Voetbal » 16.05.2024 » Alle Wedstrijden
SPANJE: LaLiga
19:30Las Palmas - Real Betis -:-21:30Almeria - Barcelona -:-
22:00Real Sociedad - Valencia -:-
ALGERIJE: U21 League
18:00Ben Aknoun -21 - Biskra -21 -:-18:00Chlef -21 - Khenchela -21 -:-
18:00El Bayadh -21 - Kabylie -21 -:-
18:00MC Alger -21 - USM Alger -21 -:-
18:00Oran -21 - Setif -21 -:-
18:00Saoura -21 - Paradou -21 -:-
18:00US Souf -21 - Magra -21 -:-
ARGENTINIË: Copa Argentina
22:10Dep. Riestra - Newells Old Boys -:-ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
00:00River Plate 2 - Banfield 2 -:-00:00Talleres Cordoba 2 - Huracan 2 -:-
20:00Defensa y Justicia 2 - Union Santa Fe 2 -:-
20:00Platense 2 - Sarmiento Junin 2 -:-
20:00Velez Sarsfield 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-
00:00Atletico Tucuman 2 - Instituto 2 -:-
00:00Lanus 2 - Boca Juniors 2 -:-
ARMENIË: Premier League
16:00Urartu - Alashkert -:-18:00Noah - Ararat-Armenia -:-
ARMENIË: First League
13:00UitgesteldAlashkert 2 - Shirak 2 -:-13:00UitgesteldArarat 2 - Lernayin Artsakh -:-
13:00UitgesteldArarat-Armenia 2 - Nikarm -:-
13:00UitgesteldNoah 2 - Mika Jerevan -:-
13:00UitgesteldPyunik 2 - Onor -:-
13:00UitgesteldSyunik - Andranik -:-
13:00UitgesteldUrartu 2 - BKMA 2 -:-
14:00Syunik - Nikarm -:-
15:00Andranik - Shirak 2 -:-
15:00Ararat 2 - BKMA 2 -:-
AUSTRALIË & OCEANIË: OFC Champions League
03:00Magenta (Nca) - Vaivase-Tai (Sam) -:-06:00Pirae (Tah) - Ifira Black Bird (Van) -:-
AZERBEIDZJAN: I Liqa
14:00Araz Saatli - Imisli FK -:-14:00Difai Agsu - Moik Baku -:-
14:00Karvan - Mingachevir -:-
14:00Lokbatan - Shamakhi -:-
14:00Zaqatala - Iravan -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
17:00Smorgon - Isloch -:-BHOETAN: Premier League
12:00Phuentsholing - BFF Academy -19 -:-BRAZILIË: Serie B
00:00America MG - Mirassol -:-00:00Brusque - Operario -:-
00:00Ituano - Sport Recife -:-
02:30Ceara - Amazonas -:-
02:30Paysandu - Goias -:-
02:30Ponte Preta - Santos -:-
BRAZILIË: Mineiro 2
00:30Aymores - Tupi-MG -:-01:00Caldense - Boa -:-
01:00Nacional de Muriae - Democrata SL -:-
01:00North Esporte Clube - Varginha -:-
01:00URT - Mamore -:-
BRAZILIË: Copa Espirito Santo - Eerste fase
00:00Real Noroeste - Rio Branco ES -:-BRAZILIË: Brasileiro U20
21:30Botafogo -20 - Ceara -20 -:-00:00UitgesteldFortaleza -20 - Internacional -20 -:-
CHILI: Primera B
01:00Limache - S. Morning -:-CHINA: Super League
13:35Shandong Taishan - Shenzhen Xinpengcheng -:-COLOMBIA: Copa Colombia
01:00Santa Fe - Bucaramanga -:-DENEMARKEN: Superliga - Championship Play-Offs
18:00Aarhus GF - Silkeborg IF -:-20:00FC Kopenhagen - FC Midtjylland -:-
DENEMARKEN: Superliga - Degradatiegroep
18:00Hvidovre IF - Odense BK -:-DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF
00:00Atletico Pantoja - San Cristobal -:-00:00Moca - Atlantico -:-
00:00Universidad O&M - Delfines Del Este -:-
00:00Vega Real - Cibao -:-
DUITSLAND: Oberliga Hessen
19:30Eddersheim - Baunatal -:-ECUADOR: Serie B
02:00San Antonio - Guayaquil City -:-EGYPTE: Premier League
18:00Enppi - Future FC -:-18:00National Bank Egypt - Al Masry -:-
ENGELAND: Championship - Play-offs
21:00Leeds United FC - Norwich City FC -:-ENGELAND: Premier League Cup - Play-offs
20:00Fulham -21 - Tottenham Hotspur -21 -:-ETHIOPIË: Premier League
