REFRESH

Voetbal » Gisteren » Beëindigd

ALBANIË: Super League

18:00Kukesi - Vllaznia 0:1
18:00Teuta - Bylis 2:0

ALGERIJE: 1e Divisie

14:00Biskra - Bel Abbes 0:1
14:30Chlef - Bordj Bou Arreridj 2:0
14:30Mlila - Medea 1:3
14:30Saoura - Hussein Dey 2:1

ALGERIJE: U21 League

10:00Biskra -21 - Bel Abbes -21 5:0
10:00Chlef -21 - Bordj Bou Arreridj -21 3:1
10:00Mlila -21 - Medea -21 1:1
10:00Saoura -21 - Hussein Dey -21 2:1

ANGOLA: Girabola League

15:30Interclube - Progresso 1:0

ARGENTINIË: Primera C - Kwalificeringsfinales

21:10Canuelas - Real Pilar 0:0

ARGENTINIË: Copa Argentina

01:10Colon - Cipolletti 1:0

BAHREIN: Premier League

14:35Malkia - Al-Budaiya 0:0
17:00Al-Ahli Manama - Busaiteen 0:0

BANGLADESH: Premier League

15:00Sheikh Russel - Brothers U. 2:1

BELGIË: Jupiler Pro League

20:45Eupen - Anderlecht 2:0

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

23:15Operario - CRB 3:2
01:30Cuiaba Esporte - Guarani 4:0
21:30Figueirense - Brasil de Pelotas 3:0
23:15Sampaio Correa - Parana 2:1

BURUNDI: Primus League

14:00Muzinga - Atletico Olympic 1:2

CHILI: Hoogste Divisie

23:15U. De Chile - Palestino 1:1
01:30U. Espanola - U. Catolica 1:1
14:30Cobresal - Antofagasta 3:1
21:00La Serena - U. Calera 0:3
23:15Curico Unido - O'Higgins 1:3

CHILI: Segunda Division

22:00Iberia - Colchagua 1:1
23:00Ind. Cauquenes - AC Colina 2:0

COLOMBIA: Primera B - Apertura

00:00U. Magdalena - Llaneros 1:2

COLOMBIA: Copa Colombia

01:45Pasto - America De Cali 2:1pen
02:00UitgesteldTolima - Atl. Nacional -:-

CONGO DR: Ligue 1

15:30Sanga Balende - St Eloi Lupopo 2:0

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Clausura

03:00Cartagines - Santos DG 1:0

CYPRUS: Eerste Divisie

17:00Paralimni - AEL Limassol 1:0
18:00Ermis - Karmiotissa 2:0

DJIBOUTI: Division 1

13:00SID - Police Nationale 0:3
15:00ASC Hayab - AS Arta 0:3
17:00Gendarmerie - Barwaqo 3:0

DUITSLAND: Bundesliga

20:30Union Berlin - Leverkusen 1:0

DUITSLAND: 2e Bundesliga

18:30Greuther Fürth - Paderborn 1:1
18:30Wurzburger Kickers - Braunschweig 0:0

DUITSLAND: 3e Liga

19:00Viktoria Koln - Turkgucu Munchen 0:2

EGYPTE: Premier League

13:30El Gaish - Wadi Degla 1:0
13:30Enppi - Ceramica Cleopatra 2:1
13:30Pyramids - Arab Contractors 3:1

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Apertura - Play Offs

02:00Sonsonate - FAS 0:1

ENGELAND: Premier League 2

20:00Aston Villa -23 - West Brom -23 2:1
20:00Brighton -23 - Tottenham Hotspur -23 1:5

ETHIOPIË: Premier League

08:00Jimma Aba Jifar - St. George 2:3
13:00Welayta Dicha - Sebeta City 0:0

FRANKRIJK: Ligue 1

21:00Montpellier - AS Monaco 2:3

FRANKRIJK: National

18:00Cholet - Villefranche 1:2
18:00Quevilly Rouen - Le Mans 2:0
18:00Red Star - Boulogne 0:0
18:00Sporting Club Lyon - Sete 0:0
18:00Stade Briochin - Concarneau 0:0
18:30Avranches - Laval 2:1
20:00Orleans - Creteil 2:2

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

18:45Guingamp V - Montpellier V 4:1
18:45Olympique Lyon V - Reims V 3:0
18:45Paris SG V - Girondins Bordeaux V 1:0

GAMBIA: GFA League

17:00Real Banjul - Tallinding United 2:1
17:00WAA Banjul - Fortune 0:1

GHANA: Premier League

16:00Inter Allies - Great Olympics 0:2

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura - Finale

02:00Olimpia - Marathon 2:0

HONG KONG: Premier League

13:00UitgesteldKitchee - Pegasus -:-

IJSLAND: Fotbolti.net Cup

19:30Grotta - Akranes 0:2

INDIA: ISL

15:00East Bengal - Kerala Blasters 1:1

INDIA: I-League

09:30Chennai City - Real Kashmir 0:2
14:30Neroca FC - TRAU FC 1:1

IRAN: Persian Gulf Pro League

12:30Aluminium Arak - Gol Gohar 0:0
12:30Nassaji Mazandaran - Machine Sazi 1:1
12:30Saipa - Zob Ahan 2:1
12:30Sepahan - Peykan 2:1

