Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden
BELGIË: Jupiler Pro League - Conference League Groep
20:45KAA Gent - Standard -:-FRANKRIJK: Ligue 1
21:00Lille OSC - RC Lens -:-NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie
20:00ADO Den Haag - FC Groningen -:-20:00De Graafschap - Jong AZ -:-
20:00FC Den Bosch - FC Dordrecht -:-
20:00FC Eindhoven - SC Cambuur -:-
20:00FC Emmen - Jong Ajax -:-
20:00Helmond Sport - Willem II -:-
20:00NAC Breda - MVV Maastricht -:-
20:00Telstar - Jong Utrecht -:-
20:00VVV-Venlo - TOP Oss -:-
SPANJE: LaLiga
21:00Cadiz - Granada -:-AFRIKA: CAF Champions League - Play-offs
19:00Simba - Al Ahly -:-ALBANIË: Super League
15:00Egnatia - Kukesi -:-19:00Tirana - Teuta -:-
19:00Vllaznia - Erzeni -:-
ALGERIJE: Algerijnse Cup
22:00Annaba - Constantine -:-22:00Belouizdad - Olympique Akbou -:-
22:00Biskra - Oran -:-
22:00Mostaganem - Hussein Dey -:-
ANGOLA: Girabola League
15:00CD Lunda Sul - Bravos do Maquis -:-ARGENTINIË: Copa de la Liga Profesional
00:00Rosario - Barracas Central 1:201:00Instituto - Argentinos Jrs 1:2
22:00Defensa y Justicia - Estudiantes -:-
22:00Tigre - Belgrano -:-
00:30Huracan - River Plate -:-
ARGENTINIË: Primera Nacional
19:00Guillermo Brown - Talleres (R.E) -:-23:05Agropecuario - Quilmes -:-
ARGENTINIË: Torneo Federal
01:30San Martin Mendoza - Juventud U.U. 0:022:00Sportivo Estudiantes - Biblioteca Atenas -:-
ARGENTINIË: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:00Nautico Hacoaj - Social Atletico Television -:-19:30Deportivo Camioneros - Belgrano Zarate -:-
ARGENTINIË: Primera A Vrouwen - Apertura
00:00Belgrano V - Gimnasia L.P. V 2:015:00San Lorenzo V - Independiente V -:-
19:00Boca Juniors V - Platense V -:-
ARMENIË: First League
12:00FC Gandzasar - Lernayin Artsakh -:-12:00Nikarm - Ararat 2 -:-
AUSTRALIË: A-League
75'Adelaide United - Western United 3:1AUSTRALIË: A-League Vrouwen
07:00Adelaide V - Newcastle V 0:8AZERBEIDZJAN: Premier League
13:30Gabala - Neftci Baku -:-16:00Kapaz - Qarabag -:-
AZERBEIDZJAN: I Liqa
12:00Zaqatala - Moik Baku -:-13:00Imisli FK - Shamakhi -:-
BANGLADESH: Premier League
RustChittagong Abahani - Bangladesh Police 0:0RustMohammedan - Fortis 2:0
RustSheikh Jamal - Sheikh Russel 0:1
BELARUS: Vysshaya Liga
15:00Dnepr Mogilev - Arsenal Dzyarzhynsk -:-17:00Dynamo Brest - Smorgon -:-
BELGIË: Challenger Pro League
20:00Beerschot VA - KRC Genk -23 -:-20:00Club Brugge -23 - Dender -:-
BELGIË: Pro League U21
20:00St. Truiden -21 - RFC Liege -21 -:-BELGIË: Super League Vrouwen - Verliezersronde
20:30Femina Woluwe V - SV Zulte Waregem V -:-BELGIË: Super League Vrouwen - Winnaarsronde
20:30KRC Genk V - RSC Anderlecht V -:-BOLIVIA: Primera División - Apertura
01:00Blooming - Aurora 1:000:00UitgesteldSanta Cruz - The Strongest -:-
BOSNIË EN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
14:00Igman K. - Sloga Doboj -:-16:00Tuzla City - Sarajevo -:-
20:00Zeljeznicar - Velez Mostar -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00Masitoaka - Orapa United -:-15:00Nico United - Jwaneng Galaxy -:-
15:00Tafic FC - Holy Ghost -:-
BRAZILIË: Amapaense
00:00Sao Paulo AP - Trem 1:3BRAZILIË: Amazonense - Second stage - Play-offs
00:00Amazonas - Parintins -:-00:00Manaus - Sao Raimundo AM -:-
BRAZILIË: Mineiro - 5-8e plaats
00:30Athletic Club - Pouso Alegre 3:0BRAZILIË: Paraense - Play-offs
00:00Tuna Luso - Remo 1:2BRAZILIË: Paulista - Play-offs
01:35Palmeiras - Novorizontino 1:0BRAZILIË: Catarinense U20
19:00Hercilio Luz -20 - Avai -20 -:-BRAZILIË: Paranaense U20 - Eerste fase
19:00Operario -20 - Prudentopolis -20 -:-19:30Cianorte -20 - Arapongas -20 -:-
19:30Hope Internacional -20 - Athletico-PR -20 -:-
19:30Parana S.T.C. -20 - AA Iguacu -20 -:-
BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen
20:00Ferroviaria V - Cruzeiro V -:-22:00Atletico-MG V - Flamengo V -:-
