REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ALGERIJE: U21 League

12:00Bel Abbes -21 - Oran -21 0:1
12:00Chlef -21 - Magra -21 1:0
12:00JS Kabylie -21 - Hussein Dey -21 1:2
12:00Mlila -21 - MC Alger -21 1:3
12:00Setif -21 - USM Alger -21 2:1

ARGENTINIË: Torneo Federal A

01:00Villa Mitre - Sportivo Estudiantes 1:0
01:40Deportivo Maipu - Club Sportivo Penarol 1:0
01:45Desamparados - Sansinena 2:0

AUSTRALIË & OCEANIË: OFC Champions League - Voorronde

04:00Tupapa (Coi) - Soaga (Sam) 0:0

AZIË: AFC Champions League - Kwalificatie

08:00Shanghai SIPG (Chn) - Buriram (Tha) 3:0
11:00Kashima (Jpn) - Melbourne Victory (Aus) 0:1
11:00Seoul (Kor) - Kedah (Mys) 4:1
11:00Tokio (Jpn) - Ceres (Phl) 2:0
15:40Al-Ain (Uae) - Bunyodkor (Uzb) 1:0
16:10Al Sailiya (Qat) - Shahr Khodrou (Irn) 0:1pen
16:15Al-Rayyan (Qat) - Esteghlal F.C. (Irn) 0:5
33'Al Ahli SC (Sau) - Istiqlol Dushanbe (Taj) 0:0

AZIË: AFC Beker - Kwalificaties - Play-offs

15:30Sur Club (Oma) - Al Quds (Pal) 0:0

BRAZILIË: Campeonato Alagoano

00:00CSA - Jacyoba -:-

BRAZILIË: Campeonato Capixaba

00:15UitgesteldEstrela do Norte - Desportiva Ferroviaria -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

23:15Boavista - Madureira -:-

BRAZILIË: Campeonato Catarinense

00:00Avai - Marcilio Dias 3:1

BRAZILIË: Campeonato Maranhense

00:00Sampaio Correa - Sao Jose MA 7:1

BRAZILIË: Campeonato Mineiro

00:00Cruzeiro - Villa Nova MG -:-

BRAZILIË: Campeonato Paraense

00:00Paysandu - Bragantino 1:0

BRAZILIË: Campeonato Paraibano

00:15Sao Paulo Crystal - Treze 0:2
00:15Sport PB - Sousa 0:1

BRAZILIË: Campeonato Paulista

00:00Bragantino - Internacional de Limeira 0:1
00:00Guarani - Santos 1:2

BRAZILIË: Campeonato Pernambucano

00:00Sport Recife - Central SC -:-

BRAZILIË: Campeonato Piauiense

00:00Timon - Flamengo PI 2:2

BRAZILIË: Campeonato Sergipano - Eerste fase

00:15Itabaiana - Confianca -:-

BRAZILIË: Copa do Nordeste

00:00Bahia - Imperatriz -:-

CHILI: Hoogste Divisie

22:00Curico Unido - La Serena -:-
00:30Colo Colo - Palestino -:-

COLOMBIA: Primera A - Apertura

22:00Once Caldas - Bucaramanga -:-
00:05Ind. Medellin - Aguilas -:-

CONGO DR: Ligue 1

15:30UitgesteldManiema - Bukavu -:-

DUITSLAND: 2e Bundesliga

33'Bielefeld - Bochum 1:0
20:30Greuther Fürth - St. Pauli -:-
20:30Regensburg - Hannover -:-
20:30Wehen - Aue -:-

EGYPTE: Premier League

33'Wadi Degla - Zamalek 0:1

ENGELAND: Championship

20:45Blackburn - QPR -:-
20:45Brentford - Nottingham -:-
20:45Cardiff City - West Brom -:-
20:45Hull - Huddersfield Town -:-
20:45Leeds - Millwall -:-
20:45Luton - Derby County -:-
20:45Wigan - Sheffield Wed -:-
21:00Reading - Bristol City -:-

ENGELAND: League One

20:45Accrington - Peterborough -:-
20:45Doncaster - Southend -:-
20:45Fleetwood - Coventry -:-
20:45Lincoln - Portsmouth -:-
20:45Milton Keynes - Rochdale -:-
20:45Rotherham - Ipswich -:-
20:45Wimbledon - Burton -:-
20:45Wycombe - Blackpool -:-
21:00Bolton - Bristol Rovers -:-

ENGELAND: League Two

20:45Bradford City - Cheltenham -:-
20:45Cambridge Utd - Salford -:-
20:45Colchester - Swindon -:-
20:45Crewe - Leyton Orient -:-
20:45Forest Green - Carlisle -:-
20:45Grimsby - Stevenage -:-
20:45Newport - Macclesfield -:-
20:45Northampton - Scunthorpe -:-
20:45Oldham - Mansfield -:-
20:45Plymouth - Crawley -:-
20:45Port Vale - Exeter -:-
20:45Walsall - Morecambe -:-

ENGELAND: National League

20:45Eastleigh - Aldershot -:-
20:45Ebbsfleet - Woking -:-
20:45Halifax - Dover -:-
20:45Solihull Moors - Barrow -:-

