m.FlashScore.nl

REFRESH

Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

AFRIKA: Afrika Cup - Kwalificatie

14:00Burundi - Gabon 1:1
16:00Kameroen - Comoros 3:0
16:30Niger - Egypte 1:1
17:30Guinee-Bissau - Mozambique 2:2
17:30Zambia - Namibië 4:1
18:00Ivoorkust - Rwanda 3:0
19:00Ghana - Kenia 1:0
20:00Mali - South Sudan 3:0
20:00Senegal - Madagascar 2:0

AFRIKA: Africa Cup of Nations U23 - Kwalificatie

16:00Ghana -23 - Gabon -23 4:0
18:00Equatoriaal-Guinea -23 - Algerije -23 0:0

ALGERIJE: 1e Divisie

16:00UitgesteldBel Abbes - Mlila -:-
16:00UitgesteldBordj Bou Arreridj - Belouizdad -:-
16:00UitgesteldConstantine - JS Kabylie -:-
16:00UitgesteldHussein Dey - Setif -:-
16:00UitgesteldMO Bejaia - Paradou -:-
16:00UitgesteldSaoura - MC Alger -:-
16:00UitgesteldTadjenant - Oran -:-
16:00UitgesteldUSM Alger - Medea -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Sporting de Cabinda - Saurimo 1:1
16:00ASA - Desportivo Huila -:-
16:00UitgesteldCubango - Sporting de Cabinda -:-
16:00Libolo - Onze Bravos -:-
16:00Lobito - Kabuscorp -:-
16:00Petro - Sagrada -:-
16:00Progresso - Primeiro de Agosto -:-
16:00Santa Rita - Interclube -:-
16:00UitgesteldSaurimo - Caala -:-

ARGENTINIË: Superliga

00:00Colon - San Lorenzo 1:1
advertentie

ARGENTINIË: Divisie B

01:00Instituto - Los Andes 0:1
18:30Arsenal Sarandi - Gimnasia Mendoza 3:1
20:00Chacarita Juniors - Guillermo Brown 3:1
23:00Temperley - Atl. Rafaela 2:1
00:30Santamarina - Central Cordoba 1:2

ARGENTINIË: Divisie B Metropolitana

20:00Tristan Suarez - Fenix 0:0
23:00Acassuso - CA Estudiantes 1:1
23:05Atletico Atlanta - All Boys 1:0

ARGENTINIË: Primera C Metropolitana

20:00Central Cordoba - Victoriano A. 3:2
20:00Ituzaingo - Excursionistas 1:1
20:00Villa San Carlos - Berazategui 3:1

ARGENTINIË: Primera D Metropolitana

20:00Real Pilar - Central Ballester 1:0

ARGENTINIË: Copa Argentina

21:10Godoy Cruz - Deportivo Armenio 2:1

AUSTRALIË: NPL NSW

08:30Sutherland - APIA Tigers 1:2
09:00Sydney -21 - Marconi 0:2
09:30Manly Utd - Druitt Town Rangers 2:2

AUSTRALIË: NPL Victoria

05:00Green Gully - Avondale FC 2:5
09:00Dandenong - Bentleigh 2:2
09:30Kingston City - Altona Magic 1:2

AUSTRALIË: Australië Brisbane Premier League

08:30UitgesteldGrange Thistle - Brisbane K. -:-
08:30University of Queensland - Albany Creek 0:1
10:00UitgesteldCentenary Stormers - North Pine -:-

AUSTRALIË: NPL Western Australia

08:00Armadale - Rockingham City 3:0
08:00Cockburn City - Inglewood 4:4
08:00Joondalup - Sorrento 2:3
08:00Perth Glory -21 - Balcatta 3:0
08:00Stirling Lions - Perth SC 0:3

AUSTRALIË: NPL South Australian

05:30Croydon - NE Metrostars 1:1
05:30Para - Adelaide -21 0:3
05:30South Adelaide - Adelaide Comets 2:3
07:30West Adelaide - Adelaide Raiders 2:7
09:30Adelaide City - Campbelltown City 2:2
09:30Adelaide Olympic - Blue Eagles 1:3

AUSTRALIË: NPL Queensland

08:00SWQ Thunder - Redlands 8:1
09:00Moreton Bay Utd - Gold Coast Knights 0:2
09:00Peninsula - Magpies Crusaders 2:0
10:00Eastern Suburbs - Brisbane Strikers 3:0
10:00UitgesteldQueensland Lions - Brisbane -21 -:-

AUSTRALIË: NPL Tasmania

03:30Riverside Olympic - Devonport 0:2
04:30Clarence Utd. - South Hobart 0:13
06:30Launceston - Glenorchy Knights 2:2
08:00Kingborough Lions - Hobart Zebras 0:3

AUSTRALIË: Northern NSW

07:30Lambton J. - Adamstown Rosebud 4:1
09:30Edgeworth E. - Newcastle Jets -21 2:2
09:30Weston Bears - Maitland 2:1

BELGIË: Eerste Klasse Amateurs

20:00ASV Geel - Dessel 2:1
20:00Chatelet - Dender 2:1
20:00Heist - Deinze 0:2
20:00Thes Sport - Lierse K. 0:1
20:00Virton - Oudenaarde 2:0

BELGIË: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg 0:1
20:00RAAL La Louviere - Francs Borains 0:2
20:00Rebecquoise - Vise 3:1

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV A

20:00KRC Gent - Londerzeel 0:2

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV B

19:30K. FC Turnhout - K. Berchem Sport 3:3
20:00City Pirates - Sint Niklaas 1:1
20:00Hoogstraten - Cappellen 1:0

BELGIË: 1e Nationaal - Vrouwen

14:00UitgesteldAalst V - Famkes Merkem V -:-
14:00Club Brugge V - Zulte Waregem V 2:1
15:00Femina Woluwe V - KRC Genk II V 6:1
15:00Moldavo V - Massenhoven V 0:1
16:00Tongeren V - GBA Kontich V 2:2
16:30St. Liege 2 V - SG-Tertre Hautrage V 1:4
17:00UitgesteldGent II V - Melsele V -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

20:00Destroyers - San Jose 2:1
22:15J. Wilstermann - Nacional Potosi 2:0

BOSNIË EN HERZEGOVINA: RS

14:30Drina Zvornik - Kozara 1:0
14:30Modrica - Prijedor 0:0
14:30Mrkonjic Grad - Tekstilac 0:2
14:30Slavija - Podrinje Janja 2:0
14:30Sloga Crnjelovo - Borac Banja Luka 0:0
14:30Sutjeska Foca - Zeljeznicar Banja Luka 1:2

BRAZILIË: Campeonato Capixaba - Play-offs

23:30Serra - Rio Branco ES 0:1
20:00Desportiva Ferroviaria - Real Noroeste 1:0
20:00Estrela do Norte - Rio Branco-VN 2:1

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Taca Rio

23:00Vasco - Bangu 1:2

BRAZILIË: Campeonato Gaucho - Play-offs

23:00Novo Hamburgo - Internacional 0:2

BRAZILIË: Campeonato Goiano - Play-offs

20:00Vila Nova - Crac Go 2:0
22:00Anapolina - Atletico GO 0:3

BRAZILIË: Campeonato Matogrossense - Play-offs

23:30Mixto - Operario VG 0:0

BRAZILIË: Campeonato Mineiro - Play-offs

23:00Cruzeiro - Patrocinense 5:0

BRAZILIË: Campeonato Paraense

21:00Independente - Aguia De Maraba 0:2
00:00SAO Raimundo PA - Castanhal 0:1

BRAZILIË: Campeonato Paranaense - Tweede fase

22:00Athletico-PR - Foz do Iguacu 2:1

BRAZILIË: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play-offs

21:00Botafogo SP - Oeste 1:1

BRAZILIË: Campeonato Paulista - Play-offs

21:00Novorizontino - Palmeiras 1:1
23:30Santos - Red Bull Brasil 2:0

BRAZILIË: Campeonato Sergipano - Tweede fase

20:00Frei Paulistano - Itabaiana 0:0

BRAZILIË: Campeonato Sul-Matogrossense - Play-offs

20:00Aquidauanense - Operario MS 1:0

BRAZILIË: Copa do Nordeste

20:00ABC - Vitoria 0:0
20:00Ceara - Santa Cruz 2:1
20:00Moto Club - Fortaleza 1:1
22:00Confianca - CRB 0:2
22:00Nautico - AE Altos 2:0

