REFRESH

IJshockey » Vandaag » Alle Wedstrijden

CANADA: OHL

01:00Erie Otters - Barrie Colts 3:4
01:00Flint Firebirds - Saginaw Spirit 0:3
01:00Niagara IceDogs - North Bay Battalion 3:6
01:05Sudbury Wolves - Hamilton Bulldogs 2:3
01:30Guelph Storm - Kingston Frontenacs 5:4
01:30Kitchener Rangers - Soo Greyhounds 3:4
01:30London Knights - Sarnia Sting 2:6
01:35Oshawa Generals - Peterborough Petes 6:3
22:00Guelph Storm - Soo Greyhounds -:-

CANADA: WHL

02:00Moose Jaw Warriors - Kamloops Blazers 2:5
02:00Prince Albert Raiders - Kelowna Rockets 3:7
02:00Regina Pats - Saskatoon Blades 3:4ot
02:30Brandon Wheat Kings - Lethbridge Hurricanes 3:0
03:00Edmonton Oil Kings - Tri-City Americans 0:5
03:30Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels 1:4
04:05Spokane Chiefs - Everett Silvertips 5:3
04:30Vancouver Giants - Victoria Royals 3:1
04:35Seattle Thunderbirds - Prince George Cougars 5:3
00:00Kootenay Ice - Calgary Hitmen -:-

CANADA: QMJHL

00:00Charlottetown Islanders - Cape Breton Screaming Eagles 6:1
00:00Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan 5:2
00:00Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 3:4ot
01:00Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes 7:2
01:30Baie-Comeau Drakkar - Rimouski Oceanic 2:0
01:30Drummondville Voltigeurs - Blainville-Boisbriand Armada 3:6
01:30Gatineau Olympiques - Chicoutimi Sagueneens 4:2
01:30Rouyn-Noranda Huskies - Quebec Remparts 7:4
21:00Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix -:-
21:00Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres -:-
21:30Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Rimouski Oceanic -:-
22:00Shawinigan Cataractes - Chicoutimi Sagueneens -:-
00:00Halifax Mooseheads - Cape Breton Screaming Eagles -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders -:-

CANADA: LNAH

02:00Jonquiere Marquis - Thetford Mines Isothermic 8:5
02:00Sorel-Tracy - Riviere-du-Loup 3L 5:2
02:00Trois-Rivieres - Saint-Georges 4:8

CANADA: CWHL Women

23:30Les Canadiennes V - Markham Thunder V -:-
advertentie

DENEMARKEN: Metal Ligaen

1e PeriodeOdense - Hvidovre 0:0
19:00Rungsted - Herlev -:-

EUROPA: Channel One Beker

11:00Zuid-Korea - Zweden 1:5
2e PeriodeRusland - Canada 0:0

EUROPA: International Tournament (Norway)

13:00Frankrijk - Rusland B 1:3
17:00Noorwegen - Slowakije -:-

EUROPA: BeNe League

18:00Amstel - Limburg -:-
20:00Leuven - Heerenveen -:-
20:15Kemphanen - Den Haag -:-
20:15Zoetermeer - Nijmegen -:-
20:30Antwerp - Herentals -:-

FINLAND: Mestis

16:00Jokipojat - K-Vantaa -:-
16:00KeuPa - Espoo United -:-
16:00LeKi - TUTO -:-
16:00Peliitat - Hermes -:-
16:00SaPKo - RoKi -:-

FINLAND: Suomi-sarja

11:45Riemu - Indians Kaarina 1:7
15:00S-Kiekko - Hunters -:-
15:20Jarvenpaa - Karhu HT -:-
16:00Titaanit - Koovee -:-
16:30VG-62 - Muik Hockey -:-
17:30Hokki - FPS -:-
17:45D-Kiekko - JHT -:-

FINLAND: Nuorten SM-Liiga

11:30Tappara -20 - Jokerit -20 1:3
1e PeriodeIlves -20 - Jukurit -20 1:0
16:30TUTO -20 - Lukko -20 -:-

