REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

BELGIË: Jupiler Pro League

13:30RSC Anderlecht - Royal Antwerp FC -:-
16:00Cercle Brugge - KAA Gent -:-
18:30SV Zulte Waregem - Club Brugge -:-
21:00KRC Genk - RFC Seraing -:-

DUITSLAND: Bundesliga

15:30Schalke 04 - FC Köln -:-
17:30Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

13:00OGC Nice - Lille OSC -:-
15:00AJ Auxerre - Montpellier HSC -:-
15:00Clermont - FC Nantes -:-
15:00RC Strasbourg - Toulouse -:-
15:00Stade Brest - Angers SCO -:-
17:05AC Ajaccio - Olympique Lyon -:-
20:45PSG - Stade de Reims -:-

ITALIË: Serie A

12:30AC Milan - Sassuolo -:-
15:00Juventus - AC Monza -:-
18:00Lazio - Fiorentina -:-
20:45Napoli - AS Roma -:-

NEDERLAND: Eredivisie

12:15FC Twente - Feyenoord -:-
14:30Excelsior Rotterdam - Ajax -:-
14:30FC Volendam - FC Groningen -:-
16:45SC Cambuur - Fortuna Sittard -:-

SPANJE: LaLiga

14:00Real Valladolid - Valencia -:-
16:15Osasuna - Atlético Madrid -:-
18:30Celta de Vigo - Athletic Bilbao -:-
21:00Real Madrid - Real Sociedad -:-

ALBANIË: Super League

13:00Bylis - Kastrioti -:-
13:00Kukesi - Tirana -:-

ANDORRA: Primera Divisió

11:00Penya - UE Santa Coloma -:-
13:30Ordino - FC Santa Coloma -:-
16:00Atletic Escaldes - UE Engordany -:-
18:30Sant Julia - Inter Escaldes -:-

ARGENTINIË: Liga Profesional

23:15Estudiantes - Tigre 1:2
23:15Talleres Cordoba - Independiente 0:1
01:30Central Cordoba - River Plate 0:2
21:00Platense - Newells Old Boys -:-
23:15Colon - Lanus -:-
23:15Instituto - Sarmiento Junin -:-
23:15Racing Club - Belgrano -:-

ARGENTINIË: Primera C - Apertura

21:00Central Cordoba - San Martin Burzaco -:-
21:00Club Lujan - Victoriano A. -:-

ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase

13:00Arsenal Sarandi 2 - San Lorenzo 2 -:-
13:00Huracan 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
13:00Tigre 2 - Estudiantes 2 -:-

ARGENTINIË: Verano Toernooi

22:00Central Norte - Antoniana -:-

AUSTRALIË: A-League

05:00Melbourne City - Adelaide United -:-

AUSTRALIË: A-League Vrouwen

06:00Brisbane Roar V - Wellington Phoenix V -:-
07:40Melbourne City V - Adelaide V -:-

BELGIË: Challenger Pro League

16:00Lierse K. - RWDM -:-
20:00Standard -23 - SK Beveren -:-

BELGIË: 1e Nationale

15:00Charleroi B - Royal Antwerp FC B -:-
15:00Knokke - Mandel United -:-
15:00Leuven B - KAA Gent B -:-
15:00Saint Eloois - Dessel -:-
15:00URSL Vise - Ninove -:-

BELGIË: Tweede Amateur Divisie Groep ACFF

14:30Binche - Hamoir -:-
14:30Ganshoren - Meux -:-
14:30Seraing Utd 2 - Jette -:-
14:30Solieres Sport - La Louviere -:-
14:30Stade Disonais - Rebecquoise -:-
15:00Acren - Verlaine -:-

BELGIË: Tweede Amateur Divisie Groep VFV A

19:00Cercle Brugge 2 - Torhout -:-
20:00KRC Gent - Erpe-Mere -:-
14:30Merelbeke - Petegem -:-
14:30Zelzate - Dikkelvenne -:-
15:00Gullegem - Oostkamp -:-
15:00Westhoek - Olsa Brakel -:-

BELGIË: Tweede Amateur Divisie Groep VFV B

14:30Beerschot VA 2 - Hades -:-
14:30Cappellen - KRC Mechelen -:-
14:30Diegem - Belisia Bilzen -:-
14:30KV Mechelen 2 - Tongeren -:-
14:30Pepingen-Halle - Lille -:-
15:00Bocholter - FC Lebbeke -:-

BELGIË: 1e Nationaal - Vrouwen

18:30RSC Anderlecht II V - GBA Kontich V -:-
15:00Leuven II V - Standard Luik II V -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Buffles du Borgou - Dynamo Parakou -:-
16:00Cavaliers - Takunnin -:-
16:00Damissa - Bembereke -:-
16:00Hodio - Espoir -:-
16:00Pantheres - Dynamique Djougou -:-
16:00ASPAC - AS Cotonou -:-
16:00ASVO - Dragons -:-
16:00Avrankou Omnisport - Ouidah -:-
16:00Ayema - JAK -:-
16:00Aziza - Adjidja -:-
16:00Coton FC - Requins -:-
16:00JS Pobe - Djeffa -:-
16:00Ofmas-Sad - Sitatunga -:-

BERMUDA: Premier League

20:00North Village Rams - PHC Zebras -:-
20:00St. Georges Colts - Boulevard Blazers -:-
20:00X-Roads Warriors - Hamilton Parish -:-

BOTSWANA: Premier League

14:30Holy Ghost - BDF XI -:-
15:00Orapa United - Police XI -:-

BRAZILIË: Campeonato Alagoano

23:00Coruripe - Alianca 2:1
20:00CSE - Cruzeiro Arapiraca -:-

BRAZILIË: Campeonato Amazonense

01:00Nacional-AM - Atletico Rio Negro 1:1
15:00Iranduba - Princesa Solimoes -:-
15:00Manaus - Parintins -:-
20:30Amazonas - Manauara -:-

BRAZILIË: Campeonato Baiano

20:00Bahia - Vitoria -:-
22:00Barcelona - Doce Mel -:-
22:30Jacobinense - Alagoinhas -:-

BRAZILIË: Campeonato Brasiliense

14:00Capital - Samambaia -:-
19:00Brasilia - Real Brasilia -:-
19:00Gama - Taguatinga Esporte -:-
19:45Ceilandia - Brasiliense -:-

BRAZILIË: Campeonato Capixaba

14:00Desportiva Ferroviaria - Itapemirim -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

19:30Resende - Portuguesa RJ -:-
22:00Fluminense - Botafogo RJ -:-
00:15Boavista - Madureira -:-

BRAZILIË: Campeonato Cearense

00:00Caucaia - Ferroviario 1:2
21:00Barbalha - Fortaleza -:-
23:30Atletico-CE - Guarani de Juazeiro -:-

BRAZILIË: Campeonato Gaucho

20:00Avenida - Ypiranga FC -:-
20:00Esportivo - Brasil de Pelotas -:-
23:00SER Caxias - Aimore -:-
00:30EC Sao Jose - Gremio -:-

