m.FlashScore.nl

REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AFRIKA: CAF Champions League - Kwalificatie

21:00USM Alger (Alg) - SONIDEP (Nig) -:-
15:00Platinum (Zim) - Big Bullets (Mal) -:-
15:00Zesco Utd (Zam) - Green Mamba (Esw) -:-
15:30Township Rollers (Bot) - Young Africans (Tan) -:-
16:00Primeiro de Agosto (Ang) - KMKM (Zan) -:-
18:30Al-Merreikh (Sud) - JS Kabylie (Alg) -:-
19:00Mamelodi (Rsa) - Otoho d'Oyo (Con) -:-
20:00Etoile Sahel (Tun) - Hafia (Gui) -:-
20:00Generation F. (Sen) - LPRC Oiler (Lbr) -:-
20:00Zamalek (Egy) - Dekedda (Som) -:-
21:00Orlando (Rsa) - Green Eagles (Zam) -:-
21:00Raja Casablanca (Mar) - Brikama U. (Gam) -:-

AFRIKA: CAF Confederations Cup - Kwalificatie

14:30Masters Security (Mal) - Proline (Uga) -:-
15:00Malindi (Zan) - Mogadishu City (Som) -:-
15:00Rukinzo (Bur) - Triangle (Zim) -:-
15:00Young Buffaloes (Esw) - Buildcon (Zam) -:-
17:00Ashanti Gold (Gha) - Akonangui (Gnq) -:-
18:00Amarat United (Ssu) - Ben Guerdane (Tun) -:-
18:00AS Maniema (Drc) - Pelican (Gab) -:-
18:00CotonTchad (Cha) - Belouizdad (Alg) -:-
18:00Etoile du Congo (Con) - Pyramids (Egy) -:-
18:00FC Esae (Ben) - SNIM (Mrt) -:-
18:00Kamsar (Gui) - Paradou (Alg) -:-
18:00Khartoum (Sud) - AS Arta (Dji) -:-
18:00Kinondoni MC (Tan) - AS Kigali (Rwa) -:-
18:00Stade Renard (Cmr) - Motema Pembe (Drc) -:-
21:00Azam (Tan) - Fasil Ketema (Eth) -:-

ALBANIË: Super League

16:00Vllaznia - Laci -:-
19:00Skenderbeu - Flamurtari -:-
19:00Teuta - Bylis -:-
19:00Tirana - Luftetari Gjirokastra -:-

ALGERIJE: 1e Divisie

21:00Chlef - Hussein Dey -:-
21:00UitgesteldMlila - Saoura -:-
22:00Bel Abbes - Bordj Bou Arreridj -:-
22:00Setif - Oran -:-

ALGERIJE: Ligue 2

21:00Bejaia - Tlemcen -:-
21:00Khroub - MO Bejaia -:-
21:00Tadjenant - Annaba -:-
advertentie

ALGERIJE: U21 League

10:00Bel Abbes -21 - Bordj Bou Arreridj -21 -:-
10:00Chlef -21 - Hussein Dey -21 -:-
10:00Mlila -21 - Saoura -21 -:-
10:00Setif -21 - Oran -21 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Academica - Sporting de Cabinda -:-
16:00Interclube - Ferroviario do Huambo -:-
16:00Libolo - Wiliet -:-
16:00Onze Bravos - Sagrada -:-

ARGENTINIË: Superliga

02:00Arsenal Sarandi - San Lorenzo -:-
18:15Gimnasia L.P. - Defensa y Justicia -:-
20:30Velez Sarsfield - Newells Old Boys -:-
22:45Rosario - Patronato -:-

ARGENTINIË: Primera Nacional

12'Atl. Rafaela - Tigre 0:0
18:05Temperley - Nueva Chicago -:-
20:30Atletico Atlanta - CA Mitre -:-
20:30Barracas Central - Alvarado -:-
20:30Deportivo Moron - Guillermo Brown -:-
22:00San Martin S.J. - CA Estudiantes -:-
22:40Gimnasia Jujuy - Chacarita Juniors -:-

ARGENTINIË: Divisie B Metropolitana - Apertura

20:30Colegiales - Comunicaciones -:-
20:30Flandria - Defensores Unidos -:-
20:30Sacachispas - Almirante Brown -:-

ARMENIË: Premier League

15:00Lori - Noah -:-
17:30Urartu - Gandzasar -:-

AUSTRALIË: NPL NSW - Play-offs

08:00Wollongong Wolves - Sydney Utd -:-

AUSTRALIË: Australië Brisbane Premier League

09:00Acacia Ridge - Grange Thistle -:-
10:00Albany Creek - Toowong -:-
10:00Bayside - The Gap -:-
10:00Caboolture - North Pine -:-
10:00Univ. of Queensland - Centenary Stormers -:-

AUSTRALIË: NPL Western Australia

09:00Cockburn City - Perth SC -:-
09:00Joondalup - Balcatta -:-
09:00Perth Glory -21 - Bayswater City -:-
09:00Rockingham City - Inglewood -:-
09:00Sorrento - Armadale -:-
09:00Stirling Lions - Floreat Athene -:-

AUSTRALIË: NPL South Australian - Play-offs

07:30Adelaide Comets - Campbelltown City -:-
07:30Adelaide Raiders - NE Metrostars -:-
10:30Adelaide Olympic - Blue Eagles -:-

AUSTRALIË: NPL Queensland

09:00Peninsula - Gold Coast -:-
09:00Redlands - Queensland Lions -:-
10:30Eastern Suburbs - SWQ Thunder -:-
11:00Magpies Crusaders - Brisbane Strikers -:-
11:00Western Pride - Brisbane City -:-

AUSTRALIË: NPL Tasmania

06:30Clarence Utd. - Launceston -:-
06:30Hobart Zebras - Glenorchy Knights -:-
09:00Olympia Warriors - Kingborough Lions -:-

AZERBEIDZJAN: Premier League

17:00SumQayit - Sabail -:-

BELGIË: Jupiler Pro League

18:00UitgesteldCharleroi - Club Brugge -:-
20:00Cercle Brugge - Waasland-Beveren -:-
20:00St. Truiden - SV Zulte Waregem -:-
20:30Oostende - KV Mechelen -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Entente Durbuy - Hamoir -:-
20:00Namur - Acren -:-

BELGIË: Beker - Kwalificatie

20:00Verlaine - Bambrugge -:-
20:30Leuven - Wetteren -:-
16:00Beerschot VA - Dikkelvenne -:-
17:00Dessel - Virton -:-
19:00Seraing - KSV Roeselare -:-
19:30Onhaye - Aalst -:-
20:00Heist - Sporting Lokeren -:-
20:00La Louviere - Westerlo -:-
20:00Lommel SK - Temse -:-
20:00Mandel United - Gullegem -:-

BELGIË: Super League Women

20:30Leuven V - KRC Genk V -:-
14:00Club Brugge V - RSC Anderlecht V -:-

BELGIË: 1e Nationaal - Vrouwen

13:00SG-Tertre Hautrage V - Zwevezele V -:-
14:00Tienen V - Mechelen V -:-
14:30Massenhoven V - Famkes Merkem V -:-
15:00Femina Woluwe V - GBA Kontich V -:-
15:00KRC Genk II V - Moldavo V -:-
15:00Zulte Waregem V - Aalst V -:-
15:30Gent II V - Leuven II V -:-
16:30St. Liege 2 V - Tongeren V 5:0

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

21:00Sport Boys - Royal Pari -:-
23:15San Jose - Real Potosi -:-

BOLIVIA: Nacional B

19:00Chijipata - Deportivo Escara -:-
21:30Arauco Prado - Vinto -:-
21:30U. Sucre - Wils. Cooperativas -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premier League

17:00Celik Zenica - Tuzla City -:-
17:00Radnik Bijeljina - Mladost DK -:-
18:00Sarajevo - Velez Mostar -:-
19:00Sloboda - Zvijezda 09 -:-
20:00Siroki Brijeg - Zeljeznicar -:-
20:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: FBiH

17:00Capljina - Bratstvo Gracanica -:-
17:00Gorazde - TOSK Tesanj -:-
17:00Gradacac - Metalleghe -:-
17:00Igman K. - Olimpic Sarajevo -:-
17:00Jedinstvo Bihac - Banovici -:-
17:00Travnik - GOSK Gabela -:-
17:00Zivinice - HNK Orasje -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: RS

17:30Krupa - Slavija -:-
17:30Podrinje Janja - Kozara -:-
17:30Prijedor - Modrica -:-
17:30Sloga Crnjelovo - Jedinstvo Brcko -:-
17:30Tekstilac - Zeljeznicar Banja Luka -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

16:00Atletico-MG - Bahia -:-
22:00Gremio - Athletico-PR -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

2'Atletico GO - Brasil de Pelotas 0:0
02:30Cuiaba Esporte - Botafogo SP -:-
16:00Parana - Criciuma -:-
21:30Londrina - Sao Bento -:-
21:30Oeste - Vila Nova -:-
21:30Vitoria - Operario -:-
00:00Figueirense - CRB -:-
00:00Ponte Preta - Sport Recife -:-

BRAZILIË: Serie C

22:00Ferroviario - Confianca -:-
22:00Globo - ABC -:-
22:00Nautico - Santa Cruz -:-
22:00Sampaio Correa - Imperatriz -:-
22:00Treze - Botafogo PB -:-

