REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

BELGIË: Jupiler Pro League

16:15Royale Union SG - RFC Seraing -:-
18:30KV Oostende - Cercle Brugge -:-
18:30SV Zulte Waregem - Royal Antwerp FC -:-
20:45Standard - OH Leuven -:-

DUITSLAND: Bundesliga

34'1. FC Union Berlin - VfL Wolfsburg 0:0
34'Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05 1:0
34'Eintracht Frankfurt - Hertha BSC 0:1
34'Greuther Fürth - VfL Bochum 0:0
34'SC Freiburg - RB Leipzig 0:0
18:30Mönchengladbach - VfB Stuttgart -:-

ENGELAND: Premier League

13:30Watford - Liverpool 0:5
16:00Aston Villa - Wolverhampton Wanderers -:-
16:00Leicester City - Manchester United -:-
16:00Manchester City - Burnley -:-
16:00Norwich City FC - Brighton -:-
16:00Southampton - Leeds United FC -:-
18:30Brentford - Chelsea -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

17:00Clermont - Lille OSC -:-
21:00Olympique Lyon - AS Monaco -:-

ITALIË: Serie A

RustSpezia - Salernitana 0:1
18:00Lazio - Inter -:-
20:45AC Milan - Hellas Verona -:-

NEDERLAND: Eredivisie

16:30Feyenoord - RKC Waalwijk -:-
18:45Go Ahead Eagles - Heracles Almelo -:-
18:45sc Heerenveen - Ajax -:-
21:00Fortuna Sittard - SC Cambuur -:-
21:00PSV - PEC Zwolle -:-

SPANJE: LaLiga

18:30Levante - Getafe -:-
21:00Real Sociedad - Mallorca -:-

AFRIKA: CAF Champions League - Kwalificatie

14:00Tusker (Ken) - Zamalek (Egy) 0:1
RustAPR (Rwa) - Etoile Sahel (Tun) 1:1
16:00Sagrada (Ang) - Royal Leopards (Esw) -:-
17:00ASEC Mimosas (Ivo) - Belouizdad (Alg) -:-
17:30US Gendarmerie (Nig) - Al Ahly (Egy) -:-
19:00Al-Merreikh (Sud) - Zanaco (Zam) -:-
19:00Stade Malien (Mli) - Horoya (Gui) -:-

AFRIKA: CAF Confederations Cup - Kwalificatie

14:00Azam (Tan) - Pyramids (Egy) 0:0
RustOrapa United (Bot) - Cotonsport (Cmr) 1:0
RustRed Arrows (Zam) - Primeiro de Agosto (Ang) 1:0
RustURA SC (Uga) - Al Masry (Egy) 0:0
17:30Ben Guerdane (Tun) - Berkane (Mar) -:-
18:00ASAC Concorde (Mrt) - Saoura (Alg) -:-
19:00Diambars (Sen) - Enyimba (Nga) -:-
20:00FAR Rabat (Mar) - JS Kabylie (Alg) -:-

ALBANIË: Super League

13:45Kastrioti - Skenderbeu 2:0
13:45Laci - Egnatia 0:1

ANGOLA: Girabola League

16:00Bravos do Maquis - Sporting de Cabinda -:-
16:00Libolo - Cuando Cubango -:-

ARGENTINIË: Liga Profesional

00:00Racing Club - Platense 0:1
02:15Defensa y Justicia - Estudiantes 2:1
02:15Velez Sarsfield - Arsenal Sarandi 0:0
18:30Sarmiento Junin - Union Santa Fe -:-
20:45Gimnasia L.P. - Newells Old Boys -:-
23:00Lanus - Banfield -:-

ARGENTINIË: Primera Nacional

00:10Def. de Belgrano - Club A. Guemes 1:0
02:10Atl. Rafaela - Barracas Central 0:2
20:00Brown Adrogue - Gimnasia Jujuy -:-
21:00Santamarina - Almagro -:-

ARGENTINIË: Torneo Federal

20:00Camioneros Buenos Aires - Circulo Deportivo -:-
20:00Crucero del Norte - Douglas Haig -:-
20:30Deportivo Madryn - Sportivo Estudiantes -:-
20:30Sol de Mayo - Independiente Chivilcoy -:-
21:00Defensores Belgrano VR - Boca Unidos -:-
21:00Huracan Las Heras - Cipolletti -:-
23:30Union Sunchales - Sportivo Las Parejas -:-

ARGENTINIË: Divisie B - Clausura

18:05Sacachispas - Justo Jose de Urquiza -:-
20:00Acassuso - Argentino de Quilmes -:-
20:00Deportivo Merlo - Fenix -:-
20:00San Miguel - Defensores Unidos -:-
20:00UAI Urquiza - Deportivo Armenio -:-
20:45Flandria - Colegiales -:-

ARGENTINIË: Primera A Women - Clausura

34'River Plate V - UAI Urquiza V 1:1
20:00Rosario Central V - Excursionistas V -:-

ARMENIË: Premier League

13:00Van - Urartu 1:1

ARMENIË: First League

13:00Alashkert 2 - Lernayin Artsakh -:-
13:00Shirak - Gandzasar -:-

AUSTRALIË: NPL Queensland

10:00Peninsula - Gold Coast 3:5
11:00Sunshine Coast Wanderers - Magpies Crusaders 5:0

AZERBEIDZJAN: Premier League

13:00Sabail - Keshla 1:2
RustGabala - Zira 0:1

AZIË: AFC Champions League - Play-offs

17:00Al-Wahda (Uae) - Al Nasr Riyadh (Sau) -:-
20:00Persepolis (Irn) - Al-Hilal (Sau) -:-

AZIË: SAFF Championship - Play-offs

17:00India - Nepal -:-

BAHREIN: Premier League

16:45UitgesteldAl-Muharraq - Al-Ahli Manama -:-
16:45East Riffa - Al-Hidd -:-
19:20Al-Najma - Al-Budaiya -:-

BELGIË: 1B Pro League

20:45Virton - Lierse K. -:-

BELGIË: National Division 1

19:30Dessel - OC Charleroi -:-
20:00Dender - RFC Liege -:-
20:00Heist - URSL Vise -:-
20:00La Louviere - Patro Eisden -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Meux - Givry -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV A

18:00KRC Harelbeke - Olsa Brakel -:-
19:30Dikkelvenne - Westhoek -:-
19:30Ninove - Oudenaarde -:-
20:00Lokeren-Temse - KRC Gent -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV B

18:30Hades - Belisia Bilzen -:-
19:30Londerzeel - Wijgmaal -:-
20:00Bocholter - Diegem -:-
20:00Hoogstraten - Houtvenne -:-
20:00K. Berchem Sport - Aalst -:-
20:00Lyra-Lierse Berlaar - Tongeren -:-

BELGIË: Super League Women

14:00OH Leuven V - KRC Genk V 2:0
16:00Standard Luik V - Zulte Waregem V -:-
16:15Aalst V - Club Brugge V -:-

BELGIË: 1e Nationaal - Vrouwen

15:30GBA Kontich V - Gent II V -:-
17:00Chastre V - Zwevezele V -:-
17:00Mons V - Famkes Merkem V -:-
17:00Standard Luik II V - KRC Genk II V -:-
17:30RFC Liege V - Mechelen V -:-
18:30RSC Anderlecht II V - Moldavo V -:-

BOLIVIA: Nacional B - Tweede fase

21:00Fatic - Universitario de Vinto -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premier League

14:00Leotar - Borac Banja Luka 1:1
17:00Sloboda - Radnik Bijeljina -:-
17:00Zeljeznicar - Tuzla City -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

RustBanovici - Gradina Srebrenik 2:1
RustBratstvo Gracanica - Mladost DK 1:0
RustGradacac - Travnik 0:0
RustHNK Orasje - Jedinstvo Bihac 0:0
RustIgman K. - Tomislav 0:0
RustKakanj - Hadzici 0:2
RustVis Simm-Bau - TOSK Tesanj 1:1

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

79'Drina Zvornik - Novi Grad 1:0
78'Ljubic Prnjavor - Buducnost Pilica 1:1
78'Podrinje Janja - Modrica 1:1
79'Sloga Doboj - Kozara 3:0
78'Zvijezda 09 - Tekstilac 2:0
17:30Sutjeska Foca - Slavija -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

00:00Chapecoense-SC - Fortaleza -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

00:00CRB - Guarani 2:2
02:30Goias - CSA 3:1
20:00Brasil de Pelotas - Vila Nova 1:2
21:00Ponte Preta - Nautico -:-
21:30Vasco - Coritiba -:-
23:30Operario - Londrina -:-

BRAZILIË: Serie C - Tweede fase

22:00Ituano - Paysandu -:-
00:00Criciuma - Botafogo PB -:-

BRAZILIË: Serie D - Play-offs

20:00Aparecidense - Uberlandia -:-
22:30Campinense - America-RN -:-

BRAZILIË: Copa do Nordeste - Kwalificatie

21:00River-PI - Lagarto -:-

BULGARIJE: Parva liga

16:30PFK Ludogorets - Tsarsko Selo -:-
19:00FK Lokomotiv 1929 Sofia - Levski Sofia -:-

BULGARIJE: Vtora liga

14:00Maritsa Plovdiv - Hebar 3:1
RustDobrudzha - Levski Lom 2:0
RustNeftochimic Burgas - Sozopol 0:0
RustSpartak - Yantra Gabrovo 0:0
RustStrumska Slava - Etar 0:1
RustSvoge - Marek 1:0

BULGARIJE: Third League - South-East

15:00Atletik Kuklen - Yambol 1915 -:-
15:00Beroe II - Dimitrovgrad -:-
15:00Borislav Parvomay - Lokomotiv Plovdiv II -:-
15:00Gigant Saedinenie - Asenovets -:-
15:00Karnobat - Chernomorets 1919 -:-
15:00Levski Krumovgrad - Zagorets -:-
15:00Nesebar - Rozova Dolina -:-
15:00Rodopa Smolyan - Levski Karlovo -:-

BULGARIJE: Third League - South-West

15:00Balkan Botevgrad - Pirin Blagoevgrad 2 -:-
15:00Bansko - Nadezhda Dobroslavci -:-
15:00Gotse Delchev - Hebar 2 -:-
15:00Kyustendil - Oborishte -:-
15:00Razlog - Vladaya -:-
15:00Rilski Sportist - Kostinbrod -:-
15:00UitgesteldSeptemvri Sofia 2 - Chavdar Etropole -:-
15:00Vihren - Chepintsi -:-
15:00Vitosha Bistritsa - Belasitsa -:-

BULGARIJE: Third League - North-East

15:00Dunav Ruse - Shumen 2007 -:-
15:00Lokomotiv Ruse - Chernomorets Balchik -:-
15:00PFK Ludogorets III - Svetkavitsa -:-
15:00Riltzi - Septemvri Tervel -:-
15:00Spartak II - Dorostol -:-

BULGARIJE: Third League - North-West

15:00Akademik Svishtov - Sevlievo -:-
15:00Bdin Vidin - Botev Vratsa II -:-
15:00Mezdra - Lok. Gorna -:-
15:00Pavlikeni - Drenovets -:-
15:00Peshtera Galata - Lok. Dryanovo -:-
15:00Vihar Slavyanovo - Etar II -:-
15:00Yantra Polski Trambesh - Juventus Malchika -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30Etoile Filante - ASEC Koudougou -:-
17:30Koupela - Sonabel Ouagadougou -:-
17:30Royal - Kiko -:-
19:45UitgesteldAS Douanes - ASFA Yennega -:-

