Voetbal » 05.04.2024 » Alle Wedstrijden
BELGIË: Jupiler Pro League - Conference League Groep
19:45KV Mechelen - St. Truiden -:-DUITSLAND: Bundesliga
19:30Eintracht Frankfurt - Werder Bremen -:-FRANKRIJK: Ligue 1
20:00Lille OSC - Olympique Marseille -:-ITALIË: Serie A
19:45Salernitana - Sassuolo -:-NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie
19:00FC Dordrecht - De Graafschap -:-19:00MVV Maastricht - Helmond Sport -:-
19:00SC Cambuur - ADO Den Haag -:-
19:00Telstar - Jong PSV -:-
19:00TOP Oss - FC Eindhoven -:-
AFRIKA: CAF Champions League - Play-offs
19:00Mamelodi - Young Africans -:-21:00Al Ahly - Simba -:-
AFRIKA: Olympische Spelen Vrouwen - Kwalificatie
16:00Zambia V - Marokko V -:-17:00Nigeria V - Zuid-Afrika V -:-
ALGERIJE: 1e Divisie
15:45El Bayadh - Magra -:-22:00Biskra - JS Kabylie -:-
22:00Chlef - Saoura -:-
22:00MC Alger - US Souf -:-
ALGERIJE: Ligue 2
15:30Annaba - Olympique Magrane -:-15:30Hussein Dey - Mostaganem -:-
15:30MO Constantine - Olympique Akbou -:-
ARGENTINIË: Copa de la Liga Profesional
23:00Velez Sarsfield - Argentinos Jrs -:-ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
23:00River Plate 2 - Boca Juniors 2 -:-ARMENIË: Premier League
12:00West Armenia - Noah -:-ARMENIË: First League
12:00FC Gandzasar - Shirak 2 -:-AUSTRALIË: A-League
09:45WS Wanderers - Brisbane Roar -:-AUSTRALIË: NPL ACT
09:30Monaro Panthers - Canberra Olympic -:-AUSTRALIË: NPL Queensland
11:30Gold Coast Knights - Brisbane -21 -:-11:30Peninsula - Olympic FC -:-
AUSTRALIË: NPL South Australian
10:00Adelaide City - Campbelltown City -:-10:00South Adelaide - Modbury -:-
10:15NE Metrostars - Croydon -:-
AUSTRALIË: NPL Victoria
09:30Heidelberg - St Albans -:-09:45Dandenong City - Green Gully -:-
10:30Oakleigh - Port Melbourne Sharks -:-
AZERBEIDZJAN: Premier League
17:00Araz - Kapaz -:-AZERBEIDZJAN: I Liqa
11:00Zaqatala - Karvan -:-12:00Moik Baku - Shamakhi -:-
BANGLADESH: Premier League
10:15Abahani Limited - Fortis -:-10:15Brothers U. - Rahmatgonj MFS -:-
10:15Chittagong Abahani - Bashundara Kings -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
15:00Arsenal Dzyarzhynsk - Vitebsk -:-17:00FC Minsk - Smorgon -:-
BELARUS: Pershaya Liga
15:00Ostrovets - Energetik-BGU -:-BELGIË: Challenger Pro League
19:00SK Beveren - RSC Anderlecht -23 -:-19:00SV Zulte Waregem - Patro Eisden -:-
BELGIË: Pro League U21
18:30Deinze -21 - St. Truiden -21 -:-18:30Patro Eisden -21 - KAS Eupen -21 -:-
19:00Dender -21 - KV Kortrijk -21 -:-
19:00RFC Liege -21 - KV Oostende -21 -:-
19:00RWDM -21 - Westerlo -21 -:-
BOLIVIA: Primera División - Apertura
23:00The Strongest - SA Bulo Bulo -:-BRAZILIË: Acreano - Eerste fase
21:00Senador Guiomard - Acreano -:-BRAZILIË: Amapaense
00:00Macapa - Ypiranga AP -:-BRAZILIË: Matogrossense - Play-offs
00:00Luverdense - Mixto -:-BRAZILIË: Capixaba U20
19:00Porto Vitoria -20 - Desportiva Ferroviaria -20 -:-BRAZILIË: Goiano U20
19:30Aparecida EC -20 - Guanabara City -20 -:-19:30Aparecidense -20 - Itaberai -20 -:-
19:30Guapo M19 -20 - Jataiense -20 -:-
19:30Royal -20 - Trindade -20 -:-
BULGARIJE: Vtora liga