BRAZILIË: Brasileiro Women - Play-offs

19:00Flamengo V - Internacional V -:-

BULGARIJE: Parva Liga

17:00Botev Plovdiv - Vitosha Bistritsa -:-
19:30Levski - Lok. Plovdiv -:-

BULGARIJE: Vtora liga

17:00Pomorie - Ludogorets II -:-
17:00Septemvri Sofia - Kariana Erden -:-
17:00Strumska Slava - Hebar -:-
18:00Spartak - Lok. Sofia -:-
19:00Montana - Botev Galabovo -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30UitgesteldASEC Koudougou - Etoile Filante -:-
17:30UitgesteldBobo-Dioulasso - Majestic -:-
17:30UitgesteldSonabel Ouagadougou - US Ouagadougou -:-
19:45UitgesteldAS Douanes - Salitas -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Vital O - Aigle Noir -:-
16:00Kayanza - Inter Star -:-

CAMBODJA: C-League

10:30Boeung Ket - Svay Rieng -:-
10:30Sports Academy - Visakha -:-
13:00Phnom Penh Crown - Soltilo Angkor -:-

CANADA: Canadian Premier League - Fall Season

00:00Pacific FC - Valour -:-

CANADA: CSL

23:00Ukraine United - Serbian W. E. -:-
00:00Hamilton City - CSC Mississauga -:-

CANADA: U Sports

01:30Lethbridge - Alberta -:-
02:30UBC Okanagan - UNBC -:-
03:00Saskatchewan - MacEwan -:-
04:00UFV - UBC -:-
04:00Victoria - Trinity Western -:-
21:00Mount Royal - Calgary -:-

CHILI: Hoogste Divisie

01:30U. Espanola - O'Higgins -:-
18:30Cobresal - U. Calera -:-
21:30Palestino - Colo Colo -:-
00:00Everton - Coquimbo -:-

CHILI: Divisie B

21:00Magallanes - Nublense -:-
22:00Melipilla - S. Morning -:-
23:00D. Puerto Montt - Rangers -:-

CHINA: Jia Competitie

13:00Shaanxi Changan - Beijing Baxy -:-
13:30Guangdong Tigers - Meizhou Hakka -:-
13:30Heilongjiang Lava - Xinjiang Tianshan -:-
13:30Liaoning - Shijiazhuang -:-
13:30Qingdao Huanghai - Sichuan Annapurna -:-
13:30Zhejiang Greentown - Guizhou Zhicheng -:-
13:35Nantong Zhiyun - Shanghai Shenxin -:-

CHINA: Yi Competitie

09:30Jiangsu Yancheng - Qingdao Jonoon -:-
09:30Qingdao Red Lions - Taizhou Yuanda -:-
09:30Yanbian Beiguo - Hebei Elite -:-
10:00Baoding Yingli Yitong - Jilin Baijia -:-
10:00Fujian Tianxin - Hunan Billows -:-
10:00Guangxi Baoyun - Lhasa Chengtou -:-
10:00Inner Mongolia - Zibo Cuju -:-
10:00Nanjing Shaye - Jiangxi Liansheng -:-
10:00Shanxi Xindu - Beijing Technology -:-
10:00Yunnan Kunlu - Shenzhen Pengcheng -:-
13:00Dalian Chanjoy - Ningxia -:-
13:00Hangzhou Wuyue - Sichuan Jiuniu -:-
13:30Chengdu Qianbao - Zhejiang Yiteng -:-
13:30Wuhan Three Towns - Kunshan -:-

COLOMBIA: Liga Aguila - Clausura

22:15Pasto - U. Magdalena -:-
00:00Junior - Once Caldas -:-
00:30Cucuta - La Equidad -:-

COLOMBIA: Torneo Aguila - Clausura

22:00Atletico F.C. - Orsomarso -:-

COLOMBIA: Liga Aguila Women - Play-offs

02:30Atl. Nacional V - America de Cali V -:-
00:00Millonarios V - Santa Fe V -:-

CONGO DR: Ligue 1

16:30Don Bosco - AC Rangers -:-
16:30Lubumbashi Sport - Bukavu -:-
16:30Nyuki - AS Maniema -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

18:00UitgesteldAEK Larnaca - Apollon -:-
18:00UitgesteldAPOEL - Ol. Nicosia -:-
18:00Doxa - Omonia -:-

DENEMARKEN: 1st Division

13:15Naestved - Vendsyssel -:-

DENEMARKEN: Elitedivisionen Women

13:00BSF V - Brondby V -:-
13:00Odense Q V - Farum BK V -:-
13:00VSK Aarhus V - Thisted V -:-

DENEMARKEN: 2nd Division - Group 1

13:45FA 2000 - Slagelse B&I -:-
14:00BK Frem - Hellerup -:-
14:00Helsingor - Vanløse -:-
15:00B.93 - Avarta -:-
15:00Bronshoj - Hillerod -:-
15:00Skovshoved - Holbaek -:-

DENEMARKEN: 2nd Division - Group 2

14:00Aarhus Fremad - Sydvest -:-
14:00Brabrand - Thisted -:-
14:00Dalum IF - VSK Aarhus -:-
14:00Jammerbugt - Næsby -:-
14:00Middelfart - AB Kopenhagen -:-

DUITSLAND: Bundesliga

15:30Augsburg - Union Berlijn -:-
15:30Düsseldorf - Leverkusen -:-
15:30Hoffenheim - Werder Bremen -:-
15:30Mainz - Mönchengladbach -:-
15:30Paderborn - Freiburg -:-
18:30Schalke 04 - Bayern München -:-

DUITSLAND: 2e Bundesliga

13:00Bochum - Wehen -:-
13:00Hannover - Greuther Fürth -:-
13:00Regensburg - Bielefeld -:-

DUITSLAND: 3e Liga

14:00Bayern München II - Chemnitzer -:-
14:00Braunschweig - Wurzburger Kickers -:-
14:00Grossaspach - Viktoria Koln -:-
14:00Maagdenburg - 1860 München -:-
14:00Meppen - Jena -:-
14:00Munster - Uerdingen -:-

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

13:00Wolfsburg II - Norderstedt -:-
14:00St. Pauli II - Hannover II -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:30Altglienicke - BFC Dynamo -:-
13:30Bischofswerdaer - Viktoria Berlin -:-
13:30Furstenwalde - Babelsberg -:-
13:30Lichtenberg - Nordhausen -:-

DUITSLAND: Regionale Liga West

14:00Alemannia Aachen - Homberg -:-
14:00Bergisch Gladbach - Oberhausen -:-
14:00Lotte - Rodinghausen -:-
14:00Mönchengladbach II - Lippstadt -:-
15:00Dusseldorf II - Schalke 04 II -:-

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

14:00Aalen - Pirmasens -:-
14:00Alzenau - Balingen -:-
14:00Bahlinger - Homburg -:-
14:00Giessen - FSV Frankfurt -:-
14:00Offenbach - Elversberg -:-
14:00Saarbrucken - Walldorf -:-
14:00Ulm - TuS RW Koblenz -:-

DUITSLAND: Regionalliga Bayern

14:00Aubstadt - Augsburg II -:-
14:00Burghausen - Memmingen -:-
14:00Eichstatt - Illertissen -:-
14:00Greuther Fürth II - Buchbach -:-
14:00Schweinfurt - Aschaffenburg -:-
14:00Turkgucu Munchen - Neurenberg II -:-
17:00Rain/Lech - Garching -:-

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

13:00Blau Weiss Berlin - Neustrelitz -:-
14:00Brandenburger - CFC Hertha -:-
14:00Staaken - Seelow -:-
14:00Torgelower Greif - Pampow -:-

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

13:00Plauen - Hohenstein-Ernstthal -:-
14:00Grimma - Oberlausitz -:-
14:00Krieschow - FC Merseburg -:-
15:00Halle - Jena II -:-

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30SC Weiche-08 II - Inter Turkspor Kiel -:-
14:00Eutin - Frisia Risum-Lindholm -:-
14:00Flensburg - Phonix Lubeck -:-
14:00Husumer - Eichede -:-
15:00Oldenburger - Lubeck II -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

14:00Meiendorfer SV - Sasel -:-

DUITSLAND: Oberliga Bremen

13:00Werder Bremen III - Habenhauser -:-
14:00Brinkumer - Leher -:-
15:00Blumenthaler - Oberneuland -:-
16:00Geestemunde - BTS Neustadt -:-

DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen

16:00Delmenhorst - Egestorf-Langreder -:-
16:00Gifhorn - Arminia Hannover -:-

DUITSLAND: Oberliga Hessen

14:00Stadtallendorf - SV Steinbach -:-
15:00Friedberg - Eddersheim -:-
15:00Hadamar - Viktoria Griesheim -:-
15:00Hanau - Baunatal -:-
15:00UitgesteldHessen Dreieich - Kassel -:-
15:00Neuhof - Fulda-Lehnerz -:-

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Kaiserslautern II - Worms -:-
15:30Engers - Gonsenheim -:-
15:30Karbach - Trier -:-
15:30Koblenz - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30Pfeddersheim - Rochling -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord

14:00Seligenporten - Grossbardorf -:-
15:00Vilzing - DJK Bamberg -:-
15:00Wurzburger FV - Abtswind -:-
16:00ATSV - Gebenbach -:-
16:00UitgesteldKahl - Cham -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd

14:00Dachau - Hankofen-Hailing -:-
15:00Donaustauf - Kirchanschoring -:-
15:30Turkspor Augsburg - Pullach -:-
17:00Nordlingen - Schwaben Augsburg -:-

DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Dorfmerkingen - Bissingen -:-
14:00Freiberg - Freiburger -:-
14:00Pforzheim - Goppinger SV -:-
14:00TSV Ilshofen - Linx -:-
15:30Nottingen - Ravensburg -:-
15:30Oberachern - Neckarsulmer -:-
15:30Rielasingen-Arlen - Reutlingen -:-
18:00Villingen - Stuttgart II -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

17:00FC Monheim - TVD Velbert -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Noord

13:00Niendorfer TSV -19 - Hamburger SV -19 -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid

11:00Karlsruher -19 - Offenbach -19 -:-
13:00Heidenheim -19 - Ulm -19 -:-
13:00Mainz -19 - Furth -19 -:-

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

13:00Hoffenheim V - Koln V -:-

ECUADOR: Liga Pro

02:15Aucas - Olmedo -:-
22:00Delfin - Dep. Cuenca -:-
00:15Tecnico U. - LDU Quito -:-

ECUADOR: Serie B

18:00Orense - Clan Juvenil -:-

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Apertura

23:0011 Deportivo - El Vencedor -:-
23:30Jocoro - Independiente F.C. -:-

ENGELAND: Premier League

13:30Norwich - Chelsea -:-
16:00Brighton - Southampton -:-
16:00Manchester United - Crystal Palace -:-
16:00Sheffield Utd - Leicester City -:-
16:00Watford - West Ham United -:-
18:30Liverpool - Arsenal -:-

ENGELAND: Championship

13:30Derby County - West Brom -:-
16:00Barnsley - Luton -:-
16:00Blackburn - Cardiff City -:-
16:00Charlton - Brentford -:-
16:00Fulham - Nottingham -:-
16:00Huddersfield Town - Reading -:-
16:00Hull - Bristol City -:-
16:00Middlesbrough - Millwall -:-
16:00Preston - Sheffield Wed -:-
16:00QPR - Wigan -:-
16:00Stoke City - Leeds -:-

ENGELAND: League One

13:30Doncaster - Lincoln -:-
13:30UitgesteldPortsmouth - Rotherham -:-
16:00Bolton - Ipswich -:-
16:00Bristol Rovers - Oxford Utd -:-
16:00Coventry - Gillingham FC -:-
16:00Fleetwood - Accrington -:-
16:00Milton Keynes - Peterborough -:-
16:00Rochdale - Blackpool -:-
16:00Shrewsbury - Burton -:-
16:00Sunderland - Wimbledon -:-
16:00UitgesteldTranmere - Bury -:-
16:00Wycombe - Southend -:-

ENGELAND: League Two

16:00Bradford City - Forest Green -:-
16:00Cambridge Utd - Oldham -:-
16:00Carlisle - Salford -:-
16:00Cheltenham - Swindon -:-
16:00Colchester - Northampton -:-
16:00Grimsby - Port Vale -:-
16:00Leyton Orient - Crawley -:-
16:00Macclesfield - Scunthorpe -:-
16:00Mansfield - Stevenage -:-
16:00Morecambe - Exeter -:-
16:00Newport - Crewe -:-
16:00Plymouth - Walsall -:-

ENGELAND: National League

16:00Bromley - Boreham Wood -:-
16:00Chesterfield - Barrow -:-
16:00Chorley - Hartlepool -:-
16:00Eastleigh - Dagenham & Red. -:-
16:00Ebbsfleet - Notts County -:-
16:00Halifax - AFC Fylde -:-
16:00Harrogate - Stockport -:-
16:00Sutton - Dover -:-
16:00Woking - Solihull Moors -:-
16:00Wrexham - Barnet -:-
16:00Yeovil - Maidenhead -:-
18:20Torquay - Aldershot -:-

ENGELAND: National League North

16:00Altrincham - Darlington -:-
16:00Bradford PA - Blyth -:-
16:00Gateshead - Farsley -:-
16:00Gloucester - Boston Utd -:-
16:00Guiseley - Alfreton -:-
16:00Hereford - Brackley Town -:-
16:00Kidderminster - Chester -:-
16:00King’s Lynn - Curzon Ashton -:-
16:00Leamington - Kettering -:-
16:00Southport - Telford -:-
16:00Spennymoor - York -:-

ENGELAND: National League South

16:00Billericay - St. Albans -:-
16:00Chelmsford - Welling -:-
16:00Chippenham - Weymouth -:-
16:00Concord - Maidstone -:-
16:00Dartford - Braintree -:-
16:00Dorking - Hampton & Richmond -:-
16:00Eastbourne Boro - Dulwich Hamlet -:-
16:00Oxford City - Hemel Hempstead -:-
16:00Slough - Bath -:-
16:00Tonbridge - Havant & W -:-
16:00Wealdstone - Hungerford -:-

ENGELAND: NPL Premier Division

16:00UitgesteldAtherton - Grantham -:-
16:00Bamber Bridge - Ashton Utd -:-
16:00Basford - Lancaster -:-
16:00Buxton - Whitby -:-
16:00FC United - Scarborough -:-
16:00Gainsborough - Warrington -:-
16:00UitgesteldMorpeth - Mickleover -:-
16:00South Shields - Hyde -:-
16:00Stafford - Matlock -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

16:00Banbury - Kings Langley -:-
16:00Barwell - Biggleswade Town -:-
16:00Hednesford - Alvechurch -:-
16:00Hitchin - Rushall -:-
16:00Leiston - Tamworth -:-
16:00Nuneaton - Needham Market -:-
16:00Redditch - Lowestoft -:-
16:00Royston - Coalville -:-
16:00St. Ives - Stourbridge -:-
16:00Stratford - AFC Rushden & Diamonds -:-

ENGELAND: Southern League South Division

16:00Chesham - Truro -:-
16:00Farnborough - Merthyr T -:-
16:00Gosport - Hendon -:-
16:00Met. Police - Hartley Wintney -:-
16:00Swindon S - Salisbury -:-
16:00Tiverton - Beaconsfield Town -:-
16:00Weston-super-Mare - Poole -:-
16:00Wimborne - Taunton -:-

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

16:00Corinthian-Casuals - Carshalton -:-
16:00Haringey - Brightlingsea -:-
16:00Hornchurch - Kingstonian -:-
16:00Leatherhead - Enfield Town -:-
16:00Margate - Lewes -:-
16:00Merstham - East Thurrock -:-
16:00Potters Bar - Folkestone -:-

ENGELAND: Premier League 2

15:00Aston Villa -23 - Norwich -23 -:-

ENGELAND: Academies -18

12:00Brighton -18 - Leicester City -18 -:-
12:00Fulham -18 - Reading -18 -:-
12:00Manchester Utd -18 - Blackburn -18 -:-
12:00Middlesbrough -18 - Manchester City -18 -:-
12:00Southampton -18 - Chelsea -18 -:-
12:00Sunderland -18 - Stoke City -18 -:-
12:00West Ham -18 - Arsenal -18 -:-
12:30Everton -18 - West Brom -18 -:-
12:30Tottenham -18 - Norwich -18 -:-
14:00Aston Villa -18 - Swansea City -18 -:-
14:00Newcastle Utd -18 - Derby County -18 -:-
14:00Wolverhampton -18 - Liverpool -18 -:-

ESTLAND: Competitie

15:00Kalju - Levadia -:-
17:30Narva - Flora -:-

ESTLAND: Beker

13:00ReUnited - Molycorp Silmet -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

16:00Kafa - Inkomport -:-
16:00Kyzyltash - SKCHF Sevastopol -:-

FILIPIJNEN: PFL

10:00Philippine Air Force - Green Archers -:-
13:00Kaya - Stallion -:-

FINLAND: Hoogste Divisie

12:00Honka - HJK -:-
16:00KuPS - VPS -:-

FINLAND: 1e Divisie

16:00AC Kajaani - Oulu -:-
16:00Ekenas - TPS Turku -:-
16:00Jaro - MyPa -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep A

16:00JIPPO - JaPS -:-
16:00Viikingit - NJS -:-
17:30Mikkeli - Lahden Reipas -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep C

16:00SJK Akatemia - Hercules -:-

FINLAND: Liiga Women

13:00Ilves V - Aland Utd V -:-
13:00Jypk V - Honka V -:-
13:00KuPS V - TiPS V -:-
13:00Myran V - ONS Oulu V -:-
13:00TPS V - HJK V -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

20:00Amiens - Nantes -:-
20:00Angers - Metz -:-
20:00Brest - Reims -:-
20:00Dijon - Girondins Bordeaux -:-

FRANKRIJK: Ligue 2

15:00Troyes - Lens -:-

FRANKRIJK: National 2 - Group A

15:00Schiltigheim - Lens II -:-
18:00ASM Belfort - Haguenau -:-
18:00Bastia - Lille II -:-
18:00Bobigny - St Quentin -:-
18:00Epinal - IC Croix -:-
18:00Lusitanos - Reims II -:-
18:00Sainte-Genevieve - Mulhouse -:-
18:00Sedan - JA Drancy -:-

