REFRESH

Tennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Istanboel (Turkije), hardcourt

08:00AfgelastHuesler M. (Sui) - Andreozzi G. (Arg) -:-
08:00Huesler M. (Sui) - Istomin D. (Uzb) -:-
08:00Taberner C. (Esp) - Kovalik J. (Svk) -:-
09:30Bagnis F. (Arg) - Zhang Z. (Chn) -:-
09:30Soeda G. (Jpn) - Griekspoor T. (Ned) -:-
11:00Gaio F. (Ita) - Safwat M. (Egy) -:-
11:00Menezes J. (Bra) - Kirkin E. (Tur) -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Istanboel (Turkije), hardcourt

12:30Margaroli L./Molchanov D. - Hoang A./Olivetti A. -:-
14:00Galan Riveros D. E./Gomez E. - Arends S./Jebavy R. -:-
15:30Ilhan M./Jaziri M. - Goransson A./Pel D. -:-
17:00Celikbilek A./Ilkel C. - King E./Pasha N. -:-
18:30Erlich J./Vasilevski A. - Raja P./Ramanathan R. -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Antalya 3 (Turkije), gravel

08:00Alkaya M. (Tur) - Juarez F. (Arg) -:-
08:00Corwin F. (Usa) - Kravchenko G. (Ukr) -:-
08:00Fonio G. (Ita) - Bonadio R. (Ita) -:-
08:00Galoppini D. (Ita) - Yevseyev D. (Kaz) -:-
08:00Slobodchikov R. (Rus) - Orlov V. (Ukr) -:-
11:30Cachin P. (Arg) - Ilkel B. (Tur) -:-
11:30Frunza N. (Rou) - Galovic V. (Cro) -:-
11:30Harris B. (Gbr) - Rybakov A. (Usa) -:-
11:30Lazarov A. (Bul) - Cerundolo J. M. (Arg) -:-
11:30Molleker R. (Ger) - Leshem E. (Isr) -:-
11:30Mridha J. (Swe) - Borges N. (Por) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Cairo 3 (Egypte), gravel

08:30Agamenone F. (Ita) - Bobrov B. (Rus) -:-
08:30Barranco C. J. (Esp) - Roncalli S. (Ita) -:-
08:30Diaz Acosta F. (Arg) - Bocchi L. (Ita) -:-
08:30Neumayer L. (Aut) - Torres J. B. (Arg) -:-
08:30Petrovic L. (Gbr) - El Mihdawy A. (Usa) -:-
10:00Malla B. (Chi) - Nikles J. (Sui) -:-
10:00Zekic M. (Srb) - Lama G. (Chi) -:-
11:00Chaurasia Y. V (Ind) - Jianu F. C. (Rou) -:-
11:00Folliot Q. (Fra) - Casanova H. (Arg) -:-
11:00Gakhov I. (Rus) - Paz J. P. (Arg) -:-
11:00Ionel N. D. (Rou) - Toledo B. P. (Esp) -:-
11:00Lingua Lavallen A. L. (Arg) - Vidal Azorin J. F. (Esp) -:-
11:00Sanchez Jover C. (Esp) - Chepelev A. (Rus) -:-
11:00Senthilkumar M. A. (Ind) - Burruchaga R. A. (Arg) -:-
11:00Yamasaki J. (Jpn) - Dzhavakian Y. (Ukr) -:-
13:00Gomaa M. (Egy) - Capecchi D. (Ita) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15+H Bressuire (Frankrijk), hardcourt (binnen)

10:30Brouwer G. (Ned) - Durasovic V. (Nor) -:-
10:30Denolly C. (Fra) - Simon T. (Ger) -:-
10:30Poullain L. (Fra) - Escoffier A. (Fra) -:-
10:30Wang T. (Fra) - Gautier A. (Fra) -:-
11:30De Schepper K. (Fra) - Catarina L. (Mon) -:-
11:30Lapalu V. (Fra) - Bergs Z. (Bel) -:-
11:30Napolitano S. (Ita) - Martineau M. (Fra) -:-
11:30Rune H. (Den) - Blancaneaux G. (Fra) -:-
13:00Fery A. (Gbr) - De Jong J. (Ned) -:-
13:00Hassan B. (Ger) - Added D. (Fra) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Antalya 3 (Turkije), gravel

08:00Doroshina O. (Rus) - Mikulskyte J. (Ltu) -:-
08:00Makarova E. (Rus) - Lopatetska D. (Ukr) -:-
08:00Turkmen D. (Tur) - Brancaccio N. (Ita) -:-
11:30Ce G. (Bra) - Shalimova E. (Rus) -:-
11:30Dinu C. (Rou) - Duerst J. (Sui) -:-
11:30Evtimova D. (Bul) - Avdeeva J. (Rus) -:-
11:30Kato M. (Jpn) - Inoue H. (Usa) -:-
11:30Khirin N. (Isr) - Sakellaridi S. (Gre) -:-
11:30Olyanovskaya V. (Rus) - Shapatava S. (Geo) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Cairo 3 (Egypte), gravel

