REFRESH

Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: Liga A

00:00Obras - Quimsa -:-
00:00Quilmes - Olimpico -:-

AUSTRALIË: NBL

05:00Sydney Kings - Cairns Taipans 88:69

AUSTRALIË: WNBL Women

04:30Melbourne Boomers V - Perth Lynx V 89:92
05:00Canberra Capitals V - Adelaide Lightning V 88:87

AZIË: ABL

RustFormosa Dreamers - Eastern Long Lions 41:60
11:00Saigon Heat - Mono Vampire -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

18:00Vogosca Sarajevo - Bosna -:-
advertentie

BRAZILIË: NBB

21:00Sorocabana - Paulistano -:-

CANADA: NBL

18:00Cape Breton Highlanders - Niagara River -:-
18:00Halifax - Island Storm -:-
18:00Saint John Riptide - Moncton -:-
20:00London - St. John's Edge -:-
20:00Windsor - KW Titans -:-

CHILI: LNB

00:00Catolica - Deportes Castro 116:92
00:00Leones Quilpue - Ancud 96:92
00:00Puente Alto - Las Animas 101:110ot
00:00Puerto Montt - U. De Concepcion 70:77
00:00Tinguiririca - Osorno 85:86
00:00Valdivia - Espanol de Talca 97:85

CHINA: CBA

12:35Fujian - Sichuan -:-
12:35Guangdong - Zhejiang Chouzhou -:-
12:35Jiangsu Tongxi - Qingdao -:-
12:35Jilin - Foshan -:-
12:35Shanghai - Shandong -:-
12:35Shenzhen - Liaoning -:-
13:00Xinjiang - Beijing -:-

DENEMARKEN: Denemarken Cup

14:00Bakken Bears - Horsens -:-

DUITSLAND: BBL

15:00Frankfurt - Alba Berlijn -:-
15:00Gotha - Bayern -:-
15:00Oldenburg - Bamberg -:-
17:30Jena - Tubingen -:-

DUITSLAND: Pro A

17:00Hamburg - Trier -:-
17:00OrangeAcademy - Nurnberger -:-
17:30Ehingen - Chemnitz -:-

DUITSLAND: DBBL Women

15:00TV Saarlouis V - Herner V -:-
17:30Keltern V - Halle V -:-

EUROPA: ABA League

17:00FMP - Cedevita -:-
19:00Mornar Bar - Crvena zvezda -:-

EUROPA: Alpe Adria Cup

18:00Decin - Komarno -:-

FILIPIJNEN: Filipijnse Cup

11:30San Miguel Beermen - Phoenix Fuelmasters -:-

FINLAND: Korisliga

16:00BC Nokia - UU-Korihait -:-

FINLAND: Korisliiga Women

14:00Kouvottaret V - Forssan Alku V -:-

FRANKRIJK: LNB

18:30Lyon-Villeurbanne - JL Bourg -:-

FRANKRIJK: LFB Women

14:00Nice V - Union Hainaut V -:-
15:00Lyon V - Lattes Montpellier V -:-
15:30ESB Lille V - Landes V -:-
15:30Tarbes GB V - Flammes Carolo V -:-
16:00Mondeville V - Nantes V -:-

GRIEKENLAND: Basket League

14:00Panathinaikos - Rethymno -:-
16:30Olympiakos - Lavrio -:-
17:00Prometheus - Kolossos Rhodes -:-

HONGARIJE: Division 1 Women

16:00Ujbuda BEAC V - Miskolc V -:-
17:00ZTE NKK V - UNI Gyor V -:-
18:00Atomeromu Szekszard V - PEAC-Pecs V -:-

INDONESIË: IBL

2e KwartSatya Wacana - Surabaya 17:21
11:00Siliwangi - Pelita Jaya -:-
13:00Satria Muda - Garuda Bandung -:-

ITALIË: Lega A

12:00Virtus Bologna - Torino -:-
17:30Milano - Cantu -:-
18:15Pesaro - Avellino -:-
18:15Trento - Cremona -:-
20:45Brescia - Venezia -:-

