Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden
EUROPA: Champions League - Play-offs
21:00Real Madrid - Bayern München -:-EUROPA: Europa Conference League - Play-offs
18:45Club Brugge - Fiorentina -:-ALBANIË: Super League
16:00Din. Tirana - Egnatia -:-16:00Erzeni - Teuta -:-
16:00Kukesi - Partizani -:-
16:00Skenderbeu - Laci -:-
16:00Tirana - Vllaznia -:-
ALBANIË: First Division
16:00Besa - Flamurtari -:-16:00Burreli - Apolonia Fier -:-
16:00Kastrioti - Korabi Peshkopi -:-
16:00Luzi - Vora -:-
16:00Tomori Berat - Lushnja -:-
ANGOLA: Girabola League
16:00CD Lunda Sul - Interclube -:-16:00Santa Rita - Wiliete -:-
16:00Sao Salvador - Desportivo Huila -:-
16:00Uniao de Malanje - Kabuscorp -:-
16:30Academica - Libolo -:-
17:00Petro - Sporting de Cabinda -:-
17:00Primeiro de Agosto - Bravos do Maquis -:-
ARGENTINIË: Primera Nacional
20:00Patronato - San Miguel 0:0ARGENTINIË: Torneo Promocional Amateur - Apertura
18:30Barrancas - Atletico Pilar -:-ARGENTINIË: Copa Argentina
20:05Arsenal Sarandi - Estudiantes Rio Cuarto -:-23:05Colon - Los Andes -:-
ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
00:00Independiente 2 - Talleres Cordoba 2 0:120:00Deportivo Riestra 2 - River Plate 2 -:-
20:00Huracan 2 - Lanus 2 -:-
20:00Rosario Central 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
20:15Central Cordoba 2 - Platense 2 -:-
ARMENIË: First League
14:00Onor - Ararat 2 -:-ARUBA: Division di Honor - Nacompetitie
02:00La Fama - Real Koyari 8:1AUSTRALIË: Northern NSW State League
12:00UitgesteldSingleton Strikers - South Cardiff -:-12:00Thornton Redbacks - Kahibah -:-
12:00West Wallsend - Belmont Swansea Utd. -:-
AZERBEIDZJAN: I Liqa
13:00Iravan - Difai Agsu -:-BAHREIN: Premier League
18:00Al-Muharraq - East Riffa -:-18:00Al-Rifaa - Al-Ahli Manama -:-
18:00Al-Shabbab - Al Khalidiyah -:-
BELARUS: Beker
17:00Zhodino - Isloch -:-19:45Neman - Din. Minsk -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Vrouwen
13:00Zorka-BDU V - Dynamo Brest V -:-14:00Bobruichanka V - Dyussh-Polesgu V -:-
15:00Minsk FK V - FC Gomel V -:-
17:00Belarus -19 V - Dnepr Mogilev V -:-
BELGIË: Pro League U21
18:00KV Oostende -21 - Lommel SK -21 -:-BOSNIË EN HERZEGOVINA: Beker
18:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-BOTSWANA: Premier League
15:00Holy Ghost - Police XI -:-15:00Jwaneng Galaxy - Eleven Angels -:-
15:00Nico United - Security Systems -:-
15:00Orapa United - Matebele -:-
15:00Tafic FC - Masitoaka -:-
15:00VTM FC - Township Rollers -:-
BRAZILIË: Serie B
02:00Botafogo SP - Mirassol 0:0BRAZILIË: Gaucho 2
20:00UitgesteldEC Cruzeiro - GE Gloria -:-00:00UitgesteldAimore - GE Bage -:-
00:00UitgesteldLajeadense - Inter Santa Maria -:-
00:00UitgesteldMonsoon - Sao Gabriel -:-
00:30UitgesteldBrasil Farroupilha - Gaucho -:-
BRAZILIË: Maranhense - Play-offs
00:30Maranhao - Moto Club -:-BRAZILIË: Matogrossense 2
