Voetbal » 31.03.2024 » Alle Wedstrijden
BELGIË: Jupiler Pro League - Conference League Groep
17:30St. Truiden - Westerlo -:-DUITSLAND: Bundesliga
14:30Augsburg - FC Köln -:-16:30VfB Stuttgart - 1. FC Heidenheim -:-
18:30VfL Bochum - SV Darmstadt 98 -:-
ENGELAND: Premier League
14:00Liverpool - Brighton -:-16:30Manchester City - Arsenal -:-
FRANKRIJK: Ligue 1
12:00FC Lorient - Stade Brest -:-14:00Clermont - Toulouse -:-
14:00Le Havre AC - Montpellier HSC -:-
14:00OGC Nice - FC Nantes -:-
16:05RC Strasbourg - Stade Rennes -:-
19:45Olympique Marseille - PSG -:-
NEDERLAND: Eredivisie
11:15PEC Zwolle - Ajax -:-13:30FC Twente - Heracles Almelo -:-
13:30Feyenoord - FC Utrecht -:-
15:45Almere City FC - FC Volendam -:-
SPANJE: LaLiga
13:00Celta de Vigo - Rayo Vallecano -:-15:15Girona - Real Betis -:-
17:30Alaves - Real Sociedad -:-
20:00Real Madrid - Athletic Bilbao -:-
AFRIKA: CAF Confederations Cup - Play-offs
14:00Rivers United - USM Alger -:-18:00Stade Malien - Dreams -:-
20:00Abu Salim - Berkane -:-
20:00Future FC - Zamalek -:-
ALBANIË: First Division
13:00Bylis - Kastrioti -:-13:00Flamurtari - Apolonia Fier -:-
13:00Luzi - Burreli -:-
13:00Tomori Berat - Besa -:-
13:00Vora - Korabi Peshkopi -:-
18:00AF Elbasani - Lushnja -:-
ANGOLA: Girabola League
15:00Sporting de Cabinda - Kabuscorp -:-ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Parham - Greenbay Hoppers -:-01:00Pigotts Bullets - Ottos Rangers -:-
21:00Aston Villa - Grenades -:-
23:00SAP - Willikies -:-
ARGENTINIË: Copa de la Liga Profesional
23:00Central Cordoba - Racing Club -:-01:00Talleres Cordoba - Velez Sarsfield -:-
20:00Gimnasia L.P. - Dep. Riestra -:-
20:00Sarmiento Junin - Newells Old Boys -:-
22:30Independiente - Atl. Tucuman -:-
ARGENTINIË: Primera Nacional
19:30Nueva Chicago - Almirante Brown -:-20:00Alvarado - Club A. Guemes -:-
20:00Gimnasia y Tiro - Estudiantes Rio Cuarto -:-
20:30Racing Cordoba - Gimnasia Jujuy -:-
21:00Patronato - Deportivo Maipu -:-
21:45All Boys - San Miguel -:-
23:00Brown Adrogue - Deportivo Madryn -:-
23:00San Martin S.J. - CA Estudiantes -:-
00:00Deportivo Moron - Atletico Atlanta -:-
ARGENTINIË: Torneo Federal
23:00Santamarina - Germinal -:-23:00Union Sunchales - Sarmiento de La Banda -:-
19:00Circulo Deportivo - Sol de Mayo -:-
20:00Def. Pronunciamiento - Douglas Haig -:-
20:00Deportivo Camioneros - Ferro Gen. Pico -:-
20:30El Linqueno - Independiente Chivilcoy -:-
21:00Boca Unidos - Central Norte -:-
21:00Sol de America - San Martin Formosa -:-
21:309 de Julio Rafaela - Sportivo Belgrano -:-
22:00Cipolletti - Olimpo -:-
ARGENTINIË: Primera C - Apertura
23:00Real Pilar - Claypole -:-19:30Atlas - Victoriano A. -:-
19:30Club Lujan - Deportivo Muniz -:-
19:30Justo Jose de Urquiza - Lugano -:-
ARGENTINIË: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Atletico Pilar - Defensores de Glew -:-ARGENTINIË: Primera A Vrouwen - Apertura
18:30Racing Club V - San Luis V -:-ARMENIË: Premier League
14:00Shirak - Ararat-Armenia -:-16:00Noah - Pyunik -:-
AUSTRALIË: A-League
01:00Wellington Phoenix - Brisbane Roar -:-05:00Melbourne Victory - Perth Glory -:-
AUSTRALIË: NPL NSW
05:00Blacktown City - Sydney Utd -:-05:00Rockdale Ilinden - NWS Spirit -:-
AUSTRALIË: A-League Vrouwen
06:00Sydney V - Melbourne Victory V -:-08:00Perth V - Melbourne City V -:-
AZERBEIDZJAN: Premier League
15:00Sumqayit - Araz -:-BELARUS: Vysshaya Liga
11:00Gomel - Neman -:-13:00Zhodino - Slutsk -:-
15:00FC Minsk - Din. Minsk -:-
BELGIË: Challenger Pro League
12:30RFC Seraing - KV Oostende -:-15:00Patro Eisden - Lommel SK -:-
18:15RFC Liege - SK Beveren -:-
BELGIË: 1e Nationaal - Vrouwen
14:00Leuven II V - Standard Luik II V -:-BENIN: Ligue 1 - Championship Play-Offs
16:00ASPAC - Espoir -:-16:00Dragons - Damissa -:-
16:00Dynamo Abomey - Coton FC -:-
16:00FC Loto - AS Cotonou -:-
BENIN: Ligue 1 - Degradatiegroep
16:00Dynamique Djougou - Abeilles -:-16:00JAK - Ainonvi -:-
16:00Ouidah - Etoiles Filantes -:-
16:00Soleil - Bembereke -:-
BERMUDA: Premier League
20:00Devonshire Cougars - Dandy Town Hornets -:-20:00Hamilton Parish - YMSC -:-
20:00North Village Rams - Somerset -:-
20:00Paget - St. Georges Colts -:-
20:00PHC Zebras - X-Roads Warriors -:-
BOLIVIA: Primera División - Apertura
01:00Nacional Potosi - Royal Pari -:-20:00Always Ready - Independiente -:-
22:30Bolivar - Oriente Petrolero -:-
00:30Aurora - Blooming -:-
BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
15:00Hadzici - Bratstvo Gracanica -:-15:00Stupcanica - TOSK Tesanj -:-
BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
14:30Omarska - Famos Vojkovici -:-14:30Zeljeznicar Banja Luka - Laktasi -:-
16:00Radnik Bijeljina - Leotar -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00UitgesteldMasitoaka - Jwaneng Galaxy -:-15:00Police XI - Matebele -:-
15:00UitgesteldTafic FC - Sua Flamingoes -:-
15:00UitgesteldTownship Rollers - Matebele -:-
BRAZILIË: Acreano - Eerste fase
23:00Andira - Independencia -:-BRAZILIË: Amapaense
20:00Santos AP - Independente AP -:-BRAZILIË: Amazonense - Second stage - Play-offs
