m.FlashScore.nl

REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AUSTRALIË: Northern NSW

11:45UitgesteldValentine - Adamstown Rosebud -:-

AZIË: AFC Champions League - Play-offs

12:30Urawa (Jpn) - Ulsan Hyundai (Kor) 1:2
14:00Shanghai SIPG (Chn) - Jeonbuk (Kor) 1:1

AZIË: AFC Beker

10:00April (Prk) - Hang Yuen (Tpe) 5:0
11:30Minerva (Ind) - Chennaiyin (Ind) 1:1
13:45Abahani Limited (Ban) - Manang Marshyangdi (Nep) 5:0
14:00Tai Po (Hkg) - Kitchee (Hkg) 3:3
14:30Khujand (Taj) - Istiqlol Dushanbe (Taj) 3:2
16:00Altyn Asyr (Tkm) - Dordoi Bishkek (Kgz) 3:1

AZIË: AFC Beker - Play-offs

12:00Binh Duong (Vie) - PSM Makassar (Ina) 1:0

BRAZILIË: Serie D - Play-offs

00:15America PE - America-RN 1:0
advertentie

CANADA: Canadian Premier League

00:00HFX Wanderers - Cavalry -:-

CHINA: Yi Competitie

09:30Dalian Chanjoy - Shanxi Xindu 7:1
09:30Jiangsu Yancheng - Beijing Technology 2:0
09:30Qingdao Red Lions - Zibo Sunday 1:0
09:30Yanbian Beiguo - Jilin Baijia 1:0
09:30Yinchuan Helanshan - Qingdao Jonoon 1:0
10:00Guangxi Baoyun - Zhejiang Yiteng 1:1
10:00Hebei Elite - Inner Mongolia 3:0
10:00Lhasa Chengtou - Suzhou Dongwu 0:1
10:00Shenzhen Pengcheng - Fujian Tianxin 1:1
10:00Xian Daxing Chongde - Baoding Yingli Yitong 0:3
10:30Hubei Chufeng Heli - Wuhan Three Towns 0:0
10:30Shenyang Urban FC - Taizhou Yuanda 1:0
13:00Hangzhou Wuyue - Yunnan Kunlu 2:1
13:00Jiangxi Liansheng - Kunshan 1:0
13:30Chengdu Qianbao - Nanjing Shaye 5:1

ESTLAND: Competitie

18:00Paide - Kuressaare 7:0
18:30Levadia - Narva 2:0

ESTLAND: Beker

18:00JK Jarve II - JK 32.KK -:-
18:00Viimsi JK 2 - Igiliikur 1:2
19:30Eston Villa - JK Metsis -:-

EUROPA: Europees Kampioenschap -21

18:30Spanje -21 - België -21 2:1
26'Italië -21 - Polen -21 0:0

FILIPIJNEN: PFL

09:30Global FC - Philippine Air Force 3:1
10:00Mendiola FC 1991 - Kaya 3:6
13:00Green Archers - Stallion 0:0

FINLAND: Hoogste Divisie

17:30HJK - Honka 0:1

FINLAND: 1e Divisie

17:30AC Kajaani - MuSa 1:3
17:30Jaro - Ekenas 3:0
17:30MyPa - TPS Turku 3:1
17:30TPV - Haka 1:3

FINLAND: Kakkonen - Groep A

17:30Sudet - Klubi 04 0:0
17:30VJS - Mikkeli 0:1

FINLAND: Kakkonen - Groep B

17:30KaaPo - GrIFK 4:0
17:30P-Iirot Rauma - Jazz Pori 2:2
17:30SalPa - Gnistan 2:3

GEORGIË: Beker

15:00Gagra - Torpedo Kutaisi 2:3
15:00Telavi - Lokomotiv Tbilisi 0:1
17:00Merani Tbilisi - Din. Tbilisi 1:0net
18:00Rustavi - Bolnisi 2:0

IJSLAND: Competitie

11'KR Reykjavik - Valur 0:0

IJSLAND: Inkasso-deildin

11'Throttur - Fjolnir 0:0

INDONESIË: Piala Indonesia

11:00Persebaya - Madura United 1:1

IRAK: Super League

16:00Al Karkh - Al Quwa Al Jawiya 1:3
16:00Al Najaf - Al Diwaniya 1:1
16:00Alsinaat Alkahrabaiya - Al Zawraa 0:1
18:15Al Minaa - Al Hussein 3:2

