REFRESH

Voetbal » Vandaag » LIVE

DUITSLAND: Bundesliga

3'Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg 0:0

ENGELAND: Premier League

RustWolverhampton Wanderers - Sheffield United 1:0

FRANKRIJK: Ligue 1

33'Le Havre AC - Stade de Reims 0:0
33'OGC Nice - Clermont 0:0
33'Toulouse - Lille OSC 0:0

ITALIË: Serie A

33'Cagliari - Napoli 0:0

NEDERLAND: Eredivisie

RustAlmere City FC - Feyenoord 0:0
RustFC Twente - Go Ahead Eagles 2:0

SPANJE: LaLiga

72'Cadiz - Celta de Vigo 1:2

AFRIKA: CAF Confederations Cup

75'Supersport (Rsa) - Future FC (Egy) 1:1

ALBANIË: First Division

In afwachting
van updates
Tomori Berat - Flamurtari 1:2

ALGERIJE: Ligue 2

66'MO Constantine - Batna 0:0

ANDORRA: Primera Divisió

90+'UE Santa Coloma - Ordino 2:0

BELGIË: 1e Nationale

RustRoyal Antwerp FC B - Dessel 2:0
33'Cappellen - OC Charleroi 0:0
33'Knokke - Tienen 0:0
33'Leuven B - RAAL La Louviere 0:1
33'URSL Vise - Namur 1:0

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Liga BiH

33'Zrinjski - Igman K. 1:0

BRAZILIË: Mineiro

33'Pouso Alegre - Cruzeiro 0:0

BRAZILIË: Paraense

70'Tuna Luso - Santa Rosa 2:0

BRAZILIË: Paulista

33'Santos - Sao Bernardo 0:0

BRAZILIË: Paulista A2

73'Juventus-SP - Taubate 1:0
72'Monte Azul - Noroeste 1:0
23'Ferroviaria - Capivariano 0:0

BRAZILIË: Paulista A3

70'Rio Preto - Lemense 2:0

BRAZILIË: Paulista A4

74'Vocem - XV de Jau 0:0
RustFrancana - Rio Branco SP 1:0
33'Nacional SP - Uniao Barbarense 0:1

CYPRUS: Cyta Championship - Championship Play-Offs

33'Anorthosis Famagusta - APOEL Nicosia 0:0

CYPRUS: Division 2 - Championship Play-Offs

69'Omonia Aradippou - Omonia 29th May 1:1

DENEMARKEN: Superliga

75'Hvidovre IF - Viborg FF 1:0
71'Vejle BK - Silkeborg IF 1:0

DENEMARKEN: 1st Division

33'Hobro IK - FC Fredericia 0:0

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

69'TSV Havelse - Eimsbutteler 1:0
33'Spelle-Venhaus - Drochtersen/Assel 0:1

DUITSLAND: Regionale Liga West

72'Oberhausen - Fortuna Düsseldorf II 0:1

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

77'VfB Lübeck II - Heider SV 2:2

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

70'ETSV Hamburg - Harksheide 3:0
72'Niendorfer TSV - Dassendorf 0:2
69'Rugenbergen - Paloma 1:1

DUITSLAND: Oberliga Bremen

33'Komet Arsten - Aumund-Vegesack 1:0
33'Leher - Brinkumer 0:0

DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen

71'Bersenbruck - Bornreihe 0:0
73'Egestorf-Langreder - Eintracht Celle 2:0
70'Heeslinger - Lupo-Martini Wolfsburg 1:1
71'Hildesheim - Ramlingen-Ehlershausen 3:1
70'Vorsfelde - Delmenhorst 0:1

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

73'ASC 09 Dortmund - Wattenscheid 4:0
33'Clarholz - Schermbeck 2020 0:0
33'Gievenbeck - Sprockhovel 0:0
33'Westfalia Rhynern - Ennepetal 1:0

DUITSLAND: Oberliga Mittelrhein

33'Bergisch Gladbach - Siegburger 0:1
33'Bonner - Germania Teveren 2:0
33'Hennef - Konigsdorf 1:0

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

33'Baumberg - Hamborn 0:0
33'Frintrop - Meerbusch 1:0
33'Germania Ratingen - Hilden 0:0
33'Homberg - TVD Velbert 0:0
33'SW Essen - Sonsbeck 0:0

EGYPTE: Premier League

33'Pharco - El Gaish 0:1

ENGELAND: Women's National League South

33'Ipswich Town V - Rugby Borough V 0:0

GRIEKENLAND: Super League 2

77'AEK Athene B - Iraklis 1908 0:0
77'Apollon Pontou - Makedonikos 0:1
75'Diagoras - Panachaiki 1:2
77'Giouchtas - Ilioupoli 0:0
77'Kampaniakos - Aiolikos 1:0
75'PAE Egaleo - PAE Chania 0:0
76'Tilikratis L. - Athens Kallithea 0:3

