REFRESH

Voetbal » Vandaag » Beëindigd

FRANKRIJK: Ligue 1

13:00RC Lens - AS Monaco 2:3

ITALIË: Serie A

12:30Juventus - Frosinone 3:2

NEDERLAND: Eredivisie

12:15Excelsior Rotterdam - Vitesse 1:2

ANDORRA: Primera Divisió

11:00Carroi - Atletic Escaldes 0:4

ARGENTINIË: Copa de la Liga Profesional

23:30Belgrano - Talleres Cordoba 2:2
23:30Huracan - San Lorenzo 0:0
02:00Sarmiento Junin - Barracas Central 0:0
02:00Union Santa Fe - Ind. Rivadavia 4:1

ARGENTINIË: Primera Nacional

01:45Ferro - Arsenal Sarandi 1:1

ARGENTINIË: Primera C - Apertura

23:00Real Pilar - Deportivo Muniz 2:2

ARUBA: Division di Honor - Winnaarsronde

23:30Racing Club Aruba - Dakota 0:1
01:30Estrella - River Plate 4:1

AUSTRALIË: A-League

07:00Melbourne Victory - Central Coast Mariners 0:1
07:00Newcastle Jets - Macarthur FC 2:2

AUSTRALIË: NPL Northern NSW

04:30Charlestown Azzurri - New Lambton 2:1

AUSTRALIË: NPL NSW

05:00Rockdale Ilinden - Marconi 2:2
05:00Sydney Utd - Wollongong Wolves 1:2
06:00APIA Leichhardt - Central Coast -21 3:1

AUSTRALIË: NPL Queensland

07:30Olympic FC - Moreton City Excelsior 1:1

AUSTRALIË: NPL South Australian

07:30FK Beograd - NE Metrostars 0:3

AUSTRALIË: NPL Victoria

06:30StilgelegdOakleigh - Altona Magic 3:0
07:00St Albans - Dandenong City 1:3

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Liga BiH

13:00UitgesteldSiroki Brijeg - Zeljeznicar -:-
13:00Tuzla City - Posusje 0:1

BRAZILIË: Brasiliense

23:30Gama - Paranoa 2:0

BRAZILIË: Catarinense

23:00Joinville - Criciuma 0:0
23:30Marcilio Dias - Nacao 1:1

BRAZILIË: Gaucho

23:00Guarany de Bage - Sao Luiz 1:0

BRAZILIË: Paulista A3

23:15Marilia - Sertaozinho 1:0

BRAZILIË: Paulista A4

23:00Barretos EC - America SP 0:0
23:00Independente SP - Taquaritinga 2:3

BRAZILIË: Rondoniense

00:00Uniao Cacoalense - Vilhena 0:0

BRAZILIË: Sul-Matogrossense

23:00Corumbaense - Ivinhema 4:1

BULGARIJE: Vtora liga

11:00Marek - Belasitsa 1:0
13:00Svoge - Septemvri Sofia 0:2

BULGARIJE: Third League - South-East

13:00Spartak Plovdiv - Dimitrovgrad 5:0

BULGARIJE: Third League - North-East

13:00UitgesteldLokomotiv Ruse - Dunav Ruse II -:-

CAMBODJA: CPL

09:45Angkor Tiger - Tiffy Army 2:1
09:45Kirivong Sok Sen Chey - Prey Veng 3:0
12:00Boeung Ket - Visakha 1:2

CHILI: Primera B

00:30CD Santa Cruz - Barnechea 1:1

CHINA: Super Beker

09:00Shanghai Port - Shanghai Shenhua 0:1

COLOMBIA: Primera A - Apertura

00:10Alianza - Ind. Medellin 2:0
02:20Patriotas - Millonarios 1:0

COLOMBIA: Liga Vrouwen

23:00La Equidad V - America de Cali V 1:1
02:00Ind. Medellin V - Alianza V 2:0

COSTA RICA: Primera División - Clausura

01:00Alajuelense - Herediano 0:1
02:30San Carlos - Puntarenas FC 1:1

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura

22:00UitgesteldPuerto Golfito FC - Jaco -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

