m.FlashScore.nl

REFRESH

Voetbal » Vandaag » Quoteringen

AFRIKA: CAF Confederations Cup - Kwalificatie

14:00Kampala City (Uga) - Otoho d'Oyo (Con) -:-
15:00New Star (Cmr) - Gor Mahia (Ken) -:-
16:00Asante Kotoko (Gha) - Cotonsport (Cmr) -:-
16:00Enugu (Nga) - Bantu (Les) -:-
16:45Hussein Dey (Alg) - Al Ahly Benghazi (Lby) -:-
17:00Raja Casablanca (Mar) - African Stars (Nam) -:-
17:00San Pedro (Ivo) - Nkana (Zam) -:-
18:00Sfaxien (Tun) - Vipers (Uga) -:-

ANDORRA: Andorra Cup

11:00Carroi - UE Santa Coloma -:-
14:00Penya - Encamp -:-
17:00Atletic Club Escaldes - Ordino -:-
20:00La Massana - Lusitanos -:-

ARGENTINIË: Superliga

00:00River Plate - Defensa y Justicia 0:1
22:00San Lorenzo - Huracan -:- [ 2.30 | 2.95 | 3.40 ]

ARGENTINIË: Verano Toernooi

02:10Racing Club - Rosario 1:0

AUSTRALIË: A-Competitie

07:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix 3:3 [ 1.74 | 3.75 | 4.40 ]
09:00Central Coast Mariners - Brisbane Roar 1:1 [ 2.60 | 3.65 | 2.40 ]
advertentie

AUSTRALIË: National Youth League

06:00Melbourne City -21 - Perth Glory -21 3:3 [ 1.60 | 4.20 | 4.00 ]
06:30Canberra United -21 - Sydney -21 0:3

AUSTRALIË: W-League

09:30Melbourne City V - Newcastle V 4:0 [ 1.36 | 4.90 | 5.80 ]

AZIË: Aziatische Cup - Play-offs

23'Jordanië - Vietnam 0:0 [ 1.79 | 3.15 | 4.70 ]
15:00Thailand - China -:- [ 4.45 | 3.15 | 1.82 ]
18:00Iran - Oman -:- [ 1.33 | 4.35 | 9.20 ]

BANGLADESH: Premier League

10:00Arambagh - Sheikh Russel 0:1
60'Mohammedan - BJMC 1:1

BELGIË: Jupiler Pro League

14:30Club Brugge - Charleroi -:- [ 1.49 | 4.45 | 6.25 ]
18:00Gent - Anderlecht -:- [ 2.05 | 3.65 | 3.40 ]
20:00Mouscron - Oostende -:- [ 2.13 | 3.45 | 3.35 ]

BELGIË: Proximus League

16:00St. Gilloise - Leuven -:- [ 1.71 | 3.70 | 4.50 ]

BELGIË: Eerste Klasse Amateurs

15:00Aalst - Chatelet -:-
15:00Boom - ASV Geel -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Hamoir - Rebecquoise -:-
14:30Tilleur - Vise -:-
14:30Walhain - Waremme -:-
15:00Francs Borains - Wallonne Ciney -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV A

14:30Londerzeel - Mandel United -:-
15:00Diegem - Menen -:-
15:00Dikkelvenne - Ronse -:-
15:00KRC Harelbeke - Wijgmaal -:-
15:00Olsa Brakel - Gullegem -:-
15:00Saint Eloois - Petegem -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV B

14:30Vosselaar - Duffel -:-
15:00Cappellen - Sint Niklaas -:-
15:00K. Berchem Sport - Hamme -:-

BENIN: Championnat National

16:00Bembereke - Energie Sports -:-
16:00FC Esae - Buffles du Borgou -:-
16:00Tonnerre - Avrankou Omnisport -:-
16:00USS Krake - Dragons -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

00:30The Strongest - Aurora 2:1 [ 1.14 | 6.50 | 10.50 ]
20:00Destroyers - Blooming -:- [ 2.85 | 3.20 | 2.14 ]
22:15J. Wilstermann - Bolivar -:- [ 1.73 | 3.70 | 3.55 ]
22:15San Jose - Nacional Potosi -:- [ 1.19 | 6.50 | 7.65 ]
00:30Oriente Petrolero - Royal Pari -:- [ 2.24 | 3.15 | 2.75 ]

BOTSWANA: Premier League

14:45Prisons XI Gaborone - BDF XI -:-
15:00BR Highlanders - Extension Gunners -:-

BRAZILIË: Campeonato Alagoano

20:00ASA - Murici AL -:-
20:00CRB - Coruripe -:-
20:00Dimensao Saude - CSA -:-

BRAZILIË: Campeonato Baiano

20:00Fluminense de Feira - Bahia -:-
20:00Jequie - Jacobina -:-
20:00Juazeirense - Alagoinhas -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

19:30Portuguesa RJ - Americano FC -:- [ 2.12 | 3.15 | 3.05 ]
20:00Flamengo - Bangu -:- [ 1.13 | 7.30 | 17.50 ]
22:00Cabofriense - Botafogo RJ -:- [ 5.05 | 3.65 | 1.65 ]
23:00Boavista - Resende -:- [ 1.81 | 3.45 | 4.20 ]

BRAZILIË: Campeonato Catarinense

20:00Figueirense - Tubarao -:- [ 1.86 | 3.55 | 3.25 ]
20:00Joinville - Avai -:- [ 3.60 | 3.15 | 1.87 ]
20:00Marcilio Dias - Criciuma -:- [ 2.85 | 3.30 | 2.10 ]
22:00Metropolitano - Chapecoense-SC -:- [ 4.80 | 3.40 | 1.61 ]

BRAZILIË: Campeonato Gaucho

20:00Novo Hamburgo - Gremio -:- [ 3.40 | 2.95 | 2.02 ]
20:00Pelotas - Juventude -:- [ 2.60 | 3.10 | 2.36 ]
21:00Aimore - EC Sao Jose -:- [ 3.10 | 2.85 | 2.19 ]
22:00Sao Luiz - Internacional -:- [ 4.60 | 3.65 | 1.58 ]