BRAZILIË: Campeonato Goiano

14:30Goias - Vila Nova -:-
20:00Anapolis - Ipora -:-
20:00CRAC - Morrinhos -:-

BRAZILIË: Campeonato Maranhense - Eerste fase - Play offs

23:00Sampaio Correa - Maranhao -:-

BRAZILIË: Campeonato Matogrossense

20:30Cacerense - Luverdense -:-
21:00Mixto - Operario VG -:-
22:30Academia - Cuiaba -:-

BRAZILIË: Campeonato Mineiro

15:00Tombense - Atletico-MG -:-
22:30America MG - Villa Nova MG -:-

BRAZILIË: Campeonato Paraense

13:30UitgesteldTuna Luso - Aguia De Maraba -:-
19:30UitgesteldSao Francisco - Remo -:-
20:00UitgesteldIndependente - Cameta -:-

BRAZILIË: Campeonato Paraibano

20:00Treze - CSP -:-

BRAZILIË: Campeonato Paranaense

20:00Coritiba - Azuriz -:-
22:30Aruko Sports - Londrina -:-
22:30Operario - Maringa FC -:-

BRAZILIË: Campeonato Paulista

00:00Bragantino - Santo Andre 0:1
00:40Botafogo SP - Guarani 3:2
19:00Agua Santa - Portuguesa -:-
20:00Inter de Limeira - Ituano -:-
20:00Sao Bernardo - Sao Bento -:-
22:30Sao Paulo - Corinthians -:-

BRAZILIË: Campeonato Paulista A2

23:30Novorizontino - Sao Caetano 1:1
14:00Monte Azul - Velo Clube -:-
19:30Noroeste - Primavera EC -:-

BRAZILIË: Campeonato Pernambucano

23:00Sport Recife - Retro 1:0
00:00Salgueiro - Central SC 1:1
19:00Belo Jardim - Petrolina -:-
19:00Ibis Sport Club - Caruaru -:-
20:30Santa Cruz - Maguary -:-

BRAZILIË: Campeonato Piauiense

19:45Corisabba - Comercial PI -:-
20:00Ferroviario-PI - Parnahyba 0:3
20:00Julho Esporte - AE Altos -:-

BRAZILIË: Campeonato Potiguar - Eerste fase

19:00America-RN - Alecrim -:-
20:00Potiguar - ABC -:-

BRAZILIË: Campeonato Sergipano

19:15Estanciano EC - Lagarto -:-
20:00Itabaiana - Confianca -:-

BRAZILIË: Campeonato Sul-Matogrossense

20:00Comercial MS - Operario MS -:-
20:00Operario AC - Ivinhema -:-

BRAZILIË: Campeonato Tocantinense

20:00Palmas - Gurupi 0:3
20:00Tocantinopolis - Interporto -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Kadiogo - ASFA Yennega -:-
16:30Royal - Bobo-Dioulasso -:-
18:45AS Douanes - RDF -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Aigle Noir - Kayanza -:-
14:00Bumamuru - New Oil -:-
14:00Flambeau du Centre - Dynamik -:-
14:00Le Messager Ngozi - Olympic S. -:-
14:00Vital O - Musongati -:-

CHILI: Primera División

00:30U. Catolica - Curico Unido 3:1
16:00Huachipato - Cobresal -:-
22:00O'Higgins - Colo Colo -:-
00:30A. Italiano - Copiapo -:-

COLOMBIA: Primera A - Apertura

23:20Huila - Bucaramanga 1:2
21:10Atl. Nacional - Aguilas -:-
23:20Pereira - Millonarios -:-

COSTA RICA: Primera División - Clausura

67'AD Santos - Saprissa 0:0
45'Herediano - Guanacasteca 0:1
18:00Grecia - San Carlos -:-
22:00Puntarenas FC - Zeledon -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura

78'Liberia - Cofutpa 2:0
18:00ADR Jicaral - Quepos Cambute -:-
21:00Cariari Pococi - CS Uruguay -:-
22:00Escorpiones - Limon Black Star -:-
22:00Santa Ana - Ad Aserri -:-

CYPRUS: 1. Division

16:00Omonia Nicosia - Paphos FC -:-
18:00Nea Salamis - AEL Limassol -:-

DJIBOUTI: Division 1

15:00Dikhil - Gendarmerie -:-
17:00ASAS - ASC Hayab -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga

13:301. FC Nürnberg - St. Pauli -:-
13:30Arminia Bielefeld - SV Sandhausen -:-
13:30Hamburger SV - Eintracht Braunschweig -:-

DUITSLAND: 3e Liga

13:00Viktoria Koln - SV Waldhof Mannheim -:-
14:00Borussia Dortmund II - SV Wehen Wiesbaden -:-

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

14:00UitgesteldHildesheim - Teutonia Ottensen -:-
14:00Norderstedt - Werder Bremen II -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:00Greifswald - Berliner AK 07 -:-
13:00Viktoria Berlin - Jena -:-
16:00Chemie Leipzig - Babelsberg -:-

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

13:00CFC Hertha - TuS Makkabi Berlin -:-
13:00Hansa Rostock II - 1.FC Frankfurt -:-
13:30Mahlsdorf - Rostocker FC -:-
13:30Neustrelitz - Pampow -:-

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

13:00Bautzen - Ludwigsfelder -:-
13:00UitgesteldBischofswerdaer - SV 1890 Westerhausen -:-
13:00UitgesteldEinheit Wernigerode - An der Fahner Hohe -:-
13:00Nordhausen - Eilenburg -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

10:45Paloma - Altona -:-
13:00Turkiye Wilhelmsburg - Hamm United -:-
14:00Niendorfer TSV - Curslack-Neuengamme -:-
14:00Tornesch - Wandsbeker Concordia -:-
14:00TSV Buchholz 08 - HEBC Hamburg -:-
15:00Sasel - TuS Osdorf -:-

DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen

14:00UitgesteldEgestorf-Langreder - VfL Oldenburg -:-
14:00Eintracht Celle - Bersenbruck -:-
14:00Papenburg - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
14:00UitgesteldPattensen - Spelle-Venhaus -:-

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

14:30UitgesteldErndtebruck - ASC 09 Dortmund -:-
14:30UitgesteldWestfalia Rhynern - Ennepetal -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

14:30UitgesteldCronenberger - SC St.Tonis -:-
14:30Duisburg - Baumberg -:-
14:30Hamborn - Homberg -:-
14:30MSV Dusseldorf - SSVg Velbert -:-
15:00FC Monheim - Hilden -:-
15:00Germania Ratingen - Meerbusch -:-
15:00Schonnebeck - Union Nettetal -:-
15:30TuRU Dusseldorf - Kleve -:-

EGYPTE: Premier League

13:45Enppi - Smouha -:-
16:00UitgesteldHaras El Hodood - Al Ahly -:-
16:00Pyramids - Ceramica Cleopatra -:-
18:00Zamalek - Future FC -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura

00:30Santa Tecla - Aguila 1:2
80'Metapan - Chalatenango 0:0
22:00FAS - 11 Deportivo -:-
22:00Luis Angel Firpo - Atletico Marte -:-
22:15Platense Municipal - Alianza FC -:-
22:30Dragon - Jocoro -:-

ENGELAND: FA Cup

14:30Brighton - Liverpool -:-
15:00Stoke City - Stevenage -:-
17:30Wrexham - Sheffield United -:-

ENGELAND: Vrouwen’s FA Cup

13:00Durham V - Crystal Palace V -:-
13:00Tottenham Hotspur V - London City Lionesses V -:-
14:00Chelsea V - Liverpool V -:-
14:00Everton V - Birmingham City V -:-
14:00Manchester City V - Sheffield United V -:-
14:00Sunderland V - Manchester United V -:-
15:00Arsenal V - Leeds United FC V -:-
15:00Burnley V - Cardiff City Ladies V -:-
15:00Coventry United V - Hashtag V -:-
15:00Ipswich Town V - Lewes V -:-
15:00West Bromwich Albion FC V - Brighton V -:-
15:00Wolverhampton V - West Ham United V -:-
16:00AFC Wimbledon V - Charlton Athletic FC V -:-
16:00Bristol City V - Oxford United V -:-
17:00Leicester City V - Reading V -:-
19:00Aston Villa V - AFC Fylde V -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

13:00Moneni Pirates - Manzini Sea Birds -:-
14:00Nsingizini Hotspurs - Tambankulu -:-
15:00Royal Leopards - Mbabane Highlanders -:-

ETHIOPIË: Premier League

13:00Welayta Dicha - Sidama Bunna -:-

FRANKRIJK: Coupe de France Vrouwen

13:30Soyaux V - Stade de Reims V -:-
14:00FC Nantes V - Cannes V -:-
14:30Lens V - Thonon Evian V -:-
14:30Olympique Marseille V - Guingamp V -:-

GHANA: Premier League

16:00Aduana - Accra Lions -:-
16:00Berekum Chelsea - Dreams -:-
16:00Great Olympics - Karela -:-
16:00Samartex - King Faisal -:-
16:00Tamale - Nsoatreman -:-
19:00Asante Kotoko - Kotoku Royals -:-

GIBRALTAR: National League - Championship Play-Offs

16:00Magpies - Lynx -:-

GIBRALTAR: National League - Degradatiegroep

18:30Europa Point - College 1975 FC -:-

GRIEKENLAND: Super League

15:00Olympiakos - OFI Kreta -:-
18:30AEK Athene - Aris -:-

GRIEKENLAND: Super League 2

13:45Apollon Larissa - Almopos -:-
13:45Apollon Pontou - AEL Larissa -:-
13:45Diagoras - Makedonikos -:-
13:45Irodotos - Panachaiki -:-
13:45Karditsa - Veria -:-
13:45Kifisias - Episkopi -:-
13:45Niki Volos - Iraklis 1908 -:-
13:45O.F. Ierapetra - Kalamata -:-
13:45Proodeftiki - Apollon Smyrnis -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 1

14:00A. Asteras - Chrisoupolis -:-
14:00Apollon Paralimniou - Poseidonas Michanionas -:-
14:00Aris Avatou - Orfeas Xanthi -:-
14:00Doxa Dramas - Byron Kavala -:-
14:00Kampaniakos - M. Alexandros Orfaniou -:-
14:00Kavala - F.C. Pandramaikos -:-
14:00Thermaikos FC - Panthrakikos -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 2

14:00Elassona - Ethnikos Neou -:-
14:00Keravnos Anchelochori - Kozani -:-
14:00Kozanis - Agias -:-
14:00Makedonikos Foufas - Pierikos -:-
14:00PAOK Kristonis - Kastoria -:-
14:00Svoronos FC - Edessaikos -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 3

14:00AO Trikala - Vyzas -:-
14:00Apollon Pargas - Lefkimmi -:-
14:00Asteras Petriti - Digenis Neochori -:-
14:00Chalkis - Panagriniakos -:-
14:00Ipato - Fikis -:-
14:00Tilikratis L. - Nafpaktiakos A. -:-
14:00Zakynthos - Panelefsiniakos -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 4

11:00Aiolikos - Pyliou -:-
11:00Panargiakos - Mykonos -:-
14:00Ermionidas-Ermis - Foinikas N. Epidavrou -:-
14:00Ialisos - Diavolitsi -:-
14:00Pangytheatikos - Aias Gastounis -:-
14:00Paniliakos - Rodos -:-
14:00Panionios - Patrai -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 5

14:00Agios Ierotheos - Giouchtas -:-
14:00Agios Nikolaos - Poros -:-
14:00AO Tympakiou - Paraskevi -:-
14:00Fostiras - Marko -:-
14:00Moschato - Aris Petroupolis -:-
14:00Thyella D. - Keratsini -:-
14:30Ethnikos Piraeus - Almyros Gaziou -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura

23:00Deportivo Mixco - Deportivo Achuapa 3:0
45'Xelaju - Iztapa 2:0
19:00Malacateco - Comunicaciones -:-
00:00Xinabajul - Guastatoya -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Clausura

90+'Olancho - Vida 3:1
83'Olimpia - Marathon 0:0
69'Honduras Progreso - UPNFM 0:1
53'Victoria - Motagua 1:1
22:00Real Sociedad - Real Espana -:-

HONGARIJE: OTP Bank Liga

13:00Mezokovesd - Puskas Academy -:-
15:30Ujpest - Honved -:-
17:30Kecskemeti - MOL Fehervar -:-

HONGARIJE: Merkantil Bank Liga

13:00Gyirmot - Dorogi -:-
13:00Haladas - Nyiregyhaza -:-
13:00Kazincbarcika - Bekescsaba -:-
13:00Siofok - Csakvari -:-
13:00Soroksar - DVTK -:-
15:00Ajka - Mosonmagyarovari TE -:-
15:00MTK Boedapest - Szentlorinc -:-
15:00Pecsi - Budafoki -:-
15:00Tiszakecske - Kozarmisleny -:-

HONG KONG: Premier League

08:00Sham Shui Po - Lee Man Warriors -:-
09:30Hong Kong FC - Eastern AA -:-
11:00HK -23 - Tai Po -:-

INDIA: ISL

15:00Kerala Blasters - North East Utd -:-

INDIA: I-League

09:30Sreenidi Deccan - Neroca FC -:-
12:00Gokulam - Kenkre -:-

INDIA: Santosh Trophy

05:30Lakshadweep - Chandigarh -:-
09:30Manipur - Jharkhand -:-
09:30Punjab FT - Himachal Pradesh -:-

