REFRESH

Tennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: Barcelona (Spanje), gravel

12:40Sinner J. (Ita) - Rublev A. (Rus) 2:0
14:35Auger-Aliassime F. (Can) - Tsitsipas S. (Gre) 0:2
16:25Nadal R. (Esp) - Norrie C. (Gbr) 2:0
Set 2Schwartzman D. (Arg) - Carreno-Busta P. (Esp) 0:1 (4:6,0:1)

ATP - ENKELSPEL: Belgrado (Servië), gravel

13:10Krajinovic F. (Srb) - Berrettini M. (Ita) 0:2
15:00Djokovic N. (Srb) - Kecmanovic M. (Srb) 2:0
Set 3Daniel T. (Jpn) - Delbonis F. (Arg) 1:1 (4:6,6:1,4:5)
19:40Karatsev A. (Rus) - Mager G. (Ita) -:-

WTA - ENKELSPEL: Istanboel (Turkije), gravel

12:05Konjuh A. (Cro) - Kostyuk M. (Ukr) 1:2
14:50Cirstea S. (Rou) - Ferro F. (Fra) OPGAVE 1:0
16:30Mertens E. (Bel) - Siniakova K. (Cze) 2:0
Set 2Kudermetova V. (Rus) - Bogdan A. (Rou) 0:1 (2:6,1:1)

WTA - ENKELSPEL: Stuttgart (Duitsland), gravel (binnen)

14:10Barty A. (Aus) - Pliskova Ka. (Cze) 2:1
Set 3Svitolina E. (Ukr) - Kvitova P. (Cze) 1:1 (6:7,7:5,1:1)
19:30Alexandrova E. (Rus) - Halep S. (Rou) -:-
21:00Sabalenka A. (Blr) - Kontaveit A. (Est) -:-

ATP - DUBBELSPEL: Barcelona (Spanje), gravel

14:10Cabal J.S./Farah R. - Chardy J./Martin F. 2:0

ATP - DUBBELSPEL: Belgrado (Servië), gravel

13:10Behar A./Escobar G. - Brkic T./Cacic N. 2:0
16:25Sabanov I./Sabanov M. - Berrettini M./Vavassori A. 2:0

WTA - DUBBELSPEL: Istanboel (Turkije), gravel

13:05Vesnina E./Zvonareva V. - Hibino N./Ninomiya M. 0:2

WTA - DUBBELSPEL: Stuttgart (Duitsland), gravel (binnen)

14:10Kichenok N./Olaru I.R. - Barthel M./Friedsam A-L. 2:0
15:40Heisen V./Wang Y. - Kerber A./Petkovic A. 2:0

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Rome (Italië), gravel

11:10Lamasine T. (Fra) - Gaston H. (Fra) 0:2
11:15Ymer E. (Swe) - Varillas J. P. (Per) 0:2
13:05Pellegrino A. (Ita) - Ofner S. (Aut) 2:1

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Salinas (Ecuador), hardcourt

17:10Ugo Carabelli C. (Arg) - Menendez A. (Esp) 2:0
Set 3
Tiebreak
Van Rijthoven T. (Ned) - Celikbilek A. (Tur) 1:1 (3:6,6:2,6:6)
Set 1Jarry N. (Chi) - Tirante T. A. (Arg) 0:0 (0:1)
19:30Mejia N. (Col) - Barrios T. (Chi) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Tallahassee (USA), gravel

Set 2Torpegaard M. (Den) - Mena F. (Arg) 0:1 (1:6,5:5)
Set 2Brooksby J. (Usa) - Mmoh M. (Usa) 0:1 (1:6,5:1)
19:35Fratangelo B. (Usa) - Kwiatkowski T. S. (Usa) -:-
19:40Jianu F. C. (Rou) - Kudla D. (Usa) -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Rome (Italië), gravel

13:35Doumbia S./Reboul F. - Arneodo R./Couacaud E. 2:0
15:25Galloway R./Lawson A. - Lorenzi P./Varillas J. P. 0:2

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Salinas (Ecuador), hardcourt

23:25Aragone J./Quiroz R. - Hidalgo D./Mansouri S. 0:2
20:00Reyes-Varela M./Romboli F. - Hidalgo D./Mansouri S. -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Tallahassee (USA), gravel

21:05Luz O./Matos R. - Mena F./Menezes J. -:-
21:10Bangoura S./Young D. - Pasha N./Schnur M. J. -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Antalya (Turkije), gravel

09:00Ovcharenko O. (Ukr) - Heyman C. (Bel) 1:2
09:00Vanneste J. (Bel) - Marozsan F. (Hun) 0:2
10:30Arnaboldi F. (Ita) - Frunza N. (Rou) 0:2
10:30Forti F. (Ita) - Mitsui S. (Jpn) 2:1

