REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

AFRIKA: African Championship Vrouwen

22:30Marokko V - Burkina Faso V -:-

ARGENTINIË: Liga Profesional

00:00Central Cordoba - Argentinos Jrs -:-
02:30Boca Juniors - Banfield -:-
20:30Tigre - Talleres Cordoba -:-
23:00Godoy Cruz - Colon -:-
23:00Velez Sarsfield - Atl. Tucuman -:-

ARGENTINIË: Primera Nacional

00:10Belgrano - Almagro -:-
19:10Dep. Riestra - Nueva Chicago -:-
20:00Almirante Brown - Estudiantes Rio Cuarto -:-
23:05CA Estudiantes - Agropecuario -:-
00:10All Boys - Quilmes -:-

ARGENTINIË: Torneo Federal

20:15Atletico Parana - Gimnasia E.R. -:-
20:30Crucero del Norte - Boca Unidos -:-
20:30Huracan Las Heras - Ciudad Bolivar -:-
20:30Sol de Mayo - Independiente Chivilcoy -:-

ARGENTINIË: Divisie B - Clausura

17:05Dock Sud - San Miguel -:-
18:00Colegiales - Justo Jose de Urquiza -:-
20:30Defensores Unidos - Los Andes -:-
20:30Deportivo Merlo - Canuelas -:-
20:30Talleres (R.E) - Comunicaciones -:-

ARGENTINIË: Primera C - Clausura

16:00El Porvenir - Club Lujan -:-
20:30Central Cordoba - Atlas -:-

ARGENTINIË: Primera D - Apertura

20:30CSR Espanol - Lugano -:-
20:30Deportivo Muniz - Juventud Unida S. M. -:-
20:30Deportivo Paraguayo - Sportivo Barracas -:-
20:30Mercedes - Def. de Cambaceres -:-
20:30Yupanqui - Argentino de Rosario -:-

ARGENTINIË: Reserve League - Tweede fase

15:00Colon Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 -:-
15:00River Plate 2 - Huracan 2 -:-
15:00Rosario Central 2 - Aldosivi 2 -:-

ARGENTINIË: Primera A Vrouwen

22:00UitgesteldBoca Juniors V - Deportivo Espanol V -:-
22:00UitgesteldCA Estudiantes V - Social Atletico Television V -:-
22:00UitgesteldComunicaciones V - River Plate V -:-
22:00UitgesteldEstudiantes V - Rosario Central V -:-
22:00UitgesteldExcursionistas V - Villa San Carlos V -:-
22:00UitgesteldFerro V - Defensores de Belgrano V -:-
22:00UitgesteldHuracan V - El Porvenir V -:-
22:00UitgesteldIndependiente V - Gimnasia L.P. V -:-
22:00UitgesteldLanus V - San Lorenzo V -:-
22:00UitgesteldPlatense V - UAI Urquiza V -:-

AUSTRALIË: NPL ACT

06:15West Canberra Wanderers - Monaro Panthers -:-
07:00Canberra Olympic - Tigers FC -:-

AUSTRALIË: NPL Northern NSW

06:00Adamstown Rosebud - Broadmeadow -:-
06:00Lambton J. - Lake Macquarie -:-
07:00Maitland - Weston Workers -:-

AUSTRALIË: NPL NSW

07:00Northbridge Bulls FC - Mount Druitt Rangers -:-
07:30Sutherland - APIA Leichhardt -:-

AUSTRALIË: NPL Queensland

09:30Brisbane City - Gold Coast Knights -:-
11:00Eastern Suburbs - Peninsula -:-

AUSTRALIË: NPL South Australian

07:00West Torrens - Croydon -:-
07:30Adelaide Comets - NE Metrostars -:-
07:30South Adelaide - Adelaide Olympic -:-
07:30Sturt Lions - Campbelltown City -:-
07:30White City - Adelaide City -:-

AUSTRALIË: NPL Tasmania

06:00South Hobart - Devonport -:-
06:30Riverside Olympic - Clarence Zebras -:-
08:30Launceston - Glenorchy Knights -:-

AUSTRALIË: NPL Victoria

07:00Avondale FC - Dandenong -:-
07:00Eastern Lions - Zuid- Melbourne -:-
10:00Altona Magic - Port Melbourne Sharks -:-
11:00Hume City - Melbourne Knights -:-

AUSTRALIË: NPL Western Australia

09:00Balcatta - Armadale -:-
09:00Cockburn City - Inglewood -:-
09:00Gwelup Croatia SC - Bayswater City -:-
09:00Joondalup - Floreat Athene -:-
09:00Sorrento - Perth SC -:-

AZIË: AFF Championship U19

10:00Myanmar -19 - Brunei -19 -:-
12:00Thailand -19 - Filipijnen -19 -:-
15:30Vietnam -19 - Indonesië -19 -:-

BANGLADESH: Premier League

12:00Mohammedan - Bashundara Kings -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

16:00Belshina - Arsenal Dzyarzhynsk -:-
18:00Din. Minsk - Isloch -:-

BELARUS: Pershaya Liga

14:00Lida - FC Slonim -:-
16:00Orsha - Ostrovets -:-
18:00Naftan - Volna Pinsk -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

