REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AFRIKA: Afrika Cup - Play-offs

76'Senegal - Kaapverdië 1:0
20:00Marokko - Malawi -:-

BELGIË: Jupiler Pro League

18:45Royal Antwerp FC - St. Truiden -:-
21:00Charleroi - KV Kortrijk -:-
21:00KAA Gent - KV Oostende -:-

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

20:00Excelsior Rotterdam - ADO Den Haag -:-

ALGERIJE: 1e Divisie

14:00UitgesteldJS Kabylie - MC Alger -:-
14:30Biskra - Medea 2:1
14:30Chelghoum - Constantine 1:1
14:30Chlef - Tlemcen 4:0
14:30Oran - Magra 2:1
14:30USM Alger - Paradou 2:1
15:00Arba - Hussein Dey 3:1
15:00Belouizdad - Relizane 2:0
68'Saoura - Setif 1:1

ALGERIJE: U21 League

10:00Biskra -21 - Medea -21 0:1
12:00Saoura -21 - Setif -21 1:0
14:00UitgesteldKabylie -21 - MC Alger -21 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:30Petro - Kabuscorp -:-

AUSTRALIË: A-League

09:45Melbourne Victory - Sydney FC 2:2

AUSTRALIË: A-League Women

07:05UitgesteldMelbourne Victory V - Sydney V -:-

BELGIË: 1B Pro League

20:00RWDM - Westerlo -:-

BOTSWANA: Premier League

15:00BR Highlanders - Masitoaka 1:3
15:00Mogoditshane - Jwaneng Galaxy 1:6
15:00Prisons XI Gaborone - Extension Gunners 2:3
76'Gaborone Utd - Police XI 1:1
72'Orapa United - Security Systems 1:0

BRAZILIË: Campeonato Cearense

23:00Iguatu - Caucaia 1:2
23:00Pacajus - Ferroviario 1:4

BRAZILIË: Campeonato Goiano

23:30Vila Nova - Goiatuba -:-
00:30Anapolis - Goianesia -:-
00:30Aparecidense - Ipora -:-

BRAZILIË: Campeonato Matogrossense

00:30Acao - Academia -:-

BRAZILIË: Campeonato Paulista

23:00Botafogo SP - Santo Andre -:-

BRAZILIË: Campeonato Sergipano

00:15Falcon - Itabaiana -:-

BRAZILIË: Copa do Nordeste

00:00Nautico - Campinense -:-

BRAZILIË: Copa Sao Paulo de juniores - Play-offs

14:00Santos -20 - Palmeiras -20 0:4

COLOMBIA: Primera A - Apertura

22:00Envigado - Pasto -:-
00:05Santa Fe - Aguilas -:-

COLOMBIA: Primera B - Apertura

01:40Quindio - Bogota 1:2

CONGO: Ligue 1

15:00Etoile du Congo - Diables Noirs -:-

CONGO DR: Ligue 1

14:30Simba - AC Kuya 0:0
14:30US Panda - AC Rangers 2:1

DUITSLAND: 3e Liga

19:00Uitgesteld1860 München - 1. FC Kaiserslautern -:-
19:00UitgesteldHallescher FC - Viktoria Berlin -:-
19:00SC Freiburg II - Turkgucu Munchen -:-
19:00SV Waldhof Mannheim - Viktoria Koln -:-
19:00VfL Osnabrück - Wurzburger Kickers -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

19:00VfL Lohbrugge - Bramfelder SV -:-

ENGELAND: Championship

20:45Birmingham City - Peterborough United FC -:-
20:45Coventry City - Stoke City -:-
20:45Luton Town FC - Bristol City -:-
20:45Nottingham Forrest - Barnsley -:-
20:45QPR - Swansea City -:-

ENGELAND: League One

20:45AFC Wimbledon - Ipswich Town -:-
20:45Burton Albion - Milton Keynes -:-
20:45Fleetwood Town - Plymouth Argyle -:-
20:45Gillingham FC - Shrewsbury Town -:-

ENGELAND: League Two

20:45AFC Barrow - Salford City -:-
20:45Leyton Orient - Newport County -:-
20:45Scunthorpe United - Bristol Rovers -:-
20:45Walsall - Bradford City -:-

ENGELAND: National League

20:45Aldershot - Southend -:-
20:45Bromley - Woking -:-
20:45Dover - Eastleigh -:-
20:45Halifax - Boreham Wood -:-
20:45Stockport - Maidenhead -:-
20:45Torquay - Solihull Moors -:-
20:45Wealdstone - Notts County -:-
20:45Weymouth - Dagenham & Red. -:-
20:45Wrexham - Grimsby -:-

