REFRESH

Voetbal » Vandaag » Quoteringen

AFRIKA: CECAFA Championship - Play Offs

11:00Burundi - Oeganda -:-
13:30Kenya - Zanzibar -:-

ALBANIË: Super League

13:00Luftetari Gjirokastra - Partizani -:-
14:00Flamurtari - Laci 0:1
16:00Teuta - Kukesi -:-

ANDORRA: Primera Divisió

12:00Sant Julia - UE Santa Coloma -:-
14:00Lusitanos - Inter Club Escaldes -:-
16:00UE Engordany - Penya -:-
18:00FC Santa Coloma - Encamp -:-

ARGENTINIË: Primera D Metropolitana

21:00UitgesteldGeneral Lamadrid - Yupanqui -:-

AUSTRALIË: A-Competitie

16'Brisbane Roar - Melbourne Victory 0:0 [ 3.30 | 3.40 | 2.03 ]
advertentie

AUSTRALIË: National Youth League

03:30Perth Glory -21 - Melbourne Victory -21 2:3 [ 2.10 | 3.60 | 2.75 ]
06:30Central Coast -21 - Sydney -21 -:- [ 2.65 | 3.90 | 2.08 ]

AUSTRALIË: W-League

06:30Brisbane Roar V - Melbourne City V 2:0 [ 2.95 | 3.60 | 2.01 ]

BANGLADESH: Premier League

11:30Sheikh Russel - Farashganj -:-
13:45BJMC - Mohammedan -:-

BELGIË: Jupiler Pro League

14:30Club Brugge - Anderlecht -:- [ 2.03 | 3.60 | 3.50 ]
18:00Charleroi - Genk -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.95 ]
20:00Waregem - Royal Antwerp -:- [ 1.97 | 3.50 | 3.80 ]

BELGIË: Proximus League

16:00KSV Roeselare - Tubize -:- [ 2.09 | 3.15 | 3.35 ]

BELGIË: Eerste Klasse Amateurs

15:00Hamme - Aalst -:-
15:00K. Berchem Sport - Heist -:-
15:00Knokke - Seraing -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Hamoir - La Calamine -:-
14:30Rebecquoise - Waremme -:-
14:30Solieres Sport - Entente Durbuy -:-
14:30Walhain - OC Charleroi -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV A

14:30Bornem - Petegem -:-
14:30Londerzeel - Sint Niklaas -:-
15:00Pepingen - Olsa Brakel -:-
15:00Ronse - Gullegem -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV B

14:30Bocholter - Spouwen-Mopertingen -:-
14:30Duffel - Hades -:-
14:30Vosselaar - Tienen -:-
15:00Wijgmaal - Zwarte Leeuw -:-

BOLIVIA: Competitie - Clausura

20:00Bolivar - U. Sucre -:- [ 1.80 | 3.75 | 3.40 ]
20:00Guabira - Real Potosi -:- [ 2.08 | 3.40 | 2.95 ]
20:00Nacional Potosi - San Jose -:- [ 2.04 | 3.45 | 3.00 ]
20:00Petrolero de Yacuiba - Blooming -:- [ 2.13 | 3.35 | 2.90 ]
20:00The Strongest - J. Wilstermann -:- [ 2.10 | 3.40 | 2.90 ]

BOTSWANA: Premier League

14:00UitgesteldGaborone Utd - Gilport Lions -:-
14:45Extension Gunners - Township Rollers -:-
15:00Jwaneng Galaxy FC - BDF XI -:-
15:00Orapa United - Security Systems -:-
15:30Sankoyo Bush Bucks - Tafic FC -:-

BRAZILIË: Campeonato Sul-Matogrossense

20:00Misto - Novoperario -:-
20:00URSO - 7 de Setembro -:-
00:00Uniao - Operario MS -:-
00:10Operario de Dourados - Aguia Negra -:-

CONGO DR: Supercompetitie

12:30AC Rangers - MK Etancheite -:-
13:30Dibumba - Groupe Bazano -:-
14:30AS Maniema - Etoile de Kivu -:-
14:30AS Vita Club - Shark XI -:-
14:30Dauphins Noirs - Muungano -:-
14:30Makiso - Mont Bleu -:-
14:30Mazembe - Ocean Pacifique -:-
14:30Nord Sport - FC Renaissance -:-
15:30Tshinkunku - Sanga Balende -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Apertura - Quadrangular

22:00Herediano - Zeledon -:- [ 6.40 | 4.40 | 1.37 ]
22:00Saprissa - Santos De Guapiles -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

15:00Apollon - Ol. Nicosia -:- [ 1.06 | 7.55 | 20.00 ]
16:00Doxa - AEL Limassol -:- [ 3.50 | 3.35 | 1.85 ]
17:00AEK Larnaca - Ermis -:- [ 1.14 | 6.25 | 11.00 ]

CYPRUS: Division 2

13:30PO Xylotympou 2006 - Ayia Napa -:-

DUITSLAND: Bundesliga

15:30Hannover - Leverkusen -:- [ 4.30 | 4.05 | 1.80 ]
18:00RB Leipzig - Hertha -:- [ 1.60 | 4.20 | 5.80 ]

DUITSLAND: 2e Bundesliga

13:30Duisburg - Dresden -:- [ 2.40 | 3.35 | 2.80 ]
13:30Greuther Fürth - Darmstadt -:- [ 2.24 | 3.25 | 3.20 ]
13:30Sandhausen - Kiel -:- [ 3.65 | 3.30 | 2.04 ]

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:30Furstenwalde - Hertha II -:- [ 2.36 | 3.35 | 2.55 ]
13:30UitgesteldNordhausen - BFC Dynamo -:- [ 2.00 | 3.35 | 3.15 ]
13:30UitgesteldViktoria Berlin - Halberstadt -:- [ 1.81 | 3.65 | 3.45 ]
14:00UitgesteldBabelsberg - Lokomotive Leipzig -:- [ 2.32 | 3.15 | 2.75 ]

