REFRESH

Voetbal » Vandaag » Beëindigd

ENGELAND: Premier League

13:30Watford - Liverpool 0:5

AFRIKA: CAF Champions League - Kwalificatie

14:00Tusker (Ken) - Zamalek (Egy) 0:1

AFRIKA: CAF Confederations Cup - Kwalificatie

14:00Azam (Tan) - Pyramids (Egy) 0:0

ALBANIË: Super League

13:45Kastrioti - Skenderbeu 2:0
13:45Laci - Egnatia 0:1

ARGENTINIË: Liga Profesional

00:00Racing Club - Platense 0:1
02:15Defensa y Justicia - Estudiantes 2:1
02:15Velez Sarsfield - Arsenal Sarandi 0:0

ARGENTINIË: Primera Nacional

00:10Def. de Belgrano - Club A. Guemes 1:0
02:10Atl. Rafaela - Barracas Central 0:2

ARMENIË: Premier League

13:00Van - Urartu 1:1

AUSTRALIË: NPL Queensland

10:00Peninsula - Gold Coast 3:5
11:00Sunshine Coast Wanderers - Magpies Crusaders 5:0

AZERBEIDZJAN: Premier League

13:00Sabail - Keshla 1:2

BAHREIN: Premier League

16:45UitgesteldAl-Muharraq - Al-Ahli Manama -:-

BELGIË: Super League Women

14:00OH Leuven V - KRC Genk V 2:0

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premier League

14:00Leotar - Borac Banja Luka 1:1

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

00:00CRB - Guarani 2:2
02:30Goias - CSA 3:1

BULGARIJE: Vtora liga

14:00Maritsa Plovdiv - Hebar 3:1

BULGARIJE: Third League - South-West

15:00UitgesteldSeptemvri Sofia 2 - Chavdar Etropole -:-

BURKINA FASO: Premier League

19:45UitgesteldAS Douanes - ASFA Yennega -:-

CANADA: U Sports

23:15UNB - Saint Marys 1:1
01:15Windsor - Waterloo 0:5
01:30Laurentian - Toronto 0:1
02:00York - Trent 4:0
02:15Concordia - UQTR 0:1
02:15Montreal - Sherbrooke 3:0
02:15UOIT - Carleton 1:7
02:15UQAM - McGill 0:1
04:30UBC - Trinity Western 2:2
05:00UFV - UNBC 2:2

CHILI: Hoogste Divisie

23:30U. De Chile - A. Italiano 0:1
02:00Nublense - U. Calera 0:2

COLOMBIA: Primera A - Clausura

02:40Tolima - Huila 1:0

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:15Ad Aserri - Barrio Mexico 0:0

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00SUBT - CSD Barber 2:0

DENEMARKEN: 1st Division

13:30HB Køge - Nykøbing FC 1:0
14:00Jammerbugt FC - Hvidovre IF 0:2

DENEMARKEN: 2nd Division

13:45FA 2000 - Hillerod 3:5
14:00Brabrand - Thisted 0:3

DENEMARKEN: 3rd Division

13:00Vanløse - Slagelse 3:2
14:00BK Frem - Roskilde KFUM's 3:2
14:00Næsby - Karlslunde 4:0
14:00Roskilde - Dalum IF 3:0
14:00VSK Aarhus - Herlev 1:0

DENEMARKEN: Elitedivisionen Women

13:45FC Nordsjaelland V - Fortuna Hjorring V 2:2

DUITSLAND: 2. Bundesliga

13:301. FC Heidenheim - St. Pauli 2:4
13:30FC Ingolstadt - Holstein Kiel 1:1
13:30Karlsruher SC - Erzgebirge Aue 2:1

DUITSLAND: 3e Liga

14:00Uitgesteld1860 München - SV Waldhof Mannheim -:-
14:001. FC Kaiserslautern - SC Freiburg II 3:0
14:00Eintracht Braunschweig - Borussia Dortmund II 4:2
14:00FSV Zwickau - MSV Duisburg 3:2
14:00Hallescher FC - 1. FC Saarbrücken 2:3
14:00SV Meppen - 1. FC Magdeburg 2:3

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

13:00Phonix Lubeck - Norderstedt 1:1
14:00Heider SV - Teutonia Ottensen 1:1
14:00St. Pauli II - VfB Lübeck 1:0
14:00Werder Bremen II - Oldenburg 0:0

