REFRESH

Handbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

DUITSLAND: Bundesliga

2e HelftFlensburg-H. - Fuchse Berlin 23:25
16:30Hamburg - Göppingen -:-
16:30Kiel - Eisenach -:-

FRANKRIJK: Starligue

1e HelftMontpellier - PSG 4:6

NEDERLAND: Eredivisie

12:30Bevo HC 2 - Aalsmeer 2 28:25

SPANJE: Liga ASOBAL

17:00Puerto Sagunto - Puente Genil -:-
18:30Huesca - Benidorm -:-
20:00CD Bidasoa Irun - La Rioja -:-

DENEMARKEN: Herre Handbold Ligaen

2e HelftGOG - Nordsjælland 27:24

DENEMARKEN: 1e Divisie

2e HelftSydhavsøerne - Midtjylland 17:25
1e HelftSkovbakken - Raekker Molle 3:6

DENEMARKEN: Kvindeligaen Women

14:00Skanderborg V - Ajax Kobenhavn V 30:28
18:00NFH Nyk V - Horsens V -:-

DENEMARKEN: 1.Division Women

14:00Fredericia V - Aalborg HK V 34:24

DUITSLAND: 2. Bundesliga

17:00Aue - Dormagen -:-
17:00Großwallstadt - Nordhorn-Lingen -:-

DUITSLAND: 1. Bundesliga Vrouwen

16:30Oldenburg V - Bad Wildungen V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga Vrouwen

1e HelftLeipzig V - Rosengarten V 9:4

EUROPA: Baltic League

11:00Sviesa (Ltu) - Polva Serviti (Est) 29:31
13:00Dragunas Klaipeda (Ltu) - Viljandi (Est) 31:26
13:00Granitas Kaunas (Ltu) - ASK/LSPA (Lat) 31:29
2e HelftDobeles Tenax (Lat) - Raasiku/Mistra (Est) 19:13

EUROPA: BENE-League

16:00Limburg Lions - Aalsmeer -:-

GRIEKENLAND: A1

17:00Drama - AEK Athens -:-

IJSLAND: Olis Deildin

17:00Stjarnan - Valur -:-

JAPAN: JHL Vrouwen

05:00Hokkoku Bank V - Prestige International Aranmare V 29:21
06:00Hiroshima Maple Reds V - Kagawa Bank V 29:32
06:00Osaka Lovvits V - HC Nagoya V 26:26
06:00The Terrace Hotels V - Sony Semiconductor Manufacturing V 28:32

KROATIË: Premijer Liga - Championship Play-Offs

18:00RK Zagreb - Sesvete -:-

KROATIË: Premijer Liga - Degradatiegroep

17:00Dubrava - Gorica -:-
18:00Kastela - Osijek -:-
18:30Metkovic - Karlovac -:-

LETLAND: Virsliga

13:00MSG/LAT - Latgols 41:30

NOORD-MACEDONIË: Superleague - Verliezersronde

18:00RK Aerodrom - Golden Art 0:10

NOORD-MACEDONIË: Superleague - Winnaarsronde

18:00Eurofarm Pelister - Ohrid -:-

NOORWEGEN: NM Cup

12:00Kristiansand - Haslum HK 36:31
16:30Kolstad - Elverum -:-

NOORWEGEN: NM Cup Vrouwen

10:00Larvik V - Sola V 25:24
14:15Kristiansand V - Storhamar V 32:23

OOSTENRIJK: HLA

17:15Handball Tirol - Alpla HC Hard -:-

POLEN: Superliga

2e HelftZabrze - Kalisz 19:16
1e HelftAzoty-Pulawy - Zaglebie Lubin 4:4
1e HelftPiotrkowianin Piotrków - Chrobry Glogow 6:4

POLEN: Central League

15:00Ciechanow - ZPRP Kielce -:-
17:10Stal Gorzow - Olimpia Piekary -:-

POLEN: I Liga

17:00Gryfino - Grudziadz -:-
17:00Wisla Sandomierz - ZPRP Kielce II -:-
20:00UMCS Lublin - Przemysl -:-

POLEN: Supercompetitie Vrouwen

2e HelftMKS Lublin V - Start Elblag V 35:18

POLEN: Central League Women

17:00Zory V - Pogon Szczecin V -:-

POLEN: I Liga Vrouwen

11:00UMCS Lublin V - San Jaroslaw V 44:14
12:00Koscierzyna V - ZPRP Kalisz V 33:24
18:00Grunwald Ruda Slaska V - Ruda Slaska V -:-
18:00UitgesteldJutrzenka Plock V - Gniezno II V -:-
19:30Uniwersytet Warszawa V - Lodz V -:-

PORTUGAL: Andebol 1

1e HelftPorto - ABC Braga 4:2

ROEMENIË: Liga Nationaal

16:30Cluj - Buzau -:-
17:00Minaur Baia Mare - Vaslui -:-
17:30CSM Focsani - Potaissa Turda -:-

RUSLAND: Superleague Vrouwen - Verliezersronde

12:00Adyif V - Zvenigorod V 28:43
12:00Dinamo-Sinara V - Luch V 36:24

SPANJE: Division de Honor Plata

12:00Caserio Ciudad Real - Horneo Alicante 37:29

TSJECHIË: Extraliga

11:30Hranice - Zubri 24:32
17:00Frydek-Mistek - Strakonice -:-

TURKIJE: Superlig

15:00Beykoz Bld. - Koycegiz Belediye -:-

ZUID-KOREA: H League

05:00Doosan - Hanam 27:21
09:00Chungnam Athletic - SK Hawks 19:33

ZUID-KOREA: H League Women

07:00Incheon City V - Gwangju City V 20:17

ZWEDEN: Handbollsligan

1e HelftLugi - Aranas 6:5

ZWEDEN: Allsvenskan

17:00Lindesberg - Vasteras Irsta HF -:-

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

2e HelftHuddinge V - Heid V 14:17
2e HelftSkanela V - Örebro V 20:19

ZWEDEN: Swedish Cup Vrouwen - Play-offs

13:30Önnereds V - Kristianstad V 33:30
1e HelftH 65 Hoor V - Savehof V 8:6

ZWITSERLAND: NLA

1e HelftSuhr - Bern 4:1
17:00Geneve - St. Gallen -:-
17:30Kreuzlingen - Thun -:-

ZWITSERLAND: SPL Vrouwen - Nacompetitie

1e HelftThun V - Stans V 6:6

ZWITSERLAND: SPL Vrouwen - Winnaarsronde

13:30Kreuzlingen V - Bruhl V 25:30
17:00Zug V - Nottwil V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live handbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.