REFRESH

Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

WERELD: WK

11:00Japan - Costa Rica 0:1
14:00België - Marokko 0:2
17:00Kroatië - Canada 4:1
20:00Spanje - Duitsland 1:1

ANDORRA: Primera Divisió

11:00FC Santa Coloma - UE Engordany 6:0
13:30Inter Escaldes - Sant Julia 12:0
16:00UE Santa Coloma - Atletic Escaldes 0:0
18:30Ordino - Penya 1:1

ANGOLA: Girabola League

15:00Cuando Cubango - Dragao 2:0
15:00Santa Rita - Isaac de Benguela 3:0
15:30Desportivo Huila - Interclube 0:0
15:30Sporting de Benguela - Academica 1:0

AUSTRALIË: A-League Vrouwen

09:00Perth V - Adelaide V 0:1

AZERBEIDZJAN: Premier League

13:00Neftci Baku - Sabail 3:1

BAHREIN: Premier League

16:30Al Khalidiyah - Al-Hala 2:2
16:30East Riffa - Manama Club 3:5

BELGIË: Challenger Pro League

16:30SK Beveren - Lommel SK 2:3
20:00Lierse K. - Virton 2:2

BENIN: Ligue 1

16:00Adjidja - Ofmas-Sad 2:3
16:00AS Cotonou - Requins 0:0
16:00Avrankou Omnisport - ASVO 2:0
16:00Bembereke - Takunnin 0:0
16:00Djeffa - Dragons 0:1
16:00Dynamo Abomey - Bani Ganse 3:1
16:00Hodio - Tonnerre 1:1
16:00Pantheres - Cavaliers 1:1

BERMUDA: Premier League

02:00Dandy Town Hornets - PHC Zebras 0:3
20:00X-Roads Warriors - St. Georges Colts 1:3
23:00Devonshire Cougars - North Village Rams 2:2

BOLIVIA: Primera División - Nacompetitie

20:00Libertad Gran Mamore - U. Sucre 3:0

BOTSWANA: Premier League

15:00Nico United - Mogoditshane 0:0

BULGARIJE: Third League - South-East

13:30Haskovo - Levski Karlovo 2:1
13:30Sliven - Rodopa Smolyan 2:2

BULGARIJE: Third League - South-West

13:00Botev Ihtiman - CSKA 1948 Sofia III 2:3
13:00UitgesteldKostinbrod - CSKA Sofia II -:-
13:00Vihren - Levski Sofia II 3:2

BULGARIJE: Third League - North-East

13:00Dunav Ruse II - Sportist Toshevo 3:0

BULGARIJE: Beker

11:30Marek - Lokomotiv Plovdiv 0:1
12:30Litex Lovech - Cherno More 0:2
12:30Spartak - Chavdar Etropole 1:0net

BURKINA FASO: Premier League

16:30Etoile Filante - Royal 1:2
16:30Rahimo - RDF 2:2

BURUNDI: Primus League

14:00Inter Star - TOP Junior 1:0
14:00Kayanza - Aigle Noir 1:0
14:00Musongati - Vital O 1:0
14:00New Oil - Bumamuru 1:4

CHILI: Primera B - Promotie play offs

23:00Cobreloa - Copiapo 0:5

COLOMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:00Aguilas - Pasto 3:4
02:05Ind. Medellin - America De Cali 2:1
00:00Millonarios - Junior 1:0

CONGO: Ligue 1

14:00Juk - JS Talangai 1:0
15:00Leopard - Inter Club 1:2
15:00Otoho d'Oyo - Patronage Sainte-Anne 2:1
15:00V. Club Mokanda - CARA Brazzaville 2:2
16:00Kondzo - Diables Noirs 0:0

CONGO DR: Ligue 1

13:30Celeste - AC Kuya 1:0
14:30Mazembe - Don Bosco 3:1
14:30Motema Pembe - Maniema 1:1
14:30Simba - St Eloi Lupopo 2:1

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura - Play-offs

02:00Liberia - ADR Jicaral 3:2
18:00Cofutpa - Quepos Cambute 0:1

COSTA RICA: Copa Costa Rica

02:00Santa Ana - Herediano 0:0
22:00Grecia - AD Sarchi 3:1

CYPRUS: Eerste Divisie

16:00APOEL Nicosia - Omonia Nicosia 4:0
18:00AEL Limassol - Anorthosis Famagusta 0:1

CYPRUS: Division 2

13:30Achyronas-Onisilos - Ypsonas 2:0
16:00Ermis Aradippou - Omonia 29th May 1:1

DENEMARKEN: Elitedivisionen Vrouwen

13:00Sundby V - Thisted V 0:2
15:00Brondby V - Fortuna Hjorring V 2:1
15:00Køge V - Aarhus GF V 2:0

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

14:00Teutonia Ottensen - Hannover 96 II 4:2
14:00TSV Havelse - Norderstedt 2:0
15:00Jeddeloh - Drochtersen/Assel 0:0

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:00Energie Cottbus - Halberstadt 4:0
13:30Meuselwitz - Hertha II 2:1
14:00Chemnitzer - Jena 4:0

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

12:00TuS Makkabi Berlin - Neustrelitz 2:4
14:00Staaken - Blau Weiss Berlin 1:3

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

13:00Eilenburg - Plauen 0:3
13:30Blau-Weiss Zorbau - Ludwigsfelder 3:1
13:30Einheit Wernigerode - Nordhausen 6:2

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - VfB Lübeck II 3:0
14:00Frisia Risum-Lindholm - Inter Turkspor Kiel 2:1
14:00Oldenburger - Flensburg 2:1

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

10:45Paloma - Suderelbe 0:4
13:00UitgesteldTurkiye Wilhelmsburg - Harksheide -:-
14:00Niendorfer TSV - Rugenbergen 2:1
14:00TSV Buchholz 08 - Wandsbeker Concordia 1:3
15:00Sasel - HEBC Hamburg 1:0

DUITSLAND: Oberliga Bremen

11:00Geestemunde - Hemelingen 1:6
14:00Union 60 Bremen - Woltmershausen 0:3

DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen

13:00Bersenbruck - Ahlerstedt/Ottendorf 4:1
14:00Arminia Hannover - Papenburg 1:3
14:00Eintracht Celle - Gifhorn 3:2
14:00FT Braunschweig - Pattensen 3:0
14:00Hannoverscher SC - Schoningen 0:2
14:00Heeslinger - Spelle-Venhaus 1:0
14:00Luneburger Hansa - Ramlingen-Ehlershausen 0:1
14:00Lupo-Martini Wolfsburg - Egestorf-Langreder 4:2
15:00VfL Oldenburg - Rotenburger 3:0