BRAZILIË: Brasileiro Women

19:00Flamengo V - Vitoria das Tabocas V 10:0
21:00Internacional V - Sao Francisco V 7:0
00:30Foz Cataratas V - Vitoria V 2:0

CHILI: Beker

21:30AC Colina - S. Morning 1:3
21:30Deportes Rengo - Barnechea 2:3
21:30San Antonio Unido - La Serena 1:2
21:30Trasandino - San Luis 1:0pen
22:00Deportes Vallenar - Copiapo 2:1
22:00Iberia - Nublense 1:2
00:00Arturo Fernandez Vial - Deportes Temuco 2:3pen

CHILI: Super Beker

22:00U. Catolica - Palestino 5:0

CHINA: Jia Competitie

08:30Shaanxi Changan - Zhejiang Greentown 0:0

CHINA: Yi Competitie

08:00Baoding Yingli Yitong - Yanbian Beiguo 0:1
08:00Fujian Tianxin - Hubei Chufeng Heli 0:0
08:00Hangzhou Wuyue - Nanjing Shaye 1:1
08:00Hunan Billows - Chengdu Qianbao 0:0
08:00Jiangsu Yancheng - Zibo Sunday 0:3
08:00Kunshan - Shenzhen Pengcheng 1:0
08:00Qingdao Red Lions - Yinchuan Helanshan 1:3
08:00Shanxi Xindu - Hebei Elite 1:1
08:00Shenyang Urban FC - Inner Mongolia 2:1
08:00Sichuan Jiuniu - Zhejiang Yiteng 0:3
08:00Xian Daxing Chongde - Beijing Technology 0:2
08:00Yunnan Kunlu - Lhasa 2:5
12:30Wuhan Three Towns - Suzhou Dongwu 1:0

COLOMBIA: Liga Aguila - Apertura

21:15Pasto - Millonarios 1:0
23:00Cucuta - Atl. Nacional 1:3
23:30Petrolera - Dep. Cali 1:0

COLOMBIA: Torneo Aguila - Apertura

20:00Popayan - Llaneros 3:0
21:00Leones - Bogota 1:0

DENEMARKEN: 2nd Division - Group 1

13:00Kolding - Odder 1:1
14:00Aarhus Fremad - Kjellerup 3:2
14:00Jammerbugt - Sydvest 1:0
15:00Skive - Dalum IF 2:1
16:00Brabrand - Vejgaard 1:0

DENEMARKEN: 2nd Division - Group 2

13:00Hellerup - B.93 0:3
13:00Vanløse - AB Kopenhagen 0:1
14:00Marienlyst - Slagelse B&I 1:0
14:00Middelfart - Hillerod 2:2
15:00Bronshoj - BK Frem 1:1

DENEMARKEN: 3F Ligaen Women - Championship Play-Offs

14:00Brondby V - VSK Aarhus V 5:1
15:00Thisted V - KoldingQ V 0:1

DE SEYCHELLEN: Division One

15:00St Michel Utd - Victoria City -:-

DJIBOUTI: Division 1

15:00Arta / SIHD - AS Kartileh -:-
17:00Gendarmerie - ASAS -:-

DUITSLAND: 3e Liga

14:001860 München - Meppen 1:0
14:00Grossaspach - Wurzburger Kickers 2:1
14:00Hallescher - Wehen 1:4
14:00Jena - Uerdingen 0:0
14:00Karlsruher - Hansa Rostock 1:1
14:00Munster - Unterhaching 3:0

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

13:00Hamburger SV II - Luneburger Hansa 3:0
13:00Wolfsburg II - SC Weiche-08 1:1
14:00Egestorf-Langreder - Hannover II 0:1
14:00Werder Bremen II - Lupo-Martini Wolfsburg 3:1

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:30Bischofswerdaer - Viktoria Berlin 2:1
13:30Chemnitzer - Bautzen 1:0

DUITSLAND: Regionale Liga West

14:00UitgesteldDortmund II - Kaan-Marienborn -:-
14:00Mönchengladbach II - TV Herkenrath 0:0
14:00Straelen - RW Essen 0:1
14:00Viktoria Koln - Wuppertaler 0:0
14:00Wattenscheid - Rodinghausen 1:3
14:00Wiedenbruck - Bonner 1:1

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

14:00Freiburg II - Worms 1:1
14:00Hessen Dreieich - Elversberg 2:3
14:00Mannheim - Stuttgart II 3:1
14:00Saarbrucken - Offenbach 1:1
14:00Stadtallendorf - Pirmasens 4:1
14:00Steinbach Haiger - Balingen 1:1
14:00Ulm - Mainz II 1:0

DUITSLAND: Regionalliga Bayern

14:00Augsburg II - Eichstatt 2:3
14:00Garching - Ingolstadt II 1:1
14:00Heimstetten - Neurenberg II 1:2
14:00Rosenheim - Greuther Fürth II 1:1
14:00Schalding - Illertissen 0:2
14:00SpVgg Bayreuth - Pipinsried 4:2

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

14:00Blau-Weiss Zorbau - FC Ludwigsfelder 2:5
14:00Inter Leipzig - Jena II 0:0
14:00Krieschow - Halle 1:1
14:00Luckenwalde - Nordhausen II 2:2

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30SC Weiche-08 II - Eichede 2:0
14:00Eutin - VfR Neumunster 3:2
14:00Flensburg - Bordesholm 4:1
14:00Neumunster - Heider SV 1:2
14:00TSV Kropp - Lubeck II 1:3

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

13:00Dassendorf - TuS Osdorf 3:0
14:00Meiendorfer SV - Rugenbergen 2:1

DUITSLAND: Oberliga Bremen

15:00Blumenthaler - Werder Bremen III 2:0

DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen

14:00Braunschweig II - Spelle-Venhaus 3:0

DUITSLAND: Oberliga Hessen

14:00Hadamar - Viktoria Griesheim 1:0
14:00Kassel - Alzenau 2:0
15:00Ederbergland - Hunfelder 1:2
15:00Flieden - Baunatal 3:2
15:00Fulda-Lehnerz - Bad Vilbel 1:1
15:00Waldgirmes - Ginsheim 2:3

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:30Arminia Ludwigshafen - Rochling 3:1
14:30Pfeddersheim - Idar-Oberstein 4:3
15:30Diefflen - Hertha Wiesbach 3:0
15:30Engers - Kaiserslautern II 1:0
15:30Karbach - Trier 1:1
15:30Mechtersheim - Hassia Bingen 1:3

DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord

14:00Aubstadt - Abtswind 3:0
14:00Sand - DJK Bamberg 0:0
15:00ATSV - Neumarkt 1:1
15:00Gebenbach - Jahn Forchheim 3:1
15:00Wurzburger FV - Erlangen 2:0
16:00Grossbardorf - Vach 6:1

DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd

14:00Ismaning - 1860 München II 4:1
14:00Pullach - Nordlingen 4:0
14:00Unterfohring - Holzkirchen 2:1
15:00Kottern-St. Mang - Vilzing 1:3
15:00Schwaben Augsburg - Rain/Lech 0:0

DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Goppinger SV - Backnang 1:0
14:00Normannia Gmund - TSV Ilshofen 0:0
14:00Nottingen - Ravensburg 1:2
14:00Reutlingen - Spielberg 1:1
14:00Stuttgarter Kickers - Ger. Friedrichstal 3:1
15:00Bahlinger - Linx 4:0
15:00Bissingen - Villingen 2:1
15:00Neckarsulmer - Pforzheim 2:1
15:00Oberachern - Freiberg 1:3

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

16:00Homberg - Kleve 3:2

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

14:00Hoffenheim V - Freiburg V 2:1

ENGELAND: League One

13:00Walsall - Barnsley 0:1
16:00Bradford City - Blackpool 1:4
16:00Burton - Accrington 5:2
16:00Coventry - Oxford Utd 0:1
16:00Luton - Doncaster 4:0
16:00Peterborough - Southend 2:0
16:00Plymouth - Bristol Rovers 2:2
16:00Rochdale - Scunthorpe 3:1
16:00Shrewsbury - Portsmouth 0:2
16:00Wimbledon - Gillingham FC 2:4

ENGELAND: League Two

16:00Carlisle - Cambridge Utd 2:2
16:00Cheltenham - Northampton 3:1
16:00Colchester - Tranmere 0:2
16:00Crawley - Lincoln 0:3
16:00Grimsby - Bury 0:0
16:00Macclesfield - Stevenage 2:2
16:00Mansfield - Crewe 1:2
16:00Milton Keynes - Yeovil 2:0
16:00Notts County - Exeter 0:1
16:00Port Vale - Forest Green 0:2
16:00Swindon - Morecambe 4:0

ENGELAND: National League

13:30Chesterfield - Sutton 3:0
16:00Barrow - Harrogate 2:2
16:00Boreham Wood - Aldershot 0:2
16:00Braintree - Bromley 2:4
16:00Halifax - Solihull Moors 2:0
16:00Hartlepool - Wrexham 1:0
16:00Maidstone - Ebbsfleet 0:2
16:00Salford - Barnet 0:0

ENGELAND: National League North

16:00Ashton Utd - Blyth 0:3
16:00Brackley Town - Kidderminster 3:1
16:00Chorley - Leamington 3:0
16:00Curzon Ashton - FC United 3:1
16:00Hereford - Guiseley 1:0
16:00Nuneaton - Darlington 1:2
16:00Southport - Bradford PA 2:2
16:00Spennymoor - Alfreton 1:1
16:00York - Boston Utd 2:2

ENGELAND: National League South

16:00Billericay - Hungerford 1:2
16:00Concord - Torquay 0:1
16:00Dartford - Hampton & Richmond 2:2
16:00Eastbourne Boro - Bath 0:0
16:00Hemel Hempstead - East Thurrock 3:2
16:00Oxford City - Dulwich Hamlet 4:1
16:00St. Albans - Gloucester 1:2
16:00Truro - Chelmsford 0:3
16:00Wealdstone - Chippenham 1:0
16:00Weston-super-Mare - Welling 0:1
16:00Woking - Slough 0:1

ENGELAND: NPL Premier Division

16:00Bamber Bridge - Farsley 0:3
16:00Buxton - Scarborough 1:0
16:00Gainsborough - Marine 0:1
16:00Lancaster - Hednesford 2:2
16:00Matlock - Mickleover 1:1
16:00Nantwich - Grantham 1:1
16:00South Shields - Hyde 4:0
16:00Stafford - Warrington 1:1
16:00UitgesteldStalybridge - North Ferriby -:-
16:00Whitby - Workington 0:1
16:00Witton - Basford 2:2

ENGELAND: Southern League Central Division

16:00Banbury - Biggleswade Town 1:2
16:00Barwell - AFC Rushden & Diamonds 1:1
16:00Halesowen - Leiston 0:0
16:00Hitchin - Bedworth United 4:1
16:00Kettering - St. Neots 2:0
16:00Lowestoft - Rushall 2:4
16:00Needham Market - Coalville 1:1
16:00Redditch - Tamworth 0:0
16:00Royston - Stourbridge 3:2
16:00St. Ives - Alvechurch 0:2
16:00Stratford - King’s Lynn 0:2

ENGELAND: Southern League South Division

16:00Basingstoke - Met. Police 2:2
16:00Beaconsfield Town - Gosport 4:3
16:00Farnborough - Tiverton 3:2
16:00Harrow - Frome 1:2
16:00Hendon - Hartley Wintney 0:2
16:00Kings Langley - Wimborne 1:0
16:00Merthyr T - Staines 9:0
16:00Salisbury - Chesham 1:1
16:00Taunton - Poole 1:0
16:00Walton Casuals - Dorchester 2:3
16:00Weymouth - Swindon S 2:1

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

16:00AFC Hornchurch - Bishop's Stortford 0:1
16:00Bognor Regis - Leatherhead 0:4
16:00Burgess Hill - Margate 0:2
16:00Carshalton - Brightlingsea 3:0
16:00Corinthian-Casuals - Dorking 0:0
16:00Folkestone - Worthing 0:1
16:00Haringey - Enfield Town 3:1
16:00Lewes - Kingstonian 3:0
16:00Merstham - Harlow 5:1
16:00Whitehawk - Tonbridge 0:4
16:00Wingate & Finchley - Potters Bar 4:2

ENGELAND: FA Trofee

16:00Stockport - AFC Fylde 2:3
16:00Telford - Leyton Orient 1:2

ENGELAND: Premier League 2

13:00Newcastle United -23 - Wolves -23 2:0

ENGELAND: Academies -18

12:00Blackburn -18 - Stoke City -18 1:0
12:00Sunderland -18 - West Brom -18 1:6
12:00Swansea City -18 - Leicester City -18 1:3
12:30Wolverhampton -18 - Everton -18 2:3
14:00Middlesbrough -18 - Manchester City -18 4:2

ETHIOPIË: Premier League

13:00Debub Police - Dire Dawa 1:0
14:00Defence Force - Jimma Aba Jifar 0:4

EUROPA: EK - Kwalificatie

15:00Georgië - Zwitserland 0:2
18:00Gibraltar - Ierland 0:1
18:00Malta - Faeröer Eilanden 2:1
18:00Zweden - Roemenië 2:1
20:45Bosnië en Herzegovina - Armenië 2:1
20:45Italië - Finland 2:0
20:45Liechtenstein - Griekenland 0:2
20:45Spanje - Noorwegen 2:1

EUROPA: Europees Kampioenschap -21 - Kwalificatie

19:00Albanië -21 - Turkije -21 1:2

EUROPA: Europees Kampioenschap -19 - Kwalificatie - Tweede fase

10:00Ierland -19 - Azerbeidzjan -19 3:1
11:00Duitsland -19 - Noorwegen -19 0:1
11:30Servië -19 - België -19 0:2
13:00Spanje -19 - Wales -19 5:1
15:00Frankrijk -19 - Zwitserland -19 3:2
15:00Griekenland -19 - Engeland -19 2:1
15:00Italië -19 - Oekraïne -19 3:1
15:00Rusland -19 - Roemenië -19 0:0
16:00Nederland -19 - Slovenië -19 2:0
16:00Schotland -19 - Cyprus -19 4:0
17:00Hongarije -19 - Kroatië -19 0:2
17:00Israël -19 - Polen -19 1:0
17:30Tsjechië -19 - Denemarken -19 3:1
18:00Portugal -19 - Turkije -19 3:0

EUROPA: Europees Kampioenschap -17 - Kwalificatie - Tweede fase

10:00Italië -17 - Roemenië -17 3:0
12:00Duitsland -17 - IJsland -17 3:3
13:00Oostenrijk -17 - Turkije -17 0:0
13:00Portugal -17 - Polen -17 2:1
13:00Tsjechië -17 - Noord-Ierland -17 2:0
16:00Nederland -17 - Israël -17 2:0
17:00Rusland -17 - Schotland -17 3:0
17:30Slovenië -17 - Wit-Rusland -17 1:1