FRANKRIJK: National 2 - Group B

17:00Sannois - Poissy -:-
18:00Granville - Angers II -:-
18:00Lorient II - Guingamp II -:-
18:00Mantes - Saint-Malo -:-
18:00Oissel - Chartres -:-
18:00Stade Briochin - Vitre -:-
18:30Gobelins - Fleury-Merogis -:-
18:30Vannes - Rouen -:-

FRANKRIJK: National 2 - Group C

18:00Bergerac - Angouleme -:-
18:00Bourges - Montpellier II -:-
18:00Chamalieres - Andrezieux -:-
18:00Colomiers - Trelissac -:-
18:00Nantes II - Stade Bordelais -:-
18:00Romorantin - Sete -:-
18:00Saint-Pryve - Les Herbiers -:-
18:00St Etienne II - Blois -:-

FRANKRIJK: National 2 - Group D

18:00Frejus - Martigues -:-
18:00Jura Sud - Louhans Cuiseaux -:-
18:00Marseille Endoume - Olympique Lyon II -:-
18:00Monaco II - Olympique Marseille II -:-
18:00Monts - Grasse -:-
18:00Moulins-Yzeure - Saint Priest -:-
18:00Nimes II - Hyeres -:-
19:30Annecy - Marignane -:-

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

14:30FC Parijs V - Dijon V -:-
14:30Girondins Bordeaux V - Fleury 91 V -:-
14:30Guingamp V - Metz V -:-
14:30Montpellier V - Reims V -:-
15:30Olympique Lyon V - Olympique Marseille V -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga

15:00Chikhura - Lokomotiv Tbilisi -:-
18:00Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-

GIBRALTAR: National League

18:15College 1975 FC - Mons Calpe -:-
20:30St Josephs - Manchester 62 -:-

GRIEKENLAND: Super League

18:00Lamia - Panathinaikos -:-
20:00Aris - OFI Kreta -:-
20:30Olympiakos - Asteras T. -:-

GRIEKENLAND: Beker

16:00Tilikratis L. - Sellana -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Apertura

19:00Siquinala - Comunicaciones -:-
23:00Municipal - Deportivo Mixco -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

22:00Mirebalais - Baltimore -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura

23:30Marathon - Real Espana -:-
23:30Real de Minas - Platense -:-

HONGARIJE: OTP Bank Liga

18:00DVTK - Mezokovesd -:-
18:00Honved - Debrecen -:-
18:00Kaposvar - Zalaegerszeg -:-
18:00Kisvarda - Ujpest -:-
18:00Paks - MOL Fehervar -:-

IERLAND: FAI Beker

18:00Glengad Utd - Waterford -:-
21:00Sligo Rovers - Limerick -:-

IJSLAND: Competitie

18:00Akranes - Vestmannaeyjar -:-

IJSLAND: Inkasso-deildin

18:00Njardvik - Magni -:-
18:00Thor Akureyri - Leiknir -:-

INDIA: Durand Cup - Play-offs

13:30Gokulam - Mohun Bagan -:-

INDONESIË: Liga 1

10:30Persebaya - Persija Jakarta -:-
13:30Madura United - PSIS Semarang -:-
13:30Pusamania Borneo - Padang -:-
15:30Bali United - Arema -:-

INDONESIË: Liga 2

08:30Persewar Waropen - Persatu Tuban -:-
10:30PSMS Medan - PSPS Riau -:-
15:30Persiraja Aceh - Persibat Batang -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

17:45Shahin Bushehr - Sepahan -:-

ISRAËL: Ha'Al Competitie

17:00M. Haifa - H. Raanana -:-
18:00Hapoel Hadera - Ashdod -:-
19:30Nes Tziona - M. Tel Aviv -:-

ITALIË: Serie A

18:00Parma - Juventus -:-
20:45Fiorentina - Napoli -:-

ITALIË: Serie B

18:00Crotone - Cosenza -:-
18:00Salernitana - Pescara -:-
21:00Ascoli - Trapani -:-
21:00Cittadella - Spezia -:-
21:00Entella - Livorno -:-
21:00Venezia - Cremonese -:-

ITALIË: Serie C - Groep A

20:45Pontedera - Carrarese -:-

ITALIË: Serie C - Groep B

20:45Reggio Audace - FeralpiSalo -:-

ITALIË: Serie C - Groep C

20:45Rieti - Ternana -:-

IVOORKUST: Ligue 1

17:30ASEC Mimosas - Academie de FAD -:-
17:30Issia Wazi - SOL -:-
17:30San Pedro - Bouake -:-

JAPAN: J-League

06:00Sapporo - Tokio -:-
11:00Nagoya - Yokohama M. -:-
12:00Hiroshima - Oita -:-
12:00Iwata - C-Osaka -:-
12:00Kawasaki - Shimizu -:-
12:00Vegalta Sendai - Shonan -:-

JAPAN: J2 League

11:00Chiba - Kofu -:-
11:00Mito - Verdy -:-
11:00Yokohama FC - Kagoshima Utd -:-
12:00Albirex Niigata - Kanazawa -:-
12:00Kyoto - Avispa Fukuoka -:-
12:00Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki -:-
12:00Tokushima - Ryukyu -:-
12:00Yamagata - Tochigi -:-

KAZACHSTAN: Premier League

15:00Ordabasy - Shakhtar K. -:-
15:00Tobol - Atyrau -:-

KAZACHSTAN: First Division

12:00FC Astana 2 - Shakhtar Bulat -:-
13:00Baykonur Kyzylorda - Kaspij Aktau -:-
13:00Kyzylzhar - Zhetysu 2 -:-
13:30Akademiya Ontustik - Altay -:-
14:00Aktobe Zhas - FK Kyran -:-
14:00Kairat Academy - Maqtaaral -:-
16:00FK Akzhayik - Ekibastuz -:-

KIRGIZIË: Premier Liga

13:30Alay Osh - Kant -:-
13:30Alga - Akademiy Futbola -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Ferizaj - Gjilani -:-
17:00KF Ballkani - Feronikeli -:-

KROATIË: 1e HNL

19:00Slaven Belupo - Varazdin -:-
21:00Zapresic - Lok. Zagreb -:-

KROATIË: 2. HNL

17:00Orijent - Din. Zagreb 2 -:-
17:30Cibalia - Dubrava -:-
17:30Dugopolje - Croatia Zmijavci -:-

LETLAND: Optibet Virsliga

18:00FK Liepaja - Ventspils -:-

LETLAND: 1. Liga

14:00New Project - FK Smiltene -:-
15:00Balvu - Riga/Staicele -:-
15:00Rezekne - Auda -:-
16:00Alberts JDFS - Tukums 2000 -:-

LITOUWEN: A Liga

16:00AfgelastStumbras - Kauno Zalgiris -:-

LITOUWEN: I Lyga

13:00Hegelmann Litauen - Vilniaus Vytis -:-
15:00Zalgiris 2 - Banga -:-

LUXEMBURG: Nationale Divisie

18:30Union Titus Petange - Rodange -:-

MALEISIË: Malaysia Cup

15:00Melaka United - Felda -:-
15:00Pahang - Sabah -:-
15:00Penang - Perak -:-

MALI: Premiere Division

16:30Soni - Real Bamako -:-
18:00AS Bamako - Tombouctou -:-
20:00ASOM - USFAS Bamako -:-
18:00Black Stars - CO Bamako -:-
20:00Onze Createurs - US Bougouni -:-

MALTA: Premier League

18:30Tarxien - Mosta FC -:-
19:00Gudja - Hibernians -:-
20:30Balzan - Sliema -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

02:00Veracruz - Atl. San Luis -:-
04:00Monarcas - U.N.A.M. -:-
04:00Santos Laguna - Monterrey -:-
00:00Queretaro - Leon -:-

MEXICO: Ascenso MX - Apertura

01:00Atlante - UAEM Potros -:-
02:00Zacatecas Mineros - Celaya -:-
03:08Correcaminos - Loros -:-
00:00Alebrijes Oaxaca - Cafetaleros de Chiapas -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A

23:00Cruz Azul Hidalgo - Canamy -:-
03:00Murcielagos - Nayarit -:-
03:00Saltillo - Correcaminos 2 -:-
18:00Leones Negros 2 - Cimarrones de Sonora 2 -:-
19:00Tlaxcala - La Piedad -:-
23:00Orizaba - Cafessa -:-
23:00Pioneros - Atl. San Luis 2 -:-
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Yalmakan -:-
00:30Gavilanes de Matamoros - UA Chihuahua -:-

MEXICO: Liga Premier Serie B

03:00Cafessa - Cuautla -:-
17:00Dorados 2 - Calor De San Pedro -:-
23:00Chimalhuacan - Dongu -:-
23:00Ciervos - La Paz -:-
23:00San Francisco - Zacatecas 2 -:-
23:00Uruapan - Chapulineros -:-
00:00Tlayacapan - Zitacuaro -:-

MOLDAVIË: Nationale Divisie

17:00Milsami - Zimbru -:-
19:00S. Tiraspol - Sfintul -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Competitie

17:00Grbalj - OFK Petrovac -:-
17:00Iskra - Rudar -:-
18:30Sutjeska - FK Podgorica -:-
20:30Titograd - Kom Podgorica -:-

