REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

EUROPA: Champions League - Kwalificatie

19:00Neftci Baku (Aze) - Olympiakos (Gre) -:-
19:00S. Tiraspol (Mda) - Alashkert (Arm) -:-
19:30CFR Cluj (Rou) - Lincoln (Gib) -:-
19:45FC Midtjylland (Den) - Celtic (Sco) -:-
20:00Galatasaray (Tur) - PSV (Ned) -:-
20:00PFK Ludogorets (Bul) - Mura (Slo) -:-
20:15BSC Young Boys (Sui) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
20:30AC Sparta Praag (Cze) - Rapid Wien (Aut) -:-
20:30Rode Ster Belgrado (Srb) - K. Almaty (Kaz) -:-

WERELD: Olympische Spelen

10:00Duitsland Ol. - Ivoorkust Ol. 1:1
10:00Saoedi-Arabië Ol. - Brazilië Ol. 1:3
10:30Roemenië Ol. - Nieuw-Zeeland Ol. 0:0
10:30Zuid-Korea Ol. - Honduras Ol. 6:0
19'Australië Ol. - Egypte Ol. 0:0
19'Spanje Ol. - Argentinië Ol. 0:0
13:30Frankrijk Ol. - Japan Ol. -:-
13:30Zuid-Afrika Ol. - Mexico Ol. -:-

ARGENTINIË: Liga Profesional

23:45Aldosivi - Racing Club 0:2
02:00Boca Juniors - San Lorenzo 0:2
19:15Godoy Cruz - Atl. Tucuman -:-
19:15Union Santa Fe - Banfield -:-
21:30Sarmiento Junin - Platense -:-
21:30Velez Sarsfield - Defensa y Justicia -:-
23:45Independiente - Patronato -:-

AUSTRALIË: NPL Northern NSW

11:00Weston Workers - Broadmeadow 4:3
90+'Valentine - Adamstown Rosebud 1:0
60'Edgeworth E. - Lake Macquarie 1:0

AUSTRALIË: NPL Queensland

83'Queensland Lions - Capalaba FC 5:0
58'Sunshine Coast Wanderers - Brisbane -21 0:1

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

02:30Botafogo RJ - CSA 2:0
00:00Avai - Remo -:-

BRAZILIË: Campeonato Acreano - Eerste fase

00:00Galvez - Placido de Castro -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca 2 - Tweede fase

20:00America RJ - Artsul -:-
20:00Angra dos Reis - Goncalense -:-
20:00Audax RJ - Cabofriense -:-
20:00Macae - Americano FC -:-
20:00Marica - Duque De Caxias -:-
20:00Sampaio Correa FE - Friburguense -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Beker

00:15Criciuma - Fluminense 2:1
02:30Vitoria - Gremio 0:3
21:30Athletico-PR - Atletico GO -:-
00:15Santos - Juazeirense -:-

BRAZILIË: Brasileiro U20

20:00Atletico-MG -20 - Palmeiras -20 -:-
20:00Botafogo -20 - Sport Recife -20 -:-
20:00Flamengo -20 - Cruzeiro -20 -:-
20:00Fortaleza -20 - Atletico GO -20 -:-
20:00Santos -20 - Sao Paulo -20 -:-
21:00Bahia -20 - Vasco -20 -:-

CHILI: Hoogste Divisie

01:00A. Italiano - Everton 0:2
17:00Cobresal - Melipilla -:-
21:30U. Espanola - Huachipato -:-
00:00O'Higgins - Curico Unido -:-

CHILI: Divisie B

00:30U. De Concepcion - Magallanes -:-

CHINA: Super League - Eerste fase

10:30Beijing Guoan - Shanghai Port 1:1
10:30Hebei - Dalian Pro 1:0
45+'Tianjin Jinmen Tiger - Changchun Yatai 0:3
14:30Shanghai Shenhua - Wuhan FC -:-

CHINA: Jia Competitie

90+'Nanjing City - Guizhou 0:1
13:35Shenyang Urban FC - Xinjiang Tianshan -:-
14:00Wuhan Three Towns - Sichuan Jiuniu -:-