BRAZILIË: Campeonato Goiano

13:00Atletico GO - Goianesia -:- [ 1.24 | 4.75 | 9.40 ]
19:30Ipora - Itumbiara -:- [ 1.81 | 3.65 | 3.35 ]
19:30Novo Horizonte - Crac Go -:-
20:00Goiania - Goias -:-
20:00Gremio Anapolis - Anapolina -:- [ 2.95 | 2.95 | 2.22 ]

BRAZILIË: Campeonato Matogrossense

14:00Sinop - Juara -:-
19:00Araguaia - Mixto -:-
20:00Cuiaba Esporte - Luverdense -:-

BRAZILIË: Campeonato Mineiro

14:00Caldense - America MG -:- [ 3.50 | 3.10 | 1.93 ]
14:00Tupi - Tombense -:- [ 2.00 | 2.95 | 3.45 ]
14:00Villa Nova MG - Tupynambas -:-
20:00Atletico-MG - Boa -:- [ 1.27 | 4.85 | 7.65 ]
20:00Patrocinense - URT -:- [ 2.35 | 3.10 | 2.60 ]

BRAZILIË: Campeonato Paraense

23:30Castanhal - Independente 1:2
20:00UitgesteldRemo - Tapajos -:-
21:00SAO Raimundo PA - Aguia De Maraba -:-

BRAZILIË: Campeonato Paranaense - Eerste fase

20:00Cascavel - Toledo -:-
20:00Cianorte - Londrina -:-
20:00Foz do Iguacu - Coritiba -:- [ 3.70 | 2.85 | 1.97 ]
20:00Maringa FC - Rio Branco PR -:- [ 1.97 | 3.30 | 3.15 ]
20:00Parana - Operario -:- [ 2.13 | 3.15 | 2.90 ]

BRAZILIË: Campeonato Paulista

00:30Bragantino - Guarani 1:0 [ 2.36 | 3.05 | 2.90 ]
14:00Botafogo SP - Sao Bento -:- [ 2.18 | 2.95 | 3.35 ]
20:00Corinthians - Sao Caetano -:- [ 1.35 | 4.35 | 8.60 ]
22:00Red Bull Brasil - Palmeiras -:- [ 7.45 | 4.30 | 1.39 ]

BRAZILIË: Campeonato Pernambucano - Eerste fase

20:00Afogados da Ingazeira - Petrolina -:-
20:00Santa Cruz - America PE -:- [ 1.53 | 3.50 | 5.60 ]
23:00Salgueiro - Academica Vitoria -:- [ 1.63 | 3.65 | 4.35 ]

BRAZILIË: Campeonato Potiguar - Eerste fase

20:00ABC - America-RN -:-
20:00Assu RN - Potiguar -:-
20:00Globo - CE Forca E Luz -:-

BRAZILIË: Campeonato Sergipano - Eerste fase

20:00Olimpico EC - Confianca -:-

BRAZILIË: Campeonato Sul-Matogrossense

20:00Novoperario - URSO -:-
20:00Operario MS - Corumbaense -:-
00:007 de Setembro - Aguia Negra -:-

BRAZILIË: Campeonato Paraibano

20:00Campinense - Nacional de Patos -:-
21:00EC de Patos - Botafogo PB -:-

BRAZILIË: Campeonato Maranhense

23:00Imperatriz - Santa Quiteria 2:1
19:30Cordino EC - Maranhao -:-
20:00Sampaio Correa - Sao Jose MA -:-

BRAZILIË: Campeonato Piauiense

21:00AE Altos - Julho Esporte -:-
21:00Parnahyba - River-PI -:-

CONGO: Ligue 1

15:00Inter Club - Leopard -:-
15:00JS Talangai - CARA Brazzaville -:-
15:00Nico-Nicoye - Diables Noirs -:-
15:00Otoho d'Oyo - La Mancha -:-
15:00V. Club Mokanda - Patronage Sainte-Anne -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Clausura

02:30Alajuelense - San Carlos 0:1
20:30Zeledon - Grecia -:- [ 2.10 | 3.30 | 2.85 ]
22:00U.C.R. - Cartagines -:- [ 2.75 | 3.25 | 2.17 ]
22:05Limon - Herediano -:- [ 2.85 | 3.25 | 2.13 ]
22:55Saprissa - Guadalupe -:- [ 1.34 | 4.60 | 6.30 ]
00:00Santos DG - Carmelita -:- [ 1.81 | 3.40 | 3.60 ]

CYPRUS: Eerste Divisie

15:00AEL Limassol - APOEL -:- [ 3.30 | 3.35 | 1.90 ]
16:00Alki Oroklini - Paphos -:- [ 2.85 | 2.90 | 2.30 ]
17:00Anorthosis - Paralimni -:- [ 1.29 | 4.75 | 7.30 ]

DUITSLAND: Bundesliga

15:30Neurenberg - Hertha -:- [ 3.10 | 3.45 | 2.36 ]
18:00Schalke 04 - Wolfsburg -:- [ 2.35 | 3.15 | 3.40 ]

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Clausura

01:30Chalatenango - FAS 1:0
02:00Luis Angel Firpo - Aguila 0:1
02:00Metapan - Santa Tecla 3:1
22:15Alianza FC - Municipal Limeno -:- [ 1.30 | 4.55 | 6.55 ]

ENGELAND: Premier League

14:30Huddersfield Town - Manchester City -:- [ 18.00 | 9.25 | 1.17 ]
17:00Fulham - Tottenham -:- [ 5.55 | 3.70 | 1.74 ]

ENGELAND: Premier League Cup

14:00Liverpool -23 - West Brom -23 -:-

ETHIOPIË: Premier League

13:00Dedebit - Adama Kenema -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

15:00Rennes - Montpellier -:- [ 2.18 | 3.20 | 3.60 ]
17:00Angers - Nantes -:- [ 2.50 | 2.95 | 3.15 ]
17:00Caen - Olympique Marseille -:- [ 4.30 | 3.65 | 1.85 ]
19:00Girondins Bordeaux - Dijon -:- [ 1.73 | 3.70 | 5.05 ]
21:00AS Saint-Étienne - Olympique Lyon -:- [ 3.00 | 3.55 | 2.30 ]

GAMBIA: GFA League

17:00Fortune - Armed Forces -:-
17:00Marimoo - Tallinding United -:-
17:00Real Banjul - Wallidan -:-
17:00Samger - Wellingara -:-

