Voetbal » 10.05.2024 » Alle Wedstrijden
BELGIË: Jupiler Pro League - Conference League Groep
20:45Standard - Westerlo -:-DUITSLAND: Bundesliga
20:30Augsburg - VfB Stuttgart -:-FRANKRIJK: Ligue 1
21:00OGC Nice - Le Havre AC -:-21:00Stade Brest - Stade de Reims -:-
ITALIË: Serie A
20:45Frosinone - Inter -:-NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie
20:00ADO Den Haag - Jong PSV -:-20:00FC Eindhoven - FC Den Bosch -:-
20:00FC Emmen - De Graafschap -:-
20:00FC Groningen - Roda JC -:-
20:00Jong Ajax - Jong AZ -:-
20:00Jong Utrecht - FC Dordrecht -:-
20:00MVV Maastricht - VVV-Venlo -:-
20:00SC Cambuur - Helmond Sport -:-
20:00TOP Oss - NAC Breda -:-
20:00Willem II - Telstar -:-
SPANJE: LaLiga
21:00Alaves - Girona -:-ALGERIJE: 1e Divisie
17:00UitgesteldBelouizdad - El Bayadh -:-17:00UitgesteldBiskra - Constantine -:-
17:00UitgesteldJS Kabylie - MC Alger -:-
17:00UitgesteldKhenchela - Saoura -:-
17:00UitgesteldOran - Ben Aknoun -:-
17:00UitgesteldParadou - US Souf -:-
17:00UitgesteldSetif - Magra -:-
17:00UitgesteldUSM Alger - Chlef -:-
18:00USM Alger - El Bayadh -:-
19:00Setif - US Souf -:-
ALGERIJE: U21 League
11:00Magra -21 - Saoura -21 -:-ARGENTINIË: Liga Profesional
00:00Sarmiento Junin - Instituto -:-ARGENTINIË: Primera C - Apertura
20:30Claypole - El Porvenir -:-ARGENTINIË: Primera A Vrouwen - Apertura
20:00Newells Old Boys V - Banfield V -:-20:00River Plate V - Independiente V -:-
ARMENIË: Premier League
14:00Alashkert - Shirak -:-ARMENIË: First League
14:00BKMA 2 - Ararat-Armenia 2 -:-14:00Lernayin Artsakh - Syunik -:-
AUSTRALIË: A-League - Play-offs
11:45Sydney FC - Central Coast Mariners -:-AUSTRALIË: NPL Northern NSW
12:00Broadmeadow - New Lambton -:-AUSTRALIË: NPL NSW
11:30Manly Utd - Sydney Utd -:-AUSTRALIË: NPL South Australia
12:00Adelaide City - NE Metrostars -:-12:00South Adelaide - Adelaide Olympic -:-
AUSTRALIË: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - Green Gully -:-11:45Dandenong City - Heidelberg -:-
AUSTRALIË: Queensland Premier League
12:00Eastern Suburbs - St. George Willawong -:-AUSTRALIË: SA State League
12:45West Torrens - Fulham Utd. -:-AUSTRALIË: Tasmania Southern Championship
12:15Glenorchy Knights -21 - New Town -:-12:15Olympia Warriors - Clarence Zebras -21 -:-
AUSTRALIË: Victoria Premier League
12:30Bentleigh - Brunswick City -:-12:30Preston Lions - Langwarrin -:-
AZERBEIDZJAN: Premier League
17:00Neftci Baku - Kapaz -:-AZIË: AFC Club Championship Women - Play-offs
11:00Urawa V - Incheon Hyundai Steel V -:-AZIË: AFC Asian Cup Women U17
10:00Thailand -17 V - China -17 V -:-13:00Australië -17 V - Japan -17 V -:-
BANGLADESH: Premier League
12:00Abahani Limited - Bangladesh Police -:-12:00Rahmatgonj MFS - Sheikh Russel -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
18:00Vitebsk - Smorgon -:-20:00Dnepr Mogilev - FC Minsk -:-
BELARUS: Pershaya Liga
15:00Shakhtyor Soligorsk 2 - Din. Minsk 2 -:-16:00Molodechno - Orsha -:-
17:00Energetik-BGU - Zhodino 2 -:-
BELGIË: 1e Nationale
20:30OC Charleroi - Saint Eloois -:-BOSNIË EN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