EUROPA: EK -17 - Vrouwen - Kwalificatie - Tweede fase

13:00Duitsland -17 V - Ierland -17 V 2:0
16:00Frankrijk -17 V - Noord-Ierland -17 V 5:0
16:30Zweden -17 V - Polen -17 V 0:2
17:30Noorwegen -17 V - Schotland -17 V 1:0
18:00Tsjechië -17 V - Portugal -17 V 0:1
19:30Spanje -17 V - Slowakije -17 V 5:0

FINLAND: Liiga Women

12:00TiPS V - Aland Utd V 1:1
13:00ONS Oulu V - HJK V 2:5
14:00KuPS V - Honka V 0:1

FRANKRIJK: National 2 - Group A

17:00Hyeres - Pontarlier 1:0
18:00Annecy - Marseille Endoume 1:0
18:00Grasse - Toulon 1:2
18:00Jura Sud - Monts 1:0
18:00Martigues - Athletico M. 3:0
18:00Olympique Lyon II - Saint Priest 0:1

FRANKRIJK: National 2 - Group B

18:00Blois - Colomiers 1:2
18:00Girondins Bordeaux II - Les Herbiers 0:0
18:00Saint-Pryve - Bergerac 2:1
18:00St Etienne II - Sete 1:1
18:00Trelissac - Andrezieux 1:0
19:00Stade Montois - Stade Bordelais 2:0

FRANKRIJK: National 2 - Group C

15:00Furiani Agliani - Vannes 2:1
15:30Oissel - Saint-Malo 1:1
18:00Chartres - Stade Briochin 1:2
18:00Granville - Lorient II 0:0
18:00Mantes - Paris SG II 4:1
18:00Nantes II - Poissy 3:0
18:00Vitre - Le Havre II 1:2
19:00Boulogne - Bastia-Borgo 2:1

FRANKRIJK: National 2 - Group D

15:00Creteil - Schiltigheim 4:0
16:00Arras - ASM Belfort 1:1
16:00Haguenau - Feignies-Aulnoye 2:0
16:00Lille II - Lusitanos 2:1
18:00Bobigny - Sainte-Genevieve 1:2
18:00IC Croix - Epinal 0:1
18:00Reims II - Sedan 2:1

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

14:45Montpellier V - Guingamp V 1:0

GAMBIA: GFA League

18:00Wallidan - Banjul Utd -:-
18:00Wellingara - Armed Forces -:-

GRIEKENLAND: Football League

14:00Aiginiakos - Chania Kissamikos 0:4
14:00Irodotos - AO Trikala 1:0
14:00Kerkyra - Ergotelis 2:1
14:00Platanias - Volos NFC 0:0
14:00Sparti - Aittitos Spata 3:0

GRIEKENLAND: Division C

12:00Diagoras - Amaliadas - Panopoulou 8:0

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

21:00Cavaly - Tempete -:-
21:00Mirebalais - Fica -:-
21:00Ouanaminthe - Arcahaie -:-
21:00Triomphe Liancourt - America des Cayes -:-
23:00Capoise - Cosmopolites -:-
23:00Don Bosco - Racing des Gonaives -:-
00:00Baltimore - Violette -:-

HONGARIJE: NB I Women

13:00Győr V - Astra Hungary V 1:3
15:00DVTK V - Szent Mihaly V 5:0
15:00MLE V - MTK Hungaria V 0:5
16:00Haladas V - Ferencvaros V 2:4

HONG KONG: Premier League

10:30Kitchee - Yuen Long 3:0

IERLAND: 1e Divisie

15:30Cabinteely - Limerick 1:2

ITALIË: Serie B

18:00Lecce - Ascoli 7:0

ITALIË: Serie C - Groep A

14:30Arzachena - Pontedera 3:0
14:30Cuneo - Alessandria 0:0
14:30Gozzano - Novara 0:0
14:30Juventus -23 - Pro Vercelli 3:0
14:30Lucchese - Pro Patria 3:1
14:30Pistoiese - Olbia 1:3
16:30Pro Piacenza - Albissola 0:3
20:30Arezzo - Piacenza 1:1
20:30Entella - Siena 0:0
20:30Pisa - Carrarese 1:0

ITALIË: Serie D - Groep A

15:00Arconatese - Unione Sanremo 1:2

ITALIË: Serie D - Groep C

14:30Bolzano - Adriese 4:4

ITALIË: Serie D - Groep G

14:30Lupa Roma - Ladispoli 1:1

ITALIË: Serie D - Groep H

14:30Francavilla - Sorrento 1:3

ITALIË: Serie A Women

14:30Florentia V - Bari V 3:0
15:00ASD Verona V - Sassuolo V 2:3
15:00Orobica V - AC Milan V 0:1
15:00Tavagnacco V - Chievo Verona V 3:2

JAPAN: J-League 2e Divisie

06:00Albirex Niigata - Avispa Fukuoka 0:1
06:00Kofu - Kanazawa 1:1
06:00Omiya Ardija - Mito 1:1
06:00Yokohama FC - Gifu 2:0
07:00Kashiwa - Okayama 0:1
09:00Ehime - V-Varen Nagasaki 0:1

JORDANIË: Jordan Cup

13:30Al Salt - Kfarsoum 3:0

KAZACHSTAN: Beker - Kwalificatie

10:00Arys - Sdyushor 3:4
10:00Didara Sidikbeka - Akademiya Ontustik 0:2

KENIA: Premier League

13:00Chemelil - Bandari 0:0
13:00Leopards - Western Stima 2:1
13:00UitgesteldUlinzi Stars - Gor Mahia -:-

KROATIË: 2. HNL

15:30Bijelo Brdo - Zadar 1:1
15:30Kustosija - Solin 0:0
15:30Lucko - Osijek 2 1:0
15:30Sibenik - Dragovoljac 2:1

LITOUWEN: I Lyga

12:00Hegelmann Litauen - BFA Vilnius 4:1
12:00UitgesteldKretinga - Trakai 2 -:-
12:00UitgesteldSiauliai FA - Dainava Alytus -:-
12:00UitgesteldZalgiris 2 - Nevezis Kedainiai -:-
13:00Banga - FC Pakruojis 1:0

MAROKKO: Botola Pro

16:00UitgesteldBerkane - Khouribga -:-
16:00UitgesteldFUS Rabat - Difaa El Jadidi -:-
16:00UitgesteldMarrakech - Raja Casablanca -:-
16:00UitgesteldRapide Oued Zem - Moghreb Tetouan -:-
16:00UitgesteldSafi - Agadir -:-
16:00UitgesteldTanger - FAR Rabat -:-
16:00UitgesteldWydad - Chabab Rif Hoceima -:-
16:00UitgesteldYoussoufia Berrechid - Mouloudia Oujda -:-

MAROKKO: Botola 2

15:00Benguerir - RAC Casablanca 2:1
15:00Dcheira - Sale 2:0
15:00Khemisset - Chabab Atlas Khenifra 0:0
15:00Maghreb Fez - Kenitra 1:0
15:00Salmi - Fes 0:0
15:00Sidi Kacem - Jeunesse 0:0
15:00Tadla - Khemis Zemamra 2:2
15:00Widad Temara - Raja Beni Mellal 2:2

MEXICO: Liga MX Women - Clausura

23:00Necaxa V - Guadalajara V 1:2
18:00Atlas V - Leon V 2:2
19:00Club America V - Tijuana V 5:1

