REFRESH

Tennis » Gisteren » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: Cordoba (Argentinië) - Kwalificaties, gravel

16:05Ugo Carabelli C. (Arg) - Vavassori A. (Ita) 1:2
16:10Dellien H. (Bol) - Kicker N. (Arg) 2:1
18:30Delbonis F. (Arg) - Tirante T. A. (Arg) 2:0
19:00Darderi L. (Ita) - Ficovich J. P. (Arg) 2:0

ATP - ENKELSPEL: Dallas (USA) - Kwalificaties, hardcourt (binnen)

18:05Rybakov A. (Usa) - Forejtek J. (Cze) 2:0
18:05Vukic A. (Aus) - Svajda Z. (Usa) 0:2
19:45Shang J. (Chn) - Ejupovic E. (Ger) 1:2
19:50Kwiatkowski T. S. (Usa) - Kozlov S. (Usa) 0:2
21:25Verdasco F. (Esp) - Zhu E. (Usa) 2:1
22:35AfgelastNanda G. (Usa) - Krueger M. (Usa) -:-
22:35Pinnington Jones J. (Gbr) - Krueger M. (Usa) 0:2
00:15Holt B. (Usa) - Chappell N. (Usa) 2:0
00:15Muniz Hidalgo A. (Esp) - Diallo G. (Can) 0:2

ATP - ENKELSPEL: Davis Cup - World Group II (Wereld) - Preliminary

23:25AfgelastBicknell B. (Jam) - Zopp J. (Est) -:-
23:25Bicknell B. (Jam) - Raisma K. (Est) 2:1
10:10Ly Nam H. (Vie) - M Rifqi F. (Ina) 2:1
13:00AfgelastCoulibaly E. (Ivo) - Benchetrit E. (Mar) -:-
13:00AfgelastPham M. T. (Vie) - Susanto A. (Ina) -:-
13:10Nguyen D. T. (Vie) - Rungkat C. (Ina) 0:2
13:25Boblei F. (Ivo) - Dlimi Y. (Mar) OPGAVE 0:1
13:25AfgelastVacherot V. (Mon) - Hardt N. (Dom) -:-
13:40Vacherot V. (Mon) - Bertran P. (Dom) 2:1
14:45AfgelastOuattara K. (Ivo) - Moundir A. (Mar) -:-
15:00Knaff A. (Lux) - van Wyk K. (Rsa) 2:1
16:10AfgelastCatarina L. (Mon) - Cid Subervi R. (Dom) -:-
16:45Rodriguez R. (Ven) - Wong C. (Hkg) 1:2
17:40Calzi R. (Lux) - Badenhorst D. (Rsa) 2:0
17:50AfgelastRodesch C. (Lux) - Beckley A. (Rsa) -:-
19:20AfgelastAbdul Salam R. (Ven) - Wong Hong K. J. (Hkg) -:-
20:20Alcocer L. (Mex) - Huang T. (Tpe) 2:0
20:45Bicknell B. (Jam) - Tamm K. (Est) OPGAVE 1:0
22:15Bicknell J. (Jam) - Seeman J. (Est) 0:2
22:15AfgelastPhillips R. (Jam) - Zopp J. (Est) -:-

ATP - ENKELSPEL: Davis Cup - World Group I (Wereld) - Preliminary

01:30Rai A. (Nzl) - Kuzmanov D. (Bul) 1:2
06:00AfgelastNishioka Y. (Jpn) - Zuk K. (Pol) -:-
06:20Uchida K. (Jpn) - Kasnikowski M. (Pol) 2:0
07:45AfgelastDaniel T. (Jpn) - Michalski D. (Pol) -:-
08:15AfgelastStatham J. (Nzl) - Lazarov A. (Bul) -:-
12:50AfgelastGulbis E. (Lat) - Leshem E. (Isr) -:-
13:05Strombachs R. (Lat) - Oliel Y. (Isr) 0:2
13:40Tsitsipas S. (Gre) - Andrade A. (Ecu) 2:0
14:00AfgelastPervolarakis M. (Gre) - Guillen Meza A. (Ecu) -:-
15:00Ozolins K. (Lat) - Cukierman D. (Isr) 1:2
15:25AfgelastThanos A. (Gre) - Guillen Meza A. (Ecu) -:-
19:40AfgelastRubio Fierros A. F. (Mex) - Tseng C. H. (Tpe) -:-
20:00AfgelastRamirez C. (Mex) - Hsu Yu H. (Tpe) -:-