DUITSLAND: Regionale Liga West

13:00UitgesteldDortmund II - Westfalia Rhynern -:- [ 1.10 | 7.65 | 14.00 ]

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

13:00Brieselang - Lichtenberg -:-
13:00Hansa Rostock II - Brandenburger -:-
13:00UitgesteldSeelow - Rathenow -:-

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00UitgesteldTodesfelde - Heider SV -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

14:00UitgesteldPinneberg - Suderelbe -:- [ 2.95 | 4.25 | 1.85 ]

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

14:30ASC 09 Dortmund - Brunninghausen -:-
14:30UitgesteldBielefeld II - TuS Haltern -:-
14:30UitgesteldFC Gutersloh - Paderborn II -:-
14:30UitgesteldKaan-Marienborn - Eintracht Rheine -:-

DUITSLAND: Oberliga Mittelrhein

15:00VfL Vichttal - Breinig -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

14:15FC Monheim - SC Dusseldorf -:-
14:15Homberg - Dusseldorf-West -:-
14:15Schonnebeck - Krefeld-Fischeln -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid

12:00Bayern -19 - Augsburg -19 -:-

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

11:00Sand V - Potsdam V -:- [ 5.60 | 3.65 | 1.51 ]
13:00UitgesteldJena V - Duisburg V -:- [ 2.40 | 3.15 | 2.60 ]
14:00Bayern München Vrouwen V - Frankfurt V -:- [ 1.61 | 3.60 | 4.65 ]
14:00Hoffenheim V - Werder Bremen V -:- [ 1.41 | 4.30 | 5.80 ]
14:00Koln V - Wolfsburg V -:- [ 70.00 | 13.00 | - ]
14:00UitgesteldSGS Essen V - Freiburg V -:- [ 4.50 | 4.05 | 1.55 ]

ECUADOR: Hoogste Divisie - Play Offs

18:00Delfin - Emelec -:- [ 2.60 | 3.00 | 2.40 ]

ECUADOR: Hoogste Divisie - Copa Sudamericana - Play Offs

17:30LDU Quito - Tecnico U. -:- [ 1.31 | 4.70 | 6.90 ]

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Apertura - Play Offs

22:00Alianza FC - Santa Tecla -:-

ENGELAND: Premier League

15:15West Brom - Manchester United -:- [ 6.40 | 4.05 | 1.62 ]
17:30Bournemouth - Liverpool -:- [ 6.20 | 4.80 | 1.53 ]

ENGELAND: League One

16:00Fleetwood - Peterborough -:- [ 2.55 | 3.25 | 2.65 ]

ENGELAND: Vanarama National League North

14:00Darlington - Salford -:- [ 3.50 | 3.55 | 1.84 ]

ENGELAND: Premier League 2

14:00Middlesbrough -23 - Fulham -23 -:- [ 1.73 | 3.85 | 3.65 ]

ENGELAND: FA Trofee

16:00Hereford - Dagenham & Red. -:- [ 3.60 | 3.45 | 1.82 ]

ENGELAND: FA Cup Women

14:00Brighouse Town V - Wolverhampton V -:-

ETHIOPIË: Premier League

13:00Adama City - Fasil Ketema -:-
13:00Jimma Kenema - Ethiopia Bunna -:-
13:00Welayta Dicha - Mekelle Kenema -:-
13:00Welwalo Adigrat - Defence Force -:-
13:00Woldya Kenema - Mebrat Hail -:-
15:30St. George - Arba Menche -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

15:00Nantes - Angers -:- [ 2.08 | 3.15 | 4.00 ]
17:00Nice - Bordeaux -:- [ 2.31 | 3.35 | 3.15 ]
21:00Lyon - Marseille -:- [ 2.05 | 3.75 | 3.40 ]

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

14:30UitgesteldAlbi V - Bordeaux V -:-
14:30UitgesteldFleury 91 V - Montpellier V -:-
14:30Lille V - Soyaux V -:-
14:30Lyon V - Guingamp V -:-
14:30Marseille V - FC Parijs V -:-
14:30Paris SG V - Rodez V -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Brikama U. - Steve Biko -:-
17:00Hawks - Armed Forces -:-

GRIEKENLAND: Super League

14:00Olympiakos - Giannina -:- [ 1.09 | 8.70 | 19.00 ]
16:15Asteras T. - Panetolikos -:- [ 1.93 | 3.20 | 3.80 ]
16:15Lamia - AEL Larissa -:- [ 2.21 | 2.85 | 3.45 ]
18:30Xanthi - Panathinaikos -:- [ 2.45 | 2.80 | 2.95 ]

GRIEKENLAND: Football League

14:00Ergotelis - Apollon Pontou -:- [ 4.75 | 3.60 | 1.60 ]
14:00Kallithea - Apollon Larissa -:- [ 1.81 | 3.20 | 4.05 ]
14:00Veria - Karditsa -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.30 ]
16:00Aris - OFI Kreta -:- [ 1.73 | 3.60 | 3.90 ]
16:00Panachaiki - Panegialios -:-

