REFRESH

Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: Copa Diego Maradona - Eerste fase

23:20Boca Juniors - Newells Old Boys 2:0
01:30Huracan - Patronato 1:0
01:30Lanus - Talleres Cordoba 1:0
21:10Aldosivi - Argentinos Jrs 1:4
23:20Atl. Tucuman - Arsenal Sarandi 3:2

ARGENTINIË: Primera Nacional - Qualification - Winners stage

21:10Dep. Riestra - Atl. Rafaela 3:3
21:10Temperley - Ferro 1:0
22:00Estudiantes Rio Cuarto - Deportivo Moron 0:0

ARMENIË: Premier League

11:00Alashkert - Van 2:1

ARMENIË: First League

11:00Noravank - Urartu 2 2:0
11:30BKMA - Ararat 2 3:1

AZERBEIDZJAN: Premier League

13:00Sumqayit - Gabala 0:1

AZIË: AFC Champions League

11:00Beijing Guoan (Chn) - Seoul (Kor) 3:1
11:00Tokio (Jpn) - Ulsan Hyundai (Kor) 1:2
14:00Chiangrai (Tha) - Melbourne Victory (Aus) 2:2
14:00Shanghai Shenhua (Chn) - Perth Glory (Aus) 3:3

BELGIË: Jupiler Pro League

20:45Royal Antwerp - OH Leuven 3:2

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

20:00J. Wilstermann - Nacional Potosi 2:1
20:00Santa Cruz - Blooming 0:2
22:15San Jose - The Strongest 1:1

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

22:00Gremio - Goias 2:1
22:00Vasco - Ceara 1:4
00:00Fluminense - Bragantino 0:0

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

21:00Brasil de Pelotas - Operario 0:0
00:00Avai - Oeste 0:3

BRAZILIË: Serie C

00:00Jacuipense - Santa Cruz 1:0

BRAZILIË: Brasileiro U23 - Tweede fase

19:00Gremio -23 - Ceara -23 3:2

BRAZILIË: Brasileiro U20

19:00Flamengo -20 - Botafogo -20 3:0
19:00Vitoria -20 - Fluminense -20 0:0
21:00Atletico-MG -20 - Goias -20 4:3

CHILI: Divisie B

14:30Copiapo - CD Santa Cruz 2:0
22:00San Felipe - Valdivia 2:1

COLOMBIA: Primera A - Apertura - Play Offs

23:30Santa Fe - Pasto 2:0
02:00Tolima - Junior 0:1

COLOMBIA: Primera A - Liguilla

22:00Chico - Patriotas 1:3

COLOMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

00:00Leones - Cortulua 2:3

COLOMBIA: Liga Women - Play-offs

20:00Millonarios V - Dep. Cali V 3:1

CONGO DR: Ligue 1

15:30AC Rangers - St Eloi Lupopo 0:2

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura - Play Offs

23:00Puerto Golfito FC - Cariari Pococi 2:0

CYPRUS: Eerste Divisie

17:00Omonia - Ermis 0:0
19:00Achnas - AEK Larnaca 0:3

DENEMARKEN: Superliga

19:00Brøndby IF - Lyngby 4:1

DUITSLAND: 2e Bundesliga

20:30Bochum - Düsseldorf 5:0

DUITSLAND: 3e Liga

19:00Meppen - Ingolstadt 2:0

ECUADOR: Liga Pro - Tweede fase

00:00Barcelona SC - Macara 3:0

ENGELAND: Premier League

18:30Leicester City - Fulham 1:2
21:00West Ham United - Aston Villa 2:1

ENGELAND: Professional Development League

15:00Charlton -23 - Bristol City -23 3:1
20:00Hull -23 - Coventry -23 2:0
20:00Nottingham -23 - Sheffield Wed -23 1:0

ENGELAND: FA Cup

20:45Canvey Island - Boreham Wood 0:3

ENGELAND: Premier League 2

13:00Newcastle United -23 - Wolves -23 0:3
13:00Tottenham Hotspur -23 - Leicester City -23 1:5
14:00West Brom -23 - Sunderland -23 3:1
19:00Stoke City -23 - Crystal Palace -23 1:0
20:00Southampton -23 - Brighton -23 0:1

FRANKRIJK: National

18:45Avranches - Le Mans 0:2

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga

11:00Samtredia - Dinamo Batumi 1:2
15:30Chikhura - Din. Tbilisi 2:0

GIBRALTAR: National League

20:00Manchester 62 - College 1975 FC 3:2

GRIEKENLAND: Super League

18:30Smyrnis - Volos 3:3

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura - 1e Ronde

23:00Olimpia - Honduras Progreso 5:0
00:00Real Espana - Motagua 0:1
01:00Platense - UPNFM 1:1

INDIA: ISL

15:00Goa - North East Utd 1:1

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:45Persepolis - Shahr Khodrou 3:0
14:00Machine Sazi - Gol Gohar 0:1
14:05Foolad - Aluminium Arak 0:0