00:30Paulistano FC - Rondonopolis EC 0:9BRAZILIË: Rondoniense - Play-offs
22:00Vilhena EC - Porto Velho -:-BRAZILIË: Roraimense - Tweede fase
01:00Progresso - Sao Raimundo RR 0:1303:00Monte Roraima - Atl. Roraima 3:0
BRAZILIË: Copa Espirito Santo - Eerste fase
00:00Porto Vitoria - Real Noroeste -:-BRAZILIË: Brasileiro U20
20:00Athletico-PR -20 - America Mineiro -20 -:-20:00Bahia -20 - Ceara -20 -:-
20:00Botafogo -20 - Goias -20 -:-
20:00Fluminense -20 - Atletico-MG -20 -:-
20:00RB Bragantino -20 - Atletico GO -20 -:-
20:30Sao Paulo -20 - Palmeiras -20 -:-
21:00Corinthians -20 - Cuiaba -20 -:-
BRAZILIË: Baiano U20
20:00Catuense -20 - Juazeirense -20 -:-20:00Jacuipense -20 - Alagoinhas -20 -:-
20:00Ypiranga -20 - Bahia de Feira -20 -:-
BRAZILIË: Brasiliense U20
20:00Real Brasilia -20 - Samambaense -20 -:-BRAZILIË: Catarinense U20
20:00Brusque -20 - Nacao -20 -:-BRAZILIË: Pernambucano U20 - Eerste fase
20:00Petrolina -20 - Atletico Torres -20 -:-BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen
00:00UitgesteldSantos V - Gremio V -:-BULGARIJE: Third League - South-West
17:00Balkan Botevgrad - Vihren -:-17:00CSKA Sofia II - Minyor Pernik -:-
17:00Hebar 2 - Botev Ihtiman -:-
17:00Kostinbrod - Slivnishki Geroy -:-
17:00Levski Sofia II - CSKA 1948 Sofia III -:-
17:00Oborishte - Kyustendil -:-
17:00Razlog - Bansko -:-
17:00Slavia Sofia 2 - Septemvri Simitli -:-
17:00Vitosha Bistritsa - Septemvri Sofia 2 -:-
BULGARIJE: Third League - North-East
16:00Septemvri Tervel - PFK Ludogorets III -:-BURUNDI: Coupe du President
15:00Le Messager Ngozi - Bumamuru -:-15:00Vital O - Deira -:-
CAMBODJA: CPL - Championship Play-Offs
13:00Boeung Ket - Phnom Penh Crown -:-13:00Svay Rieng - Visakha -:-
CANADA: Championship
03:00Cavalry - Vancouver Whitecaps 1:2CHILI: Primera Division Women
17:00Deportes Iquique V - Antofagasta V -:-17:00S. Morning V - A. Italiano V -:-
21:30Everton V - Coquimbo V -:-
21:30U. Catolica V - Cobresal V -:-
21:30U. De Chile V - U. Espanola V -:-
22:00Palestino V - Colo Colo V -:-
COLOMBIA: Copa Colombia
23:00Envigado - Real Cartagena -:-CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
14:00Celeste - AC Rangers -:-16:00Renaissance - Etoile de Kivu -:-
COSTA RICA: Primera División - Clausura
03:00San Carlos - Saprissa 0:304:00Liberia - Grecia 1:0
23:00Guanacasteca - Zeledon -:-
CYPRUS: Cyta Championship - Degradatiegroep
17:00Zakakiou - Apollon Limassol -:-DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF
22:00Delfines Del Este - Cibao -:-22:00Vega Real - Atletico Pantoja -:-
DUITSLAND: Regionale Liga Noord
18:30Phonix Lubeck - Hamburger SV II -:-19:00TSV Havelse - Kilia Kiel -:-
19:30SC Weiche-08 - Bremer -:-
DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein
19:00Flensburg - Neumunster -:-19:00Heider SV - Nordmark Satrup -:-
19:30Hohenwestedt - Eckernforder SV -:-
DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen
19:00BSV Rehden - Eintracht Celle -:-19:00Eilvese - Bornreihe -:-
19:00Rotenburger - Ramlingen-Ehlershausen -:-
20:00Heeslinger - Egestorf-Langreder -:-
DUITSLAND: Oberliga Hessen
19:15Eddersheim - Friedberg -:-19:30Hunfelder - Hanauer SC -:-
DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg
18:30Hollenbach - Essingen -:-19:00Oberachern - Offenburger -:-
19:00Reutlingen - Grossaspach -:-
DUITSLAND: Oberliga Niederrhein
19:00SW Essen - KFC Uerdingen -:-19:30Frintrop - Hamborn -:-
19:45Buderich - Baumberg -:-
ECUADOR: Serie B
02:00Manta - San Antonio 1:122:30Guayaquil City - Cuniburo -:-
EGYPTE: Division 2 A - Degradatiegroep
15:30Abu Qir Semad - Telecom Egypt -:-15:30Asyut Petroleum - Nasr Taadeen -:-
15:30Gomhoriat Shebin - Aswan SC -:-
15:30Makadi - Nogoom FC -:-
15:30Misr Elmaqasah - Dekernes -:-
EGYPTE: Division 2 A - Promotie groep
15:30Haras El Hodood - Al Qanah -:-15:30La Viena - Tanta -:-
15:30Proxy - Ghazl El Mahallah -:-
15:30Wadi Degla - Raya -:-
ENGELAND: League One - Play-offs
21:00Peterborough United FC - Oxford United -:-ESTLAND: Beker
17:00Paide - Nõmme Kalju FC -:-19:30FCI Levadia Tallinn - Viimsi JK -:-
EUROPA: EK -17 - Vrouwen
15:30Noorwegen -17 V - Frankrijk -17 V -:-18:30Zweden -17 V - Engeland -17 V -:-
FAERÖEREILANDEN: 1. Deild
19:30Runavik 2 - FC Suduroy -:-FAERÖEREILANDEN: Faroe Islands Cup
19:00Vikingur - Argir -:-FILIPIJNEN: PFL
09:45Kaya - Philippine Air Force -:-FINLAND: Kakkonen - Groep B
17:30Poxyt - Tampere Utd -:-FINLAND: Suomen Cup
17:00Atlantis - JaPS -:-17:00OLS Oulu - SJK -:-
17:30FC Honka Espoo - PK-35 -:-
17:30GBK Kokkola - AC Oulu -:-
17:30KaPa 1924 - JBK -:-
17:30Kultsu - FC Lahti -:-
17:30Mikkeli 2 - Mikkeli -:-
17:30SalPa - Ekenas -:-
17:30Vaajakoski - KTP Kotka -:-
17:30VIFK - SJK Akatemia -:-
18:00Ilves 2 - Inter Turku -:-
18:00Lahden Reipas - FC Haka Valkeakoski -:-
18:00VJS - Gnistan -:-
18:30MuSa - TPV -:-
19:00EBK - Keski-Uusimaa -:-
19:10Toolon Taisto - KaPa -:-
19:30NJS - EPS -:-
19:45MiPK - PEPO -:-
FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen
16:30AS Saint-Étienne V - Lille V -:-16:30Fleury 91 V - Montpellier HSC V -:-
16:30Girondins Bordeaux V - Olympique Lyon V -:-
16:30Guingamp V - Le Havre AC V -:-
16:30Paris FC V - Dijon FCO V -:-
16:30Stade de Reims V - PSG V -:-
GHANA: Premier League
17:00Berekum Chelsea - Hearts Of Oak -:-GIBRALTAR: National League - Championship Play-Offs
21:00Magpies - Manchester 62 -:-GRIEKENLAND: Super League 2 - Degradatiegroep
15:00Aiolikos - Kampaniakos -:-15:00Giouchtas - Panathinaikos B -:-
15:00Iraklis 1908 - Karditsa -:-
15:00Kozani - PAOK B -:-
15:00PAE Egaleo - Olympiakos B -:-
IJSLAND: Besta deild Women
20:00Breidablik V - Stjarnan V -:-20:00Hafnarfjordur V - Throttur V -:-
20:00Keflavik V - Valur V -:-
IRAK: Stars League
14:45Al Karkh - Erbil -:-14:45Newroz - Al-Qassim -:-
17:00Naft Al-Basra - Al Wasat -:-
19:15Al Najaf - Al Talaba -:-
