REFRESH

Handbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

BELGIË: Division 1

20:00Tournai - Haacht -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premijer Liga

19:00Bosna Visoko - Sarajevo -:-
19:00Izvidac - Gorazde -:-
19:00Kakanj - Derventa -:-
19:00Konjuh - Doboj -:-
19:00Slavija - Borac -:-
19:00Vogosca - Maglaj -:-

BULGARIJE: A RHG

15:00Pirin - Lokomotiv Varna -:-
16:00Spartak Varna - Lokomotiv Gorna -:-

DENEMARKEN: 888ligaen

2e HelftÅrhus - Mors 20:17
1e HelftAalborg - Ribe-Esbjerg 2:2
1e HelftGOG - Sønderjyske 3:1
16:10Bjerringbro/Silkeborg - Skjern -:-
16:10Kolding - Tønder -:-

DENEMARKEN: 1e Divisie

2e HelftFIF - Randers 21:28
2e HelftHOJ - Odder 17:16
advertentie

DENEMARKEN: HTH GO Ligaen Women

2e HelftAjax Kobenhavn V - Randers V 17:20

DENEMARKEN: 1.Division Women

14:00Bjerringbro V - Sønderjyske V -:-
14:30Lyngby V - Fredericia V -:-
15:00EH Aalborg V - Vendsyssel V -:-

DUITSLAND: Bundesliga

14:05Fuchse Berlin - Kiel 25:25

DUITSLAND: 2. Bundesliga

19:15Hamm-Westfalen - Balingen-W. -:-
19:30Dessauer - Elbflorenz -:-
19:30Eisenach - Bietigheim-Metterzimmern -:-
19:30Rimpar - Bergischer -:-
19:30Saarlouis - Coburg 2000 -:-
20:00Konstanz - Wilhelmshavener -:-

DUITSLAND: 1. Bundesliga Women

17:30Bensheim-Auerbach V - Oldenburg V -:-
17:30Rodertal V - Leverkusen V -:-
19:00Bad Wildungen V - BVB Dortmund V -:-
19:00Nellingen V - Neckarsulmer V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga Women

18:00Kirchhof V - Grobenzell V -:-
18:00Waiblingen V - Beyerohde V -:-
19:00Fuchse Berlin V - Rosengarten V -:-
19:30Werder Bremen V - Halle-Neustadt V -:-

EUROPA: Champions League - Vrouwen - Groepsfase

1e HelftRostov V - Győr V 2:1
17:00Larvik V - Vardar SCBT V -:-
17:30Metz V - Buducnost V -:-

EUROPA: EHF Cup - Vrouwen - Kwalificatie

16:00Bruhl V - Zvenigorod V -:-
18:00Besancon V - Silkeborg-Voel V -:-
18:00Blomberg-Lippe V - Metzingen V -:-
18:00Copenhagen V - Dijon V -:-
18:00Most V - Dalfsen V -:-
18:00Vaci V - Buxtehuder SV V -:-
18:15BNTU Minsk V - Tertnes V -:-

EUROPA: Challenge Cup Vrouwen

19:00RK Bor V (Srb) - Krivaja V (Bih) -:-

EUROPA: SEHA Liga

17:45Celje (Slo) - Vardar (Mac) -:-

EUROPA: MOL Liga Women

15:00Ostrava V - Presov V -:-
17:30Olomouc V - Michalovce V -:-
18:00Banovce V - Pisek V -:-

EUROPA: BENE-League

19:15Aalsmeer - Quintus -:-
20:00Eurotech/Bevo - Limburg Lions -:-
20:15Bocholt - KRAS/Volendam -:-
20:15Hasselt - Tongeren -:-
20:15Nelo - Sasja KV -:-
20:15Vise - Hurry-Up -:-

FINLAND: SM Liga Vrouwen

14:00HIFK V - Atlas V 34:28

FRANKRIJK: Coupe de la Ligue

17:15Nantes - St. Raphael -:-
18:00Aix - Cesson -:-
20:00Dijon - Montpellier -:-
20:00Selestat - Nice -:-
20:30Tremblay - Dunkerque -:-

HONGARIJE: NB I

13:30Szeged - Veszprem 21:30
18:00Balatonfuredi - Vaci -:-
18:00Budakalasz - Oroshazi -:-
18:00Dabas - Csurgoi -:-
18:00Komloi - Eger -:-

ITALIË: Serie A

17:00Albatro - Benevento -:-
18:00Valentino Ferrara - Ragusa -:-
18:30Modena - Romagna -:-
19:00Carpi - Cingoli -:-
19:00Malo - Trieste -:-
19:00Meran - Brixen -:-
19:00Mezzocorona - Pressano -:-
19:00Noci - Fondi -:-
20:00Molteno - Cassano -:-
20:30Cologne - Padova -:-
21:00Tavarnelle - Teramo -:-

KROATIË: Premijer Liga

18:00Karlovac - Umag -:-
19:00Gorica - Metalac -:-
19:00Vinkovci - Varazdin -:-
19:00Zamet - Sesvete -:-

LETLAND: SynotTip Virsliga

13:00Dobeles Tenax - ASK/LSPA 44:27
14:00Latgols - HK Ogre/Miandum 24:27

LITOUWEN: Lietuvos Lyga

13:00Alytaus - Gubernija -:-
13:00Vilnius - Granitas Kaunas 21:31
13:00Zemaitijos Dragunas - Varenos 50:20
14:00Kaunas University - Utena -:-