20:00Sarajevo - Zvijezda 09 -:-BRAZILIË: Serie B
00:00Novorizontino - Ceara -:-BRAZILIË: Gaucho 2
00:30UitgesteldFrederiquense - Veranopolis -:-00:30UitgesteldPasso Fundo - Esportivo -:-
BRAZILIË: Mineiro 2
00:00Democrata SL - Tupi-MG -:-BRAZILIË: Roraimense - Tweede fase
23:00GAS - Atl. Roraima -:-BRAZILIË: Brasileiro U20
00:00UitgesteldGremio -20 - Flamengo -20 -:-BRAZILIË: Capixaba U20 - Play-offs
20:00Porto Vitoria -20 - Real Noroeste -20 -:-BRAZILIË: Catarinense U20
22:00Hercilio Luz -20 - Chapecoense-SC -20 -:-BRAZILIË: Paranaense U20 - Eerste fase
15:00Coritiba -20 - Prudentopolis -20 -:-15:00Hope Internacional -20 - Parana S.T.C. -20 -:-
20:30Campo Mourao -20 - Athletico-PR -20 -:-
20:45Sao Joseense -20 - AA Iguacu -20 -:-
BRAZILIË: Paulista U20 - Eerste fase
20:00Aguai -20 - Brasilis -20 -:-20:00Aster Itaqua -20 - Agua Santa -20 -:-
20:00Bandeirante -20 - Botafogo SP -20 -:-
20:00CA Joseense -20 - Taubate -20 -:-
20:00CA Juventus -20 - Sao Caetano -20 -:-
20:00CA Taquaritinga -20 - Rio Claro -20 -:-
20:00Clube Vital -20 - Osasco Audax -20 -:-
20:00Comercial -20 - Francana -20 -:-
20:00Cosmopolitano Sports -20 - Internacional de Limeira -20 -:-
20:00Elosport -20 - Ituano -20 -:-
20:00Fernandopolis -20 - Mirassol -20 -:-
20:00GE Osasco -20 - Oeste -20 -:-
20:00Independente SP -20 - Piracicaba -20 -:-
20:00Itapirense -20 - Guacuano -20 -:-
20:00Marilia AC -20 - Novorizontino -20 -:-
20:00Mauaense -20 - Jabaquara -20 -:-
20:00Metropolitano FC -20 - Guarani -20 -:-
20:00Nacional SP -20 - Flamengo SP -20 -:-
20:00Olimpia FC -20 - Jose Bonifacio EC -20 -:-
20:00Pinda -20 - Sao Jose EC -20 -:-
20:00Porto Football -20 - Ponte Preta -20 -:-
20:00Portuguesa -20 - Ibrachina -20 -:-
20:00Portuguesa Santista -20 - Maua -20 -:-
20:00Presidente Prudente -20 - Vocem -20 -:-
20:00Sao Bento -20 - Comercial FC - Tiete -20 -:-
20:00Sao Carlos -20 - XV de Jau -20 -:-
20:00Sertaozinho -20 - Inter de Bebedouro -20 -:-
20:00Sfera -20 - Desportivo -20 -:-
20:00SKA Brasil -20 - Capivariano -20 -:-
20:00Tanabi -20 - Rio Preto -20 -:-
20:00Tupa -20 - Gremio Prudente -20 -:-
20:00Uniao Mogi -20 - Uniao Suzano -20 -:-
20:00Uniao Sao Joao -20 - Rio Branco -20 -:-
20:00Velo Clube -20 - Ferroviaria -20 -:-
BRAZILIË: Brasileiro A3 Vrouwen
00:00Vitoria V - Acaua V -:-BULGARIJE: Parva Liga - Championship Play-Offs
18:15Krumovgrad - Lokomotiv Plovdiv -:-BULGARIJE: Parva Liga - Conference League Groep
15:45CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia -:-CHINA: Super League
13:00Qingdao Hainiu - Nantong Zhiyun -:-13:35Chengdu Rongcheng - Henan Songshan Longmen -:-
14:00Shanghai Port - Changchun Yatai -:-
COLOMBIA: Primera B - Apertura
22:00Barranquilla - Atletico F.C. -:-22:00Boca Juniors - U. Magdalena -:-
22:00Cucuta - Real Cundinamarca -:-
22:00Huila - Llaneros -:-
22:00Leones - Quindio -:-
22:00Orsomarso - Bogota -:-
22:00Real Santander - Inter Palmira -:-
22:00UitgesteldTigres - Real Cartagena -:-
COLOMBIA: Copa Colombia
02:10Tigres - Jaguares de Cordoba -:-CONGO: Ligue 1