12:00BATE 2 - Energetik-BGU 2 -:-
12:00Belshina 2 - Arsenal Dzyarzhynsk 2 -:-
12:00Din. Minsk 2 - Isloch 2 -:-
12:00Dnepr Mogilev 2 - Minsk 2 -:-
12:00Gomel 2 - Neman 2 -:-
12:00Vitebsk 2 - Brest 2 -:-
12:00Zhodino 2 - Slutsk 2 -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

01:30Independiente Petrolero - Universitario de Vinto -:-
21:00J. Wilstermann - Palmaflor -:-
23:15Tomayapo - Royal Pari -:-

BRAZILIË: Serie A

21:30Fluminense - Corinthians -:-
21:30Juventude - Atletico-MG -:-
00:00Ceara - Internacional -:-
00:00Santos - Flamengo -:-

BRAZILIË: Serie B

00:00Chapecoense-SC - Sampaio Correa -:-
02:30Brusque - Operario -:-
02:30Cruzeiro - Vila Nova -:-
16:00Londrina - CSA -:-
21:00Ituano - Criciuma -:-
23:30Nautico - Novorizontino -:-

BRAZILIË: Serie C - Eerste fase

20:00Floresta EC - AE Altos -:-
22:00Manaus - Ferroviario -:-
23:00Confianca - Volta Redonda -:-
00:00Vitoria - Figueirense -:-

BRAZILIË: Serie D

01:00Pacajus - Tocantinopolis -:-
20:00Globo - Retro -:-
20:00Real Noroeste - Ferroviaria -:-
20:00Tuna Luso - Julho Esporte -:-
20:30Brasiliense - Acao -:-
20:30Sao Luiz - Cascavel -:-
20:30SE Juventude - Moto Club -:-
21:00Bahia de Feira - Caldense -:-
21:00Fluminense-PI - Castanhal -:-
21:00Inter de Limeira - Nova Venecia -:-
21:00Parana - Nova Iguacu -:-
21:00Sao Bernardo - Santo Andre -:-
21:30Porto Velho - Sao Raimundo AM -:-
23:00Sao Raimundo RR - Nautico FC -:-
00:00CSE - Lagarto -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca 2 - Tweede fase

19:45America RJ - Marica -:-
19:45Angra dos Reis - Artsul -:-
19:45Cabofriense - Sampaio Correa FE -:-
19:45Olaria - Goncalense -:-

BRAZILIË: Campeonato Mineiro 2 - Final Stage

01:00Ipatinga - Democrata SL -:-
20:00Betim - Varginha -:-
20:00Tupynambas - Boa -:-

BRAZILIË: Copa Paulista

01:00Piracicaba - Lemense -:-
20:00Primavera EC - Desportivo -:-
21:00Noroeste - Marilia -:-
21:00Sertaozinho - Comercial -:-

BRAZILIË: Brasileiro U23

20:00Vila Nova -23 - Bragantino -23 -:-

BRAZILIË: Brasileiro U20

15:00Athletico-PR -20 - Chapecoense-SC -20 -:-
20:00Atletico-MG -20 - Palmeiras -20 -:-
20:00RB Bragantino -20 - Atletico GO -20 -:-
20:00Santos -20 - Internacional -20 -:-
21:00Sao Paulo -20 - Botafogo -20 -:-

BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen

15:00Botafogo RJ V - Bahia V -:-
15:00Minas ICESP V - America Mineiro V -:-
20:00UD Alagoana V - Ceara V -:-
21:00Iranduba de Amazonia V - Ariquemes V -:-

CAMBODJA: CPL

10:45Kirivong Sok Sen Chey - Angkor Tiger -:-
13:30Tiffy Army - Boeung Ket -:-

CANADA: Canadian Premier League

00:00Edmonton - York Utd -:-

CHILI: Primera División

00:00Everton - Colo Colo -:-
21:00Palestino - U. Espanola -:-
23:30U. De Chile - U. Calera -:-

CHILI: Primera B

02:30Deportes Iquique - S. Wanderers -:-
02:30Recoleta - San Felipe -:-
18:30Deportes Temuco - CD Santa Cruz -:-
18:30Rangers - Arturo Fernandez Vial -:-

CHILI: Segunda Division

21:30Iberia - General Velasquez -:-

CHINA: Super League

12:30Dalian Pro - Changchun Yatai -:-
13:30Shandong Taishan - Guangzhou City -:-

CHINA: Yi Competitie

09:30Dongguan Guanlian - Inner Mongolia -:-
09:30Hunan Billows - Shaoxing Shangyu -:-
09:30Taian Tiankuang - Zhuhai Qinao -:-
09:30Wuxi Wugou - Nantong Haimen -:-
09:30Zibo Qisheng - Hubei Istar -:-

CONGO DR: Ligue 1

15:00Maniema - Motema Pembe -:-

DE SEYCHELLEN: First Division League - Championship Play-Offs

13:00Cote d'Or - Saint Louis -:-
13:00La Passe - Foresters FC -:-
14:00St Michel Utd - Lightstars -:-

DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF

00:00Universidad O&M - Jarabacoa -:-
22:00Moca - Vega Real -:-
22:00San Cristobal - Cibao -:-
00:00Atletico Pantoja - Delfines Del Este -:-

ECUADOR: Copa Ecuador

02:00Imbabura - Guayaquil City -:-
19:00Chacaritas - Cumbaya -:-
22:00Delfin - Gualaceo -:-

EGYPTE: Egypt Cup

21:00Al Ahly - Petrojet -:-

ESTLAND: Meistriliiga

16:00JK Trans Narva - Paide -:-
18:30Tallinna JK Legion - FC Flora Tallinn -:-
19:00Parnu JK Vaprus - Tammeka -:-

ETHIOPIË: Premier League

09:00Jimma Aba Jifar - Defence Force -:-
12:00Sidama Bunna - Hadiya Hossana -:-
15:00Ethiopia Bunna - Bahir Dar Kenema -:-

FAERÖEREILANDEN: Competitie

16:00Toftir - HB Torshavn -:-
17:0007 Vestur Sorvagur - Streymur -:-

FAERÖEREILANDEN: 1. Deild

16:00Fuglafjordur - Runavik 2 -:-

FINLAND: Veikkausliiga

14:00FC Honka Espoo - IFK Mariehamn -:-
16:00AC Oulu - VPS -:-
16:00HJK Helsinki - KuPS -:-
17:00FC Lahti - Inter Turku -:-

FINLAND: 1e Divisie

16:00PEPO - Ekenas -:-
16:00PIF Pargas - PK-35 -:-
16:00SJK Akatemia - Jaro -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep A

14:00JIPPO - PeKa -:-
16:00Atlantis - PPJ -:-
16:00Futura - NJS -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep B

16:00HJS - SalPa -:-
16:00KaaPo - Jazz Pori -:-
17:00Ilves-Kissat - EPS -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep C

14:00Narpes Kraft - VIFK -:-
16:00Rovaniemi - JJK Jyvaskyla -:-

GAMBIA: GFA League

18:00Ports Authority - Marimoo -:-
20:00Hawks - Gamtel -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga

16:00Bolnisi - FC Telavi -:-
16:00Samgurali - Lokomotivi Tibilisi -:-

IERLAND: Premier Division

20:45Sligo Rovers - Shelbourne -:-

IERLAND: National League Vrouwen

18:00Treaty Utd V - Shelbourne V -:-
19:00Bohemians WFC V - Sligo Rovers V -:-
19:00Wexford V - Galway WFC V -:-
20:00Athlone WFC V - Cork City V -:-

IJSLAND: Besta-deild karla

18:00Vestmannaeyjar - Breidablik -:-

IJSLAND: Division 2

15:00Olafsvik - Fjardabyggd/Leiknir -:-
16:00Hottur / Huginn - Njardvik -:-
18:00Magni - Haukar -:-
18:00Reynir - Fjallabyggd -:-

INDONESIË: President Cup - Play-offs

10:30Arema - Barito Putera -:-

JAPAN: J1 League

11:00Tokio - Avispa Fukuoka -:-
11:30Hiroshima - Iwata -:-
11:30Kashiwa - Kashima -:-
11:30Kyoto - Sapporo -:-
12:00C-Osaka - Kawasaki -:-
12:00G-Osaka - Urawa -:-
12:00Shimizu - Yokohama M. -:-
12:00Shonan - Nagoya -:-
12:30Sagan Tosu - Kobe -:-

JAPAN: J2 League

07:00Blaublitz - Renofa Yamaguchi -:-
11:00Grulla Morioka - Omiya Ardija -:-
11:00Kofu - V-Varen Nagasaki -:-
11:00Machida - Vegalta Sendai -:-
11:00Mito - Yokohama FC -:-
12:00Kanazawa - Tokushima -:-
12:00Oita - Chiba -:-
12:00Okayama - Kumamoto -:-
12:00Yamagata - Tochigi -:-
12:30Kusatsu - Albirex Niigata -:-

JAPAN: J3 League

08:00Azul Claro Numazu - Tottori -:-
09:30Iwaki - Tegevajaro Miyazaki -:-
10:00Fujieda MYFC - Ehime -:-
10:00Fukushima Utd - Toyama -:-
11:00Kitakyushu - Kagoshima Utd -:-
11:00Sagamihara - Nagano -:-
12:00Vanraure - Yamaga -:-

JAPAN: Nadeshiko League Vrouwen

08:00C-Osaka V - Yokohama FC Seagulls V -:-
08:00Gunma V - NGU Nagoya V -:-
09:00Setagaya Sfida FC V - Harima Albion V -:-

JORDANIË: Premier League

17:00Al Salt - Al Hussein -:-
20:30Aqaba - Al-Faisaly Amman -:-

KAAPVERDIË: Campeonato Nacional - Play-offs

19:00Palmeira - Botafogo RJ -:-
19:00Rosariense - Mindelo -:-

KAMEROEN: Elite Two - Play-offs

17:00Leopard de Douala - Gazelle -:-
19:30AS Lausanne - Aigle Royal -:-

KAZACHSTAN: Premier League

14:00FC Shakhter Karagandy - Aktobe -:-
16:00Atyrau - Taraz -:-

KAZACHSTAN: First Division

13:00Igilik - Zhetysu -:-
13:00Okzhetpes - FK Kyran -:-
14:00Akademiya Ontustik - Zhenis -:-
16:00Kaisar - Ekibastuz -:-