15:00Septemvri Sofia - Spartak -:-CHILI: Primera B
23:00Limache - Curico Unido -:-CHINA: Super League
08:30Changchun Yatai - Shanghai Shenhua -:-12:00Henan Songshan Longmen - Shenzhen Xinpengcheng -:-
12:35Beijing Guoan - Shanghai Port -:-
12:35Qingdao Hainiu - Shandong Taishan -:-
13:00Nantong Zhiyun - Meizhou Hakka -:-
CHINA: Jia Competitie
08:00Yanbian Longding - Chongqing Tonglianglong -:-08:30Foshan Nanshi - Dalian Yingbo -:-
08:30Jiangxi Lushan - Yunnan Yukun -:-
12:30Guangzhou FC - Shanghai Jiading Huilong -:-
CHINA: Yi Competitie
08:00Dalian Kuncheng - Xian Ronghai -:-08:00Langfang Glory City - Taian Tiankuang -:-
08:30Shanghai Port B - Shenzhen Juniors -:-
11:00Haikou Mingcheng - Guangxi Lanhang -:-
12:30Nantong Haimen - Hubei Istar -:-
12:30Rizhao Yuqi - Shandong Taishan B -:-
COLOMBIA: Primera A - Apertura
22:00Envigado - Pereira -:-00:10Atl. Nacional - Fortaleza -:-
COLOMBIA: Primera B - Apertura
00:00Real Cundinamarca - U. Magdalena -:-21:30Tigres - Huila -:-
COLOMBIA: Liga Vrouwen
22:00Dep. Cali V - Cucuta V -:-CONGO: Ligue 1
15:00Kondzo - Juk -:-CYPRUS: Division 2 - Championship Play-Offs
17:00Omonia 29th May - Paralimni -:-DENEMARKEN: Superliga - Degradatiegroep
18:00Lyngby BK - Odense BK -:-DENEMARKEN: 1st Division - Degradatiegroep
18:00AC Horsens - Hillerod -:-18:00B.93 - FC Helsingør -:-
DE SEYCHELLEN: Premier League
12:00Anse Reunion - Foresters FC -:-15:00Saint Louis - Cote d'Or -:-
DJIBOUTI: Division 1
23:00ASAS - Garde-Cotes -:-19:00CF GR/SIAF - CDC Q7 -:-
DUITSLAND: 2. Bundesliga
17:30Hansa Rostock - SV Wehen Wiesbaden -:-17:30SC Paderborn - Hertha BSC -:-
DUITSLAND: 3e Liga
18:00FC Ingolstadt - Arminia Bielefeld -:-DUITSLAND: Regionale Liga Noord
18:00Eimsbutteler - Teutonia Ottensen -:-DUITSLAND: Regionalliga Nordost
17:00Jena - Energie Cottbus -:-18:00BFC Dynamo - Hertha II -:-
DUITSLAND: Regionale Liga West
18:30Köln II - SC Paderborn II -:-18:30Rodinghausen - Wiedenbruck -:-
DUITSLAND: Regionalliga Bayern
18:00Buchbach - Schalding -:-18:00Illertissen - Bayern München II -:-
DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord
17:00Dynamo Schwerin - Rostocker FC -:-18:30Hertha Zehlendorf - TB Berlin -:-
DUITSLAND: Oberliga Hamburg
18:00Halstenbek-Rellingen - Harksheide -:-18:30Suderelbe - Turkiye Wilhelmsburg -:-
18:30Victoria Hamburg - Niendorfer TSV -:-
DUITSLAND: Oberliga Bremen
18:30Oberneuland - Blockdiek -:-DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen
18:30Heeslinger - Rotenburger -:-DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
18:00Morlautern - Arminia Ludwigshafen -:-DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord
17:30Eichstatt - Feucht -:-18:00ATSV - Wurzburger FV -:-
DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd
18:301860 München II - Deisenhofen -:-DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg
17:00Bietigheim-Bissingen - Pforzheim -:-18:00Nottingen - Hollenbach -:-
DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid
17:001. FC Heidenheim -19 - Augsburg -19 -:-ECUADOR: Serie B
01:00Gualaceo - Nueve de Octubre -:-ENGELAND: Championship