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:00Altglienicke - Babelsberg 1:1
13:00Auerbach - Luckenwalde 1:0
13:00Energie Cottbus - Meuselwitz 3:0
13:00Lokomotive Leipzig - Tasmania Berlin 5:0
13:00Rathenow - Chemnitzer 1:2

DUITSLAND: Regionale Liga West

14:00Fortuna Koln - Lippstadt 4:2
14:00Homberg - Munster 2:2
14:00Lotte - Bonner 0:2
14:00Rodinghausen - Alemannia Aachen 1:1
14:00RW Essen - Wiedenbruck 0:0
14:00Straelen - KFC Uerdingen 2:0
14:00Wuppertaler - Oberhausen 1:1

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

14:001. FSV Mainz 05 II - Kassel 1:3
14:00Bahlinger - Ulm 0:2
14:00Giessen - Homburg 0:2
14:00Pirmasens - RW Koblenz 0:0
14:00Schott Mainz - Hoffenheim II 1:1
14:00Steinbach Haiger - FSV Frankfurt 3:1

DUITSLAND: Regionalliga Bayern

14:001. FC Nürnberg II - Memmingen 1:1
14:00Aubstadt - Pipinsried 4:1
14:00Augsburg II - Eichstatt 2:0
14:00Greuther Fürth II - Schalding 2:2
14:00UitgesteldHeimstetten - Eltersdorf -:-
14:00Illertissen - Schweinfurt 1:1
14:00Rain/Lech - SpVgg Unterhaching 2:1

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

14:00UitgesteldAn der Fahner Hohe - Erfurt -:-

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30Flensburg - Kronshagen 5:1

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Noord

11:00Cottbus -19 - Werder Bremen -19 1:6
11:00St. Pauli -19 - Hallescher FC -19 3:2
13:00Hamburger SV -19 - VfL Wolfsburg -19 0:1
13:00Hannover 96 -19 - 1. FC Magdeburg -19 2:0
13:00RB Leipzig -19 - Chemnitzer FC -19 0:1

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid

11:00Eintracht Frankfurt -19 - Bayern -19 2:3
11:00FC Ingolstadt -19 - SpVgg Unterhaching -19 1:2
12:001. FC Nürnberg -19 - Offenbach -19 3:0
13:00Hoffenheim -19 - Ulm -19 5:2
13:00VfB Stuttgart -19 - Augsburg -19 1:1

DUITSLAND: Junioren Bundesliga West

11:00Arminia Bielefeld -19 - Borussia Dortmund -19 1:2
11:00Fortuna Koln -19 - B. Monchengladbach -19 1:1
12:00SC Paderborn -19 - VfL Bochum -19 1:2

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

13:00SC Freiburg V - Bayer Leverkusen V 1:2

ECUADOR: Liga Pro - Tweede fase

02:00Emelec - Orense 1:0

ENGELAND: Championship

13:30Fulham - QPR 4:1

ENGELAND: National League North

16:00UitgesteldBrackley Town - Spennymoor -:-
16:00UitgesteldBradford PA - Gateshead -:-
16:00UitgesteldChorley - Kettering -:-

ENGELAND: National League South

16:00UitgesteldBath - Hampton & Richmond -:-
16:00UitgesteldHungerford - Hemel Hempstead -:-
16:00UitgesteldTonbridge - Havant & W -:-

ENGELAND: NPL Premier Division

16:00UitgesteldMorpeth - Basford -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

16:00UitgesteldPeterborough Sports - Hednesford -:-

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

16:00UitgesteldPotters Bar - Bowers & Pitsea -:-

ENGELAND: FA Cup - Kwalificatie

13:30Bromsgrove - Grimsby 0:5

ENGELAND: Premier League 2

13:00Birmingham City -23 - Aston Villa -23 1:2
13:00Manchester United -23 - Blackburn -23 3:0
14:00Chelsea -23 - Derby County -23 2:0

ESTLAND: Meistriliiga

12:00Parnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC 1:4
12:00AfgelastTallinna JK Legion - Tammeka -:-
12:00AfgelastTulevik - Paide -:-
15:00AfgelastJK Trans Narva - FC Flora Tallinn -:-

