REFRESH

Tennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: Antwerp (België), hardcourt (binnen)

16:30Delbonis F. (Arg) - Rinderknech A. (Fra) -:-
18:00Gasquet R. (Fra) - Lajovic D. (Srb) -:-
19:30Popyrin Al. (Aus) - Van de Zandschulp B. (Ned) -:-

ATP - ENKELSPEL: Antwerp (België) - Kwalificaties, hardcourt (binnen)

13:00Nakashima B. (Usa) - Herbert P.H. (Fra) -:-
13:00Seppi A. (Ita) - Novak D. (Aut) -:-
14:30Brooksby J. (Usa) - Gombos N. (Svk) -:-
14:30Carballes Baena R. (Esp) - Laaksonen H. (Sui) -:-

ATP - ENKELSPEL: Davis Cup - Group IV (Wereld)

08:35Alhaqbani A. (Sau) - Abdulnabi E. (Bah) OPGAVE 0:0
Set 2Alawadhi O. (Uae) - Camacho C. (Gua) 1:0 (7:5,1:0)
Set 2Al Suleimani I. A. (Oma) - Batbayar K. (Mon) 1:0 (6:1,4:1)
Set 2Long S. . (Cam) - Hussein N. (Yem) 1:0 (6:2,0:1)
Set 1Rogusskiy Y. (Tkm) - Al-Saedi A. M. (Irq) 0:0 (3:3)
Set 2Moghimi S. (Irn) - Mirdzhaliev M. (Kgz) 1:0 (6:4,0:0)
09:35Alhogbani Y. (Sau) - Qaed Y. (Bah) -:-
10:00Al Busaidi A. (Oma) - Oyunbat B. (Mon) -:-
10:00Al Janahi A. (Uae) - Caldwell M. (Gua) -:-
10:00Bun K. (Cam) - Sallam H. (Yem) -:-
10:00Mammetgulyyev I. (Tkm) - Abuzed Saber M. (Irq) -:-
10:00Nadaf H. R. (Irn) - Kistanov K. (Kgz) -:-

ATP - ENKELSPEL: Indian Wells (USA), hardcourt

01:50Norrie C. (Gbr) - Basilashvili N. (Geo) 2:1

ATP - ENKELSPEL: Moskou (Rusland), hardcourt (binnen)

13:30Millman J. (Aus) - Bonzi B. (Fra) -:-
15:00Dzumhur D. (Bih) - Čilić M. (Cro) -:-
19:00Duckworth J. (Aus) - Gojo B. (Cro) -:-

WTA - ENKELSPEL: Moskou (Rusland), hardcourt (binnen)

09:00AfgelastKerber A. (Ger) - Siniakova K. (Cze) -:-
10:00Samsonova L. (Rus) - Tomljanovic A. (Aus) -:-
11:30Yastremska D. (Ukr) - Kalinskaya A. (Rus) -:-
13:30Krunic A. (Srb) - Pera B. (Usa) -:-
15:00Zheng Q. (Chn) - Tsurenko L. (Ukr) -:-
17:30Kasatkina D. (Rus) - Kalinina A. (Ukr) -:-

WTA - ENKELSPEL: Tenerife (Spanje), hardcourt

11:00AfgelastPeterson R. (Swe) - Zidansek T. (Slo) -:-
11:30Kostyuk M. (Ukr) - Begu I. (Rou) -:-
13:00Parrizas-Diaz N. (Esp) - Li A. (Usa) -:-
14:30Zhang S. (Chn) - Wang Xin. (Chn) -:-
16:00Cristian J. A. (Rou) - Zidansek T. (Slo) -:-
17:00Juvan K. (Slo) - Schmiedlova A. K. (Svk) -:-

ATP - DUBBELSPEL: Antwerp (België), hardcourt (binnen)

16:00Musetti L./Paire B. - Monroe N./Opelka R. -:-

ATP - DUBBELSPEL: Davis Cup - Group IV (Wereld)

11:30Ahmed O./Alhaqbani A. - Abdulnabi A./Abdulnabi H. -:-
11:30Al Busaidi A./Alkhanjari M. - Oyunbat B./Batbayar K. -:-
11:30Alawadhi O./Janahi H. A. - Okuhama D./Sachdev A. -:-
11:30Badi A. H./Nadaf H. R. - Kistanov K./Mirdzhaliev M. -:-
11:30Mammetgulyyev I./Rogusskiy Y. - Al-Shammari M./Hatem A. A. -:-
11:30Khleang P./Tep T. - Hussein N./Sallam H. -:-

