REFRESH

Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

BELGIË: Jupiler Pro League

13:30Royale Union SG - Royal Antwerp FC 1:2
16:00KAA Gent - Cercle Brugge 2:1
18:30KV Oostende - RSC Anderlecht 2:2
21:00Charleroi - KV Mechelen 0:2
21:00KRC Genk - RFC Seraing 3:0

DUITSLAND: Bundesliga

15:30VfL Bochum - VfB Stuttgart 0:0
17:30SC Freiburg - Augsburg 3:0

ENGELAND: Premier League

15:00Southampton - Wolverhampton Wanderers 0:1
17:30Arsenal - Tottenham Hotspur 3:1

FRANKRIJK: Ligue 1

13:00Girondins Bordeaux - Stade Rennes 1:1
15:00Stade Brest - FC Metz 1:2
15:00Stade de Reims - FC Nantes 3:1
15:00Troyes AC - Angers SCO 1:1
17:00Clermont - AS Monaco 1:3
20:45Olympique Marseille - RC Lens 2:3

ITALIË: Serie A

12:30Juventus - Sampdoria 3:2
15:00Empoli - Bologna 4:2
15:00Sassuolo - Salernitana 1:0
15:00Udinese - Fiorentina 0:1
18:00Lazio - AS Roma 3:2
20:45Napoli - Cagliari 2:0

NEDERLAND: Eredivisie

12:15Sparta Rotterdam - SC Cambuur 0:4
14:30AZ - Go Ahead Eagles 5:0
14:30sc Heerenveen - FC Twente 2:3
16:45Heracles Almelo - RKC Waalwijk 1:0

SPANJE: LaLiga

14:00Mallorca - Osasuna 2:3
16:15Barcelona - Levante 3:0
18:30Rayo Vallecano - Cadiz 3:1
18:30Real Sociedad - Elche 1:0
21:00Real Betis - Getafe 2:0

ALBANIË: Super League

19:45Partizani - Vllaznia 1:1

ANDORRA: Primera Divisió

11:00Sant Julia - UE Santa Coloma 1:2
13:30Carroi - Ordino 1:5
16:00FC Santa Coloma - UE Engordany 1:1
18:30Inter Escaldes - Atletic Escaldes 0:0

ARGENTINIË: Liga Profesional

23:00Banfield - Atl. Tucuman 2:0
01:15Central Cordoba - River Plate 1:3
18:30Union Santa Fe - Patronato 2:0
20:45San Lorenzo - Defensa y Justicia 2:1
23:00Independiente - Godoy Cruz 1:4

ARGENTINIË: Primera Nacional

23:10Tigre - Alvarado 1:0
20:00Gimnasia Jujuy - Ind. Rivadavia 1:1
20:10Gimnasia Mendoza - Almirante Brown 3:3
20:30Instituto - Barracas Central 1:0
21:00Deportivo Maipu - Atletico Atlanta 3:2

ARGENTINIË: Divisie B - Clausura

20:00Argentino de Quilmes - Deportivo Merlo 0:2

ARGENTINIË: Primera C - Clausura

20:00Atlas - General Lamadrid 1:1
20:00Central Cordoba - Leandro N. Alem 1:0
20:00El Porvenir - Dock Sud 1:2
20:00Excursionistas - Berazategui 3:2
20:00Midland - Real Pilar 0:0
20:00San Martin Burzaco - Argentino de Merlo 0:2
20:00Sportivo Italiano - Ituzaingo 0:1

ARGENTINIË: Primera D - Clausura

20:00Def. de Cambaceres - Deportivo Paraguayo 1:1
20:00Puerto Nuevo - Juventud Unida S. M. 1:1

AUSTRALIË: Australië Brisbane Premier League

07:30Albany Creek - Gravatt 4:0
09:00Brisbane K. - The Lakes FC 1:8
09:00St. George Willawong - Western Spirit 3:2

AUSTRALIË: FFA Cup

07:00Floreat Athene - Adelaide United 1:3net

AZERBEIDZJAN: Premier League

15:00Sabah Baku - Neftci Baku 1:2
17:15Sumqayit - Gabala 0:0

AZIË: Asian Cup Women - Kwalificatie - Eerste fase

15:00Tadzjikistan V - Malediven V 4:0

BAHREIN: King's Cup

17:15Al-Hidd - Sitra 2:1

BELGIË: 1B Pro League

16:00Virton - Deinze 1:1
20:00Mouscron - Westerlo 1:2

BELGIË: National Division 1

15:00Francs Borains - Dessel 1:0
15:00Knokke - Boom 1:3
15:00Saint Eloois - Patro Eisden 3:1
15:00URSL Vise - Tienen 1:2

BELGIË: Second Amateur Division Group ACFF

15:00Acren - Hamoir 2:3
15:00Verlaine - Couvin-Mariembourg 1:0
15:00Warnant - Waremme 0:2

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Gullegem - KRC Harelbeke 1:0
15:00Menen - Wetteren 2:1
15:00Olsa Brakel - Zwevezele 3:4
15:00Westhoek - Zelzate 0:2

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Aalst - Hades 0:1

BELGIË: Vrouwencup

15:00Leuven II V - RSC Anderlecht V 1:5
18:00OH Leuven V - GBA Kontich V 2:1

BOLIVIA: Division Profesional

23:00San Jose - Blooming 1:2
21:00Nacional Potosi - Real Potosi 4:2
23:15Tomayapo - Bolivar 1:3

BOLIVIA: Nacional B - Eerste fase

23:00Mariscal Sucre - Vaca Diez 0:0
23:30Nacional Senac - Quebracho Villa Montes 2:1
19:20Deportivo Shalon - Em Huanuni 0:3
21:00U. Sucre - Atletico de Padilla 3:1
21:30America de Villazon - Rosario Central 1:4
21:30Caracollo - Sur-Car 0:4

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premier League

15:00Posusje - Siroki Brijeg 2:2
17:00Zeljeznicar - Leotar 1:0
21:00Zrinjski - Sloboda 1:0

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

15:30Mladost DK - Gorazde 4:1
15:30TOSK Tesanj - GOSK Gabela 0:2

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

00:00Corinthians - Palmeiras 2:1
02:00Sao Paulo - Atletico-MG 0:0
16:00America MG - Flamengo 1:1
21:00Fluminense - Bragantino 2:1
21:00Internacional - Bahia 2:0
21:00Juventude - Santos 3:0
23:15Athletico-PR - Gremio 4:2
23:15Sport Recife - Fortaleza 0:1

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

23:30CRB - Avai 1:2
02:00Coritiba - Guarani 1:0
21:00Cruzeiro - CSA 1:2
23:15Botafogo RJ - Sampaio Correa 2:0
23:15Ponte Preta - Brasil de Pelotas 1:0

BRAZILIË: Serie D - Play-offs

20:00Julho Esporte - ABC 1:1
21:00America-RN - Moto Club 1:0
21:00Cianorte - Aparecidense 0:0
21:00Uberlandia - Joinville 1:0

BRAZILIË: Campeonato Acreano - Tweede fase

23:00Humaita - Galvez 2:1

BRAZILIË: Campeonato Gaucho 2

23:00Veranopolis - Igrejinha 1:1
20:00GE Bage - EC Guarani 0:0
20:00Lajeadense - Inter Santa Maria 1:0
20:00Passo Fundo - GE Gloria 2:0

BRAZILIË: Campeonato Mineiro 2 - Final Stage

23:00Tupynambas - Villa Nova MG 0:0

BRAZILIË: Brasileiro U20

15:00Santos -20 - Flamengo -20 1:0
20:00Botafogo -20 - Atletico GO -20 1:0
20:00Fluminense -20 - America Mineiro -20 1:0
20:00Fortaleza -20 - Vasco -20 0:2
20:00Internacional -20 - Bahia -20 2:0
21:00Palmeiras -20 - Cruzeiro -20 0:0

BULGARIJE: Parva liga

15:30CSKA Sofia - Levski Sofia 2:1
18:15PFK Ludogorets - Botev Vratsa 3:1

BULGARIJE: Vtora liga

12:30Spartak - Hebar 1:0
16:00Neftochimic Burgas - Minyor Pernik 1:3
16:00Septemvri Sofia - Septemvri Simitli 7:0
16:00Strumska Slava - Yantra Gabrovo 1:0
16:00Svoge - Sozopol 2:1
17:00Litex Lovech - Dobrudzha 0:0
17:00Montana - Etar 0:2
18:00Botev II - Marek 1:0

BULGARIJE: Third League - North-East

16:00Botev Novi Pazar - Ustrem Donchevo 2:0
16:00Septemvri Tervel - Dunav Ruse 2:3

BURKINA FASO: Premier League

17:30Kiko - Majestic 2:1
17:30USFA - Vitesse 3:3

BURUNDI: Primus League

15:00Flambeau du Centre - Royal de Muramvya 1:0
15:00Les Crocos - Bumamuru 1:2
15:00UitgesteldMusongati - Le Messager Ngozi -:-
15:00New Oil - Le Messager Ngozi 1:0
15:00UitgesteldOlympic S. - Bujumbura C. -:-
15:00UitgesteldVital O - Dynamik -:-

CAMBODJA: C-League - Championship Play-Offs

10:30Kirivong Sok Sen Chey - Boeung Ket 2:3
10:30Tiffy Army - Svay Rieng 1:3
13:00Phnom Penh Crown - Angkor Tiger 3:0

CAMBODJA: C-League - Degradatie groep

11:30Police Commissary - Prey Veng 2:0

CANADA: Canadian Premier League

01:00Forge - Pacific FC 2:1
20:00York Utd - Valour 2:1

CANADA: CSL

23:00Vorkuta - Scarborough B. 1:1
01:00Toronto Tigers - Euru FA 2:0

CANADA: U Sports

02:00Saskatchewan - Lethbridge 3:0
03:15Calgary - Mount Royal 0:0
04:15Trinity Western - UFV 1:1
04:15Victoria - Thompson Rivers 1:1
04:30UBC - UNBC 3:3
19:00UQAM - Laval 3:3
19:00UQTR - Montreal 0:2
20:15Cape Breton - Acadia 5:0
20:15Mount Allison - Saint Marys 0:4
20:15StFX - Memorial 3:1
20:15UNB - UPEI 2:1
20:30McMaster - Algoma 7:2
21:15Brock - Western 0:1
21:15Laurier - Waterloo 0:5
21:15Trent - RMC 1:0
21:30UitgesteldLaurentian - Nipissing -:-
21:30Queens - Carleton 3:4
22:00Alberta - MacEwan -:-
22:15Guelph - Windsor 1:0
23:00Concordia - Sherbrooke 2:1

