REFRESH

IJshockey » Vandaag » Alle Wedstrijden

DUITSLAND: DEL

19:30Augsburg - Iserlohn 1:2
19:30UitgesteldAugsburg - Wolfsburg -:-
19:30UitgesteldIngolstadt - Krefeld -:-
19:30UitgesteldIserlohn - Straubing -:-
19:30UitgesteldNeurenberg - Mannheim -:-

EUROPA: BeNe League

19:30Den Haag - Heerenveen -:-

FINLAND: Liiga

14:00TPS Turku - Lukko 1:4
14:30Ässät - SaiPa 5:6
14:30KooKoo - Pelicans 3:1
15:00UitgesteldHämeenlinna - Sport -:-
16:00UitgesteldIFK Helsinki - Ilves -:-

TSJECHIË: Extraliga

17:30Ceske Budejovice - Trinec 5:4ot
17:30Litvinov - Zlin 3:4ot
17:30Mlada Boleslav - Olomouc 2:3
17:30Vitkovice - Kladno 2:1ot
18:00Kometa Brno - Karlovy Vary 1:2pen
18:00Mountfield HK - Liberec 6:2

USA: NHL

01:00Florida Panthers - Vegas Golden Knights 4:1
01:00New York Islanders - Los Angeles Kings 2:3
01:00Ottawa Senators - Carolina Hurricanes 2:3pen
01:00Pittsburgh Penguins - Seattle Kraken 1:2ot
01:00Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils 3:2
01:07Columbus Blue Jackets - New York Rangers 5:3
01:07Montreal Canadiens - Anaheim Ducks 4:5
02:00St. Louis Blues - Calgary Flames 5:1
02:00Winnipeg Jets - Vancouver Canucks 1:5
03:00Edmonton Oilers - Nashville Predators 3:2pen

CANADA: OHL

01:00Niagara IceDogs - Erie Otters 3:4
01:00North Bay Battalion - Mississauga Steelheads 2:3
01:05Peterborough Petes - Kingston Frontenacs 3:6
01:30Barrie Colts - Owen Sound Attack 8:0
01:30Windsor Spitfires - Sarnia Sting 5:2

CANADA: QMJHL

00:00UitgesteldCharlottetown Islanders - Saint John Sea Dogs -:-
00:00UitgesteldHalifax Mooseheads - Moncton Wildcats -:-
01:00UitgesteldGatineau Olympiques - Shawinigan Cataractes -:-
01:00UitgesteldQuebec Remparts - Drummondville Voltigeurs -:-
01:00UitgesteldVal-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix -:-
00:00UitgesteldCape Breton Eagles - Halifax Mooseheads -:-

CANADA: U Sports

00:00UitgesteldRyerson - York -:-
01:00UitgesteldToronto - Brock -:-
01:00UitgesteldWestern - Laurier -:-
00:00UitgesteldAcadia - UPEI -:-
00:00UitgesteldDalhousie - UNB -:-
00:00UitgesteldStFX - Moncton -:-

DENEMARKEN: Metal Ligaen

18:00Esbjerg - Herning 2:5
19:45Frederikshaven - Rodovre 6:2

DUITSLAND: DEL2

19:30Bad Nauheim - Landshut 3:6
19:30Dresdner Eislowen - Lausitzer Fuchse 4:3
19:30Frankfurt Lowen - Freiburg 6:0
19:30Selber - Bayreuth 0:7
19:30UitgesteldTolzer Lowen - Kassel -:-
20:00Crimmitschau - Heilbronner 6:1
20:00Ravensburg - Kaufbeuren 2:5

DUITSLAND: Oberliga North

20:00Crocodiles Hamburg - Diez-Limburg -:-
20:00EC Hannover - Halle -:-
20:00Essen - Rostock -:-
20:00Hammer Eisbaren - Krefelder EV -:-
20:00Herner - Hannover -:-
20:30Herford - Leipzig -:-