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

14:30ASC 09 Dortmund - Clarholz 3:0
14:30Bovinghausen - Vreden 2:3
14:30FC Gutersloh - Ennepetal 3:0
14:30Gievenbeck - Lotte 2:2
14:30Munster 2 - Sprockhovel 2:3
14:30Westfalia Rhynern - Eintracht Rheine 2:1
15:00Finnentrop/Bamenohl - SC Paderborn II 0:0
16:00Schermbeck 2020 - Delbrucker 0:2

DUITSLAND: Oberliga Hessen

14:30Neuhof - Steinbach Haiger II 0:0
14:30Viktoria Griesheim - Baunatal 1:0
15:00Eddersheim - Hanau 1:1

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:30Kirchberg - Waldalgesheim 3:1

DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd

14:00Turkspor Augsburg - VfB Hallbergmoos-Goldach 4:1

DUITSLAND: Oberliga Mittelrhein

14:30Freialdenhoven - FC Viktoria 08 0:0
15:00Eintracht Hohkeppel - Hurth 4:1
15:00Glesch-Paffendorf - Bergisch Gladbach 2:1
15:00Siegburger - Frechen 1:2
15:30Friesdorf - VfL Vichttal 1:2
15:30Konigsdorf - Hennef 0:1
15:30Pesch - Fortuna Koln II 2:2

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

14:30Hamborn - KFC Uerdingen 2:0
14:30Kleve - Homberg 3:1
14:30MSV Dusseldorf - Union Nettetal 1:0
15:00Cronenberger - Baumberg 0:3
15:00FC Monheim - Meerbusch 2:2
15:00Schonnebeck - Duisburg 6:2
15:30Germania Ratingen - SC St.Tonis 1:1
15:30TuRU Dusseldorf - SW Essen 0:2

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

13:00Koln V - VfL Wolfsburg V 0:4
13:00MSV Duisburg V - SV Meppen V 1:0
16:00Bayern München V - SGS Essen V 2:0

DUITSLAND: 2. Bundesliga Vrouwen

11:00Bayern München II V - Gutersloh V 1:2
11:00FC Köln II V - Turbine Potsdam II V 2:1
11:00RB Leipzig V - Eintracht Frankfurt II V 2:1
14:00Andernach V - 1.FC Nurnberg V 3:1
14:00FC Ingolstadt V - Jena V 0:4
14:00Hoffenheim II V - SC Freiburg II V 1:0
14:00VfL Wolfsburg II V - Sand V 0:2

EGYPTE: Egypt Cup

16:00Al Ahly - Arab Contractors 2:1pen
16:00National Bank Egypt - Pyramids 0:1

ENGELAND: FA Cup

13:30Ebbsfleet - Fleetwood Town 0:1
15:00Bristol Rovers - Boreham Wood 0:2
15:00Burton Albion - Chippenham 6:1
16:15Newport County - Derby County 1:2
18:00Ipswich Town - Buxton 4:0

ENGELAND: Vrouwen’s FA Cup

14:00AFC Fylde V - Middlesbrough V 5:4net
14:00Ashford U. V - Actonians V 1:3
14:00Bournemouth Sports V - Torquay V 3:2
14:00Cardiff City Ladies V - Keynsham Town V 6:0
14:00Cheadle Town V - Burnley V 0:1
14:00Coventry Sphinx V - Solihull Moors V 1:5
14:00Huddersfield Town V - Durham Cestria V 3:0
14:00Ipswich Town V - London Seaward V 3:0
14:00Lichfield V - West Bromwich Albion FC V 0:8
14:00Liverpool Feds V - Merseyrail V 4:0
14:00Loughborough Lightning V - Stoke City LFC V 1:3
14:00Milton Keynes V - Worthing V 3:2
14:00Portishead Town V - Exeter City V 2:0
14:00Swindon Town V - Plymouth Argyle V 0:3
15:00Consett V - Stockport V 1:6
15:00Dulwich Hamlet V - Gillingham V 1:2
15:00Newcastle United V - Barnsley V 2:1
15:00Norwich City FC V - Sutton Coldfield V 3:2
15:00Portsmouth V - Bowers & Pitsea V 7:0
15:00Redcar Town V - Leeds United FC V 2:7
15:00StilgelegdSouthampton Women's V - London Bees V -:-
15:00Sporting Khalsa V - Peterborough United FC V 1:2
15:00Wem Town V - Nottingham Forrest V 1:5
15:00Wolverhampton V - Northampton Town V 5:0
16:00AFC Wimbledon V - Billericay V 2:0
17:00Dartford V - Hashtag V 0:2

ENGELAND: Vrouwen's League Cup

13:00London City Lionesses V - Brighton V 1:2
15:00Charlton Athletic FC V - Bristol City V 2:1
15:00Crystal Palace V - Lewes V 1:4
15:00Liverpool V - Blackburn Rovers V 1:0
15:00Manchester City V - Sunderland V 3:0
15:00Southampton V - Reading V 0:3
15:00Tottenham Hotspur V - Coventry United V 5:1
16:00West Ham United V - Birmingham City V 2:0
19:00Aston Villa V - Durham V 1:0

ESTLAND: Meistriliiga - Nacompetitie

12:00Tallinna JK Legion - Elva 0:1

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:00Green Mamba - Madlenya 3:2
12:00Manzini Wanderers - Royal Leopards 0:2
12:00Tambankulu - Mbabane Swallows 0:4
14:30Manzini Sea Birds - Mbabane Highlanders 2:1
14:30Nsingizini Hotspurs - Moneni Pirates 1:0
14:30Young Buffaloes - Tambuti 3:1

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

16:00Paris FC V - Olympique Lyon V 2:3

FRANKRIJK: Division 2 Vrouwen

13:00Le Puy V - Montauban V 0:0
13:00Olympique Marseille V - Toulouse V 2:0
14:00La Roche V - Issy V 0:1
14:30Clermont V - Grenoble V 0:2
14:30FC Nantes V - RC Strasbourg V 0:0
14:30Lille V - CA Paris V 7:0
14:30Nimes V - OGC Nice V 0:6
14:30Saint-Malo V - Stade Brest V 0:2
14:30Yzeure Allier V - Albi-Marssac V 2:0
15:00Le Mans V - Lens V 3:1

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2

10:30Georgia - Shukura 2:0
10:30Rustavi - FC Gareji Sagarejo 2:3
10:30Samtredia - Merani Martvili 1:0
10:30Spaeri - Merani Tbilisi 4:2

