REFRESH

IJshockey » Vandaag » Alle Wedstrijden

DUITSLAND: DEL

3e PeriodeNeurenberg - Munchen 1:1
PauzeSchwenninger - Bremerhaven 1:2
3e PeriodeStraubing - Frankfurt Lowen 1:0
16:30Augsburg - Wolfsburg -:-
16:30Düsseldorf - Keulen -:-
16:30Mannheim - Ingolstadt -:-
19:00Eisbaren Berlin - Iserlohn -:-

EUROPA: BeNe League

19:00Limburg - Neuwied -:-
20:00Heylen - Heerenveen -:-

FINLAND: Liiga

PauzeÄssät - TPS Turku 0:2

TSJECHIË: Extraliga

1e PeriodeKarlovy Vary - Ceske Budejovice 0:0
16:00Kladno - Trinec -:-
16:00Liberec - Vitkovice -:-
16:00Mlada Boleslav - Pardubice -:-
16:30Litvinov - Sparta Praag -:-
17:00Kometa Brno - Plzen -:-
17:00Mountfield HK - Olomouc -:-

USA: NHL

00:00Florida Panthers - Washington Capitals 3:2ot
01:00Colorado Avalanche - Toronto Maple Leafs 3:4
01:00Ottawa Senators - Vegas Golden Knights 4:3pen
01:00Vancouver Canucks - Boston Bruins 3:2ot
02:00Carolina Hurricanes - Dallas Stars 1:2
04:00Edmonton Oilers - Calgary Flames 3:6
04:00San Jose Sharks - Nashville Predators 2:4
04:00Seattle Kraken - Minnesota Wild 2:5
04:30Los Angeles Kings - Anaheim Ducks 3:2pen
19:00New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning -:-
21:30Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers -:-
00:00Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes -:-
00:00Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings -:-
00:00Columbus Blue Jackets - New York Rangers -:-
00:00Winnipeg Jets - Arizona Coyotes -:-

AZIË: Azië League

06:00Nikko Icebucks - HL Anyang 3:2pen
07:10Red Eagles Hokkaido - Tohoku F. Blades 6:2

CANADA: OHL

01:00Erie Otters - Guelph Storm 3:2
01:00Flint Firebirds - North Bay Battalion 2:3
01:00Niagara IceDogs - Kingston Frontenacs 1:8
01:00Owen Sound Attack - Windsor Spitfires 6:3
01:05Saginaw Spirit - Brantford Bulldogs 5:4ot
01:07Soo Greyhounds - Peterborough Petes 6:2
01:30Barrie Colts - Mississauga Steelheads 4:1
20:05Sarnia Sting - North Bay Battalion -:-
20:07Soo Greyhounds - Kitchener Rangers -:-
22:00Erie Otters - Kingston Frontenacs -:-
22:00Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves -:-
00:05Oshawa Generals - Barrie Colts -:-

CANADA: WHL

02:00Prince Albert Raiders - Brandon Wheat Kings 5:2
03:00Medicine Hat Tigers - Swift Current Broncos 3:4ot
03:00Red Deer Rebels - Wenatchee Wild 2:3
03:05Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips 1:3
03:05Spokane Chiefs - Moose Jaw Warriors 3:12
03:05Tri-City Americans - Regina Pats 5:3
03:05Victoria Royals - Portland Winterhawks 2:5
04:00Vancouver Giants - Kamloops Blazers 7:1
04:05Kelowna Rockets - Prince George Cougars 5:6pen
22:00Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes -:-
00:00Edmonton Oil Kings - Wenatchee Wild -:-

CANADA: QMJHL

00:00Cape Breton Eagles - Acadie-Bathurst Titan 4:1
00:00Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders 4:3ot
00:00Sherbrooke Phoenix - Val-d'Or Foreurs 6:0
20:00Cape Breton Eagles - Acadie-Bathurst Titan -:-
20:00Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats -:-
21:00Blainville-Boisbriand Armada - Val-d'Or Foreurs -:-
21:00Quebec Remparts - Halifax Mooseheads -:-
21:00Sherbrooke Phoenix - Saint John Sea Dogs -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Rimouski Oceanic -:-
22:00Drummondville Voltigeurs - Rouyn-Noranda Huskies -:-
22:00Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres -:-

