REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AFRIKA: CAF Confederations Cup

14:00Enyimba (Nga) - San Pedro (Ivo) -:-
14:00FC Esae (Ben) - Motema Pembe (Drc) -:-
14:00Zanaco (Zam) - Berkane (Mar) -:-
17:00Djoliba (Mli) - Bidvest Wits (Rsa) -:-
17:00El Masry (Egy) - Enugu (Nga) -:-
17:00Horoya (Gui) - Al-Nasr (Lby) -:-
20:00Paradou (Alg) - Agadir (Mar) -:-
20:00Pyramids (Egy) - Nouadhibou (Mrt) -:-

AFRIKA: CECAFA Championship

11:30Zanzibar - Soedan -:-
14:00Kenia - Tanzania -:-

ALBANIË: Super League

13:30UitgesteldBylis - Laci -:-
13:30Laci - Flamurtari -:-
13:30UitgesteldLuftetari Gjirokastra - Skenderbeu -:-
16:30Teuta - Skenderbeu -:-
16:30UitgesteldVllaznia - Kukesi -:-

ALBANIË: First Division

13:00Iliria Kruja - Cerrik -:-
13:30Besa - Oriku -:-

ANDORRA: Primera Divisió

12:00FC Santa Coloma - Ordino -:-
14:00Sant Julia - UE Santa Coloma -:-
16:00UE Engordany - Carroi -:-
18:00Inter Escaldes - Atletic Escaldes -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Ferroviario do Huambo - Santa Rita -:-
15:30Desportivo Huila - Cubango -:-
16:00Wiliet - Onze Bravos -:-

ARGENTINIË: Superliga

23:40Atl. Tucuman - Newells Old Boys 2:2
23:40Talleres Cordoba - Union Santa Fe 0:0
45+'Lanus - Racing Club 0:0
21:35Defensa y Justicia - Godoy Cruz -:-
21:35Gimnasia L.P. - Central Cordoba -:-
23:40Rosario - Boca Juniors -:-

ARGENTINIË: Primera Nacional

23:10Almagro - Tigre 0:3
21:00CA Estudiantes - Guillermo Brown -:-

ARGENTINIË: Torneo Federal A

00:00Defensores Belgrano VR - CDJU Gualeguaychu 2:1
RustBoca Unidos - Douglas Haig 1:2
45+'Chaco For Ever - Def. Pronunciamiento 1:0

ARGENTINIË: Divisie B Metropolitana - Apertura

21:00Comunicaciones - Los Andes -:-
21:00Defensores Unidos - Tristan Suarez -:-
21:00San Miguel - Justo Jose de Urquiza -:-

ARGENTINIË: Primera C Metropolitana - Apertura

21:00Dock Sud - Leandro N. Alem -:-
21:00Midland - Argentino de Merlo -:-

ARGENTINIË: Primera D Metropolitana

21:00Liniers - Sportivo Barracas -:-

ARUBA: Division di Honor

23:30Deportivo Nacional - Racing Club Aruba -:-
01:30United FC - Brazil Juniors -:-
23:00La Fama - Caravel -:-

AUSTRALIË: A-League

06:00Western United - Melbourne Victory -:-
08:00Adelaide United - Newcastle Jets -:-

AUSTRALIË: Y-League

03:30Perth Glory -23 - Brisbane Roar -23 -:-

AUSTRALIË: W-League

06:00Sydney V - Melbourne City V -:-

AZERBEIDZJAN: Premier League

12:00SumQayit - Gabala -:-
12:00Zira - Sabail -:-
14:00Sabah Baku - Neftci Baku -:-

AZIË: Gulf Landenbeker - Play-offs

17:00Bahrein - Saoedi-Arabië -:-

AZIË: Southeast Asian Games Women - Play-offs

09:00Myanmar V - Filipijnen V -:-
13:00Thailand V - Vietnam V -:-

BELGIË: Jupiler Pro League

14:30Mouscron - Standard -:-
18:00Anderlecht - Charleroi -:-
20:00Eupen - Oostende -:-

BELGIË: Proximus League

16:00Westerlo - Union -:-

BELGIË: Eerste Klasse Amateurs

15:00RFC Liege - Dessel -:-
15:00Saint Eloois - Boom -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Givry - RAAL La Louviere -:-
14:30Hamoir - Entente Durbuy -:-
14:30Solieres Sport - Namur -:-
14:30Tilleur - Waremme -:-
15:00Rebecquoise - Meux -:-
15:00Verlaine - Francs Borains -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV A

14:30Menen - Oudenaarde -:-
15:00Dikkelvenne - Merelbeke -:-
15:00Gullegem - Westhoek -:-
15:00Knokke - Hamme -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV B

14:30Duffel - Pepingen -:-
15:00Aalst - Bocholter -:-
15:00Diegem - K. Berchem Sport -:-
15:00Spouwen-Mopertingen - Tienen -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Energie Sports - USS Krake -:-
16:00JAC - Real Sport -:-
16:00JS Pob - Pantheres -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

20:00Always Ready - Guabira -:-
20:00Real Potosi - Destroyers -:-
21:00Bolivar - Blooming -:-
22:15J. Wilstermann - San Jose -:-
00:30Royal Pari - The Strongest -:-

BOLIVIA: Nacional B - Final Stage

20:00Vinto - Fatic -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premier League

15:00Borac Banja Luka - Sloboda -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

20:00Avai - Athletico-PR -:-
20:00Botafogo RJ - Ceara -:-
20:00Corinthians - Fluminense -:-
20:00Cruzeiro - Palmeiras -:-
20:00CSA - Sao Paulo -:-
20:00Fortaleza - Bahia -:-
20:00Goias - Gremio -:-
20:00Internacional - Atletico-MG -:-
20:00Santos - Flamengo -:-
20:00Vasco - Chapecoense-SC -:-

