REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

ALBANIË: Super League

13:00Bylis - Apolonia Fier -:-
13:00Kastrioti - Laci -:-
13:00Vllaznia - Skenderbeu -:-
16:00Partizani - Kukesi -:-
16:00Teuta - Tirana -:-

ALBANIË: First Division - Degradatie groep

15:00Flamurtari - Elbasani -:-
15:00Koplik - Erzeni -:-
15:00Partizani II - Oriku -:-

ALBANIË: First Division - Promotie groep

14:00Din. Tirana - Burreli -:-
14:00Korabi Peshkopi - Vora -:-

ALGERIJE: Ligue 2

16:00Ain Ouessara - El Khemis -:-
16:00Annaba - MO Constantine -:-
16:00ASM Oran - JSM Tiaret -:-
16:00Batna - Tadjenant -:-
16:00Ben Aknoun - CR Beni Thour -:-
16:00Chelghoum - CRB Ouled Djellal -:-
16:00Eulma - Telaghema -:-
16:00Harrach - Amal Bou Saada -:-
16:00Khroub - Khenchela -:-
16:00Lakhdaria - Arba -:-
16:00MO Bejaia - RC Kouba -:-
16:00Msila - Widad Adabi de Boufarik -:-
16:00Oued Sly - Saida -:-
16:00Remchi - Arzew -:-
16:00SC Ain Defla - RC Oued Rhiou -:-
16:00Temouchent - El Kerma -:-
16:00US Chaouia - MSP Batna -:-
16:00USM Blida - Bejaia -:-

ALGERIJE: U21 League

17:00Skikda -21 - Setif -21 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Libolo - Progresso -:-
16:30Baixa de Cassanje - Caala -:-
16:30Interclube - Primeiro de Agosto -:-

ARGENTINIË: Copa de la Liga Profesional

02:15Godoy Cruz - Central Cordoba -:-
18:30Patronato - Sarmiento Junin -:-
20:45Argentinos Jrs - Banfield -:-
23:00Huracan - Boca Juniors -:-

ARGENTINIË: Primera Nacional

19:00All Boys - Gimnasia Jujuy -:-
20:00Almagro - Guillermo Brown -:-
20:00Tristan Suarez - Instituto -:-
20:30Ferro - Barracas Central -:-
20:30Temperley - CA Estudiantes -:-
21:00Def. de Belgrano - San Martin S.J. -:-

ARGENTINIË: Torneo Federal

21:00Crucero del Norte - Sarmiento Resistencia -:-
21:00Deportivo Madryn - Villa Mitre -:-

ARGENTINIË: Divisie B - Apertura

20:30Acassuso - Deportivo Merlo -:-
20:30Argentino de Quilmes - UAI Urquiza -:-

ARGENTINIË: Primera C - Apertura

20:30Ituzaingo - Deportivo Espanol -:-
20:30Laferrere - Midland -:-
20:30Leandro N. Alem - Sportivo Italiano -:-
20:30Real Pilar - Victoriano A. -:-

ARGENTINIË: Primera A Women - Apertura

15:00Deportivo Espanol V - San Lorenzo V -:-
16:00Independiente V - River Plate V -:-
16:00Villa San Carlos V - Huracan V -:-
20:00Social Atletico Television V - Racing Club V -:-

AUSTRALIË: A-League

09:05Central Coast Mariners - Sydney FC -:-
11:10Macarthur FC - Melbourne City -:-

AUSTRALIË: NPL ACT

07:00Belconnen United - Monaro Panthers -:-
07:00Canberra Croatia - West Canberra Wanderers -:-
07:00Canberra Olympic - Gungahlin -:-

AUSTRALIË: NPL Northern NSW

06:30Charlestown Azzurri - Edgeworth E. -:-
11:30Maitland - Weston Workers -:-
11:30Newcastle Olympic - Lake Macquarie -:-

AUSTRALIË: NPL NSW

10:00Marconi - Druitt Town Rangers -:-

AUSTRALIË: NPL Tasmania

06:15Clarence Zebras - Kingborough Lions -:-
06:15Devonport - Olympia Warriors -:-
08:30Glenorchy Knights - South Hobart -:-

AUSTRALIË: NPL Victoria

07:00Avondale FC - Dandenong -:-
07:00Heidelberg - Port Melbourne Sharks -:-
09:30Hume City - St Albans -:-
10:30Altona Magic - Bentleigh -:-

AUSTRALIË: NPL Western Australia

09:00Balcatta - Joondalup -:-
09:00Bayswater City - Inglewood -:-
09:00Perth SC - Gwelup Croatia SC -:-
09:00Rockingham City - Sorrento -:-
13:00Perth Glory -21 - Armadale -:-

AUSTRALIË: Australië Brisbane Premier League

10:00Western Spirit - The Lakes FC -:-
11:00Univ. of Queensland - Albany Creek -:-

AZIË: AFC Champions League

12:00UitgesteldBeijing Guoan (Chn) - Kawasaki (Jpn) -:-
12:00UitgesteldNagoya (Jpn) - Pohang (Kor) -:-
12:00UitgesteldRatchaburi (Tha) - Johor DT (Mys) -:-
19:45Al Ahli SC (Sau) - Al Shorta (Irq) -:-
21:00Al-Ahli Dubai (Uae) - AGMK (Uzb) -:-
21:00Istiqlol Dushanbe (Taj) - Al-Hilal (Sau) -:-
22:15Esteghlal F.C. (Irn) - Al-Duhail (Qat) -:-

BAHREIN: Premier League

19:00Al-Hidd - Al-Rifaa -:-
21:30Al-Muharraq - Al-Ahli Manama -:-

BELGIË: 1B Pro League

20:00Lommel SK - Seraing -:-
20:00Westerlo - Club Brugge -23 -:-

BELGIË: Super League Women - Verliezersronde

16:00Aalst V - Charleroi V -:-

BELGIË: Super League Women - Winnaarsronde

14:00RSC Anderlecht V - Standard Luik V -:-

BENIN: Ligue 1 - Championship Play-Offs

17:00ASOS - Buffles du Borgou -:-
17:00Dragons - Bembereke -:-
17:00Dynamo Parakou - Ayema -:-
17:00Eternel - FC Loto -:-

BENIN: Ligue 1 - Degradatie groep

15:00Cavaliers - Espoir -:-
15:00Police - ASVO -:-
17:00ASPAC - AS Sobemap -:-
17:00Dadje - Dynamique Djougou -:-
17:00Djeffa - Soleil -:-
17:00Dynamo Abomey - Taneka -:-
17:00Tonnerre - Real Sport -:-
17:00Tukunnin - Energie Sports -:-

BOLIVIA: Division Profesional

01:30Nacional Potosi - Royal Pari -:-
21:00Oriente Petrolero - Always Ready -:-
23:15San Jose - Guabira -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premier League

15:00Sloboda - Mladost DK -:-
15:00Velez Mostar - Krupa -:-
19:00Zrinjski - Sarajevo -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

17:00Igman K. - Vis Simm-Bau -:-
17:00Kakanj - Jedinstvo Bihac -:-
17:00Posusje - GOSK Gabela -:-
17:00Travnik - Gradacac -:-
17:00Zivinice - Bratstvo Gracanica -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

16:30Kozara - Podrinje Janja -:-
16:30Novi Grad - Kozarska Dubica -:-
16:30Prijedor - Jedinstvo Brcko -:-
16:30Slavija - Modrica -:-
16:30Sloga Doboj - Ljubic Prnjavor -:-
16:30Sutjeska Foca - Tekstilac -:-
16:30Zvijezda 09 - Drina Zvornik -:-

BRAZILIË: Campeonato Alagoano

22:00ASA - Coruripe -:-

BRAZILIË: Campeonato Amazonense - Play-offs

21:30Amazonas - Sao Raimundo AM -:-
22:05Manaus - JC -:-

BRAZILIË: Campeonato Brasiliense - Derde fase

20:30Ceilandia - Luziania -:-

BRAZILIË: Campeonato Capixaba

20:00Estrela do Norte - Rio Branco-VN -:-
20:00Real Noroeste - Serra -:-
20:00Rio Branco ES - Vitoria ES -:-
20:00SAO Mateus - Desportiva Ferroviaria -:-
21:00Pinheiros - Vilavelhense -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

21:00Resende - Vasco -:-
00:00Flamengo - Volta Redonda -:-
00:00Portuguesa RJ - Boavista -:-