GIBRALTAR: Premier Division

16:00Boca Juniors - Lynx -:-

GRIEKENLAND: Super League

14:00OFI Kreta - Panetolikos -:- [ 2.04 | 3.05 | 3.80 ]
16:15AEL Larissa - Aris -:- [ 2.50 | 2.80 | 3.05 ]
18:00Xanthi - Atromitos -:- [ 3.00 | 2.80 | 2.50 ]
18:30AEK Athene - Asteras T. -:- [ 1.59 | 3.50 | 6.15 ]

GRIEKENLAND: Football League

13:00Aiginiakos - Irodotos -:- [ 1.78 | 3.25 | 4.10 ]
14:00AO Trikala - Iraklis -:- [ 2.95 | 3.00 | 2.27 ]
14:00Apollon Pontou - Dramas -:- [ 2.50 | 2.90 | 2.70 ]
14:00Sparti - Kerkyra -:-

GRIEKENLAND: Division C

11:30Diagoras - Acharnaikos -:-
12:00Thyella Kamari - Apollon Eretria -:-
12:30Eikosimias - Aspropyrgos Enosis -:-
12:30Pamisos - Katastari -:-
12:30Paniliakos - Foivos Kremasti -:-
13:15Ialisos - Panegialios -:-
14:00A. Asteras - Edessaikos -:-
14:00Acheron Kanalaki - Kronos Argyrades -:-
14:00AE Neapolis - Keratsini -:-
14:00Aetos Orfani - Kosmio -:-
14:00Aiolikos - Korinthos -:-
14:00Alexandros Kilkis - Orfeas Xanthi -:-
14:00Almopos - PO Triglia -:-
14:00Amvrysseas - Pellana -:-
14:00AO Ilisiakos - Panthiraikos -:-
14:00Apollon Makrychori - Thiseas Agria -:-
14:00Apollon Paralimniou - Sidirokastro -:-
14:00Aris Avato - Aspida Xanthi -:-
14:00Aris Palaiochori - Amyntaio -:-
14:00Asteras Itea - Pierikos -:-
14:00Asteras Vlachioti - Kalamata -:-
14:00Atromitos P. - Ampelakiakos Salamis -:-
14:00Atsalenios - Ierapetra -:-
14:00Chalkis - Agios Ierotheos -:-
14:00Enosi Lerna - Panarkadikos -:-
14:00Episkopi - Proodeftiki -:-
14:00Ermionidas-Ermis - Mandraikos -:-
14:00GS Almyros - Fokikos -:-
14:00Ionikos - Giouchtas -:-
14:00Ipato - Panargiakos -:-
14:00Kalampaki - Chrisoupolis -:-
14:00Kallithea - Charavgiakos -:-
14:00Keravnos Pernis - Kavala -:-
14:00Kyminion - Niki Agkathia -:-
14:00Meteora - O. Volos -:-
14:00Nafpaktiakos A. - Souli Paramythia -:-
14:00Niki Tragano - Palliniakos -:-
14:00Niki Volos - Stylida -:-
14:00Oikonomos - Karditsa -:-
14:00PAE Egaleo - Agioi Anargyroi -:-
14:00Palaiochora - Aeek Inka -:-
14:00Panmovriakos - PAO Varda -:-
14:00Panserraikos - Alexandroupoli -:-
14:00PAO Koufalion - Langadas -:-
14:00Sellana - Achilleas Neokesarias -:-
14:00Thesprotos - Tilikratis L. -:-
14:00Thyella D. - Amaliadas - Panopoulou -:-
14:00Veria - Makedonikos -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura

01:00Comunicaciones - Xelaju 2:0 [ 1.84 | 3.25 | 3.80 ]
02:00Coban Imperial - Municipal 2:0
18:00Sanarate - Guastatoya -:- [ 3.25 | 3.15 | 2.05 ]
18:30Antigua - Petapa -:- [ 1.54 | 3.85 | 4.85 ]
19:00Malacateco - Deportivo Chiantla -:- [ 1.25 | 5.00 | 9.05 ]

HONDURAS: Nationale Liga - Clausura

01:00UPNFM - Juticalpa 4:2 [ 1.46 | 4.10 | 5.05 ]
02:00Real Espana - Vida 1:0 [ 1.53 | 3.85 | 4.65 ]
22:00Real de Minas - Motagua -:- [ 8.40 | 5.15 | 1.23 ]
23:00Platense - Marathon -:- [ 2.18 | 3.20 | 2.80 ]
00:00Olimpia - CD Honduras -:- [ 1.58 | 3.75 | 4.35 ]

HONG KONG: Premier League

07:30Hoi King - Southern District 1:0 [ 14.50 | 7.40 | 1.09 ]
90+'Kitchee - Lee Man Warriors 3:0 [ 1.20 | 5.75 | 8.40 ]

IJSLAND: Reykjavik Cup

19:15Valur - Leiknir -:- [ 1.20 | 6.00 | 9.10 ]
21:15Vikingur Reykjavik - Fjolnir -:- [ 1.92 | 3.90 | 2.95 ]

ISRAËL: Leumit Competitie

18:30H. Kfar Saba - Hapoel Katamon -:- [ 1.91 | 3.25 | 3.55 ]

ITALIË: Serie A

12:30Frosinone - Atalanta -:- [ 7.35 | 4.75 | 1.43 ]
15:00Fiorentina - Sampdoria -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.40 ]
15:00Spal - Bologna -:- [ 2.50 | 2.95 | 3.20 ]
18:00Cagliari - Empoli -:- [ 1.97 | 3.60 | 3.80 ]
20:30Napoli - Lazio -:- [ 2.05 | 3.45 | 3.70 ]

ITALIË: Serie B

15:00Cosenza - Ascoli -:- [ 2.02 | 2.95 | 4.05 ]
15:00Padova - Hellas Verona -:- [ 3.05 | 2.95 | 2.40 ]
21:00Pescara - Cremonese -:- [ 1.98 | 3.15 | 3.90 ]

ITALIË: Serie C - Groep A

14:30Arzachena - Entella -:- [ 5.05 | 3.30 | 1.64 ]
14:30Juventus -23 - Carrarese -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.09 ]
14:30Pontedera - Piacenza -:- [ 3.00 | 2.85 | 2.31 ]
14:30Pro Patria - Olbia -:- [ 1.85 | 3.05 | 4.10 ]
14:30Pro Piacenza - Alessandria -:-
14:30Pro Vercelli - Arezzo -:- [ 1.76 | 3.20 | 4.30 ]
18:30Lucchese - Pistoiese -:- [ 2.09 | 3.20 | 3.10 ]