20:00Rotherham United FC - Plymouth Argyle -:-ENGELAND: Isthmian League Premier Division
19:45Cray Wanderers - Hashtag -:-ENGELAND: Premier League 2
19:00Newcastle United -21 - West Bromwich Albion FC -21 -:-19:00Norwich City FC -21 - Southampton -21 -:-
19:00West Ham United -21 - Derby County -21 -:-
ENGELAND: Professional Development League
19:00Sheffield United -21 - Burnley -21 -:-ESTLAND: Meistriliiga
17:00Nomme Utd - Tammeka -:-ETHIOPIË: Premier League
14:00Ethiopia Bunna - Hawassa -:-17:00Fasil Kenema - Dire Dawa -:-
EUROPA: EK Vrouwen - Kwalificatie - League A
17:00Noorwegen V - Finland V -:-17:00Tsjechië V - Denemarken V -:-
17:15Italië V - Nederland V -:-
17:45IJsland V - Polen V -:-
19:30Oostenrijk V - Duitsland V -:-
19:45België V - Spanje V -:-
20:00Engeland V - Zweden V -:-
20:10Frankrijk V - Ierland V -:-
EUROPA: EK Vrouwen - Kwalificatie - League B
14:00Slowakije V - Israël V -:-16:00Oekraïne V - Kosovo V -:-
16:45Hongarije V - Azerbeidzjan V -:-
17:00Servië V - Schotland V -:-
18:00Zwitserland V - Turkije V -:-
19:00Noord-Ierland V - Malta V -:-
19:15Wales V - Kroatië V -:-
20:45Portugal V - Bosnië en Herzegovina V -:-
EUROPA: EK Vrouwen - Kwalificatie - League C
12:00Armenië V - Roemenië V -:-12:00Kazachstan V - Bulgarije V -:-
15:30Letland V - Noord-Macedonië V -:-
15:30Montenegro V - Andorra V -:-
15:30Slovenië V - Moldavië V -:-
16:00Cyprus V - Belarus V -:-
16:00Georgië V - Litouwen V -:-
18:00Griekenland V - Faeröer Eilanden V -:-
18:30Luxemburg V - Albanië V -:-
EUROPA: EK -19 - Vrouwen - Kwalificatie - Ronde 2 - Competitie B
10:00Kosovo -19 V - Luxemburg -19 V -:-14:00Israël -19 V - Gibraltar -19 V -:-
FAERÖEREILANDEN: 1. Deild
14:00Argir - Klaksvik 2 -:-FINLAND: Kakkonen - Groep B
16:30Inter Turku 2 - HJS -:-FRANKRIJK: National
18:30Epinal - Nimes Olympique -:-18:30GOAL FC - Cholet -:-
18:30Le Mans - Avranches -:-
18:30Martigues - Villefranche -:-
18:30Orleans - Marignane GCB -:-
18:30Red Star - Niort FC -:-
18:30Versailles - Dijon FCO -:-
FRANKRIJK: National 2 - Group A
18:00Le Puy-en-Velay - Bourgoin Jallieu -:-FRANKRIJK: National 2 - Group B
18:00La Roche - Libourne -:-FRANKRIJK: National 2 - Group C
17:00Bastia-Borgo - Boulogne -:-GHANA: Premier League
16:00Nations FC - Great Olympics -:-GHANA: Division One League
16:00Tamale City - VC Warriors -:-GUINEE: Ligue 1
17:00Flamme Olympique - Kamsar -:-17:00Loubha - Sequence -:-
17:00Wakriya - Hafia -:-
HONDURAS: Nationale Liga - Clausura
00:00Vida - Marathon -:-02:15Real Sociedad - Olimpia -:-
HONGARIJE: OTP Bank Liga
19:00Ujpest - Zalaegerszeg -:-IERLAND: Premier Division
19:45Bohemians - Waterford -:-19:45Derry City - Dundalk -:-
19:45Drogheda - Shelbourne -:-
19:45St. Patricks - Shamrock Rovers -:-
IERLAND: 1e Divisie
19:45Bray - Athlone -:-19:45Cork City - Cobh Ramblers -:-
19:45Finn Harps - UC Dublin -:-
19:45Kerry - Longford -:-
19:45Wexford - Treaty United -:-
IJSLAND: Beker
20:15Hafnir - KM Reykjavik -:-20:15Hamar - Hviti -:-
20:15Haukar - Afrika Reykjavik -:-
20:15KH Hlidarendi - Reynir -:-
20:15Smari - Arbaer -:-