NEDERLAND: Tweede Divisie

14:30Barendrecht - Jong Vitesse 1:5
14:30Jong Almere City - Scheveningen 0:2
15:00Kozakken Boys - Excelsior Maassluis 0:2
15:00Spakenburg - GVVV 2:1
15:30Katwijk - Rijnsburgse Boys 2:1
15:30Koninklijke HFC - IJsselmeervogels 4:1
15:30Lienden - HHC 0:5

NEDERLAND: Derde Divisie

14:30Eemdijk - Quick Boys 1:3
14:30Harkemase Boys - Ajax (Am) 1:1
14:30Hoek - Jong Groningen 3:4
14:30Lisse - DVS '33 Ermelo 1:1
14:30ODIN '59 - ONS Sneek 2:2
14:30VV DOVO - ASWH 1:3
14:30VVOG - De Dijk 2:2
18:00Achilles '29 - Noordwijk 1:3
18:00JVC '31 Cuijk - Jong Volendam 2:3
18:00SJC Noordwijk - Stedoco 6:3
19:00Rosmalen - Dongen 0:2

NIEUW-ZEELAND: Voetbal Championship - Play-offs

02:35Eastern Suburbs - Canterbury 1:0

NIGERIA: NPFL

16:00Bendel - MFM FC 1:0

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Nations League - Kwalificatie

23:00Saint Lucia - Aruba 3:2
00:30Kaaimaneilanden - Montserrat 1:2
19:30Dominica - Bahama's 4:0
20:00Sint Maarten - Saint Martin 4:3
23:00Antigua & Barbuda - Curaçao 2:1
23:30Guyana - Belize 2:1
23:30Suriname - Saint Kitts en Nevis 2:0

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Championship Onder 17 - Eerste fase

19:30Bahama's -17 - Guadeloupe -17 1:5
21:30Aruba -17 - Bonaire -17 0:1

NOORD-IERLAND: NIFL Premiership

14:00Institute - Coleraine 1:0
16:00Ards - Crusaders 2:2
16:00Ballymena - Warrenpoint 1:2
18:30Newry City - Glenavon 0:1

NOORD-IERLAND: NIFL Championship - Degradatie groep

16:00Ballyclare - Loughgall 1:4
16:00Dergview - Limavady 0:1

NOORD-MACEDONIË: Division 1

14:30Borec - Kit Go Pehchevo 2:1
14:30KF Gostivar - Vellazerimi 3:2
14:30Kozuv Gevgelija - Vardar Negotino 1:0
14:30Partizan Obrshani - Tikves 0:2
14:30Pelister - Labunishta 1:0
14:30Plackovica - Bregalnica 0:6
14:30Sasa - Detonit Junior 0:2
14:30Struga Trim & Lum - FK Skopje 0:0
14:30Teteks - FK Korab 2:1

NOORWEGEN: Hoogste Divisie - Vrouwen

14:00LSK Kvinner V - Kolbotn V 4:3
14:00Sandviken V - RØA V 0:2
15:00Klepp V - Avaldsnes V 1:0
15:00Lyn V - Fart V 0:0

OEKRAÏNE: Persha Liga

13:00Kolos Kovalyovka - Prykarpattya 3:1
14:00UitgesteldAhrobiznes Volochysk - Sumy -:-
15:00Rukh Vynnyky - Balkany 1:0
16:00Volyn Lutsk - Kramatorsk 0:1
16:30UitgesteldZirka Kropyvnytskyi - Obolon Brovar Kyjev -:-
17:00Metalist 1925 - Dnipro-1 1:2

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost

14:00Stadlau - Mattersburg (Am) 2:2
16:00Bruck Leitha - St. Polten (Am) 2:0
16:00Leobendorf - Wiener 1:1
16:00Wiener Linien - Marchfeld 0:2

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal

15:00Stadl Paura - Lendorf 2:2
16:00Union Gurten - Volkermarkt 2:0
18:30Grazer - Deutschlandsberger 5:0

OOSTENRIJK: Regionale Competitie West

14:00Hohenems - SV Worgl 0:4
14:00Wals-Grunau - Grodig 0:2
15:00UitgesteldSaalfelden - Dornbirn -:-
15:00Seekirchen - Langenegg 2:0
15:00USK Anif - Kufstein 1:3
15:30Altach (Am) - Reichenau 1:0

OOSTENRIJK: Bundesliga Women

14:00Sudburgenland V - St. Polten V 0:4
16:00Neulengbach V - Bergheim V 3:1

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

23:15Diaz - Sp. Luqueño 0:0
22:15Cerro Porteno - Guarani 5:2
00:15River Plate - San Lorenzo 2:1

PERU: Liga 1 - Apertura

19:15Molinos El Pirata - Melgar 2:0
21:30Ayacucho - A. Lima 2:0
23:45AD Cantolao - Sporting Cristal 0:0

POLEN: Division 1

15:00Olsztyn - Rakow 1:1
17:00Garbarnia - Suwalki 0:0

POLEN: Division 2

13:00Blekitni Stargard - R. Rzeszow 1:1
14:00Radomiak Radom - S. Wola 1:0
15:00Pogon Siedlce - ROW Rybnik 2:2
15:00Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 3:0
15:00Skra - Pruszkow 2:4
17:00Belchatow - Elblag 1:1
17:00Ol. Grudziadz - Leczna 6:1
19:10Widzew Lodz - Elana Torun 1:1

POLEN: III Liga - Group I

15:00Biala Piska - Swit 2:1
15:00LKS Lomza - Legionowo 1:4
15:00Sokol Aleksandrow L. - Skierniewice 0:3
15:00Zambrow - Mazur Elk 4:2
18:00Ostroda - Huragan Morag 3:2

POLEN: III Liga - Group II

12:00Chemik Bydgoszcz - Stezyca 2:1
12:00Lech Poznań 2 - KP Starogard Gdanski 2:1
15:30Gornik Konin - Kotwica Kolobrzeg 2:3
15:30Jarocin - Swit Skolwin 1:1
16:00Gwardia Koszalin - Koszalin 1:2
18:00KKS Kalisz - Kleczew 4:3
18:00Wierzyca - Wda Swiecie 3:0

POLEN: III Liga - Group III

13:00Bielsko-Biala - Warta Gorzow 2:1
13:00Zaglebie 2 - Zdzieszowice 1:1
16:00Brzeg - Sleza Wroclaw 1:1
16:00Gornik Z. 2 - Foto-Higiena Gac 0:1
16:00Gwarek Tarnowskie Gory - Polkowice 3:3
16:00Pniowek - Piast Zmigrod 2:1
16:00Stilon Gorzow - LZS Agroplon Gluszyna 4:2
17:00Kluczbork - Radzionkow 2:0

POLEN: III Liga - Group IV

14:00Biala Podlaska - Sokol Sieniawa 0:0
15:00Avia Swidnik - Ostrowiec 2:2
15:00Orleta Radzyn - S. Rzeszow 0:5
15:00Spartakus Daleszyce - Stal Krasnik 0:0
15:00Wislanie Jaskowice - Chelmianka Chelm 0:0
15:00Wisla Pulawy - Hutnik Krakow 2:0
15:00Wolka Pelkinska - NKP Podhale Nowy Targ 0:1
15:30Sola Oswiecim - Lublin 0:1

POLEN: Central Youth League

11:00Arka -18 - Ruch Chorzow -18 3:3
12:00Cracovia -18 - Belchatow -18 1:1
14:00Legia -18 - Lech Poznań -18 1:1
15:30Zaglebie -18 - Korona -18 2:2

POLEN: Ekstraliga Women

11:00AZS Wroclaw V - Biala Podlaska V 0:5
11:00Medyk Konin V - Mitech Zywiec V 2:0
11:00Olimpia Szczecin V - Czarni Sosnowiec V 2:6
11:00UKS SMS Lodz V - Polonia V 8:0
13:00AZS PWSZ Walbrzych V - UJ Krakow V 4:1

