REFRESH

Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

FRANKRIJK: LNB

15:15Strasbourg - JL Bourg -:-
17:00Lyon-Villeurbanne - Monaco -:-

ITALIË: Lega A

16:15Milano - Trento -:-
17:30Treviso - Tortona -:-
18:00Trieste - Basket Napoli -:-
18:30Brindisi - Reggiana -:-
19:00Virtus Bologna - Verona -:-
20:00Sassari - Pesaro -:-

SPANJE: ACB

12:30Manresa - Real Madrid -:-
13:00Unicaja - Valencia -:-
17:00Murcia - Baskonia -:-
18:30Gran Canaria - Obradoiro CAB -:-
20:00Zaragoza - Real Betis -:-

TURKIJE: Super Lig

11:00Merkezefendi - Darussafaka -:-
13:30Besiktas - Manisa -:-
16:00Anadolu Efes - Petkim Spor -:-

USA: NBA

23:30Brooklyn Nets - New York Knicks 122:115
3e KwartDetroit Pistons - Houston Rockets 64:75
3e KwartOrlando Magic - Chicago Bulls 60:82
RustAtlanta Hawks - Los Angeles Clippers 53:58
2e KwartMinnesota Timberwolves - Sacramento Kings 29:21
2e KwartNew Orleans Pelicans - Washington Wizards 30:32
2e KwartSan Antonio Spurs - Phoenix Suns 26:33
02:30Boston Celtics - Los Angeles Lakers -:-
03:00Utah Jazz - Dallas Mavericks -:-
04:00Portland Trail Blazers - Toronto Raptors -:-
19:00Charlotte Hornets - Miami Heat -:-
00:00Memphis Grizzlies - Indiana Pacers -:-

ARGENTINIË: Liga A

2e KwartRegatas - Argentino 15:28
00:00Union De Santa Fe - Olimpico -:-

ARGENTINIË: Liga Femenina Vrouwen

00:00Ferro V - Rocamora V 69:55
00:00Riachuelo V - Ciclista Olimpico La Banda V 63:59
01:00Montmartre V - Quimsa V 40:61
23:00Obras V - Pacifico V -:-
00:00Ferro V - Union Florida V -:-

AUSTRALIË: NBL

04:00Tasmania JackJumpers - Perth Wildcats -:-
06:00Sydney Kings - South East Melbourne -:-

AUSTRALIË: WNBL Vrouwen

03:30Sydney V - Townsville V -:-
05:30Melbourne Boomers V - Perth Lynx V -:-

BELARUS: Premier League

11:00SDUSHOR Minsk - Grodno GrSU -:-
12:00Brest - Mogilev -:-
13:30Minsk 3 - Rubon II -:-

BELGIË: Top Division Women 1

15:15Mechelen V - Charleroi V -:-
17:30Waregem V - Braine V -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH Vrouwen

16:30Leotar Trebinje V - Kozara V -:-
21:00Banovici V - Celik Zenica V -:-

CANADA: NBL

23:30Newfoundland Rogues - London 104:108ot

CANADA: U Sports

22:00TMU - West. Ontario Univ. -:-
00:00Ontario Univ. - Carleton -:-
00:00Waterloo - Algoma -:-
00:00Winnipeg - UFV -:-
00:30Memorial - Cape Breton -:-
01:00Acadia - UNB -:-
01:00Saint Marys - StFX -:-
02:00Bishop's - Laval -:-
02:00Concordia - UQAM -:-
02:00Laurentian - Brock -:-
02:00Manitoba - MacEwan -:-
02:00Saskatchewan - Trinity Western -:-
02:00Toronto - Windsor -:-
02:00York - Lakehead -:-
03:00Alberta - Brandon -:-
03:00Mount Royal - UNBC -:-
03:00Regina - Lethbridge -:-
03:00UBC - UBC Okanagan -:-
04:30Thompson Rivers - Victoria -:-
18:30Memorial - Cape Breton -:-
21:00Guelph - Nipissing -:-