20:15Spyrnir - Hottur / Huginn -:-
20:15Tindastoll - Samherjar -:-
INDIA: ISL
15:00Goa - Hyderabad -:-INDIA: I-League
12:00Rajasthan United - Delhi FC -:-14:30Churchill Brothers - Aizawl -:-
IRAK: Super League
16:00Al-Hudod - Karbala -:-16:00Al Minaa - Al Karkh -:-
16:00Al Najaf - Al Naft -:-
16:00Naft Missan - Naft Al-Basra -:-
16:00Newroz - Baghdad FC -:-
ISRAËL: Leumit Competitie
14:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa -:-14:00H. Akko - H. Kfar Saba -:-
14:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan -:-
14:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias -:-
ISRAËL: Liga Alef North
11:00Hapoel Bueine - Ironi Baka -:-11:00H. Raanana - Hapoel Kaukab -:-
11:00M. Kiryat Ata-Bialik - Maccabi Nujeidat Ahmad -:-
11:00Tayibe - Tzeirei Kafr Kanna -:-
11:00Tzeirey Um El Fahem - Kiryat Yam -:-
ISRAËL: Liga Alef South
11:00Agudat Sport Ashdod - H. Herzliya -:-11:00H. Bikat Hayarden - M. Ironi Kiryat Malachi -:-
11:00Shimshon Tel Aviv - SC Dimona -:-
ITALIË: Serie B
19:30Bari - Cremonese -:-ITALIË: Serie C - Groep B
19:45Sestri Levante - Pineto -:-ITALIË: Serie C - Groep C
19:45Foggia - Casertana -:-JORDANIË: Premier League
20:30Al Ahli - Moghayer Al Sarhan -:-20:30Al Wehdat - Al Hussein -:-
20:30Aqaba - Al-Faisaly Amman -:-
KAZACHSTAN: First Division
10:00FK Akzhayik - Ekibastuz -:-12:00Arys - Kaspij Aktau -:-
12:00FK Kyran - Turkistan -:-
KROATIË: HNL
17:00Rudes - NK Osijek -:-KROATIË: Prva NL
14:50Sesvete - Solin -:-LETLAND: Virsliga
16:00Auda - Valmiera -:-LITOUWEN: I Lyga
14:00Tauras - Banga 2 -:-16:00Babrungas - Ekranas -:-
16:00Kauno Zalgiris 2 - BE1 NFA -:-
16:00Nevezis Kedainiai - Siauliai 2 -:-
17:00Neptunas - BFA Vilnius -:-
MACAU: Elite League
12:00Chao Pak Kei - Gala -:-14:00University of Macau - Sporting Macau -:-
MALTA: Challenge League - Degradatiegroep
19:30Lija - Zejtun -:-MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Atl. Morelia - Leones Negros -:-04:05Tepatitlan de Morelos - Tlaxcala -:-
MEXICO: Liga Premier Serie A
00:00Inter Playa Del Carmen - Montaneses -:-MEXICO: Liga Premier Serie B
23:00Chilangos - Dongu -:-MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
17:00Mazatlan FC -23 - U.N.A.M. -23 -:-23:45Tijuana -23 - Necaxa -23 -:-
MONGOLIË: Premier League
12:15Deren - Falcons -:-MYANMAR: MNL League Cup
10:00Glory Goal - Kachin United -:-10:00Mahar United - Yangon Utd -:-
10:30Rakhine United - Shan Utd -:-
NEDERLAND: Divisie 1 -18 - Spring Season
14:00Feyenoord -18 - FC Utrecht -18 -:-NIGERIA: NPFL
16:00Sunshine Stars - Bayelsa United -:-NOORWEGEN: Division 3 - Group 4
17:00Tiller - Mosjoen -:-OEGANDA: Premier League
14:00Gadaffi - Kampala City -:-14:00Mbarara City - Maroons -:-
17:00Vipers - UPDF -:-
OEKRAÏNE: Persha Liga - Degradatiegroep
10:00FC Chernihiv - Khust -:-10:30Kremin - Bukovyna -:-
OEKRAÏNE: Persha Liga - Promotie groep
11:00Prykarpattya - Livyi Bereg -:-OEKRAÏNE: U19 League
10:00Veres Rivne -19 - Obolon Kiev -19 -:-OEZBEKISTAN: Super League
15:15Bunyodkor - Din. Samarkand -:-15:15Sogdiana - Qizilqum -:-
OOSTENRIJK: Bundesliga - Degradatiegroep
