Voetbal » 03.04.2024 » Alle Wedstrijden
ENGELAND: Premier League
19:30Arsenal - Luton Town FC -:-19:30Brentford - Brighton -:-
20:15Manchester City - Aston Villa -:-
NEDERLAND: Eredivisie
17:45Heracles Almelo - AZ -:-19:00FC Utrecht - PEC Zwolle -:-
20:00sc Heerenveen - FC Twente -:-
ALBANIË: Super League
17:00Din. Tirana - Teuta -:-ALBANIË: Albanese Beker
14:00Egnatia - Vllaznia -:-14:00Kukesi - Tirana -:-
ANGOLA: Girabola League
15:00Bravos do Maquis - Libolo -:-15:00UitgesteldCD Lunda Sul - Santa Rita -:-
15:00UitgesteldLibolo - Primeiro de Agosto -:-
15:00Primeiro de Agosto - CD Lunda Sul -:-
15:00Santa Rita - Petro -:-
15:00Sao Salvador - Sagrada -:-
15:00UitgesteldSporting de Cabinda - Wiliete -:-
15:30Academica - Uniao de Malanje -:-
15:30Desportivo Huila - Sporting de Cabinda -:-
15:30UitgesteldInterclube - Bravos do Maquis -:-
16:00UitgesteldPetro - Sao Salvador -:-
16:00UitgesteldSagrada - Uniao de Malanje -:-
16:00Wiliete - Interclube -:-
17:00UitgesteldKabuscorp - Academica -:-
ARGENTINIË: Divisie B - Apertura
19:30Fenix - Deportivo Armenio -:-ARGENTINIË: Copa Argentina
20:45Union Santa Fe - Gimnasia Mendoza -:-23:00Instituto - Talleres (R.E) -:-
ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
23:00Racing Club 2 - Independiente 2 -:-19:00Argentinos Jrs 2 - Platense 2 -:-
19:00Atletico Tucuman 2 - Central Cordoba 2 -:-
19:00Instituto 2 - Godoy Cruz 2 -:-
19:00Newells Old Boys 2 - Rosario Central 2 -:-
23:00Talleres Cordoba 2 - Belgrano 2 -:-
ARMENIË: Premier League
16:00Ararat - Urartu -:-ARMENIË: First League
13:00Noah 2 - Alashkert 2 -:-AUSTRALIË: A-League
11:45Perth Glory - Sydney FC -:-AZERBEIDZJAN: I Liqa
12:00Mingachevir - Imisli FK -:-AZERBEIDZJAN: Beker
16:00Zira - Gabala -:-BAHREIN: Premier League
19:45Al-Muharraq - Al-Rifaa -:-19:45Al-Najma - Al-Hala -:-
19:45Manama Club - East Riffa -:-
BENIN: Ligue 1 - Championship Play-Offs
16:00AS Cotonou - Cavaliers -:-16:00AS Sobemap - Dynamo Abomey -:-
16:00Ayema - FC Loto -:-
16:00Coton FC - Bani Ganse -:-
16:00Dadje - JS Pobe -:-
16:00Damissa - ASPAC -:-
16:00Dragons - Espoir -:-
16:00Takunnin - Requins -:-
BOSNIË EN HERZEGOVINA: Beker
14:30Siroki Brijeg - Borac Banja Luka -:-17:00Sloga Doboj - Zrinjski -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00BDF XI - Tafic FC -:-15:00Holy Ghost - Nico United -:-
15:00Jwaneng Galaxy - Security Systems -:-
15:00Matebele - Eleven Angels -:-
15:00Sua Flamingoes - Township Rollers -:-
18:00Gaborone Utd - Police XI -:-
18:00Orapa United - Morupule -:-
BRAZILIË: Acreano - Eerste fase
00:00Galvez - Humaita -:-BRAZILIË: Amapaense
00:00Santana EC - Santos AP -:-BRAZILIË: Maranhense
23:00Maranhao - Moto Club -:-23:00Pinheiro - Chapadinha -:-
23:00Sampaio Correa - Imperatriz -:-
23:00Tuntum - Cordino EC -:-
BRAZILIË: Paraibano - Play-offs
00:15Treze - Sousa -:-BRAZILIË: Potiguar - Tweede fase