HONGARIJE: Erste Liga

18:00DAB - Miercurea Ciuc -:-
18:30Ujpest - Brasov -:-

ITALIË: Italian Cup

19:00Aurora Frogs - Como -:-

KAZACHSTAN: Championship

12:00Kulager - Kokshetau 3:1
12:00Pavlodar - Kazzinc-Torpedo 2 9:2
12:00Temirtau - Gornyak Rudny 5:3
13:00Beibarys Atyrau - HC Astana 9:1

NOORWEGEN: Division 1

16:00Tonsberg - Gjovik -:-

OOSTENRIJK: EBEL

17:45Fehervar AV19 - Bolzano -:-
19:15Dornbirn - Wenen -:-

OOSTENRIJK: Alps Hockey League

17:30HK Olimpija - Jesenice -:-
19:30Zeller Eisbaren - Kitzbuhel -:-
20:00Ritten - Fassa -:-
20:30Asiago - Vipiteno -:-
20:30Cortina - Valpusteria -:-
20:30Gherdeina - Neumarkt -:-

ROEMENIË: Campionatul National

10:00UitgesteldBrasov - Sportul Studentesc -:-

RUSLAND: VHL

13:00Orsk - Gornyak Uchaly 3:0
3e PeriodeIzhevsk - Zvezda Chekhov 0:3
2e PeriodeAlmetyevsk - Khimik 1:1

RUSLAND: MHL

07:00Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 2:5
11:00Loko - Amurskie Tigry 3:2
12:00Almaz - Tayfun 3:1
12:00Serebryanye Lvi - Russkie Vityazi 1:2
12:15Kunlun Junior - Kapitan 3:1

RUSLAND: NMHL

07:00Krasnoyarskie Rysi - Yuzhny Ural Metallurg 2:4

SERVIË: Hockey League

18:00UitgesteldVojvodina - Red Team -:-

SLOVENIË: IHL

17:30Crvena zvezda - Celje -:-

TSJECHIË: 2. Liga - East

2e PeriodeOpava - Valasske Mezirici 1:3
17:00Hodonin - Novy Jicin -:-
17:00Sumperk - Koprivnice -:-

TSJECHIË: 2. Liga - Central

17:00UitgesteldMoravske Budejovice - DS Ceske Budejovice -:-
17:07Kolin - Nymburk -:-
17:30Klatovy - Pisek -:-
17:30Zdar nad Sazavou - Pelhrimov -:-
18:00Tabor - Havl. Brod -:-

TSJECHIË: 2. Liga - West

17:00Dvur Kralove - Risuty -:-
17:30Sokolov - Decin -:-
18:00Jablonec - Kobra Praha -:-
18:40Letnany - Trutnov -:-

TSJECHIË: ELJ

12:00Trinec -20 - Jihlava -20 3:6
12:15Vitkovice -20 - Kometa Brno -20 2:3
12:30Slavia Praag -20 - Plzen -20 4:3
13:45Sparta Praag -20 - Ceske Budejovice -20 4:1
16:00Liberec -20 - Pardubice -20 -:-

USA: NHL

01:00Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes 4:5ot
01:00New Jersey Devils - Dallas Stars 5:2
01:00New York Rangers - Los Angeles Kings 4:2
01:30Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs 3:1
04:00Vancouver Canucks - San Jose Sharks 4:3ot
20:00Minnesota Wild - Edmonton Oilers -:-
23:00Boston Bruins - New York Rangers -:-

USA: AHL

01:00Belleville Senators - Manitoba Moose 3:7
01:00Grand Rapids Griffins - Chicago Wolves 3:6
01:00Syracuse Crunch - Providence Bruins 5:3
01:00Utica Comets - Binghamton 2:1
01:05Rochester Americans - Toronto Marlies 2:3
01:05Springfield Thunderbirds - Bridgeport Sound Tigers 5:4
01:15Hartford Wolf Pack - Wilkes-Barre/Scranton 7:3
02:00Milwaukee Admirals - Iowa Wild 2:3ot
02:30San Antonio Rampage - Rockford IceHogs 2:1pen
04:00Ontario Reign - Stockton Heat 4:3ot
22:00Toronto Marlies - Manitoba Moose -:-
00:00Charlotte Checkers - Laval Rocket -:-