ESTLAND: Esiliiga

12:00Tallinna Kalev - Flora -21 1:0

ESTLAND: Meistriliiga Vrouwen

14:00FC Flora Tallinn V - Parnu JK Vaprus V 4:0

EUROPA: EK -17 - Kwalificatie - Eerste fase

14:00Engeland -17 - Armenië -17 7:0

FAERÖEREILANDEN: 1. Deild

14:00B36 Torshavn 2 - Argir 1:1
14:00FC Suduroy - Vikingur 2 1:2

FINLAND: Veikkausliiga - Championship Play-Offs

14:00Ilves - HJK Helsinki 2:3

FINLAND: 1e Divisie - Championship Play-Offs

14:00Jaro - Rovaniemi 3:6

FINLAND: 1e Divisie - Degradatie groep

14:00KPV - MuSa 4:1

FINLAND: Kakkonen - Groep A

14:00MiPK - KaPa 3:2
14:00MyPa - PeKa 2:3
14:00NJS - Kiffen 1:0

FINLAND: Kakkonen - Groep B

14:00EPS - KaaPo 0:3
14:00PIF Pargas - Jazz Pori 0:3
14:00VJS - SalPa 0:1

FINLAND: Kakkonen - Groep C

13:00Narpes Kraft - JJK Jyvaskyla 1:2
13:00Vaajakoski - VIFK 1:0

FINLAND: Suomen Cup Women - Play-offs

12:00PK-35 Vantaa V - Aland Utd V 1:2pen

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

13:00Stade de Reims V - Girondins Bordeaux V 5:2

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga

12:30Shukura - Dinamo Batumi 0:2

HONGARIJE: NB III - East

14:00Kisvarda II - Tiszaujvaros 4:3

HONGARIJE: NB III - Centre

11:00Rakosmenti KSK - MTK II 1:2

HONGARIJE: NB III - West

13:00Tatabanya - Veszprem 1:2

HONGARIJE: NB I Women

12:00Győr V - Haladas V 4:0

INDONESIË: Liga 1

10:15Persela - Madura United 2:2
10:15Persita - Persiraja Aceh 1:1
13:15Persipura - Persebaya 1:3

IRAK: Super League

14:00Al Kahraba - Al Diwaniya 2:0
14:00Zakho - Baghdad 2:1

IRAN: Division 1

13:45Malavan - Arman Gohar 2:0
13:45UitgesteldMes Shahr Babak - Pars Janoobi Jam -:-
13:45Saipa - Esteghlal Khuzestan 1:1
14:00Kheybar Khorramabad - Astara 1:0

ITALIË: Serie B

14:00Ascoli - Lecce 1:1
14:00Crotone - Pisa 2:1
14:00L.R. Vicenza - Reggina 0:1
14:00Pordenone - Ternana 1:3

ITALIË: Serie C - Groep B

14:00Vis Pesaro - Cesena 1:1

ITALIË: Primavera 1

11:00Atalanta -19 - Lecce -19 2:2
11:00Genoa -19 - Torino -19 2:2
13:00Bologna -19 - Spal -19 1:2
13:00Juventus -19 - Sampdoria -19 1:0

ITALIË: Primavera 2

11:00Benevento -19 - Crotone -19 1:2
11:00Cosenza -19 - Frosinone -19 1:5
11:00Reggina -19 - Lazio Rome -19 0:3
11:00Salernitana -19 - Perugia -19 2:3

JAPAN: J1 League

07:00Sagan Tosu - Shonan 1:1
08:00Shimizu - Kashiwa 0:1
08:00Urawa - G-Osaka 1:1
09:00Kobe - Avispa Fukuoka 1:0
09:00Yokohama FC - Tokushima 5:3
12:00Yokohama M. - Sapporo 2:1

JAPAN: J2 League

06:00Blaublitz - Machida 0:2
07:00Kitakyushu - Verdy 2:2
07:00Sagamihara - Yamagata 0:1
07:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata 1:1
11:30Ryukyu - Ehime 0:1

JAPAN: J3 League

06:00Azul Claro Numazu - Kumamoto 1:3

JAPAN: WE League Women

04:00Urawa V - Hiroshima V 1:2
06:00Parceiro Nagano V - JEF United V 0:2
07:00Beleza V - Saitama V 4:1

KAZACHSTAN: Premier League

11:00FK Akzhayik - Turan 1:1
13:00FC Shakhter Karagandy - Kaspij Aktau 1:0

KAZACHSTAN: First Division

11:00Igilik - Aksu 0:4

KENIA: Premier League

12:00KCB - Leopards 0:0
14:00Police FC - Nairobi City 0:2
14:00UitgesteldTusker - Talanta FC -:-

KIRGIZIË: Premier Liga

11:30Dordoi Bishkek - Ilbirs 3:0

KOSOVO: Superliga

13:00Dukagjini - Malisheva 2:0
13:00Gjilani - FC Ballkani 1:1
13:00Prishtina - KF Llapi 1:2