16:00Vegas - Inter Club -:-19:00Juk - Etoile du Congo -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
13:30Blessing - US Panda -:-CYPRUS: Cyta Championship - Degradatiegroep
16:00Doxa Katokopia - Ethnikos Achna -:-18:00AEL Limassol - Karmiotissa -:-
DENEMARKEN: Superliga - Degradatiegroep
19:00Odense BK - Lyngby BK -:-DENEMARKEN: 1st Division - Degradatiegroep
19:00AC Horsens - Naestved -:-19:00B.93 - HB Køge -:-
19:00Hillerod - FC Helsingør -:-
DENEMARKEN: 3rd Division - Championship Play-Offs
19:00BK Frem - Holbaek -:-DJIBOUTI: Division 1
14:00ASAS - Port -:-16:30CF GR/SIAF - AS Arta -:-
18:30ASC Hayab - Hopital -:-
DUITSLAND: 2. Bundesliga
18:301. FC Magdeburg - Greuther Fürth -:-18:30SC Paderborn - Hamburger SV -:-
DUITSLAND: 3e Liga
19:00RW Essen - 1860 München -:-DUITSLAND: Regionale Liga Noord
18:30VfB Oldenburg - St. Pauli II -:-DUITSLAND: Regionale Liga West
19:00Lippstadt - SC Paderborn II -:-19:30Oberhausen - Wegberg-Beeck -:-
19:30SSVg Velbert - Wiedenbruck -:-
DUITSLAND: Regionalliga Bayern
19:00Bayreuth - 1. FC Nürnberg II -:-19:00Memmingen - Burghausen -:-
DUITSLAND: Oberliga Hamburg
19:15Wandsbeker Concordia - Turkiye Wilhelmsburg -:-19:30Suderelbe - ETSV Hamburg -:-
DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Waldalgesheim - Baumholder -:-DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord
18:30Eichstatt - Neumarkt -:-19:00Eltersdorf - Feucht -:-
19:00FC Ingolstadt II - Donaustauf -:-
19:00Kornburg - Cham -:-
19:00Neudrossenfeld - Fortuna Regensburg -:-
DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd
19:30Kirchheimer - Garching -:-DUITSLAND: Oberliga Mittelrhein
19:30Bonner - Freialdenhoven -:-DUITSLAND: Oberliga Niederrhein
20:00Union Nettetal - Hilden -:-DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid
18:301. FSV Mainz 05 -19 - Hoffenheim -19 -:-DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen
18:30RB Leipzig V - Hoffenheim V -:-ECUADOR: Serie B
02:00Gualaceo - Chacaritas -:-EGYPTE: Premier League
15:00Ceramica Cleopatra - El Gaish -:-18:00El Gounah - Pharco -:-
18:00Future FC - National Bank Egypt -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Play-offs
23:0011 Deportivo - Alianza FC -:-23:30Platense Municipal - Municipal Limeno -:-
03:30FAS - Aguila -:-
ENGELAND: League Two - Play-offs
21:00Doncaster Rovers - Crewe Alexandra FC -:-ENGELAND: Professional Development League
14:00Burnley -21 - Coventry City -21 -:-14:00Cardiff City -21 - Hull City AFC -21 -:-
15:00Swansea City -21 - Birmingham City -21 -:-
20:00Colchester United -21 - Sheffield United -21 -:-
ENGELAND: Premier League Cup
20:00Peterborough -21 - Sunderland -21 -:-ENGELAND: Academies -18
15:00Stoke City -18 - Sunderland -18 -:-ENGELAND: FA Youth Cup
20:00Manchester City -18 - Leeds United FC -18 -:-ESTLAND: Meistriliiga Vrouwen
18:00Tabasalu V - FC Flora Tallinn V -:-ETHIOPIË: Premier League
14:00St. George - Ethiopian Insurance -:-17:00Wolkite Ketema - Ethiopia Nigd Bank -:-
FINLAND: Veikkausliiga
17:00KuPS - VPS -:-FRANKRIJK: Ligue 2
20:45AC Ajaccio - Grenoble -:-20:45Amiens SC - AJ Auxerre -:-
