Voetbal » 04.04.2024 » Alle Wedstrijden
ENGELAND: Premier League
19:30Liverpool - Sheffield United -:-20:15Chelsea - Manchester United -:-
NEDERLAND: Eredivisie
17:45FC Volendam - Feyenoord -:-19:00RKC Waalwijk - Almere City FC -:-
20:00Ajax - Go Ahead Eagles -:-
SPANJE: LaLiga
19:00Granada - Valencia -:-ALGERIJE: 1e Divisie
22:00Belouizdad - Setif -:-ALGERIJE: U21 League
15:45Belouizdad -21 - Setif -21 -:-15:45Ben Aknoun -21 - Khenchela -21 -:-
15:45Biskra -21 - Kabylie -21 -:-
15:45Constantine -21 - Paradou -21 -:-
15:45El Bayadh -21 - Magra -21 -:-
15:45MC Alger -21 - US Souf -21 -:-
22:00Chlef -21 - Saoura -21 -:-
22:00Oran -21 - USM Alger -21 -:-
ARGENTINIË: Divisie B - Apertura
19:30Canuelas - Midland -:-19:30Laferrere - Sportivo Italiano -:-
ARGENTINIË: Copa Argentina
23:00Instituto - Talleres (R.E) -:-01:10Huracan - Villa Mitre -:-
ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
23:00Talleres Cordoba 2 - Belgrano 2 -:-19:00Defensa y Justicia 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
19:00Estudiantes 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-
19:00Ind. Rivadavia 2 - Union Santa Fe 2 -:-
19:00Sarmiento Junin 2 - Barracas Central 2 -:-
23:00River Plate 2 - Boca Juniors 2 -:-
ARMENIË: Premier League
13:00Pyunik - Shirak -:-16:00Ararat-Armenia - Alashkert -:-
ARMENIË: First League
13:00BKMA 2 - Lernayin Artsakh -:-13:00Onor - Nikarm -:-
AZERBEIDZJAN: I Liqa
11:30Difai Agsu - Lokbatan -:-12:00Iravan - Araz Saatli -:-
BELGIË: Pro League U21
18:30Beveren -21 - Francs Borains -21 -:-BRAZILIË: Amapaense
00:00Santana EC - Santos AP -:-BRAZILIË: Paraibano - Play-offs
00:15Treze - Sousa -:-BRAZILIË: Potiguar - Tweede fase
23:00Baraunas - Santa Cruz de Natal -:-23:00Potyguar Seridoense - CE Forca E Luz -:-
00:00ABC - Globo -:-
00:00America-RN - Potiguar de Mossoró -:-
BRAZILIË: Copa Alagoas - Play-offs
00:00SC Penedense - CSA -:-BRAZILIË: Catarinense U20
19:00Brusque -20 - Avai -20 -:-BULGARIJE: Parva Liga
12:30CSKA 1948 Sofia - Botev Vratsa -:-15:00Beroe - Botev Plovdiv -:-
17:30Cherno More - FK Lokomotiv 1929 Sofia -:-
CHINA: Super League
12:35Wuhan Three Towns - Cangzhou -:-COLOMBIA: Primera B - Apertura
23:30Llaneros - Cucuta -:-01:40Leones - Orsomarso -:-
21:30Atletico F.C. - Real Cartagena -:-
00:00Real Cundinamarca - U. Magdalena -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Championship Play-Offs
13:30Don Bosco - Dauphins Noirs -:-15:30St Eloi Lupopo - Lubumbashi Sport -:-
COSTA RICA: Primera División - Clausura
03:00Saprissa - Zeledon -:-CYPRUS: Cyta Championship - Degradatiegroep
17:00Zakakiou - Nea Salamis -:-DE SEYCHELLEN: Premier League
15:00Red Star DF - Bazar Brothers -:-DJIBOUTI: Division 1
23:00Port - Gendarmerie -:-19:00ASC Hayab - Dikhil -:-
23:00ASAS - Garde-Cotes -:-
DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF
00:00Cibao - Atletico Pantoja -:-DUITSLAND: Oberliga Westfalen
18:30Sprockhovel - Wattenscheid -:-ECUADOR: Serie B