JAPAN: YBC Levain Cup - Play-offs

12:00Iwata - Sapporo 1:2
12:00Nagoya - Vegalta Sendai 2:0
12:00Tokio - C-Osaka 1:0
12:00V-Varen Nagasaki - G-Osaka 1:4

KAZACHSTAN: Beker

14:00Kaisar - Tobol 3:1
15:30Atyrau - Ordabasy 0:0

KENIA: Premier League - Nacompetitie

14:00Posta Rangers - Nairobi Stima 1:1

LETLAND: Beker

19:30Krimulda - Keiko Jekabpils -:-
20:00Aliance - Ldz Cargo -:-

LIBERIA: LFA First Division

14:00MC Breweries - Keitrace -:-
16:00LISCR FC - Barrack Young Controllers -:-
16:00UitgesteldNimba FC - NPA Anchors -:-
16:00Small Town - Nimba -:-
18:00Jubilee - Fassell -:-
18:00LPRC Oiler - Watanga -:-

LITOUWEN: Beker

18:00Marijampole - Suduva 1:4
18:00Zalgiris - Stumbras 3:0

MACAU: Elite League

13:05Benfica - Cheng Fung 1:0
15:00Tim Iec - Hang Sai 5:2

MALEDIVEN: Dhivehi Premier League - Eerste fase

13:00Maziya - Green Streets 3:1
18:00Victory - United Victory -:-

MALEISIË: Super League

15:00Johor DT - Selangor 3:2
15:00Kuala Lumpur - Melaka United 0:1

MALEISIË: Premier League

14:15Sarawak - UKM 1:3
15:00PDRM FA - Sabah 1:2
15:00UiTM - Penang 3:3

NIGERIA: Aiteo Cup

15:00Aklosendi - Nasarawa 1:0
15:00Ambassador - Warri 0:1
15:00UitgesteldPort Harcourt City - El Kanemi -:-
16:00Crown - Kwara 1:2pen
16:00EFCC - Sunshine Stars 1:0
16:00Gateway Utd. - Abia Warriors 0:2
16:00Smart City - Enyimba 3:2
17:00Calabar Rovers - Wikki Tourist 2:1pen
17:00Delta Force - Cynosure 0:1pen
17:00Ekiti United - Bendel 2:4
17:00Enugu - Lobi Stars 0:2
17:00Gombe - Niger 0:1
17:00Katsina Utd - Shooting Stars 0:2
17:00Rivers United - Akwa United 3:0

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: Gold Beker

01:30Panama - Trinidad and Tobago 2:0
04:00USA - Guyana 4:0

NOORWEGEN: NM Beker

18:00Baerum Sportsklubb - Vålerenga 5:3
18:00Fram - Strömsgodset 2:1
18:00Grorud - Mjondalen 0:1
18:00Levanger - Kristiansund 1:3
18:00Nest-Sotra - KFUM Oslo 0:4
18:00Sandefjord - Odd 1:2pen
18:00Sandnes - Viking 1:2
18:00Skeid - Ranheim 0:3
18:00Sogndal - Brann 1:2
18:00Strømmen - Lilleström 1:0
18:00Tromsdalen - Sarpsborg 08 1:0
18:00Ull/Kisa - Rosenborg 1:2net
19:00Bryne - Haugesund 2:6
68'Aalesund - Molde 4:0

OEZBEKISTAN: Uzbekistan Cup

14:40Bunyodkor - Met. Bekobod 2:1
14:45Neftchi Fargona - Zirabulok 8:0
14:45Zaamin - Xorazm Urganch 2:1
15:00Andijan - Bukhoro 4:1
15:00Termez Surkhon - Rush-Milk 3:2
16:00Sogdiana - Zarangari -:-

POLEN: III Liga - Group I

18:00Biala Piska - Ostroda 2:2
18:00Huragan Morag - Polonia Warschau 1:1
18:00Legia II - Sokol Aleksandrow L. 1:2
18:00LKS Lomza - Zambrow 0:5
18:00Mazur Elk - Bron Radom 0:4
18:00Sulejowek - W. Mazowieckie 2:2
18:00Swit - Pelikan 3:3
18:00T. Mazowiecki - Skierniewice 2:1
18:00Ursus Warszawa - Legionowo 3:4