ATP - ENKELSPEL: Davis Cup - World Group (Wereld) - Kwalificaties

23:15AfgelastBarrientos N. (Col) - Evans D. (Gbr) -:-
05:50Kwon S. (Kor) - Goffin D. (Bel) 2:1
08:15Hong S. C. (Kor) - Bergs Z. (Bel) 2:0
14:45AfgelastGriekspoor T. (Ned) - Molcan A. (Svk) -:-
14:55AfgelastGriekspoor T. (Ned) - Kovalik J. (Svk) -:-
15:35AfgelastRuusuvuori E. (Fin) - Cerundolo F. (Arg) -:-
15:40Coric B. (Cro) - Thiem D. (Aut) 2:0
15:40Ruusuvuori E. (Fin) - Bagnis F. (Arg) 2:0
16:00Middelkoop M. (Ned) - Kovalik J. (Svk) 2:0
17:00Afgelastvan Rijthoven T. (Ned) - Klein L. (Svk) -:-
17:15AfgelastVirtanen O. (Fin) - Cachin P. (Arg) -:-
17:30Garin C. (Chi) - Bublik A. (Kaz) 2:1
17:45AfgelastGojo B. (Cro) - Novak D. (Aut) -:-
19:05Sousa J. (Por) - Lehecka J. (Cze) 0:2
19:45AfgelastJarry N. (Chi) - Skatov T. (Kaz) -:-
20:55AfgelastBorges N. (Por) - Machac T. (Cze) -:-

ATP - ENKELSPEL: Montpellier (Frankrijk) - Kwalificaties, hardcourt (binnen)

10:30AfgelastMillman J. (Aus) - Gakhov I. (Rus) -:-
10:40Bellier A. (Sui) - Guinard M. (Fra) 2:0
10:40Olivetti A. (Fra) - Gakhov I. (Rus) 1:2
12:25Chidekh C. (Fra) - Muller A. (Fra) 2:0
12:55Zhang Z. (Chn) - Trungelliti M. (Arg) 1:2
14:25Cazaux A. (Fra) - Nava E. (Usa) 2:0
14:45Blancaneaux G. (Fra) - Vatutin A. (Rus) 2:1
16:15Grenier H. (Fra) - Paire B. (Fra) 0:2
17:20Janvier M. (Fra) - Nardi L. (Ita) 0:2

WTA - ENKELSPEL: Abu Dhabi (Verenigde Arabische Emiraten) - Kwalificaties, hardcourt

08:10Jang S. J. (Kor) - Frech M. (Pol) 1:2
08:10Rogers S. (Usa) - Zvonareva V. (Rus) 2:0
08:10Siegemund L. (Ger) - Yastremska D. (Ukr) 0:2
09:35Liu C. (Usa) - Bojica S. (Rou) 2:0
09:40Abduraimova N. (Uzb) - Parry D. (Fra) 2:0
11:00Putintseva Y. (Kaz) - Zakharova A. (Rus) 2:0
11:05Ruse G. (Rou) - Martincova T. (Cze) OPGAVE 1:0
11:15Fernandez L. (Can) - Mladenovic K. (Fra) 2:0
12:10Marino R. (Can) - Betova M. (Rus) 2:0
12:45Sasnovich A. (Blr) - Bjorklund M. (Swe) 1:2
12:50Zavatska K. (Ukr) - Uchijima M. (Jpn) 2:1
14:15Stefani L. (Bra) - Bonaventure Y. (Bel) 1:2

WTA - ENKELSPEL: Hua Hin (Thailand), hardcourt

11:40Tsurenko L. (Ukr) - Zhu L. (Chn) 0:2

WTA - ENKELSPEL: Linz (Oostenrijk) - Kwalificaties, hardcourt (binnen)

10:10Gracheva V. (Rus) - Kraus S. (Aut) 2:0
10:10Masarova R. (Esp) - Garcia-Perez G. (Esp) 2:0
11:20Michalitsch A. (Aut) - Tauson C. (Den) 0:2
11:40Gamarra Martins I. (Bra) - Friedsam A-L. (Ger) 0:2
12:40Hiesmair J. (Aut) - Gamiz A. (Ven) 0:2
12:45Pavlyuchenkova A. (Rus) - Kuzmova V. (Svk) 2:0
13:00AfgelastVondrousova M. (Cze) - Gamiz A. (Ven) -:-
14:10Tomova V. (Bul) - Haas B. (Aut) 2:0
14:15Hindova D. (Cze) - Errani S. (Ita) 1:2
15:20Galfi D. (Hun) - Klaffner M. (Aut) 2:0
16:35Baindl K. (Ukr) - Akugue Noha N. (Ger) 0:2
17:35Bokor V. (Aut) - Rakhimova K. (Rus) 0:2
18:10Kolodziejova M. (Cze) - Bassols M. (Esp) 0:2