ENGELAND: National League North

20:45Alfreton - Gloucester -:-
20:45Gateshead - Chester -:-
20:45Kettering - Altrincham -:-
20:45Telford - Blyth -:-

ENGELAND: National League South

20:45UitgesteldBillericay - Havant & W -:-
20:45Hampton & Richmond - Slough -:-
20:45Hemel Hempstead - Weymouth -:-
20:45Tonbridge - Maidstone -:-

ENGELAND: NPL Premier Division

20:45UitgesteldBuxton - Warrington -:-
20:45UitgesteldGrantham - Matlock -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Needham Market -:-
20:45UitgesteldSt. Ives - Hednesford -:-
20:45Stratford - Hitchin -:-
20:45Tamworth - Royston -:-

ENGELAND: Southern League South Division

20:30UitgesteldHartley Wintney - Salisbury -:-
20:45Gosport - Weston-super-Mare -:-
20:45Merthyr Town - Hayes & Yeading -:-
20:45UitgesteldPoole - Blackfield -:-
20:45Truro - Yate Town -:-

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

20:45Brightlingsea - Bishop's Stortford -:-
20:45Cheshunt - Bowers & Pitsea -:-
20:45Corinthian-Casuals - Bognor Regis -:-
20:45Folkestone - Hornchurch -:-
20:45Margate - Enfield Town -:-

ENGELAND: EFL Cup

20:45Aston Villa - Leicester City -:-

ENGELAND: FA Trofee

20:45Barnet - Farsley -:-
20:45Bath - Concord -:-

ENGELAND: Premier League Cup

14:00West Brom -23 - Hull -23 2:1

ENGELAND: FA Youth Cup

20:00Burnley -18 - West Brom -18 -:-

FRANKRIJK: Coupe de France

33'Angers - Rennes 0:0
33'ASM Belfort - Montpellier 0:0
33'Limonest - Dijon 0:0
20:55AS Monaco - AS Saint-Étienne -:-

GAMBIA: GFA League

17:30Gamtel - Fortune -:-
17:30Real Banjul - WAA Banjul -:-

GIBRALTAR: National League - Degradatie groep

20:30Boca Juniors - Mons Calpe -:-

ITALIË: Coppa Italia

20:45AC Milan - Torino -:-

ITALIË: Coppa Italia Primavera

14:30Juventus -19 - Cremonese -19 3:0

JAMAICA: Premier League

02:05Mount Pleasant - Humble Lions 0:1

JORDANIË: Shield Cup

15:00Al Sareeh - Aqaba -:-
17:30Al Ahli - Al-Faisaly Amman -:-

MALEDIVEN: Dhivehi Premier League

17:00Maziya - TC Sports Club -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A

00:00La Piedad - Tlaxcala 1:3

MEXICO: Liga MX Women - Clausura

00:00Toluca V - Cruz Azul V 1:2
02:00Leon V - Monarcas Morelia V 0:0
02:00Monterrey V - Tijuana V 3:1
03:00Atl. San Luis V - Guadalajara V 0:2
04:00Santos Laguna V - U.N.A.M. V 0:2

NEDERLAND: Reservecompetitie - Kampioenspoule

14:00Jong Feyenoord - Jong Roda 1:4

NEDERLAND: KNVB Beker

20:00Fortuna Sittard - Feyenoord 1:1

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: Olympische Spelen - Vrouwen - Kwalificatie - Tweede fase

00:00Costa Rica V - Panama V -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Premiership

20:45Glentoran - Glenavon -:-
20:45Larne - Linfield -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Championship

20:45Ards - H&W Welders -:-

OEGANDA: Premier League

14:00Mbarara City - Vipers 0:0
14:30Kyetume - Kampala City 0:2
14:30Onduparaka FC - Busoga 2:1
14:30Proline - Police 2:1
14:30Tooro United - URA SC 1:1

OMAN: Professional League

14:00Sohar - Mirbat 0:1
14:40Dhofar - Al Orouba 0:0
16:15Oman Club - Saham 1:1

PORTUGAL: Primeira Liga

21:15Porto - Gil Vicente -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

16:00Leixoes -23 - Belenenses -23 1:1

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Tweede fase

20:45La Fiorita - Cailungo -:-
20:45Virtus - Murata -:-

SAOEDI-ARABIË: Division 1

13:20Al Khaleej - Al Jabalain 2:1
13:30Al-Shoalah - Al Najoom 1:0
13:50Najran - Al Thuqbah 4:3
16:45Hottain - Al Ain 2:2
16:50Jeddah - Ohod 0:1

SCHOTLAND: Scottish Cup

20:45Falkirk - Arbroath -:-
20:45Hibernian - Dundee Utd -:-

SOMALIË: Nation Link Telecom Championship

13:30Raadsan - Midnimo -:-

SPANJE: Copa del Rey

21:00Tenerife - Athletic Bilbao -:-

SYRIË: Premier League

13:00Al-Ittihad - Tishreen 0:0
13:00Al Karamah - Al Nawaeir 1:1
13:00Al Shorta - Wathbah 2:0
13:00Al Taliya - Al-Sahel 2:1
13:00Foutoua - Al Wahda 0:0
13:00Hottin - Al Jazira 2:1
13:00Jableh - Al Jaish 1:1