BULGARIJE: Parva Liga

11:00Botev Vratsa - Slavia Sofia -:-
13:15Arda - CSKA Sofia -:-
15:30Levski - Vitosha Bistritsa -:-

BULGARIJE: Vtora liga

13:00Botev Galabovo - Ludogorets II -:-
13:00Strumska Slava - Septemvri Sofia -:-
14:00Montana - Kariana Erden -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Salitas - AS Police -:-
18:45Kozaf - Rahimo -:-

CHILI: Hoogste Divisie

22:00UitgesteldAntofagasta - Colo Colo -:-
22:00UitgesteldCobresal - U. De Chile -:-
22:00UitgesteldCurico Unido - U. Espanola -:-
22:00UitgesteldDeportes Iquique - U. Catolica -:-
22:00UitgesteldHuachipato - Everton -:-
22:00UitgesteldO'Higgins - Palestino -:-
22:00UitgesteldU. Calera - A. Italiano -:-
22:00UitgesteldU. De Concepcion - Coquimbo -:-

CONGO: Ligue 1

14:00Cheminots - Patronage Sainte-Anne -:-
16:00CARA Brazzaville - Otoho d'Oyo -:-
16:00V. Club Mokanda - Inter Club -:-
18:00Etoile du Congo - Diables Noirs -:-

CONGO DR: Ligue 1

15:30Maniema - Renaissance -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Apertura - Play Offs

22:00Alajuelense - Herediano -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

15:00Omonia - Doxa -:-
17:00Apollon - AEK Larnaca -:-

CYPRUS: Division 2

13:30Ypsonas - Ayia Napa -:-

DENEMARKEN: Superliga

12:00Silkeborg - Randers -:-
14:00Aarhus - Lyngby -:-
14:00Sonderjyske - Esbjerg -:-
16:00Nordsjaelland - FC Kopenhagen -:-
18:00Brøndby IF - Midtjylland -:-

DUITSLAND: Bundesliga

15:30Union Berlin - FC Koln -:-
18:00Werder Bremen - Paderborn -:-

DUITSLAND: 2e Bundesliga

13:30Dresden - Sandhausen -:-
13:30Regensburg - St. Pauli -:-
13:30Wehen - Darmstadt -:-

DUITSLAND: 3e Liga

13:00Mannheim - Braunschweig -:-
14:00Duisburg - Bayern München II -:-

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

14:00UitgesteldHannoverscher SC - Hamburger SV II -:-
14:00St. Pauli II - Lubeck -:-
14:00Wolfsburg II - Werder Bremen II -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:30Babelsberg - BFC Dynamo -:-
13:30Chemie Leipzig - Nordhausen -:-
13:30Erfurt - Viktoria Berlin -:-
13:30Furstenwalde - Meuselwitz -:-
13:30Halberstadt - Rathenow -:-
13:30Lichtenberg - Auerbach -:-

DUITSLAND: Regionale Liga West

14:00Dortmund II - RW Essen -:-

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

14:00Freiburg II - Elversberg -:-

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

13:00CFC Hertha - Strausberg -:-
13:00Seelow - Tasmania Berlin -:-
13:00Stendal - Brandenburger -:-
13:30Neustrelitz - Hansa Rostock II -:-
14:00Hertha Zehlendorf - Greifswald -:-

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

13:00Einheit Rudolstadt - FC Merseburg -:-
13:00Inter Leipzig - Martinroda -:-
13:00Jena II - Plauen -:-
13:00Nordhausen II - Grimma -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

15:00Sasel - TSV Buchholz 08 -:-

DUITSLAND: Oberliga Bremen

14:00Werder Bremen III - Leher -:-
15:00Hastedt - Union 60 Bremen -:-
15:30SFL Bremerhaven - BTS Neustadt -:-

DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen

14:00UitgesteldArminia Hannover - Gifhorn -:-
14:00Eintracht Celle - Bersenbruck -:-
14:00VfL Oldenburg - Hagen/Uthlede -:-
14:00UitgesteldWolfenbuttel - Heeslinger -:-

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

14:30Eintracht Rheine - Erndtebruck -:-
14:30Ennepetal - RSV Meinerzhagen -:-
14:30Holzwickeder SC - Hammer SpVgg. -:-
14:30Kaan-Marienborn - FC Gutersloh -:-
14:30UitgesteldMunster 2 - Ahlen -:-
14:30Schermbeck - Paderborn II -:-
14:30Westfalia Herne - Siegen -:-
14:30Westfalia Rhynern - Sprockhovel -:-
14:30Wiedenbruck - ASC 09 Dortmund -:-

DUITSLAND: Oberliga Hessen

14:00Ginsheim - Hanau -:-
15:30Eddersheim - Stadtallendorf -:-

DUITSLAND: Oberliga Mittelrhein

14:30Duren - Frechen -:-
14:30Wegberg-Beeck - Siegburger -:-
14:45Friesdorf - FC Viktoria 08 -:-
14:45Wesseling-Urfeld - Deutz -:-
15:00Breinig - Fortuna Koln II -:-
15:00Eilendorf - Hurth -:-
15:00Hennef - Freialdenhoven -:-
15:00Pesch - VfL Vichttal -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

14:15Cronenberger - Straelen -:-
14:15Kray - Kleve -:-
14:15Meerbusch - Schonnebeck -:-
14:15UitgesteldSW Essen - Union Nettetal -:-
15:00Bocholt - TVD Velbert -:-
15:00FC Monheim - Hilden -:-
15:00Germania Ratingen - Baumberg -:-
15:00SC Velbert - SSVg Velbert -:-
15:00TuRU Dusseldorf - Niederwenigern -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Noord

11:00Cottbus -19 - Kiel -19 -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga West

13:00Oberhausen -19 - Bielefeld -19 -:-

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

14:00Duisburg V - Koln V -:-
14:00Hoffenheim V - Jena V -:-
14:00Leverkusen V - SGS Essen V -:-
14:00Sand V - Wolfsburg V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga Women

