REFRESH

Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

EUROPA: Champions League

20:30Brindisi - Cluj Napoca -:-

TURKIJE: Super Lig

19:15Fenerbahce - Anadolu Efes -:-

BAHREIN: Premier League

18:00Al Manama - Al Najma -:-

BULGARIJE: NBL

18:00Academic Plovdiv - Beroe -:-

CHILI: LNB 2

23:30Stadio Italiano - Sportiva Italiana 67:88
00:00Manquehue - Arturo Prat San Felipe 74:63

CHINA: CBA

13:35Jilin - Beijing Royal Fighters -:-
13:35Qingdao - Guangdong -:-

CYPRUS: Division A

16:00AEK - Apollon -:-
18:30Omonia - Paralimni -:-

FRANKRIJK: French Cup

20:00Tours - Pau-Orthez -:-

FRANKRIJK: French Cup Women

20:00Montbrison V - Angers V -:-

GEORGIË: Superleague

1e KwartVera Tbilisi - Batumi RSU 15:14
13:00Olimpi Tbilisi - Mega Tbilisi -:-
16:00Titebi - Cactus Tbilisi -:-

GRIEKENLAND: Basket League

18:30Panathinaikos - Ionikos -:-

ISRAËL: Super Competitie

18:30Maccabi Rishon - Galil Elyon -:-
19:30Hapoel Jerusalem - Hapoel Beer Sheva -:-

ISRAËL: Liga Leumit

17:30Hapoel Ramat Gan - Elitzor Netania -:-
18:00Ramat Hasharon - H. Hevel Modiin -:-

ISRAËL: WBL Women

18:00Hapoel Petah Tikva V - Ramat Hasharon V -:-
18:00Hapoel Rishon LeZion V - Maccabi Ashdod V -:-
18:00Maccabi Haifa V - Elitzur Tel Aviv V -:-

LITOUWEN: LKL

17:50Jonava - Nevezis -:-

MEXICO: LNBP

00:00Libertadores - Panteras 96:87
01:00Soles - Abejas 94:85
02:00Halcones de Xalapa - Dorados 78:73
03:00Plateros - Lenadores 108:72

NOORD-MACEDONIË: Superleague

11:30Pelister - Feniks 2010 -:-
18:00Euro Nickel - MZT Skopje -:-

NOORD-MACEDONIË: Prva Liga Vrouwen

18:00Basket Kam V - Badel 1862 Skopje V -:-

PUERTO RICO: BSN - Play-offs

02:00Mets de Guaynabo - Leones De Ponce 96:90ot
02:00Piratas de Quebradillas - Vaqueros de Bayamon 97:95ot

ROEMENIË: Divizia A - Eerste fase

17:00BC Steaua Bucuresti - Rapid Boekarest -:-

ROEMENIË: Liga National Women - Eerste fase

17:00Olimpia Brasov V - Botosani V -:-

RUSLAND: VTB Promo Beker

16:00Parma Perm - CSKA Moskou -:-

RUSLAND: Super League

17:00Dome-Springs Izhevsk - Altajbasket Barnau -:-
17:00Samara - Irkutsk -:-
18:00Runa Basket Moscow - Dynamo Vladivostok -:-
18:30MBA Moscow - Novosibirsk -:-
19:00Lokomotiv Kuban 2 - University-Ugra -:-

SAOEDI-ARABIË: Premier League

15:00Al-Hilal - Abha -:-
17:00Al Ansar - Al Wehda -:-
17:00Al Ittihad - Dbae -:-
17:00Al Nahdha - Ohod -:-
17:00Al Salam - Al Ahli -:-
18:00Al Nasr - Al-Fateh -:-

SERVIË: Prva Competitie

18:00Radnicki - Mladost Zemun -:-

SLOVENIË: Liga Nova KBM

18:00Ilirija - Tajfun Sentjur -:-

TURKIJE: TBL

17:00Gemlik - Akhisar Belediye -:-

ZUID-KOREA: KBL

12:00Suwon KT - Goyang -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.