INDONESIË: Liga 1

09:30Persija Jakarta - Persikabo 1973 -:-
10:00Madura United - Persebaya -:-

ISRAËL: Ligat Ha'Al

19:15Hapoel Haifa - Hapoel Beër Sjeva -:-

ITALIË: Serie B

14:00Ascoli - Palermo -:-
16:15Frosinone - Benevento -:-

ITALIË: Serie C - Groep A

12:30Juventus -23 - L.R. Vicenza -:-
14:30AlbinoLeffe - Piacenza -:-
14:30Arzignano - Pergolettese -:-
14:30FeralpiSalo - Virtus Verona -:-
14:30Mantova - Lecco -:-
14:30Novara - Pro Vercelli -:-
14:30Padova - Pordenone -:-
14:30Renate - Pro Patria -:-
14:30Sangiuliano City - Pro Sesto -:-
14:30Triestina - Trento -:-

ITALIË: Serie C - Groep C

14:30ACR Messina - Catanzaro -:-
14:30Avellino - Latina -:-
14:30Crotone - Potenza -:-
14:30Pescara - Foggia -:-
14:30Picerno - Fidelis Andria -:-
14:30Turris - Giugliano -:-
14:30Viterbese - Juve Stabia -:-
17:30Taranto - Gelbison -:-
17:30Virtus Francavilla - Monterosi -:-

ITALIË: Serie D - Groep A

14:30Asti - Bra -:-
14:30Borgosesia - Casale -:-
14:30Castanese - Sanremese -:-
14:30Castellanzese - Gozzano -:-
14:30Chieri - Vado -:-
14:30Chisola - Sestri Levante -:-
14:30Derthona FbC - Fezzanese -:-
14:30Fossano - Ligorna -:-
14:30PDHA - Stresa Vergante -:-
14:30Pinerolo - Legnano -:-

ITALIË: Serie D - Groep B

14:30Arconatese - Varesina -:-
14:30Breno - Desenzano -:-
14:30Brusaporto - Seregno -:-
14:30Caronnese - Alcione Milano -:-
14:30Citta di Varese - USD Casatese -:-
14:30Folgore Caratese - Franciacorta -:-
14:30Lumezzane - Sona -:-
14:30Ponte San Pietro - Ciserano-Bergamo -:-
14:30Villa Valle - Real Calepina -:-

ITALIË: Serie D - Groep C

14:30Caldiero Terme - Torviscosa -:-
14:30Cjarlins Muzane - Adriese -:-
14:30Dolomiti Bellunesi - Bolzano -:-
14:30Este - Cartigliano -:-
14:30Legnago Salus - Villafranca -:-
14:30Levico Terme - Portogruaro -:-
14:30Luparense - Montebelluna -:-
14:30Mestre - Campodarsego -:-
14:30Montecchio Maggiore - Union Clodiense -:-

ITALIË: Serie D - Groep D

14:30AC Carpi - Sammaurese -:-
14:30Correggese - Real Forte Querceta -:-
14:30Crema - Aglianese Calcio -:-
14:30Fanfulla - Ravenna -:-
14:30Forli - Scandicci -:-
14:30Mezzolara - Corticella -:-
14:30Pistoiese - Giana Erminio -:-
14:30Prato - Sant'Angelo -:-
14:30Salsomaggiore - G.S. Bagnolese -:-
14:30United Riccione - Lentigione -:-

ITALIË: Serie D - Groep E

14:30Citta di Castello - Montespaccato -:-
14:30Flaminia - Tau -:-
14:30Ghivizzano Borgo - Ostia Mare -:-
14:30Grosseto - Mobilieri Ponsacco -:-
14:30Orvietana - Poggibonsi -:-
14:30Sangiovannese - Pianese -:-
14:30Terranuova Traiana - Arezzo -:-
15:00Seravezza Pozzi - Livorno -:-

ITALIË: Serie D - Groep F

14:30ASD Pineto Calcio - Vastogirardi -:-
14:30Avezzano - Cynthialbalonga -:-
14:30Chieti - Montegiorgio -:-
14:30Nuova Florida - Vigor Senigallia -:-
14:30Porto D'Ascoli - Termoli -:-
14:30Roma City - Vastese -:-
14:30S. N. Notaresco - Sambenedettese -:-
14:30Trastevere Calcio - Fano -:-
14:30US Tolentino - Matese -:-

ITALIË: Serie D - Groep G

14:00Arzachena - Real Monterotondo -:-
14:00Palmese 1914 - Ilvamaddalena -:-
14:30Angri - Paganese -:-
14:30Casertana - Cassino -:-
14:30Pomezia - Tivoli Calcio -:-
14:30Portici 1906 - SS Nola 1925 -:-
14:30Sorrento - Aprilia -:-
14:30Vis Artena - Lupa Frascati -:-

ITALIË: Serie D - Groep H

14:30Bitonto - Matera -:-
14:30Casarano - Brindisi -:-
14:30Cavese - Puteolana -:-
14:30Francavilla - Barletta -:-
14:30Gladiator - Citta di Fasano -:-
14:30Lavello - Nocerina -:-
14:30Molfetta Calcio - A.C.D. Nardo -:-
15:00Gravina - Altamura -:-
15:00Martina Calcio - Afragolese -:-

ITALIË: Serie D - Groep I

14:30AS Acireale - Castrovillari -:-
14:30Licata - Mariglianese -:-
14:30Real Aversa - Canicatti -:-
14:30Sancataldese - Lamezia Terme -:-
14:30San Luca - Locri 1909 -:-
14:30Santa Maria Cilento - Cittanovese -:-
14:30USD Ragusa - Paterno -:-
15:00Trapani - S. Agata -:-

ITALIË: Primavera 1

10:45Cesena -19 - Inter -19 -:-
11:00Atalanta -19 - Lecce -19 -:-
13:00Hellas Verona -19 - Cagliari -19 -:-
14:30Fiorentina -19 - Sampdoria -19 -:-
14:30Frosinone -19 - Sassuolo -19 -:-
16:30Torino -19 - Bologna -19 -:-

ITALIË: Serie A Vrouwen

12:30Juventus V - Sampdoria V -:-
14:30AS Roma V - Sassuolo V -:-
14:30Parma V - Como V -:-

ITALIË: Serie B Vrouwen

12:00Napoli V - Tavagnacco V -:-
14:30Apulia Trani V - Genoa V -:-
14:30Arezzo V - Lazio V -:-
14:30Cesena V - Chievo Verona V -:-
14:30San Marino Academy V - Ternana V -:-
17:30Brescia V - Trento V -:-
18:00Torres V - Cittadella V -:-

JAMAICA: Premier League

19:00Dunbeholden - Chapelton -:-
19:00Faulkland - Vere United -:-
21:15Montego Bay - Tivoli -:-
21:15Mount Pleasant - Humble Lions -:-
22:00Waterhouse - Portmore -:-

KAMEROEN: Elite Two

15:00OFTA - AS Fap -:-
15:30AS Lausanne - Bafoussam -:-

KENIA: Premier League

13:00Bandari - Nairobi City -:-
13:00Leopards - Gor Mahia -:-

KENIA: Super League

13:00APS Bomet - Kibera -:-
13:00UitgesteldFortune Sacco - Gusii -:-
13:00Gusii - Silibwet -:-
13:00Mara Sugar - MCF -:-
13:00Mwatate United - Darajani Gogo -:-
13:00Naivas FC - Migori -:-