18:30SCR Altach - WSG Tirol -:-OOSTENRIJK: 2. Liga
17:10First Wenen - St. Polten -:-17:10Horn - Lafnitz -:-
17:10Kapfenberg - SV Ried -:-
17:10Stripfing - Liefering -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost
18:00Leobendorf - Marchfeld -:-18:00Neusiedl - Austria (Am) -:-
18:30Favoritner - Drassburg -:-
18:30SK Rapid (Am) - Wiener Viktoria -:-
18:30SV Oberwart - Donaufeld Wien -:-
18:30TWL Elektra - Kremser -:-
18:30Wiener - Traiskirchen -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal
18:00Allerheiligen - LASK (Am) -:-18:00Deutschlandsberger - Weiz -:-
18:00Union Gurten - SV Ried (Am) -:-
18:00Vocklamarkt - Wallern/St Marienkirchen -:-
18:30Voitsberg - Vorwarts Steyr -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie West
18:00TSV St. Johann - Bischofshofen -:-OOSTENRIJK: Burgenland
18:00ASV Siegendorf - Leithaprodersdorf -:-18:00USVS Rudersdorf - Kohfidisch -:-
18:30Deutschkreutz - Parndorf -:-
OOSTENRIJK: Karnten
17:30SV Spittal - Volkermarkt -:-17:30Treibach - Kottmannsdorf -:-
OOSTENRIJK: Niederosterreich
18:30Korneuburg - St. Peter in der Au -:-18:30Kottingbrunn - St. Polten (Am) -:-
18:30Schrems - SCU Kilb -:-
18:30Waidhofen/Thaya - Rohrbach -:-
OOSTENRIJK: Oberosterreich
18:00Edelweiss - Dietach -:-18:00Micheldorf - ASK St.Valentin -:-
18:00Mondsee - Perg -:-
18:30Ostermiething - SPG Wels II -:-
OOSTENRIJK: Salzburg
18:00Burmoos - Adnet -:-18:00Strasswalchen - Seekirchen -:-
18:00UFC Hallein - Thalgau -:-
18:30SAK 1914 - Grodig -:-
OOSTENRIJK: Steiermark
18:00Furstenfeld - Tillmitsch -:-18:00Heiligenkreuz - TSV Hartberg (Am) -:-
18:00Hohenhaus Schladming - Koflach -:-
18:00Ilzer SV - Lafnitz (Am) -:-
18:00Kalsdorf - Lebring -:-
18:00Stadtwerke Bruck/Mur - SV Frauental -:-
18:00SV Union Gnas - Weinland Gamlitz -:-
OOSTENRIJK: Tirol
18:00SC Kundl - Kitzbuhel -:-18:30SV Worgl - Kematen -:-
OOSTENRIJK: Wien
17:00Stammersdorf - Stadlau -:-17:30Schwechat - SV Donau -:-
PARAGUAY: Primera División - Apertura
23:00Tacuary - General Caballero JLM -:-PARAGUAY: Division Intermedia
21:00Colegiales - Encarnacion FC -:-21:00Deportivo Santani - Atl. Tembetary -:-
21:00Fernando de la Mora - 3 de Febrero -:-
21:00Independiente F.B.C. - Guairena -:-
21:00Resistencia - Pastoreo -:-
21:00Rubio Nu - 12 de Junio -:-
21:00San Lorenzo - Martin Ledesma -:-
21:00Sp. Carapegua - Recoleta -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
20:30Grau - Sport Boys -:-POLEN: Ekstraklasa
17:00Cracovia - LKS Lodz -:-19:30Radomiak Radom - Rakow -:-
POLEN: I Liga
17:00Górnik Łęczna - Podbeskidzie -:-19:30Arka - Chrobry Glogow -:-
POLEN: Division 2
17:00Elblag - LKS Lodz II -:-18:00Skra - Zagłębie Lubin II -:-
19:45Kotwica Kolobrzeg - Pogon Siedlce -:-
POLEN: III Liga - Group I
18:00Skierniewice - Belchatow -:-POLEN: III Liga - Group II
15:30Swit Skolwin - Swinoujscie -:-PORTUGAL: Liga Portugal
20:15SC Farense - Boavista -:-PORTUGAL: Liga Portugal 2
18:00CD Nacional - AVS -:-QATAR: QSL
19:30Al-Duhail - Al-Sadd -:-19:30Al-Wakra - Al Arabi -:-
ROEMENIË: Liga 1 - Championship Play-Offs
