Voetbal » 30.03.2024 » Alle Wedstrijden
BELGIË: Jupiler Pro League - Championship Play-Offs
20:45RSC Anderlecht - Royal Antwerp FC -:-BELGIË: Jupiler Pro League - Conference League Groep
18:15OH Leuven - KV Mechelen -:-DUITSLAND: Bundesliga
15:30Bayer Leverkusen - Hoffenheim -:-15:30Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin -:-
15:30Mönchengladbach - SC Freiburg -:-
15:30RB Leipzig - 1. FSV Mainz 05 -:-
15:30Werder Bremen - VfL Wolfsburg -:-
18:30Bayern München - Borussia Dortmund -:-
ENGELAND: Premier League
13:30Newcastle United - West Ham United -:-16:00AFC Bournemouth - Everton -:-
16:00Chelsea - Burnley -:-
16:00Nottingham Forest - Crystal Palace -:-
16:00Sheffield United - Fulham -:-
16:00Tottenham Hotspur - Luton Town FC -:-
18:30Aston Villa - Wolverhampton Wanderers -:-
21:00Brentford - Manchester United -:-
FRANKRIJK: Ligue 1
17:00FC Metz - AS Monaco -:-21:00Olympique Lyon - Stade de Reims -:-
ITALIË: Serie A
12:30Napoli - Atalanta -:-15:00Genoa - Frosinone -:-
15:00Torino - AC Monza -:-
18:00Lazio - Juventus -:-
20:45Fiorentina - AC Milan -:-
NEDERLAND: Eredivisie
16:30N.E.C. - PSV -:-18:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard -:-
20:00Go Ahead Eagles - Excelsior Rotterdam -:-
20:00RKC Waalwijk - sc Heerenveen -:-
21:00AZ - Vitesse -:-
SPANJE: LaLiga
14:00Getafe - Sevilla -:-16:15Almeria - Osasuna -:-
18:30Valencia - Mallorca -:-
21:00Barcelona - Las Palmas -:-
AFRIKA: CAF Champions League - Play-offs
14:00Mazembe - Petro -:-19:00Young Africans - Mamelodi -:-
22:00Esperance Tunis - ASEC Mimosas -:-
ALBANIË: Super League
15:00Laci - Partizani -:-18:00Din. Tirana - Skenderbeu -:-
ALGERIJE: Ligue 2
15:30Eulma - Batna -:-15:30Guir Abadla - RC Kouba -:-
15:30Harrach - Khroub -:-
15:30JSM Tiaret - El Khemis -:-
15:30Kolea - Widad Adabi de Boufarik -:-
15:30Medea - Arba -:-
15:30Mlila - Khemis El Khechna -:-
15:30MSP Batna - Ghozlane -:-
15:30Ouargla - Chelghoum -:-
15:30Oued Sly - ASM Oran -:-
15:30Telaghema - Olympique Magrane -:-
15:30Temouchent - GC Mascara -:-
15:30WA Mostaganem - SC Mecheria -:-
ALGERIJE: Algerijnse Cup
15:00Azazga - Tlemcen -:-15:00Ben Aknoun - Djijel -:-
15:30Khenchela - MC Alger -:-
ANGOLA: Girabola League
15:00Libolo - Wiliete -:-15:00Uniao de Malanje - Sao Salvador -:-
15:30Interclube - Desportivo Huila -:-
16:00Sagrada - Santa Rita -:-
ARGENTINIË: Copa de la Liga Profesional
00:30Huracan - River Plate -:-21:00Boca Juniors - San Lorenzo -:-
23:00Central Cordoba - Racing Club -:-
ARGENTINIË: Primera Nacional
23:05Agropecuario - Quilmes -:-17:05Arsenal Sarandi - Chacarita Juniors -:-
19:00Gimnasia Mendoza - Colon -:-
20:00Almagro - Atl. Rafaela -:-
20:00Temperley - Defensores Unidos -:-
20:00Tristan Suarez - Ferro -:-
ARGENTINIË: Torneo Federal
20:00Deportivo Rincon - Kimberley -:-20:30Argentino MM - Ciudad Bolivar -:-
20:30Crucero del Norte - Sarmiento Resistencia -:-
20:30Villa Mitre - Sansinena -:-
23:00Santamarina - Germinal -:-
23:00Union Sunchales - Sarmiento de La Banda -:-
ARGENTINIË: Divisie B - Apertura
19:30Acassuso - Villa Dalmine -:-19:30Argentino de Merlo - Fenix -:-
19:30Colegiales - Deportivo Merlo -:-
19:30Comunicaciones - Deportivo Armenio -:-
19:30Sportivo Italiano - Midland -:-
19:30UAI Urquiza - Sacachispas -:-
19:30Villa San Carlos - Los Andes -:-
20:40San Martin Burzaco - Excursionistas -:-
ARGENTINIË: Primera C - Apertura
15:00Yupanqui - Puerto Nuevo -:-19:05El Porvenir - General Lamadrid -:-
19:30Argentino de Rosario - Central Ballester -:-
23:00Real Pilar - Claypole -:-
ARGENTINIË: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Provincial - Deportivo Metalurgico -:-ARGENTINIË: Primera A Vrouwen - Apertura
15:00Social Atletico Television V - Newells Old Boys V -:-19:00CA Estudiantes V - Excursionistas V -:-
19:00Ferro V - UAI Urquiza V -:-
19:00Rosario Central V - Huracan V -:-
ARMENIË: Premier League
12:00Alashkert - Ararat -:-16:00Urartu - Van -:-
AUSTRALIË: A-League
07:30Melbourne City - Newcastle Jets -:-09:45Sydney FC - Central Coast Mariners -:-
AUSTRALIË: NPL NSW
06:30Sutherland - APIA Leichhardt -:-07:00Sydney Olympic - Wollongong Wolves -:-
09:00Hills Brumbies - Manly Utd -:-
09:00Marconi - Central Coast -21 -:-
09:00WS Wanderers -21 - St George Saints -:-
AUSTRALIË: NPL South Australian
05:30Campbelltown City - South Adelaide -:-05:30Modbury - Adelaide Olympic -:-
05:30Para - Croydon -:-
07:30FK Beograd - Adelaide Comets -:-
AUSTRALIË: NPL Western Australia
08:00Armadale - Perth RedStar -:-08:00Balcatta - Perth Glory -21 -:-
08:00Olympic Kingsway - Fremantle City -:-
08:00Stirling Macedonia - Bayswater City -:-
08:00Western Knights - Floreat Athene -:-
AUSTRALIË: A-League Vrouwen
04:00Wellington Phoenix V - WS Wanderers V -:-06:00Brisbane Roar V - Canberra V -:-
AZERBEIDZJAN: Premier League
13:30Sabail - Turan -:-16:00Sabah Baku - Zira -:-
BANGLADESH: Premier League
09:45Brothers U. - Bashundara Kings -:-10:15Rahmatgonj MFS - Abahani Limited -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
12:00Naftan - BATE -:-14:00Vitebsk - Slavia Mozyr -:-
16:00Isloch - Soligorsk -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Vrouwen
11:00Dyussh-Polesgu V - FC Gomel V -:-14:00Dynamo Brest V - Dnepr Mogilev V -:-
BELGIË: Challenger Pro League
16:00RSC Anderlecht -23 - Francs Borains -:-20:00Deinze - SV Zulte Waregem -:-
20:00Standard -23 - Lierse K. -:-
BELGIË: 1e Nationale
20:00RAAL La Louviere - Lokeren-Temse -:-20:00Royal Antwerp FC B - URSL Vise -:-
BELGIË: Tweede Amateur Divisie Groep VFV A
20:00Dikkelvenne - Petegem -:-BELGIË: Super League Vrouwen - Verliezersronde
16:00Mechelen V - Charleroi V -:-BELGIË: Super League Vrouwen - Winnaarsronde
13:30KAA Gent V - OH Leuven V -:-16:15Club Brugge V - Standard Luik V -:-
BELGIË: 1e Nationaal - Vrouwen
14:15Westerlo V - Mons V -:-15:00KAA Gent II V - Club Brugge II V -:-
15:00KRC Genk II V - RFC Liege V -:-
15:30Aalst V - SV Zulte Waregem II V -:-
17:00Chastre V - Moldavo V -:-
19:30RSC Anderlecht II V - Tienen V -:-
BENIN: Ligue 1 - Championship Play-Offs
16:00Bani Ganse - AS Sobemap -:-16:00Cavaliers - Ayema -:-
16:00JS Pobe - Takunnin -:-
16:00Requins - Dadje -:-
BENIN: Ligue 1 - Degradatiegroep
16:00Adjidja - ASVO -:-16:00Aziza - Avrankou Omnisport -:-
16:00Buffles du Borgou - Tonnerre -:-
16:00Hodio - Pantheres -:-
16:00Police - Djeffa -:-
16:00Real Sport - Dynamo Parakou -:-
BOLIVIA: Primera División - Apertura
00:00Santa Cruz - The Strongest -:-20:00SA Bulo Bulo - Tomayapo -:-
22:30Guabira - Universitario de Vinto -:-
BOSNIË EN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
13:30Zvijezda 09 - Siroki Brijeg -:-16:00Borac Banja Luka - Zrinjski -:-
20:45GOSK Gabela - Posusje -:-
BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
16:00Banovici - Jedinstvo Bihac -:-16:00Gorazde - Celik Zenica -:-
16:00Gornji Rahic - Kakanj -:-
16:00Gradacac - BFK Simm Bau -:-
16:00Gradina Srebrenik - Sloboda -:-
16:00Mladost DK - Tomislav -:-
BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
15:30Ljubic Prnjavor - Drina Zvornik -:-15:30Nevesinje - Kozarska Dubica -:-
15:30Prijedor - Modrica -:-
15:30Romanija Pale - Kozara -:-
15:30Slavija - Mrkonjic Grad -:-
18:00Sutjeska Foca - BSK Banja Luka -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00BDF XI - Sua Flamingoes -:-15:00Eleven Angels - Township Rollers -:-
15:00UitgesteldEleven Angels - Gaborone Utd -:-
15:00Morupule - Gaborone Utd -:-
15:00UitgesteldMorupule - VTM FC -:-
15:00UitgesteldNico United - BDF XI -:-
15:00UitgesteldPolice XI - Orapa United -:-
15:00Security Systems - VTM FC -:-
15:00UitgesteldSecurity Systems - Holy Ghost -:-
BRAZILIË: Acreano - Eerste fase
21:00Vasco da Gama AC - Acreano -:-23:00Andira - Independencia -:-
BRAZILIË: Alagoano - Play-offs
21:00ASA - CRB -:-BRAZILIË: Amazonense - Second stage - Play-offs
00:00Amazonas - Parintins -:-00:00Manaus - Sao Raimundo AM -:-