23:00Baraunas - Santa Cruz de Natal -:-23:00Potyguar Seridoense - CE Forca E Luz -:-
00:00ABC - Globo -:-
00:00America-RN - Potiguar de Mossoró -:-
BRAZILIË: Roraimense - Eerste fase
00:00Progresso - Real Sao Luiz -:-02:00GAS - Monte Roraima -:-
BRAZILIË: Copa Alagoas - Play-offs
00:00SC Penedense - CSA -:-BRAZILIË: Copa Verde
21:00Cuiaba - Vila Nova -:-21:00Paysandu - Remo -:-
BRAZILIË: Brasileiro U20
21:00Bahia -20 - Atletico GO -20 -:-21:00Botafogo -20 - Gremio -20 -:-
21:00Ceara -20 - Palmeiras -20 -:-
21:00Corinthians -20 - Fortaleza -20 -:-
21:00Cruzeiro -20 - Fluminense -20 -:-
21:00Cuiaba -20 - America Mineiro -20 -:-
21:00Goias -20 - Flamengo -20 -:-
21:00Internacional -20 - Santos -20 -:-
21:00RB Bragantino -20 - Atletico-MG -20 -:-
21:00Sao Paulo -20 - Athletico-PR -20 -:-
BRAZILIË: Baiano U20
19:00Ypiranga -20 - Alagoinhas -20 -:-BULGARIJE: Parva Liga
12:30Krumovgrad - Hebar -:-15:00CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv -:-
17:30PFK Ludogorets - Levski Sofia -:-
BULGARIJE: Third League - South-East
15:00Atletik Kuklen - Rozova Dolina -:-15:00Beroe II - Gigant Saedinenie -:-
15:00Botev II - Zagorets -:-
15:00Haskovo - Sekirovo Rakovski -:-
15:00Karnobat - Levski Karlovo -:-
15:00Nesebar - Sliven -:-
15:00Rodopa Smolyan - Lokomotiv Plovdiv II -:-
15:00Sokol Markovo - Dimitrovgrad -:-
15:00Yambol 1915 - Spartak Plovdiv -:-
16:00Sozopol - Asenovets -:-
COLOMBIA: Primera B - Apertura
23:30Llaneros - Cucuta -:-CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
14:30AC Kuya - Renaissance -:-14:30AC Rangers - Etoile de Kivu -:-
CYPRUS: Cyta Championship - Degradatiegroep
15:00Ethnikos Achna - Doxa Katokopia -:-17:00Karmiotissa - AEL Limassol -:-
17:00Othellos Athienou - Apollon Limassol -:-
DJIBOUTI: Division 1
23:00Port - Gendarmerie -:-DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF
23:00San Cristobal - Delfines Del Este -:-00:00Moca - Vega Real -:-
21:00Atlantico - Universidad O&M -:-
00:00Cibao - Atletico Pantoja -:-
DUITSLAND: Regionale Liga Noord
18:00Hamburger SV II - SV Meppen -:-DUITSLAND: Regionalliga Sudwest
18:00Balingen - Eintracht Frankfurt II -:-18:00Homburg - Freiberg -:-
18:00Stuttgarter Kickers - Fulda-Lehnerz -:-
DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord
16:45Fortuna Regensburg - Donaustauf -:-DUITSLAND: DFB Pokal
19:45Bayer Leverkusen - Fortuna Düsseldorf -:-ECUADOR: Serie B
01:00Manta - Vargas Torres -:-21:00Cuniburo - Chacaritas -:-
21:00San Antonio - Ind. Juniors -:-
ENGELAND: National League South
19:45Taunton - Maidstone -:-ENGELAND: Women's National League North
19:45Burnley V - AFC Fylde V -:-19:45Stourbridge V - Wolverhampton V -:-
EUROPA: EK -19 - Vrouwen - Kwalificatie - Ronde 2 - Competitie A
10:00Belarus -19 V - België -19 V -:-11:00Griekenland -19 V - Denemarken -19 V -:-
11:00Spanje -19 V - Slovenië -19 V -:-
11:30Ierland -19 V - IJsland -19 V -:-