11:00Cloppenburg V - Hoffenheim 2 V -:-
11:00Frankfurt 2 V - Bayern München Vrouwen 2 V -:-
11:00Meppen V - Ingolstadt V -:-
11:00Turbine Potsdam 2 V - Gutersloh V -:-
11:00Werder Bremen V - Saarbrucken V -:-
11:00Wolfsburg 2 V - Andernach V -:-
14:00Bielefeld V - Mönchengladbach V -:-

ECUADOR: Liga Pro - Play-offs

73'LDU Quito - Aucas 0:0

ECUADOR: Serie B - Play-offs

21:30Ind. Juniors - LDU Portoviejo -:-
21:30Orense - Manta -:-

EGYPTE: Egypt Cup

13:30Aswan SC - Tanta -:-

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Apertura - Play Offs

31'Sonsonate - Aguila 0:0
21:30Municipal Limeno - Santa Tecla -:-

ENGELAND: Premier League

15:00Aston Villa - Leicester City -:-
15:00Newcastle United - Southampton -:-
15:00Norwich - Sheffield Utd -:-
17:30Brighton - Wolverhampton Wanderers -:-

ENGELAND: Championship

13:00West Brom - Swansea City -:-

ENGELAND: Women’s Super League

13:00Chelsea V - Manchester City V -:-
13:00Manchester United V - Everton V -:-
15:00Liverpool V - West Ham United V -:-
15:00Tottenham V - Brighton V -:-
15:30Reading V - Arsenal V -:-
16:00Bristol City V - Birmingham V -:-

ENGELAND: Women’s Championship

13:00Durham V - Lewes V -:-
15:00Blackburn V - London City Lionesses V -:-
15:00Charlton V - Coventry United V -:-
15:00Sheffield Utd V - London Bees V -:-

ENGELAND: Women’s FA Cup

14:00Burnley V - Hull V -:-
14:00Stoke City LFC V - Huddersfield Town V -:-
14:00Sunderland V - Middlesbrough V -:-
14:00West Brom V - Lincoln V -:-
15:00Chester-Le-Street Town V - Loughborough Foxes V -:-
15:00Chorley V - Brighouse Town V -:-
15:00Portsmouth V - Leyton Orient V -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

14:30Royal Leopards - Green Mamba -:-
14:30Young Buffaloes - Black Swallows -:-
15:30Denver - Manzini Wanderers -:-
13:30Milling Hotspurs - Mhlume -:-
14:30Tambuti - Mbabane Highlanders -:-

ETHIOPIË: Premier League

13:00Sidama Bunna - Shire Endaselassie -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

15:00Reims - AS Saint-Étienne -:-
17:00Nantes - Dijon -:-
21:00Olympique Marseille - Girondins Bordeaux -:-

FRANKRIJK: Coupe de France

23:00Jeunesse - ASM Belfort 0:2
13:30Linas-Montlhery - Evreux -:-
13:30Nanterre - Bastia-Borgo -:-
13:30Reims Ste Anne - Dunkerque -:-
13:30USM Senlis - Le Portel -:-
13:45Dieppe - Lens -:-
14:00Olympique de Valence - FC Parijs -:-
14:30Virois - Versailles -:-
15:00Les Herbiers - Le Mans -:-
15:00Pierrots Vauban - Nancy -:-
15:00Tourcoing - Valenciennes -:-
15:30Saint-Pierroise - Thaon -:-

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

14:45Olympique Lyon V - Metz V -:-

FRANKRIJK: Division 2 Women

13:00Evian TG V - Arras V -:-
13:00Montauban V - Issy V -:-
13:00Toulouse V - Saint-Maur V -:-
14:00Nancy V - Vendenheim V -:-
14:00Nice V - Lille V -:-
14:30Albi V - Saint-Malo V -:-
14:30AS Saint-Étienne V - Le Havre V -:-
14:30Grenoble V - St. Denis V -:-
14:30La Roche V - Orleans V -:-
14:30Nantes V - Brest V -:-
14:30Rodez V - Bergerac V -:-
14:30Yzeure Allier V - Amiens V -:-

GAMBIA: GFA League

17:30Armed Forces - Real Banjul -:-
17:30Brikama U. - Tallinding United -:-
17:30Ports Authority - Hawks -:-

GEORGIË: Beker

12:30Saburtalo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi -:-

GRIEKENLAND: Super League

14:00Lamia - OFI Kreta -:-
16:15Asteras T. - AEL Larissa -:-
18:30Atromitos - Aris -:-
18:30Volos - Panathinaikos -:-

GRIEKENLAND: Super League 2

14:00Apollon Larissa - Apollon Pontou -:-
14:00Platanias - Kerkyra -:-
14:00Smyrnis - Karaiskakis -:-
16:30Giannina - Dramas -:-

GRIEKENLAND: Football League

14:00Ialisos - Veria -:-
14:00Ierapetra - Thesprotos -:-
14:00Kavala - Ionikos -:-
14:00Niki Volos - Aspropyrgos Enosis -:-
14:00PAE Egaleo - O. Volos -:-
14:00PO Triglia - Diagoras -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 1

14:00Apollon Paralimniou - Alexandroypolis -:-
14:00Chrisoupolis - Kilkisiakos -:-
14:00Doxa Theologos - Iraklis Zigou -:-
14:00F.C. Pandramaikos - Doxa Kamila -:-
14:00Orfeas Xanthi - Keravnos Pernis -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 2

14:00Almopos - Makedonikos -:-
14:00Astrapi Mes. - Aris Palaiochori 3:0
14:00Florina - Edessaikos -:-
14:00Giannitsa - Nea Kallikrateia -:-
14:00Niki Agkathia - A. Asteras -:-
14:00Poseidonas Michanionas - M. Alexandros Trikala -:-
14:00Thermaikos FC - Thyella Sarakinoi -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 3

