m.FlashScore.nl

REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AFRIKA: Africa Cup of Nations U20 - Play-offs

16:30Mali -20 - Senegal -20 -:-

ALBANIË: Super League

14:00Kamza - Kastrioti -:-
14:00Laci - Partizani -:-
17:00Flamurtari - Skenderbeu -:-
17:00Tirana - Luftetari Gjirokastra -:-

ALBANIË: First Division

14:00Bylis - Berat -:-
14:00Lushnja - Besa -:-

ANDORRA: Primera Divisió

12:00Encamp - UE Santa Coloma -:-
12:00Ordino - Inter Club Escaldes -:-
16:00UE Engordany - Sant Julia -:-
18:00FC Santa Coloma - Lusitanos -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Petro - Desportivo Huila -:-
advertentie

ARGENTINIË: Superliga

23:20Gimnasia L.P. - Defensa y Justicia 0:1
23:20Patronato - Aldosivi 0:0
53'San Martin S.J. - Independiente 0:1
21:10Rosario - Tigre -:-
21:10Talleres Cordoba - Huracan -:-
23:20Boca Juniors - Lanus -:-

ARGENTINIË: Divisie B

23:05Sarmiento Junin - Club Atletico Mitre 1:0
23:30Atl. Rafaela - Arsenal Sarandi 0:0
21:00Almagro - Gimnasia Mendoza -:-
21:00Guillermo Brown - Gimnasia Jujuy -:-
22:30Ind. Rivadavia - Deportivo Moron -:-

ARGENTINIË: Divisie B Metropolitana

21:00Atletico Atlanta - Acassuso -:-
21:00Comunicaciones - CA Estudiantes -:-
21:00Tristan Suarez - Flandria -:-
21:05Colegiales - Barracas Central -:-

ARGENTINIË: Primera C Metropolitana

21:00Sportivo Barracas - Dock Sud -:-

ARGENTINIË: Primera D Metropolitana

21:00Deportivo Muniz - Claypole -:-
21:00Real Pilar - CSR Espanol -:-

ARGENTINIË: Torneo Federal A - Kampioenspoule

21:00Sol de Mayo - Sansinena -:-
22:00Huracan Las Heras - Deportivo Maipu -:-
23:00Union Sunchales - Camioneros Buenos Aires -:-
00:30Desamparados - Chaco For Ever -:-

ARGENTINIË: Torneo Federal A - Losers stage

21:00Atletico Parana - Def. Pronunciamiento -:-
22:00Deportivo Madryn - Cipolletti -:-
22:00Racing Cordoba - San Lorenzo Alem -:-
23:00CDJU Gualeguaychu - Sportivo Las Parejas -:-
23:00Gimnasia y Tiro - Crucero del Norte -:-

AUSTRALIË: A-League

07:00Sydney FC - Central Coast Mariners -:-

AUSTRALIË: NPL Queensland

07:00Sunshine Coast - Brisbane Strikers -:-
09:00Olympic FC - Western Pride -:-
09:30Gold Coast Knights - SWQ Thunder -:-

AZERBEIDZJAN: Premier League

12:00Sabail - Sabah Baku -:-
14:30Qarabag - Gabala -:-

BANGLADESH: Premier League

10:30Sheikh Jamal - Sheikh Russel -:-
13:30Abahani Limited - Brothers U. -:-

BELGIË: Jupiler Pro League

14:30Club Brugge - KRC Genk -:-
18:00Royal Antwerp - Anderlecht -:-
20:00Mouscron - Cercle Brugge -:-

BELGIË: Proximus League

16:00Lommel SK - Beerschot Wilrijk -:-

BELGIË: Eerste Klasse Amateurs

20:00RWDM 47 - Dessel -:-
15:00Boom - Virton -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Waremme - RAAL La Louviere -:-
15:00Hamoir - Francs Borains -:-
15:00Solieres Sport - Tilleur -:-
15:00Walhain - Entente Durbuy -:-
16:00Acren - Meux -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Diegem - KRC Gent -:-
15:00Gullegem - Londerzeel -:-
15:00Mandel United - Saint Eloois -:-
15:00Menen - KRC Harelbeke -:-
15:00Petegem - Olsa Brakel -:-
15:00Ronse - Eppegem -:-
15:00Westhoek - Dikkelvenne -:-
15:00Wijgmaal - Overijse -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Duffel - Bocholter -:-
15:00Hamme - Hasselt -:-
15:00Spouwen-Mopertingen - Cappellen -:-

BELGIË: Super League Women

15:00Heist V - Gent V -:-

BELGIË: 1e Nationaal - Vrouwen

15:00SG-Tertre Hautrage V - Gent II V -:-

BENIN: Championnat National

16:00ASOS - Pantheres -:-
16:00ASPAC - Upi Onm -:-
16:00ASVO - Tonnerre -:-
16:00Bembereke - Dynamo Abomey -:-
16:00Ayema - USS Krake -:-
16:00Buffles du Borgou - Dragons -:-
16:00Energie Sports - JS Pob -:-
16:00FC Esae - JAC -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

20:00Nacional Potosi - Royal Pari -:-
20:00San Jose - Real Potosi -:-
22:15J. Wilstermann - The Strongest -:-
00:30Destroyers - Oriente Petrolero -:-

BOTSWANA: Premier League

14:45Security Systems - BR Highlanders -:-

BRAZILIË: Campeonato Alagoano

21:00Coruripe - Murici AL -:-

BRAZILIË: Campeonato Baiano

20:00Alagoinhas - Bahia De Feira -:-
20:00Jacobina - Jacuipense -:-
20:00Jequie - Fluminense de Feira -:-
21:00Vitoria da Conquista - Bahia -:-

BRAZILIË: Campeonato Brasiliense

23:00Gama - Luziania 2:2
14:00Ceilandia - Brasiliense -:-
15:00Sobradinho - Bosque Formosa -:-

BRAZILIË: Campeonato Capixaba

14:30Tupy - Rio Branco ES -:-
20:00Rio Branco-VN - Real Noroeste -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Play-offs

21:00Vasco - Fluminense -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Degradatie groep

20:30America RJ - Nova Iguacu -:-

BRAZILIË: Campeonato Catarinense

21:00Avai - Brusque -:-
21:00Hercilio Luz - Marcilio Dias -:-
21:00Joinville - Criciuma -:-
21:00Metropolitano - Tubarao -:-

BRAZILIË: Campeonato Cearense - Tweede fase

21:00Atletico-CE - Fortaleza -:-

BRAZILIË: Campeonato Gaucho

23:00Novo Hamburgo - EC Sao Jose 1:0
21:00Brasil de Pelotas - Gremio -:-
22:00Veranopolis - Juventude -:-
23:00Internacional - SER Caxias -:-

