REFRESH

Tennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: Australian Open (Australië), hardcourt

Set 2Monfils G. (Fra) - Gulbis E. (Lat) 1:0 (7:6,3:1)
05:00Fritz T. (Usa) - Thiem D. (Aut) -:-
05:00Goffin D. (Bel) - Rublev A. (Rus) -:-
05:35Nadal R. (Esp) - Carreno-Busta P. (Esp) -:-
07:30Isner J. (Usa) - Wawrinka S. (Sui) -:-
08:50Kyrgios N. (Aus) - Khachanov K. (Rus) -:-
09:00Verdasco F. (Esp) - Zverev A. (Ger) -:-
10:30Medvedev D. (Rus) - Popyrin Al. (Aus) -:-

WTA - ENKELSPEL: Australian Open (Australië), hardcourt

01:10Giorgi C. (Ita) - Kerber A. (Ger) 1:2
01:10Pavlyuchenkova A. (Rus) - Pliskova Ka. (Cze) 2:0
Set 2Vekic D. (Cro) - Swiatek I. (Pol) 0:1 (5:7,3:4)
03:40Bencic B. (Sui) - Kontaveit A. (Est) 0:2
Set 2Putintseva Y. (Kaz) - Halep S. (Rou) 0:1 (1:6,0:0)
05:40Mertens E. (Bel) - Bellis C. (Usa) -:-
09:00Svitolina E. (Ukr) - Muguruza G. (Esp) -:-
11:00Diyas Z. (Kaz) - Bertens K. (Ned) -:-

ATP - DUBBELSPEL: Australian Open (Australië), hardcourt

01:10Bublik A./Kukushkin M. - Nam J. S./Song M-K. 2:1
01:10Duckworth J./Polmans M. - Koolhof W./Mektic N. 2:0
Set 2Gonzalez S./Skupski K. - Kubot L./Melo M. 1:0 (7:5,5:4)
05:00Bolelli S./Paire B. - Gille S./Vliegen J. -:-
05:00Kontinen H./Struff J-L. - Gonzalez M./Martin F. -:-
05:15Johnson S./Querrey S. - Murray J./Skupski N. -:-
05:30Cuevas P./Pella G. - Granollers M./Zeballos H. -:-
06:20Ram R./Salisbury J. - Sandgren T./Withrow J. -:-

WTA - DUBBELSPEL: Australian Open (Australië), hardcourt

01:10Garcia-Perez G./Sorribes Tormo S. - Brady J./Dolehide C. 1:2
01:10Carter H./Stefani L. - Han X.Y./Zhu L. 2:0
01:10Jurak D./Stojanovic N. - Inglis M./Mcphee K. 2:1
02:30Doi M./Niculescu M. - Hibino N./Ninomiya M. 2:0
Set 3Krejcikova B./Siniakova K. - Flipkens K./Townsend T. 1:1 (3:6,6:1,3:2)
03:20Arruabarrena-V. L./Jabeur O. - Pera B./Voracova R. 2:0
Set 2Barty A./Goerges J. - Babos T./Mladenovic K. 0:1 (5:7,1:1)
Set 2Hsieh S-W./Strycova B. - Davis L./Golubic V. 1:0 (6:1,4:3)
04:45Peschke K./Schuurs D. - Gauff C./McNally C. -:-
06:20Kudermetova V./Riske A. - Kontaveit A./Minella M. -:-
06:30Krawczyk D./Pegula J. - Kenin S./Mattek-Sands B. -:-
08:00Muhammad A./Santamaria S. - Dabrowski G./Ostapenko J. -:-

GEMENGD DUBBELSPEL: Australian Open (Australië), hardcourt

Set 1Chan L./Dodig I. - Rodionova Ar./Harris A. 0:0 (4:3)
04:50Melichar N./Soares B. - Rosolska Ali./Mies A. -:-
06:30Kichenok N./Bopanna R. - Zhang S./Mahut N. -:-
07:00Swiatek I./Kubot L. - Perez E./Saville L. -:-
07:00Chan H-C./Venus M. - Duan Y./Demoliner M. -:-
07:50Williams V./Cabal J.S. - Zheng S./Vliegen J. -:-
08:00Klepac A./Roger-Vasselin E. - Flipkens K./Melzer J. -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Bangkok 2 (Thailand), hardcourt