ATP - DUBBELSPEL: Moskou (Rusland), hardcourt (binnen)

10:00Djere L./Pella G. - Ivashka I./Martinez P. -:-
11:30Kotov P./Safiullin R. - Inglot D./Skupski K. -:-
13:00Brkic T./Cacic N. - Bublik A./Mannarino A. -:-

WTA - DUBBELSPEL: Moskou (Rusland), hardcourt (binnen)

11:00Kichenok N./Olaru I.R. - Martincova T./Vondrousova M. -:-
16:30Danilina A./Rodionova Ar. - Bouzkova M./Hradecka L. -:-

WTA - DUBBELSPEL: Tenerife (Spanje), hardcourt

12:30Neel I./Rosolska Ali. - Heisen V./Mitu A. -:-
14:00Rus A./Watson H. - Bondar A./Galfi D. -:-
15:30Barthel M./Lohoff J. - Khromacheva I./Kovinic D. -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Bogota (Colombia), gravel

18:30De Jong J. (Ned) - Martin Tiffon P. (Esp) -:-
19:00Galan Riveros D. E. (Col) - Perchicot M. (Fra) -:-
20:00Catarina L. (Mon) - Jaziri M. (Tun) -:-
20:00Zukas M. (Arg) - Quiroz R. (Ecu) -:-
20:30Gonzalez A. (Col) - Kopriva V. (Cze) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Bogota (Colombia) - Kwalificaties, gravel

17:00Couacaud E. (Fra) - March A. C. (Ecu) -:-
17:00Hoyos Franco A. (Col) - Barrientos N. (Col) -:-
17:00Stevens B. (Ned) - Pospisil J. (Cze) -:-
18:30King E. (Usa) - Castelnuovo L. (Sui) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Buenos Aires (Argentinië), gravel

18:00Rodriguez Taverna S. (Arg) - Burruchaga R. A. (Arg) -:-
19:30Dellien H. (Bol) - Diaz Acosta F. (Arg) -:-
20:00Navone M. (Arg) - Seyboth Wild T. (Bra) -:-
20:00Olivieri G. A. (Arg) - Collarini A. (Arg) -:-
23:00Kicker N. (Arg) - Alvarez N. (Per) -:-
00:30Tirante T. A. (Arg) - Olivo R. (Arg) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Buenos Aires (Argentinië) - Kwalificaties, gravel

17:00Comesana F. (Arg) - Matos R. (Bra) -:-
17:00Kestelboim M. (Arg) - Monzon I. (Arg) -:-
18:30Cuevas M. (Uru) - Justo G. I. (Arg) -:-
18:30Gomez-Herrera C. (Esp) - Midon L. (Arg) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Losinj (Kroatië), gravel

12:00Forejtek J. (Cze) - Cornea V. V. (Rou) -:-
12:00Setkic A. (Bih) - Genov A. (Bul) -:-
13:00Petrovic D. (Srb) - Bourgue M. (Fra) -:-
13:30Gimeno Valero C. (Esp) - Milojevic N. (Srb) -:-
13:30Guinard M. (Fra) - Serdarusic N. (Cro) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Losinj (Kroatië) - Kwalificaties, gravel

10:00Alvarez Varona N. (Esp) - Reboul F. (Fra) -:-
10:00Kravchenko G. (Ukr) - Chandrasekar A. (Ind) -:-
10:00Misolic F. (Aut) - Nejedly P. (Cze) -:-
11:30Doumbia S. (Fra) - Kadhe A. (Ind) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Seville (Spanje), gravel

14:00Kilnarova M. (Cze) - Avanesyan E. (Rus) -:-
14:00Parry D. (Fra) - Oz I. (Tur) -:-
14:00Salden L. (Bel) - Wurth T. (Cro) -:-
15:30Bouzo Z. (Esp) - Romero Gormaz L. (Esp) -:-
15:30Stevanovic N. (Srb) - Lukas T. (Cro) -:-
17:00Hobgarski K. (Ger) - Martinez Cirez C. (Esp) -:-

TEAMS - MANNEN: Davis Cup - Group IV (Wereld)

LiveCambodja - Jemen 0:0
LiveIran - Kirgizië 0:0
LiveOman - Mongolië 0:0
LiveSaoedi-Arabië - Bahrein 1:0
LiveTurkmenistan - Irak 0:0
LiveVerenigde Arabische Emiraten - Guam 0:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.