LAOS: Lao League

11:00Ezra - Master 7 -:-

LETLAND: Optibet Virsliga

17:00Super Nova - Auda -:-

LETLAND: 1. Liga

14:00Saldus SS/Leevon - FK Smiltene -:-
16:00Grobina - Skanstes -:-
18:00Alberts JDFS - Dinamo Riga -:-
18:00Rigas 2 - Riga FC 2 -:-

LITOUWEN: A Liga

15:00Jonava - Suduva -:-
17:00Banga - FK Panevezys -:-
19:00Riteriai - Kauno Zalgiris -:-

LITOUWEN: I Lyga

14:00Zalgiris 2 - Ekranas -:-
16:00FK Minija - Atmosfera -:-
17:00Garliava - Marijampole City -:-

MALAWI: Super League

14:30UitgesteldKaronga United - Ekwendeni Hammers -:-
14:30MAFCO - Silver Strikers -:-
14:30Mighty Wanderers - Karonga United -:-
14:30UitgesteldSable Farming - MAFCO -:-

MALEISIË: Super League

15:00Melaka United - Johor DT -:-

MALI: Premiere Division

18:00AS Douanes de Sikasso - Yeelen -:-
18:00ASOM - Djoliba -:-
18:00CS Duguwolofila - USFAS Bamako -:-
18:00Korofina - LC Bamako -:-
20:00Foot Elite - Onze Createurs -:-

MAROKKO: Botola Pro

19:00FAR Rabat - Khouribga -:-
19:00Maghreb Fez - Raja Casablanca -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

02:00Necaxa - Toluca -:-
04:05Mazatlan FC - Puebla -:-
00:00Guadalajara - Juarez -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Club America -20 - Atlas -20 -:-
16:00Guadalajara -20 - Juarez -20 -:-
16:00Tigres -20 - Cruz Azul -20 -:-
18:00Santos Laguna -20 - Monterrey -20 -:-

MOZAMBIQUE: Mocambola

14:00Black Bulls - ENH Vilankulo -:-
14:00Ferroviario Maputo - LD Maputo -:-

MYANMAR: National League

10:30Hantharwady Utd - Sagaing -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Dakkada FC - Katsina Utd -:-

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Championship Onder 20 - Play-offs

00:00Dominicaanse Republiek -20 - Guatemala -20 -:-
03:00USA -20 - Honduras -20 -:-

NOORWEGEN: Eliteserien

16:00Jerv - FK Haugesund -:-
18:00Odd - FK Bodø/Glimt -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1

14:00Flekkeroy - Arendal -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 1

13:00Fyllingsdalen - Ready -:-
14:00Grorud 2 - OS -:-
14:00Oppsal - Nordstrand -:-
14:00Skeid 2 - Sandviken -:-
15:00Lyn - Lokomotiv Oslo -:-
16:00Grei - Kjelsås 2 -:-
16:00Stabaek 2 - Froya -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 2

13:00Toten - Floro -:-
16:00Spjelkavik - Forde -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 3

13:00SK Brann 2 - Sola -:-
14:00Stord - Fana -:-
15:00Akra - Bjarg -:-
16:00Sandnes 2 - Lysekloster -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:00Guairena FC - Nacional Asuncion -:-
01:15Sol De America - Ameliano -:-
23:00Cerro Porteno - Tacuary -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

23:003 de Febrero - Deportivo Santani -:-
01:15Rubio Nu - Atyra -:-
16:00Fernando de la Mora - Sportivo Iteno -:-
16:00Guarani de Trinidad - Sp. Luqueño -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

20:00Dep. Municipal - Cesar Vallejo -:-
22:15Cienciano - U. San Martin -:-

SINGAPORE: Premier League

11:30Balestier Khalsa - Geylang -:-

TAIWAN: Mulan Football League Vrouwen

10:00Hualien V - Taoyuan V -:-
12:00Kaohsiung V - Hang Yuan V -:-
13:00Taipei Bravo V - Taichung Blue V -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

01:00Nacional - Plaza Colonia -:-
15:00Albion - Montevideo City -:-
20:00Liverpool M. - Rentistas -:-

USA: USL Championship

01:00New York Red Bulls 2 - Pittsburgh -:-
03:00Colorado Springs - Sacramento Republic -:-
04:30LA Galaxy 2 - Oakland Roots -:-

USA: MLS Next Pro

01:00Rochester New York - Orlando City B -:-
03:00Real Monarchs - Portland Timbers 2 -:-
04:30San Jose Earthquakes II - Houston Dynamo 2 -:-

