REFRESH

Voetbal » 14.12.2021 » Alle Wedstrijden

BELGIË: Jupiler Pro League

18:45Cercle Brugge - RFC Seraing -:-
21:00KV Oostende - KV Kortrijk -:-
21:00RSC Anderlecht - St. Truiden -:-

DUITSLAND: Bundesliga

18:30VfB Stuttgart - Bayern München -:-
20:301. FSV Mainz 05 - Hertha BSC -:-
20:30Arminia Bielefeld - VfL Bochum -:-
20:30VfL Wolfsburg - FC Köln -:-

ENGELAND: Premier League

20:30Brentford - Manchester United -:-
20:45Norwich City FC - Aston Villa -:-
21:00Manchester City - Leeds United FC -:-

NEDERLAND: KNVB Beker

18:00ADO Den Haag - Gemert -:-
18:00PEC Zwolle - MVV -:-
20:00FC Emmen - Excelsior Maassluis -:-
21:00NAC Breda - FC Utrecht -:-
21:00Telstar - Spakenburg -:-

ALBANIË: Super League

13:45Laci - Tirana -:-

ALGERIJE: 1e Divisie

14:30Saoura - JS Kabylie -:-

ALGERIJE: U21 League

14:30Saoura -21 - Kabylie -21 -:-

ARGENTINIË: Liga Profesional

00:00Banfield - Arsenal Sarandi -:-

AUSTRALIË: FFA Cup

09:30Avondale FC - Wellington Phoenix -:-

AZIË: AFF Suzuki Beker

10:30Filipijnen - Thailand -:-
13:30Singapore - Oost-Timor -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Vitesse - ASEC Koudougou -:-

CHINA: Jia Competitie

12:30Shaanxi Changan - Beijing Sport University -:-
12:30Sichuan Jiuniu - Shenyang Urban FC -:-

CONGO DR: Ligue 1

15:30Sanga Balende - St Eloi Lupopo -:-

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00UitgesteldElversberg II - Arminia Ludwigshafen -:-

ENGELAND: National League

20:45Eastleigh - Solihull Moors -:-
20:45Halifax - King’s Lynn -:-

ENGELAND: National League North

20:45Curzon Ashton - Kidderminster -:-

ENGELAND: National League South

20:45Concord - St. Albans -:-
20:45Oxford City - Dorking -:-

ENGELAND: NPL Premier Division

20:45Warrington - Radcliffe -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

20:45Barwell - Stourbridge -:-
20:45Hednesford - Banbury -:-
20:45Leiston - Stratford -:-
20:45Rushall - Hitchin -:-
20:45Tamworth - AFC Rushden & Diamonds -:-

ENGELAND: Southern League South Division

20:30Hartley Wintney - Met. Police -:-
20:30Wimborne - Weston-super-Mare -:-
20:45Harrow - Tiverton -:-
20:45Hayes & Yeading - Truro -:-
20:45Hendon - Gosport -:-

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

20:45Margate - Worthing -:-

ENGELAND: Professional Development League

14:00Barnsley -23 - Sheffield Wednesday -23 -:-
14:00Bristol City -23 - Ipswich Town -23 -:-
14:00Coventry City -23 - Sheffield United -23 -:-

FRANKRIJK: National

20:00Le Mans - Cholet -:-

GRIEKENLAND: Super League

16:15Asteras Tripolis - Panetolikos -:-

INDIA: ISL

15:00Odisha - Jamshedpur -:-

INDONESIË: Liga 1

14:30UitgesteldArema - Persikabo 1973 -:-
14:30Madura United - Borneo -:-

IRAN: Division 1

11:30Astara - Arman Gohar -:-
11:30Kheybar Khorramabad - Malavan -:-
11:30Khooshe Talaee - Machine Sazi -:-
11:30Mes Kerman - Shahin Bushehr -:-
11:30Mes Shahr Babak - Esteghlal Molasani -:-
11:30Shams Azar Qazvin - Saipa -:-
11:30Vista Toorbin - Shahrdari Hamedan -:-
12:00Esteghlal Khuzestan - Qashqai Shiraz -:-
12:00Pars Janoobi Jam - Rayka Babol -:-

ISRAËL: Liga Alef North

13:30H. Herzliya - Tayibe -:-

ISRAËL: Liga Alef South

13:30Bnei Eilat - H. Marmorek -:-

ITALIË: Coppa Italia

15:00Venezia - Ternana -:-
18:00Udinese - Crotone -:-
21:00Genoa - Salernitana -:-

MEXICO: Liga Premier Serie B - Play-offs

01:30Alebrijes de Oaxaca 2 - Calor De San Pedro -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura - Play Offs

02:00Tigres V - Club America V -:-
04:00Monterrey V - Atlas V -:-

NOORD-IERLAND: Irish League Cup

20:45Cliftonville - Ballymena -:-
21:00Coleraine - Warrenpoint -:-

OEGANDA: Premier League

13:00Arua Hill - Villa -:-

POLEN: Ekstraklasa

18:45Radomiak Radom - Piast Gliwice -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

19:00Academico Viseu - SL Benfica B -:-

PORTUGAL: Comp. Beker

21:15Penafiel - Sporting CP -:-

QATAR: QSL Cup

14:00Al Ahli Doha - Umm-Salal -:-
16:10Al-Rayyan - Shamal -:-

ROEMENIË: Liga 1

16:30Academica Clinceni - FC Voluntari -:-
19:30Univ. Craiova - UTA Arad -:-

SAOEDI-ARABIË: Division 1

13:35Bisha - Al Adalh -:-
13:35Ohod - Al Draih -:-
15:25Al-Nahda - Al Orubah -:-
15:30Al Jeel - Al-Sahel -:-

SCHOTLAND: Premiership

20:45Hibernian - Dundee FC -:-

SCHOTLAND: Scottish Cup

20:45Darvel - Brechin -:-

SPANJE: Copa del Rey

19:00Andorra - Celta de Vigo -:-
19:00San Sebastian Reyes - Fuenlabrada -:-
20:00Huesca - Girona -:-
20:00Rayo Majadahonda - Malaga -:-
20:00Zaragoza - Burgos CF -:-
21:00Alcoyano - Levante -:-
21:00Linares - Alaves -:-
21:00Palencia CA - Espanyol -:-

TURKIJE: 1. Lig

11:30Erzurum BB - Genclerbirligi -:-
11:30Manisa FK - Keciorengucu -:-
17:00Altinordu - Kocaelispor -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

18:00Barcelona (Esp) - Boca Juniors (Arg) -:-

ZUID-AFRIKA: Premier League

14:30AmaZulu - Chippa United -:-
16:00Marumo Gallants - Cape Town City -:-
16:30Mamelodi - Baroka -:-
18:30Swallows - Orlando -:-

ZUID-AFRIKA: Beker

14:00Black Leopards - Free State Stars -:-
14:00Jomo Cosmos - Uthongathi -:-
14:00TS Sporting - JDR Stars -:-

ZWEDEN: Allsvenskan - Nacompetitie

19:00Halmstad BK - Helsingborg -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.