REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

AFRIKA: Afrika Cup - Kwalificatie

18:00AfgelastGuinee-Bissau - Sao Tome and Principe -:-

AFRIKA: CAF Champions League - Play-offs

21:00Al Ahly - Wydad -:-

ARGENTINIË: Primera Nacional

00:10Ferro - Santamarina -:-
02:10Almagro - San Telmo -:-

ARGENTINIË: Torneo Federal

23:00Central Norte - CDJU Gualeguaychu -:-

ARGENTINIË: Primera A Vrouwen

16:00Villa San Carlos V - Social Atletico Television V -:-
20:00Lanus V - Racing Club V -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

12:00Energetik-BGU 2 - Slavia Mozyr 2 -:-
14:00Neman 2 - Belshina 2 -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Play Offs

00:00Royal Pari - The Strongest -:-
01:30Oriente Petrolero - Bolivar -:-

BRAZILIË: Serie A

23:00Corinthians - America MG -:-
23:00Cuiaba - Athletico-PR -:-
23:00Fluminense - Flamengo -:-
00:00Atletico-MG - Avai -:-

BRAZILIË: Serie C - Eerste fase

00:00Remo - Floresta EC -:-

BRAZILIË: Serie D

23:00Humaita - Sao Raimundo AM -:-

BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen

23:00Ferroviaria V - Santos V -:-
22:30Sao Paulo V - Atletico-MG V -:-

CANADA: CSL

00:00Serbian W. E. - Continentals -:-

CHILI: Primera División

23:30U. Catolica - Antofagasta -:-
02:00U. Espanola - U. Calera -:-
00:00Colo Colo - Nublense -:-

CONGO DR: Ligue 1

14:30AC Kuya - Don Bosco -:-
16:30Renaissance - JSK -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

23:30Willemstad - UNDEBA -:-
02:00Jong Colombia - Sithoc -:-

ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase

01:00Barcelona SC - Cumbaya -:-
01:00LDU Quito - Macara -:-
01:00Nueve de Octubre - Ind. del Valle -:-
01:00U. Catolica - Delfin -:-

EGYPTE: Premier League

18:30National Bank Egypt - Ceramica Cleopatra -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Play Offs

23:00Alianza FC - Aguila -:-

ESTLAND: Esiliiga

17:00FCI Levadia Tallinn -21 - Paide Linnameeskond -21 -:-
18:00Flora -21 - Parnu -:-

FINLAND: 1e Divisie

17:30KTP Kotka - Ekenas -:-
17:30PEPO - KPV -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep A

17:30KaPa - Kiffen -:-
18:00PPJ - Keski-Uusimaa -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep B

18:00Klubi 04 - GrIFK -:-
18:00MuSa - KaaPo -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep C

18:00Komeetat - Vaajakoski -:-

GHANA: Premier League

17:00Hearts Of Oak - Karela -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura - Play Offs

02:00Comunicaciones - Municipal -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Clausura - Play Offs

23:00Real Espana - Motagua -:-

IJSLAND: Division 2

21:15Njardvik - Reynir -:-

JAMAICA: Premier League

00:15Cavalier - Molynes -:-
00:00Arnett Gardens - Mount Pleasant -:-

MALEISIË: Premier League

15:00Selangor 2 - Kuching City FC -:-

MEXICO: Liga MX - Clausura - Play Offs

03:10Pachuca - Atlas -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Competitie - Nacompetitie

17:30Arsenal Tivat - FK Podgorica -:-
17:30Mladost DG - Rudar -:-

NIGERIA: NNL

15:00FWC Champions - Sokoto -:-

NOORWEGEN: OBOS-ligaen

18:00Grorud - Stjordals Blink -:-
18:00KFUM Oslo - Skeid -:-
18:00Raufoss - Åsane -:-
18:00SK Brann - Mjøndalen IF -:-
18:00Stabaek - Kongsvinger -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1

16:00V. Haugesund - Odd 2 -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 2

18:30Spjelkavik - Molde FK 2 -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 3

18:00Fana - Sandnes 2 -:-
19:00Akra - FK Haugesund 2 -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 4

19:00Jeloy - Start 2 -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 5

19:00Rosenborg 2 - Tiller -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 6

19:00Mjolner - Tromsø 2 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:0012 de Octubre - Guairena FC -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

23:00Independiente F.B.C. - Guarani de Trinidad -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

22:30Huancayo - Alianza Atl. -:-

RUSLAND: FNL 2 - Group 1

12:00Tuapse - Nalchik -:-

RWANDA: Premier League

12:30Gorilla - Espoir -:-
15:00Gasogi United - Rayon Sport -:-

SENEGAL: Ligue 1

19:00Douanes - Diambars -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Polisi Tanzania - Biashara Mara United -:-

TURKIJE: Super Lig Vrouwen - Play-offs

17:30Besiktas V - ALG Spor V -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

20:00Fenix - Rentistas -:-

URUGUAY: Segunda Division

02:00Central Esp. - Miramar -:-

USA: MLS

00:00Los Angeles Galaxy - Austin FC -:-
03:30Seattle Sounders - Charlotte -:-

USA: MLS Next Pro

01:00Inter Miami II - New York City II -:-
01:00Orlando City B - Cincinnati 2 -:-
02:00St. Louis City 2 - San Jose Earthquakes II -:-

USA: USL League Two

23:00OVF Alliance - Lane United -:-
00:00Project 51O - Glens SC -:-
01:00Cedar - Long Island -:-
01:00Ocean City - West Chester Utd -:-
03:00Central Valley Fuego 2 - Ventura -:-
23:00Ballard - Oly Town -:-

USA: NWSL Vrouwen

01:00Houston Dash V - North Carolina Courage V -:-
02:00Angel City V - Gotham V -:-
21:00Kansas City Current V - Racing Louisville V -:-

VENEZUELA: Primera Division

00:15Puerto Cabello - Metropolitanos -:-

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Atletico La Cruz - Fundacion AIFI -:-
23:00Rayo Zuliano - Llaneros -:-

WERELD: Toulon Toernooi

13:30Indonesië -19 - Venezuela -23 -:-
17:30Mexico -21 - Ghana -20 -:-

ZUID-AFRIKA: Premier League

18:00Supersport - Orlando -:-

ZWEDEN: Superettan

19:00Utsiktens - Skövde -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

19:00Orebro Syr. - Gefle -:-
19:00Taby - Vasalunds -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

19:00Olympic - Angelholms -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland

19:00IFK Lulea - Bergnasets AIK -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Götaland

19:00Nosaby IF - Eslovs -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand

19:30Enskede - Arameisk-Syrianska -:-

ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland

19:00Yxhults IK - Nordvarmland -:-

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

19:00Rosengard V - Pitea V -:-
19:00Umeå IK V - Kristianstads V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.