01:00Guayaquil City - Leones del Norte -:-ENGELAND: National League South
19:45Truro - Hemel Hempstead -:-ENGELAND: Southern League South Division
19:45Plymouth Parkway - AFC Totton -:-ENGELAND: Premier League Cup - Play-offs
19:00Fulham -21 - Crystal Palace -21 -:-ENGELAND: FA Youth Cup
19:00Leeds United FC -18 - Millwall -18 -:-ETHIOPIË: Premier League
14:00Wolkite Ketema - Welayta Dicha -:-17:00Ethiopia Nigd Bank - Hambericho Durame -:-
GUINEE: Ligue 1
17:00Ashanti GB - Kaloum Star -:-17:00Sangaredi - Gangan -:-
HONDURAS: Nationale Liga - Clausura
00:15Real Espana - UPNFM -:-02:30Motagua - Genesis -:-
00:00Vida - Marathon -:-
HONGARIJE: Hongaarse Beker
19:45Nyiregyhaza - Kecskemeti -:-IJSLAND: Beker
20:15Alafoss - KFG Gardabaer -:-20:15Ellidi - Olafsvik -:-
20:15Kria - Ulfarnir -:-
20:15Midas - RB Keflavik -:-
20:15Selfoss WO - Stokkseyri -:-
20:15Ymir - Thorlakur -:-
INDIA: ISL
15:00Chennaiyin - Jamshedpur -:-INDIA: I-League
12:00Neroca FC - Sreenidi Deccan -:-INDONESIË: Liga 1
14:30Borneo - Madura United -:-14:30Persija Jakarta - Persis Solo -:-
14:30Persikabo 1973 - Bali United -:-
IRAK: Super League
16:00Al Zawraa - Al Kahraba -:-16:00Zakho - Duhok -:-
ISRAËL: Liga Alef North
19:00Hapoel Kafr Kanna - H. Migdal HaEmek -:-19:15MS Tira - Ironi Nesher -:-
ISRAËL: Liga Alef South
17:30Holon Yermiyahu - Hapoel Kfar Shalem -:-ITALIË: Coppa Italia Primavera
19:30Fiorentina -19 - Torino -19 -:-JORDANIË: Premier League
20:30Al Ramtha - Al Salt -:-20:30Maan - Shabab Al Ordon -:-
KAMEROEN: Elite One - Championship Play-Offs
14:00Dynamo Douala - Canon Yaounde -:-14:00Victoria United - Colombe -:-
KAMEROEN: Elite One - Degradatiegroep
14:00Les Astres - Bamboutos FC -:-KAZACHSTAN: First Division
10:00SD Family - Ulytau -:-10:00Taraz - Okzhetpes -:-
12:00Kaisar Kyzylorda 2 - Aktobe 2 -:-
12:00Khan Tengri - Zhetisay -:-
KENIA: Super League
13:00Rainbow - Naivas FC -:-KIRGIZIË: Premier Liga
13:00Alga - Aldier -:-13:00Ilbirs - Abdish-Ata -:-
KROATIË: Prva NL
15:30Vukovar 1991 - Bijelo Brdo -:-LETLAND: Virsliga
15:00Tukums 2000 - Grobina -:-16:00Riga FC - FK Liepaja -:-
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Zacatecas Mineros - Celaya -:-04:05Venados - Cancun -:-
MEXICO: Liga Premier Serie B
23:00Ciervos - CDM -:-MOLDAVIË: Moldova Cup
12:00Dacia Buiucani - Balti -:-NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
01:00Inter Miami - Monterrey -:-03:00Herediano - Pachuca -:-
OEGANDA: Premier League
14:00NEC FC - Airtel Kitara -:-OEKRAÏNE: Premier League
15:00Zorja Loehansk - FC Dynamo Kiev -:-OEKRAÏNE: Oekraïne Cup
16:00Zhytomyr - Vorskla Poltava -:-OEZBEKISTAN: Super League
15:15Lok. Tashkent - Andijan -:-OMAN: Professional League
19:00Al Nahda - Sur Club -:-19:00Al Nasr - Ibri -:-
19:00Al Seeb - Al-Rustaq -:-
19:00Bahla - Dhofar -:-
19:00Oman Club - Al-Shabab -:-
19:00Sohar - Al-Wahda -:-
OOSTENRIJK: OFB Cup
19:45RB Salzburg - Sturm Graz -:-ROEMENIË: Liga 2 - Championship Play-Offs