CANADA: LNAH

01:00Assurancia de Thetford Mines - St-Georges 3:1
01:30Riviere-du-Loup - Petroliers Laval 3:2pen

CANADA: U Sports - Play-offs

00:00Moncton - StFX 5:2
00:00UNB - Saint Marys 5:2
01:00Concordia - McGill 1:3
04:00UBC - Alberta 4:2

DENEMARKEN: Metal Ligaen

PauzeFrederikshaven - Herning 1:2

DUITSLAND: DEL2

17:00Bietigheim/Bissingen - Freiburg -:-
17:00Crimmitschau - Lausitzer Fuchse -:-
17:00Dresdner Eislowen - Ravensburg -:-
17:00Landshut - Kassel -:-
17:00Regensburg - Krefeld -:-
17:00Rosenheim - Kaufbeuren -:-
17:00Selber - Bad Nauheim -:-

DUITSLAND: Oberliga North

18:00EC Hannover - Fuchse Duisburg -:-
18:00Essen - Leipzig -:-
18:00Halle - Erfurt -:-
18:00Hammer Eisbaren - Hannover -:-
18:00Herner - Herford -:-
18:00Rostock - Tilburg Trappers -:-

DUITSLAND: Oberliga South

18:00Bayreuth - Memmingen -:-
18:00Fussen - Deggendorf -:-
18:00Hochstadt - Lindau -:-
18:00Passau - Weiden -:-
18:00Peiting - Tolzer Lowen -:-
18:00Riessersee - Heilbronner -:-

FINLAND: Suomi-sarja - Verliezersronde

2e PeriodeRiemu - RaaheK 1:3
1e PeriodeJarvenpaa - S-Kiekko 1:0

FINLAND: Suomi-sarja - Winnaarsronde

PauzeMuik Hockey - SaPKo 1:0

FINLAND: Naisten Liiga - Play-offs

3e PeriodeTPS Turku V - Kiekko-Espoo V 1:7
3e PeriodeIFK Helsinki V - Kärpät V 3:2
3e PeriodeIlves V - KalPa V 3:1
3e PeriodeKuortane V - Hämeenlinna V 0:3

FRANKRIJK: Ligue Magnus

18:30Briancon - Grenoble -:-
20:05Chamonix Mont-Blanc - Rouen -:-

HONGARIJE: Erste Liga

3e PeriodeDVTK - Ujpest 0:2
17:30Brasov - Feha19 -:-
17:30Csikszereda - DEAC -:-
17:30Gyergyoi - DAB -:-

KAZACHSTAN: Championship - Play-offs

12:00Karaganda - Humo 1:5
13:00Beibarys Atyrau - Kokshetau 0:3

LETLAND: Optibet Hokeja Liga

12:00Mogo - Energija Elektrenai 11:0

NOORWEGEN: EHL

17:00Comet - Stavanger -:-
17:00Lorenskog - Lillehammer -:-

NOORWEGEN: Division 1

3e PeriodeNarvik - Gjovik 0:1
16:00Nidaros - Bergen -:-

OEKRAÏNE: Championship

13:00Dnipro Kherson - Tryzub Kyiv 8:1
17:00Kyiv Capitals - Sokil Kyiv -:-

OOSTENRIJK: ICE Hockey League - Play-offs

17:30Innsbruck - Vorarlberg -:-
18:00Valpusteria - HK Olimpija -:-

POLEN: Polish Hockey League

17:00Jastrzebie - Krakow -:-
17:00Katowice - Zaglebie -:-
17:00Tychy - Torun -:-
17:00Unia Oswiecim - MMKS Podhale -:-

RUSLAND: KHL

12:30Ekaterinburg - Yaroslavl 2:0
PauzeKunlun - St. Petersburg 0:0
PauzeSochi - Niznekamsk 0:1

RUSLAND: MHL

11:00AKM-Junior - Atlant 1:2

SLOWAKIJE: Extraliga

1e PeriodeMichalovce - Poprad 0:0
16:00Spisska Nova Ves - Trencin -:-
17:00L. Mikulas - Nove Zamky -:-
17:00Nitra - HC 19 Humenne -:-
17:00Slovan Bratislava - B. Bystrica -:-
17:00Zvolen - Kosice -:-

SLOWAKIJE: 2. Liga - Play-offs

16:00Puchov - Gelnica -:-
17:30Bardejov - Martin -:-
18:00HK Detva - Levice -:-
18:00Senica - Kezmarok -:-