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Degradatie groep

12:00Maritimo -23 - Belenenses -23 4:1
17:00CD Cova da Piedade -23 - Portimonense -23 1:2
17:00Setubal -23 - Guimaraes -23 0:0

PORTUGAL: Taça de Portugal Women

16:00Valadares Gaia V - Albergaria/Durit V 1:0

ROEMENIË: Liga 2

10:00Balotesti - Ripensia Timisoara 0:2
10:00Luceafarul Oradea - Aerostar 4:0
10:00Metaloglobus - F. Constanţa 2:1
10:00Pandurii - Braila 5:2
12:00Academica Clinceni - UTA Arad 2:0

RUSLAND: PFL - South

12:00SKA Rostov - Dynamo Stavropol 0:2
13:00Biolog - Legion Dynamo 1:0
13:00UitgesteldMaykop - Mashuk -:-
13:00Volgar-Astrakhan - Urozhay 0:1
14:00FK Chayka - Vladikavkaz 1:0
14:00Nalchik - Krasnodar 3 2:0

RWANDA: National Football league

14:30UitgesteldAPR - Sunrise -:-
14:30UitgesteldAS Kigali - Rayon Sport -:-
14:30Etincelles - Espoir 3:0
14:30Kirehe - Amagaju 2:1
14:30Musanze - Gicumbi 1:2

SAOEDI-ARABIË: Premier League

18:05Al-Hilal - Ohod 0:0

SAOEDI-ARABIË: Division 1

13:55Al-Qaisumah - Al Orubah 3:1

SCHOTLAND: 1e Divisie

16:00Dundee Utd - Alloa 2:1

SCHOTLAND: League One

16:00Airdrieonians - Forfar 1:0
16:00East Fife - Brechin 0:2
16:00Montrose - Stenhousemuir 2:0
16:00Raith - Dumbarton 4:1
16:00Stranraer - Arbroath 0:0

SCHOTLAND: League Two

16:00Clyde - Annan 2:1
16:00Cowdenbeath - Queen's Park 0:0
16:00Edinburgh City - Peterhead 0:0
16:00Elgin - Albion Rovers 0:2
16:00Stirling - Berwick 1:0

SCHOTLAND: Lowland League

16:00Civil Service Stroll - Gala Fairydean 2:2
16:00Dalbeattie Star - Kelty Hearts 2:1
16:00East Kilbride - Cumbernauld Colts 0:0
16:00Edinburgh University - Edusport Academy 0:2
16:00Gretna 2008 - Whitehill Welfare 2:1
16:00Vale Of Leithen - East Stirlingshire 0:3

SCHOTLAND: Highland League

16:00Brora Rangers - Cove Rangers 1:1
16:00Formartine Utd - Clachnacuddin 5:0
16:00Forres Mechanics - Rothes 0:0
16:00Huntly - Strathspey Thistle 2:1
16:00Keith - Fort William 11:0
16:00Turriff Utd - Nairn County 2:3
16:00Wick Academy - Buckie Thistle 2:0

SCHOTLAND: Challenge Beker

17:30Connah's Q. - Ross County 1:3

SERVIË: Prva Liga

15:00Bezanija - Zarkovo 3:2
15:00Buducnost Dobanovci - Metalac 2:1
15:00Indjija - Zlatibor Cajetina 2:0
15:00Novi Pazar - Backa Topola 0:1
15:00Radnicki 1923 - Becej 2:0
15:00Sindjelic Beograd - Javor 1:0
15:00Sloboda - Teleoptik 3:3
18:30Borac - Trayal Krusevac 0:1

SIERRA LEONE: Premier League

17:30Central Parade - Diamond Stars -:-
17:30Kamboi Eagles - Mighty Blackpool 0:0
17:30Ports Authority - RSLAF -:-
19:30Old Edwardians - Anti Drugs Strikers -:-

SLOVENIË: 2e SNL

14:00Drava - Nafta 2:0
15:00Ankaran - Dob 0:1
15:00Fuzinar - Bilje 0:2
15:00Jadran Dekani - Radomlje 2:2

SLOWAKIJE: 2e Divisie

15:00Banska Bystrica - Komarno 2:2
15:00Bardejov - Pohronie 1:1
15:00Dubnica - Samorin 1:1
15:00Lipany - Poprad 2:1
15:00L. Mikulas - Trebisov 0:2
15:00Presov - Zilina B 0:0

SLOWAKIJE: Divisie C - West

15:00MSK Povazska Bystrica - Galanta 2:1
15:00Puchov - Kalna n. Hronom 3:0
15:00Sala - AFC Nove Mesto 4:0

SLOWAKIJE: Divisie C - Oost

10:30B. Nova Ves - 1.FK Svidnik 4:0
15:00FK Humenne - Snina 3:1
15:00Gelnica - Vranov 1:3
15:00Giraltovce - Krompachy 2:0
15:00Plavnica - Stropkov 1:2
15:00Spisska Nova Ves - FC Kosice 0:7

SLOWAKIJE: Divison C Central

15:00Cadca - Zvolen 0:1
15:00Novohrad Lucenec - Ruzomberok B 0:2

SPANJE: LaLiga2

16:00Elche - Alcorcon 3:1
18:00Lugo - Albacete 0:3

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 1

17:30Unionistas - Fuenlabrada 3:1

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 2

16:00Durango - Calahorra 1:2
18:00Arenas Club - Tudelano 0:1
18:00R. Sociedad B - Amorebieta 1:2
19:30Langreo - CD Vitoria 0:0

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 3

19:00Hercules - Olot 1:0

SPANJE: Tercera Division - Group 1

18:30Silva SD - Boiro 2:0

SPANJE: Tercera Division - Group 2

17:00Mosconia - Condal 0:1
17:00Union Club Ceares - Llanes 2:0
18:30Club Siero - Gijon Industrial 2:2

SPANJE: Tercera Division - Group 3

16:30Solares - Textil Escudo 0:1
17:00Atletico Albericia - Ribamontan al Mar 0:1
17:00Barreda Balompie - Torina 0:2
17:30Naval Reinosa - Guarnizo 0:3
17:30Vimenor - Santander B 1:1
18:30Laredo - Union Montanesa Escobedo 1:2
19:00Bezana - Revilla 3:0

SPANJE: Tercera Division - Group 4

16:00Ordizia - Zamudio 0:0
16:30Pasaia - SD San Pedro 3:2
18:00Somorrostro - Beasain 1:3
18:15SD Deusto - Lagun Onak 3:1

SPANJE: Tercera Division - Group 5

16:30Llagostera Costa Brava - San Cristobal CP 4:0

SPANJE: Tercera Division - Group 6

16:00Torre Levante - Crevillente 0:2
18:00Villarreal C - Paterna 2:3

SPANJE: Tercera Division - Group 8

16:30La Virgen - Numancia B 0:3
17:00Briviesca - La Granja 3:0

SPANJE: Tercera Division - Group 9

13:00River Melilla - CD Torreperogil 0:2

SPANJE: Tercera Division - Group 11

16:00Binissalem - Murense 1:0
16:00Llosetense - Felanitx 1:3
16:00Platges de Calvia - Poblense 0:0
16:15Manacor - Constancia 1:0
16:30Esporles - San Rafael 2:2
16:30Ferriolense - Mallorca B 0:0
16:30Santa Catalina Atletico - Mercadal 2:1

SPANJE: Tercera Division - Group 12

13:00Tamaraceite - CD Marino 3:0
17:00Villa Santa Brigida - Las Zocas 0:2
17:30Santa Ursula - Atletico Union Guimar 1:1
18:00Ibarra - Panaderia Pulido San Mateo 0:4

