REFRESH

IJshockey » Vandaag » Alle Wedstrijden

AZIË: Azië League

08:00High 1 - Daemyung 5:3
08:00Oji Eagles - Nippon P. Cranes 3:2ot
08:30Tohoku F. Blades - Nikko Icebucks 8:1

CANADA: OHL

01:00Erie Otters - Owen Sound Attack 6:4
01:00Flint Firebirds - Peterborough Petes 7:3
01:00Niagara IceDogs - Ottawa 67s 0:1ot
01:05Oshawa Generals - Kitchener Rangers 2:1
01:05Saginaw Spirit - Guelph Storm 1:2
01:05Sudbury Wolves - Kingston Frontenacs 3:2
01:30Barrie Colts - Sarnia Sting 2:7
20:00Hamilton Bulldogs - Ottawa 67s -:-
20:00Mississauga Steelheads - London Knights -:-
20:00North Bay Battalion - Kingston Frontenacs -:-
20:07Soo Greyhounds - Guelph Storm -:-
22:00Flint Firebirds - Windsor Spitfires -:-
23:00Erie Otters - Owen Sound Attack -:-
23:30Saginaw Spirit - Peterborough Petes -:-
00:05Oshawa Generals - Barrie Colts -:-

CANADA: WHL

02:30Brandon Wheat Kings - Victoria Royals 4:2
03:00Kootenay Ice - Swift Current Broncos 5:4ot
03:00Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades 4:3ot
03:00Red Deer Rebels - Prince George Cougars 1:4
03:00Regina Pats - Vancouver Giants 2:5
04:05Kelowna Rockets - Portland Winterhawks 7:2
04:05Seattle Thunderbirds - Moose Jaw Warriors 1:3
04:05Tri-City Americans - Kamloops Blazers 6:3
00:00Calgary Hitmen - Prince George Cougars -:-
00:00Edmonton Oil Kings - Spokane Chiefs -:-

CANADA: QMJHL

00:00Charlottetown Islanders - Shawinigan Cataractes 4:2
00:00Saint John Sea Dogs - Chicoutimi Sagueneens 3:4pen
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques 3:1
01:00Val-d'Or Foreurs - Acadie-Bathurst Titan 4:1
19:00Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles -:-
20:00Moncton Wildcats - Shawinigan Cataractes -:-
21:00Blainville-Boisbriand Armada - Quebec Remparts -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Drummondville Voltigeurs -:-
22:00Victoriaville Tigres - Halifax Mooseheads -:-

CANADA: LNAH

01:30Riviere-du-Loup 3L - Saint-Georges 8:2
01:30Thetford Mines Isothermic - Jonquiere Marquis 4:3ot
advertentie

CANADA: U Sports

23:00UBC - Regina 3:2
00:00Acadia - UPEI 8:2
00:00Moncton - StFX 2:4
00:00Saint Marys - UNB 2:4
01:00Alberta - Calgary 3:2ot
01:00Lakehead - UQTR 1:4
01:00Manitoba - Saskatchewan 0:6
01:00McGill - Brock 3:2
01:00Toronto - UOIT 2:3
01:00Western - Ottawa West Golden Knights 7:3
01:00York - RMC 4:1
01:15Ryerson - Queens 3:4
01:30Concordia - Guelph 4:2
01:30Nipissing - Waterloo 2:4
01:30Windsor - Carleton 2:1
01:35Laurentian - Laurier 3:5
02:00Mount Royal - Lethbridge 4:1

CANADA: CWHL Women

01:30Markham Thunder V - Kunlun Red Star V 2:1
02:00Boston Blades V - Calgary Inferno V 1:3
18:30Markham Thunder V - Kunlun Red Star V -:-
20:00Boston Blades V - Calgary Inferno V -:-

DENEMARKEN: Metal Ligaen

15:00Hvidovre - Frederikshaven -:-

DUITSLAND: DEL

14:00Bremerhaven - Mannheim -:-
14:00Keulen - Wolfsburg -:-
16:30Schwenninger - Iserlohn -:-
16:30Straubing - Augsburg -:-
17:00Eisbaren Berlin - Munchen -:-
19:00Düsseldorf - Neurenberg -:-
19:00Ingolstadt - Krefeld -:-