CHILI: LNB

23:30Espanol Osorno - Temuco 102:84
00:30Las Animas - Valdivia 82:83
3e KwartCD Puerto Varas - Leones Quilpue 39:58
22:00Quilicura - Espanol de Talca -:-
22:30Puente Alto - Tinguiririca -:-
23:00CD Puerto Varas - Catolica -:-
23:30Espanol Osorno - Valdivia -:-
00:00Las Animas - Temuco -:-
00:30U. De Concepcion - Deportes Castro -:-

CYPRUS: Division A

15:00Achilleas K. - Paralimni -:-
17:00Apoel - AEK -:-

DUITSLAND: BBL

15:00Bayern - Gottingen -:-
15:00Bayreuth - Bonn -:-
15:00Frankfurt - Hamburg -:-
18:00Braunschweig - Chemnitz -:-

DUITSLAND: Pro A

16:00Dresden - Trier -:-
16:00G. Dusseldorf - Nurnberger -:-

DUITSLAND: Pro B

15:00Wolmirstedt - RSV Eintracht -:-
16:00Lowen - Ludwigsburg 2 -:-
17:00OrangeAcademy - Coburg -:-

DUITSLAND: DBBL Vrouwen

15:00Saarlouis V - Eigner Angels Nordlingen V -:-
16:00Osnabruck V - Freiburg V -:-
16:00TK Hannover V - Herner V -:-

EUROPA: ABA League

12:00Cibona - Mega Basket -:-
15:00FMP - Crvena zvezda -:-
17:00Cedevita Olimpija - Buducnost -:-
19:00Partizan - Mornar Bar -:-

EUROPA: ABA League 2

12:00Zlatibor - Pelister -:-
15:00Spars Ilidza - Sutjeska -:-
18:00Sencur - Siroki Brijeg -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

16:00TAL TECH - Valmiera Glass Via -:-

EUROPA: WBBL Vrouwen

12:00TalTech V - RSU Merks V -:-
13:00Siauliai V - BJBS Riga V -:-
17:00Kibirkstis Vilnius V - Klaipedos Neptunas V -:-

FILIPIJNEN: Governors Cup

09:30Converge FiberXers - Magnolia Hotshots -:-
11:45San Miguel Beermen - Phoenix Fuelmasters -:-

FINLAND: I Divisioona A

16:00Bisons Loimaa - HBA-Marsky Helsinki -:-

FINLAND: I Divisioona Vrouwen

12:00Jyvaskyla BA V - Tapiolan Honka II V -:-
12:00Kataja V - Pyrinto II V -:-
13:00Torpan Pojat Helsinki II V - Lahti Basketball V -:-
15:00HBA V - Turun NMKY V -:-
16:00HyPo V - HNMKY V -:-
16:00Puhuttaret V - BC Nokia V -:-

FRANKRIJK: LFB Vrouwen

15:30ESB Villeneuve V - Tarbes GB V -:-
18:15La Roche V - Angers V -:-

GRIEKENLAND: Basket League

14:45PAOK - Lavrio -:-
16:00AS Karditsas - Apollon Patron -:-
18:15Olympiakos - Aris -:-

GRIEKENLAND: Elite League

14:00Iraklis - AO Triton -:-

GRIEKENLAND: A1 Vrouwen

12:00Proteas Voulas V - Esperides Kalliotheas V -:-
13:00Giannina V - GAS Evnikos V -:-
13:30Panathinaikos V - Olympiakos V -:-
15:00Dafni V - Panathlitikos V -:-

GRIEKENLAND: A2 Vrouwen

11:30Kavala V - Iraklis V -:-
12:00AfgelastApollon Ptolemaidas V - Lasani Kozanis V -:-
12:00Panseraikos V - Pierias V -:-
12:00Porfyras V - Amyntas V -:-
12:30Athinaikos V - Amilla Peristeriou V -:-
12:30Hanth V - Olympia Larisas V -:-
13:00Apollon Kalamarias V - Anagennisi V -:-
13:45Panorama V - Pylaia V -:-
14:00Aspis 2001 V - Neapoli V -:-
16:00Atromitos Piraeus V - Panionios V -:-
16:00Danaoi Argous V - Promitheas V -:-

