REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: Liga Profesional

00:00Central Cordoba - Argentinos Jrs -:-

ARGENTINIË: Primera Nacional

00:10Belgrano - Almagro -:-

ARGENTINIË: Divisie B - Clausura

20:30Acassuso - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTINIË: Reserve League - Tweede fase

15:00Platense 2 - Independiente 2 -:-
15:00Racing Club 2 - Sarmiento Junin 2 -:-
16:00Argentinos Jrs 2 - Central Cordoba 2 -:-
16:00Defensa y Justicia 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-

AUSTRALIË: NPL NSW

RustManly Utd - Marconi 0:0
36'Wollongong Wolves - Rockdale Ilinden 0:1

AUSTRALIË: NPL Queensland

12:15Gold Coast - Logan Lightning -:-

AUSTRALIË: NPL Tasmania

12:00Olympia Warriors - Kingborough Lions -:-

AUSTRALIË: NPL Victoria

6'Green Gully - Bentleigh 0:0
12:30Oakleigh - Dandenong City -:-

AUSTRALIË: NPL Western Australia

13:30Perth Glory -21 - Stirling Macedonia -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

18:00UitgesteldSlavia Mozyr - Soligorsk -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

15:00Slavia Mozyr 2 - Shakhter Soligorsk 2 -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

21:00Santa Cruz - U. Sucre -:-

BRAZILIË: Serie B

00:00Chapecoense-SC - Sampaio Correa -:-

BRAZILIË: Campeonato Amapaense

01:15Trem - Santos AP 0:1

BRAZILIË: Copa do Brasil

00:00America MG - Botafogo RJ 3:0

BRAZILIË: Brasileiro U20

00:00America Mineiro -20 - Flamengo -20 3:1
02:30Gremio -20 - Vasco -20 0:1

BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen

20:00Athletico-PR V - Alianca GO V -:-

CANADA: Canadian Premier League

00:30HFX Wanderers - Atl. Ottawa 0:2
03:30Pacific FC - Cavalry 3:3
00:00Edmonton - York Utd -:-

CHILI: Primera División

01:00Nublense - A. Italiano 1:2
00:00Everton - Colo Colo -:-

CHILI: Segunda Division

00:00Lautaro - San Antonio Unido 2:1

CHINA: Jia Competitie

09:30Jiangxi Beidamen - Beijing Technology 3:1
09:30Kunshan - Nanjing City 3:1
09:30Sichuan Jiuniu - Shenyang Urban FC 3:0
13:30Heilongjiang Ice City - Xinjiang Tianshan -:-

COSTA RICA: Primera División - Clausura - Play-offs

04:00Alajuelense - Cartagines 1:1

DE SEYCHELLEN: First Division League - Degradatiegroep

12:45Anse Reunion - Santos -:-
15:30Red Star - St John Bosco -:-

DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF

00:00Universidad O&M - Jarabacoa -:-

EGYPTE: Egypt Cup

20:00Arab Contractors - El Gounah -:-

ESTLAND: Meistriliiga

17:00FCI Levadia Tallinn - Tallinna Kalev -:-

ETHIOPIË: Premier League

09:00Dire Dawa - Fasil Kenema 3:2
09:00Hawassa - Adama City 2:3
09:00St. George - Addis Ababa Ketema 4:0

EUROPA: EK -19 - Play-offs

20:00Israël -19 - Engeland -19 -:-

FAERÖEREILANDEN: Competitie

20:00Vikingur - B36 Torshavn -:-

FAERÖEREILANDEN: 1. Deild

16:0007 Vestur Sorvagur 2 - B36 Torshavn 2 -:-
17:00HB Torshavn 2 - TB Tvoroyri -:-

FINLAND: 1e Divisie

17:30Gnistan - KPV -:-
17:30JaPS - TPS Turku -:-
17:30KTP Kotka - Mikkeli -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep A

18:00Kiffen - Lahden Reipas -:-

GAMBIA: GFA League

18:00WAA Banjul - Wallidan -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:00FC Gareji Sagarejo - Spaeri -:-
16:00Merani Tbilisi - Shukura -:-