ITALIË: Serie A

20:45Lazio - AS Roma 3:0

ITALIË: Serie B

19:00Chievo - Entella 2:1
21:00L.R. Vicenza - Frosinone 0:0

JORDANIË: Premier League

15:00Al Hussein - Sahab 0:2
15:00Al Sareeh - Al Ramtha 1:2
15:00Aqaba - Al Salt 1:1

MALAWI: Super League

13:30Blue Eagles - Silver 0:1
13:30Chitipa United - Ekwendeni Hammers 1:3
13:30MAFCO - TN Stars 2:1

MALEDIVEN: Dhivehi Premier League

12:00Maziya - TC Sports Club 2:1
17:00Club Eagles - Green Streets 1:4

MALTA: Premier League

19:00Sirens - Hamrun 0:1

MAROKKO: Botola 2

15:00Kenitra - RAC Casablanca 1:0
15:00TAS Casablanca - Khemisset 1:1

MAURITANIË: Ligue 1

17:00Police - Tevragh-Zeina 0:1

MEXICO: Liga Premier Serie A

19:00UitgesteldCanoneros Marina - Ciervos -:-
00:00Mineros de Fresnillo - Saltillo 3:2pen

MEXICO: Liga MX Women - Clausura

00:00Queretaro V - Atl. San Luis V 3:2

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

18:45Dordrecht - FC Volendam 0:0
18:45Excelsior - Eindhoven 1:0
18:45Roda JC - De Graafschap 1:3
21:00Go Ahead Eagles - MVV 3:0
21:00Helmond Sport - Den Bosch 4:0
21:00Jong AZ - Almere City 2:5

NIGER: Ligue 1

16:15UitgesteldASFAN - Douanes Niamey -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

19:30Sporting - Rio Ave 1:1
22:00Porto - Benfica 1:1

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

21:30Trofense - Leca 0:1

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship Play-Offs

12:00Maritimo -23 - Estoril -23 0:2
16:00Famalicao -23 - Belenenses -23 1:1

ROEMENIË: Liga 1

16:00UTA Arad - Viitorul Constanta 0:0
19:00FCSB - Astra 3:0

SAOEDI-ARABIË: Premier League

13:55Damac - Al Wehda 0:0
16:10Al-Raed - Al Nasr Riyadh 0:1
18:10Al Ahli SC - Al-Hilal 0:0

SCHOTLAND: 1e Divisie

20:45Morton - Dunfermline 0:0

SOEDAN: Premier League

14:00Tuti - Ahli Khartoum 1:1
17:15Al-Hilal - Khartoum 3:2
17:15Hilal El Obied - Al-Hilal 0:2

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00UitgesteldKagera Sugar - Gwambina -:-

TSJECHIË: 1. Liga

18:00Teplice - Jablonec 0:5

TURKIJE: Super Lig

17:00Genclerbirligi - Karagumruk 1:3

URUGUAY: Hoogste Divisie - Torneo Intermedio - Play-offs

00:00Nacional - Wanderers 1:0pen

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie

14:00Al Sharjah - Ittihad Kalba 1:0
14:00Hatta - Al-Ain 0:1
17:00Ajman - Al Fujairah 2:1
17:00Al-Ahli Dubai - Al Nasr 1:0

VIETNAM: V.Competitie 1

12:00Nam Dinh - Hanoi FC 3:0

WERELD: Club Vriendschappelijk

11:00FC Kopenhagen (Den) - Hvidovre IF (Den) 2:2
11:30Gorica (Cro) - Dinamo Zagreb 2 (Cro) 2:1
12:30Lechia Gdansk (Pol) - Ostroda (Pol) 3:0
12:30TPS Turku (Fin) - Ilves (Fin) 1:7
13:00Litex Lovech (Bul) - Lok. Gorna (Bul) 1:0
13:30Zorya (Ukr) - Piast (Pol) 1:2
14:00Aarhus (Den) - Viborg (Den) 2:2
14:00Domzale (Slo) - Bravo (Slo) 3:0
14:00Osijek (Cro) - Koper (Slo) 1:2
14:30Rijeka (Cro) - Budafoki (Hun) 4:2
14:30Thun (Sui) - Lausanne (Sui) 1:3
15:00Pogon Szczecin (Pol) - Warta (Pol) 0:2
15:00Rapid Wien (Aut) - Admira (Aut) 3:1
15:30Austria II (Aut) - Grazer (Aut) 2:2
18:30Vaduz (Lie) - Dornbirn (Aut) 5:1
23:00Hills Brumbies (Aus) - Blacktown (Aus) 1:4

ZAMBIA: Super League

14:00Nkwazi - Lusaka Dynamos 0:0

ZUID-AFRIKA: GladAfrica Championship

12:00Cape Umoya United - Bizana Pondo Chiefs 1:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.