REFRESH

Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

AFRIKA: CAF Champions League

20:00Wydad (Mar) - USM Alger (Alg) 3:1
20:00Zamalek (Egy) - Mazembe (Drc) 0:0

ARGENTINIË: Superliga

21:35Aldosivi - Lanus 2:0
23:40Gimnasia L.P. - Velez Sarsfield 0:0

ARGENTINIË: Primera C Metropolitana - Clausura

21:00Dock Sud - El Porvenir 0:0

AUSTRALIË: A-League

07:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets 2:1
09:30Melbourne Victory - Sydney FC 0:3

AUSTRALIË: Y-League

00:30Melbourne Victory -23 - Adelaide United -23 4:1

BELGIË: Jupiler Pro League

20:30Standard - Oostende 2:1

BELGIË: Proximus League

20:30Sporting Lokeren - Leuven 1:1

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

01:00Nacional Potosi - J. Wilstermann 1:0
21:00UitgesteldThe Strongest - San Jose -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

00:00Fluminense - Portuguesa RJ 2:0

BRAZILIË: Campeonato Catarinense

23:00Joinville - Tubarao 1:0
01:00Figueirense - Gremio Juventus 0:0

BRAZILIË: Campeonato Gaucho - Eerste fase

00:00EC Sao Jose - Esportivo 1:1
01:30Juventude - Internacional 0:1

BRAZILIË: Campeonato Goiano

00:30Goias - Aparecidense 3:2
00:30Gremio Anapolis - Atletico GO 0:2

BRAZILIË: Campeonato Paraibano

00:15Campinense - Sport PB 3:1

BRAZILIË: Campeonato Paranaense

23:30Cascavel CR - Parana 0:2
00:00Coritiba - Rio Branco PR 1:1

BRAZILIË: Campeonato Paulista

23:00Ponte Preta - Santo Andre 2:3
23:15Santos - Bragantino 0:0
01:30Corinthians - Botafogo SP 4:1

BRAZILIË: Campeonato Piauiense

00:00Flamengo PI - AE Altos 0:2

BRAZILIË: Copa do Nordeste

23:30Nautico - River-PI 1:1

BURKINA FASO: Premier League

16:30Etoile Filante - AS Police 1:1

CHILI: Hoogste Divisie

22:30Everton - U. De Concepcion 2:1

CHILI: Divisie B - Promotie play offs

00:00La Serena - Deportes Temuco 1:0pen

COLOMBIA: Primera A - Apertura

01:45Tolima - Ind. Medellin 2:2
00:00Aguilas - Jaguares de Cordoba 2:0

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Clausura

01:00Santos DG - ADR Jicaral 0:0

DE SEYCHELLEN: First Division League

14:30Revengers - Victoria City -:-

DJIBOUTI: Division 1

13:00EAD - Port -:-
15:00Institut/ETP - AS Arta -:-
17:00Gendarmerie - Esperance Sportive -:-

DUITSLAND: Bundesliga

20:30Dortmund - FC Köln 5:1

DUITSLAND: 3e Liga

19:00Hansa Rostock - Hallescher 1:0

DUITSLAND: Regionale Liga West

19:00Köln II - RW Essen 0:1

ENGELAND: League One

20:45Sunderland - Doncaster 0:0

ENGELAND: Professional Development League

14:00Nottingham -23 - Sheffield United -23 1:0
14:00Sheffield Wed -23 - Hull -23 2:3
14:30Birmingham -23 - Barnsley -23 3:1

ENGELAND: FA Cup

21:00Northampton - Derby County 0:0
21:00QPR - Sheffield Wed 1:2

ENGELAND: Premier League Cup

14:00Wolves -23 - Leeds -23 2:2

ENGELAND: Premier League 2

20:00Everton -23 - Chelsea -23 2:2

FRANKRIJK: Ligue 1

20:45Nice - Rennes 1:1

FRANKRIJK: Ligue 2

20:00Auxerre - Sochaux 2:1
20:00Caen - AC Ajaccio 0:1
20:00Chateauroux - Niort 1:1
20:00FC Parijs - Rodez 0:0
20:00Grenoble - Chambly 0:0
20:00Lorient - Nancy 2:1
20:00Orleans - Guingamp 2:0
20:00Valenciennes - Le Mans 1:0