14:00Dias Diou - Meteora -:-
14:00GS Almyros - Dia. Stefanovik -:-
14:00Iraklis Larissa - Karitsa -:-
14:00Oikonomos - Digenis Neochori -:-
14:00Pierikos - Atalanti -:-
14:00Sellana - Potamia -:-
14:00Thiseas Agria - Atromitos Palamas -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 4

12:00Nafpaktiakos A. - Thinaliakos -:-
14:00Anagennisi Arta - Karagiannion -:-
14:00Asteras Itea - Apollo Efpaliou -:-
14:00Lefkimmi - Tilikratis L. -:-
14:00Mesolongi AE - Makedonikos Foufas -:-
14:00Preveza - Acheron Kanalaki -:-
14:00Souli Paramythia - Anatoli -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 5

11:00Panthiraikos - Kifisias -:-
11:30Ermis Korydallos - Ano Meras -:-
14:00Agioi Anargyroi - E. Piraeus -:-
14:00AO Ilisiakos - Thyella Kamari -:-
14:00Fostiras - Agios Ierotheos -:-
14:00Kallithea - AO Akratitos -:-
14:00Keratsini - Moschato -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 6

13:00AEK Tripolis - Aiolikos -:-
14:00Acharnaikos - Kitheron Kapareliou -:-
14:00Aittitos Spata - Nea Artaki -:-
14:00Korinthos 2006 - Palliniakos -:-
14:00Marko - Panarkadikos -:-
14:00Thyella D. - Rodos -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 7

13:00Panargiakos - AO Tsilivi -:-
14:00Diavolitsi - PS Sparti -:-
14:00Ermionidas-Ermis - Nafplio -:-
14:00Pangytheatikos - Diagoras Vrachneikon -:-
14:00Paniliakos - Asteras Vlachioti -:-
14:00Thyella Patras - PAO Varda -:-
14:00Zakynthos - Zacharo -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 8

14:00AEEK Inka - Poros -:-
14:00Agios Nikolaos - Episkopi -:-
14:00Atsalenios - Giouchtas -:-
14:00Rethymniakos - Panakrotiriakos -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Apertura

18:00Antigua - Municipal -:-
18:00Coban Imperial - Sanarate -:-
18:00Comunicaciones - Xelaju -:-
18:00Guastatoya - Malacateco -:-
18:00Santa Lucia - Deportivo Mixco -:-
18:00Siquinala - Iztapa -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura - 2e Ronde

23:00Motagua - UPNFM -:-
23:00Olimpia - Marathon -:-

HONGARIJE: OTP Bank Liga

15:45Ferencvaros - Puskas Academy -:-

HONGARIJE: Merkantil Bank Liga

13:00AfgelastBalmazujvaros Sport - Siofok -:-
13:00Budafoki - Szeged -:-
13:00Győr - Ajka -:-
13:00Kazincbarcika - Soroksar -:-
13:00Nyiregyhaza - Budaorsi -:-
13:00Vac - Szolnoki -:-
17:00Duna Aszfalt - Bekescsaba -:-
17:00Haladas - Gyirmot -:-
17:00Vasas - Dorogi -:-

INDIA: ISL

15:00Hyderabad - Goa -:-

INDIA: I-League

12:30Mohun Bagan - Churchill Brothers -:-

INDONESIË: Liga 1

09:30Badak Lampung - Persija Jakarta -:-
09:30PSIS Semarang - Arema -:-
12:00Persebaya - Bhayangkara Utd -:-
14:30Bali United - Persipura -:-

ISRAËL: Ha'Al Competitie

18:45Hapoel Hadera - H. Tel Aviv -:-
19:15Ashdod - B. Jeruzalem -:-

ITALIË: Serie A

12:30Lecce - Genoa -:-
15:00Sassuolo - Cagliari -:-
15:00Spal - Brescia -:-
15:00Torino - Fiorentina -:-
18:00Sampdoria - Parma -:-
20:45Bologna - AC Milan -:-

ITALIË: Serie B

15:00Juve Stabia - Frosinone -:-
15:00Pisa - Entella -:-
21:00Pordenone - Crotone -:-

ITALIË: Serie C - Groep A

15:00Arezzo - Gozzano -:-
15:00Juventus -23 - Carrarese -:-
15:00Lecco - Olbia -:-
15:00Pro Patria - Novara -:-
17:30AlbinoLeffe - Renate -:-
17:30Monza - Giana Erminio -:-
17:30Pergolettese - Alessandria -:-

ITALIË: Serie C - Groep B

15:00Padova - Imolese -:-
15:00Piacenza - Rimini -:-
15:00Ravenna - Zuid-Tirol -:-
17:30Fermana - ArzignanoChiampo -:-
17:30L.R. Vicenza - FeralpiSalo -:-
17:30Triestina - Modena -:-
17:30Virtus Verona - Reggio Audace -:-
17:30Vis Pesaro - Carpi -:-

ITALIË: Serie C - Groep C

14:30Avellino - Sicula Leonzio -:-
15:00Catania - Rende -:-
15:00Picerno - Monopoli -:-
15:00Reggina - Viterbese -:-
15:00Rieti - Bisceglie -:-
15:00Vibonese - Teramo -:-
15:00Virtus Francavilla - Cavese -:-
17:30Bari - Potenza -:-
17:30Ternana - Casertana -:-

ITALIË: Serie D - Groep A

14:30Borgosesia - Fezzanese -:-
14:30Bra - Vado -:-
14:30Ghivizzano Borgo - Verbania -:-
14:30Ligorna - Prato -:-
14:30Lucchese - Lavagnese -:-
14:30Real Forte Querceta - Caronnese -:-
14:30Savona - Chieri -:-
15:00Casale - Seravezza Pozzi -:-
15:00Sanremese - Fossano -:-

