Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden
BELGIË: Jupiler Pro League - Championship Play-Offs
20:30Royal Antwerp FC - Royale Union SG 0:3ENGELAND: Premier League
21:00Brighton - Manchester City 0:4ITALIË: Serie A
20:00Udinese - AS Roma 1:2NEDERLAND: Eredivisie
18:45sc Heerenveen - PSV 0:821:00Go Ahead Eagles - Feyenoord 1:3
ALGERIJE: U21 League
16:00UitgesteldBen Aknoun -21 - Kabylie -21 -:-16:00UitgesteldBiskra -21 - Setif -21 -:-
16:00UitgesteldConstantine -21 - USM Alger -21 -:-
16:00UitgesteldOran -21 - Belouizdad -21 -:-
17:00Chlef -21 - Magra -21 2:0
17:00El Bayadh -21 - Khenchela -21 0:0
17:00MC Alger -21 - Paradou -21 0:1
17:00Saoura -21 - US Souf -21 5:0
ANDORRA: Andorra Cup
20:30Atletic Escaldes - UE Santa Coloma 0:1ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
02:00Willikies - Ottos Rangers -:-ARGENTINIË: Torneo Promocional Amateur - Apertura
18:15Deportivo Metalurgico - Estrella Del Sur 0:3ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
00:00Central Cordoba 2 - Sarmiento Junin 2 1:000:00Talleres Cordoba 2 - Tigre 2 2:0
20:00Newells Old Boys 2 - Estudiantes 2 2:0
20:00Platense 2 - Union Santa Fe 2 2:1
20:00River Plate 2 - Instituto 2 1:0
20:30San Lorenzo 2 - Deportivo Riestra 2 1:1
00:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 0:1
ARMENIË: First League
14:00Pyunik 2 - Ararat 2 2:016:00Urartu 2 - Noah 2 4:2
AUSTRALIË: NPL Northern NSW
06:30Adamstown Rosebud - Weston Workers 0:2AUSTRALIË: NPL South Australia
12:00FK Beograd - Campbelltown City 2:2AZERBEIDZJAN: I Liqa
13:30Araz Saatli - Karvan 2:414:00Imisli FK - Zaqatala 2:1
14:00Lokbatan - Moik Baku 1:1
AZIË: AFC Asian Cup U23 - Play-offs
16:00Qatar -23 - Japan -23 2:4net19:30Zuid-Korea -23 - Indonesië -23 2:3pen
BRAZILIË: Serie C - Eerste fase
01:00Aparecidense - Sampaio Correa 2:0BRAZILIË: Acreano - Tweede fase
22:30Rio Branco - Humaita 0:300:30Independencia - Sao Francisco FC 4:1
BRAZILIË: Gaucho 2
00:00Monsoon - Lajeadense 0:000:00Veranopolis - Esportivo 1:0
00:30Frederiquense - Gaucho 2:1
00:30Passo Fundo - GE Gloria 0:0
20:00EC Cruzeiro - Brasil Farroupilha 2:1
20:00GE Bage - Pelotas 0:1
00:00Aimore - Inter Santa Maria 2:1
BRAZILIË: Paulista A3 - Play-offs
00:30Gremio Prudente - Votuporanguense 2:2BRAZILIË: Brasileiro U20
20:00Atletico GO -20 - Gremio -20 0:121:00Cuiaba -20 - RB Bragantino -20 2:0
22:30Botafogo -20 - Fluminense -20 0:0
BRAZILIË: Paranaense U20 - Eerste fase
20:00Prudentopolis -20 - Rolandia EC -20 -:-20:30Iraty -20 - Operario -20 0:3
CANADA: Championship
01:30Toronto FC - Simcoe County Rovers 5:0COLOMBIA: Copa Colombia
23:00Jaguares de Cordoba - Llaneros 2:1pen02:00Leones - Pereira 1:2pen
02:30Santa Fe - Inter Palmira 1:0
00:30Patriotas - Bucaramanga 0:3
COSTA RICA: Primera División - Clausura
04:00Liberia - San Carlos 3:3DENEMARKEN: 1st Division - Promotie groep
18:00FC Fredericia - Aalborg BK 2:1DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd
20:00Kirchheimer - Kirchanschoring 0:1ECUADOR: Serie B
02:00Leones del Norte - San Antonio 0:1EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:00Fuerte San Francisco - FAS 0:223:3011 Deportivo - Platense Municipal 0:0
03:00Alianza FC - Dragon 6:1
03:30Metapan - Jocoro 2:0
03:30Municipal Limeno - Luis Angel Firpo 2:2
ENGELAND: Professional Development League
20:00Sheffield United -21 - Sheffield Wednesday -21 2:0ENGELAND: Women's National League North
20:45Halifax V - Nottingham Forrest V 2:1FAERÖEREILANDEN: Faroe Islands Cup