IERLAND: Premier Division

20:45Bohemians - Derry City -:-
20:45Dundalk - UC Dublin -:-
20:45St. Patricks - Drogheda -:-
21:00Finn Harps - Shamrock Rovers -:-

IERLAND: 1e Divisie

20:45Bray - Cork City -:-
20:45Cobh Ramblers - Treaty United -:-
20:45Galway - Waterford -:-
20:45Wexford - Athlone -:-

IJSLAND: Besta-deild karla

21:15KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik -:-

IJSLAND: Inkasso-deildin

21:15Fylkir - Afturelding -:-
21:15Grindavik - Selfoss -:-
21:15Kordrengir - Grotta -:-
22:00Vestri - KV Reykjavik -:-

INDONESIË: President Cup - Play-offs

15:30Persib - PSS Sleman -:-

IRAK: Super League

17:00Naft Missan - Zakho -:-

JORDANIË: Premier League

17:00Shabab Al Ordon - Sahab -:-
19:30Al Ramtha - Maan -:-

KAMEROEN: Elite One - Degradatie - Play-offs

19:30Yafoot - Panthere -:-

KAZACHSTAN: Premier League

17:00Turan - Tobol -:-

KAZACHSTAN: First Division

6'FC Astana 2 - Taraz-Karatau 2 0:0
15:00Shakhtar Bulat - Kairat Almaty 2 -:-

KIRGIZIË: Premier Liga

14:30Kara Balta - Alay Osh -:-
16:00Ilbirs - Nur-Batken -:-

LETLAND: Optibet Virsliga

17:00FK Liepaja - Riga FC -:-

LETLAND: 1. Liga

15:00Tukums 2000 2 - Valmiera 2 -:-

LIBIË: Premier League - Nacompetitie

17:00Dhahra Tripoli - Al-Khmes -:-

LITOUWEN: A Liga

18:00Zalgiris - Hegelmann -:-

LITOUWEN: I Lyga

18:00Dainava Alytus - Nevezis Kedainiai -:-
18:00Neptunas - Babrungas -:-

MALAWI: Super League

14:30Big Bullets - Sable Farming -:-

MALEISIË: Premier League

15:00Terengganu 2 - Kuching City FC -:-

MALI: Premiere Division

18:00Black Stars - Bougouba -:-
20:00AS Police - Bakaridjan -:-

MAURITANIË: Ligue 1

18:30Tevragh-Zeina - Kaedi -:-
19:30Douane - Nouadhibou -:-
21:45Nouakchott King's - ASAC Concorde -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

02:00Atlante - Atletico La Paz 3:0

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Necaxa -20 - Toluca -20 -:-
17:00Mazatlan -20 - Puebla -20 -:-

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Championship Onder 20 - Play-offs

00:00Dominicaanse Republiek -20 - Guatemala -20 -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 2

19:00Elverum - Raufoss 2 -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 3

20:00Djerv 1919 - Vidar -:-

OEZBEKISTAN: Super League

17:00AGMK - Navbahor Namangan -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:00Guairena FC - Nacional Asuncion -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

23:003 de Febrero - Deportivo Santani -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

22:30Ayacucho - AD Cantolao -:-

SOEDAN: Premier League

16:00Al-Ahly Merowe - Al Shorta -:-
16:00Al-Merreikh - Hilal El Obied -:-
16:00Al Wadi - Khartoum -:-
16:00Kober - Hilal El-Fasher -:-
19:15Ahli Khartoum - Al-Hilal -:-
19:15Ahli Shendi - Alamal Atbara -:-
19:15Hay al-Arab - Tuti -:-
19:15Wad Nobawi - Al-Hilal -:-