GRIEKENLAND: Division C

13:00Lefkimmi - Kranoulas -:-
13:00Pallixouriakos - Panarkadikos -:-
14:00Achaiki - PAO Varda -:-
14:00Achilleas Farsalon - Sellana -:-
14:00Aetos Orfani - Didymoteicho -:-
14:00Aiolikos - Panthiraikos -:-
14:00Almopos - Makedonikos -:-
14:00Aspropyrgos Enosis - Pelopas Kiatou -:-
14:00Asteras Parapotamos - Skoufas Kompoti -:-
14:00Doxa Proskiniton - Chrisoupolis -:-
14:00Ermionidas-Ermis - Thyella D. -:-
14:00Ermis Kiveriou - Aittitos Spata -:-
14:00Filippiada - Ermis Amyntaio -:-
14:00Fostiras - AO Ilisiakos -:-
14:00GS Almyros - O. Volos -:-
14:00Iraklis - Karitsa -:-
14:00Kalamata - Amaliadas - Panopoulou -:-
14:00Kampaniakos - A. Asteras -:-
14:00Kastoria - Tilikratis L. -:-
14:00Keratsini - E. Piraeus -:-
14:00Kifisias - Ierapetra -:-
14:00Langadas - Edessaikos -:-
14:00Leonidio - Asteras Vlachioti -:-
14:00Makedonikos Foufas - Thesprotos -:-
14:00M. Alexandros Xiropotamos - Sidirochori -:-
14:00Mylopotamos - Irodotos -:-
14:00Naousa - M. Alexandros Trikala -:-
14:00Niki Volos - Asteras Itea -:-
14:00Orfeas Xanthi - Kavala -:-
14:00PAE Egaleo - Agios Ierotheos -:-
14:00Palaiochora - Ermis Z. -:-
14:00Paniliakos - Pylou Tsiklitiras -:-
14:00Panlefkadios - Amphilochus -:-
14:00Philippos Alexandreia - Aris Palaiochori -:-
14:00Pierikos - Kardias -:-
14:00Rodos - Ionikos -:-
14:00Thiva F.C. - Feraios -:-
14:00Velouchi - Amvrysseas -:-
14:00Zakynthos - Diagoras Vrachneikon -:-
14:00Zevgolatiou - Proodeftiki -:-
16:00Elpis Skoutareos - M. Alexandros Karperi -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Apertura - Play Offs

18:30Antigua - Municipal -:- [ 1.90 | 3.20 | 3.45 ]

GUINEE: Ligue 1

19:00Gangan - Atletico Coleah -:-
19:00Kamsar - Satellite -:-
19:00Wakirya - Horoya -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture - Play-offs

22:00Mirebalais - Racing des Gonaives -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura - Play Offs

23:00UitgesteldMotagua - Olimpia -:-

INDIA: ISL

13:00Bengaluru - Chennaiyin -:- [ 1.53 | 4.05 | 4.70 ]
15:30Mumbai City - ATK -:- [ 1.94 | 3.40 | 3.30 ]

IRAK: Super League

12:30Al Najaf - Al Diwaniya -:-
12:30Zakho - Al Zawraa -:-

ISRAËL: Ha'Al Competitie

18:00Shmona - H. Raanana -:- [ 1.64 | 3.40 | 4.80 ]
19:30Netanya - H. Beer Sheva -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.72 ]

ITALIË: Serie A

12:30Verona - AC Milan -:- [ 5.55 | 4.40 | 1.57 ]
15:00Bologna - Juventus -:- [ 7.35 | 4.45 | 1.46 ]
15:00Crotone - Chievo -:- [ 2.65 | 3.10 | 2.80 ]
15:00Fiorentina - Genoa -:- [ 1.64 | 4.00 | 5.35 ]
15:00Sampdoria - Sassuolo -:- [ 1.93 | 3.70 | 3.85 ]
18:00Benevento - Spal -:- [ 2.80 | 3.20 | 2.60 ]
20:45Atalanta - Lazio -:- [ 2.39 | 3.35 | 3.00 ]

ITALIË: Serie B

15:00Brescia - Cittadella -:- [ 2.75 | 3.05 | 2.45 ]
17:30Pescara - Novara -:- [ 1.90 | 3.45 | 3.60 ]

ITALIË: Serie C - Group A

14:30Arezzo - Carrarese -:- [ 1.83 | 3.30 | 3.80 ]
14:30Cuneo - Alessandria -:- [ 3.75 | 3.20 | 1.87 ]
14:30Giana Erminio - Arzachena -:- [ 1.64 | 3.50 | 4.55 ]
14:30Olbia - Monza -:- [ 2.02 | 3.10 | 3.35 ]
14:30Pontedera - Viterbese -:- [ 2.39 | 3.10 | 2.65 ]
14:30Pro Piacenza - Lucchese -:- [ 2.80 | 2.95 | 2.38 ]
18:30Pistoiese - Gavorrano -:- [ 1.76 | 3.30 | 4.10 ]

ITALIË: Serie C - Group B

14:30Renate - Pordenone -:- [ 2.65 | 2.95 | 2.45 ]
18:30AfgelastFeralpiSalo - Modena -:-

ITALIË: Serie C - Group C

14:30Trapani - Cosenza -:- [ 1.52 | 3.55 | 5.70 ]
16:30Bisceglie - Fondi -:- [ 1.95 | 3.10 | 3.55 ]
16:30Catanzaro - Paganese -:- [ 1.92 | 3.20 | 3.55 ]
16:30Lecce - Monopoli -:- [ 1.44 | 3.95 | 6.00 ]
16:30Rende - Catania -:- [ 3.05 | 2.95 | 2.24 ]
16:30Sicula Leonzio - Siracusa -:- [ 2.55 | 3.00 | 2.55 ]
18:30Virtus Francavilla - Andria -:- [ 2.19 | 2.90 | 3.20 ]
20:30Matera - Casertana -:- [ 1.89 | 3.20 | 3.65 ]

ITALIË: Serie D - Group A

14:30Arconatese - Gozzano -:-
14:30Calcio Derthona - Bra -:-
14:30Caronnese - OltrepoVoghera -:-
14:30Castellazzo - Chieri -:-
14:30Como - Folgore Caratese -:-
14:30Pavia - Inveruno -:-
14:30Pro Sesto - Olginatese -:-
14:30Seregno - Borgaro -:-
14:30Varese - Varesina -:-

ITALIË: Serie D - Group B

14:30Ciliverghe Mazzano - Crema -:-
14:30Darfo Boario - Pro Patria -:-
14:30Lecco - Grumellese -:-
14:30Levico Terme - Dro -:-
14:30Milano City - Caravaggio -:-
14:30Pergolettese - Virtus Bergamo -:-
14:30Rezzato - Calcio Romanese -:-
14:30Scanzorosciate - Lumezzane -:-
14:30Trento - Pontisola -:-

