REFRESH

Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: Liga A - Play-offs

23:05Gimnasia - Boca Juniors 70:78
20:30Instituto de Cordoba - San Lorenzo -:-
23:00San Martin - Regatas -:-

AUSTRALIË: NBL

11:30NZ Breakers - Cairns Taipans 68:70
13:30Perth Wildcats - Brisbane Bullets 92:74

AUSTRALIË: NBL1 South

12:00Bendigo Braves - Frankston 73:94
12:00Hobart Chargers - Ballarat 81:77

AUSTRALIË: NBL1 South Women

10:00Bendigo Braves V - Frankston V 70:76
10:00Hobart Chargers V - Ballarat V 61:62

AUSTRALIË: NBL1 Central

13:00Forestville Eagles - North Adelaide Rockets 78:60
13:00South Adelaide Panthers - Southern Tigers 72:75
13:00Sturt Sabres - Eastern Mavericks 88:59
13:00West Adelaide Bearcats - Norwood Flames 91:84

AUSTRALIË: NBL1 Central Women

11:15Forestville Eagles V - North Adelaide Rockets V 71:58
11:15South Adelaide Panthers V - Southern Tigers V 62:91
11:15Sturt Sabres V - Eastern Mavericks V -:-
11:15West Adelaide Bearcats V - Norwood Flames V 80:75

AUSTRALIË: NBL1 West

14:30East Perth Eagles - Cockburn Cougars -:-
14:30Rockingham Flames - Mandurah Magic -:-
14:30South West Slammers - Lakeside Lightning -:-

AUSTRALIË: NBL1 West Women

12:30East Perth Eagles V - Cockburn Cougars V -:-
12:30Rockingham Flames V - Mandurah Magic V -:-
12:30South West Slammers V - Lakeside Lightning V -:-

BELGIË: EuroMillions Basketball League

20:30Antwerp Giants - Mechelen -:-
20:30Belfius Mons - Leuven Bears -:-
20:30Limburg - Liege -:-
20:30UitgesteldOostende - Okapi Aalstar -:-

BELGIË: Top Division Women - Play-offs

20:30Namur V - Braine V -:-

BRAZILIË: NBB - Play-offs

01:00Pato - Corinthians Paulista 61:90
22:00Bauru - Caxias do Sul -:-

BRAZILIË: LBF Women

00:30Vera Cruz V - Sampaio V -:-

BULGARIJE: NBL - Play-offs

RustRilski Sportist - Spartak Pleven 49:36
2e KwartLukoil Levski - Yambol 30:25

CHINA: CBA - Play-offs

13:35Zhejiang Chouzhou - Liaoning 117:122

DUITSLAND: BBL

19:00Hamburg - s.Oliver Wurzburg -:-

DUITSLAND: Pro A - Winnaarsronde

19:00Panthers Schwenningen - Bremerhaven -:-
19:30Jena - Artland -:-
19:30Leverkusen - Rostock -:-
20:00Kirchheim - Heidelberg -:-

DUITSLAND: Pro B - Tweede fase

19:00RSV Eintracht - Bayern 2 -:-

DUITSLAND: DBBL Women - Play-offs

19:00GiroLive V - Keltern V -:-

ESTLAND: Korvpalli Meistriliiga - Play-offs

4e KwartTartu Ulikool - Rapla 51:59

EUROPA: Euroleague - Play-offs

19:00CSKA Moskou - Fenerbahce -:-
21:00Barcelona - Zenit Petersburg -:-

EUROPA: FIBA Europe Cup - Play-offs

14:00Parma Perm - Nes Ziona 80:81
4e KwartCSM Oradea - Ostrow Wielkopolski 54:68

EUROPA: ABA League 2 - Play-offs

4e KwartPodgorica - Spars Sarajevo 58:63

FINLAND: Korisliga - Play-offs

3e KwartSalon Vilpas - Karhu Basket 55:39

FINLAND: I Divisioona A - Play-offs

3e KwartLoKoKo - ToPo 45:36

FRANKRIJK: LNB

19:00Levallois - Le Mans -:-
20:00Boulazac - Cholet -:-
20:00JL Bourg - Chalon/Saone -:-
20:00Orleans - Nanterre -:-
21:00Strasbourg - Monaco -:-

FRANKRIJK: Pro B

4e KwartNancy - St. Chamond 71:70
19:00Ada Blois - Saint Quentin -:-
19:00Nantes - Poitiers -:-