KROATIË: 2. HNL

13:00Solin - Jarun 1:1

LETLAND: Optibet Virsliga

13:00Valmiera - FK Liepaja 1:0

LETLAND: 1. Liga

13:00Auda - Albatroz 2:0
13:00Dinamo Riga - Alberts JDFS 0:0
14:00FK Smiltene - Tukums 2000 1:6
15:00UitgesteldGrobina - Rezekne -:-

LITOUWEN: A Liga

12:00Hegelmann Litauen - Kauno Zalgiris 1:2
14:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus 1:1

LITOUWEN: I Lyga

13:00Silas - Atmosfera 4:1
13:00Suduva 2 - Zalgiris 2 2:1
14:00BFA Vilnius - Riteriai 2 0:1

MEXICO: Liga MX - Apertura

02:00Necaxa - Puebla 0:1
04:00Mazatlan FC - Atlas 1:0

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

04:05Dorados - Raya 2 4:1

MEXICO: Liga MX Women - Apertura

00:00Queretaro V - Toluca V 0:1
04:05Guadalajara V - Tigres V 1:1

MOLDAVIË: Nationale Divisie

14:00Floresti - Balti 1:3

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Ocotal - Export Sebaco 1:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00OnderbrokenOcotal -20 - Export Sebaco -20 1:1
23:00UitgesteldJalapa -20 - UNAN-Managua -20 -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Premiership

16:00UitgesteldC. Rangers - Crusaders -:-

NOORD-MACEDONIË: 1. MFL

14:00Akademija Pandev - Shkendija 2:1
14:00Bregalnica - Makedonija GP 4:1
14:00Renova - Pelister 2:0
14:00Struga - Borec 1:1
14:00Tikves - Shkupi 0:1

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1

14:00Floro - Brattvag 1:2

OEKRAÏNE: Premier League

13:00FK Mariupol - Metalist 1925 1:2

OEKRAÏNE: Persha Liga

12:15Podillya Khmelnytskyi - Prykarpattya 0:2

OEKRAÏNE: Druha Liga

13:00Dunaivtsi - Bukovyna 1:0
13:00Liubomyr Stavyshche - FC Chernihiv 0:3
13:00Nova Kakhovka - MFC Metalurh 0:1
13:00Skoruk Tomakovka - Sumy 6:0
14:00Chaika - Karpaty Lviv 0:4
14:00FC Vovchansk - Nikopol 2:0
14:00Krystal - Trostyanets 2:2
14:00UitgesteldLNZ Cherkasy - Nyva Vinnytsya -:-
14:00Mykolaiv - Balkany 1:2
14:00SC Poltava - Tavriya 1:3

OEKRAÏNE: Youth League

11:00FK Minaj -19 - Desna -19 4:0
12:00FK Oleksandriya -19 - Vorskla Poltava -19 1:1
12:00UitgesteldInhulets -19 - Rukh Lviv -19 -:-

OEKRAÏNE: Championship Women

10:00Voshod V - Mariupol V 1:2
11:30Ateks V - Kolos Kovalivka V 0:5
13:00Karpaty Lviv V - Panthers FC Uman V 3:4

OEZBEKISTAN: Super League

13:15Pakhtakor - Qizilqum 4:2
14:00Turon - Termez Surkhon 1:1

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Tyrol

14:00SV Worgl - Innsbruck (Am) 3:1

OOSTENRIJK: Bundesliga Women

12:00Sudburgenland V - Altenmarkt V 0:5

PAKISTAN: Premier League

14:00UitgesteldHumma - SNGPL -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

00:00Independiente F.B.C. - Fernando de la Mora 2:1

POLEN: Ekstraklasa

12:30Górnik Łęczna - Piast Gliwice 1:1

POLEN: Division 1

12:40R. Rzeszow - Chrobry Glogow 3:0

POLEN: Division 2

13:00Lech Poznań 2 - Chojniczanka 3:2
14:00Garbarnia - Grodzisk M. 2:1

POLEN: III Liga - Group I

11:00Legia II - Swit 2:0
14:00Biala Piska - Ursus Warszawa 1:3
14:00Mamry Gizycko - Blonianka Blonie 1:3