BURUNDI: Primus League

49'Bumamuru - Musongati 1:0
4'Dynamik - Flambeau du Centre 0:0

CANADA: Canadian Premier League

21:30Forge - Atl. Ottawa -:-
00:00Pacific FC - Valour -:-

CANADA: U Sports

23:15UNB - Saint Marys 1:1
01:15Windsor - Waterloo 0:5
01:30Laurentian - Toronto 0:1
02:00York - Trent 4:0
02:15Concordia - UQTR 0:1
02:15Montreal - Sherbrooke 3:0
02:15UOIT - Carleton 1:7
02:15UQAM - McGill 0:1
04:30UBC - Trinity Western 2:2
05:00UFV - UNBC 2:2
20:15Moncton - Saint Marys -:-
20:15Mount Allison - UPEI -:-
20:15StFX - Acadia -:-
20:30Algoma - Ryerson -:-
21:00Mount Royal - Saskatchewan -:-
21:15RMC - Queens -:-
22:15Alberta - Calgary -:-
22:30MacEwan - Lethbridge -:-
22:30UBC Okanagan - Victoria -:-

CHILI: Hoogste Divisie

23:30U. De Chile - A. Italiano 0:1
02:00Nublense - U. Calera 0:2
16:00Cobresal - U. Catolica -:-
20:00S. Wanderers - Everton -:-
22:30U. Espanola - Curico Unido -:-

CHILI: Divisie B

20:00Cobreloa - Copiapo -:-
00:00Arturo Fernandez Vial - Magallanes -:-

CHILI: Segunda Division

17:30Recoleta - Valdivia -:-
22:00Limache - General Velasquez -:-
22:00Rodelindo - Dep. Concepcion -:-
00:00Colchagua - Iberia -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura

02:40Tolima - Huila 1:0
21:00La Equidad - Patriotas -:-
23:00America De Cali - Dep. Cali -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Apertura

22:00ADR Jicaral - San Carlos -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:15Ad Aserri - Barrio Mexico 0:0
19:00Puerto Golfito FC - Municipal Turrialba -:-
21:00Marineros - Cofutpa -:-
22:00Liberia - Puntarenas FC -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00SUBT - CSD Barber 2:0

CYPRUS: Eerste Divisie

16:00AEK Larnaca - Paeek -:-
18:00Paphos FC - Olympiakos Nicosia -:-

CYPRUS: Division 2

75'Alki Oroklini - Chloraka 1:2
74'Anagennisi - Othellos Athienou 2:0
70'Omonia 29th May - Xylotympou 0:0
77'Paralimni - Olympias Lympion 0:1

DENEMARKEN: 1st Division

13:30HB Køge - Nykøbing FC 1:0
14:00Jammerbugt FC - Hvidovre IF 0:2

DENEMARKEN: 2nd Division

13:45FA 2000 - Hillerod 3:5
14:00Brabrand - Thisted 0:3
RustKolding IF - Hellerup 1:1

DENEMARKEN: 3rd Division

13:00Vanløse - Slagelse 3:2
14:00BK Frem - Roskilde KFUM's 3:2
14:00Næsby - Karlslunde 4:0
14:00Roskilde - Dalum IF 3:0
14:00VSK Aarhus - Herlev 1:0

DENEMARKEN: Elitedivisionen Women

13:45FC Nordsjaelland V - Fortuna Hjorring V 2:2
74'Aarhus GF V - Thisted V 2:2
45+'Brondby V - Aalborg V 2:1

DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF - Play-offs

00:00Cibao - Atletico Pantoja -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga

13:301. FC Heidenheim - St. Pauli 2:4
13:30FC Ingolstadt - Holstein Kiel 1:1
13:30Karlsruher SC - Erzgebirge Aue 2:1
20:30Hamburger SV - Fortuna Düsseldorf -:-

DUITSLAND: 3e Liga

14:00Uitgesteld1860 München - SV Waldhof Mannheim -:-
14:001. FC Kaiserslautern - SC Freiburg II 3:0
14:00Eintracht Braunschweig - Borussia Dortmund II 4:2
14:00FSV Zwickau - MSV Duisburg 3:2
14:00Hallescher FC - 1. FC Saarbrücken 2:3
14:00SV Meppen - 1. FC Magdeburg 2:3

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

13:00Phonix Lubeck - Norderstedt 1:1
14:00Heider SV - Teutonia Ottensen 1:1
14:00St. Pauli II - VfB Lübeck 1:0
14:00Werder Bremen II - Oldenburg 0:0
RustDelmenhorst - Oberneuland 3:0

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:00Altglienicke - Babelsberg 1:1
13:00Auerbach - Luckenwalde 1:0
13:00Energie Cottbus - Meuselwitz 3:0
13:00Lokomotive Leipzig - Tasmania Berlin 5:0
13:00Rathenow - Chemnitzer 1:2

DUITSLAND: Regionale Liga West

14:00Fortuna Koln - Lippstadt 4:2
14:00Homberg - Munster 2:2
14:00Lotte - Bonner 0:2
14:00Rodinghausen - Alemannia Aachen 1:1
14:00RW Essen - Wiedenbruck 0:0
14:00Straelen - KFC Uerdingen 2:0
90+'Wuppertaler - Oberhausen 1:1

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

14:001. FSV Mainz 05 II - Kassel 1:3
14:00Bahlinger - Ulm 0:2
14:00Giessen - Homburg 0:2
14:00Pirmasens - RW Koblenz 0:0
14:00Schott Mainz - Hoffenheim II 1:1
14:00Steinbach Haiger - FSV Frankfurt 3:1

DUITSLAND: Regionalliga Bayern

14:001. FC Nürnberg II - Memmingen 1:1
14:00Aubstadt - Pipinsried 4:1
14:00Augsburg II - Eichstatt 2:0
14:00Greuther Fürth II - Schalding 2:2
14:00UitgesteldHeimstetten - Eltersdorf -:-
14:00Illertissen - Schweinfurt 1:1
14:00Rain/Lech - SpVgg Unterhaching 2:1

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

14:00Hansa Rostock II - Pampow -:-
14:00Ludwigsfelder - Brandenburger -:-
14:00Rostocker FC - MSV Neuruppin -:-
14:00Schwerin - Hertha Zehlendorf -:-
14:00Staaken - Torgelower Greif -:-

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

14:00UitgesteldAn der Fahner Hohe - Erfurt -:-
14:00Arnstadt - Krieschow -:-
14:00Bischofswerdaer - Bautzen -:-
14:00Einheit Rudolstadt - Blau-Weiss Zorbau -:-
14:00Halle - Sandersdorf -:-
14:00Inter Leipzig - Einheit Wernigerode -:-
14:00Oberlausitz - Plauen -:-

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30Flensburg - Kronshagen 5:1
14:00Altenholz - Frisia Risum-Lindholm -:-
14:00Eutin - Oldenburger -:-
15:00Dornbreite Lubeck - Pansdorf -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

14:00Meiendorfer SV - Bramfelder SV -:-
15:00Curslack-Neuengamme - Barmbek-Uhlenhorst -:-
18:00Suderelbe - Victoria Hamburg -:-

DUITSLAND: Oberliga Bremen

12:00Brinkumer - Leher -:-
14:00Aumund-Vegesack - OSC Bremerhaven -:-

DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen

14:00Emden - Heeslinger -:-
15:00Rotenburger - Hagen/Uthlede -:-
15:30Uphusen - Eintracht Celle -:-
16:00Arminia Hannover - Eintracht Northeim -:-
16:00FT Braunschweig - Ramlingen-Ehlershausen -:-
16:00Tundern - Gifhorn -:-

DUITSLAND: Oberliga Hessen

14:00Fulda-Lehnerz - Baunatal -:-
15:00Alzenau - Hunfelder -:-
15:00Hanau - Flieden -:-
15:00Viktoria Griesheim - Friedberg -:-
16:00Erlensee - Fernwald -:-
16:00TUS Dietkirchen - Hessen Dreieich -:-

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Koblenz - Engers -:-
15:30Diefflen - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30Dudenhofen - Rochling -:-
15:30Hertha Wiesbach - Worms -:-
15:30Jagersburg - Elversberg II -:-
15:30Karbach - Emmelshausen -:-
16:00Eisbachtal - Trier -:-
16:00Pfeddersheim - Eppelborn -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord

14:00Wurzburger FV - Gebenbach -:-
15:00Bayern Hof - Vilzing -:-
16:00Abtswind - ATSV -:-
16:00Cham - Spvgg Ansbach 09 -:-
16:00Grossbardorf - Ammerthal -:-
16:00Sand - Karlburg -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd

14:00Dachau - Deisenhofen -:-
14:00Landsberg - Garching -:-
14:00Pullach - Regensburg II -:-
15:00Gundelfingen - Schwaben Augsburg -:-
16:00Hankofen-Hailing - FC Ingolstadt II -:-
16:00Kottern-St. Mang - Ismaning -:-

DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Backnang - SU Neckarsulm -:-
14:00Dorfmerkingen - Lorrach-Brombach -:-
14:00Freiberg - Freiburger -:-
14:00Ravensburg - Rielasingen-Arlen -:-
14:00Stuttgarter Kickers - Bruchsal -:-
14:00Walldorf II - TSV Ilshofen -:-
15:30Nottingen - Goppinger SV -:-
15:30Reutlingen - Pforzheim -:-
15:30Villingen - Linx -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

18:00Union Nettetal - 1.FC Monchengladbach -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Noord

11:00Cottbus -19 - Werder Bremen -19 1:6
11:00St. Pauli -19 - Hallescher FC -19 3:2
13:00Hamburger SV -19 - VfL Wolfsburg -19 0:1
13:00Hannover 96 -19 - 1. FC Magdeburg -19 2:0
13:00RB Leipzig -19 - Chemnitzer FC -19 0:1

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid

11:00Eintracht Frankfurt -19 - Bayern -19 2:3
11:00FC Ingolstadt -19 - SpVgg Unterhaching -19 1:2
12:001. FC Nürnberg -19 - Offenbach -19 3:0
13:00Hoffenheim -19 - Ulm -19 5:2
13:00VfB Stuttgart -19 - Augsburg -19 1:1

DUITSLAND: Junioren Bundesliga West

11:00Arminia Bielefeld -19 - Borussia Dortmund -19 1:2
11:00Fortuna Koln -19 - B. Monchengladbach -19 1:1
12:00SC Paderborn -19 - VfL Bochum -19 1:2

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

13:00SC Freiburg V - Bayer Leverkusen V 1:2

DUITSLAND: 2. Bundesliga Women

14:00Eintracht Frankfurt 2 V - Hoffenheim 2 V -:-

ECUADOR: Liga Pro - Tweede fase

02:00Emelec - Orense 1:0
22:00Guayaquil City - Olmedo -:-
00:30Aucas - U. Catolica -:-

EGYPTE: Premier League B - Groep A

72'Aswan SC - El Badari 3:1
71'Asyut Petroleum - El Alameen 0:0
14:30Beni Suef - Sohag -:-
72'Dayrout - Hammadi 1:1
72'Fayoum - El Madina El Monowara 1:0
73'Mallawi - Kima Aswan 0:1
72'Qena - Telephonaat Beni Suef 0:0
14:30Tamya - El Minya -:-