BRAZILIË: Campeonato Matogrossense - Play-offs

22:00Gremio Sorriso - Operario VG -:-

BRAZILIË: Campeonato Mineiro

00:00Athletic Club - Atletico-MG -:-

BRAZILIË: Campeonato Paraense

22:00Paysandu - Tuna Luso -:-

BRAZILIË: Campeonato Paraibano

21:00Atl. Cajazeirense - Sao Paulo Crystal -:-

BRAZILIË: Campeonato Paranaense

21:00Coritiba - Parana -:-

BRAZILIË: Campeonato Paulista

01:00Guarani - Palmeiras -:-
01:00Sao Paulo - Santo Andre -:-
03:15Novorizontino - Santos -:-

BRAZILIË: Campeonato Pernambucano

22:45Retro - Sport Recife -:-

BRAZILIË: Campeonato Piauiense

20:45Fluminense-PI - Parnahyba -:-

BRAZILIË: Campeonato Rondoniense

16:00Porto Velho - Rondoniense -:-
22:00Barcelona RO - Uniao Cacoalense -:-

BRAZILIË: Campeonato Sergipano

20:15Dorense - America EC -:-
21:00Itabaiana - Confianca -:-

BRAZILIË: Campeonato Sul-Matogrossense - Tweede fase

21:00Uniao - Aquidauanense -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Beker U20

00:00Galvez -20 - Londrina -20 -:-

BRAZILIË: Copa do Nordeste - Play-offs

21:00Ceara - Vitoria -:-

BRAZILIË: Brasileiro Women

20:00Avai Kindermann V - Gremio V -:-

BULGARIJE: Parva liga

16:45Etar - Slavia Sofia -:-
19:00Montana - Beroe -:-

BULGARIJE: Vtora liga

14:15Svoge - Septemvri Simitli -:-
16:00Lok. Gorna - Yantra Gabrovo -:-
16:00Ludogorets II - Sozopol -:-
16:00Neftochimic Burgas - Hebar -:-

BULGARIJE: Third League - South-East

16:00Chernomorets 1919 - Haskovo 1957 -:-
16:00Dimitrovgrad - Vereya -:-
16:00Karnobat - Yambol 1915 -:-
16:00Rodopa Smolyan - Borislav Parvomay -:-
16:00Spartak Plovdiv - Nesebar -:-
16:00Zagorets - Maritsa Plovdiv -:-

BULGARIJE: Third League - South-West

15:00Bansko - Rilski Sportist -:-
15:00Belasitsa - Balkan Botevgrad -:-
15:00Botev Ihtiman - Slivnishki Geroy -:-
15:00Chepintsi - Velbazhd -:-
15:00Gotse Delchev - Chavdar Etropole -:-
15:00Kyustendil - Nadezhda Dobroslavci -:-
15:00Marek - Razlog -:-
15:00Oborishte - Vihren -:-
15:00Vladaya - Perun -:-

BULGARIJE: Third League - North-East

15:00Botev Novi Pazar - Sportist Toshevo -:-
15:00Chernomorets Balchik - Ustrem Donchevo -:-
15:00Dunav Ruse - Dorostol -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASEC Koudougou - Bobo-Dioulasso -:-
18:00Kozaf - Royal -:-
18:00Vitesse - Rahimo -:-
20:15Leopard St.Camille - Sonabel Ouagadougou -:-

CHILI: Hoogste Divisie

02:00Curico Unido - Everton -:-
18:00Antofagasta - Cobresal -:-
21:30La Serena - U. Espanola -:-
22:00UitgesteldPalestino - Huachipato -:-
00:00O'Higgins - U. Calera -:-

CHINA: Jia Competitie - Eerste fase

13:35Wuhan Three Towns - Beijing Technology -:-
13:35Zibo Cuju - Zhejiang Greentown -:-

COLOMBIA: Primera A - Apertura - Play Offs

22:30America De Cali - Millonarios -:-

COLOMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

23:00Cortulua - Huila -:-

CONGO DR: Ligue 1

16:30AS Vita Club - Maniema -:-
16:30Mazembe - Sanga Balende -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offs

21:00Puntarenas FC - Carmelita -:-

CYPRUS: Eerste Divisie - Degradatie groep

16:00Karmiotissa - Paphos -:-
18:30Paralimni - Nea Salamis -:-

CYPRUS: Division 2

15:00Achyronas Liopetriou - Kouris Erimi -:-
15:00Alki Oroklini - Omonia Psevda -:-
15:00Aris - ASIL Lysi -:-
15:00Othellos Athienou - Zakakiou -:-
15:00Sotiras - Chloraka -:-
15:00Thoi Lakatamias - Omonia Aradippou -:-
15:00Xylotympou - Digenis Akritas -:-
15:00Ypsonas - Paeek -:-

DENEMARKEN: 1st Division - Degradatie groep

14:00Hobro - Hvidovre IF -:-

DENEMARKEN: 1st Division - Promotie groep

13:30Koge - Fredericia -:-

DENEMARKEN: 2nd Division - Group 1

13:00Sydvest - Holbaek -:-
14:00Aarhus Fremad - Brabrand -:-
14:00Dalum IF - SfB-Oure -:-
15:00B.93 - Middelfart -:-
15:00BK Frem - Næsby -:-

DENEMARKEN: 2nd Division - Group 2

13:00Vanløse - Hillerod -:-
13:45FA 2000 - Nykobing -:-
14:00Tarnby - Slagelse -:-
15:00Bronshoj - Roskilde KFUM's -:-
15:00Skovshoved - AB Kopenhagen -:-

DENEMARKEN: Elitedivisionen Women - Championship Play-Offs

14:00Fortuna Hjorring V - KoldingQ V -:-
15:00Thisted V - Brondby V -:-
16:00Koge V - FC Nordsjaelland V -:-

DENEMARKEN: Elitedivisionen Women - Nacompetitie

13:00Sundby V - ASA Aarhus V -:-
14:00Aarhus V - Aalborg V -:-
14:00Odense Q V - B93 V -:-

DJIBOUTI: Division 1

20:00Barwaqo - AS Arta -:-

DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF

01:00Atletico Pantoja - Moca -:-
22:00Atl. San Francisco - Universidad O&M -:-
23:00San Cristobal - Cibao -:-

DUITSLAND: Bundesliga

15:301. FC Union Berlin - Werder Bremen -:-
15:301. FSV Mainz 05 - Bayern München -:-
15:30SC Freiburg - Hoffenheim -:-
15:30VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund -:-
18:30Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt -:-

DUITSLAND: 2e Bundesliga

13:001. FC Nürnberg - 1. FC Heidenheim -:-
13:00SC Paderborn - Fortuna Düsseldorf -:-
13:00VfL Osnabrück - Holstein Kiel -:-

DUITSLAND: 3e Liga

14:001. FC Kaiserslautern - SpVgg Unterhaching -:-
14:00Dynamo Dresden - Hallescher FC -:-
14:00FC Ingolstadt - FSV Zwickau -:-
14:00Mannheim - 1860 München -:-
14:00SV Meppen - Hansa Rostock -:-
14:00Turkgucu Munchen - KFC Uerdingen -:-

DUITSLAND: Regionale Liga West

14:00Ahlen - Oberhausen -:-
14:00Bonner - Bergisch Gladbach -:-
14:00Borussia Dortmund II - Schalke 04 II -:-
14:00Lotte - Wuppertaler -:-
14:00RW Essen - Homberg -:-
14:00Wegberg-Beeck - Fortuna Koln -:-
14:00Wiedenbruck - Straelen -:-

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

14:00Alzenau - Pirmasens -:-
14:00Bahlinger - Homburg -:-
14:00Balingen - VfB Stuttgart II -:-
14:00Grossaspach - Kassel -:-
14:00Hoffenheim II - Schott Mainz -:-
14:00Offenbach - Stadtallendorf -:-
14:00Steinbach Haiger - Giessen -:-
14:00Walldorf - FSV Frankfurt -:-

ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase

02:00UitgesteldNueve de Octubre - Dep. Cuenca -:-
22:00UitgesteldManta - Ind. del Valle -:-
00:30UitgesteldLDU Quito - Macara -:-

EGYPTE: Premier League

21:30Al Ittihad - Pyramids -:-
21:30Enppi - Al Ahly -:-

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Clausura - 2e Ronde

23:30Aguila - Municipal Limeno -:-

ENGELAND: Premier League

13:30Liverpool - Newcastle United -:-
18:30West Ham United - Chelsea -:-
21:00Sheffield United - Brighton -:-