BRAZILIË: Capixaba - Play-offs
21:00Rio Branco ES - Porto Vitoria -:-BRAZILIË: Carioca - Taca Guanabara - Play-offs
21:00Nova Iguacu - Flamengo -:-BRAZILIË: Catarinense - Play-offs
20:30Brusque - Criciuma -:-BRAZILIË: Cearense - Play-offs
20:40Fortaleza - Ceara -:-BRAZILIË: Gaucho - Play-offs
20:30Juventude - Gremio -:-BRAZILIË: Maranhense
20:00Maranhao - Imperatriz -:-BRAZILIË: Matogrossense - Play-offs
20:30Cuiaba - Uniao Rondonopolis -:-23:00Mixto - Luverdense -:-
BRAZILIË: Mineiro - Play-offs
20:30Atletico-MG - Cruzeiro -:-BRAZILIË: Paraense - Play-offs
21:00Paysandu - Aguia De Maraba -:-BRAZILIË: Paraibano - Play-offs
00:30Botafogo PB - Serra Branca -:-BRAZILIË: Paranaense - Play-offs
21:00Maringa FC - Athletico-PR -:-BRAZILIË: Paulista A3 - Play-offs
19:00Desportivo - Catanduva -:-21:00Bragantino II - Gremio Prudente -:-
21:00Sertaozinho - EC Sao Bernardo -:-
23:15Marilia - Votuporanguense -:-
BRAZILIË: Paulista A4
19:00Audax-SP - Penapolense -:-19:00Barretos EC - XV de Jau -:-
19:00Francana - America SP -:-
19:00Nacional SP - SKA Brasil -:-
19:00Rio Branco SP - Independente SP -:-
19:00Sao-Carlense - Vocem -:-
19:00Taquaritinga - CA Joseense -:-
19:00Uniao Barbarense - Jabaquara -:-
BRAZILIË: Pernambucano - Play-offs
20:30Nautico - Sport Recife -:-BRAZILIË: Piauiense - Play-offs
20:00Parnahyba - AE Altos -:-BRAZILIË: Potiguar - Tweede fase
20:00CE Forca E Luz - America-RN -:-23:00Potiguar de Mossoró - Potyguar Seridoense -:-
BRAZILIË: Rondoniense
20:30Porto Velho - Barcelona RO -:-BRAZILIË: Roraimense - Eerste fase
21:30Rio Negro - Atl. Roraima -:-23:30Nautico FC - Sao Raimundo RR -:-
BRAZILIË: Sergipano - Play-offs
20:00Itabaiana - Dorense -:-BRAZILIË: Sul-Matogrossense - Play-offs
23:00Corumbaense - Dourados -:-BRAZILIË: Tocantinense - Play-offs
21:00Tocantinopolis - Uniao Carmolandense -:-BRAZILIË: Copa Rio U20
19:00Botafogo -20 - Boavista -20 -:-19:00Flamengo -20 - Portuguesa RJ -20 -:-
19:00Fluminense -20 - Bangu -20 -:-
19:00Sampaio Correa FE -20 - Audax RJ -20 -:-
19:00Vasco -20 - Madureira -20 -:-
19:00Volta Redonda -20 - Nova Iguacu -20 -:-
BRAZILIË: Baiano U20
12:00SSA -20 - Vitoria -20 -:-14:00Estrela De Marco -20 - Camacariense -20 -:-
19:00Alagoinhas -20 - Juazeirense -20 -:-
19:00Bahia -20 - Bahia de Feira -20 -:-
19:00Itabuna -20 - Barcelona -20 -:-
19:00Jequie -20 - Conquista FC -20 -:-
BRAZILIË: Capixaba U20
20:00Real Noroeste -20 - Nova Venecia -20 -:-23:30Jaguare -20 - SAO Mateus -20 -:-
BRAZILIË: Catarinense U20
19:00Joinville -20 - Marcilio Dias -20 -:-BRAZILIË: Goiano U20
13:00Atletico GO -20 - Aparecidense -20 -:-19:30Vila Nova -20 - Royal -20 -:-
BRAZILIË: Paranaense U20 - Eerste fase
19:30Apucarana SC -20 - Rolandia EC -20 -:-19:30Cascavel -20 - Gremio Maringa -20 -:-
19:30Coritiba -20 - Iraty -20 -:-
19:30Londrina -20 - Araucaria -20 -:-
19:30Parana -20 - Batel -20 -:-
19:30Patriotas -20 - Cambe -20 -:-
19:30Rio Branco PR -20 - Andraus Brasil -20 -:-
19:30Sao Joseense -20 - Campo Mourao -20 -:-
BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen
23:00Fluminense V - Sao Paulo V -:-23:00Santos V - Bragantino V -:-
01:30Corinthians V - Internacional V -:-
BULGARIJE: Parva Liga
13:00Botev Vratsa - Hebar -:-15:30Lokomotiv Plovdiv - PFK Ludogorets -:-
18:00FK Lokomotiv 1929 Sofia - CSKA Sofia -:-
BULGARIJE: Vtora liga
14:30Bdin Vidin - Dobrudzha -:-14:30Belasitsa - Septemvri Sofia -:-
14:30Marek - Maritsa Plovdiv -:-
14:30Spartak - Dunav Ruse -:-
BULGARIJE: Third League - South-East
14:00Asenovets - Yambol 1915 -:-14:00Dimitrovgrad - Nesebar -:-
14:00Gigant Saedinenie - Sozopol -:-
14:00Karnobat - Atletik Kuklen -:-
14:00Levski Karlovo - Spartak Plovdiv -:-
14:00Rozova Dolina - Botev II -:-
14:00Sekirovo Rakovski - Beroe II -:-
14:00Sliven - Haskovo -:-
14:00Zagorets - Rodopa Smolyan -:-
BULGARIJE: Third League - South-West
14:00Bansko - Kyustendil -:-14:00Botev Ihtiman - Septemvri Simitli -:-
14:00Hebar 2 - Slivnishki Geroy -:-
14:00Oborishte - Balkan Botevgrad -:-
14:00Razlog - CSKA 1948 Sofia III -:-
14:00Rilski Sportist - Minyor Pernik -:-
14:00Vitosha Bistritsa - Vihren -:-
15:00Slavia Sofia 2 - Levski Sofia II -:-
BULGARIJE: Third League - North-East
15:00Cherno More II - Riltzi -:-15:00Lokomotiv Ruse - Dorostol -:-
15:00Septemvri Tervel - Chernolomets -:-
15:00Svetkavitsa - Ustrem Donchevo -:-
BULGARIJE: Third League - North-West
15:00Akademik Svishtov - Vihar Slavyanovo -:-15:00Boruna - Pavlikeni -:-
15:00Etar II - Juventus Malchika -:-
15:00Lok. Gorna - Drenovets -:-
15:00OFK Levski - Partizan Cerven Brjag -:-
CAMBODJA: CPL
09:45Kirivong Sok Sen Chey - Dangkor -:-12:00Boeung Ket - NagaWorld -:-
CHILI: Primera División
00:30Cobresal - Palestino -:-16:00Huachipato - U. Catolica -:-
22:00Colo Colo - Everton -:-
00:30Copiapo - U. Calera -:-
CHILI: Primera B
22:00Curico Unido - La Serena -:-00:30Deportes Temuco - Rangers -:-
CHILI: Segunda División
22:00D. Puerto Montt - Dep. Concepcion -:-00:30Concon National - Real San Joaquin -:-
CHILI: Primera Division Women
14:30Everton V - Deportes Iquique V -:-15:00Antofagasta V - Coquimbo V -:-
15:00Palestino V - U. De Concepcion V -:-
15:00U. Espanola V - S. Morning V -:-
22:00A. Italiano V - U. Catolica V -:-
CHINA: Super League
08:30Wuhan Three Towns - Beijing Guoan -:-12:00Chengdu Rongcheng - Nantong Zhiyun -:-
12:35Qingdao West Coast - Qingdao Hainiu -:-
13:00Shanghai Port - Henan Songshan Longmen -:-
CHINA: Jia Competitie
08:30Dalian Yingbo - Heilongjiang Ice City -:-08:30Shanghai Jiading Huilong - Yanbian Longding -:-
12:30Chongqing Tonglianglong - Jiangxi Lushan -:-
12:30Guangzhou FC - Yunnan Yukun -:-
CHINA: Yi Competitie
08:30Ganzhou Ruishi - Guangxi Hengchen -:-08:30Hubei Istar - Langfang Glory City -:-
08:30Shandong Taishan B - Dalian Kuncheng -:-
08:30Xian Ronghai - Shaanxi Union -:-
12:30Guangxi Lanhang - Guangdong GZ-Power -:-
CHINA: Super League Vrouwen
08:00Hainan Qiongzhong V - Zhejiang V -:-08:00Wuhan Jiangda V - Henan Songshan Longmen V -:-
COLOMBIA: Primera A - Apertura
23:00Alianza - Tolima -:-01:30Junior - La Equidad -:-
20:00Envigado - Atl. Nacional -:-
22:10Pasto - Once Caldas -:-
00:20Chico - Jaguares de Cordoba -:-
CONGO: Ligue 1
15:00JS Talangai - Vegas -:-18:00Otoho d'Oyo - Diables Noirs -:-
COSTA RICA: Primera División - Clausura
02:00Zeledon - AD Santos -:-CYPRUS: Cyta Championship - Degradatiegroep
18:00AEL Limassol - Ethnikos Achna -:-18:00Nea Salamis - Karmiotissa -:-
CYPRUS: Division 2 - Championship Play-Offs
15:00ASIL Lysi - Omonia 29th May -:-15:00Ayia Napa - Olympiakos Nicosia -:-
15:00Paralimni - Omonia Aradippou -:-
15:00Peyia 2014 FC - Ypsonas -:-
CYPRUS: Division 2 - Degradatiegroep
15:00Chloraka - Paeek -:-15:00ENAD - Xylotymbou -:-
15:00Ermis Aradippou - Digenis Akritas -:-
DENEMARKEN: 1st Division - Promotie groep
16:30Aalborg BK - Sonderjyske -:-DENEMARKEN: Elitedivisionen Vrouwen - Championship Play-Offs
14:00FC Nordsjaelland V - Brondby V -:-15:00Fortuna Hjorring V - Aarhus GF V -:-
DENEMARKEN: Elitedivisionen Vrouwen - Nacompetitie
14:00Naestved V - Odense Q V -:-14:30Osterbro V - Thisted V -:-
DJIBOUTI: Division 1
19:00Hopital - Gendarmerie -:-DUITSLAND: 2. Bundesliga
13:001. FC Kaiserslautern - Fortuna Düsseldorf -:-13:00Eintracht Braunschweig - Elversberg -:-
13:00Holstein Kiel - Hansa Rostock -:-
20:30Hertha BSC - 1. FC Nürnberg -:-
DUITSLAND: 3e Liga
14:00Borussia Dortmund II - SV Waldhof Mannheim -:-14:00Munster - Dynamo Dresden -:-
14:00Regensburg - Hallescher FC -:-
14:00SpVgg Unterhaching - FC Ingolstadt -:-
14:00Ulm - Erzgebirge Aue -:-
16:30SC Freiburg II - 1860 München -:-
DUITSLAND: Regionale Liga Noord
16:00VfB Oldenburg - TSV Havelse -:-DUITSLAND: Regionalliga Nordost
13:00Berliner AK 07 - Altglienicke -:-13:00Hansa Rostock II - Jena -:-
DUITSLAND: Regionale Liga West