00:00UitgesteldJong Holland - Salina -:-
02:15UitgesteldUNDEBA - Willemstad -:-

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

14:00UitgesteldNorderstedt - Bremer -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:00Chemnitzer - Chemie Leipzig 1:1
13:00Viktoria Berlin - Meuselwitz 0:0

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

12:00Makkabi Berlin - RSV Eintracht 3:2

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - Sasel 3:2

DUITSLAND: Oberliga Bremen

13:00Hemelingen - Geestemunde 5:2

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Noord

11:00SV Meppen -19 - Eintracht Braunschweig -19 4:1

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid

13:001. FC Kaiserslautern -19 - Eintracht Frankfurt -19 2:1

DUITSLAND: Junioren Bundesliga West

11:00Borussia Dortmund -19 - Arminia Bielefeld -19 3:1
11:00Fortuna Düsseldorf -19 - Viktoria Koln -19 1:2
11:00Koln -19 - Bayer Leverkusen -19 0:2
11:00MSV Duisburg -19 - Alemannia Aachen -19 0:2
11:00SC Paderborn -19 - Schalke 04 -19 1:1
11:00VfL Bochum -19 - B. Monchengladbach -19 2:3

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura

02:00UitgesteldSanta Tecla - Aguila -:-
02:30FAS - Fuerte San Francisco 1:0

ENGELAND: Women's National League North

15:00UitgesteldAFC Fylde V - Wolverhampton V -:-
15:00UitgesteldStoke City LFC V - Burnley V -:-

ESTLAND: Super Beker

11:30FC Flora Tallinn - JK Trans Narva 3:2pen

FIJI: Premier League

02:00Nadroga - Labasa 2:2
04:00Ba - Tailevu Naitasiri 1:1
04:00Lautoka - Navua 1:1
04:00Nadi - Nasinu 4:2
04:00Suva - Rewa 2:2

FINLAND: Ykkosliigacup

12:00SJK Akatemia - Jaro 1:2

GHANA: Premier League

16:00UitgesteldAccra Lions - Medeama -:-
16:00UitgesteldNations FC - Dreams -:-

GRIEKENLAND: Super League 2

13:00AEL Larissa - Levadiakos 0:0

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 2

10:30Thesprotos - Zakynthos 2:0

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 3

10:00Rodos - Mykonos 0:0
11:30Ellas Syrou - Panargiakos 0:1
12:00Ermionidas-Ermis - Afantou 0:0

GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura

01:00Comunicaciones - Xelaju 0:0

GUINEE: Ligue 1

17:00UitgesteldMilo FC - SOAR -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Clausura

00:00Real Espana - Marathon 3:1
02:00Motagua - Olimpia 0:2

HONG KONG: Premier League

08:00Kitchee - HK -23 6:0
08:00Resources Capital - Eastern AA 0:4
09:30Hong Kong FC - Southern District 0:5

INDIA: I-League

12:00Sreenidi Deccan - Namdhari 2:0

INDIA: Santosh Trophy - Finale groep

05:30Services - Goa FT 1:2
10:00Kerala FC - Meghalaya 1:1

INDONESIË: Liga 2 - Play-offs

09:30Persiraja Aceh - PSBS Biak Numfor 1:1
13:00Malut United - Padang 1:1

ITALIË: Serie D - Groep I

14:30UitgesteldAkragas - Real Casalnuovo -:-

ITALIË: Primavera 1

10:45AS Roma -19 - Genoa -19 3:0
13:00Sassuolo -19 - Lazio Rome -19 1:2

JAPAN: J1 League

06:00Kashiwa - Kyoto 1:1
06:00Verdy - Yokohama M. 1:2

JAPAN: J2 League

04:50Ehime - Blaublitz 1:0
05:00Chiba - Yamagata 2:3
05:00Kumamoto - Shimizu 1:2
05:00Okayama - Tochigi 3:0
06:00Kusatsu - Kagoshima Utd 1:1
06:00Oita - Vegalta Sendai 1:1
06:00Tokushima - Kofu 1:5