IERLAND: SuperLeague

16:00UCC Demons - Eanna -:-

IJSLAND: Premier League Vrouwen

19:15Breidablik V - Fjolnir V -:-
20:15Haukar V - Grindavik V -:-
20:15IR Reykjavik V - Njardvik V -:-
21:15Valur V - Keflavik V -:-

INDONESIË: IBL

05:30Pelita Jaya - NSH Mountain Gold -:-
08:00Indonesia Patriots - Pacific Caesar Surabaya -:-
10:30Satria Muda - Hangtuah -:-
13:00Bali United - Bima Perkasa Yogyakarta -:-

ISRAËL: Super League

16:00Ironi Kiryat Ata - Maccabi Tel Aviv -:-
16:30H. Haifa - Hapoel Beer Sheva -:-
18:45Nes Ziona - Hapoel Tel-Aviv -:-

ISRAËL: WBL Vrouwen

17:00Elitzur Ramla V - Hapoel Rishon LeZion V -:-
18:00Maccabi Ashdod V - Holon V -:-

ITALIË: Serie A2

17:00Fortitudo Bologna - Udine -:-
17:00Mantova - Pistoia -:-
17:00Treviglio - Trapani -:-
18:00Cantu - Assigeco Piacenza -:-
18:00Cremona - Basket Torino -:-
18:00Ferrara - Ravenna -:-
18:00NPC Rieti - Monferrato -:-
18:00Rimini - Chiusi -:-
18:00San Severo - Chieti Basket -:-
18:00Stella Azzurra - JuVi Cremona -:-
20:00Forli - Pallacanestro Nardo -:-

ITALIË: Serie A1 Vrouwen

18:00Campobasso V - Faenza V -:-
18:00Libertas Moncalieri V - Sassari V -:-
18:00San Giovanni V - San Martino V -:-
18:00Venezia V - Basket Crema V -:-
19:00Lucca V - Virtus Bologna V -:-

ITALIË: Serie A2 Vrouwen - North

18:00Broni V - Treviso V -:-
18:00Vicenza V - Valbruna Bolzano V -:-

ITALIË: Serie A2 Vrouwen - South

15:30Savona V - Cagliari V -:-
18:00Empoli V - Battipaglia V -:-
18:00Patti V - Firenze V -:-
18:00San Salvatore Selargius V - Spezia V -:-
18:00Umbertide V - Roseto V -:-

JAPAN: B.League

05:05Toyama - Akita -:-
06:05Hokkaido - Brave Thunders -:-
06:05Sendai - Shiga -:-
06:05Yokohama - Kyoto -:-
07:05Alvark - Niigata -:-
07:05Diamond Dolphins - Shinshu -:-
07:05Gunma - Ryukyu -:-
07:05Nagoya Fighting Eagles - Chiba -:-
07:05NeoPhoenix - Shimane -:-
07:05Osaka - Sun Rockers Shibuya -:-
07:05SeaHorses Mikawa - Ibaraki Robots -:-
07:05Utsunomiya Brex - Hiroshima D. -:-

KAZACHSTAN: National League Women - Verliezersronde

06:00Barsy Atyrau V - Shymkent V -:-
08:30Okzhetpes V - Aktobe V -:-

KAZACHSTAN: National League Women - Winnaarsronde

10:30Pavlodar V - Tomiris Almaty V -:-
12:30Turan V - Astana V -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Bashkimi - Peja -:-
19:00Rahoveci - Sigal Prishtina -:-

KOSOVO: Superliga Women

18:00Vellaznimi V - United Basketball V -:-

KROATIË: Premijer liga

18:00Dinamo Zagreb - Split -:-
19:00Gorica - Skrljevo -:-
20:45Cedevita - Zadar -:-