KROATIË: HNL

15:00NK Osijek - HNK Gorica -:-
17:10NK Istra 1961 - HNK Hajduk Split -:-

LESOTHO: Premier League

15:00Linare - CCX -:-
15:00Machokha - Lioli -:-
15:00Matlama - Lijabatho -:-
15:00Mazenod - Defence Force -:-

LIBANON: Premier League - Winnaarsronde

14:00Al Ahed - Al Ansar -:-

LIBERIA: LFA First Division

16:30Sandi - Freeport -:-
17:00Muscat - BEA Mountain -:-

MALTA: Premier League

11:30Balzan - Marsaxlokk -:-
15:00Hamrun - Sirens -:-
15:00Valletta - Floriana -:-

MALTA: Challenge League - Degradatiegroep

14:00Attard - San Gwann -:-
14:00Fgura - Marsaskala -:-
16:30St. Andrews - Mtarfa -:-

MALTA: Challenge League - Promotie groep

16:30Tarxien - Naxxar Lions -:-

MAROKKO: Botola Pro

16:00Union Touarga - Difaa El Jadidi -:-
18:15Wydad - FUS Rabat -:-
20:30Agadir - Berkane -:-
20:30Chabab Mohammedia - Khouribga -:-

MAURITIUS: Super League

12:30AS Vacoas - Port Louis -:-
15:30La Cure Sylvester - Savanne -:-

MEXICO: Liga MX - Clausura

75'Tigres - Atl. San Luis 0:0
04:05Club America - Mazatlan FC -:-
04:05Juarez - Guadalajara -:-
19:00Toluca - Leon -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Zacatecas Mineros - Alacranes 1:2
00:00Tapatio - Atletico La Paz -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Clausura

23:00Cafetaleros - Canamy 3:2
23:00Tritones Vallarta - Mineros de Fresnillo 3:0
00:00Mexicali - Cimarrones de Sonora 2 1:1
01:00Lobos ULMX - Saltillo 2:1
19:00Tulancingo - Catedraticos Elite -:-
23:00Real de Arteaga - Montaneses -:-

MEXICO: Liga Premier Serie B - Clausura

23:00Pioneros - Mazorqueros 0:1
00:00Alebrijes de Oaxaca 2 - Huracanes Izcalli 1:0
19:00Zitacuaro - Atl. Angelopolis -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Clausura

16:00Toluca -20 - Leon -20 -:-
18:00Pachuca -20 - Necaxa -20 -:-

MEXICO: Liga MX Vrouwen - Clausura

00:05Leon V - Monterrey V 0:1
00:00Atl. San Luis V - Atlas V -:-

NAMIBIË: MTC Premiership

11:00Blue Waters - Life Fighters -:-
13:00Citizens - Young Africans -:-
13:00Eleven Arrows - Julinho Sporting -:-
13:00Orlando Pirates - Young Brazilians -:-
14:00Mighty Gunners - UNAM -:-
15:00Okahandja - Tura Magic -:-
16:00Civics - Black Africa -:-
16:00Tigers - African Stars -:-

NEDERLAND: Derde Divisie

14:00Baronie - JOS Watergraafsmeer -:-
14:00Blauw Geel '38 - UDI '19 -:-
14:00DEM - HSC '21 -:-
14:00Dongen - ADO 20 Heemskerk -:-
14:00Gemert - HV & CV Quick -:-
14:00GVV Unitas - O.S.S. '20 -:-
14:00Rosmalen - USV Hercules -:-
14:00TOGB - Groene Ster -:-

NEDERLAND: Azerion Vrouwen Eredivisie

12:15Feyenoord V - Fortuna Sittard V -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura

85'Diriangen - UNAN-Managua 2:1
87'Esteli - Ocotal 3:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

23:00Diriangen -20 - UNAN-Managua -20 2:0
23:00Esteli -20 - Ocotal -20 8:0
17:00Managua FC -20 - Juventus Managua -20 -:-
22:00Jalapa -20 - Matagalpa -20 -:-

NIGERIA: NPFL

16:00Akwa United - Plateau -:-
16:00Enyimba - Kwara -:-
16:00Gombe - Nasarawa -:-
16:00Lobi Stars - Bayelsa United -:-
16:00Niger - Enugu -:-
16:00Shooting Stars - El Kanemi -:-
16:00Sunshine Stars - Abia Warriors -:-
16:00Wikki Tourist - Doma United -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Premiership

16:00Newry City - Larne -:-

NOORWEGEN: Nasjonal U19 CL

13:00Aalesund -19 - Molde FK -19 -:-
14:00Lilleström -19 - Tromso -19 -:-

OMAN: Sultan Cup

14:10Al Suwaiq - Al-Bashaeer -:-
16:30Oman Club - Al-Rustaq -:-

PANAMA: LPF - Apertura

00:15Herrera - Deportivo Universitario 3:4
50'Tauro - Potros del Este 1:0
22:00Arabe Unido - Miguelito -:-
00:15Chiriqui - UMECIT -:-

PARAGUAY: Primera División - Apertura

00:30Guairena FC - Nacional Asuncion 1:3
21:00General Caballero JLM - Resistencia -:-
23:30Cerro Porteno - Ameliano -:-

POLEN: Ekstraklasa

12:30Piast Gliwice - Jagiellonia -:-
15:00Legia Warschau - Korona -:-
17:30Lechia Gdansk - Wisła Płock -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

16:30Casa Pia - CD Santa Clara -:-
16:30Vizela - Rio Ave FC -:-
19:00Boavista - Portimonense -:-
21:30FC Famalicão - Estoril -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

12:00Torreense - SC Farense -:-
13:45Covilha - FC Porto B -:-
15:00CD Tondela - CD Nacional -:-
15:00Vilafranquense - Moreirense FC -:-
16:30Estrela - Feirense -:-
16:30Mafra - Oliveirense -:-
19:00Leixoes - Penafiel -:-

PORTUGAL: Liga 3

12:00Academica - Fontinhas -:-
16:00Caldas - Alverca -:-
20:00Os Belenenses - Leiria -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

13:00SC Praiense - Esperanca de Lagos -:-
16:00Alcains - 1º Dezembro -:-
16:00Brito - Pedras Salgadas -:-
16:00Castro Daire - Valadares Gaia -:-
16:00Coruchense - SB Castelo Branco -:-
16:00Dumiense - Desportivo Moncao -:-
16:00Fabril do Barreiro - Atletico -:-
16:00Guarda Desportiva - Salgueiros -:-
16:00Imortal - Ferreiras -:-
16:00Leca - Camacha -:-
16:00Loures - Marinhense -:-
16:00Lusitania FC - Gondomar -:-
16:00Machico - GD Resende -:-
16:00Maria de Fonte - Amarante -:-
16:00Oriental Dragon - Lusitano GC -:-
16:00Pero Pinheiro - Rio Maior SC -:-
16:00Sao Martinho - Merelinense -:-
16:00SC Vianense - Tirsense -:-
16:00Sertanense - Mortagua -:-
16:00Sintrense - Santarem -:-
16:00Uniao Da Serra - Arronches Benfica -:-
16:00Vasco da Gama - Juv. Evora -:-
16:00Vila Mea - Vilar de Perdizes -:-
16:15CS Maritimo B - Rebordosa -:-
17:00Beira Mar - FC Alpendorada -:-
17:00CD Rabo Peixe - SC Angrense -:-

