REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

EUROPA: Champions League - Groepsfase

19:00Atalanta - Villarreal -:-

EUROPA: Europa League - Groepsfase

18:45AC Sparta Praag - Brøndby IF -:-
18:45Fenerbahce - Eintracht Frankfurt -:-
18:45Legia Warschau - Spartak Moskou -:-
18:45Napoli - Leicester City -:-
18:45Olympique Lyon - Rangers FC -:-
18:45Real Sociedad - PSV -:-
18:45Royal Antwerp FC - Olympiakos -:-
18:45Sturm Graz - AS Monaco -:-
21:00Celtic - Real Betis -:-
21:00Ferencvaros - Bayer Leverkusen -:-
21:00KRC Genk - Rapid Wien -:-
21:00Lazio - Galatasaray -:-
21:00Olympique Marseille - Lokomotiv Moskou -:-
21:00PFK Ludogorets - FC Midtjylland -:-
21:00SC Braga - Rode Ster Belgrado -:-
21:00West Ham United - Dinamo Zagreb -:-

EUROPA: Europa Conference League - Groepsfase

18:45Alashkert - Maccabi Tel Aviv FC -:-
18:45AZ - Randers FC -:-
18:45CFR Cluj - FK Jablonec -:-
18:45CSKA Sofia - AS Roma -:-
18:45KAA Gent - FC Flora Tallinn -:-
18:45LASK - HJK Helsinki -:-
18:45Partizan - Anorthosis Famagusta -:-
18:45Zorja Loehansk - FK Bodø/Glimt -:-
21:001. FC Union Berlin - SK Slavia Praag -:-
21:00FC Basel - Qarabag -:-
21:00FC Kopenhagen - Slovan Bratislava -:-
21:00Feyenoord - Maccabi Haifa -:-
21:00Omonia Nicosia - Kairat Almaty -:-
21:00PAOK - Lincoln -:-
21:00UitgesteldTottenham Hotspur - Stade Rennes -:-
21:00Vitesse - NŠ Mura -:-

ALBANIË: Super League

13:45Kukesi - Laci -:-

ALGERIJE: U21 League

10:00Saoura -21 - Oran -21 -:-
11:00Hussein Dey -21 - Magra -21 -:-
14:30Arba -21 - Belouizdad -21 -:-
14:30Biskra -21 - Chlef -21 -:-
14:30Paradou -21 - Constantine -21 -:-
14:30USM Alger -21 - Kabylie -21 -:-

ANGOLA: Girabola League

15:30Sporting de Cabinda - Sporting de Benguela -:-

ARGENTINIË: Primera C - Promotie play offs

00:00Ituzaingo - Sportivo Italiano 2:1

ARGENTINIË: Copa Argentina

01:10Talleres Cordoba - Boca Juniors 0:1pen

ARMENIË: First League

11:00Ararat-Armenia 2 - Pyunik 2 -:-
11:00Gandzasar - Shirak -:-

AZIË: AFF Suzuki Beker

10:30Maleisië - Laos -:-
13:30Indonesië - Cambodja -:-

BAHREIN: Bahrain Cup - Vierde fase

16:00Al-Najma - Al-Ittihad -:-
16:00Al-Shabbab - Qalali -:-
16:00Busaiteen - Tadamun Buri -:-
16:00Isa Town - Al-Ittifaq -:-
16:00Malkia - Manama Club -:-

BELGIË: Pro League U21

20:00Deinze -21 - KV Oostende -21 -:-

BRAZILIË: Copa Verde

00:00Vila Nova - Remo 0:0

CHINA: Jia Competitie

45+'Guizhou - Meizhou Hakka 0:2
12:35Kunshan - Zhejiang Professional -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

23:00Junior - Pereira 3:0
01:30Atl. Nacional - Dep. Cali 1:2
00:00America De Cali - Petrolera -:-

CONGO DR: Ligue 1

13:00UitgesteldAC Kuya - Dauphins Noirs -:-
14:30Groupe Bazano - AS Vita Club -:-
14:30Simba - Don Bosco -:-
15:00UitgesteldJSK - Motema Pembe -:-
15:30Motema Pembe - Dauphins Noirs -:-

DUITSLAND: Oberliga Mittelrhein

19:30Friesdorf - Hennef -:-

EGYPTE: Premier League B - Groep A

13:30Abu Qir Semad - El Mansoura -:-
13:30Alaab Damanhour - Kafr El Sheikh -:-
13:30Baladiyat El Mahalla - Haras El Hodood -:-
13:30Dekernes - El Raja -:-
13:30El Olympi - Alexandria SC -:-
13:30Pioneers - Al Magd -:-

ENGELAND: Professional Development League

14:00Sheffield Wednesday -23 - Hull City AFC -23 -:-

ETHIOPIË: Premier League

13:00Addis Ababa Ketema - Wolkite Kenema -:-
16:00Fasil Kenema - Sidama Bunna -:-

EUROPA: Champions League Vrouwen

18:45BK Häcken V - Bayern München V -:-
18:45Køge V - Hoffenheim V -:-
20:00Arsenal V - Barcelona V -:-
21:00SL Benfica V - Olympique Lyon V -:-

GUINEE: Ligue 1

17:00Fello Star - Horoya -:-
17:00Flamme Olympique - Milo FC -:-
17:00Kaloum Star - SOAR -:-

HONGARIJE: NB III - West

13:00Nagykanizsa - Erdi -:-

INDIA: ISL

15:00Mumbai City - Jamshedpur -:-

INDONESIË: Liga 1

09:15Persikabo 1973 - Persiraja Aceh -:-
14:45Bali United - Madura United -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:30Peykan - Esteghlal F.C. -:-
13:30Sepahan - Sanat-Naft -:-
15:30Persepolis - Havadar SC -:-

ISRAËL: Liga Alef North

17:00Ironi Tiberias - Hapoel Bnei Faradis -:-

ITALIË: Supercoppa Primavera

17:00Empoli -19 - Fiorentina -19 -:-

IVOORKUST: Ligue 1

16:30ASEC Mimosas - Bouake -:-

KENIA: Premier League

13:00Bandari - KCB -:-
13:00Leopards - Posta Rangers -:-
13:00Vihiga - Gor Mahia -:-

KOEWEIT: Premier League

16:40Yarmouk - Al Naser -:-

KOEWEIT: Division 1

15:25Al Sahel - Al Jahra -:-
15:25Burgan - Al Sulaibikhat -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura - Play Offs

01:30Tampico Madero - Dorados 1:0

MEXICO: Liga Premier Serie A - Play-offs

22:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros -:-

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF League

01:00Motagua (Hon) - Comunicaciones (Gtm) 1:2

OEKRAÏNE: Youth League

11:00FK Mariupol -19 - SK Dnipro-1 -19 -:-
12:00Inhulets -19 - Desna -19 -:-

QATAR: QSL Cup

14:00Umm-Salal - Al-Rayyan -:-
16:10Al-Wakra - Al Ahli Doha -:-

URUGUAY: Segunda Division - Play-offs

00:30Racing Montevideo - Defensor Sp. -:-

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Pro League Cup - 9de-14de plaats

15:00Al Urooba - Al Dhafra -:-
15:00Emirates Club - Al Sharjah -:-
17:15Khorfakkan - Bani Yas -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

00:30Colombia -20 - Paraguay -20 1:1
04:00Mexico - Chili 2:2
11:00Italië -17 - Frankrijk -17 -:-
14:30Tanzania - Oeganda -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

15:00Austria II (Aut) - St. Polten (Aut) -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Zanaco - Chambishi -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.