21:30Al Kahraba - Al Shorta -:-
IRAN: Division 1
15:45Ario Eslamshahr - Darya Babol -:-16:00Mes Shahr Babak - Mes Kerman -:-
16:00Mes Soongoun - Saipa -:-
16:30Chadormalu - Khooshe Talaee -:-
16:30Shahre Raz - Fajr Sepasi -:-
17:00Esteghlal Molasani - Shahin Bandar Ameri -:-
17:00Kheybar Khorramabad - Astara -:-
17:00Naft M.I.S - Damash Gilan -:-
17:30Pars Janoobi Jam - Naft Gachsaran -:-
KAZACHSTAN: Beker - Play-offs
15:00Atyrau - Kairat Almaty -:-15:00Tobol - FC Astana -:-
17:00Ordabasy - Aktobe -:-
17:00Yelimay Semey - Kyzylzhar -:-
KENIA: Super League
12:00Mulembe United - Rainbow -:-14:00Kisumu All-Stars - Assad -:-
KIRGIZIË: Premier Liga
13:30Alay Osh - Muras United -:-LIBIË: Premier League
17:00Asaria - Al Ahly Tripoli -:-LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup
19:00FC Vaduz - Triesenberg -:-LITOUWEN: Beker
17:00Viltis Vilnius - Nevezis Kedainiai -:-MALTA: FA Trofee
19:00Birkirkara - Sliema -:-MAROKKO: Coupe du Trone
19:00FAR Rabat - Renaissance Zemamra -:-MAURITIUS: Super League
16:30Pamplemousses - Grande Riviere -:-MEXICO: Liga Premier Serie A - Play-offs
19:00Deportiva Venados - Tampico Madero -:-MOLDAVIË: Super Liga - Degradatiegroep
16:00Drochia - Sparta Selemet -:-16:00Floresti - Saxan Gagauz Yeri -:-
16:00Victoria - Univer-Oguzsport -:-
MONTENEGRO: Druga Liga
19:00FK Podgorica - Kom Podgorica -:-MONTENEGRO: Beker
16:00Rudar - Buducnost -:-17:00Jezero - Decic -:-
MYANMAR: MNL League Cup
11:30Glory Goal - Rainbow -:-11:30Kachin United - Rakhine United -:-
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play-offs
00:00Managua FC -20 - Ferretti -20 -:-NIGER: Super Ligue
17:15ASFAN - Police -:-17:15Tahoua - Douanes Niamey -:-
NOORWEGEN: NM Beker
18:00Eidsvold - Sandnes -:-18:00Lysekloster - KFUM Oslo -:-
18:00Molde FK - Sarpsborg 08 -:-
18:00Raufoss - Fredrikstad -:-
18:00Stabaek - Bryne -:-
18:00Vålerenga - HamKam -:-
19:05Levanger - Viking -:-
NOORWEGEN: Beker - Vrouwen
15:30Mjolner V - Honefoss V -:-18:00Bjornevatn V - Porsanger V 3:0
18:00Fana V - Fyllingsdalen V -:-
18:00Grei V - KFUM Oslo V -:-
18:00Klepp V - Viking V 0:3
18:00Kongsvinger V - Frigg V -:-
18:00Krokelvdalen V - Tromsø IL V -:-
18:00Snogg V - Start V -:-
18:00Strömsgodset IF V - Odd V -:-
18:00Tynset V - Tiller V -:-
18:15Volda V - Herd V -:-
19:00Grimstad V - Arendal V -:-
19:00LSK Kvinner 2 V - Ham-Kam V -:-
19:00Sandefjord V - Ovrevoll Hosle V -:-
19:00Sarpsborg 08 V - Nanset V -:-
19:00Sola V - Avaldsnes V -:-
OEGANDA: Premier League
15:00Bright Stars - NEC FC -:-15:00Villa - Wakiso Giants -:-
18:00Vipers - Express -:-
OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Championship Play-Offs
11:00Shakhtar Donetsk V - Ladomir V -:-OMAN: Professional League
15:45Sur Club - Ibri -:-18:30Sohar - Al-Shabab -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal
19:30Wallern/St Marienkirchen - SPG Wels -:-OOSTENRIJK: Burgenland