GIBRALTAR: National League

16:00Mons Calpe - Europa FC 0:2
18:30Glacis United - Magpies 1:2

GRIEKENLAND: Super League 2

14:00Almopos - Makedonikos 0:0
14:00Iraklis Larissa - Diagoras 0:1
14:00Irodotos - PAE Egaleo 0:1
14:00Niki Volos - Apollon Pontou 3:0
14:00PAE Chania - Kalamata 1:0
14:00Panachaiki - Apollon Smyrnis 0:0
14:00Thesprotos - Veria 1:1

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 2

14:00Agias - Keravnos Anchelochori 0:5
14:00Edessaikos - Elassona 1:1
14:00Ethnikos Neou - Olympiakos Volos FC 0:0
14:00Kastoria - Pierikos 2:1
14:00Kozani - Chaniotis 4:0
14:00Makedonikos Foufas - Kozanis 0:1
14:00Svoronos FC - PAOK Kristonis 2:0

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 3

12:00Ipato - Asteras Petriti 2:0
14:00AO Trikala - Chalkis 2:2
14:00Digenis Neochori - Apollon Pargas 0:0
14:00Lefkimmi - Panelefsiniakos 1:1
14:00Nafpaktiakos A. - Zakynthos 1:2
14:00Panagriniakos - Fikis 2:3
14:00Vyzas - Tilikratis L. 1:0

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 4

12:00Rodos - Pyliou 1:0
12:45Ermionidas-Ermis - Ialisos 2:1
14:00Aias Gastounis - Aiolikos 0:1
14:00Diavolitsi - Paniliakos 1:1
14:00Mykonos - Pangytheatikos 2:1
14:00Panargiakos - Panionios 0:3

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 5

14:00Almyros Gaziou - Fostiras 2:0
14:00Ethnikos Piraeus - Agios Ierotheos 0:0
14:00Giouchtas - Aris Petroupolis 1:1
14:00Marko - Thyella D. 2:1
14:00Moschato - Agios Nikolaos 0:0
14:00Paraskevi - Keratsini 0:4

GUATEMALA: Nationale Liga - Apertura

18:00Comunicaciones - Malacateco 2:1
18:00Deportivo Mixco - Iztapa 2:2
18:00Guastatoya - Antigua 2:2
18:00Santa Lucia - Coban Imperial 1:3
18:00Xelaju - Deportivo Achuapa 1:1
18:00Xinabajul - Municipal 0:1

GUINEE: Ligue 1

17:00UitgesteldFello Star - Satellite -:-
17:00Hafia - Milo FC 4:0
17:00Horoya - Ashanti GB 2:0

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura - Play-offs

02:00Real Espana - Victoria 1:2
22:00Olancho - Marathon 1:1

HONGARIJE: Merkantil Bank Liga

13:00Kazincbarcika - MTK Boedapest 3:3
13:00Nyiregyhaza - Csakvari 0:3
13:00Siofok - Mosonmagyarovari TE 0:1
13:00Soroksar - Budafoki 1:2
15:00Ajka - Dorogi 1:0
15:00Győr - DVTK 0:3
15:00Haladas - Kozarmisleny 6:4
15:00Pecsi - Szentlorinc 2:1
15:00Tiszakecske - Bekescsaba 2:0

HONGARIJE: NB III - East

13:00BVSC-Zuglo - Hatvan 4:0
13:00Debreceni EAC - Bekescsaba II 1:0
13:00Eger SE - Tiszaujvaros 1:2
13:00Elore - Vasas II 1:2
13:00Hajduszoboszloi SE - Kisvarda II 1:2
13:00Jaszberenyi - Debrecen II 1:3
13:00Karcagi - DVTK II 2:0
13:00Korosladany MSK - Fuzesgyarmati SK 1:1
13:00Putnok VSE - Penzugyor 4:1
13:00Tiszafuredi - Senyo Carnifex 2:1

HONGARIJE: NB III - Centre

11:00Paks II - Ferencvaros II 3:2
11:00Ujpest II - Kecskemeti II 2:3
13:00Bank - Szekszardi 2:3
13:00Cegledi - Majosi 1:1
13:00Ivancsa - FC Dabas 2:1
13:00Monori - Dunaujvaros PASE 0:1
13:00PTE-PEAC - Honved II 1:2
13:00Szolnoki - MTK II 3:3

HONGARIJE: NB III - West

11:00Gyirmot II - Bicskei 2:1
11:00Győr II - Mori SE 2:1
11:00Puskas Academy II - Budaorsi 1:1
13:00Erdi - MOL Fehervar II 4:0
13:00III. Keruleti TVE - Csornai 2:1
13:00Kelen - Zalaegerszegi II 4:0
13:00Nagykanizsa - Balatonfuredi 4:1
13:00Teskand - Komaromi VSE 0:5
13:00Zsambek - Kaposvar 1:4

HONGARIJE: NB I Vrouwen

13:00Szekszardi V - MOL Fehervar V 0:1

HONG KONG: Premier League

08:00Tai Po - Hong Kong FC 1:2
11:00Lee Man Warriors - Resources Capital 3:1

INDIA: ISL

15:00Jamshedpur - East Bengal 1:3

INDIA: I-League

09:30Sreenidi Deccan - Gokulam 1:0
12:00Mohammedan - TRAU FC 1:0

INDONESIË: Liga 2 - Eerste ronde

09:15UitgesteldGresik - Persela -:-
09:15UitgesteldNusantara - Persekat -:-
09:15UitgesteldSriwijaya - PSMS Medan -:-

ITALIË: Serie B

12:30Reggina - Benevento 2:2
15:00Brescia - Spal 2:0
15:00Cittadella - Cosenza 1:1
15:00Como - Bari 1:1
15:00F.C. Südtirol - Ascoli 2:2
15:00Frosinone - Cagliari 2:2
15:00Perugia - Genoa 1:0
18:00Palermo - Venezia 0:1

ITALIË: Serie C - Groep A

12:00Pro Vercelli - Sangiuliano City 2:1
14:30Juventus -23 - Mantova 2:2
14:30Novara - Piacenza 1:1
14:30Pergolettese - Virtus Verona 0:2
14:30Pro Sesto - Pordenone 2:2
14:30Triestina - Lecco 1:2
17:30AlbinoLeffe - Pro Patria 0:1
17:30FeralpiSalo - Trento 1:0
17:30Padova - Renate 0:1

ITALIË: Serie C - Groep C

12:00Audace Cerignola - Viterbese 2:0
14:30ACR Messina - Turris 0:1
14:30Avellino - Taranto 4:0
14:30Crotone - Latina 1:0
14:30Fidelis Andria - Calcio Giugliano 2:0
14:30Gelbison - Picerno 0:0
14:30Monterosi - Foggia 1:1
14:30Pescara - Catanzaro 0:3
17:30Juve Stabia - Potenza 0:0
17:30Monopoli - Virtus Francavilla 1:0