15:00Mioveni - Gloria Buzau -:-ROEMENIË: Beker - Play-offs
17:30Univ. Craiova - Otelul -:-RUSLAND: Beker - Regions Path - Play-offs
17:30Akhmat Grozny - Orenburg -:-RWANDA: Premier League
14:00Muhazi United - Mukura Victory Sports -:-17:00Rayon Sport - Etincelles -:-
SERVIË: Super Liga
16:30Napredak - Javor -:-SLOVENIË: Beker
14:00Ilirija - Beltinci -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 4
19:00Leioa - Basconia -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 11
18:30Poblense - Constancia -:-19:15Soller - Felanitx -:-
THAILAND: Thai League 1
12:00Ratchaburi - Bangkok Utd -:-13:00Nakhon Pathom - Lamphun Warrior -:-
TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League
23:001976 Phoenix FC - Sando -:-23:00Defence Force - Port Of Spain -:-
23:00Eagles FC - La Horquetta -:-
23:00Police - Morvant Caledonia Utd -:-
23:00Prison Service - Point Fortin -:-
TURKIJE: Super Lig
18:30Basaksehir - Besiktas -:-18:30Samsunspor - Pendikspor -:-
TURKIJE: 1. Lig
18:30Erzurumspor - Giresunspor -:-URUGUAY: Segunda División - Torneo Competencia
01:15Oriental - La Luz -:-USA: US Open Beker
23:00Miami United - Club de Lyon -:-00:00One Knoxville - Greenville -:-
00:00Tormenta - Savannah Clovers -:-
00:00Vermont Green - Carolina Core -:-
00:30Apotheos - Chattanooga Red Wolves -:-
01:00Chicago Fire II - Forward Madison -:-
01:30Union Omaha - Menace -:-
02:30Colorado Rapids 2 - Northern Colorado -:-
03:30Spokane Velocity - LA Force -:-
03:30Ventura County - Irvine Zeta -:-
VIETNAM: V.Competitie 1
11:00Quang Nam - Gia Lai -:-12:00Binh Duong - Viettel -:-
12:00Khanh Hoa - Hong Linh Ha Tinh -:-
13:15Cong An - Song Lam Nghe An -:-
13:15Ho Chi Minh - Hanoi FC -:-
VIETNAM: V.League 2
11:00Long An - Ba Ria Vung Tau -:-12:00PVF-CAND - Dong Thap -:-
WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
10:00Spanje -16 - Portugal -16 -:-WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen
00:00Puerto Rico V - Kaaimaneilanden V -:-13:00Rusland V - Equador V -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
23:00Botafogo RJ (Bra) - Junior (Col) -:-23:00Huachipato (Chi) - Estudiantes (Arg) -:-
23:00Nacional (Uru) - Libertad (Par) -:-
01:00Colo Colo (Chi) - Cerro Porteno (Par) -:-
01:30A. Lima (Per) - Fluminense (Bra) -:-
01:30San Lorenzo (Arg) - Palmeiras (Bra) -:-
23:00Caracas (Ven) - Atletico-MG (Bra) -:-
23:00Rosario (Arg) - Penarol (Uru) -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
23:00Cuiaba (Bra) - Lanus (Arg) -:-23:00Rayo Zuliano (Ven) - Danubio (Uru) -:-
01:00Bragantino (Bra) - Coquimbo (Chi) -:-
01:00Nacional Potosi (Bol) - Boca Juniors (Arg) -:-
01:00Sportivo Trinidense (Par) - Fortaleza (Bra) -:-
03:00Alianza (Col) - U. Calera (Chi) -:-
23:00Deportivo Garcilaso (Per) - Metropolitanos (Ven) -:-
ZWITSERLAND: Super League
19:30BSC Young Boys - Grasshoppers -:-19:30FC Lausanne-Sport - FC St. Gallen -:-
19:30FC Luzern - Yverdon -:-
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.