CHINA: Yi Competitie

09:30Hebei Kungfu - Dandong Tengyue 1:2
09:30Hebei Zhuoao - China -20 2:2
09:30Inner Mongolia - Guangxi Pingguo Haliao 0:2
09:30Shanghai Jiading Huilong - Qingdao Red Lions 2:1
09:30Yichun Grand Tiger - Wuxi Wugou 2:1

COLOMBIA: Primera A - Clausura

03:05La Equidad - Pasto 0:0

COLOMBIA: Primera B - Clausura

01:00Real Cartagena - Valledupar 2:2

COLOMBIA: Copa Colombia

22:00Patriotas - Real Santander -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Apertura

01:00Zeledon - ADR Jicaral 1:1
02:00Sporting San Jose - Guanacasteca 1:1
04:00Saprissa - Santos DG 3:0
22:00Grecia - Cartagines -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

19:00BFC Dynamo - Energie Cottbus -:-
19:00Chemie Leipzig - Halberstadt -:-
19:00Hertha II - Meuselwitz -:-
19:00Lichtenberg - Tasmania Berlin -:-
19:00Luckenwalde - Eilenburg -:-
19:00Rathenow - Lokomotive Leipzig -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord

18:30Ammerthal - Cham -:-
18:30Gebenbach - 1. SC Feucht -:-
18:30Vatan Spor A'burg - Wurzburger FV -:-
18:30Vilzing - Abtswind -:-
19:00ATSV - Spvgg Ansbach 09 -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd

18:30Deisenhofen - Gundelfingen -:-
18:30Donaustauf - Hankofen-Hailing -:-
18:30FC Ingolstadt II - Pullach -:-
18:30Ismaning - 1860 München II -:-
18:30Schwaben Augsburg - Landsberg -:-
18:30Schwabmunchen - Kottern-St. Mang -:-
18:30Turkspor Augsburg - Dachau -:-
19:30Regensburg II - Garching -:-
19:30TSV 1880 Wasserburg - VfB Hallbergmoos-Goldach -:-

ECUADOR: Serie B

02:00Ind. Juniors - Cumbaya 0:1
22:00Gualaceo - America de Quito -:-
22:00Santo Domingo - LDU Portoviejo -:-

ESTLAND: Esiliiga

17:30Elva - Flora -21 -:-
17:30Nomme Utd - Levadia -21 -:-
18:00Parnu - Maardu -:-
18:30Paide Linnameeskond -21 - Tartu Welco -:-
18:30Tallinna Kalev - Tammeka -21 -:-

ESTLAND: Beker

18:30Tulevik - Olympic Tallinn -:-
19:00Flora -19 - FCP Parnu -:-
19:00Infonet Tallinn - Parnu Sadam -:-

FAERÖEREILANDEN: Competitie

19:00B36 Torshavn - TB Tvoroyri -:-

FINLAND: 1e Divisie

17:30Ekenas - PK-35 -:-
17:30Gnistan - KPV -:-
17:30Klubi 04 - JIPPO -:-
17:30Rovaniemi - MuSa -:-
17:30VPS - Jaro -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep A

17:30Lahden Reipas - JaPS -:-
18:30Keski-Uusimaa - KaPa -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep B

17:30UitgesteldHonka Akatemia - SalPa -:-
17:30Jazz Pori - Ilves-Kissat -:-
17:30TPV - KaaPo -:-
18:00Ilves 2 - VJS -:-

IJSLAND: Inkasso-deildin

21:15Fjolnir - Grindavik -:-
21:15UitgesteldKordrengir - Olafsvik -:-
22:00Vestri - Grotta -:-

IJSLAND: Division 2

20:00Leiknir F. - Fjallabyggd -:-
20:00Volsungur - Haukar -:-
21:15Kari - Reynir -:-
21:15KV Reykjavik - Njardvik -:-
21:15Magni - Fjardabyggd -:-
21:15Throttur Vogar - IR Reykjavik -:-

IJSLAND: Urvalsdeild Women

20:30Thor/KA V - Breidablik V -:-
21:15Stjarnan V - Selfoss V -:-

IRAK: Super League

19:00Al-Hudod - Al Quwa Al Jawiya -:-

LIBIË: Premier League

17:30Abu Salim - Al-Athad -:-
17:30Olympic Azzaweya - Al-Khmes -:-

MALEISIË: Super League

14:15Sabah - Sri Pahang -:-
15:00Melaka United - Terengganu -:-
15:00Selangor - Johor DT -:-
15:00UiTM - Penang -:-