00:30Princesa do Solimoes - Unidos do Alvorada -:-BRAZILIË: Baiano - Play-offs
20:00Vitoria - Bahia -:-BRAZILIË: Brasiliense - Play-offs
19:30Ceilandia - Capital -:-BRAZILIË: Capixaba - Play-offs
20:00Rio Branco-VN - Vitoria ES -:-BRAZILIË: Carioca - Taca Rio
22:30Botafogo RJ - Boavista -:-BRAZILIË: Cearense 2
20:00Icasa-CE - Maranguape -:-20:00Itapipoca - Guarani de Juazeiro -:-
20:00Pacajus - Cariri FC -:-
20:00Pacatuba - Tiradentes -:-
BRAZILIË: Goiano - Play-offs
21:00Vila Nova - Atletico GO -:-BRAZILIË: Matogrossense - Play-offs
23:00Mixto - Luverdense -:-BRAZILIË: Paraense - Play-offs
21:00Remo - Tuna Luso -:-BRAZILIË: Paraibano - Play-offs
00:30Botafogo PB - Serra Branca -:-20:00Sousa - Treze -:-
BRAZILIË: Paulista - Play-offs
21:00Santos - Palmeiras -:-BRAZILIË: Paulista A2 - Play-offs
21:00Juventus-SP - Velo Clube -:-21:00Noroeste - Portuguesa Santista -:-
BRAZILIË: Paulista A3 - Play-offs
23:15Marilia - Votuporanguense -:-BRAZILIË: Potiguar - Tweede fase
23:00Potiguar de Mossoró - Potyguar Seridoense -:-19:00Santa Cruz de Natal - ABC -:-
BRAZILIË: Rondoniense
20:30Genus - Ji-Parana -:-22:00Vilhena EC - Uniao Cacoalense -:-
BRAZILIË: Roraimense - Eerste fase
23:30Nautico FC - Sao Raimundo RR -:-BRAZILIË: Sergipano - Play-offs
21:00Lagarto - Sergipe -:-BRAZILIË: Sul-Matogrossense - Play-offs
23:00Corumbaense - Dourados -:-21:00Portuguesa MS - Operario MS -:-
BRAZILIË: Copa Alagoas - Play-offs
21:00CSA - SC Penedense -:-BRAZILIË: Baiano U20
19:00Leonico -20 - Jacobina -20 -:-19:00Vitoria da Conquista -20 - Grapiuna -20 -:-
19:00Ypiranga -20 - Catuense -20 -:-
BRAZILIË: Capixaba U20
23:30Jaguare -20 - SAO Mateus -20 -:-19:00Nova Venecia -20 - CTE Colatina -20 -:-
BRAZILIË: Catarinense U20
19:00Barra FC -20 - Inter de Lages -20 -:-19:00Chapecoense-SC -20 - Criciuma -20 -:-
BRAZILIË: Goiano U20
19:30Guapo M19 -20 - Aparecida EC -20 -:-19:30Jataiense -20 - Guanabara City -20 -:-
BULGARIJE: Parva Liga
14:30Botev Plovdiv - Cherno More -:-17:00CSKA 1948 Sofia - Beroe -:-
BULGARIJE: Vtora liga
15:00Chernomorets 1919 - Strumska Slava -:-15:00Spartak Pleven - PFK Ludogorets II -:-
15:00Svoge - Chernomorets Balchik -:-
BULGARIJE: Third League - South-East
15:00Lokomotiv Plovdiv II - Sokol Markovo -:-BULGARIJE: Third League - South-West
13:00CSKA Sofia II - Kostinbrod -:-BULGARIJE: Third League - North-East
14:00Dunav Ruse II - Fratria -:-14:00Spartak II - Benkovski -:-
BULGARIJE: Third League - North-West
14:00Botev Vratsa II - Sevlievo -:-CAMBODJA: CPL
09:45Angkor Tiger - Phnom Penh Crown -:-09:45Prey Veng - Svay Rieng -:-
CHILI: Primera División
00:30Copiapo - U. Calera -:-22:00Cobreloa - U. De Chile -:-
00:30U. Espanola - Nublense -:-
CHILI: Primera B
00:30Deportes Temuco - Rangers -:-16:00S. Wanderers - Magallanes -:-
16:00U. De Concepcion - Recoleta -:-
22:00San Luis - Antofagasta -:-
00:00Arica - CD Santa Cruz -:-
CHILI: Segunda División
00:30Concon National - Real San Joaquin -:-22:00General Velasquez - Melipilla -:-
00:30Provincial Ovalle - Osorno -:-
CHILI: Primera Division Women
15:00Cobresal V - U. De Chile V -:-CHINA: Super League
08:30Changchun Yatai - Tianjin Jinmen Tiger -:-12:35Shandong Taishan - Shanghai Shenhua -:-
13:00Meizhou Hakka - Zhejiang Professional -:-
CHINA: Jia Competitie
08:30Suzhou Dongwu - Foshan Nanshi -:-12:30Guangxi Pingguo Haliao - Wuxi Wugou -:-
12:30Nanjing City - Liaoning Tieren -:-
12:30Shijiazhuang Gongfu - Qingdao Red Lions -:-
CHINA: Yi Competitie
08:00Beijing Technology - Rizhao Yuqi -:-08:00Taian Tiankuang - Nantong Haimen -:-
08:30Shanghai Port B - Hunan Billows -:-
09:00Shenzhen Juniors - Quanzhou Yassin -:-
11:00Haikou Mingcheng - Jiangxi Dark Horse -:-
CHINA: Super League Vrouwen
08:00Guangdong Meizhou V - Shanghai RCB V -:-08:00Jiangsu Suning V - Beijing Beikong V -:-
08:00Shandong SL V - Changchun Dazhong V -:-
COLOMBIA: Primera A - Apertura
00:20Chico - Jaguares de Cordoba -:-02:30Fortaleza - Millonarios -:-
20:00Santa Fe - Patriotas -:-
22:10Pereira - Bucaramanga -:-
00:20Ind. Medellin - America De Cali -:-
COLOMBIA: Liga Vrouwen
17:00Santa Fe V - La Equidad V -:-CONGO: Ligue 1
15:00Etoile du Congo - Inter Club -:-CONGO DR: Ligue 1 - Championship Play-Offs
14:00Maniema - AS Vita Club -:-CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
14:30Simba - US Panda -:-COSTA RICA: Primera División - Clausura
23:00Saprissa - Herediano -:-00:00Puntarenas FC - Liberia -:-
00:30Sporting San Jose - Guanacasteca -:-
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Guadalupe - CS Uruguay -:-18:00ADR Jicaral - Marineros PFC -:-
18:00Consultants Desamparados - Santa Ana -:-
18:15AD Sarchi - Cofutpa -:-
21:00Cariari Pococi - Limon Black Star -:-
CYPRUS: Cyta Championship - Championship Play-Offs
15:00AEK Larnaca - APOEL Nicosia -:-17:00Aris Limassol - Anorthosis Famagusta -:-
17:30Omonia Nicosia - Paphos FC -:-
CYPRUS: Division 2 - Degradatiegroep
14:30Achyronas-Onisilos - M.E.A.P. Nisou -:-DENEMARKEN: Superliga - Degradatiegroep