ENGELAND: Championship

13:30Fulham - QPR 4:1
16:00Blackburn Rovers - Coventry City -:-
16:00Bristol City - AFC Bournemouth -:-
16:00Huddersfield Town - Hull City AFC -:-
16:00Middlesbrough - Peterborough United FC -:-
16:00Millwall - Luton Town FC -:-
16:00Nottingham Forrest - Blackpool -:-
16:00Preston North End FC - Derby County -:-
16:00Reading - Barnsley -:-
16:00Sheffield United - Stoke City -:-

ENGELAND: League One

16:00AFC Wimbledon - Sheffield Wednesday -:-
16:00Bolton Wanderers - Wigan Athletic -:-
16:00Cambridge United - Ipswich Town -:-
16:00Cheltenham Town - Accrington Stanley FC -:-
16:00Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers FC -:-
16:00Fleetwood Town - Crewe Alexandra FC -:-
16:00Gillingham FC - Sunderland -:-
16:00Lincoln City FC - Charlton Athletic FC -:-
16:00Oxford United - Plymouth Argyle -:-
16:00Rotherham United FC - Portsmouth -:-
16:00Shrewsbury Town - Milton Keynes -:-

ENGELAND: League Two

16:00Bradford City - Bristol Rovers -:-
16:00Carlisle United - Tranmere Rovers -:-
16:00Colchester United - Harrogate Town -:-
16:00Crawley Town - Sutton United FC -:-
16:00Exeter City - Newport County -:-
16:00Leyton Orient - Walsall -:-
16:00Northampton Town - Mansfield Town -:-
16:00Oldham Athletic - Stevenage -:-
16:00Port Vale - AFC Barrow -:-
16:00Salford City - Hartlepool United FC -:-
16:00Scunthorpe United - Forest Green -:-
16:00Swindon Town - Rochdale AFC -:-

ENGELAND: National League North

16:00AFC Fylde - Gloucester -:-
16:00UitgesteldBrackley Town - Spennymoor -:-
16:00UitgesteldBradford PA - Gateshead -:-
16:00UitgesteldChorley - Kettering -:-
16:00Chorley - Darlington -:-
16:00Telford - Farsley -:-

ENGELAND: National League South

16:00UitgesteldBath - Hampton & Richmond -:-
16:00Billericay - Slough -:-
16:00Eastbourne Boro - Chippenham -:-
16:00UitgesteldHungerford - Hemel Hempstead -:-
16:00UitgesteldTonbridge - Havant & W -:-
16:00Welling - Braintree -:-

ENGELAND: NPL Premier Division

4'Ashton Utd - Nantwich 0:0
16:00Atherton - Mickleover -:-
16:00Basford - Hyde -:-
16:00FC United - Grantham -:-
16:00Matlock - South Shields -:-
16:00UitgesteldMorpeth - Basford -:-
16:00Radcliffe - Lancaster -:-
16:00Scarborough - Witton -:-
16:00Stafford - Gainsborough -:-
16:00Stalybridge - Bamber Bridge -:-
16:00Warrington - Whitby -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

16:00AFC Rushden & Diamonds - Alvechurch -:-
16:00Biggleswade Town - Rushall -:-
16:00Hednesford - Redditch -:-
16:00Hitchin - Needham Market -:-
16:00Leiston - Barwell -:-
16:00Nuneaton - Lowestoft -:-
16:00UitgesteldPeterborough Sports - Hednesford -:-
16:00Royston - Stourbridge -:-

ENGELAND: Southern League South Division

16:00Chesham - Dorchester -:-
16:00Farnborough - Kings Langley -:-
16:00Met. Police - Merthyr Town -:-
16:00Poole - Hendon -:-
16:00Taunton - Beaconsfield Town -:-
16:00Tiverton - Wimborne -:-
16:00Walton Casuals - Swindon S -:-
16:00Weston-super-Mare - Salisbury -:-

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

16:00Bishop's Stortford - Margate -:-
16:00Brightlingsea - Wingate & Finchley -:-
16:00Carshalton - East Thurrock -:-
16:00Enfield Town - Worthing -:-
16:00Hornchurch - Leatherhead -:-
16:00Merstham - Haringey -:-
16:00UitgesteldPotters Bar - Bowers & Pitsea -:-

ENGELAND: FA Cup - Kwalificatie

13:30Bromsgrove - Grimsby 0:5
16:00Banbury - Bath -:-
16:00Barnet - Boreham Wood -:-
16:00Bedfont Sports - Kidderminster -:-
16:00Boston Utd - Stratford -:-
16:00Bowers & Pitsea - Aldershot -:-
16:00Brackley Town - Guiseley -:-
16:00Corinthian-Casuals - St. Albans -:-
16:00Curzon Ashton - Chesterfield -:-
16:00Dorking - Hayes & Yeading -:-
16:00Dover - Yate Town -:-
16:00Eastleigh - Folkestone -:-
16:00Ebbsfleet - Hampton & Richmond -:-
16:00Harrow - Chelmsford -:-
16:00Hereford - Solihull Moors -:-
16:00Horsham FC - Woking -:-
16:00Hungerford - Bromley -:-
16:00Kettering - Buxton -:-
16:00King’s Lynn - Peterborough Sports -:-
16:00Maidenhead - Hastings -:-
16:00Marine - Wrexham -:-
16:00Marske - Gateshead -:-
16:00Pontefract - Halifax -:-
16:00Southend - Chertsey -:-
16:00Southport - Altrincham -:-
16:00Stockport - Stamford -:-
4'Sudbury - Dartford 0:0
16:00Tamworth - Notts County -:-
4'Torquay - Havant & W 0:0
16:00Wealdstone - Dagenham & Red. -:-
16:00Yeovil - Weymouth -:-
16:00York - Morpeth -:-

ENGELAND: Premier League 2

13:00Birmingham City -23 - Aston Villa -23 1:2
13:00Manchester United -23 - Blackburn -23 3:0
14:00Chelsea -23 - Derby County -23 2:0
17:00Liverpool -23 - Arsenal -23 -:-
18:00Brighton -23 - Crystal Palace -23 -:-
20:30Manchester City -23 - Leicester City -23 -:-

ESTLAND: Meistriliiga

12:00Parnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC 1:4
12:00AfgelastTallinna JK Legion - Tammeka -:-
12:00AfgelastTulevik - Paide -:-
15:00AfgelastJK Trans Narva - FC Flora Tallinn -:-
RustTulevik - FCI Levadia Tallinn 1:1
18:00Tammeka - JK Trans Narva -:-

ESTLAND: Esiliiga

12:00Tallinna Kalev - Flora -21 1:0

ESTLAND: Meistriliiga Vrouwen

13:00Ajax Tallinna V - Polva Lootos V -:-
14:00FC Flora Tallinn V - Parnu JK Vaprus V 4:0

EUROPA: EK -17 - Kwalificatie - Eerste fase

14:00Engeland -17 - Armenië -17 7:0
16:00Wit-Rusland -17 - Slowakije -17 -:-

FAERÖEREILANDEN: Competitie

16:00Streymur - TB Tvoroyri -:-
17:00HB Torshavn - Toftir -:-
19:00Klaksvik - B36 Torshavn -:-

FAERÖEREILANDEN: 1. Deild

14:00B36 Torshavn 2 - Argir 1:1
14:00FC Suduroy - Vikingur 2 1:2
RustSandur - Runavik 2 0:1
17:00Skala Itrottarfelag - Klaksvik 2 -:-

FINLAND: Veikkausliiga - Championship Play-Offs

14:00Ilves - HJK Helsinki 2:3
16:00HIFK - SJK -:-
16:00Inter Turku - KuPS -:-

FINLAND: Veikkausliiga - Degradatie groep

16:00AC Oulu - IFK Mariehamn -:-
16:00FC Haka Valkeakoski - FC Lahti -:-
16:00KTP Kotka - FC Honka Espoo -:-

FINLAND: 1e Divisie - Championship Play-Offs

14:00Jaro - Rovaniemi 3:6
RustGnistan - VPS 1:4

FINLAND: 1e Divisie - Degradatie groep

14:00KPV - MuSa 4:1
17:00JIPPO - PK-35 -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep A

14:00MiPK - KaPa 3:2
14:00MyPa - PeKa 2:3
14:00NJS - Kiffen 1:0
RustKeski-Uusimaa - JaPS 0:2

FINLAND: Kakkonen - Groep B

14:00EPS - KaaPo 0:3
14:00PIF Pargas - Jazz Pori 0:3
14:00VJS - SalPa 0:1
4'GrIFK - TPV 0:0

FINLAND: Kakkonen - Groep C

13:00Narpes Kraft - JJK Jyvaskyla 1:2
13:00Vaajakoski - VIFK 1:0

FINLAND: Kakkosen Cup

RustPEPO - SJK Akatemia 1:1

FINLAND: Suomen Cup Women - Play-offs

12:00PK-35 Vantaa V - Aland Utd V 1:2pen

FRANKRIJK: Ligue 2

RustToulouse - AJ Auxerre 3:0
19:00AS Nancy - Guingamp -:-
19:00Dijon FCO - Amiens SC -:-
19:00Pau FC - Paris FC -:-
19:00Quevilly Rouen - Niort FC -:-
19:00Rodez AF - Sochaux -:-
19:00SC Bastia - Grenoble -:-
19:00SM Caen - Le Havre AC -:-
19:00Valenciennes FC - USL Dunkerque -:-

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

13:00Stade de Reims V - Girondins Bordeaux V 5:2
75'Fleury 91 V - Dijon FCO V 0:1
79'Guingamp V - Issy V 1:1
75'Paris FC V - Soyaux V 3:0

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga

12:30Shukura - Dinamo Batumi 0:2
74'FC Telavi - Lokomotivi Tibilisi 2:1
34'Saburtalo Tbilisi - Samgurali 0:1
16:30Dila Gori - Samtredia -:-
18:30FC Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi -:-

GIBRALTAR: National League

16:00St Josephs - Lynx -:-
18:30Manchester 62 - College 1975 FC -:-

GRIEKENLAND: Super League

17:15Apollon Smyrnis - Asteras Tripolis -:-
19:30Panathinaikos - Ionikos -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Apertura

18:00Santa Lucia - Iztapa -:-

HONGARIJE: OTP Bank Liga

61'Gyirmot - Paks 1:0
17:00Ferencvaros - Zalaegerszeg -:-
19:30MOL Fehervar - Honved -:-

HONGARIJE: NB III - East

14:00Kisvarda II - Tiszaujvaros 4:3

HONGARIJE: NB III - Centre

11:00Rakosmenti KSK - MTK II 1:2

HONGARIJE: NB III - West

13:00Tatabanya - Veszprem 1:2

HONGARIJE: NB I Women

12:00Győr V - Haladas V 4:0
14:00MTK Hungaria V - Ferencvaros V -:-

IERLAND: National League Women

RustCork City V - Wexford V 0:0
RustDublin Waves V - Bohemians WFC V 0:0
19:00Peamount V - Athlone WFC V -:-

IJSLAND: Beker

17:00Akranes - Vikingur Reykjavik -:-

INDONESIË: Liga 1

10:15Persela - Madura United 2:2
10:15Persita - Persiraja Aceh 1:1
13:15Persipura - Persebaya 1:3
19'Bhayangkara Solo - Persib 0:0