CHILI: Hoogste Divisie

01:00Everton - Curico Unido 0:0
17:00Nublense - S. Wanderers 1:2
21:30U. De Chile - Colo Colo 1:3

CHILI: Divisie B

19:00Cobreloa - Arturo Fernandez Vial 1:2
19:00Copiapo - San Luis 4:1

CHILI: Segunda Division

00:00Colchagua - Lautaro 2:0
20:00Limache - Deportes Colina 3:1
20:00Recoleta - General Velasquez 2:3

CHINA: Jia Competitie

10:30Xinjiang Tianshan - Guizhou 1:1
13:35Beijing Sport University - Wuhan Three Towns 0:1
13:35Heilongjiang Ice City - Shaanxi Changan 1:1

COLOMBIA: Primera A - Clausura

23:00Aguilas - Junior 1:2
01:05Atl. Nacional - Pasto 1:1
03:10Bucaramanga - America De Cali 2:1
21:00Patriotas - Tolima 0:0
23:00Jaguares de Cordoba - Millonarios 4:3

COLOMBIA: Primera B - Clausura

22:30U. Magdalena - Barranquilla 3:0
23:00Cortulua - Bogota 0:0

CONGO DR: Ligue 1

14:30Don Bosco - Lubumbashi Sport 2:1
15:00US Panda - St Eloi Lupopo 1:2
16:30AC Kuya - Maniema 0:1
16:30Mazembe - Sanga Balende 4:0

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Apertura

01:00San Carlos - Guadalupe 4:2
04:00Herediano - ADR Jicaral 1:0
04:00Sporting San Jose - Alajuelense 0:3
19:00Grecia - Santos DG 3:2

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Municipal Turrialba - Barrio Mexico 1:0
19:00Cofutpa - Municipal Garabito 4:1
22:00CS Uruguay - Limon 3:0

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00CSD Barber - Willemstad 0:5
02:00Vesta - SUBT 0:0
00:00Sithoc - Jong Holland 1:1
00:00UNDEBA - Victory Boys 0:1

CYPRUS: Eerste Divisie

18:00AEL Limassol - Apollon Limassol 0:1
18:00Omonia Nicosia - Paphos FC 1:1

CYPRUS: Division 2

18:00Achyronas Liopetriou - Othellos Athienou 3:0
18:00Omonia 29th May - Olympias Lympion 0:1
18:00Omonia Aradippou - Chloraka 1:3

DENEMARKEN: Superliga

14:00FC Midtjylland - Randers FC 1:0
14:00Viborg FF - Odense BK 1:1
16:00FC Nordsjaelland - FC Kopenhagen 1:5
18:00Brøndby IF - Aalborg BK 2:1
20:00Vejle BK - Silkeborg IF 2:4

DENEMARKEN: 1st Division

14:00Jammerbugt FC - Esbjerg fB 1:0
15:00AC Horsens - Nykøbing FC 2:1

DENEMARKEN: 2nd Division

13:00AB Kopenhagen - B.93 1:2

DENEMARKEN: 3rd Division

13:00Slagelse - BK Frem 1:1

DENEMARKEN: Elitedivisionen Women

13:00Aalborg V - KoldingQ V 0:2
15:00Thisted V - Brondby V 3:1

DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF - Championship Play-Offs

22:00Jarabacoa - Vega Real 1:1

DUITSLAND: 2. Bundesliga

13:30Dynamo Dresden - Werder Bremen 3:0
13:30Hamburger SV - 1. FC Nürnberg 2:2
13:30Hannover 96 - SV Sandhausen 1:2

DUITSLAND: 3e Liga

13:00Turkgucu Munchen - Borussia Dortmund II 2:1
14:00FSV Zwickau - SC Freiburg II 0:0

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

14:00Holstein Kiel II - Norderstedt 4:4
14:00Teutonia Ottensen - Hamburger SV II 2:1
15:00UitgesteldLuneburger Hansa - Oldenburg -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:00Auerbach - Hertha II 3:2
13:00Furstenwalde - Babelsberg 1:4
13:00Lokomotive Leipzig - Halberstadt 4:0

DUITSLAND: Regionale Liga West

14:00Munster - Wuppertaler 0:0

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

13:30Neustrelitz - MSV Neuruppin 1:1
14:00CFC Hertha - RSV Eintracht 4:1
14:00Greifswald - Stern 4:2
14:00Hansa Rostock II - Stendal 0:4
14:00Hertha Zehlendorf - Torgelower Greif 0:3
14:00UitgesteldStaaken - Seelow -:-

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

14:00FC Merseburg - Plauen 0:2
14:00Nordhausen - Grimma 3:2

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Preussen Reinfeld 7:1
14:00Pansdorf - VfB Lübeck II 2:2
15:00Inter Turkspor Kiel - Frisia Risum-Lindholm 2:1

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - Rugenbergen 3:2
14:00Niendorfer TSV - Suderelbe 5:1
15:00Sasel - Paloma 1:1

DUITSLAND: Oberliga Bremen

14:00Leher - Borgfeld 9:0
15:00Union 60 Bremen - SFL Bremerhaven 0:0
15:00Werder Bremen III - Komet Arsten 3:2
15:30Habenhauser - Hastedt 3:3
15:30Vatan Bremen - Brinkumer 0:3

DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen

14:00Eintracht Northeim - Egestorf-Langreder 0:4
15:00Bersenbruck - Emden 2:1
15:00Eintracht Celle - Spelle-Venhaus 1:4
15:00Heeslinger - Lohne 0:0
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - Arminia Hannover 4:0
15:00VfL Oldenburg - Rotenburger 2:0

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

15:00Eintracht Rheine - Holzwickeder SC 3:0
15:00FC Gutersloh - Munster 2 4:1
15:00Haltern - Erndtebruck 1:1
15:00Hammer SpVgg. - Westfalia Herne 4:0
15:00Schermbeck 2020 - Finnentrop/Bamenohl 4:1
15:00Siegen - RSV Meinerzhagen 3:1
15:00Sprockhovel - Westfalia Rhynern 5:0
15:00Vreden - SC Paderborn II 0:5
15:00Wattenscheid - ASC 09 Dortmund 0:2
15:15Ennepetal - Kaan-Marienborn 0:3

DUITSLAND: Oberliga Hessen

15:00Friedberg - Eddersheim 1:1
15:00SV Steinbach - Erlensee 0:1

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Gonsenheim - Engers 3:0
15:00Pfeddersheim - Arminia Ludwigshafen 1:6
15:301. FC Kaiserslautern II - Salmrohr 3:1
15:30Speyer - Diefflen 3:4

DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd

11:00Ismaning - VfB Hallbergmoos-Goldach 3:2
15:00Garching - Gundelfingen 1:1
15:00Schwabmunchen - Donaustauf 3:3

DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Rielasingen-Arlen - Freiberg 1:1

DUITSLAND: Oberliga Mittelrhein

15:00Alfter - Fortuna Koln II 2:0
15:00Breinig - Frechen 0:4
15:00Eilendorf - VfL Vichttal 1:2
15:00FC Viktoria 08 - Bergisch Gladbach 0:3
15:00Glesch-Paffendorf - Hurth 1:2
15:00Wesseling-Urfeld - Freialdenhoven 1:2
15:30Pesch - Hennef 0:2
15:30Siegburger - Friesdorf 1:1

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

15:00FC Monheim - Schonnebeck 1:1
15:00Germania Ratingen - Cronenberger 8:2
15:00SW Essen - Kleve 0:1
15:00TVD Velbert - Bocholt 3:3
15:15SpVgg Sterkrade-Nord - Meerbusch 2:4
15:301.FC Monchengladbach - Jahn Hiesfeld 0:8
15:30DJK Teutonia St.Tonis - Dusseldorf-West 2:3
15:30Duisburg - Niederwenigern 3:3
15:30Hilden - SC Velbert 3:3
15:30TuRU Dusseldorf - Union Nettetal 2:0

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Noord

11:00VfL Osnabruck -19 - Chemnitzer FC -19 1:0

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid

11:001. FSV Mainz 05 -19 - 1. FC Kaiserslautern -19 7:1
11:00Kassel -19 - 1. FC Heidenheim -19 0:5
11:00Walldorf -19 - FC Ingolstadt -19 0:2
13:00Furth -19 - Stuttgarter Kickers -19 3:1

DUITSLAND: Junioren Bundesliga West

11:00Koln -19 - Fortuna Düsseldorf -19 6:1
11:00MSV Duisburg -19 - Wuppertaler -19 0:1
11:00Oberhausen -19 - B. Monchengladbach -19 1:1
11:00RW Essen -19 - VfL Bochum -19 2:2
11:00Schalke 04 -19 - Alemannia Aachen -19 5:0
15:00SC Paderborn -19 - Viktoria Koln -19 1:2

DUITSLAND: 2. Bundesliga Women

11:00Bayern München 2 V - VfL Wolfsburg 2 V 4:1

DUITSLAND: DFB Pokal - Vrouwen

11:00Hegauer V - Jena V 0:2
12:00FSV Babelsberg V - Siegen V 0:6
14:00Arminia Bielefeld V - Koln V 0:6
14:00RB Leipzig V - Bayer Leverkusen V 1:3
14:00Rostocker FC V - Henstedt-Ulzburg V 0:7
14:00SV Meppen V - SGS Essen V 0:1
14:00Worms V - Karlsruher SC V 0:2
15:001.FC Nurnberg V - Eintracht Frankfurt V 0:5
15:00Wurzburger Kickers V - Hoffenheim V 0:5

ECUADOR: Liga Pro - Tweede fase

00:30Guayaquil City - Nueve de Octubre 0:1
03:00Manta - LDU Quito 2:2
21:00Dep. Cuenca - Olmedo 5:0
22:00UitgesteldAucas - Barcelona SC -:-
23:30Macara - Delfin 2:3

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Apertura

23:00Jocoro - Alianza FC 3:3
02:30Aguila - Luis Angel Firpo 1:1
03:00Metapan - Chalatenango 1:4
03:00Santa Tecla - 11 Deportivo 0:1
23:15Atletico Marte - FAS 0:1

ENGELAND: FA Trofee - Kwalificatie

16:00Hashtag - Chipstead 1:4

ENGELAND: Women’s Super League

13:30Manchester United V - Chelsea V 1:6
15:00Brighton V - Aston Villa V 0:1
15:00Tottenham Hotspur V - Reading V 1:0
16:00West Ham United V - Leicester City V 4:0
19:45Arsenal V - Manchester City V 5:0