14:00Alemannia Aachen - Fortuna Koln -:-14:00FC Gutersloh - Bocholt -:-
14:00Fortuna Düsseldorf II - Ahlen -:-
14:00Lippstadt - Wuppertaler -:-
14:00SSVg Velbert - Mönchengladbach II -:-
14:00Wiedenbruck - Schalke 04 II -:-
DUITSLAND: Regionalliga Sudwest
14:00Bahlinger - Kassel -:-14:00Eintracht Frankfurt II - Aalen -:-
14:00Freiberg - Balingen -:-
14:00Hoffenheim II - Stuttgarter Kickers -:-
14:00Schott Mainz - 1. FSV Mainz 05 II -:-
14:00VfB Stuttgart II - Offenbach -:-
DUITSLAND: Regionalliga Bayern
14:001. FC Nürnberg II - Greuther Fürth II -:-14:00Augsburg II - Illertissen -:-
14:00Bayreuth - Buchbach -:-
14:00Memmingen - Aubstadt -:-
14:00Schalding - Aschaffenburg -:-
14:00Turkgucu Munchen - Burghausen -:-
14:00Vilzing - Ansbach -:-
14:00Wurzburger Kickers - Bamberg -:-
DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid
13:30Grimma - Auerbach -:-14:00Halle - Halberstadt -:-
DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein
13:30Preussen Reinfeld - SC Weiche-08 II -:-14:00Dornbreite Lubeck - Hohenwestedt -:-
14:00Flensburg - Todesfelde -:-
14:00Heider SV - VfR Neumunster -:-
14:00Nordmark Satrup - Oldenburger -:-
DUITSLAND: Oberliga Hamburg
13:00Dassendorf - Alsterbruder -:-DUITSLAND: Oberliga Bremen
13:00Vatan Bremen - Oberneuland -:-DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen
15:00Ramlingen-Ehlershausen - VfL Oldenburg -:-16:00Arminia Hannover - Heeslinger -:-
16:00Bornreihe - Rotenburger -:-
DUITSLAND: Oberliga Westfalen
15:00Wattenscheid - Munster 2 -:-DUITSLAND: Oberliga Hessen
14:00Hanau - Hanauer SC -:-14:00VfB Marburg - SV Steinbach -:-
15:00Hunfelder - Friedberg -:-
DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
13:00Gonsenheim - 1. FC Kaiserslautern II -:-14:00Pirmasens - Engers -:-
14:00Trier - Cosmos Koblenz -:-
14:30Bitburg - Pfeddersheim -:-
15:30Auersmacher - Mechtersheim -:-
15:30Dudenhofen - Waldalgesheim -:-
15:30Karbach - RW Koblenz -:-
DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord
14:00Bayern Hof - Cham -:-14:00Feucht - FC Ingolstadt II -:-
15:00Ammerthal - Eichstatt -:-
15:00Fortuna Regensburg - Kornburg -:-
15:00Wurzburger FV - Hankofen-Hailing -:-
16:00Abtswind - ATSV -:-
16:00Coburg - Neumarkt -:-
17:00Eltersdorf - Gebenbach -:-
DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd
14:00Dachau - Kirchanschoring -:-14:00Kottern-St. Mang - Deisenhofen -:-
14:00Landsberg - Erlbach -:-
14:00Turkspor Augsburg - Rain/Lech -:-
15:00Gundelfingen - Sonthofen -:-
15:00Pipinsried - Garching -:-
15:30Nordlingen - Schwaben Augsburg -:-
DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg
14:00Backnang - FC Holzhausen -:-14:00Goppinger - Normannia Gmund -:-
14:00Pforzheim - Denzlingen -:-
15:00Essingen - Offenburger -:-
15:00Hollenbach - Grossaspach -:-
15:00Oberachern - Bietigheim-Bissingen -:-
15:00Reutlingen - VfR Mannheim -:-
15:30Villingen - Ravensburg -:-
DUITSLAND: 2. Bundesliga Vrouwen
11:00Hamburger SV V - Hoffenheim II V -:-DUITSLAND: DFB Pokal - Vrouwen
13:00VfL Wolfsburg V - SGS Essen V -:-ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase
01:00Macara - Barcelona SC -:-19:00Mushuc Runa - Aucas -:-
21:30Libertad - Tecnico U. -:-
00:00Cumbaya - El Nacional -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
22:00UitgesteldAlianza FC - Aguila -:-22:00UitgesteldDragon - Jocoro -:-
22:00UitgesteldFAS - Luis Angel Firpo -:-
22:00UitgesteldFuerte San Francisco - Metapan -:-
22:00UitgesteldMunicipal Limeno - 11 Deportivo -:-
22:00UitgesteldPlatense Municipal - Santa Tecla -:-
ENGELAND: NPL Premier Division
16:00Atherton - Basford -:-16:00Bamber Bridge - Gainsborough -:-
16:00Guiseley - Lancaster -:-
16:00Ilkeston - Bradford PA -:-
16:00Macclesfield - FC United -:-
16:00Matlock - Marine -:-
16:00Morpeth - Warrington Rylands -:-
16:00Stafford - Workington -:-
16:00Worksop - Hyde -:-
ENGELAND: Southern League Central Division
16:00Alvechurch - Mickleover -:-16:00Coalville - Bromsgrove -:-
16:00Kettering - Barwell -:-
16:00Leamington - Halesowen -:-
16:00Leiston - Berkhamsted -:-
16:00Stamford - Royston -:-
16:00Stourbridge - Stratford -:-
16:00Sudbury - St. Ives -:-
ENGELAND: Southern League South Division
16:00Hanwell Town - Didcot -:-16:00Hendon - Beaconsfield Town -:-
16:00Sholing - Plymouth Parkway -:-
16:00Swindon S - Salisbury -:-
16:00Tiverton - Merthyr Town -:-
16:00Winchester - Dorchester -:-
ENGELAND: Isthmian League Premier Division
16:00Bognor Regis - Enfield Town -:-16:00Cheshunt - Horsham FC -:-
16:00Dulwich Hamlet - Billericay -:-
16:00Hornchurch - Wingate & Finchley -:-
16:00Kingstonian - Hashtag -:-
16:00Potters Bar - Margate -:-
16:00Whitehawk - Canvey Island -:-
ENGELAND: Premier League Cup - Play-offs
14:00Leeds United FC -21 - Chelsea -21 -:-ENGELAND: Academies -18
12:00Arsenal -18 - Fulham -18 -:-13:00Leicester City -18 - Reading -18 -:-
14:00West Bromwich Albion FC -18 - Crystal Palace -18 -:-
ENGELAND: Vrouwen’s Super League
13:30Aston Villa V - Leicester City V -:-13:30Liverpool V - Manchester City V -:-
ESTLAND: Meistriliiga
11:30Parnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC -:-13:30JK Trans Narva - Nomme Utd -:-
ESTLAND: Esiliiga
16:00Elva - Tallinna Kalev -21 -:-16:00Flora -21 - FCI Levadia Tallinn -21 -:-
16:00Paide Linnameeskond -21 - Tartu Welco -:-
16:00Tabasalu - Harju JK Laagri -:-
16:00Viimsi JK - FC Tallinn -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
14:00Madlenya - Ezulwini -:-14:00Mbabane Highlanders - Nsingizini Hotspurs -:-
14:00Mbabane Swallows - Moneni Pirates -:-
ETHIOPIË: Premier League
14:00Bahir Dar Kenema - Wolkite Ketema -:-17:00Ethiopian Insurance - Hawassa -:-
FAERÖEREILANDEN: 1. Deild
14:30Hoyvik - Klaksvik 2 -:-15:00Sandur - Runavik 2 -:-
15:00Vikingur 2 - FC Suduroy -:-
16:00TB Tvoroyri - Argir -:-
18:15B36 Torshavn 2 - HB Torshavn 2 -:-
FINLAND: Liga Beker - Play-offs
14:00Inter Turku - KuPS -:-FRANKRIJK: Ligue 2
15:00Valenciennes FC - AS Saint-Étienne -:-19:00Amiens SC - Pau FC -:-
19:00Concarneau - Angers SCO -:-
19:00Girondins Bordeaux - Paris FC -:-
19:00Grenoble - Guingamp -:-
19:00Laval - SC Bastia -:-
19:00Quevilly Rouen - SM Caen -:-
19:00Troyes AC - Rodez AF -:-
19:00USL Dunkerque - Annecy -:-
FRANKRIJK: National
19:30AS Nancy - GOAL FC -:-19:30Avranches - Rouen -:-
19:30Villefranche - Sochaux -:-
FRANKRIJK: National 2 - Group A
18:00Ales - Hyeres -:-18:00Frejus - Le Puy-en-Velay -:-
18:00Toulon - Andrezieux -:-
FRANKRIJK: National 2 - Group B
18:30Avoine - Trelissac -:-FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen
13:00Guingamp V - AS Saint-Étienne V -:-14:30Fleury 91 V - Lille V -:-
14:30Stade de Reims V - Girondins Bordeaux V -:-
GABON: Championnat D1
15:30Bouenguidi - Stade Mandji -:-15:30Pelican Lambarene - Mangasport -:-
15:30Vautour - Mberi Sportif -:-
GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00FC Dinamo Tbilisi - Samtredia -:-18:00Gagra - Samgurali -:-
GHANA: Ghanaian Cup
16:00Nsoatreman - Karela -:-GIBRALTAR: National League
16:30Mons Calpe - College 1975 FC -:-19:30Glacis United - Magpies -:-
GRIEKENLAND: Super League - Degradatiegroep
14:00Panserraikos - Asteras Tripolis -:-16:30Volos NFC - Kifisia -:-
18:30PAS Giannia - Panetolikos -:-
19:00OFI Kreta - Atromitos -:-
GRIEKENLAND: Super League 2 - Degradatiegroep
13:00Iraklis 1908 - Kozani -:-15:00Giouchtas - PAE Egaleo -:-
15:00Karditsa - Kampaniakos -:-
15:00Olympiakos B - Panachaiki -:-
15:00Panathinaikos B - Diagoras -:-
15:00PAOK B - Aiolikos -:-
GRIEKENLAND: Super League 2 - Promotie groep
13:00AEK Athene B - AEL Larissa -:-15:00Levadiakos - Niki Volos -:-
GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 3
15:00Marko - Pyliou -:-15:00Mesolongi AE - Panargiakos -:-
GRIEKENLAND: Division A Women
12:45Elpides Karditsas V - Volos 2004 V -:-GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura
23:00Deportivo Mixco - Malacateco -:-GUINEE: Ligue 1