IRAK: Super League

14:00Al Kahraba - Al Diwaniya 2:0
81'Al-Qassim - Samarra 0:1
14:00Zakho - Baghdad 2:1
16:15Al Minaa - Al Naft -:-
18:30Al Talaba - Al Zawraa -:-

IRAN: Division 1

13:45Malavan - Arman Gohar 2:0
13:45UitgesteldMes Shahr Babak - Pars Janoobi Jam -:-
13:45Saipa - Esteghlal Khuzestan 1:1
90+'Kheybar Khorramabad - Astara 1:0

ISRAËL: Ligat Ha'Al

17:00Hapoel Jerusalem - Maccabi Haifa -:-
17:45Ashdod - Sakhnin -:-
18:00Hapoel Haifa - Nof Hagalil -:-
19:30Maccabi Netanja - Maccabi Tel Aviv FC -:-

ITALIË: Serie B

90+'Ascoli - Lecce 1:1
90+'Crotone - Pisa 2:1
14:00L.R. Vicenza - Reggina 0:1
14:00Pordenone - Ternana 1:3
16:15Cosenza - Frosinone -:-
16:15Perugia - Brescia -:-
18:30Como - Alessandria -:-

ITALIË: Serie C - Groep B

14:00Vis Pesaro - Cesena 1:1
76'Carrarese - Pistoiese 0:0
72'Grosseto - Reggiana 0:0
77'Modena - Viterbese 1:0
75'Olbia - Imolese 0:2
76'Pontedera - Lucchese 2:3
17:30Ancona-Matelica - Montevarchi -:-
17:30Pescara - Fermana -:-
17:30Siena - Entella -:-
17:30Teramo - Gubbio -:-

ITALIË: Serie D - Groep A

RustBra - Gozzano 0:2
In afwachting
van updates
HSL Derthona - Asti 1:0
RustImperia - Borgosesia 0:3
In afwachting
van updates
Sestri Levante - Lavagnese 1:0
RustTicino - Fossano 0:0
49'Vado - PDHA 1:2
4'Sanremese - Saluzzo 0:0

ITALIË: Serie D - Groep B

In afwachting
van updates
Desenzano Calvina - SG City Nova 1:2
45+'Olginatese - Legnano 0:2
45+'Real Calepina - Franciacorta 0:0
RustUSD Casatese - Castellanzese 1:0
20:00Arconatese - Leon -:-

ITALIË: Serie D - Groep C

49'Dolomiti Bellunesi - Este 1:2

ITALIË: Serie D - Groep D

RustForli - Ghivizzano Borgo 1:0
RustG.S. Bagnolese - Lentigione 0:0
RustMezzolara - Correggese 1:1
RustRavenna - Sasso Marconi 1:2
45+'Sammaurese - Rimini 1:2
RustSan Donnino - Aglianese Calcio 1:0
RustSCD Progresso - Alcione Milano 1:1
34'Real Forte Querceta - Fanfulla 0:0

ITALIË: Serie D - Groep G

RustTorres - R. Monterotondo 2:1

ITALIË: Serie D - Groep H

RustMolfetta Calcio - Brindisi 2:1

ITALIË: Serie D - Groep I

RustBiancavilla - Lamezia Terme 1:1

ITALIË: Primavera 1

11:00Atalanta -19 - Lecce -19 2:2
11:00Genoa -19 - Torino -19 2:2
13:00Bologna -19 - Spal -19 1:2
13:00Juventus -19 - Sampdoria -19 1:0
RustEmpoli -19 - Inter -19 1:0

ITALIË: Primavera 2

11:00Benevento -19 - Crotone -19 1:2
11:00Cosenza -19 - Frosinone -19 1:5
11:00Reggina -19 - Lazio Rome -19 0:3
11:00Salernitana -19 - Perugia -19 2:3
14:00Ternana -19 - Spezia -19 -:-
14:30Cesena -19 - Pisa -19 -:-
14:30Como -19 - AC Monza -19 -:-
14:30Cremonese -19 - Entella -19 -:-
15:00Brescia -19 - Pordenone -19 -:-
15:00Reggiana -19 - Parma -19 -:-
15:00Udinese -19 - Venezia -19 -:-
16:00Vicenza -19 - Alessandria -19 -:-

ITALIË: Serie A Women

76'Inter V - AS Roma V 0:0

JAPAN: J1 League

07:00Sagan Tosu - Shonan 1:1
08:00Shimizu - Kashiwa 0:1
08:00Urawa - G-Osaka 1:1
09:00Kobe - Avispa Fukuoka 1:0
09:00Yokohama FC - Tokushima 5:3
12:00Yokohama M. - Sapporo 2:1

JAPAN: J2 League

06:00Blaublitz - Machida 0:2
07:00Kitakyushu - Verdy 2:2
07:00Sagamihara - Yamagata 0:1
07:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata 1:1
11:30Ryukyu - Ehime 0:1

JAPAN: J3 League

06:00Azul Claro Numazu - Kumamoto 1:3

JAPAN: WE League Women

04:00Urawa V - Hiroshima V 1:2
06:00Parceiro Nagano V - JEF United V 0:2
07:00Beleza V - Saitama V 4:1

JORDANIË: Premier League

17:00Al Wehdat - Al Jazeera Amman -:-
19:30Maan - Al Ramtha -:-
19:30Shabab Al Ordon - Aqaba -:-

KAZACHSTAN: Premier League

11:00FK Akzhayik - Turan 1:1
13:00FC Shakhter Karagandy - Kaspij Aktau 1:0
RustAktobe - Kairat Almaty 0:2
RustOrdabasy - Atyrau 0:0

KAZACHSTAN: First Division

11:00Igilik - Aksu 0:4
12:00Akademiya Ontustik - Kairat Academy -:-

KENIA: Premier League

12:00KCB - Leopards 0:0
14:00Police FC - Nairobi City 0:2
14:00UitgesteldTusker - Talanta FC -:-
86'Mathare Utd. - Ulinzi Stars 0:1

KIRGIZIË: Premier Liga

11:30Dordoi Bishkek - Ilbirs 3:0

KOSOVO: Superliga

13:00Dukagjini - Malisheva 2:0
13:00Gjilani - FC Ballkani 1:1
13:00Prishtina - KF Llapi 1:2

KROATIË: 1e HNL

RustHNK Gorica - NK Istra 1961 1:0
17:05HNK Rijeka - Dinamo Zagreb -:-

KROATIË: 2. HNL

13:00Solin - Jarun 1:1
49'Cibalia - NK Osijek 2 0:0
RustKustosija - Dubrava 0:0
15:00Opatija - NK Varazdin -:-

KROATIË: 3. HNL Center

15:30HASK - Ravnice -:-
15:30Lucko - Kurilovec -:-
15:30Lukavec - Karlovac -:-
15:30Maksimir - Tresnjevka -:-
15:30Mladost Petrinja - Vrbovec -:-
15:30Ponikve - Dugo Selo -:-
15:30Zagorec K. - Segesta -:-

KROATIË: 3. HNL North

15:00Bjelovar - Koprivnica -:-
15:00Medjimurje - NK Polet -:-
15:00Papuk Orahovica - Varteks Varazdin -:-
15:00Podravac Virje - Virovitica -:-
15:00Radnik Krizevci - Podravina Ludbreg -:-
15:00Rudar Mursko Sredisce - Zdralovi -:-

KROATIË: 3. HNL South

15:00GOSK Dubrovnik - HNK Zadar -:-
15:00HV Posedarje - Zmaj Makarska -:-
15:00Neretva - RNK Split -:-
15:00OSK Otok - Jadran LP -:-
15:00Primorac Biograd - Uskok Klis -:-
15:00Vodice - Urania Baska Voda -:-
15:00Zagora - Kamen Ivanbegovina -:-

KROATIË: 3. HNL East

15:30Belisce - Slavonija Pozega -:-
15:30Darda - Pleternica -:-
15:30Granicar Zupanja - Slavonac Bukovlje -:-
15:30Marsonia - Kutjevo -:-
15:30Oriolik - Vuteks Sloga -:-
15:30Sloga NG - Bedem Ivankovo -:-
15:30Vukovar 1991 - Cepin -:-
15:30Zrinski Jurjevac - NASK Nasice -:-

KROATIË: 3. HNL West

15:30Crikvenica - Grobnican -:-
15:30Naprijed Hreljin - Jadran Porec -:-
15:30Novigrad - Nehaj Senj -:-
15:30Pazinka - Vinodol -:-
15:30Pomorac - Buje -:-
16:00Cres - Rudar Labin -:-

LETLAND: Optibet Virsliga

13:00Valmiera - FK Liepaja 1:0
RustRFS - Spartaks 1:0

LETLAND: 1. Liga

13:00Auda - Albatroz 2:0
13:00Dinamo Riga - Alberts JDFS 0:0
14:00FK Smiltene - Tukums 2000 1:6
15:00UitgesteldGrobina - Rezekne -:-

LIBANON: Premier League

15:00Al Hikma - Al Ahed -:-

LITOUWEN: A Liga

12:00Hegelmann Litauen - Kauno Zalgiris 1:2
14:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus 1:1

LITOUWEN: I Lyga

13:00Silas - Atmosfera 4:1
13:00Suduva 2 - Zalgiris 2 2:1
14:00BFA Vilnius - Riteriai 2 0:1
17:00Neptunas - FK Minija -:-
17:00Siauliai FA - Babrungas -:-

MALAWI: Super League

59'Big Bullets - Karonga United 2:2
14:30Mighty Wanderers - Moyale Barracks -:-

MALTA: Premier League

RustBalzan - Floriana 0:1
17:00Hamrun - Gzira -:-
19:00Birkirkara - Gudja -:-

MALTA: Challenge League

15:00Qrendi - Senglea Athletics -:-
15:00Swieqi - Zebbug -:-
19:00Marsaxlokk - Zejtun Corinthians -:-
19:00San Gwann - Naxxar Lions -:-

MAROKKO: Botola Pro

17:00Rapide Oued Zem - Maghreb Fez -:-
19:15Difaa El Jadidi - Jeunesse Sportive Soualem -:-

MAROKKO: Botola 2

17:00Jeunesse - Raja Beni Mellal -:-
17:30Chabab Atlas Khenifra - Union Touarga -:-
17:30TAS Casablanca - USM Oujda -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

02:00Necaxa - Puebla 0:1
04:00Mazatlan FC - Atlas 1:0
00:00Monterrey - Leon -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

04:05Dorados - Raya 2 4:1

MEXICO: Liga Premier Serie A - Apertura

18:00Leones Negros 2 - Coras -:-
23:00Inter de Queretaro - Inter Playa Del Carmen -:-
23:00Leviatan - Cafetaleros de Chiapas 2 -:-
23:15Catedraticos Elite - Saltillo -:-
23:15Tritones Vallarta - Correcaminos 2 -:-
00:00Canamy - Escorpiones -:-
00:00Gavilanes de Matamoros - Cimarrones de Sonora 2 -:-

MEXICO: Liga Premier Serie B

22:45Guerreros De Xico - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-
23:00Lobos Huerta - Ciervos -:-
23:15Uruapan - Calor De San Pedro -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atl. San Luis -20 - Club America -20 -:-
16:00Cruz Azul -20 - Tigres -20 -:-
16:00Monterrey -20 - Leon -20 -:-
19:00Pachuca -20 - Santos Laguna -20 -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura

00:00Queretaro V - Toluca V 0:1
04:05Guadalajara V - Tigres V 1:1
19:00Cruz Azul V - Mazatlan FC V -:-

MOLDAVIË: Nationale Divisie

14:00Floresti - Balti 1:3
17:00FC Sheriff Tiraspol - Sf.Gheorghe -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Competitie

16:00Sutjeska - Zeta -:-
17:00Decic - Jezero -:-

MOZAMBIQUE: Mocambola

15:00UD Songo - Incomati Xinavane -:-
15:30Desportivo Maputo - Ferroviario Beira -:-

NEDERLAND: Jack’s League

71'AFC - Jong Volendam 0:2
RustNoordwijk - Rijnsburgse Boys 2:0
RustASWH - Quick Boys 0:0
RustExcelsior Maassluis - Kozakken Boys 0:0
RustIJsselmeervogels - Jong Sparta Rotterdam 0:0
34'HHC - Spakenburg 0:0
34'Katwijk - GVVV 0:0
34'Koninklijke HFC - Scheveningen 0:0

NEDERLAND: Derde Divisie

70'ACV Assen - Sportlust 1:1
68'Ajax (Am) - Staphorst 0:4
49'GOES - Excelsior 31 0:2
76'Harkemase Boys - VVSB 2:1
69'Lisse - Barendrecht 0:0
71'ODIN '59 - SteDoCo 1:2
64'VVOG - Ter Leede 1:1
45+'Sparta Nijkerk - Hoek 0:0
45+'VV DOVO - DVS '33 Ermelo 0:0

NEDERLAND: Divisie 1 -21 - Fall Season

14:45Jong NAC - Jong NEC -:-
15:00Jong ADO - Jong Almere City -:-
15:15Jong FC Twente/Heracles - Jong Groningen -:-

NEDERLAND: Divisie 1 -18 - Fall Season

11:30sc Heerenveen -18 - PEC Zwolle -18 -:-
12:00Feyenoord -18 - FC Utrecht -18 -:-
12:00Sparta Rotterdam -18 - PSV -18 -:-
15:00AZ -18 - Ajax -18 -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Ocotal - Export Sebaco 1:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00OnderbrokenOcotal -20 - Export Sebaco -20 1:1
23:00Diriangen -20 - Ferretti -20 -:-
23:00UitgesteldJalapa -20 - UNAN-Managua -20 -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Premiership

16:00Cliftonville - Larne -:-
16:00UitgesteldC. Rangers - Crusaders -:-
16:00Glenavon - Dungannon -:-
16:00Portadown - Ballymena -:-
16:00Warrenpoint - Linfield -:-
18:30Glentoran - Coleraine -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Championship

16:00Annagh - Ballyclare -:-
16:00Ards - Queens Univ. -:-
16:00Dergview - Loughgall -:-
16:00Dundela - Ballinamallard -:-
16:00H&W Welders - Knockbreda -:-
16:00Institute - Newry City -:-

NOORD-MACEDONIË: 1. MFL

14:00Akademija Pandev - Shkendija 2:1
14:00Bregalnica - Makedonija GP 4:1
14:00Renova - Pelister 2:0
14:00Struga - Borec 1:1
14:00Tikves - Shkupi 0:1

NOORD-MACEDONIË: 2. MFL

14:00Belasica - Osogovo -:-
14:00Detonit Junior - Lok. Gradsko -:-
14:00FK Korab - Teteks -:-
14:00KF Gostivar - Sileks -:-
14:00Kit Go Pehchevo - Sloga Vinica -:-
14:00Kozuv Gevgelija - Sasa -:-
14:00Pobeda - Bratstvo 07 -:-
14:00Vardar - Ohrid -:-
14:00Veleshta - Besa 1976 -:-
14:00Voska Sport - Kadino Skopje -:-

NOORWEGEN: Eliteserien

18:00Lillestrøm SK - Kristiansund -:-
18:00Molde FK - Tromsø IL -:-

NOORWEGEN: OBOS-ligaen

RustÅsane - Ull/Kisa 1:1
RustBryne - Fredrikstad 0:1
RustGrorud - Raufoss 1:0
RustHam-Kam - KFUM Oslo 0:0
RustJerv - Ranheim 0:0
RustStjordals Blink - Start 1:0
RustStrømmen - Sandnes 1:1

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1

14:00Floro - Brattvag 1:2
RustKongsvinger - Halden 5:0
16:00Asker - Moss -:-
16:00Eidsvold - Tromsdalen -:-
16:00Floya - Baerum Sportsklubb -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 2

75'Sotra - Egersunds 4:1
RustKjelsås - V. Haugesund 2:1
45+'Notodden - Oygarden 0:0
34'Nardo - Skeid 0:1

NOORWEGEN: Division 3 - Group 1

16:00Elverum - Brumunddal -:-
16:00Gjovik-Lyn - Lørenskog -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 2

14:00Flint - Pors Grenland -:-
15:00Honefoss - Follo -:-
16:00Orn - Oppsal -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 3

14:00Djerv 1919 - Hinna -:-
14:00Staal Jorpeland - Mandalskameratene -:-
14:00Vidar - Brodd -:-
16:00Madla IL - Sola -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 4

13:00Sogndal 2 - Frigg -:-
14:00Ardal - Bjarg -:-
14:00Lyn - Ready -:-
15:00Fana - Stord -:-
15:00Lysekloster - Fyllingsdalen -:-
16:00Sandviken - Fjora -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 5

14:00Volda TI - Strindheim -:-
16:00Byåsen - Tiller -:-
16:00Orkla - Kolstad -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 6

15:30Lokomotiv Oslo - Skanland -:-

NOORWEGEN: Hoogste Divisie - Vrouwen

49'Klepp V - Rosenborg BK V 0:2
RustKolbotn V - Lyn V 0:0
RustStabaek V - LSK Kvinner V 0:1

OEKRAÏNE: Premier League

13:00FK Mariupol - Metalist 1925 1:2
16:00PFK Lviv - FC Dynamo Kiev -:-
18:30SK Dnipro-1 - Kolos Kovalivka -:-

OEKRAÏNE: Persha Liga

12:15Podillya Khmelnytskyi - Prykarpattya 0:2
77'Kryvbas - Kramatorsk 1:0

OEKRAÏNE: Druha Liga

13:00Dunaivtsi - Bukovyna 1:0
13:00Liubomyr Stavyshche - FC Chernihiv 0:3
13:00Nova Kakhovka - MFC Metalurh 0:1
13:00Skoruk Tomakovka - Sumy 6:0
14:00Chaika - Karpaty Lviv 0:4
14:00FC Vovchansk - Nikopol 2:0
14:00Krystal - Trostyanets 2:2
14:00UitgesteldLNZ Cherkasy - Nyva Vinnytsya -:-
14:00Mykolaiv - Balkany 1:2
14:00SC Poltava - Tavriya 1:3

OEKRAÏNE: Youth League

11:00FK Minaj -19 - Desna -19 4:0
12:00FK Oleksandriya -19 - Vorskla Poltava -19 1:1
12:00UitgesteldInhulets -19 - Rukh Lviv -19 -:-

OEKRAÏNE: Championship Women

10:00Voshod V - Mariupol V 1:2
11:30Ateks V - Kolos Kovalivka V 0:5
13:00Karpaty Lviv V - Panthers FC Uman V 3:4

OEZBEKISTAN: Super League

13:15Pakhtakor - Qizilqum 4:2
14:00Turon - Termez Surkhon 1:1
34'Sogdiana - Kokand 1912 0:1

OMAN: Professional League

RustNizwa - Al Nasr 0:1
RustSaham - Al Seeb 1:1
45+'Al Nahda - Al-Msnaa 0:0
18:15Sohar - Al Suwaiq -:-

OOSTENRIJK: Bundesliga

17:00Austria Wien - Admira -:-
17:00SCR Altach - RB Salzburg -:-
17:00SK Austria Klagenfurt - Rapid Wien -:-

OOSTENRIJK: 2. Liga

74'Horn - Amstetten 0:3
77'Lafnitz - Dornbirn 2:0
79'Rapid (Am) - Innsbruck 0:2

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost

34'Stripfing - Mauerwerk 0:0
17:00Wiener Viktoria - Neusiedl -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal

RustAC Wolfsberger (Am) - SV Spittal 1:0
RustStadl Paura - Weindorf St. Anna 1:1
34'SV Ried (Am) - Union Gurten 0:0
16:00WSC Wels - Wels -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Tyrol

14:00SV Worgl - Innsbruck (Am) 3:1
RustSV Innsbruck - SC Imst 0:1

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Salzburg

16:00Saalfelden - Bischofshofen -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Vorarlberg

34'Wolfurt - Bregenz 0:0
17:00Lauterach - Hohenems -:-

OOSTENRIJK: Bundesliga Women

12:00Sudburgenland V - Altenmarkt V 0:5
14:00Neulengbach V - Bergheim V -:-

PAKISTAN: Premier League

14:00UitgesteldHumma - SNGPL -:-
45+'PCAA - Karachi United 0:0

PALESTINA: West Bank League

17:00Jabal Al Mukaber - Albirah -:-
17:00Shabab Al-Dhahiriya - Thaqafi Tulkarem -:-

PANAMA: LPF - Clausura

23:00San Francisco - Arabe Unido -:-
23:00Tauro - Veraguas -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

00:30Nacional Asuncion - Sp. Luqueño -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

00:00Independiente F.B.C. - Fernando de la Mora 2:1
78'General Caballero JLM - Fulgencio Yegros 2:0

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Alianza Atl. - AD Cantolao -:-
20:15Cajamarca - Sport Boys -:-
22:30Carlos Mannucci - A. Lima -:-

POLEN: Ekstraklasa

12:30Górnik Łęczna - Piast Gliwice 1:1
RustTermalica B-B. - Lechia Gdansk 0:0
17:30Górnik Zabrze - Wisla Krakau -:-
20:00Slask Wroclaw - Rakow -:-

POLEN: Division 1

12:40R. Rzeszow - Chrobry Glogow 3:0
RustGKS Jastrzebie - Polkowice 2:0
18:00Legnica - Sosnowiec -:-
18:00Podbeskidzie - Sandecja -:-
20:30Skra - Katowice -:-

POLEN: Division 2

13:00Lech Poznań 2 - Chojniczanka 3:2
14:00Garbarnia - Grodzisk M. 2:1
RustBelchatow - KKS Kalisz 1:0
RustHutnik Krakow - S. Rzeszow 0:1
RustPogon Siedlce - Ostroda 2:0
17:15Ruch - Wisla Pulawy -:-
18:00Lublin - Suwalki -:-

POLEN: III Liga - Group I

11:00Legia II - Swit 2:0
14:00Biala Piska - Ursus Warszawa 1:3
14:00Mamry Gizycko - Blonianka Blonie 1:3
RustPilica Bialobrzegi - Jagiellonia II 1:3
RustWikielec - Legionowo 0:1
17:00Bron Radom - Polonia Warschau -:-

POLEN: III Liga - Group II

14:00Kluczevia Stargard - Unia Janikowo 1:2
RustB. Gdynia - Swit Skolwin 2:1
RustKotwica Kolobrzeg - Nowe Skalmierzyce 0:3
RustOl. Grudziadz - Koszalin 0:0
34'Jarocin - Starogard Gdanski 1:1
16:00Kleczew - Sroda -:-
17:00Zawisza - Stolem Gniewino -:-