11:30Oostenrijk -19 V - Kroatië -19 V -:-
14:00Duitsland -19 V - Roemenië -19 V -:-
14:00Engeland -19 V - Zwitserland -19 V -:-
14:00Frankrijk -19 V - Oekraïne -19 V -:-
14:00Hongarije -19 V - Zweden -19 V -:-
14:00Nederland -19 V - Bosnië en Herzegovina -19 V -:-
14:00Noorwegen -19 V - Tsjechië -19 V -:-
14:00Polen -19 V - Finland -19 V -:-
14:00Servië -19 V - Slowakije -19 V -:-
18:00Portugal -19 V - Italië -19 V -:-
EUROPA: EK -19 - Vrouwen - Kwalificatie - Ronde 2 - Competitie B
10:30Schotland -19 V - Liechtenstein -19 V -:-11:00Kazachstan -19 V - Estland -19 V -:-
11:00Letland -19 V - Bulgarije -19 V -:-
11:00Moldavië -19 V - Noord-Macedonië -19 V -:-
11:00Montenegro -19 V - Azerbeidzjan -19 V -:-
11:00Wales -19 V - Litouwen -19 V -:-
13:00Noord-Ierland -19 V - Georgië -19 V -:-
14:00Turkije -19 V - Faeröer Eilanden -19 V -:-
14:30Cyprus -19 V - Albanië -19 V -:-
FRANKRIJK: Coupe de France
20:10PSG - Stade Rennes -:-GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga
12:00Samtredia - Samgurali -:-16:00FC Telavi - Gagra -:-
18:00FC Dinamo Tbilisi - Dila Gori -:-
GRIEKENLAND: Super League - Championship Play-Offs
17:00Olympiakos - Aris -:-17:30PAOK - PAS Lamia -:-
19:00Panathinaikos - AEK Athene -:-
GRIEKENLAND: Super League 2 - Degradatiegroep
14:00Diagoras - Panachaiki -:-14:00Kampaniakos - Aiolikos -:-
14:00Karditsa - Iraklis 1908 -:-
14:00Olympiakos B - PAE Egaleo -:-
14:00Panathinaikos B - Giouchtas -:-
14:00PAOK B - Kozani -:-
GRIEKENLAND: Super League 2 - Promotie groep
14:00AEK Athene B - Makedonikos -:-14:00AEL Larissa - Levadiakos -:-
14:00Kalamata - Ilioupoli -:-
14:00PAE Chania - Athens Kallithea -:-
GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura
22:00Zacapa - Comunicaciones -:-GUINEE: Ligue 1
17:00Milo FC - Renaissance -:-HONDURAS: Nationale Liga - Clausura
22:00Olancho - Victoria -:-00:15Real Espana - UPNFM -:-
HONGARIJE: Hongaarse Beker
16:15Vasas - Paks -:-19:00DVTK - Ferencvaros -:-
INDIA: ISL
15:00Kerala Blasters - East Bengal -:-INDIA: I-League 2
11:30Bengaluru Utd - Dempo -:-11:30Maharashtra Oranje - SC Bengaluru -:-
11:30Sudeva Delhi - United SC -:-
INDONESIË: Liga 1
14:30PSM Makassar - PSIS Semarang -:-14:30RANS Nusantara - Barito Putera -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
16:45Aluminium Arak - Havadar SC -:-17:00Tractor-Sazi - Sepahan -:-
IRAN: Division 1
12:15Damash Gilan - Kheybar Khorramabad -:-17:00Naft Gachsaran - Esteghlal Molasani -:-
17:00Pars Janoobi Jam - Ario Eslamshahr -:-
ISRAËL: State Beker
17:30H. Petah Tikva - Hapoel Beër Sjeva -:-18:00Maccabi Haifa - Maccabi Netanja -:-
ITALIË: Serie C - Groep A
15:15Triestina - Atalanta -23 -:-ITALIË: Serie C - Groep B
13:30Juventus -23 - Entella -:-19:30Rimini - Olbia -:-
ITALIË: Serie D - Groep A
13:30Gozzano - Alcione Milano -:-ITALIË: Serie D - Groep B
13:30Varesina - Pro Palazzolo -:-ITALIË: Serie D - Groep C
