REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

reclame

ARGENTINIË: Hoogste Divisie

01:10Belgrano - Olimpo 0:0
02:10Lanus - Nueva Chicago 1:0

ARGENTINIË: Divisie B Metropolitana

7'Sportivo Italiano - Defensores de Belgrano 0:0

ARGENTINIË: Primera C Metropolitana

7'San Martín Burzaco - Berazategui 0:0

ARGENTINIË: Primera D Metropolitana

7'Claypole - Atlas 0:0
7'CSR Espanol - Lugano 0:0
7'Leandro N. Alem - Deportivo Paraguayo 0:0

AUSTRALIË: FFA Cup

11:30Hume City - Sydney Olympic 3:1
11:30NE Metrostars - Oakleigh 0:1
11:30Palm Beach - WS Wanderers 0:2
11:30Rockdale - Melbourne Victory 2:3
reclame

BAHREIN: Bahrain Cup

17:30Al-Hadd - Qalali 10:0
17:30Al-Muharraq - Al-Ittihad 1:6
17:30Al-Shabbab - Al-Rifaa 0:2
17:30Bahrain SC - Busaiteen 0:0

BRAZILIË: Série C

01:30Guarani - Tombense 1:0

BRAZILIË: Série D

02:00Nacional-AM - Rio Branco 0:2

CHILI: Hoogste Divisie - Apertura

01:00O'Higgins - Arica 3:1

COLOMBIA: Liga Aguila - Clausura

03:00Pasto - Envigado 2:0

COLOMBIA: Torneo Aguila

01:00Barranquilla - Real Cartagena 0:2

DENEMARKEN: Landspokal Beker

17:15Fredensborg - B 1908 -:-
17:15Frederikssund - Koge 2:6
17:15Hillerod - Helsingor 1:2
17:15Lyseng - Kolding 1:2
17:15Rishoj - Sollerod-Ved. 2:0
17:15Saedding/Guldager - Lystrup 1:5
17:15Sohus - Esbjerg 0:9
17:15Svendborg - Silkeborg 0:3
17:15Vejgaard - Sydvest 3:2
17:30Marienlyst - Viborg 1:5
18:00Holbaek - B.93 4:2
82'Thisted - Sonderjyske 1:1
53'Herlufsholm - Bronshoj 0:1

DUITSLAND: Regionale Liga West

20:15Wattenscheid - RW Essen -:-

ENGELAND: Johnstone's Paint Trofee

7'Hartlepool - Sheffield Utd 0:1
20:15Luton - Leyton Orient -:-
20:45Accrington - Bury -:-
20:45Cambridge Utd - Dagenham & Red. -:-
20:45Doncaster - Burton -:-
20:45Exeter - Portsmouth -:-
20:45Millwall - Peterborough -:-
20:45Morecambe - Walsall -:-
20:45Newport - Swindon -:-
20:45Northampton - Colchester -:-
20:45Notts County - Mansfield -:-
20:45Port Vale - Carlisle -:-
20:45Scunthorpe - Barnsley -:-
20:45Shrewsbury - Oldham -:-
20:45Wimbledon - Plymouth -:-
20:45Yeovil - Barnet -:-

FINLAND: Kakkonen South

17:30Keski-Uusimaa - TPV 0:1

IERLAND: Premier League

21:00Dundalk - Shamrock Rovers -:-

IJSLAND: 1e Divisie

7'Grindavik - Olafsvik 0:0

LITOUWEN: Beker

17:00UitgesteldDruskininkai - Gariunai Vilnius -:-
17:00UitgesteldKoralas Klaipeda - Visaginas -:-

MAROKKO: Coupe du Trone

16:30FAR Rabat - Chabab Rif Hoceima 0:0
18:00Chabab Atlas Khenifra - Union de Mohammédia 0:0
18:00Rachad Bernoussi - Khouribga 0:3
83'Jadida - FUS Rabat 1:1

