REFRESH

IJshockey » Vandaag » Alle Wedstrijden

AZIË: Azië League

07:00East Hokkaido Cranes - Tohoku F. Blades -:-
07:10Sakhalin - Nikko Icebucks -:-
09:00Anyang - Oji Eagles -:-

CANADA: OHL

01:00Erie Otters - Owen Sound Attack 5:3
01:00Kingston Frontenacs - Saginaw Spirit 4:5
01:00Mississauga Steelheads - Peterborough Petes 4:3
01:05Sudbury Wolves - North Bay Battalion 2:4
01:30Guelph Storm - Flint Firebirds 5:7
01:30Kitchener Rangers - Sarnia Sting 7:4
01:30London Knights - Hamilton Bulldogs 4:1
20:00Ottawa 67s - Niagara IceDogs -:-
20:05Oshawa Generals - Kingston Frontenacs -:-

CANADA: WHL

02:00Prince Albert Raiders - Edmonton Oil Kings 3:2
02:00Regina Pats - Lethbridge Hurricanes 2:7
3e PeriodeSaskatoon Blades - Medicine Hat Tigers 6:5
02:00Swift Current Broncos - Moose Jaw Warriors 2:5
3e PeriodeBrandon Wheat Kings - Victoria Royals 5:2
1e PeriodePortland Winterhawks - Tri-City Americans 4:1
1e PeriodePrince George Cougars - Kamloops Blazers 0:1
1e PeriodeKelowna Rockets - Seattle Thunderbirds 1:0

CANADA: QMJHL

00:00Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 1:2
01:00Quebec Remparts - Baie-Comeau Drakkar 7:4
01:00Sherbrooke Phoenix - Acadie-Bathurst Titan 10:1
01:00Val-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs 7:3
01:30Rimouski Oceanic - Chicoutimi Sagueneens 4:1
21:00Cape Breton Eagles - Gatineau Olympiques -:-
00:00Charlottetown Islanders - Blainville-Boisbriand Armada -:-
00:00Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads -:-

CANADA: LNAH

3e PeriodeJonquiere Marquis - Riviere-du-Loup 3L 5:4
OvertimeThetford Mines Isothermic - Petroliers du Nord 2:2
3e PeriodeSorel-Tracy - Saint-Georges 4:0

CANADA: U Sports

00:00Moncton - StFX 2:4
00:00UNB - Dalhousie 5:1
00:00UPEI - Acadia 5:8
01:00McGill - RMC -:-
01:00York - Guelph 3:4ot
01:30Queens - Ottawa WGK 3:2pen
01:30UOIT - Laurentian 5:1
01:30Windsor - Lakehead 8:1
02:00Manitoba - Regina -:-
02:00Saskatchewan - UBC -:-
03:00Alberta - Calgary -:-
03:00Lethbridge - Mount Royal -:-
21:00Manitoba - Regina -:-
21:30UOIT - Laurentian -:-
00:00Moncton - Dalhousie -:-
00:00UNB - StFX -:-
00:00UPEI - Saint Marys -:-

ESTLAND: Hokiliiga

15:30Narva PSK - HC Viking -:-
16:00Valk 494 - Everest -:-

EUROPA: BeNe League

19:45Mechelen - Den Haag -:-
20:00Heerenveen - Liege Bulldogs -:-
20:30Antwerp - Limburg -:-

FINLAND: Liiga

14:30SaiPa - Ilves -:-
16:00Ässät - JYP -:-
16:00IFK Helsinki - Jukurit -:-
16:00KooKoo - Hämeenlinna -:-
16:00Tappara - KalPa -:-
17:30Kärpät - TPS Turku -:-
19:00Pelicans - Lukko -:-

FINLAND: Mestis

16:00IPK - Hermes -:-
16:00KeuPa - K-Vantaa -:-
16:00Peliitat - Hokki -:-
16:00SaPKo - Jokipojat -:-
16:00TUTO - RoKi -:-

FINLAND: Suomi-sarja

15:00JHT - Pyry -:-
15:00S-Kiekko - Karhu HT -:-
15:20Jarvenpaa - Kiekko-Espoo -:-
16:00FPS - Hunters -:-
16:00Titaanit - D-Kiekko -:-
17:45Riemu - HCIK -:-

FINLAND: Nuorten SM-Liiga - Kampioenspoule

12:45Kärpät -20 - Tappara -20 -:-
13:00IFK Helsinki -20 - Ässät -20 -:-
14:30Jyväskylä -20 - Pelicans -20 -:-
15:00Hämeenlinna -20 - Jokerit -20 -:-
15:00TPS -20 - Jukurit -20 -:-

