REFRESH

Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: Liga A - Eerste fase

23:00Ferro - Gimnasia 76:74
23:00Penarol - Boca Juniors 74:80
01:30Platense - Weber Bahia 88:71
01:30San Lorenzo - Argentino 115:84
20:30Ferro - Penarol -:-
23:00Gimnasia - Obras -:-
23:00Weber Bahia - San Lorenzo -:-

AUSTRALIË: NBL

09:30Adelaide 36ers - South East Melbourne -:-

BAHREIN: Premier League

15:30Samaheej - Al Ittihad -:-
17:45Al Ahli - Al Muharraq -:-

BRAZILIË: Super 8

00:00Minas - Sao Paulo 70:78

CHINA: CBA

12:35Jiangsu Dragons - Shandong -:-
13:00Shanghai - Nanjing Tongxi -:-

DUITSLAND: Pro A

16:30Paderborn - Heidelberg -:-
19:30Nurnberger - Trier -:-

DUITSLAND: Pro B

18:30Frankfurt 2 - OrangeAcademy -:-
19:30Bochum - Wedel -:-
20:00Giessen 2 - Lowen -:-

DUITSLAND: Beker

19:00Alba Berlijn - Braunschweig -:-

DUITSLAND: DBBL Women

19:00Flippo V - Keltern V -:-
19:00TK Hannover V - Halle V -:-
19:00XCYDE Angels V - Wasserburg V -:-

EUROPA: Eurobeker - Top 16

17:00Unics Kazan - Gran Canaria -:-
18:45JL Bourg - Virtus Bologna -:-
19:00Mornar Bar - MoraBanc Andorra -:-
20:00Trento - Lokomotiv Kuban -:-
20:45Joventut - Nanterre -:-

EUROPA: Champions League

18:00Bakken Bears - Tenerife -:-
18:00Galatasaray - Sassari -:-
18:00AfgelastVEF Riga - Sassari -:-
18:30AfgelastAEK Athene - Bamberg -:-
18:30Cholet - Hapoel Holon -:-
18:30Tsmoki Minsk - AEK Athene -:-

EUROPA: ABA League

17:00Igokea - Krka -:-

EUROPA: ABA League 2

13:00Sloboda - Zlatibor Cajetina -:-
17:00Spars Sarajevo - Lovcen Cetinje -:-
21:00Podgorica - Mladost Zemun -:-

EUROPA: BIBL - Kwalificatie - Tweede fase

18:00Maccabi Rishon - Gilboa Galil -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

18:00BC Kalev/Cramo - Tallinna Kalev -:-

EUROPA: EuroCup Women

14:00Cegledi V - Hatay V -:-
15:00Cadi La Seu V - Namur V -:-
16:00Sint-Katelijne-Waver V - Union Hainaut V -:-
17:00Adana BK V - Spartak Moscow V -:-
17:00Venezia V - Fribourg V -:-
18:00Flammes Carolo V - Gernika Bizkaia V -:-
18:00Sepsi S. V - ESB Villeneuve V -:-
19:00Braine V - Valencia V -:-
20:30Landerneau Bretagne V - Phantoms V -:-

EUROPA: WABA League Vrouwen

17:00Orlovi V - Montana 2003 V -:-
18:00UitgesteldBeroe V - Cinkarna Celje V -:-
18:00UitgesteldBuducnost V - Vojvodina V -:-

FINLAND: Korisliga

17:30BC Nokia - Kouvot -:-
17:30Helsinki Seagulls - Kobrat -:-
17:30UU-Korihait - Lahti Basketball -:-

GRIEKENLAND: Basket League

16:00Lavrio - Promitheas -:-

HONGARIJE: NB I. A

18:00OSE Lions - Kaposvari -:-
18:00Soproni KC - Alba Fehervar -:-

HONGARIJE: NB I. A Women

18:00ZTE NKK V - Vasas Csata V -:-

IJSLAND: Premier League Women

19:15Breidablik V - Skallagrimur V -:-
20:15Fjolnir V - KR Reykjavik V -:-
20:15Valur V - Snaefell V -:-
21:15Haukar V - Keflavik V -:-

ITALIË: A2 Red

18:00Pistoia - Forli -:-
18:00Stella Azzurra - Basket Napoli -:-
20:30Chieti Basket - Baltur Cento -:-

ITALIË: Serie A1 Women

16:00San Giovanni V - Ragusa V -:-
18:00UitgesteldBattipaglia V - Vigarano V -:-

KOSOVO: Superliga

15:00Vellaznimi - Prizreni -:-
18:00Golden Eagle Ylli - Bashkimi -:-
18:00Peja - Rahoveci -:-
18:00Z-Mobile Prishtina - Trepca -:-

KROATIË: Premijer liga

15:00Hermes - Osijek -:-
18:00Skrljevo - Zadar -:-

LITOUWEN: LKL

17:15Lietkabelis - Nevezis-OPTIBET -:-
17:30CBet - Juventus -:-
17:50Rytas - Neptunas -:-

NEDERLAND: DBL

20:00Heroes Den Bosch - The Hague Royals -:-
20:00Yoast United - Donar Groningen -:-
20:30Leiden - Basketbal Academie Limburg -:-