USA: USL League One

02:00Union Omaha - Charlotte Independ. -:-

USA: USL League Two

01:00Kings Hammer - Toledo Villa -:-
01:00Motown - Cedar -:-
01:00Ocean City - RC New Jersey -:-
01:00Patuxent - Virginia Beach -:-
01:30Western Mass Pioneers - Seacoast Utd Phantoms -:-
02:00Chicago United - Chicago City -:-
02:00Menace - Thunder Bay Chill -:-
02:00Peoria - Manitoba -:-
02:00Round Rock - Houston FC -:-
04:00Ballard - Portland -23 -:-
04:00Southern California - Golden State Force -:-
04:00Ventura - Project 51O -:-
19:00Tobacco Road - North Carolina Fusion -23 -:-
20:00Vermont Green - Boston City -:-
21:00FC Florida -23 - Weston -:-
22:00Glens SC - Davis Legacy -:-
23:00New Jersey Copa - Euro New York -:-
00:30Morris Elite - Long Island -:-

USA: NISA

03:00UitgesteldValley United - Bay Cities -:-

USA: NWSL Vrouwen

02:30Houston Dash V - Kansas City Current V -:-
04:00Reign V - North Carolina Courage V -:-
04:30Angel City V - Portland Thorns V -:-

VENEZUELA: Primera División

23:00Lara - Universidad Central -:-
01:15Estudiantes M. - Monagas -:-
23:00Dep. Tachira - Mineros -:-

VENEZUELA: Segunda Division

21:00Frontera - Llaneros -:-
21:00Nueva Esparta - Bolivar -:-
21:00Petare - Academia Anzoategui -:-
21:30Yaracuyanos - Dynamo Puerto -:-
22:00Trujillanos - Heroes de Falcon -:-
23:00Angostura - Atletico La Cruz -:-

VIETNAM: V.Competitie 1

13:00Binh Dinh - Gia Lai -:-
13:00Hai Phong - Sai Gon FC -:-
14:15Ho Chi Minh - Thanh Hoa -:-

VIETNAM: V.League 2

10:30TTBD Phu Dong - Can Tho -:-
13:00Ba Ria Vung Tau - Dak Lak -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

23:00Dominicaanse Republiek -17 - Bolivia -17 -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