DUITSLAND: DEL2

17:00Crimmitschau - Freiburg -:-
17:00Dresdner Eislowen - Bietigheim/Bissingen -:-
18:00Kassel - Tolzer Lowen -:-
18:30Bad Nauheim - Frankfurt Lowen -:-
18:30Bayreuth - Lausitzer Fuchse -:-
18:30Riessersee - Heilbronner -:-

DUITSLAND: Oberliga North

16:00Crocodiles Hamburg - Erfurt -:-
17:00Leipzig - Timmendorfer -:-
18:00Harzer F. - Trappers -:-
18:30Essen - Preussen -:-
18:30Hannover - Halle -:-
18:30Herner - EC Hannover -:-
19:00Rostock - Fuchse Duisburg -:-

DUITSLAND: Oberliga South

18:00Miesbach - Landshut -:-
18:00Peiting - Rosenheim -:-
18:00Regensburg - EHC Waldkraiburg -:-
18:00Selber - Lindau -:-
18:30Deggendorfer - Sonthofen -:-
18:30Memmingen - Weiden -:-

EUROPA: Continentale Beker - Tweede ronde

1e PeriodeTychy - Donbass 2:0
1e PeriodeCrvena zvezda - Urdin 0:0
17:00Narva - Kurbads -:-
17:30DVTK - Brasov -:-

EUROPA: BeNe League

20:30Antwerp - Liege/Luik -:-

FINLAND: Mestis

16:00LeKi - Kettera -:-

FINLAND: Suomi-sarja

14:30Riemu - Titaanit -:-
16:00FPS - Muik Hockey -:-
16:00Karhu HT - JHT -:-
16:00Koovee - AIK/Laser -:-
16:00S-Kiekko - Pyry -:-
17:40D-Kiekko - Hokki -:-

FINLAND: Liiga Women

11:20Blues Espoo V - Kuortane V 7:4
11:30KalPa V - Rauman Lukko V 5:0
PauzeHämeenlinna V - KJT V 1:0
14:30Kärpät V - Ilves V -:-

FINLAND: Nuorten SM-Liiga

11:30Ilves -20 - TPS -20 5:4
3e PeriodeKooKoo -20 - Pelicans -20 0:1

FRANKRIJK: Ligue Magnus

18:30Gap - Chamonix Mont-Blanc -:-

HONGARIJE: Erste Liga

17:50Wenen II - DAB -:-
18:00Ferencvaros - MAC Budapest -:-
18:30Ujpest - Fehervari Titanok -:-

KAZACHSTAN: Championship

13:00Kulager - Beibarys Atyrau -:-

NOORWEGEN: Get-ligaen

17:00Frisk Asker - Storhamar -:-
17:00Lillehammer - Kongsvinger -:-
17:00Manglerud - Vålerenga -:-

NOORWEGEN: Division 1

14:00Tonsberg - Nidaros -:-

OOSTENRIJK: EBEL

17:30Graz - Klagenfurt -:-
17:30Villach - Wenen -:-
17:45Fehervar AV19 - Linz -:-
17:45Innsbruck - Salzburg -:-

OOSTENRIJK: Alps Hockey League

14:00Klagenfurt II - Salzburg 2 -:-
16:30Zeller Eisbaren - Lustenau -:-
17:30HK Olimpija - Feldkirch -:-

POLEN: Polish Hockey League

17:00Opole - Gdansk -:-
18:00Jastrzebie - Katowice -:-
18:00MMKS Podhale - Janow -:-

RUSLAND: KHL

1e PeriodeUfa - Traktor Chelyabinsk 0:0
16:00Kazan - Magnitogorsk -:-
16:00Niznekamsk - Ekaterinburg -:-
16:00Sochi - Lada -:-