ITALIË: Serie D - Groep A

14:30Asti - Fossano 2:0
14:30Bra - Stresa Vergante 1:0
14:30Castanese - Casale 1:0
14:30Chisola - PDHA 1:0
14:30Derthona FbC - Castellanzese 0:0
14:30Fezzanese - Borgosesia 1:0
14:30Pinerolo - Chieri 1:1
14:30Sanremese - Vado 1:1
14:30Sestri Levante - Gozzano 3:1
15:00Legnano - Ligorna 0:0

ITALIË: Serie D - Groep B

14:30Alcione Milano - Desenzano 1:0
14:30Caronnese - Sona 2:1
14:30Ciserano-Bergamo - Breno 1:2
14:30Folgore Caratese - Brusaporto 1:2
14:30Franciacorta - Villa Valle 0:2
14:30Lumezzane - Arconatese 2:1
14:30Ponte San Pietro - Citta di Varese 2:0
14:30Seregno - Varesina 1:3
14:30USD Casatese - Real Calepina 1:0

ITALIË: Serie D - Groep C

14:30Adriese - Villafranca 3:2
14:30Cjarlins Muzane - Dolomiti Bellunesi 0:0
14:30Legnago Salus - Este 2:0
14:30Levico Terme - Mestre 0:0
14:30Luparense - Campodarsego 4:2
14:30Montebelluna - Cartigliano 2:2
14:30Montecchio Maggiore - Caldiero Terme 3:1
14:30Portogruaro - Torviscosa 0:1
14:30Union Clodiense - Bolzano 1:2

ITALIË: Serie D - Groep D

14:30AC Carpi - Scandicci 5:1
14:30Forli - Aglianese Calcio 2:0
14:30G.S. Bagnolese - Ravenna 1:0
14:30Mezzolara - Fanfulla 0:0
14:30Pistoiese - Corticella 2:0
14:30Prato - Lentigione 3:1
14:30Salsomaggiore - Real Forte Querceta 0:1
14:30Sant'Angelo - Sammaurese 2:1
14:30United Riccione - Correggese 3:1

ITALIË: Serie D - Groep E

14:30Citta di Castello - Trestina 2:1
14:30Ghivizzano Borgo - Orvietana 3:2
14:30Grosseto - Flaminia 2:1
14:30Livorno - Tau 2:2
14:30Montespaccato - Pianese 0:1
14:30Ostia Mare - Arezzo 3:0
14:30Ponsacco - Poggibonsi 0:3
14:30Seravezza Pozzi - Follonica Gavorrano 1:2
14:30Terranuova Traiana - Sangiovannese 1:1

ITALIË: Serie D - Groep F

14:30Avezzano - Vastogirardi 1:2
14:30Fano - Sambenedettese 1:2
14:30Matese - Vigor Senigallia 0:0
14:30Porto D'Ascoli - S. N. Notaresco 2:1
14:30Roma City - Chieti 0:2
14:30Termoli - Montegiorgio 1:1
14:30Trastevere Calcio - Nuova Florida 1:1
14:30US Tolentino - ASD Pineto Calcio 0:2
14:30Vastese - Cynthialbalonga 3:1

ITALIË: Serie D - Groep G

14:00Ilvamaddalena - Lupa Frascati 0:0
14:30Angri - Arzachena 1:2
14:30Aprilia - Real Monterotondo 2:1
14:30Atletico Uri - Vis Artena 1:1
14:30Palmese 1914 - Tivoli Calcio 2:0
14:30Portici 1906 - Pomezia 1:1
14:30Sorrento - Casertana 2:1
14:30SS Nola 1925 - Cassino 1:1

ITALIË: Serie D - Groep H

14:30Casarano - A.C.D. Nardo 0:0
14:30Francavilla - Cavese 3:4
14:30Gravina - Gladiator 1:3
14:30Lavello - Bitonto 0:3
14:30Nocerina - Citta di Fasano 3:2
15:00Altamura - Barletta 0:0
15:00Brindisi - Puteolana 1:0
15:00Martina Calcio - Molfetta Calcio 2:2
15:30Afragolese - Matera 2:2

ITALIË: Serie D - Groep I

14:30Catania - AS Acireale 1:0
14:30Licata - Real Aversa 2:1
14:30Locri 1909 - Canicatti 3:1
14:30Paterno - Cittanovese 1:3
14:30San Luca - Santa Maria Cilento 2:2
14:30USD Ragusa - Trapani 1:5
14:30Vibonese - Sancataldese 1:1
15:00S. Agata - Castrovillari 3:1

ITALIË: Serie A Vrouwen

12:30Sampdoria V - Sassuolo V 0:2
14:30Juventus V - Como V 1:1

ITALIË: Serie B Vrouwen

12:30Hellas Verona V - Napoli V 1:1
12:30Lazio V - Cittadella V 3:0
14:30Brescia V - Chievo Verona V 1:3
14:30Genoa V - Trento V 5:2
14:30Ravenna V - Apulia Trani V 1:0
14:30San Marino Academy V - Cesena V 1:2
14:30Ternana V - Tavagnacco V 6:1

IVOORKUST: Ligue 1

16:30SO Armee - Bouake 3:1
19:00ASEC Mimosas - Stella Adjame 1:0

KENIA: Premier League

12:00Kariobangi Sharks - Ulinzi Stars 3:2
13:00Tusker - Nairobi City 4:1
14:15KCB - Kakamega Homeboyz 0:1

KENIA: Super League

11:00Coastal Heroes - Mombasa Elite 1:0
13:00Kibera - Silibwet 4:0

KOSOVO: Superliga

13:00Gjilani - FC Ballkani 0:3
13:00Malisheva - KF Llapi 0:0
13:00Trepca 89 - Prishtina 0:3

KROATIË: Druga NL

13:30NK Osijek 2 - Jadran Porec 4:2

KROATIË: 1. HNL Women

12:00HNK Hajduk Split V - Osijek V 0:3
13:00Viktorija Slavonski Brod V - Agram Zagreb V 0:14
13:00Zadar V - Dinamo Maksimir V 0:4
13:00ZNK Split V - HNK Rijeka V 15:1

LESOTHO: Premier League

12:00Liphakoe - Lijabatho 1:3
14:00Bantu - Machokha 2:0
14:00LCS - Linare 0:1
14:00LMPS - Mazenod 3:0