USA: MLS

01:00Charlotte - Austin FC 0:1
02:00New York Red Bulls - Atlanta Utd 2:1

USA: USL League One

03:00Northern Colorado - Chattanooga Red Wolves 2:1

USA: USL League Two

01:30Blackwatch Rush - Pathfinder 2:0
02:00Blue Goose - LA Parish 6:5
03:00New Mexico -23 - Park City 0:2
03:30Salt City - CISA 1:0
04:00Lane United - OVF Alliance 0:0

VENEZUELA: Primera División

01:15Hermanos Colmenares - Portuguesa 0:0
23:00Lara - Universidad Central -:-

VIETNAM: V.League 2

47'Phu Tho - Khanh Hoa 0:2

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

6'Litouwen -17 - Finland -17 0:0
16:30Estland -17 - Letland -17 -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

10:00Beroe (Bul) - Litex Lovech (Bul) 2:2
10:00Neftekhimik (Rus) - Chertanovo M. (Rus) 5:1
78'Widzew Lodz (Pol) - Sandecja (Pol) 1:1
45+'Charlton Athletic FC (Eng) - Kilmarnock (Sco) 0:0
45+'Cracovia (Pol) - Rapid Boekarest (Rou) 1:0
54'FC Viktoria Plzen (Cze) - Mas Taborsko (Cze) 1:0
54'FK Vozdovac (Srb) - Mornar (Mne) 1:0
53'Novi Pazar (Srb) - Zvijezda 09 (Bih) 3:0
53'Rakow (Pol) - Wisła Płock (Pol) 2:0
12:00Aberdeen (Sco) - St. Johnstone (Sco) -:-
6'Hibernian (Sco) - Burton Albion (Eng) 0:0
13:00FC Fredericia (Den) - Vejle BK (Den) -:-
13:00Randers FC (Den) - Viborg FF (Den) -:-
13:15Rakow (Pol) - Wisła Płock (Pol) -:-
14:00Burnley (Eng) - Rochdale AFC (Eng) -:-
14:00Guingamp (Fra) - Niort FC (Fra) -:-
14:00NK Bravo (Slo) - HNK Rijeka (Cro) -:-
14:00NK Celje (Slo) - HNK Gorica (Cro) -:-
14:00NK Domžale (Slo) - Jadran Dekani (Slo) -:-
14:00NK Osijek (Cro) - U. Cluj (Rou) -:-
14:00Regensburg (Ger) - FSV Zwickau (Ger) -:-
14:00R. Rzeszow (Pol) - Kosice (Svk) -:-
14:00Silkeborg IF (Den) - St. Pauli (Ger) -:-
14:00Stal Mielec (Pol) - Korona (Pol) -:-
15:00Rapid (Am) (Aut) - Austria II (Aut) -:-
15:00Yverdon (Sui) - Grasshoppers (Sui) -:-
15:30Arminia Bielefeld (Ger) - Olympiakos (Gre) -:-
16:00Amiens SC (Fra) - KV Oostende (Bel) -:-
16:15Basaksehir (Tur) - Metalist Kharkiv (Ukr) -:-
17:00Admira (Aut) - CS Universitatea Craiova (Rou) -:-
17:00BSC Young Boys (Sui) - Lausanne Ouchy (Sui) -:-
17:00Csakvari (Hun) - Ivancsa (Hun) -:-
17:00Kecskemeti (Hun) - Bekescsaba (Hun) -:-
17:00Legia Warschau (Pol) - Motor Lublin (Pol) -:-
17:00SV Ried (Aut) - 1860 München (Ger) -:-
17:00Vorwarts Steyr (Aut) - AC Sparta Praag B (Cze) -:-
17:30Garching (Ger) - Chiemgau Traunstein (Ger) -:-
17:30Hamburger SV (Ger) - Aris (Gre) -:-
18:00Dinamo Zagreb (Cro) - FC Spartak Trnava (Svk) -:-
18:00Eintracht Braunschweig (Ger) - Hesperange (Lux) -:-
18:00Hamburger SV II (Ger) - VfB Lübeck (Ger) -:-
18:00Laval (Fra) - Concarneau (Fra) -:-