13:00Randers FC - Lyngby BK -:-15:00Viborg FF - Hvidovre IF -:-
DENEMARKEN: 1st Division - Degradatiegroep
13:00FC Helsingør - Naestved -:-DUITSLAND: 2. Bundesliga
12:301. FC Magdeburg - Hannover 96 -:-12:30Greuther Fürth - Hamburger SV -:-
12:30Schalke 04 - Karlsruher SC -:-
12:30St. Pauli - SC Paderborn -:-
12:30SV Wehen Wiesbaden - VfL Osnabrück -:-
DUITSLAND: 3e Liga
12:30Viktoria Koln - VfB Lübeck -:-15:30SC Verl - SV Sandhausen -:-
18:30Arminia Bielefeld - MSV Duisburg -:-
DUITSLAND: Regionale Liga Noord
12:00Hamburger SV II - St. Pauli II -:-DUITSLAND: Regionalliga Nordost
12:00Viktoria Berlin - Babelsberg -:-13:00Chemnitzer - FSV Zwickau -:-
DUITSLAND: Regionale Liga West
13:00SC Paderborn II - Rodinghausen -:-13:00Wegberg-Beeck - Köln II -:-
DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
13:00Diefflen - Morlautern -:-DUITSLAND: 2. Bundesliga Vrouwen
10:00Bayern München II V - Mönchengladbach V -:-10:00Jena V - SV Meppen V -:-
10:00Sand V - FC Ingolstadt V -:-
13:00Eintracht Frankfurt II V - Potsdam V -:-
13:00Gutersloh V - Andernach V -:-
13:00Weinberg V - VfL Wolfsburg II V -:-
DUITSLAND: DFB Pokal - Vrouwen
14:45Bayern München V - Eintracht Frankfurt V -:-ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase
00:00Cumbaya - El Nacional -:-19:00U. Catolica - Orense -:-
21:30Dep. Cuenca - Delfin -:-
00:00Emelec - Ind. del Valle -:-
EGYPTE: Premier League
20:30Ceramica Cleopatra - ZED -:-20:30El Gounah - Arab Contractors -:-
20:30Ismaily - Smouha -:-
ENGELAND: Vrouwen’s Super League
12:00Manchester United V - Everton V -:-15:00West Ham United V - Brighton V -:-
ENGELAND: Vrouwen’s Championship
12:00Durham V - Crystal Palace V -:-12:00Reading V - Blackburn Rovers V -:-
13:00Charlton Athletic FC V - Birmingham City V -:-
14:00London City Lionesses V - Sheffield United V -:-
14:00Southampton V - Lewes V -:-
14:00Watford V - Sunderland V -:-
ENGELAND: Women's National League North
14:00Derby County V - Nottingham Forrest V -:-14:00Huddersfield Town V - Wolverhampton V -:-
14:00Newcastle United V - Liverpool Feds V -:-
14:00Stoke City LFC V - Halifax V -:-
14:00Stourbridge V - Burnley V -:-
15:00West Bromwich Albion FC V - AFC Fylde V -:-
ENGELAND: Women's National League South
14:00Billericay V - Oxford United V -:-14:00London Bees V - Plymouth Argyle V -:-
14:00Milton Keynes V - Portsmouth V -:-
14:00Rugby Borough V - Ipswich Town V -:-
14:30Chatham V - Cheltenham Town V -:-
15:00Hashtag V - Cardiff City Ladies V -:-
ENGELAND: Vrouwen's League Cup - Play-offs
15:00Arsenal V - Chelsea V -:-ESTLAND: Meistriliiga
10:30Tammeka - FC Flora Tallinn -:-12:30FCI Levadia Tallinn - Paide -:-
ETHIOPIË: Premier League
14:00Ethiopia Nigd Bank - Dire Dawa -:-17:00Sidama Bunna - Shashemene Kenema -:-
FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen
13:30PSG V - Dijon FCO V -:-20:00Olympique Lyon V - Le Havre AC V -:-
FRANKRIJK: Division 2 Vrouwen
12:00Rodez AF V - Lens V -:-13:00Olympique Marseille V - Orleans V -:-
14:00FC Metz V - Thonon Evian V -:-
14:00Le Mans V - FC Nantes V -:-
14:00Montauban V - Albi-Marssac V -:-
14:00OGC Nice V - RC Strasbourg V -:-
GABON: Championnat D1
15:30CF Mounana - FC Libreville -:-15:30Lozo - Centre Sportif Bendje -:-
15:30Missile - Dikaki -:-
GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2
13:00Dusheti - Rustavi -:-13:00Khobi - Bolnisi -:-
GHANA: Ghanaian Cup
16:00Bofoakwa Tano - Skyy -:-16:00Legon Cities - Bechem United -:-
GIBRALTAR: National League
15:30Europa Point - Lynx -:-18:30Lincoln - Europa FC -:-
GRIEKENLAND: Super League - Championship Play-Offs
16:00Panathinaikos - PAOK -:-18:30AEK Athene - Olympiakos -:-
18:30Aris - PAS Lamia -:-
GRIEKENLAND: Super League 2 - Promotie groep
12:30Kalamata - PAE Chania -:-14:45Athens Kallithea - Ionikos -:-
GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 1
14:00Aris Avatou - Panthrakikos -:-14:00Chaniotis - Aetos Varvaras -:-
14:00Kavala - Chrisoupolis -:-
14:00M. Alexandros Agia Marina - Apollon Paralimniou -:-
14:00Niki Efkarpias - Aris Petinos -:-
14:00Orestis Orestiadas - Epanomi -:-
14:00Thermaikos FC - Poseidonas Michanionas -:-
14:00Veria - Doxa Dramas -:-
GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 2
14:00Asteras Petriti - Ethnikos Neou -:-14:00Eordaikos - Anagennisi Arta -:-
14:00Kastoria - Thyella Katsikas -:-
14:00Lefkimmi - Asteras Stavrou -:-
14:00Svoronos FC - Kileler -:-
14:00Thesprotos - AO Trikala -:-
14:00Vataniakos - Nea Artaki -:-
GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 3
14:00Afantou - Panelefsiniakos -:-14:00Filiatron - Thyella D. -:-
14:00Ialisos - Rodos -:-
14:00Kyanos A. V. - PAO Varda -:-
14:00Mykonos - Korinthos -:-
14:00Vyzas - Panegialios -:-
GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 4
12:30Ellopiakos - Atsalenios -:-14:00AO Ilisiakos - Episkopi -:-
14:00Apollon Smyrnis - Chaidari -:-
14:00Aris Petroupolis - Almyros Gaziou -:-
14:00Atromitos Piraeus - Agios Nikolaos -:-
14:00Ermis Z. - Panionios -:-
14:00Ethnikos Piraeus - Fostiras -:-