LETLAND: Optibet Virsliga - Nacompetitie

12:00Grobina - Metta/LU 2:3

LETLAND: 1. Liga - Nacompetitie

14:00Dinamo Riga - Karosta 2:1

LIBANON: Premier League

13:15Al Ansar - Al Hikma 1:0
15:00Tadamon - Nejmeh SC 0:0

LIBERIA: LFA First Division

16:30LPRC Oiler - Nimba United 0:0
16:30Mighty Barrolle - Jubilee -:-
16:30Muscat - Watanga 1:5
16:30Sandi - LISCR FC 0:4

LIBIË: Premier League

14:30Al-Khmes - Abu Salim -:-

LITOUWEN: A Liga - Nacompetitie

12:00Neptunas - Dziugas Telsiai 0:4

LUXEMBURG: Nationale Divisie

15:00Niedercorn - Fola 3:2
15:00Racing Luxembourg - Union Titus Petange 0:2
15:00UNA Strassen - Mondercange 2:0
15:00Victoria Rosport - Hesperange 0:0
15:30Wiltz - Mondorf 4:4
16:00Hostert - Ettelbruck 0:3
16:00Kaerjeng - Dudelange 2:4

MALI: Premiere Division

17:00Djoliba - Stade Malien 1:0

MALTA: Premier League

11:00Zebbug - Hamrun 4:2

MALTA: Challenge League

13:00Melita FC - Mqabba FC 2:1

MAURITIUS: Mauritian League

12:30Bolton City - La Cure Sylvester 1:2
15:30Grande Riviere - Cercle De Joachim 1:0

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Competitie

12:00Buducnost - Jezero 2:1
12:00Sutjeska - OFK Petrovac 2:0

MONTENEGRO: Druga Liga

13:00Berane - OFK Niksic 3:1
13:00Bokelj - Igalo 3:0
13:00Kom Podgorica - FK Podgorica 4:3
13:00Mladost DG - Grbalj 1:2
13:00Otrant - Zeta 2:1

MOZAMBIQUE: Mocambola

14:00Ferroviario Beira - Ferroviario Lichinga 3:1
14:00Ferroviario Nampula - ENH Vilankulo 1:0
14:00Matchedje Mocuba - Black Bulls 0:2
14:00UD Songo - Incomati Xinavane 0:0

NAMIBIË: MTC Premiership

13:00Blue Waters - Young Africans 2:1
13:00Civics - Julinho Sporting 2:2
13:00Tura Magic - Orlando Pirates -:-
14:00Mighty Gunners - African Stars 0:2
16:00Life Fighters - Citizens 2:0
16:00UNAM - Tigers 0:0

NEDERLAND: Derde Divisie

14:00DEM - Gemert 3:0
14:00GVV Unitas - Baronie 0:0
14:00HV & CV Quick - Rosmalen 2:2
14:00JOS Watergraafsmeer - TOGB 1:2
14:00UDI '19 - ADO 20 Heemskerk 1:2
14:30Groene Ster - Dongen 0:0
14:30HSC '21 - Blauw Geel '38 0:1
14:30UNA - USV Hercules 0:0

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

12:15FC Twente V - Ajax V 3:1
14:30PSV V - Feyenoord V 3:1

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Ocotal - Ferretti 1:1
22:00Sport Sebaco - Diriangen 0:3
23:00Managua FC - Matagalpa 2:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Ocotal -20 - Ferretti -20 0:1
17:00UNAN-Managua -20 - Esteli -20 0:6
19:00Sport Sebaco -20 - Diriangen -20 0:3
20:00Managua FC -20 - Matagalpa -20 1:0

NIEUW-ZEELAND: National League - Championship Play-Offs

01:00Wellington 2 - Birkenhead 4:2
03:00Miramar - Wellington Olympic 1:4

NIEUW-ZEELAND: National League Vrouwen

00:00Central Football V - Southern United V 2:1
01:00Eastern Suburbs V - Northern Rovers V 4:2

NIGER: Ligue 1

16:00Akokana - Police 0:0
16:00Jangorzo - Douanes Niamey 0:1
16:00Sahel - US Gendarmerie 1:0
16:00Urana - Olympic Niamey 0:0

NOORD-MACEDONIË: 1. MFL

13:00FK Skopje - Akademija Pandev 2:1
13:00Pobeda - Shkupi 0:6
13:00Rabotnicki - Makedonija GP 2:0
13:00Shkendija - Tikves 0:0

OEGANDA: Premier League

14:00Arua Hill - Onduparaka FC 2:1

OEKRAÏNE: Premier League

12:00PFK Lviv - Kolos Kovalivka 0:1
13:00Zorja Loehansk - FK Minaj 1:1

OEKRAÏNE: Persha Liga

11:00Bukovyna - Nyva Ternopil 0:3
11:00Dunaivtsi - Prykarpattya 2:0
11:00Karpaty Lviv - Zhytomyr 1:2
11:00Kremin - FC Chernihiv 3:0
11:00LNZ Cherkasy - Hirnyk-Sport 5:0
11:00Skoruk Tomakovka - SC Poltava 2:0

OEKRAÏNE: Youth League

11:00Kryvbas 2020 -19 - SK Dnipro-1 -19 2:1

OEKRAÏNE: Championship Vrouwen

11:00SK Dnipro-1 V - Vorskla Poltava V 1:5
12:00Ateks V - Kolos Kovalivka V 0:5

PERU: Copa Peru - Finale groep

18:30Defensor La Bocana - Atl. Bruces 2:1
21:00Deportivo Garcilaso - Comerciantes 0:0

POLEN: Polish Cup Vrouwen

11:00Bydgoszcz II V - Czarni Sosnowiec V 0:4
11:00Górnik Łęczna II V - Sleza Wroclaw V 1:2
12:00Pogon Tczew II V - UKS SMS Lodz II V 4:0
12:00Unia Opole V - Gdansk V 0:16
12:30KSP Kielce II V - Górnik Łęczna V 0:11
16:00Loczki Wyszkow V - UJ Krakow V 0:6

PORTUGAL: Liga 3

12:00Vitória SC B - Vilaverdense 1:2
16:00Real SC - Alverca 1:2
18:00Leiria - Caldas 2:0
20:00Os Belenenses - Setubal 2:1