BRAZILIË: Campeonato Goiano

20:00Anapolina - Gremio Anapolis -:-
20:00Crac Go - Novo Horizonte -:-
20:00Goianesia - Atletico GO -:-
20:00Itumbiara - Ipora -:-
21:00Goias - Goiania -:-

BRAZILIË: Campeonato Maranhense

23:30Imperatriz - Maranhao 1:0

BRAZILIË: Campeonato Matogrossense

20:30Araguaia - Cuiaba Esporte -:-
21:00Dom Bosco - Luverdense -:-

BRAZILIË: Campeonato Mineiro

15:00Caldense - Boa -:-
20:00Patrocinense - Guarani EC -:-
21:00America MG - Cruzeiro -:-

BRAZILIË: Campeonato Paraense

23:00Aguia De Maraba - Independente 0:0
20:00Remo - Paysandu -:-
22:00SAO Raimundo PA - Sao Francisco -:-

BRAZILIË: Campeonato Paraibano

20:00Campinense - Sousa -:-
21:00EC de Patos - Treze -:-

BRAZILIË: Campeonato Paranaense - Eerste fase - Play offs

21:00Cascavel - Coritiba -:-
21:00Toledo - Operario -:-

BRAZILIË: Campeonato Paulista

00:00Novorizontino - Ponte Preta 0:0
21:00Ferroviaria - Palmeiras -:-
23:00Corinthians - Sao Paulo -:-

BRAZILIË: Campeonato Pernambucano - Eerste fase

21:00Santa Cruz - Sport Recife -:-

BRAZILIË: Campeonato Piauiense

21:00River-PI - Parnahyba -:-

BRAZILIË: Campeonato Sergipano - Eerste fase

19:30Olimpico EC - Guarany SE -:-

BRAZILIË: Campeonato Sul-Matogrossense

23:00Corumbaense - Aquidauanense 3:1
20:00Chapadao - URSO -:-
20:00Operario de Dourados - Uniao -:-
21:00Novoperario - Operario MS -:-
22:00Aguia Negra - Costa Rica -:-

BRAZILIË: Copa do Nordeste

23:00Moto Club - Sampaio Correa -:-
23:30CSA - Salgueiro -:-

BULGARIJE: Parva Liga

11:30Etar - Dunav Ruse -:-
14:00Septemvri Sofia - Beroe -:-
16:30Levski - Lok. Plovdiv -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30AJEB - Salitas -:-

BURUNDI: Ligue A

15:00LLB Academic - Aigle Noir FC -:-

CHILI: Hoogste Divisie

90+'U. De Concepcion - Everton 0:0
16:00Huachipato - O'Higgins -:-
23:00U. Espanola - Colo Colo -:-

CHILI: Divisie B

90+'Cobreloa - Deportes Temuco 2:2
16:00S. Wanderers - Rangers -:-
22:00Copiapo - La Serena -:-
22:00Valdivia - Club Deportes Santa Cruz -:-

COLOMBIA: Liga Aguila - Apertura

23:00America De Cali - Ind. Medellin 3:0
23:30Petrolera - Once Caldas 1:1
RustJunior - Aguilas 0:0
20:00Pasto - Jaguares de Cordoba -:-
22:00Tolima - Envigado -:-
23:00Cucuta - Bucaramanga -:-
00:00Patriotas - Santa Fe -:-

COLOMBIA: Torneo Aguila - Apertura

17:30Popayan - Valledupar -:-
21:00Llaneros - Pereira -:-
21:30Cortulua - Quindio -:-
21:30Real Cartagena - Tigres -:-
21:30Real San Andres - Orsomarso -:-

CONGO DR: Supercompetitie

13:30Nyuki - AC Rangers -:-
15:30AS Vita Club - Sanga Balende -:-
15:30Mazembe - Motema Pembe -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Clausura

75'Santos DG - Cartagines 1:1
03:00Saprissa - Grecia -:-
22:00Zeledon - Herediano -:-
22:05Limon - U.C.R. -:-
00:05Guadalupe - Alajuelense -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

15:00Anorthosis - Omonia -:-
16:00AEL Limassol - Nea Salamis -:-
17:00Doxa - Ermis -:-

CYPRUS: Division 2

14:00Voroklinis - Anagennisi -:-

DENEMARKEN: Superliga

12:00Horsens - Vendsyssel -:-
14:00Odense - Vejle -:-
16:00Randers - FC Kopenhagen -:-
18:00Esbjerg - Brøndby IF -:-

DJIBOUTI: Division 1

15:00Jago - AS Kartileh -:-
17:00Arta / SIHD - Hayabley -:-

DUITSLAND: Bundesliga

15:30Frankfurt - Mönchengladbach -:-
18:00Leverkusen - Düsseldorf -:-

DUITSLAND: 2e Bundesliga

13:30Bielefeld - Maagdenburg -:-
13:30Dresden - Regensburg -:-
13:30Kiel - Greuther Fürth -:-

DUITSLAND: 3e Liga

13:00Wurzburger Kickers - Hansa Rostock -:-
14:00Zwickau - Jena -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:30Bautzen - Babelsberg -:-
13:30Berliner AK 07 - BFC Dynamo -:-
13:30Halberstadt - Auerbach -:-
13:30Lokomotive Leipzig - Furstenwalde -:-

DUITSLAND: Regionale Liga West

14:00Viktoria Koln - Oberhausen -:-
15:00Alemannia Aachen - Dusseldorf II -:-

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

13:00Stendal - Staaken -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

11:15Wedeler TSV - Condor Hamburg -:-
14:00Barmbek-Uhlenhorst - Meiendorfer SV -:-
15:00Sasel - Rugenbergen -:-

DUITSLAND: Oberliga Bremen

11:00Geestemunde - Werder Bremen III -:-
15:00Hastedt - Vatan Bremen -:-
15:30Habenhauser - Brinkumer -:-

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

15:00Brunninghausen - Westfalia Rhynern -:-
15:00Ennepetal - Westfalia Herne -:-
15:00Erndtebruck - FC Gutersloh -:-
15:00Hammer SpVgg. - ASC 09 Dortmund -:-
15:00Schalke 04 II - Paderborn II -:-
15:00Schermbeck - Holzwickeder SC -:-
15:00Siegen - Gievenbeck -:-
15:00TuS Haltern - Eintracht Rheine -:-

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Arminia Ludwigshafen - Koblenz -:-
15:00Emmelshausen - Rochling -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