14:00Ipato - Proodeftiki -:-
14:00Paraskevi - Peramaikos -:-
GRIEKENLAND: Division A Women
11:00Asteras Tripolis V - Kastoria V -:-13:00Panathinaikos V - Atromitou V -:-
14:00AEK Athene V - Olimpiada Imittou V -:-
14:00OFI Crete V - Rethymniakos V -:-
14:00PAOK V - AEL Larissa V -:-
14:00Seirines Grevenon V - Trikala V -:-
GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura
23:00Deportivo Mixco - Malacateco -:-GUINEE: Ligue 1
17:00Hafia - SOAR -:-17:00Kamsar - Sequence -:-
17:00Milo FC - Kaloum Star -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00Capoise - Ouanaminthe -:-21:00Cavaly - Racing Haitien -:-
22:00Tempete - Triomphe Liancourt -:-
HONDURAS: Nationale Liga - Clausura
00:00Real Espana - Olancho -:-02:15Victoria - Motagua -:-
22:00Genesis - Marathon -:-
00:15Olimpia - Vida -:-
HONGARIJE: OTP Bank Liga
14:30Paks - Ujpest -:-17:00Mezokovesd - Ferencvaros -:-
HONGARIJE: Merkantil Bank Liga
15:00Budafoki - Honved -:-15:00Soroksar - Haladas -:-
16:00Ajka - Gyirmot -:-
16:00Kazincbarcika - Csakvari -:-
16:00Pecsi - Kozarmisleny -:-
16:00Szeged - Tiszakecske -:-
16:00Vasas - BVSC-Zuglo -:-
HONGARIJE: NB III - Northeast
10:00Kisvarda II - Tiszafuredi -:-10:00Ujpest II - Putnok VSE -:-
13:00REAC - DVTK II -:-
15:00Debreceni EAC - Senyo Carnifex -:-
15:00Hatvan - Cigand SE -:-
15:00SBTC - Eger SE -:-
15:00Tiszaujvaros - Gyongyosi -:-
HONGARIJE: NB III - Northwest
10:00Gyirmot II - Csornai -:-15:00Dorogi - III. Keruleti TVE -:-
15:00Haladas Zanati - Győr II -:-
15:00Kelen - Balatonfuredi -:-
15:00SC Sopron - Budaorsi -:-
15:00Tatabanya - Bicskei -:-
HONGARIJE: NB III - Southeast
10:00Honved II - ESMTK Budapest -:-10:00Kecskemeti II - Korosladany MSK -:-
10:00Vasas II - Monori -:-
15:00Cegledi - Szolnoki -:-
15:00FC Dabas - Elore -:-
15:00Fuzesgyarmati SK - Szeged II -:-
15:00Martfui - Bekescsaba -:-
15:00Penzugyor - Hodmezovasarhely FC -:-
HONGARIJE: NB III - Southwest
10:00Ferencvaros II - Mohacsi -:-10:00MTK II - Ivancsa -:-
15:00Dunafoldvar - PTE-PEAC -:-
15:00Gardony Varosi - Fehervar FC II -:-
15:00Majosi - Dunaujvaros PASE -:-
15:00Nagykanizsa - Szentlorinc -:-
15:00Szekszardi - Kaposvar -:-
HONG KONG: Premier League
08:00North District - Tai Po -:-09:30Hong Kong FC - Lee Man Warriors -:-
11:00Hong Kong Rangers - Eastern AA -:-
INDIA: ISL
15:00Mohun Bagan - Chennaiyin -:-INDIA: I-League
12:00Sreenidi Deccan - Rajasthan United -:-IRAK: Super League
16:00Al Naft - Al Kahraba -:-16:00Al-Qassim - Zakho -:-
16:00Duhok - Al Quwa Al Jawiya -:-
16:00Naft Al-Basra - Al Minaa -:-
ISRAËL: Ligat Ha'Al - Championship Play-Offs
18:30Maccabi Haifa - Maccabi Bnei Raina -:-ISRAËL: Ligat Ha'Al - Degradatiegroep
18:00Maccabi Netanja - Beitar Jeruzalem -:-IVOORKUST: Ligue 1
16:30Academie de FAD - Mouna -:-19:00AS Denguele - San Pedro -:-
JAMAICA: Premier League
21:30Dunbeholden - Cavalier -:-21:30Harbour View - Montego Bay -:-
21:30Humble Lions - Mount Pleasant -:-
21:30Lime Hall Academy - Tivoli -:-
21:30Molynes - Waterhouse -:-
00:00Arnett Gardens - Portmore -:-
JAPAN: J3 League
05:00Tottori - Vanraure -:-06:00Fukushima Utd - YSCC -:-
06:00Grulla Morioka - Tegevajaro Miyazaki -:-
06:00Kitakyushu - Omiya Ardija -:-
06:00Nara Club - Kanazawa -:-
06:00Yamaga - Gifu -:-
JAPAN: WE League Vrouwen
06:00C-Osaka V - Inac Kobe Leonesa V -:-06:00Hiroshima V - JEF United V -:-
06:00Parceiro Nagano V - Urawa V -:-
06:00Saitama V - Omiya Ardija V -:-
JAPAN: Nadeshiko League Vrouwen
05:00Gunma V - Setagaya Sfida FC V -:-05:00Miyazaki V - Yokohama FC Seagulls V -:-
05:00Nittaidai V - Kunoichi V -:-
JORDANIË: Premier League
20:30Al-Faisaly Amman - Al Wehdat -:-20:30Al Jalil - Al Ahli -:-
KAMEROEN: Elite One - Championship Play-Offs
14:00Canon Yaounde - Cotonsport -:-14:00Colombe - Stade Renard -:-
14:00Dynamo Douala - Gazelle -:-
14:00Victoria United - Yong Sports Academy -:-
KAMEROEN: Elite One - Degradatiegroep
14:00Aigle Royal - Avion Academy -:-14:00APEJES Academy - Les Astres -:-
14:00Bamboutos FC - UMS de Loum -:-
14:00Bamenda - Union Douala -:-
14:00Fauve Azur Elite - Fovu Baham -:-
KAMEROEN: Elite Two - Championship Play-Offs
15:00UitgesteldBafoussam - Aigle Moungo -:-15:00UitgesteldDragon de Yaounde - Bafmeng United -:-
15:00UitgesteldEding Sport - Panthere -:-
15:00UitgesteldFeutcheu - Tonnerre -:-
KAMEROEN: Elite Two - Degradatiegroep
15:00UitgesteldAS Fap - Leopard de Douala -:-15:00UitgesteldIsohsa - Foncha -:-
15:00UitgesteldRenaissance - FC Rangers of Bafut -:-
15:00UitgesteldYafoot - Unisport Bafang -:-
KAZACHSTAN: Premier League
10:00Aktobe - Zhenis -:-10:00Kyzylzhar - Tobol -:-
12:30FC Astana - Yelimay Semey -:-
15:00Ordabasy - Kairat Almaty -:-
KENIA: Super League
11:00Mulembe United - Mathare Utd. -:-13:00Gusii - Mombasa Elite -:-
13:00Kibera - Silibwet -:-
13:00MCF - Kajiado -:-
KENIA: FKF Cup
10:00Compel - Mara Sugar -:-13:00Assad - Denmak -:-
13:00Shabana - Leopards -:-
13:00Ulinzi Stars - Kariobangi Sharks -:-
KOEWEIT: Premier League - Degradatiegroep
19:30Al Jahra - Kazma SC -:-19:30Al Shabab - Khaitan -:-