17:00Ashanti GB - Renaissance -:-17:00Horoya - Sangaredi -:-
17:00Loubha - Gangan -:-
17:00Wakriya - Flamme Olympique -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00Fica - Racing des Gonaives -:-22:00Rivartibonitienne - Cosmopolites -:-
HONDURAS: Nationale Liga - Clausura
00:00Real Espana - Olancho -:-HONGARIJE: OTP Bank Liga
14:30Kisvarda - Debrecen -:-17:00MTK Boedapest - Kecskemeti -:-
19:30Zalaegerszeg - DVTK -:-
HONGARIJE: Merkantil Bank Liga
16:00Mosonmagyarovari TE - Nyiregyhaza -:-HONGARIJE: NB III - Northeast
15:00Karcagi - Debrecen II -:-HONGARIJE: NB III - Northwest
14:00Komaromi VSE - Zalaegerszegi II -:-16:00VLS Veszprem - Puskas Academy II -:-
HONGARIJE: NB III - Southwest
13:00Paks II - Erdi -:-HONGARIJE: NB I Vrouwen
14:00Ferencvaros V - Fehervar FC V -:-14:00Puskas Academy V - Haladas V -:-
14:00Szekszardi V - Astra Hungary V -:-
15:00DVTK V - MTK Hungaria V -:-
15:00Győr V - Szent Mihaly V -:-
16:00Soroksar V - Budaorsi V -:-
HONG KONG: Premier League
08:00HK -23 - Sham Shui Po -:-11:00Resources Capital - Kitchee -:-
IERLAND: National League Vrouwen
16:00Bohemians WFC V - Cork City V -:-17:00Shamrock Rovers V - Treaty Utd V -:-
18:00Peamount V - Wexford V -:-
20:00Sligo Rovers V - Galway United V -:-
20:30Athlone WFC V - Shelbourne V -:-
INDIA: ISL
12:30Bengaluru FC - Odisha FC -:-15:00Jamshedpur - Kerala Blasters -:-
INDIA: I-League
09:30Real Kashmir - Neroca FC -:-14:00Mohammedan - Inter Kashi -:-
INDIA: I-League 2
10:30Dempo - Maharashtra Oranje -:-11:30Sudeva Delhi - SC Goa -:-
INDONESIË: Liga 1
14:30Bali United - Persija Jakarta -:-14:30Persis Solo - RANS Nusantara -:-
ISRAËL: Ligat Ha'Al - Championship Play-Offs
14:00Hapoel Beër Sjeva - Hapoel Haifa -:-18:00Maccabi Tel Aviv FC - Sakhnin -:-
ISRAËL: Ligat Ha'Al - Degradatiegroep
15:00Hapoel Hadera - H. Petah Tikva -:-17:30Maccabi Petach Tikva - Ashdod -:-
ITALIË: Serie C - Groep A
14:00AlbinoLeffe - Trento -:-16:15Arzignano - Triestina -:-
16:15Novara - Lumezzane -:-
18:30Giana Erminio - Fiorenzuola -:-
18:30Mantova - Atalanta -23 -:-
18:30Pro Patria - Legnago Salus -:-
18:30Virtus Verona - Renate -:-
20:45Alessandria - Pro Vercelli -:-
20:45Pro Sesto - L.R. Vicenza -:-
ITALIË: Serie C - Groep B
14:00Arezzo - Juventus -23 -:-14:00Olbia - Sestri Levante -:-
16:15Ancona - Spal -:-
16:15Cesena - Pescara -:-
16:15Entella - Pontedera -:-
20:45Pineto - Recanatese -:-
ITALIË: Serie C - Groep C
14:00Casertana - Taranto -:-14:00Monopoli - Sorrento -:-
14:00Monterosi - Benevento -:-
16:15Juve Stabia - ACR Messina -:-
18:30Latina - Foggia -:-
18:30Potenza - Crotone -:-
20:45Audace Cerignola - Turris -:-
20:45Avellino - Picerno -:-
20:45Brindisi - Virtus Francavilla -:-
ITALIË: Serie D - Groep C
14:30Dolomiti Bellunesi - Treviso -:-ITALIË: Primavera 1
10:45Inter -19 - Lecce -19 -:-13:00Empoli -19 - Torino -19 -:-
13:00Sassuolo -19 - Cagliari -19 -:-
15:00Fiorentina -19 - Atalanta -19 -:-
15:00Frosinone -19 - Bologna -19 -:-
ITALIË: Primavera 2
11:00Crotone -19 - Benevento -19 -:-11:00Perugia -19 - Entella -19 -:-
11:00Pescara -19 - Cesena -19 -:-
11:45Alessandria -19 - Reggiana -19 -:-
13:30Palermo -19 - Napoli -19 -:-
14:30Ascoli -19 - Ternana -19 -:-
14:30FeralpiSalo -19 - F.C. Südtirol -19 -:-
14:30Padova -19 - Venezia -19 -:-
14:30Parma -19 - Cremonese -19 -:-
14:30Renate -19 - Como -19 -:-
14:30Spezia -19 - Pisa -19 -:-
15:00Bari -19 - Cosenza -19 -:-
ITALIË: Serie A Vrouwen - Championship Play-Offs
15:00Juventus V - Fiorentina V -:-ITALIË: Serie A Vrouwen - Degradatiegroep
12:30Napoli V - Sampdoria V -:-18:00Como V - AC Milan V -:-
ITALIË: Serie B Vrouwen
12:00San Marino Academy V - Genoa V -:-12:30Hellas Verona V - Ternana V -:-
14:30Freedom V - Brescia V -:-
14:30Parma V - Arezzo V -:-
14:30Pavia V - Bologna V -:-
14:30RES Roma V - Ravenna V -:-
14:30Tavagnacco V - Chievo Verona V -:-
IVOORKUST: Ligue 1
16:30Lys Sassandra - Stella Adjame -:-16:30Racing d'Abidjan - Zoman -:-
16:30SO Armee - Stade d'Abidjan -:-
16:30Sporting Gagnoa - SOL -:-
18:45ASI d'Abengourou - Korhogo -:-
JAPAN: J1 League
05:00Hiroshima - G-Osaka -:-06:00Albirex Niigata - Kashiwa -:-
06:00Kobe - Sapporo -:-
07:00Kashima - Iwata -:-
07:00Kawasaki - Tokio -:-
07:00Machida - Sagan Tosu -:-
07:00Urawa - Avispa Fukuoka -:-
08:00C-Osaka - Shonan -:-
08:00Nagoya - Yokohama M. -:-
JAPAN: J2 League
05:00Kofu - Renofa Yamaguchi -:-06:00Blaublitz - Iwaki -:-
06:00Mito - Kagoshima Utd -:-
06:00Oita - Okayama -:-
06:00Tokushima - Kusatsu -:-
06:00Yamagata - Shimizu -:-
06:00Yokohama FC - Vegalta Sendai -:-
07:00Kumamoto - Chiba -:-
08:00Ehime - Fujieda MYFC -:-
10:00Tochigi - V-Varen Nagasaki -:-
JAPAN: J3 League
05:00Osaka - Imabari -:-05:00Sagamihara - Kamatamare -:-
06:00Nagano - Azul Claro Numazu -:-
08:00Ryukyu - Toyama -:-
JAPAN: WE League Vrouwen
07:00Beleza V - Mynavi Sendai V -:-09:30Nojima Stella V - Albirex Niigata V -:-
JAPAN: Nadeshiko League Vrouwen
05:00Ehime V - FC Takatsuki Speranza V -:-05:00Harima Albion V - Orca Kamogawa V -:-
05:00Shizuoka Bonita V - NGU Nagoya V -:-
JORDANIË: Premier League
20:30Al Hussein - Maan -:-20:30Shabab Al Ordon - Al Ramtha -:-
KAZACHSTAN: Premier League
10:00Shakhter Karagandy - Turan -:-12:30Atyrau - Zhetysu -:-
KENIA: Super League
11:00Luanda Villa - Naivas FC -:-13:00Dimba Patriots - Vihiga -:-
13:00Kisumu All-Stars - Nairobi United -:-
14:00Mombasa Stars - Darajani Gogo -:-
KENIA: FKF Cup
10:00Bidco United - KCB -:-10:00Bungoma Superstars - Sofapaka -:-
13:00Kakamega Homeboyz - Tusker -:-
13:00Police FC - Mombasa Stars -:-
KIRGIZIË: Premier Liga
10:30Talant - Dordoi Bishkek -:-14:30Ilbirs - Alga -:-
KOEWEIT: Premier League - Championship Play-Offs
19:30Al Naser - Al Kuwait -:-19:30Al Salmiya - Al Arabi -:-
KOSOVO: Superliga
13:00Malisheva - Drita -:-13:00Prishtina - FC Ballkani -:-
KROATIË: HNL
14:50NK Varazdin - HNK Gorica -:-17:00Rudes - HNK Rijeka -:-
19:30HNK Hajduk Split - Dinamo Zagreb -:-
KROATIË: Druga NL
13:00Marsonia - Radnik Krizevci -:-15:30Belisce - Trnje -:-
15:30Jadran Porec - Krk -:-
KROATIË: 1. HNL Women
13:00Zadar V - Medimurje Cakovec V -:-15:00Osijek V - ZNK Split V -:-
16:00Agram Zagreb V - HNK Gorica V -:-
LESOTHO: Premier League
14:00Bantu - Lifofane -:-14:00LCS - Linare -:-
14:00Matlama - LMPS -:-
LETLAND: Virsliga
13:00FK Liepaja - RFS -:-15:00BFC Daugavpils - Tukums 2000 -:-
LETLAND: 1. Liga Women
16:00Metta/LU V - Auda V -:-17:00SFK Riga V - FK Liepaja V -:-
LIBANON: Premier League - Verliezersronde
13:15Al Ghazieh - Al Hikma -:-14:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya -:-
LITOUWEN: A Liga
14:00Hegelmann - FK Panevezys -:-16:00Siauliai FA - Transinvest -:-
LITOUWEN: I Lyga
12:00Garliava - Tauras -:-14:00Atmosfera - Riteriai -:-
14:00BFA Vilnius - Babrungas -:-
14:00Ekranas - FK Minija -:-
LUXEMBURG: BGL Ligue
16:00Jeunesse Esch - Differdange -:-16:00Schifflange - Kaerjeng -:-
16:30Victoria Rosport - Fola -:-
18:00Dudelange - UNA Strassen -:-
18:00Hesperange - Mondercange -:-
18:00Marisca Mersch - Mondorf -:-
18:00Union Titus Petange - Racing Luxembourg -:-
18:30Niedercorn - Wiltz -:-
MACAU: Elite League
08:00Cheng Fung - Monte Carlo -:-10:00Benfica - Chao Pak Kei -:-
MALTA: FA Trofee
14:00Gzira - Mgarr -:-14:00Marsaxlokk - Floriana -:-
15:00Birkirkara - Hamrun -:-
16:30Mosta FC - Sliema -:-
MAROKKO: Coupe du Trone
23:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-23:00Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
23:00Raja Casablanca - Safi -:-
23:00Renaissance Zemamra - Chabab Benguerir -:-
MAURITANIË: Ligue 1
23:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-MEXICO: Liga MX - Clausura
02:00Puebla - Tigres -:-03:00Club America - Atl. San Luis -:-
04:00Mazatlan FC - Tijuana -:-
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
01:00Celaya - Tlaxcala -:-MEXICO: Liga Premier Serie A
