REFRESH

Volleybal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ITALIË: SuperLega

Set 1Lube Civitanova - Piacenza 0:0
17:00Taranto - Milano -:-
18:00Cisterna - Verona -:-
18:00Modena - Saturnia Acicastello -:-
18:00Perugia - Trentino -:-

NEDERLAND: Eredivisie - Winnaarsronde

Set 1Active Living Orion - Numidia VC Limax 0:0

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen - Play-offs

Set 2Summa Peelpush V - Somas Activia V 1:0

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen - Winnaarsronde

Set 2Djopzz Regio Zwolle Volleybal V - Friso Sneek V 0:1

POLEN: PlusLiga

Set 3Rzeszow - Norwid Czestochowa 1:1
17:30Gdansk - Slepsk Suwalki -:-

ARGENTINIË: LVA

00:00Once Unidos - Ciudad Voley 0:3
14:00Policial Voley - River Plate 3:0
16:30Boca Juniors - Tucuman De Gimnasia -:-
20:00Monteros - UPCN -:-
22:30San Lorenzo de Almagro - Banfield -:-

ARGENTINIË: Liga Vrouwen

00:00River Plate V - Banco Provincia V 3:1

BELGIË: Volley League Women

Set 3Gent V - Oudegem V 2:0
18:00Antwerp V - Roeselare V -:-

BRAZILIË: SuperLiga

01:00Sesi - Sada Cruzeiro 0:3
22:30Sao Jose dos Campos - Araguari -:-

BULGARIJE: Supercompetitie - Vrouwen

16:30CSKA Sofia V - Maritsa Plovdiv V -:-
17:00Deya Sport V - Hector Sofia V -:-

CHINA: CVL - Verliezersronde

08:30Henan - Sichuan 3:0
08:30Hubei - Guangdong 2:3
08:30Liaoning - Yunnan 3:2

CHINA: CVL - Winnaarsronde

08:30Beijing - Shanghai 3:1
08:30Hebei - Zhejiang 2:3
08:30Tianjin - Shandong 2:3
12:00Jiangsu - Fujian 1:3

DENEMARKEN: 1e Divisie

11:30VLI - DTU 3:2

DENEMARKEN: Division 1 Women

17:30VLI V - Naestved V -:-

DUITSLAND: 1. Bundesliga

Set 3Bitterfeld - Duren 0:2

DUITSLAND: 2. Bundesliga North

Set 1Schoneiche - VCO Berlin 0:0
Set 1Schuttorf - Warnemunde 0:0

DUITSLAND: 2. Bundesliga South

Set 3Delitzsch - Friedrichshafen 2 1:1
Set 1Dresden - Mimmenhausen 0:0

DUITSLAND: 1. Bundesliga Vrouwen - Winnaarsronde

17:00Stuttgart V - Dresdner SC V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga Pro Women

Set 1Essen-Borbeck V - Grimma V 0:0
Set 1Koln V - ETV Hamburg V 0:0
Set 1VCO Dresden V - Stralsund V 0:0

DUITSLAND: 2. Bundesliga North Vrouwen

15:00Dingden V - VCO Berlin V -:-
16:00VCO Munster V - Berlin V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga South Vrouwen

15:00MTV Stuttgart V - Munchen V -:-
16:00Altdorf V - SpVgg Unterhaching V -:-
16:00Bad Soden V - SV Lohhof V -:-
16:00Holz V - Wiesbaden II V -:-
16:00TSV Munchen V - Planegg-Krailling V -:-

ESTLAND: Esiliiga

17:00Rakvere - Tallinn -:-

EUROPA: Baltic League - Play-offs

Set 3BIGBANK Tartu - Amber-Arlanga 2:0
Set 1Barrus Voru - Jekabpils 0:0
Set 1Parnu - Daugavpils/Ezerzeme 0:0
Set 1TTU - RTU 0:0

FINLAND: Mestaruusliiga

Set 1Hurrikaani - KyKy 0:0

FINLAND: Mestaruusliiga Vrouwen

Set 1Nurmon Jymy V - Hameenlinna V 0:0
Set 1Polkky Kuusamo V - LP-Vampula V 0:0

FRANKRIJK: Ligue A

17:00Sète - Illacaise -:-

GRIEKENLAND: A1

17:00Polichnnis - Kifisia -:-

GRIEKENLAND: A1 Vrouwen

17:00Lamia V - Panathinaikos V -:-

HONGARIJE: Extraliga

Set 1Kecskemeti RC - Miskolc 0:0
17:00Dunaferr - Dagi -:-
18:00Debrecen - Fino Kaposvar SE -:-
18:00MAV Elore SC - Vegyesz -:-