06:00Gaio F. (Ita) - Popko D. (Kaz) -:-
07:30Grenier H. (Fra) - Haase R. (Ned) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Rennes (Frankrijk), hardcourt (binnen)

13:00Petrovic D. (Srb) - Ward J. (Gbr) -:-
14:30Kamke T. (Ger) - Rinderknech A. (Fra) -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Bangkok 2 (Thailand), hardcourt

04:35Ratiwatana Sa./Rungkat C. - Escobar G./Reyes-Varela M. -:-
05:00Golubev A./Nedovyesov A. - Gong M-X./Zhang Z. -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Rennes (Frankrijk), hardcourt (binnen)

16:45Sancic A./Weissborn T-S. - Petrovic D./Serdarusic N. -:-
18:15Guinard M./Rinderknech A. - Gabashvili T./Lacko L. -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Antalya 3 (Turkije), gravel

08:30Madaras N. (Swe) - Skatov T. (Kaz) -:-
08:30Zekic M. (Srb) - Eleveld J. (Ned) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Bressuire (Frankrijk), hardcourt (binnen)

15:30Poullain L. (Fra) - Bellier A. (Sui) -:-
17:00Robert Q. (Fra) - Marek W. (Pol) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Cairo 2 (Egypte), gravel

09:30Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Paz J. P. (Arg) -:-
11:00Perchicot M. (Fra) - Ornago F. (Ita) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Cancun 2 (Mexico), hardcourt

16:00Lingua Lavallen A. L. (Arg) - Arconada J. (Usa) -:-
16:00Pena Lopez M. (Arg) - Pereira J. (Bra) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Kazan (Rusland), hardcourt (binnen)

09:00Ratniuk M. (Rus) - Tiurnev E. (Rus) -:-
10:30Kravchuk K. (Rus) - Fomin S. (Uzb) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Monastir 3 (Tunesië), hardcourt

11:00Borges N. (Por) - Baez S. (Arg) -:-
11:00Chrysochos P. (Cyp) - Bergs Z. (Bel) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Nussloch (Duitsland), hardcourt (binnen)

15:30Ejupovic E. (Ger) - Forejtek J. (Cze) -:-
17:00Ocleppo J. (Ita) - Bemelmans R. (Bel) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Antalya 3 (Turkije), gravel

08:30Njiric S. (Cro) - Wildgruber A. (Ger) -:-
08:30Olyanovskaya V. (Rus) - Kulambayeva Z. (Kaz) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Cairo 2 (Egypte), gravel

09:30Skamlova C. (Svk) - Ceschi G. (Ita) -:-
11:00Curovic T. (Srb) - Wargnier L. (Fra) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Cancun 2 (Mexico), hardcourt

16:00Kukharchuk N. (Rus) - Mikulskyte J. (Ltu) -:-
16:00Noel A. (Usa) - Davis E. (Usa) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Liepaja (Letland), hardcourt (binnen)

10:00Malygina E. (Est) - Lemoine Q. (Ned) -:-
11:00Tomase E. (Lat) - Morvayova V. (Svk) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Manacor (Mallorca) (Spanje), hardcourt

11:00Antonitsch M. (Aut) - Bouzas Maneiro J. (Esp) -:-
11:00Robbe A. (Fra) - Rosca I. L. (Rou) -:-
11:00Vicens Mas R. (Esp) - Lim A. (Fra) -:-
11:00Yerolymos M. (Fra) - Carrillo A. (Esp) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Monastir 3 (Tunesië), hardcourt

10:30Ainitdinova G. (Kaz) - Orpana O. (Fin) -:-
10:30Hatouka Y. (Blr) - Maleckova J. (Cze) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Stuttgart-Stammheim (Duitsland), hardcourt (binnen)

12:30Herdzelas D. (Bih) - Terziyska J. (Bul) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Kazan (Rusland), hardcourt (binnen)

09:00Zakharova A. (Rus) - Charaeva A. (Rus) -:-
10:30Radanovic D. (Srb) - Grammatikopoulou V. (Gre) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Petit-Bourg (Guadeloupe), hardcourt

16:00Kung L. (Sui) - Podoroska N. (Arg) -:-
16:00Tan H. (Fra) - Molinaro E. (Lux) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Vero Beach (USA), gravel