MALEISIË: Premier League

10:15UitgesteldKuching City FC - Johor DT II -:-
10:45Kelantan - PDRM FC 1:2
15:00Perak 2 - Kelantan United -:-

MAROKKO: Botola Pro

20:00Maghreb Fez - Raja Casablanca -:-
20:00Wydad - FAR Rabat -:-
22:30Agadir - Difaa El Jadidi -:-
22:30Safi - Mouloudia Oujda -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tlaxcala - Dorados 1:1
02:05Venados - Celaya 1:2
04:05Cimarrones de Sonora - Tapatio 0:0

NIGERIA: NPFL

17:00Abia Warriors - Adamawa Utd -:-
17:00Dakkada FC - Nasarawa -:-
17:00Enugu - Katsina Utd -:-
17:00Ifeanyi Ubah - Akwa United -:-
17:00Jigawa Golden Stars - Warri Wolves -:-
17:00Kwara - Kano -:-
17:00Lobi Stars - Enyimba -:-
17:00MFM FC - Rivers United -:-
17:00Sunshine Stars - Plateau -:-
17:00Wikki Tourist - Heartland -:-

NOORD-IERLAND: Premiership Women

20:45Derry City V - Sion Swifts V -:-
20:45Glentoran V - Linfield V -:-
21:00Crusaders V - Cliftonville V -:-

NOORWEGEN: Eliteserien

19:00FK Haugesund - Strömsgodset IF -:-
19:00Lillestrøm SK - Sarpsborg 08 -:-
19:00Mjøndalen IF - Stabaek -:-
19:00Odd - Sandefjord -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1

19'Senja - Kongsvinger 0:1
15:30Alta - Tromsdalen -:-
16:00Vålerenga 2 - Floya -:-
18:00Asker - Floro -:-
18:00Hodd - Brattvag -:-
19:00Halden - Baerum Sportsklubb -:-
19:00Moss - Eidsvold -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 2

14:45Rosenborg 2 - Sotra -:-
17:00Kjelsås - Levanger -:-
17:30Skeid - Oygarden -:-
18:00Fram - Egersunds -:-
19:00Arendal - Flekkeroy -:-

NOORWEGEN: Junior U19

12:30Tromso -19 - SK Brann -19 -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Salzburg

18:30USK Anif - Wals-Grunau -:-
19:00Bischofshofen - A. Salzburg -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Vorarlberg

18:30Admira Dornbirn - A. Lustenau (Am) -:-
18:30Dornbirner SV - Lauterach -:-
18:30RW Rankweil - Bregenz -:-
19:00Hohenems - Brauerei Egg -:-

OOSTENRIJK: OFB Cup

19:00Kuchl - BW Linz -:-

PERU: Copa Bicentenario

02:30Carlos Mannucci - Sporting Cristal 1:2

RUSLAND: Beker - Kwalificatie

62'FK Strogino Moscow - Krasava 0:3
15:00Miass - Chelyabinsk -:-
15:00Omsk - Dynamo Barnaul -:-
15:00Zvezda St. Peterburg - Tver -:-
15:30Ilpar FC - Zenit-Izhevsk -:-
15:30Legion Dynamo - Nalchik -:-
15:30Rodina Moscow - Vladimir -:-
15:30Tuymazy - Ulyanovsk -:-
16:00Anzhi - Mashuk -:-
16:00SKA Rostov - Forte Taganrog -:-
16:00Tyumen - Zvezda Perm -:-
16:30Kairat Moscow - Kaluga -:-
17:00D. Bryansk - Smolensk -:-
17:00Dynamo Stavropol - Kholding -:-
17:00Dynamo Vladivostok - Chertanovo M. -:-
17:00Leningradets - Dynamo Petersburg -:-
17:00Saratov - FK Saransk -:-
17:00Volna Nizhegorodskaya - Yaroslavl -:-
17:30Peresvet Podolsk - Ryazan -:-
18:00Chernomorets Novorossijsk - Biolog -:-
18:00FK Chayka - Kursk -:-
18:00Saturn Ramenskoye - Znamya Noginsk -:-