IRAN: Division 1

11:30Esteghlal Molasani - Havadar SC 1:1
12:15Astara - Fajr Sepasi 1:0

ISRAËL: Ha'Al Competitie

19:00H. Beer Sheva - H. Haifa 2:2
19:45M. Haifa - B. Jeruzalem 2:0

ISRAËL: Liga Alef South

18:30H. Bnei Lod - Ironi Or Yehuda 3:1

ITALIË: Serie A

18:30Torino - Sampdoria 2:2
20:45Genoa - Parma 1:2

ITALIË: Serie B

21:00Entella - Spal 0:1

ITALIË: Serie C - Groep A

21:00Como - Piacenza 0:0

KAZACHSTAN: Premier League

08:00Kyzylzhar - FC Astana 0:1
08:00Okzhetpes - Ordabasy 1:3
08:00Shakhtar K. - Tobol 1:0
13:00Taraz - K. Almaty 1:0
13:00Zhetysu - Kaspij Aktau 3:0

KOSOVO: Superliga

13:00Drenica - KF Llapi 0:1
13:00FC Ballkani - Arberia 2:1

KROATIË: 2. HNL

13:30Rudes - Osijek 2 1:0

MALTA: Division 1

17:00Pieta Hotspurs - Marsaxlokk 1:0

MEXICO: Liga MX - Apertura - Play Offs

01:30Cruz Azul - Tigres 0:1

MEXICO: Liga Premier Serie A

18:00Cruz Azul Hidalgo - Zitacuaro 6:0

MEXICO: Liga MX Women - Apertura - Play Offs

17:00Atlas V - Queretaro V 2:3
00:00Guadalajara V - Club America V 2:2

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

16:30Jong PSV - Cambuur 0:1
18:45Jong Utrecht - Telstar 1:2
21:00NEC - MVV 2:1

OEKRAÏNE: Persha Liga

12:00Kremin - Volyn Lutsk 1:2
12:00Mykolaiv - Krystal 6:0
12:00Nyva Ternopil - Metalist 1925 1:2
13:00Prykarpattya - Hirnyk-Sport 1:2

PALESTINA: West Bank League

14:00Ahli Al-Khalil - Al Quds 0:0
14:00Al Amari - Wadi Al-Nes 7:0
14:00Tubas - Jabal Al Mukaber 1:2

PANAMA: LPF - Clausura

00:00Costa del Este - Plaza Amador 1:1

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

00:45Guarani - Sp. Luqueño 2:1
23:30Sol De America - Nacional Asuncion 2:3

PERU: Liga 1 - Clausura

17:00Melgar - Dep. Municipal 3:2
17:00U. San Martin - Cienciano 1:2
19:15Binacional - U. de Deportes 0:2
21:30Ayacucho - Carlos Mannucci 1:0
21:30Cesar Vallejo - Sport Boys 3:1

POLEN: Competitie

18:00Lechia Gdansk - Lech Poznań 0:1

PORTUGAL: Primeira Liga

20:00Maritimo - Benfica 1:2

PORTUGAL: Liga Portugal 2

17:00Benfica B - Varzim 1:0
21:45Mafra - Vilafranquense 0:1

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

16:00Rio Ave B - Fafe 0:2
16:00Vitoria Sernache - Leiria 0:1

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

18:00Boavista -23 - Academica -23 1:2

QATAR: Division 2

15:30Al Mesaimeer - Shamal 2:1
15:30Al-Waab - Al-Shahaniya 0:2

ROEMENIË: Beker

13:00Csikszereda M. Ciuc - UTA Arad 0:2
19:45UitgesteldGloria Buzau - FCSB -:-

SAOEDI-ARABIË: Division 1

13:05Al-Kawkab - Al-Sahel 0:0
13:10Al Bukayriyah - Arar 0:0
13:20Al Jabalain - Hajer 2:1
13:25Najran - Al-Nahda 2:1
15:25Al Adalh - Al Feiha 0:0

SERVIË: Super Liga

16:00Proleter - Javor 2:1
16:00Radnicki Nis - Vojvodina 0:1
16:00Sp. Subotica - Radnik 0:0

SERVIË: Prva Liga

13:00Sloga Kraljevo - IMT Novi Beograd 0:0

SPANJE: LaLiga

21:00Betis - Eibar 0:2

SPANJE: LaLiga2

21:00R. Oviedo - Almeria 1:2

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Biashara Mara United - Azam 1:1
15:00UitgesteldNamungo - Gwambina -:-

TURKIJE: Super Lig

17:30Kayserispor - Karagumruk 0:0
17:30Sivasspor - Goztepe 0:1

TURKIJE: 1. Lig

16:00UitgesteldAdanaspor - Boluspor -:-

URUGUAY: Hoogste Divisie - Torneo Intermedio

00:00Boston River - Nacional 0:1
14:00Plaza Colonia - Montevideo City 1:3
21:00Liverpool M. - Wanderers 2:3
23:15Cerro CA - Rentistas 0:2

USA: MLS - Play-offs

02:00Columbus Crew - Nashville SC 2:0net

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Tweede fase

00:00Mineros - Lara 1:2
02:00Zamora - Portuguesa 4:1
22:00Aragua - Monagas 3:2

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

14:00Angostura - Llaneros 0:0
14:00Fundacion AIFI - Universidad Central 0:0
20:30Lara Deportiva - Yaracuy 0:2

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie

15:00Ajman - Al Wasl 2:3
15:00Al Fujairah - Al-Jazira 0:3
18:00Al Sharjah - Al-Ahli Dubai 1:1
18:00Hatta - Khorfakkan 2:3

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

17:30Ghana V - Marokko V 2:0

ZWEDEN: Allsvenskan

19:00AIK Stockholm - Kalmar 0:1
19:00Hammarby - Norrkoping 0:1

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.