REFRESH

Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

AUSTRALIË: A-League

11:30Melbourne Victory - Central Coast Mariners 2:3

BRAZILIË: Campeonato Alagoano - Play-offs

21:00CSA - Murici AL 4:0

BRAZILIË: Campeonato Catarinense - Play-offs

23:00Chapecoense-SC - Criciuma 1:0

BRAZILIË: Campeonato Gaucho - Second stage - Play-offs

00:00Gremio - Novo Hamburgo 4:3

BRAZILIË: Campeonato Mineiro - 5de-8ste plaats

00:00Uberlandia - Boa 3:2pen

BRAZILIË: Campeonato Paulista - Play-offs

00:00Palmeiras - Ponte Preta 1:0

CANADA: Canadian Premier League

23:00UitgesteldValour - Edmonton -:-
21:00UitgesteldHFX Wanderers - Pacific FC -:-

ESTLAND: Beker

18:00Parnu - Flora 1:4

FINLAND: Hoogste Divisie

17:30Lahti - Honka 0:0

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2

15:30Bolnisi - Merani Martvili 1:0
15:30Georgia - Gagra 0:4

IERLAND: Premier Division

20:45St. Patricks - Derry City 0:2

IERLAND: 1e Divisie

20:30Longford - Bray 0:2
20:45Galway - Athlone 2:2

IJSLAND: Inkasso-deildin

18:00UitgesteldAfturelding - Thor Akureyri -:-
18:00UitgesteldMagni - Throttur -:-
19:00UitgesteldFram - Vestri -:-
21:15UitgesteldLeiknir - Leiknir F. -:-

IJSLAND: Division 2

15:00UitgesteldKordrengir - Fjardabyggd -:-
18:00UitgesteldHaukar - Dalvik/Reynir -:-

INDONESIË: Liga 1

10:30UitgesteldPersipura - Persebaya -:-
13:30UitgesteldArema - PSIS Semarang -:-
14:00UitgesteldBarito Putera - PSM Makassar -:-
15:30UitgesteldPSS Sleman - Persib -:-

JORDANIË: Premier League

17:00Al Wehdat - Al Salt 3:0
19:30Al Ramtha - Al Ahli 3:1

KAZACHSTAN: Premier League

13:00UitgesteldKaspij Aktau - K. Almaty -:-
15:00UitgesteldTobol - FC Astana -:-
17:00UitgesteldTaraz - Kyzylzhar -:-

LETLAND: Optibet Virsliga

17:00BFC Daugavpils - Tukums 2000 1:1
17:00Jelgava - Metta/LU 2:2
17:00Spartaks - RFS 1:1
18:00Valmiera - Ventspils 3:0
19:00FK Liepaja - Riga FC 1:4

LETLAND: Beker

17:30Upesciems - FK Limbazi 1:3

MEXICO: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Mazatlan FC 1:1
02:06Santos Laguna - Guadalajara 2:0

MONGOLIË: Premier League

13:00Deren - Khaan Khuns-Erchim 1:0

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Diriangen - Chinandega 2:0
01:00Jalapa - Juventus Managua 1:0

NOORWEGEN: OBOS-ligaen

18:00Åsane - Tromsø 0:1
18:00Grorud - Ull/Kisa 3:1
18:00Ham-Kam - KFUM Oslo 2:2
18:00Kongsvinger - Oygarden 1:1
18:00Raufoss - Strømmen 1:1
18:00Sandnes - Ranheim 2:1
18:00Stjordals Blink - Jerv 2:2

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1

19:00Halden - Vålerenga 2 5:0

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 2

13:00Odd 2 - Levanger 0:1
13:00AfgelastOdd 2 - Sotra -:-
15:30Rosenborg 2 - Asker 0:2
19:00AfgelastNardo - Rosenborg 2 -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 4

16:00AfgelastSogndal 2 - Fyllingsdalen -:-
18:00AfgelastFana - Brann 2 -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 5

18:00AfgelastRanheim 2 - Molde 2 -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 6