FINLAND: Nuorten SM-Liiga - Nacompetitie

11:30Ilves -20 - SaiPa -20 -:-
12:30TUTO -20 - KooKoo -20 -:-
14:00Kiekko-Espoo -20 - Koovee -20 -:-
15:00KalPa -20 - Lukko -20 -:-
15:00Sport -20 - K-Vantaa -20 -:-

FINLAND: Naisten Liiga - Kampioenspoule

13:00Hämeenlinna V - Kuortane V -:-
14:00Ilves V - Kärpät V -:-
16:50Kiekko-Espoo V - KalPa V -:-

FINLAND: Naisten Liiga - Losers stage

11:20RoKi V - TPS Turku V -:-
12:00Sport V - Lukko V -:-
16:25IFK Helsinki V - APV V -:-

FRANKRIJK: D1

18:00Nantes - Chambery -:-
18:30Neuilly Sur Marne - Cholet -:-
19:00Dunkerque Corsaires - Tours -:-
19:00Marseille - Strasbourg -:-
19:00Montpellier - Clermont-Ferrand -:-
19:30Mont Blanc - Cergy-Pontoise -:-
20:00Brest - Caen -:-

HONGARIJE: Erste Liga - Losers stage

17:30Fehervari Titanok - Vasas -:-
18:30Ujpest - Gyergyoi -:-

ITALIË: Serie A - Play-offs

20:00Ritten - Asiago -:-
20:30Valpusteria - Cortina -:-

ITALIË: IHL - Kampioenspoule

18:30Pergine - Bressanone -:-
18:30Varese - Merano -:-
20:30Valpeagle - Eppan -:-

ITALIË: IHL - Losers stage

19:30Kaltern - Alleghe -:-
19:30Unterland - Fiemme -:-

KAZACHSTAN: Championship

08:00Altay Torpedo - HC Astana -:-
12:00Kokshetau - Almaty -:-
12:00Kulager - Temirtau -:-
13:00Aktobe - Humo 2 -:-
13:00Beibarys Atyrau - Gornyak Rudny -:-

LETLAND: Optibet Hokeja Liga

12:30Mogo - Zemgale -:-
13:00Liepaja - HS Riga -:-

NOORWEGEN: Get-ligaen

15:30Stjernen - Storhamar -:-
18:00Sarpsborg - Stavanger -:-

NOORWEGEN: Division 1

17:00Comet - Nidaros -:-
17:00Gjovik - Haugesund -:-
17:00Lorenskog - Hasle/Loren -:-
17:00Tonsberg - Furuset -:-

OEKRAÏNE: UHL

12:00Dnipro Kherson - Donbass -:-

ROEMENIË: Campionatul National

17:30CSM Galati - Brasov -:-

RUSLAND: KHL

12:30Ufa - Barys Nur-Sultan -:-
13:00Ekaterinburg - Kazan -:-
15:00Jokerit - Kunlun -:-
15:00Sp. Moskou - Traktor Chelyabinsk -:-
15:10Dynamo Minsk - Cherepovets -:-
15:30Podolsk - Yaroslavl -:-
16:00Dinamo Riga - Vladivostok -:-

RUSLAND: MHL

09:00Stalnye Lisy - Chaika -:-
09:00Tolpar - Mamonty Yugry -:-
10:00Belye Medvedi - Irbis -:-
12:00Altay - Omskie Yastreby -:-

RUSLAND: NMHL

10:00Kristall BDK - Polot -:-
11:00Belgorod - Rossosh -:-
11:00Dizelist - Loko Junior -:-
11:00GUOR Kareliya - Olympia -:-
11:00Tverichi - Lipetsk -:-
13:00Ryazan - Bryansk -:-

RUSLAND: VHL

07:00Nomad Nur-Sultan - Izhevsk -:-
09:00Yugra - Gornyak Uchaly -:-
11:00Novokuznetsk - Toross Neftekamsk -:-
11:00Torpedo Gorky - Beijing Baxy -:-
15:00Bars - Tseng Tou -:-
15:00Dinamo St. Petersburg - Lada -:-
15:00SKA Neva St. Petersburg - CSK VVS -:-
15:00Tambov - Khimik -:-
15:00Voronezh - Humo -:-

