REFRESH

Volleybal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: LVA

00:30Gigantes del Sur - UPCN -:-

ARGENTINIË: Liga Women - Eerste fase

01:00Banco Provincia V - San Lorenzo V -:-
01:00Estud. de La Plata V - Mupol V -:-
01:30Club Rosario V - Boca Juniors V -:-

BELGIË: EuroMillions League

20:30Lindemans Aalst - Roeselare -:-
20:30Prefaxis Menen - Waremme -:-
20:30VDK G. - Haasrode Leuven -:-

BELGIË: Liga A Women

20:30Asterix Avo V - Tongeren V -:-
20:30Charleroi V - Oostende V -:-
20:30Royal Antwerp V - Oudegem V -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premijer liga

19:00Modrica - Maglic Foca -:-
16:00Tempo - Jedinstvo -:-
17:00Borac - Kakanj -:-
19:00Domaljevac - Bosna -:-

BRAZILIË: SuperLiga

20:00Minas - Volei Renata -:-

BRAZILIË: Supercompetitie - Vrouwen

23:30Barueri V - Flamengo V 3:0
00:00Fluminense V - SESC-RJ V 0:3
00:00Minas V - Valinhos V 3:0
00:00Pinheiros V - Osasco V 1:3
23:00Sao Caetano V - Praia Clube V -:-

BULGARIJE: Supercompetitie

17:30Hebar - Cherno More -:-

BULGARIJE: Supercompetitie - Vrouwen

16:00Rakovski V - Kazanlak V -:-

DENEMARKEN: 1e Divisie

17:00Ikast - Skovbakken -:-

DENEMARKEN: Landspokal Beker

15:00Aarhus - Aalborg Volley -:-

DENEMARKEN: Division 1 Women

15:00Ikast V - Aalborg Volley V -:-
15:30Esbjerg V - ASV Aarhus 2 V -:-
14:00KSV V - Holte V -:-

DENEMARKEN: Landspokal Beker Vrouwen

13:00ASV Aarhus V - Fortuna Odense V -:-

DUITSLAND: 1. Bundesliga

19:00Herrsching - Rottenburg -:-
19:30Duren - Giesen -:-
19:30Friedrichshafen - Luneburg -:-
20:00Buhl - UV Frankfurt -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga North

18:00Lindow/Gransee - Warnemunde -:-
19:00Bitterfeld - Braunschweig -:-
19:30Moerser - Baden -:-
19:30Mondorf - Bocholt -:-
20:00Kiel - Essen -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga South

15:30Friedrichshafen 2 - Leipzig -:-
19:00Gonsenheim - VI Frankfurt -:-
19:00Grafing - Freiburg -:-
20:00Hammelburg - Schwaig -:-
20:00Karlsruhe - Delitzsch -:-
20:00Mimmenhausen - VC Gotha -:-

DUITSLAND: 1. Bundesliga Women

17:00Erfurt V - SC Schweriner V -:-
18:00Aachen V - Dresdner SC V -:-
19:00Suhl V - USC Munster V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga North Women

17:00Stralsund V - VCO Berlin V -:-
18:00Dingden V - Ostbevern V -:-
19:30Borken V - Oythe V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga South Women

15:00Vilsbiburg II V - Planegg-Krailling V -:-
19:00Neuwied V - Holz V -:-
19:00SV Lohhof V - Waldgirmes V -:-
19:30Allgau Sonthofen V - VCO Dresden V -:-
19:30Stuttgart II V - Grimma V -:-

EUROPA: MEVZA

18:00ACH Ljubljana (Slo) - Mladost Brcko (Bih) -:-
18:00Mladost Kastel Luksic (Cro) - OK Maribor (Slo) -:-

EUROPA: MEVZA Women

19:00Calcit Kamnik V (Slo) - Kastela V (Cro) -:-

EUROPA: Baltic League

15:00Biolars/Olaine - Pere Leib Tartu -:-
16:00Saaremaa - Tallinn -:-
17:00Jekabpils - Limbazi -:-
18:00RTU - TTU -:-

FINLAND: Mestaruusliiga

14:30ETTA - VaLePa -:-
16:00Loimu - Vantaa Ducks -:-
16:00Savo - Hurrikaani -:-
16:00Tiikerit - Akaa -:-

