REFRESH

IJshockey » Gisteren » Alle Wedstrijden

DUITSLAND: DEL

14:00Bremerhaven - Schwenninger 3:2ot
14:00Eisbaren Berlin - Düsseldorf 3:2pen
14:00Munchen - Frankfurt Lowen 3:2
15:15Mannheim - Wolfsburg 5:4
16:30Augsburg - Straubing 7:4
16:30Keulen - Iserlohn 7:1
19:00Neurenberg - Bietigheim/Bissingen 4:1

EUROPA: BeNe League

18:45Liege Bulldogs - Leuven 4:1
19:00Limburg - Mechelen 3:5
20:00Herentals - Zoetermeer 6:4

FINLAND: Liiga

16:00Ilves - SaiPa 8:1

TSJECHIË: Extraliga

16:00Sparta Praag - Kladno 5:1
16:00Vitkovice - Karlovy Vary 4:2
16:30Plzen - Trinec 2:1
17:00Ceske Budejovice - Liberec 4:1
17:00Olomouc - Mountfield HK 5:0
17:00Pardubice - Kometa Brno 4:3pen
17:10Mlada Boleslav - Litvinov 6:4

USA: NHL

00:30Florida Panthers - St. Louis Blues 4:5ot
01:00New Jersey Devils - Washington Capitals 5:1
01:00Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs 1:4
01:30New York Islanders - Philadelphia Flyers 5:2
02:00UitgesteldNashville Predators - Columbus Blue Jackets -:-
03:00Colorado Avalanche - Dallas Stars 4:1
04:00Vegas Golden Knights - Vancouver Canucks 1:5
20:00Minnesota Wild - Arizona Coyotes 4:3

AZIË: Azië League

06:00Yokohama Grits - Nikko Icebucks 1:6
07:00East Hokkaido Cranes - HL Anyang 2:4
07:00Red Eagles Hokkaido - Tohoku F. Blades 2:3ot

BELARUS: Extraleague

10:00Molodechno - Vitebsk 3:4ot
12:00Brest - Lida 5:2
14:55Lokomotiv Orsha - Neman Grodno 2:5

CANADA: OHL

01:00Erie Otters - Barrie Colts 2:4
01:00Flint Firebirds - Sarnia Sting 10:0
01:00Niagara IceDogs - North Bay Battalion 6:5
01:05Peterborough Petes - Ottawa 67s 3:2
01:05Saginaw Spirit - Windsor Spitfires 7:2
01:30Owen Sound Attack - Guelph Storm 3:4ot
20:00Hamilton Bulldogs - Soo Greyhounds 10:6
20:00Kitchener Rangers - Erie Otters 8:4
20:00Mississauga Steelheads - Kingston Frontenacs 5:3
20:00Ottawa 67s - Sudbury Wolves 5:1
00:05Oshawa Generals - London Knights 2:4

CANADA: WHL

02:00Brandon Wheat Kings - Lethbridge Hurricanes 4:6
02:00Saskatoon Blades - Winnipeg Ice 5:2
02:00Swift Current Broncos - Edmonton Oil Kings 5:3
03:00Medicine Hat Tigers - Calgary Hitmen 2:5
03:00Prince George Cougars - Kamloops Blazers 1:4
03:00Red Deer Rebels - Prince Albert Raiders 6:1
03:05Tri-City Americans - Spokane Chiefs 4:2
03:05Victoria Royals - Regina Pats 5:9
04:05Kelowna Rockets - Moose Jaw Warriors 3:4
23:00Vancouver Giants - Portland Winterhawks 3:1
00:00Medicine Hat Tigers - Prince Albert Raiders 2:4

CANADA: QMJHL

00:00Acadie-Bathurst Titan - Rouyn-Noranda Huskies 5:2
00:00Saint John Sea Dogs - Val-d'Or Foreurs 3:6
20:00Cape Breton Eagles - Charlottetown Islanders 3:4pen
20:00Saint John Sea Dogs - Rouyn-Noranda Huskies 2:5
21:00Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads 5:4
21:00Rimouski Oceanic - Acadie-Bathurst Titan 4:3pen
21:00Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada 2:1
22:00Drummondville Voltigeurs - Chicoutimi Sagueneens 2:3