20:45Annecy - Angers SCO -:-
20:45AS Saint-Étienne - Rodez AF -:-
20:45Concarneau - Girondins Bordeaux -:-
20:45Laval - Troyes AC -:-
20:45Paris FC - Guingamp -:-
20:45Pau FC - SC Bastia -:-
20:45USL Dunkerque - SM Caen -:-
20:45Valenciennes FC - Quevilly Rouen -:-
FRANKRIJK: National
21:00AS Nancy - Chateauroux -:-21:00Cholet - Avranches -:-
21:00Dijon FCO - Martigues -:-
21:00Epinal - Villefranche -:-
21:00Marignane GCB - Rouen -:-
21:00Nimes Olympique - Sochaux -:-
21:00Niort FC - Le Mans -:-
21:00Orleans - Red Star -:-
21:00Versailles - GOAL FC -:-
GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga
14:00Gagra - Samtredia -:-17:00Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-
18:00Kolkheti 1913 - Samgurali -:-
19:00FC Dinamo Tbilisi - Iberia 1999 -:-
GHANA: Division One League
17:00ADVSA - Koforidua -:-17:00Techiman Heroes - Wa Suntaa -:-
17:00VC Warriors - Steadfast -:-
17:00Wa Power - Tamale City -:-
GIBRALTAR: National League - Championship Play-Offs
21:00St Josephs - Lincoln -:-GRIEKENLAND: Super League 2 - Degradatiegroep
15:00Panachaiki - Diagoras -:-GRIEKENLAND: Super League 2 - Promotie groep
15:00Makedonikos - AEK Athene B -:-HONGARIJE: OTP Bank Liga
20:15Ujpest - Kecskemeti -:-IERLAND: Premier Division
20:45Derry City - Bohemians -:-20:45Galway - Sligo Rovers -:-
20:45Shamrock Rovers - St. Patricks -:-
20:45Shelbourne - Drogheda -:-
20:45Waterford - Dundalk -:-
IERLAND: 1e Divisie
20:45Athlone - Bray -:-20:45Cobh Ramblers - Cork City -:-
20:45Finn Harps - Longford -:-
20:45Kerry - UC Dublin -:-
20:45Treaty United - Wexford -:-
IJSLAND: Besta deild karla
21:15Stjarnan - Fram -:-IJSLAND: Division 1
20:00Fjolnir - Leiknir -:-20:00Vestmannaeyjar - Throttur -:-
21:15Grotta - Keflavik -:-
21:15IR Reykjavik - Grindavik -:-
ISRAËL: Leumit Competitie - Degradatiegroep
15:00Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim -:-15:00H. Ironi Rishon - Nes Tziona -:-
15:00H. Kfar Saba - Hapoel Afula -:-
15:00Ihud Bnei Shfaram - H. Akko -:-
ISRAËL: Leumit Competitie - Promotie groep
15:00Ironi Tiberias - Nof Hagalil -:-15:00Maccabi Jaffa - Kiryat Shmona -:-
15:00M. Herzliya - Bnei Yehuda -:-
15:00Ramat Hasharon - Hapoel Umm al-Fahm -:-
ISRAËL: Liga Alef - Promotion Play-offs
12:40Ironi Modiin - Shimshon Tel Aviv -:-12:40M. Kiryat Ata-Bialik - Kiryat Yam -:-
12:40MS Tira - Ironi Baka -:-
12:40SC Dimona - Holon Yermiyahu -:-
ISRAËL: Liga Alef - Relegation
14:00Maccabi Nujeidat Ahmad - Tayibe -:-ITALIË: Serie B
20:30Ascoli - Pisa -:-20:30Bari - Brescia -:-
20:30Catanzaro - Sampdoria -:-
20:30Como - Cosenza -:-
20:30Cremonese - Cittadella -:-
20:30F.C. Südtirol - Palermo -:-
20:30FeralpiSalo - Ternana -:-
20:30Lecco - Modena -:-
20:30Reggiana - Parma -:-
20:30Spezia - Venezia -:-
JORDANIË: Premier League
17:00Al Ramtha - Al Wehdat -:-17:00Sahab - Maan -:-
19:45Al-Faisaly Amman - Moghayer Al Sarhan -:-
KAZACHSTAN: First Division
12:00SD Family - FK Akzhayik -:-13:00Khan Tengri - Taraz -:-
13:00Zhetisay - Kaspij Aktau -:-
15:00FK Kyran - Ulytau -:-
KIRGIZIË: Premier Liga