ENGELAND: Women’s Championship

13:00Bristol City V - Durham V 0:2
13:00Charlton Athletic FC V - Blackburn Rovers V 2:0
15:00Liverpool V - Crystal Palace V 2:1
15:00London City Lionesses V - Coventry United V 2:2
15:00Sheffield United V - Watford V 3:0
15:00Sunderland V - Lewes V 1:1

ESTLAND: Meistriliiga

12:00Tulevik - FC Flora Tallinn 2:2
14:00Nõmme Kalju FC - Paide 3:2
15:50JK Trans Narva - Kuressaare 2:2

ESTLAND: Esiliiga

12:00Parnu - Nomme Utd 0:2
16:00Elva - Tammeka -21 1:4

EUROPA: EK -17 - Kwalificatie - Eerste fase

12:00Tsjechië -17 - Litouwen -17 4:0
15:00AfgelastZweden -17 - Letland -17 -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

14:00Kyzyltash - Rubin Yalta 1:0
15:00Gvardeyets - Alushta 4:1
15:00SKCHF Sevastopol - Ocean Kerch 4:1
15:00TSK Simferopol - Yevpatoriya 1:0

EUROPA: EK -17 - Vrouwen - Kwalificatie - Ronde 1 - Competitie B

11:00Litouwen -17 V - Armenië -17 V 2:1
16:00Kroatië -17 V - Kazachstan -17 V 7:0

FAERÖEREILANDEN: Competitie

16:00B36 Torshavn - Streymur 3:2
16:00Fuglafjordur - Klaksvik 1:5
17:0007 Vestur Sorvagur - Vikingur 1:2
18:00Toftir - Runavik 0:1

FIJI: Premier League

05:00UitgesteldBa - Suva -:-
05:00UitgesteldLautoka - Labasa -:-
05:00UitgesteldNadroga - Navua -:-
05:00UitgesteldRewa - Nadi -:-

FINLAND: Veikkausliiga

17:30AC Oulu - FC Haka Valkeakoski 0:1
17:30HJK Helsinki - Inter Turku 0:1
17:30IFK Mariehamn - KTP Kotka 4:2
17:30Ilves - FC Honka Espoo 0:0
17:30KuPS - HIFK 0:0
17:30SJK - FC Lahti 4:1

FINLAND: 1e Divisie - Championship Play-Offs

14:00Rovaniemi - Gnistan 3:4

FINLAND: 1e Divisie - Degradatie groep

15:00Mikkeli - MuSa 5:2

FINLAND: Kakkonen - Groep A

14:00KaPa - PEPO 3:1

FINLAND: Kakkonen - Groep C

12:30OLS Oulu - VIFK 5:2
14:00GBK Kokkola - OTP 2:2
14:00Narpes Kraft - JBK 4:0

FINLAND: Kansallinen Liiga Women - Degradatie groep

14:00PK-35 Helsinki V - Jypk V 1:2

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

12:45Paris SG V - Paris FC V 4:0

FRANKRIJK: Division 2 Women

13:00Merignac V - Nimes V 0:2
14:00Lille V - RC Strasbourg V 2:1
15:00FC Metz V - Saint-Maur V 3:1
15:00FC Nantes V - Stade Brest V 3:0
15:00Grenoble V - Olympique Marseille V 0:1
15:00La Roche V - Le Havre AC V 0:2
15:00Le Puy V - Albi-Marssac V 0:1
15:00OGC Nice V - Thonon Evian V 5:1
15:00Rodez AF V - Yzeure Allier V 0:2
15:00Saint-Malo V - Orleans V 0:1
15:00Vendenheim V - Lens V 2:2

GRIEKENLAND: Super League

15:00Asteras Tripolis - Olympiakos 0:2
15:00Panathinaikos - Volos NFC 5:1
17:15PAS Lamia - Panetolikos 2:2
19:30PAOK - AEK Athene 2:0

GRIEKENLAND: Beker

14:00O.F. Ierapetra - Kalamata 1:2pen
15:00Acheron Kanalaki - Olympiakos Volos FC 2:1
15:00Apollon Larissa - AEL Larissa 0:3
15:00Diagoras Vrachneikon - Panachaiki 0:1
15:00Edessaikos - Kozani 1:3
15:00Ethnikos Sochos - Ipato 0:1
15:00Fikis - Niki Volos 0:1
15:00Giouchtas - Agios Nikolaos 1:2net
15:00Ilioupoli - Asteras Vlachioti 2:0
15:00Kallithea - Episkopi 2:1net
15:00Karaiskakis - Xanthi 0:2
15:00Lefkimmi - Apollon Pontou 2:1
15:00Nea Artaki - Kifisias 1:2
15:00Panagriniakos - AO Trikala 0:2
15:00AfgelastPierikos - PO Triglia -:-
15:00Pierikos - Iraklis 1908 1:2
15:00Poseidonas Michanionas - Levadiakos 0:5
15:00Rouf Pao - Ergotelis 0:3
15:00Thesprotos - Almopos 1:2
15:00Thiseas Agria - Panserraikos 2:3pen
15:00Veria - Karditsa 0:1net

GUATEMALA: Nationale Liga - Apertura

20:00Nueva Concepcion - Malacateco 0:0

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura

23:06Marathon - Vida 1:2
03:00UitgesteldOlimpia - Motagua -:-
00:00Platense - UPNFM 2:3

HONGARIJE: OTP Bank Liga

14:15Kisvarda - Debrecen 2:1
17:00Ferencvaros - Ujpest 3:1

HONGARIJE: Merkantil Bank Liga

16:00Dorogi - Budaorsi 0:0
16:00III. Keruleti TVE - Ajka 2:4
16:00Nyiregyhaza - Csakvari 1:1
17:00Bekescsaba - DVTK 2:2
17:00Budafoki - Haladas 0:2
17:00Pecsi - Siofok 0:1
17:00Szeged - Soroksar 2:0
17:00Szolnoki - Kecskemeti 2:2
17:00Tiszakecske - Szentlorinc 1:2
19:30Győr - Vasas 3:1

HONGARIJE: NB III - East

11:00Bekescsaba II - Torokszentmiklos 1:0
11:00Ujpest II - Senyo Carnifex 2:2
13:30Hajduszoboszloi SE - Putnok VSE 6:1
16:00Debreceni EAC - Eger SE 3:0
16:00Fuzesgyarmati SK - Tallya 0:0
16:00SBTC - Debrecen II 1:5
16:00Tiszafuredi - DVTK II 4:4
16:00Tiszaujvaros - Jaszberenyi 2:1
17:30Kazincbarcika - Hidasnemeti VSC 7:0

HONGARIJE: NB III - Centre

11:00Ferencvaros II - Dunaujvaros PASE 0:3
11:00Honved II - FC Dabas 1:4
11:00Paks II - Rakosmenti KSK 3:0
16:00Balassagyarmat - Kozarmisleny 0:1
16:00Dabas-Gyon - MTK II 0:1
16:00ESMTK Budapest - Cegledi 1:0
16:00Gerjeni - Mohacsi 1:3
16:00Makoi - Hodmezovasarhely FC 1:0
16:00Monori - Ivancsa 0:2
16:00Vac - Szekszardi 0:4

HONGARIJE: NB III - West

11:00MOL Fehervar II - Papai Perutz 1:0
11:00Puskas Academy II - Gyirmot II 2:3
16:00Bicskei - Kelen 1:2
16:00BVSC-Zuglo - Balatonfuredi 3:0
16:00Erdi - SC Sopron 0:2
16:00Komaromi VSE - Gardony Varosi 1:0
16:00Nagykanizsa - Tatabanya 0:2
16:00Zalaegerszegi II - Mosonmagyarovari TE 2:1
19:00Kaposvar - Andrashida 3:0

HONGARIJE: NB I Women

15:00Astra Hungary V - Ferencvaros V 0:3

INDONESIË: Liga 2 - Eerste ronde

13:30Persis Solo - PSG Pati 2:0
16:00PSCS Cilacap - PSIM Yogyakarta 1:0

IRAK: Super League

14:30UitgesteldAl Diwaniya - Al Zawraa -:-
14:30Al Kahraba - Al Shorta 0:2
17:00Al Talaba - Al Najaf 1:0
17:00Erbil - Baghdad 1:2
19:30Naft Al-Basra - Al Minaa 3:1

ISRAËL: Ligat Ha'Al

18:00Maccabi Netanja - Hapoel Hadera 0:2
18:30Ashdod - Beitar Jeruzalem 2:0
19:15Maccabi Haifa - Maccabi Petach Tikva 2:0

ISRAËL: Leumit Competitie

18:00Beitar Shimshon - Agudat Sport Ashdod 0:0
18:00H. Akko - Nes Tziona 1:1
18:00H. Ironi Rishon - H. Kfar Saba 1:4

ITALIË: Serie B

14:00Perugia - Alessandria 1:1
16:15Parma - Pisa 1:1
20:30L.R. Vicenza - Cremonese 0:1
20:30Ternana - Spal 1:0

ITALIË: Serie C - Groep A

14:30FeralpiSalo - Juventus -23 3:2
14:30Pro Vercelli - Trento 1:1
14:30Triestina - Lecco 2:0
17:30Fiorenzuola - Seregno 2:3
17:30Giana Erminio - AlbinoLeffe 0:1
17:30OnderbrokenLegnago Salus - F.C. Südtirol 0:1
17:30Mantova - Piacenza 2:1
17:30Pergolettese - Virtus Verona 2:2
17:30Pro Patria - Padova 1:2
17:30Renate - Pro Sesto 3:0

ITALIË: Serie C - Groep C

14:30Avellino - Potenza 1:0
14:30Bari - Paganese 1:1
14:30Campobasso - Fidelis Andria 1:3
14:30Foggia - Juve Stabia 1:1
14:30Monterosi FC - Palermo 1:1
14:30Picerno - ACR Messina 2:1
14:30Taranto - Latina 2:0
14:30Vibonese - Turris 1:4
14:30Virtus Francavilla - Monopoli 3:1

ITALIË: Serie D - Groep A

15:00Asti - Gozzano 0:0
15:00Borgosesia - Novara 1:1
15:00Bra - PDHA 3:0
15:00Citta di Varese - Fossano 3:2
15:00HSL Derthona - Chieri 2:4
15:00Imperia - Lavagnese 4:0
15:00Sanremese - Vado 2:0
15:00UitgesteldSestri Levante - Casale -:-
15:00Ticino - Caronnese 1:1
16:00Ligorna - Saluzzo 2:0