DUITSLAND: Oberliga South

19:30Rosenheim - Lindau -:-
20:00UitgesteldLandsberg - Hochstadter EC -:-
20:00Memmingen - Peiting -:-
20:00UitgesteldPassau - Fussen -:-
20:00UitgesteldRegensburg - Riessersee -:-
20:00Weiden - Deggendorfer -:-

EUROPA: Alps Hockey League - Verliezersronde

19:25Wenen II - Gherdeina 1:5

FINLAND: Mestis

17:30Kiekko-Espoo - KeuPa 5:0
17:30RoKi - K-Vantaa 4:2

FINLAND: SM-sarja U20 - Nacompetitie

16:30UitgesteldSport -20 - RoKi -20 -:-
17:45UitgesteldKiekko-Espoo U20 B - SaiPa -20 -:-
18:00Jukurit -20 - Kettera -20 3:1

FINLAND: SM-sarja U20 - Winnaarsronde

17:30UitgesteldKalPa -20 - Kiekko-Espoo -20 -:-
18:00UitgesteldPelicans -20 - Hämeenlinna -20 -:-

FRANKRIJK: Ligue Magnus

20:15Amiens - Grenoble 4:3pen
20:15Bordeaux - Mulhouse 5:1
20:30Angers - Briancon 5:4pen
20:30Anglet - Nice 1:2pen
20:30Cergy-Pontoise - Chamonix Mont-Blanc 4:1

HONGARIJE: Erste Liga

18:30DEAC - Brasov 3:2ot
19:00MAC Ujbuda - Csikszereda 4:3ot

KAZACHSTAN: Championship

13:30Kazzinc-Torpedo - Karaganda 1:2
14:00Pavlodar - Kulager 0:4
14:00Temirtau - Gornyak Rudny 1:6
14:30Almaty - Nomad Nur-Sultan 3:9
15:00Aktobe - Kokshetau 3:4pen
15:00Beibarys Atyrau - Altay Torpedo 6:3

LITOUWEN: Lietuvos Cempionatas

19:15Energija Elektrenai - BA-Klaipeda 8:3

OOSTENRIJK: ICE Hockey League

19:15Black Wings Linz - Znojmo 0:3
19:15Fehervar AV19 - Bolzano 3:1
19:15Graz - Innsbruck 2:3
19:15AfgelastInnsbruck - Bratislava -:-
19:15Klagenfurt - Dornbirn 1:2
19:30Villach - Salzburg 2:4
19:45Valpusteria - HK Olimpija 0:3

POLEN: Polish Hockey League

18:00MMKS Podhale - Krakow 4:5pen
18:00Unia Oswiecim - Jastrzebie 2:1
18:30Katowice - Tychy 2:0
19:00Zaglebie - Torun 3:6

RUSLAND: VHL

14:30Gornyak - Lada 6:2

RUSLAND: MHL

14:00Omskie Yastreby - Mamonty Yugry 5:4pen
14:00Tolpar - Sibirskie Snaipery 2:1
14:30Avto - Tyumensky Legion 5:1
14:30Molot Perm - Kuznetskie Medvedi 2:0
15:00Irbis - Sputnik Almetievsk 3:0
15:00Krasnaya Armiya - Almaz 5:4pen

RUSLAND: NMHL

14:00UitgesteldKristall BDK - Metallurg Cherepovets -:-
15:00Dinamo 576 - Yamal 3:2
16:00Rossosh - Bobrov 1:3
16:30Lipetsk - Olympia 1:3
17:00UitgesteldBelgorod - Mikhaylov Academy -20 -:-
17:00Dizelist - Tverichi 5:3

