REFRESH

Tennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: Australian Open (Australië), hardcourt

09:30Tsitsipas S. (Gre) - Djokovic N. (Srb) -:-

WTA - ENKELSPEL: Hua Hin (Thailand) - Kwalificaties, hardcourt

05:00Sharma A. (Aus) - Perez E. (Aus) -:-
05:00Zuger J. (Sui) - Plipuech P. (Tha) -:-
07:30Eala A. (Phl) - Dmitruk K. (Blr) -:-
07:30Oz I. (Tur) - Liang E. S. (Tpe) -:-
09:00Kato M. (Jpn) - Makarova E. (Rus) -:-
09:00Stevanovic N. (Srb) - Savinykh V. (Rus) -:-

WTA - ENKELSPEL: Lyon (Frankrijk) - Kwalificaties, hardcourt (binnen)

11:00Masarova R. (Esp) - Juvan K. (Slo) -:-
12:00Konjuh A. (Cro) - Waltert S. (Sui) -:-
12:30Noskova L. (Cze) - Kuzmova V. (Svk) -:-
14:00Andreeva E. (Rus) - Parry D. (Fra) -:-
14:00Bassols M. (Esp) - Errani S. (Ita) -:-
15:30Swan K. (Gbr) - Danilovic O. (Srb) -:-

WTA - DUBBELSPEL: Australian Open (Australië), hardcourt

05:00Krejcikova B./Siniakova K. - Aoyama S./Shibahara E. -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Burnie (Australië) - Kwalificaties, hardcourt

Set 3
Tiebreak
Bayldon B. (Aus) - Camus C. (Aus) 1:1 (6:4,3:6,6:6)
01:10Harper M. (Aus) - Papac T. E. (Aus) 1:2
01:10Takahashi Y. (Jpn) - Woerndle M. (Aus) 2:0
Set 2Puttergill L. (Aus) - Okamura I. (Jpn) 0:1 (1:6,0:1)
02:55AfgelastTaylor A. (Aus) - Okamura I. (Jpn) -:-
Set 1Taylor J. (Aus) - Walkin B. (Aus) 0:0 (1:0)
03:45Winter E. (Aus) - Ryan Ziegann S. (Aus) -:-
04:00Braithwaite T. (Aus) - Romios M. C. (Aus) -:-
04:20Searant R. (Aus) - Pham D. (Aus) -:-
04:55Sumizawa D. (Jpn) - Talic Z. (Aus) -:-
05:15Puttergill C. (Aus) - Delaney Je. (Aus) -:-
06:10Mott B. (Aus) - Gaal C. (Aus) WO -:-
06:45Mehrotra A. (Aus) - Delaney Ja. (Aus) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Cleveland (USA) - Kwalificaties, hardcourt (binnen)

16:00Angele J. F. (Fra) - King E. (Usa) -:-
16:00Claverie L. (Ita) - Smith R. (Usa) -:-
17:30Brymer G. (Usa) - Kodat T. A. (Usa) -:-
17:30Cozbinov A. (Mda) - Klahn B. (Usa) -:-
19:00Lapadat J. (Can) - Blumberg W. (Usa) -:-
19:00Mostardi N. (Usa) - Harrison R. (Usa) -:-
20:30Hopper J. (Gbr) - Pecotic M. (Cro) -:-
20:30Young D. (Usa) - Kwiatkowski T. S. (Usa) -:-
22:00Brumm J. (Usa) - Draxl L. (Can) -:-
22:00Mayo A. (Usa) - Sigouin B. (Can) -:-
23:30Baadi T. (Can) - Boitan G. A. (Rou) -:-
23:30Perez A. (Usa) - Sheehy J. (Usa) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Concepcion (Chili), gravel

16:00Coria F. (Arg) - Skatov T. (Kaz) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Koblenz (Duitsland) - Kwalificaties, hardcourt (binnen)

10:00Bachinger M. (Ger) - Oradini G. (Ita) -:-
10:00Wehnelt K. (Ger) - Gerasimov E. (Blr) -:-
11:30Blanch U. (Usa) - Rosenkranz M. (Ger) -:-
11:30Onclin G. (Bel) - Jahn J. (Ger) -:-
13:00Vatutin A. (Rus) - Jorda Sanchis D. (Esp) -:-
13:00Zhukayev B. (Kaz) - Broska F. (Ger) -:-
14:30Haerteis J. (Ger) - Arnaboldi A. (Ita) -:-
14:30Yevseyev D. (Kaz) - Gentzsch T. (Ger) -:-
16:00Florig P. (Ger) - Sachko V. (Ukr) -:-
16:00Kachmazov A. (Rus) - Lamasine T. (Fra) -:-
17:30Setkic A. (Bih) - Hoang A. (Fra) -:-
18:00Martineau M. (Fra) - De Schepper K. (Fra) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Ottignies-Louvain-la-Neuve (België), hardcourt (binnen)