ITALIË: Serie D - Groep B

15:00Breno - Caravaggio 2:2
15:00Brusaporto - Leon 3:1
15:00Castellanzese - Vis Nova Giussano 2:0
15:00Desenzano Calvina - Villa Valle 2:0
15:00Legnano - Folgore Caratese 3:0
15:00Olginatese - Real Calepina 2:0
15:00Ponte San Pietro - Ciserano-Bergamo 0:1
15:00SG City Nova - Sona 1:0
15:00USD Casatese - Franciacorta 2:3

ITALIË: Serie D - Groep C

15:00Adriese - Cjarlins Muzane 0:1
15:00ArzignanoChiampo - Montebelluna 3:1
15:00Cattolica Calcio - Ambrosiana 1:0
15:00Este - Union Clodiense 0:2
15:00Levico Terme - Cartigliano 0:2
15:00Luparense - Dolomiti Bellunesi 4:2
15:00Mestre - Delta Porto Tolle 0:4
15:00San Martino Speme - Campodarsego 2:4
15:00Spinea - Caldiero Terme 1:1

ITALIË: Serie D - Groep D

15:00Forli - Aglianese Calcio 1:1
15:00G.S. Bagnolese - Rimini 2:2
15:00Lentigione - Ghivizzano Borgo 2:1
15:00Prato - Alcione Milano 0:2
15:00UitgesteldRavenna - Seravezza Pozzi -:-
15:00Sammaurese - Correggese 2:0
15:00San Donnino - Real Forte Querceta 0:0
15:00Sasso Marconi - Ath. Carpi 0:3
15:00SCD Progresso - Mezzolara 0:1
15:00Tritium - Fanfulla 2:2

ITALIË: Serie D - Groep E

15:00ASD Cascina - Pianese 2:2
15:00Cannara - Pro Livorno 3:0
15:00Flaminia - Tiferno Lerchi 2:2
15:00Lornano Badesse - San Donato 0:1
15:00Montespaccato - Follonica Gavorrano 2:0
15:00Rieti - Foligno 2:1
15:00Scandicci - Poggibonsi 2:1
15:00Trestina - Sangiovannese 1:0
15:00Unipomezia - Arezzo 1:3

ITALIË: Serie D - Groep F

15:00Castelfidardo - Porto D'Ascoli 0:1
15:00UitgesteldCastelnuovo Vomano - Fano -:-
15:00Chieti - Fiuggi 0:2
15:00Matese - Nereto 1:1
15:00Montegiorgio - ASD Pineto Calcio 0:2
15:00S. N. Notaresco - Trastevere Calcio 0:2
15:00US Tolentino - Alto Casertano 1:0
15:00Vastese - Vastogirardi 1:1

ITALIË: Serie D - Groep G

15:00Afragolese - Carbonia 3:0
15:00Aprilia - Vis Artena 1:0
15:00Atletico Uri - Nuova Florida 1:2
15:00Calcio Giugliano - Ostia Mare 1:0
15:00Cynthialbalonga - Cassino 0:1
15:00Insieme Formia - Arzachena 0:2
15:00Latte Dolce - Muravera 2:1
15:00R. Monterotondo - Gladiator 2:4
16:00Lanusei Calcio - Torres 0:0

ITALIË: Serie D - Groep H

15:00Brindisi - Bitonto 1:3
15:00Casarano - Bisceglie 0:1
15:00Citta di Fasano - Casertana 1:1
15:00Molfetta Calcio - Audace Cerignola 1:1
15:00Nocerina - Francavilla 2:1
15:00Rotonda - Mariglianese 0:1
15:00San Giorgio - Lavello 0:1
15:00Sorrento - Virtus Matino 0:2
15:00SS Nola 1925 - A.C.D. Nardo 2:1
19:00Altamura - Gravina 0:1

ITALIË: Serie D - Groep I

15:00Biancavilla - Licata 3:2
15:00Castrovillari - San Luca 1:3
15:00Cittanovese - S. Agata 0:1
15:00FC Messina - AS Acireale 0:0
15:00Giarre - Gelbison Cilento 0:1
15:00Rende - Paterno 3:4
15:00Sancataldese - Real Aversa 0:1
15:00Santa Maria Cilento - Lamezia Terme 0:0
15:00Trapani - Cavese 0:1
15:00Troina - Portici 1906 1:2

ITALIË: Primavera 1

10:45AS Roma -19 - Hellas Verona -19 2:0
11:00Spal -19 - Cagliari -19 1:1
13:00Lecce -19 - Genoa -19 0:1

ITALIË: Primavera 2

11:00Crotone -19 - Perugia -19 1:3
11:00Udinese -19 - AC Monza -19 2:1

ITALIË: Serie A Women

12:30Lazio V - Fiorentina V 1:6
14:30UitgesteldInter V - AS Roma V -:-
14:30OnderbrokenSampdoria V - Pomigliano V 0:0

ITALIË: Serie B Women

14:00Bari V - Cortefranca V 2:1
14:30Chievo Verona V - Torres V 1:0
15:00Cesena V - Pro Sesto V 2:0
15:00Como V - Brescia V 0:1
15:00San Marino Academy V - Roma CF V 3:0
15:00Tavagnacco V - Palermo V 5:0
17:30Cittadella V - Ravenna V 3:2

JAPAN: J1 League

06:00Sapporo - Hiroshima 0:2
08:00C-Osaka - Kashima 1:2
09:00Nagoya - Oita 1:0
10:00Kawasaki - Shonan 2:1
12:00G-Osaka - Kashiwa 2:1

JAPAN: J2 League

06:00Okayama - Blaublitz 1:1
06:30Yamaga - Kitakyushu 2:1
07:00Mito - Kanazawa 2:1
08:00Verdy - Machida 0:1

JAPAN: J3 League

06:00Tegevajaro Miyazaki - Azul Claro Numazu 2:1
06:00Toyama - Tottori 0:2
07:00Kamatamare - YSCC 0:1
07:00Kumamoto - Fukushima Utd 1:0
08:00Imabari - Grulla Morioka 0:1

JAPAN: WE League Women

06:00Inac Kobe Leonesa V - JEF United V 2:0
06:30Mynavi Sendai V - Omiya Ardija V 0:0
07:00Albirex Niigata V - Saitama V 2:1
08:00Nojima Stella V - Parceiro Nagano V 0:0

JAPAN: Nadeshiko League Women

06:00Yamato Sylphid V - C-Osaka V 0:1
06:00Yokohama FC Seagulls V - Nittaidai V 0:2
07:00NGU Nagoya V - Harima Albion V 3:2
07:00Setagaya Sfida FC V - Angeviolet Hiroshima V 2:0

JORDANIË: Premier League

17:00Al Hussein - Al Salt 2:4
19:30Al-Faisaly Amman - Aqaba 0:1
19:30Maan - Al Jazeera Amman 1:3

KAZACHSTAN: Premier League

12:00Kyzylzhar - Turan 0:1
14:00Aktobe - Zhetysu 2:0
16:00FC Shakhter Karagandy - Kairat Almaty 1:1

KAZACHSTAN: First Division

12:00Igilik - FK Kyran 0:4

KENIA: Premier League

12:00Leopards - Tusker 1:0
13:00Kakamega Homeboyz - Police FC 1:0
14:00Sofapaka - Nairobi City 3:1
14:00Ulinzi Stars - Nzoia Sugar 1:0

KIRGIZIË: Premier Liga

12:00Alay Osh - Alga 1:0

KOEWEIT: Emir Cup

19:00Al Kuwait - Kazma SC 2:1

KOSOVO: Superliga

15:00Drita - Gjilani 0:2
15:00Feronikeli - Prishtina 0:4
15:00Malisheva - FC Ballkani 0:0

KROATIË: 1e HNL

17:00HNK Gorica - HNK Rijeka 3:4
19:05HNK Hajduk Split - NK Lokomotiva Zagreb 1:0

KROATIË: 2. HNL

16:00Bijelo Brdo - Jarun 2:2
16:00Croatia Zmijavci - Opatija 3:0
16:00Orijent - NK Osijek 2 0:1
16:00Solin - NK Varazdin 0:2

KROATIË: 3. HNL Center

11:00Trnje - Kurilovec 1:2
16:30Bistra - Karlovac 1:0

KROATIË: 3. HNL South

16:00Sloga Mravince - HNK Zadar 2:0

KROATIË: 3. HNL East

16:30Bedem Ivankovo - NASK Nasice 2:0
16:30Kutjevo - Granicar Zupanja 1:1

LETLAND: Optibet Virsliga

13:00Noah - RFS 0:3
14:00BFC Daugavpils - Valmiera 1:5
15:00Spartaks - Metta/LU 1:0

LIBANON: Premier League

14:30Al Akhaa Al Ahli - Safa 0:1
15:00Nejmeh SC - Shabab El Bourj SC 5:0

LITOUWEN: A Liga

12:00Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai 1:1
14:00Suduva - Banga 4:0

LITOUWEN: I Lyga

11:00Riteriai 2 - Silas 1:0
15:00UitgesteldFK Panevezys 2 - Babrungas -:-

LUXEMBURG: Nationale Divisie

16:00Benfica - Victoria Rosport 1:0
16:00Dudelange - Ettelbruck 6:1
16:00Hesperange - UNA Strassen 0:1
16:00Hostert - Union Titus Petange 0:1
16:00Jeunesse Esch - Mondorf 1:0
16:00Niedercorn - Racing Luxembourg 0:2
16:00Rodange - Fola 1:2
16:00Wiltz - Differdange 2:1

MALAWI: Super League

14:30Big Bullets - Mighty Wanderers 0:1
14:30Civo Utd - Blue Eagles 1:0

MALEISIË: Malaysia Cup

15:00Kuala Lumpur City - Sri Pahang 3:1
15:00Penang - Sarawak Utd. 1:3
15:00Selangor - Perak 1:0
15:00Terengganu - Kuching City FC 2:0

MALTA: Premier League

17:00Gzira - Birkirkara 1:1
19:00Sirens - Sliema 2:2
21:00Mosta FC - Balzan 2:1

MALTA: Challenge League

17:00Melita FC - Mqabba FC 0:0
17:00Vittoriosa - St. George's FC 3:1
21:00Luqa - Pieta Hotspurs 2:0
21:00St. Andrews - Fgura 1:2

MAROKKO: Botola Pro

20:15Agadir - Wydad 0:1
22:30FAR Rabat - Berkane 1:1

MAROKKO: Botola 2

17:30Marrakech - Raja Beni Mellal 1:1
17:30RAC Casablanca - Fes 1:1
17:30Sale - Khemisset 2:1

MAURITANIË: Ligue 1

16:30Nouakchott King's - Ksar 5:1
18:00Kaedi - Douane 0:0

MEXICO: Liga MX - Apertura

00:00Atlas - Leon 2:0
02:00Tigres - U.N.A.M. 0:0
04:00Club America - Guadalajara 0:0
19:00Toluca - Atl. San Luis 1:2