KROATIË: Prva Liga

17:00Kvarner - Jazine -:-
18:00Stoja - KK Zagreb -:-

KROATIË: Premijer Liga Vrouwen

18:00Sibenik V - Tresnjevka 2009 V -:-

LITOUWEN: LKL

16:20Zalgiris Kaunas - Jonava -:-
18:30BC Wolves - Nevezis -:-

NEDERLAND: WBL - Verliezersronde

19:30Landslake Lions V - Martini Sparks V -:-
20:00Limburg V - Lekdetec.nl V -:-

NEDERLAND: WBL - Winnaarsronde

18:45Jolly Jumpers V - CBV Binnenland V -:-
20:30BV Grasshoppers V - Triple Threat V -:-

NOORD-MACEDONIË: Prva Liga

18:00Strumica - Kozuv -:-
19:00Kumanovo - Euro Nickel -:-

NOORWEGEN: BLNO

16:00Kongsberg Miners - Gimle -:-
17:00Froya - Ammerud -:-

NOORWEGEN: Kvinneliga Vrouwen

15:30Bergen V - Midtbyen V -:-

OEKRAÏNE: FBU Superleague

10:00UitgesteldCherkaski Mavpy - BIPA -:-
13:00UitgesteldKyiv Basket - BC Halychyna -:-
13:00Kyiv Basket - Goverla -:-
16:00BC Halychyna - Stariy Lutsk -:-

OOSTENRIJK: Superliga

17:30Swans Gmunden - Furstenfeld -:-
17:30Wels - Kapfenberg -:-
19:00Vienna - Klosterneuburg -:-

OOSTENRIJK: Zweite Liga

19:00Vienna United - Steiermark -:-

OOSTENRIJK: Superliga Vrouwen

13:00Vienna United V - Celovec V -:-
15:00DBB LZ OO V - Basket Flames V -:-
20:00UBSC-DBBC Graz V - UBI Graz V -:-

POLEN: Energa Basket Liga

17:30Ostrow Wielkopolski - Torun -:-

POLEN: 1. Liga

16:00Lublin 2 - HydroTruck Radom -:-
18:00Gornik Walbrzych - Dziki Warszawa -:-
18:00WKK Wroclaw - Poznań -:-
19:00Polonia Warschau - Slask Wroclaw II -:-

POLEN: Energa Basket Liga Vrouwen

18:00Gorzow V - Polonia Warschau V -:-

PORTUGAL: Proliga

19:30Portimonense - Galitos Barreiro -:-

PORTUGAL: LFB Vrouwen

12:00Gdessa Barreiro V - Quinta Dos Lombos V -:-
12:30Galitos V - Olivais V -:-
17:00Natacao V - Esgueira V -:-
17:30AD Vagos V - Imortal V -:-
18:00Benfica V - CAB Madeira V -:-
19:00Uniao Sportiva V - CDEFF V -:-

RUSLAND: VTB Promo Beker - Verliezersronde

13:00Saratov - Samara -:-

RUSLAND: VTB Promo Beker - Winnaarsronde

13:00CSKA Moskou - MBA Moscow -:-
15:00Zenit Petersburg - Lokomotiv Kuban -:-

RUSLAND: Super League

05:15Dynamo Vladivostok - Lokomotiv Kuban 2 -:-
09:10Irkutsk - Runa Basket Moscow -:-
12:00Novosibirsk - Dome-Springs Izhevsk -:-
13:00Uralmash Ekaterinburg - CSKA Moskou 2 -:-
14:00Tambov - Khimki M. -:-
14:00Temp Sumz Revda - Zenit Petersburg 2 -:-
18:30Rusichi Kursk - University-Ugra -:-

RUSLAND: Premier League Vrouwen

08:30Novosibirsk V - Enisey Krasnoyarsk V -:-
13:00Nadezhda V - Dynamo Moskou V -:-
14:00MBA Moscow V - Neftyanik Omsk V -:-
14:00Spartak Moscow V - Samara V -:-
15:00Dynamo Kursk V - UMMC Ekaterinburg V -:-