PORTUGAL: Liga BPI Vrouwen

14:00CS Maritimo V - SL Benfica V -:-
14:00Vilaverdense V - Valadares Gaia V -:-
16:00Albergaria/Durit V - Torreense V -:-
16:00Braga V - Amora V -:-
16:00Damaiense V - FC Famalicão V -:-
16:00Sporting V - Ouriense V -:-

QATAR: QSL

14:35Al-Sadd - Al Markhiya -:-
14:35Al Sailiya - Al-Gharafa -:-
16:45Al Ahli Doha - Umm-Salal -:-

ROEMENIË: Liga 1

12:30FC Arges - FC Botosani -:-
15:00Sepsi Sf. Gheorghe - CS Universitatea Craiova -:-
18:00FCSB - Farul Constanta -:-

RWANDA: Premier League

14:00Bugesera FC - Gorilla -:-
14:00Etincelles - Marines -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00La Fiorita - Folgore -:-
18:30Libertas - Faetano -:-
19:00Tre Fiori - Virtus -:-

SAOEDI-ARABIË: Super Beker

18:00Al-Ittihad FC - Al Feiha -:-

SCHOTLAND: Premiership

14:30Livingston - Hearts -:-
17:00Dundee United - Celtic -:-

SCHOTLAND: SWPL 1 Vrouwen

14:00Glasgow V - Aberdeen V -:-
14:00Partick Thistle V - Hibernian V -:-
14:00Spartans V - Motherwell V -:-
16:00Hearts V - Celtic V -:-
17:00Hamilton Academical V - Dundee United V -:-
17:10Rangers FC V - Glasgow City V -:-

SIERRA LEONE: Premier League

17:15Bai Bureh Warriors - Real Republicans -:-
17:15Central Parade - Freetown City -:-
17:15Diamond Stars - FC Johansen -:-
17:15East End Tigers - Mighty Blackpool -:-
17:15Kamboi Eagles - Wusum Stars -:-
17:15Lamboi - Kallon -:-

SPANJE: LaLiga2

14:00Mirandes - Alaves -:-
16:15Levante - Burgos CF -:-
18:30Albacete - Lugo -:-
18:30Gijon - Malaga -:-
21:00UD Ibiza - Cartagena -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 1

12:00Alcorcon - Linense -:-
12:00Algeciras - Badajoz -:-
12:00Cordoba - Celta de Vigo B -:-
12:00Linares - CF Talavera -:-
16:00San Fernando - La Coruna -:-
17:00Pontevedra - Real Madrid B -:-
18:00Merida AD - San Sebastian Reyes -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 2

12:00Alcoyano - Numancia -:-
12:00Athletic Bilbao B - UD Logrones -:-
12:00Baleares - La Nucia -:-
12:00Castellon - Cornella -:-
17:00Calahorra - Sabadell -:-
17:00CF Intercity - Gimnastic -:-
18:00Amorebieta - R. Union -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 1

12:00R. Oviedo B - Torrelavega -:-
12:15Coruxo - Real Aviles -:-
17:00Guijuelo - Valladolid Promesas -:-
17:00Langreo - Rayo Cantabria -:-
17:30Zamora - Laredo -:-
19:00Bergantinos - Arenteiro -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 2

16:00Real Sociedad C - Alfaro -:-
17:00Arnedo - Arenas Club -:-
17:00Cirbonero - Alaves B -:-
17:00Tudelano - Tarazona -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 3

12:00Badalona Futur - Hercules -:-
12:00Ebro - Lleida -:-
12:00Espanyol B - Zaragoza B -:-
12:00Mallorca B - Ibiza Islas Pitiusas -:-
12:00Pena Deportiva - CE Manresa -:-
12:00Prat - Alzira -:-
12:00Saguntino - Formentera -:-
16:30Teruel - Olot -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 4

12:00Cartagena B - Sanluqueno -:-
12:00CD Utrera - Torremolinos -:-
12:00Granada B - Cadiz B -:-
12:00Velez - Mancha -:-
17:00Ejido - Antequera -:-
17:00Huelva - San Roque -:-
17:00Mar Menor - Real Betis B -:-
17:00Sevilla B - Yeclano -:-
17:00Xerez D.F.C. - UCAM Murcia -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 5

12:00Cerdanyola - Socuellamos -:-
12:00Leganes B - Atl. Paso -:-
12:00Melilla - Villanovense -:-
12:00Montijo - Guadalajara -:-
12:00Navalcarnero - Cacereno -:-
17:00CD Coria - Union Adarve -:-
17:00Don Benito - Atlético Madrid B -:-
17:00Gimnastica Segoviana - CD Estepona -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 1

12:00Atletico Arteixo - Alondras -:-
12:00Viveiro - Somozas -:-
12:15Silva SD - CD Choco -:-
15:45Gran Pena - UD Ourense -:-
17:00Arosa SC - Dep. Fabril -:-
17:00Arzua - Barco -:-
17:00Estradense - Paiosaco -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 2

12:00Condal - Union Club Ceares -:-
12:00Covadonga - CD Colunga -:-
12:00Gijon B - Aviles Stadium -:-
12:00Praviano - Luarca -:-
12:00Real Titanico - Llanes -:-
17:00Caudal Deportivo - Tuilla -:-
17:00L'Entregu - Valdesoto -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 3

11:45Siete Villas - Vimenor -:-
16:30Gama - Castro -:-
17:00Solares - Atletico Albericia -:-
17:00Textil Escudo - Naval Reinosa -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 4

18:00Barakaldo - Lagun Onak -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 5

11:45Grama - CE Europa -:-
12:00Castelldefels - San Cristobal CP -:-
12:00Pobla Mafumet - Vilassar de Mar -:-
12:00Rapitenca - Sant Andreu -:-
12:00Vilafranca - Girona B -:-
12:30UE Sants - Badalona -:-
12:30UE Tona - Montanesa -:-
16:30Peralada - L'Hospitalet -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 6

12:00Torrellano - Jove -:-
12:00Torrent - Acero -:-
16:00Hercules B - Roda -:-
16:30Silla CF - Levante B -:-
17:00Orihuela - Ilicitano -:-
17:00Villarreal C - Rayo Ibense -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 7

11:30CDE Madrid - Pozuelo de Alarcon -:-
11:30Getafe B - RSC International -:-
11:30Real Aranjuez - Canillas -:-
12:00Las Rozas - Paracuellos Antamira -:-
13:30Rayo Vallecano B - CD Mostoles -:-
16:30Galapagar - AD Torrejon -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 8

