REFRESH

IJshockey » Morgen » Alle Wedstrijden

DUITSLAND: DEL

19:30Bietigheim/Bissingen - Munchen -:-
19:30Eisbaren Berlin - Keulen -:-
19:30Ingolstadt - Iserlohn -:-
19:30Mannheim - Düsseldorf -:-
19:30Straubing - Wolfsburg -:-

EUROPA: BeNe League

20:30Den Haag - Herentals -:-
20:45Zoetermeer - Leuven -:-

FINLAND: Liiga

17:30Jukurit - Hämeenlinna -:-
17:30JYP - KalPa -:-
17:30Lukko - Ässät -:-
17:30Sport - Kärpät -:-

RUSLAND: KHL

14:30Barys Nur-Sultan - Kunlun -:-
15:00Magnitogorsk - St. Petersburg -:-
16:30Kazan - Niznekamsk -:-
17:00Cherepovets - Omsk -:-
17:00Yaroslavl - Ekaterinburg -:-
17:10Dynamo Minsk - Nizhny Novgorod -:-
17:30Sp. Moskou - Jokerit -:-
18:30Dinamo Riga - Podolsk -:-

TSJECHIË: Extraliga

17:00Kladno - Pardubice -:-
17:00Trinec - Ceske Budejovice -:-
17:30Zlin - Litvinov -:-
18:00Kometa Brno - Karlovy Vary -:-
18:00Mountfield HK - Sparta Praag -:-
18:00Olomouc - Mlada Boleslav -:-

USA: NHL

01:00Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks -:-
01:00Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks -:-
01:00Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning -:-
01:30New York Islanders - Nashville Predators -:-
02:00St. Louis Blues - Detroit Red Wings -:-
03:00Calgary Flames - Carolina Hurricanes -:-
03:00Edmonton Oilers - Boston Bruins -:-
04:00Seattle Kraken - Winnipeg Jets -:-
04:30Los Angeles Kings - Dallas Stars -:-
04:30San Jose Sharks - Minnesota Wild -:-

CANADA: OHL

01:00North Bay Battalion - Soo Greyhounds -:-
01:05Peterborough Petes - Mississauga Steelheads -:-

CANADA: QMJHL

00:00Cape Breton Eagles - Victoriaville Tigres -:-
00:00Halifax Mooseheads - Drummondville Voltigeurs -:-
01:30Chicoutimi Sagueneens - Baie-Comeau Drakkar -:-
00:00Moncton Wildcats - Val-d'Or Foreurs -:-
00:30Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan -:-

DENEMARKEN: Metal Ligaen

18:00Esbjerg - Herning -:-
20:15Sonderjyske - Herlev -:-

DUITSLAND: DEL2

19:30Bad Nauheim - Frankfurt Lowen -:-
19:30Kaufbeuren - Kassel -:-
19:30Landshut - Ravensburg -:-
19:30Selber - Dresdner Eislowen -:-
20:00Bayreuth - Lausitzer Fuchse -:-
20:00Crimmitschau - Tolzer Lowen -:-
20:00Heilbronner - Freiburg -:-

DUITSLAND: Oberliga North

19:30Krefelder EV - Crocodiles Hamburg -:-
20:00Erfurt - Diez-Limburg -:-
20:00Hammer Eisbaren - Essen -:-
20:00Hannover - EC Hannover -:-
20:00Herner - Herford -:-
20:00Rostock - Halle -:-
20:00Tilburg Trappers - Leipzig -:-

DUITSLAND: Oberliga South

19:30Rosenheim - Riessersee -:-
20:00Landsberg - Deggendorfer -:-
20:00Memmingen - Lindau -:-
20:00Passau - Hochstadter EC -:-
20:00Regensburg - Fussen -:-
20:00Weiden - Peiting -:-

EUROPA: Alps Hockey League

19:00Klagenfurt II - Lustenau -:-
19:30Kitzbuhel - Wenen II -:-

FINLAND: Mestis

17:30FPS - Peliitat -:-
17:30IPK - TUTO -:-
17:30Kettera - K-Vantaa -:-
17:30Kiekko-Espoo - Hokki -:-
17:30Kiekko-Pojat - KeuPa -:-
17:30RoKi - SaPKo -:-

FINLAND: Suomi-sarja

17:30Pyry - Riemu -:-
17:50Jarvenpaa - Titaanit -:-

FINLAND: SM-sarja U20 - Nacompetitie

13:00Koovee -20 - Sport -20 -:-
16:00SaiPa -20 - Hermes -20 -:-
16:45KooKoo -20 - Jukurit -20 -:-
17:00Karhu-Kissat -20 - Ilves -20 -:-
17:30TUTO -20 - RoKi -20 -:-
17:45Kiekko-Espoo U20 B - Kettera -20 -:-