01:00Tecos FC - Cimarrones de Sonora 2 -:-01:45Orgullo Reynosa - Coras -:-
03:00Chihuahua - Apodaca -:-
18:00Leones Negros 2 - Mexicali -:-
19:00San Juan de Aragon - La Piedad -:-
23:00Aguacateros de Periban - Petroleros Salamanca -:-
23:00Colima FC - Alacranes -:-
23:00Tritones Vallarta - Los Cabos -:-
00:00Cafetaleros - Canamy -:-
00:00Escorpiones - Inter Playa Del Carmen -:-
00:00Inter de Queretaro - Irapuato -:-
00:00Mineros de Fresnillo - UA Zacatecas -:-
MEXICO: Liga Premier Serie B
00:00Poza Rica - Ayense -:-19:00Chilpancingo - Santiago -:-
19:00Huracanes Izcalli - Ciervos -:-
23:00CDM - Canoneros -:-
23:00Pachuca 2 - Artesanos Metepec -:-
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
16:00U.N.A.M. -23 - Cruz Azul -23 -:-16:30Pachuca -23 - Toluca -23 -:-
MEXICO: Liga MX Vrouwen - Clausura
00:00Queretaro V - Necaxa V -:-02:06Leon V - Mazatlan FC V -:-
00:00Atl. San Luis V - Pachuca V -:-
MOLDAVIË: Super Liga - Championship Play-Offs
16:00Zimbru - Balti -:-MOLDAVIË: Super Liga - Degradatiegroep
14:00Drochia - Bardar -:-14:00Univer-Oguzsport - Floresti -:-
MONGOLIË: Premier League
09:15Brera Ilch - FC Ulaanbaatar -:-12:15Falcons - Tuv Azarganuud -:-
MONTENEGRO: Prva Crnogorska Competitie
15:00Arsenal Tivat - Decic -:-15:00Jedinstvo - Mladost DG -:-
15:00Jezero - Mornar -:-
15:00Sutjeska - Rudar -:-
18:00Buducnost - Petrovac -:-
MONTENEGRO: Druga Liga
15:00Bokelj - FK Podgorica -:-15:00Igalo - Lovcen -:-
15:00Iskra - Grbalj -:-
15:00Kom Podgorica - Internacional -:-
NEDERLAND: Betnation Divisie
14:30ACV Assen - ADO 20 Heemskerk -:-14:30Excelsior Maassluis - De Treffers -:-
14:30FC Lisse - Quick Boys -:-
14:30HHC Hardenberg - GVVV -:-
14:30Noordwijk - Kozakken Boys -:-
15:00AFC - Rijnsburgse Boys -:-
15:30Katwijk - Scheveningen -:-
15:30Koninklijke HFC - Jong Sparta Rotterdam -:-
18:00Jong Almere City - Spakenburg -:-
NEDERLAND: Derde Divisie
14:00AWC - TOGB -:-14:00Blauw Geel '38 - Rosmalen -:-
14:00HV & CV Quick - GVV Unitas -:-
14:30Barendrecht - Gemert -:-
14:30DOVO - Kampong -:-
14:30Eemdijk - HSC '21 -:-
14:30Rijnvogels - Harkemase Boys -:-
14:30Staphorst - VVSB -:-
14:30SteDoCo - Baronie -:-
15:00IJsselmeervogels - DVS '33 Ermelo -:-
15:00ODIN '59 - Genemuiden -:-
15:00Sparta Nijkerk - RKAV Volendam -:-
15:00Sportlust '46 - Groene Ster -:-
15:00Urk - Hoogeveen -:-
15:30DEM - USV Hercules -:-
18:00Meerssen - O.S.S. '20 -:-
18:00UNA - TEC -:-
NEDERLAND: Divisie 1 -21 - Spring Season
14:30PEC Zwolle -21 - SC Cambuur -21 -:-NEDERLAND: Divisie 1 -18 - Spring Season
15:00Willem II -18 - FC Groningen -18 -:-NEDERLAND: Azerion Vrouwen Eredivisie
14:00FC Twente V - ADO Den Haag V -:-14:00Feyenoord V - Telstar V -:-
16:30Fortuna Sittard V - FC Utrecht V -:-
16:30PEC Zwolle V - Excelsior V -:-
NOORD-IERLAND: NIFL Championship
16:00Knockbreda - H&W Welders -:-NOORD-IERLAND: Beker
18:30Cliftonville - Larne -:-NOORD-MACEDONIË: 1. MFL
15:00Shkupi - Vardar -:-15:00Tikves - Sileks -:-
NOORD-MACEDONIË: 2. MFL
15:00Arsimi - FK Skopje -:-15:00Bashkimi - Detonit Plackovica -:-
15:00Besa 1976 - Karaorman -:-
15:00Ohrid - Belasica -:-
15:00Osogovo - Novaci -:-
15:00Pelister - Vardar Negotino -:-
15:00Pobeda - Sasa -:-
15:00Teteks - Kozuf Gevgelija -:-
OEGANDA: Premier League
14:00Villa - Mbarara City -:-17:00URA SC - Vipers -:-
OEGANDA: Big League
14:00Blacks Power - Kaaro Karungi -:-14:00Calvary - Ndejje University -:-
14:00Kiyinda Boys - Young Elephant -:-
14:00Kyetume - Jinja North -:-
14:00Mbale Heroes - Lugazi -:-
14:00Onduparaka - Kigezi HomeBoyz -:-
14:00Police - Booma -:-
OEKRAÏNE: Premier League
12:00Obolon - Shakhtar Donetsk -:-14:30Zhytomyr - Tsjornomorets Odessa -:-
17:00Veres-Rivne - Kryvbas -:-
OEKRAÏNE: Persha Liga - Degradatiegroep
11:00Khust - Hirnyk-Sport -:-12:00Nyva Ternopil - Dinaz Vyshgorod -:-
12:30Bukovyna - FC Chernihiv -:-
OEKRAÏNE: Persha Liga - Promotie groep
11:30SC Poltava - Epitsentr -:-13:00Inhulets - Nyva Buzova -:-
OEKRAÏNE: Druha Liga
16:00Trostyanets - Skala 1911 -:-OEKRAÏNE: U19 League
11:00Kolos Kovalivka -19 - SK Dnipro-1 -19 -:-12:00Zorya -19 - Metalist 1925 -19 -:-
OEZBEKISTAN: Super League
15:00Andijan - Nasaf Qarshi -:-15:00Pakhtakor - Sogdiana -:-
OMAN: Professional League
19:00Al-Rustaq - Bahla -:-19:00Al-Wahda - Sur Club -:-
OOSTENRIJK: Bundesliga - Degradatiegroep
17:00A. Lustenau - WSG Tirol -:-17:00Wolfsberger - SCR Altach -:-
OOSTENRIJK: 2. Liga
14:30Dornbirn - Horn -:-14:30Lafnitz - Bregenz -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost
15:00Donaufeld Wien - Favoritner -:-16:00Austria (Am) - Mauerwerk -:-
16:00Wiener Viktoria - Leobendorf -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal
15:30Union Gurten - Weindorf St. Anna -:-17:00SV Ried (Am) - Vorwarts Steyr -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie West
14:00Kufstein - RW Rankweil -:-15:00Bischofshofen - A. Salzburg -:-
15:00Wals-Grunau - Hohenems -:-
16:00Dornbirner SV - Reichenau -:-
16:00Rothis - SCR Altach -21 -:-
OOSTENRIJK: Burgenland
15:00Horitschon - Margarethen -:-15:30Klingenbach - Kohfidisch -:-
OOSTENRIJK: Karnten
14:00Atus Ferlach - Treibach -:-15:00SK Austria Klagenfurt (Am) - St. Jakob/Ros -:-
OOSTENRIJK: Niederosterreich
15:00Warth - Rohrbach -:-15:30St. Peter in der Au - Retz -:-
16:00St. Polten (Am) - Waidhofen/Thaya -:-
OOSTENRIJK: Oberosterreich
15:00Pregarten - Friedburg -:-15:30ASK St.Valentin - Mondsee -:-
15:30Dietach - Bad Ischl -:-
15:30SPG Wels II - St. Martin im Muhlreis -:-
OOSTENRIJK: Salzburg
14:00Thalgau - USK Anif -:-OOSTENRIJK: Steiermark
16:00TSV Hartberg (Am) - SV Union Gnas -:-OOSTENRIJK: Tirol
13:15SK St. Johann - Innsbrucker AC -:-16:00Ebbs - SV Worgl -:-
OOSTENRIJK: Vorarlberg
11:00A. Lustenau (Am) - Horbranz -:-14:30Lauterach - Gofis -:-
15:00Admira Dornbirn - Andelsbuch -:-
15:00Brauerei Egg - Lochau -:-
15:00Hochst - Hard -:-
15:00Nenzing - FC Lustenau -:-
16:00Alberschwende - Rotenberg -:-
OOSTENRIJK: OFB Cup Vrouwen
13:00Altach/Vorderland V - Austria Wien V -:-13:00St. Polten V - First Wenen V -:-
PARAGUAY: Primera División - Apertura
23:00Cerro Porteno - Nacional Asuncion -:-PERU: Liga 1 - Apertura
01:00Cusco - Union Comercio -:-20:15Grau - Carlos Mannucci -:-
22:45Melgar - Cienciano -:-
PERU: Liga Vrouwen
16:30U. de Deportes V - Defensores V -:-21:00Killas V - Biavo V -:-
POLEN: Ekstraklasa
12:30Rakow - Ruch -:-15:00Jagiellonia - LKS Lodz -:-
17:30Piast Gliwice - Slask Wroclaw -:-
20:00Pogon Szczecin - Cracovia -:-
POLEN: I Liga
12:40R. Rzeszow - Górnik Łęczna -:-15:00Legnica - Arka -:-
17:30Chrobry Glogow - Wisla Krakau -:-
20:00Podbeskidzie - Termalica B-B. -:-
POLEN: Division 2
12:00Stezyca - Skra -:-12:00Stomil Olsztyn - Hutnik Krakow -:-
13:00Zagłębie Lubin II - Ol. Grudziadz -:-
14:30Chojniczanka - KKS Kalisz -:-
15:00Pogon Siedlce - Lech Poznań II -:-
17:00LKS Lodz II - Polonia B. -:-
POLEN: III Liga - Group I
12:00Legia II - Mlawa -:-12:00Zambrow - Swit -:-
13:00Legionowo - Grodzisk M. -:-
14:00Warta Sieradz - Sulejowek -:-
14:00Wikielec - LKS Lomza -:-
15:00Belchatow - Pilica Bialobrzegi -:-
15:00Pelikan - Concordia Elblag -:-
POLEN: III Liga - Group II
12:00Cartusia Kartuzy - Zawisza -:-12:00Nowe Skalmierzyce - Kleczew -:-
13:00Swinoujscie - Sroda -:-
14:00Starogard Gdanski - Stolem Gniewino -:-
15:00Elana Torun - Gedania Gdansk -:-
POLEN: III Liga - Group III
12:00Bytom Odrzanski - Polkowice -:-12:00Carina Gubin - Stilon Gorzow -:-
13:00Bielsko-Biala - Jelenia Gora -:-
13:00Goczalkowice Zdroj - Slask Wroclaw II -:-
13:00Unia Turza Slaska - Rakow II -:-
15:00Starowice Dolne - Pawlowice -:-
POLEN: III Liga - Group IV
12:00Karpaty Krosno - Star Starachowice -:-12:00Orleta Radzyn - Unia Tarnow -:-
12:00Wislanie Jaskowice - Czarni Polaniec -:-
13:00Avia Swidnik - Podhale Nowy Targ -:-
13:00Biala Podlaska - Wisloka Debica -:-
13:00Chelmianka Chelm - Swidniczanka Swidnik -:-
13:00Garbarnia - Siarka Tarnobrzeg -:-