HONGARIJE: Extraliga Women - Play-offs

Set 1KNRC V - SZBBRA V 0:0
17:00Bekescsabai V - Ujpest V -:-
17:00Vasas V - DVTK V -:-

IJSLAND: Mizunodeild - Winnaarsronde

13:30Vestri - Hamar 0:3

IJSLAND: Mizunodeild Vrouwen - Winnaarsronde

Set 3Akureyri V - Afturelding V 2:0

INDIA: Prime Volleyball

14:00Kolkata Thunder Bolts - Calicut Heroes 0:3
16:00Mumbai Meteors - Kochi Blue Spikers -:-

ITALIË: Serie A2

Set 1Cuneo Volley - Siena 0:0
18:00Brescia - Pordenone -:-
18:00Cantu - Ortona -:-
18:00Pineto - Reggio Emilia -:-
18:00Porto Viro - Aversa -:-
18:00Ravenna - Grottazzolina -:-
19:00BCC-NEP Castellana - Lupi Santa Croce -:-

ITALIË: Serie A1 Vrouwen

17:00Conegliano V - Bergamo V -:-
17:00Trentino V - Chieri '76 V -:-
17:00UYBA Busto Arsizio V - Firenze V -:-
18:30Pinerolo V - Vero Volley V -:-

ITALIË: Serie A2 Vrouwen - Verliezersronde

17:00Costa Volpino V - Soverato V -:-
17:00Offanengo V - Pescara V -:-
17:00Olbia V - Padova V -:-
17:00Picco Lecco V - Brescia V -:-

ITALIË: Serie A2 Vrouwen - Winnaarsronde

Set 3Macerata V - Futura Volley Giovani V 2:0
Set 1Mondovi V - Messina V 0:0
17:00Cremona V - Albese V -:-
17:00Montecchio V - Talmassons V -:-
17:00San Giovanni V - Perugia V -:-

JAPAN: V.League

05:00JTEKT - Tokyo Great Bears 3:0
05:00JT Thunders - Nagano 3:0
05:30Suntory Sunbirds - Toray Arrows 3:0
06:30Voreas Hokkaido - Nagoya 1:3

JAPAN: V.League Vrouwen - Play-offs

03:06NEC Red Rockets V - Body Queenseis V 3:0
07:06JT Marvelous V - Ageo V 3:1

KAZACHSTAN: National League Vrouwen

06:00Irtysh V - Zhetysu Almaty V 0:3
08:30Altai V - Karaganda V 0:3
11:00Berel VKO V - Almaty V 3:0
13:30Aikarakoz V - Kuanysh V 0:3

KROATIË: Superliga

Set 1Trnje - Marsonia 0:0

KROATIË: Superliga Vrouwen

13:30Don Bosco V - Brda V 0:3
17:30Marina Kastela V - Split V -:-
18:00Dinamo Zagreb V - Kelteks Karlovac V -:-

LETLAND: Nacionala Liga - Play-offs

12:00RTU 2 - Ventspils 2:3

LETLAND: Nacionala Liga Vrouwen

11:00Marupes V - RSU-MVS 2 V 3:0

MONTENEGRO: Superliga Women

Set 3Akademija V - Albatros V 0:2
16:30Moracha V - Buducnost V -:-

NOORWEGEN: Eliteserien

13:00Førde - Randaberg 3:2
Set 3NTNUI - Torvastad 0:2

NOORWEGEN: Eliteserien Vrouwen

11:00Lierne V - Randaberg V 1:3
Set 1Førde V - Oslo V 0:0

OEKRAÏNE: Superleague

11:00Epitsentr Podoliani - Burevisnyk 3:0
14:00Zhytychi Zhytomyr - Prometey 0:3
17:00DSO Ternopil - Reshetylivka -:-

OOSTENRIJK: AVL - Nacompetitie

Set 4Hausmannstatten - VBK Klagenfurt 2:1
17:00Linz/Steg - Weiz -:-

OOSTENRIJK: AVL - Play-offs

16:00Amstetten NO - Tirol Innsbruck -:-

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga - Verliezersronde

14:00Weiz 2 - VC Mils 3:1

OOSTENRIJK: AVL Vrouwen - Nacompetitie

11:00Hochst V - Bad Radkersburg V 3:0
17:00Hausmannstatten V - Purgstall V -:-

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga Vrouwen - Verliezersronde

13:00Jennersdorf V - Innsbruck 2 V 3:1
14:00Liebenau V - SU Inzingvolley V 0:3

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga Vrouwen - Winnaarsronde

14:00Linz-Steg 2 V - ATSE Graz V 2:3

PERU: LNSV Vrouwen - Winnaarsronde

23:30Alianza Lima V - Universitario de Deportes V 3:1
21:00Deportivo Soan V - Rebaza Acosta V -:-
23:30Regatas Lima V - Geminis V -:-