ITALIË: Serie D - Groep B

14:30Arconatese - Inveruno -:-
14:30Brusaporto - Levico Terme -:-
14:30Legnano - NibionnOggiono -:-
14:30Seregno - Pontisola -:-
14:30Sondrio - Pro Sesto -:-
14:30Tritium - Castellanzese -:-
14:30USD Dro - Caravaggio -:-
14:30Villa Alme - Scanzorosciate -:-
14:30Virtus Bergamo - Folgore Caratese -:-

ITALIË: Serie D - Groep C

14:30Caldiero Terme - Campodarsego -:-
14:30Chions - Adriese -:-
14:30Delta Rovigo - San Luigi -:-
14:30Este - Cjarlins Muzane -:-
14:30Feltre - Ambrosiana -:-
14:30Legnago Salus - Cartigliano -:-
14:30Mestre - Luparense -:-
14:30Montebelluna - Union Clodiense -:-
14:30Villafranca - Belluno -:-
15:00Tamai - Vigasio -:-

ITALIË: Serie D - Groep D

14:30Alfonsine - Mantova -:-
14:30Breno - Fanfulla -:-
14:30Calvina - Lentigione -:-
14:30Ciliverghe Mazzano - Sasso Marconi -:-
14:30Correggese - Crema -:-
14:30Sammaurese - Forli -:-
14:30Savignanese - Mezzolara -:-
14:30SCD Progresso - Fiorenzuola -:-
14:30Vigor Carpaneto - Franciacorta -:-

ITALIË: Serie D - Groep E

14:30Aglianese Calcio - Foligno -:-
14:30Cannara - Albalonga -:-
14:30Follonica Gavorrano - Tuttocuoio -:-
14:30Grassina - Trestina -:-
14:30Monterosi FC - Sangiovannese -:-
14:30Montevarchi Calcio - San Donato -:-
14:30Pomezia - Grosseto -:-
14:30Scandicci - Bastia -:-
15:00Flaminia - Ponsacco -:-

ITALIË: Serie D - Groep F

14:30Cattolica - Avezzano -:-
14:30Fiuggi - Vastogirardi -:-
14:30Giulianova - S. N. Notaresco -:-
14:30Matelica - Vastese -:-
14:30Recanatese - Porto Sant'Elpidio -:-

ITALIË: Serie D - Groep G

14:30Arzachena - Trastevere Calcio -:-
14:30Cassino - Lanusei Calcio -:-
14:30Citta di Anagni - Latte Dolce -:-
14:30Latina - Ladispoli -:-
14:30Muravera - Aprilia -:-
14:30Portici 1906 - Budoni -:-
14:30Torres - Vis Artena -:-
14:30Tor Sapienza - Ostia Mare -:-

ITALIË: Serie D - Groep H

14:30A.C.D. Nardo - Gladiator -:-
14:30Casarano - Citta di Fasano -:-
14:30Foggia - Gelbison Cilento -:-
14:30Sorrento - Altamura -:-
14:30Val D'agri - Francavilla -:-
15:00Audace Cerignola - Gravina -:-
15:30Bitonto - Fidelis Andria -:-

ITALIË: Serie D - Groep I

14:30Biancavilla - San Tommaso -:-
14:30Calcio Giugliano - US Palmese -:-
14:30Cittanovese - Roccella -:-
14:30Corigliano - Castrovillari -:-
14:30FC Messina - Marina di Ragusa -:-
14:30Licata - Marsala -:-
14:30Palermo - AS Acireale -:-
14:30Savoia - ACR Messina -:-
14:30SS Nola 1925 - Troina -:-

ITALIË: Primavera 1

10:00Empoli -19 - AS Roma -19 -:-
12:00Cagliari -19 - Sampdoria -19 -:-

ITALIË: Serie A Women

12:30Inter V - AS Roma V -:-

ITALIË: Serie B Women

14:30Cesena V - Novese V -:-
14:30Lady Granata V - Roma CF V -:-
14:30Lazio V - Vittorio Veneto V -:-
14:30Napoli V - Chievo Fortitudo V -:-
14:30Ravenna V - Perugia V -:-
14:30San Marino Academy V - Riozzese V -:-

JAMAICA: Premier League

21:00Dunbeholden - Tivoli -:-
21:00Molynes - Portmore -:-
21:00UWI - Harbour View -:-
21:00Vere United - Arnett Gardens -:-

JAPAN: J1 League - Nacompetitie

05:05Tokushima - Yamagata -:-

JAPAN: Empress's Cup Women

03:00Sayama V - Orca Kamogawa V -:-
05:00Beleza V - Nittaidai V -:-
06:00Urawa V - Vegalta Sendai V -:-
08:00Inac Kobe Leonesa V - Nojima Stella V -:-

KAMEROEN: Elite One

13:00Colombe Lobo - Fortuna Mfou -:-
13:00Feutcheu - Bamenda -:-
15:00Cotonsport - Eding Sport -:-
15:00Dragon de Yaounde - Avion Academy -:-
15:00Fovu Baham - Panthere -:-
15:00Stade Renard - APEJES Academy -:-
15:00Tonnerre - Young Sports Academy -:-
15:00Union Douala - Canon Yaounde -:-

KENIA: Premier League

12:00AfgelastSofapaka - Sony Sugar -:-
13:00Kenya CB - Posta Rangers -:-

KOSOVO: Kosovar Cup

12:30Arberia - Prishtina -:-
12:30Gjilani - KF 2 Korriku -:-
12:30Liria - Ferizaj -:-
12:30Trepca Mitrovice - Vushtrria -:-

KROATIË: 1e HNL

15:00Osijek - Lok. Zagreb -:-
17:30Rijeka - Istra 1961 -:-

KROATIË: 2. HNL

13:00Hajduk Split 2 - Sibenik -:-
13:30Rudes - Bijelo Brdo -:-

LESOTHO: Premier League

14:30Bantu - LCS -:-
14:30Lioli - Lijabatho -:-
14:30Liphakoe - Lifofane -:-
14:30LMPS - Likhopo -:-