SERVIË: Prva Competitie

19:00Dynamic - Zlatibor -:-
19:00Subotica - Mladost Zemun -:-

SLOVENIË: 1. SKL Vrouwen - Winnaarsronde

17:00Cinkarna Celje V - Triglav V -:-

SPANJE: LEB Oro

12:30Estudiantes - Lleida -:-

SPANJE: Liga Femenina Vrouwen

12:15Zaragoza V - Valencia V -:-
12:30Ensino V - Gran Canaria V -:-
18:00Perfumerias Avenida V - IDK Gipuzkoa V -:-

TAIWAN: P. League+

07:30Formosa Dreamers - New Taipei Kings -:-
10:00Fubon Braves - Kaohsiung Steelers -:-

TSJECHIË: NBL

18:00Usti n. Labem - Opava -:-

TSJECHIË: 1. Liga

15:30Jihlava - Prostejov -:-
17:00Snakes Ostrava - Svitavy -:-
17:00Srsni Pisek - Plzen -:-
18:00Brno -23 - Opava 2 -:-
18:00Chomutov - Pelhrimov 20:0
18:00USK Praag B - Jindrichuv Hradec -:-

TURKIJE: TBL

12:00Gemlik - Samsunspor -:-
13:45Kocaeli BŞB Kağıtspor - Final Spor -:-
15:30Çağdaş Bodrum Spor - Balıkesir BŞB -:-

TURKIJE: TB2L - Eerste fase

16:00Anadolu Basket - Konya BBSK -:-

TURKIJE: KBSL Vrouwen

11:00Bellona Kayseri V - Ormanspor V -:-
11:00Cankaya V - Besiktas V -:-
14:00Galatasaray V - Hatay V -:-

TURKIJE: TKBL Vrouwen

12:00Tarsus V - Fenerbahce 2 V -:-
12:15Elazig Il Ozel Idare V - Ferhatoglu V -:-
12:30Turgutlu V - Kirklareli V -:-
14:00Botas 2 V - Elazig V -:-
14:45Bogazici V - Diba Ankara V -:-
15:00Emlak Konut Gelisim 2 V - Urla Bld V -:-

USA: NBA G League

01:00Lakeland Magic - Fort Wayne Mad Ants -:-
02:00Stockton Kings - Memphis Hustle -:-
02:00Wisconsin Herd - Greensboro Swarm -:-
02:30Rio Grande Valley Vipers - Austin Toros Spurs -:-
02:30Texas Legends - Mexico City Capitanes -:-
19:00Westchester - Grand Rapids Gold -:-
21:00Capital City Go-Go - Long Island Nets -:-
21:00College Park Skyhawks - Motor City Cruise -:-
21:00Iowa Wolves - Oklahoma City Blue -:-
22:30Texas Legends - Mexico City Capitanes -:-

