REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ANDORRA: Primera Divisió

20:30Carroi - Atletic Escaldes -:-
20:30FC Santa Coloma - UE Engordany -:-

ARMENIË: First League

16:00AfgelastSevan - Torpedo Yerevan -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Taca Rio - Play-offs

02:30Fluminense - Flamengo 2:1pen

BRAZILIË: Campeonato Catarinense - Play-offs

00:00Criciuma - Marcilio Dias 0:0
01:30Chapecoense-SC - Avai 2:0
20:00Gremio Juventus - Figueirense -:-
00:00Joinville - Brusque -:-

BULGARIJE: Parva liga - 11th-13th places

17:00Tsarsko Selo - Botev Vratsa -:-

BULGARIJE: Parva liga - Championship Play-Offs

19:30Lok. Plovdiv - CSKA Sofia -:-

DENEMARKEN: Superliga - Championship Play-Offs

18:00Aalborg BK - Aarhus -:-
18:00Brøndby IF - Nordsjaelland -:-
20:00Midtjylland - FC Kopenhagen -:-

ENGELAND: Premier League

19:00Bournemouth - Tottenham Hotspur -:-
19:00Everton - Southampton -:-
21:15Aston Villa - Manchester United -:-

ENGELAND: Championship

18:00Leeds - Stoke City -:-

ESTLAND: Esiliiga

18:00Vandra Vaprus - Parnu -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep C

17:30KuFu-98 - Rovaniemi 2 -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga

16:00Samtredia - Chikhura -:-
19:00Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Batumi -:-

IJSLAND: Competitie

20:00Fylkir - Akureyri -:-

ISRAËL: Leumit Competitie - Degradatie groep

19:00Hapoel Umm al-Fahm - H. Bnei Lod -:-

ITALIË: Serie A

19:30Spal - Udinese -:-
21:45Hellas Verona - Inter -:-

ITALIË: Serie C - Promotion - Play Offs

20:30Carpi - Alessandria -:-
20:30Juventus -23 - Padova -:-
20:30Potenza - Triestina -:-
20:30Renate - Novara -:-
20:45Monopoli - Ternana -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Drita - Feronikeli -:-
17:00Flamurtari - Dukagjini -:-
17:00Trepca 89 - Vushtrria -:-

LETLAND: Optibet Virsliga

17:00Jelgava - Ventspils -:-

MEXICO: Copa por Mexico

02:00Cruz Azul - Toluca 1:0
04:00Guadalajara - Tigres 0:2

MOLDAVIË: Nationale Divisie

17:00CSCA Buiucani - Milsami -:-
19:30Speranta Nisporeni - Zimbru -:-

MONGOLIË: Premier League

10:00Deren - FC Ulaanbaatar -:-
13:30Khaan khuns - Ulaanbaatar City -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

18:00Rio Ave - Portimonense -:-
20:15Tondela - Porto -:-
22:30Famalicao - Benfica -:-

ROEMENIË: Liga 2 - Championship Play-Offs

16:30UTA Arad - Turnu Magurele -:-

ROEMENIË: Beker

19:00Poli Iasi - Sepsi Sf. Gheorghe -:-

RUSLAND: Premier League

16:00Ural - Din. Moskou -:-
19:30Kazan - Krasnodar -:-

SLOVENIË: Prva Competitie

18:00Tabor Sezana - Maribor -:-
20:30O. Ljubljana - Rudar -:-

SPANJE: LaLiga

19:30Eibar - Leganes -:-
19:30Mallorca - Levante -:-
22:00Athletic Bilbao - Sevilla -:-

SPANJE: LaLiga2

19:30Albacete - Gijon -:-
20:30Rayo Vallecano - Numancia -:-
21:45Girona - Almeria -:-
21:45Tenerife - Zaragoza -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Alliance - Lipuli -:-
15:00Tanzania Prisons - Coastal Union -:-

TURKIJE: Super Lig

17:30Rizespor - Kayserispor -:-
20:00Besiktas - Kasimpasa -:-
20:00Gaziantep - Konyaspor -:-

USA: MLS - Groepsfase

02:00Orlando City - Inter Miami 2:1
04:30UitgesteldNashville SC - Chicago Fire -:-
15:00New York City - Philadelphia Union -:-

USA: NWSL Challenge Cup Women

04:00Sky Blue V - Houston Dash V 2:0

WERELD: Club Vriendschappelijk

17:00Reims (Fra) - Troyes (Fra) -:-
19:00Eendr. Termien (Bel) - KRC Genk (Bel) -:-
20:00SC Imst (Aut) - U. Innsbruck (Aut) -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga Reserve

14:00Smolevichi 2 - Isloch 2 -:-

ZWEDEN: Zweedse Beker - Play-offs

18:00Elfsborg - Göteborg -:-
18:00Mjallby - Malmo FF -:-

ZWITSERLAND: Super League

20:30Lugano - St. Gallen -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.