16:30Becerril - La Virgen -:-
17:00Arandina - Palencia CF -:-
17:00Salamanca - Santa Marta Tormes -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 9

12:00El Palo - Marbella -:-
12:00Malaga City - Arenas Armilla -:-
12:00Maracena - Jaen -:-
17:30CD Torreperogil - Malaga B -:-
17:30Torredonjimeno - Almeria B -:-
18:00Atletico de Porcuna - Huetor Tajar -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 10

12:00Ayamonte - Conil -:-
12:00CD Gerena - Cordoba B -:-
12:00Coria C.F. - Puente Genil -:-
12:00Rota - Antoniano -:-
17:00Ciudad de Lucena - Cartaya -:-
17:00Pozoblanco - Xerez CD -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 11

16:30Soller - CE Sant Jordi -:-
17:00Penya Independent - Llosetense -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 12

13:00Gran Tarajal - Tamaraceite -:-
13:00Lanzarote - Tenerife B -:-
13:00Las Palmas B - Yaiza -:-
13:00Mensajero - CD Marino -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 13

11:00La Union - EG El Palmar CF -:-
12:00Deportiva Minera - Racing Murcia -:-
12:00Real Murcia B - UCAM Murcia B -:-
16:00CAP Ciudad de Murcia - Bullense -:-
16:30Aguilas FC - Pulpileno -:-
16:30Ciudad Cieza - Caravaca -:-
16:30Lorca Deportiva - Molinense -:-
16:30Muleno - Alcantarilla -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 14

12:00CD Calamonte - UP Plasencia -:-
12:00Fuente de Cantos - Montehermoso -:-
12:00Miajadas - Pueblonuevo -:-
12:00Moralo - Olivenza -:-
12:30Jerez CF - Villafranca -:-
12:30Trujillo - Llerenense -:-
16:30Don Alvaro - Azuaga -:-
17:00Arroyo - La Estrella -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 15

11:30Subiza - Ezcabarte -:-
17:00Azkoyen - Pena -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 16

12:00Agoncillo - Naxara -:-
12:00Berceo - Vianes -:-
12:00Pena Balsamaiso - Casalarreina -:-
12:00Racing Rioja B - Comillas -:-
16:00Anguiano - Calahorra B -:-
16:15Haro Deportivo - Varea -:-
16:30River Ebro - Oyonesa -:-
17:00CDFC Calzada - Yague -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 17

12:00Cuarte - Barbastro -:-
16:00Almudevar - Ejea -:-
16:00Calamocha - CF Illueca -:-
16:00Tamarite - Caspe -:-
16:30Atletico Monzon - Carinena -:-
16:30Epila - Huesca B -:-
16:30Utrillas - Binefar -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 18

12:00Toledo - Villarrubia -:-
16:30Conquense - CF Talavera B -:-
16:30La Solana - Villacanas -:-
17:00Marchamalo - Quintanar -:-
17:00Puertollano C.F. - Villarrobledo -:-

SPANJE: Liga F Women

12:00Atlético Madrid V - Sevilla V -:-
12:00Real Sociedad V - Huelva V -:-
16:00Las Planas V - Valencia V -:-
18:00Tenerife V - Barcelona V -:-

SPANJE: Primera Federacion Women

11:00Cacereno V - Tenerife B V -:-
11:00Rayo Vallecano V - Espanyol V -:-
16:30Cordoba V - Granada V -:-
17:00Real Oviedo V - SE AEM V -:-

THAILAND: Thai League 1

12:00Khonkaen Utd. - Sukhothai -:-
12:00Lamphun Warrior - Ratchaburi -:-
12:30Buriram - Chonburi -:-
13:00Police Tero - Pathum United -:-

THAILAND: Thai League 2

11:30Rayong FC - Chiangmai FC -:-
12:00Phrae - Nakhon Pathom -:-
12:30Suphanburi - Chainat -:-
13:00Ayutthaya Utd - Udon Thani -:-

TOGO: Championnat National

16:00Entente II - Anges de Notse -:-
16:00Gbohloe-Su - Unisport -:-
16:00Gomido - Espoir -:-
16:00Kakadl - AS Togo-Port -:-
16:00Semassi - Sara Sport -:-
16:00Tambo - ASC Kara -:-

TSJECHIË: 1. Liga

15:00FC Slovan Liberec - FK Pardubice -:-
15:00FK Mlada Boleslav - FC Zbrojovka Brno -:-
15:00SK Slavia Praag - FK Jablonec -:-
18:00FC Trinity Zlin - FC Banik Ostrava -:-

TURKIJE: Super Lig

11:30Istanbulspor - Kayserispor -:-
17:00Basaksehir - Konyaspor -:-
17:00Fenerbahce - Kasimpasa -:-

TURKIJE: 1. Lig

11:30Adanaspor - Bodrumspor -:-
11:30Keciorengucu - Altay -:-
14:00Yeni Malatyaspor - Eyupspor -:-
17:00Denizlispor - Manisa FK -:-

TURKIJE: 2. Lig White Group

12:00Amedspor - Sanliurfaspor -:-
12:00Batman Petrolspor - Bursaspor -:-
12:00Bayburt - Duzcespor -:-
12:00Corum - Nazillispor -:-
12:00Erokspor - Arnavutkoy Bl. -:-
12:00Sivas Belediyespor - Soma Spor -:-
12:00Tarsus - Menemenspor -:-

TURKIJE: 2. Lig Red Group

11:00Fethiyespor - Iskenderunspor -:-
12:001928 Bucaspor - Kastamonuspor -:-
12:00Adiyaman FK - Zonguldak -:-
12:00Balikesirspor - Karacabey Belediyespor -:-
12:00Kirklarelispor - Kirsehir Belediyespor -:-
12:00Pazarspor - Diyarbekirspor -:-
12:00Sariyer - Ankara Demirspor -:-
12:00Serik Belediyespor - Kocaelispor -:-
12:00Trabzon FK - Vanspor FK -:-
12:00Usakspor - Etimesgut -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 1

11:00Yeni Amasyaspor - Elazigspor -:-
12:0052 Orduspor - Edirnespor -:-
12:00Agri 1970 - Kutahyaspor -:-
12:00Eskisehirspor - Sile Yildizspor -:-
12:00Karakopru - Hacettepe 1945 -:-
12:00Kelkit - Belediye Derince -:-
12:00Yomraspor - Nevsehir -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 2

12:00Darica Genclerbirligi - Ofspor -:-
12:00Elazig Karakocan - Karaman -:-
12:00Ergene Velimese - Ayvalikgucu -:-
12:00Eynesil - Kirikkale Buyuk Anadolu -:-
12:00Kahramanmaras - Bayrampasa -:-
12:00Turgutluspor - Igdir FK -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 3

11:00Beyoglu Yeni Carsi - Aksaray Bld. -:-
12:00Bergama Bld. - Nigde Anadolu -:-
12:00Bursa - Arguvan -:-
12:00Cankaya FK - Musspor -:-
12:00Efeler 09 - Tepecik -:-
12:00Erbaaspor - Akhisarspor -:-
12:00Osmaniyespor - Kepez Belediyespor -:-
12:00Sapanca Genclikspor - Hopaspor -:-
12:00Siirt Ozel - Fatsa Belediyespor -:-