15:00Bocholt - Kleve -:-
15:00Homberg - SW Essen -:-
15:00Schonnebeck - FC Monheim -:-
15:00Speldorf - Duisburg -:-
15:00TuRU Dusseldorf - SSVg Velbert -:-
15:00Union Nettetal - Germania Ratingen -:-
15:30Dusseldorf-West - SC Velbert -:-
16:00Hilden - Meerbusch -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid

11:00FSV Frankfurt -19 - Ingolstadt -19 -:-
11:00Kaiserslautern -19 - Bayern -19 -:-
13:00Neurenberg -19 - Frankfurt -19 -:-
13:00Stuttgarter Kickers -19 - Heidenheim -19 -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga West

11:00B. Monchengladbach -19 - Oberhausen -19 -:-
11:00Dortmund -19 - Schalke 04 -19 -:-
11:00Rodinghausen -19 - Bochum -19 -:-
11:00RW Essen -19 - Dusseldorf -19 -:-
14:00Alemannia Aachen -19 - Preussen Munster -19 -:-

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

11:00Mönchengladbach V - Sand V -:-
13:00Frankfurt V - Potsdam V -:-
14:00Freiburg V - Leverkusen V -:-
14:00SGS Essen V - Hoffenheim V -:-
14:00Werder Bremen V - Duisburg V -:-
15:00Bayern München Vrouwen V - Wolfsburg V -:-

ECUADOR: Liga Pro

23:15U. Catolica - LDU Quito 0:0
64'Macara - Barcelona SC 0:0
20:00Mushuc Runa - Dep. Cuenca -:-
22:15Emelec - Fuerza A. -:-
00:30Delfin - Guayaquil City -:-

EGYPTE: Premier League

17:00Zamalek - Enppi -:-

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Clausura

45+'Metapan - Chalatenango 0:0
22:00Pasaquina - Alianza FC -:-
22:15Audaz - FAS -:-
22:15Jocoro - Luis Angel Firpo -:-
23:00Santa Tecla - Municipal Limeno -:-
23:00Sonsonate - Aguila -:-

ENGELAND: Championship

14:00Blackburn - Middlesbrough -:-

ENGELAND: FA Cup

14:00Bristol City - Wolverhampton Wanderers -:-
17:00Doncaster - Crystal Palace -:-
17:00Swansea City - Brentford -:-

ENGELAND: Women’s FA Cup

15:00Bristol City V - Durham V -:-
15:00Chelsea V - Arsenal V -:-
15:00Liverpool V - Millwall V -:-
15:00Manchester United V - London Bees V -:-
15:00Reading V - Birmingham V -:-
15:00Tottenham V - Manchester City V -:-
15:00West Ham United V - Huddersfield Town V -:-
16:00Aston Villa V - Sheffield Utd V -:-

ESWATINI: MTN Premier League

15:10Mbabane Highlanders - Malanti Chiefs -:-
15:10Moneni Pirates - Manzini Wanderers -:-

ETHIOPIË: Premier League

13:00Mekelle 70 Enderta F.C. - Bahardar -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

15:00Caen - Strasbourg -:-
15:00Girondins Bordeaux - Toulouse -:-
15:00Lille - Montpellier -:-
17:00Reims - Rennes -:-
21:00AS Saint-Étienne - PSG -:-

FRANKRIJK: Ligue 2

13:00Sochaux - Lens -:-

FRANKRIJK: National 2 - Group A

14:30Toulon - Athletico M. -:-

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

14:45Paris SG V - Fleury 91 V -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Banjul Utd - Fortune -:-
17:00Brikama U. - Milan Bakau -:-
17:00Tallinding United - Armed Forces -:-
17:00Marimoo - Wallidan -:-
17:00Real Banjul - Gamtel -:-
17:00Wellingara - Hawks -:-

GIBRALTAR: Premier Division

16:00Gibraltar Phoenix - St Josephs -:-

GRIEKENLAND: Super League

14:00AEL Larissa - Xanthi -:-
16:15Levadiakos - Panetolikos -:-
17:00Aris - Panionios -:-
18:30Olympiakos - AEK Athene -:-

GRIEKENLAND: Football League

14:00Aittitos Spata - Irodotos -:-
14:00AO Trikala - Apollon Pontou -:-
14:00Apollon Larissa - Aiginiakos -:-
14:00Iraklis - Kerkyra -:-
14:00Platanias - Karaiskakis -:-
14:00Sparti - Panachaiki -:-
14:00Volos NFC - Dramas -:-

GRIEKENLAND: Division C

11:00Panthiraikos - Apollon Eretria -:-
12:30Kalamata - Katastari -:-
14:00A. Asteras - Aris Palaiochori -:-
14:00Aeek Inka - Ampelakiakos Salamis -:-
14:00Agios Ierotheos - Korinthos -:-
14:00Alexandros Kallithea - Tilikratis L. -:-
14:00Alexandroupoli - Sidirokastro -:-
14:00Amaliadas - Panopoulou - Acharnaikos -:-
14:00AO Ilisiakos - Kallithea -:-
14:00Apollon Paralimniou - Alexandros Kilkis -:-
14:00Aspida Xanthi - Kosmio -:-
14:00Aspropyrgos Enosis - Mandraikos -:-
14:00Asteras Itea - Apollon Makrychori -:-
14:00Atromitos P. - Episkopi -:-
14:00Atsalenios - E. Piraeus -:-
14:00Chalkis - Thyella Kamari -:-
14:00Charavgiakos - Agioi Anargyroi -:-
14:00Chrisoupolis - Keravnos Pernis -:-
14:00Diagoras - Panmovriakos -:-
14:00Edessaikos - Almopos -:-
14:00Eikosimias - Asteras Vlachioti -:-
14:00Ermionidas-Ermis - Amvrysseas -:-
14:00Giannitsa - Langadas -:-
14:00Ierapetra - AE Neapolis -:-
14:00Ipato - Pamisos -:-
14:00Kalampaki - Aetos Orfani -:-
14:00Karditsa - Stylida -:-
14:00Makedonikos - Amyntaio -:-
14:00Makedonikos Foufas - Grevena Aerata -:-
14:00Makedonikos Siatista - Acheron Kanalaki -:-
14:00Meliteas Melitis - Veria -:-
14:00Meteora - GS Almyros -:-
14:00Nafpaktiakos A. - Floriada -:-
14:00Niki Agkathia - PO Triglia -:-
14:00Orfeas Xanthi - Kavala -:-
14:00O. Volos - Niki Volos -:-
14:00PAE Egaleo - Aiolikos -:-
14:00Palaiochora - Ionikos -:-
14:00Panargiakos - Enosi Lerna -:-
14:00Paniliakos - Diagoras Vrachneikon -:-
14:00Panserraikos - Aris Avato -:-
14:00PAO Koufalion - Kyminion -:-
14:00PAO Varda - Panegialios -:-
14:00Pierikos - Achilleas Neokesarias -:-
14:00Proodeftiki - Keratsini -:-
14:00Sellana - Oikonomos -:-
14:00Souli Paramythia - Thesprotos -:-
14:00Thiseas Agria - Fokikos -:-
14:00Thriamvos Serviana - Lefkimmi -:-
14:00Thyella D. - Niki Tragano -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura

23:00Guastatoya - Siquinala 1:0
00:00Coban Imperial - Comunicaciones 1:0
18:30Antigua - Malacateco -:-
21:00Petapa - Sanarate -:-

GUINEE: Ligue 1

17:30Horoya - Santoba -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Clausura

RustUPNFM - CD Honduras 2:0
22:00Real de Minas - Vida -:-
23:00Olimpia - Real Espana -:-
23:00Platense - Juticalpa -:-

HONGARIJE: Merkantil Bank Liga

14:00Budaorsi - Duna Aszfalt -:-
14:00Cegledi - Kaposvar -:-
14:00Kazincbarcika - Vac -:-
14:00Monori - Bekescsaba -:-
14:00Mosonmagyarovari TE - Balmazujvaros Sport -:-
14:00Siofok - Csakvari -:-
14:00Soroksar - Budafoki -:-
14:00Vasas - Győr -:-
14:00Zalaegerszeg - Nyiregyhaza -:-
18:00Gyirmot - Dorogi -:-

HONG KONG: Premier League

07:30Dreams - Yuen Long -:-
10:30Eastern AA - Southern District -:-

IJSLAND: Comp. Beker

17:15Fylkir - Throttur -:-

INDIA: ISL

15:00Delhi Dynamos - Bengaluru -:-

INDIA: I-League

12:30East Bengal - Churchill Brothers -:-

INDONESIË: Piala Indonesia

09:00Madura United - Sriwijaya -:-
09:00PS Tira - Persija Jakarta -:-

IRAK: Super League

12:30Alsinaat Alkahrabaiya - Al Simawa -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

12:30Foolad - Naft Ahvaz -:-
13:30UitgesteldZob Ahan - Saipa -:-

ISRAËL: Ha'Al Competitie

18:00M. Petach Tikva - Netanya -:-
19:30M. Haifa - Hapoel Hadera -:-

ITALIË: Serie A

12:30Spal - Fiorentina -:-
15:00Empoli - Sassuolo -:-
15:00Genoa - Lazio -:-
15:00Udinese - Chievo -:-
18:00Inter - Sampdoria -:-
20:30Napoli - Torino -:-

ITALIË: Serie B

15:00Cosenza - Cremonese -:-
15:00Lecce - Livorno -:-
21:00Spezia - Hellas Verona -:-

ITALIË: Serie C - Groep A

14:30Albissola - Arezzo -:-
14:30Alessandria - Arzachena -:-
14:30Cuneo - Pro Piacenza -:-
14:30Novara - Pistoiese -:-
14:30Olbia - Carrarese -:-
14:30Pisa - Gozzano -:-
14:30Pontedera - Pro Vercelli -:-
14:30Siena - Juventus -23 -:-
18:30Lucchese - Entella -:-
18:30Piacenza - Pro Patria -:-

ITALIË: Serie C - Groep C

14:30Catania - Paganese -:-
14:30Cavese - Viterbese -:-
14:30Sicula Leonzio - Vibonese -:-
16:30Bisceglie - Rende -:-
16:30Monopoli - Juve Stabia -:-
16:30Potenza - Siracusa -:-
16:30Virtus Francavilla - Reggina 1914 -:-

ITALIË: Serie D - Groep A

14:30Arconatese - Chieri -:-
14:30Borgosesia - Folgore Caratese -:-
14:30Bra - Fezzanese -:-
14:30Inveruno - Lavagnese -:-
14:30Ligorna - Casale -:-
14:30Milano City - Borgaro -:-
14:30Sestri Levante - Dronero -:-
15:00Lecco - Savona -:-
15:00Unione Sanremo - Stresa Sportiva -:-

ITALIË: Serie D - Groep B

14:30Caravaggio - Caronnese -:-
14:30Darfo Boario - Sondrio -:-
14:30Legnago Salus - Como -:-
14:30Mantova - Villa Alme -:-
14:30Pontisola - Olginatese -:-
14:30Pro Sesto - Ambrosiana -:-
14:30Rezzato - Scanzorosciate -:-
14:30Seregno - Virtus Bergamo -:-
14:30Villafranca - Ciserano -:-

ITALIË: Serie D - Groep C

14:30Belluno - Adriese -:-
14:30Bolzano - Delta Rovigo -:-
14:30Campodarsego - Levico Terme -:-
14:30Cartigliano - Feltre -:-
14:30Cjarlins Muzane - Este -:-
14:30Montebelluna - ArzignanoChiampo -:-
14:30Sandona - ASC St. Georgen -:-
14:30Tamai - Clodiense -:-
14:30Trento - Chions -:-

ITALIË: Serie D - Groep D

14:30Axys Zola - Pergolettese -:-
14:30Ciliverghe Mazzano - San Marino -:-
14:30Classe - Sasso Marconi -:-
14:30Crema - Modena -:-
14:30Fanfulla - Adrense -:-
14:30Fiorenzuola - Calvina -:-
14:30Mezzolara - Vigor Carpaneto -:-
14:30OltrepoVoghera - Lentigione -:-
14:30Reggio Audace - Pavia -:-

ITALIË: Serie D - Groep E

14:30Bastia - Aglianese Calcio -:-
14:30Gavorrano - Trestina -:-
14:30Ghivizzano Borgo - Sangimignano Sport -:-
14:30Massese - Sangiovannese -:-
14:30Montevarchi Calcio - Cannara -:-
14:30Pianese - Real Forte Querceta -:-
14:30Scandicci - Prato -:-
14:30Seravezza Pozzi - Tuttocuoio -:-
14:30UC Sinalunghese - San Donato -:-
14:30Viareggio - Ponsacco -:-

ITALIË: Serie D - Groep F

14:30ASD Pineto Calcio - Campobasso -:-
14:30Avezzano - Sangiustese -:-
14:30Castelfidardo - Santarcangelo -:-
14:30Cesena - Jesina -:-
14:30Giulianova - Recanatese -:-
14:30Montegiorgio - Savignanese -:-
14:30Sammaurese - ASD Francavilla -:-
14:30S. N. Notaresco - Matelica -:-
14:30Vastese - Isernia -:-
15:00Agnonese - Forli -:-