ITALIË: A2 West

12:00Scafati - Napoli Cuore -:-
17:00Cagliari - Casale Monferrato -:-
18:00Agrigento - Legnano -:-
18:00Biella - Virtus Roma -:-
18:00Latina - Tortona -:-
18:00Reggio Calabria - Treviglio -:-
20:30Siena - NPC Rieti -:-

ITALIË: A2 East

18:00Jesi - Orzi Basket -:-
18:00Mantova - Imola -:-
18:00Poderosa Montegranaro - Fortitudo Kontatto Bologna -:-
18:00Roseto - Ferrara -:-
18:00Treviso - Ravenna -:-
18:00UCC Assigeco Piacenza - Forli -:-
18:00Verona - Trieste -:-

ITALIË: Serie A1 Women

18:00Battipaglia V - Lucca V -:-
18:00Broni V - Ragusa V -:-
18:00Fixi Piramis Torino V - Vigarano V -:-
18:00San Martino V - Schio V -:-
18:00Venezia V - Dike Napoli V -:-

JAPAN: B.League

05:05Ryukyu - Nishinomiya 89:75
05:05Toyama - Yokohama 64:66
06:05Alvark - Tochigi Brex 75:67
06:05Chiba - Brave Thunders 70:78
06:05Diamond Dolphins - Shimane 85:70
06:05Osaka - Sun Rockers 58:92
06:05SeaHorses Mikawa - Niigata 94:78
06:05Shiga - Hokkaido 96:93ot

KOSOVO: Superliga

16:30Trepca - Bashkimi -:-

LETLAND: LBL

17:30Valmiera/ORDO - Betsafe/Liepaja -:-

LITOUWEN: LKL

16:00Juventus - Lietkabelis -:-
16:20Lietuvos Rytas - Siauliai -:-

MACEDONIË: Superleague

17:00Kozuv - Pelister -:-
17:00Strumica - Gostivar -:-

MEXICO: LNBP

01:00Capitanes - Libertadores 114:88
02:00San Luis - Michoacan 77:79
03:15Abejas - Fuerza Regia 76:98
03:15Soles - Correcaminos 105:82
20:15Abejas - Fuerza Regia -:-
23:00Capitanes - Libertadores -:-
00:00San Luis - Michoacan -:-

NEDERLAND: DBL

14:00Zwolle - Leeuwarden -:-
17:00Den Helder - Den Bosch -:-

OOSTENRIJK: ABL

18:00UBSC Graz - Wels -:-

OOSTENRIJK: Zweite Liga

17:00Basket2000 Vienna - Vienna Timberwolves -:-

OOSTENRIJK: ASWBL Women

18:00Flying Foxes V - Zvolen V -:-

POLEN: Tauron Basket Liga

12:40Anwil Wloclawek - Torun -:-
18:00Gdynia - Polpharma Starogard -:-
18:00Turow Zgorzelec - Krosno -:-
20:00Legia - Dabrowa Gornicza -:-

POLEN: Ekstraklasa Women

16:00Wisla Can-Pack V - Sleza Wroclaw V -:-
17:00Artego Bydgoszcz V - Siedlce V -:-
18:00Lublin V - Ostrow Wielkopolski V -:-

POLEN: 1. Liga

13:00KK Warszawa - Leszno -:-

QATAR: QBL

15:30Al Shamal - Al-Rayyan -:-
17:30Al Gharafa - Al Wakrah -:-

ROEMENIË: Divizia A

19:00BCM Pitesti - CSM Oradea -:-

RUSLAND: VTB Promo Beker

10:00Astana - Unics Kazan -:-
14:00Nizhny Novgorod - Parma Perm -:-
16:00BC Kalev/Cramo - VEF Riga -:-

RUSLAND: Superleague A Women

3e KwartNovosibirsk V - Spartak Moscow V 50:51
13:00Inventa Kursk V - Nadezhda V -:-
13:00Noginsk V - Dynamo Moskou V -:-
16:00Dynamo Kursk V - Ekaterinburg V -:-