13:30Montecchio Maggiore - Dolomiti Bellunesi -:-ITALIË: Coppa Italia
20:00Fiorentina - Atalanta -:-JAPAN: J1 League
11:00Avispa Fukuoka - Kashima -:-11:00G-Osaka - Kyoto -:-
11:00Iwata - Albirex Niigata -:-
11:00Kashiwa - C-Osaka -:-
11:00Machida - Hiroshima -:-
11:00Sagan Tosu - Kobe -:-
11:00Shonan - Verdy -:-
11:00Yokohama M. - Kawasaki -:-
11:30Sapporo - Nagoya -:-
11:30Tokio - Urawa -:-
JAPAN: J2 League
11:00Blaublitz - Mito -:-11:00Chiba - Tochigi -:-
11:00Iwaki - Fujieda MYFC -:-
11:00Kagoshima Utd - Kofu -:-
11:00Kusatsu - Oita -:-
11:00Okayama - Yokohama FC -:-
11:00Renofa Yamaguchi - Kumamoto -:-
11:00Shimizu - Tokushima -:-
11:00Vegalta Sendai - Ehime -:-
11:00V-Varen Nagasaki - Yamagata -:-
KAMEROEN: Elite One - Championship Play-Offs
14:00Gazelle - Cotonsport -:-14:00Yong Sports Academy - Stade Renard -:-
KAMEROEN: Elite One - Degradatiegroep
14:00Avion Academy - Bamenda -:-14:00Fovu Baham - Aigle Royal -:-
14:00UMS de Loum - Fortuna Mfou -:-
14:00Union Douala - APEJES Academy -:-
KAMEROEN: Elite Two - Championship Play-Offs
15:00Aigle Moungo - Dragon de Yaounde -:-15:00Bafmeng United - Bafoussam -:-
15:00Panthere - Feutcheu -:-
15:00Tonnerre - Eding Sport -:-
KAMEROEN: Elite Two - Degradatiegroep
15:00FC Rangers of Bafut - AS Fap -:-15:00Foncha - Yafoot -:-
15:00Leopard de Douala - Renaissance -:-
15:00Unisport Bafang - Isohsa -:-
KENIA: Super League
13:00Rainbow - Assad -:-KIRGIZIË: Premier Liga
13:00Neftchi Kochkor-Ata - Talant -:-KOEWEIT: Premier League - Championship Play-Offs
19:30Al Arabi - Al Qadisiya -:-19:30Al Kuwait - Al Salmiya -:-
KOSOVO: Kosovar Cup
12:00Prishtina - Drita -:-12:00Suhareka - FC Ballkani -:-
KROATIË: Beker
15:00NK Lokomotiva Zagreb - HNK Rijeka -:-18:00HNK Hajduk Split - Dinamo Zagreb -:-
LETLAND: Virsliga
15:00Metta/LU - BFC Daugavpils -:-17:00RFS - Jelgava -:-
LUXEMBURG: Luxembourg Cup
19:00Alisontia Steinsel - Niedercorn -:-19:00Bettembourg - Hesperange -:-
19:00Hostert - Racing Luxembourg -:-
19:00Mondercange - Differdange -:-
19:00Norden - UNA Strassen -:-
19:00Rumelange - Jeunesse Esch -:-
19:00Schifflange - Mondorf -:-
19:00Yellow Boys - Jeunesse Canach -:-
MAURITANIË: Ligue 1
18:00Nouadhibou - Chemal -:-MAURITIUS: Super League
15:30AS Vacoas - Pamplemousses -:-15:30Cercle De Joachim - Petite Riviere -:-
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Tapatio - Atlante -:-02:05Cimarrones de Sonora - Atletico La Paz -:-
04:05Dorados - Alebrijes Oaxaca -:-
MEXICO: Liga Premier Serie B
23:00Ciervos - CDM -:-MOLDAVIË: Moldova Cup
12:00Bardar - FC Sheriff Tiraspol -:-12:00Stauceni - Petrocub -:-
14:00Zimbru - Milsami -:-
MONTENEGRO: Prva Crnogorska Competitie
14:00Arsenal Tivat - Rudar -:-14:00Jedinstvo - Decic -:-
16:00Sutjeska - Jezero -:-
17:00Mornar - Petrovac -:-
17:30Buducnost - Mladost DG -:-
MONTENEGRO: Druga Liga