ITALIË: Serie D - Groep G

14:30Aprilia - Albalonga -:-
14:30Budoni - Lupa Roma -:-
14:30Cassino - Lanusei Calcio -:-
14:30Castiadas - Anzio Calcio 1924 -:-
14:30Flaminia - SFF Atletico -:-
14:30Monterosi FC - Citta di Anagni -:-
14:30Ostia Mare - Latina -:-
14:30Vis Artena - Ladispoli -:-
15:00Latte Dolce - Avellino -:-
15:00Trastevere Calcio - Torres -:-

ITALIË: Serie D - Groep H

14:30Andria - Taranto -:-
14:30Gelbison Cilento - Francavilla -:-
14:30SS Nola 1925 - Audace Cerignola -:-
15:00A.C.D. Nardo - Picerno -:-
15:00Altamura - Pomigliano -:-
15:00Citta di Fasano - Bitonto -:-
15:00Gravina - Sorrento -:-
15:00Sarnese - Vesuvio Ercolanese -:-
15:00Savoia - Gragnano -:-

ITALIË: Serie D - Groep I

14:30Castrovillari - Messina -:-
14:30Citta di Messina - Sancataldese -:-
14:30Igea Virtus - Nocerina -:-
14:30Portici 1906 - Troina -:-
14:30US Palmese - Roccella -:-
15:00Gela - Rotonda -:-
15:00Locri 1909 - Bari -:-
15:00Turris - Marsala -:-

ITALIË: Primavera 1

10:00Fiorentina -19 - Atalanta -19 -:-
15:00AC Milan -19 - Genoa -19 -:-

ITALIË: Primavera 2

14:30Benevento -19 - Pescara -19 -:-

ITALIË: Serie A Women

12:30Juventus V - AC Milan V -:-

IVOORKUST: Ligue 1

16:30ASI d'Abengourou - SO Armee -:-
16:30Bouake - Racing d'Abidjan -:-
16:30Moossou - Academie de FAD -:-
16:30San Pedro - Lys Sassandra -:-
16:30Tanda - Africa Sports -:-
19:00WAC - Bassam -:-
16:30ASEC Mimosas - Sporting Gagnoa -:-

JAMAICA: Premier League

21:00Humble Lions - Montego Bay -:-
21:00Mount Pleasant - Tivoli -:-
21:00Reno - Portmore -:-

KAMEROEN: Elite One

14:00Young Sports Academy - UMS de Loum -:-
15:30Colombe Lobo - Union Douala -:-
15:30Cotonsport - Dragon de Yaounde -:-
15:30Eding Sport - Fortuna Mfou -:-
15:30Fovu Baham - Stade Renard -:-
15:30New Star - Bamenda -:-
15:30Tonnerre - Avion Academy -:-
15:30Unisport Bafang - Les Astres -:-

KENIA: Premier League

12:00Kenya CB - Sony Sugar -:-
13:00Sofapaka - Gor Mahia -:-
13:00Vihiga United - Posta Rangers -:-
13:00Western Stima - Mount Kenya United -:-
13:00Zoo - Mathare Utd. -:-
14:15Leopards - Ulinzi Stars -:-

KROATIË: 1e HNL

15:00Osijek - Istra 1961 -:-
17:30Din. Zagreb - Slaven Belupo -:-

LESOTHO: Premier League

15:00LCS - LMPS -:-
15:00Linare - Lioli -:-
15:00Matlama - Bantu -:-

LIBANON: Premier League

12:30Al Akhaa Al Ahli Aley - Bekaa Club -:-
15:00Racing - Tadamon -:-

LUXEMBURG: Luxembourg Cup

16:00Muhlenbach - Bissen -:-

MACEDONIË: Prva Competitie

14:00Akademija Pandev - Makedonija GP -:-
14:00Pobeda - Belasica -:-
14:00Rabotnicki - Renova -:-
14:00Shkendija - Vardar -:-
14:00Sileks - Shkupi -:-

MALEISIË: Super League

14:00Selangor - PKNS FC -:-

MALEISIË: Premier League

14:00UKM - Kelantan -:-

MALTA: Premier League

14:00Pieta Hotspurs - Balzan -:-
16:00Gzira - Birkirkara -:-

MALTA: Division 1

13:00Naxxar Lions - Santa Lucia -:-
15:15Mqabba FC - Lija Athletic -:-
17:30Zebbug - Vittoriosa -:-

MAROKKO: Botola Pro

15:00FUS Rabat - Wydad -:-
15:00Raja Casablanca - Youssoufia Berrechid -:-
17:00Difaa El Jadidi - Berkane -:-

MAURITANIË: Super D1

17:00Nouadhibou - Deuz -:-
17:30Tevragh-Zeina - Kaedi -:-
19:30Ksar - Kedia -:-
17:30JAHE - Nouakchott King's -:-
19:30Police - Tidjikja -:-

MAURITIUS: Mauritian League

14:15Port Louis - Pamplemousses -:-
17:00Bolton City - Petite Riviere -:-

MEXICO: Hoogste Divisie - Clausura

00:00Cruz Azul - Santos Laguna 1:2
RustLeon - Toluca 0:0
RustTigres - Necaxa 1:0
04:00Guadalajara - Atlas -:-
19:00U.N.A.M. - Club America -:-
23:00Lobos BUAP - Queretaro -:-

MEXICO: Hoogste Divisie A - Clausura

00:00Alebrijes Oaxaca - Zacatepec 1:0
RustVenados - UAEM Potros 0:0
04:00Dorados - Atlante -:-
19:00Leones Negros - Cafetaleros de Tapachula -:-

MEXICO: Liga MX Women - Clausura

19:00Monarcas Morelia V - Queretaro V -:-
19:00Puebla V - Tijuana V -:-

NEDERLAND: Eredivisie

12:15Ajax - NAC -:-
14:30Excelsior - Emmen -:-
14:30Groningen - Feyenoord -:-
16:45De Graafschap - Utrecht -:-

NEDERLAND: Tweede Divisie

14:30De Treffers - AFC -:-

NEDERLAND: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - Jong Volendam -:-
14:00GOES - JVC '31 Cuijk -:-
14:00HV & CV Quick - Dongen -:-
14:00Rosmalen - Westlandia -:-
14:00USV Hercules - O.S.S. '20 -:-
14:30Blauw Geel - OFC -:-
14:30EVV - HSC '21 -:-
14:30TEC - UNA -:-

NICARAGUA: Primera Division - Clausura

RustEsteli - UNAN-Managua 1:0
RustFerretti - Diriangen 1:1
22:00Jalapa - Chinandega -:-
22:00Ocotal - Real Madriz -:-