19:30Klingenbach - Edelserpentin -:-OOSTENRIJK: Karnten
18:00SC Landskron - SV Spittal -:-18:30Donau Klagenfurt - SAK Klagenfurt -:-
19:00ATSV Wolfsberger - Bleiburg -:-
19:00Lendorf - SK Austria Klagenfurt (Am) -:-
19:00Volkermarkt - Kottmannsdorf -:-
OOSTENRIJK: Oberosterreich
19:30Weisskirchen - Dietach -:-OOSTENRIJK: Salzburg
17:30Union Henndorf - Strasswalchen -:-18:00Eugendorf - Thalgau -:-
19:00Adnet - SAK 1914 -:-
19:00Grodig - Burmoos -:-
19:00Puch - UFC Hallein -:-
19:15Seekirchen - Kuchl -:-
OOSTENRIJK: Tirol - Degradatiegroep
19:00Kematen - Innsbrucker AC -:-OOSTENRIJK: Vorarlberg
18:00Lochau - FC Lustenau -:-QATAR: Emir Cup
16:15Al-Gharafa - Al Ahli Doha -:-ROEMENIË: Liga 2 - Championship Play-Offs
16:00Selimbar - Mioveni -:-16:30Hunedoara - Csikszereda M. Ciuc -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 1 - Degradatiegroep
17:00Somuz Falticeni - CSM Vaslui -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 1 - Promotie groep
17:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-17:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 2 - Degradatiegroep
17:00Braila - CSM Ramnicu Sarat -:-17:00Hamangia Baia - Viitorul Ianca -:-
17:00Vointa Limpezis - Sutesti -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 2 - Promotie groep
14:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-17:00CSM Focsani - Sporting Liesti -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 3 - Degradatiegroep
17:00Axiopolis Cernavoda - Progresul Fundulea -:-17:00Gloria Baneasa - Recolta Gh. Doja -:-
17:00Inainte Modelu - Voluntari 2 -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 3 - Promotie groep
17:00Afumati - LPS HD Clinceni -:-17:00Calarasi - Agricola Borcea -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4 - Degradatiegroep
17:00CSO Plopeni - Tricolorul Breaza -:-17:00Moreni - FC Pucioasa -:-
17:00Muscel - Paulesti -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4 - Promotie groep
17:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-17:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5 - Degradatiegroep
17:00V. Curita - SR Brasov -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6 - Degradatiegroep
17:00Curtisoara - Calimanesti -:-17:00Sporting Rosiori - Horezu -:-
17:00Unirea Bascov - Petrolul Potcoava -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8 - Degradatiegroep
17:00Avantul Periam - Socodor -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9 - Degradatiegroep
17:00Metalurgistul Cugir - Industria Galda -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9 - Promotie groep
17:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-17:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-
ROEMENIË: Romanian Cup Vrouwen
10:00CSM Alexandria V - Gloria 2018 Bistrita V -:-12:00Bihor V - Rapid Boekarest V -:-
13:00Vasas Odorhei V - Univ. Craiova V -:-