SCHOTLAND: Lowland League

20:45Dalbeattie Star - Cumbernauld Colts -:-
20:45Stirling University - Celtic B -:-
20:45Vale Of Leithen - Gretna 2008 -:-

SLOWAKIJE: Beker

17:00Olovary - Hajnacka -:-
17:30Jarovce - Inter Bratislava -:-

URUGUAY: Segunda Division

23:00Uruguay Montevideo - Defensor Sp. -:-

USA: USL Championship

01:00Loudoun - Charleston 3:5
04:30Las Vegas Lights - Orange County SC 3:1

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

13:00UitgesteldEritrea -23 - Oeganda -23 -:-
15:00Ethiopia -23 - DR Congo -23 -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

10:00Renova (Mkd) - Vardar (Mkd) 2:2
11:00AfgelastAugsburg (Ger) - Greuther Fürth (Ger) -:-
14:00Aston Villa (Eng) - Nottingham Forrest (Eng) -:-
14:00Kit Go Pehchevo (Mkd) - Osogovo (Mkd) -:-
15:00Bolnisi (Geo) - Samgurali (Geo) -:-
16:00Alanyaspor (Tur) - Hatayspor (Tur) -:-
16:00Altay (Tur) - Giresunspor (Tur) -:-
16:00AZ (Ned) - OFI Kreta (Gre) -:-
16:00Bayer Leverkusen (Ger) - FC Utrecht (Ned) -:-
16:00FC Nantes (Fra) - FC Lorient (Fra) -:-
16:00AfgelastKonyaspor (Tur) - Goztepe (Tur) -:-
16:30Antalyaspor (Tur) - Umraniyespor (Tur) -:-
16:30Beitar Shimshon (Isr) - Hap. Ramat Gan (Isr) -:-
17:00Alessandria (Ita) - Renate (Ita) -:-
17:00Avia Swidnik (Pol) - Biala Podlaska (Pol) -:-
17:00Doxa Katokopia (Cyp) - Karmiotissa (Cyp) -:-
17:00Frosinone (Ita) - Viterbese (Ita) -:-
17:00KS Wieczysta Krakow (Pol) - Podhale Nowy Targ (Pol) -:-
17:00Olympiakos Nicosia (Cyp) - Sotiras (Cyp) -:-
17:00Saburtalo Tbilisi (Geo) - Sabah Baku (Aze) -:-
17:00Vrsac (Srb) - Zeleznicar Pancevo (Srb) -:-
17:30Besa 1976 (Mkd) - FK Korab (Mkd) -:-
17:30AfgelastEntella (Ita) - Ligorna (Ita) -:-
17:30Ohrid (Mkd) - Karaorman (Mkd) -:-
17:30Skenderbeu (Alb) - Gjilani (Kos) -:-
17:30Spartak Pleven (Bul) - Dunav Ruse (Bul) -:-
17:30Troyes AC (Fra) - FC Metz (Fra) -:-
18:00Amorebieta (Esp) - Osasuna B (Esp) -:-
18:00Anorthosis Famagusta (Cyp) - Paeek (Cyp) -:-
18:00Bayern München (Ger) - Mönchengladbach (Ger) -:-
18:00Dugo Selo (Cro) - Sesvete (Cro) -:-
18:00Empoli (Ita) - Pontedera (Ita) -:-
18:00Fenerbahce (Tur) - PEC Zwolle (Ned) -:-
18:00Inter (Ita) - Crotone (Ita) -:-
18:00Jarun (Cro) - Rudes (Cro) -:-
18:00KS Kutno (Pol) - Kleczew (Pol) -:-
18:00NK Dinamo Zagreb 2 (Cro) - Medjimurje (Cro) -:-
18:00Real Sociedad (Esp) - AS Monaco (Fra) -:-
18:00Schalke 04 II (Ger) - SC Paderborn II (Ger) -:-
18:00Udinese (Ita) - Sturm Graz (Aut) -:-
18:15AfgelastHertha BSC (Ger) - Villarreal (Esp) -:-
18:30Alaves (Esp) - Mirandes (Esp) -:-
18:30Bellinzona (Sui) - FC Lugano (Sui) -:-
18:30Gijon (Esp) - R. Sociedad B (Esp) -:-