KOSOVO: Superliga
12:00Feronikeli - Fushe Kosova -:-12:00Gjilani - Dukagjini -:-
12:00KF Llapi - Liria -:-
LESOTHO: Premier League
14:00ACE Maseru - Machokha -:-14:00Likila - Defence Force -:-
14:00Liphakoe - Lioli -:-
14:00Manonyane - Lijabatho -:-
14:00Naughty Boys - CCX -:-
LETLAND: Virsliga
12:00Grobina - Auda -:-14:00Valmiera - Riga FC -:-
LITOUWEN: A Liga
13:00Suduva - Dainava Alytus -:-16:25Kauno Zalgiris - Zalgiris -:-
MACAU: Elite League
08:00Sporting Macau - Lun Lok -:-MAROKKO: Coupe du Trone
23:00Raja Casablanca - Safi -:-23:00Renaissance Zemamra - Chabab Benguerir -:-
00:00Wydad - Jeunesse Sportive Soualem -:-
MAURITANIË: Ligue 1
01:30Douane - SNIM -:-MEXICO: Liga MX - Clausura
02:00Monterrey - Guadalajara -:-02:00Pachuca - Toluca -:-
04:05U.N.A.M. - Cruz Azul -:-
00:00Atlas - Queretaro -:-
MEXICO: Liga Premier Serie A
23:00Aguacateros de Periban - Petroleros Salamanca -:-23:00Colima FC - Alacranes -:-
23:00Tritones Vallarta - Los Cabos -:-
00:00Cafetaleros - Canamy -:-
00:00Escorpiones - Inter Playa Del Carmen -:-
00:00Inter de Queretaro - Irapuato -:-
00:00Mineros de Fresnillo - UA Zacatecas -:-
01:00Lobos ULMX - Halcones de Zapopan -:-
02:00Porto Palmeiras - Deportiva Venados -:-
19:00Montaneses - Pioneros -:-
MEXICO: Liga Premier Serie B
23:00CDM - Canoneros -:-23:00Pachuca 2 - Artesanos Metepec -:-
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
16:00Atlas -23 - Queretaro -23 -:-16:00Juarez -23 - Santos Laguna -23 -:-
16:00Necaxa -23 - Leon -23 -:-
MEXICO: Liga MX Vrouwen - Clausura
00:00Atl. San Luis V - Pachuca V -:-04:10Juarez V - Toluca V -:-
19:05Guadalajara V - Atlas V -:-
00:00Puebla V - Tigres V -:-
MOLDAVIË: Super Liga - Championship Play-Offs
14:00Petrocub - Dacia Buiucani -:-16:00Milsami - FC Sheriff Tiraspol -:-
MONGOLIË: Premier League
10:15Khangarid - Deren -:-13:15Khaan Khuns-Erchim - Khoromkhon -:-
MONTENEGRO: Druga Liga
14:00Berane - Otrant -:-MYANMAR: MNL League Cup
10:00Rainbow - Rakhine United -:-10:00Shwe Pyi Thar - Mahar United -:-
10:00Yangon Utd - Chinland -:-
10:30Shan Utd - Kachin United -:-
NEDERLAND: Azerion Vrouwen Eredivisie
11:15AZ V - PSV V -:-13:30Heerenveen V - Ajax V -:-
NOORD-MACEDONIË: 1. MFL
14:00Brera Strumica - Rabotnicki -:-14:00KF Gostivar - Makedonija GP -:-
14:00Shkendija - Bregalnica -:-
14:00Struga - Voska Sport -:-
NOORWEGEN: Eliteserien
17:00Odd - FK Haugesund -:-OEGANDA: Premier League
14:00Bright Stars - Gadaffi -:-OEKRAÏNE: Premier League
11:00FK Minaj - FK Oleksandriya -:-13:30Vorskla Poltava - FC Dynamo Kiev -:-
13:30Zorja Loehansk - Metalist 1925 -:-
16:00Kolos Kovalivka - SK Dnipro-1 -:-
OEKRAÏNE: Persha Liga - Degradatiegroep
10:30Metalist Kharkiv - MFC Metalurh -:-OEKRAÏNE: Druha Liga
10:00Real Pharma - Karpaty Lviv 2 -:-11:00Kremin 2 - Druzhba Myrivka -:-
12:00Lokomotyv Kyiv - Kudrivka -:-
OEKRAÏNE: U19 League
10:00Rukh Lviv -19 - LNZ Cherkasy -19 -:-OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Degradatiegroep
10:00SK Dnipro-1 V - FC Dynamo Kiev V -:-OEZBEKISTAN: Super League
15:00Navbahor Namangan - Termez Surkhon -:-15:00Olympic - Neftchi Fargona -:-
OMAN: Professional League
19:00Al Seeb - Oman Club -:-19:00Al-Shabab - Al Nasr -:-
19:00Dhofar - Sohar -:-
19:00Ibri - Al Nahda -:-
OOSTENRIJK: Bundesliga - Championship Play-Offs
13:30LASK - SK Austria Klagenfurt -:-13:30TSV Hartberg - SK Rapid -:-
16:00Sturm Graz - RB Salzburg -:-
OOSTENRIJK: 2. Liga
09:30Stripfing - First Wenen -:-09:30Sturm Graz (Am) - Admira -:-
11:30Liefering - Floridsdorfer AC -:-
OOSTENRIJK: Karnten
13:00Kottmannsdorf - SV Spittal -:-14:00Atus Velden - SC Landskron -:-
OOSTENRIJK: Niederosterreich
16:00Haitzendorf - Gloggnitz -:-PARAGUAY: Primera División - Apertura
23:00Cerro Porteno - Nacional Asuncion -:-01:30Libertad - Olimpia Asuncion -:-
22:30Sol De America - General Caballero JLM -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
02:00Cesar Vallejo - U. de Deportes -:-19:00Huancayo - ADT Tarma -:-
21:00Sport Boys - Alianza Atl. -:-
21:30Cajamarca - Sporting Cristal -:-
PERU: Liga Vrouwen
16:30Sporting Cristal V - Ayacucho V -:-PORTUGAL: Liga Portugal
18:00Vizela - Casa Pia -:-PORTUGAL: Liga 3 - Promotie groep
16:00Atletico - SC Braga B -:-18:00Alverca - Lusitania FC -:-
PORTUGAL: Taça de Portugal Vrouwen
18:15SL Benfica V - Sporting V -:-QATAR: QSL
19:30Al Markhiya - Al-Sadd -:-19:30Al-Rayyan - Al-Duhail -:-
RÉUNION: Regionale 1
12:30Sainte Rose - Trois Bassins -:-13:00Excelsior - Sainte-Suzanne -:-
13:00Piton - JS Gauloise -:-
13:00Saint-Pauloise - Ravine Blanche -:-
13:00Saint-Pierroise - Saint-Louisienne -:-
13:00St. Louis - Saint-Denis -:-
13:00Tamponnaise - Jeanne d'Arc -:-
ROEMENIË: Liga 1 - Championship Play-Offs
19:00Farul Constanta - FCSB -:-ROEMENIË: Liga 1 - Degradatiegroep
12:00CS Universitatea Craiova - Otelul -:-ROEMENIË: Liga 1 Vrouwen - Degradatiegroep
11:00CSM Alexandria V - Banat V -:-RUSLAND: Premier League
12:00F. Voronezh - Orenburg -:-14:30Rubin Kazan - Akhmat Grozny -:-
17:30Lokomotiv Moskou - FK Krasnodar -:-