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

13:00SC Angrense - Imortal 0:0
16:00Arronches Benfica - Marinhense 0:0
16:00Atletico - Esperanca de Lagos 5:1
16:00Coruchense - Alcains 4:0
16:00CS Maritimo B - Beira Mar 0:0
16:00Desportivo Moncao - Pedras Salgadas 1:0
16:00Fabril do Barreiro - Vasco da Gama 3:0
16:00Ferreiras - Lusitano GC 2:0
16:00GD Resende - FC Alpendorada 0:3
16:00Gondomar - Machico 3:2
16:00Guarda Desportiva - Castro Daire 0:3
16:00Lusitania FC - Leca 1:0
16:00Merelinense - Amarante 1:1
16:00Olhanense - Oriental Dragon 3:2
16:00Pero Pinheiro - Loures 2:0
16:00Rebordosa - Valadares Gaia 1:0
16:00Rio Maior SC - 1º Dezembro 0:2
16:00Salgueiros - Camacha 0:2
16:00Santarem - Uniao Da Serra 3:0
16:00Sao Martinho - Brito 3:1
16:00SB Castelo Branco - Mortagua 0:0
16:00SC Vianense - Pevidem 3:1
16:00Serpa - Juv. Evora 2:0
16:00Sintrense - Sertanense 1:0
16:00Tirsense - Dumiense 1:2
16:00Vila Mea - Maria de Fonte 4:0
16:00Vilar de Perdizes - GD Braganca 1:0
17:00CD Rabo Peixe - SC Praiense 2:1

PORTUGAL: Comp. Beker

12:00Portimonense - Covilha 2:0
16:00Gil Vicente FC - CD Nacional 2:0
18:00Moreirense FC - Estrela 4:2
21:45Boavista - Vilafranquense 1:0

PORTUGAL: Liga BPI Vrouwen

14:00CS Maritimo V - Albergaria/Durit V 4:2
14:00Torreense V - Ouriense V 1:1
16:00Amora V - Valadares Gaia V 2:3
16:00Damaiense V - Vilaverdense V 1:0

RÉUNION: Regionale 1

12:30Excelsior - Sainte Rose 5:1
12:30Saint-Denis - Marsouins 4:0
12:30St Marienne - St. Louis 1:0
12:30Tamponnaise - Sainte-Suzanne 0:1

ROEMENIË: Liga 2

13:00Ripensia Timisoara - Otelul 0:1
18:00Steaua Bucuresti - FC Brasov 0:1

ROEMENIË: Liga 1 Vrouwen

10:00Banat V - Baia Mare V 1:0
10:00Carmen Bucuresti V - Targu Mures V 9:0
10:00Fairplay Bucuresti V - Csikszereda M. Ciuc V 1:5
10:00Politehnica Timisoara V - CSM Alexandria V 4:0
11:00Universitatea Galati V - Piros Security V 1:2
12:00Ol. Cluj V - Vasas Odorhei V 8:2

RUSLAND: FNL

11:00FK Krasnodar 2 - Kamaz 2:2
12:00Veles Moscow - Yenisey 2:0
12:00Volgar-Astrakhan - Rodina Moscow 1:1
13:00Akron Togliatti - SKA Khabarovsk 1:1
13:00Rubin Kazan - Neftekhimik 2:0
14:00Kuban - Ulyanovsk 1:0
14:00Yaroslavl - Dynamo Makhachkala 0:0
15:00Alania Vladikavkaz - Ufa 2:1

RUSLAND: Beker - Groepsfase

12:00FC Dinamo Moskou - Orenburg 1:0
12:00FK Rostov - Akhmat Grozny 3:0
14:00Samara - F. Voronezh 1:0
14:00Zenit St Petersburg - Spartak Moskou 1:0pen
17:00FK Krasnodar - FK Khimki 4:1
17:00Lokomotiv Moskou - Nizhny Novgorod 3:1

RWANDA: Premier League

14:00Kiyovu - Gasogi United 1:3
14:00Mukura Victory Sports - APR 0:0
14:00Musanze - Rayon Sport 2:0
14:00Rwamagana City - Espoir 1:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Faetano - Juvenes/Dogana 3:3
15:00Murata - Virtus 1:2

SCHOTLAND: SWPL 1 Vrouwen

14:00Dundee United V - Aberdeen V 1:2
14:00Partick Thistle V - Glasgow City V 1:4
14:00Spartans V - Glasgow V 2:1
17:00Hamilton Academical V - Motherwell V 1:3
17:10Hibernian V - Hearts V 1:1

SENEGAL: Ligue 1

17:30Casa - Pikine 1:1
17:30Guediawaye - Excellence 3:0
17:30Mbour - Diambars 0:2

SLOVENIË: 2e SNL

13:30Grosuplje - Ilirija 0:2
13:30NK Bistrica - Bilje 1:2

SLOVENIË: 1. SZNL Vrouwen

14:00Olimpija Ljubljana V - ZNK Ljubljana V 7:2
14:00Pomurje V - Cerklje V 9:0

SLOWAKIJE: Fortuna liga

15:30Ruzomberok - FC ViOn Zlaté Moravce 2:2

SPANJE: LaLiga2

14:00Burgos CF - Zaragoza 2:2
16:00Leganes - Granada 1:0
16:15Lugo - Levante 1:1
18:00Cartagena - Eibar 2:1

SPANJE: Primera RFEF - Group 1

12:00Algeciras - San Sebastian Reyes 0:2
12:00Ceuta - Pontevedra 1:2
12:00CF Talavera - Linense 0:0
12:00Linares - Real Madrid B 0:2
17:00Ferrol - Merida AD 1:1
17:00Fuenlabrada - La Coruna 0:3

SPANJE: Primera RFEF - Group 2

12:00Baleares - CF Intercity 0:0
12:00La Nucia - Eldense 1:0
12:00R. Union - Gimnastic 2:3
12:00UD Logrones - Amorebieta 1:1
16:00Cornella - R. Sociedad B 2:2
17:00Osasuna B - Athletic Bilbao B 3:2

SPANJE: Segunda RFEF - Group 1

12:00Rayo Cantabria - Valladolid Promesas 1:2
17:00Compostela - Real Aviles 4:0
17:00Langreo - Bergantinos 1:1
17:00Marino de Luanco - Palencia CA 0:0
17:00Zamora - Coruxo 1:0

SPANJE: Segunda RFEF - Group 2

15:00Alaves B - Alfaro 1:0
16:30Brea - Tudelano 1:0
17:00Arenas Club - Beasain 1:0
17:00Arnedo - Sestao 1:2
17:00Gernika - UD Logrones B 0:0

SPANJE: Segunda RFEF - Group 3

11:30Zaragoza B - Saguntino 1:0
12:00Badalona Futur - Formentera 3:2
12:00Hercules - Lleida 0:4
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Terrassa 1:1
12:00Mallorca B - CE Manresa 0:2
12:00Prat - Pena Deportiva 1:3
16:30Teruel - Ebro 1:0

SPANJE: Segunda RFEF - Group 4

11:30Real Betis B - CD Utrera 1:0
12:00Cartagena B - Velez 2:1
12:00Mar Menor - Xerez D.F.C. 0:0
12:30Sanluqueno - San Roque 4:3
16:30Huelva - Sevilla B 1:1
17:00Antequera - UCAM Murcia 5:3
17:00Ejido - Mancha 0:1