POLEN: III Liga - Group III

13:00Zagłębie Lubin 2 - Carina Gubin 1:0
77'Bielsko-Biala - Goczalkowice Zdroj 2:0
RustBrzeg - Górnik Zabrze 2 0:0
RustGwarek Tarnowskie Gory - Legnica 2 0:0
RustSleza Wroclaw - Foto-Higiena Gac 0:1
RustZ. Gora - Warta Gorzow 1:0
34'Pawlowice - Odra W. 0:1
16:00Jelenia Gora - Piast Zmigrod -:-
17:00Kluczbork - Polonia B. -:-

POLEN: III Liga - Group IV

14:00Avia Swidnik - Ostrowiec 1:2
RustBiala Podlaska - Sokol Sieniawa 0:0
RustChelmianka Chelm - Orleta Radzyn 0:0
RustPodhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 0:0
RustS. Wola - Czarni Polaniec 1:0
RustUnia Tarnow - Wisloka Debica 0:0
34'Korona Rzeszow - Wolka Pelkinska 0:0

POLEN: Central Youth League

12:00Wisla -18 - Arka -18 3:1
12:15Polonia Warschau -18 - Zagłębie Lubin -18 5:1

POLEN: Ekstraliga Women

13:00UJ Krakow V - Czarni Sosnowiec V 0:0

PORTUGAL: Liga 3

RustSC Braga B - CDC Montalegre 0:0

PORTUGAL: Portugese Beker

12:00Oliveira Hospital - Vitória SC 0:1
16:00Berco - Belenenses -:-
16:00Camacha - CD Tondela -:-
4'Leixoes - Vilaverdense 0:0
4'Oriental Dragon - Moreirense FC 0:0
4'Paredes - Academico Viseu 0:0
16:00Sp. Espinho - Caldas -:-
16:00Valadares Gaia - Casa Pia -:-
16:00Vilafranquense - Real SC -:-
17:00Leiria - CD Santa Clara -:-
19:00Louletano - Estrela -:-
21:15Trofense - SL Benfica -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Estoril -23 - Belenenses -23 2:0
12:00Portimonense -23 - CS Maritimo -23 2:1
16:00Academica -23 - Leixoes -23 -:-

QATAR: QSL

16:30Al Sailiya - Al-Wakra -:-
16:30Shamal - Al Arabi -:-
18:45Qatar SC - Umm-Salal -:-

RÉUNION: Regionale 1

18:00Bretagne - Excelsior -:-

ROEMENIË: Liga 1

16:30Sepsi Sf. Gheorghe - FC Voluntari -:-
19:30FCSB - Mioveni -:-

ROEMENIË: Liga 2

10:00Braila - FC Buzau 0:7
10:00Calarasi - Metaloglobus Bucharest 0:1
10:00Selimbar - Concordia 1:0
10:00Unirea Slobozia - Politehnica Timisoara 1:0
10:00Viitorul Tg. Jiu - Unirea Constanta 2:1
14:00Steaua Bucuresti - Astra 1:1

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 1

14:00Bucovina Radauti - Dante Botosani -:-
14:00Ceahlaul - Sporting Vaslui -:-
14:00Somuz Falticeni - Husana Husi -:-
14:00Stiinta Miroslava - Foresta Suceava -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 2

14:00Dinamo Bacau - CS Faurei -:-
14:00Metalul Buzau - Otelul -:-
14:00Sporting Liesti - Viitorul Ianca -:-
14:00Sportul Chiscani - Aerostar -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 3

14:00Fetesti - Agricola Borcea -:-
14:00Voluntari 2 - Gloria Albesti -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4

14:00Bradu - Tunari -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5

14:00CS Blejoi - Cetate Rasnov -:-
14:00FC Pucioasa - SR Brasov -:-
14:00Targu Secuiesc - CSO Plopeni -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6

14:00Petrolul Potcoava - CSM Alexandria -:-
14:00Sporting Rosiori - CSO Filiasi -:-
14:00Viitorul Daesti - Minerul Costesti -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7

14:00Aurul Brad - Viitorul Simian -:-
14:00Gilortul Tg. Carbunesti - CSM Resita -:-
14:00Lupac - Viitorul Tg. Jiu II -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8

14:00Bisnov - CSC Dumbravita -:-
14:00Crisul Chisineu Cris - Ghiroda & Giarmata Vii -:-
14:00Frontiera Curtici - Avantul Periam -:-
14:00AfgelastTeuz Cermei - Poli Timisoara -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9

14:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj -:-
14:00Ocna Mures - Unirea Alba-Iulia -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10

14:00CA Oradea - Baia Mare -:-
14:00CSM Satu Mare - Baile Felix -:-
14:00Luceafarul Oradea - Progresul Somcuta Mare -:-
14:00Somesul Dej - CSM Zalau -:-

RUSLAND: Premier League

13:00Arsenal Tula - Zenit St Petersburg 2:1
34'Rubin Kazan - Lokomotiv Moskou 0:0
18:00PFC Sochi - FK Rostov -:-
18:00Spartak Moskou - FC Dinamo Moskou -:-

RUSLAND: FNL 2 - Group 4

11:30Ural 2 - Zvezda Perm 4:2

RUSLAND: Supreme Division Women

10:00Zvezda V - FK Yenisey V 2:1
13:00FK Rostov V - CSKA Moskou V 0:1
14:00FK Krasnodar V - Lokomotiv Moskou V 0:3
RustRubin Kazan V - Chertanovo M. V 1:0
RustZenit St Petersburg V - Ryazan V 0:2

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

45+'Cosmos - Faetano 0:1
45+'Libertas - San Giovanni 1:0
45+'Pennarossa - Juvenes/Dogana 0:0
45+'Virtus - Domagnano 1:1

SAOEDI-ARABIË: Premier League

17:00Al Batin - Al Shabab -:-
17:05Al Feiha - Al-Raed -:-
17:20Al Taee - Abha -:-
19:10Al Ahli SC - Al-Ettifaq -:-

SCHOTLAND: Premiership

16:00Hibernian - Dundee United -:-
16:00Motherwell - Celtic -:-
16:00Rangers FC - Hearts -:-
16:00Ross County - St. Mirren -:-
16:00St. Johnstone - Livingston -:-
19:00Dundee FC - Aberdeen -:-

SCHOTLAND: 1e Divisie

16:00Ayr - Queen of South -:-
16:00Dunfermline - Kilmarnock -:-
16:00Inverness - Morton -:-
16:00Raith - Arbroath -:-

SCHOTLAND: League One

16:00Alloa - Peterhead -:-
16:00Clyde - Montrose -:-
16:00Dumbarton - Queen's Park -:-
16:00East Fife - Cove Rangers -:-
16:00Falkirk - Airdrieonians -:-

SCHOTLAND: League Two

16:00Albion Rovers - Elgin -:-
16:00Cowdenbeath - Stenhousemuir -:-
16:00Forfar - Annan -:-
4'Stirling - Stranraer 0:0

SCHOTLAND: Highland League

16:00Clachnacuddin - Brora Rangers -:-
16:00Formartine Utd - Turriff Utd -:-
16:00Fort William - Lossiemouth -:-
16:00Fraserburgh - Keith -:-
16:00Huntly - Buckie Thistle -:-
16:00Inverurie Loco Works - Forres Mechanics -:-
16:00Rothes - Deveronvale -:-
16:00Strathspey Thistle - Nairn County -:-
16:00Wick Academy - Brechin -:-

SERVIË: Super Liga

9'Kolubara - Rode Ster Belgrado 0:0
18:00Cukaricki - Vojvodina -:-

SERVIË: Prva Liga

RustBuducnost Dobanovci - Javor 0:0
RustMladost GAT - Indjija 1:2
RustTimok - Macva 0:0
RustZeleznicar Pancevo - Rad 1:1

SERVIË: Srpska Liga - Belgrade

11:00Prva Iskra Baric - Zvezdara 1:0
11:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac 2:2
15:00OFK Belgrado - BSK Borca -:-
15:00Radnicki Beograd - Usce -:-

SERVIË: Srpska Liga - Vojvodina

15:00Becej - Tisa Adorjan -:-
15:00Dinamo Pancevo - Radnicki Zrenjanin -:-
15:00Hajduk 1912 - Omladinac NB -:-
15:00Jedinstvo SP - Tekstilac -:-
15:00Stari Grad - Vrsac -:-

SERVIË: Srpska Liga - East

14:30Din. Vranje - Jagodina -:-
14:30Dubocica - Rembas -:-
14:30Mesevo - Radnicki Pirot -:-
14:30UitgesteldTrayal Krusevac - Brzi Brod -:-

SERVIË: Srpska Liga - West

14:30Borac 1926 - RSK Rabrovo -:-
14:30Mladi Radnik - Macva Bogatic -:-
14:30Real Podunavci - Smederevo -:-
14:30Sloga 1940 - Radevac -:-
14:30Sloga Pozega - Sloga Kraljevo -:-
14:30Takovo - Sloboda -:-
14:30Trepca - Jedinstvo U. -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:00Anti Drugs Strikers - Bai Bureh Warriors -:-
20:00East End Tigers - Kallon -:-

SLOVENIË: Prva liga

17:00NŠ Mura - NK Aluminij -:-
20:15NK Maribor - NK Radomlje -:-

SLOVENIË: 2e SNL

RustDob - ND Gorica 0:1
RustJadran Dekani - Rogaska 0:0
RustKrsko - Beltinci 0:2
RustPrimorje - Fuzinar 2:0
RustRudar - Brezice 2:0

SLOVENIË: 3. SNL - East

15:00Dravograd - Videm -:-
15:00NK Bistrica - Sampion Celje -:-
15:00Podvinci - Korotan -:-
15:00Zavrc - Dravinja -:-
15:00Zrece - Dobrovce -:-

SLOVENIË: 3. SNL - West

15:00Skofja Loka - NK Adria -:-
15:00Slovan Ljubljana - Brda -:-
15:00Tolmin - Postojna -:-
15:00Ziri - Ljubljana Svoboda -:-
17:00Sencur - Izola -:-

SLOWAKIJE: Fortuna liga

4'MŠK Žilina - DAC 1904 Dunajská Streda 0:0
18:00FC ViOn Zlaté Moravce - ŠKF Sereď -:-
18:00FK Senica - Michalovce -:-
18:00Pohronie - Ruzomberok -:-

SLOWAKIJE: 2e Divisie

75'Banska Bystrica - S. Bratislava B 1:0
76'Dubnica - Kosice 1:2
78'Namestovo - Komarno 0:1
77'Puchov - Petrzalka 0:1
18:00Skalica - Bardejov -:-

SLOWAKIJE: Divisie C - West

14:00AFC Nove Mesto - Kalna n. Hronom -:-
14:00Nitra - Malzenice -:-
14:00Partizanske - Imel -:-
14:00Povazska Bystrica - FK Nove Zamky -:-
14:00Sala - Velke Ludince -:-

SLOWAKIJE: Divisie C - Oost

14:00Giraltovce - Lipany -:-
14:00Krompachy - 1.FK Svidnik -:-
14:00Spisska Nova Ves - Mladost Kalsa -:-