13:30Wiazownica - KS Wieczysta Krakow -:-
POLEN: Central Youth League
11:00Odra Opole -19 - Korona -19 -:-12:00Widzew Lodz -19 - Górnik Zabrze -19 -:-
PORTUGAL: Liga Portugal
16:30Arouca - SC Farense -:-16:30Vitória SC - Moreirense FC -:-
19:00Boavista - Rio Ave FC -:-
21:30Estoril - FC Porto -:-
PORTUGAL: Liga Portugal 2
12:00Leiria - CD Nacional -:-15:00CS Maritimo - Leixoes -:-
16:30AVS - CD Santa Clara -:-
16:30FC Porto B - Penafiel -:-
PORTUGAL: Liga 3 - Degradatiegroep
16:001º Dezembro - Oliveira Hospital -:-16:00Amora - Pero Pinheiro -:-
16:00Anadia - Trofense -:-
16:00Sanjoanense - Fafe -:-
16:00SC Vianense - Canelas 2010 -:-
18:00Caldas - Sporting CP B -:-
PORTUGAL: Liga 3 - Promotie groep
16:00Varzim - Academica -:-20:30Felgueiras - Covilha -:-
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group B
12:00Beira Mar - Vila Mea -:-PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group C
12:00Marinhense - Fontinhas -:-PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Championship Play-Offs
12:00SC Braga -19 - FC Porto -19 -:-17:00FC Famalicão -19 - Sporting CP -19 -:-
17:00SL Benfica -19 - Academico Viseu -19 -:-
PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Degradatiegroep
17:00Academica -19 - Torreense -19 -:-17:00Beira Mar -19 - Alverca -19 -:-
17:00Belenenses -19 - Estoril -19 -:-
17:00Gil Vicente FC -19 - Chaves -19 -:-
17:00Rio Ave FC -19 - Boavista -19 -:-
17:00Vizela -19 - Lusitania FC -19 -:-
QATAR: QSL
19:30Al Arabi - Al-Gharafa -:-19:30Qatar SC - Al-Wakra -:-
ROEMENIË: Liga 1 - Championship Play-Offs
20:00Univ. Craiova - Rapid Boekarest -:-ROEMENIË: Liga 1 - Degradatiegroep
14:45FC Botosani - Poli Iasi -:-17:00U. Cluj - UTA Arad -:-
ROEMENIË: Liga 2 - Championship Play-Offs
10:00Unirea Slobozia - Mioveni -:-ROEMENIË: Liga 2 - Degradatiegroep
10:00Alexandria - CSC Dumbravita -:-10:00Ceahlaul - Metaloglobus Bucharest -:-
10:00Concordia - Progresul Spartac -:-
10:00CSM Resita - Unirea Dej -:-
10:00Tunari - Chindia Targoviste -:-
10:00Viitorul Tg. Jiu - Steaua Bucuresti -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 1 - Promotie groep
14:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-14:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 2 - Degradatiegroep
14:00Braila - Viitorul Ianca -:-14:00Hamangia Baia - Vointa Limpezis -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 2 - Promotie groep
14:00CSM Focsani - Sporting Liesti -:-14:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 3 - Degradatiegroep
14:00Axiopolis Cernavoda - Inainte Modelu -:-14:00Gloria Baneasa - Progresul Fundulea -:-
14:00Recolta Gh. Doja - Voluntari 2 -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 3 - Promotie groep
14:00Afumati - LPS HD Clinceni -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4 - Degradatiegroep
14:00CSO Plopeni - Muscel -:-14:00Moreni - Tricolorul Breaza -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5 - Degradatiegroep
14:00Targu Secuiesc - Tarlungeni -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5 - Promotie groep
14:00Campulung - Kids Tampa Brasov -:-14:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6 - Degradatiegroep
14:00Horezu - Calimanesti -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7 - Degradatiegroep
14:00Lupac - Jiul Petrosani -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7 - Promotie groep
14:00CSO Filiasi - Viitorul Simian -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8 - Degradatiegroep
14:00Progresul Pecica - Ineu -:-14:00Soimii Lipova - Socodor -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8 - Promotie groep
14:00Bihor - Phoenix Buzias -:-14:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9 - Degradatiegroep
14:00Unirea Alba-Iulia - Viitorul Cluj -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9 - Promotie groep
14:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10 - Degradatiegroep
14:00Victoria Carei - Minerul Ocna Dej -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10 - Promotie groep
14:00CSM Satu Mare - Santandrei -:-ROEMENIË: Liga 1 Vrouwen - Championship Play-Offs
11:00Csikszereda M. Ciuc V - Politehnica Timisoara V -:-13:00Farul Constanta V - Ol. Cluj V -:-
ROEMENIË: Liga 1 Vrouwen - Degradatiegroep
10:00Targu Mures V - Gloria 2018 Bistrita V -:-RUSLAND: Premier League
12:00Samara - Zenit St Petersburg -:-14:30PFC Sochi - CSKA Moskou -:-
15:30Baltika - Pari NN -:-
17:00Spartak Moskou - Ural -:-
RUSLAND: FNL
06:00Yenisey - FK Khimki -:-12:00SKA Khabarovsk - Saratov -:-
14:00Arsenal Tula - Tyumen -:-
14:00T. Moskou - Kamaz -:-
14:00Yaroslavl - Leningradets -:-
17:30Rodina Moscow - Volgar-Astrakhan -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season
10:00Ufa - Veles Moscow -:-11:00FK Novosibirsk - Murom -:-
13:00R. Volgograd - M. Lipetsk -:-
14:00FK Krasnodar 2 - Rodina Moscow 2 -:-
15:00FK Chayka - Chelyabinsk -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
12:00Omsk - Miass -:-12:30S. Kostroma - Ulyanovsk -:-
13:00Khimik - Tekstilshtik -:-
13:00Kursk - D. Bryansk -:-
14:00Mashuk - Kaluga -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Group 1
12:00Astrakhan - Nart Cherkessk -:-12:00Biolog - FK Pobeda -:-
12:00Nalchik - Dynamo Stavropol -:-
13:00Alania 2 - Forte Taganrog -:-
14:00Maykop - FK Rostov 2 -:-
RUSLAND: Supreme Division Vrouwen
09:00Zvezda V - Chertanovo M. V -:-09:45FK Yenisey V - CSKA Moskou V -:-
11:00Lokomotiv Moskou V - FK Krasnodar V -:-
RWANDA: Premier League
14:00Mukura Victory Sports - Rayon Sport -:-17:00Kiyovu - Musanze -:-
SAOEDI-ARABIË: Premier League
20:00Al Nassr Riyadh - Al Taee -:-20:00Al Riyadh - Abha -:-
20:00Al Shabab - Al-Hilal -:-
20:00Al Wehda - Al Fateh -:-
SCHOTLAND: Premiership
16:00Aberdeen - Ross County -:-16:00Hearts - Kilmarnock -:-
16:00Motherwell - St. Mirren -:-
16:00Rangers FC - Hibernian -:-
16:00St. Johnstone - Dundee FC -:-
SCHOTLAND: 1e Divisie
16:00Arbroath - Dunfermline -:-16:00Dundee United - Raith -:-
16:00Morton - Queen's Park -:-
16:00Partick Thistle - Inverness -:-
SCHOTLAND: League One
16:00Alloa - Annan -:-16:00Cove Rangers - Stirling -:-
16:00Hamilton Academical - Queen of South -:-
16:00Kelty Hearts - Edinburgh City -:-
18:30Montrose - Falkirk -:-
SCHOTLAND: League Two
16:00Dumbarton - Stenhousemuir -:-16:00East Fife - Elgin -:-
16:00Peterhead - Clyde -:-
16:00Spartans - Forfar -:-
16:00Stranraer - Bonnyrigg Rose -:-
SCHOTLAND: Highland League
16:00Clachnacuddin - Banks O' Dee -:-16:00Deveronvale - Buckie Thistle -:-
16:00Forres Mechanics - Formartine Utd -:-
16:00Keith - Huntly -:-
16:00Strathspey Thistle - Nairn County -:-
16:00Turriff Utd - Lossiemouth -:-
16:00Wick Academy - Brechin -:-
SCHOTLAND: Lowland League
16:00Civil Service Strollers - Albion Rovers -:-16:00Linlithgow Rose - Cowdenbeath -:-
16:00Stirling University - Edinburgh University -:-
SERVIË: Super Liga
14:00Radnicki 1923 - Napredak -:-14:00Radnicki Nis - Mladost -:-
16:00Javor - Rode Ster Belgrado -:-
18:30Partizan - Sp. Subotica -:-
SERVIË: Prva Liga
15:00Graficar Beograd - Mladost GAT -:-15:00OFK Belgrado - Smederevo -:-
15:00RFK Novi Sad - Vrsac -:-
15:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica -:-
17:00Kolubara - Indjija -:-
SERVIË: Srpska Liga - Belgrade
11:00Prva Iskra - Studentski Grad -:-11:00Usce - Radnicki Obrenovac -:-
13:30Torlak - Teleoptik -:-
16:00Buducnost Dobanovci - Sindjelic Beograd -:-
16:00Rad - Brodarac -:-
SERVIË: Srpska Liga - Vojvodina
16:001. Maj Ruma - Radnicki Zrenjanin -:-16:00Becej - Kabel Novi Sad -:-
16:00Hajduk 1912 - Podunavac Belegis -:-
16:00Jedinstvo SP - Dinamo Pancevo -:-
16:00Naftagas - Kikinda -:-
16:00Zeleznicar Indjija - Backa -:-
SERVIË: Srpska Liga - East
15:30Djerdap - Timocanin -:-15:30Jedinstvo Krusevac - Zitoradja -:-
15:30Mesevo - Pcinja -:-
15:30Radnicki Svilajnac - Dunav Prahovo -:-