ENGELAND: Championship

13:30AFC Bournemouth - Brentford -:-
16:00Barnsley - Rotherham -:-
16:00Blackburn Rovers - Huddersfield Town -:-
16:00Cardiff City - Wycombe -:-
16:00Coventry City - Preston -:-
16:00Derby County - Birmingham City -:-
16:00Middlesbrough - Sheffield Wed -:-
16:00Nottingham Forrest - Stoke City -:-
16:00QPR - Norwich City FC -:-
16:00Watford - Millwall -:-

ENGELAND: League One

14:00Portsmouth - Bristol Rovers -:-
16:00Blackpool - Shrewsbury -:-
16:00Charlton - Peterborough -:-
16:00Crewe - Rochdale -:-
16:00Doncaster - Fleetwood -:-
16:00Gillingham FC - Northampton -:-
16:00Ipswich - Wimbledon -:-
16:00Lincoln - Hull -:-
16:00Milton Keynes - Swindon -:-
16:00Oxford Utd - Plymouth -:-
16:00Sunderland - Accrington -:-
16:00Wigan - Burton -:-

ENGELAND: League Two

16:00Cambridge Utd - Stevenage -:-
16:00Carlisle - Harrogate -:-
16:00Cheltenham - Colchester -:-
16:00Crawley - Forest Green -:-
16:00Exeter - Newport -:-
16:00Morecambe - Bolton -:-
16:00Oldham - Grimsby -:-
16:00Port Vale - Bradford City -:-
16:00Salford - Mansfield -:-
16:00Scunthorpe - Walsall -:-
16:00Southend - Leyton Orient -:-
16:00Tranmere - Barrow -:-

ENGELAND: National League

16:00Aldershot - Wealdstone -:-
16:00Altrincham - Barnet -:-
16:00Boreham Wood - Stockport -:-
16:00Halifax - Bromley -:-
16:00King’s Lynn - Dagenham & Red. -:-
16:00Maidenhead - Woking -:-
16:00Solihull Moors - Yeovil -:-
16:00Torquay - Notts County -:-
16:00Wrexham - Chesterfield -:-
18:20Eastleigh - Sutton -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

16:00AfgelastAFC Rushden & Diamonds - Alvechurch -:-

ENGELAND: Premier League 2

13:00Everton -23 - Brighton -23 -:-

ENGELAND: Academies -18

12:00Tottenham Hotspur -18 - Crystal Palace -18 -:-
13:00Derby County -18 - Leeds United FC -18 -:-
13:00Leicester City -18 - Arsenal -18 -:-
13:00Manchester Utd -18 - Wolverhampton -18 -:-
13:00Norwich City FC -18 - West Ham -18 -:-
13:30Liverpool -18 - Middlesbrough -18 -:-
14:00Brighton -18 - Aston Villa -18 -:-
14:00Southampton -18 - West Brom -18 -:-
14:00Stoke City -18 - Sunderland -18 -:-
15:00Manchester City -18 - Burnley -18 -:-

ENGELAND: Women’s Super League

13:30Aston Villa V - Bristol City V -:-

ESTLAND: Competitie

15:00Legion - Tulevik -:-

ESTLAND: Meistriliiga Women

13:00Parnu JK Vaprus V - Ajax Tallinna V -:-
13:00Polva Lootos V - Tulevik V -:-
13:00Tammeka Tartu V - Saku Sporting V -:-
18:00Flora V - Tallina Kalev V -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:30Moneni Pirates - Manzini Wanderers -:-
13:00Milling Hotspurs - Tambuti -:-
15:00Green Mamba - Young Buffaloes -:-
15:00Malanti Chiefs - Royal Leopards -:-
15:30Manzini Sea Birds - Denver -:-
15:30Mbabane Swallows - Mbabane Highlanders -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

14:00Kyzyltash - SKCHF Sevastopol -:-
14:30TSK Simferopol - Kafa -:-
15:00Ocean Kerch - Gvardeyets -:-
15:00Yevpatoriya - Krymteplytsia -:-

FAERÖEREILANDEN: 1. Deild

13:15Runavik 2 - Streymur 2 -:-
15:00Sandur - Argir -:-
16:00FC Suduroy - Vikingur 2 -:-
16:30B36 Torshavn 2 - Klaksvik 2 -:-
20:00Skala Itrottarfelag - HB Torshavn 2 -:-

FINLAND: Hoogste Divisie

14:00HJK - Honka -:-
16:00Inter Turku - KuPS -:-

FINLAND: Kansallinen Liiga Women

11:00HPS V - PK-35 Helsinki V -:-
14:00Ilves V - Aland Utd V -:-
14:00PK-35 Vantaa V - KuPS V -:-
15:00Jypk V - Honka V -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

13:00AS Saint-Étienne - Stade Brest -:-
17:00FC Metz - PSG -:-

FRANKRIJK: Ligue 2

15:00Troyes - Grenoble -:-
20:00AC Ajaccio - Amiens -:-
20:00Auxerre - Dunkerque -:-
20:00Chambly - Nancy -:-
20:00Guingamp - Paris FC -:-
20:00Rodez - Le Havre -:-
20:00Sochaux - Caen -:-
20:00Valenciennes - Niort -:-

FRANKRIJK: National

20:00Creteil - Sete -:-
20:00Laval - Concarneau -:-
20:00Sporting Club Lyon - Boulogne -:-

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

14:30Paris FC V - Fleury 91 V -:-
15:15Guingamp V - Olympique Lyon V -:-

GAMBIA: GFA League

00:30Banjul Utd - Real Banjul -:-
22:30Ports Authority - WAA Banjul -:-
00:30Elite United - BK Milan -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga

12:00Shukura - Dila Gori -:-
14:00Samtredia - Telavi -:-
16:00Loco. Tbilisi - Saburtalo Tbilisi -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2

11:00Merani Martvili - Chikhura -:-
12:00FC Gareji Sagarejo - Gagra -:-
13:00Bolnisi - Merani Tbilisi -:-

GHANA: Premier League

17:00Asante Kotoko - Medeama -:-
17:00Liberty - Berekum Chelsea -:-
20:00Ebusua Dwarfs - Great Olympics -:-

GIBRALTAR: National League - Championship Play-Offs

20:30Lincoln - St Josephs -:-

GRIEKENLAND: Super League - Degradatie groep

14:00Giannina - Panetolikos -:-
16:15AEL Larissa - OFI Kreta -:-
18:30Atromitos - Lamia -:-

GRIEKENLAND: Football League

11:00Kavala - Veria -:-
14:00UitgesteldAspropyrgos Enosis - Niki Volos -:-
14:00Episkopi - Santorini -:-
14:00Ialisos - Rodos -:-
14:00Kallithea - Kalamata -:-
14:00Kozani - Pierikos -:-
14:00PAE Egaleo - Asteras Vlachioti -:-
14:00Panserraikos - Almopos -:-
14:00PO Triglia - Apollon Pontou -:-
14:00Thesprotos - O. Volos -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 1

15:30Iraklis - Anagennisi Thalassias -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 10

15:30Rethymniakos - AEEK Inka -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura

20:00Iztapa - Municipal -:-
23:00Santa Lucia - Sanarate -:-

GUINEE: Ligue 1

16:30SOAR - Elephant Coleah -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Real du Cap - Cosmopolites -:-
00:00Baltimore - Mirebalais -:-

HONGARIJE: OTP Bank Liga

14:45Puskas Academy - Zalaegerszeg -:-
17:00Kisvarda - DVTK -:-
19:30Ujpest - MTK Boedapest -:-

HONGARIJE: NB I Women

12:00Győr V - Ferencvaros V -:-

HONG KONG: Premier League

09:00Pegasus - Eastern AA -:-
11:30Resources Capital - Happy Valley -:-

IERLAND: Premier Division

19:00Dundalk - Drogheda -:-
19:00Sligo Rovers - Derry City -:-
19:00Waterford - Longford -:-

IERLAND: 1e Divisie

20:00Cobh Ramblers - Bray -:-

IERLAND: National League Women

15:00Bohemians WFC V - Peamount V -:-
15:00Cork City V - Dublin Waves V -:-
15:00Galway WFC V - Treaty Utd V -:-
19:30Wexford V - Athlone WFC V -:-