NIEUW-ZEELAND: Voetbal Championship

63'Tasman United - Southern United 1:0
RustCanterbury - Team Wellington 0:0
04:35Auckland City - Hamilton -:-

OOSTENRIJK: ÖFB Beker

15:00Neustadt - RB Salzburg -:-
17:15Rapid Wien - Hartberg -:-

PALESTINA: West Bank League

14:00Shabab Alsamu - Al Quds -:-

PANAMA: LPF - Clausura

00:00Costa del Este - Plaza Amador 0:0
00:00Deportivo Universitario - San Francisco 1:2
00:00Independiente - Alianza 2:0
00:00Miguelito - Arabe Unido 0:0
00:00Santa Gema - Tauro -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

00:45River Plate - Libertad 1:1
23:00Olimpia Asuncion - Cerro Porteno -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:45Carlos Mannucci - Ayacucho 4:4
RustHuancayo - Sporting Cristal 0:1
19:30Union Comercio - U. de Deportes -:-
22:00Melgar - Dep. Municipal -:-

POLEN: Competitie

15:30Zaglebie - Legnica -:-
18:00Legia - Cracovia -:-

POLEN: Polish Cup Women

17:00Bydgoszcz V - Czarni Sosnowiec V -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

16:00Belenenses - Maritimo -:-
16:00Moreirense - Tondela -:-
18:30Chaves - Boavista -:-
21:00Sporting - Braga -:-

PORTUGAL: Tweede Divisie

12:15Covilha - Ferreira -:-
16:00Academica - Farense -:-
16:00Braga B - Arouca -:-
16:00Mafra - Estoril -:-
16:00Porto B - Oliveirense -:-
18:00Leixoes - Guimaraes B -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

12:00Casa Pia - SC Praiense -:-
12:00Redondense - SC Angrense -:-
16:001º Dezembro - Oriental -:-
16:00Alcains - Caldas -:-
16:00Amarante - Meda -:-
16:00Amora - Pinhalnovense -:-
16:00Armacenenses - Vasco da Gama -:-
16:00Cesarense - Gafanha -:-
16:00Cinfaes - Sanjoanense -:-
16:00Fafe - Sao Martinho -:-
16:00Fatima - Torreense -:-
16:00Felgueiras - Vilaverdense -:-
16:00Ferreiras - Sacavenense -:-
16:00Leca - Agueda -:-
16:00Loures - Vilafranquense -:-
16:00Lusitania FC - Coimbroes -:-
16:00Macao - Nogueirense -:-
16:00Maria de Fonte - Limianos -:-
16:00Merelinense - Mirandes -:-
16:00Mirandela - Chaves B -:-
16:00Moura AC - Louletano -:-
16:00Olhanense - Montijo -:-
16:00Oliveira Hospital - Sintrense -:-
16:00Paredes - U. Madeira -:-
16:00Pedras Salgadas - Cacadores Taipas -:-
16:00Penalva Do Castelo - Gondomar -:-
16:00Peniche - Oleiros -:-
16:00Santa Iria - Anadia -:-
16:00SB Castelo Branco - FC Alverca -:-
16:00Sertanense - Leiria -:-
16:00Sp. Espinho - Pedras Rubras -:-
16:00Torcatense - Trofense -:-
16:00Vizela - AD Oliveirense -:-
17:00Maritimo B - Lusitano FCV -:-
17:00Sporting Ideal - Real SC -:-

ROEMENIË: Liga 1

14:00Voluntari - Calarasi -:-
16:30Gaz Metan - Sepsi -:-
19:00Din. Boekarest - Botosani -:-

RUSLAND: FNL Cup - Play-offs

17:15R. Volgograd - Yaroslavl -:-

RUSLAND: FNL Cup - 5de-8ste plaats

14:30M. Saransk - Tyumen -:-

RUSLAND: FNL Cup - 9de-12de plaats

11:45Pyunik - Riga FC -:-

RUSLAND: FNL Cup - 13de-16de plaats

09:00Murom - Chertanovo M. -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Tweede fase

15:00Domagnano - Tre Fiori -:-
15:00Fiorentino - Murata -:-
15:00Libertas - Folgore -:-
15:00Pennarossa - La Fiorita -:-

SCHOTLAND: Premiership

13:15Motherwell - Hearts -:-
17:00Kilmarnock - Celtic -:-

SERVIË: Super Liga

14:00Din. Vranje - Sp. Subotica -:-
14:00Rad - Zemun -:-

SOEDAN: Premier League

14:30Al Shorta - Al-Hilal -:-
18:00Al Mourada - Al Wadi -:-

SPANJE: LaLiga

12:00Real Madrid - Girona -:-
16:15Valencia - Espanyol -:-
18:30Villarreal - Sevilla -:-
20:45Betis - Alaves -:-

SPANJE: LaLiga2

12:00Mallorca - Lugo -:-
16:00Numancia - Osasuna -:-
18:00Rayo Majadahonda - Malaga -:-
18:00Reus Deportiu - Almeria 0:1
20:30Las Palmas - Gijon -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 1

12:00Burgos - San Sebastian Reyes -:-
12:00Celta Vigo B - Pontevedra -:-
12:00Fuenlabrada - Rapido de Bouzas -:-
12:00Internacional de Madrid - Las Palmas B -:-
12:00Union Adarve - Guijuelo -:-
16:30Navalcarnero - Real Madrid B -:-
17:00Leonesa - Unionistas -:-
17:00Ponferradina - Coruxo -:-
17:00Salmantino - La Coruna B -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 2

12:00Gijon B - Mirandes -:-
16:15Tudelano - Gernika -:-
17:00Barakaldo - Izarra -:-
17:00Calahorra - R. Sociedad B -:-
17:00Langreo - Arenas Club -:-
17:00R. Union - UD Logrones -:-
17:00Torrelavega - Leioa -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 3

12:00Ejea - Espanyol B -:-
12:00Peralada - Ontinyent -:-
17:00Alcoyano - Ebro -:-
17:00Badalona - Valencia B -:-
17:00Lleida - Levante B -:-
17:00Olot - Barcelona B -:-
17:00Sabadell - Villarreal B -:-
17:15Castellon - Teruel -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 4

11:30Almeria B - Cartagena -:-
11:30Sevilla B - Linense -:-
12:00Badajoz - San Fernando -:-
12:00Huelva - UD Ibiza-Eivissa -:-
12:00Jumilla - UCAM Murcia -:-
12:00Malaga B - Don Benito -:-
12:00Melilla - Granada B -:-
17:00Murcia - Ejido -:-
17:00Villanovense - Marbella -:-
17:30Sanluqueno - CF Talavera -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 1

