m.FlashScore.nl

REFRESH

Volleybal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AFRIKA: African Club Championship Women - 5de-8ste plaats

15:00Sporting V - FAP V 1:3
17:00El Shams V - Nigeria Custom Service V 3:0

AFRIKA: African Club Championship Women - 9de-16de plek

16:00Canon V - USFA V 3:0
18:00Revenue V - KCB V -:-

AFRIKA: African Club Championship Women - 13de-16de plaats

14:00DGSP V - Shooting Stars V 0:3

ARGENTINIË: Liga Women - Tweede fase

23:00River Plate V - Universitario de Cordoba V 3:0
23:00San Jose V - Gimnasia V 1:3
23:30Banco Provincia V - Gigantes del Sur V 3:0
01:00San Lorenzo V - Velez Sarsfield V 3:0
01:00Villa Dora V - Estud. de La Plata V 3:1
01:30Boca Juniors V - Club Rosario V 3:0
22:00San Jose V - Estud. de La Plata V -:-
22:00Velez Sarsfield V - Universitario de Cordoba V -:-
23:30Club Rosario V - Gigantes del Sur V -:-
00:00San Lorenzo V - River Plate V -:-
00:00Villa Dora V - Gimnasia V -:-

BELGIË: EuroMillions League - Play-offs

Set 4Guibertin - Zoersel 1:2
advertentie

BELGIË: Liga A Women - Kampioenspoule

20:00Asterix Avo V - Tongeren V -:-

BELGIË: Liga A Women - Losers stage

18:00Farciennes V - Oudegem V 0:3

BRAZILIË: SuperLiga - Play-offs

01:30Sesi - UM Itapetininga 3:0
23:00Sada Cruzeiro - Maringa -:-

DENEMARKEN: Volleyligaen - Play-offs

15:00Gentofte - Middelfart 1:3
15:00Marienlyst - Hvidovre 0:3

DENEMARKEN: Volleyligaen - 5de-8ste plaats

14:00Vestsjaelland - Nordenskov UIF 2:3

DENEMARKEN: Volleyligaen - 9de-11de plek

12:30Amager - Ishoj 3:1

DENEMARKEN: 1e Divisie

13:00Skovbakken - Bedsted 0:3
11:00Frederiksberg - Holte 2:3
13:00Himmelev - Hvidovre VK 2 0:3
16:00KV 61 - Gentofte 2 0:3

DENEMARKEN: Volleyligaen Women - 5de-9ste plaats

12:00Vestsjaelland V - Fortuna Odense V 2:3
13:00Frederiksberg V - Gentofte V 3:2

DENEMARKEN: Division 1 Women

11:00Skovbakken V - Bedsted V 3:2
15:00Ry 75 V - DHV Odense V 3:0
17:00Ikast 2 V - Esbjerg V 1:3
13:00VLI V - Lyngby V 3:1
14:00KSV V - Brondby 2 V 3:0

DUITSLAND: 2. Bundesliga North

15:30Moerser - Bitterfeld 3:1
16:00Bocholt - Essen 0:3
16:00Schuttorf - Mitteldeutschland 3:2

DUITSLAND: 2. Bundesliga South

16:00Freiburg - Friedrichshafen 2 3:0

DUITSLAND: 2. Bundesliga North Women

15:00Berlin V - Bad Laer V 1:3
16:00Emlichheim V - Leverkusen V 2:3

ENGELAND: Super 8 - Losers stage

15:00Richmond Docklands - Newcastle 2:3

ENGELAND: Super 8 Women - Losers stage

16:00Polonia London V - Sheffield Hallam University V -:-

ESTLAND: Meeste Liiga - Play-offs

12:00Kiili - Eesti Maaulikooli 2:3
13:00Neemeco - Valio Voru 1:3
13:00Rakvere II - Saaremaa 1:3
13:00Tallin University - Liider 3:2

ESTLAND: Meistriliiga Women - Play-offs

11:30Tallinna V - Famila/Voru VK V 3:2

FINLAND: Mestaruusliiga - Play-offs

16:00Hurrikaani - ETTA 2:3

FINLAND: Mestaruusliiga Women - Play-offs

16:00Polkky Kuusamo V - Hameenlinna V 3:2

HONGARIJE: NB I - Kampioenspoule

18:00Vegyesz - Kecskemeti RC -:-

HONGARIJE: NB I - Losers stage

16:00MAV Elore SC - Sumegi 3:0

ITALIË: Serie A1

18:00Lube Civitanova - Vibo Valentia 3:0
Set 4Milano - Perugia 1:2
Set 3Padova - Latina 2:0
Set 3Siena - Ravenna 1:1
18:00Sora - BCC-NEP Castellana 3:0
Set 4Verona - Modena 1:2

ITALIË: Serie A2 - Eerste fase

Set 3Alessano - Roma 0:2
Set 3Bergamasco - Taviano 2:0
Set 4Cantu - Grottazzolina 2:1
18:00Catania - Materdomini Castellana 0:3
Set 4Livorno - Brescia 1:2
Set 4Mondovi - Macerata 1:2
18:00Monini Spoleto - Santa Croce 3:0
18:00Piacenza - Bergamo 3:0
18:00Reggio Emilia - Lamezia 3:0
Set 2Lagonegro - Potenza Picena 1:0
Set 2Ortona - Pordenone 1:0

ITALIË: Serie A1 Women

Set 5Brescia V - Conegliano V 2:2
17:00Club Italia V - Chieri '76 V 3:1
17:00Filottrano V - Firenze V 1:3
17:00Novara V - S. Bernardo Cuneo V 3:2