SLOWAKIJE: Divison C Central

14:00Cadca - Lip. Stiavnica -:-
14:00MSK Martin - Zarnovica -:-
14:00Podkonice - MSK Lucenec -:-

SLOWAKIJE: Divison C Bratislava

15:00Vrakuna B. - Malacky -:-

SPANJE: LaLiga2

16:00Amorebieta - Cartagena -:-
16:00Girona - Huesca -:-
18:15Las Palmas - Tenerife -:-
20:30Malaga - Zaragoza -:-
21:00Gijon - Alcorcon -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 1

17:00Leonesa - Extremadura UD -:-
17:00SD Logrones - Zamora -:-
19:00La Coruna - San Sebastian Reyes -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 2

17:00Castellon - Gimnastic -:-
17:00Linares - Algeciras -:-
19:00Real Betis B - Villarreal B -:-
21:00Real Madrid B - Barcelona B -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 1

17:00Union Club Ceares - Coruxo -:-
18:00Langreo - Union Adarve -:-
19:00Pontevedra - Llanera -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 2

16:00Logrones Promesas - Arenas Club -:-
17:00Mutilvera - AD San Juan -:-
17:00Osasuna B - Racing Rioja -:-
18:00Racing Santander B - Pena -:-
19:00Gernika - Burgos Promesas -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 3

17:00Terrassa - Andratx -:-
17:30Ejea - Badalona -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 2

17:00Roces - Caudal Deportivo -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 3

16:30UC Cartes - Castro -:-
17:00Barreda Balompie - Guarnizo -:-
17:00UD Samano - Atletico Albericia -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 4

16:30Pasaia - Basconia -:-
16:30Tolosa FC - Urduliz -:-
17:00Lagun Onak - Aurrera Ondarroa -:-
17:30Amurrio Club - Beti Gazte -:-
17:30Uritarra - Durango -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 6

17:00Jove - Villajoyosa -:-
18:00Beniganim - Ilicitano -:-
18:00Valencia B - Atzeneta -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 7

16:00Paracuellos Antamira - Rayo Vallecano B -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 8

16:00Colegios Diocesanos - Guijuelo -:-
16:30Numancia B - Ciudad Rodrigo CF -:-
16:30Santa Marta Tormes - Atl. Astorga -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 9

13:00Intergym Melilla - UD San Pedro -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 10

17:00Rota - Ceuta B -:-
18:30CD Gerena - Cordoba B -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 11

16:00Sant Jordi - Santanyi -:-
17:00Manacor - Felanitx -:-
17:00Poblense - Llosetense -:-
18:00Rotlet Molinar - Serverense -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 12

12:00Arucas - Las Zocas 3:0
12:00Union Viera - Vera -:-
15:15UitgesteldYaiza - SD Tenisca -:-
17:00Santa Ursula - Gran Tarajal -:-
19:00CD Marino - Las Palmas C -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 15

16:00Beti Kozkor - Beti Onak -:-
16:00Huarte - Cortes -:-
16:30CD Cantolagua - CD Corellano -:-
16:30CD Gares - Valle Egues -:-
17:00Subiza - Azkoyen -:-
17:00Txantrea - Murchante -:-
17:30Burlades - Ezcabarte -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 16

17:00CF Rapid - Yague -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 18

17:00Guadalajara - Ciudad Real -:-
18:00Azuqueca - Almansa -:-
18:00Tarancon - Hogar Alcarreno -:-
18:00Villarrubia - Villacanas -:-

SPANJE: Primera Division Vrouwen

13:00Valencia V - Rayo Vallecano V 1:0
18:00Sevilla V - Real Madrid V -:-

SPANJE: Segunda Division Women

12:30Cacereno V - Santa Teresa V -:-
13:00Femarguin V - Alhama V -:-
13:00Real Union V - La Solana V -:-
16:00Cordoba V - Elche CF V -:-
16:00Espanyol V - CD Parquesol CF V -:-
16:30Granada V - Castellon V -:-
17:30Pradejon V - Oviedo Moderno V -:-
18:00Zaragoza CFF V - Atlético Madrid B V -:-
20:00Madrid C. B V - Real Betis B V -:-
20:00Seagull V - Las Planas V -:-

TADZJIKISTAN: Vysshaya Liga

12:00UitgesteldCSKA Pomir Dushanbe - Kuktosh -:-
12:00UitgesteldEskhata - Istiqlol Dushanbe -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Kagera Sugar - Mbeya City 0:0
RustGeita Gold - Mtibwa Sugar 0:0

THAILAND: Thai League 1

12:30Samut Prakan City - Port MTI FC 2:2
13:00Khonkaen Utd. - Nong Bua Pitchaya 1:0
13:00Suphanburi - Pathum United 0:2
14:00Chiangmai Utd - Prachuap 0:1

THAILAND: Thai League 2

12:00Phrae - Sukhothai 1:2
13:00Trat FC - Kasetsart 1:0
13:30Muangkan Utd - Khonkaen FC 3:3
14:00Lampang - Ayutthaya Utd 3:0
14:00Raj Pracha - Rayong FC 3:3

TSJECHIË: 1. Liga

16:00FC Banik Ostrava - 1. FC Slovácko -:-
16:00FK Jablonec - SK Dynamo Ceske Budejovice -:-
16:00FK Mlada Boleslav - Bohemians -:-
19:00SK Slavia Praag - FC Slovan Liberec -:-

TSJECHIË: 2e Divisie

34'1. FK Příbram - SFC Opava 1:0
34'Prostejov - Jihlava 0:1

TSJECHIË: CFL - Group A

10:15Benesov - Sokolov 3:0
10:15SK Rakovnik - Povltavska FA 3:1
10:15Vltavin - Motorlet Prague 2:1
34'Domazlice - Hostoun 0:1

TSJECHIË: CFL - Group B

10:15Zbuzany - Brozany 3:3
10:30Prepere - FC Slovan Liberec B 3:1
76'Zivanice - FK Mlada Boleslav B 2:1

TSJECHIË: MSFL

10:15FK Frydek-Mistek - FC Fastav Zlin B 1:0
10:15Hlucin - Rosice 0:0
10:15Otrokovice - FKM Jihlava 2:0
10:15Velke Mezirici - Unicov 0:2
75'Uhersky Brod - Vratimov 0:0

TSJECHIË: Division A

10:15Marianske Lazne - Doubravka 1:4
10:30SK Dynamo Ceske Budejovice B - Prestice 0:1
74'Katovice - Sokol Lom 1:3
74'Klatovy - Jindrichuv Hradec 4:2
74'Rokycany - Hvezda Cheb 0:0

TSJECHIË: Division B

10:15Aritma Prague - Olympie Brezova 3:2
10:15Brandys n. Labem - Steti 1:4
10:15Ceska Lipa - Slany 2:1
10:15Kladno - Meteor Prague 0:2
10:15Tatran Rakovnik - Cesky Brod 0:3
74'Banik Most - Sous - Ostrov 0:1
70'Dobris - Louny 1:2

TSJECHIË: Division C

10:15Libis - Kutna Hora 5:1
10:30Kosmonosy - Horky nad Jizerou 2:1
74'Velke Hamry - Nachod 4:0

TSJECHIË: Division D

10:30Breclav - Tasovice 2:2
10:30Havlickuv Brod - Humpolec 1:2

TSJECHIË: Division E

70'Bzenec - Vsetin 0:2
In afwachting
van updates
HFK Olomouc - Vsechovice 0:1
72'Holesov - Skastice 0:0
In afwachting
van updates
SK Hranice - Valasske Mezirici 1:1

TSJECHIË: Division F

76'Hermanice - Detmarovice 0:0
73'Rymarov - Havirov 3:0

TSJECHIË: Moravskoslezsky KP

74'Celadna - Lok.Petrovice 0:1
73'Cesky Tesin - Bridlicna 0:0
69'Fulnek - Brusperk 2:0
70'Haj ve Slezsku - Dolni Datyne 2:0
70'Hlubina - Koberice 1:0
75'Orlova - Moravan Oldrisov 0:2
RustPetrvald na Morave - Jakubcovice 4:1

TSJECHIË: Zlinsky KP

10:15Luhacovice - Nevsova 1:1
65'Bystrice pod Hostynem - Velke Karlovice 2:0
73'Kvasice - Slusovice 1:2
71'Valasska Polanka - Batov 0:6

TSJECHIË: Jihomoravsky KP

10:15Kurim - Ratiskovice 2:1
10:30Svratka Brno - Rousinov 1:2
11:45Moravsky Krumlov - Bystrc 0:0
In afwachting
van updates
SK Krumvir - Boskovice 0:0
In afwachting
van updates
Sparta Brno - Bohunice 1:2

TSJECHIË: Vysocina KP

In afwachting
van updates
Bedrichov - Nova Ves 0:0
In afwachting
van updates
Chotebor - Pribyslav 0:0
In afwachting
van updates
HFK Trebic - Pelhrimov 0:2
In afwachting
van updates
Vrchovina B - Sapeli Polna 2:0

TSJECHIË: Kralovehradecky KP

11:30Jicin - Dobruska 4:0
69'Cernilov - Jaromer 0:1

TSJECHIË: Liberecky KP

10:30Frydlant - Straz p. Ralskem 9:2
34'Lomnice nad Popelkou - Hradek nad Nisou 0:0
34'Novy Bor - Hejnice 0:1
34'Rovensko p. Tr. - Desna 0:0
In afwachting
van updates
Sedmihorky - Skalice u C.Lipy 0:0

TSJECHIË: Ustecky KP

10:15Lovosice - Banik Most - Sous B 1:3
10:30Horni Jiretin - Perstejn 3:1
65'Modlany - Srbice 1:1
16:00Brna - Krupka -:-
16:00FK Jilove - Kadan -:-
16:00Vilemov - Zatec -:-

TSJECHIË: Plzensky KP

13:30Tlumacov - Domazlice B 1:3
34'Chotikov - Zruc 1:0
In afwachting
van updates
Holysov - Bolevec 1:0
34'Nepomuk - Stankov 1:1
34'Nyrsko - Sokol Radnice 0:0
34'Rapid Plzen - Plzen-Cernice 0:0
34'Sokol Lhota - Horni Briza 0:0
In afwachting
van updates
Stribro - Vejprnice 0:0

TSJECHIË: Jihocesky KP

In afwachting
van updates
Protivin - Sezimovo Usti 2:1
34'Cesky Krumlov - Prachatice 0:0
34'Cimelice - Blatna 0:0
34'Drazice - Tyn nad Vltavou 1:0
34'Olesnik - Junior Strakonice 1:0
In afwachting
van updates
TJ Osek - Rudolfov 0:0

TSJECHIË: Prazsky prebor

10:15Kolovraty - Zlicin 7:4
10:15Kralovice - Hostivar 1:1
10:15Podoli Praha - Dukla JM 3:4
10:30Vysehrad B - Motorlet Prague B 0:5
34'Predni Kopanina - Olympia Radotin 0:0

TSJECHIË: Stredocesky KP

10:15Hrebec - Kosor 2:1
34'Bohemia Podebrady - Nymburk 0:0
34'Dobrovice - Cesky Brod B 0:1
34'Povltavska FA B - FK Komarov 0:1
34'Tuchlovice - Vlasim B 1:0