23:00Fluminense V - Sao Paulo V -:-
23:00Santos V - Bragantino V -:-
BULGARIJE: Parva Liga
13:00Pirin Blagoevgrad - Etar -:-15:30Arda - Krumovgrad -:-
18:00Levski Sofia - Slavia Sofia -:-
CHILI: Primera División
00:30O'Higgins - Deportes Iquique 0:300:30Cobresal - Palestino -:-
CHILI: Primera B
22:00San Felipe - Limache -:-CHILI: Segunda División
23:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino 4:0CHINA: Super League
12:35Shenzhen Xinpengcheng - Cangzhou -:-CHINA: Super League Vrouwen
08:00Shaanxi Changan V - Yongchuan Chashan V 0:0COLOMBIA: Primera A - Apertura
23:00Alianza - Tolima -:-CONGO: Ligue 1
15:00CARA Brazzaville - Cheminots -:-15:00Leopard - AS BNG -:-
15:00V. Club Mokanda - Kondzo -:-
18:00Juk - Nathalys -:-
CYPRUS: Cyta Championship - Degradatiegroep
18:00Apollon Limassol - Zakakiou -:-18:00Doxa Katokopia - Othellos Athienou -:-
DENEMARKEN: Landspokal Beker
16:30FC Nordsjaelland - Aarhus GF -:-19:00Silkeborg IF - FC Fredericia -:-
DENEMARKEN: Elitedivisionen Vrouwen - Championship Play-Offs
15:00Køge V - KoldingQ V -:-DENEMARKEN: Elitedivisionen Vrouwen - Nacompetitie
14:00B93 V - Aalborg V -:-DJIBOUTI: Division 1
19:00ASC Hayab - Garde-Cotes -:-21:00Port - CF GR/SIAF -:-
DUITSLAND: Regionalliga Nordost
13:00Hertha II - Lokomotive Leipzig -:-DUITSLAND: Oberliga Bremen
13:00BTS Neustadt - Geestemunde -:-ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase
01:00LDU Quito - Imbabura 5:0ENGELAND: Championship
13:30Bristol City - Leicester City -:-14:00Millwall - West Bromwich Albion FC -:-
16:00Cardiff City - Sunderland -:-
16:00Huddersfield Town - Coventry City -:-
16:00Hull City AFC - Stoke City -:-
16:00Norwich City FC - Plymouth Argyle -:-
16:00Preston North End FC - Rotherham United FC -:-
16:00QPR - Birmingham City -:-
16:00Sheffield Wednesday - Swansea City -:-
16:00Southampton - Middlesbrough -:-
18:30Blackburn Rovers - Ipswich Town -:-
21:00Watford - Leeds United FC -:-
ENGELAND: League One
16:00Barnsley - Cambridge United -:-16:00Derby County - Blackpool -:-
16:00Exeter City - Charlton Athletic FC -:-
16:00Fleetwood Town - Cheltenham Town -:-
16:00Lincoln City FC - Leyton Orient -:-
16:00Peterborough United FC - Carlisle United -:-
16:00Port Vale - Bristol Rovers -:-
16:00Reading - Northampton Town -:-
16:00Shrewsbury Town - Oxford United -:-
16:00Stevenage - Bolton Wanderers -:-
16:00Wigan Athletic - Burton Albion -:-
16:00Wycombe Wanderers FC - Portsmouth -:-
ENGELAND: League Two
16:00Accrington Stanley FC - Morecambe -:-16:00AFC Barrow - Grimsby -:-
16:00AFC Wimbledon - Harrogate Town -:-
16:00Bradford City - Tranmere Rovers -:-
16:00Colchester United - Newport County -:-
16:00Crawley Town - Doncaster Rovers -:-
16:00Forest Green - Stockport -:-
16:00Gillingham FC - Crewe Alexandra FC -:-
16:00Milton Keynes - Walsall -:-
16:00Salford City - Sutton United FC -:-
16:00Swindon Town - Notts County -:-
16:00Wrexham - Mansfield Town -:-
ENGELAND: National League
16:00Boreham Wood - Dagenham & Red. -:-16:00Dorking - Bromley -:-
16:00Ebbsfleet - Southend -:-
16:00Gateshead - Rochdale AFC -:-
16:00Hartlepool United FC - Halifax -:-
16:00Kidderminster - Altrincham -:-
16:00Maidenhead - Aldershot -:-
16:00Oldham Athletic - AFC Fylde -:-
16:00Oxford City - Wealdstone -:-
16:00Solihull Moors - Barnet -:-
16:00Woking - Eastleigh -:-
16:00York - Chesterfield -:-
ENGELAND: National League North
14:00Gloucester - Brackley Town -:-16:00Alfreton - Rushall -:-
16:00Banbury - Hereford -:-
16:00Blyth - Curzon Ashton -:-
16:00Boston Utd - Peterborough Sports -:-
16:00Buxton - Chester -:-
16:00Darlington - Chorley -:-
16:00Farsley - Southport -:-
16:00Scarborough - Warrington -:-
16:00Scunthorpe United - King’s Lynn -:-
16:00South Shields - Spennymoor -:-
16:00Tamworth - Bishop's Stortford -:-