14:00FK Podgorica - Berane -:-14:00Grbalj - Kom Podgorica -:-
14:00Internacional - Bokelj -:-
14:00Lovcen - Iskra -:-
14:00Otrant - Igalo -:-
NIGERIA: NPFL
16:00Abia Warriors - Plateau -:-16:00Bayelsa United - Heartland -:-
16:00Enugu - Sunshine Stars -:-
16:00Enyimba - Kano -:-
16:00Gombe - Remo Stars -:-
16:00Shooting Stars - Kwara -:-
16:00Sporting Lagos - Lobi Stars -:-
17:30Bendel - Niger -:-
NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
00:00Columbus Crew - Tigres -:-02:00New England Revolution - Club America -:-
NOORD-MACEDONIË: Beker
14:00Shkupi - Tikves -:-14:00Voska Sport - Makedonija GP -:-
NOORWEGEN: Nasjonal U19 CL
13:00FK Haugesund -19 - Viking -19 -:-13:00Molde FK -19 - Sogndal -19 -:-
14:00Ham-Kam -19 - Strömsgodset IF -19 -:-
17:00Stabaek -19 - Vålerenga -19 -:-
17:30Lilleström -19 - Odds -19 -:-
OEKRAÏNE: Oekraïne Cup
16:00Shakhtar Donetsk - Tsjornomorets Odessa -:-OEZBEKISTAN: Pro Liga
14:00Aral - Olimpik-Mobiuz -:-14:00Mashal Muborak - Shortan Guzor -:-
OOSTENRIJK: OFB Cup
19:45Leoben - SK Rapid -:-POLEN: Beker
16:30Wisla Krakau - Piast Gliwice -:-19:30Pogon Szczecin - Jagiellonia -:-
PORTUGAL: Portugese Beker
20:15Vitória SC - FC Porto -:-ROEMENIË: Beker - Play-offs
16:00CS Universitatea Craiova - FC Voluntari -:-19:00U. Cluj - FC Hermannstadt -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season
12:00Rodina Moscow 2 - Veles Moscow -:-13:30FK Novosibirsk - Chelyabinsk -:-
14:00FK Krasnodar 2 - R. Volgograd -:-
16:00M. Lipetsk - FK Chayka -:-
16:00Murom - Ufa -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
10:00Miass - Kursk -:-12:00D. Bryansk - S. Kostroma -:-
12:00Kaluga - Ulyanovsk -:-
13:30Mashuk - Khimik -:-
16:00Tekstilshtik - Omsk -:-
RUSLAND: Beker - Play-offs
16:15Baltika - CSKA Moskou -:-18:30Spartak Moskou - Zenit St Petersburg -:-
RUSLAND: Beker - Regions Path - Play-offs
14:00Ural - Lokomotiv Moskou -:-RWANDA: Premier League
14:00Musanze - Gasogi United -:-17:00Kiyovu - Sunrise -:-
SAN MARINO: Coppa Titano
19:45Tre Fiori - Virtus -:-19:45Tre Penne - La Fiorita -:-
SAOEDI-ARABIË: Premier League
20:00Al Fateh - Al-Ettifaq -:-20:00Al Shabab - Al Riyadh -:-
SCHOTLAND: Highland League
20:00Brora Rangers - Deveronvale -:-20:00Buckie Thistle - Strathspey Thistle -:-
20:00Forres Mechanics - Wick Academy -:-
20:00Keith - Brechin -:-
SERVIË: Super Liga
15:30Mladost - Radnicki 1923 -:-15:55Vozdovac - Partizan -:-
17:30Sp. Subotica - Radnicki Nis -:-
18:00Rode Ster Belgrado - IMT Novi Beograd -:-
SERVIË: Prva Liga
15:00Indjija - Jedinstvo U. -:-15:00Mladost GAT - OFK Belgrado -:-
15:00Radnicki S. Mitrovica - Kolubara -:-
15:00Smederevo - Tekstilac Odzaci -:-
15:00Vrsac - Graficar Beograd -:-
17:00Macva - RFK Novi Sad -:-
SLOVENIË: Beker
16:00ND Gorica - NK Radomlje -:-19:00FC Koper - NŠ Mura -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - East
16:00Kezmarok - Poprad -:-16:00Sabinov - Pavlovce n. Uhom -:-