02:00La Horquetta (Tri) - Port Of Spain (Tri) -:-
09:30Grosuplje (Slo) - NK Krka (Slo) -:-
10:00Chrobry Glogow (Pol) - Polkowice (Pol) -:-
10:00Farul Constanta (Rou) - Chindia Targoviste (Rou) -:-
10:00FC Banik Ostrava (Cze) - Termalica B-B. (Pol) -:-
10:00Michalovce (Svk) - FK Humenne (Svk) -:-
10:00OGC Nice (Fra) - FC Lausanne-Sport (Sui) -:-
10:00Znamya Truda (Rus) - Peresvet Podolsk (Rus) -:-
10:30Kazincbarcika (Hun) - DVTK (Hun) -:-
10:30Kisvarda (Hun) - HNK Hajduk Split (Cro) -:-
10:30Mezokovesd (Hun) - Vasas (Hun) -:-
10:30Sosnowiec (Pol) - Odra Opole (Pol) -:-
11:001. FC Slovácko (Cze) - L. Mikulas (Svk) -:-
11:001. FK Příbram (Cze) - Vlasim (Cze) -:-
11:00FC Slovan Liberec (Cze) - Usti n. L. (Cze) -:-
11:00AfgelastFK Jablonec (Cze) - Bohemians (Cze) -:-
11:00FK Mlada Boleslav (Cze) - FK Teplice (Cze) -:-
11:00AfgelastGKS Jastrzebie (Pol) - MFK Karvina (Cze) -:-
11:00Górnik Zabrze (Pol) - Zagłębie Lubin (Pol) -:-
11:00Hradec Kralove (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
11:00Jagiellonia (Pol) - Chojniczanka (Pol) -:-
11:00Katowice (Pol) - Banska Bystrica (Svk) -:-
11:00Kriens (Sui) - Solothurn (Sui) -:-
11:00Lech Poznań 2 (Pol) - Slask Wroclaw 2 (Pol) -:-
11:00MFK Karvina (Cze) - FC Trinity Zlin (Cze) -:-
11:00MTK Boedapest (Hun) - Ujpest (Hun) -:-
11:00Piast Gliwice (Pol) - S. Rzeszow (Pol) -:-
11:00Ruch (Pol) - Podbeskidzie (Pol) -:-
11:00SK Dynamo Ceske Budejovice (Cze) - Dukla Praag (Cze) -:-
11:00SK Sigma Olomouc (Cze) - Prostejov (Cze) -:-
11:00Stezyca (Pol) - Przodkowo (Pol) -:-
11:00Trebisov (Svk) - Vranov (Svk) -:-
11:00Trinec (Cze) - MŠK Žilina B (Svk) -:-
11:00Tychy (Pol) - Skra (Pol) -:-
11:00Winterthur (Sui) - Schaffhausen (Sui) -:-
12:00Garbarnia (Pol) - Siarka Tarnobrzeg (Pol) -:-
12:00Jong PSV (Ned) - Jong Sparta Rotterdam (Ned) -:-
12:00Sonderjyske (Den) - Esbjerg fB (Den) -:-
12:00Sunderland (Eng) - Gateshead (Eng) -:-
13:00Almere City FC (Ned) - Jong AZ (Ned) -:-
13:00Bedfont Sports (Eng) - Potters Bar (Eng) -:-
13:00FC Iserlohn (Ger) - Oberhausen (Ger) -:-
13:00Fremad Amager (Den) - Hvidovre IF (Den) -:-
13:00Hebar (Bul) - Vitosha Bistritsa (Bul) -:-
13:00Lyngby BK (Den) - Nykøbing FC (Den) -:-
13:00Odense BK (Den) - AC Horsens (Den) -:-
13:00SC Paderborn (Ger) - Ajax (Ned) -:-
13:30Balingen (Ger) - Rielasingen-Arlen (Ger) -:-
14:001. FSV Mainz 05 II (Ger) - Aschaffenburg (Ger) -:-
14:00Arminia Ludwigshafen (Ger) - SV Waldhof Mannheim (Ger) -:-
14:00Aubstadt (Ger) - Offenbach (Ger) -:-
14:00Bedford (Eng) - Biggleswade FC (Eng) -:-
14:00Berliner AK 07 (Ger) - BSV Rehden (Ger) -:-
14:00Bicskei (Hun) - Komarno (Svk) -:-
14:00Bishop Auckland (Eng) - Middlesbrough (Eng) -:-
14:00Bocholt (Ger) - VfL Bochum (Ger) -:-
14:00Cove Rangers (Sco) - Gala Fairydean (Sco) -:-
14:00Crystal Palace (Eng) - Accrington Stanley FC (Eng) -:-
14:00Deinze (Bel) - Royale Union SG (Bel) -:-
14:00Dorfmerkingen (Ger) - VfB Stuttgart II (Ger) -:-
14:00Dorogi (Hun) - BVSC-Zuglo (Hun) -:-
14:00Evesham (Eng) - Cheltenham Town (Eng) -:-
14:00FC Dordrecht (Ned) - KV Kortrijk (Bel) -:-
14:00Feyenoord (Ned) - FC Kopenhagen (Den) -:-
14:00AfgelastFK Chayka (Rus) - Biolog (Rus) -:-
14:00FK Rostov (Rus) - Kuban (Rus) -:-
14:00Fortuna Sittard (Ned) - Viktoria Koln (Ger) -:-
14:00Frome (Eng) - Salisbury (Eng) -:-
14:00Furstenwalde (Ger) - Altglienicke (Ger) -:-
14:00Górnik Łęczna (Pol) - FC Voluntari (Rou) -:-
14:00Győr (Hun) - Gyirmot (Hun) -:-
14:00Hallescher FC (Ger) - Hertha II (Ger) -:-
14:00Hednesford (Eng) - Birmingham City -23 (Eng) -:-
14:00HNK Sibenik (Cro) - Maritsa Plovdiv (Bul) -:-
14:00Jong Utrecht (Ned) - Mönchengladbach II (Ger) -:-
14:00Kecskemeti (Hun) - Szentlorinc (Hun) -:-
14:00Kempston (Eng) - AFC Rushden & Diamonds (Eng) -:-
14:00KKS Kalisz (Pol) - Belchatow (Pol) -:-
14:00Koblenz (Ger) - Fortuna Düsseldorf (Ger) -:-
14:00Kufstein (Aut) - Bayern München II (Ger) -:-
14:00Leamington (Eng) - Coventry City (Eng) -:-
14:00Legnica (Pol) - Warta (Pol) -:-
14:00Lippstadt (Ger) - VfB Oldenburg (Ger) -:-
14:00Merley Cobham (Eng) - Poole (Eng) -:-
14:00Nantwich (Eng) - Crewe Alexandra FC (Eng) -:-
14:00Pohronie (Svk) - Samorin (Svk) -:-
14:00Pruszkow (Pol) - Grodzisk M. (Pol) -:-
14:00Reading (Eng) - Colchester United (Eng) -:-
14:00Roda JC (Ned) - RSC Anderlecht (Bel) -:-
14:00Royal Antwerp FC (Bel) - KV Mechelen (Bel) -:-
14:00SC Freiburg (Ger) - Elversberg (Ger) -:-
14:00Slaven Belupo (Cro) - Zalaegerszeg (Hun) -:-
14:00Sp. Subotica (Srb) - Sremska Mitrovica (Srb) -:-
14:00Spvgg Ansbach 09 (Ger) - Seligenporten (Ger) -:-
14:00Stratford (Eng) - Walsall W. (Eng) -:-
14:00SV Wehen Wiesbaden (Ger) - 1. FC Nürnberg II (Ger) -:-
14:00Virton (Bel) - Fola (Lux) -:-
14:00Vreden (Ger) - Ahlen (Ger) -:-
14:00Watford (Eng) - Cambridge United (Eng) -:-