POLEN: I. Liga

Set 5Gwardia Wroclaw - Swidnik 2:2
17:00Olimpia Sulecin - Lechia Tomaszow Mazowiecki -:-
18:00AGH Krakow - Kluczbork -:-

POLEN: TAURON Liga Vrouwen

Set 1LKS Lodz V - MKS Kalisz V 0:0
19:00Tarnow V - Rzeszow V -:-

POLEN: I. Liga Vrouwen

12:00Bialystok V - Karpaty Mosir Krosno V 3:0

PORTUGAL: Campeonato Nacional - Winnaarsronde

19:00Sporting CP - Vitoria -:-

PORTUGAL: Taca de Portugal

Set 3Benfica - Gondomar 2:0

PORTUGAL: 1. Divisao Vrouwen - Verliezersronde

Set 1Castelo Maia V - Madeira V 0:0
Set 1Vilacondense V - Esmoriz GC V 0:0

PORTUGAL: 1. Divisao Vrouwen - Winnaarsronde

Set 1Sporting V - Fiaes V 0:0
17:00Porto Volei V - Leixoes V -:-
17:00Vitoria Guimaraes V - FC Porto V -:-
18:30Benfica V - Braga V -:-

QATAR: Volleyball League

Set 1Al Shamal - Al-Rayyan 0:0
17:00Al Arabi - Al-Ahli -:-

RUSLAND: Superleague

11:00Kemerovo - Din. Moscow 3:0
14:00Ufa - Zenit Kazan 0:3

RUSLAND: Vysshaya Liga А - Verliezersronde

13:00Chelyabinsk - Avtomobilist 3:1
13:00Magnitka-Universitet - Volzhanin Kostroma 1:3
13:00Tarhan - IzhGTU Izhevsk 3:0

RUSLAND: Vysshaya Liga А - Winnaarsronde

11:00Barnaul - Akademiya Kazan 3:1
12:00Kama - MGTU Moscow 1:3
13:00Tyumen - CSKA Moskou 3:2
Set 3Yaroslavl - Lokomotiv Izumrud 1:1

RUSLAND: Supercompetitie - Vrouwen

13:00Uralochka-NTMK V - Minchanka V 3:0
Set 2Dynamo Moscow V - Yenisey V 1:0

SERVIË: Serbia Cup

16:30Vojvodina - Mladi Radnik -:-

SERVIË: Serbia Cup Vrouwen

19:00Jedinstvo S.P. V - Tent V -:-

SLOWAKIJE: Extraliga Vrouwen - Verliezersronde

18:00Projekt RD SVF V - Brusno V -:-
18:00SVK Pezinok V - Presov V -:-

TSJECHIË: Czech Cup - Play-offs

Set 3Beskydy - Prague 1:1
18:00Odolena Voda - Hradec Kralove -:-

TURKIJE: Efeler Ligi

12:00Hatay B.Sehir - Cizre Bld 1:3
12:00Spor Toto - Ziraat Bankasi 3:2

TURKIJE: 1. Ligi

11:00Kagitspor - Istanbul BB 1:3
11:00Niksar - Hakkari Genclik Merkezi 3:0
11:00TVF Spor Lisesi - Milas Bld 0:3
13:00Saint Joseph - Tarim Kredi Genclik 2:3
13:00Seyhan Bld. - Yenisehir 3:0
13:30Ziraat Bankasi 2 - Altekma 2:3
Set 5Fenerbahce 2 - Gebze 2:2
Set 2Gumushane - Depsas Enerji Spor 0:1

TURKIJE: Sultanlar Ligi Vrouwen

11:30Galatasaray V - Kuzey Boru Genclik V 2:3
12:00Muratpasa V - Eczacibasi V 0:3
13:00Nilufer Bld. V - Aydin B.Sehir Bld. V 3:2
Set 3Sariyer V - Fenerbahce V 0:2
16:30Besiktas V - Ankara Karayollari V -:-

USA: PVF Women

04:00Vegas Thrill V - Columbus Fury V 0:3
21:00Orlando Valkyries V - Omaha Supernovas V -:-

ZUID-KOREA: Volleyball League

06:00Ansan OK - KB Stars 3:0

ZUID-KOREA: Volleyball League Vrouwen

08:00GS Caltex V - IBK V 3:0

ZWEDEN: Elitserien

Set 1Orkelljunga - Sollentuna 0:0
17:00Uppsala - Habo -:-

ZWITSERLAND: NLA - Verliezersronde

18:00Nafels - TSV Jona -:-

ZWITSERLAND: NLA - Winnaarsronde

Set 1Schonenwerd - Chenois 0:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live volleybaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.