HONGARIJE: NB I. A - Play-offs

2e KwartDEAC - Alba Fehervar 26:21
2e KwartSzedeak - Atomeromu Paks 37:29
2e KwartSzolnoki Olaj - Soproni KC 33:19
2e KwartSzombathely - Kormend 38:35

IJSLAND: Premier League

20:15Grindavik - Njardvik -:-
22:15Keflavik - Stjarnan -:-

ISRAËL: Liga Leumit

13:00Elitzor Netania - Elitzur Ashkelon 88:69
13:00Hapoel Acre - H. Afula 84:100
13:30H. Hevel Modiin - Elitzur Kiryat Ata 88:91
14:00Elitzur Yavne - Maccabi Ramat Gan 73:104
14:00Maccabi Raanana - Maccabi Ashdod 70:76

KAZACHSTAN: National League

14:30Tobol Kostanay - Kaspiy Aktau 73:77

KAZACHSTAN: National League - Nacompetitie

16:00Almaty - Bars Petropavlovsk 83:76

KOSOVO: Superliga - Play-offs

4e KwartPeja - Sigal Prishtina 90:79
20:15Golden Eagle Ylli - Bashkimi -:-

KROATIË: Premijer liga

18:00UitgesteldAlkar - Gorica -:-
2e KwartOsijek - Sonik Puntamika 25:30

LETLAND: LBL - Play-offs

4e KwartBK Liepaja - Valmiera Glass Via 46:47

OEKRAÏNE: FBU Superleague

4e KwartBK Zaporozhye - Kharkivski Sokoly 90:72
4e KwartKhimik Yuzhny - Ternopil-TNEU 85:76
2e KwartKyiv Basket - Mykolaiv 31:16

PORTUGAL: LPB - Degradatie - Play-offs

21:30Academica - Galitos -:-
21:30Ovarense - Esgueira -:-

PORTUGAL: LPB - Play-offs

19:30FC Porto - CAB Madeira -:-
20:00Imortal - Lusitania -:-

RUSLAND: Super League - Play-offs

15:00Temp Sumz Revda - Runa Basket Moscow 68:78
2e KwartSamara - Uralmash Ekaterinburg 29:32

RUSLAND: Premier League Women - Play-offs

16:00UMMC Ekaterinburg V - Dynamo Kursk V 89:81

SPANJE: LEB Oro - Verliezersronde

19:00Real Canoe - Tizona Burgos -:-
19:30UitgesteldLleida - Ourense -:-
20:00Huesca - Melilla -:-

SPANJE: LEB Oro - Winnaarsronde

19:00Mallorca Palma - Leyma Coruna -:-
19:30Castello - Palencia -:-

TAIWAN: SBL - Eerste fase

12:00Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer 83:61
14:00Pauian - Bank of Taiwan 85:77

TURKIJE: TBL

17:00UitgesteldKocaeli - Manisa -:-

TURKIJE: TB2L - Laatste vier

13:00Egospor - Ankara Kolejliler 56:65
16:00Mersin BSB - Hedef Takim 85:78

TURKIJE: KBSL Women - Play-offs

15:00Galatasaray V - Nesibe Aydin V 68:71

URUGUAY: Liga Uruguaya

00:15UitgesteldAguada - Goes -:-
02:15Nacional - Malvin 89:81

USA: NBA

01:00Boston Celtics - Phoenix Suns 99:86
01:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers 124:117
01:00Orlando Magic - New Orleans Pelicans 100:135
02:30San Antonio Spurs - Detroit Pistons 106:91
03:00Chicago Bulls - Charlotte Hornets 108:91
03:30Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers 115:110

VENEZUELA: Superliga

01:45Cocodrilos - Spartans 83:88ot
20:05Condores - Cangrejeros -:-
22:05Broncos - Brillantes -:-
22:45Taurinos - Guaiqueries -:-

VERENIGD KONINKRIJK: BBL

19:00Surrey Scorchers - Sheffield Sharks -:-
20:00Worcester Wolves - Newcastle Eagles -:-
20:30Bristol Flyers - Plymouth Raiders -:-
20:30Leicester Riders - Glasgow Rocks -:-

VERENIGD KONINKRIJK: WBBL Women

21:15Oaklands Wolves V - Cardiff Met Archers V -:-

ZUID-KOREA: KBL - Play-offs

12:00KCC Egis - Incheon 92:74

ZWEDEN: Basketligan - Play-offs

4e KwartSodertalje - Umeå IK 68:54
2e KwartNorrkoping - Koping Stars 33:27

ZWEDEN: Basketligan Women - Play-offs

20:05Alvik V - Lulea V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.