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tapatio - Atlante 1:4

MEXICO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Inter Playa Del Carmen 3:2
23:00Catedraticos Elite - Mineros de Fresnillo 3:1
23:00Leviatan - Dongu 1:1
23:00Tritones Vallarta - UA Zacatecas 4:2
00:00Canamy - La Piedad 0:3
00:00Gavilanes de Matamoros - Coras 0:0
00:00Mazorqueros - Leones Negros 2 3:0
19:00Montaneses - Canoneros Marina 2:3pen
19:00Yalmakan - Lobos ULMX 1:0

MEXICO: Liga Premier Serie B

17:00Uruapan - Lobos Huerta 6:1
23:00Huracanes Izcalli - Guerreros De Xico 2:0

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Toluca -20 - Atl. San Luis -20 2:0
17:30Santos Laguna -20 - Monterrey -20 4:1

MEXICO: Liga MX Women - Apertura

19:00Atlas V - Cruz Azul V 3:0

MOLDAVIË: Nationale Divisie

15:00Floresti - Milsami 0:3
18:00Petrocub - Balti 3:0

MONGOLIË: Premier League

13:00Ulaanbaatar City - Athletic 220 3:4

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Competitie

19:00Mornar - Sutjeska 0:2
20:00OFK Petrovac - Buducnost 2:3

MONTENEGRO: Druga Liga

16:00FK Cetinje - Titograd 2:1
16:00Grbalj - Igalo 2:2
19:00Berane - Arsenal Tivat 0:0
19:00Jedinstvo - Bokelj 1:0
19:00Kom Podgorica - Mladost DG 3:1

MOZAMBIQUE: Mocambola

14:30Ferroviario Nacala - Textafrica 1:0
14:30LD Maputo - Black Bulls 0:1
14:30Matchedje Mocuba - Incomati Xinavane 3:0
14:30UD Songo - Ferroviario Lichinga 3:2

NEDERLAND: Jack’s League

14:30TEC - Koninklijke HFC 3:2

NEDERLAND: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - USV Hercules 4:2
14:00Gemert - Blauw Geel 0:0
14:00Watergraafsmeer - DEM 2:0
14:00Westlandia - GVV Unitas 3:4
14:30EVV - Dongen 1:1
14:30HSC '21 - HVV Hollandia 2:2
14:30OFC - Hoogland 4:0
14:30O.S.S. '20 - Groene Ster 2:0
14:30UNA - HV & CV Quick 2:1

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

12:15PSV V - FC Twente V 2:1

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Ocotal - Esteli 1:2
03:00Real Madriz - Export Sebaco 3:3
04:00UitgesteldEsteli - Ferretti -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Ocotal -20 - Esteli -20 0:2
00:00Real Madriz -20 - Export Sebaco -20 2:0
17:00Ferretti -20 - Managua FC -20 0:0
19:30UNAN-Managua -20 - Juventus Managua -20 1:0
23:00Jalapa -20 - Diriangen -20 0:1

NOORD-MACEDONIË: 1. MFL

15:00Borec - FK Skopje 0:2
15:00Rabotnicki - Pelister 1:1
15:00Renova - Bregalnica 5:2
15:00Struga - Shkendija 1:1
15:00Tikves - Makedonija GP 3:0
18:00Akademija Pandev - Shkupi 1:3

NOORWEGEN: Eliteserien

18:00FK Haugesund - Odd 1:3
18:00Molde FK - Viking 2:2
18:00Rosenborg BK - Mjøndalen IF 3:1
18:00Sandefjord - Stabaek 0:3
18:00SK Brann - Kristiansund 3:1
20:00FK Bodø/Glimt - Vålerenga 1:0

NOORWEGEN: OBOS-ligaen

15:00Start - Fredrikstad 2:6
18:00Ham-Kam - Jerv 3:1

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1

14:00Brattvag - Tromsdalen 3:2
16:00Halden - Floya 2:2

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 2

14:00Sotra - Flekkeroy 0:0
15:00Egersunds - Kjelsås 3:1
15:00Notodden - Nardo 1:1
15:00Oygarden - Levanger 2:2

NOORWEGEN: Division 3 - Group 1

13:00Ull/Kisa 2 - Toten 0:3
16:00Raufoss 2 - Brumunddal 0:1
17:00Stovner - Grorud 2 1:1
18:00Gjellerasen - Kongsvinger 2 8:1

NOORWEGEN: Division 3 - Group 2

14:00Tonsberg - Strømsgodset 2 2:2

NOORWEGEN: Division 3 - Group 3

14:00Sola - Mandalskameratene 4:2

NOORWEGEN: Division 3 - Group 4

15:00Sogndal 2 - Bjarg 0:0

NOORWEGEN: Division 3 - Group 5

13:00Ranheim 2 - Spjelkavik 0:7
14:00Molde FK 2 - Aalesund 2 0:1

NOORWEGEN: Division 3 - Group 6

12:00Skjervoy - FK Bodø/Glimt 2 4:0
13:00Mjolner - Skeid 2 4:1
15:30Melbo - Tromsø 2 1:4
16:00Junkeren - Ullern 0:0

NOORWEGEN: Hoogste Divisie - Vrouwen

16:00Vålerenga V - LSK Kvinner V 2:1

OEKRAÏNE: Premier League

13:00FK Minaj - PFK Lviv 1:2
16:00SK Dnipro-1 - Zorja Loehansk 0:4
18:30Desna - Metalist 1925 1:2

OEKRAÏNE: Persha Liga

12:15Hirnyk-Sport - Uzhhorod 0:0
14:30Kryvbas - Metalist Kharkiv 0:5
14:30Zhytomyr - Obolon 1:4

OEKRAÏNE: Druha Liga

13:00Karpaty Halych - FC Chernihiv 1:1
14:00Liubomyr Stavyshche - Dnipro Cherkasy 1:4
14:00Mykolaivka - Real Pharma 2:1
14:00Peremoga Dnipro - MFC Metalurh 0:1
15:00Chaika - Rubikon Kyiv 1:1
15:00Krystal - FC Vovchansk 0:1
15:00Nova Kakhovka - Mykolaiv 2:3
15:00SC Poltava - Balkany 1:1
15:00Skoruk Tomakovka - Tavriya 2:0
15:30Livyi Bereg - Dinaz Vyshgorod 2:0

OEKRAÏNE: Youth League

11:00Tsjornomorets Odessa -19 - Inhulets -19 3:0

OEKRAÏNE: Championship Women

11:00Kolos Kovalivka V - Zhilstroy-2 V 0:3

OEZBEKISTAN: Super League

13:15Sogdiana - Metallurg Bekabad 2:0
15:30AGMK - Termez Surkhon 1:0
15:30Navbahor Namangan - Qizilqum 0:0

OOSTENRIJK: Admiral Bundesliga

14:30LASK - Admira 3:1
14:30TSV Hartberg - Austria Wien 3:4
17:00Rapid Wien - Sturm Graz 0:3

OOSTENRIJK: 2. Liga

10:30Austria II - Lafnitz 0:1
10:30Grazer - Innsbruck 3:1

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost

15:00Stripfing - Admira (Am) 1:0

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Tyrol

10:30Reichenau - Kitzbuhel 3:0
17:00Telfs - SV Innsbruck 4:0

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Vorarlberg

10:30Dornbirner SV - A. Lustenau (Am) 0:2
11:00Rotenberg - Bregenz 6:0
16:00Hohenems - Wolfurt 3:1
16:00Rothis - Lauterach 2:1

OOSTENRIJK: Bundesliga Women

10:00Vorderland V - Neulengbach V 1:1
14:00First Wenen V - Sudburgenland V 7:0

PANAMA: LPF - Clausura

01:00Chiriqui - Arabe Unido 0:1
01:00Independiente - Alianza 0:0
01:00Veraguas - Miguelito 2:0
02:00Tauro - Herrera 1:1
00:00Costa del Este - San Francisco 0:0

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

00:00Nacional Asuncion - 12 de Octubre 1:1
02:15Cerro Porteno - Sp. Luqueño 0:1
00:00River Plate - Olimpia Asuncion 1:2

PARAGUAY: Division Intermedia

16:00Fulgencio Yegros - Deportivo Santani 2:1
16:00Sportivo Iteno - Dep. Capiata 3:0
20:452 de Mayo - Fernando de la Mora 0:0

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Cesar Vallejo - Dep. Municipal 2:0
20:15Melgar - Sport Boys 1:0
22:30Huancayo - U. de Deportes 1:3

POLEN: Ekstraklasa

12:30Termalica B-B. - Górnik Zabrze 3:1
15:00Slask Wroclaw - Wisła Płock 3:1
17:30Wisla Krakau - Pogon Szczecin 0:1

POLEN: Division 1

12:40Podbeskidzie - R. Rzeszow 2:0
15:00Stomil Olsztyn - Legnica 3:0
18:00Sandecja - LKS Lodz 0:1

POLEN: Division 2

15:00Stezyca - Wisla Pulawy 2:2
15:00Suwalki - Slask Wroclaw 2 1:0
16:00Chojniczanka - Pogon Siedlce 3:0
18:15Elblag - Lech Poznań 2 1:2
19:00S. Rzeszow - Pruszkow 3:1

POLEN: III Liga - Group I

12:00Pelikan - LKS Lodz II 3:0

POLEN: III Liga - Group III

16:30Sleza Wroclaw - Pawlowice 2:2

POLEN: III Liga - Group IV

15:00Sokol Sieniawa - Avia Swidnik 3:2
16:00LKS Lagow - Podhale Nowy Targ 2:2
16:00Orleta Radzyn - Sandomierz 2:4

POLEN: Central Youth League

12:00Gwarek Zabrze -18 - Górnik Zabrze -18 3:1

POLEN: Ekstraliga Women

12:00Bydgoszcz V - UJ Krakow V 3:0
12:00Slask Wroclaw V - Katowice V 3:1

PORTUGAL: Liga Portugal

19:00CD Santa Clara - SC Braga 1:1
21:30Portimonense - Vizela 0:0

PORTUGAL: Portugese Beker

12:00Oleiros - Varzim 0:2
13:00Sporting Ideal - Valadares Gaia 0:3
15:00Vitoria Sernache - Rio Ave FC 1:3
16:00Maria de Fonte - Penafiel 0:1

PORTUGAL: Liga BPI Women

16:00Estoril V - Atletico V 1:1
16:00FC Famalicão V - Braga V 0:2
16:00Gil Vicente FC V - Condeixa V 1:1
16:00Varzim V - Albergaria/Durit V 0:2
17:00Amora V - CS Maritimo V 1:1
18:00Sporting V - SL Benfica V 5:1