JAPAN: J3 League

05:00Imabari - Tottori 1:0
06:00Azul Claro Numazu - Kanazawa 3:0
06:00Kamatamare - Grulla Morioka 1:1
06:00Tegevajaro Miyazaki - Yamaga 1:2
06:00YSCC - Toyama 1:1
11:00Osaka - Nagano 2:1

KAZACHSTAN: Super Beker

13:00Ordabasy - Tobol 1:2pen

KOSOVO: Superliga

13:00Drita - Dukagjini 2:0
13:00KF Llapi - Prishtina 0:0
13:00Liria - Fushe Kosova 0:0

KROATIË: Prva NL

12:30Dubrava - Vukovar 1991 1:2

LUXEMBURG: BGL Ligue

16:00UitgesteldMarisca Mersch - Fola -:-

MALTA: Premier League

11:00Sirens - Gzira 0:4

MEXICO: Liga MX - Clausura

00:00Leon - Atl. San Luis 1:0
02:00Tigres - Atlas 1:1
02:05Guadalajara - U.N.A.M. 3:1
04:10Club America - Cruz Azul 1:0

MEXICO: Liga Premier Serie A

23:00Colima FC - UA Zacatecas 2:4
00:00Cafetaleros - Lobos ULMX 3:0
00:00Escorpiones - Tampico Madero 1:0
00:00Inter de Queretaro - Halcones de Zapopan 4:3pen
02:00Gavilanes de Matamoros - Mineros de Fresnillo 0:1
02:00Porto Palmeiras - San Juan de Aragon 2:0

MEXICO: Liga Premier Serie B

23:00Pachuca 2 - Huracanes Izcalli 4:1
01:00Ayense - Uruapan 1:3

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura

02:00Esteli - Ferretti 2:0
02:00Ocotal - Matagalpa 3:2

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

23:00Esteli -20 - Ferretti -20 3:0
23:00Ocotal -20 - Matagalpa -20 1:1

NIGERIA: NPFL

17:30UitgesteldRemo Stars - Rivers United -:-

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Championship Onder 20 - Kwalificatie

00:00Jamaica -20 - Martinique -20 1:0

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: Gold Cup Women - Groepsfase

01:30Puerto Rico V - Panama V 2:1
04:15Colombia V - Brazilië V 0:1

OEKRAÏNE: Premier League

12:05Veres-Rivne - Kolos Kovalivka 0:2

OEKRAÏNE: U19 League

10:00Metalist 1925 -19 - FC Dynamo Kiev -19 0:7
12:00FK Oleksandriya -19 - Shakhtar Donetsk -19 0:2
12:00Obolon Kiev -19 - Tsjornomorets Odessa -19 1:1
13:00Zorya -19 - Vorskla Poltava -19 1:2

OOSTENRIJK: 2. Liga

10:30Admira - SV Ried 3:2

PANAMA: LPF - Apertura

00:15UMECIT - Miguelito 1:0
02:30Deportivo Universitario - Potros del Este 1:3

PARAGUAY: Primera División - Apertura

00:45Cerro Porteno - Sol De America 0:0

PERU: Liga 1 - Apertura

23:30Melgar - Union Comercio 2:1
00:15Carlos Mannucci - Sporting Cristal 0:4

POLEN: Ekstraklasa

12:30Puszcza - Zagłębie Lubin 2:2

POLEN: I Liga

12:40Arka - S. Rzeszow 5:1

POLEN: Division 2

12:00Stomil Olsztyn - Wisla Pulawy 1:1

PORTUGAL: Liga Portugal 2

12:00Mafra - CS Maritimo 0:0

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group C

13:00Fontinhas - Marinhense 1:1

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group D

12:00Fabril do Barreiro - FC Barreirense 0:1

ROEMENIË: Liga 1

13:00Sepsi Sf. Gheorghe - U. Cluj 0:0

ROEMENIË: Liga 2

13:00Progresul Spartac - Gloria Buzau 1:5

SCHOTLAND: Premiership

13:00Motherwell - Celtic 1:3

SERVIË: Prva Liga

13:00Graficar Beograd - Indjija 1:0
13:00RFK Novi Sad - OFK Belgrado 1:0

SIERRA LEONE: Premier League

17:15UitgesteldDiamond Stars - SLIFA -:-
17:15UitgesteldEast End Lions - Bhantal -:-
17:15UitgesteldFreetown City - Kahunla -:-