HONGARIJE: OTP Bank Liga

33'Kisvarda - Paks 0:0

HONGARIJE: Merkantil Bank Liga

78'Budafoki - Csakvari 1:0
74'Honved - Siofok 0:1
76'Mosonmagyarovari TE - Gyirmot 2:1
78'Pecsi - Ajka 0:1
78'Soroksar - Kozarmisleny 2:1

INDIA: ISL

33'Kerala Blasters - Goa 0:2

INDIA: I-League

RustTRAU FC - Lajong 0:0

INDIA: Santosh Trophy - Finale groep

RustArunachal - Assam 0:1

ITALIË: Serie C - Groep A

75'Pro Patria - Renate 1:2

ITALIË: Serie C - Groep B

75'Entella - Fermana 1:0
74'Olbia - Gubbio 0:1
33'Cesena - Pineto 0:0

ITALIË: Serie C - Groep C

72'ACR Messina - Picerno 1:2

ITALIË: Serie D - Groep A

In afwachting
van updates
Alba - Albenga 0:1
RustChieri - Vogherese 1:0
RustChisola - Bra 0:2
RustDerthona FbC - Alcione Milano 0:0
In afwachting
van updates
PDHA - Vado 0:0
33'Gozzano - Lavagnese 0:0
33'Ligorna - Ticino 0:0
33'Sanremese - Asti 0:0

ITALIË: Serie D - Groep B

RustBrusaporto - Pro Palazzolo 2:1
RustCaldiero Terme - Legnano 1:2
RustCastellanzese - Desenzano 0:0
RustCiserano-Bergamo - Folgore Caratese 0:0
RustClivense - USD Casatese 0:0
RustPiacenza - Club Milano 1:0
RustPonte San Pietro - Crema 0:0
In afwachting
van updates
Real Calepina - Caravaggio 0:0
48'Villa Valle - Tritium 0:0

ITALIË: Serie D - Groep C

RustBreno - Bolzano 0:0
RustCastegnato - Este 1:0
RustChions - Mori 0:0
RustCjarlins Muzane - Mestre 1:0
RustLuparense - Bassano 0:0
50'Montebelluna - Dolomiti Bellunesi 1:2
RustMontecchio Maggiore - Campodarsego 0:0
RustTreviso - Adriese 0:1
51'Union Clodiense - Portogruaro 1:0

ITALIË: Serie D - Groep D

48'Corticella - Aglianese Calcio 1:1
RustFanfulla - SCD Progresso 0:0
48'Lentigione - Mezzolara 1:0
47'Pistoiese - Forli 1:1
RustPrato - Certaldo 0:0
RustSan Donnino - Imolese 1:1
RustSangiuliano City - Ravenna 0:0
RustSant'Angelo - Sammaurese 0:1
47'Victor San Marino - AC Carpi 1:1

ITALIË: Serie D - Groep E

RustFigline - Vivi Altotevere 1:0
In afwachting
van updates
Ghivizzano Borgo - Pianese 0:1
RustLivorno - Real Forte Querceta 1:0
RustMobilieri Ponsacco - San Donato 0:0
RustPoggibonsi - Montevarchi 0:0
RustSangiovannese - Grosseto 1:0
RustSC Cenaia - Tau 0:2
RustTrestina - Orvietana 0:1

ITALIË: Serie D - Groep F

RustAtletico Ascoli - Roma City 0:0
RustCampobasso - Sora 1:0
RustChieti - Avezzano 0:1
In afwachting
van updates
L Aquila - Tivoli Calcio 0:0
RustReal Monterotondo - Vigor Senigallia 1:1
RustTermoli - Fossombrone 2:0
RustUnited Riccione - Sambenedettese 1:1

ITALIË: Serie D - Groep G

RustFlaminia - Cynthialbalonga 0:0
RustGladiator - Budoni 0:0
RustIschia - Boreale 1:0
In afwachting
van updates
Ostia Mare - Nuova Florida 0:0
RustRomana - Cassino 0:1
RustTrastevere Calcio - Cavese 0:1

ITALIË: Serie D - Groep H

RustA.C.D. Nardo - Altamura 0:0
RustBitonto - Matera 0:1
RustGelbison - Barletta 0:0
RustManfredonia - Gallipoli 0:0
RustPalmese 1914 - Santa Maria Cilento 1:0
RustRotonda - Paganese 1:3

ITALIË: Serie D - Groep I

RustCastrovillari - Locri 1909 0:0
RustGioiese - AS Acireale 0:1
RustVibonese - Canicatti 1:0
33'S. Agata - Reggio Calabria 0:0
33'USD Ragusa - Igea Virtus 1:0

