REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AFRIKA: CAF African Championship U20

14:00Senegal -20 - Soedan -20 -:-
17:00Kameroen -20 - Zuid-Afrika -20 -:-

AUSTRALIË: NPL Victoria

10:30Bulleen - Green Gully -:-
10:30Kingston City - North Geelong -:-

AZERBEIDZJAN: Premier League

12:30AZAL PFK - Neftci Baku -:-
15:00Zira - SumQayit -:-

AZIË: AFC Champions League

12:00Lok. Tashkent (Uzb) - Al-Ahli Dubai (Uae) -:-
16:10Al-Fateh (Sau) - Lekhwiya SC (Qat) -:-
16:30Al-Jazira (Uae) - Esteghlal Khuzestan (Irn) -:-
16:30Esteghlal (Irn) - Al-Taawon (Sau) -:-

BERMUDA: Premier League

20:00Dandy Town Hornets - North Village Rams -:-
advertentie

BULGARIJE: Vtora liga

16:30Pomorie - Septemvri Sofia -:-

CHILI: Hoogste Divisie - Clausura

00:30U. Catolica - U. Espanola 2:3

CHILI: Divisie B - Clausura

00:00Coquimbo - San Felipe 1:1
23:00Valdivia - Arica -:-
00:30Curico Unido - Nublense -:-

COLOMBIA: Liga Aguila - Apertura

23:30America De Cali - Pasto 1:0
23:30Tolima - Envigado 2:1
01:30Bucaramanga - Once Caldas 1:2

CONGO: Ligue 1

15:00Diables Noirs - Jeunes Fauves -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Torneo de Verano

23:00Zeledon - Herediano 3:1
23:10Belen - Liberia 1:1

CYPRUS: Eerste Divisie

18:00Apollon - APOEL -:-

DENEMARKEN: Superliga

17:00Lyngby - Esbjerg -:-
19:00Viborg - Aarhus -:-

DUITSLAND: 2e Bundesliga

20:15St. Pauli - Karlsruher -:-

ECUADOR: Hoogste Divisie - Eerste fase

23:00Ind. del Valle - Emelec 1:1

EGYPTE: Egypt Cup

18:00Haras El Hodood - Zamalek -:-

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Clausura

00:00Santa Tecla - Municipal Limeno 2:2

ENGELAND: Premier League

21:00Leicester - Liverpool -:-

ENGELAND: Premier League Zuid

20:45Hitchin - Dorchester -:-

ENGELAND: Premier League Noord

20:45Stourbridge - Stafford -:-

ENGELAND: Premier League Cup

14:00Brighton -23 - West Ham -23 -:-
14:00Burnley -23 - Sunderland -23 -:-
14:00Middlesbrough -23 - Wimbledon -23 -:-
20:00Blackburn -23 - Cardiff -23 -:-
20:00Derby -23 - Colchester -23 -:-
20:00Hull -23 - Manchester City -23 -:-
20:00Portsmouth -23 - Everton -23 -:-
20:00Sheffield Utd -23 - Birmingham -23 -:-

ENGELAND: Premier League International Cup - Play Offs

20:00Norwich -23 - Din. Zagreb 2 -:-

FRANKRIJK: Ligue 2

20:45Reims - Brest -:-

GIBRALTAR: Premier Division

20:30Lincoln - St Josephs -:-

GRIEKENLAND: Super League

18:30Veria - Atromitos -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura

01:00Xelaju - Municipal 0:1

HONDURAS: Nationale Liga - Clausura

23:00Motagua - Social Sol 4:0

IRAN: Division 1

12:00Aluminium Arak - Rah Ahan -:-
12:00Baderan Tehran - Sirjan -:-
12:00Foolad Yazd - Oxin Alborz -:-
12:00Khooneh Be Khooneh - Bushehr -:-
12:00Rafsanjan - Rasht -:-
12:15Pars Janoobi Jam - Mes -:-
12:30Esteghlal AHV - Mazandaran -:-

ISRAËL: Ha'Al Competitie

19:30H. Beer Sheva - H. Kfar Saba -:-

ISRAËL: Leumit Competitie

18:00Beitar Shimshon - Netanya -:-
18:00Ironi Nesher - H. Ironi Rishon -:-
18:00Ramat Hasharon - Hapoel Afula -:-

ITALIË: Serie A

20:45Fiorentina - Torino -:-

ITALIË: Serie B

20:30Bari - Brescia -:-

ITALIË: Lega Pro - Group B

20:45Pordenone - Bassano -:-

ITALIË: Primavera - Group A

14:30Spezia -19 - Trapani -19 -:-

ITALIË: Primavera - Group B

14:30Torino -19 - Juventus -19 -:-

IVOORKUST: Ligue 1

18:30Sewe Sport - Academie de FAD -:-

JAMAICA: Premier League

00:00Waterhouse - Arnett Gardens 0:0
02:00UitgesteldMontego Bay - Tivoli -:-

MAURITANIË: Championnat D1

17:00Armee - Toujounine -:-

MEXICO: Hoogste Divisie - Clausura

00:00Chiapas - Guadalajara 4:3
01:00Santos Laguna - Necaxa 2:2

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Championship Onder 20 - Promotie

22:00USA -20 - Mexico -20 -:-
00:30Panama -20 - Honduras -20 -:-

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CFU Club Championship

00:30Greenbay Hoppers - Racing des Gonaives 0:2

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

00:10Dep. Capiata - Diaz 1:2

PERU: Hoogste Divisie - Torneo de Verano

00:15A. Lima - Huancayo 2:2
19:00Melgar - U. San Martin -:-

POLEN: Competitie

18:00Ruch - Slask -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

21:00Arouca - Belenenses -:-

ROEMENIË: Liga 1

17:00Concordia - Astra -:-
19:30CSM Iasi - CFR Cluj -:-

SINGAPORE: S.League

12:30Home Utd - Young Lions -:-
12:30Hougang - Geylang -:-

SOEDAN: Premier League

18:00Al Shorta - Hilal Obied -:-

SOMALIË: Nation Link Telecom Championship

13:30Dekedda - M. United -:-
13:30Waxool - Bariga Dhexe -:-

TSJECHIË: 1. Liga

17:00Mlada Boleslav - Teplice -:-

TSJECHIË: Youth League

11:00Plzen -21 - Ceske Budejovice -21 -:-
13:00Karvina -21 - Dukla Praag -21 -:-
13:00Liberec -21 - Brno -21 -:-
13:00Sparta Praag -21 - Jablonec -21 -:-
15:00Hradec Kralove -21 - Jihlava -21 -:-

TURKIJE: Super Lig

18:00Galatasaray - Besiktas -:-

TURKIJE: TFF 1. Lig

16:00Mersin - Denizlispor -:-

URUGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

00:00UitgesteldClub Nacional - River Plate -:-

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Apertura

21:30Lara - Portuguesa -:-
00:00Zamora - Estudiantes M. -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

12:00FC Poltava (Ukr) - Hirnyk-Sport (Ukr) -:-
13:30TC Sports Club (Mdv) - Manang Marshyangdi (Nep) -:-
16:00Brest (Blr) - Sandefjord (Nor) -:-
16:00Vålerenga (Nor) - Soligorsk (Blr) -:-
18:00Hammarby (Swe) - Enskede (Swe) -:-
18:00Start (Nor) - Levanger (Nor) -:-
19:00Buchbach (Ger) - 1860 München II (Ger) -:-

ZWEDEN: Zweedse Beker

19:00IF Brommapojkarna - Djurgarden -:-

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

19:45Servette - Le Mont -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Schakel over naar touch-versie