NOORD-MACEDONIË: Superleague

16:00Crn Drim - FMP Akademija -:-
17:30Kozuv - Vardar -:-
18:00Gostivar - Kumanovo -:-
18:00TFT Skopje - Pelister -:-

NOORD-MACEDONIË: Prva Liga Women

14:00Gostivar V - Trokal V -:-

POLEN: Energa Basket Liga

18:00Zielona Gora - Bydgoszcz -:-

POLEN: 1. Liga

17:00Gornik Walbrzych - WKK Wroclaw -:-
17:30Pogon Prudnik - GKS Tychy -:-
18:00Dziki Warszawa - Pruszkow -:-
18:00Kotwica Kolobrzeg - Czarni Slupsk -:-
18:00Krosno - Lancut -:-
18:00Pelplin - Ksiezak Lowicz -:-
18:00Slask Wroclaw II - Nysa Klodzko -:-
20:00Wisla Krakow - Poli. Opolska -:-

POLEN: Energa Basket Liga Women

18:00Lublin V - Polkowice V -:-
18:00Sleza Wroclaw V - Sosnowiec V -:-

PORTUGAL: Proliga

21:45CB Queluz - Academia do Lumiar -:-

PORTUGAL: Taca de Portugal

22:00Maia - CAB Madeira -:-

QATAR: QBL

15:00Al Gharafa - Al Sadd -:-
17:00Al Shamal - Al Arabi -:-

ROEMENIË: Divizia A - Eerste fase

15:00SCM Craiova - BC Timisoara -:-
18:00Dinamo Bucharest - CSM Oradea -:-

SERVIË: Prva Competitie

16:30Radnicki - Tamis -:-
18:00Vrsac - KK Dunav -:-
19:00Sloga - Kolubara -:-

SLOVENIË: Liga Nova KBM

18:00Primorska - Rogaska 0:20

SLOWAKIJE: Extraliga

18:00BKM Lucenec - Svit -:-
18:00Inter Bratislava - Handlova -:-
18:00Prievidza - Spisski Rytieri -:-

SPANJE: LEB Plata

21:00Gran Canaria B - Villarrobledo -:-

TSJECHIË: Beker

17:00Hradec Kralove - Olomoucko -:-
17:30Ostrava - Brno -:-
17:45Kolin - Decin -:-
18:00Usti n. Labem - USK Praag -:-

TSJECHIË: ZBL Women

18:00Trutnov V - Ostrava V -:-

TURKIJE: TBL

14:00Konyaspor - Bornova -:-

TURKIJE: TB2L - Eerste fase

14:00Kadikoy Istanbul - Beylikduzu -:-

USA: NBA

03:00Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder 119:101
03:00Utah Jazz - New Orleans Pelicans 118:102

USA: NCAA

23:00Kent State - Buffalo 84:81
00:00Longwood - High Point 75:54
00:30Ohio State - Purdue 65:67
00:30Oklahoma - Kansas State 76:50
01:00Bowling Green - Akron -:-
01:00Campbell - Radford -:-
01:00Charleston Southern - USC Upstate -:-
01:00Depaul - Butler -:-
01:00Eastern Michigan - Western Michigan -:-
01:00Florida - Tennessee -:-
01:00Gardner Webb - NC Asheville -:-
01:00Miami (Ohio) - Ball State -:-
01:00Michigan - Maryland -:-
01:00Missouri - South Carolina -:-
01:00Northern Illinois - Ohio -:-
01:00Oregon State - USC -:-
01:00Presbyterian - Winthrop -:-
01:00Syracuse - Miami -:-
01:00Tennessee State - SE Missouri State -:-
01:00Toledo - Central Michigan -:-
02:30Illinois - Penn State -:-
03:00Loyola Marymnt - San Diego Toreros -:-
03:00LSU - Alabama -:-
03:00Mississippi St. - Ole Miss -:-
03:00Pittsburgh - Duke -:-
03:00Utah State - Colorado State -:-
03:00Villanova - Seton Hall -:-
19:00Davidson - Fordham -:-
22:00UitgesteldNorthern Iowa - Bradley -:-
22:00Western Carolina - East Tennessee St -:-
23:00Presbyterian - Winthrop -:-
23:00Virginia Tech - Boston College -:-
00:00Duquesne - Rhode Island -:-
00:00St. Bonaventure - VCU Rams -:-
00:00UMass - St. Louis -:-

VERENIGD KONINKRIJK: BBL

20:30Plymouth Raiders - Cheshire Phoenix -:-

WIT-RUSLAND: Premier League

16:30Impuls - SDUSHOR Minsk -:-
16:30Rguor Minsk - Grodno -:-
16:30Tsmoki Minsk 3 - Gomel -:-

ZUID-KOREA: KBL

11:00Seoul Knights - Wonju DB -:-

ZUID-KOREA: WKBL Women

11:00S-Birds V - Hana 1Q V -:-

ZWEDEN: Basketligan

19:04Sodertalje - Borås -:-

ZWEDEN: Basketligan Women

18:00Helsingborg V - Sodertalje V -:-

ZWITSERLAND: SB League Women

20:00Winterthur V - Geneve V -:-
20:30Pully V - Nyon V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.