SLOVENIË: IHL

13:30Vojvodina - Crvena zvezda -:-

SLOVENIË: Hokejska liga - Play-offs

19:00Slavija - Jesenice -:-
19:15Triglav Kranj - HK Olimpija -:-

SPANJE: LNHH

14:00Majadahonda - Jaca -:-
21:45Urdin - Puigcerda -:-

TSJECHIË: Chance Liga - Kampioenspoule

16:00Chomutov - Slavia Praag -:-
17:00Ceske Budejovice - AZ Havirov -:-
17:00Litomerice - Vsetin -:-
17:00Prerov - Poruba -:-

TSJECHIË: Chance Liga - Losers stage

17:00Prostejov - Sokolov -:-
17:30Jihlava - Kadan -:-
17:30Trebic - Benatky -:-

TSJECHIË: 2. Liga - North

17:30Mostecti Lvi - Nova Paka -:-
18:00Jablonec - Dvur Kralove -:-
18:00Risuty - HC Vrchlabi -:-
18:00Trutnov - Bilina -:-

TSJECHIË: 2. Liga - Central

12:30China Golden Dragon - Kobra Praha -:-
17:00Pribram - DS Ceske Budejovice -:-
17:30Klatovy - Kolin -:-
17:30Pisek - Tabor -:-

TSJECHIË: 2. Liga - East

17:00Hodonin - Sumperk -:-
17:00Novy Jicin - Moravske Budejovice -:-
17:00Opava - Havl. Brod -:-
17:30Zdar nad Sazavou - Valasske Mezirici -:-

TSJECHIË: O Pohar DHL

12:00Jihlava -20 - Chomutov -20 -:-
12:00Mountfield HK -20 - Kladno -20 -:-
12:00Slavia Praag -20 - Zlin -20 -:-
13:00Karlovy Vary -20 - Trinec -20 -:-
13:00Sparta Praag -20 - Olomouc -20 -:-
13:30Plzen -20 - Vitkovice -20 -:-
14:30Salzburg -20 - Mlada Boleslav -20 -:-
16:00Pardubice -20 - Ceske Budejovice -20 -:-
16:30Kometa Brno -20 - Litvinov -20 -:-

TSJECHIË: ULLH

11:40Cavaliers Brno - BO Ostrava -:-

TURKIJE: Super Lig

11:10Zeytinburnu Istanbul - Izmir -:-
15:30Buz Beykoz - Yukselis -:-
18:30Kocaeli - Gumus Patenler -:-

USA: AHL

01:00Charlotte Checkers - Wilkes-Barre/Scranton 4:5
01:00Cleveland Monsters - Toronto Marlies 5:2
01:00Grand Rapids Griffins - San Diego Gulls 4:3ot
01:00Syracuse Crunch - Binghamton 3:4pen
01:00Utica Comets - Belleville Senators 2:5
01:05Providence Bruins - Lehigh Valley Phantoms 4:3
01:05Rochester Americans - Laval Rocket 5:2
01:05Springfield Thunderbirds - Hershey Bears 2:5
01:15Hartford Wolf Pack - Bridgeport Sound Tigers 4:1
3e PeriodeIowa Wild - Manitoba Moose 1:0
3e PeriodeMilwaukee Admirals - Rockford IceHogs 7:4
02:00Texas Stars - Chicago Wolves 1:2
2e PeriodeColorado Eagles - San Antonio Rampage 1:0
PauzeTucson Roadrunners - Bakersfield Condors 2:3
1e PeriodeStockton Heat - Ontario Reign 1:0
19:00Cleveland Monsters - Toronto Marlies -:-
00:00Charlotte Checkers - Wilkes-Barre/Scranton -:-

USA: ECHL

01:00Adirondack Thunder - Brampton Beast 5:3
01:00Reading Royals - Newfoundland 4:1
01:05Wheeling Nailers - Cincinnati Cyclones 2:3ot
01:15Maine Mariners - Worcester Railers 8:1
01:15Toledo Walleye - Atlanta Gladiators 3:2pen
01:30Florida Everblades - Greenville Swamp Rabbits 4:0
01:30Norfolk Admirals - South Carolina Stingrays 1:4
Penalty'sIndy Fuel - Fort Wayne Komets 1:1
OvertimeKansas City - Idaho 3:3
3e PeriodeTulsa Oilers - Kalamazoo Wings 1:1
2e PeriodeRapid City Rush - Wichita Thunder 3:1
2e PeriodeUtah Grizzlies - Allen Americans 2:2
18:00Orlando Solar Bears - Greenville Swamp Rabbits -:-
00:05Indy Fuel - Atlanta Gladiators -:-