14:00Ol. Cluj V - Csikszereda M. Ciuc V -:-
17:00Politehnica Timisoara V - Banat V -:-
17:00Targu Mures V - Farul Constanta V -:-
RUSLAND: FNL
16:00Alania Vladikavkaz - Rodina Moscow -:-17:00Saratov - Chernomorets Novorossijsk -:-
18:00Kamaz - Yenisey -:-
18:30Dynamo Makhachkala - FK Khimki -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
15:00Kaluga - D. Bryansk -:-RUSLAND: FNL 2 - Division B - Group 1
15:30Nazran - Dynamo Makhachkala 2 -:-SAOEDI-ARABIË: Division 1
17:55Al Taraji - Al Jandal -:-18:40Al Orubah - Al Arabi -:-
19:50Al-Qaisumah - Al Batin -:-
SERVIË: Super Liga - Championship Play-Offs
16:00Napredak - Partizan -:-16:00TSC - Radnicki 1923 -:-
18:00Vojvodina - Cukaricki -:-
18:30Mladost - Rode Ster Belgrado -:-
SERVIË: Prva Liga - Degradatiegroep
17:00Radnicki Beograd - Mladost GAT -:-17:00Vrsac - Metalac -:-
19:00Kolubara - Dubocica -:-
19:00Sloboda - RFK Novi Sad -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Luawa - Wilberforce Strikers -:-19:00Bo Rangers - Bai Bureh Warriors -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - East
10:30FK Cana - Rudnany -:-10:30Kezmarok - Sobrance-Sobranecko -:-
10:30Lok. Kosice - Kechnec -:-
10:30Medzev - Raslavice -:-
10:30Mladost Kalsa - Pavlovce n. Uhom -:-
10:30Poprad - Velky Saris -:-
10:30Sabinov - Gerlachov -:-
10:30Sokol Lubotice - Medzilaborce -:-
SLOWAKIJE: 1. Liga Vrouwen - Championship Play-Offs
11:00FC Spartak Trnava V - Ruzomberok V -:-SOMALIË: National league
14:30Badbaado - Elman -:-SPANJE: Primera Federacion Women - Promotie play offs
18:00CA Osasuna V - Alhama V -:-19:00Espanyol V - SE AEM V -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00Mashujaa - Kinondoni MC -:-18:00Young Africans - Kagera Sugar -:-
THAILAND: Thai FA Cup
13:00Kanchanaburi - Samut Sakhon City -:-14:00Bangkok Utd - Udon United -:-
TSJECHIË: FNL
10:30AC Sparta Praag B - Lisen -:-10:30Prostejov - 1. FK Příbram -:-
17:00Vyskov - Jihlava -:-
17:30Chrudim - Dukla Praag -:-
17:30Taborsko - SFC Opava -:-
17:30Varnsdorf - Kromeriz -:-
18:00FC Zbrojovka Brno - Zizkov -:-
18:00Vlasim - SK Sigma Olomouc B -:-
TSJECHIË: Division E
16:30Bzenec - Vsetin -:-TSJECHIË: Division F
10:15Havirov - Jesenik -:-17:00Bridlicna - Polanka nad Odrou -:-
17:30Frenstat p. R. - Vratimov -:-
TSJECHIË: Jihocesky KP
10:15Olesnik - Trebon -:-15:00Protivin - FC Semice -:-
17:00Drazice - Junior Strakonice -:-
17:00Jankov - Tyn nad Vltavou -:-
17:00Malse Roudne - Trhove Sviny -:-
17:00Milevsko - Mirovice -:-
17:00TJ Osek - Trebetice -:-
TSJECHIË: Karlovarsky KP
15:00Touzim - Kralovske Porici -:-TSJECHIË: Kralovehradecky KP
17:00Lazne Belohrad - Solnice -:-17:00Libcany - Jaromer -:-
TSJECHIË: Liberecky KP
17:00Lomnice nad Popelkou - Straz p. Ralskem -:-TSJECHIË: Plzensky KP
14:00Zruc - Kosutka Plzen -:-TSJECHIË: U19 League
14:30Frydek-Mistek -19 - MFK Karvina -19 -:-TSJECHIË: Czech Cup Vrouwen