ITALIË: Serie C - Groep C

14:30Monopoli - Potenza -:- [ 2.90 | 2.60 | 2.60 ]
14:30Siracusa - Catania -:- [ 3.05 | 2.85 | 2.30 ]
14:30Trapani - Vibonese -:- [ 1.64 | 3.20 | 5.20 ]
14:30Viterbese - Juve Stabia -:- [ 3.30 | 2.95 | 2.12 ]
16:30Bisceglie - Reggina 1914 -:- [ 4.75 | 2.85 | 1.81 ]
16:30Catanzaro - Rende -:- [ 2.08 | 3.10 | 3.25 ]
16:30Matera - Sicula Leonzio -:-
16:30Virtus Francavilla - Cavese -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.70 ]
18:30Casertana - Rieti -:- [ 1.84 | 3.30 | 3.75 ]

ITALIË: Serie D - Groep A

14:30Arconatese - Folgore Caratese -:-
14:30Borgaro - Dronero -:-
14:30Bra - Borgosesia -:-
14:30Lecco - Casale -:-
14:30Ligorna - Inveruno -:-
14:30Milano City - Fezzanese -:-
14:30Sestri Levante - Lavagnese -:-
14:30Stresa Sportiva - Chieri -:-
15:00Unione Sanremo - Savona -:-

ITALIË: Serie D - Groep B

14:30Caravaggio - Darfo Boario -:-
14:30Como - Olginatese -:-
14:30Legnago Salus - Ambrosiana -:-
14:30Mantova - Scanzorosciate -:-
14:30Pontisola - Virtus Bergamo -:-
14:30Pro Sesto - Caronnese -:-
14:30Rezzato - Sondrio -:-
14:30Seregno - Villafranca -:-
14:30Villa Alme - Ciserano -:-

ITALIË: Serie D - Groep C

14:30ArzignanoChiampo - Levico Terme -:-
14:30ASC St. Georgen - Adriese -:-
14:30Belluno - Delta Rovigo -:-
14:30Campodarsego - Este -:-
14:30Cartigliano - Bolzano -:-
14:30Clodiense - Sandona -:-
14:30Montebelluna - Feltre -:-
14:30Tamai - Chions -:-
14:30Trento - Cjarlins Muzane -:-

ITALIË: Serie D - Groep D

14:30Axys Zola - Sasso Marconi -:-
14:30Ciliverghe Mazzano - Calvina -:-
14:30Crema - Fiorenzuola -:-
14:30Fanfulla - Pavia -:-
14:30Lentigione - Pergolettese -:-
14:30Mezzolara - Adrense -:-
14:30OltrepoVoghera - Modena -:-
14:30Reggio Audace - Classe -:-
14:30Vigor Carpaneto - San Marino -:-

ITALIË: Serie D - Groep E

14:30Cannara - Gavorrano -:-
14:30Ponsacco - Scandicci -:-
14:30Prato - Bastia -:-
14:30San Donato - Real Forte Querceta -:-
14:30Sangimignano Sport - Massese -:-
14:30Sangiovannese - Aglianese Calcio -:-
14:30Seravezza Pozzi - Montevarchi Calcio -:-
14:30Trestina - Pianese -:-
14:30Tuttocuoio - Ghivizzano Borgo -:-
14:30UC Sinalunghese - Viareggio -:-

ITALIË: Serie D - Groep F

14:30Agnonese - Castelfidardo -:-
14:30ASD Francavilla - Vastese -:-
14:30Avezzano - Giulianova -:-
14:30Forli - Campobasso -:-
14:30Jesina - S. N. Notaresco -:-
14:30Matelica - Montegiorgio -:-
14:30Recanatese - Savignanese -:-
14:30Sammaurese - Cesena -:-
14:30Sangiustese - ASD Pineto Calcio -:-
14:30Santarcangelo - Isernia -:-

ITALIË: Serie D - Groep G

14:00Lupa Roma - Castiadas -:-
14:30Albalonga - Lanusei Calcio -:-
14:30Anzio Calcio 1924 - SFF Atletico -:-
14:30Citta di Anagni - Avellino -:-
14:30Ladispoli - Flaminia -:-
14:30Latina - Latte Dolce -:-
14:30Ostia Mare - Cassino -:-
14:30Torres - Monterosi FC -:-
14:30Trastevere Calcio - Vis Artena -:-

ITALIË: Serie D - Groep H

14:30Altamura - Vesuvio Ercolanese -:-
14:30Citta di Fasano - Picerno -:-
14:30Gragnano - Taranto -:-
14:30Sarnese - Nardo -:-
14:30SS Nola 1925 - Sorrento -:-
15:00Andria - Francavilla -:-
15:00Audace Cerignola - Bitonto -:-
15:00Gravina - Gelbison Cilento -:-
15:00Savoia - Pomigliano -:-

ITALIË: Serie D - Groep I

14:30Castrovillari - Troina -:-
14:30Citta di Messina - Nocerina -:-
14:30Cittanovese - Bari -:-
14:30Gela - Portici 1906 -:-
14:30Locri 1909 - Roccella -:-
14:30Marsala - Messina -:-
14:30Turris - Sancataldese -:-

ITALIË: Primavera 1

10:00Palermo -19 - Inter -19 0:3
10:00Torino -19 - Cagliari -19 2:3

JAMAICA: Premier League

21:00Dunbeholden - Waterhouse -:-
21:00Humble Lions - Arnett Gardens -:-
21:00Mount Pleasant - Portmore -:-
23:00Cavalier - Reno -:-

KENIA: Premier League

13:00Ulinzi Stars - Tusker -:-
13:00Western Stima - Nzoia Sugar -:-

LESOTHO: Premier League

15:00Galaxy - Lioli -:-
15:00Mazenod - Defence Force -:-

MALTA: Premier League

14:00Qormi - Balzan -:- [ 14.50 | 7.00 | 1.15 ]
16:00Hibernians - Valletta -:- [ 2.60 | 3.25 | 2.55 ]

