REFRESH

Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

BELGIË: Jupiler Pro League

20:00Beerschot VA - Cercle Brugge 0:1

EUROPA: Champions League - Kwalificatie

18:00Flora (Est) - Legia Warschau (Pol) 0:1
18:00HJK (Fin) - Malmo FF (Swe) 2:2
18:00Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Zagreb (Cro) 0:1
19:00Zalgiris (Ltu) - Ferencvaros (Hun) 1:3

EUROPA: Europa Conference League - Kwalificatie

17:45Inter Escaldes (And) - Teuta (Alb) 0:3net
20:00Buducnost (Mne) - HB Torshavn (Fai) 0:2
20:00Hibernians (Mlt) - Folgore (San) 4:2

WERELD: Olympische Spelen Vrouwen

10:00Nieuw-Zeeland V - Zweden V 0:2
10:00USA V - Australië V 0:0
13:00Canada V - Groot-Brittannië V 1:1
13:00Chile V - Japan V 0:1
13:30Brazilië V - Zambia V 1:0
13:30Nederland V - China V 8:2

ALGERIJE: 1e Divisie

18:45Belouizdad - Bordj Bou Arreridj 1:0
18:45Constantine - Medea 2:0
18:45Magra - USM Alger 2:1
18:45Paradou - Oran 5:4
18:45Skikda - Bel Abbes 0:3
18:45Tlemcen - Mlila 2:1
19:00Relizane - Hussein Dey 0:0
22:00Biskra - Saoura 1:2
22:00Chlef - Setif 1:1
22:00JS Kabylie - MC Alger 2:1

ARGENTINIË: Liga Profesional

23:00Talleres Cordoba - Arsenal Sarandi 2:0
01:15Argentinos Jrs - Newells Old Boys 1:0
21:30Huracan - Colon 1:1
23:45Aldosivi - Racing Club 0:2

AUSTRALIË: NPL South Australian

12:00UitgesteldCampbelltown City - Sturt Lions -:-

AUSTRALIË: Australië Brisbane Premier League

12:30Brisbane K. - Toowong 0:2
12:30Gravatt - Univ. of Queensland 2:1
12:30The Gap - Centenary Stormers 0:0

BOLIVIA: Division Profesional

00:15J. Wilstermann - Blooming 2:1
02:30Oriente Petrolero - Aurora 1:0

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

23:00Juventude - Chapecoense-SC 1:0
01:00Cuiaba - Corinthians 1:2

BRAZILIË: Braziliaanse Beker

00:15Criciuma - Fluminense 2:1

BRAZILIË: Brasileiro U20

21:30Corinthians -20 - Fluminense -20 1:1

CAMBODJA: C-League

10:30Boeung Ket - Police Commissary 2:0

CHILI: Divisie B

18:30Coquimbo - D. Puerto Montt 0:0

CHINA: Super League - Eerste fase

12:00Chongqing Liangjiang Athletic - Guangzhou City 4:0
12:00Qingdao FC - Shenzhen 1:4
14:00Guangzhou FC - Shandong Taishan 2:1
14:00Henan Songshan Longmen - Cangzhou 2:1

CHINA: Jia Competitie

10:30Chengdu Rongcheng - Zibo Cuju 0:0
13:35Meizhou Hakka - Nantong Zhiyun 2:1
13:35Suzhou Dongwu - Kunshan 1:1
14:00Jiangxi Beidamen - Shaanxi Changan 0:5

CHINA: Yi Competitie

09:30Dongguan Guanlian - Kunming Zheng He Shipman -:-
09:30Hunan Billows - Sichuan Minzu 0:5
09:30Shaanxi Beyond - Qingdao Manatee 0:3
09:30Shanxi Longjin - Hubei Istar 2:0
09:30Xian Wolves - Shaoxing Keqiao Yuejia 0:0
09:30Yanbian Longding - Quanzhou Yaxin 1:1
10:00Xiamen Egret Island - Qingdao Youth Island -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura

03:05Pereira - Petrolera 0:2

DENEMARKEN: 1st Division

19:00Esbjerg fB - Vendsyssel FF 1:1

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

18:30Jena - Altglienicke 1:2
19:00Auerbach - Berliner AK 07 1:3
19:00Babelsberg - Chemnitzer 2:1
19:00TB Berlin - Furstenwalde 3:1

DUITSLAND: Regionalliga Bayern

18:001. FC Nürnberg II - SpVgg Unterhaching 5:1
18:30Aubstadt - SpVgg Bayreuth 1:2
18:30Eichstatt - Memmingen 3:2
18:30Greuther Fürth II - Schweinfurt 1:4
18:30Rain/Lech - Aschaffenburg 0:2
19:00Augsburg II - Schalding 3:1
19:00Burghausen - Rosenheim 8:0
19:00Eltersdorf - Bayern München II 2:6
19:00Heimstetten - Pipinsried 1:3
19:00Illertissen - Buchbach 0:1

DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord

18:30Karlburg - Grossbardorf 1:1
18:30Neumarkt - Seligenporten 5:1
19:00Bamberg - Bayern Hof 7:1

ECUADOR: Liga Pro - Tweede fase

02:00Delfin - Tecnico U. 1:1

FAERÖEREILANDEN: Competitie

20:0007 Vestur Sorvagur - Streymur 0:1
20:00Vikingur - Runavik 2:1

FAERÖEREILANDEN: 1. Deild

18:00Argir - Klaksvik 2 2:3
22:00Streymur 2 - FC Suduroy 4:1

FINLAND: Kakkonen - Groep B

17:30HJS Akatemia - EPS 1:1

FINLAND: Kansallinen Liiga Women

18:00Ilves V - HPS V 1:0

IJSLAND: Inkasso-deildin

20:00Thor Akureyri - Fram 0:2

IJSLAND: Urvalsdeild Women

21:15Throttur V - Keflavik V 3:0

JAPAN: J1 League

12:00G-Osaka - Oita 2:1

LIBIË: Premier League

17:00Al-Anwar - Ngom Ajdabiya 3:3
17:00Al-Nasr - Shabaab Al Jabal 2:1
17:00Al Taawun - Al Sadaqa 0:2
17:30Asswehly - Al Ittihad 0:0
17:30Mahalla Tripoli - Al Wehda 4:1

MALEISIË: Super League

15:00Perak - Kuala Lumpur City 0:0
15:00UitgesteldPetaling Jaya CFC - Kedah -:-

MALEISIË: Premier League

15:00Skuad Projek - Selangor 2 0:1
15:00Terengganu 2 - Negeri Sembilan 1:0

MAROKKO: Botola Pro

20:30FUS Rabat - Chabab Mohammedia 2:0
20:30Moghreb Tetouan - Berkane 2:3
20:30Renaissance Zemamra - Rapide Oued Zem 1:1
20:30Youssoufia Berrechid - Tanger 1:0

MEXICO: Liga MX - Apertura

03:00Cruz Azul - Mazatlan FC 0:2

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tlaxcala - Dorados 1:1

MEXICO: Liga MX Women - Apertura

00:00Necaxa V - Pachuca V 1:2
02:00Leon V - Tigres V 0:2
04:00Tijuana V - Toluca V 2:0

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Salzburg

18:30Saalfelden - Grodig 2:0

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Vorarlberg

18:30Rotenberg - Wolfurt 1:2

OOSTENRIJK: OFB Cup

19:00Johann - Dornbirn 1:0
20:00ASV Siegendorf - St. Jakob/Ros 5:0

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

01:0012 de Octubre - Olimpia Asuncion 1:3

PARAGUAY: Division Intermedia

01:00San Lorenzo - Independiente F.B.C. 1:2

RUSLAND: Youth League

11:00Konoplev Academy -19 - FC Dinamo Moskou -19 3:1
11:00Ufa -19 - Sp. Moskou -19 1:0
13:00Rubin Kazan -19 - Ural -19 4:0
13:00Samara -19 - Nizhny Novgorod -19 0:2
15:00UOR -19 - Arsenal Tula -19 1:1
16:00Akhmat Grozny -19 - PFC Sochi -19 1:2
16:00CSKA Moskou -19 - FK Strogino Moscow -19 2:1
17:00FK Krasnodar -19 - FK Rostov -19 1:2
17:00Lokomotiv Moskou -19 - Chertanovo M. -19 2:2
18:00Zenit St Petersburg -19 - FK Khimki -19 6:0

SCHOTLAND: Lowland League

20:45Berwick - East Stirlingshire 2:1
20:45Bonnyrigg Rose - Broomhill 2:0
20:45East Kilbride - Caledonian Braves 1:1
20:45Edinburgh University - Bo'ness United 1:6
20:45Gala Fairydean - Spartans 0:4
20:45Rangers FC B - Civil Service Strollers 1:3

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Eerste fase

01:00Dep. Tachira - Hermanos Colmenares 1:1

WALES: Cymru North

20:30Conwy Borough - Gresford 0:0
20:30Guilsfield - Buckley 1:1
20:30Holyhead - Colwyn Bay 0:0
20:30Holywell - Ruthin 1:1
20:30Llanidloes - Llanrhaeadr 0:0
20:30Penrhyncoch - Bangor City 0:1
20:30Prestatyn - Llandudno 1:1
20:45Airbus - Llangefni 5:0