SLOVENIË: Prva liga

13:00Rogaska - NK Maribor 0:0

SPANJE: Primera RFEF - Group 2

12:00Baleares - Castellon 0:1
12:00Cordoba - Melilla 4:0
12:00Huelva - Ceuta 2:1
12:00UD Ibiza - Merida AD 0:0

SPANJE: Segunda RFEF - Group 1

12:00Cayon - Rayo Cantabria 1:1
12:00Dep. Fabril - Ourense CF 1:3

SPANJE: Segunda RFEF - Group 2

11:30Zaragoza B - Athletic Bilbao B 2:2
12:00Alaves B - Barbastro 1:1

SPANJE: Segunda RFEF - Group 3

12:00Andratx - Terrassa 0:2
12:00UitgesteldCE Europa - Valencia B -:-
12:00Espanyol B - Pena Deportiva 2:1

SPANJE: Segunda RFEF - Group 4

11:30Racing Cartagena MM - CD Estepona 1:1
12:00Cartagena B - Marbella 1:1
12:00El Palo - La Union 0:1
12:00UCAM Murcia - Real Betis B 1:0

SPANJE: Segunda RFEF - Group 5

11:00Getafe B - Atl. Paso 0:0
12:00Union Adarve - Gimnastica Segoviana 3:3
12:00Ursaria - Badajoz 1:0
13:00Mensajero - Llerenense 0:1
13:00San Fernando - CF Talavera 0:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 1

12:00Atletico Arteixo - Paiosaco 5:2
12:30Sarriana - Estradense 1:2

SPANJE: Tercera RFEF - Group 2

12:00CD Colunga - Gijon Industrial 3:2
12:00Condal - Lenense 0:1
12:00Gijon B - Basico Urraca 2:0
12:00Llanes - Luarca 3:1
12:00Real Titanico - Lealtad 1:2

SPANJE: Tercera RFEF - Group 3

11:45Siete Villas - Atletico Mineros 1:2
12:00Guarnizo - Velarde 2:2

SPANJE: Tercera RFEF - Group 4

11:30Portugalete - Derio 0:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 5

11:45Grama - Rapitenca 1:5
12:00Castelldefels - Mollerussa 1:1
12:00Montanesa - Girona B 0:0
12:00San Cristobal CP - Prat 2:1
12:00Vilafranca - FC L'escala 1:3
12:30L'Hospitalet - Vilassar de Mar 2:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 6

12:00UitgesteldLevante B - Burriana -:-
12:00UitgesteldUtiel - Atzeneta -:-
16:30UitgesteldSilla CF - Patacona -:-
17:00UitgesteldAcero - Soneja -:-
17:00UitgesteldOntinyent 1931 - Castellonense -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 7

11:30AD Torrejon - Colonia M. 1:2
11:30Parla - Las Rozas 1:1
12:00CD Mostoles - Tres Cantos 3:1
12:00Pozuelo de Alarcon - Paracuellos Antamira 0:0
12:00Real Madrid C - Canillas 5:1
12:00RSD Alcala - Trival Valderas 1:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 9

12:00Torremolinos - Torredonjimeno 1:0
12:15Maracena - Almeria B 3:1
12:15Rincon - Torre del Mar 0:4

SPANJE: Tercera RFEF - Group 10

12:00Ayamonte - Xerez D.F.C. 1:1
12:00CD Gerena - Puente Genil 2:0
12:00Coria C.F. - La Palma 0:0
12:00Sevilla C - Cabecense 2:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 11

12:00Mallorca B - Platges de Calvia 1:2

SPANJE: Tercera RFEF - Group 12

12:00Tenerife B - La Cuadra 6:1
13:00Atl. Victoria - Villa Santa Brigida 3:0
13:00Gran Tarajal - Panaderia 1:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 13