MALTA: Division 1

13:00Swieqi - San Gwann FC -:-
14:00Lija Athletic - Naxxar Lions -:-
15:15Vittoriosa - Mqabba FC -:-
16:15Gudja - Pembroke -:-
17:30Marsa FC - Sirens -:-

MAROKKO: Elite 2

15:00Sidi Kacem - Maghreb Fez -:-

MAURITIUS: Mauritian League

14:30Bolton City - La Cure Sylvester -:-
17:00Cercle De Joachim - Quatre Bornes -:-

MEXICO: Hoogste Divisie - Clausura

00:00Queretaro - Monterrey 1:2 [ 4.55 | 3.75 | 1.69 ]
02:00Club America - Pachuca 3:0 [ 1.80 | 3.55 | 4.15 ]
04:00Tigres - Cruz Azul 0:1 [ 1.80 | 3.35 | 4.45 ]
19:00U.N.A.M. - Atlas -:- [ 1.97 | 3.30 | 3.70 ]
23:00Lobos BUAP - Necaxa -:- [ 2.22 | 3.10 | 3.25 ]

MEXICO: Hoogste Divisie A - Clausura

02:00Alebrijes Oaxaca - Cimarrones de Sonora 0:1 [ 1.80 | 3.30 | 4.30 ]
02:00Cafetaleros de Tapachula - Correcaminos 4:1 [ 2.22 | 3.30 | 2.95 ]
19:00Leones Negros - UAEM Potros -:- [ 1.78 | 3.55 | 4.05 ]

MEXICO: Liga MX Women - Clausura

19:00Monarcas Morelia V - Monterrey V -:-
19:00Puebla V - Lobos BUAP V -:-

MYANMAR: National League

10:00Sagaing - Hantharwady United -:-
10:00Yangon United - Chinland -:-
10:30Magwe - Ayeyawady -:-

NEDERLAND: Eredivisie

8'Willem II - NAC 0:0 [ 2.40 | 3.20 | 3.20 ]
14:30De Graafschap - Fortuna Sittard -:- [ 3.35 | 4.00 | 2.06 ]
14:30Emmen - PSV -:- [ 15.00 | 7.65 | 1.20 ]
16:45Ajax - Heerenveen -:- [ 1.07 | 14.00 | 30.00 ]

NEDERLAND: Tweede Divisie

14:00Koninklijke HFC - De Treffers -:- [ 1.56 | 4.10 | 4.35 ]
14:30Jong Almere City - AFC -:- [ 5.10 | 4.75 | 1.42 ]
14:30Jong Sparta Rotterdam - Jong Vitesse -:- [ 1.69 | 4.00 | 3.70 ]

NEDERLAND: Derde Divisie

14:00Dongen - USV Hercules -:-
14:00GOES - Jong Volendam -:-
14:00HV & CV Quick - Westlandia -:-
14:00Rosmalen - KVV Quick 20 -:-
14:30Blauw Geel - JVC '31 Cuijk -:-
14:30EVV - HBS -:-
14:30HSC '21 - ADO 20 Heemskerk -:-
14:30OFC - UNA -:-
14:30TEC - O.S.S. '20 -:-

NIEUW-ZEELAND: Voetbal Championship

02:00Tasman United - Team Wellington 2:2 [ 6.70 | 5.20 | 1.30 ]
02:00Waitakere - Wellington Phoenix Res 2 0:2 [ 1.48 | 4.75 | 4.35 ]
04:35Hawke's Bay - Auckland City 1:4 [ 5.60 | 5.10 | 1.35 ]

NIGER: Ligue 1

16:15Akokana - Tahoua -:-
16:15ASFAN - Sahel -:-
16:15Urana - Espoir -:-

NIGERIA: NPFL

14:00Plateau - El Kanemi -:-
16:00UitgesteldEnugu - Sunshine Stars -:-
16:00Go Round - Ifeanyi Ubah -:-
16:00Kada City - Gombe -:-
16:00Kano - Akwa United -:-
16:00Kwara - Enyimba -:-
16:00UitgesteldLobi Stars - MFM FC -:-
16:00Nasarawa - Heartland -:-
16:00Remo Stars - Bendel -:-
16:00UitgesteldRivers United - Katsina Utd -:-
16:00Wikki Tourist - Niger -:-
16:00UitgesteldYobe Stars - Abia Warriors -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

16:00Aves - Setubal -:- [ 2.40 | 3.15 | 2.95 ]
18:30Boavista - Portimonense -:- [ 2.50 | 2.95 | 2.95 ]
21:00Rio Ave - Feirense -:- [ 1.65 | 3.80 | 5.05 ]

PORTUGAL: Tweede Divisie

8'Leixoes - Benfica B 0:0 [ 2.38 | 3.10 | 2.95 ]
16:00Academico Viseu - Covilha -:- [ 1.75 | 3.40 | 4.60 ]
16:00Arouca - Penafiel -:- [ 2.18 | 3.15 | 3.25 ]
16:00Mafra - Varzim -:- [ 2.07 | 3.10 | 3.60 ]
18:00Academica - Oliveirense -:- [ 1.60 | 3.60 | 5.50 ]

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

12:00Sacavenense - SC Praiense -:-
16:001º Dezembro - Moura AC -:-
16:00AD Oliveirense - Chaves B -:-
16:00Alcains - Sertanense -:-
16:00Amarante - Gondomar -:-
16:00Armacenenses - Real SC -:-
16:00Cacadores Taipas - Vilaverdense -:-
16:00Casa Pia - Louletano -:-
16:00CDC Montalegre - Fafe -:-
16:00Cinfaes - Coimbroes -:-
16:00Fatima - Santa Iria -:-
16:00Felgueiras - Sao Martinho -:-
16:00Ferreiras - SC Angrense -:-
16:00Leca - Lusitania FC -:-
16:00Leiria - Oliveira Hospital -:-
16:00Loures - Anadia -:-
16:00Lusitano FCV - U. Madeira -:-
16:00Macao - FC Alverca -:-
16:00Maria de Fonte - Torcatense -:-
16:00Maritimo B - Pedras Rubras -:-
16:00Meda - Sanjoanense -:-
16:00Merelinense - Limianos -:-
16:00Mirandela - Trofense -:-
16:00Nogueirense - Sintrense -:-
16:00Oleiros - Vilafranquense -:-
16:00Olhanense - Pinhalnovense -:-
16:00Paredes - Gafanha -:-
16:00Pedras Salgadas - Mirandes -:-
16:00Penalva Do Castelo - Cesarense -:-
16:00Peniche - Caldas -:-
16:00Redondense - Amora -:-
16:00SB Castelo Branco - Torreense -:-
16:00Sp. Espinho - Agueda -:-
16:00Vasco da Gama - Montijo -:-
17:00Sporting Ideal - Oriental -:-