POLEN: Polish Cup Women

18:00Czarni Sosnowiec V - Medyk Konin V 3:4

USA: USL Championship

04:30Reno - Phoenix Rising 0:3

USA: USL League Two

00:00Miami City - Lakeland Tropics 3:1
01:00Bantams - Peachtree City MOBA 1:0
01:00Charlotte Eagles - Tormenta II 3:3
01:00North Carolina II - Virginia Beach 2:1
01:00Tri-Cities - Tobacco Road 4:1
02:00Texas United - Corpus Christi FC 0:2
00:00Dayton - Chicago United -:-
00:00The Villages - Florida Elite -:-
00:30Weston - Daytona -:-

USA: US Open Beker

01:00Columbus Crew - Atlanta United 2:3
01:00Houston Dynamo - Minnesota 2:3

WERELD: Vrouwen WK

26'Japan V - Engeland V 0:1
26'Schotland V - Argentinië V 1:0

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

14:30Zambia - Ivoorkust 1:4
17:30AfgelastZuid-Afrika - Angola -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

10:30Opava (Cze) - Vitkovice (Cze) 4:0
11:00Ceske Budejovice (Cze) - Pribram (Cze) 1:2
11:00Mura (Slo) - Ferencvaros (Hun) 1:4
14:00Saturn Ramenskoye (Rus) - Znamya Noginsk (Rus) 3:1
16:00Sered (Svk) - Dubnica (Svk) 6:0
16:30Plzen (Cze) - Sokolov (Cze) 2:0
16:30Zlin (Cze) - Brno (Cze) 0:1
17:00AIK Stockholm (Swe) - Hacken (Swe) 1:1
17:00Din. Minsk (Blr) - FC Tambov (Rus) 2:3
17:00Jablonec (Cze) - Jihlava (Cze) 3:0
17:00Sochi (Rus) - Luch (Rus) 2:0
17:30Akhmat Grozny (Rus) - Maribor (Slo) 3:2
17:30Chemik Police (Pol) - Pogon Szczecin (Pol) 0:3
17:30Ludogorets (Bul) - Triglav (Slo) 4:0
18:00Gradina Srebrenik (Bih) - Tuzla City (Bih) 2:3
18:00Kalmar (Swe) - Hammarby (Swe) 1:0
18:00Olympiakos (Gre) - Viitorul Constanta (Rou) 3:2
18:00SV Turkgucu Ataspor (Ger) - Pullach (Ger) 12:0
18:30Calberlah (Ger) - Braunschweig (Ger) 0:11
18:30Chemnitzer (Ger) - Pirna Copitz (Ger) 3:0
18:30Kornwestheim (Ger) - Grossaspach (Ger) 0:11
19:00Domzale (Slo) - Sampion Celje (Slo) 10:0
19:00Neumarkt (Ger) - Greuther Fürth II (Ger) -:-

ZUID-AMERIKA: Amerikaanse Beker

23:30Bolivia - Peru 1:3
02:30Brazilië - Venezuela 0:0
23:30Colombia - Qatar -:-

ZWEDEN: Superettan

18:30Jonkopings - Varbergs 3:1

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

19:00Kristianstads - Torns 0:2

ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland

19:00Gottne IF - IFK Umea 2:2
19:00Sandviks - Anundsjo 2:1
19:30IFK Ostersund - Kramfors-Alliansen -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand

19:30Skiljebo - Valbo FF -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland

19:00Halmia - Vinbergs 4:1

ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand

19:30Aspudden Tellus - Stockholm Internazionale -:-
19:45Huddinge - Varmbols -:-

ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland

19:00Torslanda - Vargarda IK 2:2
19:00Vanersborgs FK - Nordvarmland -:-
19:30Tidaholm IFK - Stenungsunds -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Östra Götaland

19:00Bromolla - IFK Berga 1:1
19:00IFK Hassleholm - Nosaby IF 3:1
19:30Karlskrona - Hassleholms IF -:-

ZWEDEN: Elitettan Women

18:00Kvarnsvedens V - Hammarby V 2:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.