QATAR: QSL

15:45Al-Duhail - Al Sailiya 5:0
18:30Al-Sadd - Shamal 7:2
18:30Qatar SC - Al Arabi 0:2

RÉUNION: Regionale 1

13:15Piton - Saint-Denis 0:2
13:15Trois Bassins - Saint-Pierroise 0:2
13:30Capricorne - St. Louis 1:1
13:30Excelsior - Parfin 8:1
13:30Jeanne d'Arc - Bretagne 2:0
13:30Makes - Saint-Pauloise 1:1
13:30SDEFA - Marsouins 0:1
13:30St Marienne - Tamponnaise 1:2

ROEMENIË: Liga 1

14:30Farul Constanta - Mioveni 2:1
17:00FC Botosani - CS Universitatea Craiova 1:1
20:00UTA Arad - CFR Cluj 0:1

ROEMENIË: Liga 2

10:00Ripensia Timisoara - Concordia 0:1
10:00Unirea Slobozia - FC Hermannstadt 0:1
10:00Viitorul Tg. Jiu - Politehnica Timisoara 2:1

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6

10:00CSM Slatina - CSO Filiasi 2:0

ROEMENIË: Superliga Women

09:00Targu Mures V - CSS Targoviste V 6:0
10:00Baia Mare V - Politehnica Timisoara V 1:4
10:00Fairplay Bucuresti V - Universitatea Alexandria V 0:1
10:00Ol. Cluj V - Universitatea Galati V 10:0
10:00Vasas Odorhei V - Banat V 6:1
13:00Heniu Prundu Bargaului V - Piros Security V 2:0

RUSLAND: Premier League

13:00FC Dinamo Moskou - Rubin Kazan 2:0
15:30FK Rostov - Akhmat Grozny 1:2
18:00FK Krasnodar - PFC Sochi 3:0

RUSLAND: FNL 2 - Group 1

13:00Biolog - Forte Taganrog 0:0
13:00Dynamo Stavropol - Tuapse 5:1
14:00Legion Dynamo - Kholding 0:0
14:30Nalchik - Maykop 0:0
15:30Mashuk - Alania 2 4:1
18:00Chernomorets Novorossijsk - FK Rotor Volgograd 2 4:0

RUSLAND: FNL 2 - Group 2

08:00Chita - Tver 0:2
12:00Chertanovo M. - Khimik 1:0
14:00Baltika 2 - Dynamo Petersburg 1:2
14:00Leningradets - Krasava 2:1
15:00Vladimir - Yaroslavl 0:2
15:30Din. Moskou 2 - Volna Nizhegorodskaya 1:1
18:00Lokomotiv-Kazanka - Znamya Truda 0:2

RUSLAND: FNL 2 - Group 3

09:00Sakhalin - Dynamo Vladivostok 1:5
13:00Kolomna - Saturn Ramenskoye 3:2
14:00F. Voronezh 2 - Ryazan 0:3
14:00Kaluga - Penza 1:1
14:00Kursk - D. Bryansk 4:4
14:00Znamya Noginsk - SKA Khabarovsk 2 1:0
15:00Kvant - Khimki 2 0:0
15:00Rodina Moscow - Vidnoe 5:0
15:00Salyut-Belgorod - Saratov 1:0
17:00FK Saransk - FK Strogino Moscow 0:1

RUSLAND: FNL 2 - Group 4

12:00Miass - Ural 2 2:1
13:00Nosta - FK Novosibirsk 0:1
13:00Tuymazy - Chelyabinsk 2:2
13:00Zenit-Izhevsk - Tyumen 0:4
14:00Zvezda Perm - Amkar 1:3

RUSLAND: Supreme Division Women

12:00Lokomotiv Moskou V - FK Rostov V 1:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Libertas - Faetano 4:2
15:00Murata - La Fiorita 0:1

SCHOTLAND: Premiership

13:00St. Mirren - Aberdeen 3:2
16:00Celtic - Dundee United 1:1
16:00Hibernian - St. Johnstone 1:0

SCHOTLAND: 1e Divisie

16:00Raith - Partick Thistle 3:2

SCHOTLAND: SWPL 1 Women

13:30Celtic V - Hibernian V 2:1
14:00Spartans V - Aberdeen V 0:0
15:00Hearts V - Rangers FC V 0:3
15:00UitgesteldPartick Thistle V - Motherwell V -:-
17:00Hamilton Academical V - Glasgow City V 1:3

SERVIË: Super Liga

15:55Novi Pazar - Rode Ster Belgrado 0:4
18:00Metalac - Radnicki 1923 4:1
20:15Partizan - Sp. Subotica 5:0

SERVIË: Prva Liga

15:00Backa - Indjija 0:0
15:00Graficar Beograd - Zarkovo 3:0
15:00Mladost GAT - Kabel Novi Sad 4:0
15:00Timok - Rad 1:1
15:00Zlatibor Cajetina - Javor 0:0
19:00Macva - Sremska Mitrovica 0:3

SERVIË: Srpska Liga - Belgrade

10:00Borac Lazarevac - TEK Sloga 2:0
15:30Zvezdara - Lestane 2:0

SERVIË: Srpska Liga - East

15:30Brzi Brod - Radnicki Pirot 2:2
15:30Rembas - Trayal Krusevac 0:1
15:30Timocanin - Radnicki S. 2:0
15:30Vlasina - Sloga Leskovac 2:1

SERVIË: Srpska Liga - West

15:30Radevac - Mladi Radnik 1:1
15:30RSK Rabrovo - Sloga Kraljevo 0:1
15:30Susica - Sloga Pozega 2:0

SIERRA LEONE: Premier League

18:00Diamond Stars - Wusum Stars 0:1
21:00Central Parade - Kallon 0:4

SINGAPORE: Premier League

11:30Geylang - Lion City 0:3
11:30Young Lions - Tanjong Pagar 1:2

SLOVENIË: Prva liga

15:00NK Aluminij - NK Bravo 0:1
17:00NK Domžale - NK Maribor 3:3
20:15NŠ Mura - FC Koper 0:0

SLOVENIË: 2e SNL

16:00Bilje - Drava 6:2
16:00Ilirija - Jadran Dekani 1:1

SLOVENIË: 3. SNL - East

10:30Videm - Korotan 2:2
16:00Cirkulane - Dravinja 1:0

SLOVENIË: 3. SNL - West

16:00Brda - Sencur 0:3
16:00Postojna - Ziri 2:0

SLOVENIË: 1. SZNL Women

11:00Cerklje V - Radomlje V 1:0
11:00MSM Ptuj V - Pomurje V 0:8
11:00Primorje V - Olimpija Ljubljana V 0:14
18:00Krim V - ZNK Ljubljana V 1:7

SLOWAKIJE: Fortuna liga

17:00DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava 0:3

SLOWAKIJE: 2e Divisie

10:30Petrzalka - Podbrezova 0:1
10:30S. Bratislava B - Namestovo 3:0

SLOWAKIJE: Divisie C - West

15:00Crystal - Belusa 0:1
15:00FC ViOn Zlaté Moravce B - Sala 0:5
15:00Galanta - Nitra 2:0
15:00Imel - AFC Nove Mesto 1:0
15:00Levice - Castkovce 1:1
15:00Malzenice - Povazska Bystrica 0:1
15:00Velke Ludince - Tempo Partizanske 1:1

SLOWAKIJE: Divisie C - Oost

10:30Slavia TU Kosice - Stropkov 1:0
15:001.FK Svidnik - Spisske Podhradie 0:2
15:00UitgesteldKrompachy - Giraltovce -:-
15:00Raslavice - Snina 1:0

SLOWAKIJE: Divison C Central

10:30Jednota Banova - Rakytovce 0:1
15:00Filakovo - Oravske Vesele 2:2
15:00Kalinovo - Kovacova 3:0
15:00Krasno - R. Sobota 6:0
15:00Zarnovica - Lip. Stiavnica 0:2

SLOWAKIJE: Divison C Bratislava

16:00Devinska N. Ves - Raca 1:7
16:00Malacky - Ivanka pri Dunaji 3:1
16:00Nova Dedinka - Rusovce 1:3
16:00Rovinka - Kalinkovo 2:0
16:00Tomasov - Vrakuna B. 3:1

SLOWAKIJE: 1. Liga Women

10:30B. Bystrica V - Myjava V 1:6
11:00FC Spartak Trnava V - Nitra V 4:2
11:00Ruzomberok V - Slovan Bratislava V 0:3
18:00Petrzalka V - Nove Zamky V 3:2

SOEDAN: Premier League

19:00Al-Merreikh - Al-Hilal 1:2

SPANJE: LaLiga2

14:00Mirandes - Leganes 1:2
16:00Gijon - Malaga 2:1
18:15R. Oviedo - Girona 0:0
20:30Lugo - Zaragoza 1:1
21:00Real Valladolid - Alcorcon 2:0

SPANJE: Primera RFEF - Group 1

12:00Athletic Bilbao B - Logrones 3:1
12:00Unionistas - La Coruna 2:1
12:00Zamora - Ferrol 0:1
17:00Extremadura UD - Rayo Majadahonda 3:2
17:00SD Logrones - CF Talavera 3:2

SPANJE: Primera RFEF - Group 2

12:00Albacete - Real Madrid B 2:0
12:00Baleares - Real Betis B 1:0
12:00Villarreal B - Costa Brava 2:0
17:00San Fernando - Sevilla B 2:3
17:00Sanluqueno - Linares 0:2

SPANJE: Segunda RFEF - Group 1

11:30Leganes B - Compostela 1:1
12:00CD Mostoles - Palencia CA 2:1
12:00Union Adarve - Navalcarnero 3:0
17:00Arenteiro - Salamanca 1:0
17:00Gimnastica Segoviana - Arosa SC 2:0
19:00Bergantinos - Pontevedra 2:2

SPANJE: Segunda RFEF - Group 2

12:00Real Sociedad C - Gernika 2:3
17:00Arenas Club - Sestao 1:1
17:00Racing Rioja - Cayon 4:0
17:00Tropezon - Mutilvera 1:1
17:45Burgos Promesas - Racing Santander B 0:2
18:00Izarra - Naxara 2:0

SPANJE: Segunda RFEF - Group 3

12:00Andratx - Lleida 3:0
12:00Brea - Ejea 3:2
12:00CE Europa - Espanyol B 1:3
12:00Huesca B - Formentera 0:0
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Ebro 1:1
12:00Numancia - Pena Deportiva 2:1
12:00Prat - Terrassa 2:1
17:30Tarazona - Teruel 1:2
18:00Badalona - Cerdanyola 1:1

