REFRESH

Tennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: Geneva (Zwitserland), gravel

12:00Mannarino A. (Fra) - Cazaux A. (Fra) -:-
13:30Sandgren T. (Usa) - Caruso S. (Ita) -:-
13:30Thompson J. (Aus) - Andujar P. (Esp) -:-
15:00Fucsovics M. (Hun) - Garin C. (Chi) -:-
15:00Koepfer D. (Ger) - Paire B. (Fra) -:-
18:00Cilic M. (Cro) - Stricker D. (Sui) -:-

ATP - ENKELSPEL: Geneva (Zwitserland) - Kwalificaties, gravel

10:00OnderbrokenCecchinato M. (Ita) - Altmaier D. (Ger) 1:0
10:00OnderbrokenCuevas P. (Uru) - Giustino L. (Ita) 0:0
11:00Ivashka I. (Blr) - McDonald M. (Usa) -:-

ATP - ENKELSPEL: Lyon (Frankrijk), gravel

10:00AfgelastAuger-Aliassime F. (Can) - Sonego L. (Ita) -:-
11:30Bedene A. (Slo) - Simon G. (Fra) -:-
13:00Moutet C. (Fra) - Norrie C. (Gbr) -:-
14:30Nishioka Y. (Jpn) - Humbert U. (Fra) -:-
16:00Herbert P.H. (Fra) - Korda S. (Usa) -:-

ATP - ENKELSPEL: Lyon (Frankrijk) - Kwalificaties, gravel

10:00Barrere G. (Fra) - Hoang A. (Fra) -:-
10:00Giannessi A. (Ita) - Majchrzak K. (Pol) -:-
10:00Ymer M. (Swe) - Seyboth Wild T. (Bra) -:-
11:30Sousa J. (Por) - Rinderknech A. (Fra) -:-

WTA - ENKELSPEL: Belgrade (Servië), gravel

12:00Fernandez L. A. (Can) - Hercog P. (Slo) -:-
12:00Juvan K. (Slo) - Putintseva Y. (Kaz) -:-
13:30Kovinic D. (Mne) - Bucsa C. (Esp) -:-
13:30Osorio Serrano M. C. (Col) - Zhang S. (Chn) -:-
15:00Jorovic I. (Srb) - Tomljanovic A. (Aus) -:-
15:00Sasnovich A. (Blr) - Wang Xiy. (Chn) -:-
16:30Jani R-L. (Hun) - Martincova T. (Cze) -:-
19:00Pavlyuchenkova A. (Rus) - Radivojevic L. (Srb) -:-
20:30Van Uytvanck A. (Bel) - Konjuh A. (Cro) -:-

WTA - ENKELSPEL: Parma (Italië), gravel

11:00Di Giuseppe M. (Ita) - Hibino N. (Jpn) -:-
11:00Siniakova K. (Cze) - Tauson C. (Den) -:-
12:30McNally C. (Usa) - Stephens S. (Usa) -:-
12:30Williams S. (Usa) - Pigato L. (Ita) -:-
14:00Ormaechea P. (Arg) - Garcia C. (Fra) -:-
14:00Schmiedlova A. K. (Svk) - Williams V. (Usa) -:-
15:30Sorribes Tormo S. (Esp) - Pera B. (Usa) -:-
17:00Giorgi C. (Ita) - McHale C. (Usa) -:-

ATP - DUBBELSPEL: Geneva (Zwitserland), gravel

12:00Purcell M./Saville L. - Bolelli S./Gonzalez M. -:-
19:30Klaasen R./McLachlan B. - Bambridge L./Inglot D. -:-

ATP - DUBBELSPEL: Lyon (Frankrijk), gravel

11:30Molteni A./Nielsen F. - Kontinen H./Roger-Vasselin E. -:-
13:00Arends S./Sharan D. - Nys H./Puetz T. -:-

WTA - DUBBELSPEL: Belgrade (Servië), gravel

13:00Kania-Chodun P./Wachaczyk J. - Krunic A./Stojanovic N. -:-
14:30Marozava L./Mitu A. - Buzarnescu M./Raina A. -:-
16:30Bucsa C./Peterson R. - Babos T./Zvonareva V. -:-

WTA - DUBBELSPEL: Parma (Italië), gravel

12:30Silva E./Zimmermann K. - Christian K./Santamaria S. -:-
14:00Gauff C./McNally C. - Heisen V./Wang Y. -:-
15:30Brancaccio N./Pigato L. - Doi M./Hsieh S-W. -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Biella 6 (Italië), gravel

11:30Lamasine T. (Fra) - Kuzmanov D. (Bul) -:-
11:30Mena F. (Arg) - Menezes J. (Bra) -:-
13:00Gojo B. (Cro) - Zhang Z. (Chn) -:-
13:00Ilkel C. (Tur) - Fratangelo B. (Usa) -:-
13:00Krueger M. (Usa) - Cobolli F. (Ita) -:-
14:30Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) - Clarke J. (Gbr) -:-
14:30Popko D. (Kaz) - Kwiatkowski T. S. (Usa) -:-
14:30Viola M. (Ita) - Muller A. (Fra) -:-
16:00Couacaud E. (Fra) - Kamke T. (Ger) -:-
16:00Istomin D. (Uzb) - Kokkinakis T. (Aus) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Biella 6 (Italië) - Kwalificaties, gravel

10:00Etcheverry T. M. (Arg) - Vanni L. (Ita) -:-
10:00Passaro F. (Ita) - Bonadio R. (Ita) -:-
10:00Zverev M. (Ger) - Giacalone O. (Ita) -:-
11:30Galovic V. (Cro) - Van Rijthoven T. (Ned) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Oeiras 3 (Portugal), gravel

13:00Mayer L. (Arg) - Londero J. I. (Arg) -:-
14:00Jung J. (Tpe) - Ferreira Silva F. (Por) -:-
15:00Ofner S. (Aut) - Dellien H. (Bol) -:-
15:00Rola B. (Slo) - Daniel T. (Jpn) -:-
15:30Cressy M. (Usa) - Elias G. (Por) -:-
16:30Bagnis F. (Arg) - Taberner C. (Esp) -:-
16:30Nakashima B. (Usa) - Hanfmann Y. (Ger) -:-
17:00Alcaraz C. (Esp) - Uchiyama Y. (Jpn) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Oeiras 3 (Portugal) - Kwalificaties, gravel

11:30Gomez E. (Ecu) - Oliveira G. (Por) -:-
11:30Schnur B. (Can) - Grenier H. (Fra) -:-
11:30Torpegaard M. (Den) - Molcan A. (Svk) -:-
13:00Gulbis E. (Lat) - Bergs Z. (Bel) -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.