JORDANIË: Premier League

33'Sahab - Aqaba 0:0

KAMEROEN: Elite One

69'Fortuna Mfou - Union Douala 0:2
73'Les Astres - Bamenda 0:3

KROATIË: HNL

33'Dinamo Zagreb - HNK Rijeka 0:0

LIBANON: Premier League - Winnaarsronde

73'Safa - Al Ahed 0:0

LUXEMBURG: BGL Ligue

33'Schifflange - Wiltz 0:1

MALTA: Premier League

74'Gudja - Santa Lucia 0:4
75'Valletta - Marsaxlokk 0:2

MAROKKO: Botola 2

33'Difaa El Jadidi - RAC Casablanca 0:1
33'Sale - Jeunesse 0:0
33'USM Oujda - Stade Marocain 0:0

NEDERLAND: Derde Divisie

70'AWC - Baronie 2:0
70'HV & CV Quick - Rosmalen 3:1
71'TOGB - Groene Ster 1:0

NIGERIA: NPFL

33'Gombe - Sporting Lagos 0:0
33'Plateau - Shooting Stars 0:0

NOORD-MACEDONIË: 1. MFL

70'Brera Strumica - Makedonija GP 3:0
73'Shkendija - KF Gostivar 2:0
76'Tikves - Rabotnicki 2:0
77'Vardar - Bregalnica 2:0
72'Voska Sport - Sileks 0:0

OEKRAÏNE: Premier League

83'SK Dnipro-1 - FK Minaj 1:1
RustMetalist 1925 - FC Dynamo Kiev 1:1

OOSTENRIJK: Bundesliga

RustSK Austria Klagenfurt - BW Linz 1:0
RustWSG Tirol - Sturm Graz 0:2

POLEN: Ekstraklasa

33'Widzew Lodz - Górnik Zabrze 1:0

POLEN: I Liga

33'Pruszkow - Lechia Gdansk 0:0

PORTUGAL: Liga Portugal 2

33'Os Belenenses - Torreense 0:0

RWANDA: Premier League

72'Etincelles - Sunrise 2:1
72'Gorilla - Bugesera 1:1
75'Mukura Victory Sports - APR 0:1

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

33'Juvenes/Dogana - Tre Fiori 0:1
33'La Fiorita - San Giovanni 1:0
33'Tre Penne - Cosmos 0:0

SAOEDI-ARABIË: Premier League

33'Al Feiha - Abha 0:1

SERVIË: Super Liga

73'Javor - Radnicki 1923 0:3

SLOVENIË: Prva liga

33'NK Domžale - NK Celje 0:0

SLOWAKIJE: Nike liga

33'AS Trenčín - Slovan Bratislava 0:0

SPANJE: LaLiga2

69'Eldense - Ferrol 2:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

72'Geita Gold - Mashujaa 1:1
70'Tanzania Prisons - Azam 1:1

TSJECHIË: FORTUNA:LIGA

33'SK Dynamo Ceske Budejovice - SK Sigma Olomouc 0:0
33'SK Slavia Praag - FK Pardubice 0:0

TSJECHIË: MOL Cup

73'SFC Opava - Dukla Praag 2:0

TUNESIË: Ligue Professionnelle 1 - Degradatiegroep

70'Ben Guerdane - US Tataouine 0:0
75'Marsa - Soliman 0:1
62'Olympique Beja - Metlaoui 2:1

TURKIJE: Super Lig

72'Karagumruk - Alanyaspor 1:0
71'Trabzonspor - Adana Demirspor 1:0

TURKIJE: 1. Lig

73'Manisa FK - Genclerbirligi 1:0

URUGUAY: Primera Division - Apertura

75'Cerro Largo - Fenix 0:0

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie

RustAl-Ahli Dubai - Ajman 1:0
RustAl Bataeh - Al-Wahda 1:0

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

33'Zweden -16 - Saoedi-Arabië -16 1:1

WERELD: Club Vriendschappelijk

78'AIK Stockholm (Swe) - Karlbergs (Swe) 1:1
33'AFC Eskilstuna (Swe) - Sollentuna (Swe) 0:0

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

73'Albanië V - Faeröer Eilanden V 3:0
33'Denemarken -23 V - Zweden -23 V 1:3

ZAMBIA: Super League

70'Zesco Utd - Power Dynamos 1:0

ZUID-AFRIKA: Beker

77'Maritzburg Utd - Paarl United 2:0

ZWEDEN: Zweedse Beker

18'United Nordic - Djurgårdens IF 0:2

ZWITSERLAND: Super League

52'FC Lugano - FC Zürich 1:0

ZWITSERLAND: Promotion League

77'FC St. Gallen II - Bruhl SG 0:2
33'Bulle - Delemont 2:0

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1

RustCoffrane - Vevey 0:0
RustOberwallis Naters - Monthey 1:1
33'Portalban - Sarraz-Ecleplens 0:0

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2

RustMuri - Wohlen 1:0

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 3

78'Gossau - Freienbach 0:1

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.