TSJECHIË: Karlovarsky KP

10:15Loko K. Vary - Nova Role 6:2
In afwachting
van updates
Lomnice - Zlutice 0:0
In afwachting
van updates
Chodov - Hroznetin 0:0
34'Frantiskovy Lazne - Karlovy Vary B 0:0
34'Kralovske Porici - Nejdek 1:1
34'Vintirov - FC Cheb 2:0

TSJECHIË: Olomoucky KP

10:30Mohelnice - SK Lipova 2:1
In afwachting
van updates
Jesenik - Kralice na Hane 2:1
In afwachting
van updates
Litovel - Sokol Usti 1:1
In afwachting
van updates
Rapotin - Dolany 0:0
In afwachting
van updates
Zelatovice - Bohunovice 3:0

TSJECHIË: Pardubicky KP

78'Holice - Chocen 3:0
In afwachting
van updates
Lanskroun - Moravska Trebova 0:0
In afwachting
van updates
Rohovladova Bela - Litomysl 0:2
75'Tremosnice - Chrudim B 0:0

TSJECHIË: U19 League

10:00FC Banik Ostrava -19 - SFC Opava -19 3:1
10:15Pardubice -19 - FK Mlada Boleslav -19 1:0
11:00SK Slavia Praag -19 - FC Viktoria Plzen -19 2:0
12:00Meteor Prague -19 - 1. FC Slovácko -19 2:1
13:00AC Sparta Praag -19 - FC Zbrojovka Brno -19 1:1
13:30FC Fastav Zlin -19 - SK Dynamo Ceske Budejovice -19 4:5
13:30Hradec Kralove -19 - MFK Karvina -19 0:4

TSJECHIË: 1. Liga Women

10:30Pardubice V - AC Sparta Praag V 0:16

TSJECHIË: 2. Liga Women

10:30Lisen V - Teplice V 5:3

TUNESIË: Ligue Professionnelle 1

RustZarzis - Olympique Beja 0:1
16:00Club Africain - Rejiche -:-

TURKIJE: Super Lig

12:30Giresunspor - Rizespor 2:0
RustSivasspor - Antalyaspor 2:2
18:00Adana Demirspor - Yeni Malatyaspor -:-

TURKIJE: 1. Lig

12:30Bandirmaspor - Ankaragücü 1:2
12:30Umraniyespor - Eyupspor 2:2
RustDenizlispor - Balikesirspor 0:1
18:00Menemenspor - Samsunspor -:-

TURKIJE: 2. Lig White Group

13:00Ankara Demirspor - 1922 Konyaspor 1:0
13:00Pendikspor - Akhisarspor 4:1

TURKIJE: 2. Lig Red Group

13:00Etimesgut - Sariyer 1:0

URUGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

34'River Plate - Sud America 2:0
17:45Montevideo City - Rentistas -:-
20:00Liverpool M. - Plaza Colonia -:-
23:00Nacional - Boston River -:-

USA: MLS

19:00Club de Foot Montreal - Philadelphia Union -:-
21:30Los Angeles FC - San Jose Earthquakes -:-
00:00Columbus Crew - Inter Miami -:-

USA: USL Championship

01:30Tampa Bay - New York Red Bulls 2 1:1
21:00Real Monarchs - Austin Bold -:-
23:00Las Vegas Lights - Phoenix Rising -:-

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Forward Madison -:-

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Eerste fase

00:15Universidad Central - Metropolitanos 1:1
02:30Dep. Tachira - Zamora 1:2
22:00Aragua - Yaracuyanos -:-
00:15La Guaira - Lara -:-

VENEZUELA: Segunda Division

21:30Academia Rey - JBL Zulia -:-
21:30Angostura - Petare -:-
21:30Dynamo Puerto - Bolivar -:-
21:30El Vigia - Frontera -:-
21:30Libertador - Fundacion AIFI -:-
21:30Llaneros - Yaracuy -:-
21:30Titanes - Local Andina -:-
21:30Urena - Rayo Zuliano -:-

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1

RustAl Thaid - Hatta 1:0
RustGulf Heroes - Dubai City 1:1
RustMasfut - Al Arabi 2:2

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Pro League Cup

RustAl Dhafra - Al Nasr 0:2
RustBani Yas - Al Wasl 1:2

WALES: Cymru North

34'Holyhead - Llanrhaeadr 1:0
34'Llanidloes - Llangefni 0:0

WALES: FA Cup

13:45Colwyn Bay - Cardiff Metropolitan 1:0
49'Saltney Town - Aberystwyth Town 0:0
34'Buckley - Taffs Well 0:1
34'Carmarthen - TNS 0:0
34'Haverfordwest - Bala Town 0:0
34'Penybont - Caernarfon 0:0
34'Swansea University - Guilsfield 0:2

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga

12:00Isloch - Slutsk 2:0
14:00Smorgon - Vitebsk 2:0
16:00Slavia Mozyr - BATE -:-

WIT-RUSLAND: Pershaya Liga

12:00Krumkachy - Belshina 1:3
14:00FC Slonim - Naftan 1:2
16:00Arsenal Dzyarzhynsk - Baranovici -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga Reserve

12:00Shakhter Soligorsk 2 - Zhodino 2 -:-
13:00Minsk 2 - Gomel 2 1:2
14:00Rukh Brest 2 - Din. Minsk 2 2:3
45+'Energetik-BGU 2 - Brest 2 1:1

ZAMBIA: Super League

RustBuildcon - Nkwazi 0:0
RustGreen Eagles - Kabwe 1:0
RustKafue Celtic - Kansanshi 0:0
RustKonkola - Chambishi 0:0
RustNkana - Zesco Utd 1:0

ZUID-AFRIKA: Premier League

34'Sekhukhune - Cape Town City 0:0
17:00Supersport - Baroka -:-
17:30Kaizer - Chippa United -:-

ZUID-AFRIKA: GladAfrica Championship

34'Black Leopards - JDR Stars 0:0
34'Cape Town All Stars - Richards Bay 0:0
34'Free State Stars - Pretoria U. 0:0
34'Platinum City - Jomo Cosmos 0:0

ZUID-AFRIKA: Diski Challenge

09:00Golden Arrows -23 - Stellenbosch -23 1:2
10:00Chippa United -23 - Swallows -23 2:0
10:00Marumo Gallants -23 - Maritzburg Utd -23 0:1
12:00Orlando -23 - Baroka -23 2:0
12:00Royal AM -23 - Sekhukhune -23 0:3

ZUID-KOREA: K League 2

09:00Asan - Daejeon 3:4
11:30Gyeongnam - Ansan Greeners 0:2

ZUID-KOREA: K3 League

08:00Hwaseong - Yangju Citizen 3:2

ZWEDEN: Allsvenskan

RustDegerfors IF - Halmstad BK 2:1
RustÖstersunds FK - Malmo FF 0:1
17:30IK Sirius - Varbergs BoIS -:-

ZWEDEN: Superettan

13:00GAIS - Värnamo 1:2
RustAFC Eskilstuna - Västerås SK 0:1

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

13:00Sollentuna - Sylvia 1:0
13:00Umeå - Gefle 2:1
16:00Hudiksvalls - Taby -:-
16:00Sandvikens - Haninge -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

13:00Lindome - Vanersborgs IF 1:2
13:00Torns - Tvaakers 1:3
14:00IFK Malmo - Assyriska IK 0:2
16:00Atvidabergs - Linkoping City -:-
16:00Lunds - Oskarshamns -:-
16:00Utsiktens - Osterlen FF -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland

13:00Froso IF - Skelleftea 1:4
13:00IFK Ostersund - Storfors AIK 4:1
14:00Taftea IK - Sandviks -:-
14:00Umeå - Notvikens IK -:-
15:00Friska Viljor FC - Bodens -:-
15:00Gottne IF - Ytterhogdals -:-
16:30Team TG FF - Bergnasets AIK -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand

13:00Gute - Enskede -:-
14:00Osteraker IFK - Sandvikens -:-
15:00Upsala - IFK Stocksund -:-
16:00FC Arlanda - Kvarnsvedens -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland

12:00Frölunda - Torslanda 2:0
13:00Hoganas - Onsala BK 3:1
13:00Savedalens - Assyriska BK 2:5
13:30Ullareds IK - Varbergs GIF -:-
14:00Angelholms - Vinbergs -:-
14:00BK Astrio - Tord -:-
15:00Husqvarna - Dalstorps IF -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Götaland

14:00Asarums - Solvesborgs -:-
14:00Eslovs - IFK Karlshamn -:-
14:00Rosengard - IFK Berga -:-
15:00Rappe GOIF - Balkan -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand

14:00Huddinge - Motala -:-
14:00Nykopings - Tyreso -:-
14:00Trosa-Vagnharads - Eskilstuna City -:-
15:00Mjolby AI FF - Syrianska -:-
15:00Smedby - Arameisk-Syrianska -:-
15:00Varmbols - Rynninge -:-

ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland

14:00Ahlafors IF - Forward -:-
14:00Angered - Stenungsunds -:-
14:00Grebbestads - Karlstad II -:-
14:00Nordvarmland - Tidaholm IFK -:-
15:00Lidkopings FK - IFK Skovde FK -:-
15:00Vanersborgs FK - Kumla -:-
15:00Yxhults IK - Oddevold -:-

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

14:00Vittsjo V - Hammarby V 3:1
RustDjurgarden V - Kristianstads V 0:2

ZWEDEN: Elitettan Women

14:00Jitex V - Umeå IK V 0:2
14:00Mallbackens V - Sundsvall V 1:0
RustAlvsjo V - Alingsas FC V 0:0
RustBorgeby V - Kalmar V 0:1
18:00Bollstanas V - Norrkoping V -:-

ZWITSERLAND: Super League

18:00BSC Young Boys - FC Luzern -:-
20:30FC Zürich - FC Lugano -:-

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

18:00Kriens - Schaffhausen -:-
18:00Yverdon - Wil -:-

ZWITSERLAND: Promotion League

14:45Sion II - Etoile-Carouge -:-
34'FC Basel II - FC Zürich II 0:0
16:00Bavois - Rapperswil -:-
16:00BSC Young Boys II - YF Juventus -:-
17:00Nyonnais - Black Stars -:-
17:45Bellinzona - Cham -:-
20:00Biel - Breitenrain -:-
20:00Chiasso - Bruhl SG -:-

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1

16:00Lausanne II - Vevey -:-
17:00Bulle - Oberwallis Naters -:-
17:00Meyrin - Monthey -:-
17:30Martigny - La Chaux-De-Fonds -:-
17:30Sarraz-Ecleplens - Echallens -:-
19:00Thun II - Terre Sainte -:-

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2

16:00Bassecourt - Hongg -:-
16:00Koniz - Kosova -:-
16:00Schotz - Munsingen -:-
16:00Solothurn - Zug -:-
16:00Wohlen - Grasshopper II -:-
17:00Buochs - FC Luzern II -:-

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 3

16:00Balzers - Freienbach -:-
16:00Eschen - Baden -:-
16:00Linth - Wettswil-Bonstetten -:-
16:00Tuggen - Paradiso -:-
17:00Uzwil - FC St. Gallen II -:-
17:30Thalwil - Gossau -:-
18:00FC Lugano II - Winterthur II -:-

ZWITSERLAND: Super League Women

16:00FC Zürich V - FF Lugano 1976 V -:-
18:30BSC Young Boys V - FC Luzern V -:-
19:30FC Basel V - Aarau V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.