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Cairo 6 (Egypte), gravel

11:00Capecchi D. (Ita) - Galarza J. I. (Arg) 2:0
11:00Crawford O. (Usa) - Vidal Azorin J. F. (Esp) 2:1
11:00Mochizuki S. (Jpn) - Michalski D. (Pol) 1:2
13:30Winter Lopez B. (Esp) - Barrena A. (Arg) 2:0

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Monastir 14 (Tunesië), hardcourt

10:30Gutierrez Oscar J. (Bra) - Mridha J. (Swe) 2:0
10:30Marcondes I. (Bra) - Yitbarek S. (Swe) OPGAVE 1:0
17:30Giacalone O. (Ita) - Grigelis L. (Ltu) -:-
17:30Negritu Ch. (Ger) - Chung Y. (Kor) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Sibenik (Kroatië), gravel

10:00Bocchi L. (Ita) - Pichler D. (Aut) 0:2
10:00Prechtel S. (Ger) - Erler A. (Aut) 2:0
11:30Poljicak M. (Cro) - Kekez D. (Cro) 0:2
11:30Setkic A. (Bih) - Madarasz G. (Hun) 2:0

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Angers (Frankrijk), gravel

11:00Denolly C. (Fra) - Catarina L. (Mon) 0:2
11:00Mpetshi Perricard G. (Fra) - Lopez San Martin A. (Esp) 2:1
13:00Cazaux A. (Fra) - Guinard M. (Fra) WO -:-
15:00Tseng C. H. (Tpe) - Hamou M. (Fra) 2:1

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Antalya (Turkije), gravel

09:00In-Albon Y. (Sui) - Andreeva E. (Rus) 2:1
09:00Matsuda M. (Jpn) - Falkner Z. (Slo) 0:2
09:00Nahimana S. (Bur) - Brancaccio N. (Ita) 2:0
09:00Soboleva A. (Ukr) - Ryser V. (Sui) 2:0

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Cairo (Egypte), gravel

11:00Avanesyan E. (Rus) - Lukacs V. (Hun) 2:0
11:00Samir S. (Egy) - Ambrosio S. (Ger) 2:0
11:00Timofeeva M. (Rus) - Kolar N. (Slo) 2:0
13:10Amiraghyan A. (Arm) - Hoste Ferrer C. (Esp) 1:2

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Monastir (Tunesië), hardcourt

10:30Hourigan P. M. (Nzl) - Visscher S. J. (Ned) 2:0
10:30Masarova R. (Esp) - Kilnarova M. (Cze) 1:2
10:30Noskova L. (Cze) - Vedder E. (Ned) 2:1
10:30Vismane D. (Lat) - Toth A. K. (Hun) 0:2

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Oeiras (Portugal), gravel

11:00Kalinina A. (Ukr) - Guerrero Alvarez E. (Esp) 2:1
13:00Melnikova M. (Rus) - Mendez S. (Aus) -:-
13:30Waltert S. (Sui) - Minella M. (Lux) -:-
15:45Grabher J. (Aut) - Jang S. J. (Kor) -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Antalya (Turkije), gravel

13:30Fajta P./Marozsan F. - Noguchi R./Yamasaki J. 2:0
13:30Maggioli E./Ovcharenko O. WO - Oliel Y./Patael B. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Cairo (Egypte), gravel

14:40Lomakin G./Wehnelt K. - Capecchi D./Passaro F. 2:1
15:00Galarza J. I./Paz J. P. - Mochizuki S./Uzhylovskyi V. 2:0

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Monastir (Tunesië), hardcourt

18:00Bertola R./Crepaldi E. - Ghorbel A./Gutierrez Oscar J. -:-
18:00Klier Junior G./Marcondes I. - Bergevi F./Mridha J. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Sibenik (Kroatië), gravel

13:00Nareyka B. M./Prechtel S. - Babic Z./Pichler D. 1:2
14:30Devald B./Poljicak M. - Kalender A./Rogic Hadzalic A. 2:0

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M25 Angers (Frankrijk), gravel

17:00Denolly C./Guinard M. WO - Cazaux A./Droguet T. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Antalya (Turkije), gravel

13:30Akita S./In-Albon Y. - Gadecki O./Nahimana S. 0:2
13:30Fossa N./Perez Garcia M. P. - Lee S-R/Matsuda M. 1:2

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Cairo (Egypte), gravel

13:30Haverlag I./Hoedt M. - Matusova B./Zolotareva A. 2:0
13:45Avanesyan E./Timofeeva M. - Klaffner M./Kolar N. 2:0

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Monastir (Tunesië), hardcourt

18:00Bejenaru K. P./Ghioroaie I. G. - Vedder E./Visscher S. J. -:-
18:00Hourigan P. M./Sema E. - Masarova R./Vismane D. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W25 Oeiras (Portugal), gravel

13:00Marino R./Shinikova I. - Choi J. H./Han N. 2:0
15:00Boskovic L./Mendez S. - Lamens S./Melnikova M. -:-
16:30Marino R./Shinikova I. - Dzalamidze N./Lansere S. -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.