14:00Welayta Dicha - Ethiopia Nigd Bank -:-17:00Fasil Kenema - Wolkite Ketema -:-
FINLAND: Kakkonen - Groep C
18:00Hercules - TP-47 -:-IJSLAND: Beker
21:15Fylkir - Kopavogur -:-21:15Grindavik - Vikingur Reykjavik -:-
21:15Keflavik - Akranes -:-
21:30Stjarnan - KR Reykjavik -:-
IRAK: Stars League
17:00Al Naft - Al-Qassim -:-IRAN: Division 1
16:00Astara - Ario Eslamshahr -:-16:00Damash Gilan - Mes Soongoun -:-
16:00Saipa - Shahre Raz -:-
16:30Khooshe Talaee - Pars Janoobi Jam -:-
17:45Naft Gachsaran - Naft M.I.S -:-
17:45Shahin Bandar Ameri - Kheybar Khorramabad -:-
IRAN: Hazfi Cup
16:45Chadormalu - Aluminium Arak -:-17:30Gol Gohar - Havadar SC -:-
17:30Tractor-Sazi - Mes Rafsanjan -:-
18:00Sepahan - Malavan -:-
KAZACHSTAN: First Division
13:00Aktobe 2 - SD Family -:-13:00Ekibastuz - Altai -:-
13:00FK Akzhayik - Zhetisay -:-
15:00Kaspij Aktau - Kaisar Kyzylorda 2 -:-
15:00Khan Tengri - Turkistan -:-
15:00Taraz - Ulytau -:-
KOEWEIT: Premier League - Championship Play-Offs
18:10Al Qadisiya - Al Arabi -:-20:25Al Salmiya - Al Kuwait -:-
LETLAND: Virsliga
17:00BFC Daugavpils - Metta -:-17:00Tukums 2000 - Grobina -:-
LETLAND: Beker
18:00Bauskas - Alberts -:-LIBANON: Premier League - Verliezersronde
15:00Al Ahli Nabatiya - Al Ghazieh -:-15:00Al Hikma - Tadamon -:-
15:00Al Sahel - Tripoli -:-
LIBANON: Premier League - Winnaarsronde
15:00Nejmeh SC - Al Ansar -:-15:00Racing - Al Ahed -:-
MONGOLIË: Premier League
10:15Falcons - Khovd -:-13:15Khaan Khuns-Erchim - Deren -:-
NOORWEGEN: Eliteserien
18:00FK Bodø/Glimt - Tromsø IL -:-18:00FK Haugesund - Kristiansund -:-
18:00Fredrikstad - Strömsgodset IF -:-
18:00Odd - Molde FK -:-
18:00Rosenborg BK - KFUM Oslo -:-
18:00Sarpsborg 08 - HamKam -:-
18:00SK Brann - Sandefjord -:-
18:00Viking - Lillestrøm SK -:-
NOORWEGEN: OBOS-ligaen
17:00Mjøndalen IF - Åsane -:-18:00Aalesund - Sogndal -:-
18:00Levanger - Ranheim -:-
18:00Raufoss - Moss -:-
18:00Sandnes - Bryne -:-
18:00Stabaek - Lyn -:-
18:00Start - Egersund -:-
18:00Vålerenga - Kongsvinger -:-
NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1
17:00Arendal - Jerv -:-19:00Orn - Eik-Tonsberg -:-
NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 2
14:00Kjelsås - Vålerenga 2 -:-17:00Strindheim - Tromsdalen -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 1
18:00Fana - Ardal -:-18:00Floro - Forde -:-
18:30Froya - Bjarg -:-
18:30OS - Stord -:-
19:00Djerv 1919 - Sandviken -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 2
18:00Fram - Pors -:-18:30Vigor - Staal Jorpeland -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 3
18:00Ullern - Nordstrand -:-19:00Assiden - Askollen -:-
19:00Oppsal - Gamle Oslo -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 4
18:30Rana FK - Mosjoen -:-19:00Nardo - Verdal -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 5
19:30Funnefoss/Vormsund - Bjorkelangen -:-OEZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Buxoro - Shortan Guzor -:-15:00Kokand 1912 - Mashal Muborak -:-
OOSTENRIJK: Karnten
18:00SC Landskron - St. Jakob/Ros -:-18:30Donau Klagenfurt - Treibach -:-
19:09KAC 1909 - Volkermarkt -:-
OOSTENRIJK: Salzburg
18:00Union Henndorf - UFC Hallein -:-OOSTENRIJK: Wien
18:30ASV 13 Wien - SV Donau -:-RUSLAND: FNL
14:00Tyumen - SKA Khabarovsk -:-16:00Leningradets - Arsenal Tula -:-
