m.FlashScore.nl

REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

ALGERIJE: Algerijnse Cup

15:00Belouizdad - Mohammadia SA -:-
16:00Annaba - Bordj Bou Arreridj -:-
17:00Bejaia - Bouguirat -:-

ARGENTINIË: Verano Toernooi

02:10Boca Juniors - Aldosivi -:-

AZIË: Aziatische Cup - Play-offs

12:00Japan - Saoedi-Arabië -:-
15:00Australië - Oezbekistan -:-
18:00Verenigde Arabische Emiraten - Kirgizië -:-

BAHREIN: Bahrain Cup - Play-offs

15:00Al-Ahli Manama - East Riffa -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

00:30Oriente Petrolero - Royal Pari -:-
advertentie

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

23:00Boavista - Resende -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Degradatie groep

22:00Goytacaz - Nova Iguacu -:-

BRAZILIË: Campeonato Paulista

21:15Ituano - Novorizontino -:-

BRAZILIË: Campeonato Pernambucano - Eerste fase

23:00Salgueiro - Academica Vitoria -:-

BRAZILIË: Campeonato Potiguar - Eerste fase

19:00Santa Cruz de Natal - Palmeira da Una -:-

BRAZILIË: Campeonato Sul-Matogrossense

00:007 de Setembro - Aguia Negra -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Clausura

00:00Santos DG - Carmelita -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

18:00Doxa - AEK Larnaca -:-

ENGELAND: Championship

21:00Bolton - West Brom -:-

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

20:45Carshalton - AFC Hornchurch -:-

ENGELAND: Professional Development League

14:00Colchester -23 - Cardiff City -23 -:-

ENGELAND: Premier League Cup

15:00Peterborough -23 - Stoke City -23 -:-
20:00Blackburn -23 - Sheffield Utd -23 -:-
20:00Charlton -23 - Sunderland -23 -:-
20:00Derby County -23 - Plymouth -23 -:-
20:00Doncaster -23 - Everton -23 -:-
20:00Exeter -23 - Nottingham -23 -:-
20:00Hull -23 - Wolves -23 -:-
20:00Leeds -23 - Southampton -23 -:-
20:00Norwich -23 - Leicester City -23 -:-

FRANKRIJK: Ligue 2

20:45FC Parijs - Brest -:-
21:00Le Havre - Red Star -:-

GRIEKENLAND: Super League

18:00Lamia - Panathinaikos -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Clausura

23:00Platense - Marathon -:-
00:00Olimpia - CD Honduras -:-

ISRAËL: Ha'Al Competitie

18:00Shmona - Hapoel Hadera -:-
19:00Ashdod - H. Tel Aviv -:-
20:00M. Tel Aviv - B. Jeruzalem -:-

ISRAËL: Leumit Competitie

18:00Beitar Shimshon - H. Nazareth -:-
18:00H. Akko - Ramat Hasharon -:-

ITALIË: Serie A

15:00Genoa - AC Milan -:-
20:30Juventus - Chievo -:-

ITALIË: Serie B

21:00Spezia - Venezia -:-

ITALIË: Serie C - Groep A

20:45Albissola - Novara -:-

ITALIË: Serie D - Groep G

14:30Budoni - Aprilia -:-

ITALIË: Primavera 1

13:00Genoa -19 - Sassuolo -19 -:-

ITALIË: Primavera 2

14:30Livorno -19 - Cosenza -19 -:-

JAMAICA: Premier League

23:00Cavalier - Reno -:-
01:00Tivoli - Montego Bay -:-

MEXICO: Hoogste Divisie - Clausura

23:00Lobos BUAP - Necaxa -:-
01:30Guadalajara - Toluca -:-
03:00Leon - Tijuana -:-

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

20:00Jong PSV - MVV -:-

NEDERLAND: Reservecompetitie - Kampioenspoule

14:00Jong Feyenoord - Jong FC Twente -:-

SAOEDI-ARABIË: King Cup

16:15Al Feiha - Al Nasr Riyadh -:-
16:20Al-Taqadom - Al-Ittihad FC -:-
18:05Al-Hilal - Al-Faysaly -:-

SOEDAN: Premier League

14:30Al-Ahly Merowe - Ahli Khartoum -:-
18:00Al-Merreikh - Atbara -:-

SPANJE: LaLiga

21:00Eibar - Espanyol -:-

SPANJE: LaLiga2

21:00Granada - Elche -:-

SRI LANKA: Champions League

11:00Navy - Defenders FC -:-

TSJECHIË: Tipsport Beker - Play-offs

11:00Mas Taborsko - Mlada Boleslav -:-
13:30Brno - Slovan Bratislava -:-

TURKIJE: Super Lig

18:00Bursaspor - Fenerbahce -:-
18:00Kasimpasa - Rizespor -:-

TURKIJE: 1. Lig

17:00Elazigspor - Adanaspor -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

10:00Viitorul Constanta (Rou) - Vejle (Den) -:-
12:00Brøndby IF (Den) - Lok. Tashkent (Uzb) -:-
12:00FC Kopenhagen (Den) - Roskilde (Den) -:-
12:00Orenburg (Rus) - Botosani (Rou) -:-
12:00Poli Iasi (Rou) - Din. Zagreb (Cro) -:-
12:00Sparta Praag (Cze) - MOL Vidi (Hun) -:-
13:00Östersunds (Swe) - Henan Jianye (Chn) -:-
16:00CSKA Moskou (Rus) - Ventspils (Lat) -:-
18:00Sp. Moskou (Rus) - FK Rostov (Rus) -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

14:00Denemarken V - Finland V -:-

ZUID-AFRIKA: First Division

14:30Cape Umoya United - Maccabi -:-

ZUID-AMERIKA: Zuid-Amerikaanse Championship -20

23:30Uruguay -20 - Ecuador -20 -:-
21:10Colombia -20 - Bolivia -20 -:-
23:30Brazilië -20 - Venezuela -20 -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Schakel over naar touch-versie