SPANJE: Segunda RFEF - Group 4

12:00Antequera - San Fernando 1:0
12:00Cacereno - CD Coria 1:1
12:00Las Palmas B - Velez 2:0
12:00San Roque - Tamaraceite 1:0
13:00UitgesteldMensajero - Montijo -:-
13:00Panaderia - Ceuta 1:2
18:00Cordoba - Don Benito 3:2
18:00Merida AD - Xerez D.F.C. 0:0
18:00Villanovense - Cadiz B 1:1

SPANJE: Segunda RFEF - Group 5

11:00CF Intercity - Melilla 0:0
18:00Marchamalo - Mancha 0:0
18:00Mar Menor - Murcia 1:0
18:00Socuellamos - Eldense 1:1
18:00Toledo - Puertollano C.F. 1:4
18:30Alzira - Hercules 4:0
19:00Pulpileno - La Nucia 1:4

SPANJE: Tercera RFEF - Group 1

17:00Arzua - Arnoia 1:1
17:00Dep. Fabril - Viveiro 2:0
17:00Sofan - Noia 1:1
17:30Alondras - Estradense 2:2
18:00Barco - Rapido de Bouzas 1:0
18:00Ponteareas - Racing Club Villalbes 2:0
18:00Somozas - Silva SD 3:2

SPANJE: Tercera RFEF - Group 2

11:45Gijon B - CD Colunga 0:0
12:00Covadonga - Langreo B 4:3
12:00Lenense - Tuilla 1:1
12:00Llanes - Roces 5:1
12:00Mosconia - EI San Martin 1:2
12:00Praviano - Gijon Industrial 0:0
12:00Real Titanico - Basico Urraca 2:1
12:00R. Oviedo B - Lealtad 2:1
12:00SD Navarro CF - Luarca 1:1
18:30L'Entregu - Caudal Deportivo 3:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 3

11:45Barreda Balompie - CD Colindres 1:1
11:45Guarnizo - Textil Escudo 3:0
12:00Siete Villas - UD Samano 0:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 4

12:00San Ignacio - Portugalete 2:3
16:30Tolosa FC - Beti Gazte 1:4
18:00Amurrio Club - Beasain 0:0
18:00Barakaldo - Anaitasuna FT 2:2

SPANJE: Tercera RFEF - Group 5

11:45Grama - L'Hospitalet 2:1
12:00Pobla Mafumet - UE Sants 1:0
12:00San Cristobal CP - Sant Andreu 2:1
12:30Girona B - Vilassar de Mar 2:1
12:30Guineueta - Granollers 1:3
16:30UE Figueres - Castelldefels 0:0
18:30CE Manresa - Olot 0:3

SPANJE: Tercera RFEF - Group 6

11:30Recambios Colon - Villajoyosa 2:0
12:00Castellon B - Atzeneta 0:2
12:00Hercules B - Callosa 2:1
18:00Olimpic Xativa - Beniganim 2:1
18:00Orihuela - Ilicitano 1:0
18:00Torrent - Silla CF 1:2

SPANJE: Tercera RFEF - Group 7

11:30AD Torrejon - Pozuelo de Alarcon 0:1
11:30Alcorcon B - Trival Valderas 2:2
11:30Carabanchel - Moratalaz 0:1
11:30Colonia M. - Villaviciosa 4:1
11:30Getafe B - CDE Madrid 0:2
11:30Rayo Vallecano B - Complutense 1:0
12:00Las Rozas - Villaverde San Andres 1:1
12:00Tres Cantos - Parla 0:0
16:30Galapagar - Ursaria 2:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 8

17:00Atl. Tordesillas - Numancia B 2:1
17:00Palencia CF - Real Avila 3:3
17:30Arandina - Leonesa B 0:1
18:00Almazan - Guijuelo 2:2

SPANJE: Tercera RFEF - Group 9

12:00Marbella - Almeria B 2:3
12:15Alhaurin - Torredonjimeno 0:0
12:15CD Alhaurino - Huetor Vega 2:2
17:00Juventud Torremolinos - UD San Pedro 0:0
18:00Huetor Tajar - El Palo 2:0
19:00Atletico de Porcuna - Malaga B 3:2

SPANJE: Tercera RFEF - Group 10

12:00Conil - Pozoblanco 2:0
12:00Rota - Cordoba B 1:2
12:00Sevilla C - Puente Genil 3:2
18:00Xerez CD - Cartaya 2:1
18:30Ciudad de Lucena - Huelva 1:1
19:00Cabecense - CD Utrera 0:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 11

11:30Portmany - Poblense 0:0
12:00Campos - Rotlet Molinar 1:0
12:00Mercadal - Murense 0:0
16:30Serverense - Llosetense 0:3

SPANJE: Tercera RFEF - Group 12

13:00CD Marino - CD Buzanada 0:1
13:00Gran Tarajal - La Cuadra 2:1
13:00Herbania - Union Viera 2:0
13:00Tenerife B - Las Zocas 1:1
18:00UitgesteldAtl. Paso - Vera -:-
18:00UitgesteldSanta Ursula - SD Tenisca -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 13

17:30UCAM Murcia B - EG El Palmar CF 3:2
18:00Bala Azul - Real Murcia B 0:0
18:00Bullense - La Union 1:0
18:00Mazarron CF - Cartagena FC 0:2
18:00Yeclano - Lorca Deportiva 3:0
18:30Huercal-Overa - Archena 2:1
18:30UD Caravaca - Deportiva Minera 2:0
19:00CAP Ciudad de Murcia - Racing Murcia 2:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 14

11:45UP Plasencia - Jerez CF 2:0
12:00Azuaga - Extremadura UD B 2:4
12:00CD Calamonte - Don Alvaro 1:2
12:00Diocesano - Olivenza 3:1
17:30Villafranca - Badajoz B 0:0
18:00Llerenense - Miajadas 2:1
18:00Trujillo - Arroyo 0:0
19:00Moralo - Aceuchal 1:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 15

12:00Ezcabarte - Pamplona 0:2
17:00Azkoyen - Burlades 1:0
17:00CD Corellano - Cirbonero 0:1
17:00Murchante - Beti Kozkor 2:1

SPANJE: Tercera RFEF - Group 16

17:00Anguiano - Oyonesa 3:1
17:00CDFC Calzada - Calahorra B 2:0
17:30Alfaro - Arnedo 2:4
18:00Vianes - Varea 2:2

SPANJE: Tercera RFEF - Group 17

11:30Caspe - Epila 2:2
12:00Cuarte - Giner Torrero 4:0
17:00Biescas - Zaragoza B 0:5
17:00Robres - Utebo FC 1:0
17:00Santa Anastasia - Atletico Monzon 1:1
17:30Belchite 97 - Carinena 1:2
17:30Binefar - Borja 1:1
17:30CF Illueca - Calamocha 1:0

SPANJE: Tercera RFEF - Group 18

12:00Almansa - Villarrubia 2:3
12:00Villarrobledo - Huracan de Balazote 3:0
17:00Conquense - Illescas 1:3
18:00Ciudad Real - Villacanas 4:1
18:00La Roda - Guadalajara 0:3
18:00Torrijos - Miguelturreno 1:0

SPANJE: Primera Division Vrouwen

11:00Levante V - Real Betis V 1:1
12:00Huelva V - Atlético Madrid V 0:3

SPANJE: Segunda Division Women

11:00Granada V - Real Union V 2:0
11:00Santa Teresa V - Femarguin V 1:1
11:30Elche CF V - Castellon V 0:1
12:00Athletic Bilbao B V - Espanyol V 1:2
12:00CD Parquesol CF V - Barcelona B V 0:2
12:00Oviedo Moderno V - Seagull V 2:1
12:00Racing Santander V - Las Planas V 1:3
12:00Tenerife B V - Cacereno V 1:2
16:00Albacete V - Madrid C. B V 2:1
17:30Pradejon V - CA Osasuna V 1:2
19:00SE AEM V - Zaragoza CFF V 2:0

TADZJIKISTAN: Vysshaya Liga

13:00Eskhata - Faizkand 0:1
13:00Istaravshan - Istiqlol Dushanbe 0:1
13:00Khatlon - Ravshan 2:1

THAILAND: Thai League 1

11:30UitgesteldNong Bua Pitchaya - Pathum United -:-
13:00Chiangmai Utd - Nakhon Ratchasima 1:1
13:00Police Tero - Samut Prakan City 1:1
13:00Suphanburi - Port MTI FC 2:1

THAILAND: Thai League 2

12:00Nakhon Pathom - Udon Thani 2:2
13:00Muangkan Utd - Kasetsart 1:2
13:00Trat FC - Ayutthaya Utd 4:0
14:00Chiangmai FC - Customs Utd 1:2

TSJECHIË: 1. Liga

16:00FK Jablonec - FC Slovan Liberec 0:1
16:00FK Mlada Boleslav - 1. FC Slovácko 3:5
16:00FK Teplice - SK Sigma Olomouc 0:0
19:00SK Slavia Praag - Hradec Kralove 4:1

TSJECHIË: 2e Divisie

10:30AC Sparta Praag B - Vlasim 2:3
16:30Mas Taborsko - Chrudim 1:0
16:30Prostejov - SFC Opava 0:1
16:30Varnsdorf - Trinec 5:1

TSJECHIË: MSFL

10:15FKM Jihlava - Rosice 2:1
10:15Unicov - SK Sigma Olomouc B 0:4
10:30FC Fastav Zlin B - Otrokovice 2:4
15:30Vrchovina - 1. FC Slovácko B 1:2

TSJECHIË: Division A

15:30Sedlcany - Rokycany 0:4

TSJECHIË: Division D

10:15Velka Bites - Lanzhot 0:1
15:30Humpolec - Zbrojovka Brno B 2:3
15:30Slavoj Polna - Zdirec n. D. 0:1
15:30Tasovice - Stara Rise 2:0

TSJECHIË: Division E

10:15Slavicin - Valasske Mezirici 0:2
15:30Prerov - Holesov 5:2
15:30Sumperk - Strani 1:0
15:30Vsechovice - Bzenec 3:5

TSJECHIË: Division F

10:15MFK Karvina B - Hermanice 5:0
15:30Bilovec - SFC Opava B 0:4
15:30Polanka nad Odrou - Frenstat p. R. 1:0

TSJECHIË: Moravskoslezsky KP

15:30Koberice - Moravan Oldrisov 2:1
15:30Krnov - Petrvald na Morave 2:1
15:30Pusta Polom - Fulnek 4:2