IJSLAND: Beker

16:00Alafoss - GG Grindavik -:-
16:00Berserkir - KFS -:-
16:00Dalvik/Reynir - Samherjar -:-
16:00Fram - Isafjordur -:-
16:00Hottur / Huginn - Einherji -:-
16:00Kormakur - Hamrarnir -:-
16:00Kria - Afrika Reykjavik -:-
16:00Olafsvik - Gullfalkinn -:-
16:00Selfoss - Kordrengir -:-
16:00SR Reykjavik - RB Keflavik -:-
16:00Vestmannaeyjar - Reynir -:-
16:00Ymir - KFR -:-

INDONESIË: Menpora Cup - Play-offs

15:30PSM Makassar - PSS Sleman -:-

IRAN: Division 1

17:30Pars Janoobi Jam - Fajr Sepasi -:-
17:45Khooshe Talaee - Gol Reyhan Alborz -:-
18:00Malavan - Kheybar Khorramabad -:-

ISRAËL: Ha'Al Competitie - Degradatie groep

17:00H. Haifa - Sakhnin -:-
17:00H. Kfar Saba - Netanya -:-
19:30H. Tel Aviv - B. Jeruzalem -:-

ISRAËL: Liga Alef North - Degradatie groep

16:00Bnei Majdal Krum United - Hapoel Kafr Kanna -:-

ITALIË: Serie A

15:00Genoa - Spezia -:-
18:00Parma - Crotone -:-
20:45Sassuolo - Sampdoria -:-

ITALIË: Serie B

16:00Pordenone - Pisa -:-

ITALIË: Serie D - Groep A

15:00HSL Derthona - Sanremese -:-

ITALIË: Serie D - Groep B

15:00Real Calepina - Villa Alme -:-

ITALIË: Serie D - Groep F

15:00Vastese - Aprilia -:-

ITALIË: Primavera 1

11:00Inter -19 - Cagliari -19 -:-
13:00AS Roma -19 - Lazio Rome -19 -:-
15:00Bologna -19 - Genoa -19 -:-
15:00Fiorentina -19 - Empoli -19 -:-
17:00Sassuolo -19 - AC Milan -19 -:-

ITALIË: Primavera 2

11:00Salernitana -19 - Pisa -19 -:-
11:00Spezia -19 - Cosenza -19 -:-
12:00Frosinone -19 - Benevento -19 -:-
14:30Napoli -19 - Entella -19 -:-
15:00Brescia -19 - Chievo -19 -:-
15:00Crotone -19 - Pescara -19 -:-
15:00Monza -19 - Cremonese -19 -:-
15:00Parma -19 - Pordenone -19 -:-
15:00Reggiana -19 - Udinese -19 -:-
15:00Reggina -19 - Lecce -19 -:-
15:00Venezia -19 - Hellas Verona -19 -:-
15:00Vicenza -19 - Cittadella -19 -:-

ITALIË: Coppa Italia Women - Play-offs

12:30AC Milan V - Inter V -:-

IVOORKUST: Ligue 1

17:30Africa Sports - Academie de FAD -:-
18:00San Pedro - ASI d'Abengourou -:-
20:00ES Bafing - Sporting Gagnoa -:-

JAPAN: J1 League

06:00Sapporo - Vegalta Sendai -:-
07:00Hiroshima - Avispa Fukuoka -:-
07:00Tokio - Sagan Tosu -:-
07:00Yokohama M. - Yokohama FC -:-
09:00Kashiwa - Tokushima -:-
10:00Kashima - Kobe -:-

JAPAN: J2 League

07:00Ehime - Albirex Niigata -:-

JAPAN: Nadeshiko League Women

05:00Ehime V - Setagaya Sfida FC V -:-
06:00FC Takatsuki Speranza V - NGU Nagoya V -:-

JORDANIË: Premier League

21:30Maan - Al Buqaa -:-

KAZACHSTAN: Premier League

11:00Kyzylzhar - Zhetysu -:-
12:00FK Akzhayik - Aktobe -:-
13:00Ordabasy - Kaisar -:-

KOEWEIT: Premier League

21:00Al Arabi - Al Shabab -:-
21:00Al Sahel - Kazma SC -:-

KOSOVO: Superliga

15:00Arberia - FC Besa -:-
15:00Drenica - Feronikeli -:-

KROATIË: 1e HNL

17:00Sibenik - Slaven Belupo -:-
19:05Gorica - Lok. Zagreb -:-

KROATIË: 2. HNL

14:55Dubrava - Solin -:-
17:00Dragovoljac - Hajduk Split 2 -:-
17:00Dugopolje - Opatija -:-
17:00Junak Sinj - Dinamo Zagreb 2 -:-
17:00Osijek 2 - Bijelo Brdo -:-

KROATIË: 3. HNL Center

17:00HASK - Segesta -:-
17:00Jarun - Dugo Selo -:-
17:00Maksimir - Tresnjevka -:-
17:00Mladost Petrinja - Lucko -:-
17:00Spansko - Gaj Mace -:-
17:00Vrapce - Kurilovec -:-
17:00Vrbovec - Ponikve -:-
17:00Zagorec K. - Bistra -:-

KROATIË: 3. HNL North

17:00Granicar Djurdjevac - Podravina Ludbreg -:-
17:00Radnik Krizevci - Papuk Orahovica -:-
17:00Rudar Mursko Sredisce - NK Polet -:-
17:00Tehnicar Cvetkovec - Zdralovi -:-
17:00Varteks Varazdin - Bjelovar -:-
17:00Virovitica - Podravac Virje -:-

KROATIË: 3. HNL South

16:30Hrvace - Neretvanac -:-
16:30Jadran LP - Zmaj Blato -:-
16:30Neretva - Sloga Mravince -:-
16:30OSK Otok - Urania Baska Voda -:-
16:30RNK Split - GOSK Dubrovnik -:-
16:30Zagora - HV Posedarje -:-
16:30Zmaj Makarska - Vodice -:-

KROATIË: 3. HNL East

17:00Belisce - Marsonia -:-
17:00Slavonija Pozega - Valpovka -:-
17:00Vihor Jelisavac - NASK Nasice -:-
17:00Vukovar 1991 - Croatia Dakovo -:-
17:00Zrinski Jurjevac - Pleternica -:-

KROATIË: 3. HNL West

17:00Buje - Cres -:-
17:00Grobnican - Jadran Porec -:-
17:00Pazinka - Nehaj Senj -:-
17:00Rovinj - Crikvenica -:-
17:00Uljanik Pula - Naprijed Hreljin -:-
17:00Vinodol - Novigrad -:-
17:30Rudar Labin - Krk -:-

LAOS: Lao League

10:30UitgesteldLao Army FC - Young Elephant -:-
12:00UitgesteldChanthabouly - Ezra -:-

LETLAND: Optibet Virsliga

16:00Noah - Spartaks -:-
18:00Metta/LU - Valmiera -:-

LIBANON: Premier League - Winnaarsronde

14:40Al Ansar - Nejmeh SC -:-

LIBIË: Premier League

22:30Al Ahly Benghazi - Ngom Ajdabiya -:-

LITOUWEN: A Liga

16:00Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai -:-
18:00Nevezis Kedainiai - Dainava Alytus -:-

LITOUWEN: I Lyga

13:00FK Minija - Babrungas -:-
14:00BFA Vilnius - Siauliai FA -:-

LUXEMBURG: Nationale Divisie

16:00Wiltz - Jeunesse Esch -:-

MACAU: Elite League

13:00Monte Carlo - Sporting Macau -:-
15:00Benfica - Policia -:-

MALAWI: Super League

14:30Big Bullets - Civo Utd -:-
14:30Kamuzu Barracks - Chitipa United -:-
14:30Moyale Barracks - Mzuni -:-

MALEDIVEN: Dhivehi Premier League

19:00TC Sports Club - Club Eagles -:-

MALEISIË: Super League

16:00Johor DT - Terengganu -:-
16:00Penang - Sri Pahang -:-
16:00UiTM - Petaling Jaya CFC -:-

MALEISIË: Premier League

16:00Kelantan United - Kuching City FC -:-
16:00Negeri Sembilan - Sarawak Utd. -:-
16:00Terengganu 2 - Selangor 2 -:-

MALI: Premiere Division

19:00CO Bamako - Djoliba -:-

MAROKKO: Botola Pro

00:00FAR Rabat - Agadir -:-
00:00Renaissance Zemamra - Maghreb Fez -:-
00:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-
00:00Mouloudia Oujda - Moghreb Tetouan -:-
00:00Rapide Oued Zem - FUS Rabat -:-

MAROKKO: Botola 2

18:00Kenitra - Widad Temara -:-
18:00Khemisset - Dcheira -:-
18:00Salmi - Fes -:-
18:00Union Touarga - Sale -:-