RUSLAND: FNL
15:00Alania Vladikavkaz - Chernomorets Novorossijsk -:-15:30Neftekhimik - Akron Togliatti -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Group 1
14:00Legion Makhachkala - Kholding -:-14:00Rubin Yalta - Kamensk-Shakhtinsky -:-
RUSLAND: Supreme Division Vrouwen
09:30Samara V - Spartak Moskou V -:-12:00FK Rostov V - FC Dinamo Moskou V -:-
15:00Zenit St Petersburg V - Rubin Kazan V -:-
RWANDA: Premier League
14:00APR - Muhazi United -:-14:00Bugesera - Etincelles -:-
14:00Sunrise - AS Kigali -:-
SCHOTLAND: Premiership
12:00Livingston - Celtic -:-SCHOTLAND: SWPL 1 Vrouwen - Championship Play-Offs
12:10Partick Thistle V - Hearts V -:-14:00Rangers FC V - Hibernian V -:-
16:10Glasgow City V - Celtic V -:-
SCHOTLAND: SWPL 1 Vrouwen - Degradatiegroep
13:00Montrose V - Hamilton Academical V -:-16:00Dundee United V - Spartans V -:-
16:00Motherwell V - Aberdeen V -:-
SERVIË: Srpska Liga - Belgrade
15:00Jedinstvo Surcin - Padinska Skela -:-15:00Zvezdara - Polet Dorcol -:-
SERVIË: Srpska Liga - Vojvodina
15:00Borac Sajkas - Sloven Ruma -:-15:00Omladinac NB - Tisa Adorjan -:-
SERVIË: Srpska Liga - East
10:00SFS Borac - Sindjelic -:-14:30Buducnost Popovac - Jagodina -:-
14:30Vlasina - Paracin -:-
SERVIË: Srpska Liga - West
14:30Vrelo Sport - Takovo -:-SIERRA LEONE: Premier League
17:15UitgesteldBai Bureh Warriors - Kallon -:-17:15UitgesteldDiamond Stars - Freetown City -:-
17:15UitgesteldEast End Lions - Ports Authority -:-
17:30Bai Bureh Warriors - Wilberforce Strikers -:-
17:30Bhantal - Old Edwardians -:-
17:30Kahunla - Real Republicans -:-
17:30Wusum Stars - Luawa -:-
SLOWAKIJE: Nike liga - Championship Play-Offs
16:30FC Spartak Trnava - MŠK Žilina -:-SLOWAKIJE: 2e Divisie
09:30MŠK Žilina B - Malzenice -:-SLOWAKIJE: 3. Liga - East
14:00Filakovo - 1.FK Svidnik -:-14:00Kalinovo - Slavia TU Kosice -:-
14:00Oravske Vesele - R. Sobota -:-
14:00Spisske Podhradie - Vranov -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - Central
14:00Kovacova - Medzibrod -:-14:00Krasno - Sokol Zubrohlava -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - East
14:00FK Cana - Velky Saris -:-14:00Gerlachov - Lok. Kosice -:-
14:00Medzev - Kezmarok -:-
14:00Medzilaborce - Rudnany -:-
14:00Mladost Kalsa - Poprad -:-
14:00Pavlovce n. Uhom - Kechnec -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - West
14:00Blava Jaslovske Bohunice - Banik Prievidza -:-14:00Imel - Boleraz -:-
14:00Levice - Gabcikovo -:-
14:00Trebatice - Gbely -:-
14:00Trstice - FC ViOn Zlaté Moravce B -:-
SPANJE: LaLiga2
13:00Alcorcon - Amorebieta -:-15:15Ferrol - Elche -:-
15:15Zaragoza - Tenerife -:-
17:30R. Oviedo - Villarreal B -:-
SPANJE: Primera RFEF - Group 1
11:00Ponferradina - Gimnastic -:-15:00Cultural Leonesa - Lugo -:-
18:00Arenteiro - R. Sociedad B -:-
18:00Osasuna B - Barcelona B -:-
SPANJE: Primera RFEF - Group 2
11:00Atlético Madrid B - CF Intercity -:-11:00Baleares - Real Madrid B -:-
11:00Melilla - Sanluqueno -:-
11:00San Fernando - UD Ibiza -:-
15:00Malaga - Linares -:-
19:00Murcia - Granada B -:-
SPANJE: Segunda RFEF - Group 1
12:00Dep. Fabril - Langreo -:-15:00Rayo Cantabria - Real Aviles -:-
15:30Compostela - Guijuelo -:-
16:00Marino de Luanco - R. Oviedo B -:-
16:30Covadonga - Coruxo -:-
17:00Zamora - Torrelavega -:-
SPANJE: Segunda RFEF - Group 2
11:00Alaves B - Mutilvera -:-11:00Utebo FC - Zaragoza B -:-
16:00Gernika - Real Sociedad C -:-
16:00Izarra - Arenas Club -:-
17:00UD Logrones - Tudelano -:-
SPANJE: Segunda RFEF - Group 3
10:00Valencia B - Formentera -:-11:00Espanyol B - Torrent -:-
11:00Manresa - Cerdanyola -:-
11:00Pena Deportiva - Penya Indep. -:-
16:30Saguntino - CE Europa -:-
18:00Lleida - Sant Andreu -:-
18:00Terrassa - La Nucia -:-
SPANJE: Segunda RFEF - Group 4
10:30Real Betis B - La Union -:-11:00Cadiz B - UCAM Murcia -:-
11:00CD Estepona - El Palo -:-
11:00Racing Cartagena MM - Sevilla B -:-
16:00Linense - Velez -:-
17:00Yeclano - Antoniano -:-
17:30Aguilas FC - Cartagena B -:-
SPANJE: Segunda RFEF - Group 5
11:00Illescas - Guadalajara -:-11:00Villanovense - Mensajero -:-
11:30Montijo - CF Talavera -:-
12:00Atl. Paso - San Fernando -:-
16:00Badajoz - Getafe B -:-
16:00Navalcarnero - San Sebastian Reyes -:-
16:30Llerenense - Ursaria -:-
17:00Gimnastica Segoviana - Cacereno -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 1
11:00Polvorin - Somozas -:-11:15Silva SD - UD Ourense -:-
16:00Arzua - Viveiro -:-
16:00Betanzos - Pontevedra B -:-
16:00Gran Pena - Rapido de Bouzas -:-
16:00Paiosaco - Arosa SC -:-
16:30Barbadas-Bentraces - Atletico Arteixo -:-
16:30Sarriana - Bergantinos -:-
17:00Estradense - Alondras -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 2
11:00Aviles Stadium - Condal -:-16:00Barcia - Praviano -:-
17:00Llanera - Gijon B -:-
17:15Gijon Industrial - Lenense -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 3
17:00Atletico Mineros - Tropezon -:-17:00Naval Reinosa - Velarde -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 5