FINLAND: Mestaruusliiga Women

16:00Kangasala V - Puijo V -:-
16:00LiigaPloki V - LP-Vampula V -:-
16:00WoVo V - Hameenlinna V -:-

FRANKRIJK: Ligue A

16:30Toulouse - Ajaccio -:-
19:30Poitiers - Rennes -:-
19:30Tours - Chaumont -:-

FRANKRIJK: Ligue B

18:00Illacaise - Martigues -:-
18:00Plessis Robinson - Frejus -:-
20:00Cambrai - Nancy -:-
20:30Lozere - Nazaire -:-

FRANKRIJK: Ligue A Women

17:00France Avenir 2024 V - Venelles V -:-
19:00Saint-Raphael V - TFOC V -:-
20:00Chamalierois V - Mougins V -:-
20:00Le Cannet V - Paris V -:-
20:00Mulhouse V - Vandoeuvre V -:-
20:30Beziers V - Marcq Baroeul V -:-
20:45RC Cannes V - Nantes V -:-

GRIEKENLAND: A1

16:00Panathinaikos - OFI -:-
18:00Elpis Ampelokipi - Pamvochaikos -:-
18:30Iraklis - Alexandropolis -:-

GRIEKENLAND: A1 Women

17:00Markopoulo V - Aris V -:-
18:00ASP Thetis V - Thira V -:-
18:00Evosmou V - AO Porfiras V -:-
19:00Panathinaikos V - Ilisiakos V -:-

HONGARIJE: NB I - Kampioenspoule

19:00Penzugyor - Fino Kaposvar SE -:-

HONGARIJE: NB I Women

16:00MTK Boedapest V - MCM Kaposvari V -:-
18:00TFSE V - SZBBRA V -:-
18:00Ujpest V - Nyiregyhaza V -:-
18:30Budaors V - Penta-Godolloi RC V -:-
19:00DVTK V - DSZC Eotvos V -:-

ISRAËL: Premier League

18:00Aylabon - H. Kfar Saba -:-

ITALIË: Serie A1

15:00Vibo Valentia - Piacenza -:-
20:30Monza - Latina -:-

ITALIË: Serie A1 Women

20:30Casalmaggiore V - Conegliano V -:-

JAPAN: V.League

Set 2JT Thunders - Toray Arrows 1:0
05:00Suntory Sunbirds - FC Tokyo -:-
07:00Panasonic Panthers - Nagano -:-
08:00Nagoya - JTEKT -:-

JAPAN: V.League Women - Play-offs

Set 1Denso Airybees V - Okayama Seagulls V 0:0
06:30JT Marvelous V - Ageo V -:-

KROATIË: Prva Liga Women

18:30Dubrovnik V - Nova Gradiska V -:-

LETLAND: Nacionala Liga - Kampioenspoule

12:00Jekabpils - Ozolnieki -:-
15:00Daugavpils - RTU -:-

LETLAND: Nacionala Liga - Losers stage

11:00Jelgava NSC - Riga -:-

LETLAND: Nacionala Liga Women

17:00Murjani V - RSU-MVS V -:-

NEDERLAND: Eredivisie

19:30Advisie/SSS - Vocasa Nijmegen -:-
19:30RECO - Zaanstad -:-
20:00Draisma - Taurus -:-
20:00Groningen/Lycurgus - Orion -:-

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

20:00Eurosped V - Sneek V -:-
20:00Sliedrecht V - Zwolle V -:-

NOORWEGEN: Eliteserien Women

15:30Tromso V - Koll V -:-

OEKRAÏNE: Superleague

10:00Lokomotiv Kharkiv - Sertse Podillya -:-
10:00Novator Khmelnitsky - Yurakademiya -:-
12:30Zhytychi Zhytomyr - Burevisnyk -:-

OEKRAÏNE: Superleague Women

10:00Polesie Zhytomyr V - Volyn Lutsk V -:-
10:00Regina V - Bilozgar Meduniversitet V -:-
11:00Peduniversitet-SHVSM V - Ternopil V -:-
12:00Prometey V - Zaporizhya V -:-

