REFRESH

Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

EUROPA: Eurocup

2e KwartPromitheas - Turk Telekom 36:42
1e KwartHapoel Tel-Aviv - Buducnost 11:23
20:15Joventut - JL Bourg -:-
20:30Brescia - Venezia -:-

EUROPA: Champions League

3e KwartBahcesehir Kol. - Nymburk 64:59
20:30Sassari - PAOK -:-
20:30Tenerife - Bnei Herzliya -:-

FRANKRIJK: LNB

20:00Le Mans - Monaco -:-

TURKIJE: Super Lig

3e KwartBesiktas - Fenerbahce 50:62

USA: NBA

01:00Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks 104:101
01:00Washington Wizards - Minnesota Timberwolves 142:127
01:30Boston Celtics - Charlotte Hornets 140:105
01:30Brooklyn Nets - Orlando Magic 109:102
01:30Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers 100:88
02:00New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder 105:101
03:00Denver Nuggets - Houston Rockets 129:113
03:00Utah Jazz - Chicago Bulls 107:114
04:00Sacramento Kings - Phoenix Suns 117:122
04:30Los Angeles Lakers - Indiana Pacers 115:116

ARGENTINIË: Liga A

23:30Ferro - Comunicaciones Mercedes 81:68
01:30Regatas - Union De Santa Fe 90:75
23:30UitgesteldObras - Platense -:-

BAHREIN: Premier League

15:30Al Manama - Bahrain Club 84:88ot
4e KwartAl Najma - Al-Hala 76:63

BRAZILIË: NBB

23:00Minas - Cearense -:-
00:00Flamengo - Cerrado -:-

EUROPA: FIBA Europe Cup

1e KwartH. Haifa - Antwerp Giants 13:19
20:00Cholet - Rilski Sportist -:-

EUROPA: ENBL

2e KwartBrno - Szczecin 41:50
19:30Ostrow Wielkopolski - Nes Ziona -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

3e KwartRapla - Keila 44:46

FINLAND: Korisliga

4e KwartHelsinki Seagulls - BC Nokia 94:73

FRANKRIJK: Pro B

20:00Angers - Vichy-Clermont -:-
20:00ASA - Antibes -:-
20:00Chalon/Saone - Orleans -:-
20:00Denain-Voltaire - Aix-Maurienne -:-
20:00Evreux - La Rochelle -:-
20:00Nantes - Chalons-Reims -:-
20:00Quimper - Boulazac -:-
20:00Saint Quentin - St. Chamond -:-
20:30Saint-Vallier - Lille -:-

FRANKRIJK: Espoirs U21

17:00Le Mans -21 - Monaco -21 69:64

ISRAËL: Liga Leumit

16:30Maccabi Raanana - H. Afula 93:89
3e KwartHapoel Ramat Gan - Elitzur Shomron 54:62
3e KwartH. Hevel Modiin - Maccabi Rehovot 44:50
3e KwartRamat Hasharon - Maccabi Rishon 54:72
RustElitzur Ashkelon - Elitzor Netania 48:43

KAZACHSTAN: National League

14:30Atyrau - Tobol Kostanay 102:80

KROATIË: Prva Liga

17:00KK Zagreb - Osijek 79:65

LITOUWEN: NKL

17:00Mazeikiai - Vytis VDU 82:74

MONTENEGRO: Prva A Liga

17:00Decic - Mornar Bar 87:65
18:00Tivat - Ibar Rozaje 20:0

NOORD-MACEDONIË: Prva Liga

4e KwartMZT Skopje - Cair 2030 82:43

OEKRAÏNE: FBU Superleague

15:00Kyiv Basket - BIPA 76:68
3e KwartCherkaski Mavpy - Goverla 53:51

PARAGUAY: LNB - Clausura - Play-offs

23:30Dep. San Jose - Olimpia 95:61

RUSLAND: VTB Promo Beker

17:00Unics Kazan - Minsk 102:53
3e KwartMBA Moscow - Samara 46:44

RUSLAND: Super League

15:00Lokomotiv Kuban 2 - CSKA Moskou 2 76:57
17:00Runa Basket Moscow - Zenit Petersburg 2 88:68

RUSLAND: Premier League Vrouwen

13:00Enisey Krasnoyarsk V - Novosibirsk V 84:71

SLOVENIË: Liga Nova KBM

1e KwartHopsi Polzela - Sencur 15:16
1e KwartKrka - Tajfun Sentjur 21:24

TAIWAN: P. League+

12:00Kaohsiung Steelers - Hsinchu Jko Lioneers 101:102

URUGUAY: Liga Uruguaya

00:15Defensor Sporting - Urunday 59:58
00:30Larre Borges - Penarol 74:84
00:30Trouville - Hebraica y Macabi 92:107
00:15Goes - Malvin -:-
00:30Bigua - Urupan -:-

USA: NBA G League - Voorronde

01:00Long Island Nets - College Park Skyhawks 101:124
01:00Motor City Cruise - Fort Wayne Mad Ants 103:115
01:00Westchester - Greensboro Swarm 87:130
03:00Salt Lake City Stars - G League Ignite 121:90
04:00Agua Caliente Clippers - Oklahoma City Blue 97:111
3e KwartRio Grande Valley Vipers - Birmingham Squadron 58:55
00:00Cleveland Charge - Sioux Falls Skyforce -:-

USA: NCAA

01:00Bryant University - Framingham State 98:44
01:00Marist - Columbia 52:39
01:00Sacred Heart - Western New England 100:59
01:00Tenn. Martin - Mcneese State 86:83
01:00Tulane - Louisiana Monroe 75:60
01:00TX A&M Commerce - Arlington Baptist Patriots 101:46
01:00Virginia Tech - Minnesota 67:57
01:30Mississippi St. - Nebraska O. 74:54
01:30Southern - Champion Christian Tigers 112:52
01:30UTSA Roadrunners - Incarnate Word 68:62
02:00Alabama A&M - Fisk 71:55
02:00Arkansas - Troy 74:61
02:00Kansas - Texas Southern 87:55
02:00South Dakota Coyotes - Mount Marty 97:58
02:00Texas Arlington - Howard Payne 99:41
02:00Wisc. Milwaukee - SE Missouri State 84:68
03:00Northwestern - Pittsburgh 58:87
03:00San Diego Toreros - Longwood 71:68
04:00Nevada - Sam Houston St. 78:60
04:00Pacific - Cal Poly 58:62
04:00Washington - Seattle 77:66
00:00Morgan State - Virginia-Lynchburg -:-
00:30Appalachian State - Furman -:-
00:30St. Johns - LIU Sharks -:-
00:30Stony Brook - St. Joseph's (NY-LI) -:-

ZUID-AMERIKA: Zuid-Amerikaans Competitie - Play-offs

17:30Bauru - Titanes de Barranquilla 62:84
20:00Unifacisa - Aguada -:-
22:30San Martin - Obera TC -:-

ZUID-KOREA: KBL

11:00Goyang - Seoul Knights 68:93

ZWEDEN: Basketligan

1e KwartJamtland - Umeå IK 19:13
1e KwartKFUM Fryshuset - Uppsala 11:16
1e KwartKFUM Kalmar - Sodertalje 8:13

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.