15:30Trayal Krusevac - Radnicki Pirot -:-
SERVIË: Srpska Liga - West
15:30Borac 1926 - Sloga Petrovac -:-15:30Josanica - FAP -:-
15:30Loznica - Sloga Pozega -:-
15:30Omladinac Zablace - Polet Ljubic -:-
15:30Real Podunavci - Mladi Radnik -:-
15:30Tutin - Mihajlovac -:-
15:30Zlatibor Cajetina - Buducnost Krusik -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:15UitgesteldBo Rangers - Real Republicans -:-17:15UitgesteldKholifa Stars - Luawa -:-
17:15UitgesteldLamboi - Wusum Stars -:-
17:15UitgesteldMighty Blackpool - Kahunla -:-
17:30Lamboi - Diamond Stars -:-
19:00Kallon - Freetown City -:-
SLOVENIË: Prva liga
15:00Olimpija Ljubljana - FC Koper -:-17:30NK Celje - NK Aluminij -:-
SLOVENIË: 2e SNL
15:30Bilje - Grosuplje -:-15:30Dravinja - Primorje -:-
15:30NK Bistrica - ND Gorica -:-
20:00Nafta - Beltinci -:-
SLOVENIË: 3. SNL - East
15:00Korotan - Hajdina -:-15:00Ljutomer - Drava -:-
15:00Podvinci - Brezice -:-
15:00Race - Dravograd -:-
15:00Videm - Zavrc -:-
16:00Sampion Celje - Krsko -:-
18:00Dobrovce - Smartno -:-
SLOVENIË: 3. SNL - West
15:30Kocevje - Dob -:-15:30NK Adria - Fama Vipava -:-
15:30NK Jesenice - Dren Vrhnika -:-
15:30Skofja Loka - Izola -:-
15:30Slovan Ljubljana - Brda -:-
15:30Ziri - Sobec Lesce -:-
SLOVENIË: 1. SZNL Vrouwen
15:00Mura V - Drava V -:-15:30Primorje V - Gazon V -:-
SLOWAKIJE: Nike liga - Championship Play-Offs
17:30Slovan Bratislava - Podbrezova -:-SLOWAKIJE: Nike liga - Degradatiegroep
15:00Banska Bystrica - AS Trenčín -:-15:00FC ViOn Zlaté Moravce - Kosice -:-
15:00Skalica - Michalovce -:-
SLOWAKIJE: 2e Divisie
14:00L. Mikulas - Myjava -:-15:00Samorin - Spisska Nova Ves -:-
SLOWAKIJE: 3. Liga - East
15:00Lubovna - Namestovo -:-15:00MSK Lucenec - Bardejov -:-
SLOWAKIJE: 3. Liga - West
15:00Galanta - Belusa -:-15:00Jednota Banova - MSK Martin -:-
15:00Lehota p. V. - Velke Ludince -:-
15:00Sala - HA Banska Bystrica -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - Central
15:00Badin - Banik Stranavy -:-15:00Cadca - Tvrdosin -:-
15:00K. Nove Mesto - TJD Pribelce -:-
15:00SK Javornik Makov - Besenova -:-
15:00Slavia Staskov - Lip. Stiavnica -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - East
10:30Sokol Lubotice - Raslavice -:-15:00Sabinov - Sobrance-Sobranecko -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - West
15:00FKM Nove Zamky - Stankovce -:-SLOWAKIJE: 1. Liga Vrouwen
11:00Topolcany GFC V - MŠK Žilina V -:-SPANJE: LaLiga2
14:00Real Valladolid - Levante -:-16:15Andorra - Mirandes -:-
16:15Eibar - Eldense -:-
16:15Leganes - Cartagena -:-
18:30Albacete - Huesca -:-
18:30Gijon - Racing Santander -:-
SPANJE: Primera RFEF - Group 1
16:00Cornella - La Coruna -:-16:00Fuenlabrada - Sabadell -:-
16:00Unionistas - SD Logrones -:-
18:00Sestao - Rayo Majadahonda -:-
18:00Tarazona - Celta de Vigo B -:-
18:00Teruel - R. Union -:-
SPANJE: Primera RFEF - Group 2
18:00Ceuta - Algeciras -:-20:00Antequera - Alcoyano -:-
20:00Castellon - Huelva -:-
20:00Merida AD - Cordoba -:-
SPANJE: Segunda RFEF - Group 1
16:30Arandina - Pontevedra -:-16:45Racing Club Villalbes - Valladolid Promesas -:-
19:00Ourense CF - Cayon -:-
SPANJE: Segunda RFEF - Group 2
16:00Athletic Bilbao B - Calahorra -:-16:00Valle Egues - AD San Juan -:-
17:00Barbastro - Barakaldo -:-
17:00Brea - Naxara -:-
SPANJE: Segunda RFEF - Group 3
17:00Alzira - Hercules -:-17:00Badalona Futur - Andratx -:-
SPANJE: Segunda RFEF - Group 4
17:00Ciudad Real - Orihuela -:-17:00Marbella - San Roque -:-
SPANJE: Segunda RFEF - Group 5
17:00Numancia - Union Adarve -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 3
17:30Revilla - Guarnizo -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 5
17:00FC L'escala - San Cristobal CP -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 6
12:00Atzeneta - Roda -:-17:00Jove - Gandia -:-
17:00Torrellano - Acero -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 7
16:00Rayo Vallecano B - Real Madrid C -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 9
12:00Jaen - Atletico Melilla -:-18:00CD Torreperogil - Mancha -:-
18:00Malaga B - Malaga City -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 11
16:30Inter Manacor - Alaior -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 12
13:00CD Buzanada - San Bartolome -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 13
17:00Montecasillas - Bullense -:-17:00Racing Murcia - CD Algar -:-
17:30Pulpileno - Plus Ultra -:-
18:00Balsicas Atletico - Lorca Deportiva -:-
18:00Muleno - Caravaca -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 14
18:00Don Benito - RCP Valverdeno -:-SPANJE: Liga F Women
12:00Sevilla V - Real Sociedad V -:-14:00Real Betis V - Eibar V -:-
16:00Atlético Madrid V - Valencia V -:-
19:00Villarreal V - Real Madrid V -:-
SPANJE: Primera Federacion Women
11:30CA Osasuna V - Cacereno V -:-12:30Alaves V - Espanyol V -:-
13:00Atlético Madrid B V - Athletic Bilbao B V -:-
16:00Madrid C. B V - DUX Logrono V -:-
SURINAME: SML
00:00Broki - PVV -:-21:30Flora - Leo Victor -:-
00:00SV Transvaal - Inter Wanica -:-
SYRIË: Premier League
13:00Al-Ittihad Aleppo - Al-Sahel -:-13:00Al Karamah - Al Taliya -:-
13:00Foutoua - Horriya -:-
13:00Hottin - Tishreen -:-
13:00Jableh - Al Jaish -:-
THAILAND: Thai League 1
12:00Uthai Thani - Prachuap -:-12:30Lamphun Warrior - Port MTI FC -:-
13:00Sukhothai - Ratchaburi -:-
14:00Trat FC - Pathum United -:-
THAILAND: Thai League 2
11:30Pattaya United - Chainat -:-12:00Chiangmai FC - Ayutthaya Utd -:-
12:00Krabi - Nong Bua Pitchaya -:-
12:30Nakhon Ratchasima FC - Chiangmai Utd -:-
13:00Kasetsart - Rayong FC -:-
TOGO: Championnat National
16:00Doumbe - Unisport -:-16:00Gbikinti Bassar - Barracuda -:-
TSJAAD: Premiere Division - LPFN
16:00Emat - AS Farcha -:-16:00Stars J. Talents - Agri - Tchad -:-
16:00Tourbillon - Gazelle -:-
TSJECHIË: FORTUNA:LIGA
15:00Bohemians - FK Jablonec -:-15:00FC Viktoria Plzen - FC Slovan Liberec -:-
15:00SK Sigma Olomouc - FK Pardubice -:-
18:001. FC Slovácko - SK Slavia Praag -:-
TSJECHIË: FNL
10:15Vyskov - Taborsko -:-10:30Prostejov - Chrudim -:-
TSJECHIË: CFL - Group B
10:30Prepere - Ceska Lipa -:-16:30Zapy - Brozany -:-
TSJECHIË: MSFL
10:15Trinec - 1. FC Slovácko B -:-15:00Frydlant n. O. - Unicov -:-
TSJECHIË: Division A
10:15Aritma Prague - Domazlice B -:-10:30FK Komarov - Jindrichuv Hradec -:-
16:30Doubravka - Horovice -:-
16:30Katovice - Sokolov -:-
16:30Rokycany - 1. FK Příbram B -:-
16:30Sobeslav - Tachov -:-
TSJECHIË: Division B
16:30Nespeky - Hvezda Cheb -:-TSJECHIË: Division C
10:15Letohrad - Vysoke Myto -:-10:30Kosmonosy - Benesov -:-
10:30Slavia HK - Benatky -:-
16:30Novy Bydzov - Chrudim B -:-
16:30Usti nad Orlici - Trutnov -:-
TSJECHIË: Division D
10:15Breclav - Humpolec -:-10:15Havlickuv Brod - Nove Mesto na Morave -:-
15:00Sperice - Stara Rise -:-
TSJECHIË: Division E
15:00Nove Sady - FK Kozlovice -:-15:00Sternberk - Bzenec -:-
TSJECHIË: Division F
10:15SFC Opava B - Hlubina -:-15:00Jesenik - Krnov -:-
15:00Vitkovice - Bohumin -:-
TSJECHIË: Jihocesky KP
14:00FC Semice - Rudolfov -:-15:00Jankov - Protivin -:-
15:00Trhove Sviny - Milevsko -:-
15:00Tyn nad Vltavou - Drazice -:-
TSJECHIË: Jihomoravsky KP
10:30Pohorelice - Rousinov -:-TSJECHIË: Karlovarsky KP
10:30KV Dvory - Karlovy Vary B -:-14:30Marianske Lazne B - Touzim -:-
15:30Citice - Trstenice -:-
15:30Kralovske Porici - Hroznetin -:-
15:30Lomnice - Loko K. Vary -:-
15:30Union Nove Sedlo - Ostrov B -:-
15:30Vintirov - Chodov -:-
TSJECHIË: Kralovehradecky KP
16:30Dvur Kralove - Police nad Metuji -:-16:30Libcany - Solnice -:-
16:30Trebes - Jicin -:-
TSJECHIË: Liberecky KP
10:30Frydlant - Novy Bor -:-10:30Velke Hamry B - Sedmihorky -:-
15:00Hradek nad Nisou - Skalice u C.Lipy -:-
15:00Kostalov-Libstat - FC Pencin -:-
15:00Lomnice nad Popelkou - Chrastava -:-
15:00Straz p. Ralskem - Rapid Liberec -:-
15:00Visnova - Zelezny Brod -:-
TSJECHIË: Moravskoslezsky KP