OOSTENRIJK: AVL - Kampioenspoule

19:00Aich/Dob - UVC Graz -:-

OOSTENRIJK: AVL - Losers stage

17:00Sokol Wien - Amstetten NO -:-
17:00Weiz - VBK Klagenfurt -:-

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga

16:00SK Posojilnica 2 - TSV Hartberg -:-
17:00Hausmannstatten - Akad. Graz -:-
18:00Lenzing - Tirol Innsbruck -:-
18:00Wr. Neustadt - hotVolleys -:-
19:00Bisamberg - Oberndorf -:-
19:00Enns - Wolfurt -:-
19:00St. Polten - SV Salzburg -:-
19:00VC Mils - Steyr -:-
19:30Liebenau - Weiz 2 -:-
19:45Roadrunners/Perchtoldsdorf - UVC Graz 2 -:-

OOSTENRIJK: AVL Women

14:30SG SVS Post V - VC Tirol V -:-
16:30SG TI-Volley V - UVC Graz V -:-
18:30Linz-Steg V - Eisenerz/Trofaiach V -:-
19:00Hartberg V - Salzburg V -:-
19:00Wildcats V - Brunnenbau V -:-

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga Women

15:00Dornbirn V - Brunnenbau 2 V -:-
15:00Purgstall V - SU Inzingvolley V -:-
16:00Linz-Steg 2 V - SG Eisenerz/Trofaiach 2 V -:-
16:30Bisamberg V - Oberndorf V -:-
16:30Wildcats 2 V - Villach V -:-
17:00Liebenau V - ATSE Graz V -:-
18:00Jennersdorf V - VBK Klagenfurt V -:-
18:00Seekirchen V - SG SVS hotVolleys V -:-
19:00Bruckl V - Wolfsberg V -:-
19:30Hausmannstatten V - Akad. Graz V -:-

POLEN: PlusLiga

14:45Zawiercie - Kedzierzyn-Kozle -:-
17:30Belchatow - Bydgoszcz -:-
18:00UitgesteldGdansk - Slepsk Suwalki -:-
20:30GKS Katowice - Olsztyn -:-

POLEN: I. Liga

15:30AGH Krakow - Spala -:-
16:00Jaworzno - Strzelce Opolskie -:-
17:00Bielsko-Biala - Lechia Tomaszow Mazowiecki -:-
17:00Norwid Czestochowa - Krispol Wrzesnia -:-
18:00Chrobry Glogow - Kluczbork -:-
18:00Siedlce - Stal Nysa -:-

POLEN: Liga Siatkowki Women

17:00Radom V - Budowlani Lodz V -:-
17:00Rzeszow V - Wisla Warszawa V -:-
18:30MKS Kalisz V - Pila V -:-

POLEN: I. Liga Women

16:00SMS PZPS Szczyrk V - Tarnow V -:-
17:00Joker Swiecie V - Energetyk Poznan V -:-
17:00AfgelastSan Jaroslaw V - Budowlani Torun V -:-
19:00Czestochowianka V - KS AZS Gliwice V -:-

PORTUGAL: Campeonato Honda

17:00SC Caldas - Famalicense -:-
18:00Benfica - Vitoria Guimaraes -:-
18:00Esmoriz GC - Sporting de Espinho -:-
18:00Leixoes SC - A. J. F. Bastardo -:-
18:00Sporting CP - Clube K -:-
19:00Mamede - Castelo Maia GC -:-
20:00Ginastica - Viana -:-

PORTUGAL: 1. Divisao Women

17:00AJM/FC Porto V - Belenenses V -:-
17:00CD Aves V - Sporting V -:-
17:00Vilacondense V - Castelo Maia V -:-
18:00Braga V - Clube Kairos V -:-
18:00Famalicao V - Leixoes V -:-
18:00Porto Volei V - Boavista V -:-

ROEMENIË: Divizia A1

16:00Arcada Galati - Timisoara -:-
16:00Gloria Buzau - Craiova -:-
16:00Stiinta Baia Mare - Campia Turzii -:-
16:00U. Cluj - Unirea Dej -:-
17:00Zalau - Dinamo Bucuresti -:-

ROEMENIË: Divizia A1 Women

15:00Targoviste V - Voluntari V -:-
17:00Alba Blaj V - Medgidia V -:-
17:30Lugoj V - Rapid Bucuresti V -:-
18:00Belor Galati V - U. Cluj V -:-