TSJECHIË: Zlinsky KP

15:00Nedasov - Bystrice pod Hostynem 5:0
15:00Nevsova - Batov 1:4
15:00Stitna nad Vlari - Luhacovice 0:3

TSJECHIË: Jihomoravsky KP

10:30Svratka Brno - Moravsky Krumlov 3:0
15:30Lisen B - SK Krumvir 4:1
16:00Rousinov - Rajecko 2:2

TSJECHIË: Vysocina KP

10:15Velke Mezirici B - Sperice 2:1
15:30Pelhrimov - Chotebor 2:0
15:30Pribyslav - Sapeli Polna 1:1

TSJECHIË: Kralovehradecky KP

15:30Novy Bydzov - Vrchlabi 4:2

TSJECHIË: Liberecky KP

10:30Skalice u C.Lipy - Zelezny Brod 1:0
16:30Visnova - Velke Hamry B 1:3

TSJECHIË: Ustecky KP

15:00Banik Most - Sous B - FK Jilove 4:3pen

TSJECHIË: Plzensky KP

16:00Stankov - Nyrsko 4:5pen
16:30Domazlice B - Sokol Radnice 4:0

TSJECHIË: Jihocesky KP

10:15Junior Strakonice - Mas Taborsko B 2:0
10:30Trebon - Jankov 0:2
16:30Milevsko - Olesnik 1:2

TSJECHIË: Stredocesky KP

16:30Cesky Brod B - Tuchlovice 2:2
16:30Nymburk - FK Komarov 2:3
16:30Velim - Povltavska FA B 5:1
16:30Vlasim B - Porici n. S. 0:1

TSJECHIË: Karlovarsky KP

16:30Kralovske Porici - Touzim 6:0

TSJECHIË: Olomoucky KP

15:30Bohunovice - Medlov 1:5
15:30Dolany - Zabreh 0:5
15:30Lutin - Rapotin 1:2pen
15:30SK Lipova - Zelatovice 2:1pen
15:30Velke Losiny - Mohelnice 2:1

TSJECHIË: Pardubicky KP

15:30Hermanuv Mestec - Prosec 5:3
15:30Moravany - Rohovladova Bela 3:1
15:30SK Pardubicky - Ceska Trebova 4:4
15:30Svitavy - Holice 4:1

TSJECHIË: 1. Liga Women

11:00Pardubice V - FC Viktoria Plzen V 3:3
14:001. FC Slovácko V - FC Slovan Liberec V 2:0

TSJECHIË: 2. Liga Women

10:30Lisen V - Hradec Kralove V 0:2

TURKIJE: Super Lig

12:30Giresunspor - Kayserispor 1:1
15:00Basaksehir - Rizespor 3:0
15:00Hatayspor - Fenerbahce 1:2
18:00Galatasaray - Goztepe 2:1

TURKIJE: 1. Lig

12:30Bandirmaspor - Altinordu 2:1
15:00Istanbulspor - Balikesirspor 1:0
15:00Menemenspor - Eyupspor 1:1
18:00Bursaspor - Ankaragücü 0:4

TURKIJE: 2. Lig White Group

14:00Ankara Demirspor - Amedspor 0:1
14:30Kirsehir Belediyespor - Zonguldak 0:2
15:00Pendikspor - 1922 Konyaspor 2:0
15:00Usakspor - 1928 Bucaspor 1:2
18:00Akhisarspor - 24 Erzincanspor 1:1
18:00Eskisehirspor - Pazarspor 2:6
18:00Isparta 32 Spor - Tarsus 1:0
18:00Karacabey Belediyespor - Kirklarelispor 1:1

TURKIJE: 2. Lig Red Group

12:00Adiyamanspor - H.Trabzon 0:1
14:30Etimesgut - Sivas Belediyespor 0:0
14:30Kahramanmaras - Bayburt 0:1
14:30Nigde Anadolu - Inegolspor 1:5
15:00Ergene Velimese - Vanspor FK 1:2
15:00Serik Belediyespor - Sariyer 2:1
17:00Sakaryaspor - Bodrumspor 1:0
18:00Afjet Afyonspor - Ankaraspor 2:1
18:00Diyarbekirspor - Soma Spor 3:1

URUGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

23:30Sud America - Nacional 0:2
15:15Progreso - Cerrito 0:1
17:30Fenix - Montevideo City 1:1
20:30Boston River - Penarol 2:5
22:45Wanderers - Rentistas 2:1

USA: MLS

01:00New England Revolution - Orlando City 2:1
01:30Columbus Crew - Club de Foot Montreal 2:1
01:30DC United - Cincinnati 4:2
02:00Colorado Rapids - Toronto FC 0:0
02:00Minnesota - Houston Dynamo 2:0
02:00New York City - New York Red Bulls 0:1
04:00San Jose Earthquakes - Los Angeles FC 2:0
04:00Vancouver Whitecaps - FC Dallas 1:0
04:30Portland Timbers - Real Salt Lake 6:1
19:00Chicago Fire - Nashville SC 0:0

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Tampa Bay 1:2
01:00Pittsburgh - Charleston 3:3
01:30Miami FC - Loudoun 6:1
02:00Colorado Springs - Austin Bold 3:1
02:00Memphis - Louisville City 1:1
02:30Rio Grande - Atlanta United 2 3:2
02:30San Antonio - New Mexico 0:1
04:00Las Vegas Lights - San Diego Loyal 2:4
04:00Orange County SC - Oakland Roots 2:1
04:00Tacoma Defiance - Phoenix Rising 1:2
23:00Birmingham - Charlotte Independ. 2:1
23:00Sacramento Republic - LA Galaxy 2 0:2
00:00Oklahoma City Energy - Indy Eleven 2:0

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Toronto FC II 1:0
01:00Chattanooga Red Wolves - New England II 0:1
02:00Forward Madison - Greenville 1:1
02:00Union Omaha - Tucson 0:1
20:00North Carolina - North Texas 0:1

USA: NISA - Fall Season

01:00Stumptown Ath. - New Amsterdam 1:0
01:30Detroit - LA Force 1:0
03:00San Diego 1904 - Chattanooga 1:2

USA: NWSL Women

02:00Chicago V - Portland Thorns V 2:1
21:00Racing Louisville V - Houston Dash V 0:4
23:00Washington V - Kansas City NWSL V 2:1

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Eerste fase

00:15Caracas - Metropolitanos 1:3
00:15La Guaira - Yaracuyanos 1:0

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Angostura - Bolivar 0:1
21:00Academia Rey - Urena 1:1
21:00Llaneros - Rayo Zuliano 0:3
21:00Minerven - Petare 0:1
21:30Atletico La Cruz - Fundacion AIFI 0:0

WALES: Premier Women

15:00Cardiff City V - Swansea City V 0:4
15:00Cardiff Met. V - TNS V 2:0
15:00Pontypridd V - Aberystwyth Town V 0:1
15:00Port Talbot V - Barry V 3:2

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

12:00Zweden -16 - Noorwegen -16 2:1
18:00Nepal - Oman 2:7

WERELD: Club Vriendschappelijk

12:00Firhouse (Irl) - Cherry Orchard (Irl) 3:3
12:00Kilnamanagh (Irl) - Liffey Wanderers (Irl) 3:3
20:00Bonsucesso (Bra) - Barra Mansa (Bra) 0:0
20:00Mageense (Bra) - Queimados RJ (Bra) 4:1
20:45Comercial PI (Bra) - Timon (Bra) 4:0

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga

15:00Smorgon - Din. Minsk 0:5
17:00Energetik-BGU - Vitebsk 2:2
19:30Soligorsk - Neman 1:0

WIT-RUSLAND: Pershaya Liga

14:00Lokomotiv Gomel - Arsenal Dzyarzhynsk 0:3
16:00Baranovici - Dnepr Mogilev 2:2
18:00Volna Pinsk - Petrikov 2:2

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga Vrouwen

13:00Din. Minsk V - Neman V 5:1
15:00Bobruichanka V - Vitebsk V 2:1

ZAMBIA: Super League

15:00Buildcon - Kafue Celtic 0:1
15:00Kabwe - Nkana 0:1
15:00Red Arrows - Green Buffaloes FC 1:2

ZUID-AFRIKA: Premier League

15:00Royal AM - TS Galaxy 4:2
17:00Marumo Gallants - Kaizer 0:0

ZUID-AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Black Leopards - Pretoria U. 0:0
15:00JDR Stars - Polokwane 2:3
15:00TS Sporting - Uthongathi 1:1

ZUID-AFRIKA: Diski Challenge

10:00Baroka -23 - Supersport -23 1:0
10:00Cape Town City -23 - Marumo Gallants -23 4:1
10:00Golden Arrows -23 - TS Galaxy -23 0:2
12:30Amazulu -23 - Royal AM -23 2:3

ZUID-KOREA: K League 1

08:00Suwon - Seoul 0:2
09:30Seongnam - Gangwon 2:0

ZUID-KOREA: K League 2

09:00Gimcheon Sangmu - Daejeon 2:1
11:30Asan - Jeonnam 0:0

ZUID-KOREA: K3 League

08:00Busan Kyotong - Gimhae 2:1

ZWEDEN: Allsvenskan

15:00Mjällby AIF - IF Elfsborg 4:0
15:00Östersunds FK - Djurgårdens IF 0:3
17:30BK Häcken - Hammarby IF 1:1
17:30IFK Norrköping - Varbergs BoIS 2:1

ZWEDEN: Superettan

13:00Östers - Helsingborg 2:1
15:00Trelleborgs - Värnamo 2:3

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

13:00Taby - Haninge 1:1
13:00Umeå - IF Brommapojkarna 2:2
16:00Assyriska FF - Hammarby TFF 1:0
16:00Sollentuna - IFK Lulea 1:2

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

16:00Ljungskile - Assyriska IK 1:1

ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland

15:00Notvikens IK - Gottne IF 2:0

ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand

13:00Sandvikens - IFK Stocksund 4:2

ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland

15:00Nordvarmland - Angered 0:1

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

14:00Pitea V - Vittsjo V 1:1
16:00Rosengard V - Kristianstads V 1:1
17:00Linköpings V - Eskilstuna United V 0:0
17:00Örebro V - AIK V 2:0

ZWEDEN: Elitettan Women

12:00Mallbackens V - Borgeby V 1:2
16:30Umeå IK V - Norrkoping V 3:1

ZWITSERLAND: Super League

14:15FC Luzern - FC Lugano 2:3
16:30FC Basel - FC Zürich 3:1
16:30Grasshoppers - FC Sion 3:1

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1

15:00Sarraz-Ecleplens - Oberwallis Naters 1:3

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2

15:00Langenthal - Hongg 2:1

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.