16:00Abanda F. (Can) - Zarazua R. (Mex) -:-
16:00Burillo Escorihuela I. (Esp) - Seguel D. (Chi) -:-
16:00Galfi D. (Hun) - Ormaechea P. (Arg) -:-
16:00Mrdeza T. (Cro) - Maristany G. (Esp) -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Antalya 3 (Turkije), gravel

12:00Eleveld J./Sinha N. K. - Borza B./Madaras N. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Cairo 2 (Egypte), gravel

12:30Paz J. P./Tenti F. - Shevchenko A./Vanshelboim E. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Cancun 2 (Mexico), hardcourt

16:00Lingua Lavallen A. L./Mochizuki S. - Arconada J./Smith T. K. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Kazan (Rusland), hardcourt (binnen)

13:30Fomin S./Karimov J. - Igoshin A./Tiurnev E. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Monastir 3 (Tunesië), hardcourt

14:00Dubrivnyy A./Khabibulin T. - Dougaz A./Echargui M. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M25 Nussloch (Duitsland), hardcourt (binnen)

14:00Haerteis J./Heller P. - Zielinski J./Zuk K. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Antalya 3 (Turkije), gravel

12:00Colmegna M./Njiric S. - Craciun G. A./Prisacariu A. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Cairo 2 (Egypte), gravel

12:30Scholsen H./Skamlova C. - Kerimbayeva K./Stamat V. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Cancun 2 (Mexico), hardcourt

16:00Aikawa M./Kishigami U. - Vedder E./Visscher S. J. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Liepaja (Letland), hardcourt (binnen)

13:00Falkowska W./Kubka M. - Paulenka K./Shalimova E. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Manacor (Mallorca) (Spanje), hardcourt

12:30Cavalle-Reimers Y./Cervino Ruiz C. - Bouzo Z./Moreno Barranquero A. -:-
12:30Gancev T./Martinez V. - Marfutina M./Rosatello C. -:-
14:00Carrillo A./Gutierrez C. M. - Antonitsch M./Schaeder L. -:-
14:00Stadler N./Yerolymos M. - Ogata H./Yoshitomi A. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Monastir 3 (Tunesië), hardcourt

14:00Hatouka Y./Mihalikova T. - Ainitdinova G./Dmitrichenko Y. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Stuttgart-Stammheim (Duitsland), hardcourt (binnen)

11:00Fomina A./Moratelli A. - Berankova K./Jorge F. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W25 Kazan (Rusland), hardcourt (binnen)

12:00Dzalamidze N./Sizikova Y. - Yashina E./Zakharova A. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W25 Petit-Bourg (Guadeloupe), hardcourt

16:00Pigossi L./Van der Hoek R. - Halemai M./Leonard M. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W25 Vero Beach (USA), gravel

00:00Hsu C./Udvardy P. WO - Danilina A./Mrdeza T. -:-
16:00Hozumi E./Yonehara M. - Burillo Escorihuela I./Lazaro Garcia A. -:-