14:00Wil (Sui) - Dornbirn (Aut) -:-
14:00Wisla Krakau (Pol) - R. Rzeszow (Pol) -:-
14:00Worms (Ger) - 1. FSV Mainz 05 (Ger) -:-
14:00Zimbru (Mda) - FCSB (Rou) -:-
14:30Brøndby IF (Den) - Aarhus GF (Den) -:-
14:30Linfield (Nir) - St. Mirren (Sco) -:-
14:30RKC Waalwijk (Ned) - TOP Oss (Ned) -:-
14:30UDI '19 (Ned) - Willem II (Ned) -:-
15:00Alloa (Sco) - Forfar (Sco) -:-
15:00Boblingen (Ger) - VfB Stuttgart (Ger) -:-
15:00Chorley (Eng) - Bolton Wanderers (Eng) -:-
15:00Dumbarton (Sco) - Gretna 2008 (Sco) -:-
15:00East Fife (Sco) - Cowdenbeath (Sco) -:-
15:00Gaziantep (Tur) - Orenburg (Rus) -:-
15:00Homburg (Ger) - Diefflen (Ger) -:-
15:00Irvine Meadow (Sco) - Stranraer (Sco) -:-
15:00Montrose (Sco) - Arbroath (Sco) -:-
15:00Oldenburger (Ger) - Phonix Lubeck (Ger) -:-
15:00Peterhead (Sco) - Dundee FC (Sco) -:-
15:00PSV (Ned) - Cercle Brugge (Bel) -:-
15:00Sturm Graz (Aut) - Liefering (Aut) -:-
15:00Trier (Ger) - Schott Mainz (Ger) -:-
15:00Turkgucu Munchen (Ger) - VfB Hallbergmoos-Goldach (Ger) -:-
15:00Vilzing (Ger) - Regensburg II (Ger) -:-
15:301. FC Kaiserslautern (Ger) - SpVgg Unterhaching (Ger) -:-
15:30Club Brugge (Bel) - Beerschot VA (Bel) -:-
15:30FC Groningen (Ned) - PAOK (Gre) -:-
15:30Holstein Kiel (Ger) - Wolfsberger (Aut) -:-
15:30Lohne (Ger) - Schalke 04 (Ger) -:-
15:30Puchov (Svk) - AS Trenčín (Svk) -:-
15:30RB Salzburg (Aut) - Olympiakos (Gre) -:-
16:00Abbey Rangers (Eng) - Eastleigh (Eng) -:-
16:00Alfreton (Eng) - Sheffield Wednesday (Eng) -:-
16:00A. Lustenau (Aut) - FC St. Gallen (Sui) -:-
16:00Arsenal Tula (Rus) - Ryazan (Rus) -:-
16:00Atherton (Eng) - Annan (Sco) -:-
16:00AZ (Ned) - PEC Zwolle (Ned) -:-
16:00Babelsberg (Ger) - Hertha BSC (Ger) -:-
16:00Badshot (Eng) - Aldershot (Eng) -:-
16:00Boom (Bel) - Beveren (Bel) -:-
16:00Brora Rangers (Sco) - Inverness (Sco) -:-
16:00Chrudim (Cze) - Jihlava (Cze) -:-
16:00Deal (Eng) - Charlton Athletic FC -23 (Eng) -:-
16:00FC Luzern (Sui) - FC Vaduz (Lie) -:-
16:00FK Chayka (Rus) - FK Krasnodar 2 (Rus) -:-
16:00Folkestone (Eng) - Gillingham FC (Eng) -:-
16:00Gainsborough (Eng) - Lincoln City FC (Eng) -:-
16:00Grazer (Aut) - NK Domžale (Slo) -:-
16:00Havant & W (Eng) - Portsmouth (Eng) -:-
16:00Heist (Bel) - KRC Genk (Bel) -:-
16:00Jersey Bulls (Eng) - Stevenage (Eng) -:-
16:00Kelty Hearts (Sco) - Raith (Sco) -:-
16:00Livingston (Sco) - Morton (Sco) -:-
16:00Melksham (Eng) - Swindon Town (Eng) -:-
16:00New Mills (Eng) - Curzon Ashton (Eng) -:-
16:00Norderstedt (Ger) - Flensburg (Ger) -:-
16:00Nuneaton (Eng) - Stockport (Eng) -:-
16:00Plymouth Parkway (Eng) - Plymouth Argyle (Eng) -:-
16:00Preston North End FC (Eng) - Bamber Bridge (Eng) -:-
16:00Queen of South (Sco) - Hamilton Academical (Sco) -:-
16:00RC Lens (Fra) - Paris FC (Fra) -:-
16:00Roffey (Eng) - Dorking (Eng) -:-
16:00SK Austria Klagenfurt (Aut) - Hansa Rostock (Ger) -:-
16:00SK Sigma Olomouc (Cze) - MŠK Žilina (Svk) -:-
16:00Southport (Eng) - Blackpool (Eng) -:-
16:00Spartak Moskou (Rus) - Yenisey (Rus) -:-
16:00Standard (Bel) - RWDM 47 (Bel) -:-
16:00Turriff Utd (Sco) - Banks O' Dee (Sco) -:-
16:00VfL Osnabrück (Ger) - Hannover 96 (Ger) -:-
16:301. FC Magdeburg (Ger) - 1. FC Union Berlin (Ger) -:-
16:30Radnicki Nis (Srb) - Slask Wroclaw (Pol) -:-
16:30Rapid Wien (Aut) - AEK Larnaca (Cyp) -:-
16:30Thun (Sui) - Lausanne Ouchy (Sui) -:-
16:30TSV Hartberg (Aut) - St. Polten (Aut) -:-
17:00AJ Auxerre (Fra) - Grenoble (Fra) -:-
17:00Bersenbruck (Ger) - Werder Bremen II (Ger) -:-
17:00AfgelastBW Linz (Aut) - Sturm Graz (Aut) -:-
17:00Eichstatt (Ger) - Neumarkt (Ger) -:-
17:00Farul Constanta (Rou) - Csikszereda M. Ciuc (Rou) -:-
17:00AfgelastFC Spartak Trnava (Svk) - FC Zbrojovka Brno (Cze) -:-
17:00FC Zbrojovka Brno (Cze) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
17:00FK Pardubice (Cze) - Greuther Fürth (Ger) -:-
17:00AfgelastLASK (Aut) - FC Trinity Zlin (Cze) -:-
17:00LASK (Aut) - Rapid Boekarest (Rou) -:-
17:00Madese Boys (Ned) - NAC Breda (Ned) -:-
17:00VV Hoogezand (Ned) - FC Emmen (Ned) -:-
17:30Kapfenberg (Aut) - Haladas (Hun) -:-
17:30Posusje (Bih) - Igman K. (Bih) -:-
17:30Walldorf (Ger) - Hoffenheim (Ger) -:-
18:00Bohemians (Cze) - Cracovia (Pol) -:-
18:00Pirin Blagoevgrad (Bul) - Belasitsa (Bul) -:-
18:00Podbrezova (Svk) - FC ViOn Zlaté Moravce (Svk) -:-
18:00Toulouse (Fra) - Nimes Olympique (Fra) -:-
18:30Erzgebirge Aue (Ger) - Lokomotive Leipzig (Ger) -:-
18:30Fenerbahce (Tur) - Partizan (Srb) -:-
18:30Pirmasens (Ger) - 1. FC Saarbrücken (Ger) -:-
18:45Xamax (Sui) - Servette FC (Sui) -:-
19:00FC Sion (Sui) - FC Dynamo Kiev (Ukr) -:-
19:00FC Utrecht (Ned) - Queen's Park (Sco) -:-
19:00Go Ahead Eagles (Ned) - NK Lokomotiva Zagreb (Cro) -:-
19:30Oxford City (Eng) - Oxford United (Eng) -:-

