REFRESH

IJshockey » Vandaag » Alle Wedstrijden

DUITSLAND: DEL

19:30Düsseldorf - Neurenberg -:-
19:30Frankfurt Lowen - Mannheim -:-
19:30Ingolstadt - Wolfsburg -:-

FINLAND: Liiga

2e PeriodeIlves - KalPa 0:0

TSJECHIË: Extraliga

2e PeriodeKladno - Vitkovice 2:2
PauzeCeske Budejovice - Karlovy Vary 0:1
2e PeriodeLitvinov - Plzen 1:3
1e PeriodeKometa Brno - Olomouc 0:0
1e PeriodeMountfield HK - Mlada Boleslav 0:0
1e PeriodePardubice - Liberec 0:0
18:30Sparta Praag - Trinec -:-

USA: NHL

01:00Buffalo Sabres - Tampa Bay Lightning 5:6ot
01:00Columbus Blue Jackets - Vegas Golden Knights 2:3pen
01:00Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs 2:4
01:00New York Rangers - New Jersey Devils 3:5
02:00St. Louis Blues - Dallas Stars 1:4
03:30Edmonton Oilers - Florida Panthers 4:3ot

ZWEDEN: SHL

1e PeriodeVaxjo - Skelleftea 0:0
19:00Brynäs - Oskarshamn -:-
19:00HV 71 - Timra -:-
19:00Leksand - Farjestad -:-
19:00Linkoping - Orebro -:-
19:00Lulea - Frolunda -:-
19:00Malmo - Rogle -:-

BELARUS: Extraleague

PauzeBrest - Lida 2:1
2e PeriodeLokomotiv Orsha - Neman Grodno 3:3
2e PeriodeMolodechno - Vitebsk 2:3

DENEMARKEN: Metal Ligaen

19:00Rungsted - Sonderjyske -:-
20:00Odense - Herning -:-

DUITSLAND: DEL2

19:30Krefeld - Freiburg -:-

DUITSLAND: Oberliga North

19:00Halle - Rostock -:-
20:00Diez-Limburg - Essen -:-
20:00EC Hannover - Tilburg Trappers -:-
20:00Erfurt - Herner -:-
20:00Hammer Eisbaren - Krefelder EV -:-
20:00Hannover - Fuchse Duisburg -:-
20:00Herford - Crocodiles Hamburg -:-

DUITSLAND: Oberliga South

20:00Riessersee - Deggendorf -:-

EUROPA: Alps Hockey League

19:00Klagenfurt II - Cortina -:-
19:15Salzburg 2 - Kitzbuhel -:-

FINLAND: Mestis

17:30StilgelegdKiekko-Espoo - Peliitat 2:0
2e PeriodeTUTO - Hermes 2:0

FRANKRIJK: Beker

19:30Dunkerque Corsaires - Mulhouse -:-
20:15Grenoble - Anglet -:-
20:30Cergy-Pontoise - Angers -:-
20:30Gap - Amiens -:-

KAZACHSTAN: Championship

14:00Karaganda - Gornyak Rudny 6:1
14:00Kokshetau - Beibarys Atyrau 4:2
14:00Kulager - Aktobe 2:3
14:00Pavlodar - Nomad Astana 2:4

NOORWEGEN: Fjordkraft-ligaen

18:30Storhamar - Gruner -:-

OEKRAÏNE: UHL

PauzeDnipro Kherson - Sokil Kyiv 3:2

OOSTENRIJK: ICE Hockey League

19:15Innsbruck - Graz -:-
19:15UitgesteldWenen - Bolzano -:-
19:30Vorarlberg - Salzburg -:-
19:45Valpusteria - Asiago -:-

POLEN: Polish Hockey League

1e PeriodeJastrzebie - Torun 3:0
1e PeriodeTychy - Krakow 2:0
1e PeriodeUnia Oswiecim - Sanok 0:0
18:30Katowice - Zaglebie -:-

ROEMENIË: Campionatul National

2e PeriodeSteaua Boekarest - Fenestela 2:1

RUSLAND: KHL

PauzeKunlun - Magnitogorsk 1:4
2e PeriodeSt. Petersburg - Sochi 2:0

RUSLAND: VHL

15:00Toross Neftekamsk - Buran Voronezh 5:4
15:00Tyumen - Bars 1:2pen
15:00Yugra - Lada 2:1ot
PauzeAlmetyevsk - HC Rostov 0:1
PauzeDinamo St. Petersburg - AKM 2:0
PauzeSKA Neva St. Petersburg - Zvezda Moscow 3:0

RUSLAND: MHL

11:00AKM-Junior - Krasnaya Armiya 0:3
11:00Kuznetskie Medvedi - Sputnik Almetievsk 4:0
12:30Sibirskie Snaipery - Irbis 0:4
13:00Belye Medvedi - Krasnoyarskie Rysi 4:3
13:00Tolpar - Mamonty Yugry 2:1ot
14:00Ladya - Molot Perm 1:0
14:30Sarmaty - Reaktor 3:5
PauzeKrylya Sovetov - SKA-Varyagi 2:1
PauzeMikhaylov Academy -20 - Dyn. Moscow 0:1

RUSLAND: NMHL

10:00Dinamo Junior - Yunison Moscow 4:5
11:00Dinamo 576 - Ryazan 0:5
3e PeriodeSokol Novocheboksarsk - Dizelist 2:2

RUSLAND: WHL Vrouwen

16:00Torpedo Nizhny Novgorod V - Krasnoyarsk V 1:3

SLOVENIË: Hokejska liga - Play-offs

1e PeriodeTriglav Kranj - HK Olimpija 0:1
19:00Celje - Jesenice -:-

SLOWAKIJE: Extraliga

1e PeriodeKosice - Slovan Bratislava 0:0

SLOWAKIJE: 1. liga

2e PeriodeZilina - Trnava 2:1

TSJECHIË: ELJ

2e PeriodeMlada Boleslav -20 - Kometa Brno -20 1:1

ZWEDEN: HockeyAllsvenskan

19:00Djurgarden - Mora -:-

ZWEDEN: SuperElit U20

18:45Linkoping -20 - Frolunda -20 -:-

ZWITSERLAND: National League

19:45Ajoie - Kloten -:-
19:45Ambri-Piotta - Lausanne -:-
19:45Davos - Biel -:-
19:45Fribourg - Zürich -:-
19:45Langnau - Bern -:-
19:45Servette - Rapperswil -:-
19:45Zug - Lugano -:-

ZWITSERLAND: Swiss League

19:45Bazel - Thurgau -:-
19:45Chaux-de-Fonds - Visp -:-
19:45Olten - Sierre -:-
19:46Langenthal - Lions -:-
20:00Winterthur - Ticino Rockets -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.