18:30R. Oviedo (Esp) - Leonesa (Esp) -:-
18:30AfgelastVfL Vichttal (Ger) - Breinig (Ger) -:-
18:45Valencia (Esp) - Zaragoza (Esp) -:-
19:00AfgelastAlcorcon (Esp) - Crotone (Ita) -:-
19:00Cayon (Esp) - Racing Santander (Esp) -:-
19:00Compostela (Esp) - Lugo (Esp) -:-
19:00Coventry City (Eng) - Norwich City FC (Eng) -:-
19:00Delbrucker (Ger) - Lippstadt (Ger) -:-
19:00Fortuna Düsseldorf II (Ger) - FC Monheim (Ger) -:-
19:00Granada (Esp) - Alcorcon (Esp) -:-
19:00Hagen/Uthlede (Ger) - Drochtersen/Assel (Ger) -:-
19:00Halstenbek-Rellingen (Ger) - Altona (Ger) -:-
19:00Heddesheim (Ger) - Walldorf II (Ger) -:-
19:00Hildesheim (Ger) - Arminia Hannover (Ger) -:-
19:00Javor (Srb) - Jedinstvo U. (Srb) -:-
19:00Kirrlach (Ger) - Walldorf (Ger) -:-
19:00Kray (Ger) - Mulheimer SV 07 (Ger) -:-
19:00Leganes (Esp) - Rayo Majadahonda (Esp) -:-
19:00PAS Lamia (Gre) - Apollon Smyrnis (Gre) -:-
19:00Plabennec (Fra) - Stade Brest (Fra) -:-
19:00AfgelastSD Logrones (Esp) - Burgos CF (Esp) -:-
19:00UCAM Murcia (Esp) - Pulpileno (Esp) -:-
19:15Bergisch Gladbach (Ger) - Porz (Ger) -:-
19:30Bad Vilbel (Ger) - Erlensee (Ger) -:-
19:30Eisbachtal (Ger) - Friesdorf (Ger) -:-
19:30Siegburger (Ger) - Fortuna Koln (Ger) -:-
19:30SV Rott (Ger) - Breinig (Ger) -:-
19:30Union Nettetal (Ger) - Sonsbeck (Ger) -:-
19:45RB Salzburg (Aut) - Atlético Madrid (Esp) -:-
20:00Cornella (Esp) - CE Manresa (Esp) -:-
20:00Derby County (Eng) - Real Betis (Esp) -:-
20:00Doncaster Rovers (Eng) - Sheffield United (Eng) -:-
20:00Forest Green (Eng) - Swansea City (Wal) -:-
20:00Jeunesse Esch (Lux) - Esch (Lux) -:-
20:00Radnicki Nis (Srb) - Dubocica (Srb) -:-
20:00San Roque (Esp) - Sevilla B (Esp) -:-
20:30Basford (Eng) - Mansfield Town (Eng) -:-
20:30Blackburn Rovers (Eng) - Leeds United FC (Eng) -:-
20:30Bognor Regis (Eng) - Portsmouth (Eng) -:-
20:30Lichfield (Eng) - Barwell (Eng) -:-
20:30Sevenoaks (Eng) - Tonbridge (Eng) -:-
20:30Wycombe Wanderers FC (Eng) - Leicester City (Eng) -:-
20:45AfgelastLancaster (Eng) - Carlisle United (Eng) -:-
20:45Milton Keynes (Eng) - Tottenham Hotspur (Eng) -:-
21:00FC Porto (Por) - AS Roma (Ita) -:-
21:00Manchester United (Eng) - Brentford (Eng) -:-
21:00Olympique Marseille (Fra) - AS Saint-Étienne (Fra) -:-
21:00Xerez D.F.C. (Esp) - Real Madrid B (Esp) -:-
21:30Elche (Esp) - Tenerife (Esp) -:-
00:00Everton (Eng) - U.N.A.M. (Mex) -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga Vrouwen

16:00FC Gomel V - Din. Minsk V -:-

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

20:00Schaffhausen - Kriens -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.