USA: AHL

23:00San Jose Barracuda - Abbotsford Canucks 2:5
00:05Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport Islanders 4:1
01:00Grand Rapids Griffins - Texas Stars 4:1
01:00Hershey Bears - Rochester Americans 2:1ot
01:00Manitoba Moose - Calgary Wranglers 4:2
01:00Milwaukee Admirals - Chicago Wolves 5:4
01:00Syracuse Crunch - Belleville Senators 2:4
01:05Springfield Thunderbirds - Providence Bruins 4:5
02:00Rockford IceHogs - Iowa Wild 6:3
03:00San Diego Gulls - Ontario Reign 2:3
03:00Tucson Roadrunners - Bakersfield Condors 2:3
03:05Colorado Eagles - Henderson Silver Knights 2:0
19:00Charlotte Checkers - Lehigh Valley Phantoms -:-
21:00Bridgeport Islanders - Springfield Thunderbirds -:-
21:05Providence Bruins - Cleveland Monsters -:-
22:00Chicago Wolves - Iowa Wild -:-
23:00Grand Rapids Griffins - Milwaukee Admirals -:-
23:00Syracuse Crunch - Utica Comets -:-

USA: ECHL

00:05Norfolk Admirals - South Carolina Stingrays 2:1
01:00Adirondack Thunder - Reading Royals 1:2pen
01:00Florida Everblades - Worcester Railers 5:3
01:00Indy Fuel - Wichita Thunder 3:4ot
01:00Orlando Solar Bears - Atlanta Gladiators 1:0
01:05Greenville Swamp Rabbits - Rapid City Rush 6:2
01:05Kansas City - Utah Grizzlies 7:5
01:10Wheeling Nailers - Kalamazoo Wings 2:1
01:15Toledo Walleye - Maine Mariners 4:6
01:35Cincinnati Cyclones - Iowa Heartlanders 2:3ot
02:05Tulsa Oilers - Idaho Steelheads 10:4
21:00Orlando Solar Bears - Atlanta Gladiators -:-
21:05Cincinnati Cyclones - Maine Mariners -:-
21:05Greenville Swamp Rabbits - Rapid City Rush -:-
22:10Wheeling Nailers - Kalamazoo Wings -:-
23:05Kansas City - Utah Grizzlies -:-
23:05Tulsa Oilers - Idaho Steelheads -:-
23:15Toledo Walleye - Fort Wayne Komets -:-

USA: FPHL

00:00Danbury Hat Tricks - Elmira River Sharks 10:4
00:05Carolina Thunderbirds - Mississippi Sea Wolves 6:2
00:05Motor City Rockers - Columbus River Dragons 5:4
01:00Binghamton Black Bears - Watertown Wolves 6:5pen
01:00Wytheville - Baton Rouge 2:3
20:05Motor City Rockers - Columbus River Dragons -:-
21:00Danbury Hat Tricks - Binghamton Black Bears -:-
22:00Wytheville - Baton Rouge -:-

USA: SPHL

00:00Fayetteville Marksmen - Quad City Storm 4:5
00:30Macon Mayhem - Birmingham Bulls 0:5
01:35Knoxville Ice Bears - Pensacola Ice Flyers 3:2pen
02:00Evansville Thunderbolts - Peoria Rivermen 5:4
02:00Huntsville Havoc - Roanoke Dawgs 3:4ot
21:00Fayetteville Marksmen - Quad City Storm -:-

USA: USHL

01:00Des Moines Buccaneers - Sioux Falls Stampede 5:2
01:05Green Bay Gamblers - Muskegon Lumberjacks 4:7
01:05Omaha Lancers - Tri-City Storm 2:9
01:05Sioux City - Fargo Force 0:1
01:05USA -18 - Lincoln Stars 1:3
01:05Waterloo Black Hawks - Cedar Rapids 2:4
01:05Youngstown Phantoms - Chicago Steel 7:1
02:05Madison Capitols - Dubuque Fighting Saints 3:2
22:05Green Bay Gamblers - Muskegon Lumberjacks -:-
22:05Sioux City - Fargo Force -:-
23:05Cedar Rapids - Madison Capitols -:-