USA: ECHL

01:00Adirondack Thunder - Worcester Railers 3:4
01:00Greenville Swamp Rabbits - Manchester Monarchs 4:3
01:00Kalamazoo Wings - Atlanta Gladiators 6:3
01:00Norfolk Admirals - Orlando Solar Bears 4:2
01:00Reading Royals - Wheeling Nailers 4:0
01:15Brampton Beast - Toledo Walleye 2:5
01:30Florida Everblades - South Carolina Stingrays 4:3
01:35Cincinnati Cyclones - Quad City Mallards 6:1
01:45Greenville Swamp Rabbits - Manchester Monarchs 4:8
02:00Fort Wayne Komets - Indy Fuel 5:2
02:05Tulsa Oilers - Colorado Eagles 5:3
03:05Utah Grizzlies - Rapid City Rush 8:3
03:10Idaho - Wichita Thunder 3:1

USA: FHL

01:30Port Huron Prowlers - Danville Dashers 5:4
01:30Watertown Wolves - Cornwall 3:5

USA: SPHL

01:35Knoxville Ice Bears - Peoria Rivermen 1:7
01:35Macon Mayhem - Fayetteville Marksmen 10:2
02:00Huntsville Havoc - Roanoke Dawgs 5:2
02:05Pensacola Ice Flyers - Evansville Thunderbolts 2:3ot
02:35Birmingham Bulls - Mississippi RiverKings 5:2

USA: USHL

01:05Youngstown Phantoms - Cedar Rapids RoughRiders 1:3
01:15Muskegon Lumberjacks - Chicago Steel 4:2
02:05Fargo Force - Waterloo Black Hawks 4:0
02:05Green Bay Gamblers - Madison Capitols 3:2
02:05Omaha Lancers - Des Moines Buccaneers 5:2
02:05Sioux-City - Central Illinois 2:1pen
02:35Lincoln Stars - Sioux Falls Stampede 2:0
02:35Tri-City Storm - Dubuque Fighting Saints 2:4

USA: NWHL Women

19:30Buffalo Beauts V - Connecticut Whale V -:-

VERENIGD KONINKRIJK: Elite League

20:00Braehead - Guildford Flames -:-
20:00Cardiff - Sheffield -:-
20:00Manchester - Nottingham -:-
20:00Milton Keynes - Coventry -:-
20:15UitgesteldFife - Belfast -:-

VERENIGD KONINKRIJK: Challenge Cup - Play Offs

20:15Fife - Belfast -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

13:00Letland -16 - Frankrijk -16 6:1
13:00Zwitserland -17 - Slowakije -17 2:3
2e PeriodeZweden -16 - Finland -16 1:3
16:00Wit-Rusland - Kazachstan -:-
16:30Rusland -17 - USA -17 -:-
17:00Noorwegen -16 - Denemarken -16 -:-

WERELD: WCH U20 IA

PauzeLetland -20 - Duitsland -20 1:0
16:00Oostenrijk -20 - Hongarije -20 -:-
18:00Frankrijk -20 - Kazachstan -20 -:-

WERELD: WCH U20 IIA

3e PeriodeRoemenië -20 - Zuid-Korea -20 1:4
17:30Estland -20 - Nederland -20 -:-
21:00Groot-Brittannië -20 - Japan -20 -:-

WERELD: World Junior A Challenge - Play Offs

00:30Rusland -18 - Tsjechië -19 2:4
20:00USA -19 - Canada West -19 -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

04:00USA V - Canada V 1:3
12:00Noorwegen V - Frankrijk V 1:3
13:00Finland V - Rusland V 3:0
13:00Zweden V - Japan V 2:1ot
16:00Hongarije -18 V - Tsjechië -16 V -:-
16:00Tsjechië V - Zwitserland V -:-
18:00Zweden -18 V - Finland -18 V -:-
19:00Polen -18 V - Slowakije -18 V -:-

ZWEDEN: HockeyAllsvenskan

PauzeBIK Karlskoga - IF Bjorkloven 0:1
18:00Oskarshamn - Modo -:-

ZWITSERLAND: National League

19:45Ambri-Piotta - Bern -:-
19:45Davos - Lausanne -:-
19:45Kloten - Biel -:-
19:45Langnau - Zürich -:-
19:45Lugano - Fribourg -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Schakel over naar touch-versie