ENGELAND: National League North

20:45Boston Utd - Farsley -:-
20:45Chorley - AFC Fylde -:-
20:45Guiseley - Alfreton -:-
20:45Hereford - Gloucester -:-
20:45Kettering - Kidderminster -:-
20:45York - Bradford PA -:-

ENGELAND: National League South

20:45Braintree - Welling -:-
20:45Chippenham - St. Albans -:-
20:45Dartford - Concord -:-
20:45Dulwich Hamlet - Eastbourne Boro -:-
20:45Hampton & Richmond - Bath -:-
20:45Hemel Hempstead - Hungerford -:-
20:45Maidstone - Ebbsfleet -:-
20:45Slough - Billericay -:-

ENGELAND: NPL Premier Division

20:45FC United - Whitby -:-
20:45Morpeth - Stalybridge -:-
20:45Nantwich - Mickleover -:-
20:45Radcliffe - Stafford -:-
20:45South Shields - Witton -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

20:45Leiston - Biggleswade Town -:-
20:45Stratford - Coalville -:-

ENGELAND: Southern League South Division

20:30Hartley Wintney - Poole -:-
20:45Dorchester - Truro -:-
20:45Hayes & Yeading - Wimborne -:-
20:45Hendon - Swindon S -:-
20:45Weston-super-Mare - Farnborough -:-

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

20:45Bishop's Stortford - Bognor Regis -:-
20:45Cheshunt - Bowers & Pitsea -:-
20:45Enfield Town - Carshalton -:-
20:45Haringey - Kingstonian -:-
20:45Hornchurch - Horsham FC -:-
20:45Lewes - Cray -:-
20:45Worthing - Folkestone -:-

ENGELAND: EFL Trophy - Play-offs

20:00Hartlepool United FC - Charlton Athletic FC -:-
20:00Rotherham United FC - Cambridge United -:-
20:00Wigan Athletic - Arsenal -21 -:-
20:45Sutton United FC - Harrogate Town -:-

ENGELAND: Professional Development League

14:00Barnsley -23 - Crewe Alexandra FC -23 1:1
14:00Cardiff City -23 - Swansea City -23 1:1
14:00Watford -23 - Millwall -23 2:0
15:00Bristol City -23 - Charlton Athletic FC -23 1:2

ENGELAND: Premier League Cup

20:00Southend -23 - Colchester United -23 -:-

ENGELAND: Academies -18

14:00Aston Villa -18 - Chelsea -18 1:4
14:00Birmingham -18 - West Ham -18 1:3

FRANKRIJK: National

19:00Orleans - Sedan -:-
20:00Le Mans - Cholet -:-

GAMBIA: GFA League

20:00Brikama U. - Armed Forces -:-
22:00Ports Authority - Steve Biko -:-

GRIEKENLAND: Beker

16:00UitgesteldKarditsa - Panathinaikos -:-

INDIA: ISL

15:00Mumbai City - North East Utd 1:1

INDIA: I-League

09:30UitgesteldRajasthan - Kenkre -:-
12:00UitgesteldPunjab - Real Kashmir -:-
15:00UitgesteldMohammedan - Gokulam -:-

JAMAICA: Premier League

19:00Portmore - Arnett Gardens -:-
21:15Molynes - Vere United -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Tepatitlan de Morelos - Tlaxcala -:-

MEXICO: Liga MX Women - Clausura

00:00Necaxa V - U.N.A.M. V 1:0
02:00Club America V - Monterrey V 0:2
02:00Pachuca V - Leon V 3:0
04:00Guadalajara V - Toluca V 2:0
04:00UitgesteldJuarez V - Tigres V -:-
04:00Tijuana V - Atl. San Luis V 2:2

NIGER: Ligue 1

16:30ASGNN - Sahel -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Premiership

20:45Cliftonville - Linfield -:-
20:45C. Rangers - Ballymena -:-
20:45Glenavon - Dungannon -:-
20:45Glentoran - Coleraine -:-
20:45Portadown - Crusaders -:-
20:45Warrenpoint - Larne -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Championship

20:45Annagh - Loughgall -:-

PORTUGAL: Comp. Beker - Play-offs

20:45SL Benfica - Boavista -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship Play-Offs

15:00Portimonense -23 - Rio Ave FC -23 0:1

SAOEDI-ARABIË: Division 1

13:20Al Adalh - Al Kholood 1:0
13:50Najran - Al-Kawkab 1:1
15:55Al Qadisiya - Al Jeel 0:0
90'Al Wehda - Al-Sahel 3:0