11:00Girona B - Badalona -:-11:00Montanesa - Pobla Mafumet -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 6
10:00Patacona - Soneja -:-11:00Silla CF - Levante B -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 7
11:00Paracuellos Antamira - RSD Alcala -:-17:00CD Mostoles - Alcorcon B -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 8
16:00Becerril - Colegios Diocesanos -:-16:00Bembibre - Atl. Tordesillas -:-
16:00Real Avila - Palencia CF -:-
16:00Salamanca - Leonesa B -:-
17:00Palencia CA - Almazan -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 9
11:00Arenas Armilla - Torredonjimeno -:-11:00Huetor Vega - Almeria B -:-
11:00Maracena - Ejido -:-
11:00Rincon - Torremolinos -:-
16:00Motril - Torre del Mar -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 10
11:00CD Gerena - Coria C.F. -:-15:30Cordoba B - Xerez D.F.C. -:-
17:00Ciudad de Lucena - Ayamonte -:-
17:00Xerez CD - Bollullos -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 13
09:00Real Murcia B - Ciudad Cieza -:-11:00EG El Palmar CF - Alcantarilla -:-
17:00CAP Ciudad de Murcia - Molinense -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 14
17:00Moralo - CD Coria -:-18:30Jerez CF - Montehermoso -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 16
16:00Pena Balsamaiso - Vianes -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 17
10:00Huesca B - Binefar -:-15:30Calamocha - Carinena -:-
16:00Borja - Cuarte -:-
16:30Caspe - CF Illueca -:-
16:30Ebro - Atletico Monzon -:-
16:30Tamarite - Almudevar -:-
16:45Epila - Ejea -:-
17:00Fraga - Fuentes -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 18
11:00Cazalegas - Tomelloso -:-11:00Villarrubia - Torrijos -:-
16:00Azuqueca - Quintanar del Rey -:-
16:00Conquense - La Solana -:-
16:00Marchamalo - San Clemente -:-
16:00Toledo - Socuellamos -:-
16:30Huracan de Balazote - Puertollano C.F. -:-
16:30Villacanas - Albacete B -:-
17:00Villarrobledo - Tarancon -:-
SPANJE: Liga F Women
11:00Huelva V - Costa Adeje Tenerife V -:-13:00Granada V - Madrid C. V -:-
15:00Athletic Bilbao V - Las Planas V -:-
17:00Levante V - Barcelona V -:-
SPANJE: Primera Federacion Women
11:00SE AEM V - Albacete V -:-11:30Barcelona B V - Alhama V -:-
16:30La Coruna V - CE Europa V -:-
SURINAME: SML
00:00SV Transvaal - Inter Wanica -:-21:30Voorwaarts - Notch -:-
00:00Inter Moengotapoe - Robinhood -:-
SYRIË: Premier League
13:00Al Wahda - Wathbah -:-THAILAND: Thai League 1
11:30Buriram - Chiangrai -:-12:00Muangthong - Police Tero -:-
12:30Bangkok Utd - Chonburi -:-
13:00Khonkaen Utd. - Nakhon Pathom -:-
THAILAND: Thai League 2
11:30Lampang - Samut Prakan City -:-12:00Phrae - Kanchanaburi -:-
12:30Suphanburi - Nakhon Si -:-
13:00Customs Utd - Chanthaburi -:-
TOGO: Championnat National
15:00UitgesteldBarracuda - Dynamic Togol. -:-15:00UitgesteldBinah - Gomido -:-
15:00UitgesteldEntente II - Unisport -:-
15:00UitgesteldGbikinti Bassar - Tambo -:-
15:00UitgesteldKakadl - Gbohloe-Su -:-
15:00UitgesteldKara - ASC Kara -:-
15:00UitgesteldOTR - Doumbe -:-
15:00UitgesteldSemassi - Espoir -:-
16:00ASC Kara - Kakadl -:-
16:00Dynamic Togol. - Gomido -:-
16:00Espoir - Binah -:-
16:00Gbohloe-Su - Kara -:-
16:00OTR - Entente II -:-
16:00Semassi - Tambo -:-
TSJAAD: Premiere Division - LPFN
15:45Algoy - As Dgssie -:-15:45Elect Sport - Ascot -:-
15:45Renaissance - AS Psi -:-
TSJECHIË: FORTUNA:LIGA
14:00FC Banik Ostrava - FK Teplice -:-14:00FK Mlada Boleslav - FC Zlin -:-
14:00Hradec Kralove - MFK Karvina -:-
17:00SK Dynamo Ceske Budejovice - AC Sparta Praag -:-
TSJECHIË: FNL
09:15Zizkov - SK Sigma Olomouc B -:-TSJECHIË: CFL - Group A
09:15Bohemians 1905 B - Motorlet Prague -:-09:15SK Slavia Praag B - FK Robstav -:-
10:00Taborsko akademie - Karlovy Vary -:-
TSJECHIË: CFL - Group B
09:15FK Pardubice B - FC Slovan Liberec B -:-TSJECHIË: MSFL
09:15FC Banik Ostrava B - Rosice -:-14:00Znojmo - Hlucin -:-
TSJECHIË: Division B
13:00Admira Prague B - Kladno -:-TSJECHIË: Division D
14:00Tasovice - Brno B -:-TSJECHIË: Division E
14:00Strani - Rymarov -:-14:00Vsechovice - Kostelec na Hane -:-
TSJECHIË: Division F
14:00Bruntal - Bilovec -:-14:00Polanka nad Odrou - Repiste -:-
14:00Sumperk - Frenstat p. R. -:-
TSJECHIË: Jihocesky KP
14:00Junior Strakonice - TJ Osek -:-TSJECHIË: Kralovehradecky KP
15:30Ceska Skalice - Chlumec nad Cidlinou B -:-15:30Horice - Cerveny Kostelec -:-
15:30Jaromer - Nachod -:-
15:30Lazne Belohrad - Rychnov n. Kneznou -:-
15:30Tyniste n. Orl. - Dobruska -:-
TSJECHIË: Olomoucky KP
14:00Brodek u Prerova - Zelatovice -:-14:00Dolany - Velke Losiny -:-
14:00SK Lipova - Bohunovice -:-
14:00Zabreh - Belotin -:-
TSJECHIË: Pardubicky KP
14:00Lanskroun - Holice -:-14:00Lazne Bohdanec - SK Pardubicky -:-
14:00Prosetin - Prelouc -:-
14:00Svitavy - Moravany -:-
14:00Vysoke Myto B - Litomysl -:-
TSJECHIË: Plzensky KP
15:30Zruc - Holysov -:-TSJECHIË: Stredocesky KP
15:30Poricany - Sedlcany -:-15:30Pruhonice - Povltavska FA B -:-
15:30Sokolec - Tochovice -:-
TSJECHIË: Vysocina KP
14:00Pacov - Bystrice n. Pern. -:-14:30Nove Mesto na Morave B - Velke Mezirici B -:-