RWANDA: National Football league

14:30APR - Police -:-
14:30Etincelles - Sunrise -:-
14:30Kirehe - Bugesera FC -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Tweede fase

15:00Juvenes/Dogana - Faetano -:-
15:00San Giovanni - Cailungo -:-
15:00Virtus - Cosmos -:-

SCHOTLAND: FA Cup

15:30Hearts - Livingston -:- [ 1.85 | 3.45 | 4.05 ]

SENEGAL: Ligue 1

17:00Pikine - Dakar SC -:-
17:30Casa - Douanes -:-
18:00Niary Tally - Teungueth -:-
18:30UitgesteldGeneration F. - Jaraaf -:-

SPANJE: LaLiga

23'Betis - Girona 1:0 [ 1.64 | 3.95 | 5.45 ]
16:15Villarreal - Athletic Bilbao -:- [ 2.12 | 3.25 | 3.70 ]
18:30Levante - Valladolid -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.50 ]
18:30Rayo Vallecano - Real Sociedad -:- [ 2.65 | 3.25 | 2.70 ]
20:45Barcelona - Leganes -:- [ 1.16 | 7.95 | 18.50 ]

SPANJE: LaLiga2

23'Osasuna - Mallorca 1:0 [ 1.73 | 3.35 | 4.95 ]
16:00Gijon - Alcorcon -:- [ 2.15 | 2.80 | 3.90 ]
18:00La Coruna - Albacete -:- [ 1.63 | 3.55 | 5.45 ]
18:00Tenerife - Gimnastic -:- [ 1.59 | 3.55 | 5.95 ]
20:00Extremadura UD - R. Oviedo -:- [ 2.70 | 2.70 | 2.90 ]

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 1

23'Fuenlabrada - Guijuelo 1:0 [ 1.57 | 3.55 | 5.85 ]
23'Internacional de Madrid - San Sebastian Reyes 0:1 [ 2.35 | 3.00 | 3.00 ]
23'Union Adarve - Burgos 0:0 [ 2.95 | 2.80 | 2.50 ]
23'Unionistas - Las Palmas B 0:0 [ 2.02 | 2.95 | 3.90 ]
23'Valladolid B - Coruxo 0:0 [ 1.90 | 2.95 | 4.45 ]
16:00Celta Vigo B - La Coruna B -:- [ 1.81 | 3.20 | 4.40 ]
16:30Navalcarnero - Rapido de Bouzas -:- [ 1.90 | 3.25 | 3.90 ]
17:00Leonesa - Pontevedra -:- [ 1.73 | 3.25 | 4.90 ]
17:00Ponferradina - Salmantino -:- [ 1.77 | 3.35 | 4.40 ]
19:00Real Madrid B - Atlético Madrid B -:- [ 2.26 | 3.05 | 3.10 ]

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 2

23'Langreo - R. Oviedo B 0:0 [ 2.21 | 3.05 | 3.20 ]
17:00Barakaldo - UD Logrones -:- [ 2.50 | 2.80 | 2.95 ]
17:00Calahorra - Leioa -:- [ 2.34 | 3.00 | 3.00 ]
17:00CD Vitoria - Tudelano -:- [ 2.40 | 2.95 | 2.95 ]
17:00Santander - Mirandes -:- [ 1.86 | 3.15 | 4.25 ]

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 3

RustAlcoyano - Baleares 0:0
23'Ejea - Barcelona B 1:0 [ 3.20 | 2.70 | 2.40 ]
23'Levante B - Cornella 0:0 [ 2.45 | 2.85 | 2.95 ]
16:30Olot - Peralada -:- [ 2.00 | 2.95 | 4.00 ]
17:00Badalona - Ebro -:- [ 2.22 | 2.95 | 3.30 ]
17:00Lleida - Espanyol B -:- [ 1.76 | 3.55 | 4.15 ]
17:00Sabadell - Conquense -:- [ 1.70 | 3.40 | 4.80 ]
17:15Castellon - Ontinyent -:- [ 1.95 | 3.00 | 4.05 ]

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 4

RustAlmeria B - CF Talavera 1:2 [ 2.95 | 2.90 | 2.45 ]
RustSevilla B - Ejido 0:0 [ 1.97 | 3.10 | 3.85 ]
23'Jumilla - Linense 0:1 [ 2.80 | 2.75 | 2.65 ]
23'Malaga B - Marbella 0:0 [ 2.50 | 2.90 | 2.85 ]
23'Melilla - San Fernando 0:1 [ 1.97 | 3.00 | 4.00 ]
23'Sanluqueno - UD Ibiza-Eivissa 0:0 [ 2.90 | 3.00 | 2.39 ]
23'UCAM Murcia - Granada B 1:0 [ 1.72 | 3.40 | 4.65 ]
17:00Cartagena - Don Benito -:- [ 1.36 | 4.40 | 7.90 ]
17:00Huelva - Badajoz -:- [ 1.90 | 3.20 | 3.95 ]
17:00Villanovense - Murcia -:- [ 2.95 | 2.85 | 2.45 ]

SPANJE: Tercera Division - Group 1

12:15Polvorin - Compostela -:-
12:15Silva SD - Alondras -:-
16:30Boiro - Arenteiro -:-
16:30UD Ourense - Ribadumia -:-
16:45Porrino Industrial - Racing Club Villalbes -:-
17:00Arosa SC - Ourense CF -:-
17:00Barco - Laracha -:-
17:00CD Choco - Bergantinos -:-
17:00Ferrol - Somozas -:-
17:30Paiosaco - Celtiga -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 2

12:00Covadonga - Caudal Deportivo -:-
12:00Lealtad - Condal -:-
12:00Universidad Oviedo - Real Aviles -:-
12:15L'Entregu - La Madalena -:-
12:30Gijon Industrial - Tuilla -:-
15:45San Claudio - El San Martin -:-
16:15Llanes - Llanera -:-
17:00Marino de Luanco - Mosconia -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 3