USA: NCAA

19:00St. Francis (NY) - LIU Sharks -:-
23:00East. Washington - Weber State 75:71
23:00Florida State - Clemson 81:82
23:00Idaho - Idaho State 91:95ot
23:00Incarnate Word - Nicholls State 69:67
23:00Jacksonville St. - Austin Peay 70:53
23:00Kennesaw State - Lipscomb 85:72
23:00Mt. St. Marys - St. Peters 62:73
23:00New Orleans - SE Louisiana 64:80
23:00Santa Clara - Pacific 89:95
23:30Stephen F. Austin - Seattle 79:65
23:30TX A&M Commerce - Houston Christian -:-
23:30Washington - Arizona -:-
00:00Georgia - South Carolina -:-
00:00Howard - N.Carolina Central -:-
00:00Kansas State - Florida 64:50
00:00Longwood - Charleston Southern 63:75
00:00North Alabama - North Florida 91:78
00:00North Texas - UTEP -:-
00:00Tennessee - Texas 82:71
00:00Texas Southern - Prairie View A&M -:-
00:00VCU Rams - St. Bonaventure -:-
00:30Arkansas-Pine Bluff - Miss. Valley St. -:-
00:30Southern - Alcorn State -:-
01:00Abilene Christian - Utah Tech -:-
01:00Albany - Maine -:-
01:00Central Michigan - Western Michigan -:-
01:00Eastern Kentucky - Bellarmine -:-
01:00Florida Intl - Middle Tenn. St. -:-
01:00Fresno State - Utah State -:-
01:00Liberty - Florida Gulf Coast -:-
01:00Marshall - Georgia State -:-
01:00Portland - Gonzaga -:-
01:00Valparaiso - Evansville -:-
01:00Virginia Tech - Syracuse -:-
01:00Wright State - Wisc. Green Bay -:-
01:00Yale - Princeton -:-
01:30UTRGV - California Baptist -:-
02:00Boise State - Colorado State -:-
02:00Indiana - Ohio State -:-
02:00Kentucky - Kansas -:-
02:00La Lafayette - Georgia Southern -:-
02:00Oklahoma State - Ole Miss -:-
02:00Oral Roberts - Nebraska O. -:-
02:00Oregon - Utah Utes -:-
02:00St. Thomas (Minn.) - South Dakota Coyotes -:-
02:00Tarleton - Grand Canyon -:-
02:00UMKC - Denver -:-
02:00Washington State - Arizona State -:-
02:30Texas A&M - Vanderbilt -:-
03:00San Diego State - San Jose State -:-
03:00UC Irvine - CS Northridge -:-
04:00Brigham Young - St. Marys (CA) -:-
04:00Cal Poly - CS Fullerton -:-
04:00Portland State - Montana -:-
04:00Sacramento State - Montana State -:-
04:00San Diego Toreros - San Francisco -:-
04:00Stanford - Californië -:-
04:00UNLV - Nevada -:-
04:30Oregon State - Colorado -:-
05:00Loyola Marymount - Pepperdine -:-
05:59Hawaii - Cal St. Bakersfield -:-
18:00East Carolina - Wichita State -:-
18:00George Mason - Saint Josephs -:-
18:00Lehigh - Boston University -:-
18:00Penn State - Michigan -:-
18:00Villanova - Providence -:-
18:15Purdue - Michigan State -:-
19:00Canisius - Manhattan -:-
19:00Iona - Quinnipiac -:-
19:00Robert Morris - Oakland -:-
20:00Fairfield - Rider -:-
20:00Iowa - Rutgers -:-
20:00Marist - Siena -:-
20:00St. Johns - Georgetown -:-
20:00Youngstown State - Detroit -:-
21:00Belmont - Drake -:-
21:00Cleveland State - IUPUI -:-
21:00Illinois (Chi.) - Bradley -:-
21:00Illinois State - Southern Illinois -:-
21:00NC Greensboro - Furman -:-
22:00SMU Mustangs - South Florida -:-
23:00Tulsa - Memphis -:-

VERENIGD KONINKRIJK: BBL Cup

16:30Leicester Riders - London Lions -:-

VERENIGD KONINKRIJK: WBBL Cup Vrouwen

13:00Leicester Riders V - BA London Lions V -:-

ZUID-KOREA: KBL

06:00Anyang - KoGas -:-
06:00Suwon KT - LG Sakers -:-
08:00Mobis Phoebus - Seoul Knights -:-

ZUID-KOREA: WKBL Vrouwen

06:00Busan BNK Sum V - Hana 1Q V -:-

ZWEDEN: Basketligan

17:04KFUM Fryshuset - Jamtland -:-

ZWEDEN: Superettan

15:00Trelleborg - Wetterbygden Stars -:-
14:00Team4Q - Ockelbo -:-

ZWEDEN: Basketettan Vrouwen

13:00Fryshuset Basket V - Ostersund 2 V -:-
13:30Malbas Malmo V - Sodertalje 2 V -:-
14:00IK Eos Utveckling V - Brahe V -:-
15:00Hammarby V - Lobas V -:-
16:00Umeå IK V - Norrort V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.