16:00Toftir - Fuglafjordur 1:018:30Streymur - 07 Vestur Sorvagur 5:0
20:00B36 Torshavn - Skala Itrottarfelag 3:1
FINLAND: Kakkonen - Groep A
17:30JaPS 2 - Kiffen 0:1FINLAND: Kakkonen - Groep B
18:00Ilves 2 - VJS 1:1FINLAND: Suomen Cup
19:15NOPS 2 - VaKP 1:3GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 3
10:00Ellas Syrou - PAO Varda 4:010:00Ialisos - Kyanos A. V. 1:0
10:00Marko - Afantou 1:0
10:00Panegialios - Korinthos 3:1
GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura - Play-offs
23:00Deportivo Achuapa - Deportivo Mixco 0:204:00Comunicaciones - Coban Imperial 1:0
GUINEE: Ligue 1
18:00Milo FC - Wakriya 2:0HONDURAS: Nationale Liga - Clausura
01:15Olancho - Vida 1:103:30UPNFM - Olimpia 1:0
HONGARIJE: Hongaarse Beker Vrouwen
20:00Győr V - MTK Hungaria V 2:1penIJSLAND: Beker
16:00Arbaer - Fram 0:316:00Haukar - Vestri 2:4
16:00Hottur / Huginn - Fylkir 0:1
16:00Vestmannaeyjar - Grindavik 1:2
17:00Afturelding - Dalvik/Reynir 4:1
17:00Akranes - Tindastoll 3:0
17:00Akureyri - IR Reykjavik 2:1net
17:00Grotta - Thor Akureyri 0:3
17:00Vikingur Reykjavik - Vidir 4:1
18:30IH Hafnarfjordur - Hafnir 4:2
21:15Keflavik - Breidablik 2:1
INDONESIË: Liga 1
10:00Barito Putera - FC Bhayangkara 1:510:00Dewa United - Madura United 2:2
14:00Arema - PSM Makassar 3:2
14:00Persib - Borneo 2:1
IRAK: Stars League
14:45Al Kahraba - Zakho 1:317:00Al Minaa - Newroz 1:4
17:00UitgesteldAl Najaf - Al Karkh -:-
17:00Al Quwa Al Jawiya - Karbala 2:1
17:00UitgesteldAl Shorta - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:00UitgesteldBaghdad FC - Duhok -:-
17:00UitgesteldKarbala - Al Kahraba -:-
19:15Al Naft - Al Shorta 1:1
IRAN: Hazfi Cup
16:15Mes Rafsanjan - Peykan 2:1penIVOORKUST: Ligue 1
18:00Korhogo - ASEC Mimosas 0:0JORDANIË: Premier League
17:00Al Salt - Maan 2:019:45Al Jalil - Moghayer Al Sarhan 0:1
KAZACHSTAN: First Division
11:00Ekibastuz - Aktobe 2 3:011:00Turkistan - Kaisar Kyzylorda 2 0:0
13:00Kaspij Aktau - Ulytau 3:2
13:00Khan Tengri - Kairat Almaty 2 0:3
LIBANON: Premier League - Verliezersronde
13:30Al Hikma - Tripoli 1:0MALI: Premiere Division
18:30Bougouba - Korofina 1:020:30Onze Createurs - Black Stars 1:1
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - Play-offs
03:00Celaya - Tapatio 4:305:05Atletico La Paz - Venados 3:1
MEXICO: Liga Premier Serie A
00:00Colima FC - Mexicali 1:0MEXICO: Liga Premier Serie B - Play-offs
00:00Pachuca 2 - Uruapan 3:003:00Santiago - CDM 3:1
MYANMAR: MNL League Cup
11:30Mahar United - University 5:211:30Shwe Pyi Thar - Yangon Utd 0:3
NEDERLAND: Derde Divisie
20:00TEC - HV & CV Quick 3:0NEDERLAND: Azerion Vrouwen Eredivisie
19:30Ajax V - AZ V 3:0NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Managua FC 0:203:00Masachapa - Esteli 1:5
03:00Ocotal - Sport Sebaco 3:0
23:00Jalapa - UNAN-Managua 1:1
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
00:00Masachapa -20 - Esteli -20 0:500:00Ocotal -20 - Sport Sebaco -20 6:1
20:00Jalapa -20 - UNAN-Managua -20 0:1
23:00Diriangen -20 - Ferretti -20 0:1
NIGERIA: NPFL
17:00Rivers United - Katsina Utd 2:0NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
02:15Columbus Crew - Monterrey 2:1NOORWEGEN: NM Beker
17:00Oppsal - Vålerenga 0:418:00Eik-Tonsberg - Fredrikstad 2:5
18:00Honefoss - Sarpsborg 08 1:2
OEGANDA: Premier League
15:00Bright Stars - Kampala City 2:215:00Gadaffi - Villa 0:1
OEKRAÏNE: U19 League
11:00LNZ Cherkasy -19 - Shakhtar Donetsk -19 1:4OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost
19:30Austria (Am) - Kremser 1:1PERU: Liga 2
02:00Binacional - Ayacucho 2:3PERU: Liga Vrouwen
20:00UNSAAC V - Melgar V -:-22:00Dep. Municipal V - Carlos Mannucci V -:-
POLEN: I Liga
18:00Motor Lublin - Chrobry Glogow 1:118:00Termalica B-B. - Odra Opole 0:1
20:30Katowice - Górnik Łęczna 0:0
PORTUGAL: Liga Portugal 2
19:00Leiria - Penafiel 0:2PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship Play-Offs
15:30Estrela -23 - SL Benfica -23 0:415:30FC Famalicão -23 - Gil Vicente FC -23 0:1
15:30Sporting CP -23 - Torreense -23 1:0
15:30Vizela -23 - Estoril -23 0:0
ROEMENIË: Liga 1 - Championship Play-Offs
20:45Univ. Craiova - CFR Cluj 0:1ROEMENIË: Liga 1 - Degradatiegroep
15:45UTA Arad - Otelul 3:118:00FC Hermannstadt - Petrolul 2:0
ROEMENIË: Liga 2 - Championship Play-Offs
18:00Gloria Buzau - Hunedoara 2:2ROEMENIË: Liga 1 Vrouwen - Degradatiegroep
16:00Gloria 2018 Bistrita V - Targu Mures V 10:0RUSLAND: Premier League
15:00Ural - FK Rostov 0:117:15F. Voronezh - Samara 0:1
19:30Akhmat Grozny - PFC Sochi 1:0
19:30CSKA Moskou - Spartak Moskou 0:0
RWANDA: Premier League
15:00Kiyovu - Mukura Victory Sports 1:1SAOEDI-ARABIË: Premier League
17:00Al Feiha - Al Taee 1:020:00Al Riyadh - Al Ahli SC 2:1
20:00Al Wehda - Al Hazem 0:2
SLOVENIË: Beker
20:00NŠ Mura - Rogaska 2:3penSOMALIË: National league
14:30Mogadishu City - Sahafi 3:0SPANJE: Tercera RFEF - Group 10
19:00Cordoba B - Ciudad de Lucena 0:1TSJAAD: Premiere Division - LPFN
16:45Agri - Tchad - Renaissance 0:516:45Algoy - Elect Sport 0:2
16:45As Dgssie - Ascot 1:0
USA: MLS Next Pro
01:30Atlanta United 2 - Chattanooga 1:0WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
11:00Roemenië -16 - Polen -16 3:012:00Spanje -18 - Zwitserland -18 3:0
14:00Azerbeidzjan -16 - Oezbekistan -16 0:2
16:00Denemarken -16 - China -16 4:4
17:00Belarus -16 - Tadzjikistan -16 5:1
WERELD: Club Vriendschappelijk Vrouwen
12:30Koln V (Ger) - PSV V (Ned) 3:2ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Arenel Movers - Manica 0:115:00CAPS Utd - GreenFuel 3:0
15:00StilgelegdChegutu Pirates - Dynamos 0:1
ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
00:00Botafogo RJ (Bra) - U. de Deportes (Per) 3:100:00Huachipato (Chi) - The Strongest (Bol) 0:0
00:00Nacional (Uru) - Dep. Tachira (Ven) 2:1
02:30Bolivar (Bol) - Flamengo (Bra) 2:1
02:30Ind. del Valle (Ecu) - Palmeiras (Bra) 2:3
02:30Libertad (Par) - River Plate (Arg) 1:2
00:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) 0:0
00:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) 0:2
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
00:00Coquimbo (Chi) - Racing Club (Arg) 1:200:00Danubio (Uru) - Athletico-PR (Bra) 0:1
02:00Bragantino (Bra) - Sp. Luqueño (Par) 2:1
02:30Tomayapo (Bol) - Belgrano (Arg) 0:2
04:00Rayo Zuliano (Ven) - Ameliano (Par) 0:4
00:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) 0:2
00:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) 2:2
ZUID-KOREA: WK League Vrouwen
09:00Boeun Sangmu V - Hwacheon V 0:212:00Changnyeong V - Seoul V 0:0
12:00Gyeongju V - Incheon Hyundai Steel V 1:2
12:00Sejong Sportstoto V - Suwon FC V 0:2
ZWEDEN: Allsvenskan
19:00Djurgårdens IF - Malmö FF 0:119:00Halmstad BK - Hammarby IF 2:1
19:00IFK Norrköping - IF Elfsborg 4:2
19:00Kalmar FF - GAIS 2:3
19:00Västerås SK - Mjällby AIF 2:1
ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1
19:30La Chaux-De-Fonds - Coffrane 4:1Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.