WTA - ENKELSPEL: Lyon (Frankrijk), hardcourt (binnen)

15:40Garcia C. (Fra) - Parks A. (Usa) 0:2

ATP - DUBBELSPEL: Davis Cup - World Group II (Wereld) - Preliminary

08:00AfgelastLy Nam H./Pham M. T. - Barki N. A./Rungkat C. -:-
08:10Ly Nam H./Nguyen P. V. - M Rifqi F./Rungkat C. 0:2
11:00AfgelastArneodo R./Nys H. - Baquero D./Bertran P. -:-
11:10Arneodo R./Nys H. - Cid Subervi R./Hardt N. 2:0
11:15Coulibaly E./Ouattara K. - Benchetrit E./Lalami Laaroussi Y. 0:2
12:10Knaff A./Rodesch C. - Beckley A./Klaasen R. 1:2
15:00Perez B./Rodriguez R. - Wong C./Wong Hong K. J. 0:2
19:10Azar D./Chin J. - Raisma K./Zopp J. 0:2
19:10AfgelastBicknell B./Phillips R. - Raisma K./Zopp J. -:-

ATP - DUBBELSPEL: Davis Cup - World Group I (Wereld) - Preliminary

23:05Sitak A./Venus M. - Donski A./Nesterov P. 2:1
03:10McLachlan B./Watanuki Y. - Kubot L./Zielinski J. 2:1
11:00AfgelastGulbis E./Strombachs R. - Oliel Y./Simon S. -:-
11:00AfgelastTsitsipas P./Tsitsipas S. - Escobar G./Hidalgo D. -:-
11:10Gulbis E./Ozolins K. - Cukierman D./Leshem E. 0:2
11:15Skorilas A./Tsitsipas P. - Escobar G./Hidalgo D. 0:2
17:15AfgelastAlcocer L./Arevalo I. A. - Hsu Yu H./Jung J. -:-
17:15Arevalo I. A./Ramirez C. - Hsu Yu H./Tseng C. H. 0:2

ATP - DUBBELSPEL: Davis Cup - World Group (Wereld) - Kwalificaties

03:10Nam J. S./Song M.-K. - Gille S./Vliegen J. 2:0
12:15Heliovaara H./Ruusuvuori E. - Gonzalez M./Molteni A. 2:1
13:00AfgelastKoolhof W./Middelkoop M. - Klein L./Kovalik J. -:-
13:10Dodig I./Mektić N. - Erler A./Miedler L. 0:2
13:10Koolhof W./Middelkoop M. - Klein L./Molcan A. 2:0
15:10Tabilo A./Barrios Vera T. - Golubev A./Nedovyesov A. 2:0
16:10Borges N./Cabral F. - Machac T./Pavlasek A. 2:0

WTA - DUBBELSPEL: Hua Hin (Thailand), hardcourt

14:40Chan H-C./Wu F. - Wang Xin./Zhu L. 2:0

WTA - DUBBELSPEL: Lyon (Frankrijk), hardcourt (binnen)

13:10Bucsa C./Schoofs B. - Danilovic O./Panova A. 2:0

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Burnie (Australië), hardcourt

03:15Duckworth J. (Aus) - Hijikata R. (Aus) 0:2

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Cleveland (USA), hardcourt (binnen)

19:05Kovacevic A. (Usa) - Wu Y. (Chn) 2:1

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Koblenz (Duitsland), hardcourt (binnen)

14:10Pospisil V. (Can) - Safiullin R. (Rus) 0:2

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Tenerife 2 (Spanje), hardcourt

13:30Brancaccio R. (Ita) - Arnaldi M. (Ita) 0:2

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Tenerife 3 (Spanje) - Kwalificaties, hardcourt

11:10Campese C. (Ita) - Moro Canas A. (Esp) 0:2
11:10Diez S. (Can) - Shelbayh A. (Jor) 1:2
11:10Yunchaokete B. (Chn) - Garcia M. (Esp) 2:0
12:10Merida Aguilar D. (Esp) - Weis A. (Ita) 2:1
13:45Domingues J. (Por) - Mertens Y. (Bel) 2:0
14:25Caruso S. (Ita) - Lopez San Martin A. (Esp) 2:0

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Vilnius (Litouwen) - Kwalificaties, hardcourt (binnen)