WALES: Cymru South

20:00Trefelin - Undy 4:1
20:30Afan Lido - Swansea University 0:3
20:30Ammanford - Briton Ferry 4:3
20:30Cambrian & Clydach - Port Talbot 5:0
20:30Carmarthen - Llantwit Major 0:1
20:30Goytre United - Cwmbran Celtic 4:0
20:30Risca - Llanelli 1:1
20:45Pontypridd - Taffs Well 4:3

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

10:45Tanzania -23 - South Sudan -23 1:0
13:00Burundi -23 - Kenia -23 1:0pen

WERELD: Club Vriendschappelijk

10:00Andorra (And) - UD Ibiza (Esp) 0:1
12:00KRC Genk (Bel) - RWDM (Bel) 1:3
14:00Exeter City (Eng) - Bristol City (Eng) 0:4
15:00VfL Osnabrück (Ger) - Lotte (Ger) 9:0
16:30Kayserispor (Tur) - FC Ballkani (Kos) 1:1
17:00Annecy (Fra) - Besancon (Fra) 3:0
17:00APOEL Nicosia (Cyp) - Pirin Blagoevgrad (Bul) 4:0
17:00Rabotnicki (Mkd) - Gjilani (Kos) 0:0
17:00Samsunspor (Tur) - Bursaspor (Tur) 2:1
17:00AfgelastTabor Sezana (Slo) - Fenerbahce (Tur) -:-
17:00Torino (Ita) - Al-Fateh (Sau) 0:0
17:20AfgelastBK Frem (Den) - FC Helsingør (Den) -:-
17:30Al Feiha (Sau) - Ajman (Uae) 3:2
17:30Bratstvo 07 (Mkd) - Pobeda (Mkd) 1:2
18:001. FSV Mainz 05 (Ger) - Gaziantep (Tur) 1:0
18:00Besiktas (Tur) - Basaksehir (Tur) 1:0
18:00Galanta (Svk) - Komarno (Svk) 0:4
18:00Lazio (Ita) - Padova (Ita) 1:1
18:00Vannes (Fra) - Stade Briochin (Fra) 1:1
18:30Bourg en Bresse (Fra) - Nyonnais (Sui) 3:3
18:30Donaufeld Wien (Aut) - Langenrohr (Aut) 4:3
18:30Karlslunde (Den) - FA 2000 (Den) 1:1
18:30Kassel (Ger) - Baunatal (Ger) 0:0
18:30Plabennec (Fra) - Concarneau (Fra) 3:2
18:45AfgelastOxford United (Eng) - Peterborough United FC (Eng) -:-
19:00Cadiz (Esp) - Las Palmas (Esp) 0:2
19:00Cartagena (Esp) - Al Nasr (Uae) 1:1
19:00Crystal Palace (Eng) - Charlton Athletic FC (Eng) 2:2
19:00De Treffers (Ned) - De Graafschap (Ned) 0:0
19:00Eilendorf (Ger) - Alemannia Aachen (Ger) 0:8
19:00FSV Frankfurt (Ger) - Siegen (Ger) 4:0
19:00Granada (Esp) - Espanyol (Esp) 1:1
19:00Levante (Esp) - Atromitos (Gre) 2:1
19:00NAC Breda (Ned) - Almere City FC (Ned) 1:2
19:00Patro Eisden (Bel) - MVV (Ned) 2:0
19:00Plymouth Argyle (Eng) - Bristol City (Eng) 0:1
19:00Rijnsburgse Boys (Ned) - Telstar (Ned) 1:2
19:00Schonnebeck (Ger) - Sprockhovel (Ger) 2:3
19:30Taverne (Sui) - Paradiso (Sui) 2:4
19:30Wacker Obercastrop (Ger) - Erkenschwick (Ger) 1:3
20:00Blyth (Eng) - Hartlepool United FC (Eng) 2:1
20:00Bristol Rovers (Eng) - Havant & W (Eng) 0:0
20:00Cambridge United (Eng) - QPR (Eng) 1:2
20:00Cardiff City (Wal) - Southampton (Eng) 0:4
20:00Dollingstown (Nir) - Loughgall (Nir) 1:1
20:00Fleetwood Town (Eng) - Huddersfield Town (Eng) 2:1
20:00Gillingham FC (Eng) - Millwall (Eng) 1:1
20:00Islandmagee (Nir) - C. Rangers (Nir) 0:3
20:00Mallorca (Esp) - Eibar (Esp) 1:0
20:00Manchester City (Eng) - Preston North End FC (Eng) 2:0
20:00Mansfield Town (Eng) - Coventry City (Eng) 1:0
20:00MSV Dusseldorf (Ger) - TVD Velbert (Ger) 1:3
20:00Oldham Athletic (Eng) - Crewe Alexandra FC (Eng) 2:1