ENGELAND: National League South
16:00Bath - Weymouth -:-16:00Chelmsford - Dartford -:-
16:00Eastbourne Boro - Maidstone -:-
16:00UitgesteldFarnborough - Chippenham -:-
16:00Hampton & Richmond - Tonbridge -:-
16:00Havant & W - Worthing -:-
16:00Hemel Hempstead - Aveley -:-
16:00St. Albans - Braintree -:-
16:00Welling - Dover -:-
16:00Weston-super-Mare - Taunton -:-
16:00Yeovil - Torquay -:-
18:00Truro - Slough -:-
ENGELAND: NPL Premier Division
16:00Ashton Utd - Whitby -:-ENGELAND: Southern League Central Division
16:00Hitchin - Needham Market -:-16:00Telford - Redditch -:-
ENGELAND: Southern League South Division
16:00Basingstoke - Gosport -:-16:00Chesham - Hayes & Yeading -:-
16:00Hungerford - Bracknell -:-
16:00Poole - AFC Totton -:-
ENGELAND: Isthmian League Premier Division
16:00Cray Wanderers - Chatham -:-16:00Folkestone - Lewes -:-
16:00Haringey - Hastings -:-
20:45Concord - Carshalton -:-
ENGELAND: Premier League 2
13:00UitgesteldCrystal Palace -21 - Tottenham Hotspur -21 -:-ENGELAND: Professional Development League
14:00Burnley -21 - Crewe Alexandra FC -21 -:-14:00Charlton Athletic FC -21 - AFC Bournemouth -21 -:-
ENGELAND: Academies -18
12:00Middlesbrough -18 - Sunderland -18 -:-ESTLAND: Meistriliiga
13:30Kuressaare - Tallinna Kalev -:-ESTLAND: Meistriliiga Vrouwen
13:00Saku Sporting V - Tabasalu V -:-13:00Viimsi JK V - Tallina Kalev V -:-
16:00FC Flora Tallinn V - FC Ararat V -:-
18:00Tammeka Tartu V - Polva Lootos V -:-
ETHIOPIË: Premier League
14:00Adama City - St. George -:-17:00Hadiya Hossana - Hambericho Durame -:-
FRANKRIJK: National
19:30Chateauroux - Martigues -:-19:30Cholet - Red Star -:-
19:30Dijon FCO - Nimes Olympique -:-
19:30Le Mans - Epinal -:-
19:30Marignane GCB - Versailles -:-
FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen
21:00Paris FC V - Montpellier HSC V -:-GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00Dila Gori - Iberia 1999 -:-17:00Kolkheti 1913 - FC Telavi -:-
18:00Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi -:-
GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2
16:00Lokomotivi Tibilisi - Shturmi -:-HONGARIJE: OTP Bank Liga
20:00Puskas Academy - Fehervar FC -:-IERLAND: Premier Division
20:45Derry City - Galway -:-20:45Drogheda - St. Patricks -:-
20:45Shamrock Rovers - Bohemians -:-
20:45Shelbourne - Dundalk -:-
20:45Waterford - Sligo Rovers -:-
IERLAND: 1e Divisie
20:45Bray - Cobh Ramblers -:-20:45Cork City - Athlone -:-
20:45Kerry - Wexford -:-
20:45Longford - UC Dublin -:-
20:45Treaty United - Finn Harps -:-
IJSLAND: League Cup Women - Play-offs
14:00Valur V - Breidablik V -:-INDIA: I-League 2
11:30Kenkre - Bengaluru Utd -:-11:30SC Bengaluru - United SC -:-
INDONESIË: Liga 1
14:30Barito Putera - PSIS Semarang -:-14:30Madura United - PSS Sleman -:-
14:30PSM Makassar - Borneo -:-
ISRAËL: Leumit Competitie
14:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon -:-14:00Hap. Ramat Gan - Ironi Tiberias -:-
14:00H. Kfar Saba - Nes Tziona -:-
14:00Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm -:-
14:00Nof Hagalil - Bnei Yehuda -:-
ISRAËL: Liga Alef North
11:35Ironi Nesher - H. Raanana -:-12:00Hapoel Kaukab - Tzeirey Um El Fahem -:-
12:00M. Nazareth - M. Kiryat Ata-Bialik -:-
12:15Maccabi Nujeidat Ahmad - MS Tira -:-
ISRAËL: Liga Alef South
18'Ironi Modiin - Nordia Jerusalem 0:011:40SC Dimona - H. Bikat Hayarden -:-
11:45M. Ironi Ashdod - Maccabi Yavne -:-
12:30H. Bnei Lod - H. Herzliya -:-
12:30M. Ironi Kiryat Malachi - H. Marmorek -:-
ITALIË: Serie D - Groep C
14:30Campodarsego - Union Clodiense -:-15:30Bolzano - Este -:-
ITALIË: Primavera 2
14:30Salernitana -19 - Monopoli -19 -:-14:30Spal -19 - Vicenza -19 -:-
15:00Brescia -19 - AlbinoLeffe -19 -:-
15:30Cittadella -19 - Udinese -19 -:-
ITALIË: Serie A Vrouwen - Championship Play-Offs