MAURITANIË: Ligue 1

23:15ASAC Concorde - JAHE -:-
01:15Garde Nationale - Inter Nouakchott -:-
23:15Tidjikja - Nouakchott King's -:-

MAURITIUS: Mauritian League

14:00UitgesteldGrande Riviere - Pamplemousses -:-
14:00UitgesteldSavanne - La Cure Sylvester -:-

MEXICO: Liga MX - Clausura

02:30Puebla - U.N.A.M. -:-
04:06Tijuana - Necaxa -:-
04:30Mazatlan FC - Leon -:-
00:00Cruz Azul - Atl. San Luis -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Play-offs

23:00Inter Playa Del Carmen - Colima FC -:-
03:30Alacranes - Cafetaleros de Chiapas 2 -:-
23:00Cruz Azul Hidalgo - Gavilanes de Matamoros -:-

MEXICO: Liga MX Women - Clausura

23:00Necaxa V - Pachuca V -:-
19:00U.N.A.M. V - Atlas V -:-

MOLDAVIË: Nationale Divisie

14:00Milsami - CSCA Buiucani -:-
16:00S. Tiraspol - Sf.Gheorghe -:-

MONTENEGRO: Druga Liga

16:00Berane - Jedinstvo -:-
16:00Bokelj - Grbalj -:-
16:00Drezga - Arsenal Tivat -:-
16:00Ibar - Igalo -:-
16:00Mornar - Kom Podgorica -:-

MOZAMBIQUE: Mocambola

15:00UitgesteldENH Vilankulo - Black Bulls -:-
15:00UitgesteldFerroviario Beira - Ferroviario Lichinga -:-
15:00UitgesteldFerroviario Maputo - Desportivo Maputo -:-
15:00UitgesteldFerroviario Nampula - Textafrica -:-
15:00UitgesteldIncomati Xinavane - Costa do Sol -:-
15:00UitgesteldLD Maputo - UD Songo -:-
15:00UitgesteldMatchedje Mocuba - Ferroviario Nacala -:-

NEDERLAND: Eredivisie

16:30sc Heerenveen - PEC Zwolle -:-
18:45PSV - FC Groningen -:-
18:45Sparta Rotterdam - VVV-Venlo -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

00:00CD Junior -20 - Diriangen -20 -:-
00:00Jalapa -20 - Managua FC -20 -:-
00:00Real Madriz -20 - Chinandega -20 -:-

NIGERIA: NNL

17:00Bukola - Shekarau -:-
17:00Crown - Abia Comets -:-
17:00Delta Force - Nnewi -:-
17:00El Kanemi - Green Beret -:-
17:00FC Zamfara - Road Safety -:-
17:00Go Round - Giant Brillars -:-
17:00J'Atete - Bayelsa -:-
17:00Kebbi - Malumfashi -:-
17:00Kogi - Niger -:-
17:00Osun - Nilayo -:-
17:00Stationery Stores - Calabar Rovers -:-
17:00Taraba - Mighty Jets -:-
17:00Yobe Stars - DMD -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Coleraine -:-
16:00Cliftonville - C. Rangers -:-
16:00Dungannon - Crusaders -:-
16:00Warrenpoint - Portadown -:-
18:30Glenavon - Linfield -:-

NOORD-MACEDONIË: 1. MFL

13:00Sileks - Akademija Pandev -:-

NOORD-MACEDONIË: 2. MFL

13:00Drita - Teteks -:-
13:00FK Korab - FK Skopje -:-
13:00KF Gostivar - Vellazerimi -:-
13:00Kit Go Pehchevo - Sasa -:-
13:00Kozuv Gevgelija - Tikves -:-
13:00Ohrid - Veleshta -:-
13:00Osogovo - Bregalnica -:-
13:00Plackovica - Pobeda -:-
13:00Rosoman 83 - Sloga Vinica -:-

OEGANDA: Premier League

15:00Bright Stars - URA SC -:-
15:00BUL - Busoga -:-
15:00Mbarara City - Villa -:-
15:00Police - Myda -:-
15:00UPDF - Airtel Kitara -:-

OEKRAÏNE: Premier League

16:00Dnipro-1 - Minaj -:-
16:00Kolos Kovalivka - Vorskla -:-
18:30Lviv - Desna -:-

OEKRAÏNE: Persha Liga

13:00Veres-Rivne - Mykolaiv -:-
14:00Kramatorsk - Metalist 1925 -:-
14:00Nyva Ternopil - Prykarpattya -:-
15:00Hirnyk-Sport - Krystal -:-
15:00Kremin - Zhytomyr -:-

OEKRAÏNE: Druha Liga

14:00Dinaz Vyshgorod - Chernihiv -:-
15:00Nova Kakhovka - MFC Metalurh -:-

OEKRAÏNE: Youth League

12:00Dynamo Kiev -21 - Inhulets -21 -:-
12:00Oleksandriya -21 - Shakhtar -21 -:-
14:00Zorya -21 - Olimpik Donetsk -21 -:-

OOSTENRIJK: Tipico Bundesliga - Degradatie groep

17:00Admira - Austria Wien -:-
17:00Altach - Hartberg -:-
17:00Ried - St. Polten -:-

OOSTENRIJK: 2. Liga

14:30Dornbirn - FC Juniors -:-

OOSTENRIJK: Bundesliga Women

13:00St. Polten V - Innsbruck V -:-
14:15Altenmarkt V - Bergheim V -:-
17:00Sturm Graz V - Sudburgenland V -:-

PANAMA: LPF - Apertura

00:00Alianza - Costa del Este -:-
02:00San Francisco - Deportivo Universitario -:-
22:00Veraguas - Independiente -:-
23:00Arabe Unido - Tauro -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

01:00Sol De America - 12 de Octubre -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

01:00Independiente F.B.C. - San Lorenzo -:-
14:00Ameliano - 3 de Febrero -:-
16:00Fernando de la Mora - Deportivo Santani -:-
16:00Sportivo Trinidense - Sportivo Iteno -:-
21:002 de Mayo - Rubio Nu -:-
21:00Resistencia - Guarani de Trinidad -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00Ayacucho - Cienciano -:-
18:00Alianza Huanuco - Sport Boys -:-
20:15Melgar - U. San Martin -:-
22:30A. Lima - Cesar Vallejo -:-

POLEN: Competitie

15:00Gornik Z. - Plock -:-
17:30Zaglebie - Piast -:-
20:00Wisla - Cracovia -:-

POLEN: Division 1

12:40Korona - LKS Lodz -:-
16:00Chrobry Glogow - Tychy -:-
16:00GKS Jastrzebie - Termalica B-B. -:-
16:00R. Rzeszow - Sosnowiec -:-
19:10Radomiak Radom - Odra Opole -:-

POLEN: Division 2

13:00Polkowice - Elblag -:-
16:00Hutnik Krakow - Garbarnia -:-
17:00Ostroda - Slask 2 -:-
17:00Pogon Siedlce - Pruszkow -:-
18:00Bytovia Bytow - Lublin -:-
18:30Katowice - Skra -:-

POLEN: III Liga - Group I - Championship Play-Offs

12:00Legia II - Jagiellonia II -:-
14:00Legionowo - Biala Piska -:-
17:00Grodzisk M. - Skierniewice -:-
19:11Polonia Warschau - Swit -:-

POLEN: III Liga - Group I - Degradatie groep

15:00Concordia Elblag - Ursus Warszawa -:-
15:00Radomsko - Pelikan -:-
16:00Wasilkow - KS Kutno -:-
17:00Sokol Aleksandrow L. - T. Mazowiecki -:-

POLEN: III Liga - Group II - Championship Play-Offs

13:00B. Gdynia - Starogard Gdanski -:-
16:00Stezyca - Elana Torun -:-
17:00Swit Skolwin - Sroda -:-

POLEN: III Liga - Group II - Degradatie groep

13:00Koszalin - Kotwica Kolobrzeg -:-
13:00Unia Swarzedz - Swinoujscie -:-
16:00Nielba Wagrowiec - Gryf Wejherowo -:-
17:00Gornik Konin - Unia Janikowo -:-
17:00Gwardia Koszalin - Pomorzanin Torun -:-
17:00Jarocin - Chemik Police -:-