RUSLAND: VHL

14:00Kurhan - Perm -:-
14:00Tyumen - Toross Neftekamsk -:-
15:00Izhevsk - Krasnoyarsk -:-
16:00Ryazan - Orsk -:-
16:00Voronezh - Gornyak Uchaly -:-

RUSLAND: MHL

05:00Amurskie Tigry - Atlanty 4:3
07:00Tayfun - Chaika 0:2
3e PeriodeHC MVD - Krylya Sovetov 2:1
PauzeHC Riga - Serebryanye Lvi 1:1
3e PeriodeKapitan - SKA-1946 3:4
3e PeriodeLoko - Kunlun Junior 2:0
3e PeriodeRusskie Vityazi - Dinamo St. Petersburg 2:4
PauzeKrasnaya Armiya - MHC Spartak 0:2

RUSLAND: VHL-B - Eerste fase

11:00Kristall Saratov - Junior Kurgan 2:4
3e PeriodeHC Rostov - Chelny 2:4
PauzeMordovia - Junior Sputnik 4:4
PauzeTambov - Cheboksary 2:1

RUSLAND: NMHL

14:00Batyr - Krasnoyarskie Rysi -:-
15:00Progress Glazov - Munayshi -:-

SLOWAKIJE: Tipsport Liga

15:00L. Mikulas - Detva -:-
16:00B. Bystrica - Nove Zamky -:-
16:00Nitra - Trencin -:-
17:00Poprad - Zvolen -:-
17:00Zilina - Kosice -:-

SLOWAKIJE: 1. liga

17:00Skalica - Slowakije -20 -:-
17:00Topolcany - Michalovce -:-

TSJECHIË: Extraliga

15:00Zlin - Liberec -:-
15:20Trinec - Jihlava -:-
15:30Chomutov - Pardubice -:-
17:00Mountfield HK - Litvinov -:-
17:00Olomouc - Plzen -:-
17:30Mlada Boleslav - Kometa Brno -:-

USA: NHL

01:00Boston Bruins - Buffalo Sabres 4:5ot
01:00Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings 4:6
01:00New York Islanders - San Jose Sharks 5:3
01:00Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs 6:3
01:00Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins 7:1
01:30Washington Capitals - Florida Panthers 1:4
02:00Dallas Stars - Carolina Hurricanes 4:3
03:00Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks 2:4
04:00Calgary Flames - Minnesota Wild 2:4
04:30Vegas Golden Knights - St. Louis Blues 3:2ot

USA: AHL

01:00Bridgeport Sound Tigers - Laval Rocket 3:6
01:00Grand Rapids Griffins - Hershey Bears 2:4
01:00Milwaukee Admirals - Rockford IceHogs 2:6
01:00Syracuse Crunch - Springfield Thunderbirds 4:1
01:05Binghamton - Lehigh Valley Phantoms 3:4
01:05Providence Bruins - Belleville Senators 3:2pen
01:05Rochester Americans - Utica Comets 1:5
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Hartford Wolf Pack 3:2pen
02:00Chicago Wolves - Tucson Roadrunners 3:4
02:00Iowa Wild - Manitoba Moose 2:4
02:00Texas Stars - San Antonio Rampage 2:6
03:00Ontario Reign - Bakersfield Condors 1:3
03:00Stockton Heat - San Diego Gulls 6:3
21:00Bridgeport Sound Tigers - Hartford Wolf Pack -:-
21:05Providence Bruins - Laval Rocket -:-
21:05Springfield Thunderbirds - Belleville Senators -:-
22:00San Antonio Rampage - Texas Stars -:-
22:00Toronto Marlies - Charlotte Checkers -:-
23:00Chicago Wolves - Tucson Roadrunners -:-
23:00Cleveland Monsters - San Jose Barracuda -:-
23:00Rockford IceHogs - Hershey Bears -:-