SPANJE: Segunda RFEF - Group 5

12:00Atlético Madrid B - Diocesano 1:0
12:00CD Coria - Melilla 1:1
12:00CD Estepona - Cacereno 0:0
12:00Don Benito - Atl. Paso 1:0
12:00Montijo - Navalcarnero 2:0
12:00Union Adarve - Socuellamos 3:2
17:00Cerdanyola - Alcorcon B 0:1
17:00Gimnastica Segoviana - Villanovense 0:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 1

12:00Atletico Arteixo - Dep. Fabril 1:2
12:00Gran Pena - Estradense 3:0
12:00Viveiro - Arzua 2:0
12:15Silva SD - Arosa SC 1:1
16:30UD Ourense - Barco 2:2
17:00CD Choco - Paiosaco 1:3
17:00Somozas - Racing Club Villalbes 0:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 2

12:00Covadonga - Caudal Deportivo 1:1
12:00Gijon B - Real Titanico 6:0
12:00Llanes - Luarca 2:0
12:00Praviano - Lealtad 2:2
12:00Valdesoto - Tuilla 2:4
12:30Aviles Stadium - Union Club Ceares 0:1
15:45CD Colunga - Llanera 0:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 3

16:30Gama - Siete Villas 1:2
16:30Naval Reinosa - Vimenor 1:0
17:00Textil Escudo - Guarnizo 1:0
17:00Tropezon - Revilla 1:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 4

11:30Portugalete - Basconia 2:3
12:00Aurrera de Vitoria - Touring KE 1:1
17:00Padura - Barakaldo 0:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 5

11:45Grama - UE Sants 1:3
12:00Montanesa - L'Hospitalet 0:3
12:00Pobla Mafumet - Peralada 0:1
12:00Vilafranca - San Cristobal CP 0:0
12:30CE Europa - Sant Andreu 3:0
12:30Girona B - Badalona 0:3
18:00Vilassar de Mar - Castelldefels 0:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 6

12:00Castellon B - Jove 0:0
12:00Levante B - Roda 0:0
12:30Villarreal C - Torrellano 3:2
16:00Patacona - Acero 1:0
16:30Rayo Ibense - Ilicitano 3:1
17:00Gandia - Silla CF 4:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 7

11:30AD Torrejon - Collado Villalba 0:0
12:00Las Rozas - CDE Madrid 2:1
12:00RSD Alcala - Getafe B 0:0
12:00Ursaria - Pozuelo de Alarcon 2:0
16:30Galapagar - Real Aranjuez 3:1
17:00Paracuellos Antamira - Canillas 2:2
18:00RSC International - CD Mostoles 2:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 8

12:00Leonesa B - Almazan 0:0
15:30Mirandes B - Santa Marta Tormes 7:1
16:00Becerril - Ponferradina B 1:0
16:00Numancia B - Arandina 0:3
16:00Salamanca - Atl. Astorga 1:1
16:15Atl. Tordesillas - Unami CP 3:0
16:30Bembibre - Real Avila 0:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 9

12:00Almeria B - Jaen 0:1
12:00Huetor Vega - Maracena 1:1
12:00Malaga B - Marbella 0:0
17:00CD Torreperogil - Torre del Mar 0:0
17:30Arenas Armilla - Motril 2:4
17:30Torredonjimeno - El Palo 0:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 10

12:00Ayamonte - Coria C.F. 0:0
12:00Conil - Atletico Espeleno 0:0
12:00Rota - Pozoblanco 0:2
16:30Bollullos - Puente Genil 3:3
16:30Cartaya - Xerez CD 1:0
17:00Ciudad de Lucena - Sevilla C 1:2
18:45Antoniano - Cordoba B 1:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 11

11:30Portmany - Constancia 1:2
12:00Platges de Calvia - Llosetense 2:1
17:30Santanyi - Collerense 0:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 12

12:00Tenerife B - Tamaraceite 1:1
13:00CD Marino - Panaderia 3:0
13:00La Cuadra - Yaiza 3:2
13:00Lanzarote - Santa Ursula 1:0
13:00Las Palmas B - Arucas 1:0
13:00Mensajero - Ibarra 3:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 13

11:00La Union - Real Murcia B 1:0
12:00EG El Palmar CF - Bullense 1:0
12:00Lorca Deportiva - Caravaca 2:2
16:30Pulpileno - UCAM Murcia B 1:0
17:00Aguilas FC - Deportiva Minera 3:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 14

12:00Arroyo - Fuente de Cantos 0:0
12:00UP Plasencia - Olivenza 0:3
12:15Azuaga - Villafranca 1:0
12:30La Estrella - Pueblonuevo 1:1
12:30Trujillo - Jerez CF 1:2
16:00Don Alvaro - CD Calamonte 2:1
17:00Moralo - Miajadas 2:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 15

16:00CD Cantolagua - Lagunak 2:2
16:00Pena - Ezcabarte 2:1
16:30Azkoyen - Txantrea 0:2

SPANJE: Tercera RFEF - Group 16

12:00Racing Rioja B - River Ebro 3:0
12:00Varea - Comillas 1:0
15:30Calahorra B - Oyonesa 0:4
15:45Anguiano - Berceo 3:1
16:00Casalarreina - Yague 4:1
17:00Agoncillo - CDFC Calzada 1:0
17:00Naxara - Vianes 1:3

SPANJE: Tercera RFEF - Group 17

11:30Huesca B - Calamocha 4:0
11:45Robres - Ejea 2:1
12:00Cuarte - CF Illueca 0:1
12:15Binefar - Caspe 0:1
16:00Barbastro - Carinena 3:1
16:00Epila - Almudevar 2:0
16:00La Almunia - Tamarite 2:1
16:15Utrillas - Atletico Monzon 2:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 18

12:00Azuqueca - Quintanar 2:2
12:00Conquense - Toledo 1:0
12:00Villarrobledo - Tarancon 1:0
16:30Tomelloso - CF Talavera B 1:0
16:30Torrijos - Ciudad Real 2:1
17:00La Solana - Marchamalo 1:0
17:00Puertollano C.F. - Illescas 2:1

SPANJE: Liga F Women

12:00Alaves V - Real Betis V 3:1
12:00Tenerife V - Valencia V 1:0
14:00Real Sociedad V - Las Planas V 3:0
16:30Atlético Madrid V - Barcelona V 1:6

SPANJE: Primera Federacion Women

11:00Eibar V - SE AEM V 0:1
11:30Rayo Vallecano V - CD Juan Grande V 1:0
12:00CA Osasuna V - Barcelona B V 1:0
12:00Real Oviedo V - Granada V 0:2
16:30DUX Logrono V - Albacete V 1:1
17:00Athletic Bilbao B V - Espanyol V 3:4