ITALIË: Serie D - Group C

14:30Abano - Belluno -:-
14:30Adriese - ArzignanoChiampo -:-
14:30Ambrosiana - Calvi Noale -:-
14:30Clodiense - Mantova -:-
14:30Feltre - Campodarsego -:-
14:30Montebelluna - Legnago Salus -:-
14:30Tamai - Este -:-
14:30Virtus Verona - Delta Rovigo -:-

ITALIË: Serie D - Group D

14:30Fiorenzuola - Montevarchi Calcio -:-
14:30Forli - Imolese -:-
14:30Pianese - Trestina -:-
14:30Rimini - Vivi Altotevere -:-
14:30Sammaurese - Vigor Carpaneto -:-
14:30Tuttocuoio - Correggese -:-
14:30Villabiagio - Colligiana -:-

ITALIË: Serie D - Group E

14:30Albissola - Seravezza Pozzi -:-
14:30Argentinië - Rignanese -:-
14:30Ligorna - Unione Sanremo -:-
14:30Real Forte Querceta - Massese -:-
14:30San Donato - Ghivizzano Borgo -:-
14:30Scandicci - Finale -:-
14:30Sestri Levante - Ponsacco -:-
14:30Valdinievole Montecatini - Savona -:-
14:30Viareggio - Lavagnese -:-

ITALIË: Serie D - Group F

14:30ASD Pineto Calcio - Recanatese -:-
14:30Jesina - Campobasso -:-
14:30Matelica - Avezzano -:-
14:30Monticelli - ASD Francavilla -:-
14:30Nerostellati Pratola - Fabriano Cerreto -:-
14:30Sangiustese - Agnonese -:-
14:30San Nicolo - San Marino -:-
14:30Vis Pesaro - Castelfidardo -:-
15:00Vastese - L Aquila -:-

ITALIË: Serie D - Group G

14:00Tortoli - Trastevere Calcio -:-
14:30Albalonga - Aprilia -:-
14:30Cassino - Nuorese -:-
14:30Flaminia - Anzio Calcio 1924 -:-
14:30Latte Dolce - Lanusei Calcio -:-
14:30Lupa Roma - Rieti -:-
14:30Ostia Mare - Budoni -:-
14:30San Teodoro - SFF Atletico -:-

ITALIË: Serie D - Group H

14:30Altamura - Nardo -:-
14:30Aversa - Gravina -:-
14:30Manfredonia - Gragnano -:-
14:30Nerostellati Frattese - Cavese -:-
14:30Pomigliano - San Severo -:-
14:30Potenza - Fulgor Molfetta -:-
14:30Sarnese - Francavilla -:-
14:30Turris - Taranto -:-
15:00Audace Cerignola - Picerno -:-

ITALIË: Serie D - Group I

14:30AS Acireale - Gela -:-
14:30Gelbison Cilento - Portici 1906 -:-
14:30Igea Virtus - US Palmese -:-
14:30Messina - Isola Capo Rizzuto -:-
14:30Palazzolo - Cittanovese -:-
14:30Roccella - Paceco -:-
14:30Troina - Nocerina -:-
14:30Vesuvio Ercolanese - Ebolitana -:-
14:30Vibonese - Sancataldese -:-

ITALIË: Primavera 2

11:30Perugia -19 - Frosinone -19 -:-

IVOORKUST: Ligue 1

16:30Bassam - Stade d Abidjan -:-
16:30Bouake - ASEC Mimosas -:-
16:30San-Pedro - Sporting Gagnoa -:-
19:00WAC - ASI d'Abengourou -:-

JAMAICA: Premier League

21:00Boys' Town - Portmore -:-
21:00Cavalier - Humble Lions -:-
21:00Sandals SC - Arnett Gardens -:-
21:00Tivoli - UWI -:-

KROATIË: 1e HNL

15:00Hajduk Split - Zapresic -:- [ 1.30 | 5.00 | 8.60 ]
17:00Rijeka - Rudes -:- [ 1.13 | 6.95 | 17.00 ]

LESOTHO: Premier League

14:00Lioli - Bantu -:-

MACEDONIË: Beker

13:00Shkupi - Vardar -:-

MALAWI: Super League

13:30Azam Tigers - MAFCO -:-
13:30Masters Security - Kamuzu Barracks -:-
13:30Moyale Barracks - Wizards -:-
13:30Red Lions - Mzuni -:-

MALTA: Premier League

14:00St. Andrews - Hibernians -:-
16:00Floriana - Birkirkara -:-

MALTA: Division 1

14:00Zebbug - Marsa FC -:-
16:15Zejtun Corinthians - Mqabba FC -:-

MAROKKO: Botola Pro

15:30Chabab Rif Hoceima - Khouribga -:- [ 1.90 | 3.00 | 3.90 ]
16:00Chabab Atlas Khenifra - FAR Rabat -:- [ 3.00 | 2.85 | 2.31 ]
18:00Difaa El Jadidi - Marrakech -:- [ 1.58 | 3.50 | 5.05 ]

MAROKKO: Elite 2

15:30Mouloudia Oujda - Sidi Kacem -:-
16:00Kenitra - USM Oujda -:-
16:00Maghreb Fez - Dcheira -:-
16:00Raja Beni Mellal - Widad Temara -:-

MAURITANIË: Super D1

15:30Deuz - Kedia -:-
17:30Nouakchott King's - Kaedi -:-

NAMIBIË: MTC Premiership

13:00Blue Waters - Civics -:-
15:00Citizens - Chief Santos -:-
15:00Eleven Arrows - African Stars -:-
15:00Mighty Gunners - Young Africans -:-
15:00Rundu Chiefs - Black Africa -:-
15:00UNAM - Young Chiefs -:-
17:00Tigers - Life Fighters -:-
19:00Tura Magic - Orlando Pirates -:-