CANADA: U Sports

00:00Acadia - Moncton 5:2
00:00Saint Marys - UNB 2:1ot
00:00UBC - Mount Royal 2:3
00:00UPEI - Dalhousie 6:3ot
01:00Lakehead - Waterloo 7:5
01:30Ottawa WGK - Carleton 5:3
02:00Saskatchewan - Manitoba 4:3
03:00Alberta - Calgary 2:3
20:00RMC - Concordia 1:0
21:00Toronto - Windsor 1:3

DENEMARKEN: Metal Ligaen

15:30Frederikshaven - Odense 3:5
17:00Aalborg - Herlev 7:2

DUITSLAND: DEL2

14:30Kaufbeuren - Regensburg 2:3
15:00Ravensburg - Freiburg 2:5
16:30Kassel - Bad Nauheim 1:3
17:00Crimmitschau - Bayreuth 0:3
17:00Dresdner Eislowen - Landshut 3:2
17:00Selber - Lausitzer Fuchse 2:1ot
18:30Krefeld - Heilbronner 2:3ot

DUITSLAND: Oberliga North

17:15Krefelder EV - Rostock 5:6ot
18:00Diez-Limburg - Erfurt 2:3
18:00Herford - Halle 3:2
18:00Leipzig - EC Hannover 1:2
18:30Essen - Crocodiles Hamburg 1:6
18:30Fuchse Duisburg - Tilburg Trappers 2:1ot
18:30Hammer Eisbaren - Herner 5:1

DUITSLAND: Oberliga South

14:30Landsberg - Memmingen 5:3
14:30Passau - Deggendorf 4:1
15:00Weiden - Hochstadt 4:3ot
16:00Lindau - Riessersee 4:3
17:00Tolzer Lowen - Peiting 6:7pen
18:00Fussen - Klostersee 5:2

ESTLAND: Hokiliiga

10:55Kurbads - Viru Sputnik 3:1
14:35Valk 494 - HS Riga -17 9:3

EUROPA: Alps Hockey League

18:00UitgesteldVipiteno - Gherdeina -:-

FINLAND: Suomi-sarja

12:30HCIK - Muik Hockey 3:2
14:45Riemu - Hunters 0:7
15:00JHT - S-Kiekko 2:3

FINLAND: Naisten Liiga

12:30Kiekko-Espoo V - RoKi V 7:1
13:15Lukko V - Hämeenlinna V 1:2ot
13:15TPS Turku V - Ilves V 2:6
14:00IFK Helsinki V - Kärpät V 4:1
16:45Kuortane V - KalPa V 1:7

FRANKRIJK: Ligue Magnus

17:00Nice - Angers 4:5pen
17:15Amiens - Grenoble 1:5
18:30Briancon - Rouen 1:4
18:30Gap - Mulhouse 5:3
19:00Anglet - Cergy-Pontoise 2:3pen

HONGARIJE: Erste Liga

14:05DVTK - DAB 8:3
18:30DEAC - Feha19 5:3

ITALIË: IHL

18:45Como - Kaltern 2:3

KAZACHSTAN: Championship

08:00Almaty - Snezhnye Barsy 3:5
13:00Humo - Kazzinc-Torpedo 6:1

LETLAND: Optibet Hokeja Liga

12:30Mogo - Energija Elektrenai 4:1

NOORWEGEN: Fjordkraft-ligaen

17:00Lillehammer - Stjernen 5:2

NOORWEGEN: Division 1

14:00Hasle/Loren - Narvik 3:4ot
16:00Nidaros - Furuset 2:5

OOSTENRIJK: ICE Hockey League

15:00Salzburg - Black Wings Linz 2:6
16:00Klagenfurt - Asiago 3:2
16:30Graz - Wenen 4:3ot
17:30Fehervar AV19 - Bolzano 0:1
17:30HK Olimpija - Villach 4:2

POLEN: Polish Hockey League

17:00Katowice - Sanok 3:1
17:00Torun - Unia Oswiecim 4:6
18:30Krakow - Jastrzebie 2:1ot

ROEMENIË: Campionatul National

10:00Sportul Studentesc - Fenestela 3:13

RUSLAND: KHL

12:30Traktor Chelyabinsk - Sp. Moskou 3:5
12:30Ufa - Magnitogorsk 1:3
15:00Kazan - Sochi 6:2