12:00Porrino Industrial - Polvorin -:-
17:00Arenteiro - Racing Club Villalbes -:-
17:00Arosa SC - Silva SD -:-
17:00Barco - Ourense CF -:-
17:00Boiro - Somozas -:-
17:00CD Choco - Ribadumia -:-
17:00Compostela - Paiosaco -:-
17:00Ferrol - Alondras -:-
17:00Laracha - Bergantinos -:-
17:00UD Ourense - Celtiga -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 2

12:00Universidad Oviedo - Mosconia -:-
16:30La Madalena - Real Aviles -:-
16:30Lealtad - CD Colunga -:-
16:30L'Entregu - Praviano -:-
16:30Llanes - Condal -:-
16:30Union Club Ceares - El San Martin -:-
17:00Club Siero - San Claudio -:-
17:00Gijon Industrial - Caudal Deportivo -:-
17:00Llanera - Tuilla -:-
17:00Marino de Luanco - Covadonga -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 3

11:45Santander B - Union Montanesa Escobedo -:-
11:45Siete Villas - Naval Reinosa -:-
16:30Cayon - Laredo -:-
16:30Torina - Rinconeda Polanco -:-
17:00Textil Escudo - Bezana -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 4

11:15Santurtzi - Alaves B -:-
12:00San Ignacio - Pasaia -:-
17:00Bermeo - Portugalete -:-
17:45Sodupe - Sestao -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 5

11:45FE Grama - Vilafranca -:-
12:00Granollers - Cerdanyola -:-
12:00Pobla Mafumet - L'Hospitalet -:-
12:00Reus Deportiu B - Martinenc -:-
12:00San Cristobal CP - Prat -:-
12:00Santboia - UE Figueres -:-
12:15UE Sants - Castelldefels -:-
17:00Terrassa - Horta -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 6

12:00Paterna - Alzira -:-
17:00Crevillente - Vilamarxant -:-
17:00Orihuela - Elche CF Ilicitano B -:-
17:30La Nucia - Villarreal C -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 7

11:30Alcorcon B - San Fernando -:-
11:30Atletico Pinto - CD Mostoles -:-
11:30Tres Cantos - Trival Valderas -:-
11:30Vicalvaro - Las Rozas -:-
11:30Villaverde San Andres - Leganes B -:-
12:00Canillas - Carabanchel -:-
12:00San Agustin - Parla -:-
12:00Santa Ana - Getafe B -:-
13:30Rayo Vallecano B - Pozuelo de Alarcon -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 8

16:30Cebrerena - Cristo Atletico -:-
16:45La Baneza - Briviesca -:-
16:45Sporting Uxama - Bembibre -:-
17:00Almazan - Numancia B -:-
17:00Arandina - Burgos Promesas -:-
17:00Real Avila - G. Segoviana -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 9

11:00River Melilla - Velez -:-
11:30Juventud Torremolinos - CD Torreperogil -:-
12:00Alhaurin - CP Almeria -:-
12:00Huetor Vega - Rincon -:-
12:00UD San Pedro - Torredonjimeno -:-
16:45Guadix - CD Alhaurino -:-
17:00Antequera - Mancha -:-
17:00Linares - Martos -:-
17:30El Palo - Motril -:-
18:00Jaen - Atarfe Industrial -:-
18:00Loja - Huetor Tajar -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 10

11:30Cordoba B - Cabecense -:-
12:00Betis B - Sevilla C -:-
12:00Coria C.F. - San Roque -:-
17:00Algeciras - Lebrijana -:-
17:00Ceuta - Cadiz B -:-
17:00Conil - CD Gerena -:-
17:00Guadalcacin - Xerez D.F.C. -:-
17:00Puente Genil - CD Utrera -:-
17:00Xerez CD - Los Barrios -:-
17:30Atletico Espeleno - Ecija -:-
18:00Ciudad de Lucena - Arcos CF -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 11

12:00San Rafael - Santa Catalina Atletico -:-
17:00Formentera - Pena Deportina -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 12

13:00CD Marino - Mensajero -:-
13:00Club Atletico Tacoronte - Yaiza -:-
13:00Lanzarote - Tenerife B -:-
13:00SD Tenisca - Santa Ursula -:-
13:15El Cotillo - Villa Santa Brigida -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 13

11:30Minerva - La Union -:-
12:00CAP Ciudad de Murcia - Mar Menor -:-
12:00Lorca Deportiva - Huercal-Overa -:-
16:15CD Algar - CA Pulpileno -:-
16:30Cartagena B - Deportiva Minera -:-
16:30Mazarron CF - EDMF Churra -:-
16:30Muleno - Estudiantes de Murcia -:-
17:00Aguilas FC - Club Olimpico de Totana -:-
17:00UD Los Garres - Ciudad Cieza -:-
17:00Yeclano - Real Murcia B -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 14

11:00Montijo - Moralo -:-
12:00Azuaga - UP Plasencia -:-
12:00Cacereno - Valdivia -:-
12:00CD Calamonte - Valdelacalzada -:-
12:00Olivenza - Extremadura UD B -:-
16:00CD Coria - Arroyo -:-
16:30Pueblonuevo - Diocesano -:-
16:30RCP Valverdeno - AD Llerenense -:-
17:00Aceuchal - Jerez CF -:-
17:00Merida AD - Castuera -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 15

16:00CD Cantolagua - CD Corellano -:-
16:30Cirbonero - Burlades -:-
16:30Pena - Subiza -:-
18:00Beti Kozkor - Huarte -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 16

12:00Berceo - Vianes -:-
16:00Anguiano - Varea -:-
16:30River Ebro - Logrones Promesas -:-
16:45Autol - CF Rapid -:-
17:00CDFC Calzada - CCD Alberite -:-
17:00Oyonesa - Naxara -:-
17:00Pradejon - Arnedo -:-
17:00SD Logrones - Alfaro -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 17

11:30UD Casetas - Utebo FC -:-
16:00Robres - Atletico Monzon -:-
16:00San Lorenzo Flumen - Brea -:-
16:30Belchite 97 - Almudevar -:-
16:30Binefar - Borja -:-
16:30Calamocha - CF Illueca -:-
16:30La Almunia - Villanueva CF -:-
16:30Sarinena - Tamarite -:-
16:30Tarazona - San Juan Zaragoza -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 18

12:00Albacete B - La Solana -:-
12:00Azuqueca - Puertollano C.F. -:-
16:30Atl. Ibanes - Socuellamos -:-
16:30Quintanar - Tomelloso CF -:-
16:30Villarrobledo - Marchamalo -:-
17:00Ciudad Real - Madridejos -:-
17:00Guadalajara - Mora CF -:-
17:00La Roda - Almagro -:-
17:00Toledo - Tarancon -:-
17:00Villacanas - Villarrubia -:-