NEDERLAND: Eredivisie

12:30Sparta - Feyenoord -:- [ 6.65 | 4.70 | 1.49 ]
14:30AZ - Ajax -:- [ 3.60 | 3.95 | 1.98 ]
14:30Utrecht - Heracles -:- [ 1.37 | 5.70 | 7.85 ]
16:45Excelsior - Groningen -:- [ 2.75 | 3.50 | 2.55 ]

NEDERLAND: Derde Divisie

14:00De Meern - Dongen -:-
14:00HBS - Rosmalen -:-
14:00KVV Quick 20 - Jong De Graafschap -:-
14:00USV Hercules - JVC '31 Cuijk -:-
14:30Be Quick 1887 - Westlandia -:-
14:30Blauw Geel - ADO 20 Heemskerk -:-
14:30EVV - Jong Vitesse -:-
14:30Hsc 21 - HV & CV Quick -:-
14:30UNA - OFC -:-

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

14:30Achilles '29 V - Heerenveen V -:-

NIEUW-ZEELAND: Voetbal Championship

02:00Auckland City - Tasman United 3:1 [ 1.10 | 8.55 | 11.50 ]
02:00Canterbury - Hawke's Bay 3:0 [ 1.97 | 3.65 | 3.00 ]
02:00Team Wellington - Southern United 0:0 [ 1.27 | 5.70 | 6.70 ]
04:35Waitakere - Eastern Suburbs 0:2 [ 1.99 | 3.70 | 2.90 ]

NIGERIA: NPFL Pre-season - Play Offs

16:00CHAN Eagles - MFM FC -:-

OOSTENRIJK: Tipico Bundesliga

16:30Austria Wien - Sturm Graz -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.27 ]

POLEN: Competitie

15:30Lech Poznań - Termalica B-B. -:- [ 1.46 | 4.20 | 6.75 ]
18:00Wisla - Zaglebie -:- [ 2.34 | 3.25 | 2.90 ]

PORTUGAL: Primeira Liga

17:00Chaves - Rio Ave -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.65 ]
17:00Feirense - Setubal 1:0 [ 2.85 | 2.95 | 2.60 ]
19:00Sporting - Portimonense -:- [ 1.22 | 6.50 | 10.50 ]
21:15Tondela - Benfica -:- [ 7.75 | 4.55 | 1.39 ]

PORTUGAL: Tweede Divisie

12:15Leixoes - Nacional -:- [ 2.34 | 3.15 | 2.95 ]
16:00Academica - Covilha -:- [ 1.73 | 3.35 | 4.85 ]
16:00Penafiel - Arouca -:- [ 2.60 | 2.80 | 2.90 ]
17:00Santa Clara - Oliveirense -:- [ 1.56 | 3.80 | 5.60 ]
17:00U. Madeira - Famalicao -:- [ 2.75 | 3.05 | 2.55 ]

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

16:00AD Oliveirense - Merelinense -:-
16:00Agueda - Fornos de Algodres -:-
16:00Alianca de Gandra - Gondomar -:-
16:00Almancilense - Armacenenses -:-
16:00Anadia - Maritimo B -:-
16:00Atletico Arcos - Sao Martinho -:-
16:00Caldas - Pero Pinheiro -:-
16:00Casa Pia - Estrela Vendas Novas -:-
16:00CDC Montalegre - Mirandela -:-
16:00Cesarense - Pedras Rubras -:-
16:00Cinfaes - Canelas 2010 -:-
16:00Dezembro - Alcanenense -:-
16:00Electrico - Sacavenense -:-
16:00Felgueiras - Sp. Espinho -:-
16:00Freamunde - Sanjoanense -:-
16:00Gafanha - Nogueirense -:-
16:00GD Braganca - Vilaverdense -:-
16:00Leiria - Marinhense -:-
16:00Louletano - Farense -:-
16:00Loures - Fatima -:-
16:00Lusitano FCV - Aguias do Moradal -:-
16:00Mafra - Sintrense -:-
16:00Minas de Argozelo - Vizela -:-
16:00Moncarapachense - Lusitano VRSA -:-
16:00Mortagua - Ferreira de Aves -:-
16:00Moura AC - Oriental -:-
16:00Olhanense - Montijo -:-
16:00Pedras Salgadas - Fafe -:-
16:00Pinhalnovense - Sporting Ideal -:-
16:00Sertanense - Oleiros -:-
16:00Sourense - SB Castelo Branco -:-
16:00Sousense - Salgueiros -:-
16:00Torcatense - Mondinense -:-
16:00Torreense - Guadalupe -:-
16:00Trofense - Amarante -:-
16:00Vilafranquense - SC Praiense -:-
17:00Camacha - Coimbroes -:-
17:00Camara de Lobos - Aroes -:-
17:00Operario - Castrense -:-
17:00SC Lusitania - Coruchense -:-

RÉUNION: Regionale 1

12:30AS Marsouins - Petite-Ile -:-
12:30Grand Bois - Saint-Pierroise -:-
12:30Jeanne d'Arc - Trois Bassins -:-
12:30OSCA Leopards - Saint-Denis -:-
12:30SDEFA - Sainte-Suzanne -:-
12:30St Marienne - Saint-Pauloise -:-

ROEMENIË: Liga 1

16:30Poli Iasi - Juventus Bucuresti -:- [ 1.25 | 4.90 | 9.25 ]
19:00FCSB - FC Viitorul -:- [ 1.66 | 3.45 | 4.45 ]

RWANDA: National Football league

14:30Amagaju - Rayon Sport -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

15:00La Fiorita - Cailungo -:-
15:00Libertas - Fiorentino -:-
15:00Murata - Juvenes/Dogana -:-

SAOEDI-ARABIË: Premier League

17:40Al Feiha - Al-Hilal -:- [ 6.95 | 4.60 | 1.33 ]