SLOWAKIJE: Extraliga

15:00Trencin - Nove Zamky 3:2
17:30UitgesteldB. Bystrica - Presov -:-
17:30UitgesteldSpisska Nova Ves - Zvolen -:-
17:30Spisska Nova Ves - Nitra 1:7
18:00UitgesteldKosice - Nitra -:-
18:00UitgesteldNove Zamky - Michalovce -:-
18:00Poprad - L. Mikulas 4:1

SLOWAKIJE: 1. liga

17:00UitgesteldSkalica - Ziar nad Hronom -:-
17:30UitgesteldTrnava - Martin -:-
17:30Zilina - HC 19 Humenne 5:1
18:00UitgesteldBrezno - Slovan Bratislava B -:-
18:00UitgesteldDubnica - Topolcany -:-
18:00UitgesteldPov. Bystrica - Levice -:-
18:00Pov. Bystrica - Trnava 5:2

TSJECHIË: ELJ

13:00Kometa Brno -20 - Litvinov -20 3:5
15:00Mountfield HK -20 - Vitkovice -20 2:5
16:45UitgesteldKladno -20 - Ceske Budejovice -20 -:-
17:00UitgesteldZlin -20 - Chomutov -20 -:-
17:30Karlovy Vary -20 - Liberec -20 0:3
18:00Jihlava -20 - AZ Havirov -20 4:3pen
18:00Pardubice -20 - Olomouc -20 2:4
18:00Slavia Praag -20 - Trinec -20 5:6ot
18:00Sparta Praag -20 - Salzburg -20 5:0

USA: AHL

04:00San Jose Barracuda - Ontario Reign 1:7

USA: ECHL

01:00Orlando Solar Bears - Utah Grizzlies 4:3ot
02:05Tulsa Oilers - Rapid City Rush 7:1

USA: FHL

01:00Binghamton Black Bears - Danbury Hat Tricks 3:6

USA: SPHL

01:05Roanoke Dawgs - Macon Mayhem 10:1

USA: USHL

02:30Lincoln Stars - Tri-City Storm 2:3ot

VERENIGD KONINKRIJK: Elite League

20:30Cardiff - Fife 4:0
OvertimeCoventry - Guildford 3:3

WIT-RUSLAND: Extraleague - Winnaarsronde

17:00Gomel - Yunost Minsk 2:4
17:00Neman Grodno - Zhlobin 1:2
17:00Vitebsk - Soligorsk 6:1

ZWEDEN: HockeyAllsvenskan

18:00IF Bjorkloven - Mora 1:2ot
19:00Almtuna - Vasterviks IK 4:3
19:00UitgesteldHV 71 - Sodertalje -:-
19:00Troja/Ljungby - AIK 1:4
20:30BIK Karlskoga - Modo 5:2
20:30UitgesteldTingsryds - Kristianstads -:-

ZWEDEN: HockeyEttan Norra var

19:00Vännäs - Tegs 0:2

ZWEDEN: SuperElit U20 - Verliezersronde

18:00Sodertalje -20 - Malmo -20 7:2
18:20UitgesteldFarjestads -20 - Frolunda -20 -:-
19:00Skelleftea -20 - Timra -20 3:2

ZWEDEN: SuperElit U20 - Winnaarsronde

18:00UitgesteldMora -20 - Linkopings -20 -:-
19:00AIK -20 - Djurgardens -20 0:5
19:00Lulea -20 - HV 71 -20 0:4
19:00Rogle -20 - Västerås -20 2:3
19:00Vaxjo -20 - Orebro -20 3:2pen

ZWITSERLAND: National League

19:45Davos - Bern 4:3
19:45Fribourg - Biel 5:3
19:45Langnau - Lugano 4:7
19:45Servette - Zürich 3:0
19:45Zug - Ajoie 11:0

ZWITSERLAND: Swiss League

19:45Kloten - Chaux-de-Fonds 2:1
19:45Olten - Academy Zug 2:0
19:45Visp - Thurgau 2:3ot
20:00Sierre - Lions 4:2
20:00Ticino Rockets - Langenthal 1:8

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.