MOZAMBIQUE: Mocambola

15:00Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane -:-

NEDERLAND: Eredivisie

18:30Willem II - Emmen -:-
19:45Heracles - Vitesse -:-
20:45Heerenveen - Twente -:-

NEDERLAND: Tweede Divisie

14:30AFC - GVVV -:-
14:30Jong Volendam - Excelsior Maassluis -:-
14:30Koninklijke HFC - HHC -:-
14:30Scheveningen - Katwijk -:-
15:00ASWH - Spakenburg -:-
15:00IJsselmeervogels - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:00Kozakken Boys - TEC -:-
15:00Rijnsburgse Boys - De Treffers -:-
15:30Quick Boys - Noordwijk -:-

NEDERLAND: Derde Divisie

14:30DVS '33 Ermelo - SteDoCo -:-
14:30Excelsior 31 - ODIN '59 -:-
14:30Harkemase Boys - VVOG -:-
14:30Hoek - Lisse -:-
14:30Ter Leede - VVSB -:-
14:30VV DOVO - GOES -:-
15:00Jong Almere City - ONS Sneek -:-
15:00Sparta Nijkerk - Barendrecht -:-
18:00Gemert - O.S.S. '20 -:-
19:30Blauw Geel - UNA -:-

NEDERLAND: Eredivisie U19

15:00Twente -19 - AZ -19 -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Ocotal - Sabanas -:-
00:00Juventus Managua - Diriangen -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Glentoran -:-
16:00Coleraine - Institute -:-
16:00C. Rangers - Cliftonville -:-
16:00Crusaders - Larne -:-
16:00Dungannon - Glenavon -:-
16:00UitgesteldLinfield - Warrenpoint -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Championship

16:00Ballinamallard - Ballyclare -:-
16:00Knockbreda - Ards -:-
16:00Loughgall - Dundela -:-
16:00Newry City - PSNI -:-
16:00Portadown - H&W Welders -:-
16:00Queens Univ. - Dergview -:-

NOORD-MACEDONIË: 1. MFL

17:00Vardar - Rabotnicki -:-

NOORD-MACEDONIË: 2. MFL

17:00Belasica - Kit Go Pehchevo -:-
17:00FK Korab - FK Skopje -:-
17:00Kadino Skopje - Labunishta -:-
17:00KF Gostivar - Drita -:-
17:00Kozuv Gevgelija - Tikves -:-
17:00Ohrid - Vellazerimi -:-
17:00Osogovo - Pitu Guli -:-
17:00Pelister - Vardari Forino -:-
17:00Plackovica - Bregalnica -:-
17:00Pobeda - Sasa -:-

NOORWEGEN: Eliteserien

18:00Rosenborg - Stabaek -:-

NOORWEGEN: OBOS-ligaen

15:30Sandnes - Aalesund -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1

14:00Vidar - Nardo -:-
16:00Sola - Bryne -:-
16:00Stjordals Blink - Byåsen -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 2

16:00Åsane - Sotra -:-
16:00Baerum Sportsklubb - Fram -:-
16:00Elverum - Kjelsås -:-
16:00Floro - Mjolner -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 1

12:00Molde 2 - Lørenskog -:-
13:00Arvoll - Traeff -:-
14:00Sunndal - Spjelkavik -:-
15:00Eidsvold - Krakeroy -:-
16:00Rommen SK - Nordstrand -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 2

13:00Lokomotiv Oslo - Ullern -:-
16:00Drobak-Frogn - Halsen -:-
16:00Orn - Frigg -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 3

13:00Pors Grenland - Vardeneset -:-
15:00Donn - Flint -:-
15:00Flekkeroy - Viking 2 -:-
15:00Madla IL - Vindbjart -:-
15:00Staal Jorpeland - Storm BK -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 4

13:00Fjora - Stord -:-
14:00Fana - Vestfossen -:-
15:00Djerv 1919 - Lysekloster -:-
15:00Fyllingsdalen - Bergen Nord -:-
16:00V. Haugesund - Valdres -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 5

14:00Brumunddal - Kolstad -:-
16:00Gjovik-Lyn - Tiller -:-
16:00Nybergsund - Orkla -:-
16:00Strindheim - Verdal -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 6

13:00Junkeren - Harstad -:-
16:00Finnsnes - Melbo -:-
16:00Skjetten - Honefoss -:-
16:00Tromsø 2 - Gjellerasen -:-

NOORWEGEN: Junior U19

19:00Start -19 - Rosenborg -19 -:-
15:00Mjondalen -19 - Stromsgodset -19 -:-

NOORWEGEN: Hoogste Divisie - Vrouwen

13:00Klepp V - Kolbotn V -:-
14:00Avaldsnes V - RØA V -:-
14:00Trondheims-Orn V - Fart V -:-
15:00Stabaek V - Sandviken V -:-

OEKRAÏNE: Premier League

13:00Kolos Kovalivka - Vorskla -:-
16:00Oleksandriya - Desna -:-
18:30Dyn. Kyiv - Olimpik Donetsk -:-

OEKRAÏNE: Persha Liga

16:00Kramatorsk - Obolon Brovar Kyjev -:-
18:00Volyn Lutsk - Ch. Odessa -:-

OEKRAÏNE: Druha Liga

16:00Dinaz Vyshgorod - Zhytomyr -:-
16:00Kalush - Nyva Ternopil -:-
16:00Krystal - Hirnyk Kryvyi Rih -:-
16:00Kyiv-Sviatoshyn - Nyva Vinnytsya -:-
16:00Mykolaiv 2 - VPK-Agro -:-
16:00Nikopol - Kramatorsk 2 -:-
16:00Nova Kakhovka - Ch. Odessa 2 -:-
16:00Podillya Khmelnytskyi - Obolon-Brovar K. 2 -:-
16:00Uzhhorod - Veres-Rivne -:-

OEKRAÏNE: Youth League

14:00Karpaty -21 - Zorya -21 -:-

OOSTENRIJK: Tipico Bundesliga

17:00AC Wolfsberger - Altach -:-
17:00Mattersburg - St. Polten -:-
17:00Rapid Wien - LASK Linz -:-

OOSTENRIJK: 2. Liga

18:00Dornbirn - Kapfenberg -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost

17:30Stripfing - Ebreichsdorf -:-
19:00Leobendorf - Wiener Linien -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal

17:00Ried (Am) - ATSV Wolfsberger -:-
17:00Stadl Paura - Kalsdorf -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Tyrol

16:00SC Imst - SV Worgl -:-
17:00Hall - Innsbruck (Am) -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Salzburg

16:00Grodig - A. Salzburg -:-
17:00Saalfelden - Kuchl -:-
18:00Seekirchen - SAK 1914 -:-
19:00Wals-Grunau - Johann -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Vorarlberg

17:00Bregenz - Hohenems -:-
17:00FC Wolfurt - Altach -21 -:-

OOSTENRIJK: Bundesliga Women

14:00Innsbruck V - Neulengbach V -:-
14:30Sturm Graz V - Landhaus V -:-
15:00Altenmarkt V - Horn V -:-
15:00St. Polten V - Sudburgenland V -:-

PANAMA: LPF - Apertura

22:00Deportivo Universitario - Alianza -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

01:00River Plate - Sp. Luqueño -:-
22:00Sol De America - Dep. Capiata -:-
00:30Guarani - San Lorenzo -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

21:00Ovetense FC - Guairena FC -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

03:00Melgar - Garcilaso -:-
22:15Binacional - Ayacucho -:-
00:45Huancayo - Dep. Municipal -:-

PERU: Liga 2

87'Comerciantes Unidos - Alianza Atl. 3:1
20:00Juan Aurich - Sport Loreto -:-

POLEN: Competitie

15:00Cracovia - Arka -:-
17:30Lechia Gdansk - Slask -:-
20:00Rakow - Lech Poznań -:-

POLEN: Division 1

14:30Podbeskidzie - Ol. Grudziadz -:-
19:00Chrobry Glogow - Olsztyn -:-
19:45Odra Opole - Radomiak Radom -:-

POLEN: Division 2

17:00S. Rzeszow - Elana Torun -:-
17:30Garbarnia - Lech Poznań 2 -:-

POLEN: III Liga - Group I

15:30Grodzisk M. - Ostroda -:-
16:00Zambrow - Radomsko -:-
17:00Biala Piska - Concordia Elblag -:-
17:00Huragan Morag - Ursus Warszawa -:-
17:00Sokol Aleksandrow L. - Swit -:-
17:00T. Mazowiecki - Polonia Warschau -:-
17:00Wasilkow - Bron Radom -:-

POLEN: III Liga - Group II

15:00Grom Nowy Staw - Gornik Konin -:-
15:00Nielba Wagrowiec - Koszalin -:-
16:00Kotwica Kolobrzeg - Mieszko -:-
17:00Kleczew - B. Gdynia -:-
17:00Sroda - Unia Janikowo -:-
18:00Jarocin - Gwardia Koszalin -:-
18:00KKS Kalisz - Starogard Gdanski -:-

POLEN: III Liga - Group III

17:00Bielsko-Biala - Pniowek -:-
17:00Foto-Higiena Gac - Starowice Dolne -:-
17:00Gornik Z. 2 - Polonia B. -:-
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Zdzieszowice -:-
17:00Legnica 2 - Brzeg -:-
17:00Piast Zmigrod - ROW Rybnik -:-
17:00Sleza Wroclaw - Ruch -:-
17:30Kluczbork - Z. Gora -:-