SCHOTLAND: Premiership

13:30Hearts - Celtic -:- [ 8.45 | 5.10 | 1.31 ]

SENEGAL: Ligue 1

17:30Casa - Sonacos -:-
17:30Douanes - Guediawaye -:-
17:30Teungueth - Niary Tally -:-
18:30Mbour Petite Cote - Jaraaf -:-
19:30Dakar SC - Mbour -:-

SPANJE: LaLiga

12:00Girona - Getafe -:- [ 2.28 | 3.30 | 3.25 ]
16:00UitgesteldLeganes - Real Madrid -:-
16:15Celta Vigo - Villarreal -:- [ 2.38 | 3.45 | 2.95 ]
18:30Las Palmas - Espanyol -:- [ 2.45 | 3.35 | 2.90 ]
20:45Barcelona - La Coruna -:- [ 1.08 | 12.50 | 24.00 ]

SPANJE: LaLiga2

12:00Sevilla B - R. Oviedo -:- [ 2.85 | 2.90 | 2.50 ]
16:00Huesca - Lugo -:- [ 1.78 | 3.30 | 4.40 ]
18:00Gijon - Tenerife -:- [ 2.09 | 3.10 | 3.40 ]
18:00Leonesa - Gimnastic -:- [ 2.19 | 3.10 | 3.15 ]
20:00Vallecano - Alcorcon -:- [ 1.69 | 3.40 | 4.85 ]

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 1

12:00La Coruna B - Toledo -:- [ 1.93 | 3.10 | 3.65 ]
12:00Navalcarnero - Rapido de Bouzas -:- [ 1.70 | 3.25 | 4.60 ]
12:00Rayo Majadahonda - Ferrol -:- [ 1.67 | 3.50 | 4.35 ]
17:00CF Talavera - Cerceda -:- [ 1.63 | 3.35 | 4.95 ]
17:00G. Segoviana - Union Adarve -:- [ 2.12 | 2.95 | 3.30 ]
17:00Guijuelo - Celta Vigo B -:- [ 2.55 | 2.90 | 2.60 ]
17:00Ponferradina - Fuenlabrada -:- [ 2.95 | 3.00 | 2.27 ]
17:00Pontevedra - Atl. Madrid B -:- [ 1.85 | 3.25 | 3.75 ]

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 2

12:00Burgos - Leioa -:- [ 1.84 | 3.05 | 4.10 ]
12:00Osasuna B - CD Vitoria -:- [ 1.99 | 3.05 | 3.50 ]
12:00Tudelano - Ath. Bilbao B -:- [ 2.45 | 2.75 | 2.90 ]
17:00Caudal Deportivo - Amorebieta -:- [ 2.40 | 2.85 | 2.85 ]
17:00Gernika Club - Mirandes -:- [ 3.05 | 2.90 | 2.26 ]
17:00R. Union - Santander -:- [ 3.00 | 2.90 | 2.29 ]
17:00UD Logrones - Izarra -:- [ 1.52 | 3.55 | 5.70 ]
18:00R. Sociedad B - Pena -:- [ 1.28 | 4.75 | 8.30 ]

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 3

11:30Villarreal B - Pena Deportina -:- [ 1.29 | 4.40 | 9.25 ]
11:45Alcoyano - Ontinyent -:- [ 1.81 | 3.05 | 4.30 ]
12:00Ebro - Baleares -:- [ 2.55 | 2.85 | 2.60 ]
12:00Formentera - Peralada -:- [ 2.04 | 2.95 | 3.50 ]
12:00Mallorca - Zaragoza B -:- [ 1.18 | 5.45 | 12.50 ]
17:00Elche - Olot -:- [ 1.41 | 4.05 | 6.40 ]
17:00Lleida - Sabadell -:- [ 2.13 | 2.90 | 3.35 ]
20:00Cornella - Saguntino -:- [ 1.77 | 3.20 | 4.20 ]

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 4

12:00Betis B - Extremadura UD -:- [ 3.70 | 3.15 | 1.90 ]
12:00Ejido - Las Palmas B -:- [ 1.84 | 3.30 | 3.75 ]
12:00Melilla - Granada B -:- [ 1.91 | 2.95 | 3.95 ]
17:00Huelva - Jumilla -:- [ 1.61 | 3.30 | 5.35 ]
17:00Linense - Murcia -:- [ 2.95 | 2.90 | 2.32 ]
17:00Merida AD - Cordoba B -:- [ 1.67 | 3.30 | 4.75 ]
17:00Villanovense - Marbella -:- [ 2.38 | 2.85 | 2.90 ]
17:30UCAM Murcia - San Fernando -:- [ 1.60 | 3.40 | 5.15 ]