09:40Vaise T. (Ltu) - Gerasimov E. (Blr) 0:2
09:45Zhukayev B. (Kaz) - Reklevicius P. (Ltu) 2:0
11:05Yevseyev D. (Kaz) - Jahn J. (Ger) 2:0
11:20Jorda Sanchis D. (Esp) - Arnaboldi F. (Ita) 0:2
12:25Broom C. (Gbr) - Purtseladze S. (Geo) 1:2
13:00Kadhe A. (Ind) - Rosenkranz M. (Ger) 0:2
14:15Tkemaladze Z. (Geo) - Ferrari G. (Ita) 0:2
14:30Sachko V. (Ukr) - Babelis T. (Ltu) 2:0
15:45Masur D. (Ger) - Wehnelt K. (Ger) 2:1
16:20Tverijonas J. (Ltu) - Kirkin E. (Tur) 0:2
17:50Donskoy E. (Rus) - Ocleppo J. (Ita) 0:2
18:05Metreveli A. (Geo) - Friberg K. (Swe) 0:2

CHALLENGER VROUWEN - ENKELSPEL: Cali (Colombia), gravel

19:40Podoroska N. (Arg) - Ormaechea P. (Arg) 2:0

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Monastir 5 (Tunesië), hardcourt

10:15Iannaccone F. (Ita) - Sakellaridis S. (Gre) 2:1

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Sharm ElSheikh (Egypte), hardcourt

09:00Butulija B. (Srb) - Barnat J. (Cze) 0:2

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Antalya (Turkije), gravel

08:30Madaras N. (Swe) - Lavagno E. (Ita) 2:1

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Monastir (Tunesië), hardcourt

10:00Gaio F. (Ita) - Forti F. (Ita) 0:2

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Monastir (Tunesië), hardcourt

10:00Ferro F. (Fra) - Ferrando C. (Ita) 2:0

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Sharm ElSheikh (Egypte), hardcourt

08:30Shauha D. (Blr) - Wu Ho C. (Hkg) 2:1

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Antalya (Turkije), gravel

08:30Mendez S. (Aus) - Potocnik N. (Slo) 2:0

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W40 Porto (Portugal), hardcourt (binnen)

11:00Naef C. (Sui) - Stefanini L. (Ita) 2:0

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W60 Burnie (Australië), hardcourt

01:10Gadecki O. (Aus) - Hunter S. (Aus) 0:2

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W60 Rome, GA (USA), hardcourt (binnen)

18:05Stearns P. (Usa) - Knutson G. (Cze) 2:1

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W60 Burnie (Australië), hardcourt

05:15Rodionova Ar./Shibahara E. - Hontama M./Hozumi E. 1:2

TEAMS - MANNEN: Davis Cup - World Group II (Wereld) - Preliminary

10:20Egypte - Paraguay 3:2
10:20Zimbabwe - Uruguay 2:3
11:20Tunesië - Cyprus 3:2
14:25Jordanië - El Salvador 1:3
16:25Barbados - Pacific Oceania 3:2
22:20Venezuela - Hong Kong 1:3
08:10Vietnam - Indonesië 2:3
11:25Monaco - Dominicaanse Republiek 4:0
12:25Ivoorkust - Marokko 1:3
14:20Luxemburg - Zuid-Afrika 4:1
22:00Jamaica - Estland 3:2

TEAMS - MANNEN: Davis Cup - World Group I (Wereld) - Preliminary

05:15Thailand - Roemenië 2:3
09:15Turkije - Slovenië 4:0
11:20Oekraïne - Libanon 3:1
15:20Litouwen - Pakistan 4:0
16:05Denemarken - India 3:1
16:20Brazilië - China 4:0
18:15Peru - Ierland 4:0
00:10Nieuw-Zeeland - Bulgarije 1:3
04:20Japan - Polen 4:0
10:25Griekenland - Ecuador 3:1
11:25Letland - Israël 2:3
18:25Mexico - Chinese Taipei 1:3

TEAMS - MANNEN: Davis Cup - World Group (Wereld) - Kwalificatie

09:15Oezbekistan - USA 0:4
14:20Hongarije - Frankrijk 2:3
17:20Duitsland - Zwitserland 2:3
17:20Zweden - Bosnië en Herzegovina 3:1
18:20Noorwegen - Servië 0:4
21:20Colombia - Groot-Brittannië 1:3
03:20Zuid-Korea - België 3:2
14:20Kroatië - Oostenrijk 3:1
14:20Nederland - Slowakije 4:0
16:15Finland - Argentinië 3:1
16:15Portugal - Tsjechië 1:3
16:20Chili - Kazachstan 3:1

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.