MACEDONIË: Superleague

18:00Eurofarm Rabotnik - RK Borec -:-
18:00Radovis - Met. Skopje 2 -:-
19:00Ohrid - Tinex Prolet Skopje -:-

MONTENEGRO: Prva liga

16:00Komovi - Mojkovac -:-
18:00Partizan Tivat - Lovcen -:-

NEDERLAND: Eredivisie

20:00Emmen - Targos Bevo 2 -:-
20:30Aristos - Hellas -:-
20:30Rotterdam - Aalsmeer 2 -:-
20:30Smezo/BFC - Houten -:-
20:40Arnhem - Waalwijk -:-

NOORWEGEN: Grundigligaen

17:00Fyllingen - Haslum HK -:-

NOORWEGEN: 1e Divisie

13:00Viking TIF - Runar -:-
14:00Haslum IL - Naerbo 25:40
16:00St. Hallvard - Lillestrøm -:-

NOORWEGEN: 1e Divisie Vrouwen

15:00Fana V - Forde V -:-
15:00Viking V - Aker V -:-

OOSTENRIJK: HLA

19:00Bregenz - Bruck -:-
19:00Krems - Alpla HC Hard -:-
19:30Aon Fivers - SC Ferlach/T. -:-
20:20Schwaz - Linz -:-

OOSTENRIJK: WHA Vrouwen

19:00Dornbirn/Schoren V - Atzgersdorf V -:-
19:00Trofaiach V - St. Polten V -:-
19:00Wr. Neustadt V - Korneuburg V -:-

POLEN: Supercompetitie Vrouwen

16:00Koscierzyna V - Lublin V -:-
17:00Piotrcovia V - Pogon Szczecin V -:-
18:30Jelenia Gora V - Koszalin V -:-
19:00Kielce V - Start Elblag V -:-

PORTUGAL: 1a Divisao Women

19:00Alcanena V - CS Madeira V -:-
19:00Barros V - Maiastars V -:-
19:00Colegio de Gaia V - Alavarium V -:-
20:00Leca V - Juvelis V -:-
21:00Assomada V - Madeira V -:-
22:00Academico V - Joana-Maia V -:-

ROEMENIË: Liga Nationaal Vrouwen

11:00Bistrita V - Cluj V 29:23
15:00Rapid Bucuresti V - Danubius Galati V -:-
17:00Magura Cisnadiei V - Unirea Slobozia V -:-

SERVIË: Superliga

18:00UitgesteldMokra Gora - Crvena zvezda -:-
18:00Obilic Beograd - Samot -:-
18:30Metaloplastika - Sloga -:-
19:00Jugovic - Spartak Vojput -:-
19:00Rudar Kostolac - Zeleznicar -:-
20:00Partizan Belgrad - Pozarevac -:-

SLOVENIË: 1. NLB Liga

18:00Krka - Jeruzalem Ormoz -:-
19:00Dobova - Koper -:-
19:00Ribnica - Smartno -:-
20:00Loka - Trebnje -:-

SLOVENIË: 1e Liga Vrouwen

17:45Zagorje V - Dezele V -:-
18:00Krka V - Koper V -:-
19:00Celeia Zalec V - Aklimat Ptuj V -:-
20:00Ajdovscina V - Kozina V -:-

SLOWAKIJE: Extraliga

18:00Presov B - SKP Bratislava -:-

SPANJE: Liga ASOBAL

17:00Anaitasuna - Ademar -:-
17:00Granollers - Cuenca -:-
17:00Guadalajara - Benidorm -:-
18:30Puerto Sagunto - Huesca -:-
19:00CD Bidasoa Irun - Morrazo Cangas -:-
19:30Zamora - La Rioja -:-

SPANJE: Division de Honor Plata

16:30Barcelona II - Bordils -:-
17:30Alcobendas - Covadonga -:-
18:00Palma del Rio - Nava -:-
18:30Ciudad Real - Amenabar -:-
18:30Torrelavega - Agustinos Alicante -:-
19:00Villa de Aranda - BM Madrid -:-
19:30Lanzarote - BM Sinfin -:-
20:30Los Dolmenes - Cisne -:-

SPANJE: División de Honor Vrouwen

18:00Bera Bera V - BMC Mavi Nuevas Tecnologias V -:-
18:00BM Base Villavede V - Puig d'en Valls V -:-
18:00Elche Mustang V - Gran Canaria V -:-
18:00Porrino V - BM Granollers V -:-
19:30Valencia V - Malaga V -:-
19:30Zuazo Barakaldo V - Castellon V -:-

ZWEDEN: Allsvenskan

16:00Alstermo - Linkoping -:-
16:00Rimbo - Tumba -:-
17:00Country - IFK Ystads -:-

ZWEDEN: SHE Women

14:00Skovde V - Heid V 25:16

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

14:00Karra V - Sparvagens V 25:30
15:30Soder V - Torslanda V -:-

ZWITSERLAND: SPL Vrouwen

16:00Kreuzlingen V - Thun V -:-
18:00Amicitia V - HV Herzogenbuchsee V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live handbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Gok verantwoord. 18+

Schakel over naar touch-versie