SPANJE: Tercera Division

11:15Santurtzi - Portugalete -:-
11:30CP Parla - Los Yebenes San Bruno -:-
11:30El Alamo - Santa Ana -:-
11:30SR Villaverde Boetticher - Alcorcon B -:- [ 2.45 | 2.95 | 2.70 ]
11:30Tres Cantos - RSD Alcala -:-
11:45CD Almazora - Crevillente -:-
11:45Siete Villas - Laredo -:-
12:00Almudevar - La Almunia -:-
12:00Atl. Onubense - Guadalcacin -:-
12:00Borriol - Paiporta -:-
12:00Burgos Promesas - Arandina -:-
12:00Cabecense - Puente Genil -:-
12:00Castilleja CF - Atletico Espeleno -:-
12:00CD Utrera - Los Barrios -:-
12:00CE Europa - Vilassar de Mar -:-
12:00CF Gava - Cerdanyola -:-
12:00Conquense - Atl. Ibanes -:-
12:00Don Benito - Montijo -:- [ 1.30 | 4.65 | 7.90 ]
12:00Extremadura UD B - Valdivia -:-
12:00Guadalajara - Tomelloso CF -:-
12:00Guadix - Villacarrillo -:-
12:00Internacional - Trival Valderas -:-
12:00Laracha - Racing Club Villalbes -:- [ 4.20 | 3.15 | 1.79 ]
12:00Lebrijana - Ciudad de Lucena -:-
12:00Loja - Torredonjimeno -:-
12:00Malagueno - UD San Pedro -:-
12:00Miguelturreno - UD Almansa -:-
12:00Minerva - Bala Azul -:-
12:00Moralo - Santa Amalia -:- [ 1.03 | 10.50 | 23.00 ]
12:00Mosconia - Real Aviles -:-
12:00Paterna - Villarreal C -:- [ 2.45 | 3.00 | 2.65 ]
12:00Pobla Mafumet - Espanyol B -:- [ 4.35 | 3.30 | 1.72 ]
12:00Pozuelo de Alarcon - Colmenar -:-
12:00Prat - Vilafranca -:-
12:00Praviano - CD Colunga -:-
12:00Roces - Valdesoto -:-
12:00San Agustin - CD Mostoles -:-
12:00San Rafael - Llosetense -:-
12:00Santboia - Granollers -:-
12:00Sarinena - Teruel -:-
12:00Socuellamos - Villarrobledo -:-
12:00UE Figueres - Sant Andreu -:-
12:00Velez - Mancha -:-
12:15Club Siero - Marino de Luanco -:-
12:15E.G. El Palmar - Muleno -:-
12:15Iruna - Valle Egues -:-
12:15Silva SD - Barbadas-Bentraces -:-
12:15Villegas - Vianes -:-
12:30Cartagena B - Pinatar -:-
12:30Covadonga - Condal -:- [ 1.46 | 4.25 | 5.10 ]
12:30Jerez CF - Azuaga -:-
12:30Union Club Ceares - El San Martin -:-
12:30Valdefierro - Sabinanigo -:- [ 3.00 | 2.95 | 2.26 ]
12:30Vallecano B - San Fernando -:-
13:00Atletico Union Guimar - Las Palmas C -:-
13:00CD Marino - La Cuadra -:- [ 1.91 | 3.35 | 3.45 ]
13:00Estrella - Tenerife B -:-
13:00Las Zocas - Lanzarote -:-
13:00San Fernando - Mensajero -:-
13:00SD Tenisca - Yaiza -:-
15:45Becerril - Bembibre -:-
15:45Llanera - Gijon Industrial -:-
15:45Numancia B - Unionistas de Salamanca -:-
16:00Alfaro - Arnedo -:-
16:00Atletico Pinto - Getafe B -:-
16:00Bupolsa - Atl. Tordesillas -:-
16:00CF Illueca - Belchite 97 -:-
16:00Deportiva Minera - Aguilas FC -:-
16:00Jaen - Huetor Vega -:-
16:00La Baneza - Almazan -:-
16:00Leganes B - Alcobendas -:-
16:00Pradejon - Calasancio -:-
16:00Real Murcia B - Ciudad Cieza -:-
16:00Sporting Uxama - Cebrerena -:-
16:00Tamarite - Binefar -:-
16:15Fraga - Robres -:-
16:15Huercal-Overa - Estudiantes de Murcia CF -:-
16:15Linares - Almeria B -:-
16:15Marchamalo - Albacete B -:-
16:15Ourense CF - Celtiga -:-
16:15Sevilla C - Arcos CF -:-
16:15Villalonga - Somozas -:-
16:30Alondras - Bergantinos -:-
16:30Arenteiro - CD Cultural Areas -:-
16:30Cacereno - CP Amanecer -:-
16:30CD Calahorra - River Ebro -:-
16:30CD Calamonte - Aceuchal -:-
16:30EDMF Churra - Lorca FC B -:-
16:30Ejea - Carinena -:-
16:30Madridejos - Pedroneras -:-
16:30Motril - Martos -:-
16:30Orihuela - Castellon -:-
16:30Pueblonuevo - UP Plasencia -:-
16:30Sanluqueno - CD Alcala -:-
16:30SD Negreira - Barco -:-
16:30Tarazona - Brea -:-
16:30Utebo FC - Borja -:-
16:45UD Los Garres - Mar Menor -:-
17:00Algeciras - CD Gerena -:- [ 1.57 | 3.65 | 4.90 ]
17:00Antequera - Atarfe Industrial -:-
17:00Arroyo - Olivenza -:-
17:00Caspe - Atletico Monzon -:-
17:00Castro - Cayon -:-
17:00CD Choco - Compostela -:-
17:00Deportivo Getxo - Anaitasuna FT -:-
17:00Ferriolense - Petra -:- [ 1.51 | 3.90 | 5.10 ]
17:00Noia - Arosa SC -:-
17:00Novelda CF - Silla CF -:- [ 2.13 | 3.05 | 3.15 ]
17:00Oyonesa - Varea -:-
17:00Real Avila - La Virgen -:-
17:00Ribadumia - Boiro -:-
17:00Salmantino - San Jose -:-
17:00Sodupe - Basconia -:-
17:00Tedeon - SD Logrones -:-
17:00Terrassa - Castelldefels -:-
17:00Textil Escudo - Velarde -:-
17:00Tropezon - Rayo Cantabria -:-
17:00Vimenor - Guarnizo -:-
17:00Zamora - Real Burgos -:-
17:00Zamudio - Bermeo -:- [ 1.70 | 3.30 | 4.50 ]
17:30Reus Deportiu B - Horta -:-
17:30Somorrostro - SD Deusto -:- [ 1.85 | 3.10 | 4.00 ]
18:00La Nucia - Levante B -:-

SPANJE: Primera Division Women

11:30Albacete V - Athletic Bilbao V -:- [ 3.25 | 3.70 | 1.87 ]
12:00Espanyol V - Madrid C. V -:- [ 1.62 | 4.05 | 4.05 ]
12:00Real Sociedad V - Santa Teresa V -:- [ 1.33 | 4.40 | 7.30 ]
12:00Sevilla V - Tenerife V -:- [ 3.95 | 3.95 | 1.65 ]
12:15Huelva V - Betis V -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.38 ]
16:00Vallecano V - Barcelona V -:- [ 35.00 | 16.00 | - ]