POLEN: III Liga - Group III

12:00Gornik Z. 2 - Bielsko-Biala -:-
13:00Legnica 2 - Brzeg -:-
16:00Warta Gorzow - Zaglebie 2 -:-
17:00Goczalkowice Zdroj - Nysa -:-
17:00Kluczbork - Sleza Wroclaw -:-
17:00Pawlowice - ROW Rybnik -:-
17:00Piast Zmigrod - Foto-Higiena Gac -:-
17:00Polonia Swidnica - Z. Gora -:-
18:00Ruch - Polonia B. -:-

POLEN: III Liga - Group IV

13:00Biala Podlaska - Korona 2 -:-
16:00Ostrowiec - Jutrzenka Giebultow -:-
16:00Sokol Sieniawa - Sandomierz -:-
17:00Avia Swidnik - Hetman Zamosc -:-
17:00LKS Lagow - Stal Krasnik -:-
17:00Orleta Radzyn - Siarka Tarnobrzeg -:-
17:00S. Wola - Wisloka Debica -:-
17:00Wolka Pelkinska - Podhale Nowy Targ -:-

POLEN: Central Youth League

12:00Cracovia -18 - Lechia Gdansk -18 -:-
12:00Lech Poznań -18 - Hutnik Krakow -18 -:-
12:15Slask -18 - Escola Warszawa -18 -:-

POLEN: Ekstraliga Women

11:00UJ Krakow V - Olimpia Szczecin V -:-
11:15Katowice V - Leczna V -:-
12:00Medyk Konin V - Gdansk V -:-
12:00ROW Rybnik V - Czarni Sosnowiec V -:-
12:00Slask V - Bydgoszcz V -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

12:00Academica - Chaves -:-
16:00Leixoes - Feirense -:-
18:30Varzim - Vizela -:-
21:30Mafra - Covilha -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Promotie groep

17:00Pevidem - SC Braga B -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Tweede fase

12:30Gondomar - S. Joao Ver -:-
12:30Leca - Sanjoanense -:-
16:00Caldas - Loures -:-
16:00SB Castelo Branco - Oliveira Hospital -:-
18:00Guimaraes B - Maria de Fonte -:-

QATAR: QFA Cup

21:00Al Markhiya - Al-Shahaniya -:-

ROEMENIË: Liga 1 - Championship Play-Offs

19:30CFR Cluj - Univ. Craiova -:-

ROEMENIË: Liga 1 - Degradatie groep

16:30Astra - FC Arges -:-

ROEMENIË: Liga 2 - Championship Play-Offs

11:30ASU Poli Timisoara - Csikszereda M. Ciuc -:-
14:00Rapid Boekarest - Mioveni -:-

ROEMENIË: Liga 2 - Degradatie groep

10:00CSM Slatina - F. Constanţa -:-
10:00Pandurii - Ripensia Timisoara -:-
10:00U. Cluj - Metaloglobus Bucharest -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 1

16:00Bucovina Radauti - Husana Husi -:-
16:00Ceahlaul - Bradu Borca -:-
16:00Foresta Suceava - Pascani -:-
16:00Miroslava - Vaslui -:-
16:00Somuz Falticeni - Dante Botosani -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 2

16:00CSM Bacau - Ramnicu Sarat -:-
16:00CSM Focsani - Viitorul Ianca -:-
16:00Faurei - Avantul Valea Marului -:-
16:00Otelul - Liesti -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 3

13:00Axiopolis Cernavoda - Popesti Leordeni -:-
16:00Afumati - Oltenita -:-
16:00Agricola Borcea - Inainte Modelu -:-
16:00Ulmu - Gloria Albesti -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4

16:00Metalul Buzau - Din. Boekarest 2 -:-
16:00Tunari - Steaua Bucuresti -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5

13:00SR Brasov - Corona Brasov -:-
14:00Targu Secuiesc - Astra 2 -:-
16:00Plopeni - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6

16:00Filiasi - Academica Clinceni 2 -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7

16:00Daesti - Gaz Metan 2 -:-
16:00Minerul Costesti - CSM Deva -:-
16:00Targu Carbunesti - Jiul Petrosani -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8

16:00Crisul Chisineu Cris - Progresul Pecica -:-
16:00Ghiroda - Dumbravita -:-
16:00Progresul Ezeris - Avantul Periam -:-
16:00Teuz Cermei - Poli Timisoara -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9

16:00CS Hunedoara - Sanatatea Cluj -:-
16:00Cugir - Unirea Dej -:-
16:00Industria Galda - Unirea Ungheni -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10

16:00Baia Mare - Simleul Silvaniei -:-
16:00Bistrita - Sanmartin -:-
16:00Luceafarul Oradea - Somcuta Mare -:-
16:00Somesul Dej - 1910 Oradea -:-
16:00Zalau - CSM Satu Mare -:-

RUSLAND: Premier League

13:00Ural - Akhmat Grozny -:-
15:30Zenit St Petersburg - R. Volgograd -:-
18:00FC Dinamo Moskou - Khimki -:-
18:00Tambov - Lokomotiv Moskou -:-

RUSLAND: FNL

07:00SKA Khabarovsk - Tomsk -:-
12:00Orenburg - Nizhny Novgorod -:-
12:00Yenisey - Sp. Moskou 2 -:-
13:00Veles Moscow - Omsk -:-
13:00Yaroslavl - Samara -:-
14:00Akron Togliatti - Alania Vladikavkaz -:-
15:00FK Chayka - Chertanovo M. -:-
15:00FK Krasnodar 2 - Neftekhimik -:-
15:00F. Voronezh - Volgar-Astrakhan -:-
15:00T. Moskou - Tekstilshtik -:-
18:00Baltika - D. Bryansk -:-

RUSLAND: PFL - Group 2

12:00Kolomna - Luki-Energiya -:-
13:00Znamya Truda - Smolensk -:-
14:00Zvezda St. Peterburg - Tver -:-

RUSLAND: Supreme Division Women

11:00CSKA Moskou V - Chertanovo M. V -:-
12:00Kazan V - FK Krasnodar V -:-
13:00Lokomotiv Moskou V - Zenit St Petersburg V -:-
14:00FK Rostov V - FK Yenisey V -:-
14:00Ryazan V - Zvezda V -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Domagnano - Folgore -:-
15:00Murata - Cosmos -:-
15:00Pennarossa - Faetano -:-
15:00Tre Fiori - Tre Penne -:-

SAOEDI-ARABIË: Division 1

20:40Al Jeel - Al-Nahda -:-
20:40Hajer - Al Thuqbah -:-
20:45Al-Kawkab - Jeddah -:-
21:00Al Bukayriyah - Al Feiha -:-

SCHOTLAND: 1e Divisie

16:00Ayr - Queen of South -:-
16:00Dundee FC - Raith -:-
16:00Dunfermline - Arbroath -:-
16:00Hearts - Inverness -:-
16:00Morton - Alloa -:-

SCHOTLAND: League One - Degradatie groep

16:00East Fife - Dumbarton -:-
16:00Peterhead - Clyde -:-

SCHOTLAND: League One - Promotie groep

16:00Falkirk - Cove Rangers -:-
16:00Partick Thistle - Airdrieonians -:-

SCHOTLAND: League Two - Degradatie groep

16:00Albion Rovers - Annan -:-
16:00Stenhousemuir - Cowdenbeath -:-

SCHOTLAND: League Two - Promotie groep

16:00Edinburgh City - Stirling -:-

SCHOTLAND: Scottish Cup

18:00Hibernian - Motherwell -:-

SERVIË: Super Liga

15:00FK Vozdovac - Cukaricki -:-
15:00Javor - Macva -:-
15:00Mladost - TSC Backa Topola -:-
15:00Napredak - Proleter -:-
15:00Rad - Backa -:-

SERVIË: Prva Liga

16:00Borac 1926 - Zarkovo -:-
16:00Buducnost Dobanovci - Graficar Beograd -:-
16:00Dubocica - Din. Vranje -:-
16:00Jagodina - Sremska Mitrovica -:-
16:00Loznica - Kabel Novi Sad -:-
16:00Zeleznicar Pancevo - Sloga Kraljevo -:-
16:00Zemun - Radnicki 1923 -:-

SERVIË: Srpska Liga - Belgrade

11:00Polet Dorcol - Studentski Grad -:-
11:00Teleoptik - Sremcica -:-
16:30BASK - Crvena Zvezda MML -:-
16:30BSK Borca - Stepojevac Vaga -:-
16:30Lokomotiva Beograd - Jedinstvo Surcin -:-
16:30OFK Belgrado - Batajnica -:-
16:30Radnicki Obrenovac - Sindjelic Beograd -:-