JONGENS - ENKELSPEL: Australian Open (Australië), hardcourt

01:05Gigante M. (Ita) - Philippov E. (Rus) 2:0
01:05Hanzlik C. (Usa) - Montsi K. (Rsa) 0:2
01:05Svrcina D. (Cze) - Sach T. (Aus) 2:0
01:05Von der Schulenburg J. (Sui) - Rottoli L. (Ita) 1:2
02:35Mpetshi Perricard G. (Fra) - Winter E. (Aus) 2:1
02:40Tabacco F. (Ita) OPGAVE - Legout T. (Fra) 0:1
Set 2Blanch D. (Usa) - Li H. (Chn) 0:1 (1:6,6:5)
Set 2Fery A. (Gbr) - Gramaticopolo B. (Ita) 1:0 (6:2,0:1)
04:40Pham D. (Aus) - Hoogmartens A. (Bel) -:-
04:45Westphal M. (Fra) - Ozolins K. (Lat) -:-
06:10Atmane T. (Fra) - Sekulic P. (Aus) -:-
06:15Nardi L. (Ita) - Javia D. (Ind) -:-
06:15Riedi L. (Sui) - Pel S. (Ned) -:-
07:15Gill F. (Gbr) - Agafonov E. (Rus) -:-
07:45Wang X. (Chn) - Mitsui S. (Jpn) -:-
09:15Maestrelli F. (Ita) - Krumich M. (Cze) -:-
00:00Bernard A. (Usa) - Ionel N. D. (Rou) -:-
00:00Cazaux A. (Fra) - Lorens M. (Pol) -:-
00:00Claverie L. (Ven) - Damm M. (Usa) -:-
00:00Coulibaly E. (Ivo) - Zhang Y. (Chn) -:-
00:00Crowther C. (Aus) - Bulte A. (Aus) -:-
00:00Dong C. (Aus) - Cobolli F. (Ita) -:-
00:00Fajta P. (Hun) - Gima S. (Rou) -:-
00:00Hanchaikul P. (Tha) - Neumayer L. (Aut) -:-
00:00Heide G. (Bra) - Stricker D. S. (Sui) -:-
00:00Mayo A. (Usa) - Bielinskyi V. (Ukr) -:-
00:00Mayot H. (Fra) - Sanchez Martinez B. (Ger) -:-
00:00Mccabe J. (Aus) - Kym J. (Sui) -:-
00:00Medjedovic H. (Srb) - Kashirin N. (Rus) -:-
00:00Sharipov M. (Kaz) - Wong C. L. C. (Hkg) -:-
00:00Vincent Ruggeri S. (Ita) - Wiskandt M. (Ger) -:-
00:00Yunchaokete B. (Chn) - Marmousez L. (Fra) -:-

MEISJES - ENKELSPEL: Australian Open (Australië), hardcourt

01:05Shnaider D. (Rus) - Bartone K. (Lat) 2:0
01:10Bai Z. (Chn) - Guth M. (Ger) 2:1
01:10Preston T. (Aus) - Noskova L. (Cze) 0:2
02:25Smith T. N. (Aus) - Nugroho P. M. (Ina) 0:2
03:05Mohr C. B. (Fra) - Imamura S. (Jpn) 0:2
Set 1Gibson T. (Aus) - Ruzic A. (Cro) 0:0 (5:4)
04:45Falkner Z. (Slo) - Back D. (Kor) -:-
05:30Poulos A. (Aus) - Collard M. (Can) -:-
05:45Mintegi Del Olmo A. (Esp) - Grant G. (Uru) -:-
07:00Matsuda E. (Jpn) - Stevens A. (Aus) -:-
07:40Jacquemot E. (Fra) - Andreeva E. (Rus) -:-
07:45Broadus S. (Usa) - Droguet A. (Fra) -:-
08:30Vecic A. (Ger) - Bui J. (Can) -:-
08:45Kudermetova P. (Rus) - Pigato L. (Ita) -:-
09:10Tian F. (Chn) - Bondarenko M. (Rus) -:-
09:15Vidmanova D. (Cze) - Semenistaja D. (Lat) -:-
00:00Banks A. (Gbr) - Kostenko L. (Ukr) -:-
00:00Baszak W. (Pol) - Fruhvirtova L. (Cze) -:-
00:00Coleman E. (Usa) - Kempenaers-Pocz C. (Aus) -:-
00:00Costoulas S. (Bel) - Montgomery R. (Usa) -:-
00:00Eala A. (Phl) - Kimchi S. (Isr) -:-
00:00Janicijevic S. (Fra) - Gadecki O. (Aus) -:-
00:00Ku Y. W. (Kor) - Wong H. Y. C. (Hkg) -:-
00:00Lovric P. (Slo) - Russell N. (Aus) -:-
00:00Lys E. (Ger) - Delai M. (Ita) -:-
00:00Mutavdzic M. (Gbr) - Jimenez Kasintseva V. (And) -:-
00:00Nirundorn M. N. (Tha) - Morlet G. (Fra) -:-
00:00Park S. (Kor) - Lavickova K. (Cze) -:-
00:00Repac M. (Aus) - Belgraver J. (Fra) -:-
00:00Selekhmeteva O. (Rus) - Wirges A. (Ger) -:-
00:00Toth A. K. (Hun) - Avanesyan E. (Rus) -:-
00:00Yang Y. Y. (Tpe) - Houghton I. (Usa) -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.