15:30Dolni Benesov - Krasne Pole -:-15:30Hermanice - Vresina -:-
15:30Jakubcovice - Pusta Polom -:-
15:30Petrvald na Morave - Brusperk -:-
15:30Stonava - Moravan Oldrisov -:-
TSJECHIË: Olomoucky KP
10:30Litovel - Medlov -:-15:00Mohelnice - Konice -:-
15:00Postrelmov - Cechovice -:-
15:00Urcice - Rapotin -:-
TSJECHIË: Pardubicky KP
15:00Hermanuv Mestec - Ceska Trebova -:-15:00Horni Redice - Chocen -:-
15:00Tremosnice - Libisany -:-
TSJECHIË: Plzensky KP
12:30Kosutka Plzen - Nyrsko -:-15:00Myto - Vejprnice -:-
16:30Nepomuk - Sokol Radnice -:-
16:30Stribro - Chotikov -:-
TSJECHIË: Stredocesky KP
10:30SK Chlumec - Kutna Hora -:-16:30Velim - Milin -:-
TSJECHIË: Ustecky KP
10:30Cernovice - Kadan -:-TSJECHIË: Vysocina KP
15:30Chotebor - Zirovnice -:-15:30FS Trebic - Nova Ves -:-
15:30Kamenice nad Lipou - Ledec nad Sazavou -:-
15:30Zdar na Sazavou B - Okrisky -:-
TSJECHIË: Zlinsky KP
15:00Osvetimany - Borsice -:-15:00Slusovice - Bystrice pod Hostynem -:-
TSJECHIË: U19 League
10:00FC Banik Ostrava -19 - FC Viktoria Plzen -19 -:-11:00Frydek-Mistek -19 - 1. FC Slovácko -19 -:-
13:00SK Slavia Praag -19 - SK Sigma Olomouc -19 -:-
13:30AC Sparta Praag -19 - MFK Karvina -19 -:-
TSJECHIË: 1. Liga Vrouwen
12:00FC Viktoria Plzen V - Lok. Brno V -:-13:00FC Banik Ostrava V - FC Slovan Liberec V -:-
14:00SK Slavia Praag V - Pardubice V -:-
TSJECHIË: 2. Liga Vrouwen
10:30AC Sparta Praag B V - FC Praha V -:-14:00Dukla Praag V - Prague Raptors V -:-
TURKIJE: Super Lig Vrouwen
10:00Amed SK V - Adana Idmanyurduspor V -:-10:00Fatih Vatan Spor V - Karadeniz Eregli V -:-
10:00Galatasaray V - Hakkarigucu Spor V -:-
10:00Trabzonspor V - Atasehir V -:-
11:00Besiktas V - Fenerbahce V -:-
12:00Beylerbeyi V - Fomget GSK V -:-
12:00Karagumruk V - 1207 Antalyaspor V -:-
13:00Gaziantep V - ALG Spor V -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
11:00Altyn Asyr - Nebitci -:-11:00Arkadag - Ahal -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
17:30Rampla Juniors - Fenix -:-20:00Liverpool M. - River Plate -:-
23:00Defensor Sp. - Danubio -:-
URUGUAY: Segunda División - Torneo Competencia
14:00Juventud - Oriental -:-20:00Cooper - Atenas -:-
20:00Plaza Colonia - Cerrito -:-
20:00Sud America - Tacuarembo -:-
USA: MLS
19:00Philadelphia Union - Minnesota -:-21:00Colorado Rapids - Los Angeles FC -:-
00:30Charlotte - Cincinnati -:-
00:30DC United - CF Montreal -:-
00:30Inter Miami - New York City -:-
00:30Orlando City - New York Red Bulls -:-
00:30Toronto FC - Sporting Kansas City -:-
USA: USL Championship
00:00North Carolina - Hartford Athletic -:-21:00Louisville City - Birmingham -:-
00:00Indy Eleven - Detroit -:-
00:00Miami FC - Charleston -:-
00:30Tampa Bay - Rhode Island -:-
USA: MLS Next Pro
22:00Vancouver 2 - Portland Timbers 2 -:-USA: USL League One
00:00Lexington - Greenville -:-03:00Central Valley Fuego - Forward Madison -:-
21:00One Knoxville - Tormenta -:-
00:30UitgesteldChattanooga Red Wolves - Union Omaha -:-
USA: NISA
22:00UitgesteldSavannah Clovers - LA Force -:-USA: NWSL Vrouwen
00:00Orlando Pride V - Chicago V -:-03:00San Diego Wave V - Reign V -:-
20:30Kansas City Current V - Angel City V -:-
00:00North Carolina Courage V - Gotham V -:-
00:30Portland Thorns V - Racing Louisville V -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
20:00Rayo Zuliano - Universidad Central -:-22:45Caracas - Inter de Barinas -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Fundacion AIFI - Maritimo -:-20:30Academia Anzoategui - Nueva Esparta -:-
20:30Frontera - Trujillanos -:-
21:00Dynamo Puerto - Atletico La Cruz -:-
21:00Heroes de Falcon - Yaracuyanos -:-
VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie
19:00Al-Ain - Al Sharjah -:-19:00Al Bataeh - Al-Jazira -:-
19:00Al Wasl - Khorfakkan -:-
VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1
19:00Al Dhafra - Dibba Al Fujairah -:-19:00Al Urooba - United FC -:-
19:00Gulf Heroes - Al Thaid -:-
VIETNAM: V.Competitie 1
11:00Gia Lai - Khanh Hoa -:-12:00Song Lam Nghe An - Hai Phong -:-
13:15Viettel - Quang Nam -:-
VIETNAM: V.League 2
10:00Dong Thap - Phu Tho -:-11:00Dong Nai - Da Nang -:-
12:00PVF-CAND - TTBD Phu Dong -:-
WALES: FA Cup
18:15Cardiff Metropolitan - TNS -:-WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
18:00Frankrijk -16 - Argentinië -16 -:-18:00Japan -16 - Tsjechië -16 -:-
18:00Saoedi-Arabië -16 - Ivoorkust -16 -:-
18:00Wales -16 - Mexico -16 -:-
WERELD: Club Vriendschappelijk
10:30CSM Slatina (Rou) - FC Arges (Rou) -:-13:00Grorud (Nor) - Follo (Nor) -:-
13:00Strømmen (Nor) - Ull/Kisa (Nor) -:-
13:45SJK (Fin) - FC Haka Valkeakoski (Fin) -:-
14:00FC Lahti (Fin) - Gnistan (Fin) -:-
14:00Jerv (Nor) - Flekkeroy (Nor) -:-
14:00Sprint-Jeloy (Nor) - Eik-Tonsberg (Nor) -:-
17:00KTP Kotka (Fin) - Valtti (Fin) -:-
WERELD: Club Vriendschappelijk Vrouwen
13:00Örebro V (Swe) - AIK V (Swe) -:-15:00Uppsala V (Swe) - Djurgarden V (Swe) -:-
ZAMBIA: Super League
14:00Power Dynamos - Red Arrows -:-15:00Green Buffaloes - Kabwe -:-
15:00Green Eagles - Kansanshi -:-
15:00Konkola - Mutondo Stars -:-
15:00Mufulira - Trident -:-
15:00NAPSA Stars - Forest Rangers -:-
15:00Nkwazi - Nkana -:-
15:00Prison Leopards - MUZA -:-
15:00Zesco Utd - Zanaco -:-
ZUID-AFRIKA: Premier League
14:30Cape Town City - Kaizer Chiefs -:-14:30Golden Arrows - Richards Bay -:-
14:30Polokwane - Chippa United -:-
14:30Stellenbosch - Royal AM -:-
16:30TS Galaxy - AmaZulu -:-
16:45Sekhukhune - Orlando -:-
ZUID-AFRIKA: Diski Challenge
09:00Chippa United -23 - Kaizer -23 -:-09:00Royal AM -23 - Golden Arrows -23 -:-
09:00Supersport -23 - Cape Town City -23 -:-
09:00Swallows -23 - Polokwane -23 -:-
11:00Sekhukhune -23 - Orlando -23 -:-
ZUID-KOREA: K League 1
06:00Incheon - Daejeon -:-06:00Jeonbuk - Ulsan HD -:-
08:30Jeju - Pohang -:-
08:30Suwon FC - Gimcheon Sangmu -:-
ZUID-KOREA: K League 2
06:00Asan - Cheongju Jikji -:-08:30Seongnam - Gimpo FC -:-
08:30Seoul E-Land - Anyang -:-
ZUID-KOREA: K3 League
06:00Changwon - Paju Citizen -:-06:00Daegu 2 - Gimhae -:-
07:00Daejeon Korail - Hwaseong -:-
07:00Mokpo - Ulsan Citizen -:-
ZWEDEN: Allsvenskan
15:00IFK Norrköping - Malmö FF -:-ZWEDEN: Superettan
13:00Sundsvall - Östersunds FK -:-15:00Orgryte - Utsikten -:-
ZWEDEN: 1e Divisie - Noord
12:00Stocksund - Friska Viljor -:-13:00Orebro Syr. - Stockholm Internazionale -:-
16:00United Nordic - AFC Eskilstuna -:-
ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid
13:00Eskilsminne - Tvaaker -:-16:00Jonkoping - Olympic -:-
16:00Oskarshamn - Ljungskile -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland
14:00Algarna-Harnosand - Ytterhogdal -:-ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Götaland
14:00Hassleholms IF - Lodde -:-ZWEDEN: Zweedse Beker - Vrouwen - Play-offs
15:00Pitea V - Rosengard V -:-ZWITSERLAND: Super League
18:00Lausanne Ouchy - FC Lugano -:-18:00Winterthur - Servette FC -:-
20:30FC Basel - FC Zürich -:-
ZWITSERLAND: Challenge Competitie
18:00Baden - Wil -:-ZWITSERLAND: Promotion League
15:00FC Basel II - Bulle -:-15:00FC Lugano II - Cham -:-
16:00Bruhl SG - Etoile-Carouge -:-
16:00FC Luzern II - FC St. Gallen II -:-
16:00FC Zürich II - Rapperswil -:-
ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1
19:30Yverdon II - Monthey -:-ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2
15:00Black Stars - Emmenbrucke -:-16:00Courtetelle - Concordia -:-
16:00Schotz - Langenthal -:-
16:00Wohlen - Dietikon -:-
ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 3
15:00Eschen - Winterthur II -:-15:00Mendrisio - Kreuzlingen -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Taverne -:-
ZWITSERLAND: Super League Vrouwen
16:00Aarau V - Grasshopper V -:-16:00Rapperswil V - FC Zürich V -:-
17:30Thun V - Servette FC V -:-
18:00FC Basel V - BSC Young Boys V -:-
19:00FC Luzern V - FC St. Gallen V -:-
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.