18:30Inter V - AS Roma V -:-ITALIË: Serie B Vrouwen
14:30Cesena V - Lazio V -:-JAPAN: J1 League
18'Verdy - Kyoto 0:0JORDANIË: Premier League
20:30Al Salt - Sahab -:-KAMEROEN: Elite Two - Championship Play-Offs
13:30Dragon de Yaounde - Eding Sport -:-15:30Tonnerre - Aigle Moungo -:-
KIRGIZIË: Premier Liga
08:30Aldier - Kara Balta 1:045+'Abdish-Ata - Alay Osh 1:1
KOEWEIT: Premier League - Championship Play-Offs
19:30Al-Fahaheel - Al Qadisiya -:-KROATIË: HNL
15:50NK Istra 1961 - NK Lokomotiva Zagreb -:-18:00Slaven Belupo - NK Osijek -:-
KROATIË: Prva NL
13:45Cibalia - Zrinski Osjecko -:-15:30Solin - Jarun -:-
KROATIË: Druga NL
15:30Bjelovar - Grobnican -:-15:30Dragovoljac - Dugo Selo -:-
15:30Kustosija - Jadran LP -:-
15:30Opatija - Zdralovi -:-
18:00Karlovac - Hrvace -:-
KROATIË: 1. HNL Women
13:00HNK Hajduk Split V - Dinamo Maksimir V -:-LETLAND: Virsliga
15:00Jelgava - Metta/LU -:-LETLAND: 1. Liga Women
13:00Rigas V - Iecava V -:-15:00Riga FC V - FK Olaine V -:-
LIBANON: Premier League - Verliezersronde
13:15Tadamon - Tripoli -:-LITOUWEN: A Liga
18:00Banga - Dziugas Telsiai -:-LITOUWEN: I Lyga
17:00FK Panevezys 2 - BE1 NFA -:-17:00Kauno Zalgiris 2 - Nevezis Kedainiai -:-
17:00Siauliai 2 - Neptunas -:-
MACAU: Elite League
12:00Gala - University of Macau -:-14:00Tak Chun Ka I - Hang Sai -:-
MAROKKO: Coupe du Trone
23:00Maghreb Fez - Tanger 3:2pen23:00Marrakech - Agadir 1:2
23:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-
23:00Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
MAURITANIË: Ligue 1
23:30Ksar - Entou 1:101:30Garde Nationale - Nouakchott King's 1:3
23:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Atl. Morelia - Venados 3:404:05Dorados - Atlante 0:3
MEXICO: Liga Premier Serie A
17:00Correcaminos 2 - Saltillo -:-MEXICO: Liga Premier Serie B
19:00Dongu - Caja Oblatos -:-00:00Poza Rica - Ayense -:-
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
16:00Club America -23 - Atl. San Luis -23 -:-17:00Mazatlan FC -23 - Tijuana -23 -:-
MEXICO: Liga MX Vrouwen - Clausura
04:00Monterrey V - Tijuana V 3:122:45Cruz Azul V - Club America V -:-
00:00Queretaro V - Necaxa V -:-
MOLDAVIË: Super Liga - Degradatiegroep
14:00Sparta Selemet - Saxan Gagauz Yeri -:-MONGOLIË: Premier League
13:15Bavarians - Khovd -:-NEDERLAND: Derde Divisie
19:00Kloetinge - Hoek -:-NOORD-IERLAND: Beker
20:45Glentoran - Linfield -:-OEGANDA: Premier League
14:00Airtel Kitara - BUL -:-14:00Wakiso Giants - NEC FC -:-
OEKRAÏNE: Persha Liga - Degradatiegroep
11:30Podillya Khmelnytskyi - Kremin -:-OEKRAÏNE: Persha Liga - Promotie groep
18'FSC Mariupol - Prykarpattya 1:012:00Karpaty Lviv - Viktoria -:-
12:30Livyi Bereg - Ahrobiznes Volochysk -:-
OEKRAÏNE: Druha Liga
12:00Chaika - Zvyagel -:-OEKRAÏNE: U19 League
18'FK Minaj -19 - FK Oleksandriya -19 1:018'Veres Rivne -19 - Kryvbas 2020 -19 0:0
18'Zhytomyr -19 - Tsjornomorets Odessa -19 1:0
12:00Obolon Kiev -19 - Shakhtar Donetsk -19 -:-
OEZBEKISTAN: Super League
15:00OKMK - Bunyodkor -:-15:15Qizilqum - Lok. Tashkent -:-
OEZBEKISTAN: Pro Liga
11:30Olimpik-Mobiuz - Mashal Muborak -:-OOSTENRIJK: Bundesliga - Degradatiegroep
19:30Austria Wien - BW Linz -:-OOSTENRIJK: 2. Liga
18:10Leoben - Kapfenberg -:-18:10St. Polten - Amstetten -:-
20:30SV Ried - Grazer -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost
19:00Drassburg - Neusiedl -:-19:00Marchfeld - TWL Elektra -:-
19:30Ardagger - Wiener -:-
19:30Kremser - SV Oberwart -:-
19:30Traiskirchen - SK Rapid (Am) -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal
19:00Bad Gleichenberg - Voitsberg -:-19:00Gleisdorf - Wolfsberger (Am) -:-
19:00LASK (Am) - Vocklamarkt -:-
19:00SPG Wels - Deutschlandsberger -:-
19:00Wallern/St Marienkirchen - ASK Klagenfurt -:-
19:00Weiz - Allerheiligen -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie West
