REFRESH

IJshockey » Vandaag » Alle Wedstrijden

DUITSLAND: DEL

19:30Schwenninger - Krefeld -:-

FINLAND: Liiga

17:30TPS Turku - IFK Helsinki -:-

RUSLAND: KHL

14:30Barys Nur-Sultan - Sochi -:-

USA: NHL

01:00New Jersey Devils - Philadelphia Flyers 3:0
01:00New York Rangers - Colorado Avalanche 3:7
03:00Vancouver Canucks - Boston Bruins 2:1pen
04:00Vegas Golden Knights - Dallas Stars 5:4

ZWEDEN: SHL

19:00Djurgardens - Vaxjo -:-
19:00Farjestad - Brynäs -:-
19:00Leksands - Frolunda -:-
19:00Linkopings - Oskarshamn -:-
19:00Lulea - Rogle -:-
19:00Timra - Skelleftea -:-

CANADA: OHL

01:00Flint Firebirds - Erie Otters 9:6
01:00Guelph Storm - Sarnia Sting 3:5
01:00Hamilton Bulldogs - Oshawa Generals 4:0
01:00Ottawa 67s - Peterborough Petes 4:3
01:30Windsor Spitfires - Owen Sound Attack 4:1

CANADA: WHL

02:00Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings 2:1
02:00Regina Pats - Medicine Hat Tigers 4:2
02:00Winnipeg Ice - Edmonton Oil Kings 2:3
03:00Lethbridge Hurricanes - Calgary Hitmen 3:2pen
04:00Kamloops Blazers - Vancouver Giants 7:1
04:05Everett Silvertips - Kelowna Rockets 5:3

CANADA: QMJHL

00:00Charlottetown Islanders - Drummondville Voltigeurs 5:2
01:00Shawinigan Cataractes - Blainville-Boisbriand Armada 7:1
00:00Cape Breton Eagles - Victoriaville Tigres -:-
00:00Halifax Mooseheads - Drummondville Voltigeurs -:-

DENEMARKEN: Metal Ligaen

19:00Rodovre - Odense -:-

EUROPA: Alps Hockey League

20:00Ritten - Cortina -:-
20:00Vipiteno - Asiago -:-
20:30Fassa - Zeller Eisbaren -:-
20:30Merano - Salzburg 2 -:-

HONGARIJE: Erste Liga

17:30Brasov - DAB -:-
17:30Gyergyoi - Ujpest -:-

KAZACHSTAN: Championship

08:00Altay Torpedo - Gornyak Rudny 2:3ot
14:00Karaganda - Kulager -:-
14:00Kokshetau - Beibarys Atyrau -:-
14:30Almaty - Temirtau -:-

NOORWEGEN: Fjordkraft-ligaen

18:00Lillehammer - Stavanger -:-
18:30Ringerike - Manglerud -:-
18:30Vålerenga - Gruner -:-
19:00Frisk Asker - Stjernen -:-

OEKRAÏNE: UHL

19:00Rulav Oddr - Sokil Kyiv -:-

POLEN: Polish Hockey League

18:00Tychy - Zaglebie -:-

RUSLAND: VHL

14:30Gornyak - Toross Neftekamsk -:-
16:00Lada - Zvezda Moscow -:-
16:30Bars - Tyumen -:-

RUSLAND: MHL

PauzeSakhalinskie Akuly - Atlant 2:2
2e PeriodeAmurskie Tigry - Kapitan 2:1
2e PeriodeTayfun - Krasnaya Armiya 1:1
15:00MHC Spartak - SKA-1946 -:-
15:00Sputnik Almetievsk - Sibirskie Snaipery -:-
16:00Loko-76 - Belye Medvedi -:-
17:00Krylya Sovetov - Russkie Vityazi -:-
17:00Mikhaylov Academy -20 - Dyn. Moscow -:-

RUSLAND: NMHL

1e PeriodeDinamo Junior - Kursk 1:0
15:00Dinamo 576 - Belgorod -:-
16:30Sokol Novocheboksarsk - Tverichi -:-
17:00UitgesteldArktika - Bobrov -:-
17:00SKA-GUOR Karelia - Rossosh -:-

SLOVENIË: Hokejska liga

18:15MK Bled - Jesenice -:-

SLOWAKIJE: 1. liga

17:30Trnava - Slowakije -18 -:-

USA: AHL

01:00UitgesteldHartford Wolf Pack - Belleville Senators -:-
01:00Syracuse Crunch - Cleveland Monsters 3:8
01:05Rochester Americans - Utica Comets 4:3ot
01:30Laval Rocket - Manitoba Moose 3:2
02:00Rockford IceHogs - Iowa Wild 4:3pen

USA: ECHL

01:00Atlanta Gladiators - Jacksonville IceMen 1:3
01:05Greenville Swamp Rabbits - Orlando Solar Bears 4:2
01:30Norfolk Admirals - Florida Everblades 2:4
01:35Cincinnati Cyclones - Wheeling Nailers 6:5
02:00Iowa Heartlanders - Toledo Walleye 0:4
02:05Tulsa Oilers - Utah Grizzlies 7:3
03:05Rapid City Rush - Kansas City 1:2
03:10Idaho Steelheads - South Carolina Stingrays 3:0

USA: FHL

01:00Danbury Hat Tricks - Watertown Wolves 4:1

WIT-RUSLAND: Extraleague

16:45Zhlobin - Yunost Minsk -:-
17:00Mogilev - Soligorsk -:-

ZWEDEN: SDHL Women

19:00Brynäs V - Leksands V -:-

ZWITSERLAND: National League

19:45Servette - Zürich -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.