16:00AfgelastRana - Stabaek 2 -:-
19:00AfgelastTromsø 2 - Finnsnes -:-

OEKRAÏNE: Persha Liga

16:00Balkany - Obolon Kyiv 1:1
16:00Cherkashchyna - Volyn Lutsk 0:2
16:00Inhulets - Kremin 3:0
17:00Ahrobiznes Volochysk - Mykolaiv 2:2
17:00Hirnyk-Sport - Kramatorsk 2:0
17:00MFC Metalurh - Prykarpattya 1:0
18:00Metalist 1925 - Ch. Odessa 0:0
18:00Rukh Lviv - Minaj 1:0

OEZBEKISTAN: Super League

16:00UitgesteldAGMK - Lok. Tashkent -:-
16:00UitgesteldBunyodkor - Metallurg Bekabad -:-
16:00UitgesteldNasaf Qarshi - Sogdiana -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

00:30Guairena FC - Olimpia Asuncion 0:1

QATAR: QSL

15:30Al Ahli Doha - Al-Sadd 0:1
17:45Qatar SC - Umm-Salal 1:1

ROEMENIË: Liga 1 - Championship Play-Offs

17:00UitgesteldFCSB - Astra -:-
19:30U Craiova - CFR Cluj 1:3

SCHOTLAND: Premiership

20:45Ross County - Motherwell 1:0

SOMALIË: Nation Link Telecom Championship

14:45Raadsan - Dekedda 0:1

USA: USL Championship

23:00AfgelastNew York Red Bulls 2 - North Carolina -:-
01:00Hartford Athletic - Loudoun 4:1

USA: NWSL Women

23:00AfgelastOrlando Pride V - Utah Royals V -:-
01:00AfgelastReign V - Chicago V -:-

VIETNAM: V.Competitie 1

12:00UitgesteldBinh Duong - The Cong -:-
12:00UitgesteldGia Lai - Ho Chi Minh -:-
12:00UitgesteldHai Phong - Song Lam Nghe An -:-
12:00UitgesteldHanoi FC - Thanh Hoa -:-
12:00UitgesteldHong Linh Ha Tinh - BHTS Quang Nam -:-
12:00UitgesteldNam Dinh - Da Nang -:-
12:00UitgesteldSai Gon FC - Than Quang Ninh -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

10:00Din. Boekarest -19 (Rou) - FC Viitorul -19 (Rou) 2:3pen
16:00Kazan (Rus) - Kamaz (Rus) 1:1
17:00H. Haifa (Isr) - Hapoel Hadera (Isr) 0:1
17:00H. Petah Tikva (Isr) - Netanya (Isr) 0:1
17:00Rakow (Pol) - Korona (Pol) 5:0
17:00RB Salzburg (Aut) - Bravo (Slo) 2:2
18:00H. Tel Aviv (Isr) - Hap. Ramat Gan (Isr) 0:2
20:00Roda JC (Ned) - Eindhoven (Ned) 3:1

ZAMBIA: Super League

15:00Kansanshi - Green Eagles 0:0
15:00Power Dynamos - Forest Rangers 2:1

ZUID-KOREA: WK League Women

11:00Boeun Sangmu V - Suwon FMC V 0:2
11:00Changnyeong V - Seoul V 2:1
11:00Gyeongju V - Hwacheon V 2:0
11:00Sejong Sportstoto V - Incheon Hyundai Steel V 0:4

ZWEDEN: Allsvenskan

19:00Elfsborg - Sirius 3:3
19:00Norrkoping - Mjallby 1:1

ZWEDEN: Superettan

18:00Umeå - Dalkurd 1:2
19:00Brage - Trelleborgs 3:0
19:00Orgryte - Västerås SK 2:1

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

19:00Eskilstuna United V - Uppsala V 1:3
19:00Göteborg V - Linköpings V 2:0

ZWITSERLAND: Super League

20:30Basel - Luzern 0:0
20:30Servette - Sion 1:2
20:30Xamax - Lugano 0:1
20:30Young Boys - St. Gallen 3:1
20:30Zürich - Thun 3:3

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.