18:00Motz/Silz - SC Imst -:-18:30Saalfelden - Wolfurt -:-
19:00Schwaz - TSV St. Johann -:-
OOSTENRIJK: Burgenland
19:30Bad Sauerbrunn - Edelserpentin -:-19:30Leithaprodersdorf - Deutschkreutz -:-
19:30Marz - USVS Rudersdorf -:-
19:30Parndorf - Halbturn -:-
20:00Pinkafeld - Schattendorf -:-
OOSTENRIJK: Niederosterreich
19:30Ortmann - Schrems -:-19:30SCU Kilb - Langenrohr -:-
19:30Zwettl - Kottingbrunn -:-
20:00Wiener Neustadt - Korneuburg -:-
OOSTENRIJK: Oberosterreich
18:00Perg - Edelweiss -:-19:00Oedt - Leonfelden -:-
19:00Schallerbach - Micheldorf -:-
OOSTENRIJK: Salzburg
18:00Grodig - UFC Siezenheim -:-18:00Seekirchen - TSU Bramberg -:-
19:00Adnet - Golling -:-
19:00Burmoos - UFC Hallein -:-
19:00Eugendorf - SAK 1914 -:-
19:00Puch - Union Henndorf -:-
19:30Kuchl - Strasswalchen -:-
OOSTENRIJK: Steiermark
19:00Koflach - Stadtwerke Bruck/Mur -:-19:00Lafnitz (Am) - Furstenfeld -:-
19:00SV Frauental - Heiligenkreuz -:-
19:00Tillmitsch - Kalsdorf -:-
19:00UFC Fehring - Ilzer SV -:-
OOSTENRIJK: Tirol
19:00Fugen - Vols -:-19:00Tirol (Am) - SC Kundl -:-
19:30Kitzbuhel - FC Volders -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
02:00A. Lima - Los Chankas 3:0PERU: Liga Vrouwen
16:30UNSAAC V - Dep. Municipal V -:-POLEN: III Liga - Group I
12:00Jagiellonia II - Skierniewice -:-19:26Bron Radom - T. Mazowiecki -:-
POLEN: III Liga - Group II
12:00Pogon Szczecin II - Blekitni Stargard -:-14:00Solec Kujawski - Swit Skolwin -:-
15:30Luzino - Notec Czarnkow -:-
POLEN: III Liga - Group III
13:00Górnik Zabrze II - Kluczbork -:-16:00Warta Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
POLEN: III Liga - Group IV
15:30Ostrowiec - Sokol Sieniawa -:-POLEN: Central Youth League
12:00Cracovia Krakau -19 - Arka -19 -:-PORTUGAL: Liga Portugal
16:30Gil Vicente FC - FC Famalicão -:-19:00SL Benfica - Chaves -:-
21:30Estrela - Sporting CP -:-
PORTUGAL: Liga Portugal 2
12:00Os Belenenses - Feirense -:-15:00FC Paços de Ferreira - Oliveirense -:-
16:30CD Tondela - Vilaverdense -:-
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group A
16:00CDC Montalegre - Limianos -:-PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group C
16:00Uniao de Coimbra - Alverca B -:-PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Degradatiegroep
11:30Leixoes -23 - Academico Viseu -23 -:-PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Championship Play-Offs
12:00SC Farense -19 - Vitória SC -19 -:-QATAR: QSL
19:30Shamal - Al Ahli Doha -:-19:30Umm-Salal - Muaither SC -:-
ROEMENIË: Liga 1 - Championship Play-Offs
19:30Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj -:-ROEMENIË: Liga 1 - Degradatiegroep
16:30FC Voluntari - FC Hermannstadt -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 1 - Degradatiegroep
14:00Aerostar - Brodoc -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 2 - Degradatiegroep
14:00CSM Ramnicu Sarat - Sutesti -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 3 - Promotie groep
14:00Calarasi - Agricola Borcea -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4 - Degradatiegroep
14:00FC Pucioasa - Paulesti -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4 - Promotie groep
14:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-14:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5 - Degradatiegroep
14:00Odorheiu - SR Brasov -:-14:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - V. Curita -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6 - Degradatiegroep
14:00Sporting Rosiori - Petrolul Potcoava -:-14:00Unirea Bascov - Curtisoara -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6 - Promotie groep
14:00Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti -:-16:00Cetatea - Viitorul Daesti -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7 - Degradatiegroep