SERVIË: Srpska Liga - Vojvodina

16:301. Maj Ruma - Sloboda NK -:-
16:30Backa 1901 - Mladost GAT -:-
16:30Hajduk 1912 - Tisa Adorjan -:-
16:30Kozara BVS - Radnicki 1912 -:-
16:30Omladinac NB - Radnicki Zrenjanin -:-
16:30Sloga Conoplja - Borac Sakule -:-
16:30Stari Grad - Becej -:-

SERVIË: Srpska Liga - East

16:30Moravac - Pcinja -:-
16:30Morava Vladicin Han - Dunav Prahovo -:-
16:30Toplicanin - Sindelic -:-

SERVIË: Srpska Liga - West

16:00Buducnost Krusik - Macva Bogatic -:-
16:00Jedinstvo U. - Smederevo -:-
16:00Mladi Radnik - Sloga Pozega -:-
16:00Sloboda - Josanica -:-
16:00Sloga Petrovac - Gruza -:-
16:00Takovo - Sumadija Arandjelovac -:-
16:00Tutin - Buducnost Arilje -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Bai Bureh Warriors - Mighty Blackpool -:-
18:15Bo Rangers - East End Lions -:-
18:15Freetown City - Old Edwardians -:-

SINGAPORE: Premier League

14:30Hougang - Lion City -:-
14:30Tanjong Pagar - Tampines -:-

SLOVENIË: Prva Competitie

16:15Bravo - Maribor -:-
18:00Domzale - Celje -:-
20:00Koper - Gorica -:-

SLOVENIË: 2e SNL - Verliezersronde

17:00Beltinci - Brda -:-
17:00Fuzinar - Primorje -:-
17:00Krsko - Smartno -:-

SLOVENIË: 2e SNL - Winnaarsronde

17:00Dob - Triglav -:-
17:00NK Krka - Bilje -:-
17:00Radomlje - Rudar -:-
19:00Brezice - Nafta -:-

SLOVENIË: 3. SNL - East

17:00Dravinja - Videm -:-
17:00Dravograd - Sampion Celje -:-
17:00NK Bistrica - Rogaska -:-
17:00Smarje - Cirkulane -:-
17:00Zrece - Dobrovce -:-
18:00Korotan - Podvinci -:-

SLOVENIË: 3. SNL - West

16:00Sava Kranj - NK Adria -:-
17:00Izola - Zagorje -:-
17:00Postojna - Grosuplje -:-
17:00Skofja Loka - Ziri -:-
17:00Sobec Lesce - Tolmin -:-

SLOWAKIJE: Fortuna liga - Championship Play-Offs

14:30Z. Moravce-Vrable - Dun. Streda -:-
17:00Trnava - Trencin -:-

SLOWAKIJE: Fortuna liga - Degradatie groep

15:30Ruzomberok - Sered -:-
17:00Pohronie - Nitra -:-
17:00Senica - Michalovce -:-

SLOWAKIJE: 2e Divisie

16:30Banska Bystrica - FC Kosice -:-
16:30Dubnica - Bardejov -:-
16:30Podbrezova - Puchov -:-
16:30Trebisov - Poprad -:-
16:30Zilina B - L. Mikulas -:-

SPANJE: LaLiga

14:00Elche - Levante -:-
16:15Real Valladolid - Cadiz -:-
18:30Valencia - Alaves -:-
21:00Real Madrid - Real Betis -:-

SPANJE: LaLiga2

16:00Logrones - Cartagena -:-
16:00Malaga - Fuenlabrada -:-
18:15Espanyol - Las Palmas -:-
20:30Ponferradina - Lugo -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 1 - Tweede fase

18:00Langreo - Ferrol -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 2 - Tweede fase

16:30Osasuna B - Laredo -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 3 - Degradatie groep

17:00Atzeneta - Espanyol B -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 3 - Tweede fase

18:00UitgesteldHercules - Llagostera -:-
19:00La Nucia - Lleida -:-

SPANJE: Segunda Division B - Group 5 - Degradatie groep

17:00Villarrobledo - Atlético Madrid B -:-
18:30Villarrubia - Getafe B -:-

SPANJE: Segunda Division B - Group 5 - Promotie groep

18:00Extremadura UD - Real Madrid B -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 1 - Degradatie groep

18:00Ourense CF - Viveiro -:-
18:00Ribadumia - Arzua -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 1 - Promotie groep

17:00Arosa SC - Polvorin -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 3 - Degradatie groep

17:00Castro - Bezana -:-
17:00Torina - Revilla -:-
17:30Barreda Balompie - Ribamontan al Mar -:-
17:30Guarnizo - Rinconeda Polanco -:-
18:00Solares - CD Barquereno -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 3 - Promotie groep

16:30Tropezon - Cayon -:-
18:00Escobedo - Racing Santander B -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 4 - Degradatie groep

16:30Tolosa FC - Sodupe -:-
17:00Aurrera Ondarroa - Durango -:-
18:00Somorrostro - Lagun Onak -:-
18:00Urgatzi - Ariznabarra -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 4 - Promotie groep

18:30Gernika - CD Vitoria -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 4 - Tweede fase

16:30Beasain - Anaitasuna FT -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 5 - Degradatie groep

18:00Santfeliuenc - UE Sants -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 5 - Promotie groep

17:00Vilafranca - Granollers -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 6 - Promotie groep

19:00CF Intercity - Alzira -:-
19:30Eldense - Saguntino -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 6 - Tweede fase

16:30Jove - Villarreal C -:-
17:00Beniganim - Silla CF -:-
18:00Olimpic Xativa - Recambios Colon -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 8 - Degradatie groep

16:00Colegios Diocesanos - Salamanca B -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 8 - Promotie groep

17:00Numancia B - Cristo Atletico -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 8 - Tweede fase

17:00Mirandes B - Atl. Tordesillas -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 9 - Degradatie groep

13:00Melilla CD - Maracena -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 10 - Degradatie groep

18:00Sevilla C - Cabecense -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 11 - Degradatie groep

16:30Binissalem - Soller -:-
17:00Alcudia - Felanitx -:-
17:00Esporles - Genova -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 11 - Promotie groep

16:00Formentera - Constancia -:-
17:00Sant Jordi - Ibiza Islas Pitiusas -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 11 - Tweede fase

16:30Santanyi - Manacor -:-
17:00San Rafael - Collerense -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 13 - Tweede fase

17:00UCAM Murcia B - Cartagena FC -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 14 - Degradatie groep

18:30Lobon - Olivenza -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 14 - Tweede fase

17:30UP Plasencia - Azuaga -:-
18:00Aceuchal - Arroyo -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 16 - Promotie groep

19:00Logrones Promesas - Anguiano -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 16 - Tweede fase

17:00Calahorra B - Oyonesa -:-
18:00Yague - CDFC Calzada -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 18 - Degradatie groep

18:00Conquense - Almagro -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 18 - Tweede fase

17:00Tarancon - Ciudad Real -:-
18:00Guadalajara - Huracan de Balazote -:-
19:00Villacanas - La Roda -:-

SPANJE: Primera Division Vrouwen

11:00Real Betis V - Real Sociedad V -:-
14:30Tenerife V - Levante V -:-
16:45Rayo Vallecano V - Sevilla V -:-

SRI LANKA: Super League

13:00Defenders FC - Blue Eagles -:-
16:00Renown - Sea Hawks -:-

SYRIË: Premier League

14:00Al-Ittihad - Jableh -:-
14:00Al Jaish - Al Shorta -:-
14:00Al Karamah - Wathbah -:-
14:00Al Taliya - Horriya -:-
14:00Foutoua - Al-Sahel -:-
14:00Harjaleh - Tishreen -:-
14:00Hottin - Al Wahda -:-

TADZJIKISTAN: Vysshaya Liga

13:30CSKA Pomir Dushanbe - Dushanbe 83 -:-
13:30Istaravshan - Faizkand -:-
13:30UitgesteldIstiqlol Dushanbe - Khatlon -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Namungo - Mbeya City -:-
15:00Gwambina - Simba -:-

THAILAND: Thai League 2 - Promotie play offs

13:00Nakhon Pathom - Khonkaen Utd. -:-

TOGO: Championnat National

17:00Sara Sport - Binah -:-

TSJECHIË: 1. Liga

14:00Ceske Budejovice - Jablonec -:-
14:00Sigma Olomouc - Ostrava -:-
16:00Mlada Boleslav - Liberec -:-
18:30Plzen - Slovacko -:-