13:00Kyrgyzaltyn - Dordoi Bishkek -:-17:00Talant - Ilbirs -:-
KROATIË: HNL
18:00HNK Gorica - Rudes -:-KROATIË: Prva NL
15:50Sesvete - HNK Sibenik -:-KROATIË: Druga NL
17:00Opatija - Karlovac -:-17:30Dragovoljac - Grobnican -:-
17:30Kustosija - Jadran Porec -:-
LETLAND: Virsliga
17:00RFS - FK Liepaja -:-19:00Riga FC - Valmiera -:-
LIBANON: Premier League - Winnaarsronde
15:00Racing - Bourj FC -:-LIBIË: Premier League
16:30Al Akhdar - Al Ahly Benghazi -:-16:30Al Murooj - Al-Anwar -:-
16:30Al Sadaqa - Al Hilal Benghazi -:-
16:30Al-Suqoor - Al Taawun -:-
16:30Al Tahaddi - Al-Nasr -:-
LITOUWEN: I Lyga
18:00Neptunas - Babrungas -:-MALEISIË: Piala Sumbangsih
15:00Johor DT - Selangor -:-MAURITIUS: Super League
16:30Riviere Du Rempart - Entente Boulet -:-MEXICO: Liga MX - Clausura - Play-offs
03:00U.N.A.M. - Cruz Azul -:-05:10Tigres - Monterrey -:-
MEXICO: Liga Premier Serie A - Reserves - Play Offs
02:00Mineros de Fresnillo - Cimarrones de Sonora 2 -:-MEXICO: Liga MX Vrouwen - Clausura - Play-offs
03:00Leon V - Pachuca V -:-05:06Guadalajara V - Club America V -:-
MONGOLIË: Premier League
13:15Brera Ilch - Bavarians -:-MOZAMBIQUE: Mocambola
15:00UD Songo - Baia de Pemba -:-NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play-offs
02:00Esteli -20 - Diriangen -20 -:-NIGER: Super Ligue
17:15Akokana - Liberte -:-17:15Jangorzo - Zumunta -:-
17:15Renaissance - Tagour Provincial Club -:-
17:15Urana - Olympic Niamey -:-
NOORD-IERLAND: Premiership Vrouwen
20:45Cliftonville V - Derry City V -:-20:45Larne V - Lisburn Rangers V -:-
21:00Crusaders V - Mid-Ulster V -:-
21:00Lisburn Ladies V - Linfield V -:-
NOORWEGEN: Toppserien Vrouwen
18:00Vålerenga V - LSK Kvinner V -:-OEGANDA: Premier League
15:00URA SC - Kampala City -:-OEKRAÏNE: Persha Liga - Promotie groep
11:00Viktoria - Epitsentr -:-12:30Inhulets - Ahrobiznes Volochysk -:-
14:30Livyi Bereg - Prykarpattya -:-
OEKRAÏNE: U19 League
10:00Shakhtar Donetsk -19 - FC Dynamo Kiev -19 -:-11:00Obolon Kiev -19 - Rukh Lviv -19 -:-
12:00Vorskla Poltava -19 - FK Minaj -19 -:-
OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Degradatiegroep
15:00Mariupol V - FC Dynamo Kiev V -:-OEZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Buxoro - Olimpik-Mobiuz -:-15:00Xorazm Urganch - Aral -:-
OMAN: Sultan Cup
17:30Al Nahda - Dhofar -:-OOSTENRIJK: 2. Liga
18:10Admira - Leoben -:-18:10Bregenz - Stripfing -:-
18:10Liefering - First Wenen -:-
20:30St. Polten - SV Ried -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost
19:00Marchfeld - Favoritner -:-19:30Ardagger - Donaufeld Wien -:-
19:30Austria (Am) - Drassburg -:-
19:30SK Rapid (Am) - Mauerwerk -:-
19:30Traiskirchen - Kremser -:-
19:30Wiener - TWL Elektra -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal
19:00Gleisdorf - Union Gurten -:-19:00LASK (Am) - Weiz -:-
19:00Voitsberg - Allerheiligen -:-
19:00Vorwarts Steyr - Deutschlandsberger -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie West
19:00Schwaz - Motz/Silz -:-OOSTENRIJK: Burgenland
19:30Bad Sauerbrunn - Leithaprodersdorf -:-19:30Marz - ASV Siegendorf -:-