POLEN: III Liga - Group IV

13:00Jutrzenka Giebultow - Hutnik Krakow -:-
17:00Avia Swidnik - Lublin -:-
17:00Biala Podlaska - Ostrowiec -:-
17:00Chelmianka Chelm - Orleta Radzyn -:-
17:00Podhale Nowy Targ - Stal Krasnik -:-
17:00Sandomierz - Wisloka Debica -:-
17:00Sokol Sieniawa - Korona 2 -:-
17:00Wisla Pulawy - Siarka Tarnobrzeg -:-
17:00Wolka Pelkinska - Hetman Zamosc -:-

POLEN: Central Youth League

12:00UKS SMS Lodz -18 - Legia -18 -:-
12:00Zaglebie -18 - Pogon Szczecin -18 -:-
13:00Arka -18 - Jagiellonia -18 -:-
14:00Korona -18 - Escola Warszawa -18 -:-

POLEN: Ekstraliga Women

11:00Olimpia Szczecin V - UJ Krakow V -:-
12:00Katowice V - Leczna V -:-
12:00Medyk Konin V - AZS Wroclaw V -:-
12:00Mitech Zywiec V - AZS PWSZ Walbrzych V -:-
15:00Czarni Sosnowiec V - Biedrzychowice V -:-
15:00UKS SMS Lodz V - Bydgoszcz V -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

20:00Benfica - Porto -:-
22:30Boavista - Ferreira -:-

PORTUGAL: LigaPro

12:00Academica - Chaves -:-
17:00Feirense - Academico Viseu -:-
19:15Covilha - Vilafranquense -:-
19:15Penafiel - CD Cova da Piedade -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

15:00Sintrense - Oriental -:-
17:00Real SC - Loures -:-
18:00Berco - Mirandela -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Leixoes -23 - Academica -23 -:-
17:00CD Cova da Piedade -23 - Rio Ave -23 -:-
18:00Portimonense -23 - Setubal -23 -:-

ROEMENIË: Liga 1

14:30Academica Clinceni - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
20:00CFR Cluj - Botosani -:-

ROEMENIË: Liga 2

10:00Concordia - Turnu Magurele -:-
10:00Daco-Getica Bucuresti - CSM Resita -:-
10:00Miercurea Ciuc - Calarasi -:-
10:00Pandurii - Viitorul Tg. Jiu -:-
10:00Ripensia Timisoara - UTA Arad -:-
10:00Sportul Snagov - Metaloglobus -:-
17:00Rapid Boekarest - Politehnica Timisoara -:-

RUSLAND: Premier League

13:00Tambov - Din. Moskou -:-
15:30Ufa - Zenit Petersburg -:-
18:00Krasnodar - Lokomotiv Moskou -:-

RUSLAND: PFL - Center

12:00Ararat Moscow - FK Strogino Moscow -:-
16:00Salyut-Belgorod - Khimik Novomoskovsk -:-

RUSLAND: PFL - South

15:00Legion Dynamo - FK Makhachkala -:-
16:00Nalchik - Mashuk -:-
17:00Urozhay - Spartak Vladikavkaz -:-

RUSLAND: PFL - West

15:00Kolomna - Veles Moscow -:-

RUSLAND: Youth League

09:30Krasnodar -19 - Lokomotiv Moskou -19 -:-
11:00CSKA Moskou -19 - Akhmat Grozny -19 -:-
13:00Arsenal Tula -19 - FK Orenburg -19 -:-
13:00Samara -19 - Sp. Moskou -19 -:-
17:00FK Rostov -19 - Kazan -19 -:-

SAOEDI-ARABIË: Premier League

17:50Al-Fateh - Al Shabab -:-
18:05Al-Faysaly - Al Feiha -:-
19:50Al Wehda - Al-Ettifaq -:-

SCHOTLAND: Premiership

16:00Hamilton - Motherwell -:-
16:00Hibernian - St. Johnstone -:-
16:00Kilmarnock - Aberdeen -:-
16:00Ross County - Livingston -:-

SCHOTLAND: 1e Divisie

16:00Alloa - Arbroath -:-
16:00Ayr - Queen of South -:-
16:00Dundee FC - Inverness -:-
16:00Dunfermline - Dundee Utd -:-

SCHOTLAND: League One

16:00Clyde - Falkirk -:-
16:00Dumbarton - Stranraer -:-
16:00East Fife - Airdrieonians -:-
16:00Peterhead - Forfar -:-
16:00Raith - Montrose -:-

SCHOTLAND: League Two

16:00Albion Rovers - Brechin -:-
16:00Cowdenbeath - Annan -:-
16:00Queen's Park - Elgin -:-
16:00Stenhousemuir - Edinburgh City -:-
16:00Stirling - Cove Rangers -:-

SCHOTLAND: Lowland League

16:00Caledonian Braves - Stirling University -:-
16:00Civil Service Strollers - Gala Fairydean -:-
16:00Dalbeattie Star - Edinburgh University -:-
16:00East Stirlingshire - East Kilbride -:-
16:00Spartans - Gretna 2008 -:-
16:00Vale Of Leithen - Kelty Hearts -:-

SCHOTLAND: Highland League

15:00Fraserburgh - Fort William -:-
16:00Formartine Utd - Clachnacuddin -:-
16:00Forres Mechanics - Strathspey Thistle -:-
16:00Huntly - Rothes -:-
16:00Keith - Turriff Utd -:-
16:00Lossiemouth - Inverurie Loco Works -:-
16:00Nairn County - Brora Rangers -:-
16:00Wick Academy - Buckie Thistle -:-

SERVIË: Super Liga

17:00UitgesteldRadnik - Partizan -:-
17:00UitgesteldRode Ster Belgrado - Cukaricki -:-
20:00FK Vozdovac - Mladost -:-
20:00Javor - Napredak -:-
20:00Proleter - Vojvodina -:-
20:00Rad - Macva -:-

SERVIË: Prva Liga

17:00Radnicki 1923 - Smederevo -:-
17:00Sindjelic Beograd - Din. Vranje -:-
20:00Metalac - Backa -:-
20:00Trayal Krusevac - Zemun -:-

SLOVENIË: Prva Competitie

18:00Domzale - Aluminij -:-
20:15O. Ljubljana - Mura -:-

SLOVENIË: 2e SNL

17:00Beltinci - Dravograd -:-
17:00Brezice - Koper -:-
17:00Fuzinar - Radomlje -:-
17:00Gorica - Dob -:-
17:00Jadran Dekani - Rogaska -:-
17:00Nafta - Drava -:-
17:00NK Krka - Krsko -:-

SLOWAKIJE: 2e Divisie

10:30S. Bratislava B - Dubnica -:-
16:30FC Kosice - Zilina B -:-
16:30Puchov - Petrzalka -:-
19:00Poprad - Komarno -:-
19:00Skalica - L. Mikulas -:-

SLOWAKIJE: Fortuna liga

19:00Michalovce - Sered -:-
19:00Pohronie - Trencin -:-
19:00Ruzomberok - Trnava -:-

SLOWAKIJE: Divisie C - West

10:30Nitra B - Marcelova -:-
17:00AFC Nove Mesto - Sala -:-
17:00FK Nove Zamky - Velke Ludince -:-
17:00MSK Povazska Bystrica - Myjava -:-

SLOWAKIJE: Divisie C - Oost

16:00FK Humenne - Šarišské Michalany -:-
16:00Lipany - Plavnica -:-
16:00Presov - B. Nova Ves -:-
16:00Vranov - Spisska Nova Ves -:-

SLOWAKIJE: Divison C Central

16:00Cadca - Namestovo -:-
16:00Rakytovce - Novohrad Lucenec -:-
16:00Zvolen - R. Sobota -:-

SLOWAKIJE: Divison C Bratislava

17:00Inter Bratislava - MSK Senec -:-

SPANJE: LaLiga

17:00Osasuna - Eibar -:-
19:00Real Madrid - Valladolid -:-
21:00Celta Vigo - Valencia -:-
21:00Getafe - Athletic Bilbao -:-

SPANJE: LaLiga2

18:00R. Oviedo - Lugo -:-
18:00Santander - Almeria -:-
19:00Mirandes - Cadiz -:-
20:00Alcorcon - Elche -:-
21:00Malaga - Las Palmas -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 1

18:45Rayo Majadahonda - Gijon B -:-
19:00Marino de Luanco - Atlético Madrid B -:-
20:30Pontevedra - Coruxo -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 2

18:00Leioa - Guijuelo -:-
19:30Barakaldo - Unionistas -:-
19:30R. Sociedad B - Burgos -:-
20:00Leonesa - Amorebieta -:-
20:30Calahorra - R. Union -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 3

19:00Villarreal B - Levante B -:-
19:45Prat - Hercules -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 4

20:30Sevilla B - Yeclano -:-
21:00San Fernando - Huelva -:-
21:00Villarrobledo - Linense -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 1

18:00Alondras - Compostela -:-
18:30Racing Club Villalbes - Pontes -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 2

18:00Gijon Industrial - Llanes -:-
19:00Club Siero - Tuilla -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 3

17:00Atletico Albericia - UD Samano -:-
17:00UC Cartes - Cayon -:-
18:00Tropezon - Textil Escudo -:-
19:00Solares - CD Barquereno -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 4