12:00CD Algar - Molinense 1:0
12:00EG El Palmar CF - Racing Murcia 1:1
12:30Plus Ultra - CAP Ciudad de Murcia 2:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 14

12:00CD Calamonte - Montehermoso 1:1
12:00Villafranca - Moralo 0:0
12:15Azuaga - Arroyo 1:0
12:30Fuente de Cantos - Castuera 0:0
12:30Pueblonuevo - Trujillo 2:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 16

12:00Comillas - Berceo 0:0
12:00Varea - CDFC Calzada 1:0
12:45UD Logrones B - River Ebro 0:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 17

12:00Binefar - Belchite 97 5:4
12:00Borja - Caspe 1:1
12:00Calamocha - Epila 0:1
12:00Cuarte - Fraga 2:2

SPANJE: Tercera RFEF - Group 18

12:00Albacete B - Cazalegas 1:1
12:00Socuellamos - Quintanar del Rey 1:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

12:00Tabora United - Singida Fountain Gate 1:1

THAILAND: Thai League 1

11:30Ratchaburi - Uthai Thani 1:0
12:00Pathum United - Bangkok Utd 2:2
13:00Chonburi - Sukhothai 3:1

THAILAND: Thai League 2

11:30Suphanburi - Krabi 4:1
12:00Nakhon Ratchasima FC - Nakhon Si 2:1
12:30Chiangmai Utd - Rayong FC 1:2
13:00Nong Bua Pitchaya - Kasetsart 10:1

TOGO: Championnat National

16:00UitgesteldBarracuda - Semassi -:-
16:00UitgesteldBinah - ASC Kara -:-
16:00UitgesteldEntente II - Dynamic Togol. -:-
16:00UitgesteldGomido - OTR -:-
16:00UitgesteldKakadl - Gbikinti Bassar -:-
16:00UitgesteldKara - Doumbe -:-
16:00UitgesteldTambo - Gbohloe-Su -:-
16:00UitgesteldUnisport - Espoir -:-

TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League

23:00Morvant Caledonia Utd - La Horquetta 2:2
01:00Prison Service - Eagles FC 0:3

TURKIJE: Super Lig

11:30Sivasspor - Pendikspor 4:1

TURKIJE: 1. Lig

11:30Boluspor - Erzurumspor 1:0
11:30Keciorengucu - Kocaelispor 2:2

TURKIJE: 2. Lig White Group

11:00Adiyaman FK - Beyoglu Yeni Carsi 0:2
11:00Trabzon FK - Yeni Mersin Idmanyurdu 0:1
12:00Afyonspor - Diyarbekirspor 0:0
12:00Erokspor - Vanspor FK 2:0
12:00Kirklarelispor - Ankaraspor 1:0
12:00Kirsehir SK - Nazillispor 1:0
12:00Serik Bld. - Altinordu 0:0
12:00Zonguldak - Karacabey Bld. 2:1

TURKIJE: 2. Lig Red Group

11:0024 Erzincanspor - Duzcespor 1:1
11:00Igdir FK - Soma Spor 3:1
12:00Etimesgut - Aksaray Bld. 0:1
12:00Fethiyespor - Sariyer 1:1
12:00Inegolspor - Denizlispor 4:0
12:00Isparta 32 Spor - Usakspor 1:0
12:00Karaman - Belediye Derince 2:0
12:00Kastamonuspor - Menemenspor 1:0

TURKIJE: 3. Lig Group 1

12:00Aliaga - 52 Orduspor 2:1
12:00Ayvalikgucu - Hopaspor 1:1
12:00Edirnespor - Inegol Kafkas 5:1
12:00Gumushanespor - Kucukcekmece 1:3
12:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Talasgucu 0:1
12:00Mardin BB - Arguvan 1:1

TURKIJE: 3. Lig Group 2

12:00Amasyaspor - Bulvarspor 0:1
12:00Batman Petrolspor - Anadolu Universitesi 1:0
12:00Ergene Velimese - Karsiyaka 2:2
12:00Eynesil - Hacettepe 1945 1:1
12:00Pazarspor - Efeler 09 0:0
12:00Silifke - Elazigspor 2:2
12:00Turgutluspor - Kelkit 1:2