19:30Schattendorf - Margarethen -:-
OOSTENRIJK: Niederosterreich
19:30Kottingbrunn - Korneuburg -:-19:30Waidhofen/Thaya - Gloggnitz -:-
19:30Zwettl - Ortmann -:-
20:00Wiener Neustadt - Haitzendorf -:-
OOSTENRIJK: Oberosterreich
19:00Oedt - ASK St.Valentin -:-19:00Schallerbach - Edelweiss -:-
20:00Leonfelden - Ostermiething -:-
OOSTENRIJK: Steiermark
19:00Furstenfeld - SV Frauental -:-19:00Heiligenkreuz - SV Union Gnas -:-
19:00Hohenhaus Schladming - Ilzer SV -:-
19:00Kalsdorf - Lafnitz (Am) -:-
19:00Koflach - TSV Hartberg (Am) -:-
19:00Stadtwerke Bruck/Mur - SV Wildon -:-
19:00Tillmitsch - UFC Fehring -:-
OOSTENRIJK: Tirol - Degradatiegroep
19:00SC Kundl - SV Worgl -:-OOSTENRIJK: Tirol - Promotie groep
19:30SK St. Johann - Fugen -:-OOSTENRIJK: Vorarlberg
18:00Gofis - Andelsbuch -:-OOSTENRIJK: Wien
18:00Red Star-Penzing - Mannsworth -:-18:30Schwechat - ASV 13 Wien -:-
PARAGUAY: Primera División - Apertura
00:002 de Mayo - Tacuary -:-PARAGUAY: Division Intermedia
23:15Guairena - Martin Ledesma -:-PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Union Comercio - ADT Tarma -:-PERU: Liga Vrouwen
17:30AD Cantolao V - Biavo V -:-22:30Carlos Mannucci V - Melgar V -:-
POLEN: Ekstraklasa
18:00Piast Gliwice - LKS Lodz -:-20:30Slask Wroclaw - Cracovia -:-
POLEN: I Liga
18:00Motor Lublin - Pruszkow -:-20:30Tychy - Katowice -:-
POLEN: Division 2
20:30S. Wola - Skra -:-POLEN: III Liga - Group I
17:00Swit - T. Mazowiecki -:-18:00Bron Radom - Grodzisk M. -:-
POLEN: III Liga - Group II
17:30Cartusia Kartuzy - Luzino -:-19:00Zawisza - Kleczew -:-
POLEN: III Liga - Group IV
19:45Wiazownica - Karpaty Krosno -:-19:57Biala Podlaska - Star Starachowice -:-
PORTUGAL: Liga Portugal
21:15Chaves - FC Famalicão -:-PORTUGAL: Liga Portugal 2
19:00Os Belenenses - SL Benfica B -:-PORTUGAL: Taca Revelacao U23
16:00FC Famalicão -23 - Gil Vicente FC -23 -:-16:00Torreense -23 - Vizela -23 -:-
18:00Sporting CP -23 - Braga -23 -:-
ROEMENIË: Liga 1 - Championship Play-Offs
19:30Sepsi Sf. Gheorghe - Rapid Boekarest -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5 - Degradatiegroep
17:00Odorheiu - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5 - Promotie groep
13:00Campulung - Olimpic Zarnesti -:-17:00Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6 - Promotie groep
17:00Cetatea - Ramnicu Valcea -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7 - Degradatiegroep
13:00CS Universitatea Craiova 2 - Jiul Petrosani -:-17:00CS Universitatea Craiova 2 - Lupac -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7 - Promotie groep
17:00CSM Deva - Viitorul Simian -:-17:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8 - Degradatiegroep
17:00Ineu - Soimii Lipova -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8 - Promotie groep
17:00Phoenix Buzias - Peciu Nou -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9 - Degradatiegroep
17:00Viitorul Cluj - Targu Mures 1898 -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10 - Degradatiegroep
17:00Baia Mare - Victoria Carei -:-17:00Baile Felix - Sanatatea Cluj -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10 - Promotie groep