WERELD: Mediterranean Games - Play-offs

18:00Frankrijk -18 - Turkije -18 -:-
21:00Italië -18 - Marokko -18 -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

18:00Nederland V - Finland V -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

13:00ZPC Kariba - Yadah -:-
15:00Black Rhinos - Herentals -:-
15:00Chicken Inn - Platinum -:-
15:00Harare City - CAPS Utd -:-

ZUID-KOREA: K League 1

11:00Jeju - Seoul -:-
12:00Gimcheon Sangmu - Jeonbuk -:-
12:00Pohang - Ulsan Hyundai -:-
13:00Seongnam - Gangwon -:-

ZUID-KOREA: K League 2

11:00Ansan Greeners - Anyang -:-
11:00Bucheon - Daejeon -:-
13:00Gimpo FC - Gwangju -:-

ZUID-KOREA: K3 League

10:00Gyeongju KHNP - Siheung Citizen -:-
12:00Cheonan City - Cheongju Jikji -:-
12:00Gimhae - Mokpo -:-
12:00Paju Citizen - Changwon -:-

ZWEDEN: Allsvenskan

15:00AIK Stockholm - Mjällby AIF -:-
17:30Helsingborg - Kalmar FF -:-

ZWEDEN: Superettan

15:00Dalkurd - Landskrona -:-
15:00Östersunds FK - Utsikten -:-
17:00Öster - Skövde -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland

13:00Hoganas - Ullareds IK -:-

ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland

14:00Gauthiod - Grebbestad -:-

ZWEDEN: Zweedse Beker - Kwalificatie

13:00Bralanda IF - Vanersborgs IF -:-
13:00Torn - Olympic -:-
14:00Angered - Ljungskile -:-
14:00Enkopings SK - Uppsala -:-
14:00Frölunda - Torslanda -:-
14:00Gute - Haninge -:-
14:00AfgelastKorsnas - Gestriklands -:-
14:00Simrishamn - Osterlen FF -:-
14:00Skiljebo - Orebro Syr. -:-
16:00Almhults - Asarum -:-
16:00Eneby - Sleipner -:-
16:00Friska Viljor FC - Hudiksvall -:-
16:00Hassleholms IF - Eskilsminne -:-
16:00Huddinge - Hammarby TFF -:-
16:00Karlbergs - Vasalund -:-
16:00Osteraker IFK - Sollentuna -:-
16:00Tord - Assyriska IK -:-
16:00Trosa-Vagnharads - Nykopings -:-
17:00FC Arlanda - Taby -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.