18:00Mondorf (Lux) - FC Köln (Ger) -:-
18:00MSV Duisburg (Ger) - Munster (Ger) -:-
18:00NŠ Mura (Slo) - Floridsdorfer AC (Aut) -:-
18:00Quevilly Rouen (Fra) - Paris FC (Fra) -:-
18:00Schweinfurt (Ger) - FSV Frankfurt (Ger) -:-
18:00Slavia Sofia (Bul) - Svoge (Bul) -:-
18:00Valenciennes FC (Fra) - UNFP (Fra) -:-
18:30Bruck Leitha (Aut) - Wiener Neustadt (Aut) -:-
18:30Delmenhorst (Ger) - VfL Oldenburg (Ger) -:-
18:30HNK Hajduk Split (Cro) - KAA Gent (Bel) -:-
18:30Kalsdorf (Aut) - Grazer (Aut) -:-
18:30Lebring (Aut) - Allerheiligen (Aut) -:-
18:30Maria Saal (Aut) - Wolfsberger (Am) (Aut) -:-
18:30Rain/Lech (Ger) - Augsburg II (Ger) -:-
18:30Widzew Lodz (Pol) - Puszcza (Pol) -:-
19:00Bad Kotzting (Ger) - Hankofen-Hailing (Ger) -:-
19:00Dassendorf (Ger) - Holstein Kiel II (Ger) -:-
19:00Eckernforder SV (Ger) - Phonix Lubeck (Ger) -:-
19:00Gleisdorf (Aut) - Furstenfeld (Aut) -:-
19:00Horn (Aut) - Stripfing (Aut) -:-
19:00Johann (Aut) - Kufstein (Aut) -:-
19:00Lendorf (Aut) - SV Spittal (Aut) -:-
19:00Nizhny Novgorod (Rus) - PFC Sochi (Rus) -:-
19:00RW Essen (Ger) - Mönchengladbach (Ger) -:-
19:00SC Cambuur (Ned) - SV Meppen (Ger) -:-
19:00Sturm Graz (Am) (Aut) - Deutschlandsberger (Aut) -:-
19:30Frisia Risum-Lindholm (Ger) - SC Weiche-08 (Ger) -:-
19:30Radnicki 1923 (Srb) - OFK Petrovac (Mne) -:-
19:30SAK 1914 (Aut) - Vocklamarkt (Aut) -:-
20:00Dereham (Eng) - Norwich City FC (Eng) -:-
20:00Haringey (Eng) - Leyton Orient (Eng) -:-
20:00Hitchin (Eng) - Luton Town FC (Eng) -:-
20:00Javor (Srb) - Jedinstvo (Mne) -:-
20:00Melksham (Eng) - Bristol Rovers (Eng) -:-
20:00Parkgate (Eng) - Rotherham United FC (Eng) -:-
20:00Penrith (Eng) - Carlisle United (Eng) -:-
20:00Tiverton (Eng) - Exeter City (Eng) -:-
20:00Undy (Wal) - Newport County (Wal) -:-
20:30Bradford PA (Eng) - Bradford City (Eng) -:-
21:00Forres Mechanics (Sco) - Elgin (Sco) -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

12:00Denemarken -16 V - Faeröer Eilanden -16 V -:-
15:00Nederland -16 V - India -17 V -:-
16:00Finland -16 V - Zweden -16 V -:-
17:00Italië V - Spanje V -:-
18:00Noorwegen -16 V - IJsland -16 V -:-
21:10Frankrijk V - Vietnam V -:-

ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Play-offs

02:30Fortaleza (Bra) - Estudiantes (Arg) 1:1

ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Play-offs

00:15Ind. del Valle (Ecu) - Lanus (Arg) 2:1
02:30Olimpia Asuncion (Par) - Atletico GO (Bra) 2:0
02:30U. Catolica (Chi) - Sao Paulo (Bra) 2:4

ZUID-KOREA: K3 League

6'Daejeon Korail - Yangju Citizen 1:0

ZWEDEN: Allsvenskan

19:00Sundsvall - Malmö FF -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.