SLOVENIË: Liga Nova KBM

18:00Ilirija - Petrol Olimpija -:-
19:00Helios Domzale - Rogaska -:-

SLOWAKIJE: Extraliga Women

16:00Poprad V - Nitra V -:-

SPANJE: ACB

12:30Barcelona - Gran Canaria -:-
12:30Bilbao - Estudiantes -:-
12:30Joventut - Zaragoza -:-
12:30Murcia - Real Betis -:-
18:00Valencia - Gipuzkoa -:-
18:30MoraBanc Andorra - Baskonia -:-
18:30Obradoiro CAB - Real Madrid -:-

SPANJE: LEB Oro

18:00Barcelona B - Oviedo -:-
19:00Manresa - Ourense -:-

SPANJE: Liga Femenina Women

18:00Uni Girona V - Quesos El Pastor V -:-

TSJECHIË: ZBL Women

16:00Ostrava V - Technic Brno V -:-
16:30Karlovy Vary V - USK Prague V -:-

TURKIJE: Super Ligi

11:00Usak Sportif - Pinar Karsiyaka -:-
13:15Tofas - Fenerbahce -:-
15:00Yesilgiresun - Eskisehir -:-
17:30Istanbul BB - Anadolu Efes -:-

TURKIJE: TBL

14:00Selcuklu Belediyesi - Ankara Kolejliler -:-

TURKIJE: KBSL Women

11:00Canik Belediye V - Fenerbahce V -:-
12:00Botas V - Mersin BB V -:-
12:00Cukurova Universitesi V - Ormanspor V -:-
14:30Hatay V - Bornova Spor V -:-
14:30Yakin Dogu Univ. V - Istanbul Univ. V -:-

USA: NBA

01:00Charlotte Hornets - Portland Trail Blazers 91:93
01:30Cleveland Cavaliers - Utah Jazz 109:100
01:30New York Knicks - Oklahoma City Thunder 111:96
02:00Houston Rockets - Milwaukee Bucks 115:111
02:00Miami Heat - Los Angeles Clippers 90:85
02:00Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns 106:108
02:30San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 98:96
03:00Memphis Grizzlies - Boston Celtics 93:102
21:30Toronto Raptors - Sacramento Kings -:-
22:00Detroit Pistons - Orlando Magic -:-
00:00Brooklyn Nets - Indiana Pacers -:-
00:00Washington Wizards - Cleveland Cavaliers -:-

USA: NBA G League

01:00Fort Wayne Mad Ants - Grand Rapids Drive 101:103
01:00Lakeland Magic - Long Island Nets 100:90
01:00Maine Red Claws - Salt Lake City Stars 108:87
02:00Oklahoma City Blue - Agua Caliente Clippers 94:99
02:00Windy City Bulls - Raptors 905 99:104
02:00Wisconsin Herd - Erie BayHawks 111:110
02:30Texas Legends - Northern Arizona Suns 119:107
04:00Santa Cruz Warriors - Westchester 106:98
21:00Austin Toros Spurs - Canton Charge -:-
00:00Sioux Falls Skyforce - Iowa Wolves -:-