FINLAND: SM-sarja U20 - Winnaarsronde

16:00KalPa -20 - Pelicans -20 -:-
16:00Kärpät -20 - Ässät -20 -:-
17:30Hämeenlinna -20 - IFK Helsinki -20 -:-
17:30Tappara -20 - Jyväskylä -20 -:-
17:30TPS -20 - Lukko -20 -:-
18:00Kiekko-Espoo -20 - Jokerit -20 -:-

FINLAND: Naisten Liiga

18:00IFK Helsinki V - Kiekko-Espoo V -:-

FRANKRIJK: Ligue Magnus

20:00Briancon - Anglet -:-
20:15Amiens - Chamonix Mont-Blanc -:-
20:30Angers - Nice -:-
20:30Cergy-Pontoise - Mulhouse -:-
20:30UitgesteldGap - Bordeaux -:-
20:30Grenoble - Rouen -:-

HONGARIJE: Erste Liga

17:30Csikszereda - Ujpest -:-
17:30Gyergyoi - DAB -:-
18:30DEAC - Ferencvaros -:-

KAZACHSTAN: Championship

08:00Altay Torpedo - Gornyak Rudny -:-
14:00Kokshetau - Beibarys Atyrau -:-

LITOUWEN: Lietuvos Cempionatas

19:15Energija Elektrenai - Punks Vilnius -:-

OEKRAÏNE: Superleague

17:45Bilyi Bars - Druzhkovka -:-

OOSTENRIJK: ICE Hockey League

19:15AfgelastBratislava - Black Wings Linz -:-
19:15Dornbirn - Valpusteria -:-
19:15Fehervar AV19 - Graz -:-
19:15Salzburg - Znojmo -:-
19:30Villach - Klagenfurt -:-
19:45Bolzano - Wenen -:-
19:45HK Olimpija - Innsbruck -:-

POLEN: Polish Hockey League

18:30Katowice - Sanok -:-
18:30Krakow - Jastrzebie -:-
18:30Torun - MMKS Podhale -:-

RUSLAND: VHL

16:30Tambov - Krasnoyarsk -:-
17:00AKM - Angarsk -:-
17:00SKA Neva St. Petersburg - Khimik -:-
17:30HC Rostov - Omskie Krylia -:-

RUSLAND: MHL

11:00Irbis - Chaika -:-

RUSLAND: NMHL

15:00Dinamo 576 - Belgorod -:-
17:00UitgesteldArktika - Bobrov -:-
17:00SKA-GUOR Karelia - Rossosh -:-

SLOWAKIJE: Extraliga

17:00L. Mikulas - Trencin -:-
17:30B. Bystrica - Nove Zamky -:-
17:30Kosice - Michalovce -:-
18:00Nitra - Spisska Nova Ves -:-
18:00Presov - Poprad -:-
19:00Slovan Bratislava - Zvolen -:-

SLOWAKIJE: 1. liga

16:00Brezno - Ziar nad Hronom -:-
17:00UitgesteldLevice - Martin -:-
17:30Trnava - Slovan Bratislava B -:-
17:30Zilina - Dubnica -:-
18:00Pov. Bystrica - HC 19 Humenne -:-
18:00Skalica - Topolcany -:-

TSJECHIË: 2. Liga - East

18:00Velke Mezirici - Koprivnice -:-

USA: AHL

02:00Texas Stars - Chicago Wolves -:-

USA: ECHL

02:05Tulsa Oilers - Utah Grizzlies -:-
02:05Wichita Thunder - Allen Americans -:-
23:30Newfoundland - Trois-Rivieres Lions -:-

USA: FHL

01:05Port Huron Prowlers - Carolina Thunderbirds -:-

WIT-RUSLAND: Extraleague

17:00Brest - Vitebsk -:-
17:00Lida - Lokomotiv Orsha -:-
17:00Neman Grodno - Novopolotsk -:-

ZWEDEN: HockeyAllsvenskan

19:00BIK Karlskoga - Kristianstads -:-
19:00HV 71 - Modo -:-
19:00Mora - Tingsryds -:-
19:00Sodertalje - Almtuna -:-
19:00Troja/Ljungby - IF Bjorkloven -:-
19:00Vasteras - AIK -:-
19:00Vita Hasten - Vasterviks IK -:-

ZWEDEN: AllEttan Södra

19:00Vimmerby - Karlskrona -:-

ZWEDEN: HockeyEttan Sodra var

19:00Visby-Roma - Halmstad -:-

ZWEDEN: SuperElit U20

19:00Brynäs -20 - Modo -20 -:-
19:00Skelleftea -20 - Lulea -20 -:-
19:00Västerås -20 - Timra -20 -:-

ZWITSERLAND: National League

19:45Ambri-Piotta - Lugano -:-
19:45Fribourg - Ajoie -:-
19:45Langnau - Biel -:-
19:45Lausanne - Zürich -:-
19:45Zug - Bern -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.