TRINIDAD & TOBAGO: Pro League

23:00Central FC - Defence Force -:-
23:00Port Of Spain - Sando -:-
23:00W Connection - Police -:-
00:00La Horquetta - Point Fortin -:-

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie

14:15Ajman - Bani Yas 1:4
14:15Al Dhafra - Al-Jazira 0:1
17:00Al Wasl - Al Nasr 0:0

WALES: Cymru North

20:45Buckley - Guilsfield -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

02:00Vegalta Sendai (Jpn) - Mito (Jpn) 0:2
10:00Dyn. Kyiv (Ukr) - K. Almaty (Kaz) 2:0
10:00AfgelastLech Poznań (Pol) - FK Vozdovac (Srb) -:-
10:00Volgar-Astrakhan (Rus) - Ararat (Arm) 2:1
10:15West Torrens (Aus) - Croydon (Aus) 4:1
10:30Urozhay (Rus) - Maykop (Rus) 6:1
11:00Z. Moravce (Svk) - Petrzalka (Svk) 2:1
13:00Cherno More (Bul) - Makedonija GP (Mkd) 3:2
13:00FC Van (Arm) - Armavir (Rus) 0:2
13:00Kursk (Rus) - Din. Minsk (Blr) 4:2
13:00Nordsjaelland (Den) - Roskilde (Den) 1:1
13:00Pelister (Mkd) - Tikves (Mkd) 2:1
13:00Zlin (Cze) - Spartaks (Lat) 1:1
13:15Mizoram (Ind) - United Sikkim (Ind) 1:0
13:30Struga Trim & Lum (Mkd) - Arka (Pol) 0:2
14:00Kaiserslautern II (Ger) - Homburg (Ger) 1:2
14:00LKS Lodz (Pol) - Napredak (Srb) 3:0
14:00Penang (Mys) - Perak (Mys) 2:0
14:00Slask (Pol) - FK Liepaja (Lat) 2:0
14:00Tsarsko Selo (Bul) - Rakow (Pol) 0:1
14:30Din. Moskou (Rus) - Lechia Gdansk (Pol) 0:2
14:30F. Voronezh (Rus) - Tomsk (Rus) 2:1
14:30Kolos Kovalivka (Ukr) - Vorwarts Steyr (Aut) -:-
14:30Triglav (Slo) - Javor (Srb) 1:3
15:00Dragovoljac (Cro) - Maksimir (Cro) 0:3
15:00Hartberg (Aut) - Desna (Ukr) 1:1
15:00Sigma Olomouc (Cze) - Orenburg (Rus) 2:0
15:00St. Polten (Aut) - Mariupol (Ukr) 1:1
15:30Dnipro-1 (Ukr) - Bohemians 1905 (Cze) 1:2
16:00Lech Poznań (Pol) - Maribor (Slo) 3:0
16:15Hammarby (Swe) - Midtjylland (Den) 0:4
17:00Bardejov (Svk) - Lipany (Svk) 0:2
81'Kustosija (Cro) - Vinogradar (Cro) 4:1
57'Amstetten (Aut) - ASK St.Valentin (Aut) 0:0
53'First Wenen (Aut) - Marchfeld (Aut) 1:0
54'Stripfing (Aut) - Favoritner (Aut) 2:0
33'Gratkorn (Aut) - FC Trofaiach (Aut) 0:2
33'Rathenow (Ger) - Premnitz (Ger) 0:0
33'SK Slovan HAC (Aut) - Simmeringer (Aut) 4:1
33'Vellmar (Ger) - Kassel (Ger) 2:0
3'Dornbirn (Aut) - Alberschwende (Aut) 0:0
3'Floridsdorf (Aut) - SV Spillern (Aut) 0:0
3'Halmstad (Swe) - Tvaakers (Swe) 0:0
19:30Eimsbutteler (Ger) - Altona (Ger) -:-
19:30ESV St.Michael (Aut) - Kalsdorf (Aut) -:-
19:30Köln II (Ger) - Frechen (Ger) -:-
20:00Dudenhofen (Ger) - Schifferstadt (Ger) -:-
20:30Drogheda (Irl) - Bohemians (Irl) -:-
20:45Ballinamallard (Nir) - Sligo Rovers (Irl) -:-
20:45Derry City (Nir) - Institute (Nir) -:-
20:45Shelbourne (Irl) - Longford (Irl) -:-
21:00DC United (Usa) - Montreal Impact (Can) -:-
22:00Columbus Crew (Usa) - Vancouver Whitecaps (Can) -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

10:30Myanmar V - Thailand V 1:1
15:00Marokko V - Tunesië V 2:1

ZUID-AMERIKA: Olympische Spelen - Kwalificatie

00:00Argentinië -23 - Ecuador -23 1:0
02:30Colombia -23 - Venezuela -23 2:1
00:00Peru -23 - Uruguay -23 -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.