LIBANON: Premier League

13:15UitgesteldSafa - Tripoli -:-

LUXEMBURG: Nationale Divisie

16:00Muhlenbach - Hostert -:-

LUXEMBURG: Luxembourg Cup

15:30Bettembourg - Victoria Rosport -:-
16:00Esch - Differdange -:-
16:00Hesperange - Jeunesse Canach -:-
16:00Kehlen - Niedercorn -:-
16:00Mondercange - Fola -:-
16:00Racing Luxembourg - UNA Strassen -:-

MALAWI: Super League

13:30Blue Eagles - Chitipa United -:-
13:30Mighty Wanderers - Karonga United -:-
13:30Mzuni - Masters Security -:-
13:30Silver - Big Bullets -:-

MALI: Premiere Division

16:30AS Performance - Tombouctou -:-
16:30Sabana de Mopti - Salif Keita -:-
19:00Yeelen - Onze Createurs -:-

MALTA: Premier League

14:00Tarxien - Sirens -:-
16:00Valletta - Hibernians -:-

MALTA: Division 1

11:00Vittoriosa - Naxxar Lions -:-
13:15Lija Athletic - Zebbug -:-
15:30Fgura - Zejtun Corinthians -:-

MAROKKO: Botola Pro

17:00Mouloudia Oujda - FAR Rabat -:-
19:00Tanger - Raja Beni Mellal -:-

MAROKKO: Botola 2

15:00Chabab Mohammedia - Chabab Atlas Khenifra -:-
15:00Chabab Rif Hoceima - Khemisset -:-
15:00Fes - Kenitra -:-
15:00Marrakech - Sale -:-
15:00Salmi - RAC Casablanca -:-
15:00Sidi Kacem - Dcheira -:-
15:00TAS Casablanca - Maghreb Fez -:-
15:00Widad Temara - Chabab Benguerir -:-

MAURITANIË: Ligue 1

17:00Sahel - Tevragh-Zeina -:-
18:00ASAC Concorde - SNIM -:-
18:00UitgesteldTevragh-Zeina - Nouadhibou -:-

MAURITIUS: Mauritian League

12:00Cercle De Joachim - Port Louis -:-
14:00Pamplemousses - Bolton City -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura - Play Offs

03:30Necaxa - Monterrey -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura - Play Offs

00:00Monterrey V - Tigres V 1:0

MOZAMBIQUE: Mocambola

14:30Baia de Pemba - ENH Vilankulo -:-
14:30Chibuto - UD Songo -:-
14:30Desportivo Maputo - LD Maputo -:-
14:30Ferroviario Nacala - Ferroviario Beira -:-
14:30Ferroviario Nampula - Costa do Sol -:-
14:30Maxaquene - Ferroviario Maputo -:-
14:30Textafrica Chimoio - Incomati Xinavane -:-
14:30Textil do Pungue - Nacala -:-

NEDERLAND: Eredivisie

12:15Vitesse - Feyenoord -:-
14:30Groningen - Utrecht -:-
14:30RKC - Heerenveen -:-
16:45Sparta - Heracles -:-

NEDERLAND: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - OFC -:-
14:00Dongen - Westlandia -:-
14:00USV Hercules - HV & CV Quick -:-
14:30Blauw Geel - Hoogland -:-
14:30Groene Ster - UNA -:-
14:30HSC '21 - EVV -:-
14:30Jong ADO - DEM -:-
14:30Lienden - O.S.S. '20 -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura - Winnaars

00:00Ferretti - Managua FC -:-

NIEUW-ZEELAND: Voetbal Championship

31'Canterbury - Auckland City 0:0
31'Hamilton - Waitakere 0:0
02:00Tasman United - Wellington Phoenix Res 2 -:-
04:00Eastern Suburbs - Team Wellington -:-

NIEUW-ZEELAND: National League Women

02:00Central Football V - Capital Football V -:-
02:00WaiBOP V - Northern Football V -:-

NIGERIA: NPFL

16:00Abia Warriors - Akwa Starlets -:-
16:00Akwa United - Adamawa Utd -:-
16:00UitgesteldEnugu - Jigawa Golden Stars -:-
16:00UitgesteldEnyimba - Rivers United -:-
16:00Heartland - Plateau -:-
16:00Ifeanyi Ubah - Wikki Tourist -:-
16:00Kano - Delta Force -:-
16:00Katsina Utd - MFM FC -:-
16:00Sunshine Stars - Nasarawa -:-
16:00Warri Wolves - Lobi Stars -:-

NOORD-MACEDONIË: 1. MFL

13:00Renova - Rabotnicki -:-
13:00Shkupi - Makedonija GP -:-
13:00Struga Trim & Lum - Borec -:-
13:00Vardar - Shkendija -:-

NOORWEGEN: NM Beker

13:15Haugesund - Viking -:-

OEKRAÏNE: Premier League

13:00Karpaty - Desna -:-
13:00Mariupol - Lviv -:-
16:00Dyn. Kyiv - Zorya -:-

OOSTENRIJK: Tipico Bundesliga

14:30Mattersburg - Admira -:-
14:30Sturm Graz - Altach -:-
17:00Rapid Wien - Austria Wien -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

23:00Libertad - Deportivo Santani -:-
23:00Olimpia Asuncion - Guarani -:-

PERU: Liga 1 - Play-offs

21:00Binacional - A. Lima -:-

POLEN: Competitie

12:30Cracovia - Rakow -:-
15:00Pogon Szczecin - Piast -:-
17:30Slask - Legia -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

16:00Ferreira - Setubal -:-
16:00Guimaraes - Portimonense -:-
18:30Sporting - Moreirense -:-
21:00Belenenses - Porto -:-