RUSLAND: VHL

11:00Dinamo St. Petersburg - Lada 4:2
14:00Izhevsk - HC Rostov 4:3ot
15:00Almetyevsk - Buran Voronezh 3:1
15:00SKA Neva St. Petersburg - Bars 3:4

RUSLAND: VHL-B

10:00Kristall Saratov - Chelny 1:4
15:00Feniks Kazan - Dyn. Altay 1:2pen

RUSLAND: MHL

10:00MHC Spartak - Krylya Sovetov 4:0
11:00Kapitan - Tayfun 7:4
12:30Dinamo-Shinnik - Amurskie Tigry 2:3
15:00Din. St. Petersburg - Almaz 5:4ot

RUSLAND: NMHL

11:00Kursk - Olympia 0:7
11:00Vidnoye - Yamal 6:7
15:00Lipetsk - Tambov 2:3

RUSLAND: WHL Vrouwen

12:30MSMO 7.62 V - Dynamo Neva V 3:2pen

SLOWAKIJE: Extraliga

16:00L. Mikulas - Slovan Bratislava 1:2
16:00Nitra - Trencin 3:4
17:00Kosice - Spisska Nova Ves 4:1
17:00Nove Zamky - Michalovce 1:3
17:00Poprad - B. Bystrica 5:0
17:00Zvolen - Presov 4:3

TURKIJE: Super Lig

15:50Gumus Patenler - Buz Adamlar 1:33
18:50Yukselis - Zeytinburnu Istanbul 4:5

USA: AHL

23:05Colorado Eagles - Iowa Wild 2:1
00:00Charlotte Checkers - Utica Comets 2:3ot
01:00Grand Rapids Griffins - Manitoba Moose 1:4
01:00Hartford Wolf Pack - Hershey Bears 0:1pen
01:00Milwaukee Admirals - Rockford IceHogs 5:3
01:00Syracuse Crunch - Providence Bruins 5:6ot
01:05Belleville Senators - Laval Rocket 4:1
01:05Lehigh Valley Phantoms - Rochester Americans 5:1
01:05Springfield Thunderbirds - Wilkes-Barre/Scranton 2:3pen
02:00Chicago Wolves - Texas Stars 1:5
03:00Ontario Reign - Tucson Roadrunners 1:3
04:00Bakersfield Condors - San Jose Barracuda 1:2
04:00San Diego Gulls - Coachella Valley Firebirds 1:4
21:00Bridgeport Islanders - Springfield Thunderbirds 6:4
21:00Calgary Wranglers - Abbotsford Canucks 4:3ot
00:00Ontario Reign - Tucson Roadrunners 4:3

USA: ECHL

00:00Maine Mariners - Newfoundland 6:9
00:05Norfolk Admirals - Worcester Railers 3:4ot
01:00Adirondack Thunder - Reading Royals 2:3ot
01:00Atlanta Gladiators - South Carolina Stingrays 4:3pen
01:00Indy Fuel - Kalamazoo Wings 2:4
01:00Jacksonville IceMen - Savannah Ghost Pirates 2:3
01:00Orlando Solar Bears - Florida Everblades 4:3ot
01:30Fort Wayne Komets - Toledo Walleye 5:3
02:05Iowa Heartlanders - Cincinnati Cyclones 4:3ot
02:05Wichita Thunder - Tulsa Oilers 3:2ot
03:05Rapid City Rush - Kansas City 7:5
03:10Idaho Steelheads - Allen Americans 5:2
03:10Utah Grizzlies - Trois-Rivieres Lions 5:4
21:00Kalamazoo Wings - Indy Fuel 2:3
21:05Iowa Heartlanders - Cincinnati Cyclones 4:3ot
22:10Wheeling Nailers - Toledo Walleye 4:1
23:05Tulsa Oilers - Wichita Thunder 5:2
23:10Utah Grizzlies - Trois-Rivieres Lions 4:0

USA: FPHL

00:05Port Huron Prowlers - Binghamton Black Bears 5:3
01:00Danbury Hat Tricks - Carolina Thunderbirds 5:3
01:00Delaware Thunder - Motor City Rockers 3:6
01:30Columbus River Dragons - Mississippi Sea Wolves 7:2
01:30Watertown Wolves - Elmira Mammoth 1:5

