REFRESH

Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

ALGERIJE: 1e Divisie

14:00Skikda - Constantine 0:0

ALGERIJE: U21 League

10:00Skikda -21 - Constantine -21 1:1

ARGENTINIË: Copa Diego Maradona - Losers stage

21:45Defensa y Justicia - Aldosivi 4:4

AUSTRALIË: W-League

09:05UitgesteldMelbourne City V - Adelaide V -:-
10:05Perth V - Adelaide V 1:2

BANGLADESH: Premier League

11:00Abahani Limited - Bangladesh Police 1:0

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

01:30Corinthians - Fluminense 5:0

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

23:00Avai - Vitoria 2:2
01:30Cruzeiro - Oeste 0:1
23:15Operario - CRB 3:2

BRAZILIË: Campeonato Goiano

23:30Anapolis - Aparecidense 1:1
01:30Goias - Atletico GO 0:1
22:00Gremio Anapolis - Goianesia 1:2

BRAZILIË: Brasileiro U23 - Play-offs

19:00Ceara -23 - Juventude -23 1:0
19:30Vila Nova -23 - Fluminense -23 2:0

CHILI: Hoogste Divisie

21:00Everton - A. Italiano 2:1
23:15U. De Chile - Palestino 1:1

CHILI: Divisie B

23:15Nublense - San Felipe 2:3

COLOMBIA: Copa Colombia

23:30Quindio - Petrolera 2:0
02:00Ind. Medellin - Junior 2:1

CONGO DR: Ligue 1

15:30UitgesteldJSK - Motema Pembe -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Clausura

03:00Alajuelense - Zeledon 2:0
21:00Sporting San Jose - Herediano 3:2

EGYPTE: Premier League

13:30Aswan SC - Ghazl El Mahallah 1:1
16:00El Gounah - Al Ittihad 2:0

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Apertura - Play Offs

22:15Jocoro - Municipal Limeno 0:0

ENGELAND: Premier League

21:00Arsenal - Crystal Palace 0:0

ENGELAND: Women's League Cup - Play-offs

21:00Crystal Palace V - Leicester City V 0:1

GRIEKENLAND: Super League

16:15Atromitos - Lamia 2:1
18:30Aris - AEK Athene 0:1

INDIA: ISL

15:00Goa - Jamshedpur 3:0

INDIA: I-League

09:30Gokulam - Punjab 4:3
11:35Sudeva Delhi - Indian Arrows 3:0
14:30Mohammedan - Churchill Brothers 0:0

ITALIË: Coppa Italia

17:30Sassuolo - Spal 0:2
21:15Atalanta - Cagliari 3:1

JORDANIË: Premier League

15:00Al Jazeera Amman - Shabab Al Ordon 1:0

KENIA: Premier League

13:00Gor Mahia - Mathare Utd. 3:1

MAURITANIË: Ligue 1

14:15ASAC Concorde - Inter Nouakchott 0:1
17:00Madine Trarza - Nouakchott King's 2:2

MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Zacatecas Mineros - Dorados 1:1
02:05Correcaminos - Cancun 3:0
04:05Cimarrones de Sonora - Atlante 1:1

MEXICO: Liga MX Women - Clausura

22:45Cruz Azul V - Leon V 1:1

NEDERLAND: Eredivisie

18:45Heerenveen - RKC 1:1
20:00Twente - Ajax 1:3
21:00Willem II - Groningen 2:3

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

12:00Montijo - SC Praiense 4:0

PORTUGAL: Portugese Beker

15:00Fafe - Belenenses 2:3net
21:30Gil Vicente - Academico Viseu 3:2net

QATAR: Division 2

15:45UitgesteldAl Mesaimeer - Al-Shahaniya -:-
15:45UitgesteldAl Muaidar - Al Markhiya -:-
15:45UitgesteldAl-Waab - Shamal -:-
15:45UitgesteldLusail - Al Bidda -:-

ROEMENIË: Liga 1

16:00Botosani - FC Arges 0:1
19:00CFR Cluj - Academica Clinceni 3:1

SAOEDI-ARABIË: Premier League

13:30Al-Faysaly - Al Qadisiya 2:2
13:55Al Ain - Al Shabab 0:3
15:45Al-Ettifaq - Al Batin 1:1
15:50Al-Fateh - Al-Taawon 1:2
18:10Al-Ittihad FC - Abha 0:1

SOEDAN: Premier League

14:00Hay al-Arab - Hilal El-Fasher 2:1
17:15Al-Ahly Merowe - Al Wadi 1:0

SPANJE: Tercera Division - Group 5

20:00UE Sants - Horta 2:0

SPANJE: Super Beker

21:00Real Madrid - Athletic Bilbao 1:2

TURKIJE: 2. Lig White Group

11:00Ankara Demirspor - Inegolspor 0:0
11:00Corum - Amedspor 2:2
11:00Kocaelispor - H.Trabzon 1:1

TURKIJE: 2. Lig Red Group

11:00Bayburt - Sakaryaspor 2:4

TURKIJE: Beker

16:45Alanyaspor - Erzurum BB 4:1
18:45Fenerbahce - Kasimpasa 1:0

URUGUAY: Hoogste Divisie - Torneo Intermedio

00:15Montevideo City - Rentistas 2:1

URUGUAY: Hoogste Divisie - Torneo Intermedio - Play-offs

00:00Nacional - Wanderers 1:0pen

WERELD: Club Vriendschappelijk

12:00Sonderjyske (Den) - Odense (Den) 1:1
13:00Dinamo Zagreb (Cro) - MOL Fehervar (Hun) 2:1
13:30Lok. Plovdiv (Bul) - Maritsa Plovdiv (Bul) 3:1
14:00Horsens (Den) - Skive IK (Den) 2:2
14:00Jagiellonia (Pol) - Zaglebie (Pol) 2:1
14:00Neftci Baku (Aze) - Keshla (Aze) 4:3
15:00Bandirmaspor (Tur) - Lech Poznań (Pol) 0:1

ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Play-offs

23:15Santos (Bra) - Boca Juniors (Arg) 3:0

ZUID-AMERIKA: Zuid-Amerikaanse Beker

01:30Lanus (Arg) - Velez Sarsfield (Arg) 3:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.