FRANKRIJK: National

18:00Quevilly Rouen - Pau 0:0
20:00UitgesteldBastia-Borgo - Avranches -:-
20:00Boulogne - Creteil 1:0
20:00Cholet - Laval 2:2
20:00GFC Ajaccio - Toulon 0:0
20:00Le Puy - Concarneau 0:1
20:00Lyon Duchere - Villefranche 2:2
20:00Red Star - Bourg en Bresse 1:1

FRANKRIJK: National 2 - Group C

19:00Stade Bordelais - Nantes II 1:1

GAMBIA: GFA League

17:30Banjul Utd - Hawks -:-
17:30BK Milan - Ports Authority -:-
17:30Brikama U. - Gamtel -:-

GHANA: Premier League

16:00WAFA - Liberty 1:2
19:00Legon Cities - Bechem United 1:0

GIBRALTAR: National League - Championship Play-Offs

20:30Magpies - Lincoln 1:5

GRIEKENLAND: Super League 2

17:30PAE Chania - Platanias 3:0

IJSLAND: Reykjavik Cup

20:00Leiknir - Valur 0:3
22:00Vikingur Reykjavik - Fram 4:0

INDIA: ISL

15:00Hyderabad - Mumbai City 1:1

ISRAËL: Leumit Competitie

14:00Ashkelon - Ramat Hasharon 0:1
14:00H. Akko - Hap. Ramat Gan 1:1
14:00H. Ironi Rishon - M. Nazareth 2:0
14:00MS Kafr Qasim - Beitar Shimshon 1:0
14:00Nof Hagalil - Sakhnin 0:3

ISRAËL: Liga Alef North

11:30H. Migdal HaEmek - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara -:-
11:45H. Herzliya - Hapoel Kaukab 0:1
12:00Hapoel Iksal Imad - M. Tzur Shalom 1:0
12:30Hapoel Bnei Zalfa - Ironi Tiberias 3:0
12:30Ironi Baka - Daburiya Osama -:-
13:00Hapoel Kafr Kanna - Maccabi Tamra -:-

ISRAËL: Liga Alef South

11:45Nordia Jerusalem - Maccabi Jaffa 1:3
12:00Hapoel Azor - Hak. Ramat Gan 3:1
12:00Kiryat Gat - Maccabi Yavne 0:5
12:00M. Herzliya - Maccabi Shaarayim FC 0:1
12:15Agudat Sport Ashdod - H. Bikat Hayarden 3:2
12:15H. Marmorek - Ironi Or Yehuda 3:1
12:20Holon Yermiyahu - M. Ironi Ashdod 2:1

ITALIË: Serie A

20:45Brescia - AC Milan 0:1

ITALIË: Serie B

21:00Empoli - Chievo 1:1

ITALIË: Primavera 1

14:30Chievo -19 - AS Roma -19 2:2

ITALIË: Primavera 2

14:30Cittadella -19 - Spal -19 3:5
15:00Udinese -19 - Cremonese -19 3:0

KOEWEIT: Premier League

15:45Al Arabi - Al Qadisiya 0:1

MALEDIVEN: Dhivehi Premier League

12:00Maziya - Da Grande 2:1
17:00TC Sports Club - Foakaidhoo 4:0

MALI: Premiere Division

17:00Black Stars - ASOM -:-
19:00AS Police - AS Performance -:-

MALTA: FA Trofee

19:00Mosta FC - Birkirkara 1:2

MEXICO: Ascenso MX - Clausura

03:30Leones Negros - Alebrijes Oaxaca 1:0

MEXICO: Liga MX Women - Clausura

23:00Necaxa V - Club America V 1:1

NEDERLAND: Eredivisie

20:00Utrecht - ADO 4:0

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

20:00Cambuur - Jong Utrecht 3:1
20:00De Graafschap - MVV 3:2
20:00Dordrecht - Eindhoven 1:0
20:00Helmond Sport - Den Bosch 0:0
20:00NEC - Jong Ajax 3:3
20:00Roda - FC Volendam 2:3
20:00Telstar - TOP Oss 1:0

NOORD-IERLAND: NIFL Championship

20:45Newry City - H&W Welders 0:0

OMAN: Professional League

14:05UitgesteldOman Club - Al Nahda -:-
14:30Al Nasr - Saham 1:1
16:30Al Orouba - Seeb 0:3
16:30Fanja SC - Muscat 3:2