SRI LANKA: Champions League

10:30Air Force - Renown -:-
10:30Java Lane - Navy -:-
10:30Moragasmulla - Super Sun -:-
10:30Sri Lanka Army - Colombo -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

12:00UitgesteldMwadui - Ndanda -:-
12:00UitgesteldRuvu Shooting - Young Africans -:-
12:00UitgesteldTanzania Prisons - Azam -:-

TOGO: Championnat National

16:00Agaza - Foadan -:-
16:00Anges de Notse - Unisport -:-
16:00ASC Kara - OTR -:-
16:00Dynamic Togol. - Gbikinti Bassar -:-
16:00Gomido - Espoir -:-
16:00Koroki Metete - Maranatha -:-
16:00Kotoko - Kara -:-
16:00Semassi - AS Togo-Port -:-

TUNESIË: Ligue Professionnelle 1

14:00Metlaoui - Bizertin -:- [ 2.36 | 2.95 | 2.80 ]
15:00Club Africain - Etoile Sahel -:- [ 2.50 | 2.80 | 2.70 ]

TURKIJE: Super Lig

12:00Akhisar Belediye - Kayserispor -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.70 ]
12:00Basaksehir - Antalyaspor -:- [ 1.50 | 4.30 | 6.05 ]
14:30Yeni Malatyaspor - Galatasaray -:- [ 5.25 | 3.95 | 1.61 ]
17:30Besiktas - Osmanlispor -:- [ 1.22 | 6.40 | 11.50 ]

TURKIJE: TFF 1. Lig

11:00Altinordu - Adana Demirspor -:- [ 2.19 | 3.45 | 3.00 ]
11:00Elazigspor - Erzurum BB -:- [ 1.88 | 3.40 | 3.90 ]
13:30Ankaragücü - Manisaspor -:- [ 1.56 | 3.80 | 5.80 ]
16:00Samsunspor - Giresunspor -:- [ 3.40 | 2.95 | 2.05 ]

TURKIJE: Spor Toto 2. Lig White Group

11:00Gumushanespor - Altay -:- [ 2.00 | 3.45 | 3.10 ]
11:00Kahramanmaras - Sanliurfaspor -:- [ 3.35 | 3.20 | 1.98 ]
11:30Bandirmaspor - Sakaryaspor -:- [ 2.35 | 3.50 | 2.50 ]
11:30Bugsasspor - Fethiyespor -:- [ 1.63 | 3.60 | 4.50 ]
11:30Karsiyaka - Kirklarelispor -:- [ 2.75 | 3.50 | 2.16 ]
11:30Silivrispor - Nigde Belediyespor -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.03 ]
11:30Zonguldak - Nazillispor -:- [ 1.53 | 3.60 | 5.55 ]

TURKIJE: Spor Toto 2. Lig Red Group

10:00Eyupspor - Menemen Belediye -:- [ 4.35 | 3.85 | 1.60 ]
11:00Amedspor - Tokatspor -:- [ 2.35 | 3.50 | 2.50 ]
11:30Afjet Afyonspor - Hatayspor -:- [ 2.35 | 3.50 | 2.50 ]
11:30Etimesgut - Bucaspor -:- [ 2.03 | 3.50 | 3.00 ]
11:30Kastamonuspor - Keciorengucu -:- [ 2.40 | 3.60 | 2.40 ]
11:30Kocaeli Birlikspor - Bodrumspor -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.03 ]

TURKIJE: TFF 3. Lig Group 1

11:00Batman Petrolspor - Catalca -:-
11:00Bayburt - Orhangazispor -:-
11:00Ofspor - Dardanelspor -:-
11:30Altindag Bld. - 12 Bingol -:-
11:30Erbaaspor - Duzcespor -:-
11:30Halide E. - Erzin -:-
11:30Kozan - Yomraspor -:-
11:30Manisa - Bayrampasa -:-

TURKIJE: TFF 3. Lig Group 2

11:0024 Erzincanspor - Golcukspor -:-
11:00Pazarspor - Ankara Demirspor -:-
11:00Trabzon - Belediye Vanspor -:-
11:00Yeni Orduspor - Erokspor -:-
11:30Anatolia Bagcilar - Tire -:-
11:30Ergene Velimese - Erciyesspor -:-
11:30Kirikhanspor - Turgutluspor -:-
11:30Muglaspor - Darica Genclerbirligi -:-
11:30Yesil Bursa - Diyarbekirspor -:-

TURKIJE: TFF 3. Lig Group 3

11:00Cizrespor - Duzyurtspor -:-
11:00Karakopru - Osmaniyespor -:-
11:30Aydinspor - Tekirdagspor -:-
11:30Corum - Karacabey Birlikspor -:-
11:30Tarsus - Sultanbeyli -:-

URUGUAY: Hoogste Divisie - Nacompetitie

00:00El Tanque Sisley - Sud America -:- [ 2.80 | 3.35 | 2.19 ]

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Super final

20:00Lara - Monagas -:- [ 2.03 | 3.00 | 3.30 ]

ZUID-AFRIKA: Premier League

14:30Baroka - Supersport -:- [ 2.75 | 2.85 | 2.45 ]
14:30Golden Arrows - Maritzburg Utd -:- [ 2.45 | 2.85 | 2.75 ]

ZUID-AFRIKA: First Division

14:30Jomo Cosmos - Mthatha Bucks -:-

ZWITSERLAND: Super League

16:00Grasshoppers - Basel -:- [ 5.40 | 4.05 | 1.52 ]
16:00Lausanne - Zürich -:- [ 3.90 | 3.55 | 1.81 ]
16:00Luzern - Young Boys -:- [ 4.35 | 3.90 | 1.65 ]

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Schakel over naar touch-versie