SPANJE: Tercera Division - Group 13

17:00Muleno - UCAM Murcia B 1:0

SPANJE: Tercera Division - Group 14

19:00Azuaga - Merida AD 0:3

SPANJE: Tercera Division - Group 15

16:00CD Ardoi - Cirbonero 0:1
16:00Huarte - Pamplona 2:1
16:15Valle Egues - Txantrea 2:3
16:30Ezcabarte - Cortes 0:1
16:30Osasuna B - Mutilvera 0:0
17:00Subiza - Beti Kozkor 1:1
17:30Burlades - Alesves 3:0

SPANJE: Tercera Division - Group 16

17:00Agoncillo - SD Logrones 1:9
18:30Logrones Promesas - Vianes 7:1
20:00Arnedo - Berceo 0:1

SPANJE: Tercera Division - Group 18

17:00Tarancon - Atl. Ibanes 1:1

SPANJE: Primera Division Vrouwen

16:00Levante V - Atlético Madrid V 0:4
18:00Barcelona V - Valencia V 3:0

TSJECHIË: CFL

10:15Olympia Radotin - Vltavin 0:1
10:15Pisek - Velvary 3:1
10:15Vysehrad - Benesov 0:1pen
10:30Litomericko - Domazlice 0:3
15:00Usti nad Orlici - Zapy 0:1
15:00Zivanice - Kraluv Dvur 2:1

TSJECHIË: MSFL

10:15Odra Petrkovice - Unicov 1:0
15:00Frydek-Mistek - Velke Mezirici 2:0
15:00Hodonin - Otrokovice 2:1
15:00Hulin - Hlucin 3:2
15:00Lisen - Vyskov 1:1
15:00Rymarov - Vrchovina 2:3
15:00Uhersky Brod - Kromeriz 1:1
15:00Valasske Mezirici - Dolni Benesov 0:3

TSJECHIË: Division A

10:15Aritma Prague - Jindrichuv Hradec 4:1
10:15Mas Taborsko B - Admira Prague 0:3
10:15Prestice - Beroun 1:0
15:00Doubravka - MFK Dobris 1:2
15:00Klatovy - Horovicko 0:1
15:00Marianske Lazne - Cizova 0:2

TSJECHIË: Division B

10:15Brandys n. Labem - Nymburk 2:1
10:15Chomutov - Tatran Rakovnik 2:1
10:15Libis - Kladno 0:1
10:15Mostecky FK - Ostrov 3:4pen
10:15Motorlet Prague - Meteor Prague 2:0
10:15Neratovice - Ostra 0:1pen
15:00Sous - Zbuzany 3:1
16:00Brezova - Hostoun 0:4

TSJECHIË: Division C

10:15Kolin - Horky nad Jizerou 2:1pen
10:15Pardubice B - Nachod 4:3
10:30Prepere - Cesky Brod 3:0
15:00Vysoke Myto - Mseno 2:4

TSJECHIË: Division D

10:30Havlickuv Brod - Tasovice 0:3
15:00Blansko - Lanzhot 3:1
15:00Breclav - Bzenec 4:1
15:00Nove Sady - Rosice 1:4

TSJECHIË: Division E

10:15Opava B - HFK Olomouc 3:0
15:00Prerov - Bohumin 1:2
15:00Vsetin - Frydlant n. O. 0:1

TSJECHIË: Prazsky prebor

10:00Branik - Dukla JM 1:3
10:15Ujezd Prague - Hostivar 2:0
10:15Zizkov B - Kralovice 4:1
10:30US Prague - Vrsovice 5:2
14:45Tempo Prague - CAFC 3:2
15:00Vysehrad B - Admira Prague B 2:4

TSJECHIË: Stredocesky KP

10:15Hrebec - Spartak Pribram 3:1
10:15Klicany - Tuchlovice 2:1pen
15:00Bohemia Podebrady - Nove Straseci 5:4pen
15:00Hvozdnice - Banik Libusin 3:2
15:00Porici n. S. - Vykan 13:1
15:00Slany - Kutna Hora 1:2pen

TSJECHIË: Jihocesky KP

15:00Blatna - Osek 1:2
15:00Cesky Krumlov - Olesnik 0:3
15:00Katovice - Cimelice 1:2
15:00Sokol Lom - Milevsko 1:1
15:00Zelec - Protivin 1:2

TSJECHIË: Plzensky KP

10:15Petrin Plzen - Nepomuk 8:0
15:00Bolevec - Rapid Plzen 1:2
15:00Luby - Horni Briza 2:1
15:00Start Tlumacov - Rokycany 1:4
15:00Stribro - Nyrsko 2:1
15:00Vejprnice - Zruc 0:1

TSJECHIË: Karlovarsky KP

15:00Citice - Stara Role 7:1
15:00Frantiskovy Lazne - Horni Slavkov 8:0
15:00Nova Role - Chodov 1:0
15:00Zlutice - Nejdek 4:0

TSJECHIË: Ustecky KP

14:30Lovosice - Kadan 4:5
15:00Dobromerice - Zatec 2:1
15:00FK Jilove - Steti 3:1
15:00Srbice - Krupka 0:3
15:00Vilemov - Brna 3:0

TSJECHIË: Liberecky KP

15:00Bily Kostel nad Nisou - Hradek nad Nisou 1:2
15:00Ceska Lipa - Novy Bor 1:0
15:00Chrastava - Visnova 2:1
15:00Doksy - Sedmihorky 3:2
15:00Rovensko p. Tr. - Zelezny Brod 1:1

TSJECHIË: Kralovehradecky KP

12:00Trebes - Vysoka n. Labem 3:0
15:00Chlumec nad Cidlinou - Libcany 2:3pen
15:00Jicin - Sobotka 6:0

TSJECHIË: Pardubicky KP

10:15Chrudim B - Dolni Ujezd 4:0
10:15Litomysl - Svitavy 2:3pen
14:30Holice - Moravska Trebova 3:2pen
14:30Letohrad - Lanskroun 1:0
14:30Tremosnice - Moravany 1:2pen

TSJECHIË: Vysocina KP

15:00Bystrice n. Pern. - Sapeli Polna 3:0
15:00Chotebor - Pribyslav 0:2
15:00HFK Trebic - Kosetice 1:0
15:00Sperice - Pelhrimov 2:1
15:00Zirovnice - Namest n. Oslavou 1:5

TSJECHIË: Jihomoravsky KP

15:00Bosonohy - Sparta Brno 2:0
15:00Moravska Slavia - Ivancice 1:0
15:00Rousinov - Start Brno 2:0
15:00Svratka Brno - Moravsky Krumlov 0:1
15:00Tisnov - Vojkovice 3:1

TSJECHIË: Olomoucky KP

15:00AfgelastHnevotin - Zelatovice -:-
15:00Litovel - HFK Olomouc B 0:1
15:00Mohelnice - Velke Losiny 5:4

TSJECHIË: Zlinsky KP

13:00Jurinka - Provodov 0:2
15:00Brumov - Luhacovice 2:3
15:00Skastice - Holesov 4:0
15:00Velke Karlovice - Borsice 3:1

TSJECHIË: Moravskoslezsky KP

15:00Cesky Tesin - Senov 4:0
15:00Haj ve Slezsku - Hlubina 3:0
15:00Petrovice - Celadna 2:2
15:00Stara Bela - Bilovec 0:2

TSJECHIË: U19 League

10:30Mlada Boleslav -19 - Ostrava -19 0:2
11:00Brno -19 - Jihlava -19 3:0
11:00Plzen -19 - Sigma Olomouc -19 2:0
11:00Slovacko -19 - Karvina -19 2:1
12:00Hradec Kralove -19 - Ceske Budejovice -19 2:0
13:15Pardubice -19 - Pribram -19 1:3

TSJECHIË: First League Women

11:00Slavia Praag V - Lok. Brno V 2:0
14:00Hradec Kralove V - Sparta Praag V 0:12