POLEN: III Liga - Group II

14:00Kluczevia Stargard - Unia Janikowo 1:2

POLEN: III Liga - Group III

13:00Zagłębie Lubin 2 - Carina Gubin 1:0

POLEN: III Liga - Group IV

14:00Avia Swidnik - Ostrowiec 1:2

POLEN: Central Youth League

12:00Wisla -18 - Arka -18 3:1
12:15Polonia Warschau -18 - Zagłębie Lubin -18 5:1

POLEN: Ekstraliga Women

13:00UJ Krakow V - Czarni Sosnowiec V 0:0

PORTUGAL: Portugese Beker

12:00Oliveira Hospital - Vitória SC 0:1

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Estoril -23 - Belenenses -23 2:0
12:00Portimonense -23 - CS Maritimo -23 2:1

ROEMENIË: Liga 2

10:00Braila - FC Buzau 0:7
10:00Calarasi - Metaloglobus Bucharest 0:1
10:00Selimbar - Concordia 1:0
10:00Unirea Slobozia - Politehnica Timisoara 1:0
10:00Viitorul Tg. Jiu - Unirea Constanta 2:1
14:00Steaua Bucuresti - Astra 1:1

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8

14:00AfgelastTeuz Cermei - Poli Timisoara -:-

RUSLAND: Premier League

13:00Arsenal Tula - Zenit St Petersburg 2:1

RUSLAND: FNL 2 - Group 4

11:30Ural 2 - Zvezda Perm 4:2

RUSLAND: Supreme Division Women

10:00Zvezda V - FK Yenisey V 2:1
13:00FK Rostov V - CSKA Moskou V 0:1
14:00FK Krasnodar V - Lokomotiv Moskou V 0:3

SERVIË: Srpska Liga - Belgrade

11:00Prva Iskra Baric - Zvezdara 1:0
11:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac 2:2

SERVIË: Srpska Liga - East

14:30UitgesteldTrayal Krusevac - Brzi Brod -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 12

12:00Arucas - Las Zocas 3:0
15:15UitgesteldYaiza - SD Tenisca -:-

SPANJE: Primera Division Vrouwen

13:00Valencia V - Rayo Vallecano V 1:0

TADZJIKISTAN: Vysshaya Liga

12:00UitgesteldCSKA Pomir Dushanbe - Kuktosh -:-
12:00UitgesteldEskhata - Istiqlol Dushanbe -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Kagera Sugar - Mbeya City 0:0

THAILAND: Thai League 1

12:30Samut Prakan City - Port MTI FC 2:2
13:00Khonkaen Utd. - Nong Bua Pitchaya 1:0
13:00Suphanburi - Pathum United 0:2
14:00Chiangmai Utd - Prachuap 0:1

THAILAND: Thai League 2

12:00Phrae - Sukhothai 1:2
13:00Trat FC - Kasetsart 1:0
13:30Muangkan Utd - Khonkaen FC 3:3
14:00Lampang - Ayutthaya Utd 3:0
14:00Raj Pracha - Rayong FC 3:3

TSJECHIË: CFL - Group A

10:15Benesov - Sokolov 3:0
10:15SK Rakovnik - Povltavska FA 3:1
10:15Vltavin - Motorlet Prague 2:1

TSJECHIË: CFL - Group B

10:15Zbuzany - Brozany 3:3
10:30Prepere - FC Slovan Liberec B 3:1

TSJECHIË: MSFL

10:15FK Frydek-Mistek - FC Fastav Zlin B 1:0
10:15Hlucin - Rosice 0:0
10:15Otrokovice - FKM Jihlava 2:0
10:15Velke Mezirici - Unicov 0:2

TSJECHIË: Division A

10:15Marianske Lazne - Doubravka 1:4
10:30SK Dynamo Ceske Budejovice B - Prestice 0:1

TSJECHIË: Division B

10:15Aritma Prague - Olympie Brezova 3:2
10:15Brandys n. Labem - Steti 1:4
10:15Ceska Lipa - Slany 2:1
10:15Kladno - Meteor Prague 0:2
10:15Tatran Rakovnik - Cesky Brod 0:3

TSJECHIË: Division C

10:15Libis - Kutna Hora 5:1
10:30Kosmonosy - Horky nad Jizerou 2:1

TSJECHIË: Division D

10:30Breclav - Tasovice 2:2
10:30Havlickuv Brod - Humpolec 1:2

TSJECHIË: Zlinsky KP

10:15Luhacovice - Nevsova 1:1

TSJECHIË: Jihomoravsky KP

10:15Kurim - Ratiskovice 2:1
10:30Svratka Brno - Rousinov 1:2
11:45Moravsky Krumlov - Bystrc 0:0