USA: NCAA

23:30Bentley Falcons - Sacred Heart Pioneers 3:2pen
00:00Michigan State Spartans - Ohio State Buckeyes 5:2
00:00Penn State Nittany Lions - Wisconsin Badgers 2:3ot
00:05Massachusetts Lowell - Providence Friars 1:2
00:07Ferris State Bulldogs - Northern Michigan Wildcats 2:1pen
00:30Michigan Wolverines - Notre Dame Fighting Irish 2:1
01:00Boston College Eagles - Vermont Catamounts 4:2
01:00Boston University Terriers - Connecticut Huskies 6:0
01:00Canisius Golden Griffins - RIT Tigers 2:3
01:00Clarkson Golden Knights - Colgate Raiders 3:4ot
01:00Maine Black Bears - Northeastern 0:4
01:00Mercyhurst Lakers - Niagara Purple Eagles 3:4
01:00Rensselaer Engineers - Harvard Crimson 2:3pen
01:00St. Cloud State Huskies - Western Michigan Broncos 3:0
01:00St. Lawrence Saints - Cornell Big Red 2:3pen
01:05Air Force Falcons - Robert Morris 2:1
01:07Augustana Vikings - Alaska Anchorage 3:0
01:07Bowling Green Falcons - Michigan Tech Huskies 1:3
01:07Minnesota State Mavericks - Lake Superior State Lakers 4:3
01:07North Dakota Fighting Hawks - Minnesota Duluth Bulldogs 4:2
01:07St. Thomas Tommies - Bemidji State Beavers 1:3
01:30Brown Bears - Princeton Tigers 1:5
02:00Denver Pioneers - Miami (Ohio) 8:1
02:00Omaha Mavericks - Colorado College Tigers 2:1pen
05:07Alaska Nanooks - Arizona State Sun Devils 3:4ot

USA: PWHL Women

22:00Minnesota V - Boston V -:-

VERENIGD KONINKRIJK: Elite League

17:00Nottingham - Belfast -:-
17:00Sheffield - Coventry -:-
18:00Dundee - Glasgow -:-
19:00Guildford - Cardiff -:-

ZWEDEN: HockeyAllsvenskan

PauzeAIK - Brynäs 1:0
2e PeriodeAlmtuna - Tingsryd 0:0
18:00Nybro - Kalmar -:-

ZWEDEN: AllEttan Norra

2e PeriodeKiruna - Lindloven 0:1
16:00Bodens - Hudiksvall -:-
16:00Nykoping - Piteå -:-
16:00Tyreso Hanviken - Sundsvall -:-

ZWEDEN: HockeyEttan Norra var

3e PeriodeArlanda - Clemensnas 0:0
PauzeBorlange - Falu 2:3
3e PeriodeEnkoping - Vännäs 3:3
3e PeriodeStromsbro IF - Kalix 2:3
PauzeSurahammar - Ornskoldsvik 1:3

ZWEDEN: HockeyEttan Sodra var

16:00Borås - Huddinge -:-
16:00Morrums GoIS - Alvesta -:-
16:00Segeltorps IF - Mjolby -:-
16:00Troja/Ljungby - Forshaga -:-
16:00Tyringe - Eskilstuna Linden -:-

ZWEDEN: SuperElit U20 - Verliezersronde

12:00AIK -20 - Modo -20 4:5pen
12:00Sodertalje -20 - Oskarshamn -20 6:2
13:00Almtuna -20 - Timra -20 2:3
13:00Västerås -20 - Orebro -20 1:3
3e PeriodeMora -20 - Linkoping -20 4:1

ZWEDEN: SuperElit U20 - Winnaarsronde

12:00Lulea -20 - HV 71 -20 3:4
12:00Rogle -20 - Leksand -20 2:5
12:00Skelleftea -20 - Frolunda -20 6:9
12:00Vaxjo -20 - Brynäs -20 3:2

ZWEDEN: SDHL Vrouwen - Play-offs

12:05Brynäs V - Linkoping V 4:3ot
12:05Frolunda V - Djurgarden V 0:3
12:05Lulea V - Leksand V 5:2
12:05Modo V - SDE HF V 5:1

ZWITSERLAND: National League

1e PeriodeServette - Rapperswil 0:0
20:00Langnau - Zug -:-

ZWITSERLAND: Swiss League - Play-offs

16:00Thurgau - Olten -:-
17:45Visp - Bazel -:-
18:00Sierre - Lions -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.