TSJECHIË: 2e Divisie

16:00Usti n. L. - Hradec Kralove -:-
17:00Blansko - Jihlava -:-
17:00Dukla Praag - Vlasim -:-
17:00Prostejov - Chrudim -:-
17:00Trinec - Vysehrad -:-

TSJECHIË: 1. Liga Women

11:30Liberec V - Plzen V -:-
14:00Slavia Praag V - Sparta Praag V -:-

TUNESIË: Ligue 2 - Promotie groep

14:30Gafsa - CO Medenine -:-
14:30Hammam-Lif - ES Djerba -:-

TURKIJE: Super Lig

12:30Konyaspor - Hatayspor -:-
15:00Trabzonspor - Karagumruk -:-
19:30Antalyaspor - Galatasaray -:-
19:30Besiktas - Kayserispor -:-
19:30Denizlispor - Sivasspor -:-

USA: MLS

01:30Sporting Kansas City - Orlando City -:-
19:00New York City - Cincinnati -:-
20:00Nashville SC - Club de Foot Montreal -:-
21:00Toronto FC - Vancouver Whitecaps -:-
21:30San Jose Earthquakes - FC Dallas -:-
00:00Los Angeles FC - Seattle Sounders -:-

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Greenville -:-

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Eerste fase

01:00Trujillanos - Zamora -:-
22:00Zulia - Dep. Tachira -:-
00:15Puerto Cabello - La Guaira -:-

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1

20:00Al Bataeh - Al Urooba -:-
20:00Al Thaid - Al Hamriyah -:-
20:00Dibba Al Fujairah - Al Arabi -:-
20:00Masafi - Dibba Al Hisn -:-
20:00Masfut - Emirates Club -:-

VIETNAM: Vietnamese Cup

10:30Dak Lak - Thanh Hoa -:-
12:00BHTS Quang Nam - Sai Gon FC -:-
12:00Binh Dinh - Long An -:-
13:00Hai Phong - Binh Phuoc -:-

VIETNAM: Vietnamese Cup Women

11:00Thai Nguyen V - Phong Phu Ha Nam V -:-
13:00Ho Chi Minh City 2 V - Ha Noi V -:-

WALES: Cymru Premier - Championship Play-Offs

15:30Bala Town - Barry -:-
15:30Penybont - Caernarfon -:-
18:15TNS - Connah's Q. -:-

WALES: Cymru Premier - Degradatie groep

15:30Haverfordwest - Flint -:-
15:30Newtown - Druids -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

11:00JJK Jyvaskyla (Fin) - Mikkeli (Fin) -:-
12:00Ilves (Fin) - Mariehamn (Fin) -:-
13:00Haka (Fin) - Klubi 04 (Fin) -:-
14:00AfgelastKTP (Fin) - HIFK (Fin) -:-
14:00Lahti (Fin) - Gnistan (Fin) -:-
14:00Strømmen (Nor) - Grorud (Nor) -:-
14:00Vaajakoski (Fin) - JIPPO (Fin) -:-
15:00SJK (Fin) - Oulu (Fin) -:-
16:00Rovaniemi (Fin) - Jaro (Fin) -:-
19:00Pittsburgh (Usa) - Indy Eleven (Usa) -:-
20:00San Antonio (Usa) - Rio Grande (Usa) -:-
21:00Memphis (Usa) - Chattanooga Red Wolves (Usa) -:-
21:00Sacramento Republic (Usa) - Real Monarchs (Usa) -:-
22:00Hartford Athletic (Usa) - Motown (Usa) -:-
22:00Las Vegas Lights (Usa) - Oakland Roots (Usa) -:-
22:00Orange County SC (Usa) - Colorado Springs (Usa) -:-
22:00Phoenix Rising (Usa) - New Mexico (Usa) -:-
22:00Sporting Kansas City 2 (Usa) - Forward Madison (Usa) -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

12:00Zambia V - Kenia V -:-

WERELD: Club Friendly Women

13:00Fart V (Nor) - Honefoss V (Nor) -:-
14:00Medkila V (Nor) - Fløya V (Nor) -:-
14:00Sandviken V (Nor) - Asane V (Nor) -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga

13:00Dynamo Brest - Vitebsk -:-
15:00Energetik-BGU - Neman -:-
17:00FC Minsk - Din. Minsk -:-

WIT-RUSLAND: Pershaya Liga

13:00Orsha - Krumkachy -:-
15:00Belshina - Naftan -:-
17:00Dnepr Mogilev - Baranovici -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga Reserve

14:00Isloch 2 - BATE 2 -:-
14:00Shakhter Soligorsk 2 - Rukh Brest 2 -:-
15:00Gomel 2 - Zhodino 2 -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga Women

15:00Vitebsk V - FC Gomel V -:-

ZAMBIA: Super League

15:00NAPSA Stars - Zanaco -:-
15:00Nkana - Indeni -:-
15:00UitgesteldPrison Leopards - Zesco Utd -:-

ZUID-AFRIKA: Premier League

15:00Black Leopards - Supersport -:-
15:00Stellenbosch - Bloem Celtic -:-
17:00AmaZulu - TS Galaxy -:-
17:00Cape Town City - Tshakhuma -:-
17:00Swallows - Orlando -:-

ZUID-AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Bizana Pondo Chiefs - Free State Stars -:-
15:00Cape Town All Stars - TS Sporting -:-
15:00JDR Stars - Polokwane -:-
15:00Jomo Cosmos - Steenberg United -:-
15:00Royal AM - Uthongathi -:-

ZUID-AFRIKA: Diski Challenge

09:30Maritzburg Utd -23 - Stellenbosch -23 -:-
10:00Bloem Celtic -23 - Kaizer -23 -:-
10:00Orlando -23 - Black Leopards -23 -:-
10:00Tshakhuma -23 - Swallows -23 -:-
12:00Amazulu -23 - Supersport -23 -:-

ZUID-KOREA: K League 1

07:00Pohang - Jeju -:-
09:30Gwangju - Daegu -:-
12:00Gangwon - Jeonbuk -:-

ZUID-KOREA: K League 2

06:30Gyeongnam - Bucheon -:-
09:00Ansan Greeners - Daejeon -:-
11:30Busan - Jeonnam -:-

ZUID-KOREA: K3 League

08:00Cheonan City - Gyeongju KHNP -:-
08:00Cheongju Jikji - Changwon -:-
08:00Daejeon Korail - Gimpo C. -:-
08:00Gangneung - Busan Kyotong -:-

ZWEDEN: Allsvenskan

15:00Hacken - Sirius -:-

ZWEDEN: Superettan

13:00Trelleborgs - Orgryte -:-
15:00Sundsvall - Norrby -:-
15:00Värnamo - Brage -:-
17:00Östers - Falkenbergs -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

13:00Sollentuna - IF Brommapojkarna -:-
16:00Dalkurd - Sylvia -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

13:00Lindome - Linkoping City -:-
13:00Osterlen FF - Tvaakers -:-
13:00Qviding - IFK Malmo -:-
14:00Vanersborgs IF - Torns -:-
15:00Atvidabergs - Oskarshamns -:-
16:00Ljungskile - Skövde -:-
16:00Trollhättan - Lunds -:-
16:00Utsiktens - Assyriska IK -:-

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

14:00Kristianstads V - Djurgarden V -:-
14:00Rosengard V - Hammarby V -:-
15:00Örebro V - Vittsjo V -:-
16:00AIK V - Linköpings V -:-

ZWEDEN: Elitettan Women

13:00IF Brommapojkarna V - Umeå IK V -:-
14:00Alvsjo V - Jitex V -:-
14:00Lidkopings FK V - Norrkoping V -:-
15:00Alingsas FC V - Uppsala V -:-
15:00Bollstanas V - Mallbackens V -:-

ZWITSERLAND: Super League

18:15St. Gallen - Vaduz -:-
20:30Lausanne - Basel -:-

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

18:15Kriens - Wil -:-

ZWITSERLAND: Promotion League

15:00UitgesteldBasel II - Nyonnais -:-
16:00Basel II - Bellinzona -:-
16:00Black Stars - Zürich II -:-
16:00Breitenrain - Bruhl SG -:-
16:00UitgesteldBreitenrain - Zürich II -:-
16:00Cham - Yverdon -:-
16:00UitgesteldCham - YF Juventus -:-
16:00Koniz - Nyonnais -:-
16:00Rapperswil - Bavois -:-
16:00Sion II - Munsingen -:-
16:00YF Juventus - Etoile-Carouge -:-
17:00UitgesteldRapperswil - Etoile-Carouge -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.