REFRESH

Tennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: Halle (Duitsland), gras

11:00Goffin D. (Bel) - Moutet C. (Fra) -:-
12:30Thompson J. (Aus) - Altmaier D. (Ger) -:-
13:30Pospisil V. (Can) - Giron M. (Usa) -:-
14:00Ivashka I. (Blr) - Federer R. (Sui) -:-
15:30Korda S. (Usa) - Bautista R. (Esp) -:-

ATP - ENKELSPEL: Halle (Duitsland) - Kwalificaties, gras

11:00AfgelastBasilashvili N. (Geo) - Lacko L. (Svk) -:-
11:00AfgelastGiron M. (Usa) - Rinderknech A. (Fra) -:-
11:00AfgelastIvashka I. (Blr) - Berankis R. (Ltu) -:-

ATP - ENKELSPEL: Londen (Verenigd Koninkrijk), gras

11:00AfgelastLopez F. (Esp) - Krajinovic F. (Srb) -:-
13:00Draper J. (Gbr) - Sinner J. (Ita) -:-
13:30Opelka R. (Usa) - Millman J. (Aus) -:-
14:30Norrie C. (Gbr) - Ramos A. (Esp) -:-
15:00Broady L. (Gbr) - Mannarino A. (Fra) -:-
16:00Lopez F. (Esp) - Marchenko I. (Ukr) -:-
16:30Sonego L. (Ita) - Troicki V. (Srb) -:-
17:30Karatsev A. (Rus) - Tabilo A. (Chi) -:-

WTA - ENKELSPEL: Berlin (Duitsland), gras

11:00Alexandrova E. (Rus) - Kalinskaya A. (Rus) -:-
12:30Anisimova A. (Usa) - Cornet A. (Fra) -:-
14:00Bencic B. (Sui) - Niemeier J. (Ger) -:-
15:30Frech M. (Pol) - Keys M. (Usa) -:-

WTA - ENKELSPEL: Birmingham (Verenigd Koninkrijk), gras

12:30Dart H. (Gbr) - Garcia C. (Fra) -:-
12:30Mertens E. (Bel) - Tomljanovic A. (Aus) -:-
14:00Golubic V. (Sui) - Watson H. (Gbr) -:-
14:00Hsieh S-W. (Tpe) - Bouzkova M. (Cze) -:-
15:30Stosur S. (Aus) - Martincova T. (Cze) -:-
15:30Vandeweghe C. (Usa) - Pliskova Kr. (Cze) -:-
17:00Giorgi C. (Ita) - Gatto-Monticone G. (Ita) -:-
17:00Jones F. (Gbr) - Vekic D. (Cro) -:-

ATP - DUBBELSPEL: Halle (Duitsland), gras

12:00Brkic T./Cacic N. - Brown D./Struff J-L. -:-
12:00Bopanna R./Sharan D. - Albot R./Basilashvili N. -:-
13:30Masur D./Molleker R. - Krajicek A./Querrey S. -:-
16:00Khachanov K./Rublev A. - Auger-Aliassime F./Hurkacz H. -:-

ATP - DUBBELSPEL: Londen (Verenigd Koninkrijk), gras

16:00De Minaur A./Norrie C. - Berrettini M./Vavassori A. -:-
18:30Parker S./Ward J. - Bambridge L./Inglot D. -:-

WTA - DUBBELSPEL: Berlin (Duitsland), gras

11:00Fichman S./Olmos G. - Aoyama S./Shibahara E. -:-
12:30Muhammad A./Pegula J. - Muguruza G./Petkovic A. -:-
13:00Jurak D./Klepac A. - Martic P./Rogers S. -:-
14:00Muchova K./Pliskova Ka. - Azarenka V./Sabalenka A. -:-
14:30Friedsam A-L./Minella M. - Kudermetova V./Vondrousova M. -:-
15:30Guarachi A./Krawczyk D. - Middendorf J./Akugue Noha N. -:-

WTA - DUBBELSPEL: Birmingham (Verenigd Koninkrijk), gras

12:30Lechemia E./Neel I. - Grey S. B./Webley-Smith E. -:-
14:00Moore T./Silva E. - Hercog P./Riske A. -:-
15:30Ostapenko J./Rosolska Ali. - Bouzkova M./Hradecka L. -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Aix en Provence (Frankrijk), gravel

12:30Cerundolo F. (Arg) - Blancaneaux G. (Fra) -:-
13:30Domingues J. (Por) - Fratangelo B. (Usa) -:-
14:00Robredo T. (Esp) - Gaston H. (Fra) -:-
15:30Carballes Baena R. (Esp) - Martineau M. (Fra) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Aix en Provence (Frankrijk) - Kwalificaties, gravel

10:30Dougaz A. (Tun) - Gutierrez Oscar J. (Bra) -:-
10:30Doumbia S. (Fra) - Roca Batalla O. (Esp) -:-
10:30Droguet T. (Fra) - Esteve L. E. (Esp) -:-
12:00Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Geerts M. (Bel) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Almaty 2 (Kazachstan), gravel