PORTUGAL: LigaPro

12:15Feirense - Benfica B -:-
16:00Academica - Casa Pia -:-
16:00Leixoes - Academico Viseu -:-
16:00Mafra - Estoril -:-
18:15Varzim - Covilha -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

12:00Guimaraes B - Sao Martinho -:-
12:00Oleiros - SC Praiense -:-
12:45Torreense - Caldas -:-
15:15Real SC - Lusitano GC -:-
16:00AD Oliveirense - GD Braganca -:-
16:00Aljustrelense - Montijo -:-
16:00Amarante - Canelas 2010 -:-
16:00Anadia - Fatima -:-
16:00Armacenenses - 1º Dezembro -:-
16:00Arouca - Valadares Gaia -:-
16:00Beira Mar - Fontinhas -:-
16:00Cerveira - Berco -:-
16:00Chaves B - U. Madeira -:-
16:00Condeixa - SB Castelo Branco -:-
16:00Esperanca de Lagos - Sintra -:-
16:00Fafe - Mirandela -:-
16:00Felgueiras - Castro Daire -:-
16:00Gondomar - SC Vila Real -:-
16:00Louletano - Alverca -:-
16:00Lusitania FC - Coimbroes -:-
16:00Maria de Fonte - Merelinense -:-
16:00Marinhense - Santarem -:-
16:00Olhanense - Amora -:-
16:00Oliveira Hospital - Agueda -:-
16:00Oriental - Fabril do Barreiro -:-
16:00Paredes - Lusitano FCV -:-
16:00Pedras Rubras - Leca -:-
16:00Pedras Salgadas - Maritimo B -:-
16:00Pinhalnovense - Loures -:-
16:00Sanjoanense - Figueirense -:-
16:00Sintrense - Sacavenense -:-
16:00Vitoria Sernache - Sertanense -:-
16:00Vizela - Camara de Lobos -:-
17:00Sporting Ideal - Leiria -:-
17:15Braga B - CDC Montalegre -:-
21:30Trofense - Sp. Espinho -:-

PORTUGAL: Liga BPI Women

16:00Estoril V - A-dos-Francos V -:-
16:00Maritimo V - Albergaria/Durit V -:-

ROEMENIË: Liga 1

16:30Botosani - CFR Cluj -:-
19:30Astra - U Craiova -:-

ROEMENIË: Liga 2

12:00UTA Arad - Petrolul -:-
16:00Viitorul Tg. Jiu - U. Cluj -:-

RUSLAND: Premier League

12:00Samara - Ural -:-
14:30Sochi - Kazan -:-
17:00Sp. Moskou - FK Rostov -:-

RWANDA: National Football league

12:00Police - Mukura Victory Sports -:-
14:00Heroes FC - Rayon Sport -:-
14:00Marines - Espoir -:-
14:30AS Kigali - Gicumbi -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Tweede fase

15:00Fiorentino - Pennarossa -:-
15:00Juvenes/Dogana - Faetano -:-
15:00San Giovanni - Domagnano -:-

SCHOTLAND: League Cup - Play-offs

16:00Rangers - Celtic -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:30Casa - Teungueth -:-
17:30Pikine - ASEC Ndiambour -:-
18:00Mbour - Douanes -:-
18:30Excellence - Diambars -:-

SERVIË: Super Liga

13:30Rad - Partizan -:-
15:00Backa Topola - Vojvodina -:-
15:00Javor - FK Vozdovac -:-
15:00Napredak - Macva -:-
15:00Proleter - Cukaricki -:-
15:00Radnicki Nis - Mladost -:-
15:00Radnik - Indjija -:-

SIERRA LEONE: Premier League

17:00Kallon - Old Edwardians -:-

SLOWAKIJE: Fortuna liga

15:00Senica - Zilina -:-

SPANJE: LaLiga

12:00Eibar - Getafe -:-
14:00Betis - Athletic Bilbao -:-
16:00Valladolid - Real Sociedad -:-
18:30Leganes - Celta Vigo -:-
21:00Osasuna - Sevilla -:-

SPANJE: LaLiga2

12:00Girona - Lugo -:-
16:00La Coruna - Zaragoza -:-
18:00Las Palmas - Numancia -:-
21:00Cadiz - Elche -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 1

11:30Getafe B - Atlético Madrid B -:-
11:30Melilla - Baleares -:-
11:30Pena Deportiva - Ferrol -:-
12:00Celta Vigo B - R. Oviedo B -:-
12:00Langreo - Coruxo -:-
12:00Las Rozas - UD Ibiza-Eivissa -:-
12:00Rayo Majadahonda - San Sebastian Reyes -:-
13:00Las Palmas B - Pontevedra -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 2

17:00Barakaldo - R. Union -:-
17:00Calahorra - Tudelano -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 3

12:00Ejea - Prat -:-
12:00Espanyol B - Hercules -:-
12:00Gimnastic - Villarreal B -:-
12:00Olot - Orihuela -:-
12:00Valencia B - Barcelona B -:-
17:00Badalona - Levante B -:-
17:00Castellon - Andorra -:-
17:00La Nucia - Llagostera -:-
17:00Lleida - Ebro -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 4

12:00Yeclano - Villarrubia -:-
16:00Cadiz B - Marbella -:-
17:00Algeciras - Linense -:-
17:00Badajoz - Granada B -:-
17:00CF Talavera - Merida AD -:-
17:00Cordoba - Sanluqueno -:-
17:00San Fernando - Don Benito -:-
18:00Murcia - Cartagena -:-
19:00Villarrobledo - UCAM Murcia -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 7

13:30Rayo Vallecano B - Flat Earth -:-
16:00RSD Alcala - Parla -:-
18:00AD Torrejon - Atletico Pinto -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 13

