Din. Moskou 2 -:-
14:00Olimp-Dolgoprudny 2 - Lokomotiv-Kazanka -:-
15:00Chertanovo M. - Murom -:-
15:00Krasava - Zvezda St. Peterburg -:-
15:00Leningradets - Baltika 2 -:-
15:00Luki-Energiya - Tver -:-
16:00Kairat Moscow - Dynamo Petersburg -:-
17:00Yaroslavl - Znamya Truda -:-

RUSLAND: FNL 2 - Group 3

05:00Sakhalin - D. Bryansk -:-
08:00SKA Khabarovsk 2 - Peresvet Podolsk -:-
12:00FK Strogino Moscow - Vidnoe -:-
14:00F. Voronezh 2 - Saratov -:-
14:00Znamya Noginsk - Rodina Moscow -:-
15:00Ryazan - Kursk -:-
15:00Salyut-Belgorod - Arsenal Tula 2 -:-
16:00Dynamo Vladivostok - Kaluga -:-
16:00Khimki 2 - Saturn Ramenskoye -:-
17:00FK Saransk - Kolomna -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Faetano - San Giovanni -:-
21:15Juvenes/Dogana - Domagnano -:-

SAOEDI-ARABIË: Division 1

17:25Al Ain - Najran -:-
17:25Al Orubah - Ohod -:-
17:35Jeddah - Al Jeel -:-
18:45Al Adalh - Al-Sahel -:-

SLOWAKIJE: Beker

14:00Kezmarok - Skalica -:-

SPANJE: LaLiga2

19:00Cartagena - Gijon -:-
19:00Huesca - Malaga -:-
21:00Tenerife - Eibar -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Tanzania Prisons - Biashara Mara United -:-
15:00Kinondoni MC - Young Africans -:-
18:00Azam - Namungo -:-

URUGUAY: Segunda Division

00:45Uruguay Montevideo - Danubio -:-
03:15Albion - Rampla Juniors -:-
22:15Juventud - Rocha -:-
00:45Villa Teresa - Cerro CA -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

18:00Tsjechië -16 - Slowakije -16 -:-

ZUID-AFRIKA: Premier League

15:30Marumo Gallants - Royal AM -:-
17:30TS Galaxy - AmaZulu -:-

ZWEDEN: Superettan

19:00Falkenbergs - Helsingborg -:-
19:00Landskrona - Jonkopings -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.