07:35Zhukayev B. (Kaz) - Safwat M. (Egy) -:-
07:45Moroni M. (Ita) - Kuzmanov D. (Bul) -:-
09:15Istomin D. (Uzb) - Bonadio R. (Ita) -:-
09:15Menendez A. (Esp) - Schnur B. (Can) -:-
10:45Krstin P. (Srb) - Gabashvili T. (Rus) -:-
10:45Menezes J. (Bra) - Tashbulatov D. (Kaz) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Almaty 2 (Kazachstan) - Kwalificaties, gravel

06:05De Jong J. (Ned) - Sultanov K. (Uzb) 2:0
Set 1Jianu F. C. (Rou) - Orlov V. (Ukr) 0:0 (6:5)
Set 2Kirkin E. (Tur) - Manafov V. (Ukr) 1:0 (6:2,4:2)
08:00Sachko V. (Ukr) - Hassan B. (Ger) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Forli (Italië), gravel

13:00Cobolli F. (Ita) - Zeppieri G. (Ita) -:-
13:00Lenz J. (Ger) - Halys Q. (Fra) -:-
14:30Arnaboldi A. (Ita) - Diez S. (Can) -:-
14:30Cachin P. (Arg) - Grenier H. (Fra) -:-
14:30Haase R. (Ned) - Moraing M. (Ger) -:-
16:00Luz O. (Bra) - Ilkel C. (Tur) -:-
16:00Sijsling I. (Ned) - Pellegrino A. (Ita) -:-
17:30Lorenzi P. (Ita) - Brancaccio R. (Ita) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Forli (Italië) - Kwalificaties, gravel

11:30Fanselow S. (Ger) - Vanni L. (Ita) -:-
11:30Gerch L. (Ger) - Ejupovic E. (Ger) -:-
11:30Tirante T. A. (Arg) - Simon T. (Ger) -:-
13:00Fatic N. (Bih) - Forti F. (Ita) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Nottingham 2 (Verenigd Koninkrijk), gras

13:00Cressy M. (Usa) - Clarke J. (Gbr) -:-
14:30Gasquet R. (Fra) - Soeda G. (Jpn) -:-
15:00Fabbiano T. (Ita) - Nakashima B. (Usa) -:-
15:00McDonald M. (Usa) - Hoang A. (Fra) -:-
16:00Matusevich A. (Gbr) - Ymer M. (Swe) -:-
16:30Uchiyama Y. (Jpn) - Gunneswaran P. (Ind) -:-
17:30McHugh A. (Gbr) - Kukushkin M. (Kaz) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Nottingham 2 (Verenigd Koninkrijk) - Kwalificaties, gras

12:00Ebden M. (Aus) - Bolt A. (Aus) -:-
12:00Zhang Z. (Chn) - Escobedo E. (Usa) -:-
13:30Copil M. (Rou) - Gojo B. (Cro) -:-
13:30Zuk K. (Pol) - Ramanathan R. (Ind) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Prostejov (Tsjechië), gravel

12:00Kovalik J. (Svk) - Kopriva V. (Cze) -:-
12:00Oliveira G. (Por) - Vrbensky M. (Cze) -:-
13:30Bachinger M. (Ger) - Svrcina D. (Cze) -:-
13:30Miedler L. (Aut) - Kolar Z. (Cze) -:-
13:30Paulson A. (Cze) - Dellien H. (Bol) -:-
15:00AfgelastHoransky F. (Svk) - Kamke T. (Ger) -:-
15:00Mager G. (Ita) - Forejtek J. (Cze) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Prostejov (Tsjechië) - Kwalificaties, gravel

10:30Erler A. (Aut) - Nejedly P. (Cze) -:-
10:30Haerteis J. (Ger) - Poljak D. (Cze) -:-
10:30Rybakov A. (Usa) - Vanneste J. (Bel) -:-
12:00Sels J. (Ned) - Mansouri S. (Tun) -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Forli (Italië), gravel

11:00Bega A./Berrettini J. - De Bernardis A./Passaro F. -:-
11:00Chiurulli D./Claverie L. - Benchetrit E./Jaziri M. -:-
11:00Ajdukovic D./Fatic N. - Fanselow S./Gerch L. -:-
11:00Lenz J./Moraing M. - Sijsling I./Smits G. -:-
11:00Angelini L./Vianello M. - Cachin P./Ugo Carabelli C. -:-
11:00Forti F./Zeppieri G. - Hermans M./Stevens B. -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Jonkoping (Zweden), gravel

13:30Caregaro M. (Ita) - Meliss V. (Ita) -:-
13:30Ferrando C. (Ita) - Rubini S. (Ita) -:-
13:30Lopatetska D. (Ukr) - Fruhvirtova L. (Cze) -:-
13:30Rosatello C. (Ita) - Papamichail D. (Gre) -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W25 Jonkoping (Zweden), gravel

15:00Astakhova D./Malygina E. - Ostlund F./Seibold E. -:-
15:00Saner J./Terziyska J. - Nylander Altelius J./Rinaldo Persson K. -:-
15:00Hennemann C. W./Zaar L. - Gustafsson A./Radenkovic M. -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.