12:00Lorca FC - Muleno -:-
12:00Real Murcia B - Aguilas FC -:-
12:00UD Los Garres - Pulpileno -:-
12:15Cartagena B - EDMF Churra -:-
16:15Deportiva Minera - EG El Palmar CF -:-
16:30CAP Ciudad de Murcia - Mar Menor -:-
16:30Cartagena FC - Plus Ultra -:-
16:30Huercal-Overa - Minerva -:-
16:30UCAM Murcia B - Olimpico de Totana -:-
17:00Mazarron CF - Lorca Deportiva -:-

SPANJE: Primera Division Vrouwen

11:00Rayo Vallecano V - Tenerife V -:-
12:00Atlético Madrid V - Athletic Bilbao V -:-
12:00Barcelona V - Betis V -:-
13:00Sevilla V - Madrid C. V -:-
17:00CD Tacon V - Espanyol V -:-
18:30Levante V - La Coruna V -:-

TOGO: Championnat National

16:00Anges de Notse - Kara -:-
16:00ASC Kara - Koroki Metete -:-
16:00AS Togo-Port - Gbohloe-Su -:-
16:00Dynamic Togol. - Unisport -:-
16:00Gomido - Sara Sport -:-
16:00Ifodje - Maranatha -:-
16:00OTR - Semassi -:-

TSJECHIË: 1. Liga

14:30Ceske Budejovice - Pribram -:-
14:30Karvina - Sigma Olomouc -:-
17:00Sparta Praag - Mlada Boleslav -:-

TUNESIË: Ligue Professionnelle 1

14:00Slimane - Chebba -:-
14:00US Tataouine - Kairouanaise -:-
18:00Sfaxien - Stade Tunisien -:-

TUNESIË: Ligue 2

14:00AS Djerba - Stade Gabesien -:-
14:00Gafsa - Hamam-Sousse -:-
14:00Jendouba Sport - Rejiche -:-
14:00Kasserine - Marsa -:-
14:00Oued Ellil - ES Djerba -:-

TURKIJE: Super Lig

12:00Konyaspor - Gaziantep -:-
14:30Antalyaspor - Trabzonspor -:-
14:30Denizlispor - Basaksehir -:-
17:00Kasimpasa - Besiktas -:-

TURKIJE: 1. Lig

12:00Osmanlispor - Altay -:-
14:30Altinordu - Adanaspor -:-
14:30Bursaspor - Giresunspor -:-
17:00Adana Demirspor - Erzurum BB -:-

TURKIJE: 2. Lig White Group

11:00Gumushanespor - Sanliurfaspor -:-
11:301922 Konyaspor - Sariyer -:-
11:30Afjet Afyonspor - Sancaktepe -:-
11:30Manisa FK - Inegolspor -:-
11:30Pendikspor - H.Trabzon -:-
11:30Tarsus - Zonguldak -:-
11:30Yeni Corumspor - Samsunspor -:-
12:00Amed SK - Kirklarelispor -:-

TURKIJE: 2. Lig Red Group

10:30Sivas Belediyespor - Bandirmaspor -:-
11:00FK Vanspor - Tuzlaspor -:-
11:30Ankara Demirspor - Nigde Anadolu -:-
11:30Ergene Velimese - Bodrumspor -:-
11:30Etimesgut - Kirsehir Belediyespor -:-
11:30Eyupspor - Elazigspor -:-
11:30Kastamonuspor - Bayburt -:-
11:30Utas Usakspor - Karabukspor -:-
12:00Sakaryaspor - Kahramanmaras -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 1

11:00Hopaspor - Manisaspor -:-
11:00Karakopru - Cankaya FK -:-
11:00Yeni Orduspor - Sile Yildizspor -:-
11:30Duzcespor - Yomraspor -:-
11:30Kizilcaboluk Spor Kulubu - Catalca -:-
11:30Serik Belediyespor - Erzin -:-
11:30Sultanbeyli - 24 Erzincanspor -:-
11:30Tokatspor - Aksaray Bld. -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 2

11:00Agri 1970 - Kocaelispor -:-
11:00Cizrespor - Alemdag -:-
11:00Elaziz Bld. - Erokspor -:-
11:00Fethiyespor - Fatsa Belediyespor -:-
11:30Belediye Derince - Karsiyaka -:-
11:30Ofspor - Kozan -:-
11:30Payasspor - Kemerspor 2003 -:-
11:30Turgutluspor - Erbaaspor -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 3

11:00Golcukspor - Kelkit -:-
11:00Malatya - Nazillispor -:-
11:30Karacabey Belediyespor - Darica Genclerbirligi -:-
11:30Nevsehirspor - Soma Spor -:-
11:30Osmaniyespor - Diyarbakirspor -:-
11:30Yozgatspor 1959 FK - Pazarspor -:-

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Clausura - Play Offs

00:00Dep. Tachira - Caracas -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

09:30Mauritius -20 - Lesotho -20 -:-
11:45Seychelles -20 - Eswatini -20 -:-
12:15Nepal -23 - Bangladesh -23 -:-
14:30Madagascar -20 - Zuid-Afrika -20 -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga - Nacompetitie

12:00Dnyapro - Rukh Brest -:-

ZUID-AFRIKA: Premier League

14:30Polokwane - Maritzburg Utd -:-

ZUID-AFRIKA: GladAfrica Championship

14:30Jomo Cosmos - Steenberg United -:-
14:30TS Galaxy - Uthongathi -:-
14:30Tshakhuma - Free State Stars -:-

ZUID-AFRIKA: Multichoice Diski

09:00Bloem Celtic -21 - Black Leopards -21 -:-
09:00Cape Town City -21 - Polokwane -21 -:-
11:00Kaizer -21 - Golden Arrows -21 -:-

ZUID-KOREA: K League 1 - Nacompetitie

06:00Gyeongnam - Busan -:-

ZWITSERLAND: Super League

16:00Basel - Sion -:-
16:00Thun - St. Gallen -:-
16:00Zürich - Servette -:-

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

15:00Lausanne - Vaduz -:-
15:00Winterthur - Lausanne Ouchy -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.