ITALIË: Serie A2 Women - Promotie

17:00Caserta V - Perugia V 3:2
17:00Marignano V - Zambelli Orvieto V 3:1
17:00Martignacco V - Barricalla Collegno V 0:3
17:00Ravenna V - Mondovi V 2:3
17:00Soverato V - Trentino V 0:3

ITALIË: Serie A2 Women - Play-offs

17:00Eurospin Ford Sara Pinerolo V - Sassuolo V 3:0
17:00Marsala V - Givova Baronissi V 3:0
17:00Roma V - Cutrofiano V 1:3
17:00Sorelle Ramonda V - Olbia V 3:0

JAPAN: V Premier League - Kampioenspoule

04:00Toray Arrows - Osaka Sakai 3:2
07:00Gosei Trefuerza - JT Thunders 1:3

JAPAN: V Premier League Women - Kampioenspoule

03:00NEC Red Rockets V - Hisamitsu Springs V 0:3
05:30JT Marvelous V - Toray Arrows V 2:3
08:00Ageo V - Denso Airybees V 2:3

LETLAND: Nacionala Liga - Play-offs

13:00Ozolnieki - Aizpute 1:3
16:00Ventspils - Jekabpils 3:2

NEDERLAND: Eredivisie - Kampioenspoule

16:30Zaanstad - Draisma 0:3

NOORWEGEN: Eliteserien Women - Play-offs

15:00Førde V - Koll V 3:0

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga - Kampioenspoule

16:00SV Salzburg - hotVolleys 3:0

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga - Losers stage

17:30Wolfurt - VC Mils 0:3

OOSTENRIJK: AVL Women - Play-offs

17:00SG SVS Post V - Brunnenbau V 1:3

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga Women - Kampioenspoule

11:00Dornbirn V - Hausmannstatten V 3:1
13:00SU Inzingvolley V - Bruckl V 3:0
15:00SG TI-Volley V - ATSE Graz V 3:2
16:00Seekirchen V - Jennersdorf V 3:2

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga Women - Losers stage

17:00Liebenau V - Villach V 0:3
17:00VBK Klagenfurt V - Krottendorf V -:-

POLEN: PlusLiga

14:45Kedzierzyn-Kozle - Belchatow 3:1

POLEN: I. Liga - Play-offs

18:00Stal Nysa - Krispol Wrzesnia -:-

POLEN: I. Liga - 5de-8ste plaats

18:00Siedlce - Bielsko-Biala -:-

POLEN: Liga Siatkowki Women - Plaatsing play offs

18:00Pila V - Legionowo V 3:0

POLEN: Liga Siatkowki Women - Play-offs

Set 4LKS Lodz V - Bielsko-Biala V 2:1

PORTUGAL: Campeonato Honda - Play-offs

18:00A. J. F. Bastardo - Benfica -:-
18:00SC Caldas - Leixoes SC -:-

PORTUGAL: 1. Divisao Women - 5de-8ste plaats

19:30Porto Volei V - Castelo Maia V -:-

PORTUGAL: 1. Divisao Women - Play-offs

16:00Lusofona V - Belenenses V 0:3
17:00Eanes Lobato V - Braga V -:-

RUSLAND: Vysshaya Liga А

11:00Barnaul - Lokomotiv Izumrud 0:3
13:00Groznyj - Chelyabinsk 1:3
13:00Sterlitamak - Tyumen 1:3
15:00Akademiya Kazan - MGTU Moscow 3:1
15:00ASK N. Novgorod - Gazprom Stavropol 3:0
16:00Avtomobilist - Odintsovo 3:1

RUSLAND: Supercompetitie - Vrouwen

13:00Uralochka V - Metar Chelyabinsk V 3:0
15:00Dynamo Moscow V - Kaliningrad V 3:2
15:00Minsk V - Saratov V 3:2

SERVIË: Liga - Kampioenspoule

Set 3Radnicki - Crvena zvezda 2:0

SLOVENIË: 1. DOL - Play-offs

Set 1Krka - Salonit Anhovo 0:0

SLOWAKIJE: Extraliga Women - 5de-8ste plaats

16:00UKF Nitra V - Presov V 3:0

TURKIJE: Turkish Cup Women

16:00Eczacibasi V - Fenerbahce V 3:1

WIT-RUSLAND: Division A - Play-offs

10:00Soligorsk - Energia 3:1

WIT-RUSLAND: Division A - 5de-8ste plaats

10:00Bgu Bate Borisov - Zapadnij Bug 3:0
10:00RGUOR - Legion Obuhovo 0:3

WIT-RUSLAND: Championship Women - Nacompetitie

09:00Kommunalnik Grodno 2 V - Kommunalnik Grodno V 0:3
11:00Gomel V - Minsk 2 0:3

WIT-RUSLAND: Division A - Nacompetitie

11:00Bumprom - Mogilev 1:3

ZUID-KOREA: Volleyball League - Play-offs

06:00KAL Jumbos - Hyundai Skywalkers 2:3

ZWEDEN: Elitserien - Play-offs

15:00Lunds - Habo 2:3
16:00Linkopings - Falkenberg 1:3

ZWEDEN: Elitserien Vrouwen - Play-offs

13:00Linkopings V - Sollentuna V 1:3
14:00Gislaved V - Svedala V 2:3
16:00Engelholm V - Hylte/Halmstad V 3:1

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live volleybaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Schakel over naar touch-versie