REFRESH

Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

ALGERIJE: Ligue 2

16:00Saida - Harrach 1:0
19:00Bejaia - Khroub 0:0

ARGENTINIË: Copa Argentina

02:10Colon - CA Estudiantes 2:3pen

BOLIVIA: Nacional B

02:30Mariscal Sucre - Torre Fuerte 1:1
02:30UitgesteldSan Joaquin - CD Kivon -:-

BOTSWANA: Premier League

15:30Police XI - Miscellaneous 0:2

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

00:15CSA - Atletico-MG 2:2
00:15Gremio - Bahia 0:1
01:00Fortaleza - Flamengo 1:2
02:00Cruzeiro - Sao Paulo 1:0
02:00Palmeiras - Chapecoense-SC 1:0
02:30Goias - Corinthians 2:2
02:30Vasco - Botafogo RJ 2:1
00:15Avai - Internacional 0:2
00:15Santos - Ceara 2:1

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

00:15Botafogo SP - Atletico GO 0:0

CANADA: Canadian Premier League - Fall Season

01:00Forge - Cavalry 1:0
02:00Valour - York 9 0:4
03:00Edmonton - Pacific FC 3:1

CANADA: U Sports

02:15Western - Windsor 1:0

CHILI: Hoogste Divisie

23:30U. Calera - U. Catolica 1:0
02:00Colo Colo - Huachipato 2:2
23:30Everton - Curico Unido 2:1

COLOMBIA: Copa Aguila - Play-offs

01:30Tolima - Dep. Cali 1:1
03:30Ind. Medellin - Pasto 3:2

CONGO: Ligue 1

15:00Kondzo - Leopard -:-
17:00Inter Club - Cheminots -:-

CONGO DR: Ligue 1

16:30Motema Pembe - Bukavu 3:0
16:30Sanga Balende - Dauphins Noirs 0:0

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Apertura

23:05Grecia - Santos DG 3:1
04:00Cartagines - Saprissa 1:2
04:00Guadalupe - Herediano 1:1
04:00Zeledon - ADR Jicaral 1:1

DE SEYCHELLEN: First Division League

15:30Foresters FC - Victoria City -:-

EGYPTE: Premier League

15:00Masr - El Gounah 0:0
17:30Enppi - El Entag El Harby 0:1
17:30Misr Elmaqasah - El Masry 1:0
20:00Pyramids - Smouha 0:0

ENGELAND: Professional Development League

15:00Wigan -23 - Coventry -23 0:3

ENGELAND: Premier League Cup

14:00Crystal Palace -23 - Blackburn -23 1:3

ESTLAND: Esiliiga

18:00Tammeka -21 - Elva 1:0

EUROPA: Europees Kampioenschap -17 - Kwalificatie - Eerste fase

13:00Oostenrijk -17 - Malta -17 6:0
17:30Bulgarije -17 - Noorwegen -17 1:2

EUROPA: Champions League Vrouwen

19:00Barcelona V - Minsk FK V 5:0

EUROPA: EK -17 - Vrouwen - Kwalificatie - Eerste fase

13:00Italië -17 V - Noord-Ierland -17 V 4:0
14:00Azerbeidzjan -17 V - Slovenië -17 V 0:6
18:30Noorwegen -17 V - Faeröer Eilanden -17 V 12:0
18:30Schotland -17 V - Montenegro -17 V 4:0

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura

23:30Real de Minas - Marathon 0:1
03:00Olimpia - CD Honduras 4:0
03:00UPNFM - Vida 2:2

INDONESIË: Liga 2

08:30Persewar Waropen - Persatu Tuban 1:0
10:30BaBel United - Sriwijaya 2:1
10:30Blitar United - Persita 1:1
10:30PSMS Medan - Persiraja Aceh 1:0
10:30PSPS Riau - Persibat Batang 3:1

IRAN: Hazfi Cup

14:00Shahrdari Mahshahr - Esteghlal Novin Mahshahr 2:1
15:20Esteghlal F.C. - Fajr Sepasi 3:0net

ISRAËL: Leumit Competitie

18:00Ashkelon - Hapoel Katamon 1:2
18:00H. Ironi Rishon - Beitar Shimshon 2:3
18:00M. Petach Tikva - Ramat Hasharon 4:3

MAURITANIË: Ligue 1

18:00SNIM - JAHE 1:1

MOZAMBIQUE: Mocambola

15:00Ferroviario Nacala - UD Songo 1:0

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Diriangen - Sabanas 4:0
00:30Managua FC - Chinandega 3:3
03:00Ferretti - Juventus Managua 1:1

OEKRAÏNE: Youth League

13:00Shakhtar -21 - Kolos Kovalivka -21 3:1

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost

19:30Mauerwerk - Wiener Neustadt 0:2

PARAGUAY: Copa Paraguay

01:00Guarani - Deportivo Santani 2:1

PERU: Copa Bicentenario - Play-offs

03:00AD Cantolao - Huancayo 0:0
20:30Grau - Deportivo Coopsol 4:1

PORTUGAL: Portugese Beker

21:45Alverca - Sporting 2:0

ROEMENIË: Superliga Women

15:00Vasas Odorhei V - Ol. Cluj V 2:3

RUSLAND: Youth League

14:00Akhmat Grozny -19 - Lokomotiv Moskou -19 1:0

SAOEDI-ARABIË: Division 1

17:20Najran - Al Bukayriyah 1:1

SLOVENIË: 1. SZNL Women

15:30Cerklje V - MB Tabor V 3:3

SOEDAN: Premier League

16:00Rabita Kosti - Alamal Atbara 0:0

SPANJE: Copa Federacion

20:00AfgelastAlcoyano - Jove -:-
20:00Castellon - Jove 2:0
20:30San Fernando - Linense 0:1

URUGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

01:00Plaza Colonia - Nacional 0:2
21:00Liverpool M. - Rampla Juniors 1:0
21:00Racing Montevideo - Penarol 3:3
00:30Wanderers - Defensor Sp. 2:0

USA: USL Championship

01:00Charleston - Memphis 2:0
01:00Indy Eleven - Swope Park 2:1
02:00Birmingham - New York Red Bulls 2 2:1
03:00New Mexico - Tacoma Defiance 1:1
03:00Real Monarchs - Austin Bold 2:2

VENEZUELA: Copa Venezuela

23:00Mineros - La Guaira 0:3
23:00Monagas - Angostura 2:2pen
00:00Puerto Cabello - Trujillanos 2:2
01:00Zamora - Dep. Tachira 1:2
23:00Caracas - Yaracuy 1:1

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

11:00Tsjechië -16 - Slowakije -16 2:0
14:00Indonesië -19 - China -19 3:1
16:00Saoedi-Arabië -19 - Kirgizië -19 2:0

ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores Vrouwen

00:00Corinthians V - America de Cali V 3:1
00:00S. Morning V - Majes V 5:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.