17:00Pasaia - Santuxu -:-
18:00Basconia - Sodupe -:-
18:00Urduliz - Somorrostro -:-
18:30Balmaseda - Ariznabarra -:-
18:30Durango - Tolosa FC -:-
19:00Gernika - CD Vitoria -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 6

19:00CF Intercity - Saguntino -:-
19:00Crevillente - Acero -:-
19:00Jove - Novelda CF -:-
20:00Recambios Colon - Villarreal C -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 7

18:00Leganes B - Moratalaz -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 8

17:30La Virgen - CF Salmantino 2 2 -:-
18:15Numancia B - Burgos Promesas -:-
18:30Santa Marta Tormes - Bembibre -:-
19:00Atl. Astorga - Leonesa 2 -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 9

20:00CP Almeria - Velez -:-
20:00Maracena - Almeria B -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 10

20:15Ceuta - Puente Genil -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 11

19:00Binissalem - Manacor -:-
19:00Constancia - Mallorca B -:-
19:00Ferriolense - Platges de Calvia -:-
19:00Poblense - Esporles -:-
19:30Collerense - Santanyi -:-
19:30Ibiza Islas Pitiusas - Formentera -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 12

13:30Union Viera - Tenerife B -:-
17:00Mensajero - La Cuadra -:-
17:00Panaderia Pulido San Mateo - Atl. Paso -:-
18:00Las Palmas C - Ibarra -:-
18:00Union Guimar - San Fernando -:-
18:30Vera - Villa Santa Brigida -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 13

19:00Cartagena FC - Real Murcia B -:-
19:30UCAM Murcia B - Muleno -:-
20:00Lorca FC - EG El Palmar CF -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 15

17:00Huarte - CD Corellano -:-
18:00AD San Juan - Murchante -:-
18:00Beti Kozkor - Beti Onak -:-
18:00Txantrea - Burlades -:-
18:30Lourdes - CD Ardoi -:-
18:30Pamplona - Valle Egues -:-
19:00Subiza - CD Baztan -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 16

16:00Comillas - Logrones Promesas -:-
19:00Villegas - Oyonesa -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 18

18:30Atl. Ibanes - Azuqueca -:-
20:00Tarancon - Almagro -:-

TADZJIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00CSKA Pomir Dushanbe - Panjsher -:-
15:00Istiqlol Dushanbe - Khatlon -:-
15:00Kuktosh - Regar-TadAZ -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Biashara Mara United - Kagera Sugar -:-
15:00Mbao - Alliance -:-
15:00Mbeya City - Tanzania Prisons -:-
15:00Namungo - Ndanda -:-
15:00Polisi Tanzania - Coastal Union -:-

THAILAND: Thai League 1

12:45Buriram - Sukhothai -:-
13:00Trat FC - PTT Rayong -:-
14:00Bangkok Utd - Port MTI FC -:-
15:00Prachuap - Samut Prakan City -:-

TSJECHIË: 1. Liga

17:00Pribram - Jablonec -:-
17:00Zlin - Karvina -:-
19:30Slavia Praag - Bohemians 1905 -:-

TSJECHIË: 2e Divisie

10:15Pardubice - Sokolov -:-
10:15Vysehrad - Dukla Praag -:-
17:00Prostejov - Trinec -:-

TSJECHIË: CFL - Group A

10:15Benesov - Sparta Praag B -:-
10:15Vltavin - Rakovnik -:-
17:00Domazlice - Slavia Praag B -:-

TSJECHIË: CFL - Group B

17:00Usti nad Orlici - Mlada Boleslav B -:-
17:00Velvary - Jablonec B -:-

TSJECHIË: MSFL

10:15Odra Petrkovice - Frydek-Mistek -:-
16:30Dolni Benesov - Blansko -:-
16:30Hlucin - Slovacko B -:-
16:30Rosice - Znojmo -:-

TSJECHIË: Division A

10:30Horovicko - Jindrichuv Hradec -:-
15:00Marianske Lazne - Klatovy -:-
17:00Beroun - Prestice -:-
17:00Hvezda Cheb - Doubravka -:-

TSJECHIË: Division B

10:15Kladno - Aritma Prague -:-
10:15Tatran Rakovnik - Brezova -:-
15:00Sous - Neratovice -:-
17:00Ceska Lipa - Chomutov -:-
17:00Cesky Brod - Steti -:-
17:00MFK Dobris - Brandys n. Labem -:-
17:00Ostrov - Slany -:-

TSJECHIË: Division C

10:15Libis - Velke Hamry -:-
17:00Nachod - Horky nad Jizerou -:-
17:00Ostra - Trutnov -:-
17:00Vysoke Myto - Kutna Hora -:-

TSJECHIË: Division D

10:15Jihlava B - Breclav -:-
16:30Start Brno - Bystrice n. Pern. -:-

TSJECHIË: Division E

14:00HFK Olomouc - Strani -:-
16:30Bzenec - Vsechovice -:-
16:30Hranice - Vsetin -:-

TSJECHIË: Division F

16:30Bohumin - Valasske Mezirici -:-
16:30Frydlant n. O. - Detmarovice -:-

TSJECHIË: Prazsky prebor

10:15Kolovraty - Ujezd nad Lesy -:-
10:15Podoli - Treboradice -:-
10:30Dukla JM - Zlicin -:-
10:30Hostivar - Ujezd Prague -:-
17:00Olympia Radotin - US Prague -:-
17:00Predni Kopanina - Motorlet Prague B -:-

TSJECHIË: Stredocesky KP

10:15Hrebec - Bohemia Podebrady -:-
10:15Klicany - Vlasim B -:-
16:00Nespeky - Velim -:-
17:00Dobrovice - Porici n. S. -:-
17:00Kosmonosy - Lysa n. L. -:-
17:00Kosor - Hvozdnice -:-
17:00Tuchlovice - FK Komarov -:-

TSJECHIË: Jihocesky KP

15:00Protivin - Sezimovo Usti -:-
17:00Cesky Krumlov - Olesnik -:-

TSJECHIË: Plzensky KP

14:00Vejprnice - Nyrsko -:-
17:00Horni Briza - Stankov -:-
17:00Nepomuk - Meclov -:-
17:00Rapid Plzen - Sokol Lhota -:-
17:00Stribro - Plzen-Cernice -:-
17:00Zruc - Domazlice B -:-

TSJECHIË: Karlovarsky KP

10:15Horni Slavkov - Frantiskovy Lazne -:-
17:00Lomnice - Zlutice -:-
17:00Nejdek - Chodov -:-
17:00Nova Role - FC Cheb -:-

TSJECHIË: Ustecky KP

10:30Horni Jiretin - Litomericko -:-
17:00Domousice - Krupka -:-
17:00FK Jilove - Srbice -:-
17:00Modlany - Oldrichov -:-
17:00Vilemov - Brna -:-
17:00Zatec - Modra/Hrobce -:-

TSJECHIË: Liberecky KP

10:30Frydlant - Visnova -:-
17:00Chrastava - Zelezny Brod -:-
17:00Doksy - Mseno -:-
17:00Novy Bor - Rovensko p. Tr. -:-
17:00Sedmihorky - Desna -:-
17:00Straz - Turnov -:-

TSJECHIË: Kralovehradecky KP

10:15Slavia Hradec - Rychnov n. Kneznou -:-
14:00Olympia HK - Kratonohy - Police nad Metuji -:-
17:00Kostelec n. O. - Vrchlabi -:-
17:00Libcany - Horice -:-
17:00Vysoka n. Labem - Jicin -:-

TSJECHIË: Pardubicky KP

17:00Holice - Ceska Trebova -:-
17:00Tremosnice - Chrudim B -:-

TSJECHIË: Vysocina KP

16:30Bedrichov - HFK Trebic -:-
16:30Okrisky - Sebkovice -:-
16:30Zirovnice - Pelhrimov -:-

TSJECHIË: Jihomoravsky KP

10:15Bohunice - Sparta Brno -:-
10:30Ivancice - Moravska Slavia -:-
12:15SK Krumvir - Svratka Brno -:-
17:00Bystrc - Lisen B -:-
17:00Mutenice - Kurim -:-
17:00Rousinov - Ratiskovice -:-

TSJECHIË: Olomoucky KP

16:30Jesenik - Cernovir -:-
16:30Kralice na Hane - SK Lipova -:-
16:30Sternberk - Velke Losiny -:-
16:30Zelatovice - Mohelnice -:-

TSJECHIË: Zlinsky KP

10:15Luhacovice - Stitna nad Vlari -:-
16:30Bystrice pod Hostynem - Kvasice -:-
16:30Morkovice - Velke Karlovice -:-
16:30Napajedla - Borsice -:-
16:30Provodov - Holesov -:-

TSJECHIË: Moravskoslezsky KP

17:00Bridlicna - Senov -:-
17:00Celadna - Haj ve Slezsku -:-
17:00Fulnek - Petrovice -:-

TSJECHIË: U19 League

10:30Ceske Budejovice -19 - Sigma Olomouc -19 -:-
11:00Karvina -19 - Slovacko -19 -:-

TSJECHIË: First League Women

11:00Plzen V - Liberec V -:-
13:30Slovacko V - Dukla Praag V -:-
15:30Pardubice V - Lok. Brno V -:-
16:00Sparta Praag V - Slavia Praag V -:-