RUSLAND: Superleague

15:00Novyi Urengoy - Kemerovo -:-
15:00Zenit Kazan - Nizhnevartovsk -:-
16:00ASK N. Novgorod - Zenit St. Petersburg -:-
16:00Din. Moscow - Dinamo-Lo -:-

SERVIË: Liga

18:00Novi P. - Partizan -:-
19:00Mladi Radnik - Radnicki -:-

SERVIË: Liga Women

17:00Partizan V - Zeleznicar V -:-
18:00Ub V - Spartak Subotica V -:-
19:00Beograd V - Klek V -:-

SLOVENIË: 1. DOL

18:00Triglav Kranj - Crnuce -:-
19:00Krka - Sostanj -:-
20:00Pomgrad - Salonit Anhovo -:-

SLOVENIË: 1. DOL Women

17:00Luka Koper V - Ankaran V -:-
19:30Grosuplje V - Nova KBM Branik V -:-

SLOWAKIJE: Extraliga - Kampioenspoule

18:00Svidnik - Komarno -:-

SLOWAKIJE: Extraliga - Losers stage

17:00Presov - Myjava -:-

SLOWAKIJE: Extraliga Women - Kampioenspoule

17:00Slavia Bratislava V - Nove Mesto nad Vahom V -:-

SLOWAKIJE: Extraliga Women - Losers stage

18:00Brusno V - UCM Trnava V -:-

SPANJE: SuperLiga

17:30Almoradi - Almeria -:-
17:30Emeve Lugo - Grau -:-
18:00Melilla - Voley Palma -:-
19:00Ibiza - Santanderina -:-
19:00Manacor - Rio Duero -:-
19:00Vecindario - Voleibol Teruel -:-

SPANJE: Supercompetitie - Vrouwen

17:00Las Palmas V - Logrono V -:-
18:00CV Kiele Socuellamos V - Avarca de Menorca V -:-
18:00Haro Rioja V - La Laguna V -:-
19:30CV Madrid V - Sant Cugat V -:-

TSJECHIË: Extraliga

15:00Usti - Ostrava -:-
17:00Kladno - Karlovarsko -:-
17:00Zlin - Ceske Budejovice -:-
18:00Brno - Liberec -:-
18:00Prague - Pribram -:-
19:30Beskydy - Odolena Voda -:-

TSJECHIË: Extraliga Women

17:00Frydek-Mistek V - Ostrava V -:-
17:00Olymp Prague V - Prerov V -:-
17:00TJ Sokol Sternberk V - Prostejov V -:-
18:00KP Brno V - VK Liberec V -:-

TURKIJE: Efeler Ligi

11:00Fenerbahce - Arkasspor -:-
12:00Arhavi Bld. - Spor Toto -:-
12:00Istanbul BB - Sorgun -:-
13:30Belediye Plevne - Galatasaray -:-
14:00Inegol - Ziraat Bankasi -:-

TURKIJE: Division 1 Women

14:00Fenerbahce V - Besiktas V -:-

WIT-RUSLAND: Championship Women - Eerste fase

13:00Mogilev V - Minsk 2 -:-
14:30Zhemchuzhina V - Lokomotiv Pribuzhe V -:-

WIT-RUSLAND: Division A

15:00Energia - Stroitel Minsk -:-
15:00Legion Obuhovo - Mapid Minsk -:-
15:30Mogilev - Bate-BGUFK -:-

ZUID-KOREA: Volleyball League

06:00KB Stars - Hyundai Skywalkers -:-

ZUID-KOREA: Volleyball League Women

08:00GS Caltex V - Expressway Co V -:-

ZWEDEN: Elitserien

15:00Sater - Falkenberg -:-
16:00Habo - Sollentuna -:-
16:00Sodertelge - Linkopings -:-
17:30Lunds - Vingaker -:-

ZWEDEN: Elitserien Vrouwen

15:00Lindesberg V - Hylte/Halmstad V -:-
15:00Svedala V - Lunds VK V -:-
15:00Värnamo V - Gislaved V -:-

ZWITSERLAND: NLA

17:30Lausanne - Amriswil -:-
18:00Chenois - Schonenwerd -:-
18:00Lutry-Lavaux - Nafels -:-

ZWITSERLAND: NLA Women

17:00Aesch Pfeffingen V - Geneve V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live volleybaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.