SLOWAKIJE: Beker
14:30FC Spartak Trnava - Podbrezova -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 11
18:30Mallorca B - Collerense -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 15
18:30Ezcabarte - Subiza -:-THAILAND: Thai League 1
12:00Chonburi - Chiangrai -:-12:30Khonkaen Utd. - Police Tero -:-
13:00Muangthong - Uthai Thani -:-
13:00Pathum United - Buriram -:-
TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League
23:001976 Phoenix FC - Sando -:-23:00Defence Force - Port Of Spain -:-
23:00Eagles FC - La Horquetta -:-
23:00Police - Morvant Caledonia Utd -:-
23:00Prison Service - Point Fortin -:-
TSJECHIË: CFL - Group B
16:00Zapy - FK Mlada Boleslav B -:-TSJECHIË: MOL Cup
16:00SFC Opava - AC Sparta Praag -:-TSJECHIË: Kralovehradecky KP
16:00Solnice - Ceska Skalice -:-TSJECHIË: U19 League
11:001. FC Slovácko -19 - SK Slavia Praag -19 -:-TURKIJE: Super Lig
15:00Sivasspor - Karagumruk -:-18:30Fenerbahce - Adana Demirspor -:-
18:30Kayserispor - Kasimpasa -:-
18:30Konyaspor - Trabzonspor -:-
TURKIJE: 1. Lig
12:00Tuzlaspor - Umraniyespor -:-15:00Adanaspor - Eyupspor -:-
18:30Altay - Bandirmaspor -:-
18:30Kocaelispor - Goztepe -:-
TURKIJE: 2. Lig White Group
13:00Afyonspor - Altinordu -:-13:00Diyarbekirspor - Nazillispor -:-
13:00Erokspor - Beyoglu Yeni Carsi -:-
13:00Kirklarelispor - Bucaspor 1928 -:-
13:00Kirsehir SK - Adiyaman FK -:-
13:00Trabzon FK - Ankara Demirspor -:-
13:00Vanspor FK - Ankaraspor -:-
13:00Yeni Mersin Idmanyurdu - Karacabey Bld. -:-
13:00Zonguldak - Bursaspor -:-
TURKIJE: 2. Lig Red Group
11:00Igdir FK - Iskenderunspor -:-13:0024 Erzincanspor - Karaman -:-
13:00Denizlispor - Sariyer -:-
13:00Etimesgut - Isparta 32 Spor -:-
13:00Fethiyespor - Amedspor -:-
13:00Inegolspor - Belediye Derince -:-
13:00Kastamonuspor - Usakspor -:-
13:00Menemenspor - Duzcespor -:-
13:00Soma Spor - Aksaray Bld. -:-
TURKIJE: 3. Lig Group 1
13:0052 Orduspor - Karabuk Idmanyurdu -:-13:00Arguvan - Kepez Belediyespor -:-
13:00Ayvalikgucu - Gumushanespor -:-
13:00Hopaspor - Edirnespor -:-
13:00Kucukcekmece - Inegol Kafkas -:-
13:00Mardin BB - Aliaga -:-
13:00Tarsus - Kirikkale Buyuk Anadolu -:-
TURKIJE: 3. Lig Group 2
13:00Amasyaspor - Pazarspor -:-13:00Bulvarspor - Silifke -:-
13:00Efeler 09 - Elazigspor -:-
13:00Eynesil - Turgutluspor -:-
13:00Hacettepe 1945 - Ergene Velimese -:-
13:00Kelkit - Karsiyaka -:-
13:00Sapanca Genclikspor - Batman Petrolspor -:-
TURKIJE: 3. Lig Group 3
11:00Bornova 1877 - Agri 1970 -:-13:00Erbaaspor - Darica Genclerbirligi -:-
13:00Fatsa Bld. - Akhisarspor -:-
13:00Karakopru - 1922 Konyaspor -:-
13:00Osmaniyespor - Silivrispor -:-
13:00Sivas Dort Eylulspor - Kutahyaspor -:-
13:00Tepecik - Kusadasispor -:-
TURKIJE: 3. Lig Group 4
11:00Musspor - Kestel -:-13:0023 Elazig FK - Orduspor 1967 -:-
13:00Balikesirspor - Sebat Genclikspor -:-
13:00Bergama FK - Adana -:-