14:00CS Universitatea Craiova 2 - Turceni -:-14:00Gilortul Tg. Carbunesti - CS Universitatea Craiova 2 -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7 - Promotie groep
14:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8 - Degradatiegroep
14:00Avantul Periam - Teuz Cermei -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9 - Degradatiegroep
14:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin -:-14:00Targu Mures 1898 - Industria Galda -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9 - Promotie groep
14:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10 - Degradatiegroep
14:00Baile Felix - Baia Mare -:-14:00Sanatatea Cluj - Satu Mare -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10 - Promotie groep
14:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei -:-RUSLAND: Premier League
17:30FC Dinamo Moskou - FK Rostov -:-RUSLAND: Youth League
09:00Ural -19 - CSKA Moskou -19 0:518'FC Dinamo Moskou -19 - F. Voronezh -19 0:0
18'Nizhny Novgorod -19 - FK Rostov -19 0:0
13:00Chertanovo M. -19 - FK Orenburg -19 -:-
13:00Samara -19 - UOR 5-Yegoryevsk -19 -:-
15:00Konoplev Academy -19 - FK Strogino Moscow -19 -:-
15:00PFC Sochi -19 - Rubin Kazan -19 -:-
15:00Sp. Moskou -19 - Lokomotiv Moskou -19 -:-
15:00Zenit St Petersburg -19 - Akhmat Grozny -19 -:-
17:00Baltika -19 - FK Krasnodar -19 -:-
RWANDA: Premier League
14:00Amagaju - Marines -:-SAOEDI-ARABIË: Premier League
20:00Al Akhdoud - Al-Raed -:-20:00Al-Ettifaq - Al Ahli SC -:-
20:00Al-Ittihad FC - Al Feiha -:-
20:00Al-Taawon - Al Hazem -:-
20:00Damac - Al Khaleej -:-
SAOEDI-ARABIË: Division 1
19:30Al Adalah - Al Taraji -:-19:45Al-Faysaly - Al Kholood -:-
19:45Al-Qaisumah - Al Safa -:-
20:00Al Arabi - Al Qadisiya -:-
20:00Al Jabalain - Ohod -:-
SCHOTLAND: 1e Divisie
20:45Ayr - Airdrieonians -:-SERVIË: Super Liga
14:00Cukaricki - Novi Pazar -:-16:00Radnik - Vojvodina -:-
18:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo -:-
18:00TSC - Vozdovac -:-
SERVIË: Prva Liga
15:00Jedinstvo U. - Metalac -:-15:00Radnicki Beograd - Sloboda -:-
19:00Dubocica - Macva -:-
SERVIË: Srpska Liga - Belgrade
16:00BASK - Zemun -:-SIERRA LEONE: Premier League
17:15UitgesteldSLIFA - Bhantal -:-17:15UitgesteldWilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
SLOVENIË: Prva liga
15:00Rogaska - NK Bravo -:-17:30NK Maribor - NK Radomlje -:-
20:15NK Domžale - NŠ Mura -:-
SLOVENIË: 2e SNL
15:00Ilirija - Triglav -:-15:30Jadran Dekani - Tabor Sezana -:-
18:30NK Krka - Fuzinar -:-
18:30Rudar - Tolmin -:-
SLOVENIË: 3. SNL - West
19:00Sencur - Ljubljana Svoboda -:-SLOVENIË: 1. SZNL Vrouwen
15:30Olimpija Ljubljana V - Radomlje V -:-SLOWAKIJE: Nike liga - Championship Play-Offs
17:30Ruzomberok - DAC 1904 Dunajská Streda -:-SLOWAKIJE: 2e Divisie
45+'S. Bratislava B - Presov 0:012:00Trebisov - Petrzalka -:-
15:00Puchov - D. Kubin -:-
17:00Pohronie - Komarno -:-
SLOWAKIJE: 3. Liga - West
12:00Raca - Podkonice -:-15:00Malacky - ŠKF Sereď -:-
15:00Zvolen - AFC Nove Mesto -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - West
15:00Crystal - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-15:00Hurbanovo - Pata -:-
SPANJE: LaLiga2
20:30Burgos CF - Espanyol -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 3
17:00Torina - Escobedo -:-17:30Laredo - Vimenor -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 5
11:45UE Tona - Castelldefels -:-12:00Prat - Olot -:-
12:00Vilafranca - Grama -:-
16:00Rapitenca - Mollerussa -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 6
11:30Castellonense - Castellon B -:-17:00Utiel - Ontinyent 1931 -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 7
12:00Tres Cantos - Parla -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 11
17:00Felanitx - Santanyi -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 12
13:00Las Palmas B - Villa Santa Brigida -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 13