20:00Rotherham United FC (Eng) - Newcastle United (Eng) 1:1
20:00Sevilla (Esp) - PSG (Fra) 2:2
20:00Tranmere Rovers (Eng) - Sunderland (Eng) 0:0
20:00York (Eng) - Middlesbrough (Eng) 2:1
20:15Aluminij (Slo) - Cirkulane (Slo) 1:0
20:15Eastbourne Boro (Eng) - Millwall -23 (Eng) 2:1
20:30AfgelastBarnet (Eng) - Swindon Town (Eng) -:-
20:30Burgess Hill (Eng) - Horsham FC (Eng) 0:1
20:30Chesham (Eng) - Wealdstone (Eng) 1:4
20:30Chesterfield (Eng) - Bradford City (Eng) 2:1
20:30Chorley (Eng) - Bolton Wanderers (Eng) 0:1
20:30Cliftonville (Nir) - Ards (Nir) 3:2
20:30Clipstone (Eng) - Matlock (Eng) 1:4
20:30Coalville (Eng) - Kettering (Eng) 2:4
20:30Colliers Wood (Eng) - Merstham (Eng) 0:0
20:30Darlington (Eng) - Harrogate Town (Eng) 1:5
20:30Dartford (Eng) - Sutton United FC (Eng) 3:1
20:30Guiseley (Eng) - Leeds United FC (Eng) 2:3
20:30AfgelastHungerford (Eng) - Cheltenham Town (Eng) -:-
20:30Port Vale (Eng) - Sheffield Wednesday (Eng) 1:2
20:30Scunthorpe United (Eng) - Lincoln City FC (Eng) 0:2
20:30Stourbridge (Eng) - Solihull Moors (Eng) 0:1
20:30AfgelastWalsall (Eng) - West Bromwich Albion FC (Eng) -:-
20:30Warrington (Eng) - Accrington Stanley FC (Eng) 0:2
20:30Whitby (Eng) - Spennymoor (Eng) 0:2
20:30Wigan Athletic (Eng) - Stoke City (Eng) 2:1
20:30Wimborne (Eng) - Eastleigh (Eng) 1:1
20:30Woking (Eng) - AFC Wimbledon (Eng) 1:0
20:30Worthing (Eng) - Welling (Eng) 5:1
20:40Baffins Milton Rovers (Eng) - Dorking (Eng) 0:7
20:45AFC Bournemouth (Eng) - Chelsea (Eng) 1:2
20:45AFC Rushden & Diamonds (Eng) - Northampton Town (Eng) 3:1
20:45Alfreton (Eng) - Burton Albion (Eng) 2:1
20:45Blackpool (Eng) - Burnley (Eng) 0:1
20:45Boston Utd (Eng) - Notts County (Eng) 1:3
20:45Brightlingsea (Eng) - Coggeshall Town (Eng) 1:1
20:45Bury Town (Eng) - Needham Market (Eng) 3:1
20:45Colchester United (Eng) - Ipswich Town (Eng) 3:3
20:45Curzon Ashton (Eng) - Salford City (Eng) 0:1
20:45Enfield Town (Eng) - Boreham Wood (Eng) 1:4
20:45Farsley (Eng) - Halifax (Eng) 0:0
20:45Flint (Wal) - Witton (Eng) 1:1
20:45Great Wakering (Eng) - Dagenham & Red. (Eng) 0:10
20:45Haringey (Eng) - Aldershot (Eng) 0:0
20:45Harlow (Eng) - East Thurrock (Eng) 2:1
20:45Nantwich (Eng) - Altrincham (Eng) 0:3
20:45Peterborough Sports (Eng) - Cambridge City (Eng) 5:0
20:45Slimbridge (Eng) - Taunton (Eng) 0:1
20:45Southport (Eng) - Marine (Eng) 2:0
20:45Stafford (Eng) - Hednesford (Eng) 3:1
20:45Stevenage (Eng) - Watford (Eng) 1:1
20:45Tamworth (Eng) - Halesowen (Eng) 1:1
20:45Torquay (Eng) - Truro (Eng) 3:0
20:45Trafford (Eng) - Chester (Eng) 4:3
21:00Armagh (Nir) - Warrenpoint (Nir) -:-
21:00Chatham (Eng) - Maidstone (Eng) 2:2
21:00Dorchester (Eng) - Hungerford (Eng) 0:3
21:00Skelmersdale (Eng) - Prescot (Eng) 4:1
18:00Sand V (Ger) - SC Freiburg V (Ger) 1:4

ZWEDEN: Superettan

19:00Helsingborg - Falkenbergs 4:0
19:00Östers - Jonkopings 1:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.