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

22:00Diaz - Nacional Asuncion 0:2
00:15San Lorenzo - 12 de Octubre 1:0

PERU: Supercopa Peruana

00:30Binacional - Grau 0:3

QATAR: QSL

14:30Qatar SC - Al-Wakra 0:0
16:40Al Arabi - Al-Duhail 1:3

SAOEDI-ARABIË: Premier League

13:35Al Feiha - Al-Taawon 2:2
15:55Al-Ettifaq - Al Nasr Riyadh 0:1
18:10Al Wehda - Al-Hazem 5:1

SCHOTLAND: 1e Divisie

20:05Dunfermline - Dundee FC 2:0

SIERRA LEONE: Premier League

20:00FC Johansen - Old Edwardians 2:0

SOMALIË: Nation Link Telecom Championship

13:30Heegan - Mogadishu City 0:3

SPANJE: LaLiga

21:00Osasuna - Levante 2:0

SPANJE: LaLiga2

21:00Cadiz - Racing Santander 1:0

SPANJE: Tercera Division - Group 12

22:00Ibarra - Tacoronte 0:2
22:00Villa Santa Brigida - Panaderia 0:1

SYRIË: Premier League

13:00Al Jaish - Al-Ittihad 2:3
13:00Al Jazira - Jableh 0:1
13:00Al Nawaeir - Al Shorta 2:0
13:00Al-Sahel - Hottin 1:1
13:00Al Wahda - Al Karamah 2:0
13:00Tishreen - Foutoua 4:1
13:00Wathbah - Al Taliya 0:0

TRINIDAD & TOBAGO: Pro League

23:00Police - Port Of Spain -:-
23:00W Connection - San Juan Jabloteh -:-
00:00Point Fortin - Cunupia -:-

TURKIJE: Super Lig

18:00Genclerbirligi - Gaziantep 1:0

TURKIJE: 1. Lig

17:00Akhisarspor - Bursaspor 0:1

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie

15:30Al Dhafra - Al Fujairah 3:1
15:30Al-Wahda - Hatta 2:0
18:00Al-Ahli Dubai - Al Sharjah 3:2

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1

14:05Al Urooba - Dibba Al Hisn 2:3
14:05Emirates Club - Masfut 3:1

WALES: Cymru South

20:30UitgesteldCambrian & Clydach - Afan Lido -:-
20:30Taffs Well - Goytre United 0:1

WALES: FA Cup

20:45Flint - Colwyn Bay 3:2
20:45Penybont - Cardiff Metropolitan 1:2
21:00Ammanford - Caernarfon 0:4

