REFRESH

IJshockey » Gisteren » Alle Wedstrijden

FINLAND: Liiga

17:30Ässät - Jukurit 3:4
17:30JYP - Pelicans 0:3
17:30Kärpät - Ilves 3:4ot
17:30KooKoo - Hämeenlinna 1:2
17:30Tappara - SaiPa 4:2

RUSLAND: KHL

15:00Magnitogorsk - Kunlun 6:4
15:00Traktor Chelyabinsk - St. Petersburg 1:4
17:00Cherepovets - Jokerit 3:4ot
17:00Niznekamsk - Novosibirsk 0:3
17:10Dynamo Minsk - Podolsk 1:4
17:30CSKA Moskou - Nizhny Novgorod 2:5
17:30Dyn. Moscow - Vladivostok 1:2pen
17:30Yaroslavl - Omsk 3:2
18:30Dinamo Riga - Khabarovsk 1:2

TSJECHIË: Extraliga

17:00Trinec - Vitkovice 1:3
18:00Liberec - Mountfield HK 2:1

USA: NHL

01:00Detroit Red Wings - Nashville Predators 2:5
01:00Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning 2:3
01:00Ottawa Senators - New York Islanders 3:5
01:00Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets 5:4
01:30Buffalo Sabres - Anaheim Ducks 0:2
02:00St. Louis Blues - Florida Panthers 4:3ot
02:00Winnipeg Jets - Carolina Hurricanes 2:4
02:30Chicago Blackhawks - New York Rangers 2:6
03:00Edmonton Oilers - Minnesota Wild 1:4
04:30San Jose Sharks - Calgary Flames 5:3

ZWEDEN: SHL

19:00Malmo - Orebro 5:2

CANADA: OHL

01:00Kitchener Rangers - London Knights 2:6

CANADA: WHL

02:00Brandon Wheat Kings - Medicine Hat Tigers 6:4
02:00Prince Albert Raiders - Swift Current Broncos 4:5ot
04:05Seattle Thunderbirds - Kelowna Rockets 2:1pen

CANADA: QMJHL

01:00Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 4:6
01:00Sherbrooke Phoenix - Baie-Comeau Drakkar 2:1ot
00:00Charlottetown Islanders - Drummondville Voltigeurs 5:2

DENEMARKEN: Metal Ligaen

19:00Sonderjyske - Rungsted 5:2

EUROPA: Alps Hockey League

19:30UitgesteldBregenzerwald - Asiago -:-

FINLAND: Mestis

17:30Hokki - Hermes 2:1
17:30KeuPa - IPK 4:2
17:30Koovee - FPS 2:5
17:30SaPKo - Peliitat 8:1
17:30TUTO - K-Vantaa 1:4

FINLAND: Suomi-sarja

17:30Muik Hockey - RaaheK 7:4

FINLAND: SM-sarja U20 - Winnaarsronde

17:00Jokerit -20 - Lukko -20 4:1

ITALIË: IHL

18:00Varese - Unterland 5:6
18:45Como - Kaltern 4:3ot
19:00Pergine - Bressanone 5:2
20:00Toblach - Eppan 6:5ot

KAZACHSTAN: Championship

14:00Karaganda - Kulager 6:0
14:30Almaty - Temirtau 2:6

LETLAND: Optibet Hokeja Liga

18:00HK Dinaburga - Zemgale 1:4
18:00HK Olimp - Riga Prizma 9:6
18:15UitgesteldMogo - Liepaja -:-

LITOUWEN: Lietuvos Cempionatas

19:00Kaunas City - LTeam Select 11:2

NOORWEGEN: Division 1

19:00Lorenskog - Hasle/Loren 3:5

OEKRAÏNE: Superleague

17:45Donbass - Kramatorsk 6:2

RUSLAND: VHL

17:00AKM - Krasnoyarsk 1:0
17:00Dinamo St. Petersburg - SKA Neva St. Petersburg 3:2ot

RUSLAND: MHL

09:00Sakhalinskie Akuly - Atlant 1:3
10:00Amurskie Tigry - Kapitan 3:2pen
10:00Tayfun - Krasnaya Armiya 2:6
11:00Mikhaylov Academy -20 - Dyn. Moscow 2:3ot
14:00Ladya - Molot Perm 2:3pen
14:00Omskie Yastreby - Avto 7:3
15:00MHC Spartak - SKA-1946 0:3
15:00Sarmaty - Tolpar 3:6
15:00Sputnik Almetievsk - Sibirskie Snaipery 3:1
16:00Loko-76 - Belye Medvedi 3:0

RUSLAND: NMHL

11:00Dinamo Junior - Kursk 4:1
16:30Sokol Novocheboksarsk - Tverichi 5:7

SLOWAKIJE: 1. liga

17:30HC 19 Humenne - Levice 2:1
17:30Topolcany - Pov. Bystrica 4:3pen
17:30Zilina - Brezno 6:3
18:00Dubnica - Trnava 4:1
18:00Slovan Bratislava B - Skalica 4:3ot
20:15UitgesteldMartin - Ziar nad Hronom -:-

TSJECHIË: Chance Liga

17:30AZ Havirov - Sumperk 1:4
17:30Trebic - Poruba 3:1
18:00Prostejov - Jihlava 5:6
18:00Sokolov - Vsetin 1:4
18:00Usti - Kadan 5:0

TSJECHIË: 2. Liga - North

18:00Bilina - Letnany 5:8
18:00Jablonec - Decin 3:4

TSJECHIË: 2. Liga - East

18:00Kometa Brno B - Valasske Mezirici 3:2
18:00Zdar nad Sazavou - Hodonin 5:2

TSJECHIË: ULLH

20:00Masaryk University - Engineers Prague 5:0

USA: AHL

03:30UitgesteldBakersfield Condors - Ontario Reign -:-
03:30Stockton Heat - San Jose Barracuda 10:1

USA: ECHL

16:05Worcester Railers - Maine Mariners 7:6ot

VERENIGD KONINKRIJK: Challenge Cup - Play-offs

20:30Coventry - Belfast 3:2
20:30Dundee - Cardiff 4:2

WIT-RUSLAND: Extraleague

16:45Lida - Novopolotsk 2:5
17:00Brest - Lokomotiv Orsha 0:1
17:00Neman Grodno - Vitebsk 0:2

ZWEDEN: HockeyAllsvenskan

19:00AIK - Mora 2:1
19:00Almtuna - Sodertalje 3:2
19:00BIK Karlskoga - Vasterviks IK 2:3ot
19:00HV 71 - IF Bjorkloven 3:0
19:00Kristianstads - Vita Hasten 4:5
19:00Troja/Ljungby - Modo 1:2ot

ZWEDEN: AllEttan Norra

19:00Bodens - Kiruna AIF 1:2

ZWEDEN: AllEttan Södra

19:00Huddinge - Tyreso Hanviken 5:2
19:00Kalmar - Skövde 6:0
19:00Mariestad - Nybro 0:3
19:00Väsby - Dalen 5:2

ZWEDEN: SuperElit U20

19:00Rogle -20 - Vaxjo -20 6:5pen

ZWEDEN: SDHL Women

19:00Göteborg V - HV 71 V 0:8

ZWITSERLAND: MySports League

20:00Arosa - Bazel 3:2

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.