USA: FHL

01:05Delaware Thunder - Watertown Wolves 2:3
01:05Elmira Enforcers - Port Huron Prowlers 3:4pen
01:35Carolina Thunderbirds - Mentor Ice Breakers 4:1
3e PeriodeColumbus River Dragons - Danville Dashers 7:3
3e PeriodeDanbury Hat Tricks - Battle Creek 5:0
00:05Carolina Thunderbirds - Mentor Ice Breakers -:-
00:05Columbus River Dragons - Danville Dashers -:-

USA: SPHL

01:00Fayetteville Marksmen - Evansville Thunderbolts 7:5
02:00Huntsville Havoc - Roanoke Dawgs 5:0
3e PeriodeQuad City Storm - Knoxville Ice Bears 2:3
OvertimePeoria Rivermen - Macon Mayhem 1:1
3e PeriodePensacola Ice Flyers - Birmingham Bulls 2:2
00:00Fayetteville Marksmen - Evansville Thunderbolts -:-

USA: USHL

01:05Youngstown Phantoms - Green Bay Gamblers -:-
02:05Des Moines Buccaneers - USA -18 5:3
02:05Lincoln Stars - Sioux-City -:-
02:05Madison Capitols - Sioux Falls Stampede -:-
02:05Omaha Lancers - Dubuque Fighting Saints -:-
02:05Waterloo Black Hawks - Muskegon Lumberjacks -:-

USA: NWHL Women

00:30Metropolitan Riveters V - Connecticut Whale V -:-

VERENIGD KONINKRIJK: Elite League

20:00Belfast - Glasgow -:-
20:00Nottingham - Guildford -:-
20:00Sheffield - Manchester -:-
20:15Fife - Cardiff -:-

WERELD: WCH U18 IIA Women

16:30Chinese Taipei -18 V - Nederland -18 V -:-
20:00Kazachstan -18 V - Australië -18 V -:-

WIT-RUSLAND: Extraleague - Kampioenspoule

17:00Molodechno - Gomel -:-
17:00Neman Grodno - Yunost Minsk -:-
17:00Soligorsk - Zhlobin -:-

ZWEDEN: SHL

15:15Frolunda - Malmo -:-
15:15Linkopings - Farjestad -:-
15:15Rogle - HV 71 -:-
18:00Brynäs - Lulea -:-
18:00Djurgardens - Orebro -:-
18:00Skelleftea - Oskarshamn -:-
18:00Vaxjo - Leksands -:-

ZWEDEN: HockeyAllsvenskan

15:15Timra - Vita Hasten -:-
18:00IF Bjorkloven - Karlskrona -:-
18:00Vasterviks IK - Modo -:-

ZWEDEN: AllEttan Norra

16:00Borlange - Piteå -:-
16:00Hudiksvalls - Kiruna -:-
16:00Lindlovens - Tegs -:-
16:00Ostersund - Bodens -:-

ZWEDEN: AllEttan Södra

16:00Halmstad - Nybro -:-
16:00Huddinge - Grums -:-
16:00Tranås - Skövde -:-
16:00Troja/Ljungby - Mariestad -:-

ZWEDEN: SuperElit U20 - Kampioenspoule

11:00Brynäs -20 - Lulea -20 -:-
11:00Leksands -20 - Modo -20 -:-
13:00Orebro -20 - Linkopings -20 -:-

ZWEDEN: SuperElit U20 - Losers stage

12:00Mora -20 - Skelleftea -20 -:-
13:30Farjestads -20 - Timra -20 -:-
16:00Sodertalje -20 - Västerås -20 -:-

ZWEDEN: SDHL Women

12:00Lulea V - Göteborg V -:-
13:00Brynäs V - Linkopings V -:-
15:15Leksands V - Djurgardens V -:-
16:00Modo V - HV 71 V -:-

ZWITSERLAND: National League

19:45Ambri-Piotta - Langnau -:-
19:45Bern - Servette -:-
19:45Biel - Zug -:-
19:45Lausanne - Fribourg -:-
19:45Zürich - Davos -:-

ZWITSERLAND: Swiss League

17:00Lions - Academy Zug -:-
17:30Thurgau - Olten -:-
17:30Winterthur - Ajoie -:-
18:00Sierre-Anniviers - Langenthal -:-
19:45Chaux-de-Fonds - Visp -:-
19:45Kloten - Ticino Rockets -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.