16:00Goffin D. (Bel) - Ymer M. (Swe) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Quimper (Frankrijk), hardcourt (binnen)

15:00Fils A. (Fra) - Barrere G. (Fra) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Tenerife 2 (Spanje) - Kwalificaties, hardcourt

11:00Giustino L. (Ita) - Fonio G. (Ita) -:-
11:00Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Lopez San Martin A. (Esp) -:-
11:00Weis A. (Ita) - Moroni M. (Ita) -:-
12:30Gigante M. (Ita) - Garcia M. (Esp) -:-
12:30Merida Aguilar D. (Esp) - Moro Canas A. (Esp) -:-
12:30Palan D. (Cze) - Travaglia S. (Ita) -:-
14:00Diez S. (Can) - Damas M. (Esp) -:-
14:00Giunta M. (Ita) - Mochizuki S. (Jpn) -:-
14:00Yunchaokete B. (Chn) - Rousseau H. (Hai) -:-
15:30Alcala Gurri M. (Esp) - Royer V. (Fra) -:-
15:30Cox D. (Gbr) - Tabur C. (Fra) -:-
15:30Geerts M. (Bel) - Harrison C. (Usa) -:-

CHALLENGER VROUWEN - ENKELSPEL: Cali (Colombia) - Kwalificaties, gravel

17:00Alves C. (Bra) - Seibold E. (Ger) -:-
17:00Brace C. (Can) - Colmegna M. (Ita) -:-
18:30Gleason Q. (Usa) - Anshba A. (Rus) -:-
18:30Monroy Y. (Col) - Partaud M. (Fra) -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Ottignies-Louvain-la-Neuve (België), hardcourt (binnen)

13:30Arneodo R./Weissborn S. - Jebavy R./Pavlasek A. -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Quimper (Frankrijk), hardcourt (binnen)

12:30Doumbia S./Reboul F. - Chandrasekar A./Kadhe A. -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Antalya 3 (Turkije), gravel

09:00Madarasz G. (Hun) - Barrena A. (Arg) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Cairo (Egypte), gravel

09:30Madaras N. (Swe) - Vidal Azorin J. F. (Esp) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Edmond, OK (USA), hardcourt (binnen)

16:00Renard L. (Swe) - Michelsen A. (Usa) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15+H Bagnoles de l'Orne (Frankrijk), gravel (binnen)

15:00Catarina L. (Mon) - Cuenin S. (Fra) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Jakarta 2 (Indonesië), hardcourt

03:30Ionel N. D. (Rou) - Rawat S. (Ind) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Monastir 4 (Tunesië), hardcourt

10:00Ivanovski K. (Mkd) - Echargui M. (Tun) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Al Zahra (Koeweit), hardcourt

16:00Sultanov K. (Uzb) - Gunneswaran P. (Ind) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Manacor 2 (Spanje), hardcourt

12:00Rincon D. (Esp) - Shelbayh A. (Jor) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Nussloch (Duitsland), hardcourt (binnen)

14:00Masur D. (Ger) - Martineau M. (Fra) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Sunderland (Verenigd Koninkrijk), hardcourt (binnen)

10:00Matusevich A. (Gbr) - Chidekh C. (Fra) WO -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Wesley Chapel, FL (USA), hardcourt

16:00Langmo C. (Usa) - Ponwith N. (Usa) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Monastir 2 (Tunesië), hardcourt

10:00Radivojevic L. (Srb) - Hosogi S. (Jpn) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Orlando, FL (USA), gravel

17:00Stearns P. (Usa) - Montgomery R. (Usa) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W60 Andrezieux-Boutheon (Frankrijk), hardcourt (binnen)

14:30Dodin O. (Fra) - Albie A. (Fra) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W60 Sunderland (Verenigd Koninkrijk), hardcourt (binnen)

11:00Barthel M. (Ger) - Minnen G. (Bel) -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.