12:00Deportiva Minera - UCAM Murcia B -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 14
12:00Fuente de Cantos - Azuaga -:-12:30Olivenza - Jaraiz -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 16
12:00Casalarreina - Alfaro -:-SURINAME: SML
00:00Broki - PVV -:-TSJAAD: Premiere Division - LPFN
15:45Foullah Edifice - Aiglons -:-TSJECHIË: FNL
18:001. FK Příbram - Vlasim -:-18:00FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praag B -:-
18:00Jihlava - Dukla Praag -:-
18:00SFC Opava - Kromeriz -:-
TSJECHIË: CFL - Group A
RustAdmira Prague - Vltavin 0:145+'SK Dynamo Ceske Budejovice B - Kraluv Dvur 2:1
15:00Hostoun - Povltavska FA -:-
16:30Domazlice - FC Viktoria Plzen B -:-
18:00Pisek - Dukla Praag B -:-
TSJECHIË: CFL - Group B
45+'Kolin - FK Jablonec B 0:015:00Banik Most-Sous - FK Mlada Boleslav B -:-
16:00Velvary - FK Teplice B -:-
16:30Zivanice - Hradec Kralove B -:-
18:00Usti n. L. - Chlumec nad Cidlinou -:-
TSJECHIË: MSFL
15:00Blansko - Start Brno -:-15:00Hodonin - Zlinsko -:-
15:00Uhersky Brod - Zlin B -:-
15:30FK Frydek-Mistek - MFK Karvina B -:-
17:00SK Hranice - Bohunice -:-
TSJECHIË: Division A
14:00Marianske Lazne - Cesky Krumlov -:-16:30Klatovy - Petrin Plzen -:-
TSJECHIË: Division B
62'Olympie Brezova - Hrebec 3:2In afwachting
van updatesBrandys n. Labem - Louny 2:1
RustMeteor Prague - Slany 0:1
RustNeratovice - Chomutov 1:0
RustUjezd Prague - Steti 0:1
14:00Cesky Brod - Ostrov -:-
TSJECHIË: Division C
45+'Dobrovice - Caslav 1:045+'Spoje Prague - Velke Hamry 0:0
16:00Hlinsko - Turnov -:-
TSJECHIË: Division D
18'Zdirec n. D. - Velka Bites 0:115:00Lanzhot - Zdar na Sazavou -:-
15:00Lisen B - Velke Mezirici -:-
15:00Slavoj Polna - Pelhrimov -:-
TSJECHIË: Division E
45+'Slavicin - Batov 1:115:00Holesov - Vsetin -:-
15:00Prerov - Novy Jicin -:-
15:00Skastice - HFK Olomouc -:-
TSJECHIË: Division F
RustVratimov - Havirov 1:114:00Bridlicna - Valasske Mezirici -:-
TSJECHIË: Jihocesky KP
In afwachtingvan updatesMirovice - Trebon 1:0
15:00Hluboka nad Vltavou - Trebetice -:-
15:00Olesnik - Malse Roudne -:-
TSJECHIË: Jihomoravsky KP
RustKurim - SK Krumvir 1:045+'Svratka Brno - Bystrc 0:0
18'Moravska Slavia - Rajecko 0:0
15:00Mutenice - Bosonohy -:-
15:30Boskovice - Letovice - Rajhradice -:-
15:30Kunstat - Ratiskovice -:-
15:30Sparta Brno - Lednice -:-
TSJECHIË: Moravskoslezsky KP
13:00Dolni Datyne - Kravare -:-13:00Koberice - Cesky Tesin -:-
15:00Orlova - Haj ve Slezsku -:-
TSJECHIË: Plzensky KP
In afwachtingvan updatesPetrin Plzen B - Sokol Lhota 0:0
11:30Kaznejov - Horni Briza -:-
15:00Plzen-Cernice - Rapid Plzen -:-
TSJECHIË: Prazsky prebor
RustBranik - Dukla JM 0:2RustPodoli Praha - CAFC 0:0
45+'Tempo Prague - Predni Kopanina 1:1
45+'Uhrineves - Kralovice 2:0
12:30Vysehrad - Kolovraty -:-
15:00Motorlet Prague B - Stresovice -:-
15:30Dolni Chabry - Zlicin -:-
15:30Zizkov B - Treboradice -:-
TSJECHIË: Stredocesky KP
In afwachtingvan updatesSK Doksy - Libis 0:1
14:00Porici n. S. - Dobris -:-
15:00Mnichovohradistsky SK - Tuchlovice -:-
TSJECHIË: Ustecky KP
RustModlany - Krupka 0:045+'Litomericko - Vilemov 3:3
In afwachting
van updatesSrbice - Nestemice 0:0
18'Zatec - Brna 0:0
13:00Probostov - Oldrichov -:-
14:00FK Jilove - Ledvice -:-
TSJECHIË: Zlinsky KP
15:00Napajedla - Kvasice -:-TSJECHIË: U19 League
57'FC Slovan Liberec -19 - Zlin -19 0:2TSJECHIË: 2. Liga Vrouwen
14:00Lisen V - Teplice V -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
11:00Merw - Kopetdag Asgabat -:-12:00Sagadam - FC Asgabat -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
16:30Cerro Largo - Racing Montevideo -:-20:00Penarol - Nacional -:-
URUGUAY: Copa Uruguay
00:30UitgesteldRiver Plate - Defensor Sp. -:-USA: USL Championship
00:00North Carolina - Hartford Athletic -:-USA: MLS Next Pro
23:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 2:300:00Chicago Fire II - Philadelphia II 2:1pen
01:00Houston Dynamo 2 - Austin FC II 0:1
USA: USL League One
00:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity 2:100:00Lexington - Greenville -:-
USA: NISA
22:00UitgesteldClub de Lyon - Capo -:-22:00UitgesteldMichigan Stars - Irvine Zeta -:-
USA: NWSL Vrouwen
00:00Orlando Pride V - Chicago V -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:30Dep. Tachira - Metropolitanos 2:021:00Zamora - Angostura -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Fundacion AIFI - Maritimo -:-VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie
19:00Al-Wahda - Al-Ahli Dubai -:-19:00Ittihad Kalba - Ajman -:-
WALES: Cymru Premier - Championship Play-Offs
13:30Connah's Q. - Newtown -:-WALES: Cymru Premier - Degradatiegroep
13:30Barry - Penybont -:-13:30Colwyn Bay - Aberystwyth Town -:-
13:30Pontypridd - Haverfordwest -:-
WALES: Cymru South
15:00Baglan Dragons - Llantwit Major -:-15:00Carmarthen - Cwmbran Celtic -:-
15:30Afan Lido - Abergavenny Town -:-
15:30Ammanford - Caerau Ely -:-
15:30Llanelli - Pontardawe -:-
15:30Trefelin - Goytre United -:-
20:30Cambrian & Clydach - Abertillery Bluebirds -:-
WALES: Cymru North
15:30UitgesteldBuckley - Guilsfield -:-15:30Gresford - Ruthin -:-
15:30Llandudno - Holywell -:-
15:30Llanidloes - Chirk AAA FC -:-
15:30Mold Alexandra - Caersws -:-
15:30Porthmadog - Airbus -:-
20:30Prestatyn - Flint -:-
WERELD: Club Vriendschappelijk
75'HJK Helsinki (Fin) - PK-35 (Fin) 1:112:00Ekenas (Fin) - KaPa (Fin) -:-
12:00PEPO (Fin) - JIPPO (Fin) -:-
13:00VPS (Fin) - Jaro (Fin) -:-
14:00AfgelastIlves (Fin) - FC Lahti (Fin) -:-
15:30Klubi 04 (Fin) - SalPa (Fin) -:-
16:00IFK Mariehamn (Fin) - KTP Kotka (Fin) -:-
16:00Ilves (Fin) - AC Oulu (Fin) -:-
WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen
18:00Japan -16 V - Zweden -16 V -:-18:15Frankrijk -16 V - Mexico -16 V -:-
WERELD: Club Vriendschappelijk Vrouwen
13:00Trelleborg V (Swe) - Vittsjo V (Swe) -:-13:30IF Brommapojkarna V (Swe) - Gamla Upsala V (Swe) -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
14:00Highlanders - Simba Bhora -:-14:00Hwange - Bulawayo Chiefs -:-
14:00Yadah - Dynamos -:-
ZUID-AMERIKA: South American Championship Vrouwen U17 - Finale groep
00:30Equador -17 V - Paraguay -17 V 1:0ZUID-KOREA: WK League Vrouwen
08:00Boeun Sangmu V - Incheon Hyundai Steel V 0:018'Hwacheon V - Sejong Sportstoto V 0:0
18'Seoul V - Gyeongju V 0:0
18'Suwon FC V - Changnyeong V 0:0
ZWEDEN: 1e Divisie - Noord
14:00Vasalund - Karlbergs -:-16:00FBK Karlstad - Taby -:-
ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid
13:00Lunds - Rosengard -:-14:00Torns - Torslanda -:-
15:00Falkenberg - Trollhättan -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland
15:00Team TG - IFK Lulea -:-ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland
14:00Ahlafors IF - Lidkoping -:-14:00Forward - Grebbestad -:-
14:00Gauthiod - Vanersborgs FK -:-
14:00Herrestads AIF - Kumla -:-
14:00Saffle SK - Stenungsunds -:-
16:00Kongahalla - Motala -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand
13:00Viggbyholms - Osteraker IFK -:-14:00Enkopings SK - Gute -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Götaland
13:00IFK Karlshamn - IFK Hassleholm -:-13:00Osterlen - Nosaby -:-
15:00Kristianstad - Simrishamn -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand
13:00Enskede - Nykopings -:-13:00Smedby - Sylvia -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland
14:00Astrio - Tord -:-14:00Laholms - Ockero -:-
16:00Hittarp - Bergdalens IK -:-
19:00Varbergs GIF - Savedalen -:-
ZWITSERLAND: Challenge Competitie
19:30Nyonnais - FC Sion -:-19:30Xamax - Schaffhausen -:-
20:15Bellinzona - Aarau -:-
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.