18:30Sepsi Sf. Gheorghe - Farul Constanta -:-ROEMENIË: Liga 1 - Degradatiegroep
15:30UTA Arad - FC Botosani -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 1 - Promotie groep
15:00FC Bacau - Stiinta Miroslava -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 2 - Degradatiegroep
15:00CSM Ramnicu Sarat - Braila -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4 - Degradatiegroep
15:00FC Pucioasa - Moreni -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4 - Promotie groep
15:00CS Din. Bucuresti - Popesti Leordeni -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5 - Degradatiegroep
15:00Odorheiu - Targu Secuiesc -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5 - Promotie groep
15:00Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6 - Promotie groep
15:00Cetatea - Ramnicu Valcea -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7 - Degradatiegroep
15:00CS Universitatea Craiova 2 - Lupac -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7 - Promotie groep
15:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8 - Degradatiegroep
15:00Ineu - Teuz Cermei -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8 - Promotie groep
15:00Phoenix Buzias - Peciu Nou -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9 - Degradatiegroep
15:00Viitorul Cluj - Avantul Reghin -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9 - Promotie groep
15:00Gloria 2018 Bistrita - ACS Medias -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10 - Degradatiegroep
15:00Baia Mare - Satu Mare -:-15:00Baile Felix - Victoria Carei -:-
15:00Minerul Ocna Dej - Sanatatea Cluj -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10 - Promotie groep
15:00CSM Zalau - CSM Satu Mare -:-RUSLAND: Youth League
09:00FK Strogino Moscow -19 - Baltika -19 -:-11:00Chertanovo M. -19 - Nizhny Novgorod -19 -:-
11:00FK Rostov -19 - Ural -19 -:-
11:00Samara -19 - Rubin Kazan -19 -:-
13:00Akhmat Grozny -19 - F. Voronezh -19 -:-
13:00CSKA Moskou -19 - Zenit St Petersburg -19 -:-
13:00FK Krasnodar -19 - Sp. Moskou -19 -:-
13:00Lokomotiv Moskou -19 - UOR 5-Yegoryevsk -19 -:-
14:00FK Orenburg -19 - FC Dinamo Moskou -19 -:-
15:00PFC Sochi -19 - Konoplev Academy -19 -:-
RWANDA: Premier League
14:00Marines - Bugesera -:-17:00AS Kigali - APR -:-
SAOEDI-ARABIË: Premier League
20:00Al-Ittihad FC - Al-Taawon -:-20:00Al Khaleej - Al-Hilal -:-
20:00Al Wehda - Al Ahli SC -:-
20:00Damac - Al Nassr Riyadh -:-
SCHOTLAND: Lowland League
19:45Hearts B - East Stirlingshire -:-SERVIË: Srpska Liga - Belgrade
15:00Brodarac - Zvezdara -:-SIERRA LEONE: Premier League
17:15Old Edwardians - Ports Authority -:-17:15Real Republicans - SLIFA -:-
SLOVENIË: Prva liga
19:15NK Aluminij - NK Maribor -:-SLOWAKIJE: Nike liga - Championship Play-Offs
16:30MŠK Žilina - Slovan Bratislava -:-SLOWAKIJE: 4. liga - Bratislava
18:30MSK Senec - Rovinka -:-SPANJE: LaLiga2
19:30Amorebieta - Ferrol -:-19:30Elche - R. Oviedo -:-
SPANJE: Segunda RFEF - Group 2
18:00Tudelano - Athletic Bilbao B -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 4
12:00Alaves C - Urduliz -:-15:00CD Vitoria - Derio -:-