SPANJE: Copa de la Reina Vrouwen

11:00Atlético Madrid V - Barcelona V -:-
16:30Real Sociedad V - Sevilla V -:-

SRI LANKA: Champions League

11:00Air Force - Crystal Palace -:-
11:00Matara City - Java Lane -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Lipuli - Singida United -:-

TSJECHIË: 1. Liga

15:00Jablonec - Opava -:-
17:00Plzen - Slavia Praag -:-

TSJECHIË: Youth League

11:00Brno -21 - Slovacko -21 -:-
11:00Teplice -21 - Jablonec -21 -:-
11:00Zlin -21 - Karvina -21 -:-
13:00Sigma Olomouc -21 - Jihlava -21 -:-

TUNESIË: Ligue Professionnelle 1

14:00Kairouanaise - Etoile Sahel -:-

TURKIJE: Super Lig

11:30Erzurum BB - Sivasspor -:-
14:00Kayserispor - Goztepe -:-
14:00Trabzonspor - Alanyaspor -:-
17:00Kasimpasa - Galatasaray -:-

TURKIJE: 1. Lig

14:00Altinordu - Gaziantep -:-
14:00Osmanlispor - Karabukspor -:-
17:00Adanaspor - Istanbulspor -:-
17:00Afjet Afyonspor - Giresunspor -:-

TURKIJE: 2. Lig Red Group

11:00Kahramanmaras - Darica Genclerbirligi -:-
11:00Sivas Belediyespor - Karagumruk -:-
11:30Etimesgut - Pendikspor -:-
11:30Fethiyespor - Tokatspor -:-
11:30Kirklarelispor - Sanliurfaspor -:-
11:30Zonguldak - Anadolu Selcukspor -:-

TURKIJE: 2. Lig White Group

11:00Amedspor - Utas Usakspor -:-
11:00Gumushanespor - Hacettepe -:-
11:30Inegolspor - Bayrampasa -:-
11:30Sancaktepe - Sariyer -:-
15:00Sakaryaspor - Manisaspor -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 1

11:00Karakopru - Korfez -:-
11:30Erbaaspor - Batman Petrolspor -:-
11:30Ergene Velimese - Yomraspor -:-
11:30Gebzespor - Tepecik -:-
11:30Nevsehirspor - Nazillispor -:-
11:30Silivrispor - Erzin -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 2

11:00Ofspor - Yeni Orduspor -:-
11:00Osmaniyespor - Adiyamanspor -:-
11:00Pazarspor - Catalca -:-
11:30Alibeykoy - Kemerspor 2003 -:-
11:30Altindag Bld. - Elaziz Bld. -:-
11:30Erokspor - Karsiyaka -:-
11:30Kirsehir Belediyespor - Van Buyuksehir Bld. -:-
11:30Kizilcaboluk Spor Kulubu - Sultanbeyli -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 3

11:0024 Erzincanspor - Kocaelispor -:-
11:00Fatsa Belediyespor - Ankara Adliyespor -:-
11:00Payasspor - Diyarbakirspor -:-
11:30Bucaspor - Bagcilar -:-
11:30Golcukspor - Karacabey Birlikspor -:-
11:30Halide E. - Bayburt -:-
11:30Serik Belediyespor - Cizrespor -:-
11:30Turgutluspor - Yeni Corumspor -:-

URUGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

23:30Wanderers - River Plate 1:1
21:00Boston River - Plaza Colonia -:-
21:00Cerro Largo - Danubio -:-
21:00Racing Montevideo - Cerro CA -:-
23:30Defensor Sp. - Penarol -:-

USA: Carolina Challenge Cup

23:00Columbus Crew - Chicago Fire 1:1
60'Charleston - Cincinnati 1:2

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Apertura

20:00Estudiantes Caracas - AC Lala FC -:-
20:30Atl. Venezuela - La Guaira -:-
21:00Mineros - Lara -:-
21:00Trujillanos - Metropolitanos -:-
21:30Zulia - Puerto Cabello -:-
22:00Estudiantes M. - Dep. Tachira -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

16:00Schotland -19 - Azerbeidzjan -19 -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

23:00Las Vegas Lights (Usa) - Colorado Rapids (Usa) 2:2
56'Tampa Bay (Usa) - DC United (Usa) 0:1
05:00Belconnen United (Aus) - Wollongong Wolves (Aus) -:-
05:00Kashiwa (Jpn) - Chiba (Jpn) -:-
06:00Renofa Yamaguchi (Jpn) - C-Osaka (Jpn) -:-
08:00Rockdale (Aus) - Hakoah Sydney (Aus) -:-
10:30Zilina B (Svk) - Trinec (Cze) -:-
12:30Traiskirchen (Aut) - FC Juniors (Aut) -:-
13:00Tromsdalen (Nor) - Alta (Nor) -:-
14:00Anzhi (Rus) - Nalchik (Rus) -:-
14:00Yenisey (Rus) - Silkeborg (Den) -:-
14:30St. Pauli II (Ger) - Hildesheim (Ger) -:-
14:45Ranheim (Nor) - Byåsen (Nor) -:-
15:00Gefle (Swe) - Akropolis (Swe) -:-
15:00Koper (Slo) - Bravo (Slo) -:-
16:30FK Rostov (Rus) - Lilleström (Nor) -:-

WERELD: Mobile Mini Sun Cup

03:00New York Red Bulls - Portland Timbers -:-
03:00Phoenix Rising - Real Salt Lake -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Zesco Utd - Zanaco -:-

ZUID-AFRIKA: Beker

14:00Jomo Cosmos - TS Galaxy -:-
14:00The Magic - Kaizer -:-

ZWEDEN: Zweedse Beker

15:00Assyriska IK - AFC Eskilstuna -:-
15:00Djurgarden - IK Frej -:-
15:00Falkenbergs - Östers -:-
15:00Hassleholms IF - Elfsborg -:-
15:00Malmo FF - Degerfors -:-
15:00Nykopings - Göteborg -:-
17:00Norrkoping - Värnamo -:-

ZWEDEN: Zweedse Beker - Vrouwen

13:00Hammarby V - AIK V -:-
13:00Ljusdals V - Pitea V -:-
18:00Djurgarden V - Örebro V -:-

ZWITSERLAND: Super League

16:00Basel - Sion -:-
16:00Grasshoppers - Xamax -:-
16:00Young Boys - Zürich -:-

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

15:00Aarau - Chiasso -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Schakel over naar touch-versie