SCHOTLAND: Premiership

20:45St. Mirren - Aberdeen -:-

SCHOTLAND: League One

20:45Clyde - Airdrieonians -:-

SCHOTLAND: League Two

20:45Elgin - Kelty Hearts -:-

SCHOTLAND: Scottish Cup

20:45AfgelastCove Rangers - Hibernian -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 1

16:00Tudelano - SD Logrones 0:2
19:00Athletic Bilbao B - Leonesa -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 2

19:00UitgesteldReal Madrid B - Albacete -:-
20:00Costa Brava - Barcelona B -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 5

20:45Guineueta - Asco -:-

WALES: Cymru Premier

20:45Cardiff Metropolitan - Barry -:-
20:45Flint - Connah's Q. -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

23:15Nacional (Uru) - Sarmiento Junin (Arg) 1:0
00:30Danubio (Uru) - Barracas Central (Arg) 0:1
01:30Penarol (Uru) - S. Wanderers (Chi) 2:0
08:00Zenit St Petersburg (Rus) - MŠK Žilina (Svk) 5:0
09:30AfgelastFC Shakhter Karagandy (Kaz) - Gjilani (Kos) -:-
10:00AfgelastKuban (Rus) - Olimp-Dolgoprudny (Rus) -:-
11:00Dubnica (Svk) - Trinec (Cze) 1:1
11:00Odra Opole (Pol) - Chojniczanka (Pol) 2:2
12:00Bardejov (Svk) - Hidasnemeti VSC (Hun) 2:0
12:00AfgelastQarabag (Aze) - Bohemians (Cze) -:-
12:30AfgelastL. Mikulas (Svk) - Qarabag (Aze) -:-
12:30Yantra Gabrovo (Bul) - Zagorets (Bul) 2:2
13:00Austria Wien (Aut) - PFC Sochi (Rus) 0:0
13:00FK Lokomotiv 1929 Sofia (Bul) - Dukagjini (Kos) -:-
13:00Riga FC (Lat) - Slovan Bratislava (Svk) 2:1
13:00Skive (Den) - Randers FC (Den) 0:5
13:00Slavia Sofia (Bul) - FK Teplice (Cze) 1:2
13:00UitgesteldSp. Subotica (Srb) - MFK Karvina (Cze) -:-
14:00Buducnost (Mne) - Mladost DG (Mne) 8:1
14:00Dundalk (Irl) - Bohemians (Irl) 1:5
14:00FK Mlada Boleslav (Cze) - Dukla Praag (Cze) 2:2
14:00AfgelastRanders FC (Den) - Raufoss (Nor) -:-
14:30HNK Hajduk Split (Cro) - NK Varazdin (Cro) 4:2
14:30Olimpija Ljubljana (Slo) - 1. FC Slovácko (Cze) 3:0
15:00Beroe (Bul) - Orenburg (Rus) 1:3
15:00Johor DT (Mys) - MŠK Žilina (Svk) 2:2
15:30Akron Togliatti (Rus) - Proleter (Srb) 2:1
15:30NK Celje (Slo) - Kuban (Rus) 1:0
16:00NK Maribor (Slo) - Rode Ster Belgrado (Srb) 1:1
16:30Esbjerg fB (Den) - Thisted (Den) 2:0
88'Austria II (Aut) - Rapid (Am) (Aut) 2:1
87'MFK Karvina B (Cze) - FK Frydek-Mistek (Cze) 0:5
79'Murcia (Esp) - FC Dynamo Kiev (Ukr) 1:1
18:00Kapfenberg (Aut) - Leoben (Aut) -:-
18:00Traiskirchen (Aut) - Schwechat (Aut) -:-
18:30Amstetten (Aut) - Ardagger (Aut) -:-
5'Wiener (Aut) - Horn (Aut) 0:0
19:00Hoffenheim II (Ger) - SU Neckarsulm (Ger) -:-
19:00Lauterach (Aut) - A. Lustenau (Aut) -:-
19:00Premnitz (Ger) - Brandenburger (Ger) -:-
19:00Steinbach Haiger (Ger) - Waldgirmes (Ger) -:-
19:20Lyseng (Den) - Aarhus Fremad (Den) -:-
19:30Garching (Ger) - Buchbach (Ger) -:-
19:30Kriens (Sui) - Schotz (Sui) -:-
19:30Voitsberg (Aut) - Kalsdorf (Aut) -:-
20:30Derry City (Nir) - Institute (Nir) -:-
00:30Liverpool M. (Uru) - Instituto (Arg) -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.