18:30Durango - Aurrera Ondarroa -:-
18:30Pasaia - Portugalete -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 12
21:00Ibarra - CD Marino -:-21:00Villa Santa Brigida - Panaderia -:-
TSJAAD: Premiere Division - LPFN
16:00As Dgssie - Foullah Edifice -:-TSJECHIË: FNL
17:00Vlasim - Zizkov -:-TSJECHIË: CFL - Group B
17:00Usti n. L. - Brozany -:-TSJECHIË: MSFL
16:00Hlucin - Uhersky Brod -:-16:00Zlinsko - SK Hranice -:-
TSJECHIË: Division E
17:30Batov - Skastice -:-TSJECHIË: Jihocesky KP
16:30Rudolfov - Trhove Sviny -:-17:00Hluboka nad Vltavou - Olesnik -:-
TSJECHIË: Plzensky KP
17:00Petrin Plzen B - Nepomuk -:-TSJECHIË: Zlinsky KP
17:00Luhacovice - Osvetimany -:-TSJECHIË: U19 League
10:00Zlin -19 - FC Zbrojovka Brno -19 -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Boston River - Defensor Sp. -:-USA: MLS Next Pro
01:00Houston Dynamo 2 - Minnesota 2 -:-VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1
19:00Al Fujairah - Al Urooba -:-19:00Al Rams - Al-Taawon -:-
19:00Al Thaid - Dubai City -:-
19:00Masfut - Gulf United -:-
VIETNAM: V.Competitie 1
12:00Nam Dinh - Binh Dinh -:-13:15Hai Phong - Thanh Hoa -:-
VIETNAM: V.League 2
09:00Phu Tho - TTBD Phu Dong -:-12:00Binh Phuoc - Hue -:-
WALES: Cymru Premier - Championship Play-Offs
19:45Bala Town - Newtown -:-19:45TNS - Caernarfon -:-
WALES: Cymru Premier - Degradatiegroep
19:45Haverfordwest - Barry -:-WERELD: Club Vriendschappelijk
16:00SJK Akatemia (Fin) - KPV (Fin) -:-WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen
11:00Zuid-Korea V - Filipijnen V -:-ZUID-AFRIKA: Motsepe Foundation Championship
14:00Casric Stars - Pretoria U. -:-ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
23:00Caracas (Ven) - Atletico-MG (Bra) -:-23:00Rosario (Arg) - Penarol (Uru) -:-
01:00Liverpool M. (Uru) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
01:00Palestino (Chi) - Bolivar (Bol) -:-
01:00Talleres Cordoba (Arg) - Sao Paulo (Bra) -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
23:00Deportivo Garcilaso (Per) - Metropolitanos (Ven) -:-01:00Sp. Luqueño (Par) - Racing Club (Arg) -:-
01:00U. Catolica (Ecu) - Cruzeiro (Bra) -:-
03:00Always Ready (Bol) - Ind. Medellin (Col) -:-
03:00Tomayapo (Bol) - Delfin (Ecu) -:-
ZUID-KOREA: K3 League
07:00Daejeon Korail - Gimhae -:-ZWEDEN: 1e Divisie - Noord
18:00Taby - Sollentuna -:-ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland
18:00Grebbestad - Ahlafors IF -:-18:30Vanersborgs FK - Kongahalla -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand
19:00Farsta - Viggbyholms -:-ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Götaland
18:00IFK Hassleholm - Kristianstad -:-ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand
18:00Mjolby AI FF - Atvidaberg -:-18:30Nacka Iliria - Syrianska -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland
18:00Lindome - Qviding -:-18:30Tord - Landvetter -:-
ZWITSERLAND: Challenge Competitie
19:15Nyonnais - Baden -:-ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1
19:30Yverdon II - Pully -:-Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.