REFRESH

IJshockey » Vandaag » Alle Wedstrijden

DUITSLAND: DEL

18:30UitgesteldAugsburg - Iserlohn -:-
20:30UitgesteldMannheim - Krefeld -:-

EUROPA: Champions League - Play-offs

18:00UitgesteldTappara - Munchen -:-

FINLAND: Liiga

16:00Sport - Jukurit 0:1
17:30UitgesteldHämeenlinna - KooKoo -:-
17:30UitgesteldKalPa - SaiPa -:-

TSJECHIË: Extraliga

PauzePlzen - Ceske Budejovice 3:1
2e PeriodeZlin - Mlada Boleslav 2:5
1e PeriodeSparta Praag - Litvinov 0:0

USA: NHL

01:00Boston Bruins - Anaheim Ducks 3:5
01:00New York Rangers - Los Angeles Kings 3:2pen
01:00Philadelphia Flyers - Dallas Stars 1:3
01:00Washington Capitals - Vegas Golden Knights 0:1
02:00Minnesota Wild - Montreal Canadiens 8:2
03:00Calgary Flames - St. Louis Blues 7:1
03:00Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks 2:0

ZWEDEN: SHL

19:00UitgesteldBrynäs - Rogle -:-
19:00UitgesteldFarjestad - Orebro -:-
19:00UitgesteldFrolunda - Leksands -:-
1e PeriodeLulea - Oskarshamn 0:0
19:00UitgesteldMalmo - Djurgardens -:-
19:00UitgesteldVaxjo - Skelleftea -:-

CANADA: QMJHL

00:00UitgesteldMoncton Wildcats - Saint John Sea Dogs -:-

DENEMARKEN: Metal Ligaen

1e PeriodeRungsted - Odense 0:0

DUITSLAND: DEL2

19:30Freiburg - Landshut -:-
19:30Kassel - Crimmitschau -:-
19:30Kaufbeuren - Bayreuth -:-
19:30Lausitzer Fuchse - Selber -:-
20:00Ravensburg - Tolzer Lowen -:-

DUITSLAND: Oberliga North

20:00EC Hannover - Leipzig -:-
20:00Erfurt - Crocodiles Hamburg -:-
20:00Hammer Eisbaren - Herner -:-

DUITSLAND: Oberliga South

19:30Lindau - Weiden -:-
20:00Regensburg - Riessersee -:-

FINLAND: Mestis

PauzeHermes - Koovee 3:3

FRANKRIJK: Ligue Magnus

20:00Chamonix Mont-Blanc - Anglet -:-
20:00Rouen - Nice -:-
20:15Grenoble - Bordeaux -:-
20:30UitgesteldAngers - Gap -:-

KAZACHSTAN: Championship

11:00Beibarys Atyrau - Kokshetau 1:3
13:00Aktobe - Altay Torpedo 3:4pen
13:30Kazzinc-Torpedo - Kulager 0:1
14:00Pavlodar - Karaganda 2:11
14:00Snezhnye Barsy - Gornyak Rudny 4:6

LETLAND: Optibet Hokeja Liga

2e PeriodeRiga Prizma - Liepaja 1:6

NOORWEGEN: Fjordkraft-ligaen

1e PeriodeManglerud - Gruner 0:1
1e PeriodeVålerenga - Storhamar 0:0

NOORWEGEN: Division 1

19:00UitgesteldGjovik - Lorenskog -:-

OEKRAÏNE: Superleague

1e PeriodeSK Sokil Kyiv - Donbass 0:0

OOSTENRIJK: ICE Hockey League

19:15Dornbirn - Innsbruck -:-
19:15Klagenfurt - Villach -:-
19:45Valpusteria - Black Wings Linz -:-

POLEN: Polish Hockey League

2e PeriodeSanok - MMKS Podhale 3:3
PauzeKrakow - Unia Oswiecim 2:0
1e PeriodeZaglebie - Katowice 0:0

RUSLAND: VHL

12:00Angarsk - Khimik 5:0
12:00Novokuznetsk - Dinamo St. Petersburg 2:3ot
14:00Omskie Krylia - Ryazan 1:6
15:00Tambov - Mechel Chelyabinsk 2:4
3e PeriodeVoronezh - Kurhan 1:2
PauzeHC Rostov - Orsk 1:0

RUSLAND: MHL

10:00Amurskie Tigry - SKA-1946 5:4ot
14:00Belye Medvedi - Stalnye Lisy 0:4
15:00Krasnaya Armiya - Loko 0:1ot
15:00MHC Spartak - Din. St. Petersburg 0:6
15:00Reaktor - Irbis 0:8
17:00Atlant - Almaz 1:4
3e PeriodeKapitan - HC Riga 1:1
3e PeriodeKrylya Sovetov - Dyn. Moscow 1:2

RUSLAND: NMHL

16:30Kursk - Mikhaylov Academy -20 -:-
17:00UitgesteldDizelist - Metallurg Cherepovets -:-
3e PeriodeRyazan - Olympia 2:2

SLOVENIË: Hokejska liga - Play-offs

1e PeriodeJesenice - HK Olimpija 0:1

SLOWAKIJE: Extraliga

17:00UitgesteldTrencin - Slovan Bratislava -:-
2e PeriodeNitra - Poprad 0:1

SLOWAKIJE: 1. liga

PauzeZiar nad Hronom - Slowakije -18 1:1

TSJECHIË: 2. Liga - North

15:00UitgesteldBilina - Mostecti Lvi -:-

TSJECHIË: ELJ

16:00Vitkovice -20 - Pardubice -20 4:1
16:45UitgesteldKladno -20 - Slavia Praag -20 -:-
2e PeriodeSalzburg -20 - Jihlava -20 0:1

USA: AHL

01:00Grand Rapids Griffins - Toronto Marlies 3:4ot
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Cleveland Monsters 5:1

ZWEDEN: HockeyAllsvenskan

1e PeriodeTingsryds - Almtuna 0:0

ZWEDEN: HockeyEttan Sodra var

19:00Hanhals - Segeltorps IF -:-

ZWEDEN: SuperElit U20 - Winnaarsronde

1e PeriodeHV 71 -20 - Vaxjo -20 0:0
1e PeriodeLinkopings -20 - Rogle -20 0:0

ZWITSERLAND: National League

19:45Ajoie - Rapperswil -:-
19:45Bern - Servette -:-
19:45UitgesteldLangnau - Lausanne -:-
19:45Zug - Lugano -:-
19:45Zürich - Ambri-Piotta -:-

ZWITSERLAND: Swiss League

19:00Academy Zug - Lions -:-
19:45Chaux-de-Fonds - Visp -:-
19:45Olten - Kloten -:-
19:46Langenthal - Winterthur -:-
20:00Sierre - Ticino Rockets -:-

ZWITSERLAND: MySports League

20:15Bazel - Chur -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.