WERELD: Club Vriendschappelijk

02:00Sport Boys (Per) - Penarol (Uru) 0:0
03:00Carlos Mannucci (Per) - Sporting Cristal (Per) 0:1
03:00Vegalta Sendai (Jpn) - V-Varen Nagasaki (Jpn) 2:3
09:00Urartu (Arm) - Armavir (Rus) 0:1
09:30Campbelltown City (Aus) - Adelaide Olympic (Aus) 0:1
09:30Viitorul Constanta (Rou) - FC Ballkani (Kos) 1:4
10:00Keshla (Aze) - Michalovce (Svk) 1:1
10:00Luckenwalde (Ger) - Bischofswerdaer (Ger) -:-
10:00NE Metrostars (Aus) - West Adelaide (Aus) 7:0
10:00Visakha (Cam) - Bhayangkara Utd (Ina) 0:1
11:00Bardejov (Svk) - R. Rzeszow (Pol) 5:1
11:00Botev Vratsa (Bul) - Napredak (Srb) 1:2
11:00Dubnica (Svk) - Prostejov (Cze) 0:3
11:00Fredericia (Den) - Esbjerg (Den) 2:2
12:00Chojniczanka (Pol) - Unia Janikowo (Pol) 3:2
12:00KF Gostivar (Mkd) - Kek-U (Kos) 4:3
13:00Dnipro-1 (Ukr) - Backa Topola (Srb) 0:1
13:00Pogon Szczecin (Pol) - Sturm Graz (Aut) 2:1
13:00Silkeborg (Den) - Midtjylland (Den) 3:2
13:00Viborg (Den) - Sonderjyske (Den) 1:1
13:30Nordsjaelland (Den) - Aarhus (Den) 4:5
13:30Stuttgart (Ger) - Dresden (Ger) 3:1
14:00Rogaska (Slo) - Celje (Slo) 0:6
14:00Struga Trim & Lum (Mkd) - Ahal (Tkm) 0:2
14:00Terengganu (Mys) - Madura United (Ina) 2:0
14:00U Craiova (Rou) - Karvina (Cze) 3:1
14:00AfgelastWolfsberger AC (Aut) - U Craiova (Rou) -:-
14:15Hamburger SV II (Ger) - Hertha II (Ger) 0:7
15:00Admira (Aut) - Horn (Aut) 2:1
15:00Dinamo Zagreb (Cro) - Orijent (Cro) 2:0
15:00Lechia Gdansk (Pol) - Beroe (Bul) 1:0
15:00Mariupol (Ukr) - Brest (Blr) 2:2
15:00Omis (Cro) - Urania Baska Voda (Cro) 0:2
15:00Setif (Alg) - CFR Cluj (Rou) 1:0
15:30Oleksandriya (Ukr) - Makedonija GP (Mkd) 5:0
16:00Dyn. Kyiv (Ukr) - Hajduk Split (Cro) 0:1
16:00Haladas (Hun) - Lafnitz (Aut) 1:1
16:00Örebro (Swe) - Jonkopings (Swe) 0:2
16:00Viitorul Constanta (Rou) - Jagiellonia (Pol) 1:1
16:45Parnu JK Vaprus (Est) - Tallinna Kalev (Est) 1:1
17:00A. Klagenfurt (Aut) - AC Wolfsberger (Am) (Aut) 1:0
17:00CSKA Moskou (Rus) - Dundalk (Irl) 2:0
17:00Grorud (Nor) - Bodo/Glimt (Nor) 0:1
17:00Ruch (Pol) - Sparta Lichtenberg (Ger) 3:2
17:00Start (Nor) - Sørlandslaget Fvn (Nor) 5:3
17:00Ull/Kisa (Nor) - KFUM Oslo (Nor) 1:1
17:00Wolfsburg II (Ger) - Nordhausen (Ger) 3:0
18:00First Wenen (Aut) - Retz (Aut) 3:0
18:00Mannsworth (Aut) - Stripfing (Aut) 1:6
18:00Raufoss (Nor) - Ham-Kam (Nor) 2:1
18:00S. Bratislava B (Svk) - Admira II (Aut) 1:1
18:00Strømmen (Nor) - Elverum (Nor) 3:0
18:00Thisted (Den) - Norresundby (Den) -:-
18:35Maardu (Est) - Legion (Est) 0:2
19:00Baerum Sportsklubb (Nor) - Moss (Nor) 2:4
19:00Hurth (Ger) - Fortuna Koln (Ger) 0:1
19:00IFK Malmo (Swe) - Malmo FF (Swe) 0:7
19:00Neusiedl (Aut) - Rapid (Am) (Aut) 3:2
19:00Sandefjord (Nor) - Tonsberg (Nor) 4:0
19:00SV Donau (Aut) - ASK Trumau (Aut) 5:0
19:30Oberneuland (Ger) - Drochtersen/Assel (Ger) 1:1
22:00Columbus Crew (Usa) - Ventura (Usa) -:-

WERELD: Club Friendly Women

16:00PSV V (Ned) - Hoffenheim V (Ger) 4:0
16:00Vaxjo DFF V (Swe) - Kalmar V (Swe) 2:0
17:00Twente V (Ned) - Wolfsburg V (Ger) 1:1
17:30Ovrevoll Hosle V (Nor) - Vålerenga V (Nor) 0:5
19:30Kolbotn V (Nor) - RØA V (Nor) 1:0

ZUID-AFRIKA: Premier League

19:00Cape Town City - Black Leopards 1:0
19:00Supersport - Chippa United 3:0

ZUID-AFRIKA: GladAfrica Championship

14:30Steenberg United - Cape Umoya United 0:1

ZUID-AMERIKA: Olympische Spelen - Kwalificatie

00:00Venezuela -23 - Ecuador -23 1:0

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

20:00Schaffhausen - Lausanne 0:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.