12:45SK Slavia Praag V - 1. FC Slovácko V -:-TUNESIË: Beker
15:30OC Kerkennah - Esperance Tunis -:-TURKIJE: Beker
19:30Karagumruk - Trabzonspor -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Ahal - Arkadag -:-14:00Kopetdag Asgabat - Merw -:-
15:00Nebitci - Altyn Asyr -:-
USA: USL League One
00:30One Knoxville - Forward Madison -:-USA: US Open Beker
01:00Pittsburgh - FC Tulsa 0:101:30Atlanta Utd - Charlotte Independ. 3:0
02:00Houston Dynamo - Detroit 3:4pen
02:30FC Dallas - Memphis 1:0
04:00Orange County SC - Loudoun 1:2
04:00San Jose Earthquakes - Oakland Roots 1:0
04:30Sacramento Republic - Monterey Bay 2:0
VIETNAM: V.Competitie 1
12:00Quang Nam - Cong An -:-13:00Binh Dinh - Hong Linh Ha Tinh -:-
13:00Khanh Hoa - Hai Phong -:-
13:00Nam Dinh - Binh Duong -:-
14:15Ho Chi Minh - Thanh Hoa -:-
WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
11:00Bosnië en Herzegovina -16 - Griekenland -16 -:-14:00Hongarije -16 - Slovenië -16 -:-
WERELD: Club Vriendschappelijk
16:00RSC Anderlecht -23 (Bel) - KRC Genk -23 (Bel) -:-WERELD: Club Vriendschappelijk Vrouwen
19:00SFK Riga V (Lat) - Gintra V (Ltu) -:-ZUID-AFRIKA: Premier League
19:30Golden Arrows - Mamelodi -:-19:30Orlando - Chippa United -:-
19:30Polokwane - Richards Bay -:-
19:30Stellenbosch - AmaZulu -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
00:00Caracas (Ven) - Penarol (Uru) 0:100:00Rosario (Arg) - Atletico-MG (Bra) 0:1
02:00Dep. Tachira (Ven) - Libertad (Par) 1:1
02:00Nacional (Uru) - River Plate (Arg) 2:2
02:00Palestino (Chi) - Flamengo (Bra) 1:0
04:00U. de Deportes (Per) - Junior (Col) 1:1
00:00UitgesteldHuachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-
00:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
00:00Nacional Asuncion (Par) - Corinthians (Bra) 0:200:00Racing Montevideo (Uru) - Argentinos Jrs (Arg) 2:1
02:00Cesar Vallejo (Per) - Ind. Medellin (Col) 1:5
02:00UitgesteldTomayapo (Bol) - Internacional (Bra) -:-
02:30Alianza (Col) - Cruzeiro (Bra) 0:3
02:30Ameliano (Par) - Danubio (Uru) 2:1
04:00Always Ready (Bol) - Defensa y Justicia (Arg) 3:0
00:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-
00:00Sp. Luqueño (Par) - Coquimbo (Chi) -:-
ZWEDEN: 1e Divisie - Noord
19:00AFC Eskilstuna - Stockholm Internazionale -:-19:00FBK Karlstad - Nordic United -:-
19:00Karlstad - Karlbergs -:-
19:30Taby - Hammarby TFF -:-
20:00Orebro Syr. - Sollentuna -:-
ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid
18:30Ljungskile - Trollhättan -:-19:00Ariana - Rosengard -:-
ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen
19:00Hammarby V - Norrkoping V -:-19:00Vaxjo DFF V - BK Häcken V -:-
ZWITSERLAND: Promotion League
19:30Cham - Rapperswil -:-ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1
20:00Terre Sainte - Lausanne II -:-ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 3
19:30Gossau - Kreuzlingen -:-Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.