TSJECHIË: Kralovehradecky KP

11:30Jicin - Dobruska 4:0

TSJECHIË: Liberecky KP

10:30Frydlant - Straz p. Ralskem 9:2

TSJECHIË: Ustecky KP

10:15Lovosice - Banik Most - Sous B 1:3
10:30Horni Jiretin - Perstejn 3:1

TSJECHIË: Plzensky KP

13:30Tlumacov - Domazlice B 1:3

TSJECHIË: Prazsky prebor

10:15Kolovraty - Zlicin 7:4
10:15Kralovice - Hostivar 1:1
10:15Podoli Praha - Dukla JM 3:4
10:30Vysehrad B - Motorlet Prague B 0:5

TSJECHIË: Stredocesky KP

10:15Hrebec - Kosor 2:1

TSJECHIË: Karlovarsky KP

10:15Loko K. Vary - Nova Role 6:2

TSJECHIË: Olomoucky KP

10:30Mohelnice - SK Lipova 2:1

TSJECHIË: U19 League

10:00FC Banik Ostrava -19 - SFC Opava -19 3:1
10:15Pardubice -19 - FK Mlada Boleslav -19 1:0
11:00SK Slavia Praag -19 - FC Viktoria Plzen -19 2:0
12:00Meteor Prague -19 - 1. FC Slovácko -19 2:1
13:00AC Sparta Praag -19 - FC Zbrojovka Brno -19 1:1
13:30FC Fastav Zlin -19 - SK Dynamo Ceske Budejovice -19 4:5
13:30Hradec Kralove -19 - MFK Karvina -19 0:4

TSJECHIË: 1. Liga Women

10:30Pardubice V - AC Sparta Praag V 0:16

TSJECHIË: 2. Liga Women

10:30Lisen V - Teplice V 5:3

TURKIJE: Super Lig

12:30Giresunspor - Rizespor 2:0

TURKIJE: 1. Lig

12:30Bandirmaspor - Ankaragücü 1:2
12:30Umraniyespor - Eyupspor 2:2

TURKIJE: 2. Lig White Group

13:00Ankara Demirspor - 1922 Konyaspor 1:0
13:00Pendikspor - Akhisarspor 4:1

TURKIJE: 2. Lig Red Group

13:00Etimesgut - Sariyer 1:0

USA: USL Championship

01:30Tampa Bay - New York Red Bulls 2 1:1

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Eerste fase

00:15Universidad Central - Metropolitanos 1:1
02:30Dep. Tachira - Zamora 1:2

WALES: FA Cup

13:45Colwyn Bay - Cardiff Metropolitan 1:0

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga

12:00Isloch - Slutsk 2:0
14:00Smorgon - Vitebsk 2:0

WIT-RUSLAND: Pershaya Liga

12:00Krumkachy - Belshina 1:3
14:00FC Slonim - Naftan 1:2

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga Reserve

13:00Minsk 2 - Gomel 2 1:2
14:00Rukh Brest 2 - Din. Minsk 2 2:3

ZUID-AFRIKA: Diski Challenge

09:00Golden Arrows -23 - Stellenbosch -23 1:2
10:00Chippa United -23 - Swallows -23 2:0
10:00Marumo Gallants -23 - Maritzburg Utd -23 0:1
12:00Orlando -23 - Baroka -23 2:0
12:00Royal AM -23 - Sekhukhune -23 0:3

ZUID-KOREA: K League 2

09:00Asan - Daejeon 3:4
11:30Gyeongnam - Ansan Greeners 0:2

ZUID-KOREA: K3 League

08:00Hwaseong - Yangju Citizen 3:2

ZWEDEN: Superettan

13:00GAIS - Värnamo 1:2

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

13:00Sollentuna - Sylvia 1:0
13:00Umeå - Gefle 2:1

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

13:00Lindome - Vanersborgs IF 1:2
13:00Torns - Tvaakers 1:3
14:00IFK Malmo - Assyriska IK 0:2

ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland

13:00Froso IF - Skelleftea 1:4
13:00IFK Ostersund - Storfors AIK 4:1

ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland

12:00Frölunda - Torslanda 2:0
13:00Hoganas - Onsala BK 3:1
13:00Savedalens - Assyriska BK 2:5

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

14:00Vittsjo V - Hammarby V 3:1

ZWEDEN: Elitettan Women

14:00Jitex V - Umeå IK V 0:2
14:00Mallbackens V - Sundsvall V 1:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.