TURKIJE: 3. Lig Group 3

11:00Tepecik - Fatsa Bld. 2:0
12:00Agri 1970 - Bayburt 1:1
12:00Darica Genclerbirligi - Osmaniyespor 1:0
12:00Erbaaspor - Sivas Bld. 2:1
12:00Kusadasispor - Karakopru 0:0
12:00Kutahyaspor - Silivrispor 0:0

TURKIJE: 3. Lig Group 4

11:00Musspor - Bursa 2:2
12:0023 Elazig FK - Catalca 1:0
12:00Kestel - Balikesirspor 0:3
12:00Orduspor 1967 - Bergama FK 1:0
12:00Siirt Ozel - Tokat 1:1

URUGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Penarol - Miramar 2:0

USA: MLS

01:30Charlotte - New York City 1:0
01:30DC United - New England Revolution 3:1
01:30Orlando City - CF Montreal 0:0
01:30Philadelphia Union - Chicago Fire 2:2
02:30Austin FC - Minnesota 1:2
02:30FC Dallas - San Jose Earthquakes 2:1
02:30Houston Dynamo - Sporting Kansas City 1:1
02:30St. Louis City - Real Salt Lake 1:1
04:30Portland Timbers - Colorado Rapids 4:1

VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura

01:30Zamora - Rayo Zuliano 1:1

VIETNAM: V.League 2

10:00Dong Thap - PVF-CAND 0:0
10:00TTBD Phu Dong - Phu Tho 2:1
11:00Hoa Binh - Da Nang 0:2
12:00Ba Ria Vung Tau - Long An 5:3

WERELD: Club Vriendschappelijk

01:30Barcelona SC (Ecu) - Dep. Quito (Ecu) 1:2
09:45Tabasalu (Est) - FC Tallinn (Est) 3:5
10:15Bohemians 1905 B (Cze) - Hradec Kralove B (Cze) 3:3
10:30AC Sparta Praag B (Cze) - Taborsko (Cze) 3:1
10:30Admira Prague (Cze) - Rokycany (Cze) 0:0
11:00Babrungas (Ltu) - Banga 2 (Ltu) 0:3
11:00FC Dabas (Hun) - Kelen (Hun) 1:3
11:00FK Novosibirsk (Rus) - Dynamo Barnaul (Rus) 2:2
11:00Geylang (Sgp) - Tanjong Pagar (Sgp) 3:1
11:00REAC (Hun) - Penzugyor (Hun) 2:3
11:00Spisska Nova Ves (Svk) - Snina (Svk) 1:0
11:15Khust (Ukr) - Ahrobiznes Volochysk (Ukr) 0:0
12:00Stirling Macedonia (Aus) - Perth SC (Aus) 2:0
12:30FK Mlada Boleslav B (Cze) - SK Slavia Praag B (Cze) 0:1
13:00Balatonfuredi (Hun) - Szekszardi (Hun) 2:1
13:00Karcagi (Hun) - Szolnoki (Hun) 1:1

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

23:00Uruguay V - Equador V 1:3
12:00Georgië V - Noord-Macedonië V 3:0
12:00Gibraltar V - Liechtenstein V 1:1

WERELD: Club Vriendschappelijk Vrouwen

13:00AfgelastRosengard V (Swe) - Brondby V (Den) -:-

ZAMBIA: Super League

12:00Mutondo Stars - Trident 0:1

ZUID-AFRIKA: Diski Challenge

09:00Cape Town City -23 - Sekhukhune -23 3:1
09:00Cape Town Spurs -23 - TS Galaxy -23 3:1
11:00Amazulu -23 - Mamelodi -23 0:3
11:00Richards Bay -23 - Kaizer -23 0:5

ZWEDEN: Zweedse Beker

13:00Halmstad BK - Trelleborg 1:1
13:00Helsingborg - Värnamo 0:1
13:00IFK Göteborg - Skövde 1:0
13:00Mjällby AIF - Västerås SK 2:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.