TUNESIË: Ligue Professionnelle 1

17:30Club Africain - Stade Tunisien -:-
17:30Kairouanaise - Slimane -:-
17:30US Tataouine - Esperance Tunis -:-

TURKIJE: 1. Lig

15:30Keciorengucu - Osmanlispor -:-
20:45Altinordu - Karagumruk -:-
20:45Balikesirspor - Erzurum BB -:-

TURKIJE: Super Lig

18:15Ankaragücü - Kayserispor -:-
20:45Alanyaspor - Kasimpasa -:-
20:45Basaksehir - Fenerbahce -:-

URUGUAY: Hoogste Divisie - Torneo Intermedio

20:00Boston River - Progreso -:-
20:00Plaza Colonia - Cerro Largo -:-
20:00Racing Montevideo - Wanderers -:-
20:00River Plate - Penarol -:-

URUGUAY: Segunda Division

17'Atenas - Bella Vista 0:0
15:05Rentistas - Villa Espanola -:-
20:00Albion - Maldonado -:-
20:00Cerrito - Central Esp. -:-
20:00Sud America - CA Torque -:-
20:00Villa Teresa - Tacuarembo -:-

USA: MLS

02:00Orlando City - Atlanta United -:-
04:00Portland Timbers - Seattle Sounders -:-

USA: USL Championship

01:00Pittsburgh - Loudoun -:-
04:30Phoenix Rising - Sacramento Republic -:-
20:00Ottawa Fury - Saint Louis FC -:-
21:00Louisville City - North Carolina -:-
23:00Hartford Athletic - Atlanta United 2 -:-

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Clausura

17:00Metropolitanos - Zulia -:-
22:00AC Lala FC - Portuguesa -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

21:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI -:-
21:30Gran V. - Yaracuyanos -:-
21:30Union Local Andina - Real Frontera -:-
21:30Yaracuy - Dep. Petare -:-
22:00Titanes - Hermanos Colmenares -:-
22:00Urena - Atl. El Vigia -:-

VIETNAM: V.Competitie 1

12:00Hai Phong - The Cong -:-
13:00Than Quang Ninh - Binh Duong -:-
14:00Sai Gon FC - Thanh Hoa -:-

VIETNAM: V.League 2

11:00Hue - Hong Linh Ha Tinh -:-
12:00Long An - An Do-An Giang -:-

WALES: FAW Championship North & Mid

15:30Buckley - Porthmadog -:-
15:30Conwy Borough - Bangor City -:-
15:30Guilsfield - Llanrhaeadr -:-
15:30Llandudno - Gresford -:-
15:30Penrhyncoch - Ruthin -:-
15:30Rhyl - Llangefni -:-

WALES: FAW Championship South & Mid

15:30Caerau Ely - Afan Lido -:-
15:30Goytre United - Llanelli -:-
15:30Llantwit Major - STM Sports -:-
15:30Pontypridd - Haverfordwest -:-
15:30Undy - Cambrian & Clydach -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

11:00Hongarije -18 - Noord-Macedonië -18 -:-
11:00Letland -18 - Slowakije -18 -:-
16:00Tsjechië -18 - Oekraïne -18 -:-

WERELD: Arab Club Champions Cup - Voorronde

20:00Al Zawraa - Al-Rifaa -:-
20:00Horseed - Tanger -:-

WERELD: Club Friendly Women

16:00Real Sociedad V (Esp) - Athletic Bilbao V (Esp) -:-
19:00Alaves V (Esp) - EDF Logrono V (Esp) -:-
19:00Sevilla V (Esp) - Santa Teresa V (Esp) -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga

15:00Vitebsk - Neman -:-
19:45Brest - Energetik-BGU -:-

WIT-RUSLAND: Pershaya Liga

15:30Lokomotiv Gomel - Volna Pinsk -:-
16:00Baranovici - Mikashevichi -:-
16:00Chimik Svetlogorsk - Smolevichi -:-
16:00FC Slonim - Naftan -:-
16:00Orsha - Rukh Brest -:-
16:00Smorgon - Belshina -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Bulawayo Chiefs - Black Rhinos -:-
15:00Chapungu Utd - CAPS Utd -:-
15:00Ngezi Platinum FC - Hwange -:-
15:00Yadah - Herentals -:-
15:00ZPC Kariba - TelOne -:-

ZUID-AFRIKA: Premier League

15:00Black Leopards - Highlands -:-
15:00Golden Arrows - Chippa United -:-
18:00Kaizer - Supersport -:-

ZUID-AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Free State Stars - Pretoria U. -:-
15:00TS Sporting - Richards Bay -:-
15:00UitgesteldUthongathi - Tshakhuma -:-

ZUID-AFRIKA: Multichoice Diski

10:00Baroka -21 - Maritzburg Utd -21 -:-
10:00Cape Town City -21 - Chippa United -21 -:-
12:00Bidvest Wits -21 - Orlando -21 -:-

ZUID-KOREA: K League 1

12:00Jeonbuk - Seongnam -:-
12:00Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu -:-
12:30Daegu - Gangwon -:-

ZUID-KOREA: K League 2

12:00Bucheon - Jeonnam -:-
12:00Seoul E. - Ansan Greeners -:-

ZUID-KOREA: National League

10:00Gyeongju KHNP - Gimhae -:-

ZWEDEN: Allsvenskan

16:00Sirius - Örebro -:-

ZWEDEN: Superettan

16:00Syrianska - Västerås SK -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

14:00Forward - Nykopings -:-
15:00Gefle - Umeå -:-
16:00Carlstad - Bodens -:-
16:00Sollentuna - Karlslunds -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

14:00Lunds - Skövde -:-
14:00Tvaakers - Utsiktens -:-
16:00Atvidabergs - Eskilsminne -:-
16:00Kristianstads - Lindome -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland

13:00Pitea - Ytterhogdals -:-
14:00Friska Viljor FC - Taftea IK -:-
14:00IFK Lulea - IFK Ostersund -:-
14:00Kramfors-Alliansen - IFK Umea -:-
14:00Skelleftea - Sandviks -:-
14:00Timra - Gottne IF -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand

14:00Karlbergs - Valbo FF -:-
14:00Mora - IFK Stocksund -:-
15:00Kungsangens - Enkopings SK -:-
15:00Kvarnsvedens - Skiljebo -:-
15:00Sundbybergs - Gute -:-
15:00Upsala - Taby -:-
16:00Lidingo IFK - Hudiksvalls -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland

13:00Onsala BK - Vinbergs -:-
13:30Ullareds IK - Eslovs -:-
14:00Assyriska BK - Qviding -:-
14:00Prespa Birlik - Angelholms -:-
14:00Rosengard - Halmia -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand

14:00Enskede - Huddinge -:-
14:00Motala - Haninge -:-
14:00Stockholm Internazionale - Varmbols -:-
16:00Aspudden Tellus - Arameisk-Syrianska -:-

ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland

14:00Grebbestads - Savedalens -:-
14:00Stenungsunds - Uddevalla -:-
14:00Torslanda - Tidaholm IFK -:-
15:00Vanersborgs IF - Nordvarmland -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Östra Götaland

13:00Nassjo - Husqvarna -:-
14:00Almeboda/Linneryd - Nosaby IF -:-
14:00Karlskrona - Bromolla -:-
15:00Asarums - Raslatts -:-
15:00Dalstorps IF - IFK Berga -:-
15:00Osterlen FF - Rappe GOIF -:-

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

14:00Göteborg V - Linköpings V -:-
15:00Kungsbacka V - Eskilstuna United V -:-

ZWEDEN: Elitettan Women

14:00Hammarby V - Kvarnsvedens V -:-
15:00Uppsala V - Sundsvall V -:-

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

17:30Wil - Kriens -:-
19:00Lausanne - Aarau -:-
19:00Schaffhausen - Lausanne Ouchy -:-

ZWITSERLAND: Super League

19:00Xamax - Basel -:-
19:00Young Boys - Zürich -:-

ZWITSERLAND: Promotion League

15:00Black Stars - Yverdon -:-
16:00Breitenrain - Cham -:-
16:00Koniz - Sion II -:-
16:00YF Juventus - Bellinzona -:-
16:00Zürich II - Nyonnais -:-
17:00Etoile-Carouge - Bruhl SG -:-
17:00Rapperswil - Basel II -:-

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1

17:00Bulle - Terre Sainte -:-
17:00Echallens - Lancy -:-
17:00Oberwallis Naters - La Chaux-De-Fonds -:-
17:30Vevey - Meyrin -:-
18:00Chenois - Lausanne II -:-

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2

16:00Luzern II - Wohlen -:-
16:00Solothurn - Delemont -:-
17:00Buochs - Langenthal -:-
17:00Muttenz - Grasshopper II -:-

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 3

16:00Balzers - Winterthur II -:-
16:00Hongg - Linth -:-
16:00Red Star Zurich - Dietikon -:-
16:00Thalwil - Kosova -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Eschen -:-
18:00Tuggen - St. Gallen II -:-
18:30Paradiso - Gossau -:-

ZWITSERLAND: Nationalliga A Women

16:00Young Boys V - Luzern V -:-
16:30Servette V - FF Lugano 1976 V -:-
17:00Basel V - Grasshoppers V -:-
18:30Zürich V - St. Gallen V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.