11:45Siete Villas - Rinconeda Polanco -:-
15:45Torina - Santander B -:-
16:00Cayon - Revilla -:-
17:00Textil Escudo - Union Montanesa Escobedo -:-
17:00Tropezon - Vimenor -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 4

11:15Santurtzi - Balmaseda -:-
12:00San Ignacio - Sestao -:-
16:30Amurrio Club - SD Deusto -:-
17:00Bermeo - Lagun Onak -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 5

11:45FE Grama - Pobla Mafumet -:-
12:00Granollers - UE Sants -:-
12:00Prat - CE Europa -:-
12:00San Cristobal CP - Horta -:-
12:00Santboia - Sant Andreu -:-
12:00UE Figueres - Martinenc -:-
17:00Reus Deportiu B - Cerdanyola -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.60 ]
17:00Terrassa - Santfeliuenc -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 6

16:30Novelda CF - Alzira -:-
17:00Orihuela - Olimpic Xativa -:-
17:00Silla CF - Rayo Ibense -:- [ 1.96 | 3.05 | 3.65 ]
17:30Eldense - Torre Levante -:- [ 1.83 | 3.25 | 3.85 ]
17:30La Nucia - Paiporta -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 7

11:30Alcorcon B - RSD Alcala -:-
11:30Atletico Pinto - Las Rozas -:-
11:30Rayo Vallecano B - Trival Valderas -:-
11:30Tres Cantos - Parla -:-
11:30Vicalvaro - Alcobendas -:-
11:30Villaverde San Andres - Getafe B -:-
12:00Canillas - San Fernando -:-
12:00CD Mostoles - Leganes B -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - Carabanchel -:-
12:00San Agustin - Santa Ana -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 8

15:30Leonesa 2 - Numancia B -:-
15:45Briviesca - Bupolsa -:-
16:00Cebrerena - Atl. Tordesillas -:-
16:15Sporting Uxama - La Virgen -:-
16:30Atl. Astorga - Santa Marta Tormes -:-
16:30La Baneza - G. Segoviana -:-
16:30La Granja - Burgos Promesas -:-
17:00Arandina - Almazan -:-
17:00Cristo Atletico - Bembibre -:-
17:00Real Avila - Zamora -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 9

12:00Alhaurin - Huetor Tajar -:-
12:00CP Almeria - CD Torreperogil -:-
12:00Loja - CD Alhaurino -:-
12:00UD San Pedro - Velez -:-
17:00Antequera - Martos -:-
17:00Motril - Mancha -:-
17:30El Palo - Torredonjimeno -:- [ 1.29 | 5.00 | 7.10 ]
17:30Linares - Guadix -:-
18:00Huetor Vega - River Melilla -:- [ 1.28 | 5.10 | 7.50 ]
18:00Jaen - Rincon -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 10

11:30Cordoba B - Sevilla C -:-
12:00Coria C.F. - Ecija -:-
12:00Guadalcacin - San Roque -:-
16:00Betis B - Cadiz B -:- [ 2.45 | 3.00 | 2.65 ]
16:30Lebrijana - Cabecense -:- [ 1.44 | 4.30 | 5.30 ]
17:00Algeciras - CD Utrera -:-
17:00Ciudad de Lucena - CD Gerena -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.40 ]
17:00Puente Genil - Los Barrios -:-
17:00Xerez D.F.C. - Arcos CF -:- [ 1.39 | 4.15 | 6.50 ]

SPANJE: Tercera Division - Group 11

12:00Formentera - Santanyi -:-
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Mallorca B -:-
12:00San Rafael - Ferriolense -:-
16:30Soller - Llosetense -:-
17:00Murense - Alcudia -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 12

13:00CD Buzanada - Villa Santa Brigida -:-
13:00El Cotillo - Mensajero -:-
13:00Lanzarote - San Fernando -:-
13:00SD Tenisca - La Cuadra -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 13

11:00Real Murcia B - CA Pulpileno -:-
11:30Minerva - Estudiantes de Murcia -:-
12:00CD Algar - Cartagena B -:-
12:00La Union - Ciudad Cieza -:-
12:00Lorca FC - Mar Menor -:-
16:30CAP Ciudad de Murcia - Club Olimpico de Totana -:-
16:30Muleno - Huercal-Overa -:-
16:30UCAM Murcia B - EDMF Churra -:-
17:00Aguilas FC - Lorca Deportiva -:-
17:00Mazarron CF - Deportiva Minera -:-
17:00UD Los Garres - Yeclano -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 14

12:00Azuaga - Castuera -:-
12:00Cacereno - Jerez CF -:-
12:00Montijo - AD Llerenense -:-
12:00Olivenza - Pueblonuevo -:-
12:00UP Plasencia - Arroyo -:-
16:15Valdivia - Moralo -:-
16:30CD Coria - Diocesano -:-
16:30RCP Valverdeno - CD Calamonte -:-
17:00Aceuchal - Extremadura UD B -:- [ 3.65 | 3.20 | 1.90 ]
17:00Merida AD - Valdelacalzada -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 15

16:15Cirbonero - Cortes -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 16

12:00Agoncillo - Alfaro -:-
16:00River Ebro - CF Rapid -:-
16:30Autol - Anguiano -:-
16:30Calasancio - Arnedo -:-
16:30Pradejon - Varea -:-
17:00CDFC Calzada - Berceo -:-
17:00Naxara - Haro Deportivo -:-
17:00SD Logrones - Vianes -:- [ 1.08 | 8.90 | 13.50 ]

SPANJE: Tercera Division - Group 17

11:30Zaragoza B - La Almunia -:-
12:00UD Casetas - CF Illueca -:-
15:30Robres - Sabinanigo -:-
15:30San Lorenzo Flumen - Utebo FC -:-
16:00Atletico Monzon - Borja -:-
16:00Belchite 97 - San Juan Zaragoza -:-
16:00Brea - Almudevar -:-
16:00Sarinena - Calamocha -:-
16:00Villanueva CF - Tarazona -:-
16:30Binefar - Tamarite -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 18

12:00Albacete B - Socuellamos -:-
12:00Guadalajara - Villacanas -:-
16:00Atl. Ibanes - Madridejos -:-
16:30La Solana - Marchamalo -:-
16:30Quintanar - Puertollano C.F. -:-
16:30Villarrobledo - Mora CF -:-
17:00Ciudad Real - Azuqueca -:-
17:00La Roda - Villarrubia -:- [ 2.60 | 3.05 | 2.45 ]
17:00Toledo - Almagro -:-