TURKIJE: Super Lig Vrouwen

10:001207 Antalyaspor V - Atasehir V -:-
10:00AfgelastALG Spor V - Altay V -:-
10:00Galatasaray V - Amed SK V -:-
10:00Karagumruk V - Hakkarigucu Spor V -:-
10:00Trabzonspor V - Adana Idmanyurduspor V -:-
12:00Hatayspor V - Fatih Vatan Spor V -:-
12:00Karadeniz Eregli Bld. V - Dudullu V -:-

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1

14:10Al Jazira Hamra - Al Thaid -:-
14:10Baynounah - Al Arabi -:-
14:10Masfut - Al-Taawon -:-

VIETNAM: Super Cup

11:00Hanoi FC - Hai Phong -:-

WALES: Premier Vrouwen

15:00Aberystwyth Town V - Swansea City V -:-
15:00Cardiff Met. V - Abergavenny Town V -:-
15:00Pontypridd V - Barry V -:-
15:00TNS V - Cardiff City V -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

01:30USA - Colombia 0:0
23:00Trinidad and Tobago - Saint Martin -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

16:00Jeunesse Esch (Lux) - Bettembourg (Lux) -:-
16:00Weiz (Aut) - Kohfidisch (Aut) -:-
16:30Union Titus Petange (Lux) - Ettelbruck (Lux) -:-
18:45Tartu Welco (Est) - Tartu Kalev (Est) -:-
00:00Blooming (Bol) - Monagas (Ven) 2:2
00:00Inter Miami (Usa) - St. Louis City (Usa) 0:4
02:00Barcelona SC (Ecu) - Mushuc Runa (Ecu) -:-
04:30Los Angeles Galaxy (Usa) - Charlotte (Usa) -:-
09:10Tabasalu (Est) - Viimsi JK (Est) -:-
10:30Admira Prague (Cze) - FK Mlada Boleslav B (Cze) -:-
11:001. FC Nürnberg II (Ger) - Bamberg (Ger) -:-
11:001. FC Slovácko B (Cze) - Kvitkovice (Cze) -:-
11:00Haapsalu (Est) - Nõmme Kalju FC -21 (Est) -:-
11:00SCR Altach (Aut) - Monaco II (Fra) -:-
12:00Arminia Ludwigshafen (Ger) - Russingen (Ger) -:-
12:00Warta (Pol) - Unia Swarzedz (Pol) -:-
13:00Besa 1976 (Mkd) - Turon (Uzb) -:-
13:00Degerfors IF (Swe) - Skövde (Swe) -:-
13:00Garching (Ger) - Pipinsried (Ger) -:-
13:00Vejle BK (Den) - Struga (Mkd) -:-
13:00Young Boys FD (Den) - FC Fredericia (Den) -:-
13:00Zorja Loehansk (Ukr) - Akademija Pandev (Mkd) -:-
13:15Konigsdorf (Ger) - Lindenthal-Hohenlind (Ger) -:-
13:30FC Flora Tallinn (Est) - Valmiera (Lat) -:-
14:00Arda (Bul) - Zorja Loehansk (Ukr) -:-
14:00Atyrau (Kaz) - HB Køge (Den) -:-
14:00CSKA Sofia (Bul) - Makedonija GP (Mkd) -:-
14:00Dalkurd (Swe) - Sandviken (Swe) -:-
14:00FC Dinamo Moskou (Rus) - Borac Banja Luka (Bih) -:-
14:00FK Liepaja (Lat) - Super Nova (Lat) -:-
14:00FK Minaj (Ukr) - Spartak (Bul) -:-
14:00Hebar (Bul) - R. Volgograd (Rus) -:-
14:00Lokomotiv Moskou (Rus) - PFC Sochi (Rus) -:-
14:00R. Rzeszow (Pol) - Maritsa Plovdiv (Bul) -:-
14:00Sutjeska (Mne) - SK Dnipro-1 (Ukr) -:-
14:00Tsjornomorets Odessa (Ukr) - Malisheva (Kos) -:-
14:00TSV Havelse (Ger) - Ramlingen-Ehlershausen (Ger) -:-
14:00Vasalund (Swe) - Haninge (Swe) -:-
15:00Derry City (Irl) - Aalborg BK (Den) -:-
15:00Emden (Ger) - Oberneuland (Ger) -:-
15:00Lokomotiv Plovdiv (Bul) - Nizhny Novgorod (Rus) -:-
15:00Schermbeck 2020 (Ger) - SW Essen (Ger) -:-
15:45FC Alliance (Est) - Paide Linnameeskond -21 (Est) -:-
16:30Elva (Est) - Tallinna Kalev (Est) -:-
21:00Bolivar (Bol) - Monagas (Ven) -:-
23:00Tuzla City (Bih) - Metalist Kharkiv (Ukr) -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk Vrouwen

17:00Riegelsberg V (Ger) - Racing Luxembourg V (Lux) -:-
12:00AfgelastAC Sparta Praag V (Cze) - Neulengbach V (Aut) -:-
13:00Potsdam V (Ger) - 1. FC Union Berlin V (Ger) -:-
14:00Eskilstuna United V (Swe) - Örebro V (Swe) -:-
16:00Werder Bremen V (Ger) - VfL Wolfsburg II V (Ger) -:-
17:45FC Flora Tallinn V (Est) - Tallina Kalev V (Est) -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Forest Rangers - Zanaco -:-

ZUID-AFRIKA: Premier League

14:30Chippa United - Maritzburg Utd -:-
14:30Richards Bay - AmaZulu -:-
16:30Kaizer Chiefs - Royal AM -:-
16:30TS Galaxy - Golden Arrows -:-

ZUID-AFRIKA: Motsepe Foundation Championship

14:30Pretoria Callies - Baroka -:-
14:30Uthongathi - Casric Stars -:-

ZUID-AFRIKA: Diski Challenge

09:00Cape Town City -23 - Mamelodi -23 -:-
09:00Kaizer -23 - Golden Arrows -23 -:-
09:00Maritzburg Utd -23 - Chippa United -23 -:-
09:00Marumo Gallants -23 - Supersport -23 -:-
09:00Sekhukhune -23 - Stellenbosch -23 -:-
11:00Amazulu -23 - TS Galaxy -23 -:-

ZUID-AMERIKA: Zuid-Amerikaanse Championship -20

00:30Ecuador -20 - Uruguay -20 1:1
00:30Venezuela -20 - Chili -20 1:0

ZWITSERLAND: Super League

14:15BSC Young Boys - Winterthur -:-
16:30FC Zürich - FC St. Gallen -:-
16:30Servette FC - FC Sion -:-

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

14:15Bellinzona - Yverdon -:-
16:30Lausanne Ouchy - FC Lausanne-Sport -:-
16:30Xamax - Schaffhausen -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.