NOORD-IERLAND: Irish League Cup

19:30Dollingstown - H&W Welders -:-
20:45Ballinamallard - Banbridge -:-
20:45Coleraine - Ballyclare -:-
20:45C. Rangers - Lurgan Celtic -:-
20:45Crusaders - Knockbreda -:-
20:45Dergview - Ards -:-
20:45Glentoran - PSNI -:-
20:45Institute - Sport & Leisure -:-
20:45Larne - Portadown -:-
20:45Limavady - Bangor -:-
20:45Linfield - Glebe -:-
20:45Moyola - Ballymena -:-

RUSLAND: 2e Divisie Zuid

15:30UitgesteldMaykop - Biolog -:-
15:30Terek 2 - Krasnodar 2 1:0
16:00Mashuk - Astrakhan 1:0
16:00Novocherkassk - Dynamo GTS 1:2
17:00Afips - Alania 3:0
17:30Nalchik - Nazran 2:0
18:00Chornomorets - SKA Rostov-on-Don 2:2

RUSLAND: 2e Divisie West

16:00Tver - Dolgoprudny 1:1
17:00S. Kostroma - Kolomna 3:0
17:00Vladimir - Smolensk 2:1
17:30Tekstilshtik - Petrozavodsk 6:0
18:00Domodedovo - Solaris Moscow 0:1
18:00Dynamo SPB - FK Strogino Moscow 1:2
18:00Khimki - Pskov 4:0

SCHOTLAND: League One

20:45Ayr - Stenhousemuir -:-

SLOWAKIJE: Beker

16:30Blava - V. Ludince 2:1
16:30Cana - Spisska Nova Ves 2:1
16:30Galanta - Senica 1:2
16:30Haniska - Presov 1:2pen
16:30Ivanka - Sered 2:6
16:30Kalna n. Hronom - Nove Mesto 0:2
16:30L. Hradok - D. Kubin 0:1
16:30Makov - Krasno 4:0
16:30Medzev - VSS Kosice 0:4
16:30Predmier - MSK Martin 0:4
16:30Sarisske Michalany - Ruzomberok 0:7
16:30SK Senec - Borcice 0:1
16:30Snina - Zvolen 0:1
16:30Stranavy - Oravske Vesele 2:0
16:30Svaty Jur - Z. Moravce 1:3
16:30Teplicka - Michalovce 0:2
16:30Tomasov - Raca 1:0
16:30Turcianska Stiavnicka - Straza 0:4
16:30V. Opatske - Vranov 2:1pen
16:30Vysny Mirosov - Dun. Streda 1:2pen
17:00Kalinkovo - Pohronie 1:2
17:00Malacky - Podbrezova 0:6
17:00Nemsova - Myjava 0:2

SOEDAN: Premier League

16:00Hilal El-Fasher - Al-Mergheni -:-
19:00Al-Merreikh - Hilal Obied -:-

TSJECHIË: MSFL

17:30HFK Olomouc - Mohelnice 4:1

VIETNAM: V-Competitie

12:00Can Tho - Song Lam Nghe An 3:0
12:00Dong Thap - Da Nang 2:4
12:00Gia Lai - T&T Ha Noi 3:2
12:00Hai Phong - Binh Duong 0:0
12:00Khanh Hoa - Than Quang Ninh 0:5
12:00Long An - Dong Nai 4:4
12:00Thanh Hoa - BHTS Quang Nam 3:4

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

15:00Congo - Ghana 2:3
17:00Slovenië -19 - Slowakije -19 0:1
48'Portugal -19 - Zwitserland -19 0:0

WERELD: Club Vriendschappelijk

10:00Sriwijaya (Ina) - PSGC Ciamis (Ina) 1:0
13:00Arema (Ina) - Persela (Ina) 1:1
18:00Lichtenberg (Ger) - Union Berlijn (Ger) 0:5
37'Locarno (Sui) - Bellinzona (Sui) 1:1

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

37'Örebro V - Hammarby V 2:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Schakel over naar touch-versie