TURKIJE: 2. Lig Red Group

13:00Etimesgut - Tokatspor 2:0
13:00Manisa - Darica Genclerbirligi 4:0

TURKIJE: 2. Lig White Group

13:00Ankara Demirspor - Sakaryaspor 0:0
13:00Bayrampasa - Keciorengucu 0:4
13:00Eyupspor - Amedspor 3:1
13:00Sancaktepe - Gumushanespor 1:3

TURKIJE: 3. Lig Group 1

12:30H.Trabzon - Korfez 6:0
12:30Yomraspor - Tepecik 3:1

TURKIJE: 3. Lig Group 2

12:00Catalca - Elaziz Bld. 0:1

TURKIJE: 3. Lig Group 3

13:00Bagcilar - Yeni Corumspor 1:1
13:00Bucaspor - Ankara Adliyespor 3:3
13:00Halide E. - Fatsa Belediyespor 1:2

URUGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

20:00Fenix - Danubio 5:1
20:00Rampla Juniors - Liverpool M. 2:0
23:00Penarol - Racing Montevideo 2:2

USA: MLS

22:45FC Dallas - Colorado Rapids 2:1
00:30New York Red Bulls - Orlando City 0:1
00:30Philadelphia Union - Columbus Crew 3:0

USA: USL Championship

19:00Saint Louis FC - Tampa Bay 1:1
20:00Real Monarchs - LA Galaxy 2 5:0
21:00Tulsa Roughnecks - Tacoma Defiance 4:0
22:00Swope Park - Pittsburgh 2:2
00:00Charlotte Independ. - Atlanta United 2 3:3
00:00Louisville City - Hartford 2:1

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Apertura

20:30Anzoategui - Trujillanos 1:3
21:00AC Lala FC - Lara 2:3
21:00Carabobo - Dep. Tachira 2:1
21:15Portuguesa - Zamora 0:1

WALES: Premier League - Degradatie groep

15:30Cardiff Metropolitan - Carmarthen 1:0
15:30Llanelli - Druids 1:3

WALES: Premier League - Championship Play-Offs

15:30Barry - Caernarfon 4:0

WALES: Division 1

15:30Afan Lido - Goytre AFC 1:1
15:30Cwmbran Celtic - Cambrian & Clydach 1:3
15:30Penybont - Briton Ferry 2:0
15:30Pontypridd - Llantwit Major 1:1
15:30Taffs Well - Goytre United 0:3
15:30Ton Pentre - Undy 3:3

WALES: Cymru Alliance

15:30Airbus - Holywell 4:0
15:30Buckley - Flint 2:1
15:30Conwy Borough - Llanrhaedr 3:1
15:30Porthmadog - Gresford 6:0
15:30Ruthin - Penrhyncoch 2:0
16:00Guilsfield - Rhyl 0:0

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

01:00Peru - Paraguay 1:0
02:00Guatemala - Costa Rica 1:0
03:15Mexico - Chili 3:1
09:00Thailand -19 - China -19 2:1
09:30Afghanistan - Maleisië 1:2
11:15Vietnam -19 - Myanmar -19 2:1
13:00Bulgarije -18 - Oekraïne -18 1:0
13:45Oman - Singapore 2:1pen
14:00Oostenrijk -20 - Noorwegen -20 0:1
15:00Frankrijk -18 - Duitsland -18 2:1
15:00Montenegro -18 - Finland -18 2:1
16:00Jordanië - Syrië 0:1
17:00Saoedi-Arabië -20 - Uruguay -20 0:2
18:00Brazilië - Panama 1:1
19:00Argentinië -20 - Japan -20 1:0

WERELD: Club Vriendschappelijk

11:00Ryazan (Rus) - Murom (Rus) 2:0
11:00Sosnowiec (Pol) - Puszcza (Pol) 1:2
12:00Kjelsås (Nor) - Oppsal (Nor) 4:3
12:00Lok. Plovdiv (Bul) - Beroe (Bul) 3:3
12:00MuSa (Fin) - Jazz Pori (Fin) 0:1
12:00Norrby (Swe) - Jonkopings (Swe) 0:1
12:00Sylvia (Swe) - Värnamo (Swe) 0:2
12:00Utsiktens (Swe) - Gauthiod (Swe) 3:1
12:30Astra (Rou) - Dunav Ruse (Bul) 0:0
13:00Carlstad (Swe) - Skövde (Swe) 0:2
13:00Ferencvaros (Hun) - Zalaegerszeg (Hun) 2:2
13:00Göteborg (Swe) - Orgryte (Swe) 1:0
13:00Landskrona (Swe) - Rosengard (Swe) 2:0
13:00Macva (Srb) - Tuzla City (Bih) 1:1
13:00Mjallby (Swe) - Lunds (Swe) 0:2
13:00Strømmen (Nor) - Skeid (Nor) 0:3
13:00Trelleborgs (Swe) - Torns (Swe) 1:2
14:00Elverum (Nor) - Moss (Nor) 3:2
14:00Halmstad (Swe) - Elfsborg (Swe) 1:0
14:00HJK (Fin) - Flora (Est) 3:0
14:00Örebro (Swe) - Mariehamn (Fin) 1:0
14:00Östers (Swe) - Kalmar (Swe) 1:2
14:00Sirius (Swe) - IK Frej (Swe) 1:1
14:00Strindheim (Nor) - Levanger (Nor) 2:4
14:15Jaro (Fin) - KPV (Fin) 2:0
15:00AFC Eskilstuna (Swe) - Djurgarden (Swe) 3:2
15:00Brann (Nor) - Sogndal (Nor) 3:0
15:00Bryne (Nor) - Arendal (Nor) 2:2
15:00Fredrikstad (Nor) - Falkenbergs (Swe) 2:0
15:00Gefle (Swe) - Team TG FF (Swe) 1:0
15:00Sandnes (Nor) - Jerv (Nor) 0:1
16:00Raufoss (Nor) - Notodden (Nor) 2:2
16:00Strömsgodset (Nor) - Start (Nor) 1:1
16:00Zenit Petersburg (Rus) - Austria Wien (Aut) 0:3
16:30AfgelastHodd (Nor) - Stjordals Blink (Nor) -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

12:30Myanmar V - Vietnam V 3:2

WERELD: Club Friendly Women

14:00Linköpings V (Swe) - Kungsbacka V (Swe) 2:1

ZUID-AFRIKA: First Division

14:30Real Kings - Stellenbosch 1:0

ZUID-AMERIKA: South American Championship U17

23:10Uruguay -17 - Argentinië -17 3:0
01:30Brazilië -17 - Paraguay -17 3:2
23:10Equador -17 - Bolivia -17 1:0

ZUID-KOREA: National League

07:00Daejeon Korail - Busan Kyotong 1:1
07:00Gangneung - Cheonan City 2:0
07:00Gimhae - Changwon 1:0
07:00Mokpo City - Gyeongju KHNP 2:0

ZWITSERLAND: 1.Liga Promotion

15:00Basel II - Lausanne Ouchy 0:2
15:00Sion II - YF Juventus 3:2
16:00Koniz - Bruhl SG 3:1
16:00Zürich II - Nyonnais 1:0
17:30Wohlen - La Chaux-De-Fonds 1:1
17:30Yverdon - Cham 3:1

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1

16:30Martigny - Oberwallis Naters 3:0
17:00Chenois - Lausanne II 0:4
17:30Vevey - Thun II 3:0

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2

16:00Goldau - Bassecourt 1:1

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 3

17:00Winterthur II - Thalwil 1:2

ZWITSERLAND: Nationalliga A Women

16:00Luzern V - Servette V 0:2
18:00Grasshoppers V - Young Boys V 1:1
20:00FF Lugano 1976 V - Zürich V 2:3
20:00Yverdon V - Basel V 0:3

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Schakel over naar touch-versie