REFRESH

Tennis » Morgen » Alle Wedstrijden

WTA - ENKELSPEL: Hua Hin (Thailand), hardcourt

06:00Yastremska D. (Ukr) - Uchijima M. (Jpn) -:-
06:00Andreescu B. (Can) - Dart H. (Gbr) -:-
06:00Bonaventure Y. (Bel) - Tsurenko L. (Ukr) -:-
06:00Boulter K. (Gbr) - Jang S. J. (Kor) -:-
06:00Fruhvirtova L. (Cze) - Mattek-Sands B. (Usa) -:-
06:00Ruse G. (Rou) - Han N. (Kor) -:-
06:00Schmiedlova A. K. (Svk) - Zakharova A. (Rus) -:-
06:00Tararudee L. (Tha) - Bjorklund M. (Swe) -:-
06:00Watson H. (Gbr) - Putintseva Y. (Kaz) -:-
06:00Zhu L. (Chn) - Wang Xiy. (Chn) -:-

WTA - ENKELSPEL: Lyon (Frankrijk), hardcourt (binnen)

11:00Bogdan A. (Rou) - Burel C. (Fra) -:-
11:00Brengle M. (Usa) - Zhang S. (Chn) -:-
11:00Cornet A. (Fra) - Osorio C. (Col) -:-
11:00Galfi D. (Hun) - Zanevska M. (Bel) -:-
11:00Garcia C. (Fra) - Martincova T. (Cze) -:-
11:00Kovinic D. (Mne) - Golubic V. (Sui) -:-
11:00Mladenovic K. (Fra) - Martic P. (Cro) -:-
11:00Parks A. (Usa) - Grabher J. (Aut) -:-
11:00Parrizas-Diaz N. (Esp) - Bondar A. (Hun) -:-
11:00Van Uytvanck A. (Bel) - Korpatsch T. (Ger) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Burnie (Australië), hardcourt

01:00Chazal M. (Fra) - Shimizu Y. (Jpn) -:-
01:00Duckworth J. (Aus) - Ochi M. (Jpn) -:-
01:00Ellis B. (Aus) - Saville L. (Aus) -:-
01:00Jasika O. (Aus) - McCabe J. (Aus) -:-
01:00Kelly D. (Aus) - Nakagawa N. (Jpn) -:-
01:00Purcell M. (Aus) - Bolt A. (Aus) -:-
01:00Schoolkate T. (Aus) - Noguchi R. (Jpn) -:-
01:00Sekiguchi S. (Jpn) - Sweeny D. (Aus) -:-
01:00Uchiyama Y. (Jpn) - Fancutt T. J. (Aus) -:-
01:00Walton A. (Aus) - Mochizuki Y. (Jpn) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Cleveland (USA), hardcourt (binnen)

16:00Ayeni A. (Usa) - Diallo G. (Can) -:-
16:00Chappell N. (Usa) - Krueger M. (Usa) -:-
16:00Ejupovic E. (Ger) - Sandgren T. (Usa) -:-
16:00Gomez E. (Ecu) - Clark E. (Usa) -:-
16:00Johnson S. (Usa) - Forejtek J. (Cze) -:-
16:00Kozlov S. (Usa) - Kypson P. (Usa) -:-
16:00Michelsen A. (Usa) - Sock J. (Usa) -:-
16:00Pinnington Jones J. (Gbr) - Escobedo E. (Mex) -:-
16:00Rybakov A. (Usa) - Kovacevic A. (Usa) -:-
16:00Smith K. (Usa) - Seelig K. (Usa) -:-
16:00Zhu E. (Usa) - Kirchheimer S. (Usa) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Cleveland (USA) - Kwalificaties, hardcourt (binnen)

23:30Baadi T. (Can) - Boitan G. A. (Rou) -:-
23:30Perez A. (Usa) - Sheehy J. (Usa) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Koblenz (Duitsland), hardcourt (binnen)

11:00Blancaneaux G. (Fra) - Safiullin R. (Rus) -:-
11:00Broady L. (Gbr) - Haase R. (Ned) -:-
11:00Brouwer G. (Ned) - Collignon R. (Bel) -:-
11:00Gerch L. (Ger) - Grenier H. (Fra) -:-
11:00Kolar Z. (Cze) - Bellier A. (Sui) -:-
11:00Masur D. (Ger) - Andreev A. (Bul) -:-
11:00Nardi L. (Ita) - Laaksonen H. (Sui) -:-
11:00Pospisil V. (Can) - Nava E. (Usa) -:-
11:00Rehberg M. H. (Ger) - Muller A. (Fra) -:-
11:00Topo M. (Ger) - Escoffier A. (Fra) -:-
11:00Zhang Z. (Chn) - Squire H. (Ger) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Tenerife 2 (Spanje), hardcourt

12:00Alvarez Varona N. (Esp) - Caruso S. (Ita) -:-
12:00Brancaccio R. (Ita) - Milojevic N. (Srb) -:-
12:00Gakhov I. (Rus) - Harris L. (Rsa) -:-
12:00Giannessi A. (Ita) - Arnaldi M. (Ita) -:-
12:00Landaluce M. (Esp) - Bonadio R. (Ita) -:-
12:00Marcora R. (Ita) - Zekic M. (Srb) -:-
12:00Passaro F. (Ita) - Demin Y. (Rus) -:-
12:00Peniston R. (Gbr) - Clarke J. (Gbr) -:-
12:00Rodriguez Taverna S. (Arg) - Paire B. (Fra) -:-
12:00Shevchenko A. (Rus) - Krutykh O. (Ukr) -:-
12:00Stebe C-M. (Ger) - Misolic F. (Aut) -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.