USA: NCAA

23:00Cal St. Bakersfield - Georgia Southern 55:53
23:00Southern Miss - William Carey 75:58
23:00Temple - Drexel 63:60
00:00Auburn - Middle Tenn. St. 76:70
00:00Fresno State - Oregon 61:68
00:00Northwestern St. - LSU-Shreveport 85:84
00:00Ohio State - Appalachian St. 80:67
00:00VCU Rams - Bucknell 85:79
00:00Washington State - IUPUI 72:59
01:00Albany - Canisius 68:65
01:00Dayton - Georgia State 88:83ot
01:00Fla Atlantic - Arkansas State 63:64
01:00Kennesaw State - Bethune Cookman 81:74
01:00Long Beach State - Eastern Michigan 80:85
01:00Nicholls State - Culver-Stockton -:-
01:00Tulsa - Manhattan 80:66
01:00Wisc. Green Bay - Wis.-Parkside 86:50
01:30Florida Intl - James Madison 67:76
02:00Arkansas - Troy 88:63
02:00Gonzaga - North Dakota 89:83ot
02:00Illinois - New Mexico State 69:74
02:00Kansas State - SE Missouri State 89:71
02:00La Lafayette - New Orleans 87:65
02:00Marshall - Ohio 99:96ot
02:00Mississippi St. - Tenn. Martin 92:61
02:00Murray State - Marist 100:63
02:00Nebraska - Kansas 72:73
02:00New Mexico - Arizona 73:89
02:00St. Marys (CA) - UC Irvine 73:66
02:00Texas Tech - Rice 73:53
02:00UTRGV - Texas Arlington 65:86
02:00UTSA Roadrunners - Bethany -:-
02:15Florida Gulf Coast - Oral Roberts 64:83
02:30Missouri - North Florida 85:51
03:00Utah State - Life Pacific 96:62
03:00Weber State - Ark Pine Bluff 96:74
04:00Cal Poly - Princeton 60:80
04:00Pacific - UNLV 76:81
04:00Seattle - Portland 89:76
04:00Wyoming - Texas Southern 72:66
04:30Oregon State - St. Louis 63:60
04:30San Diego - North Texas 83:86ot
05:00Brigham Young - Utah Utes -:-
18:00Long Island - St. Peters -:-
18:00UMBC Retrievers - Northern Kentucky -:-
19:00Boston College - Central Conn. St. -:-
19:00Boston U. - Elon Phoenix -:-
19:00Bryant University - Siena -:-
19:00Fairfield - Old Dominion -:-
19:00Lipscomb - Abilene Christian -:-
19:30Army - Air Force -:-
20:00Arizona State - Vanderbilt -:-
20:00Hampton - Gardner Webb -:-
20:00Miami (Ohio) - Rio Grande -:-
20:00Morehead State - Central Arkansas -:-
20:00NC Wilmington - Furman -:-
20:00Nebraska O. - Cornell College -:-
20:00William & Mary - Milligan -:-
20:00Wofford - High Point -:-
20:30Providence - Stony Brook -:-
21:00Baylor - Savannah State -:-
21:00Montana - UC Riverside -:-
21:00Tennessee - North Carolina -:-
21:00Tennessee Tech - UT Chattanooga -:-
22:00Duquesne - N. Carolina A&T -:-
22:00Evansville - Midway -:-
22:00George Mason - Penn State -:-
22:00Georgia Tech - Florida A&M -:-
22:00Houston - Prairie View A&M -:-
22:00Sacred Heart - Binghamton -:-
22:00Saint Josephs - Maine -:-
22:00Southern Illinois - Lamar -:-
22:05East. Washington - CS Northridge -:-
22:30La Salle - Mercer -:-
22:30NC Asheville - Western Carolina -:-
22:30St. Johns - Iona -:-
23:00Colorado State - Texas State -:-
23:30Nevada - Radford -:-
00:00San Jose State - South Dakota Coyotes -:-
00:00Stanford - San Francisco -:-
00:00Washington - Loyola Marymnt -:-

VERENIGD KONINKRIJK: BBL

17:00Plymouth Raiders - Bristol Flyers -:-
19:00Manchester Giants - Glasgow Rocks -:-

VERENIGD KONINKRIJK: BBL Trophy

17:30Leeds Force - Leicester Riders -:-
18:00Manchester Giants - London Lions -:-
18:30Cheshire Phoenix - Glasgow Rocks -:-

VERENIGD KONINKRIJK: WBBL Women

16:00Durham Palantinates V - Leicester Riders V -:-
16:00Sevenoaks Suns V - Barking Abbey Crusaders V -:-

ZUID-KOREA: KBL

07:00Dongbu Promy - Mobis Phoebus 82:89
07:00KCC Egis - LG Sakers 78:84
1e KwartSonic Boom - Goyang 18:12

ZUID-KOREA: WKBL Women

09:00KB Stars V - Winnus V -:-

ZWEDEN: Basketligan Women

16:00Marbo V - Lund V -:-
16:00Udominate V - Uppsala V -:-
16:30Alvik V - Norrkoping V -:-

ZWITSERLAND: LNA

16:00BC Boncourt - BBC Monthey -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Schakel over naar touch-versie