TADZJIKISTAN: Vysshaya Liga - Championship Play-Offs

10:00CSKA Pomir Dushanbe - Istiqlol Dushanbe 1:5
10:00Khujand - Khatlon 2:0

TAIWAN: Premier League

08:00Hang Yuen - Taichung 1:5
08:00Taipower - Taiwan Shihu 1:1
11:00Ming Chuan University - Taiwan Steel 0:3

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Polisi Tanzania - Simba 1:3
17:00Azam - Coastal Union 3:2

THAILAND: Thai League 1

11:30Lamphun Warrior - Sukhothai 3:1
12:00Nong Bua Pitchaya - Khonkaen Utd. 1:1
12:00Prachuap - Lampang 1:1
13:00Police Tero - Nakhon Ratchasima FC 1:0

THAILAND: Thai League 2

11:30Nakhon Pathom - Raj Pracha 1:1
12:00Customs Utd - Chiangmai Utd 0:2
12:30Phrae - Ayutthaya Utd 3:2
13:00Krabi - Ranong 3:0

TOGO: Championnat National

16:00Dynamic Togol. - Anges de Notse 2:1
16:00Gomido - Gbohloe-Su 1:1
16:00Kakadl - Kara 0:3
16:00Semassi - Entente II 2:1
16:00Tambo - Unisport 1:1

TSJECHIË: Czech Cup Vrouwen

14:00Hradec Kralove V - Dukla Praag V 2:1
16:30SK Sigma Olomouc V - FC Banik Ostrava V 0:1pen
18:30UitgesteldPrague Raptors V - FC Viktoria Plzen V -:-

TURKIJE: 1. Lig

11:30Keciorengucu - Samsunspor 1:1
11:30Pendikspor - Eyupspor 0:0
14:00Erzurumspor - Bandirmaspor 1:2
17:00StilgelegdGoztepe - Altay 0:0

TURKIJE: 2. Lig White Group

12:0024 Erzincanspor - Sivas Belediyespor 1:1
12:00Bayburt - Erokspor 0:7
12:00UitgesteldDuzcespor - Corum -:-
12:00Inegolspor - Amedspor 0:2
12:00Isparta 32 Spor - Afyonspor 0:0
12:00Sanliurfaspor - Nazillispor 1:0
12:00Tarsus - Ankaraspor 1:2

TURKIJE: 2. Lig Red Group

12:00Adiyaman FK - Usakspor 1:0
12:00Diyarbekirspor - Kirsehir Belediyespor 0:0
12:00Fethiyespor - Pazarspor 1:0
12:00Iskenderunspor - Serik Belediyespor 1:1
12:00Kirklarelispor - Kastamonuspor 3:0
12:00Trabzon FK - Balikesirspor 2:1
12:00Vanspor FK - Sariyer 1:1
12:00Zonguldak - 1928 Bucaspor 1:1

TURKIJE: 3. Lig Group 1

11:00Catalca - Kelkit 2:2
12:0052 Orduspor - Karsiyaka 1:0
12:00Agri 1970 - Yomraspor 1:1
12:00Belediye Derince - 1922 Konyaspor 2:0
12:00Elazigspor - Hacettepe 1945 3:2
12:00Kutahyaspor - Karakopru 0:1
12:00Nevsehirspor - Sile Yildizspor 2:2
12:00Yeni Amasyaspor - Edirnespor 0:1
12:00Yeni Mersin Idmanyurdu - Eskisehirspor 2:0

TURKIJE: 3. Lig Group 2

12:00Ayvalikgucu - Darica Genclerbirligi 4:1
12:00Bayrampasa - Ofspor 1:0
12:00Bulvarspor - Kestel 2:1
12:00Ergene Velimese - Elazig Karakocan 0:1
12:00Eynesil - Kahramanmaras 1:1
12:00Gumushanespor - Igdir FK 0:1
12:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Turgutluspor 3:1
12:00Kusadasispor - Orduspor 1967 2:1

TURKIJE: 3. Lig Group 3

12:00Aksaray Bld. - Arguvan 0:0
12:00Bergama Bld. - Osmaniyespor 0:1
12:00Beyoglu Yeni Carsi - Musspor 0:1
12:00Cankaya FK - Efeler 09 1:1
12:00Fatsa Belediyespor - Bursa 3:2
12:00Hopaspor - Akhisarspor 3:1
12:00Kepez Belediyespor - Tepecik 2:0
12:00Nigde Anadolu - Erbaaspor 2:2
12:00Siirt Ozel - Sapanca Genclikspor 3:1

TURKIJE: Super Lig Vrouwen

10:001207 Antalyaspor V - Amed SK V 0:0
10:00Galatasaray V - Adana Idmanyurduspor V 3:0
10:00Karadeniz Eregli Bld. V - Fatih Vatan Spor V 0:1
10:00Karagumruk V - Dudullu V 2:1
10:00Trabzonspor V - Konak Bld. V 3:1
12:00ALG Spor V - Hakkarigucu Spor V 0:0
12:00Hatayspor V - Besiktas V 1:1

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1

13:40Dibba Al Hisn - Al Jazira Hamra 2:1
13:40Emirates Club - Masafi 3:0
13:40Gulf Heroes - Al Hamriyah 2:1
13:40Hatta - Masfut 3:1

VIETNAM: Vietnamese Beker

11:00Hanoi FC - Binh Dinh 2:0

WALES: Premier Vrouwen

15:00Barry V - Swansea City V 0:6
15:00Pontypridd V - Aberystwyth Town V 2:1
15:00TNS V - Cardiff Met. V 1:2

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

10:00Verenigde Arabische Emiraten -18 - Duitsland -18 0:8
16:00Israël -18 - Tsjechië -18 1:3
17:00Colombia -20 - Ecuador -20 3:2

WERELD: Club Vriendschappelijk

13:00Hapoel Ironi Acre (Isr) - Always Ready (Bol) 0:1

ZAMBIA: Super League

14:00Kansanshi - Chambishi 2:3

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen - Degradatie - Play-offs

15:00IF Brommapojkarna V - Uppsala V 3:1

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

16:30FC Lausanne-Sport - Aarau 2:2

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1

14:00Monthey - Sarraz-Ecleplens 0:5
14:30Oberwallis Naters - Chenois 2:1
14:30Servette FC -21 - La Chaux-De-Fonds 2:1

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2

14:30Delemont - Koniz 3:0
15:00Langenthal - Thun II 1:1

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 3

16:00Kosova - Paradiso 1:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.