14:30Rapotice - Sapeli Polna -:-
TSJECHIË: Zlinsky KP
09:15Brumov - Hluk -:-14:00Francova Lhota - Luhacovice -:-
14:00Hrachovec - Morkovice -:-
14:00Nevsova - Stitna nad Vlari -:-
TSJECHIË: 1. Liga Vrouwen
13:001. FC Slovácko V - AC Sparta Praag V -:-TSJECHIË: 2. Liga Vrouwen
15:00Hradec Kralove V - SK Sigma Olomouc V -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Defensor Sp. - Danubio -:-19:00Progreso - Maldonado -:-
21:30Miramar - Cerro CA -:-
00:00Wanderers - Boston River -:-
URUGUAY: Segunda División - Torneo Competencia
01:30La Luz - Albion -:-14:00Rentistas - Montevideo City -:-
USA: MLS
00:30Charlotte - Cincinnati -:-00:30DC United - CF Montreal -:-
00:30Inter Miami - New York City -:-
00:30Orlando City - New York Red Bulls -:-
00:30Toronto FC - Sporting Kansas City -:-
01:30Austin FC - FC Dallas -:-
01:30Houston Dynamo - San Jose Earthquakes -:-
01:30Nashville SC - Columbus Crew -:-
02:30Real Salt Lake - St. Louis City -:-
03:30Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders -:-
03:30Vancouver Whitecaps - Portland Timbers -:-
20:30Atlanta Utd - Chicago Fire -:-
USA: USL Championship
00:00Indy Eleven - Detroit -:-00:00Miami FC - Charleston -:-
00:30Tampa Bay - Rhode Island -:-
01:30San Antonio - Monterey Bay -:-
03:00Oakland Roots - Las Vegas Lights -:-
03:00Orange County SC - FC Tulsa -:-
03:00Sacramento Republic - Memphis -:-
03:30Phoenix Rising - New Mexico -:-
USA: MLS Next Pro
01:00Huntsville - Columbus Crew 2 -:-20:00New England Revolution II - Carolina Core -:-
22:00Sporting Kansas City II - St. Louis City 2 -:-
USA: USL League One
00:30UitgesteldChattanooga Red Wolves - Union Omaha -:-USA: NISA
21:00UitgesteldClub de Lyon - Irvine Zeta -:-USA: NWSL Vrouwen
00:00North Carolina Courage V - Gotham V -:-00:30Portland Thorns V - Racing Louisville V -:-
03:00Bay FC V - Houston Dash V -:-
18:00Washington V - Utah Royals V -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:30Portuguesa - Carabobo -:-21:00Estudiantes M. - La Guaira -:-
00:00Puerto Cabello - Monagas -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
20:30Academia Rey - Aragua -:-20:30Urena - El Vigia -:-
22:00Bolivar - Miranda -:-
VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1
19:00Al Arabi - Masfut -:-19:00Al Hamriyah - Al Fujairah -:-
19:00Al Jazira Hamra - Al Rams -:-
19:00Dibba Al Hisn - Masafi -:-
19:00Gulf United - Dubai City -:-
VIETNAM: V.Competitie 1
11:00Hong Linh Ha Tinh - Binh Duong -:-12:00Binh Dinh - Ho Chi Minh -:-
12:00Thanh Hoa - Cong An -:-
13:15Hanoi FC - Nam Dinh -:-
VIETNAM: V.League 2
11:00Long An - Hue -:-12:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc -:-
WALES: Premier Vrouwen - Championship Play-Offs
14:00Swansea City V - Cardiff City V -:-14:00Wrexham V - Aberystwyth Town V -:-
WALES: Premier Vrouwen - Degradatiegroep
14:00Cardiff Met. V - Pontypridd V -:-14:00TNS V - Barry V -:-
WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
13:00Qatar -23 - China -23 -:-WERELD: Club Vriendschappelijk
12:00Traeff (Nor) - Byåsen (Nor) -:-WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen
13:00Bhoetan V - Hong Kong V -:-ZUID-AFRIKA: Premier League
14:30Cape Town Spurs - Swallows -:-ZUID-AFRIKA: Diski Challenge
09:00Amazulu -23 - Cape Town Spurs -23 -:-09:00Richards Bay -23 - TS Galaxy -23 -:-
11:00Stellenbosch -23 - Mamelodi -23 -:-
ZUID-AMERIKA: South American Championship Vrouwen U17 - Finale groep
21:00Colombia -17 V - Equador -17 V -:-21:00Paraguay -17 V - Brazilië -17 V -:-
ZUID-KOREA: K League 1
06:00Gangwon - Seoul -:-08:30Gwangju - Daegu -:-
ZUID-KOREA: K League 2
06:00Bucheon - Gyeongnam -:-06:00Jeonnam - Cheonan City -:-
08:30Suwon Bluewings - Busan -:-
ZUID-KOREA: K3 League
06:00Busan Kyotong - Gangneung -:-06:00Pocheon - Gyeongju KHNP -:-
06:00Yangpyeong - Chuncheon -:-
07:00Yeoju Citizen - Siheung Citizen -:-
ZWEDEN: Allsvenskan
13:00GAIS - IF Brommapojkarna -:-13:00Hammarby IF - Kalmar FF -:-
15:30BK Häcken - Mjällby AIF -:-
ZWEDEN: Superettan
14:00Landskrona - Sandviken -:-14:00Trelleborg - Oddevold -:-
ZWEDEN: 1e Divisie - Noord
13:00Pitea - Assyriska FF -:-13:30Sollentuna - Umeå -:-
ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid
15:00Angelholm - Norrby -:-15:00Onsala - Ariana -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand
12:00Dalkurd - Kungsangen -:-12:00IK Franke - Arlanda -:-
13:00Falu - Sandvikens AIK -:-
13:00Skiljebo - Farsta -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Götaland
12:00Högaborgs - Rappe GOIF -:-12:00Karlskrona - IFK Trelleborg -:-
13:00IFK Berga - Balkan -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand
13:00Atvidaberg - Huddinge -:-15:00Haninge - BK Ljungsbro -:-
15:00Syrianska - Mjolby AI FF -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland
13:00Jonsereds - Lindome -:-ZWEDEN: Zweedse Beker - Vrouwen - Play-offs
17:00Hammarby V - BK Häcken V -:-ZWITSERLAND: Promotion League
15:00Servette FC -21 - Delemont -:-Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.