USA: ECHL

00:00Manchester Monarchs - Worcester Railers 0:2
01:00Kalamazoo Wings - Brampton Beast 5:2
01:05Atlanta Gladiators - Florida Everblades 1:5
01:05Wheeling Nailers - Cincinnati Cyclones 4:2
01:15Toledo Walleye - Quad City Mallards 3:0
01:30Fort Wayne Komets - Kansas City 2:3
01:30Jacksonville IceMen - South Carolina Stingrays 2:3
01:35Indy Fuel - Tulsa Oilers 3:2pen
02:05Allen Americans - Orlando Solar Bears 6:2
02:05Wichita Thunder - Rapid City Rush 3:1
03:05Colorado Eagles - Norfolk Admirals 6:4
03:05Utah Grizzlies - Idaho 3:0
20:00Brampton Beast - Kalamazoo Wings -:-
22:00Reading Royals - Wheeling Nailers -:-
23:05Allen Americans - Orlando Solar Bears -:-
23:05Wichita Thunder - Rapid City Rush -:-

USA: SPHL

01:35Macon Mayhem - Huntsville Havoc 1:5
02:00Mississippi RiverKings - Birmingham Bulls 3:1
02:15Evansville Thunderbolts - Peoria Rivermen 4:5pen

USA: USHL

01:05USA -18 - Green Bay Gamblers 4:1
01:05Youngstown Phantoms - Muskegon Lumberjacks 2:3pen
02:05Cedar Rapids RoughRiders - Central Illinois 5:3
02:05Chicago Steel - Madison Capitols 7:2
02:05Omaha Lancers - Fargo Force 2:5
02:05Sioux-City - Des Moines Buccaneers 1:3
02:05Sioux Falls Stampede - Waterloo Black Hawks 2:4
02:35Tri-City Storm - Lincoln Stars 3:0
20:05USA -18 - Green Bay Gamblers -:-
00:05Omaha Lancers - Fargo Force -:-

VERENIGD KONINKRIJK: Elite League

18:00Sheffield - Belfast -:-
19:00Cardiff - Nottingham -:-
19:00Edinburgh - Milton Keynes -:-
19:00Guildford Flames - Manchester -:-
19:30Dundee - Coventry -:-
19:30Fife - Braehead -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

10:00Finland -16 - Duitsland -16 5:1
20:00Canada V - USA V -:-

ZWEDEN: HockeyAllsvenskan

16:00Leksands - Oskarshamn -:-

ZWEDEN: HockeyEttan Norra

14:00Sollefteå - Piteå -:-
16:00Asploven - Tegs -:-
16:00Kalix - Vännäs -:-
16:00Ornskoldsvik - Kiruna -:-
16:00Ostersund - Lejon -:-

ZWEDEN: HockeyEttan Sodra

16:00HA 74 Savsjo - Halmstad -:-
16:00Helsingborgs - Tyringe -:-
16:00Nybro - Grastorps -:-

ZWEDEN: HockeyEttan Vastra

16:00Arboga - Enkopings -:-
16:00Forshaga - Surahammar -:-
16:00Grums - Västerås -:-
16:00Kumla - Koping -:-
16:00Lindlovens - Mariestad -:-

ZWEDEN: HockeyEttan Ostra

15:40Nacka - Visby-Roma -:-
16:00Arlanda - Huddinge -:-
16:00Hammarby - Vallentuna -:-
16:00Hudiksvalls - Sollentuna -:-
16:00Tyreso Hanviken - Valbo -:-
16:00Väsby - Nyköping -:-

ZWEDEN: SDHL Women

2e PeriodeGöteborg V - Linkopings V 0:6
PauzeHV 71 V - Djurgardens V 0:1
16:30AIK V - Lulea V -:-
16:55SDE HF V - Modo V -:-

ZWITSERLAND: Zwitserse Beker

15:00Ambri-Piotta - Bern -:-
15:00Kloten - Zug -:-
15:00Langnau - Fribourg -:-
15:45Rapperswil - Lugano -:-
16:00Olten - Biel -:-
16:00Visp - Davos -:-
17:30Ajoie - Zürich -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Gok verantwoord. 18+

Schakel over naar touch-versie