USA: SPHL

00:00Knoxville Ice Bears - Pensacola Ice Flyers 3:4pen
00:30Macon Mayhem - Fayetteville Marksmen 4:2
02:00Vermilion County Bobcats - Birmingham Bulls 2:7
02:10Quad City Storm - Peoria Rivermen 2:3
22:00Macon Mayhem - Pensacola Ice Flyers 5:6ot
23:00Vermilion County Bobcats - Evansville Thunderbolts 2:4

USA: USHL

01:05Fargo Force - Omaha Lancers 3:4pen
01:05Sioux City - Tri-City Storm 3:4pen
01:05Sioux Falls Stampede - Lincoln Stars 5:3
01:05Youngstown Phantoms - USA -18 2:3
01:10Muskegon Lumberjacks - Madison Capitols 3:2
02:05Cedar Rapids - Waterloo Black Hawks 5:3
02:05Dubuque Fighting Saints - Des Moines Buccaneers 4:3ot
02:05Green Bay Gamblers - Chicago Steel 1:2

USA: NCAA

23:00RIT Tigers - Princeton Tigers 0:5
23:05Miami (Ohio) - Michigan State Spartans 0:4
00:07Michigan Tech Huskies - Minnesota State Mavericks 2:3pen
01:00Holy Cross Crusaders - New Hampshire Wildcats 3:2ot
01:00Michigan Wolverines - Harvard Crimson 4:1
01:00Providence Friars - Brown Bears 2:3
01:07North Dakota Fighting Hawks - Bemidji State Beavers 4:2
01:07St. Thomas Tommies - Lake Superior State Lakers 2:1
02:00Cornell Big Red - Connecticut Huskies 6:0
02:00Denver Pioneers - Omaha Mavericks 6:3
02:00Long Island Sharks - Ohio State Buckeyes 1:4
03:00Arizona State Sun Devils - Minnesota Golden Gophers 6:5ot
22:00Rensselaer Engineers - Vermont Catamounts 2:1

USA: PHF Vrouwen

01:00Boston Pride V - Toronto Six V 3:2ot
20:00Boston Pride V - Toronto Six V 3:7
20:00Montreal Force V - Metropolitan Riveters V 2:3

VERENIGD KONINKRIJK: Elite League

17:00Nottingham - Manchester 1:3
18:30Coventry - Belfast 3:5
19:00Fife - Cardiff 0:3

ZWEDEN: HockeyAllsvenskan

15:00AIK - Sodertalje 1:2ot
18:00Tingsryd - Kristianstad 1:4

ZWEDEN: HockeyEttan Norra

16:00Bodens - Vännäs 8:1
16:00Piteå - Sundsvall 7:1

ZWEDEN: HockeyEttan Sodra

16:00Kalmar - Karlskrona 2:1
16:00Troja/Ljungby - Borås 1:3
16:00Tyringe - Halmstad 3:4
16:00Vimmerby - Nybro 3:4ot

ZWEDEN: HockeyEttan Vastra

16:00Borlange - Dalen 3:2pen
16:00Forshaga - Eskilstuna Linden 4:3
16:00Koping - Tranås 2:3
16:00Lindloven - Mariestad 4:3ot
16:00Skövde - Surahammar 6:1

ZWEDEN: HockeyEttan Ostra

15:00Vallentuna - Visby-Roma 2:3
16:00Segeltorps IF - Arlanda 2:6
16:00Stromsbro IF - Enkoping 3:2pen
16:00Väsby - Tyreso Hanviken 3:0

ZWEDEN: SuperElit U20

12:00Lulea -20 - Modo -20 6:4
12:00Skelleftea -20 - Timra -20 9:1
14:00Brynäs -20 - Djurgarden -20 2:3ot
15:45Mora -20 - Leksand -20 4:3
16:00Frolunda -20 - Rogle -20 1:4
16:00Oskarshamn -20 - Sodertalje -20 5:8

ZWEDEN: SDHL Vrouwen

12:00Linkoping V - Lulea V 1:3
13:00Djurgarden V - Modo V 2:3ot

ZWITSERLAND: National League

15:45Davos - Rapperswil 2:1
20:00Zug - Zürich 4:6

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.