17:00CSM Zalau - CSM Satu Mare -:-RUSLAND: Premier League
15:00Samara - Akhmat Grozny -:-RUSLAND: Youth League
10:00Ural -19 - Zenit St Petersburg -19 -:-12:00FK Strogino Moscow -19 - PFC Sochi -19 -:-
12:00Konoplev Academy -19 - Lokomotiv Moskou -19 -:-
12:00Nizhny Novgorod -19 - F. Voronezh -19 -:-
14:00FK Orenburg -19 - CSKA Moskou -19 -:-
14:00FK Rostov -19 - Akhmat Grozny -19 -:-
16:00Baltika -19 - Rubin Kazan -19 -:-
16:00FK Krasnodar -19 - Samara -19 -:-
16:00Sp. Moskou -19 - UOR 5-Yegoryevsk -19 -:-
18:00Chertanovo M. -19 - FC Dinamo Moskou -19 -:-
RWANDA: Premier League
15:00AS Kigali - Muhazi United -:-18:00Gasogi United - Etincelles -:-
SAOEDI-ARABIË: Premier League
17:00Abha - Damac -:-20:00Al-Ittihad FC - Al-Ettifaq -:-
20:00Al Khaleej - Al Wehda -:-
SCHOTLAND: Premiership - Nacompetitie
20:45Partick Thistle - Airdrieonians -:-SCHOTLAND: SWPL 1 Vrouwen - Championship Play-Offs
20:30Hibernian V - Hearts V -:-SERVIË: Srpska Liga - Belgrade
16:30Brodarac - Padinska Skela -:-SIERRA LEONE: Premier League
18:15UitgesteldPorts Authority - Wilberforce Strikers -:-SINGAPORE: Premier League
13:45Balestier Khalsa - Geylang -:-13:45Hougang - Lion City -:-
SLOVENIË: 2e SNL
18:00NK Krka - Bilje -:-SLOVENIË: 3. SNL - West
18:00Dob - Skofja Loka -:-SLOWAKIJE: 2e Divisie
17:00Komarno - Petrzalka -:-17:00L. Mikulas - FK Humenne -:-
17:00MŠK Žilina B - Trebisov -:-
17:00Myjava - Samorin -:-
17:00Pohronie - Puchov -:-
17:00Presov - D. Kubin -:-
17:00S. Bratislava B - Povazska Bystrica -:-
17:00Spisska Nova Ves - Malzenice -:-
SOMALIË: National league
14:30Heegan - Raadsan -:-SPANJE: LaLiga2
20:30Burgos CF - Eldense -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 6
19:15Soneja - Ilicitano -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 9
19:30Rincon - Motril -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 13
20:00CD Algar - Plus Ultra -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 14
20:00Pueblonuevo - Don Alvaro -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 18
20:00Tarancon - Albacete B -:-SPANJE: Liga F Women
18:30Villarreal V - Eibar V -:-20:30Barcelona V - Athletic Bilbao V -:-
SYRIË: Syria Cup
15:00Hottin - Al Wahda -:-TADZJIKISTAN: Vysshaya Liga
15:00Khosilot Parkhar - Barkchi Hisor -:-15:00Khujand - Panjsher -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
17:00Coastal Union - Singida Fountain Gate -:-19:15Dodoma Jiji - Tanzania Prisons -:-
THAILAND: Thai League 1
14:00Pathum United - Khonkaen Utd. -:-TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League
22:001976 Phoenix FC - Eagles FC -:-00:00Central FC - Defence Force -:-
TSJECHIË: CFL - Group A
17:30Domazlice - Taborsko akademie -:-18:00Hostoun - Bohemians 1905 B -:-
18:00Kraluv Dvur - Dukla Praag B -:-
TSJECHIË: MSFL
16:30Frydlant n. O. - Bohunice -:-17:00Hodonin - Hlucin -:-
TSJECHIË: Jihomoravsky KP
17:30Sparta Brno - Mutenice -:-TSJECHIË: Liberecky KP
18:00Lomnice nad Popelkou - Velke Hamry B -:-TSJECHIË: Plzensky KP