17:00Volgar-Astrakhan - Neftekhimik -:-
17:30Yaroslavl - Akron Togliatti -:-
18:30T. Moskou - Kuban -:-
SAOEDI-ARABIË: Premier League
17:00Al Taee - Al Fateh -:-20:00Al Khaleej - Al-Ittihad FC -:-
20:00Al Wehda - Al-Raed -:-
SOMALIË: National league
14:30Heegan - Sahafi -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00Dodoma Jiji - Simba -:-18:00Kinondoni MC - Singida Fountain Gate -:-
TSJECHIË: FORTUNA:LIGA - Degradatiegroep
17:00Bohemians - MFK Karvina -:-17:00FC Zlin - SK Dynamo Ceske Budejovice -:-
17:00FK Jablonec - FK Pardubice -:-
USA: MLS
01:30CF Montreal - Columbus Crew -:-01:30Cincinnati - Atlanta Utd -:-
01:30DC United - New York Red Bulls -:-
01:30Orlando City - Inter Miami -:-
01:30Philadelphia Union - New York City -:-
02:30Austin FC - Houston Dynamo -:-
02:30Chicago Fire - Charlotte -:-
02:30Minnesota - Los Angeles Galaxy -:-
02:30Nashville SC - Toronto FC -:-
02:30St. Louis City - Los Angeles FC -:-
03:30Colorado Rapids - Vancouver Whitecaps -:-
03:30Real Salt Lake - Seattle Sounders -:-
04:30Portland Timbers - San Jose Earthquakes -:-
USA: USL Championship
02:00Birmingham - Charleston -:-USA: MLS Next Pro
01:30Crown Legacy - Chattanooga -:-USA: USL League Two
23:00Birmingham 2 - East Atlanta -:-00:00North Carolina FC -23 - West Virginia -:-
01:00Southern Soccer Academy - Dothan United -:-
01:00Virginia Beach - Northern Virginia -:-
01:30Midwest United - Michiana Lions -:-
02:00Chicago Dutch Lions - Menace -:-
02:00Sueno - St. Charles -:-
04:00Davis Legacy - Glens SC -:-
USA: NISA
00:00Savannah Clovers - Georgia Lions -:-VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie
16:10Al-Ain - Ittihad Kalba -:-VIETNAM: National League Vrouwen
11:00Ho Chi Minh V - Ha Noi 2 V -:-11:00Son La V - Phong Phu Ha Nam V -:-
WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
01:00Trinidad and Tobago - Guyana -:-WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen
14:00België -16 V - Duitsland -16 V -:-ZAMBIA: Super League
15:00Green Buffaloes - Nkana -:-ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
00:00Dep. Tachira (Ven) - Nacional (Uru) -:-00:00UitgesteldGremio (Bra) - Estudiantes (Arg) -:-
00:00The Strongest (Bol) - Huachipato (Chi) -:-
02:00A. Lima (Per) - Colo Colo (Chi) -:-
02:30Flamengo (Bra) - Bolivar (Bol) -:-
02:30Palmeiras (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
00:00Fluminense (Bra) - Cerro Porteno (Par) -:-
00:00Rosario (Arg) - Caracas (Ven) -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
00:00Athletico-PR (Bra) - Danubio (Uru) -:-00:00Belgrano (Arg) - Tomayapo (Bol) -:-
00:00Lanus (Arg) - Metropolitanos (Ven) -:-
02:00Boca Juniors (Arg) - Fortaleza (Bra) -:-
02:00Cuiaba (Bra) - Deportivo Garcilaso (Per) -:-
04:00Cesar Vallejo (Per) - Always Ready (Bol) -:-
00:00UitgesteldInternacional (Bra) - Delfin (Ecu) -:-
00:00Racing Club (Arg) - Coquimbo (Chi) -:-
ZWEDEN: Allsvenskan
19:00IF Brommapojkarna - Djurgårdens IF -:-19:00IK Sirius - IFK Göteborg -:-
19:00Kalmar FF - IFK Norrköping -:-
19:00Malmö FF - GAIS -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland
19:00Varbergs GIF - Hittarp -:-ZWITSERLAND: Super League - Championship Play-Offs
20:30BSC Young Boys - FC St. Gallen -:-20:30FC Lugano - Winterthur -:-
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.