08:30Falkner Z. (Slo) - Simone A. (Ita) -:-
08:30Husaric A. (Bih) - Skamlova C. (Svk) -:-
08:30Lovric P. (Slo) - Avanesyan E. (Rus) -:-
10:00El Kamash M. (Egy) - Ostlund F. (Swe) -:-
11:00Davis E. (Usa) - Zolotareva A. (Rus) -:-
11:00Hoste Ferrer C. (Esp) - Sherif J. (Egy) -:-
11:00James A. (Usa) - Stevens L. (Ned) -:-
11:00Morgina A. (Rus) - Briana S. (Rou) -:-
11:00Samir S. (Egy) - Sukhotina A. (Rus) -:-
13:00Belgraver J. (Fra) - Miyazaki L. (Jpn) -:-
13:00Bhatia R. (Ind) - Bhasin S. (Ind) -:-
13:00Ceschi G. (Ita) - Nguyen Tan L. (Fra) -:-
13:00Ezzat Y. (Egy) - Herdzelas D. (Bih) -:-
13:00Fossa N. (Ita) - Ricci B. (Ita) -:-
13:00Nefedova A. (Usa) - Kraus S. (Aut) -:-
13:00Viertler M. (Ita) - Marinkovic B. (Srb) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Manacor (Spanje), hardcourt

10:30Cortez Llorca L. (Esp) - Lantigua De La Nuez A. (Esp) -:-
10:30In-Albon Y. (Sui) - Selekhmeteva O. (Rus) -:-
10:30Jeanjean L. (Fra) - Robbe A. (Fra) -:-
10:30Ryser V. (Sui) - Arango E. (Col) -:-
12:00Cakarevic S. (Fra) - Pigato L. (Ita) -:-
12:00Cavalle-Reimers Y. (Esp) - Pieri T. (Ita) -:-
12:00Jimenez Kasintseva V. (And) - Akita S. (Jpn) -:-
12:00Karunaratne A. (Sri) - Vicens Mas R. (Esp) -:-
13:30Bjorklund M. (Swe) - Kalieva E. (Usa) -:-
13:30Rossi F. (Ita) - Rame A. (Fra) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Fujairah (Verenigde Arabische Emiraten), hardcourt

07:30Golubic V. (Sui) - Bolkvadze M. (Geo) -:-
07:30Liang E. S. (Tpe) - Bucsa C. (Esp) -:-
07:30Ma S. (Chn) - Chwalinska M. (Pol) -:-
07:30Yuan Y. (Chn) - Buyukakcay C. (Tur) -:-
10:00Guerrero Alvarez E. (Esp) - Wang Xin. (Chn) -:-
10:00Han N. (Kor) - Tauson C. (Den) -:-
12:00Kung L. (Sui) - Snigur D. (Ukr) -:-
12:00Nara K. (Jpn) - Okamura K. (Jpn) -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Antalya 3 (Turkije), gravel

11:00Cepel K./Gursoy S. D. - Altuna T./Hidalgo D. -:-
11:00Collarini A./Mena F. - Ivanov V./Veremeychuk D. -:-
12:30Sabanin Y./Slobodchikov R. - Brancaccio R./Galoppini D. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15+H Bressuire (Frankrijk), hardcourt (binnen)

13:00De Schepper K./Napolitano S. - Nijboer R./Sels J. -:-
13:00Durasovic V./Wang T. - Avidzba A./Escoffier A. -:-
14:30Denolly C./Eysseric J. - Ayeni A./Smith R. -:-
14:30Cornut-Chauvinc A./van Assche L. - Bergs Z./Geerts M. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Antalya 3 (Turkije), gravel

11:00Mandlik E./Yamaguchi M. - Paoletti M./Zantedeschi A. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Manacor (Spanje), hardcourt

13:30Scholsen H./Sugnaux T. - Jeanjean L./Yashina E. -:-
15:00In-Albon Y./Ryser V. - Cortez Llorca L./Karunaratne A. -:-
15:00Cavalle-Reimers Y./Vicens Mas R. - Fita Boluda A./Selekhmeteva O. -:-
15:00Kolodziejova M./Waltert S. - Akita S./Pieri T. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W25 Fujairah (Verenigde Arabische Emiraten), hardcourt

10:00Bucsa C./Jani R-L. - Buyukakcay C./Golubic V. -:-
10:00Liang E. S./You X. - Al-Nabhani F./Ma S. -:-
12:00Broady N./Silva E. - Gasanova A./Lansere S. -:-

EXHIBITION - MANNEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

00:10Bosancic M. (Aus) - Bulte A. (Aus) 0:2
00:10Romios M. C. (Aus) - Klein B. (Gbr) 1:2
02:30Cavrak K. (Aus) - Aguiard E. (Aus) 0:2
02:40Polmans M. (Aus) - Laubser B. (Rsa) 2:0
04:00Fancutt T. J. (Aus) - Gaal C. (Aus) 2:0
04:10Van Rensburg S. (Aus) - Beale J. (Aus) 0:2
Set 2Ma W. (Aus) - Azhar A. (Mys) 1:0 (6:4,3:3)
Set 2Jasika O. (Aus) - Winter E. (Aus) 0:1 (2:6,4:4)

EXHIBITION - VROUWEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

00:05Hewitt D. (Usa) - Shkudun A. (Ukr) 2:1
00:10Stevens A. (Aus) - Westbury K. (Nzl) 0:2
00:10Swarbrick E. (Aus) - Parnaby A. (Aus) 0:2
01:45Micic E. (Aus) - Adams J. (Aus) 1:2
02:10Crumbie C. (Aus) - Bai A. (Aus) 0:2
03:30Spiridis H. (Aus) - Osborne A. (Aus) 0:2
03:55da Silva Fick G. (Aus) - Rothman R. (Aus) 2:0
04:50Gilheany R. (Aus) - Barry M. (Nzl) 2:0
05:25Yadlapalli P. (Ind) - Fowler J. (Aus) 2:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.