18:00Nepomuk - Vejprnice -:-18:00Petrin Plzen B - Chotikov -:-
TSJECHIË: Prazsky prebor
18:00Motorlet Prague B - Zizkov B -:-TSJECHIË: Stredocesky KP
19:00Porici n. S. - Sokolec -:-TSJECHIË: Zlinsky KP
17:00Brumov - Napajedla -:-TUNESIË: Ligue Professionnelle 1 - Championship Play-Offs
18:30CS Sfaxien - Stade Tunisien -:-18:30Monastir - Club Africain -:-
TUNESIË: Ligue Professionnelle 1 - Degradatiegroep
16:00Gafsa - Soliman -:-TUNESIË: Ligue 2
16:00Djelma - Moknine -:-16:00EM Mahdia - Stade Gabesien -:-
16:00Gabes - Rejiche -:-
16:00Sporting Ben Arous - Tabarka -:-
16:00Zarzis - Espoir Rogba -:-
TURKIJE: 1. Lig
13:00Keciorengucu - Altay -:-16:00Giresunspor - Umraniyespor -:-
TURKIJE: TFF 3e Liga Play-offs
15:00Ayvalikgucu - 52 Orduspor -:-15:00Efeler 09 - Anadolu Universitesi -:-
15:00Kusadasispor - Kutahyaspor -:-
15:00Musspor - Tokat -:-
URUGUAY: Segunda División
20:00Juventud - Rentistas -:-00:00Plaza Colonia - Atenas -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Inter Miami II - Chattanooga -:-VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie
16:10Ajman - Al Bataeh -:-16:10Al-Jazira - Khorfakkan -:-
19:00Bani Yas - Al Sharjah -:-
VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1
16:05Al-Taawon - Al Jazira Hamra -:-16:05Al Thaid - Dibba Al Hisn -:-
16:05Dubai City - Al Arabi -:-
16:05United FC - Al Hamriyah -:-
VIETNAM: V.League 2
13:00Binh Phuoc - PVF-CAND -:-WALES: Cymru Premier - Conference League - Play-offs
20:45Caernarfon - Cardiff Metropolitan -:-WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
11:00Griekenland -16 - Hongarije -16 -:-14:00Bosnië en Herzegovina -16 - Slovenië -16 -:-
ZUID-AFRIKA: Premier League
19:30Supersport - Cape Town Spurs -:-ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
00:00Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra) -:-00:00San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
02:00Colo Colo (Chi) - Fluminense (Bra) -:-
02:00The Strongest (Bol) - Estudiantes (Arg) -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
00:00Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu) -:-02:00Bragantino (Bra) - Racing Club (Arg) -:-
04:00Deportivo Garcilaso (Per) - Lanus (Arg) -:-
04:00U. Catolica (Ecu) - U. Calera (Chi) -:-
ZWEDEN: Superettan
19:00Öster - Oddevold -:-ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand
19:30Kungsangen - Osteraker IFK -:-ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Götaland
19:00Hassleholms IF - IFK Karlshamn -:-19:00Nosaby - Balkan -:-
19:30Karlskrona - IFK Hassleholm -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand
19:30Nacka FC - Nykopings -:-ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland
19:00Landvetter - Jonsereds -:-19:00Ockero - Lindome -:-
ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen
18:00Rosengard V - Djurgarden V -:-ZWITSERLAND: Super League - Degradatiegroep
20:30FC Lausanne-Sport - FC Basel -:-20:30FC Luzern - Grasshoppers -:-
ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2
20:15Concordia - Dietikon -:-Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.