13:00Bursa - Cankaya FK -:-
13:00Catalca - Sultanbeyli -:-
13:00Nevsehir - Siirt Ozel -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
13:00Ahal - Altyn Asyr -:-13:00Energetik - Merw -:-
13:00Kopetdag Asgabat - Sagadam -:-
URUGUAY: Segunda División - Torneo Competencia
18:30Albion - Sud America -:-20:00Atenas - Rentistas -:-
20:00Cerrito - Cooper -:-
21:00Montevideo City - Colon -:-
21:30Tacuarembo - Uruguay Montevideo -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Orlando City B - Inter Miami II -:-USA: US Open Beker
00:00Richmond Kickers - Maryland Bobcats -:-00:30Charlotte Independ. - SC United Heat -:-
00:30New York City II - New York Red Bulls 2 -:-
01:30Lubbock Matadors - Foro -:-
01:30Minnesota 2 - Michigan Stars -:-
21:00Central Valley Fuego - El Farolito -:-
23:00Miami United - Club de Lyon -:-
00:00One Knoxville - Greenville -:-
00:00Tormenta - Savannah Clovers -:-
00:00Vermont Green - Carolina Core -:-
00:30Apotheos - Chattanooga Red Wolves -:-
VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Presidents Cup
18:30Al Sharjah - Al-Ahli Dubai -:-18:30Ittihad Kalba - Al-Ain -:-
VIETNAM: V.League 2
11:00Da Nang - Hoa Binh -:-WALES: Premier Vrouwen - Championship Play-Offs
19:45Swansea City V - Aberystwyth Town V -:-WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen
13:00Bhoetan V - Hong Kong V -:-00:00Puerto Rico V - Kaaimaneilanden V -:-
ZUID-AFRIKA: Premier League
18:30Chippa United - Cape Town Spurs -:-18:30Golden Arrows - Supersport -:-
18:30Swallows - Orlando -:-
18:30TS Galaxy - Royal AM -:-
ZUID-AFRIKA: Motsepe Foundation Championship
14:00Baroka - Orbit College -:-14:00Hungry Lions - JDR Stars -:-
18:30Maritzburg Utd - Upington City -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
23:00Cobresal (Chi) - Barcelona SC (Ecu) -:-23:00Millonarios (Col) - Flamengo (Bra) -:-
01:00The Strongest (Bol) - Gremio (Bra) -:-
01:30Dep. Tachira (Ven) - River Plate (Arg) -:-
03:00U. de Deportes (Per) - LDU Quito (Ecu) -:-
23:00Botafogo RJ (Bra) - Junior (Col) -:-
23:00Huachipato (Chi) - Estudiantes (Arg) -:-
23:00Nacional (Uru) - Libertad (Par) -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
23:00Belgrano (Arg) - Internacional (Bra) -:-23:00Nacional Asuncion (Par) - Argentinos Jrs (Arg) -:-
01:30Ameliano (Par) - Athletico-PR (Bra) -:-
01:30Racing Montevideo (Uru) - Corinthians (Bra) -:-
03:00Cesar Vallejo (Per) - Defensa y Justicia (Arg) -:-
23:00Cuiaba (Bra) - Lanus (Arg) -:-
23:00Rayo Zuliano (Ven) - Danubio (Uru) -:-
ZUID-KOREA: K League 1
11:30Gangwon - Daegu -:-11:30Gwangju - Incheon -:-
11:30Jeju - Jeonbuk -:-
11:30Seoul - Gimcheon Sangmu -:-
ZWITSERLAND: Super League
19:30FC Zürich - Winterthur -:-19:30Servette FC - Lausanne Ouchy -:-
ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2
19:15Black Stars - Concordia -:-Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.