SRI LANKA: Champions League

11:00Matara City - Blue Star -:-
11:00Solid - UP Country Lions -:-
11:30Colombo - Saunders -:-
13:30Renown - Ratnam -:-

TURKIJE: Super Lig

14:00Alanyaspor - Sivasspor -:- [ 2.14 | 3.50 | 3.20 ]
17:00Trabzonspor - Basaksehir -:- [ 2.90 | 3.10 | 2.45 ]

TURKIJE: 1. Lig

RustHatayspor - Genclerbirligi 1:1 [ 3.45 | 3.00 | 2.19 ]
RustUmraniyespor - Altay 0:0 [ 1.94 | 3.25 | 3.90 ]
14:00Eskisehirspor - Giresunspor -:- [ 3.30 | 3.35 | 2.11 ]
17:00Altinordu - Balikesirspor -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.60 ]

TURKIJE: 2. Lig Red Group

61'Kahramanmaras - Bandirmaspor 1:0 [ 1.96 | 3.40 | 3.50 ]
61'Sivas Belediyespor - Pendikspor 1:2 [ 2.19 | 3.40 | 2.90 ]
RustKirklarelispor - Etimesgut 1:2 [ 2.04 | 3.30 | 3.35 ]
RustTokatspor - Darica Genclerbirligi 1:0
RustTuzlaspor - Anadolu Selcukspor 1:0 [ 1.25 | 5.15 | 10.50 ]
RustZonguldak - Manisa 0:0 [ 3.30 | 3.35 | 2.04 ]

TURKIJE: 2. Lig White Group

49'Amedspor - Samsunspor 2:1 [ 3.35 | 3.60 | 1.95 ]
64'Gumushanespor - Bayrampasa 0:1 [ 1.68 | 3.70 | 4.45 ]
RustInegolspor - Nigde Anadolu 0:0 [ 2.29 | 3.20 | 2.90 ]
RustManisaspor - Sariyer 0:2
RustSancaktepe - Kastamonuspor 0:0 [ 2.13 | 3.40 | 3.05 ]
RustUtas Usakspor - Hacettepe 1:0 [ 1.85 | 3.45 | 3.85 ]
14:30Sakaryaspor - Keciorengucu -:- [ 2.04 | 3.35 | 3.30 ]

TURKIJE: 3. Lig Group 1

61'Hopaspor - Korfez 1:1
62'Karakopru - Batman Petrolspor 1:1
RustErgene Velimese - Erbaaspor 0:2
RustGebzespor - Sile Yildizspor 1:0
RustKozan - Erzin 0:0
RustNevsehirspor - Yomraspor 0:0
RustTire - Tepecik 0:0

TURKIJE: 3. Lig Group 2

64'Ofspor - Duzcespor 0:2
65'Osmaniyespor - Pazarspor 0:0
RustAlibeykoy - Sultanbeyli 4:0
RustErokspor - Adiyamanspor 0:0
RustKarsiyaka - Van Buyuksehir Bld. 0:0
RustKemerspor 2003 - Elaziz Bld. 0:1
RustKirsehir Belediyespor - Yeni Orduspor 0:0
45+'Kizilcaboluk Spor Kulubu - Bergama Bld. 0:0

TURKIJE: 3. Lig Group 3

62'24 Erzincanspor - Bucaspor 1:0
59'Fatsa Belediyespor - Kocaelispor 0:0
64'Payasspor - Cizrespor 1:1
RustAnkara Adliyespor - Karacabey Birlikspor 0:0
RustGolcukspor - Diyarbakirspor 1:0
RustMuglaspor - Yeni Corumspor 1:0

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

07:40Slowakije -17 - Litouwen -17 2:0
09:45Bulgarije -17 - Oekraïne -17 1:0
33'Israël -17 - Moldavië -17 1:1
13:55België -17 - Finland -17 -:-
16:20Wit-Rusland -17 - Tadzjikistan -17 -:-
18:25IJsland -17 - Georgië -17 -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

23:00Colo Colo (Chi) - Estudiantes (Arg) 0:2
09:30Dresden (Ger) - Aarau (Sui) 0:1
73'Jablonec (Cze) - Zizkov (Cze) 1:1
13:00Poli Iasi (Rou) - DVTK (Hun) -:-
13:00Rangers (Sco) - HJK (Fin) -:-
13:00Sibir (Rus) - Chornomorets (Rus) -:-
13:30Jena (Ger) - Aue (Ger) -:-
15:00Grasshoppers (Sui) - Dresden (Ger) -:-
15:00Yenisey (Rus) - Gabala (Aze) -:-
16:00CSKA Sofia (Bul) - Puskas Academy (Hun) -:-
16:00FCSB (Rou) - Shanghai Shenhua (Chn) -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

08:00Roemenië V - Nigeria V 1:4
12:35China V - Zuid-Korea V -:-
15:00België V - Ierland V -:-
17:00Portugal V - Oekraïne V -:- [ 1.56 | 3.65 | 5.75 ]

ZUID-AFRIKA: Premier League

14:30Polokwane - Bidvest Wits -:- [ 3.00 | 2.85 | 2.45 ]
14:30Supersport - Bloem Celtic -:- [ 2.22 | 2.95 | 3.30 ]

ZUID-AFRIKA: First Division

14:30Royal Eagles - Richards Bay -:-
14:30Stellenbosch - Ajax Cape Town -:-
14:30TS Galaxy - Tshakhuma -:-

ZUID-AFRIKA: Multichoice Diski

09:00Cape Town City -21 - Baroka -21 2:1
09:00Chippa United -21 - Bidvest Wits -21 0:2
09:00Golden Arrows -21 - Free State Stars -21 3:1

ZUID-AMERIKA: Zuid-Amerikaanse Championship -20

23:30Chili -20 - Venezuela -20 1:2 [ 2.12 | 2.85 | 3.40 ]
21:10Paraguay -20 - Argentinië -20 -:- [ 4.65 | 3.75 | 1.58 ]
23:30Uruguay -20 - Ecuador -20 -:- [ 1.89 | 3.30 | 3.55 ]

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Schakel over naar touch-versie